راز اعداد فرشتگان (عدد 11:11)

زمان مطالعه :15 دقیقه

چکیده این مطلب : همان طور که می‌دانیم ما قادر نیستیم یک فرشته را مستقیماً با چشمان خود مشاهده کنیم. به باور بسیاری از افراد، رایج‌ترین شیوه برای دریافت کردن پیام از سوی فرشتگان، دریافت کردن اعداد و ارقام از سوی آن‌ها است. فرشتگان از طریق اعداد با ما ارتباط برقرار می‎کنند و این وظیفه ما است که با تشخیص دادن این اعداد، متوجه پیام فرشتگان خود شویم.

 

راز اعداد فرشتگان (عدد 11:11)

 

ابتدا کمی سؤالات زیر را در ذهن خود مرور کنید:

 •  آیا تا به حال در مورد ارتباط با فرشتگان فکر کرده‌اید؟
 •  به نظر شما ارتباط با فرشتگان برای ما امکان‌پذیر است؟
 •  آیا تا به حال برای‌تان پیش آمده که یک عدد مشخص را بارها ببینید و توجه شما به آن جلب شود؟ 

امکان ندارد که ما بتوانیم یک فرشته را مستقیماً با چشمان خود مشاهده کنیم. این طور نیست که فرشتگان در مقابل ما ظاهر ‌شوند و در مورد خواسته‌های‌ ما سوال کنند. ما میتوانیم پیام فرشتگان خود را از راه‌های دیگری دریافت کنیم. به باور بسیاری از افراد، رایج‌ترین شیوه برای دریافت کردن پیام از سوی فرشتگان، دریافت کردن اعداد و ارقام از سوی آن‌ها است. فرشتگان از طریق اعداد با ما ارتباط برقرار میکنند و این وظیفه ما است که با تشخیص دادن این اعداد، متوجه پیام فرشتگان خود شویم.

در صورتی که یک عدد مشخص را تنها یک بار مشاهده کردید، شاید بتوان آن را تنها یک اتفاق در نظر گرفت. اما در صورتی که این عدد مدام خودش را به شما نشان دهد و در جلوی چشم‌تان ظاهر شود، دیگر نمی‌توانید در مورد آن شکی به دل خود راه دهید. فرشتگان در تلاش هستند بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند و این کار را با فرستادن این علامت‌های مشخص و قدرتمند انجام می‌دهند.

در صورتی که هر جایی میروید، احساس کنید مدام اعداد مشخصی شما را دنبال می‌کنند و خود را به شما نشان می‌دهند، نشان دهنده این است که فرشتگان سعی دارند توجه شما را به سمت خود جلب کنند و اکنون دیگر زمان آن رسیده که به آن‌ها فرصت دهید و متوجه شوید که فرشتگان قصد دارند چه پیامی را به شما برسانند. در صورتی که قادر باشید معنا و مفهوم عددی که خودش را به شما نشان میدهد درک کنید، آنگاه شما قادر خواهید بود متوجه پیام فرشتگان شوید.

ما در این مقاله قصد داریم تا در خصوص عدد فرشتگان 1111، با شما صحبت کنیم. از آنجایی که این ترکیب بسیار رایج و متداول است، معانی و تعابیر زیادی هم برای آن وجود دارد که میتوانیم آن‌ها را به این عدد مرتبط کنیم. اگر زمانی که به ساعت خود نگاه می‌کنید، یا زمانی که شماره پلاک یک خودرو را میبینید و یا حتی زمانی که در صورتحساب خرید خود در سوپر مارکت با عدد 1111 مواجه شدید، بهتر است اندکی صبر کرده و این پیام را از اعماق وجود خود بپذیرید. مطمئن باشید که این شماره، حاوی پیام بسیار مهمی برای شما است؛ پس با آغوشی باز پذیرای آن باشید و به خاطر دریافت کردن این پیام، از فرشتگان خود تشکر کنید. پس از اینکه عدد 1111 را از سوی فرشتگان خود دریافت کردید، شما این فرصت را خواهید داشت که بسیاری از جنبههای زندگی خود را تغییر داده و آن را بهبود ببخشید.

 

- عدد فرشته 1111 به چه معنا است؟

عدد فرشته 1111 که از جانب فرشتگان خود دریافت می‌کنید، معانی متعدد و قدرت‌های پنهان زیادی دارد. برای اینکه با مفهوم این عدد آشنا شوید، باید بدانید که این عدد از ارتعاشات عدد 1 تشکیل شده است، که چهار بار تکرار شده. باید بدانید عدد فرشته 1111 که از سمت فرشتگان شما آمده، نه تنها مفهوم عدد یک را در خود دارد، بلکه شامل اعداد 11 و 111 نیز می‌شود. ما قصد داریم تا شما را با معنی و مفهوم تمام این اعداد آشنا کنیم.

واضح است که عدد فرشته 1، مفهومِ شروعی تازه، موفقیت و الهام را در خود دارد. پیام نهفته در این عدد این است که شما را وادار کند برای ساختن زندگی خود، تفکر مثبت در پیش بگیرید. عدد 1 برای شروع کردن کارهای جدید به شما قدرت و انگیزه می‌دهد، همچنین به شما کمک می‌کند تا تمام عادت‌های بد خود را ترک کرده و آنها را پشت سر بگذارید. 

این عدد همچنین با خود سازی و آفرینش طنین انداز می‌شود. علاوه بر این، ما عدد فرشته 11 را هم داریم که به عنوان شماره اصلی در نظر گرفته میشود. این عدد با بیداری معنوی در ارتباط بوده و سعی دارد تا شما را با فرشتگان‌تان ارتباط دهد. ما همچنین به معنای عدد فرشته 111 اشاره خواهیم کرد. این عدد به شما یادآوری می‌کند که افکار شما واقعیت شما را خلق میکنند، بنابراین باید سعی کنید تفکر مثبت را در پیش بگیرید.

نکته مهم دیگری که باید خاطر نشان کنیم، این است که از آنجایی که مجموع اعداد 1+1+1+1، عدد 4 را به دست می‌دهد، میتوان میان مفهوم عدد فرشته1111، با عدد فرشته 4، ارتباط برقرار کرد. در صورتی که در مورد مفهوم عدد فرشته 4 تحقیق کنید، به نتایج جالبی دست خواهید یافت؛ زیرا درک این مفهوم بر درک و دریافت شما از عدد فرشته 1111 تأثیر خواهد داشت. پس از اینکه به تفکیک متوجه مفهوم تمام اجزای عدد فرشته 1111 شدیم، زمان آن فرا رسیده است که معنای خود عدد فرشته 1111 را کشف کنیم.

اغلب اوقات عدد فرشته 1111 به عنوان یک زنگ و هشداری برای بیداری در نظر گرفته میشود. به این معنا که این عدد با بیدار کردن‌تان، به شما کمک می‌کند تا تمام آنچه در ضمیر ناخودآگاه‌تان پنهان شده است را کشف کنید. علاوه بر این، این عدد به شما یادآوری میکند که موجودی معنوی و روحانی هستید، بنابراین باید زمان بیشتری را به زندگی معنوی خود اختصاص دهید. شماره فرشته، راه موفقیت شما را هم به شما نشان میدهد. این عدد همواره حاوی نمادی مثبت بوده و شما را از اتفاقات خوبی که قرار است در زندگی شما رخ دهد آگاه میکند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که بر روی اهداف خود متمرکز بوده و از آن‌ها کوتاه نیایید.

پس از اینکه با مفهوم کلی عدد فرشته 1111 و مفهوم تک تک اجزای تشکیل دهنده آن آشنا شدید، نوبت به آن می‌رسد که از معانی مخفی و نهفته شده در پس این عدد پرده برداریم. از آنجایی که نماد فرشته شماره 1111 بسیار قدرتمند است، بنابراین جای تعجب ندارد که معانی پنهانی زیادی را در خود جای داده باشد. در صورتی که مایل هستید تا در مورد این معانی بیشتر بدانید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 

- معنای مخفی و نمادگرایی عدد فرشته 1111:

معنای نهفته‌ای که در پس عدد فرشته 1111 وجود دارد، همواره به شروعی دوباره و ایجاد شدن فرصت‌های جدیدی پیرامون شما مربوط می‌شود. فرشتگان به شما این فرصت را خواهند داد که زندگی خود را تغییر داده و از ابتدا شروع کنید. هر چند که در گذشته مرتکب اشتباهاتی شده باشید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که مرحله جدیدی از زندگی خود را شروع کنید. حالا زمان آن است که از قید و بند تمام عادتهای بد و افکار منفی گذشته خود رها شوید. ترس را کنار بگذارید و از منطقه امن خود خارج شوید. وقت آن است که چیزهای جدیدی ببینید و پروژههای جدیدی در زندگی خود شروع کنید. اکنون لحظه مناسبی برای انجام دادن این کار است، زیرا دست به هر کاری در این لحظات بزنید، برای‌ شما موفقیت‌آمیز خواهد بود. اگر به دنبال تغییر رفتار و ساخت عادت‌های‌ بهتر در زندگی‌تان هستید، با اطمینان می‌توانیم بگوییم دوره‌ی "عادت‌های اتمی" (کلیک کنید)، که توسط مجموعه‌ی رویال مایند ترجمه و تهیه شده است، در این مسیر به شما بسیار کمک خواهد کرد، پس این دوره‌ی فوق‌العاده را از دست ندهید.

البته عدد فرشته 1111، درسی هم که شما از تجربیات گذشته خود آموختهاید، به شما یادآوری می‌کند. فرشتگان به شما کمک خواهند کرد تا دیگر اشتباهات خود را در آینده تکرار نکنید. آن‌ها چیزهای بهتری را به شما خواهند آموخت و سعی دارند تا زندگی‌اتان را به کلی تغییر دهند. فرشتگان به این دلیل عدد 1111 را برای شما ارسال میکنند تا شما را مطلع کنند موفقیت درست در مقابل شماست و باید توانایی تشخیص دادن آن را داشته باشید.

هم‌زمانی نیز از دیگر معانی و مفاهیم نهفته در پس این عدد است. دیدن این عدد اتفاقی نبوده و این عدد برای شما حاوی جوابهای بی‌شماری است که مایل به شنیدن آنها هستید. وارد شدن عدد فرشته 1111 به زندگی شما به این معناست که کائنات آماده است تا افکار شما را به واقعیت تبدیل کند. کائنات دست به کار خواهد شد تا رویاهای شما را محقق کند و شما هم باید آماده پذیرش کمک فرشتگان خود باشید.

یکی دیگر از مفاهیم مخفی عدد فرشته 1111، به افکار خود شما مربوط میشود. فرشتگان شما از طریق عدد 1111 به شما هشدار میدهند که باید مراقب افکار خود باشید، زیرا آنها به سرعت به واقعیت تبدیل خواهند شد. درست به همین دلیل است که باید سعی کنید مثبت فکر کنید و عبارات تاکیدی مثبت را با خود تکرار کنید. این تنها راهی است که قادر خواهید بود تا ارتعاشات مثبت را به زندگی خود جذب کنید. (برای آشنایی با قدرتِ فوق‌العاده‌ی عبارات تأکیدی در تغییر زندگی خود، مقاله‌ی "قدرت شگفت‌انگیز جملات تأکیدی" (کلیک کنید)، را از دست ندهید).

قبل از هر چیز بهتر است بدانید، یکی از بهترین راه‌های ارتباط با فرشتگان انجام مراقبه و مدیتیشنِ روزانه و همچنین پاکسازی درون می‌باشد. اینگونه می‌توانید با شهودهای قلبی خود ارتباط برقرار کنید و معنا و مفهوم اکثر اتفاقاتِ اطراف خود را بدانید و وقتی درونتان از افکار منفی پاک شده باشد و چاکراهای‌تان به تعادل رسیده باشند، خیلی بهتر و راحت‌تر می‌توانید شهود را درک کرده و معانی آن‌ها را متوجه شوید. برای شروع می‌توانید از دوره‌ی فوق‌العاده‌ی "اسرار مراقبه" (کلیک کنید)، که توسط مجموعه‌ی رویال مایند ترجمه و تهیه شده است، کمک بگیرید. 

 

- عشق و عدد فرشته 1111:

حالا که با تمام معانی و نمادهای عدد فرشته 1111 آشنا شدیم، نوبت به عشق میرسد. در ابتدا باید بگوییم که افراد با عدد فرشته 1111، افرادی بسیار شوخ طبع هستند و همین ویژگی سبب شده، آنها در نظر جنس مخالف بسیار جذاب جلوه می‌کنند. این افراد دارای قدرت تخیل بسیار بالا بوده و در کنار آن از ذوق هنری هم بهره بردهاند، اما در کنار این موارد استقلال خود را هم بسیار دوست دارند. مفهوم آن این است که افرادی که عدد فرشته 1111 را دارند، در یک رابطه خواهان استقلال هستند و باید آزادی لازم به آنها داده شود.

لازم به ذکر است که افراد با عدد فرشته 1111، افرادی بسیار پرشور و ماجراجو هستند، بنابراین تاب و تحمل یکنواختی در یک رابطه را ندارند. زمانی که این افراد از دست شریک خود به ستوه بیایند، معمولاً رابطه خود را قطع کرده و به دنبال شریک دیگری میگردند. همچنین، افرادی با فرشته شماره 1111، زمانی که از رابطه خود راضی نباشند، پتانسیل خیانت کردن را هم دارند.

از آنجایی که افراد با عدد فرشته 1111 معمولاً به عشق به چشم یک بازی نگاه کرده و آن را اینگونه درک می‏کنند، بنابراین در روابط خود از تاکتیکهای مختلفی استفاده خواهند کرد. البته این افراد میتوانند عاشق شوند و صمیمانه و خالصانه احساسات خود را بروز دهند.

زمانی که صحبت از عشق به میان می‌آید، باید خاطر نشان کرد که عدد فرشته 1111 یک نوع عشق خاص دارد و آن عشق به زندگی است. عدد فرشته 1111، قادر است تا تمام زیباییهای اطراف خود را ببیند و بابت تمام این چیزها سپاس‌گزار و قدردان باشد. عدد فرشته 1111 قادر است تا عشق را در همه جا ببیند و آماده است تا آن را به همه مردم ببخشد. به همین دلیل است که افراد با عدد فرشته 1111 معمولاً افرادی شاد و خوشبخت هستند. پس از اینکه با چند واقعیت در خصوص زندگی عاشقانه عدد فرشته 1111 آشنا شدید، نوبت به آن میرسد که حقایق بیشتری را در مورد این شماره بیاموزید. این حقایق نیز حقایق جالبی هستند و به زمینه‌های مختلف زندگی ما مربوط میشوند.

 

فرشتگان به کمک اعداد فرشته سبب تغییر و بهبود زندگی شما خواهند شد

 

- حقایق جالب درباره عدد فرشته 1111:

حقایق زیادی در خصوص عدد 1111 وجود دارد که میتواند جالب باشد. ابتدا به سال 1111 میپردازیم که یک سال معمولی در تقویم «جولیان» بود. در صورتی که بخواهیم این سال را مطابق اعداد رومی بنویسیم به صورت « MCXI» نوشته خواهد شد. در طول تاریخ، در این سال حوادث زیادی رخ داده است. به طور کلی در قرن دوازدهم وقایع تاریخی بسیاری رقم خورد، اما سال 1111 از اهمیت ویژهای برخوردار بود. در ادامه به چند مورد از اتفاقات آن سال اشاره خواهیم داشت.

سال 1111 با نبرد «شیذر» در آسیا مشخص شد. در این قاره، واقع در چین، «آکادمی دانگلین» نیز تأسیس شد.  اما در سال 1111 و در اروپا، «هنری پنجم» به امپراتور مقدس روم تبدیل شد. «گالیسیا» هم در همین سال صاحب پادشاه جدید خود یعنی «آلفونسوی هفتم» شد. زمانی هم که صحبت از علم ریاضی به و عدد 1111 به میان بیاید، خواهیم دید که عدد 1111 دو عدد اول دارد که آنها 11 و 101 هستند. از حاصل ضرب دو عدد 11 و 101 عدد 1111 حاصل خواهد شد. این یک عدد ترکیبی عجیب است که دارای چهار مقسوم علیه است.

علاوه بر این، باید این نکته را هم مد نظر داشته باشیم که عدد 1111 از منظر عدد شناسی، عدد بسیار مهمی است. در واقع، باور بر این است که زمان 11:11 بیشتر از هر ترکیب دیگری از زمان ظاهر می‌شود ، بنابراین اعتقاد بر این است که این تنها یک اتفاق نیست. به شیوههای زیادی میتوان دیدن ساعت 11:11 را تعبیر کرد.

برخی از متخصصان بر این باور هستند که هر گاه به ساعت خود نگاه کرده و زمان 11:11 را ببینید، نشانه این است که یک وجود روحانی در آن لحظه در کنار شما است و یا اینکه فرشتگان شما کنارتان هستند. عقیده رایج دیگر این است که دیدن زمان 11:11، به فعالیتهای ماورای‌طبیعی مربوط میشود. با این حال، عقاید و باورهای بسیاری در خصوص زمان 11:11 وجود دارد.

مواردی که خواندید، تنها چند نمونه از واقعیت‌های جالب بی‌شماری بود که در خصوص عدد 1111 وجود دارد. موارد بسیار دیگری هم وجود دارند که با این شماره ارتباط دارند. اما اکنون زمان آن فرا رسیده است تا متوجه شوید که چه دلیلی دارد که مرتباً عدد فرشته 1111 را میبینید و این موضوع می‌تواند چه تأثیری در زندگی شما داشته باشد.

 

- دیدن عدد فرشته 1111:

کارهای زیادی وجود دارد که شما باید هنگام مشاهده کردن عدد فرشته 1111 انجام دهید. نخستین کار این است که بدانید این شماره به چه معناست و پیامی را که از جانب فرشتگان خود دریافت کردهاید، درک کنید. زمانی که عدد 1111 را در کنار خود یافتید و متوجه آن شدید، باید در نظر بگیرید که در آن لحظه به چه چیزی فکر می‌کردهاید. خواه در آن لحظه یک ایده عالی به ذهن شما رسیده باشد و خواه در خصوص مسئله مهمی صحبت کرده باشید، ممکن است همان چیز برای شما اتفاق بیوفتد.

ممکن است دیدن عدد فرشته 1111 به حقیقتی مربوط باشد که خواستار کشف کردن و درک آن باشید. به علاوه دیدن این عدد ممکن است دال بر این باشد که شما کار خود را به خوبی انجام می‌دهید و باید این کار را ادامه دهید. دیدن عدد فرشته1111 نیز میتواند، انگیزهای برای شما باشد تا تمام افکار منفی را از ذهن خود پاک کنید.

به علاوه، شما باید سایر موارد منفی دیگر را هم از زندگی خود حذف کرده و خوشبخت زندگی کنید. در صورتی که تفکری مثبت دارید، پس قادر خواهید بود تا انرژی مثبت را در زندگی خود جذب کنید. اما در صورتی که افکاری منفی در سر بپرورانید، اتفاقاتی منفی برای شما رخ خواهند داد و فرشتگان شما سعی میکنند تا از طریق عدد فرشته 1111 این مورد را به شما گوش‌زد کنند.

در صورتی که مدام عدد فرشته 1111 را در همه جا میبینید، علامتی است که به شما نشان میدهد معجزه در راه است و قرار است اتفاقات بزرگی در زندگی‌تان رخ دهد. خبر خوب این است که در صورتی که فکر می‌کنید زندگی فاقد معنی است یا اینکه دوران سختی را در زندگی سپری میکنید، عدد فرشته 1111  زندگی شما را کاملاً تغییر خواهد داد. باید به معجزه اعتقاد داشته باشید، زیرا وقوع معجزه‌ها دور از امکان نیست. عدد فرشته 1111 زنگ بیداری و هشیاری برای شماست تا زندگی خود را در دست‌ بگیرید. شما باید مستقل باشید و زندگی خود را کنترل کنید.

دیدن عدد فرشته 1111 نشان دهنده این است که اکنون زمان مناسبی برای تبدیل کردن رویاهایتان به واقعیت است. شما مدت‌هاست که منتظر بودهاید و اکنون لحظه مناسبی برای تحقق بخشیدن به آرزوهایتان است. مطمئناً فرشتگان شما در این راه به شما کمک خواهند کرد و تمام قدرت و انگیزه مورد نیاز شما را به شما خواهند داد. در صورتی که چیزی مطابق میل شما پیش نرفت، فرشتگان شما برای کمک کردن و یاری شما خواهند شتافت.

مهمترین مسئله این است که از ترس‌های خود در زندگی رها شوید. فرشتگان‌تان شما را تشویق خواهند کرد که رو به جلو حرکت کنید. در صورتی که ترس بر شما چیره شود، هرگز قادر نخواهید بود تا تغییری در زندگی خود ایجاد کرده و چیزهای جدیدی را امتحان کنید. دیدن مداوم عدد فرشته 1111 نشانه روشنی بر این است که شما باید از تغییراتی که قرار است در زندگیتان ایجاد شوند هراس نداشته و به استقبال آنها بروید.

مهمترین مسئله این است که حسن نیت فرشتگان نگهبان خود را باور کنید. هدف آنها از نشان دادن عدد 1111 به شما این است که به شما یادآوری کنند که همه چیز درست خواهد شد. فرشتگان‌تان شما را در هر کاری که اکنون مشغول انجام دادنش هستید کمک میکنند و مشوق شما برای حرکت رو به جلو هستند. پس با این وجود هرگز نخواهید توانست از اهداف خود پا پس بکشید.

فرشتگان نگهبان شما، حتی در سختترین لحظات نیز برای حمایت کردن از شما آنجا خواهند بود. آن‌ها علاوه بر اینکه زندگی شما را بهبود خواهند بخشید، به شما کمک خواهند کرد تا در زندگی فرد بهتری باشید. در صورتی که به توصیههای فرشتگان خود گوش دهید، خواهید آموخت که چگونه به دیگران خدمت کرده و چگونه فردی سخاوتمند باشید. به برکت انرژی مثبت و ارتعاشاتی که فرشتگان به زندگی شما وارد می‌کنند، دیگران شما را دوست خواهند داشت و به شما احترام خواهند گذاشت. علاوه بر آن، شما از زندگی خود رضایت بیشتری داشته و فردی شاد خواهید بود.

در مجموع، در صورتی که شماره 1111 را بیش از یک بار ببینید، نشانه واضحی از این است که فرشتگان شما برای شما پیام می‌فرستند. در صورتی که متوجه این پیام شوید و آن را بپذیرید، خواهید دید که زندگی‌تان تغییر کرده و بسیار بهتر خواهد شد. شما قادر خواهید بود تا به اهداف خود برسید و زندگی خود را کنترل کنید. ماموریت شما متمرکز شدن بر پرورش روحتان خواهد شد و حس جدیدی بر زندگی شما طنین انداز خواهد شد. مطمئناً می‌دانید که فرشتگان نگهبان شما تمام وقت با شما هستند تا شما را در مسیر زندگی خود هدایت کرده و هر زمان که به آنها احتیاج داشته باشید از شما حمایت کنند.

عدد فرشته 1111 همچنین به شما یادآوری خواهد کرد که به فرشتگان نگهبان خود اعتماد کنید؛ زیرا آن‌ها راهنمای شما خواهند بود و راه درستی را به شما نشان خواهند داد که باید در زندگی خود دنبال کنید. امیدواریم که مطالعه کردن این مقاله برای شما مفید بوده باشد و اکنون قادر باشید تا معانی و مفاهیم و نمادهای نهفته در عدد فرشته 1111 را درک کنید. علاوه بر این، ما اطمینان داریم که دفعه بعد که این عدد وارد زندگی‌تان می‌شود، هرگز آن را نادیده نخواهید گرفت.

دیدن این عدد به این معنی است که شما فردی خوش شانس هستید و مطمئناً شادی و لحظات زیبایی به زندگی شما وارد خواهد شد. از اعداد فرشته گرفته تا اعداد شناسی، علاقه به عدد 1111 ناشی از این باور است که اعداد مختلف دارای ارتعاشاتِ پرانرژیِ خاصی هستند و علاوه بر این، شما میتوانید با آن ارتعاشات کار کنید. «تانیا کارول ریچاردسون» ، نویسنده کتاب «شهود فرشته» که خود دارای قدرت شهود بالایی است، در خصوص عدد  1111 (و حتی عدد 11 یا 111)، این نظر را دارد و بر این باور است که عدد 1، همیشه در مورد چیزهای جدید، چرخه‌های جدید، شروعهای جدید و آوردن عناصر جدید به زندگی شما است.

«کیتلین کائرهارت»، عدد شناس و نویسنده کتاب «شما کد کیهانی هستید»، این نکته را تکرار میکند و اضافه میکند که در حوزه عدد شناسی، دیدن اعداد تکراری نشان دهنده این است که یک شروع نزدیک است و زمان خوبی برای این است که «بر روی نوآوری و خلاقیت تمرکز کنیم، استقلال خود را در آغوش بگیریم و به دنبال چیزی که میخواهیم برویم».

 

هنگام دیدن اعداد فرشتگان به افکار خود دقت کنید

 

- دیدن مداوم عدد فرشته 1111 به چه معناست؟

فرقی نمیکند اگر عدد فرشته 1111 را در ساعت به صورت 11:11 ببینید، یا اینکه آن را در یک شماره تلفن، در یک آدرس، در شماره پلاک یک خودرو و غیره ببینید، در هر صورت باید آن را به عنوان یک نشانه خوب در نظر بگیرید. کائرهارت بر این باور است که در صورتی که تکرار عدد 11 را ببینید، نشانه این است که شما به روشی جدید و قدرتمند با شهود خود ارتباط برقرار میکنید.

ریچاردسون خاطر نشان می‌کند که: «من همیشه به مشتریان خود میگویم که وقتی تعداد زیادی عدد 1 را میبینید، نشانه‌ای از سوی کائنات است که اکنون زمان بسیار خوبی برای متجلی شدن خواسته‌های شما است». کائرهارت اضافه میکند که در عدد شناسی، عدد 11 همچنین با معنویت، خلاقیت و نوآوری مرتبط است، تمام چیزهایی که زمانی که با یک شروع جدید و تازه رو‌به‌رو میشویم، به آن‌ها دست پیدا خواهیم کرد.

 

- عدد فرشته 1111 در روابط به چه معناست؟

به گفته ریچاردسون، زمانی که به شخص خاصی فکر می‌کنید، ممکن است عدد 1111 را ببینید، او همچنین می‌گوید: «دیدن این عدد و مشاهده این شماره ممکن است یک چراغ سبز یا علامت تائیدی از سوی کائنات در خصوص آن موضوع باشد».

 

- عدد فرشته 1111 در مورد شانس به چه معناست؟

ریچاردسون در همین راستا اضافه می‌کند که: «در صورتی که زمانی که مشغول فکر کردن در مورد یک پروژه یا هدف خاص هستید و عدد 1111 را در این حین مشاهده کردید، باز هم یک نشانه خوب و «چراغ سبزی» از سوی کائنات است. درست مانند تلنگری از سوی کائنات است که به شما یادآوری میکند که «در مسیری درست» قرار گرفته‌اید.

 

- عدد فرشته 1111 در سفر معنوی ما به چه معناست؟

ریچاردسون پیشتر در mbg  نوشت: «با در نظر گرفتن سفر شخصی و معنوی هر فردی، دیدن مکرر یک عدد می‏تواند نشان ‌دهنده این باشد که اطراف شما در حال حاضر با یک انرژی احاطه شده است که برای انجام دادن ریسک‌های سالم، تغییر دادن الگوها، یا پیش بردن پروژه‌ها یا روابط شما به جلو آماده است».

 

 

- چگونه با انرژی عدد فرشته 111 کار کنیم؟

1. از شهود خود استفاده کنید.

شاید به تازگی متوجه این موضوع شده باشید که عدد فرشته 1111 را به دفعات می‏بینید، اما واقعاً متوجه ارتباطی که با زندگی شما دارد نمیشوید. اینجا است که با کمک گرفتن از نیروی شهود خود قادر خواهید بود تا در این موضوع دقیقتر شوید. کائرهارت خاطرنشان میکند: «ذهن خود را آرام کنید و عمیقا به غرایز درونی خود گوش دهید». ریچاردسون میگوید: «به یاد داشته باشید که اعداد تنها یکی از راه‌هایی هستند که کائنات از طریق آنها برای شما هماهنگی‌ها را به ارمغان می‌آورد». او میگوید: «عدد شناسی یک سیستم قدرتمند و قدیمی است که میتواند درست مانند طالع بینی به طرز شگفت انگیزی دقیق باشد. با این وجود به خاطر داشته باشید که کائنات هر روز به شیوه‏های بی شماری، همزمانی‌ها یا نشانههای زیادی را برای شما ارسال میکند».

2. آماده و پذیرای دریافت کردن باشید.

کائرهارت بر این باور است که با استفاده کردن از شهود خود و معطوف کردن توجه خود به سمت انرژی عدد فرشته 1111، قادر خواهید بود تا بیداری بیشتری را تجربه کرده و از روح یا خود برترتان راهنماییهای الهی را دریافت کنید. پس آغوش خود را برای دریافت کردن آن باز کنید. ریچاردسون اضافه می‌کند: «گاهی اوقات همه چیز آن طور که به نظر میرسد پیش نمی‏رود، بنابراین چشمان خود را باز نگه دارید تا فرصتها را ببینید».

3. قصد و نیت و اقدامات خود را با هم هماهنگ کرده و در یک راستا قرار دهید.

مورد آخر، اما موردی که به اندازه سایر موارد اهمیت و اعتبار دارد، این است که به گفته کائرهارت با توجه به ارتباط این عدد با متجلی شدن و شروع‌هایی جدید، هر چه که باشد، اکنون زمان قدرتمندی برای تعیین کردن هدف در زندگی شما است. با وجود اینکه زمانی که به دفعات عدد فرشته 1111 را مشاهده میکنید، ممکن است توانایی شما برای فراخوانی چیزها در زندگی‌تان قوی‌تر شود، اما به یاد داشته باشید، که شما هم باید دست به کار شده و کاری انجام دهید. ریچاردسون توصیه می‌کند: «در راستای اهداف خود گام بردارید و اقدام کنید». حرف آخر اینکه در صورتی که مرتباً عدد 1111 را مشاهده میکنید، آن را به عنوان پیامی از سوی کائنات تلقی کنید که میخواهد به شما بگوید که زمان تجلی خواستههای شما فرا رسیده است. بنابراین، شاید این جمله معروف که میگوید «در ساعت 11:11 آرزو کنید»، خیلی دور از ذهن نباشد، فقط باید مطمئن شوید که این آرزو با اقدامات واقعی شما همراه و همراستا باشد.

 

نظرات خود در مورد ایده‌ی مطرح شده در این مقاله را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید،

 • برای ما بنویسید تا چه حد با آن‌ها موافق هستید؟
 • آیا تا به حال تجربه‌ی روبرو شدن با یک عدد مشخص را به دفعات داشته‌اید؟
 • آیا متوجه ارتباطی بین اعداد خاصی با زندگی‌تان شده‌اید؟

برای ثبت نظرات خود، به پایین صفحه مراجعه کنید.

 

تیم تحقیقاتی و مقاله نویسی سایت رویال مایند

 

راز اعداد فرشتگان (عدد 11:11)

 

ابتدا کمی سؤالات زیر را در ذهن خود مرور کنید:

 •  آیا تا به حال در مورد ارتباط با فرشتگان فکر کرده‌اید؟
 •  به نظر شما ارتباط با فرشتگان برای ما امکان‌پذیر است؟
 •  آیا تا به حال برای‌تان پیش آمده که یک عدد مشخص را بارها ببینید و توجه شما به آن جلب شود؟ 

امکان ندارد که ما بتوانیم یک فرشته را مستقیماً با چشمان خود مشاهده کنیم. این طور نیست که فرشتگان در مقابل ما ظاهر ‌شوند و در مورد خواسته‌های‌ ما سوال کنند. ما میتوانیم پیام فرشتگان خود را از راه‌های دیگری دریافت کنیم. به باور بسیاری از افراد، رایج‌ترین شیوه برای دریافت کردن پیام از سوی فرشتگان، دریافت کردن اعداد و ارقام از سوی آن‌ها است. فرشتگان از طریق اعداد با ما ارتباط برقرار میکنند و این وظیفه ما است که با تشخیص دادن این اعداد، متوجه پیام فرشتگان خود شویم.

در صورتی که یک عدد مشخص را تنها یک بار مشاهده کردید، شاید بتوان آن را تنها یک اتفاق در نظر گرفت. اما در صورتی که این عدد مدام خودش را به شما نشان دهد و در جلوی چشم‌تان ظاهر شود، دیگر نمی‌توانید در مورد آن شکی به دل خود راه دهید. فرشتگان در تلاش هستند بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند و این کار را با فرستادن این علامت‌های مشخص و قدرتمند انجام می‌دهند.

در صورتی که هر جایی میروید، احساس کنید مدام اعداد مشخصی شما را دنبال می‌کنند و خود را به شما نشان می‌دهند، نشان دهنده این است که فرشتگان سعی دارند توجه شما را به سمت خود جلب کنند و اکنون دیگر زمان آن رسیده که به آن‌ها فرصت دهید و متوجه شوید که فرشتگان قصد دارند چه پیامی را به شما برسانند. در صورتی که قادر باشید معنا و مفهوم عددی که خودش را به شما نشان میدهد درک کنید، آنگاه شما قادر خواهید بود متوجه پیام فرشتگان شوید.

ما در این مقاله قصد داریم تا در خصوص عدد فرشتگان 1111، با شما صحبت کنیم. از آنجایی که این ترکیب بسیار رایج و متداول است، معانی و تعابیر زیادی هم برای آن وجود دارد که میتوانیم آن‌ها را به این عدد مرتبط کنیم. اگر زمانی که به ساعت خود نگاه می‌کنید، یا زمانی که شماره پلاک یک خودرو را میبینید و یا حتی زمانی که در صورتحساب خرید خود در سوپر مارکت با عدد 1111 مواجه شدید، بهتر است اندکی صبر کرده و این پیام را از اعماق وجود خود بپذیرید. مطمئن باشید که این شماره، حاوی پیام بسیار مهمی برای شما است؛ پس با آغوشی باز پذیرای آن باشید و به خاطر دریافت کردن این پیام، از فرشتگان خود تشکر کنید. پس از اینکه عدد 1111 را از سوی فرشتگان خود دریافت کردید، شما این فرصت را خواهید داشت که بسیاری از جنبههای زندگی خود را تغییر داده و آن را بهبود ببخشید.

 

- عدد فرشته 1111 به چه معنا است؟

عدد فرشته 1111 که از جانب فرشتگان خود دریافت می‌کنید، معانی متعدد و قدرت‌های پنهان زیادی دارد. برای اینکه با مفهوم این عدد آشنا شوید، باید بدانید که این عدد از ارتعاشات عدد 1 تشکیل شده است، که چهار بار تکرار شده. باید بدانید عدد فرشته 1111 که از سمت فرشتگان شما آمده، نه تنها مفهوم عدد یک را در خود دارد، بلکه شامل اعداد 11 و 111 نیز می‌شود. ما قصد داریم تا شما را با معنی و مفهوم تمام این اعداد آشنا کنیم.

واضح است که عدد فرشته 1، مفهومِ شروعی تازه، موفقیت و الهام را در خود دارد. پیام نهفته در این عدد این است که شما را وادار کند برای ساختن زندگی خود، تفکر مثبت در پیش بگیرید. عدد 1 برای شروع کردن کارهای جدید به شما قدرت و انگیزه می‌دهد، همچنین به شما کمک می‌کند تا تمام عادت‌های بد خود را ترک کرده و آنها را پشت سر بگذارید. 

این عدد همچنین با خود سازی و آفرینش طنین انداز می‌شود. علاوه بر این، ما عدد فرشته 11 را هم داریم که به عنوان شماره اصلی در نظر گرفته میشود. این عدد با بیداری معنوی در ارتباط بوده و سعی دارد تا شما را با فرشتگان‌تان ارتباط دهد. ما همچنین به معنای عدد فرشته 111 اشاره خواهیم کرد. این عدد به شما یادآوری می‌کند که افکار شما واقعیت شما را خلق میکنند، بنابراین باید سعی کنید تفکر مثبت را در پیش بگیرید.

نکته مهم دیگری که باید خاطر نشان کنیم، این است که از آنجایی که مجموع اعداد 1+1+1+1، عدد 4 را به دست می‌دهد، میتوان میان مفهوم عدد فرشته1111، با عدد فرشته 4، ارتباط برقرار کرد. در صورتی که در مورد مفهوم عدد فرشته 4 تحقیق کنید، به نتایج جالبی دست خواهید یافت؛ زیرا درک این مفهوم بر درک و دریافت شما از عدد فرشته 1111 تأثیر خواهد داشت. پس از اینکه به تفکیک متوجه مفهوم تمام اجزای عدد فرشته 1111 شدیم، زمان آن فرا رسیده است که معنای خود عدد فرشته 1111 را کشف کنیم.

اغلب اوقات عدد فرشته 1111 به عنوان یک زنگ و هشداری برای بیداری در نظر گرفته میشود. به این معنا که این عدد با بیدار کردن‌تان، به شما کمک می‌کند تا تمام آنچه در ضمیر ناخودآگاه‌تان پنهان شده است را کشف کنید. علاوه بر این، این عدد به شما یادآوری میکند که موجودی معنوی و روحانی هستید، بنابراین باید زمان بیشتری را به زندگی معنوی خود اختصاص دهید. شماره فرشته، راه موفقیت شما را هم به شما نشان میدهد. این عدد همواره حاوی نمادی مثبت بوده و شما را از اتفاقات خوبی که قرار است در زندگی شما رخ دهد آگاه میکند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که بر روی اهداف خود متمرکز بوده و از آن‌ها کوتاه نیایید.

پس از اینکه با مفهوم کلی عدد فرشته 1111 و مفهوم تک تک اجزای تشکیل دهنده آن آشنا شدید، نوبت به آن می‌رسد که از معانی مخفی و نهفته شده در پس این عدد پرده برداریم. از آنجایی که نماد فرشته شماره 1111 بسیار قدرتمند است، بنابراین جای تعجب ندارد که معانی پنهانی زیادی را در خود جای داده باشد. در صورتی که مایل هستید تا در مورد این معانی بیشتر بدانید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 

- معنای مخفی و نمادگرایی عدد فرشته 1111:

معنای نهفته‌ای که در پس عدد فرشته 1111 وجود دارد، همواره به شروعی دوباره و ایجاد شدن فرصت‌های جدیدی پیرامون شما مربوط می‌شود. فرشتگان به شما این فرصت را خواهند داد که زندگی خود را تغییر داده و از ابتدا شروع کنید. هر چند که در گذشته مرتکب اشتباهاتی شده باشید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که مرحله جدیدی از زندگی خود را شروع کنید. حالا زمان آن است که از قید و بند تمام عادتهای بد و افکار منفی گذشته خود رها شوید. ترس را کنار بگذارید و از منطقه امن خود خارج شوید. وقت آن است که چیزهای جدیدی ببینید و پروژههای جدیدی در زندگی خود شروع کنید. اکنون لحظه مناسبی برای انجام دادن این کار است، زیرا دست به هر کاری در این لحظات بزنید، برای‌ شما موفقیت‌آمیز خواهد بود. اگر به دنبال تغییر رفتار و ساخت عادت‌های‌ بهتر در زندگی‌تان هستید، با اطمینان می‌توانیم بگوییم دوره‌ی "عادت‌های اتمی" (کلیک کنید)، که توسط مجموعه‌ی رویال مایند ترجمه و تهیه شده است، در این مسیر به شما بسیار کمک خواهد کرد، پس این دوره‌ی فوق‌العاده را از دست ندهید.

البته عدد فرشته 1111، درسی هم که شما از تجربیات گذشته خود آموختهاید، به شما یادآوری می‌کند. فرشتگان به شما کمک خواهند کرد تا دیگر اشتباهات خود را در آینده تکرار نکنید. آن‌ها چیزهای بهتری را به شما خواهند آموخت و سعی دارند تا زندگی‌اتان را به کلی تغییر دهند. فرشتگان به این دلیل عدد 1111 را برای شما ارسال میکنند تا شما را مطلع کنند موفقیت درست در مقابل شماست و باید توانایی تشخیص دادن آن را داشته باشید.

هم‌زمانی نیز از دیگر معانی و مفاهیم نهفته در پس این عدد است. دیدن این عدد اتفاقی نبوده و این عدد برای شما حاوی جوابهای بی‌شماری است که مایل به شنیدن آنها هستید. وارد شدن عدد فرشته 1111 به زندگی شما به این معناست که کائنات آماده است تا افکار شما را به واقعیت تبدیل کند. کائنات دست به کار خواهد شد تا رویاهای شما را محقق کند و شما هم باید آماده پذیرش کمک فرشتگان خود باشید.

یکی دیگر از مفاهیم مخفی عدد فرشته 1111، به افکار خود شما مربوط میشود. فرشتگان شما از طریق عدد 1111 به شما هشدار میدهند که باید مراقب افکار خود باشید، زیرا آنها به سرعت به واقعیت تبدیل خواهند شد. درست به همین دلیل است که باید سعی کنید مثبت فکر کنید و عبارات تاکیدی مثبت را با خود تکرار کنید. این تنها راهی است که قادر خواهید بود تا ارتعاشات مثبت را به زندگی خود جذب کنید. (برای آشنایی با قدرتِ فوق‌العاده‌ی عبارات تأکیدی در تغییر زندگی خود، مقاله‌ی "قدرت شگفت‌انگیز جملات تأکیدی" (کلیک کنید)، را از دست ندهید).

قبل از هر چیز بهتر است بدانید، یکی از بهترین راه‌های ارتباط با فرشتگان انجام مراقبه و مدیتیشنِ روزانه و همچنین پاکسازی درون می‌باشد. اینگونه می‌توانید با شهودهای قلبی خود ارتباط برقرار کنید و معنا و مفهوم اکثر اتفاقاتِ اطراف خود را بدانید و وقتی درونتان از افکار منفی پاک شده باشد و چاکراهای‌تان به تعادل رسیده باشند، خیلی بهتر و راحت‌تر می‌توانید شهود را درک کرده و معانی آن‌ها را متوجه شوید. برای شروع می‌توانید از دوره‌ی فوق‌العاده‌ی "اسرار مراقبه" (کلیک کنید)، که توسط مجموعه‌ی رویال مایند ترجمه و تهیه شده است، کمک بگیرید. 

 

- عشق و عدد فرشته 1111:

حالا که با تمام معانی و نمادهای عدد فرشته 1111 آشنا شدیم، نوبت به عشق میرسد. در ابتدا باید بگوییم که افراد با عدد فرشته 1111، افرادی بسیار شوخ طبع هستند و همین ویژگی سبب شده، آنها در نظر جنس مخالف بسیار جذاب جلوه می‌کنند. این افراد دارای قدرت تخیل بسیار بالا بوده و در کنار آن از ذوق هنری هم بهره بردهاند، اما در کنار این موارد استقلال خود را هم بسیار دوست دارند. مفهوم آن این است که افرادی که عدد فرشته 1111 را دارند، در یک رابطه خواهان استقلال هستند و باید آزادی لازم به آنها داده شود.

لازم به ذکر است که افراد با عدد فرشته 1111، افرادی بسیار پرشور و ماجراجو هستند، بنابراین تاب و تحمل یکنواختی در یک رابطه را ندارند. زمانی که این افراد از دست شریک خود به ستوه بیایند، معمولاً رابطه خود را قطع کرده و به دنبال شریک دیگری میگردند. همچنین، افرادی با فرشته شماره 1111، زمانی که از رابطه خود راضی نباشند، پتانسیل خیانت کردن را هم دارند.

از آنجایی که افراد با عدد فرشته 1111 معمولاً به عشق به چشم یک بازی نگاه کرده و آن را اینگونه درک می‏کنند، بنابراین در روابط خود از تاکتیکهای مختلفی استفاده خواهند کرد. البته این افراد میتوانند عاشق شوند و صمیمانه و خالصانه احساسات خود را بروز دهند.

زمانی که صحبت از عشق به میان می‌آید، باید خاطر نشان کرد که عدد فرشته 1111 یک نوع عشق خاص دارد و آن عشق به زندگی است. عدد فرشته 1111، قادر است تا تمام زیباییهای اطراف خود را ببیند و بابت تمام این چیزها سپاس‌گزار و قدردان باشد. عدد فرشته 1111 قادر است تا عشق را در همه جا ببیند و آماده است تا آن را به همه مردم ببخشد. به همین دلیل است که افراد با عدد فرشته 1111 معمولاً افرادی شاد و خوشبخت هستند. پس از اینکه با چند واقعیت در خصوص زندگی عاشقانه عدد فرشته 1111 آشنا شدید، نوبت به آن میرسد که حقایق بیشتری را در مورد این شماره بیاموزید. این حقایق نیز حقایق جالبی هستند و به زمینه‌های مختلف زندگی ما مربوط میشوند.

 

فرشتگان به کمک اعداد فرشته سبب تغییر و بهبود زندگی شما خواهند شد

 

- حقایق جالب درباره عدد فرشته 1111:

حقایق زیادی در خصوص عدد 1111 وجود دارد که میتواند جالب باشد. ابتدا به سال 1111 میپردازیم که یک سال معمولی در تقویم «جولیان» بود. در صورتی که بخواهیم این سال را مطابق اعداد رومی بنویسیم به صورت « MCXI» نوشته خواهد شد. در طول تاریخ، در این سال حوادث زیادی رخ داده است. به طور کلی در قرن دوازدهم وقایع تاریخی بسیاری رقم خورد، اما سال 1111 از اهمیت ویژهای برخوردار بود. در ادامه به چند مورد از اتفاقات آن سال اشاره خواهیم داشت.

سال 1111 با نبرد «شیذر» در آسیا مشخص شد. در این قاره، واقع در چین، «آکادمی دانگلین» نیز تأسیس شد.  اما در سال 1111 و در اروپا، «هنری پنجم» به امپراتور مقدس روم تبدیل شد. «گالیسیا» هم در همین سال صاحب پادشاه جدید خود یعنی «آلفونسوی هفتم» شد. زمانی هم که صحبت از علم ریاضی به و عدد 1111 به میان بیاید، خواهیم دید که عدد 1111 دو عدد اول دارد که آنها 11 و 101 هستند. از حاصل ضرب دو عدد 11 و 101 عدد 1111 حاصل خواهد شد. این یک عدد ترکیبی عجیب است که دارای چهار مقسوم علیه است.

علاوه بر این، باید این نکته را هم مد نظر داشته باشیم که عدد 1111 از منظر عدد شناسی، عدد بسیار مهمی است. در واقع، باور بر این است که زمان 11:11 بیشتر از هر ترکیب دیگری از زمان ظاهر می‌شود ، بنابراین اعتقاد بر این است که این تنها یک اتفاق نیست. به شیوههای زیادی میتوان دیدن ساعت 11:11 را تعبیر کرد.

برخی از متخصصان بر این باور هستند که هر گاه به ساعت خود نگاه کرده و زمان 11:11 را ببینید، نشانه این است که یک وجود روحانی در آن لحظه در کنار شما است و یا اینکه فرشتگان شما کنارتان هستند. عقیده رایج دیگر این است که دیدن زمان 11:11، به فعالیتهای ماورای‌طبیعی مربوط میشود. با این حال، عقاید و باورهای بسیاری در خصوص زمان 11:11 وجود دارد.

مواردی که خواندید، تنها چند نمونه از واقعیت‌های جالب بی‌شماری بود که در خصوص عدد 1111 وجود دارد. موارد بسیار دیگری هم وجود دارند که با این شماره ارتباط دارند. اما اکنون زمان آن فرا رسیده است تا متوجه شوید که چه دلیلی دارد که مرتباً عدد فرشته 1111 را میبینید و این موضوع می‌تواند چه تأثیری در زندگی شما داشته باشد.

 

- دیدن عدد فرشته 1111:

کارهای زیادی وجود دارد که شما باید هنگام مشاهده کردن عدد فرشته 1111 انجام دهید. نخستین کار این است که بدانید این شماره به چه معناست و پیامی را که از جانب فرشتگان خود دریافت کردهاید، درک کنید. زمانی که عدد 1111 را در کنار خود یافتید و متوجه آن شدید، باید در نظر بگیرید که در آن لحظه به چه چیزی فکر می‌کردهاید. خواه در آن لحظه یک ایده عالی به ذهن شما رسیده باشد و خواه در خصوص مسئله مهمی صحبت کرده باشید، ممکن است همان چیز برای شما اتفاق بیوفتد.

ممکن است دیدن عدد فرشته 1111 به حقیقتی مربوط باشد که خواستار کشف کردن و درک آن باشید. به علاوه دیدن این عدد ممکن است دال بر این باشد که شما کار خود را به خوبی انجام می‌دهید و باید این کار را ادامه دهید. دیدن عدد فرشته1111 نیز میتواند، انگیزهای برای شما باشد تا تمام افکار منفی را از ذهن خود پاک کنید.

به علاوه، شما باید سایر موارد منفی دیگر را هم از زندگی خود حذف کرده و خوشبخت زندگی کنید. در صورتی که تفکری مثبت دارید، پس قادر خواهید بود تا انرژی مثبت را در زندگی خود جذب کنید. اما در صورتی که افکاری منفی در سر بپرورانید، اتفاقاتی منفی برای شما رخ خواهند داد و فرشتگان شما سعی میکنند تا از طریق عدد فرشته 1111 این مورد را به شما گوش‌زد کنند.

در صورتی که مدام عدد فرشته 1111 را در همه جا میبینید، علامتی است که به شما نشان میدهد معجزه در راه است و قرار است اتفاقات بزرگی در زندگی‌تان رخ دهد. خبر خوب این است که در صورتی که فکر می‌کنید زندگی فاقد معنی است یا اینکه دوران سختی را در زندگی سپری میکنید، عدد فرشته 1111  زندگی شما را کاملاً تغییر خواهد داد. باید به معجزه اعتقاد داشته باشید، زیرا وقوع معجزه‌ها دور از امکان نیست. عدد فرشته 1111 زنگ بیداری و هشیاری برای شماست تا زندگی خود را در دست‌ بگیرید. شما باید مستقل باشید و زندگی خود را کنترل کنید.

دیدن عدد فرشته 1111 نشان دهنده این است که اکنون زمان مناسبی برای تبدیل کردن رویاهایتان به واقعیت است. شما مدت‌هاست که منتظر بودهاید و اکنون لحظه مناسبی برای تحقق بخشیدن به آرزوهایتان است. مطمئناً فرشتگان شما در این راه به شما کمک خواهند کرد و تمام قدرت و انگیزه مورد نیاز شما را به شما خواهند داد. در صورتی که چیزی مطابق میل شما پیش نرفت، فرشتگان شما برای کمک کردن و یاری شما خواهند شتافت.

مهمترین مسئله این است که از ترس‌های خود در زندگی رها شوید. فرشتگان‌تان شما را تشویق خواهند کرد که رو به جلو حرکت کنید. در صورتی که ترس بر شما چیره شود، هرگز قادر نخواهید بود تا تغییری در زندگی خود ایجاد کرده و چیزهای جدیدی را امتحان کنید. دیدن مداوم عدد فرشته 1111 نشانه روشنی بر این است که شما باید از تغییراتی که قرار است در زندگیتان ایجاد شوند هراس نداشته و به استقبال آنها بروید.

مهمترین مسئله این است که حسن نیت فرشتگان نگهبان خود را باور کنید. هدف آنها از نشان دادن عدد 1111 به شما این است که به شما یادآوری کنند که همه چیز درست خواهد شد. فرشتگان‌تان شما را در هر کاری که اکنون مشغول انجام دادنش هستید کمک میکنند و مشوق شما برای حرکت رو به جلو هستند. پس با این وجود هرگز نخواهید توانست از اهداف خود پا پس بکشید.

فرشتگان نگهبان شما، حتی در سختترین لحظات نیز برای حمایت کردن از شما آنجا خواهند بود. آن‌ها علاوه بر اینکه زندگی شما را بهبود خواهند بخشید، به شما کمک خواهند کرد تا در زندگی فرد بهتری باشید. در صورتی که به توصیههای فرشتگان خود گوش دهید، خواهید آموخت که چگونه به دیگران خدمت کرده و چگونه فردی سخاوتمند باشید. به برکت انرژی مثبت و ارتعاشاتی که فرشتگان به زندگی شما وارد می‌کنند، دیگران شما را دوست خواهند داشت و به شما احترام خواهند گذاشت. علاوه بر آن، شما از زندگی خود رضایت بیشتری داشته و فردی شاد خواهید بود.

در مجموع، در صورتی که شماره 1111 را بیش از یک بار ببینید، نشانه واضحی از این است که فرشتگان شما برای شما پیام می‌فرستند. در صورتی که متوجه این پیام شوید و آن را بپذیرید، خواهید دید که زندگی‌تان تغییر کرده و بسیار بهتر خواهد شد. شما قادر خواهید بود تا به اهداف خود برسید و زندگی خود را کنترل کنید. ماموریت شما متمرکز شدن بر پرورش روحتان خواهد شد و حس جدیدی بر زندگی شما طنین انداز خواهد شد. مطمئناً می‌دانید که فرشتگان نگهبان شما تمام وقت با شما هستند تا شما را در مسیر زندگی خود هدایت کرده و هر زمان که به آنها احتیاج داشته باشید از شما حمایت کنند.

عدد فرشته 1111 همچنین به شما یادآوری خواهد کرد که به فرشتگان نگهبان خود اعتماد کنید؛ زیرا آن‌ها راهنمای شما خواهند بود و راه درستی را به شما نشان خواهند داد که باید در زندگی خود دنبال کنید. امیدواریم که مطالعه کردن این مقاله برای شما مفید بوده باشد و اکنون قادر باشید تا معانی و مفاهیم و نمادهای نهفته در عدد فرشته 1111 را درک کنید. علاوه بر این، ما اطمینان داریم که دفعه بعد که این عدد وارد زندگی‌تان می‌شود، هرگز آن را نادیده نخواهید گرفت.

دیدن این عدد به این معنی است که شما فردی خوش شانس هستید و مطمئناً شادی و لحظات زیبایی به زندگی شما وارد خواهد شد. از اعداد فرشته گرفته تا اعداد شناسی، علاقه به عدد 1111 ناشی از این باور است که اعداد مختلف دارای ارتعاشاتِ پرانرژیِ خاصی هستند و علاوه بر این، شما میتوانید با آن ارتعاشات کار کنید. «تانیا کارول ریچاردسون» ، نویسنده کتاب «شهود فرشته» که خود دارای قدرت شهود بالایی است، در خصوص عدد  1111 (و حتی عدد 11 یا 111)، این نظر را دارد و بر این باور است که عدد 1، همیشه در مورد چیزهای جدید، چرخه‌های جدید، شروعهای جدید و آوردن عناصر جدید به زندگی شما است.

«کیتلین کائرهارت»، عدد شناس و نویسنده کتاب «شما کد کیهانی هستید»، این نکته را تکرار میکند و اضافه میکند که در حوزه عدد شناسی، دیدن اعداد تکراری نشان دهنده این است که یک شروع نزدیک است و زمان خوبی برای این است که «بر روی نوآوری و خلاقیت تمرکز کنیم، استقلال خود را در آغوش بگیریم و به دنبال چیزی که میخواهیم برویم».

 

هنگام دیدن اعداد فرشتگان به افکار خود دقت کنید

 

- دیدن مداوم عدد فرشته 1111 به چه معناست؟

فرقی نمیکند اگر عدد فرشته 1111 را در ساعت به صورت 11:11 ببینید، یا اینکه آن را در یک شماره تلفن، در یک آدرس، در شماره پلاک یک خودرو و غیره ببینید، در هر صورت باید آن را به عنوان یک نشانه خوب در نظر بگیرید. کائرهارت بر این باور است که در صورتی که تکرار عدد 11 را ببینید، نشانه این است که شما به روشی جدید و قدرتمند با شهود خود ارتباط برقرار میکنید.

ریچاردسون خاطر نشان می‌کند که: «من همیشه به مشتریان خود میگویم که وقتی تعداد زیادی عدد 1 را میبینید، نشانه‌ای از سوی کائنات است که اکنون زمان بسیار خوبی برای متجلی شدن خواسته‌های شما است». کائرهارت اضافه میکند که در عدد شناسی، عدد 11 همچنین با معنویت، خلاقیت و نوآوری مرتبط است، تمام چیزهایی که زمانی که با یک شروع جدید و تازه رو‌به‌رو میشویم، به آن‌ها دست پیدا خواهیم کرد.

 

- عدد فرشته 1111 در روابط به چه معناست؟

به گفته ریچاردسون، زمانی که به شخص خاصی فکر می‌کنید، ممکن است عدد 1111 را ببینید، او همچنین می‌گوید: «دیدن این عدد و مشاهده این شماره ممکن است یک چراغ سبز یا علامت تائیدی از سوی کائنات در خصوص آن موضوع باشد».

 

- عدد فرشته 1111 در مورد شانس به چه معناست؟

ریچاردسون در همین راستا اضافه می‌کند که: «در صورتی که زمانی که مشغول فکر کردن در مورد یک پروژه یا هدف خاص هستید و عدد 1111 را در این حین مشاهده کردید، باز هم یک نشانه خوب و «چراغ سبزی» از سوی کائنات است. درست مانند تلنگری از سوی کائنات است که به شما یادآوری میکند که «در مسیری درست» قرار گرفته‌اید.

 

- عدد فرشته 1111 در سفر معنوی ما به چه معناست؟

ریچاردسون پیشتر در mbg  نوشت: «با در نظر گرفتن سفر شخصی و معنوی هر فردی، دیدن مکرر یک عدد می‏تواند نشان ‌دهنده این باشد که اطراف شما در حال حاضر با یک انرژی احاطه شده است که برای انجام دادن ریسک‌های سالم، تغییر دادن الگوها، یا پیش بردن پروژه‌ها یا روابط شما به جلو آماده است».

 

 

- چگونه با انرژی عدد فرشته 111 کار کنیم؟

1. از شهود خود استفاده کنید.

شاید به تازگی متوجه این موضوع شده باشید که عدد فرشته 1111 را به دفعات می‏بینید، اما واقعاً متوجه ارتباطی که با زندگی شما دارد نمیشوید. اینجا است که با کمک گرفتن از نیروی شهود خود قادر خواهید بود تا در این موضوع دقیقتر شوید. کائرهارت خاطرنشان میکند: «ذهن خود را آرام کنید و عمیقا به غرایز درونی خود گوش دهید». ریچاردسون میگوید: «به یاد داشته باشید که اعداد تنها یکی از راه‌هایی هستند که کائنات از طریق آنها برای شما هماهنگی‌ها را به ارمغان می‌آورد». او میگوید: «عدد شناسی یک سیستم قدرتمند و قدیمی است که میتواند درست مانند طالع بینی به طرز شگفت انگیزی دقیق باشد. با این وجود به خاطر داشته باشید که کائنات هر روز به شیوه‏های بی شماری، همزمانی‌ها یا نشانههای زیادی را برای شما ارسال میکند».

2. آماده و پذیرای دریافت کردن باشید.

کائرهارت بر این باور است که با استفاده کردن از شهود خود و معطوف کردن توجه خود به سمت انرژی عدد فرشته 1111، قادر خواهید بود تا بیداری بیشتری را تجربه کرده و از روح یا خود برترتان راهنماییهای الهی را دریافت کنید. پس آغوش خود را برای دریافت کردن آن باز کنید. ریچاردسون اضافه می‌کند: «گاهی اوقات همه چیز آن طور که به نظر میرسد پیش نمی‏رود، بنابراین چشمان خود را باز نگه دارید تا فرصتها را ببینید».

3. قصد و نیت و اقدامات خود را با هم هماهنگ کرده و در یک راستا قرار دهید.

مورد آخر، اما موردی که به اندازه سایر موارد اهمیت و اعتبار دارد، این است که به گفته کائرهارت با توجه به ارتباط این عدد با متجلی شدن و شروع‌هایی جدید، هر چه که باشد، اکنون زمان قدرتمندی برای تعیین کردن هدف در زندگی شما است. با وجود اینکه زمانی که به دفعات عدد فرشته 1111 را مشاهده میکنید، ممکن است توانایی شما برای فراخوانی چیزها در زندگی‌تان قوی‌تر شود، اما به یاد داشته باشید، که شما هم باید دست به کار شده و کاری انجام دهید. ریچاردسون توصیه می‌کند: «در راستای اهداف خود گام بردارید و اقدام کنید». حرف آخر اینکه در صورتی که مرتباً عدد 1111 را مشاهده میکنید، آن را به عنوان پیامی از سوی کائنات تلقی کنید که میخواهد به شما بگوید که زمان تجلی خواستههای شما فرا رسیده است. بنابراین، شاید این جمله معروف که میگوید «در ساعت 11:11 آرزو کنید»، خیلی دور از ذهن نباشد، فقط باید مطمئن شوید که این آرزو با اقدامات واقعی شما همراه و همراستا باشد.

 

نظرات خود در مورد ایده‌ی مطرح شده در این مقاله را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید،

 • برای ما بنویسید تا چه حد با آن‌ها موافق هستید؟
 • آیا تا به حال تجربه‌ی روبرو شدن با یک عدد مشخص را به دفعات داشته‌اید؟
 • آیا متوجه ارتباطی بین اعداد خاصی با زندگی‌تان شده‌اید؟

برای ثبت نظرات خود، به پایین صفحه مراجعه کنید.

 

تیم تحقیقاتی و مقاله نویسی سایت رویال مایند
مقالات پیشنهادی

نظر شما درباره این مطلب

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت رویال مایند ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت رویال مایند رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام