محتوای رایگان

در بخش مقالات، تیم تحقیقاتی و مقاله نویسی مجموعه‌ی رویال مایند به صورت منظم مقالاتی پرمحتوا و ارزشمند براساس محتواهای آموزشی اساتید بزرگ موفقیت در تمام زمینه‌های مختلف و با موضوعات متنوع به صورت خلاصه و چکیده برای تمام کاربران سایت به صورت کاملاً رایگان تهیه می‌کنند؛ تا همراهانی که مشکل کمبود وقت برای مطالعه دارند و یا در انتخاب موضوع مورد علاقه‌ی خود برای شروع یادگیری دچار تردید و گمراهی هستند از این مقالات استفاده کنند. این بخش همچنین برای مرور و یادآوری نکات بسیار مهم برای کسانی که در دوره‌های آموزشی قبلاً شرکت کرده‌اند بسیار مفید و حائز اهمیت است.

کریستی ماری شلدن یک درمانگر انرژی با شهرت جهانی، یک مربی زندگی و یک نویسنده است. کریستی استعداد منحصر به فردی برای خواندن انرژی و کار کردن با آن دارد که در دو دهه‌ی گذشته از آن برای کمک به افراد بیشماری استفاده کرده تا بتوانند موانع انرژی‌شان را از بین ببرند، ارتعاش‌شان را افزایش دهند و زندگی ایده‌آل‌شان را محقق کنند. در این وبینار رایگان، کریستی به شما مجموعه‌ای از تکنیک‌های موثر برای دستیابی به فرکانس فراوانی را آموزش می دهد. او با استفاده از تکنیک های قدرتمندش به ضمیر ناخودآگاه‌تان دسترسی پیدا می‌کند و شما را از موانع ثروت و فراوانی رها می‌کند.

چنانچه زخم‌های مالی را التیام بخشید، وضعیت مالیتان به‌ شدت و به‌ طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد. وضعیت مالی و به‌ طور کلی وضعیت زندگی‌تان، بازتاب باورهای مالی شما است. کن هوندا را به‌ عنوان یک «استاد پول و ثروت» یا «درمانگر مالی»  می‌شناسند. او در این کتاب به تمام سوالاتی که در طول سالیان متمادی از او در رابطه با پول پرسده شده است پاسخ می‌دهد. این کتاب کمک کند به زندگی‌تان از زاویه‌ای کاملاً متفاوت نگاه کرده و رابطه‌تان را با پول و مسائل مالی متحول کنید. 

معماری زندگی دوره ای است که توسط ویشین لاکیانی، تهیه شده است؛ این دوره یک روش بهینه برای دستیابی به اهداف است که شما را به سمت بهترین زندگی و بهترین نسخه از خودتان ارتقا می دهد. دوره‌ی معماری زندگی بر اساس سه سوال مهم بنا نهاده شده است و یک دوره آنلاین چهار روزه است. هر روز با یک جلسه‌ی ویدیویی بیست دقیقه‌ای به ویشین ملحق می شوید و او سه سؤال‌ مهم را با شما به اشتراک می گذارد و به شما یاد می دهد چه تغییرات ذهنی مهمی را در خود ایجاد کنید تا نتایج خارق‌العاده‌ای را در زندگی خلق کنید. در پایان این دوره، حسی از وضوح و قدرت در خودتان احساس می کنید که شما را به سمت خلق زندگی رویایی‌تان سوق می دهد.

تکنیک تنفسی که می‌خواهیم به شما بیاموزیم راهی به شما خواهد داد تا تمام انرژی به دام افتاده در سه مرکز اول انرژی‌تان را آزاد کنید تا آزادانه به درون مغز جریان یابد. وقتی این تکنیک تنفسی قدرت‌مند را پیاده می‌کنید، انرژی ذخیره شده در سه مرکز انرژی اول – انرژی‌ای که برای انزال و تولید مثل، برای گوارش غذا و برای فرار از دست شکارچی بکار می‌برید -  را آزاد کرده و نیروی خفته درون‌تان را بیدار کنید. اگر دوست دارید همانند یک کیمیاگر احساسات محدود کننده‌ای مانند خشم، ناراحتی، احساس گناه، رنج، ماتم و ترس را گرفته و به احساساتی متعالی مانند عشق، شکرگزاری و شادی تبدیل کنید، این ورکشاپ رایگان را تماشا کنید.

دکتر جو دیسپنزا بیش از 30 سال است که در مورد علم تغییر و تحول شخصی پژوهش می‌کند. دکتر جو دیسپنزا پس از سال‌ها آموزش و تحقیق، یافته‌هایش را در مورد نحوه‌ی تأثیر دنیای درون بر دنیای بیرون، در قالب یک فرمول بسیار ساده خلاصه کرده‌ است و در سال 2021 به صورت یک دوره‌ی شانزده هفته ای با عنوان فرمولا از آن رونمایی کرد. و در نتیجه‌ی این پژوهش‌ها، به فرمول عملی و ثابت‌شده‌ای رسیده است که افراد بی‌شماری آن را در زندگی‌شان به کار بسته و برای تغییر درونی از آن کمک گرفته‌اند. در این دوره رایگان مبحث هوش قلبی که مربوط به جلسه‌ی نهم دوره‌ی فرمولا است را با شما به اشتراک می گذاریم.

دکتر جو دیسپنزا استادی است که می‌تواند علم را به زبانی بسیار ساده توضیح دهد تا برای همگان قابل فهم باشد. قدرت باور کتاب قدرتمندی است که ابزارهای قدرتمندی به شما می‌دهد تا ذهن‌تان را بهینه کنید و میزان موفقیت‌تان را بالاتر ببرید. ذهن شما در موفقیت یا شکست همه‌ی کارهایی که انجام می‌دهید خواه بحث روابط باشد و خواه کار، امور مالی و یا رسیدن به خوش‌بختی، نقش بسزایی ایفا می‌کند. دکتر جو دیسپنزا تحقیقات علمی را در هم ترکیب کرده است و به رویکردی حقیقتاً انقلابی نسبت به مقوله‌ی شفای جسم به واسطه‌ی ذهن، دست یافته است. قدرت باور کتابی است که خواندن آن بر همه‌ی کسانی که به دنبال سلامت ذهن، بدن و روح هستند، واجب است.

خوزه سیلوا روان‌شناس و نویسنده‌ی آمریکایی است که تحصیلات آکادمیک نداشت اما به سبب کشف و پایه‌گذاری تکنیک‌هایی در خصوص هیپنوتیزم و ارتباط آن با بهبود و تقویت حافظه و همچنین درک عمیق از فعالیت‌های مغز به شهرت رسید. او خالق متد سیلواست و کتاب‌هایی نظیر «کنترل ذهن» و «دستان شفابخش» را تألیف کرده است. شما می‌توانید با خواندن کتاب کنترل ذهن اثر خوزه سیلوا، توانایی کنترل ریتم امواج مغزی خود را در جهت بهبود وضعیت زندگی‌تان کسب کنید. شاید برایتان تعجب برانگیز باشد، ولی این کار با کمک متد سیلوا کاملا عملی است و نتایج آن منافع سودمند بیشماری برای شما دارد.

پیش‌ از اینکه خوزه سیلوا در سال ۱۹۶۰ متد سیلوا را به جهان عرضه کند، او از جوانی به روان‌شناسی، هیپنوتیزم، شهود و بینش علاقه‌مند بود. خوزه سیلوا بیش‌ از دو دهه را به مطالعه این موارد اختصاص داد و این آزمایش‌های ذهنی را روی خود و فرزندانش اعمال کرد. پیشرفت بزرگ سیلوا به این صورت حاصل شد که او متوجه شد سطح آلفای امواج مغزی که معمولاً با آرامش و تمرکز عمیق در ارتباط است، در واقع دروازه‌ای به سوی توانایی‌های خارق‌العاده ذهن و سطوح بالای آگاهی است. اینگونه بود که متود سیلوا خلق شد و خوزه سیلوا آن را به کمک کتاب‌هایش و از طریق سمینارهایش گسترش داد. با درگذشت سیلوا در سال ۱۹۹۹، میراث او اکنون از طریق شبکه جهانی مربیان متود سیلوا همچنان پا بر جا است.

داسون چرچ نویسنده و محقق حوزه‌های سلامت، روانشناسی و معنویت است. کتاب پرفروش وی «از ذهن تا ماده» جزو اولین کتاب‌هایی بود که به صورت علمی نشان داد چگونه تصاویر ذهنی به واقعیت فیزیکی تبدیل می شوند. جدیدترین کتاب او با عنوان «مغز سعادتمند» نشان می دهد که وضعیت‌های ذهنی به سرعت شکل مغز را در جهت خوشبختی تغییر می‌دهند.داسون چرچ در این مسترکلاس رایگان به شما نشان می دهد که چگونه مواد نوروشیمیایی مغز در شما احساس سعادت، آرامش و غرقگی را به وجود می آورد. او به شما یاد می دهد مواد شیمیایی مغزتان را تنظیم کنید تا بتوانید در یک چشم به هم زدن، فکر، احساس و عمل‌تان را تغییر دهید.

با هر گامی که در این کتاب برمی‌دارید خوشبخت‌تر خواهید شد و زندگی‌تان راحت‌تر خواهد شد. ترس و عدم اطمینان از آینده شما را آزار نخواهد داد. هرگونه اضطراب و نگرانی درباره‌ی کشمکش‌های روزمره یا وقایع جهان از بین خواهد رفت. در حین خواندن صفحات این کتاب به کشف و شهودهای عظیمی دست می‌یابید، و در عین حال تمرینات ساده‌ی زیادی ارائه شده تا آن کشف و شهودها را بطور عملی به‌کار بگیرید. آن تمرینات به خودی خود بسیار مفید و ارزشمند هستند. این کتاب پرده از بزرگ‌ترین کشفی که نوع بشر می‌توانست داشته باشد بر‌می‌دارد و به شما نشان می‌دهد چطور از منفی‌گرایی، مشکلات، و ناخواسته‌ها خلاص شده و یک زندگی توأم با سعادت و برکت همیشگی در پیش بگیرید. 

در کتاب صوتی عادت های اتمی، جیمز کلیر یک برنامه قدم به قدم را برای ایجاد عادت‌های بهتر- و نه عادت‌هایی برای چند روز یا چند هفته، بلکه برای تمام عمر- با شما در میان خواهد گذاشت. استراتژی‌هایی که در این کتاب توضیح داده‎ شده است، برای تمام افرادی مفید است که به دنبال یک سیستم گام به گام برای بهبود زندگی‌شان هستند، خواه اهداف شما روی سلامت، پول، بهره‌وری، روابط و یا همه این موارد متمرکز باشند. تا زمانی که با رفتار انسان سر و کار داشته باشیم، این کتاب راهنمای شما خواهد بود. 

رابین شارما شهرت زیادی در نگارش کتاب هایی داستانی اما با مفاهیم رهبری و مدیریت زندگی دارد، مهمترین کتاب رابین شارما، «راهبی که فراری خود را فروخت»  است. این کتاب پرفروش  بیش از 3 میلیون نسخه تا به امروز در سطح جهانی فروش داشته است و به عنوان پرفروش ترین کتاب خودیاری از نظر چندین مجله شناخته شده است. این کتاب در قالب مکالمه‌ای میان دو دوست روایت می‌شود و درس‌هایی برای ارتقای معنوی و فلسفه‌ی زندگی به مخاطبانش می‌دهد. 

رابین شارما یکی از شاخص ترین، موفق ترین و مشهور ترین نویسندگان حوزه رشد شخصی و مدیریت زندگی است که تاکنون بالغ بر 12 کتاب در همین حوزه ها منتشر نموده که جزو برترین و شناخته شده ترین کتب این حوزه می باشند. رابین شارما در این دوره‌ی 7روزه با عنوان "بهترین سال زندگی‌تان" عادت‌های فوق‌العاده را با شما به اشتراک می گذارد و به شما کمک می کند در همین ابتدای سال اشتیاق سوزان، اعتماد به نفس، تیزهوشی و نظم کافی را در خودتان ایجاد کنید.

کِن هوندا، متخصص «پول» و «شادی»، و پرفروش‌ترین نویسنده در حوزه‌ی کسب ثروت در ژاپن است. او در سن 29 سالگی، چندین کسب و کار موفق ایجاد کرد و به آزادی مالی دست یافت. سپس، شروع به مطالعه‌ی زندگیِ بیش از 12000 میلیونر خودساخته در کشور ژاپن کرد. کن در طی تحقیقاتش متوجه شد که خلق ثروت کمتر به هوش مالی(استراتژی‌های سرمایه گذاری) و بیشتر به هوش هیجانی مالی (Money EQ) در ارتباط است. در این مستر کلاس کن هوندا نتیجه‌ی تحقیقاتش را با شما به اشتراک می گذارد.

کتاب معجزه سحرخیزی کاربردی‌ترین، نتیجه‌گراترین و متحول‌کننده‌ترین متد مورد استفاده برای بهبود ابعاد مختلف زندگی است. برای افرادی با تیپ شخصیتی موفقیت‌طلب، کتاب معجزه سحرخیزی می‌تواند تغییرات عظیمی ایجاد کند و آن‌ها را به مراحل جلوتری از زندگی‌شان برساند که بسیار فراتر از دستاوردهای آن‌ها در گذشته است. شما شگفت‌زده خواهید شد وقتی تأثیر معجزه سحرخیزی را ببینید و مشاهده کنید که با انرژی، انگیزه و زمان بیش‌تری که در اختیار شما قرار می‌دهد بهره‌وری بیش‌تر، استرس کم‌تر، سلامتی بیش‌تر و لذت و سرزندگی بیش‌تری را خواهید داشت.

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در دوره "تو ثروتمند زاده شده ای" استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم. این دوره شما را شیفته خودش می کند و شما را ترغیب می کند که آموزه های آن را در زندگی تان به کار گیرید. آموزه های این دوره بسیار عملی و کاربردی هستند و می توانند برای هر کس در هر موقعیت و جایگاهی مفید باشند.

اگر دوست دارید آن چیزی را یاد بگیرید که باعث شد هارو اکر از زیر صفر به یک مولتی میلیونر تبدیل شود، در دوره اسرار ذهن ثروتمند شرکت کنید. آموزه‌های این دوره حلقه‌ی گمشده‌ی دستیابی به اهداف مالی شما است. هارو اکر چهار روش کلیدی را به شما معرفی می کند تا بتوانید برنامه‌‎ی مالی ذهن‌تان را تصحیح کنید. همچنین هفده فایل ثروت را در اختیارتان قرار می دهد که زندگی مالی‌ شما را برای همیشه متحول می‎‌کنند. شما را دعوت می کنیم در دوره رایگان اسرار ذهن ثروتمند شرکت کنید.

 

محتوای رایگان