مقالات

راز اعداد فرشتگان (عدد 5858)
باور بر این است، که اعداد واسطه‌ای برای برقرار شدن ارتباط میان ما و نیروهای برتر هستند. در صورتی ‌که به نیروهای الهی یا نیروهای برتر باور دارید، می‌توانید اعداد فرشته را ببینید. فرشتگان نگهبان به واسطه ارسال کردن اعداد فرشته مختلف، پیام‌های مختلفی را برای ما ارسال کرده و ما را در انجام کارهایمان یاری و حمایت می‌کنند. 
راز اعداد فرشتگان (عدد 5757)
اعداد فرشته زمانی خود را به ما نشان می‌دهند، که در سردرگمی به سر می‌بریم و تکلیف خود را نمی‌دانیم. به عبارتی این اعداد زمانی خود را به ما نشان می‌دهند که اصلا انتظارش را نداریم. زمانی‌ که معنی و مفهوم اعداد فرشته را درک کنیم و راهنمایی‌هایشان را به کار ببندیم، می‌توانیم مسیر درست را انتخاب کرده و در راه درست گام برداریم.
راز اعداد فرشتگان (عدد 5656)
اعداد فرشته توالی اعداد مختلفی هستند که در طول زندگی فرد ظاهر می‌‎شوند. اگر چنین باشد، هر عددی ممکن است یک پیام از سوی فرشتگان باشد. ممکن است آن عدد را در موقعیت‌های مختلف در زندگی روزمره مشاهده کنید. فرشتگان نگهبان مأموریت مهمی دارند. وظیفه اصلی آن‎ها حصول اطمینان از پیش رفتن درست و خوب کار و زندگی نوع بشر است.
راز اعداد فرشتگان (عدد 5454)
فرشتگان نگهبان از طریق پیام‌های نمادین وارد کار می‌شوند. آنها از نمادهای متعددی برای ارسال کردن پیام‌های مهم استفاده می‌کنند. از آنجایی که هر انسانی نگهبانان خود را دارد، این پیام‌ها هرگز تصادفی نیستند. تمام پیام‌های فرشتگان با هدف خاصی ارسال می‌شوند و برای هر فردی خاص و ویژه هستند. «اعداد فرشته» یکی از ابزارها و واسطه‌هایی هستند که فرشتگان برای ار ...
راز اعداد فرشتگان (عدد 5353)
اعدادی وجود دارند که به «عدد فرشته» معروفند. البته این اعداد با سایر اعداد فرق دارند؛ زیرا از آنجایی که از بعد معنوی برایمان ارسال شده‌اند، حاوی معانی و مفاهیم عمیقی هستند. این اعداد توسط فرشتگان نگهبان در موقعیت‌ها و شرایط خاص برایمان ارسال می‌شوند. اعداد فرشته در بازه‌ای از زندگی مدام در برابر دیدگانمان قرار می‌گیرند. گویی به هر وسیله‌ای می‌خواهن ...
راز اعداد فرشتگان (عدد 5252)
آیا تا به‌ حال از فرشتگان نگهبان پیامی دریافت کرده‌اید؟ آیا برای‌تان پیش آمده است با چشمانتان فرشته‌ای ببینید که با شما سخن می‌گوید، دستانتان را می‌فشارد و پیامش را می‌رساند؟ خوب! البته که چنین نیست. کسی تا کنون نتوانسته مستقیماً با فرشتگان ارتباط برقرار کند. ما پیام‌های فرشتگان را در قالب اعداد و ارقامی دریافت می‌کنیم که اعداد «فرشته نام» دارند.
راز اعداد فرشتگان (عدد 5151)
فرشتگان نگهبان که ساکن قلمروهای معنوی هستند، به شیوه‌های معمول و متداول با ما ارتباط برقرار نمی‌کنند. آن‌ها پیام‌هایشان را در قالب عدد، یا دنباله‌ای از اعداد موسوم به «اعداد فرشته» برایمان ارسال می‌کنند. باید دانست اعداد فرشته هر روز و همیشه در زندگیمان پدیدار نمی‌شوند، و تنها در مواردی که به راهنمایی نیاز داریم و البته در مواقعی که اصلا انتظارش را ...
راز اعداد فرشتگان (عدد 5050)
اعداد فرشته نمادهای خاصی دارند و با شکستن کد موجود در آن‎ها و کشف معنایشان، پیام فرشتگان نگهبان را درک و دریافت می‌کنیم. دریافت کردن اعداد فرشته، نشان دهنده تأثیر غیرمستقیم فرشتگان بر زندگی ما است. فرشتگان نگهبان از طریق پیام‌های نمادین وارد کار می‌شوند. آن‌ها از نمادهای متعددی برای ارسال کردن پیام‌های مهم استفاده می‌کنند.
راز اعداد فرشتگان (عدد 4949)
فرشتگان نگهبان مأموریت دارند، ما را در رسیدن به اهدافمان یاری کنند. یکی از این اهداف دست یافتن به شادی و آرامش است. درست است، هنوز افراد زیادی به وجود نیروهای معنوی و فرشتگان نگهبان باور ندارند، اما حضور و کمکشان را در زندگی روزمره تجربه کرده و از آن بهره می‌برند.
راز اعداد فرشتگان (عدد 4848)
فرشتگان با ارسال کردن اعداد فرشته مختلف سعی در جلب توجه‌ انسان‌ها دارند. به‌ همین دلیل یک عدد مشخص را چندین و چند مرتبه برای‌تان ارسال می‌کنند. فرشتگان با ارسال کردن اعداد فرشته سعی دارند پیام مهمی به ما برسانند و نباید از این اعداد غافل شویم. وقتی متوجه شوید دیدن چندین و چند باره یک عدد امری تصادفی و اتفاقی نیست، به این نکته پی می‌برید که فرشتگان ...