دوره های ویژه

هیپنوتیزم ثروت

ماریسا پیِر دوره‌ی هیپنوتیزم ثروت را به گونه ای طراحی کرده است که تحولی عظیم در تمام جنبه های زندگی شما ایجاد شود. در اینجا کلمه‌ی ثروت به معنای فراوانی است، فراوانی در سلامتی، فراوانی در پول، فراوانی در روابط، فراوانی در عشق و یا هر جنبه دیگری از زندگی‌تان که خواهان جریان فراوانی در آن هستید. به عقیده‌ی ماریسا تمام شکست ها و موفقیت ها به طرز فکر و باورهای انسان مربوط می شود. ماریسا با علائم ظاهری و افکار سطحی در ذهن هوشیارتان کاری ندارد و مستقیم به سراغ برنامه ریزیِ ضمیر ناخودآگاه‌تان می رود. در واقع دوره‌ی هیپنوتیزم ثروت به شما کمک می‌کند از موانع درونی‌ای که شما را از رسیدن به فراوانی باز می‌دارند، عبور کنید.

ورود به بخش هیپنوتیزم ثروت
ابر مغز

دوره‌ی ابرمغز توسط جیم کوییک به گونه ای طراحی شده است تا بتوانید حافظه‌ی ابرانسانیِ خود را از بند محدودیت‌ها رها کنید، و تمرکز و سرعتِ یادگیری را در خود افزایش دهید. دوره‌ی ابرمغز یک برنامه‌ی هشت هفته ای است که تنها با صرفِ 15 تا 20 دقیقه در روز، به همراه جیم کوییک می‌توانید ابزارها و تکنیک‌هایِ مورد استفاده‌ی وی را برای تقویتِ حافظه، تمرکز و ظرفیتِ یادگیریِ خود بیاموزید. این برنامه به شکلی طراحی شده که هم به راحتی قابل اجرا بوده و هم به سرعت شما را متحول می‌کند. همانطور که هر روز همراه با برنامه پیش می‌روید، شاهدِ تغییراتِ محسوسی در حافظه و قدرتِ ذهنِ خود خواهید بود.

ورود به بخش ابر مغز
اسرار مراقبه

مراقبه یا مدیتیشن فعالیتی است که در آن از تکنیک‌های خاصی مانند ذهن‌آگاهی برای آموزش و تربیت توجه و هشیاری استفاده می‌شود و ماحصل آن رسیدن به یک حالت ذهنی و عاطفی آرام و پایدار است. در این دوره‌ی دوازده هفته‌ای، قصد داریم شما را با اصول مراقبه آشنا کنیم. آنچه این دوره را از سایر آموزش‌ها متمایز می‌کند، رویکرد منسجم دوره است. همه‌ی مراقبه‌ها و آموزش‌هایی که در این دوره عرضه شده‌اند، دارای پیوند و ارتباط درونی هستند، یعنی شما را برای مراقبه‌ی انتهای دوره آماده می‌کنند، که مراقبه‌ای است برای تحقق خواسته‌ها.

ورود به بخش اسرار مراقبه
ماورای طبیعی شدن

دوره جامع «ماورای طبیعی شدن» یک دوره عادی نیست که نتایج عادی داشته باشد. همانطور که از اسم این دوره معلوم است نتایج این دوره بسیار چشمگیر و فراتر از حد طبیعی است. دکتر جو دیسپنزا طی 12 هفته آینده آموزه هایی را با شما در میان می گذارد که زندگی شما را برای همیشه متحول می کند. شما در پایان هفته دوازدهم دیگر آن انسان سابق نخواهید بود و به معنای واقعی به کلید آفرینشِ خلق رویاها و اهداف‌تان دست خواهید یافت. همچنین مجموعه تصویری REWIRED  که به صورت کاملاً اختصاصی توسط رویال مایند ترجمه و تهیه شده است در این بخش به اشتراک گذاشته می شود.

ورود به بخش ماورای طبیعی شدن
دوره پیشرفته‌ی دانداپانی

دانداپانی در این دوره‌  ابزارهای  معنوی را در اختیار شما قرار می دهد که با به کارگیری آنها می توانید ارباب ذهن تان شوید و از مسیر رشد معنوی لذت ببرید. دانداپانی این دوره را بر اساس آموزه هایی طراحی کرده است که آنها را  در محضر استادش و در طی 10 سال زندگی در معبد فرا گرفته‌ است. اما هر کسی با هر دین و مذهبی می‌تواند از آن استفاده کند، چون اصول کارکرد ذهن و مراقبه اصولی جهانی هستند. این دوره شامل 12 هفته است که به صورت کاملاً اختصاصی توسط رویال مایند ترجمه و دوبله فارسی شده است.

ورود به بخش دوره پیشرفته‌ی دانداپانی
پارادایم شیفت

پارادایم مجموعه ای از عادت های رفتاری و الگوهای ذهنی است که در ضمیرناخودآگاه شما تثبیت شده اند. پارادایم ها مانند نرم افزارهایی هستند که بر روی سخت افزار مغز و ذهن شما نصب شده اند، شما توانایی این را دارید که این نرم افزارها را پاک کنید و نرم افزارهای جدید را جایگزین آنها کنید. تنها با تغییر دادن بخش کوچکی از این پارادایم های قدیمی می‌توانید نتایج خود را به شکل قابل توجه ای تغییر دهید. این دوره 12 ساعته ترجمه و دوبله فارسی بزرگترین همایش پارادایم شیفت در سال 2018 در شهر لس آنجلس است که توسط باب پراکتور و سندی گلگور برگزار شده است.

ورود به بخش پارادایم شیفت