محتوای ویژه

برای دسترسی کامل به بخش محتوای ویژه باید کاربر الماس سایت رویال مایند شوید.

راهنمای خرید اشتراک الماس

دوره‌ی شش فاز مراقبه یکی از مهم‌ترین اختراعات ویشن لاکیانی است. او در ابتدا این مراقبه را برای مدیریت مسیر شغلی پرمشغله‌ی خودش طراحی کرده بود، اما امروزه ورزشکاران حرفه‌ای، هنرمندان مطرح و مدیرعاملان شرکت‌های مختلف از آن به عنوان بخشی از روتین افزایش عملکرد خود استفاده می‌کنند. دوره‌ی شش فاز مراقبه یک دوره‌ی آنلاین شش روزه است که بصورت قدم به قدم شما را راهنمایی می‌کند. در هر یک از این گام‌ها پیشرفت‌های هیجانی، فکری و حتی معنوی قابل توجهی را در خودتان مشاهده خواهید کرد. در پایان این مسیر، یک مراقبه‌ی جدید و تحول‌آفرین در اختیار خواهید داشت که می‌توانید تا پایان عمر از آن برای بهتر شدن استفاده کنید.

دکتر داسون چرچ، محقق حوزه‌ی نوروساینس، در دوره‌ی مغز عارف، ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای تحقق این انقلاب درونی در اختیار شما قرار می‌دهد تا آرامش، شادی و غرقگی برایتان مانند نفس کشیدن راحت و آسان شود. اکنون می‌توانید احساس خوشبختی، خلاقیت و یکپارچگی‌تان را به حداکثر برسانید. دوره‌ی مغز عارف، یک دوره‌ی آنلاین 22 روزه است که با هدف تسلط یافتن بر مواد نوروشیمیایی مغز طراحی شده است و در نهایت قرار است احساس سعادت، آرامش و غرقگی را در زندگی روزمره‌ی شما افزایش دهد.

کِن هوندا، متخصص «پول» و «شادی»، و پرفروشترین نویسنده در حوزهی کسب ثروت در ژاپن است. کِن که در کشور خود به عنوان «میلیونر ذِن» شناخته میشود. او متخصص روانشناسی پول و هوش هیجانیِ مالی است و از طریق این دوره تمام تلاش خود را می کند ذهنیت رفاه و فراوانی را در شما ایجاد کند و ذهن شما را برای دستیابی به ثروت پایدار آماده کند. زمانی که دوره هوش هیجانی مالی را شروع کنید، متوجه خواهید شد که داشتن هوش هیجانی مالی یک موهبت و یا یک استعداد خاص نیست، بلکه «مهارتی» است که هر فردی قادر است با آموزش صحیح آن را فرا بگیرد.

تمام سوالات شما در رابطه با دنیای شگفت انگیز خواب در مستر کلاس «دکتر متیو واکر» ، دانشمند مغز و اعصاب بریتانیا، پاسخ داده خواهد شد. دکتر متیو خیلی خوب با بسیاری از مزایای خواب برای سلامتی ما آشنا است. او به عنوان یک متخصص در مطالعه خواب و مدیر و موسس «مرکز علوم خواب انسان» در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، نحوه تأثیر خواب بر مغز و بدن را بررسی کرده است. دکتر متیو واکر قصد دارد تا در مستر کلاس خواب خود، هر چه بیشتر شما را با دنیای شگفت انگیز خواب آشنا کند.

دوره‌ی ماتریکس الهی حاصل بیش از 20 سال تحقیق و پژوهش «گرگ بریدن» است و به نوعی سفر شخصی او را برای پی بردن به رازی عظیم روایت می‌کند، رازی که در کهن‌ترین، عرفانی‌ترین و ارزشمندترین سنت‌های ما نهفته است. دوره‌ی ماتریکس الهی شکافی که میان اسرار دنیای کوانتومی و تجربیات روزمره‌ی ما وجود دارد، پر می کند. اگر سوالاتی از این قبیل برایتان پیش آمده باشد، از این دوره خوشتان خواهد آمد: «آیا ما واقعاً به هم وصیلم و اگر وصلیم، این پیوند چقدر عمیق است؟» و «چگونه باورها و عواطف ما واقیعت زندگی ما را خلق می کنند؟»

مجموعه‌ی «کدِ فراوانی» از سه جلسه‌ی مقدماتی و یازده جلسه‌ی مستر کلاس تشکیل شده است. این مجموعه شامل صحبت‌های 17 نفر از پیشگامان دنیا در زمینه‌ی «فراوانی» است، از جمله "جان دِمارتینی"، "جان آساراف"، "جِف واکِر"، "بیل اُهانلون"، "جولی آن کِرنز" و... . ذهن اکثر مردم از از زمان کودکی برای فقر کدنویسی شده است، هدف این دوره این است که برنامه‌ها و کدهای فقر آفرین را پاک کند و به مردم کمک کند تا از پتاسیل ها و قدرت هایشان استفاده کرده و سفرشان برای رسیدن به «فراوانی» را شروع کنند.

این بخش از محتوای ویژه شامل ده‌ها جلد کتاب صوتی و الکترونیکی است که توسط مترجمان متخصص و حرفه‌ای ترجمه شده است. تمام تلاش رویال‌مایند این است که ارزشمندترین و کاربردی‌ترین کتاب‌های روز جهان را با حداکثر کیفیت ترجمه کرده و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. ​در این بخش شما به کتاب هایی از نویسندگان مطرح جهان همانند: دکتر جو دیسپنزا، دکتر بروس لیپتون، داسون چرچ، دارن هاردی، برندن بشارد، جول اوستین، جیمز کلیر، مل رابینز، هال الرود، وین دایر و ... دسترسی خواهید داشت.

این دوره توسط خانم گابریل برن استین طراحی شده است و شامل تمرینات عملی و مراقبه‌های کتاب جذب‌کننده‌ی حرفه‌ای است. این مراقبه‌ها به شما کمک می‌کنند که به قدرت جذب‌کنندگی حرفه‌ای خودتان وصل شوید. فراوانی، شادی و سلامتی را به زندگی‌تان جذب کنید و زندگی مورد نظرتان را خلق کنید. دوره‌ی جذب کننده حرفه ای شامل 8 جلسه مجزا است که برای انجام تمرینات عملی آن بهتر است حداقل شانزده روز زمان اختصاص دهید. در ضمن پیشنهاد می کنیم قبل از شرکت در این دوره حتما کتاب «جذب کننده حرفه ای» را مطالعه کنید.

این بخش از محتوای ویژه شامل صدها ساعت وبینار و سمینار از اساتید بین المللی در حوزه موفقیت است. این وبینارها و سمینارها به صورت کاملاً تخصصی توسط مترجمین رویال مایند ترجمه شده اند و با کیفیت بالایی زیر نویس شده اند. در این بخش شما به ده‌ها سمینار و وبینار از اساتید بزرگ موفقیت از جمله دارن هاردی، دکتر جو دیسپنزا، دانداپانی، مل رابینز، وین دایر، باب پراکتور، جیم ران، گرنت کاردن، جو ویتالی، هارو اکر،لس براون، برایان ترسی، جک کنفیلد و... دسترسی خواهید داشت. 

در این بخش از محتوای ویژه که به تازگی رونمایی شده است می توانید به دوره‌های آنلاین پیشرفته‌ی دکتر بروس لیپتون دسترسی داشته باشید. این دوره های آنلاین پس از ترجمه و آماده‌سازی به اشتراک گذاشته خواهند شد. لازم به ذکر است که قبل از ورود به این بخش بهتر است به بخش کتابخانه‌ی محتوای ویژه مراجعه کنید و کتاب «بیولوژی باور» نوشته‌ی دکتر بروس لیپتون را مطالعه کنید. در صورت عدم مطالعه این کتاب آموزه های این دوره‌های آنلاین برای شما دشوار خواهند بود.

این بخش از محتوای ویژه شامل ده‌ها ساعت از سخنرانی های انگیزشی و الهام بخش جول اوستین است که توسط مترجمین رویال مایند با دقت زیادی ترجمه شده اند. سخنرانی های جول اوستین به طور متوسط 7 میلیون بیننده در طول یک هفته و 20 میلیون بیننده در طول یک ماه دارد و همچنین در 100 کشور مختلف در سراسر دنیا پخش می شود. جول اوستین در سال 2006 در لیست 10 انسان تاثیر گذار جهان قرار گرفت. تماشای این سخنرانی‌های ارزشمند را به هیچ عنوان از دست ندهید.

کمپین بزرگ هدفگذاری در پایان هر سال یعنی در نیمه دوم اسفند ماه در بخش محتوای ویژه سایت رویال مایند برگزار می‌شود. آموزه‌های این دوره حاصل مطالعه صدها جلد کتاب و بررسی ده‌ها سمینار از اساتید بزرگ موفقیت در سطح جهانی است. تمام سعی ما بر این بوده است که گلچینی از کارآمدترین تکنیک­های مدرن هدف‌گذاری را در این دوره جامع برای شما عزیزان تهیه کنیم تا با به کارگیری آن­ها سال جدید را به بهترین سال زندگی­تان تبدیل کنید. لازم به ذکر است این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که هر زمان از سال می توانید در آن شرکت کنید و فرآیند هدف‌گذاری را به شیوه‌ای اصولی و حرفه ای فرا بگیرید.

کلوب سحرخیزان فوق موفق مختص کسانی است که تصمیم دارند زندگی خود را به طور جدی متحول کنند. به همین منظور به طور مرتب چالش‌های سحرخیزی در این کلوب برگزاری می شود که شامل دفترچه‌هایی برای تنظیم روال صبحگاهی و شبانگاهی حرفه‌ای است. همچین طی چالش‌های این کلوب نحوه ایجاد عادات افراد فوق موفق آموزش داده می شود. این بخش از سایت نیز شامل ده‌‌ها جلد کتاب و وبینار انگیزشی و آموزشی است. کتاب های ارزشمند و در عین حال جدید همانند کتاب «کلاب 5 صبح» نوشته‌ی رابین شارما و وبینارهای فوق‌العاده‌ای همانند «دوره 30 روزه تحول شخصی مل رابینز».

محتوای ویژه رویال مایند

 برای آموزش نحوه ثبت نام و خرید اشتراک الماس، به بخش راهنمای سایت مراجعه کنید: راهنمای سایت

توجه

دوستانی که اشتراک الماس سایت رویال مایند را تهیه می کنند در صورت اینکه از مطالب بخش محتوای ویژه رضایت نداشتند و محتوای آموزشی سایت را به هر دلیلی برای خود مفید ندانستند، از زمان خرید اشتراک الماس به مدت 30 روز این امکان را دارند که پیامی به بخش پشتیبانی سایت رویال مایند ارسال کنند و درخواست برگشت وجه کنند. بخش پشتیبانی ملزم است در کمتر از 48 ساعت وجه واریز شده را به حساب مشتری برگشت دهد

محتوای ویژه

 برای آموزش نحوه ثبت نام و خرید اشتراک الماس، به بخش راهنمای سایت مراجعه کنید: راهنمای سایت

توجه

دوستانی که اشتراک الماس سایت رویال مایند را تهیه می کنند در صورت اینکه از مطالب بخش محتوای ویژه رضایت نداشتند و محتوای آموزشی سایت را به هر دلیلی برای خود مفید ندانستند، از زمان خرید اشتراک الماس به مدت 30 روز این امکان را دارند که پیامی به بخش پشتیبانی سایت رویال مایند ارسال کنند و درخواست برگشت وجه کنند. بخش پشتیبانی ملزم است در کمتر از 48 ساعت وجه واریز شده را به حساب مشتری برگشت دهد