چالش 30 روزه معجزه سحرخیزی

به چهارمین چالش سحرخیزی خوش آمدید، طی 39 روز آینده، شما پایه و اساس موفقیت تان را در تمام جنبه های زندگی تان بنا خواهید کرد، زیرا این چالش تنها مربوط به تثبیت عادت سحرخیزی نیست بلکه شما در این چالش به وضوح و شفافیت در اهداف خود دست خواهید یافت، سپس برای خود ویژن(تصویر ذهنی از آینده) را طراحی می کنید و بعد از آن عادت های افراد موفق که هال الرود به آنها عادت های "سطح 10" می گوید، تعیین می کنید.

 

چهارمین چالش 30 روزه سحرخیزی از روز دوشنبه 22ام بهمن در کلوب سحرخیزان فوق موفق برگزار می شود. این دوره حدود 39روز به طول می انجامد که 9روز اول ( 22بهمن تا 30 بهمن) مربوط به هدف گذاری برای سال 98 و همچنین آموزش نکات لازم و اشتراک گذاری دفترچه های ورود به چالش است و از روز یکم اسفند ماه، چالش 30 روزه سحرخیزی آغاز می شود و تا پایان اسفند ماه ادامه خواهد داشت. 

 

برنامه نه روز اول (هدف گذاری سال 98+آماده سازی ورود به چالش سحرخیزی):

 

1️⃣ روز اول:  اولین دفترچه هدف گذاری سال 98
2️⃣ روز دوم: دومین دفترچه هدف گذاری سال 98
3️⃣ روز سوم: سومین دفترچه هدف گذاری سال 98 + ویژن برد سال 98
4️⃣ روز چهارم: تعیین شخصیتی که باید برای دستیابی به اهداف به آن تبدیل شویم
5️⃣ روز پنجم: دفترچه طراحی روال شبانگاهی حرفه ای
6️⃣ روز ششم: دفترچه طراحی روال صبحگاهی حرفه ای
7️⃣ روز هفتم: دفترچه از بین بردن عادات سمی طی چالش 30 روزه
8️⃣ روز هشتم: نحوه کارکرد و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه طی 30 روز
9️⃣ روز نهم: استراتژی کنترل عادت ها و روال ها + دفترچه حرفه ای مدیریت چالش 30 روزه سحرخیزی

 

دفترچه تمرینات این چالش هر روز صبح راس ساعت 5صبح در کلوب سحرخیزان به اشتراک گذاشته می شود. لازم به ذکر است تمام محتوای کلوب سحرخیزان، صبح ها قبل از ساعت 5 در کلوب قرار داده خواهند شد تا اعضای کلوب قبل از شروع فعالیت های روزانه روال صبحگاهی و مطالعه در زمینه رشد شخصی را به انجام برسانند و با حداکثر انرژی روز خود را آغاز کنند.

 

 

اغلب افراد بعد از تعیین اهداف این سؤال را مطرح می‌کنند: «من اهدافم را مشخص کرده‌ام، حالا برای دستیابی به آن‌ها باید چه کار کنم؟» این سؤال بدی نیست، اما اولین سؤالی نیست که باید جواب آن را پیدا کنید. اولین سؤال این است: «حال که اهداف خود را مشخص کرده‌ام، باید به چه کسی تبدیل شوم؟»


این دقیقاً همان کاری است که ما می خواهیم قبل از فرا رسیدن سال جدید انجام دهیم. یعنی ابتدا اهداف خود را به وضوح مشخص کنیم و سپس از خود بپرسیم: برای دستیابی به این اهداف باید به چه کسی تبدیل شوم؟ باید چه عادت های مخربی را قبل از ورود به سال جدید از بین ببرم؟ باید چه عادت های خوبی را قبل از ورود به سال جدید در خود ایجاد کنم؟ پس اگر بتوانید طی 39روز آینده، چالش سحرخیزی را با موفقیت به انجام برسانید و عادت های مخربی را که با اهداف شما در تضاد هستند شناسایی کنید و آنها را با عادت های خوب جایگزین کنید، هنگام ورود به سال 98 علاوه بر اینکه به فردی سحرخیز تبدیل شده اید، همچنین شخصیت شما به صورت کامل تغییر کرده است و با شخصیت یک فرد فوق موفق وارد سال جدید خواهید شد و این موضوع باعث می شود که از همان ابتدای سال جدید با حداکثر سرعت به سمت اهداف خود پیش بروید.

 

📜 نقشه راهی که طی 39روز آینده طی خواهیم کرد به این صورت خواهد بود:

 

1️⃣ مرحله اول => اهداف سال 98 یک ماه زودتر تعیین می کنم تا یک گام جلوتر از دیگران باشم
2️⃣ مرحله دوم => ویژن بردن سال 98 طراحی می کنم تا همواره یک تصویر واضح از اهدافم داشته باشم
3️⃣ مرحله سوم => عادت های خوبی که برای رسیدن به اهدافم لازم است شناسایی می کنم
4️⃣ مرحله چهارم => عادت های سمی که مانع پیشرفتم در زندگی شده  شناسایی می کنم
5️⃣ مرحله پنجم  => روال های صبحگاهی و شبانگاهی افراد فوق موفق برای خودم طراحی می کنم
6️⃣ مرحله ششم=> طی چالش 30 روزه اسفند ماه عادت سحرخیزی در خودم ایجاد می کنم
7️⃣ مرحله هفتم => نحوه کارکرد ضمیر ناخودآگاه یاد می گیرم و از نو برنامه ریزیش می کنم

 

 

مقدمه ای از هال الرود:

 

به چالش 30روزه معجزه سحرخیزی خوش آمدید. چالشی که زندگی شما را دستخوش تغییر می‌کند. به شما تبریک می گویم که شجاعت این را داشته اید که اولین قدم برای خلق زندگی در سطح 10 را بردارید. معمولاً همیشه اولین قدم در مسیر رشد و موفقیت شخصی، سخت ترین کار است، بنابراین من به شما افتخار می کنم که جرات چنین کاری را داشته اید.

طی 30 روز آینده، شما پایه و اساس موفقیت تان را در تمام جنبه های زندگی تان بنا خواهید کرد. با انجام عادات ششگانه معجزه سحرخیزی که در کتاب معجزه سحرخیزی توضیح داده ام شما روزتان را با سطح بالایی از نظم و انضباط شخصی، شفافیت در اهداف و برنامه ای همه جانبه برای رشد شخصی خود آغاز خواهید کرد. به بیان دیگر طی 30روز آینده شما مسیر خود را در زندگی خواهید یافت و به همان شخصی تبدیل خواهید شد که لایق آن هستید. طی این 30 روز شما توانایی‌های خفته خود را بیدار می کنید و به نتایجی دست خواهید یافت که فراتر از حد تصورات شما خواهد بود.

طی این چالش نه تنها عادت های افراد موفق را در خود ایجاد می کنید، بلکه ذهنیت یک فرد موفق را هم در خود ایجاد می کنید، ذهنیتی که در نهایت دنیای درون و بیرون شما را تغییر خواهد داد. با تثبیت عادت های ششگانه‌ی مراقبه، تلقین، تصویرسازی ذهنی، ورزش صبحگاهی، مطالعه و یادداشت برداری؛ زندگی شما دستخوش تحولی بنیادین خواهد شد. روز به روز احساس می کنید استرس کمتری دارید و تمرکز بیشتری دارید. همچنین احساس می کنید میزان شادی و هیجان شما در زندگی افزایش یافته است. شما هدفمندتر می شوید و وضوح بیشتری برای اهداف تان خواهید داشت.

یادتان باشد تنها در صورتی شرایط زندگی شما بهتر می‌شود که شما خود را متعهد کنید روزانه زمانی را برای رشد شخصی خود اختصاص دهید، زیرا سطح زندگی شما با سطح رشد و پیشرفت شخصی شما در ارتباط مستقیم است. این دقیقاً هدف ما طی 30 روز آینده است، اختصاص دادن زمانی در ابتدای صبح برای رشد و پیشرفت شخصی. شاید در همین ابتدای شروع چالش، احساس نگرانی داشته باشید که شاید نتوانید این چالش 30 روزه را به پایان برسانید، نگران نباشید این کاملاً طبیعی است. مخصوصاً اگر شما تا به حال فردی سحرخیز نبوده اید، صبح ها زود بیدار شدن برای شما چالشی جدی است.

به شخصه برای شما بسیار هیجان زده هستم، زیرا می دانم با تعهد داشتن به چالش 30 روزه چه تغییراتی را می توانید در زندگی خود به وجود آورید. طی 30 روز آینده شما باید آغوش خود را به تمام احتملات باز کنید و کمی خطر کنید و از محدوده آسایش خود خارج شوید. شما لایق دستیابی به تمام خواسته های خود هستید، اما تحقق آنها فقط به خود شما بستگی دارد. حال زمان شماست تا توانایی ها و پتانسیل های نهفته خود را متجلی کنید.

 

 

برنامه نه روز اول (هدف گذاری سال 98+آماده سازی ورود به چالش سحرخیزی):

 

1️⃣ روز اول:  اولین دفترچه هدف گذاری سال 98
2️⃣ روز دوم: دومین دفترچه هدف گذاری سال 98
3️⃣ روز سوم: سومین دفترچه هدف گذاری سال 98 + ویژن برد سال 98
4️⃣ روز چهارم: تعیین شخصیتی که باید برای دستیابی به اهداف به آن تبدیل شویم
5️⃣ روز پنجم: دفترچه طراحی روال شبانگاهی حرفه ای
6️⃣ روز ششم: دفترچه طراحی روال صبحگاهی حرفه ای
7️⃣ روز هفتم: دفترچه از بین بردن عادات سمی طی چالش 30 روزه
8️⃣ روز هشتم: نحوه کارکرد و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه طی 30 روز
9️⃣ روز نهم: استراتژی کنترل عادت ها و روال ها + دفترچه حرفه ای مدیریت چالش 30 روزه سحرخیزی

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • shahab
  شنبه 27 بهمن 1397
  سلام ببخشید من تازه میخواستم شروع کنم حتما باید تک تک دفترچه هارو تو یک روز تکمیل کنم یا میشه برای اینکه عقب هستم همه دفترچه هایی که تا امروز منتشر شده رو تو یک روز تموم کنم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر دفترچه را در یک روز تکمیل کنید

 • شیلر کیخاونی
  شنبه 27 بهمن 1397
  سلام من مایلم در جالش سحرخیزی شرکت کنم اما ظاهرا چالش از 22 بهمن شروع شده .راهی برای پیوستن به چالش نیست؟ برای ثبت نام چگونه اقدام کنم ؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • علیرضا فردوسی
  شنبه 27 بهمن 1397
  سلام و عرض خدا قوت خدمت گروه فوق العاده رویال ماند .میخواستم بدونم با توجه به اینکه در قسمت تعرفه های اشتراک ویژه نوشتین در صورت خرید اشتراک الماس اشتراک کلوب سحر خیزان فوق موفق به صورت رایگان در دسترس قرار میگیره به این معنی ست که با پرداخت 127 هزار تومان خرید اشتراک الماس نیازی به پرداخت 120 هزار تومان اشتراک کلوب سحر خیزان نیست ؟؟؟
  رویال مایند
    

  بله در صورت تهیه اشتراک الماس، اشتراک کلوب را هدیه خواهید گرفت

 • حسین
  جمعه 26 بهمن 1397
  با سلام خدمت شما بنده تازه عضو سایت شده‌ام و از شما تقاضا دارم مرا بیشتر راهنمایی و کمک کنید در جهت موفقیت ممنون
  رویال مایند
    

  با سلام، به عنوان اولین گام در چالش 30 روزه سحرخیزی شرکت کنید

 • مسعود
  جمعه 26 بهمن 1397
  سلام، از حساب من 2 تا 60 تومن کم شده، واسه دوره ی 3 ماهه ی کلوب سحرخیزان، 72 ساعت گذشته ولی به حسابم برنگشته، چطوری باید پیگیری کنم.
  رویال مایند
    

  سلام، با بخش پشتیبانی در تلگرام پیگیری کنید، بخش پشتیبانی به سرعت مشکل را برطرف خواهند کرد

 • .....
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  ببخشید من حدود 4 روزشو از دست دادم و هنوز شروع نکردم چطور میتونم از امروز کنم>؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • سجاد
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  سلام عليكم. ضمن تشكر از وبسايت آموزنده و بي نظيرتون يه مساله اي فكر منو مشغول كرده، در دفترچه شماره يك شما فرمودين به جاي اينكه بگوييد دلم ميخواد لاغر شوم يا دلم مي خواد از شر بدهي خلاص شوم بايد بگوييد من در فلان تاريخ به وزن ايده آلم ميرسم يا در فلان تاريخ اين مقدار درآمد دارم. اين جملات مربوط به آينده هستند و با قسمت بعدي فرموده هاي شما كه در رابطه با بيان خواسته ها فرموديد كه بايدبا زبان حال باشدو از زمان آينده استفاده نكنيد و اينكه از عبارت من ....... هستم استفاده كنيد در تناقض است.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز قسمت اول برای تعیین اهداف کوتاه مدت است و قسمت دوم برای تعیین ویژن یکساله

 • یعقوب
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  سپاسگزارم بابت دفترچه ها و توضیحات و خلاصه هایی که از کتاب های مختلف برای درک و توجه بیشتر نوشته شده است
  چه مجموعه بی نظیری دارید .شاد و سلامت و ثروتمند باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • محمدصالح
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  بسم الله الرحمان الرحیم.
  سلام. با مسابقه ای که اعلام کردید موافقم، اما لطفاً مسابقه بر سر چیز دیگری باشد و مبلغ کمتر بین نفرات بیشتر تقسیم شود.
  باتشکر فراوان از تیم فوق العاده رویال مایند
  رویال مایند
    

  با سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • مصطفی
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  سلام، کتاب جدید "رابین شارما" کی به اشترک میزارید ؟
  رویال مایند
    

  سلام، از یکم اسفند

 • masoud
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  سلام 
  خیلی ممنونم از تمامی اعضای سایت ، من اشتراک الماس رو خریداری کردم واقعا عالیه
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • لاله
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  سلام من جز اون دسته افرادی هستم که هی امروز فردا میکنم برا تمرین کردن و باوجود علاقه ای که به مطالعه دارم اصلا حوصلم نمیشه بخونم ولی سعی کردم با این چالش جلو بیام و نشستم برا اولین بار دفترچه ها رو هرروز خوندم ولی عقب افتادم باز به خاطر تنبلی حالا چیکارکنم برام سخته بخوام هم فردا دوتا دفترچه رو انجام بدم هم برد رو درست کنم هم تمرین فردا رو انجام بدم دوست داشتم با بچه ها بیام جلو ولی نشد حالا باید چیکارکنم
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز حجم تمرینات دفترچه های بعدی خیلی کمتر از 3 دفترچه اول است

 • معصومه احمدپور
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  سلام ، من موافق هستم که مسابقه برگزار بشه برای بهترین دفترچه ویژن برد.
  رویال مایند
    

  چشم

 • رضا رفیعی
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  با دورد و عرض یک خدا قوت بی نهایت به اندازه اینهمه تاثیرات بزرگی که توی زندگی آدما میزارید نمی دونم چجوری پیام تشکرم رو بهتون بگم و لطفا این پیام رو به تک تک عواملتون برسونید.
  شما بی نظیرید. فوق العاده امسال در ذهن من تاثیرات بی نظیری گذاشتید. انقدر که جدیدا حس کردم وقتی حواسم نیست هم ذهنم داره رویاهام رو دنبال می کنه. این اتفاق برای من بی نظیره. اینهمه تاثیر بعد از لطف خدا حاصل زحمات شما برای آماده کردن مطالب بکر و دسته اوله که باعث میشه زندگی آدما انقدر تغییر کنه. هرچقدر تشکر کنم کمه. در سخت ترین روزهای امسال اموزهای رویال مایند بود که منو نگه داشت. روزای بی پولی سختی فشار فقط با اموزهای شما به بهترین و پر پول ترین روزای سال تبدیل شد. همینجوری با تمام قدرت ادامه بدید و مطمئن باشید چندین برابر انرژیای خوبی که وارد زندگی آدما می کنید به خودتون برمیگرده و هرروز کار و فعالیتتون بهتر و بهتر میشه
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده، ممنون از لطف همیشگی شما به رویال مایند

 • امیر فرهادی
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  سلام به همه دوستان عزیزم در رویال مایند.بچه ها من تازه تو این دوره ثبت نام کردم .خوشحال میشم یمقدار راهنماییم کنید برا قدم اول چکار باید بکنم؟مرسی از همگی شما
  رویال مایند
    

  دوست عزیز با مطالعه کتاب معجزه سحرخیزی و انجام تمرینات دفترچه های سحرخیزی شروع کنید

 • ایلین
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  با سلام و خسته نباشید
  متاسفانه من امروز با این چالش آشنا شدم، امکانش هست که ثبت نام کنم و در چالش ۳۰ روز شرکت کنم یا خیر؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • زهرا یوسفی
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  سلام ممنون از سایت عالیتون ببخشید میخواستم بپرسم با اومدن این دفترچه ها دفترچه های قبلی رو برداشتید؟
  رویال مایند
    

  بله چالش چهارم تمام چالش های قبل را پوشش خواهد داد

 • Hossey
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  یک سوال فنی ؟! نمی شد امروز دفترچه اش رو دیروز منتشر می کردید؟ دلیلی برای جداکردنشون روزای دوم و سوم نمی بینم با احترام
  رویال مایند
    

  دوست عزیز انجام تمرینات زمانگیر است، اگر دفترچه دوم و سوم را یکجا می کردیم اکثر دوستان فرصت نمی کردند تمرینات را به پایان برسانند و از چالش عقب می ماندند

 • رضا
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  درود دوستان قدرتمند و سحرخیز , از خداوند برای کسب افتخار آشنایی با شما خوبان سپاسگذارم و ایماندارم همگی به امید خدای محبت با قوت و قدرت موفقیت در تمام برنامه های هدفگذاری شده را تجربه میکنیم . با توجه به تخصص و تجربه 20 و اندی ساله در حرفه تناسب اندام و سلامتی خوشحال میشوم در بخش هدفگذاری این قسمت شما را با کاربردی ترین روشی که براساس مطالعه و تحقیق عملی طی چند سال طراحی کرده ام آشنا کنم . به امید روزهای پر از سلامتی و برکت در ایران . رضا احمدی متخصص تغذیه و رژیمهای درمانی لاغری و زیبایی به روش جراحی غیرتهاجمی RF و Cavitition
  رویال مایند
    

  سلام، حتماً پیشنهادتان را به بخش پشتیبانی در تلگرام ابلاغ کنید تا پیام شما برای مدیریت ارسال شود

 • Amboabdol
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  واقعا عالیه رویال مایند عاشقتم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علی
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  سلام و وقت بخیر.
  برنامه ریزی سال 98 در چالش چهارم با کمپین هدف گذاری که از 18 اسفند شروع میشه متفاوته؟
  رویال مایند
    

  خیر صرفاً کمپین هدف گذاری اسفند ماه دارای نکات تکمیلی و دفترچه های مدیریت اهداف سال 98 است

 • Chicky
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  با سلام 
  ممنون از گروه خوبتون ...من سوالی از خدمتتون‌ دارم ..بنده مادر ی نوزاد هستم و متاسفانه ب خاطر دوندگی روزانه و نگهداری بچه ام نمیتونم خیلی بده ها ولی واقعا وحشتناکه ۵ صبح بیدار بشم ...الان دفترچه دوم رو هم مطالعه و اهداف رو نوشتم ...این مشکل رو چ طور حل کنم ..حداکثر ساعت ۷ صبح میتونم بیدار شم 😖😁
  رویال مایند
    

  سلام، هیچ مشکلی نداره. حتماً لازم نیست ساعت 5 صبح بیدار شوید. مهم این است که روزتان را در ساعات ابتدایی روز شروع کنید

 • rooeen
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  درووود و خدا قوت
  به دوستان عزیز و پر تلاش رویال مایند دمتون گرم خدا برای ایران حفظتون کنه.
  یک سوال داشتم لطفن راهنمایی کامل بفرمایید من سرباز هستم و سال 98 هم خدمتم ادامه خواهد داشت
  میشه بفرمایید من چطور بهتر در مسیر اهدافم حرکت کنم با توجه به چالشهای موجود، در سنی هستم (28 سال) که در اوج جوانی و انرژی هستم و در عین حال بخش زیادی از زمان و انرژی و اختیارم در دست خودم نیست 
  چطور با حداکثر قدرت به سمت اهدافم برم؟
  بی صبرانه منتظرم
  رویال مایند
    

  شما باید با توجه به شرایط خاصی که در آن قرار دارید برنامه ریزی کنید وسعی کنید در طول روز در زمان های آزادتان بر روی رشد شخصی خود تمرکز کنید تا بعد از اتمام سربازی با حداکثر توان به دنبال تحقق اهداف تان پیش بروید.

 • sara
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  سلام. ممنون از شما بابت انرژی، توان، انگیزه و تمام حال خوبی که از مطالب ارائه شده میگیریم. من تمام دفترچه های چالش سوم رو پرینت گرفتم. اما متاسفانه نشد که پیش برم. برای شرکت در چالش چهارم باید مجددا پرینت بگیرم یا دفترچه های قبل قابل استفاده هستن؟
  رویال مایند
    

  قابل استفاده خواهد بود، اما حتماً دفترچه های چالش چهارم هم مطالعه فرمایید

 • مهدی
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  سلام وقت شما بخیر.
  تشکر ویژه بابت زحمات شما
  کارتون عالی هست براتون از خداوند رحمت و برکت زیاد خواستارم. 
  موفق باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • یحیی عوض پور
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  با عرض سلام و خدا قوت ، من الان چند روز که عضویت یکساله الماس خریدم ولی مثل اینکه این قسمت برای من فعال نیست، چرا؟
  رویال مایند
    

  به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان را برای شما فعال کنند

 • مهر آذین
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  سلام و عرض ادب..خداقوت خدمت تمام عزیزان رویال مایند..
  عزیزان بنظرم دفترچه شکرگزاری رو هم بزارین بد نیست؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله قبل از شروع چالش 30 روزه به اشتراک خواهیم گذاشت

 • علی
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  برای دریافت فایل ها باید 2 تا هزینه پرداخت کنیم؟ حق عضویت پرداخت کنیم وهم خرید اشتراک ویژه!!؟؟؟؟؟؟!! به اکثر فایل ها دسترسی نداریم
  رویال مایند
    

  اگر اشتراک الماس خریداری کرده اید به همه فایل ها دسترسی خواهید داشت

 • رضا رفیعی
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  با سلام
  من سال گذشته برای هدفگذاری کل سالم از برنامه جامع هدفگذاری دارن هاردی استفاده کردم و واقعا توی زندگیم تاثیرات شگرف و بی نظیری داشت. ایا میشه کنار این برنامه از اون دوره هم مجددا استفاده کرد؟
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز کمپین هدف گذاری 18 اسفند برگزار خواهد شد

 • حسین
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  من طرح الماس راخریداری کردم
  وچون کلوب سحرخیزان را هم نیاز داشتم
  ۳ماهه بمبلغ ۶۰۰۰۰ تومان خریدم
  بعد دیدم کلوب رو میتونم رایگان دریافت کنم
  آیا مبلغ ۶۰۰۰۰ قابل برگشت هست
  رویال مایند
    

  بله به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • آرام ملکی
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  درود ، دوستان بزرگوارم وقت عالیتون بخیرو خوشی ... ، ممنونم از زحمات بیدریغتون ..... ، محبت بفرمائید منابع ، کتب و سمینارهای مکمل چهارمین چالش سحرخیزی رو معرفی کنید ،تا با استفاده و مطالعه آنها بیشترین بهره وری رو از این چالش داشته باشیم ، سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  منابع چهارمین چالش: کتاب معجزه سحرخیزی، کتاب قانون 5 ثانیه، کتاب کار عمیق، تمامی کتاب ها و سمینارهای دارن هاردی و جیم ران و کتاب عادت های افراد میلیونر، کتاب قدرت عادت ها، کتاب راهبی که فراری خود را فروخت، کتاب شکستن عادت های کهنه

 • arefeh
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام وقتتان بخیر
  صمیمانه بابت کار ارزشمندی که انجام میدهید سپاسگزارم
  من چندین ساله که اهدافم را مینویسم.من سال های گذشته اهداف کلی ۱۰ ساله و ۵ ساله ام و ... نوشتم.سال ۹۷ روهم این کاررو تکرار کردم.الان سوالی که دارم اینه که ایا باید دوباره امسال اهداف ۱۰ ساله و ۵ ساله ام رو مجددا بنویسم یا اینکه امسال فقط اهداف سالانه و۳ ماه و... رو بنویسم.این مساله برای من باعث شده که نتونم از کتاب هایی مثل "بهترین سال زندگی شما"حداکثر استفاده کنم یا از چالش های سحر خیزی.
  بابت اینکه با صبوری ،مهربانی تمام و به گونه ای عالی تمام همراهان رو راهنمایی میکنید بسیار سپاسگزارم
  بهترین ها رو براتون ارزو میکنم و امیدوارم خدا به شما طوری پاداش بده که خودش شایسته است.
  رویال مایند
    

  پیشنهاد می کنیم دقیقاً طبق آموزه های دفترچه ها پیش بروید و حتی اگر در گذشته اهداف بلند مدت خود را تعیین کرده اید باز آنها را مورد ارزیابی قرار دهید

 • علیرضا
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام. وقت بخیر. من اشتراک الماس رو امروز خریداری کردم. الام که در صفحه چالش 30 روزه هستم عبارت "دوست عزیز برای دانلود این مطلب باید نسبت به تهیه عضویت کلوب اقدام نمایید.
  " را نشان میدهد. لطفا راهنمایی کنید.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز برای فعال شدن عضویت کلوب سحرخیزان به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • علیرضا منتظری
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام خدا قوت.
  من عضویت یک ساله الماس را خریداری کردم چالش 30 روزه کی برای من فعال میشود .؟ لطفا راهمنمایی بفرماییید ظاهرا از امروز شروع شده است.؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز برای فعال شدن عضویت کلوب سحرخیزان به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

 • مجتبی صدری
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام
  لینک دانلود دفترچه ها کجا قرار داره؟
  رویال مایند
    

  اگر عضویت کلوب شما فعال باشد، لینک های دانلود باید در همین صفحه برای شما فعال باشند

 • آرزو
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام وقتتون بخير 
  طرح الماس رو خريدارى كنم ميتونم تو چالش٣٠ روزه هم باشم يا خير ، بايد اون رو به صورت جدا خريدارى كنم ؟؟
  رویال مایند
    

  در صورت خرید اشتراک الماس عضویت یکساله کلوب را هدیه می گیرید

 • Avin
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام دوستان گلم..
  امروز که پیام چالش برام اومد..دل تو دلم نبود که جلسه اول را دانلود کنم ...الان دانلود کردم ودارم مطالعه میکنم ..
  دوستان تعهدی که اول چالش بخودتون میدید اولین و بزرگترین قدم محسوب میشه ..خواهشاً با قدرت ادامه بدید..
  از خداوند بخاطر این همه زیبایی و استعداد که به ما بخشیده سپاسگزارم..
  از سایت رویال مایند و کارکنان زحمت کشش نهایت تشکر و قدردانی را میکنم..امیدوارم خداوند همیشه پشت وپناهشون باشه..
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • نریمان
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام وقت شما بخیربرای تهیه چالش سحرخیزی باید عضویت 1سال رو خریداری کنم؟ یا چی؟
  و اگه فردا نتونستم اکانت بخرم سشنبه میتونم تهیه کنم و همراه با دیگر افراد که از دوشنبه شروع کردن منم شروع کنم یا اونا یک روز زودتر از من هستن؟
  ممنون میشم از راهنمایی تون با احترام
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر فقط می خواهید در چالش شرکت کنید عضویت کلوب سحرخیزان را تهیه کنید. در ضمن چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • تارا عطايي
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام وقتتون بخير من ثبت نام كردم و حق عضويت ٣ ماهه رو هم پرداخت كردم حالا براي فردا كه شروع چالش هست بايد چي كار كنم ؟ ضمن اينكه دفترچه هاي مرتبط رو بايد از كجا تهيه كنم؟
  رویال مایند
    

  فردا صبح به همین صفحه مراجعه کنید لینک دانلود اولین دفترچه برای شما فعال خواهد بود

 • ایمان شفیع
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام وقت بخیر 
  من عضویت الماس دارم اما چالش فعال نیست از فردا صبح فعال میشه ؟؟
  ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
  باتشکر
  رویال مایند
    

  بله چالش از 22 بهمن آغاز می شود

 • amirmohammad
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  عالی
  رویال مایند
    
 • Ahmad
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام من اشتراک یک سال خریداری کردم نمیتونم از طریق تلگرام پیام‌بدم‌خدمتتون از طریق واتس اپ پیام ارسال کردم براتون ممنون میشم چالش سحرخیز بنده رو فعال کنید
  رویال مایند
    

  بله به زودی بخش پشتیبانی عضویت شما را فعال خواهند کرد

 • امیراحسان نوری
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام 
  من ثبت نام کردم و پکیج کلوب هم خریداری کردم
  اما هیچ لینکی برای دانلود وجود نداره
  لطفا راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  از 22 بهمن چالش شروع خواهد شد

 • Sara
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام و وقت بخیر. من عضویت الماس یک ساله دارم. برای شرکت در چالش سحر خیزی باز هم باید مبلغی پرداخت کنم؟!🤔
  رویال مایند
    

  خیر به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب شما را فعال کنند

 • منیره
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام،خدا قوت،ببخشید برای شرکت درچالش باید اشتراک تهیه کنم یا عضویت کلوب رو تهیه کنم؟چون اشتراک یکسالست،عضویت کلوب حداقل سه ماهه اما چالش فقط39روزه
  ممنون :-)
  رویال مایند
    

  در صورتی که فقط می خواهید در چالش شرکت کنید و نیازی به محتوای بخش ویژه سایت ندارید کافی است که اشتراک سه ماه کلوب را تهیه کنید.

 • ممتاز
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  چندباری اقدام به ثبت نام کردم ولی خب ثبت نام نشدم
  راهی دیگه برای دریافت دفترچه نیست که ما بتونیم بدون ثبت نام تهیه کنیم؟
  رویال مایند
    

  شما به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را در هنگام ثبت نام رفع کنند

 • Hani Home
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام. 
  برای چهارمین چالش باید وجه واریز کنیم. چون چالش سوم رو من واریز کردم و همچنین عضو الماس سایت هستم. 
  ممنون
  رویال مایند
    

  خیر لازم نیست اگر عضویت الماس شما فعال است

 • مسعود
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام
  آیا مشابه سال قبل دفترچه مدیریت هفتگی اهداف برای سال 1398 هم ارائه می شود ؟
  رویال مایند
    

  بله 

 • هانیه
  شنبه 20 بهمن 1397
  سلام خسته نباشین
  می خواستم بدونم وقتی دوره ی جدید چالش سحر خیزی شروع میشه نمیشه دوره های قبلی چالش رو شرکت کرد من میخواستم از دوره های قبلی چالش شروع کنم امکانش هست؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز دوره جدید شامل تمام آموزه های دوره های قبل خواهد بود

 • نگین
  شنبه 20 بهمن 1397
  ببخشید میشه بقیه ی کتاب ها رو هم مثله معجزه ی سحرخیزی چاپ کنید؟
  رویال مایند
    

  در حال گرفتن مجوزهای لازم برای چاپ کتاب ها هستیم

 • نگین
  شنبه 20 بهمن 1397
  سلام ،من اشتراک الماس دارم اماچرا وقتی روی لینک دانلود می زنم هیچ اتفاقی نمی افته?
  رویال مایند
    

  دوست عزیز چالش از 22 بهمن شرروع می شود

 • محمدعلی
  شنبه 20 بهمن 1397
  سلام
  چالش 30 روزه معجزه سحرخیزی لینک دانلود نداره
  رویال مایند
    

  چالش از 22 بهمن آغاز می شود

 • زهرا
  جمعه 19 بهمن 1397
  لطفا یک دستورالعمل هم بگذارید که بیام های متفرقه و منفی نفرسته کسی تو گروه . چون یه جورایی حکم موتور رو داره بنظرم
  رویال مایند
    

  ما به دوستانی بارها تاکید کرده ایم پیام های منفی و نامرتبط در گروه قرار ندهند اما کنترل گروه های تلگرامی سخت است

 • زهرا
  جمعه 19 بهمن 1397
  ممنون. لطفا اطلاع رسانی کنید من اصلا نمیدونستم چون در اینستا و تلگرام نگفتید اخه. چطور بفهمیم بس
  رویال مایند
    

  قبل از شروع سومین چالش سحرخیزی بارها در تلگرام و اینستاگرام اطلاع رسانی کردیم

 • زهرا
  جمعه 19 بهمن 1397
  سلام .لطفا یک گروه در تلگرام برای اعضای چالش درست کنید تا تجربیات مثبتشون رو به اشتراک بذارن و بهم امید بدن و حتی سوالاتشون رو از هم ببرسن.اینطوری تاثیرش چند برابر میشه و عده بیشتری ترغیب میشن که شرکت کنن و رقابت سالم ایجاد میشه.
  رویال مایند
    

  گروه تشکیل شده است، به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را عضو گروه کنند

 • مجتبی صدری
  جمعه 19 بهمن 1397
  سلام
  من تا حالا در چالش ها شرکت نداشتم . این دفترچه ها که گفتید از کجا باید دانلود کنم؟ و روال کار به چه شکلی است؟ آیا کتاب های خاصی رو باید از قبل مطالعه کنم؟
  رویال مایند
    

  قبل از شروع چالش بهتر است که کتاب معجزه سحرخیزی را از سایت دانلود کنید و مطالعه فرمایید. دفترچه های چالش هم به محض شروع شدن چالش در همین صفحه قابل دانلود هستند

 • مهدی
  چهار شنبه 17 بهمن 1397
  چه جالب که از 22 بهمن چالش جدید شروع میشه
  از فردای روز تولد من :)
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده است، انشاالله با شرکت در چالش سحرخیزی بهترین سال زندگی شما رقم خواهد خورد

 • مهدی
  چهار شنبه 17 بهمن 1397
  سلام
  ببخشید چالش بعدی از کی شروع میشه؟
  رویال مایند
    

  از 22 بهمن ماه

 • سارا
  دوشنبه 1 بهمن 1397
  سلام و تشکر فراوان به خاطر سایت فوقالعاده شما و مطالب خودتون 
  من از فروردین امسال با خواندن کتاب اثر مرکب تغییرات زیادی در زندگیم ایجاد کردم اما بر اثر یک سری اتفاقات بد بعد از چند ماه به شدت نیروی تکانش خودم رو از دست دادم 
  ماه پیش آرزو میکردم ای کاش یه دوست مثبت اندیش و فعال داشتم تا دوباره با انرژی شروع کنم اما دریغ... اما ناگهان کاملا اتفاقی با رویال مایند آشنا شدم ، و مجددا با انگیزه و اشتیاق و برنامه ریزی و البته بهتر از همیشه حرکتم رو آغاز کردم  رویال مایند همون دوستی هست که من همیشه آرزو داشتم ،ممنونم رویال مایند و دوستت دارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Mahdi
  جمعه 28 دی 1397
  سلام من الان ميتونم داخل چالش سحرخيزي بشم؟؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله چالش به گونه ای طراحی شده است که هر زمان که بخواهید می توانید وارد آن بشوید

 • فاطمه ذبیحیان
  سه شنبه 25 دی 1397
  درود بر شما من می خواهم در چالش سحرخیزی شرکت نمایم اما وقتی وارد کلوب سحرخیزان که می شوم و چالش 30 روزه را انتخاب می نمایم در پایین صفحه نوشته باید عضو شوم و اشتراک ویژه تهیه نمایم. ممنو می شوم اگر راهنمای کنید
  رویال مایند
    

  سلام، ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس به پنل کاربری تان مراجعه کنید و در پنل کاربری تان بر روی خرید عضویت کلوب کلیک کنید و عضویت کلوب سحرخیزان را تهیه کنید.

 • آتنا
  دوشنبه 24 دی 1397
  وقت بخیر .من نمیدونم چه جوری شروع کنم میشه رهنمایی کنید .
  رویال مایند
    

  ابتدا کتاب معجزه سحرخیزی را مطالعه کنید و سپس دفترچه های ششگانه چالش را مورد مطالعه قرار دهید و در نهایت از طریق دفترچه مدیریت چالش وارد چالش 30روزه شوید

 • آتنا
  دوشنبه 24 دی 1397
  باسلام و خسته نباشید .من دیروز فایلهای چالش سحرخیزی رو دریافت کردم و میخوام این چالش رو شروع کنم .من اینستاگرام ندارم .حتما باید برای دیدن کلیپ های صبحگاهی اینستاگرام رو نصب کنم؟
  رویال مایند
    

  سلام، خیر برای دانلود کلیپ ها به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید. در سومین چالش سحرخیزی مجموعه 30 روزه مل رابینز را در کلوب سحرخیزان به اشتراک گذاشته ایم

 • مهرآذین
  دوشنبه 17 دی 1397
  سلام وقت بخیر..من که اشتراک الماس دارم و از اول بهمن میخوام این چالش رو برا خودم شروع کنم..آیا دوره ها و چیزای مختلفی ک گذاشتین بعد تموم شدن دوره پاک میشن؟؟یا من میتونم بعدن خودم ببینم و برم جلو؟
  رویال مایند
    

  سلام، پاک نخواهند شد

 • Mahdi
  شنبه 15 دی 1397
  با عرض سلام و ادب خدمت تیم رویال مایند.
  سوالی در مورد مجموعه impact theory دارم؛ می خواستم بدونم قسمتای جدیدی از این مجموعه رو در این دوره چالش 30 روزه سحرخیزی به اشتراک نمیزارین؟
  با تشکر.
  رویال مایند
    

  به زودی قسمت های جدید این مجموعه را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • زهرا
  دوشنبه 10 دی 1397
  سلام. برای من کلیپ صبحگاهی در بخش مل رابینز دیده نمیشه . ممکنه راهنمایی کنید؟ ینی با نام کاربری وارد شدم اما در بخش کلوب سحر خیزان کلیپی فعال نیست که ببینم؟؟
  دوره مل رابینز همون کلیپ صبحگاهیه؟؟
  رویال مایند
    

  وارد صفحه اصلی کلوب شوید و سپس به بخش دوره 30 روزه تحول شخصی مل رابینز وارد شوید باید لینک های دانلود برای شما فعال باشد در غیر این صورت به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند.

 • سهیلا
  شنبه 8 دی 1397
  سلام ممنون ازسایت بسیارعالی و برنامه های فوق عالی
  سوال من اینه که کلیپ های صبحگاهی با همین نام تو سایت هست؟منظورم اینه که هرروز اختصاصی کلیپ گذاشته میشه؟اخه من ادرسی که فرمودین میرم نمی بینم
  رویال مایند
    

  به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید و به طور مثال وارد دوره 30 روزه تحول شخصی مل رابینز شوید و هر روز صبح یک کلیپ را دانلود کنید

 • سعید رضوی
  شنبه 8 دی 1397
  با سلام من امروز به عضویت کلوب سحرخیزان در اومدم به نظر شما از الان شروع کنم از بقیه دوستان و سیستم عقب نمیفتم؟
  با اینکه صبر کنم در دور چهارم همراه بشم
  رویال مایند
    

  سلام، به نظر ما هم اکنون شروع کنید زیرا دور چهارم چند ماه آینده برگزار خواهد شد

 • مسیح
  جمعه 7 دی 1397
  با سلام و خداقوت .
  من امروز عضویت الماس و گرفتم برای پیوستن به کلوپ چالش سحرخیزان چطور باید عضو کلوب شم
  رویال مایند
    

  سلام، به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت شما را فعال کنند

 • sima
  جمعه 7 دی 1397
  سلام من امروز وارد کلوب شدم چکار کنم از کجا شروع کنم یه هفت روزی هست که شروع شده.میشه راهنمایی کنید ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام، ابتدای شش دفترچه اول را دانلود کنید و تمرینات آنها را به انجام برسانید و سپس از طریق دفترچه مدیریت وارد چالش شوید

 • محمدصالح
  جمعه 7 دی 1397
  بسم الله الرحمن الرحيم.
  سلام تشکر می کنم از تیم رویال مایند. ببخشید این چالش سحرخیزی هم مثل دفعه های قبل جایزه دارد؟ و آیا بازهم مسابقه برگزار می کنید؟
  باتشکر
  رویال مایند
    

  سلام، در این دوره مسابقه نخواهیم داشت

 • فاطمه
  چهار شنبه 5 دی 1397
  سلام. عذرمیخوام ،من عضو کلوب هستم ،اما دفترچه های مربوط به چالش سحرخیزی برام نمیان . تا روز ششم دیدم البته و همه رو دانلود کردم ،اما این دو روز دفترچه نمیبینم اصلا تو سایت . ممنون میشم راهنمایی م کنید. گفتن 9 دفترچه هست کلا برای چالش...
  رویال مایند
    

  سلام، باید لینک 6 دفترچه تمرین و 3 دفترچه مدیریت برای شما فعال باشد اگر نیست به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل را بررسی کنند

 • سارا
  سه شنبه 4 دی 1397
  سلام 
  ممنون از سایت عالی و برنامه های خوب شما 
  من الان عضو چالش شدم و همه دفترچه هارو گرفتم 
  خواستم بدونم برنامه های روزهای قبل رو لازم نیست داشته باشم ؟ از فردا ۵ صبح میتونم در ادامه این فایل ها برنامه های روزانه را داشته باشم ؟
  رویال مایند
    

  بله شما ابتدا تمرینات شش دفترچه اول را به پایان برسانید و سپس وارد چالش شوید

 • گلشید
  دوشنبه 3 دی 1397
  من تازه به چالش اضافه شدم و می‌خوام شروع کنم ولی تا دفترچه برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه برام اومده...فکر میکنم تا الان باید لینک های بیشتری برام قرار می‌گرفت
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز برای دنبال کردن کلیپ های روزانه باید به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید:

  https://royalmind.ir/cloob

 • هان گل
  دوشنبه 3 دی 1397
  سلام
  ببخشید کلیپ های صبحگاهی کدوم قسمت کلوب سحر خیزان هست ؟
  رویال مایند
    

  سلام، به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید:

  https://royalmind.ir/cloob

 • زهرا
  یکشنبه 2 دی 1397
  سلام من الان متوجه شروع چالش شدم
  میشه از الان اضافه شم بهش یا میره برا دفعه بعدی؟
  رویال مایند
    

  بله می توانید، چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • ali
  یکشنبه 2 دی 1397
  وقت بخیر 
  دوره 7روز اول تمام شد تا آخراین روز با برنامه ای که از دفترچه ها گرفتیم ادامه بدیم؟دیگه دفترچه یا برنامه ای تا آخر روز اعلام نمیشه؟
  رویال مایند
    

  برا اساس دفترچه مدیریت چالش وارد چالش شوید و هر روز کلیپ های صبحگاهی را در کلوب سحرخیزان دنبال کنید.

 • شهروز
  یکشنبه 2 دی 1397
  با درود و تشکر از سما
  من در دومین دوره چالش شرکت کردم و از اون موقع تا به حال هر روز ۵:۱۵ صبح بیدار میشم و عملکردم در تمام جنبه های زندگیم به شدت بهتر شده. من این میاله رو تا حد زیادی مدیون شما هستم. ما برنامه های صبحگاهی در شرکت داریم و یک کلوپ سحر خیری راه انداختیم و برنامه های ما دیدن سمینارها و مطالعه کتاب های شماست. 
  من پیشنهاد میکنم فایل های مراقبه بیشتری قرار بدید، مراقبه های چهارده گانه دیپاک چوپرا برای من تکراری شده، همچنین مراقبه قلب انتونی رابینز هم فوق العاده بود، اما اینها کم هستن و به نظرم جا داره که مراقبه های بیشتر داشته باشیم.
  سپاس از شما
  رویال مایند
    

  سلام، بسیار فوق العاده است. چشم انشاالله در آینده مراقبه های بیشتری را در سایت قرار خواهیم داد.

 • Maryam
  شنبه 1 دی 1397
  عالی
  رویال مایند
    
 • سپیده
  شنبه 1 دی 1397
  با سلام
  من اشتراک الماس که روش عضویت رایگان کلوب رو داشت خریداری کردم ولی فعال نشده عضویت کلوبم. چیکار باید بکنم؟
  رویال مایند
    

  سلام، لطف کنید برای فعال شدن عضویت کلوب سحرخیزان به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

 • شریفی
  شنبه 1 دی 1397
  منظورتون از دفترچه ها پی دی اف هست یا دفترچه کاغذی؟
  رویال مایند
    

  pdf

 • گلشید
  شنبه 1 دی 1397
  سلام من میتونم از فردا در چالش شرکت کنم؟یه روز از شروع دوره سوم گذشته اخه
  رویال مایند
    

  سلام، چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • ali
  شنبه 1 دی 1397
  من به خاطر اثاث کشی از روز سوم چالش ادامه ندادم راهنمایی بفرمایید به ترتیب از روز چهارم شروع کنم یا از اول ؟
  رویال مایند
    

  سلام، از روز چهارم شروع کنید

 • فائزه
  شنبه 1 دی 1397
  چه طوری عضو کلوب شم تا بتونم این چیزی که در بالا نوشتین راجع به اپ سحرخیزی را واسه موبایل یا pc دانلود کنم
  رویال مایند
    

  ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس به پنل کاربری تان مراجعه کنید و عضویت کلوب را تهیه کنید

 • رسول عباسی
  جمعه 30 آذر 1397
  سلام و سپاس از تلاش های تاثیرگذار شماعزیزان
  یک پیشنهاد داشتم در خصوص دفترچه سحرخیزی 
  اگر امکانش هست هر روز شکرگزاری را د رهمان روز دفترچه چالش قرارداده شود تا یک دفترچه کامل باشه هم برای همراه داشتن و کارهای روزانه در یک دفترچه قرار میگیرد 
  ممنون
  رویال مایند
    

  این امکان وجود ندارد زیرا شاید بعضی از دوستان نخواهند از روال صبحگاهی و شبانگاهی شکرگزاری استفاده کنند.

 • نفیسه
  جمعه 30 آذر 1397
  سلام بهمه.من الان عضو کلوب شدم و به چالش سحرخیزی پیوستم.واقعا به خودم تبریک میگم که بفکر خودم هستم.
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • ali
  پنج شنبه 29 آذر 1397
  در دفترچه روز پنجم نوشتید 5 گم از بین بردن عادت دنبال کردن اخبار منفی... ولی 4 گام را ذکر کردید!!
  رویال مایند
    

  حتماً اشتباه تایپی بوده است

 • هانیه
  پنج شنبه 29 آذر 1397
  سلام من تو چالش شرکت کردم اوایل خوب بود ولی دو روز میشه که استرس بیدار شدن از خواب میگیرم و تقریبا تا خود صبح بیدارم انگاری یه چیزی تو ذهنم اجازه خوابیدن بهم نمی‌ده و من از ساعت ۴:۳۰ این چالش رو اجرا میکنم ولی بعدش خوابم میگیره و صبح ها هم سردرد و عدم تمرکز دارم میخواستم بدونم مشکل من از چیه و چطوری میتونم رفعش کنم.اینطوری پیش بره عملا نمیتونم تو این چالش شرکت کنم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به احتمال زیاد روال های شبانگاهی مناسبی برای خود انتخاب نکرده اید، زیرا اگر روال های شبانگاهی خود را به خوبی تنظیم کنید خود به خود برای خوابیدن آماده خواهید شد.

 • مبینا
  چهار شنبه 28 آذر 1397
  سلام من برای عضویت اشتراک 1 ماهه تهیه کردم اما الان نمیتونم این چالش رو دانلود کنم.. میشه راهنمایی کنید و اگر اشتراک بیشتری باید تهیه کنم میشه این اشتراک را پس بگیرم و جاش یکی دیگه بخرم؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، شما به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

 • Roza
  چهار شنبه 28 آذر 1397
  با عرض سلام ،تشکر میکنم از چالش خوب و مطالب مفیدتون
   کاش یک گروه تلگرامی هم تشکیل میدادید
  رویال مایند
    

  انشاالله از روز پنجشنبه گروه تلگرامی راه اندازی می شود

 • نسرین
  چهار شنبه 28 آذر 1397
  سلام 
  خیلی ممنون بابت سایت خوب و مطالب عالی 
  واقعا فوق العاده هست 
  ممنون میشم کتابها و کلیپ های انگیزشی و همینطور در زمینه رشد شخصی هم کتابهایی معرفی کنید
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف شما. چشم

 • مهدی
  چهار شنبه 28 آذر 1397
  در دفترچه روز پنجم نوشتید 5 گم از بین بردن عادت دنبال کردن اخبار منفی... ولی 4 گام را ذکر کردید!!
  رویال مایند
    

  حتماً اشتباه تایپی بوده است

 • مهدی
  چهار شنبه 28 آذر 1397
  با عرض سلام و خسته نباشید به تیم رویال مایند
  بابت مطالب
  فوق العاده خوب و مفیدتون تشکر
  لطفا کتاب کنترل ذهن اثر خوزه سیلوا رو قرار بدهید.
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • تارا عطايي
  سه شنبه 27 آذر 1397
  سلام من امشب با گروه شما آشنا شدم ميتونم تو اين چالش شركت كنم. اگه پاسخ مثبته لطفا راهنماييم كنين
  رویال مایند
    

  بله چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید. ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس وارد پنل کاربری تان شوید و عضویت کلوب سحرخیزان را تهیه کنید.

 • abbas abedini
  سه شنبه 27 آذر 1397
  با سلام خدمت شما .ممنون از سایت خوبتون.اگر امکان داره تعداد کتابهای صوتی رو بیشتر کنید.با تشکر
  رویال مایند
    

  سلام.

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • Vahid Seidiramool
  سه شنبه 27 آذر 1397
  با عرض سلام خدمت همه شما عزیزان که این چالش ه را تنظیم میکنید  من به شخصه بسیار از ابن مطالب انرژی گرفتم. خواستم خدمتتون عرض کنم یه اشتباه تایپی هست در جدول پایانی روز سوم که به جای روال صبحگاهی  شبانگاهی نوشته شده.
  
  موفق باشید
  رویال مایند
    

  سلام، بله این مورد اصلاح شد

 • فریبرز
  دوشنبه 26 آذر 1397
  عالیه
  رویال مایند
    
 • صفیه
  دوشنبه 26 آذر 1397
  سلام ببخشید حتما باید نسخه چاپی دفترچه هارا داشته باشیم ؟ چون دفترچه دوم و سوم مثل دفترچه اول نیستند که توضیحاتی در ان بنویسی
  رویال مایند
    

  حتماً لازم نیست دفترچه ها را پرینت بگیرید. می توانید تمرینات را در یک دفتر انجام دهید.

 • مهدی
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام عرض شد 
  چرا از برنامه ی impact theory بیشتر نمیزارین؟ اگر بخواین من میتونم در ترجمه زیرنویس ها کمک کنم
  رویال مایند
    

  انشاالله به زودی قسمت های جدید این مجموعه را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • علیرضاابراهیمی
  یکشنبه 25 آذر 1397
  خیلی عالی
  رویال مایند
    
 • فاطيما
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام وقتتون بخير من امروز اشتراك الماس رو تهيه كردم و توي اشتراك الماس نوشته شده عضويت در كلوب سحر خيزي رايگانه اما الان كه هزينه پرداخت كردم ميگه عضويت در كلوب بايد تهيه بشه؟؟!!!!
  مگه نه كه رايگانه؟!!!
  رویال مایند
    

  بله شما باید بعد از تهیه اشتراک الماس به بخش پشتیبانی در تلگرام یا واتساپ پیام دهید و درخواست فعال شدن کلوب سحرخیزان را بدهید.

 • Yasi_k
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام. برای چالش سحر خیزی با خرید عضویت ۱ماهه میشه این چالشو گرفت؟
  رویال مایند
    

  سلام، خیر. یا باید عضویت کلوب سحرخیزان را تهیه کنید و یا اینکه اشتراک الماس سایت رویال مایند را تهیه کنید

 • جواد
  یکشنبه 25 آذر 1397
  انصافا خیلی شیک تر از قبلی شده دمتون گرم😍😋
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علی
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام و تشکر بخاطر سایت بسیار عالی و مطالب مفیدتون.
  مجددا پیشنهادی را که چندین بار قبلا عنوان کرده بودم را مطرح میکنم. از آنجاییکه برای من و شاید برخی دوستان پرینت گرفتن روزانه سخته و باعث اتلاف وقت و کاهش راندمان میشه، در صورت امکان کل دفترچه ها را یکجا در سایت قرار دهید تا فقط یکبار اقدام به پرینت گرفتن کنیم و هر روز فقط مشخص نمایید کدام دفترچه را باید بخوانیم. ممنون میشم اگر این درخواست مرا عملی کنید.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر دفترچه باید قبل از اشتراک گذاری از همه لحاظ بررسی شود و گاهی اوقات در آخرین دقایق تغییری در دفترچه اعمال می شود، اینکه بخواهیم همه دفترچه ها را یکجا به اشتراک بگذاریم برای ما مقدور نیست.

 • شیرکو
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام و خدا قوت خدمت تیم رویال مایند.واقعا دستت تون درد نکنه مطالب واقعا مفید و کاربردی و ترجمه می کنید.لطفا از دکتر دیسپنزا کلیپ های بیشتری بذارین
  با تشکر
  رویال مایند
    

  چشم

 • ملیکا
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام 
  اول از همه تشکر ویژه دارم از رویال مایند به خاطر مطالب و محتوای فوق العاده ای که به اشتراک‌ میذارین به خصوص همین دوره های ۳۰ روزه. 
  میخواستم‌بدونم مثل دوره ی قبل ، روزانه علاوه بر دفترچه ها ، مطالب دیگه هم در سایت گذاشته میشه دیگه درسته؟ مثلا کتاب صوتی ، سمینار یا...!؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله کلیپ های آموزشی روزانه خواهیم داشت و همچنین یک کتاب جدید مختص کلوب سحرخیزان

 • Maryam
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام وقتتون بخير من تازه با شما اشنا شدم و خيلي خوشحالم . من ميخواستم توي اين چالش شركت كنم فقط يه سوال دارم من شغلم شيفتهاي نا منظم داره يعني يه روز شب تاصبح بيدارم و يه روز ٣و ٤ صبح ميرم و يه روز ٣و٤ عصر يه وقتايي نصفه شب ميخوابم و يه وقتايي سر صبح و اصلا هم سر كار نميتونم كار ديگه اي انجام بدم به نظرتون ميتونم از اين چالش استفاده كنم؟؟؟!
  رویال مایند
    

  دوست عزیز چالش به گونه ای طراحی شده است که می توانید آن را شخصی سازی کنید و با زمانبندی خودتان آن را هماهنگ کنید. پیشفرض ما این است که بین ساعت 5 تا 7 صبح روال های صبحگاهی انجام شود اما شما می توانید بر اساس شیفت های کاری تان این زمان را جابه جا کنید

 • نفیسه
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام و خداقوت ب تیم رویال مایند
  دو تا مورد،
  اول اینک نمیشه تمام دفترچه های این ۷روز رو یک جا در سایت بگذارید؟؟ اونطوری یک بار همه رو باهم پرینت میگیرم ولی الان هرروز مجبورم برای پرینت هر دفترچه جداگانه اقدام کنم!
  و دوم هم اینک، میشه لطفا بفرمایید در این هفت روز اکتفا ب پرکردن دفترچه ها کافیه یا کتاب خاصی رو باید در کنارشون شروع کنم ب مطالعه یا کلیپ خاصی رو باید ببینم؟ روند کار چطوریه کلا؟؟
  
  خیلی ممنونم از پاسخگوییتون.
  رویال مایند
    

  در رابطه با اشتراک گذاری دفترچه ها به صورت یکجا متاسفانه برای ما مقدور نیست چون ممکن است در لحظات آخر تغییراتی لازم باشد در دفترچه ها اعمال شود. در مرود سوال دوم بهتر است حتماً یک دور کتاب معجزه سحرخیزی را مطالعه فرمایید

 • Farbod
  یکشنبه 25 آذر 1397
  Slm man eshterak almas gereftam vali eshterake kolop faal nashode chikar konm mikham az farda sobh shoro konm
  رویال مایند
    

  به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان شما را فعال کنند

 • اکرم
  یکشنبه 25 آذر 1397
  چطور باید عضویت کلوب رو تهیه کرد من بخشی برای این عضویت ندیدم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز پس از ثبت نام در سایت به پنل کاربری تان مراجعه کنید

 • فاطمه
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام،یه سوال داشتم،مگه چالش سحر خیزی ۳۰روزه نیست؟پس چرا خرید اشتراک کلوپ رو نوشته ۳ماهه؟
  رویال مایند
    

  سلام، زیرا محتوای کلوب سحرخیزان خارج از بازه 30روزه مدام به روزرسانی می شود. به طور مثال هر روز یک کلیپ از باب پراکتور در کلوب سحرخیزان قرار داده می شود.

 • عابد
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام 
  تو این 7 روز اول ما برای چالش سوم چیکار باید بکنیم باید هر روز کل دفترچه ها را پر کنیم؟ یا باید آماده کنیم برای شروع دوره از اول ماه
  رویال مایند
    

  شما طی این 7روز تمرینات دفترچه ها را تکمیل کنید

 • fateme
  شنبه 24 آذر 1397
  ببخشید خرید اشتراک با خرید عضویت کلوب چه فرقی داره؟
  رویال مایند
    

  با خرید اشتراک الماس به کل محتوای سایت دسترسی خواهید داشت

 • فاطمه
  شنبه 24 آذر 1397
  ببخشید. من اگه فردا ۲۵اذر عضویت کلوب رو بگیرم عیبی نداره؟عقب نمی مونم؟
  رویال مایند
    

  نه خیر مشکلی نیست، چالش به صورتی طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • Raziyeh
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام .ممنون از زحماتتون .سوالی برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید .پرینت مطالب از ساعت پنج تا هشت مشکله من امروز دو ساعت تو گوشی بودم و جواب سوالها رو تو دفتر مینوشتم اما حس خوبی از گوشی نداشتم اذیت شدم...ایا پیشنهادی دارید که انجام بدم ؟
  رویال مایند
    

  می توانید صبح ها آنها را پرینت بگیرد و شب ها تمرینات را انجام دهید. یا اینکه هر روز صبح زود تمرینات روز قبل را انجام دهید

 • بهاره خادمي
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام وقت بخیر 
  من عضویت الماسی را خریداری کردم الان چطور می تونم وارد کلوب سحرخیزان شوم 
  ممنون
  رویال مایند
    

  شما به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان شما را فعال کنند

 • سجاد کولیوندی
  شنبه 24 آذر 1397
  با سلام ..
  چند وقتیه اعضا دوست دارن که توی یه گروه دور هم جمع بشن و با توجه به این‌که مدیریت گروه برا رویال‌مایند سخته ؛ 
  ما خودمون با اجازه‌ی رویال‌مایند یه گروه ساختیم ؛
  اگه کسی دوست‌داره که عضو بشه به تلگرامم پیامی بده تا اضافه‌شون کنم به گروه
   ( شماره تلفن هم لازم نیست فقط پیام کافیه ) 
  آیدی تلگرامم اینه : @s_koolivandi 
  
  ( پیامم رو درج کنید لطف کردید 🌹 )
  رویال مایند
    

  انشاالله طی چند روز آینده تصمیم نهایی درباره گروه تلگرامی و واتساپی را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند

 • محمد حسین فرضی
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام 
  برای دانلود دفترچه های برنامه ریزی کدام اشتراک را باید خریداری کنم؟
  رویال مایند
    

  هم می توانید عضویت کلوب سحرخیزان را تهیه کنید و هم اشتراک الماس را تهیه کنید

 • شمس
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام,خیلی وقت بود منتظر این چالش بودم,من دو چالش سحرخیزی قبلی رو شرکت نکردم میتونم از همین چالش شروع کنم؟و اینکه اگه فقط عضو کلوپ سحرخیزان بشک کافیه ؟
  رویال مایند
    

  بله در همین چالش شرکت کنید کافی است و جواب سوال دوم شما نیز مثبت است

 • sajad
  شنبه 24 آذر 1397
  من تازه وارد کلوب شدم نمیدونم از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنید 
  توی سایت کلی محتوا از بزرگان گذاشتید من چجور باید شروع کنم
  رویال مایند
    

  سلام. از مطالعه کتاب معجزه سحرخیزی شروع کنید

 • علیرضااشرفزاده
  شنبه 24 آذر 1397
  باسلام وعرض ادب عالبه برنامه ریزیتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • صفیه
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام خسته نباشید ببخشید برخی از سوالات را خوندم باید از همین هفته شروع به سحر خیزی کنیم ؟ و دفترچه تنها یکی دو صفحه نوشته شده بقیه خالی هستند یعنی مشکل داره ؟ نمیشه دفترچه های دیگه ی استفاده کنیم ؟
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز از همین هفته هر روز یک دفترچه در سایت قرار داده خواهد شد. دفترچه شماره یک 26 صفحه دارد اگر کمتر از این تعداد صفحه است با بخش پشتیبانی در تلگرام در ارتباط باشید تا مشکل شما را بررسی کنند.

 • مسعود
  شنبه 24 آذر 1397
  ممنون از برگزاری چالش سوم . به نظر خیلی شبیه به چالش دوم میاد. ممنون میشم تفاوت عمده ای بین این این دو چالش اگرهست ، بفرمایید
  رویال مایند
    

  در قسمت هایی که لازم بوده است تغییرات اعمال شده است و قسمت هایی که نیاز به تغییر نداشته است بدون تغییر باقی مانده است

 • م ر
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام ممنون از رویال مایلند بخاطر این چالش خیلی خوب.منچالش دومم شرکت کردم که عالی بود ولی کاش چالش ها طولانی تر بود.و دفترچه هارو میتونیستید با پست برای کسانی که به هر دلیل نمیتونن پرینت بگیرند اماده میفرستادید.و ممنون که انقدر سریع سوالات توی سایت رو پاسخ میدید
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز انشاالله در آینده این امکان فراهم خواهد شد

 • مهدی
  شنبه 24 آذر 1397
  بنده بانظر جناب پوریا موافق هستم
  رویال مایند
    
 • الهه
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام
  صبحتون بخیر
  دفترچه روز اول برای من خالیه!!!
  فقط عکس صفحه ی اول رو دارم
  بقیه ش سفیده
  مشکلی در دانلود من وجود داره؟
  رویال مایند
    

  سلام. مشکل خود را به بخش پشتیبانی در تلگرام ارسال کنید تا بررسی و رفع شود.

 • پوریا
  شنبه 24 آذر 1397
  پیشنهادم اینه که یه کانال یا گروه مجازی مثل تلگرام یا واتساپ درست کنید تا جمعمون رو بهتر و زنده تر حس کنیم و انگیزه بیشتری باشه وقتی میبینیم با تعدادی همراه هستیم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز مدیریت یک گروه چند هزار نفری کار بسیار سختی است

 • محسن
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام وقت بخير من اشتراك الماس را خريدارى نمودم براى دوره سوم چالش سحرخيزى اين پيام براى من نمايش داده مى شود (دوست عزیز برای دانلود این مطلب باید نسبت به تهیه عضویت کلوب اقدام نمایید.) لطفا در خصوص نحوه فعال سازی راهنمایی بفرمایید. متشکرم
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز برای فعال شدن عضویت کلوب سحرخیزان به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • حسام
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام. اول تشکر میکنم از تیم فوق العادتون. من متاسفانه چالش اول و دوم رو نتونستم شرکت کنم و قصدم اینه که این دوره حتما شرکت کنم. سوالم اینه که برای شرکت در چالش فردا باید ۵ صبح بیدار بشیم و ۳۰ روز از فردا شروع میشه و یا مثل دوره قبل یک هفته اول آماده سازی هست؟
  رویال مایند
    

  سلام، یک هفته اول آماده سازی است و دفترچه های ورود به چالش به اشتراک گذاشته می شود

 • بهشتی
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام 
  ممنونو از سایت عالیتون 
  من امروز اشتراک الماس رو خریدم ولی کلوب سحرخیزان برام فاال نشده 
  چیکار باید انجام بدم؟
  رویال مایند
    

  سلام، به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب شما را فعال کنند

 • مهدی
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام
  من امروز اشتراک الماس خریدم و نمیدانم الان باید چه کار کنم!!
  فردا ساعت 5 صبح بیدار شوم چه کار کنم من 6.30 باید برم اداره همین جوری بنشینم توی رختخواب تا اون موقع میشه راهنمایی بفرمایید؟؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  فردا صبح اولین دفترچه ورود به چالش در سایت قرار داده خواهد شد

 • محمد
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام . هر بخش برای هر روز رو چ ساعتی قرار میدید؟ تشکر
  رویال مایند
    

  قبل از ساعت 5 صبح

 • علی
  چهار شنبه 21 آذر 1397
  سلام با عرض خسته نباشید خدمت تیم قدرتمند رویال مایند👊
  من یه سوال داشتم از خدمتون
  من تمام پی دی اف های دوره سحرخیزی رو از اول دارم (هم چالش او و هم چالش دوم) ولی به خاطر یکسری مشکلات از چند روز پیش شروع به مطالعه چالش اول کردم و باید از پس فردا شروع کنم
  
  سوال من اینه که چالش سوم و دوم اطلاعاتی و دستور عمل هایی که به ما داده میشه فرق داره یا فقط یه چالشه جدیده برای شروع افراد جدید که میخوان وارد چالش سحرخیزان موفق بشن؟؟؟
  من باید از چالش اول شروع کنم یا سوم؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز پیشنهاد می کنیم از روز شنبه (24آذر) در چالش سوم شرکت کنید. نیازی نیست جزوات چالش های قبل را مطالعه کنید. چالش سوم تمام آموزه های چالش های قبل را شامل می شود

 • سجاد ب
  چهار شنبه 21 آذر 1397
  سلام .. من اشتراک الماس و کلوپ دارم ولی وقتی صفحه چالش باز میکنم فایلی برای دانلود نمیبینم .. ممنون میشم بررسی کنید
  رویال مایند
    

  سلام، چالش از 24ام آذر شروع خواهد شد

 • حامد
  دوشنبه 19 آذر 1397
  من طرح الماس خریداری کردم. برای ورود به چالش دی ماه سحر خیزان باید دوباره در کلوب سحر خیزان عضو بشم؟ چون بکی از آیتم های طرح الماس عضویت رایگان در این کلوب است
  رویال مایند
    

  سلام، خیر کافی است به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان شما را فعال کنند.

 • م ر
  یکشنبه 18 آذر 1397
  سلام.من چندروز پیش اشتراک الماسو گرفتم ولی فقط چالش دوم سحر خیزی برام میاد.سومیه نمیاد.چکار کنم؟
  رویال مایند
    

  سلام، سومین چالش از 24 آذر آغاز می شود

 • هانیه
  جمعه 16 آذر 1397
  سلام، من میخواستم برای اولین بار توی چالش معجزه سحرخیزی شرکت کنم. اما این دومین چالشه. آیا من میتونم از همین دفترچه‌ها و‌مطالب استفاده کنم برای ۳۰ روز اول؟
  ممنون از پاسختون
  رویال مایند
    

  سلام، در سومین چالش سحرخیزی شرکت کنید که از هفته آینده شروع خواهد شد

 • معصومه
  چهار شنبه 14 آذر 1397
  سلام و خدا قوت خدمت تیم قدرتمند رویال مایند، من قبلا هم پیام دادم توی این بخش که مختص چالش سحرخیزی هست و از تجربه شرکتم در چالش گفتم، اما الان که چند وقتی از چالش دوم میگذره من تازه متوجه تاثیرات فوق العاده ی چالش توی زندگیم شدم، توی اون یک ماه که بصورت مستمر سحرخیز و با برنامه و مرتب زندگی می کردم ، یک من رؤیایی خلق شده بود که الان آرزوم این هست که یکبار دیگه اون شخصیتی که به خودم گرفته بودم در طی چالش رو دوباره پیدا کنم...من همچنان سحرخیز باقی موندم ولی چالش خیلی خیلی تخصصی و کارشناسی شده طراحی شده بود که در خیلی از جنبه های وجود من تاثیر گذاشت، از جمله عادت کتاب خوانی و مطالعه مستمر و ترک بعضی عادتهای غلط روزانه و ... همه با هم واقعا از چالش یه برنامه انسان ساز ساخته بودن و من تازه اینو متوجه شدم. چالش تاثیرات دیگه ای هم توی زندگی من داشت از جمله بدست آوردن شغل که من هر صبح در طی برنامه شکرگزاریم اون رو گنجانده بودم و همچنین جذب آدمهای موفق به زندگیم و تاثیر بودنشون هم، از چالش شروع شد ... در کل می خوام بگم که من یه تجربه ی رؤیایی از چالش دوم دارم که منو به سمت چالش سوم سوق میده که بازم با شما زیباترین و شیرین ترین تجربه زندگی شخصیم تکرار بشه، مطمئنم اتفاقات بهتری برام در طول چالش بعدی خواهد افتاد ان شاء الله... ناب و خاص و خالص ازتون تشکر می کنم، خدارو شکر میکنم که با شما آشنا شدم
  بدرخشین تا همیشه، خدا قوتِ روز افزون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، انشاالله چالش سوم با تاثیرگذاری بیشتری برگزار شود

 • علی
  دوشنبه 12 آذر 1397
  سلام و تشکر بخاطر سایت بینظیرتون. با توجه به اینکه کمتر از 20 روز دیگر چالش سوم شروع میشه، در صورت امکان متریال های لازم (شامل موارد مطالعاتی مثل کتاب ها و ...، جداول و دفترچه ها و ....) را زودتر در اختیار اعضا قرار دهید تا فرصت کافی برای پرینت کردن داشته باشند. بنظرم اینکه هر روز یک قسمتی را در اختیار اعضا میگذارید خوب نیست و بهتره همه یکجا باشد تا یکبار برای پرینت اقدام کنیم. ولی میتوانید مشخص کنید که هر روز چه قسمتی از آن فایل کلی را باید بخوانیم و موارد لازم را انجام دهیم.
  رویال مایند
    

  سلام، به زودی اطلاع رسانی خواهد شد

 • Ali
  سه شنبه 6 آذر 1397
  سلام خسته نباشید.من تازه امروز عضو سایتتون شدم و این چالشتون رو دیدم.آیا میشه با خرید طرح در این چالش شرکت کرد؟
  و اینکه هرروز صبح چقدر از وقتمون رو میگیره و آیا مطالب به اینصورت هست که هرکدوم از مراحل رو که تموم کردیم اجازه رفتن به مراحل بعدی رو داریم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این دوره شامل 6 دفترچه اولیه است که بعد از اتمام آنها می توانید دفترچه مدیریت چالش را دانلود کنید و بر اساس آموزه های آن وارد چالش شوید

 • سعید رمضانی
  یکشنبه 4 آذر 1397
  با تشکر
  ۱) شروع چالش اول دی چ فرقی با فایل های موجود دارد؟ فقط تاربخ ها عوض شده همین؟
  ۲) چرا روی عکس این پست «دومین» چالش نوشته شده؟ اولیش پس کجاست؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر بار دفترچه های چالش سحرخیزی آپدیت می شوند. در دور سوم دفترچه ها دوباره آپدیت می شوند

 • لیدا
  پنج شنبه 1 آذر 1397
  سلام
  چالش جدید معجزه سحرخیزی کی شروع میشه؟
  رویال مایند
    

  از یکم دی ماه

 • هاشمی
  شنبه 26 آبان 1397
  با سلام و ممنون از زحمات شما
  آیا امکان این هست که این دفترچه ها و فایل ها رو به صورت واقعی و کاغذی داشته باشیم؟
  رویال مایند
    

  فایل pdf قابلیت پرینت گرفتن دارد

 • علیرضا
  چهار شنبه 23 آبان 1397
  سلام. وقت بخیر
  اول از زحمات همه عزیزان این سایت تشکر میکنم که این مجموعه ها را آماده کردن و انسان ها را آگاه میکنن و کمک بزرگی میکنن به مردم. من خودم خیلی استفاده کردم از این مجموعه
  فقط یه نقدی دارم به نحوه آماده سازی و اون 7 دفترچه که توی هفته اول میخونیم تا آماده 30 روز چالش بشیم. توی دفترچه ها هیچ جایی ذکر نشده بود که ایجاد این عادت جدید نیازمند این هست که پله پله و آرام آرام این عادت را در خودمون به وجود بیاریم. درواقع تغییر ناگهانی عادات ( در حالیکه شاید برخی ها 20 سال روی این عادت غلط زندگی میکردن) میتونه خودش بد و خطرناک باشه. من از سحرخیزی به شدت حمایت میکنم چون خودم دارم نتیجه اش را میبینم ولی پیشنهاد میکنم این موضوع را در نظر بگیرید که یکباره اقدام نکنین که صبح ها 3-4 ساعت زودتر از حد معمولا بیدار شوین. در واقع اینطور میتونه باشه که هر شب تمرین کنیم که نیم ساعت به نیم ساعت (یا یک ساعت به یک ساعت) ساعت خوابیدن و بیدار شدن خودمون را جلو بندازیم. اگه کسی قبلا ساعت 10 بیدار میشده، قطعا بهتره توی 2-3 روز سعی کنه ساعت 9 بیدار بشه. بعد 3-4 روز سعی کنه ساعت 8 بیدار بشه. بعد از به همین صورت ادامه بده تا برسه به ساعت 5 صبح
  ممنون از شما
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز معمولاً اگر شب ها حداکثر تا ساعت 11 بخوابید به راحتی می توانید صبح زود از خواب بیدار شوید. نکته ای که تاکید فراوان در دفترچه دوم به آن شده است همین است. باید ابتدا زمان خوابیدن خود را تنظیم کنیم. اگر کسی تا ساعت 10 صبح می خوابد به احتمال زیاد هر شب تا ساعت 1 یا 2 بیدار است.

 • امیرحسین
  یکشنبه 20 آبان 1397
  سلام . متشکرم بابت زحمات گرانبهاتون .. امکانش هست یک کتاب در مورد تند خوانی بهم معرفی کنید ؟
  رویال مایند
    

  سلام، متاسفانه در این زمینه تخصص و تجربه کافی نداریم

 • آزاده
  شنبه 19 آبان 1397
  سلام وقت بخیر
  من امروز عضو کلوپ سحرخیزان شدم و برنامه چالش سی روزه سحرخیزی رو شروع کردم.میخواستم بدونم بعد از گذشت 7 روز فایل های صبحگاهی برا من باز میشه؟امکان دسترسی به فایل ها قبل از 7 روز رو دارم؟چون برنامه 7 روز رو میتونم طی یک روز انجام بدم و فکر نمی کنم نیازی به گذشت 7 روز باشه
  رویال مایند
    

  شما بعد از انجام تمرینات دفترچه های ششگانه می توانید از طریق دفترچه مدیریت چالش وارد چالش 30 روزه شوید و سپس هر روز با مراجعه به کلوب سحرخیزان مراقبه 14روزه دیپاک چوپرا و کتاب ها و کلیپ های دیگر را دنبال کنید.

 • فاطمه
  چهار شنبه 16 آبان 1397
  سلام. کتاب معجزه سحرخیزی رو میشه خریداری کرد؟ منظورم خود کتاب هست که نیاز به پرینت گرفتن نباشه؟
  رویال مایند
    

  سلام، در سایت ما فقط نسخه دانلودی موجود است

 • محمدحسین شیرزادی
  یکشنبه 13 آبان 1397
  سلام لازمه که همه ی این دفترچه ها رو چاپ کرد؟
  رویال مایند
    

  خیر، اما بهتر است دفترچه مدیریت چالش را پرینت بگیرید

 • زهرا
  یکشنبه 6 آبان 1397
  سلام من عضویت کلوپ را خریدم ولی درست متوجه نشدم که باید چطور شروع کنم و جریان سوالات پیج اینستاگرام چیه؟ و کلا من اصلا متوجه نشدم نقش شما این وسط چیه و چطور این چالشو پیش میبرید ممنون میشم به طور کامل راهنمایی بفرمایید
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز ابتدا کتاب معجزه سحرخیزی را مطالعه کنید و سپس 6 دفترچه مربوط به چالش را مطالعه کنید و سپس از طریق دفترچه مدیریت چالش 30 روزه وارد چالش شوید. در حال حاضر حدود یک هفته است که چالش در اینستاگرام به پایان رسیده است.

 • anahita
  یکشنبه 6 آبان 1397
  سلام و دورد 
  سپاس از مطالب مفید شما
  چه خوب میشد کتاب جول استین "از هم اکنون بهترین خودت را به نمایش بگذار" به صورت صوتی در اختیارمون قرار میگرفت.
  رویال مایند
    

  انشاالله در آینده این امکان فراهم خواهد شد

 • زهرا
  شنبه 5 آبان 1397
  سلام
  می خواستم بدونم چالش سحرخیزی بعدیتون از کی شروع میشه و نحوه ثبت نام به چه صورت هست
  رویال مایند
    

  در دی ماه، ام پیشنهاد می کنیم در همین چالش شرکت کنید. برای تهیه عضویت به پنل کاربری تان مراجعه کنید.

 • تارا عطايي
  پنج شنبه 3 آبان 1397
  سلام من امروز با تشكيلات شما آشنا شدم دلم مي خواد تو چالش سحرخيزي شما شركت كنم اولا اينكه الان ميشه اين كارو كرد و دوم اينكه چيكار بايد بكنم
  رویال مایند
    

  بله، چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید. ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس به پنل کاربری تان مراجعه کنید و عضویت کلوب را تهیه کنید.

 • کپسول موفقیت
  چهار شنبه 2 آبان 1397
  درود بر شما
  من از ابتدای شروع چالش طبق آموزش برنامه رو اجرا کردم ...اما با گذشت 4الی5روز از شروع چالش درگیر اتفاقات روزمره زندگی شدم.....دیر میخابیدم و صبح نمیتونستم زود بلندشم....ومتاسفانه نتونستم چالش رو ادامه بدم ......الان این موضوع منو بشدت ناراحت کرده....و حس شکست بهم دست داده .....لطفا راهنماییم کنید....چکار کنم ؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این مشکل طبیعی است. دوباره خود را به چالش متعهد کنید.

 • Simin
  یکشنبه 29 مهر 1397
  سلام به شما عزیزان پرتوان ....متشکرم برای تمام محتواهای پربارتون....سوالی از خدمتتون داشتم اگر طرح الماس شما رو خریداری کنیم به تمام چالش های قبلی هم درسترسی خواهیم داشت....؟؟؟؟چون موضوعاتی که در دو چالش سحر خیزی بیان شده به شدت کاربردیه‌...متشکرم از پاسخ گوییتون
  رویال مایند
    

  بله به کل محتوای سایت دسترسی خواهید داشت

 • Zahra
  یکشنبه 29 مهر 1397
  سلام من امروز عضو کلوپ 30 روز سحر خیزی شدم برای شروع تمرینات 7 روز اول مقدماتی باید دفترچه tmm و فایل کتاب صوتی رو پیدا کردم ولی نتونستم اطلاعات مربوط به 14 روز مراقبه رو پیدا کنم میشه منو راهنمایی کنید؟ ممنون
  رویال مایند
    

  مراقبه در صفحه اصلی کلوب سحرخیزان است. از بالای صفحه بر روی کلوب سحرخیزان کلیک کنید

 • محمد حسین
  چهار شنبه 25 مهر 1397
  سلام من مدتی هست که عضو سایت مفید و زیباتون هستم و دنبال کننده مطالبش. به نظرم مفید بود اگر ما هم میتونستیم یه کلیپ به معنای گروه حالا هر جا مثلا در یکی از شبکه های اجتماعی داشته باشیم تا همه نظرات و پیشرفتهاشون رو اونجا به اشتراک بگذارن.
  بازم ممنون مطمئنم میدونید که کارتون بزرگتر از این صحبت هاست.
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز تجربیات خود در اینستاگرام رویال مایند با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • الی
  چهار شنبه 25 مهر 1397
  سلام 
  بلافاصله بعد از پایان این دوره که ۴ روزش باقی مانده بازهم چالش ۳۰ روزه دارید؟
  رویال مایند
    

  خیر، دور بعد دی ماه

 • niloofar
  سه شنبه 24 مهر 1397
  حس فوق العاده هست مخصوصا برای من که مدت هاس در تلاشم نظم و آرامش برای خودم درست کنم و به این شکل به کارهام و حتی هدف هام دارم راحت میرسم
  ممنونم رویال مایند
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • عطا
  دوشنبه 23 مهر 1397
  سلام من الان از کلوب عضویت خریدم الان یه راهنمایی کنید که برا عضویت تو چالش 30 روزه علاوه برخرید جایی باید عضو شد؟ و اینکه الان برام دانلود دفترچه هاتا روز هفتم امکان پذیره این یعنی عضو شدم ؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله اگر لینک های دانلود برای شما فعال است یعنی عضویت شما فعال شده است

 • فرینوش
  دوشنبه 23 مهر 1397
  سسسلام 
  من چند روزیه ک چالش رو شروع کردم شبها زود میخابم‌ صبحها هم‌ ب راحتی بیدار میشم بعدش کمی مطالعه و مراقبه و .. دارم اما بعدش احساس خوابالودگی شدید میاد سرم‌چیکار‌کنم این شرایط
  رویال مایند
    

  سلام، معمولاً بعد از 10 روز ساعت بدن شما تنظیم می شود و عادت می کنید، اما می توانید خواب نیمروزی داشته باشید

 • ریبوار
  یکشنبه 22 مهر 1397
  واقعا لذت بخش این چالش هیچ وقت اینطوری نتونسته بودم تو زندگی هدفمند باشم .
  تشکر فراوان
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • مهتاب
  شنبه 21 مهر 1397
  سلام وقت بخیر 
  امکان تهیه ی دفترچه ها برای من وجود نداره میشه راهنمایی کنید که از چه طریقی باید اقدام کنم؟
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند.

 • آریا
  چهار شنبه 18 مهر 1397
  سلام ببخشید میشه درباره این جایزه هایی که به نفرات چالش میدید و تو پیجتون میزنید توضیح بدید
  رویال مایند
    

  هر روز صبح بر اساس محتوای کلوب سحرخیزان سوال هایی طرح می شود و در اینستاگرام رویال مایند به اشتراک گذاشته می شود و افرادی که بهترین سوال های را می دهند به عنوان سحرخیز برتر انتخاب می شوند

 • حسین خیری
  دوشنبه 16 مهر 1397
  خیلی عالی
  تمایل به دانلود چالش 30 روزه صبح جادویی
  رویال مایند
    

  در سایت ثبت نام کنید و به پنل کاربری تان مراجعه کنید

 • amirhosein ansaripour
  یکشنبه 15 مهر 1397
  سلام و خسته نباشيد
  ببخشيد چطور ميتونم براي اين چالش ثبت نام كنم؟
  از الآن هم امكان ثبت نام هست اصلا؟
  واينكه اين دفترچه ها را امكان چاپ شون وجود داره؟ يعني ميتونم روي ايميل يا تلگرام داشته باشم شون براي چاپ كردن
  چون به نظرم چاپي و يادداشت واقعي جديت كار را بالاتر ميبره
  ممنون از لطفتون🙏
  رویال مایند
    

  سلام، بله چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید. دفترچه ها قابل پرینت گرفتن هستند.

 • حامد شرفی
  شنبه 14 مهر 1397
  با سلام و تشکر از دوره خوبتون. آیا بهتر نیست این دوره رو به صورت دفترچه ی چاپی هم در بیارید تا هر کس لازم دید دفترچه ها رو تهیه کنه و بر اساس اونا کارها رو پیش ببره؟ چون معمولا هزینه ی کتاب چاپ شده برای کاربر نهایی کمتر از هزینه پرینت هر کدام از این فایل هاست...
  ممنون
  رویال مایند
    

  چشم در دوره های بعد این پیشنهاد را بررسی خواهیم کرد

 • پونه بهار
  شنبه 14 مهر 1397
  بسیار عالی
  رویال مایند
    
 • علیرضا
  جمعه 13 مهر 1397
  سلام. خداقوت میگم به این تیم که این دوره را گذاشتن و تقریبا همه چیز عالی بوده و بسیار خوب مدیریت شده
  میخواستم بپرسم که در این دوره، جایی به خواب ظهر اشاره نشده
  خواب ظهر پیشنهاد میشه ؟ و معمولا مدت زمان این خواب چقدر پیشنهاد میشه که مفید باشه ؟
  رویال مایند
    

  بستگی دارد که خواب ظهر ساعت خواب شما را مختل می کند یا نه. بعضی از افراد با اینکه در بین روز می خوابند باز هم می توانند در هنگام شب راس ساعت به خصوصی بخوابند اما بعضی از افراد با یک ساعت خواب ظهر شب ها بی خواب می شوند. باید ببینید شما بین کدام دسته از افراد هستید و بر اساس آن خواب ظهر خود را تنظیم کنید.

 • PARSA
  دوشنبه 9 مهر 1397
  الان اگه اشتراکه الماس رو تهیه کنم به مدت یکسال 12 دوره سی روزه ی سحر خیزی خواهم داشت یا فقط باید یک دوره کنم؟
  رویال مایند
    

  سلام، به مدت یکسال هر زمان که چالش سحرخیزی باشه برای شما فعال خواهد بود. هر ماه چالش سحرخیزی نداریم.

 • حسین
  دوشنبه 9 مهر 1397
  سلام من چالش رو خریداری کردم....اما شروعم روز 24 نبوده....الان سوالم اینجاس بعد از اینکه این 7 روز ابتدایی رو تموم کردم چالش سی روزه رو چطور باید ادامه بدم چون همون طور که دیدم الان روز 9 از چالش 30 روزه هس اما به 7 روز از 37روز دسترسی دارم.
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز شما باید ابتدا تمرینات دفترچه های ششگانه انجام دهید و سپس بر اساس دفترچه مدیریت چالش وارد چالش 30 روزه شوید.

 • نادیا
  دوشنبه 9 مهر 1397
  سلام بر بهترین گروه سحرخیزی دنیا :)
  همین فقط خواستم سلام عرض کنم و اعلام کنم که امروز ۶ روز آمادگی به پایان رسید و من هم از فردا به جمع چالشی ها میپیوندم .:)))
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده است

 • ایمان
  یکشنبه 8 مهر 1397
  سلام
  خداقوت
  بنده در حال گشت زنی در سایت کتاب معجزه سحرخیزی بودم (www.miraclemorning.com)، پایین صفحه سایت این امکان وجود داشت که با وارد کردن مشخصات شخصی، ضمیمه های کتاب رو دریافت کنیم. بعد از ورود مشخصات و درخواست ارسال ضمیمه ها به ایمیل، صفحه ای باز می شد که هال الرود دوره هفت روزه و دروس هدیه ای رو تبلیغ می کرد تا با مشاهده اونها بهترین استفاده رو از کتاب ببریم. خواستم بدونم آیا امکان اشتراک گذاری این دوره ویدئویی که الرود پیشنهاد می کرد برای سایت رویال مایند وجود داره یا نه.
  با تشکر
  رویال مایند
    

  سلام. بررسی خواهیم کرد در صورت امکان به اشتراک خواهیم گذاشت

 • kaveh
  یکشنبه 8 مهر 1397
  با سلام و روز بخیر
  میخواستم بدونم امکان ورود به چالش از امروز وجود داره یا بهتره منتظر دوره احتمالی بعدی بمونم؟
  رویال مایند
    

  چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • امیرحسین طهماسبی
  شنبه 7 مهر 1397
  یه سوال، اینکه من با توجه به شرایطم امکانش هست دو روز در هفته زمان بیدار شدنم یک ساعت متفاوت باشه؟ ولی زمان خوابیدنم همیشه یکسان باشه
  رویال مایند
    

  هیچ مشکلی ندارد باید روال صبحگاهی را بر اساس برنامه خودتان شخصی سازی کنید

 • Amirhossein Tahnmasebi
  شنبه 7 مهر 1397
  سلام، من الان روز دومم. نمیتونم تو مسابقه های شما شرکت کنم؟ چون مسابقه الان روز هفتمه و سوالات مربوط به روز هفتمه.
  رویال مایند
    

  سلام. شما از هر روز که بخواهید می توانید وارد چالش شوید و در مسابقه شرکت کنید

 • محسن غربی
  شنبه 7 مهر 1397
  سلام 
  لطفا مرا راهنمایی بفرمایید .
  من کارم جوری هست که باید ساعت 8 کامپیوتر را روشن کنم و با کامپیوتر کار کنم . و در حین کار وسوسه میشم که در دنیای مجازی سری بزنم . و این مسئله باعث شده که حواسم پرت بشه و زمین گیر میشم یک دفعه متوجه میشم که ساعت کاری ام تمام شده و کارهای ضروری دیگر مثل بانک رفتن و غیره رسیدگی نکرده ام و اززندگی عقب ماندم . لطفا بگویید چکار کنم .
  رویال مایند
    

  از تکنیک خاموشی اینترنت استفاده کنید و اگر کار شما با اینترنت هست خود را ملزم کنید که در سایت های غیر مرتبط با کارتان نروید چون به محض اینکه وارد یکی از آن سایت های خبری یا سرگرمی شوید چند ساعت وقت شما گرفته می شود

 • soode
  جمعه 6 مهر 1397
  salam, man un 6ruz amadegi ro motalee kardam va hamintor revale sobhgahi va shabangahimam taeen kardamo 2roze ke soba boland misham o ba hadaksar energy karamo anjam midam khodaroshokr. ama mn ye daftar daram ke tush in reval ha va hamintor shokr gozario minevisam ama shoma ye daftarcheye modiriate chalesh darid, hala man bayad daftarche modiriate chalesho chikaresh konam? yni vase khodam ke minevisam vase unam 
  ? bnvisam?? va inke bayad sob por konam ya shab?
  رویال مایند
    

  با سلام. بهتر است از دفترچه مدیریت چالش استفاده کنید اما اجباری نیست می توانید در دفترچه خودتان این کار را انجام دهید.

 • حسین
  جمعه 6 مهر 1397
  سلام
  ممنونم رویال مایند عزیزم.
  دست همه ی عزیزان رو به گرمی میفشارم.
  
  من در چالش شما شرکت کردم.
  ویه راهنمایی میخوام
  شیفت کار هستم و گاهی شبها تا ۳بامداد بیدار هستم
  روال رو همینجوری ادامه بدم?
  رویال مایند
    

  مسلماً روزهایی که تا ساعت 3 بامداد شیفت هستید نمی توانید 5 صبح بیدار شوید و بهتر است زمان روال صبحگاهی خود را تغییر دهید

 • محمد
  جمعه 6 مهر 1397
  سؤال خانم بنفشه سوال من هم هست ولی پاسخ شما ناقص است‌.
  سوال ایشون این بود:
   «سوال مسابقه را کی(چه زمان) و کجا مطرح می‌کنید؟»
  رویال مایند
    

  سوال مسابقه صبح ها راس ساعت 5 صبح در اینستاگرام رویال مایند مطرح می شود

 • محمد
  جمعه 6 مهر 1397
  سلام
  صبح بخیر
  عجیبه من هنوز بعد از چند روز نتوستم صفحه اصلی کلوب که ازش صحبت می‌کنید و محتواهای هر روز چالش رو اونجا قرار میدید رو پیدا کنم
  میشه یه لینک همینجا و در پاسخ کامنت من قرار دهيد، 
  ضمنا لطفا نقشه سایت یا نامگذاری رو کمی بهینه تر کنید
  رویال مایند
    

  https://royalmind.ir/cloob

 • مریم
  پنج شنبه 5 مهر 1397
  سلام
  من میخوام اشتراک کلوپ رو بخرم
  قبلا تو منو یه گزینه برای خریدش میومد ولی الان نیست، یعنی نمیتونم بخرم؟
  و اینکه من اشتراک های ویژه رو نخریدم ، اگه نخرم مشکلی پیش میاد تو کلوپ سحر خیزی؟
  اخه فعلا فقط میتونم اشتراک کلوپ سحرخیزی رو بخرم
  رویال مایند
    

  شما لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند

 • بنفشه
  چهار شنبه 4 مهر 1397
  سلام 
  خواستم بدونم سوال برای انتخاب سحرخیز برتر رو کی و کجا مطرح میکنین و از کدوم کتاب
  ممنون از چالش زیباتون
  رویال مایند
    

  سلام، سوال ار دفترچه ها و کتاب های مربوط به دومین چالش سحرخیزی طرح می شود. مانند کتاب "قانون 5 ثانیه"

 • رسول
  چهار شنبه 4 مهر 1397
  سلام مجموعه هفتگی مدرسه بزرگان که قرار بود هر جمعه درکلوپ سحرخیزان بگذارید چی شد؟؟ تو اینستاگرام رویال مایند نوشته بودید
  رویال مایند
    

  بله، قرار داده شده است. قسمت اول مربوط به مصاحبه دکتر اسپینزا بود. به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید

 • حامد
  سه شنبه 3 مهر 1397
  با سلام و عرض ادب
  از اینکه وارد چالش سحر خیزی شدم خیلی خوشحالم 
  از تیم خوب رویال مایند بی نهایت سپاسگزارم
  یک سوال :
  حدود ساعت ۲تا ۵ با یک خستگی مواجه میشم .با توجه به حجم کار چه راه حلی پیشنهاد میکنید .
  یک پیشنهاد :
  باتوجه به توصیه کتاب مبنی بر انجام تمرینات یوگا ، اگر امکانش باشه یک دوره آموزش یا معرفی تمرینات یوگا را در محتوای دوره قرار دهید میتونه به پربارتر شدن دوره کمک کنه .
  
  بازهم از تیم خوبتون کمال تشکر را دارم.❤❤❤❤❤❤
  رویال مایند
    

  سلام. بین ساعت 2 تا 5 بهتر است کاری را برای خودتان در برنامه قرار دهید که به تمرکز زیادی نیاز نداشته باشد، به عبارتی ساده ترین کارتان را در این ساعت قرار دهید. به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنیم که در این ساعات بخوابید زیرا خواب شبانه شما مختل می شود. پیشنهاد شما درباره تمرینات یوگا هم مورد بررسی قرار می دهیم.

 • مریم
  سه شنبه 3 مهر 1397
  سلام 
  خسته نباشید
  میتونم آبان ماه اشترک کلوپ سحر خیزان رو خریداری کنم و خودم چالش سحر خیزی رو شروع کنم؟ 
  یا باید حتما تو طول ۳۰ روز چالش سحرخیزی مهر ماه ثبت نام کنم که دفترچه و ویدئو های روزانه رو دریافت کنم؟
  ممنون
  رویال مایند
    

  شما هر زمان که بخواهید می توانید در چالش شرکت کنید

 • Nadiya
  سه شنبه 3 مهر 1397
  سلام.من از فردا میخوام ۰الش رو شروع کنم ولی اینطور که نوشته شده روز اول علاوه بر دفترچه، کتاب صوتی و مراقبه ۱۴ روزه هم داره.مراقبه رو از چه قسمتی دانلود کنم؟چون چندین مراقبه اینجا دیدم
  رویال مایند
    

  شما مراقبه صوتی را از فایل شماره یک شروع کنید

 • ایوب
  سه شنبه 3 مهر 1397
  سلام 
  از امروز هم میشه وارد این برنامه شد
  ..
  به چه صورت؟
  ممنون
  رویال مایند
    

  چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • sonia
  سه شنبه 3 مهر 1397
  سلام و خسته نباشید خدمت تیم بی نظیر رویال مایند.خدا قوت بچه ها
  من همراه با چالش شما ۹ روز هست که بیدار میشم از خواب و به جای ۵ ساعته ۴:۳۰ بیدار میشم و خیلی هم سر حالم و کوک هستم صبحگاه. مممممممممنوووووووووونم ازتون و مایلم بیشتر راجع به تیم شما بدونم...میشه یه معرفی از خودتون و همکاراتون واسمون بگذارید ؟ 
  با تشکر
  رویال مایند
    

  با سلام، دوست عزیز فقط در این حد بدانید که یک تیم محقق و متخصص در زمینه علم موفقیت هستیم.

 • ساناز
  سه شنبه 3 مهر 1397
  سلام
  من میتونم از الان وارد چالش بشم؟
  رویال مایند
    

  بله چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • سجاد
  دوشنبه 2 مهر 1397
  سلام.
  يه سوال دارم، آيا شما در ادامه برنامه هاتون قصد داريد از فايلهاي سابليمينال استفاده كنيد و اينكه آيا اصولا به اين نوع فايلها اعتقاد داريد؟
  متشكرم.
  رویال مایند
    

  تا به حال در این زمینه تجربه ای نداشته ایم

 • معصومه
  دوشنبه 2 مهر 1397
  سلام
  امروز دومین روز از چالش سحرخیز من بود. امروز سرحال تر از دیروزم هستم. و خدا رو شکر رو به روال تر هستم. مطمئنیم که طی ده روز، میتونم به فرم خوبی برسم.
  من از اون خوابالو هایی بودم که تا ۱۱ و ۱۲ می‌خوابیدم.!!
  رویال مایند
    

  چقدر فوق العاده

 • مهدی
  دوشنبه 2 مهر 1397
  درود فراوان
  خداقوت
  خواستم بدونم علاوه بر کتاب صوتی معجزه سحرخیزی و مراقبه دیپاک چوپرا و پر کردن دفترچه روزانه ، چه کار دیگه ای باید انجام بدیم ؟
  دوره چالش 30 سحرخیزی فقط شامل موارد بالاس یا کتاب یا کلیپ های دیگری هم باید برای تکمیل ببینیم ؟
  
  باسپاس
  رویال مایند
    

  هر روز یک فصل از کتاب جول اوستین در کلوب سحرخیزان به اشتراک می گذاریم و همچنین کلیپ های صبحگاهی باب پراکتور هم به اشتراک گذاشته می شود. همچنین چالش را در اینستاگرام هم دنبال کنید

 • الهام
  دوشنبه 2 مهر 1397
  سلام وقت بخیر
  باتوجه به برنامه آماده سازی روز اول(شروع چالش 14 روزه مراقبه + شروع اشتراک گذاری کتاب صوتی معجزه سحرخیزی)، هرروز باید یه قسمت از مراقبه و کتاب رو گوش کنیم؟
  وسوال دیگه اینکه در پاسخ به دوستان گفتید کتاب جول اوستین و کلیپ های باب پراکتور رو هرروز داخل سایت قرار میدید آیا این دو رو هم هر روز باید گوش کنیم و بخونیم؟
  رویال مایند
    

  بایدی وجود ندارد، ما محتوای متنوعی را هر روز صبح قبل از ساعت 5 در کلوب به اشتراک می گذاریم و شما بنا بر سلیقه خودتان هر کدام را خواستید مطالعه کنید.

 • فربنوش آقایی
  دوشنبه 2 مهر 1397
  سلام امروز پنج صبح دفترچه ای نزاشتید روی سایت .. دیگه نمیزارید ؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تمام دفترچه ها به اشتراک گذاشته شده اند و از هم اکنون بر اساس دفترچه مدیریت چالش باید وارد چالش 30 روزه شوید.

 • علی
  دوشنبه 2 مهر 1397
  با سلام
  علاوه بر هزاران تحسین و تشکر بابت زحمات و عملکرد خوبتون، یه انتقادی هم داشتم 
  روال کار چالش سحرخیزی تون کاملا شفاف نیست و هرکسی برداشت خودش رو میکنه
  مثلا در دفترچه روز اول حدود 18 سوال هست که در ابتدا گفته شده به هرکدوم چیزی حدود 15 تا 30 دقیقه فکر کنید و بعد جواب بدید، حالا اگه بخواییم برای هر سوال حداقل 15 دقیقه وقت بزاریم میشه 270 دقیقه ینی 4.5 ساعت!!!
  بعد از اون خوندن ی فصل کتاب و شنیدن ی قسمت فایل صوتی مراقبه و دیدن ی قسمت از کلیپ باب پراکتور حداقل 1 ساعت زمان میبره که میشه 5و 5 ساعت تقریبا، که خیلی معقول نیست و برای خیلی ها امکان پذیر هم نیست 
  لطفا راهنمایی کامل و جامع از روال کار بفرمایید تا وحدت رویه ایجاد بشه
  ممنونم بابت سایت بسیار پر محتوا و عالی تون
  همیشه پر انرژی و سبز ادامه باشید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این مورد فقط برای دفترچه اول است، که باید تمرینات را انجام دهید، برای بقیه دفترچه های روزانه 1 ساعت زمان کافی است. و بعد از ورود به چالش تنها کافی است روزانه یک ساعت را به روال صبحگاهی خود اختصاص دهید

 • محمدرضا
  دوشنبه 2 مهر 1397
  بنده اشتراک الماس رو خریداری کردم و ADM هم نصب کردم ولی نمیتونم با تبلت فرم های چالش سحر خیزی رو دانلود کنم.
  محتوایی که هر روز صبح برای چالش آپلود میکنید رو کجا میتونم پیدا کنم؟
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند

 • امیررضا
  یکشنبه 1 مهر 1397
  این حس که همه اعضای خانواده ساعت پنج صبح خواب هستند و تو بیداری و داری برای هدفات خودتو رشد میدی بی‌نظیر ترین حس دنیاست...
  ممنون از هال الرود
  ممنون از رویال مایند... ❤️❤️❤️
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • F_M
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام 
  چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین من برای چالش اول نبودم این چالش ادامه چالش اوله یا جداگانه هم میشه دنبالش کرد؟ و اینکه این چالش از شهریور شروع شده ولی من امروز یعنی اول مهر برای شروعش میخوام اقدام کنم از اولین قسمت باید شروع کنم یا از برنامه روز اول مهر به بعد؟
  ممنونم که رسیدگی میکنین
  رویال مایند
    

  این چالش به روزرسانی شده چالش قبل است بنابراین نیازی نیست حتماً در چالش قبل شرکت کرده باشید. در مورد سوال دوم شما هم باید بگوییم که چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید.

 • کامران
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام نوع چالش به این صورته که هر روز صبح مطالب جدید قرار داده میشه؟؟اگه اینطوره امروز من توی قسمت کلوب سحر خیزان مطلب جدید ندیدم یه توضیحی میدین لطفا.
  رویال مایند
    

  هر روز صبح یک فصل جدید از کتاب جول اوستین به اشتراک گذاشته می شود و همچنین کلیپ های صبحگاهی باب پراکتور و فایل های صوتی مراقبه دیپاک چوپرا هم در کلوب قرار داده می شوند. 

 • حامد شرفی
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام . میخواستم بابت دوره جدید چالش سحزخیزی تشکر کنم. ابتدای کار فکر کردم این همون دوره قبلی هستش و فایل ها رو بررسی نکردم. اما الان که چند تا از فایل هارو بررسی کردم متوجه شدم فایلها واقعا بروز شدن و مباحث جدیدی اضافه شدن که به آدم در ادامه مسیر انگیزه ی بیشتری میدن. با اینکه چند ساله انواع سمینارهای انگیزشی و برنامه ریزی و موفقیت رو مطالعه میکنم، اما به جرات میتونم بگم دوره ی شما دوره ای هستش که واقعا آدم رو به حرکت وا میداره و در واقع یه دوره ی عملی هستش تا تئوری! شاید دلیلش استفاده از چندین کتاب مختلف و تلفیق اونها با هم هستش که این دوره رو اینقدر پربار کرده. در هر صورت ممنونم... 🌺
  رویال مایند
    

  بله، همانطور که فرمودید دومین چالش سحرخیزی بسیار کاربردی و عملی شده است. انشاالله بتوانیم مدام کیفیت خدمات خود را بالا ببریم.

 • احسان
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام خدا قوت 
  چالش 14روزه مراقبه رو از کجا باید دانلود کنم
  رویال مایند
    

  به صفحه اصلی کلوب سحرخیزان مراجعه کنید

 • مصطفی
  یکشنبه 1 مهر 1397
  قسمت دوم گفتگوی دکتر دیسنزا و مجموعه هفتگی Impact Theory رو چند روزی قرار هست به اشتراک بذارید،درسته؟؟؟
  رویال مایند
    

  بله فقط همین دو مورد است، که توضیح دادیم علت عدم اشتراک گذاری این بوده است که هفته آخر شهریور حجم کار بسیار بالا بوده است.

 • علیرضا
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام من یک هفته ی میشه عضو هستم ، ولی هنوز نتونستم صبح ساعت پنج بیدار بشم ، آلارم گوشی رو هر ده دقیقه به تعویق میندازم و دوباره میخوابم تا ساعت هشت که مجبورم بیدار شم و برم سرکار ، نمیدونم چرا این چالش سحر خیزی برای من آنقدر سخته !؟ 
  آیا راه کاری دارید که بتونه بهم کمک کنه ؟ البته یه جورایی هم احساس میکنم به خاطر شکست های متعددی که تویی شغل و زندگیم خوردم یه جورایی منو از یه شروع دوباره میترسونه.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تمام کسانی که در این چالش شرکت کرده اند چنین مشکلی دارند و ما در دفترچه های ششگانه هر آنچه را که لازم است برای سحرخیزی بدانید توضیح داده ایم، بهتر است هر چه زودتر عضو شوید و چالش را شروع کنید.

 • مصطفی
  یکشنبه 1 مهر 1397
  باعرض سلام مجدد خدمت تیم قدرتمند رویال مایند.
  باتوجه به اینکه فاکتور (زمان ونظم) درامر موفقیت بسیار تأثیر گذارند ودر چند روز گذشته اون انتظاراتی که از تیم شما داشتیم برآورده نشد و قول دادید این هفته به روال عاااالی قبل برمیگردید ولی هنوز همون آشفتگی مشاهده میشه...
  لطفا پیگیری کنید تا مثل قبل فووووق العاده باشید...
  ممنون...
  رویال مایند
    

  در حال حاضر همه محتوای کلوب سحرخیزان بر روی سایت قرار داده شده است. کلیپ صبحگاهی باب پراکتور، فصل اول کتاب جول اوستین و قسمت نهم فایل صوتی آموزش مراقبه دیپاک چوپرا، در ضمن تمامی این محتوا قبل از ساعت 5 صبح در سایت به اشتراک گذاشته شده است

 • احسان
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام من اشتراک الماس رو خریداری کردم اما نمیتونم از کلوب سحرخیزان استفاده کنم و تو چالش باشم لطفا راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  برای فعال شدن عضویت کلوب سحرخیزان به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • ستاره
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام
  من امروز صبح در روز اول چالش شرکت کردم
  ولی متاسفانه مطلب مرتبت با روز اول را ندیدو
  میشه راهنمایی بفرمایید.
  البته من دفترچه مدیریت چالش را دانلود کردم و طبق اون پیش رفتم ولی مطلب جدیدی که مربوط به امروز صبح را ندیدم که شما گذاشته باشید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز، هر روز صبح مراقبه صوتی دیپاک چوپرا و یک فصل از کتاب جول اوستین و کلیپ های باب پراکتور در کلوب سحرخیزان به اشتراک گذاشته می شود. شما باید به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید. در این صفحه تنها فایل های مربوط به آموزش چالش به اشتراک گذاشته شده است. همچنین اینستاگرام رویال مایند را دنبال کنید

 • amir
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام چرا مراقبه ی دیپاک چوپرا در اولین روز چالش قرار داده نشده
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید، در این صفحه تنها فایل های آموزشی شروع چالش به اشتراک گذاشته می شود

 • رها
  شنبه 31 شهریور 1397
  سلام
  من امشب (31 شهریور) تازه از وجود کلوپ سحرخیزی مطلع شدم
  چطور میتونم شروع کنم و این برنامه 30 روزه رو از دست ندم؟
  رویال مایند
    

  این چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • رویا
  شنبه 31 شهریور 1397
  سلام . وقت بخیر
  اگر که شما با گروه تلگرامی زیاد موافق نیستید اجازه بدید یکی از اعضای کلوب ما یه کانال ایجاد کنه و از طریق اون لینک گروه رو به بقیه دوستان بده . اینجوری شما کاملا از گروه و اعضاش جدا هستید و اگر حاشیه ای هم ایجاد شد خوده اعضای گروه مسئولیتش رو ب عهده میگیرند .... 
  اگر اجازه بدید این کار رو از روزهای اول شروع کنیم من مطمئنم همه با این کار موافق هستند . چون من خودم امروز وقتی بیدار شدم دوست داشتم یه جا باشه اعلام کنم که من ب تصمیم دیشبم عمل کردم و الان بیدارم ! 
  همین حس ما رو ترغیب میکنه هر شب ب ذوق اینکه صبح وقتی هم گروهی ها بیدارن ما هم باید بیدار باشیم و مصمم تر میشیم واسه زود خوابیدن .... 
  اگر مشکلی نداشته باشه من همین امشب واسه ایجاد گروه اقدام میکنم تا فردا با شروع چالش گروهمون هم ایجاد شده باشه 
  یا اگر موافق نیستید کسی ک مورد تایید خودتون هست از اعضای چالش میتونه این کار رو کنه....
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر روز صبح یک پست مخصوص در اینستاگرام رویال مایند به اشتراک گذاشته می شود که هم دارای محتوای آموزشی است و هم اینکه در بخش کامنت آن دوستان می توانند با هم تبادل نظر کنند. گروه های تلگرامی چند هزار نفری همیشه به حاشیه کشیده می شوند. تعداد کسانی که در چالش شرکت کرده اند چند هزار نفر است و مدیریت چنین گروه تلگرامی عملاً غیر ممکن است.

 • سجاد
  شنبه 31 شهریور 1397
  سلام 
  بنده امروز ۵ صبح بیدار شدم با وجود اینکه مطلبی قرار داده نشد اما با خواندن مطالب سایت و دیدن آرامش صبح گاهی واقعا لذت بردم و انگیزم واسه فردا چندین برابر شد
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر روز صبح یک فصل جدید از کتاب جول اوستین و یک کلیپ جدید از باب پراکتور و یک فایل صوتی مراقبه در کلوب به اشتراک گذاشته می شود، در این صفحه فقط فایل های آموزش چالش به اشتراک گذاشته می شود، به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید. در ضمن اینستاگرام رویال مایند را دنبال کنید.

 • soode
  شنبه 31 شهریور 1397
  salam
  man eshterak almas dashtam ama taze motvajeh shodam ke az farda in chalesh shuru mishe o daftarche ha ro ham print nagereftam. alan bayad az koja shuru konam
  ???
  رویال مایند
    

  شما ابتدا شش دفترچه اول را مطالعه کنید و تمرینات را انجام دهید و سپس دفترچه مدیریت چالش را دانلود کنید

 • محمد پارسا
  شنبه 31 شهریور 1397
  سلام لطفا گروه تلگرامی برای افراد شرکت کننده در این دوره ایجادکنید مطمعن باشید که برای مدیرت گروه مشکلی پیش نخواهد آمد و افراد شرکت کننده با شور و اشتیاق بیشتری دوره را پیش می برند.
  رویال مایند
    

  چشم در حال بررسی این امکان هستیم. اما طبق تجربه بحث در گروه های تلگرامی همیشه به حاشیه کشیده می شود.

 • کامران
  شنبه 31 شهریور 1397
  سلام تا کی میتونیم اشتراک الماس تهیه کنیم و توی کلوپ سحرخیزان عضو بشیم؟
  رویال مایند
    

  تا پایان امشب شامل تخفیف است

 • ناصح
  شنبه 31 شهریور 1397
  واقعا اگه گروه یا حتی کانال تلگرامی مجزا برای اعضای کلوب باشه خیلی عالی میشه . با تشکر از تیم خوبتون.
  رویال مایند
    

  چشم این امکان را بررسی می کنیم

 • فریده بیننده
  شنبه 31 شهریور 1397
  سلام خسته نباشید من هم دوست دارم یه گروه تو تلگرام داشته باشین
  رویال مایند
    

  چشم بررسی می کنیم

 • Rooeen
  شنبه 31 شهریور 1397
  سلام وقت بخير 
  ممنون از سايت عاليتون و خدا قوت
  بعد از مطالعه جزوات دومين چالش سحرخيزي ٢ تا سوال برام پيش اومد كه ميخواستم راهنماييم كنيد، 
  ١- در اشاره اي كه به كتاب كار عميق شد گفته شد كه به طور مثال ساعت پايان كار رو ٥ در نظر بگيريد و همچنين بعد از اين ساعت كاري كه انجام ميشه تاثير آنچنانى نخواهد داشت ميخواستم بپرسم براي من كه شاغل هستم و تا ساعت ٥ بايد كارها و وظايفم رو به انجام برسونم ، اما از طرفي هدف من اينه كه براي خودم كار راه اندازي كنم پس چه زمانى بايد روي اين هدف كار كنم ؟ (چون تا ساعت ٥ كارهاى شركت هست و بعد از اون هم زمان شارژ كردن مغز)؟؟
  ٢- در دوره چندين كتاب معرفي شده مثل معجزه سرخيزي ، كار عميق، قانون ٥ ثانيه ، و كتاب جول اوستين ... آيا خواندن همه ي اين كتابها همزمان تاثير منفي نداره؟ چون موضوع كتابها متفاوته ، و چطور بايد حجم بالاي مطالب آموزشي ( كه واقعن بابتش سپاس گزارم از سايت رويال مايند) رو مديريت كرد و استفاده موثر كرد نه صرفن خواندن و تمام كردن.با سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز در این حالت تا چند ماه اول راه اندازی کسب و کار باید بخشب از ساعت استراحت خود را به راه اندازی کسب و کارتان اختصاص دهید. 2. کتاب ها در جنبه های مختلفی هستند مثلاً جول اوستین انگیزشی است و مل رابینز در زمینه رشد شخصی بنابراین با هم تداخل ندارد. 

 • رویا
  شنبه 31 شهریور 1397
  سلام وقت بخیر 
  ضمن تشکر از زحماتتون میخواستم خواهش کنم اگر ک امکانش هست واسه افرادی ک عضو این کلوب هستن گروه جداگانه تو تلگرم یا داخل همین سایت ایجاد کنید تا هم انگیزمون بیشتر بشه هم از تجربه های هم استفاده کنیم و هم اینجوری ذوق بیشتری نسبت ب ادامه دادن داریم ‌.... 
  اینکه تو اینستا کامنت بزاریم ب نظرم یکم پراکندست و اگر فقط اعضای این چالش تو یه جمع بخصوص باشن خیلی بهتر میشه. 🌹🙏
  رویال مایند
    

  دوست عزیز مدیریت گروه های تلگرامی کار بسیار مشکلی است، اما چشم در مورد پیشنهاد شما بیشتر فکر می کنیم

 • محمد
  شنبه 31 شهریور 1397
  سلام
  من عضویت الماس تهیه کرده ام
  چطور باید به کلوب سحرخیزان وارد بشم؟
  رویال مایند
    

  شما باید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت شما را فعال کنند

 • nastaran
  شنبه 31 شهریور 1397
  سلام ببخشید این آیتم (دفترچه تمرینات این چالش هر روز صبح راس ساعت 5صبح در کلوب سحرخیزان به اشتراک گذاشته می شود. لازم به ذکر است تمام محتوای کلوب سحرخیزان اعم از کلیپ های صبحگاهی، سمینارهای هفتگی و کلیپ های آموزش مراقبه و تجسم، صبح ها قبل از ساعت 5 در کلوب قرار داده خواهند شد تا اعضای کلوب قبل از شروع فعالیت های روزانه روال صبحگاهی و مطالعه در زمینه رشد شخصی را به انجام برسانند و با حداکثر انرژی روز خود را آغاز کنند.) از کجا باد ببینم و اینکه از 31 شروع میشه آیا به غیر از 7 روز آماده سازی ، من تازه امروز به این کلوب پیوستم
  رویال مایند
    

  شما ابتدا تمرینات دفترچه های ششگانه را انجام دهید و سپس وارد چالش شوید. هر روز صبح می توانید یکح قسمت جدید از کلیپ باب پراکتور و یک فصل جدید از کتاب جول اوستین را در کلوب سحرخیزان دانلود کنید

 • مهتاب
  شنبه 31 شهریور 1397
  سلام 
  خیلی ممنون از تیم موفق و کاربردیتون، خدا قوتتون بده 
  پیشنهادی که الان به ذهنم رسید اینکه اپلیکیشنی طراحی کنید که همین دفترچه مدیریت باشد تا بتوانیم بر روی موبایلمون نصب کنیم و برنامه هامون رو توش قرار بدهیم. اینطوری هم بنامه هامون همیشه همراهمون هست هم از استفاده از کاغذ و قطع درخت جلوگیری می کنیم. 
  امیدوارم که به این موضوع فکر کنید. و در سومین چالش بتوانیم از این اپ استفاده کنیم.
  رویال مایند
    

  چشم، انشاالله اپلیکشن را طراحی خواهیم کرد

 • میکائیل
  شنبه 31 شهریور 1397
  با سلام و خدا قوت... در بخشی از مطالب که در رابطه با مدیریت زمان استراحت نوشته شده است و تاکید شده که : " در زمان آزادتان هرگز خودتان را مشغول وب گردی، گشت و گذار در شبکههای اجتماعی، چک کردن
  ایمیل و چت کردن با دوستان و یا اینچنین فعالیت های سطحی نکنید."
  میخواستم بدونم که مشاهده فیلم‌های آموزشی که به رشد شخصی ما کمک میکند و باید از لپ تاپ استفاده کنیم و گاها اینترنت... از این قاعده مستثنی هستند درسته؟ 
  ممنون
  رویال مایند
    

  بله، منظور از وب گردی، وب گردی غیر هدفمند است که فقط برای اتلاف وقت است. اگرنه مشاهده سمینار و کلیپ های آموزشی بسیار عالی و هدفمند است

 • الهام
  جمعه 30 شهریور 1397
  ممنون بابت همه چيز 
  فقط بهتر بود فايلهارو صبح ميذاشتيد كه بشه كاري كرد و توي اين تعطيلات نبود
  رویال مایند
    

  یک روز با تاخیر چالش را شروع می کنیم که دوستان بتوانند دفترچه ها را پرینت بگیرند

 • درود بر کسانی که آگاهی هدیه می دهند...
  جمعه 30 شهریور 1397
  بحث هزینش نبود.
  با این حال ممنون از شما
  رویال مایند
    

  کلی گفتیم، پرینت بگیرید بهتر هست

 • درود بر کسانی که آگاهی هدیه می دهند...
  جمعه 30 شهریور 1397
  سلام. ممنون از تمام تلاشهایی که می کنید. امیدوارم دست به خاک می زنید، طلا بشه :)
  می خواستم بپرسم امکانش هست که لطفا فایل ورد شکرگزاری رو هم قرار بدید تا بتونیم داخل همون فایل تایپ کنیم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز بهتر هست هر دو دفترچه را پرینت بگیرید، هزینه آن زیاد نمی شود

 • رسول
  جمعه 30 شهریور 1397
  سلام 
  در جزوه پیشنهاد داده اید که برای صبح ها کتاب " از هم اکنون بهترین خودت را به نمایش بگذار" را مطالعه کنیم ولی من هرچه گشتم این کتاب را ندیدم نه در بخش محتوی ویژه و نه جاهای دیگر اگر امکان داره لطفا در کلوپ سحر خیزان این کتاب را هم مثل کتاب قانون 5 ثانیه قرار بدهید
  با تشکر
  رویال مایند
    

  بله این کتاب از فردا صبح در کلوب سحرخیزان به اشتراک گذاشته می شود

 • Parmin
  جمعه 30 شهریور 1397
  سلام ، من تازه عضو کلوب شدم و‌دفنرچه های شش روز اول را هم دانلود کردم و مطالعه ای هم داشتم . طبق یادداشتی که تو این چالش بود برای روز اول یه سری ویدیو هایی هم باید ببینم ، کدوم قسمت هستن ؟؟
   کلا فایل ها و ویدیو هایی که میذارینو کدوم قسمت باید بگیرم ، ممنون میشم راهنمایی کنین
  رویال مایند
    

  به صفحه اصلی کلوب سحرخیزان مراجعه کنید

 • حسین
  جمعه 30 شهریور 1397
  با عرض خسته نباشید. می خواستم بدونم که ما از بقیه افرادی که در این کلوب شرکت می کنند خبر داریم؟ مثلا کانال جدا گانه ای هست یا گروهی ......
  کلا جامعه ای رو تشکیل میدیم با هم یا خیر.
  همونطور که خودتون گفتید ، این که احساس کنیم چند هزار نفر با هم این کار رو دارن انجام میدن حس خوبی به آدم میده و بقیه هم می تونن بیشتر به آدم انگیزه بدن....
  رویال مایند
    

  هر روز پست هایی در اینستاگرام برای کلوب سحرخیزان به اشتارک گذاشته می شود که دوستان در آن پست ها تبادل نظر می کنند

 • فرناز
  جمعه 30 شهریور 1397
  سلام ببخشید من اول فروردین۹۷ اشتراک یکساله الماس گرفتم ولی الان نمیتونم مطلبی رو دانلود کنم و برام پیام میاد که باید عضو بشم لطفا راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی و رفع کنند

 • لیلا
  جمعه 30 شهریور 1397
  سلام من دیروز ثبت نام کردم الان داشتم دفترچه ها زو مطالعه میکردم مراقبه وشکر گزاری  را باید خودمون انجام بدیم یا فایل مخصوصی برای اینکار داده خواهد شد ؟؟؟
  رویال مایند
    

  در دوره پانزده قسمتی مراقبه صوتی دیپاک چوپرا شرکت کنید

 • فرزین
  جمعه 30 شهریور 1397
  با سلام
  احتراما من جدیدا با رویال ماید آشنا شدم و بخاطر مشکلم علاقمند به شرکت در چالش سحرخیزان هستم، هزینه ثبت‌نام دوره ۳ ماهه طی فرمایش شما ۴۵ هزار تومان هست و هرینه سه ماه عضویت در اینجا ۸۱ هزار تومان، اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید که از چه طریق میتونم عضویت داشته باشم و دفترچه‌ها رو مطالعه کنم.
  سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  برای شرکت در چالش سحرخیزی باید عضویت 45هزارتومنی را خریداری کنید، البته اگر عضویت الماس سایت را داشته باشید به تمام محتوای سایت دسترسی خواهید داشت

 • علیرضا
  جمعه 30 شهریور 1397
  سلام.از سایت خوبتان مخصوصا فیلم های جول اوستین ممنونم...
  ببخشید میشه خواهشا واسه مشترکین قدیمیتون تخفیفی در نظر بگیرید...مثلا به ازای هر سال عضویت ۱۰ درصد تخفیف ؟؟؟
  ممنونم
  (به نظرتون نباید بین مشترکین قدیمی و جدید فرقی باشه؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز باور کنید هزینه اشتراک سایت، هزینه منصفانه ای است.

 • مهرزاد
  جمعه 30 شهریور 1397
  اگه دفترچه مراحل ششگانه رو دانلود كنيم ديگه نيازي به دريافت فايلهاي قبلي نيست؟
  رویال مایند
    

  خیر لازم نیست، دفترچه ششگانه یک جا است

 • مرضیه
  جمعه 30 شهریور 1397
  سلام من دیروز عضو کلوب شدم و در حال مطالعه کتاب سحر خیزان هستم,فقط یک سوال داشتم و اینکه تمرینات شش روزه رو باید تا قبل از ۳۱ ام که شروع دوره هست کامل کنیم و یا اینکه در خود دوره انجام میشه,من واقعا متوجه این شش روز ابتدایی نشدم خیلی ممنون میشم پاسخ بدید .
  رویال مایند
    

  بهتر است قبل از ورود به چالش 30 روزه دفترچه ها را مطالعه کنید، زیرا چالش بر اساس آموزش های دفترچه های ششگانه طراحی شده است

 • زهرا
  جمعه 30 شهریور 1397
  سلام، من کلوب بسحر خیزانو خریداری کردم قبلا و نتونستم استفاده کنم و الان میخوام دوباره شروع کنم ولی 20 مهر اشتراکم تموم میشه چیکار کنم😢
  کاش زودتر دفترچه روز 7 بزارید الان وقت داریم انجام بدیم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اشتراک خود را تمدید کنید، زمان باقی مانده از اشتراک قبل شما به اشتراک جدید شما اضافه می شود.

 • فیاضی
  جمعه 30 شهریور 1397
  سلام من امروز (۹۷/۰۶/۳۰) متوجه این چالش شدم. طبیعتا برنامه شش روزه اول را انجام ندادم. گویا این چالش از فردا شروع میشه. اگر امروز ثبت نام کنم فایده ای دارد؟
  اگر لطف کنید جواب بدین ممنون میشم تا تکلیفم را بدونم. سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  بله چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمان می توانید وارد آن شوید

 • wolf
  جمعه 30 شهریور 1397
  سلام منم میخام تو این چالش شرکت کنم ولی امروز فهمیدم به نظر شما چه کار بکنم؟
  رویال مایند
    

  هیچ مشکلی نیست، چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید.

 • مریم
  جمعه 30 شهریور 1397
  سلام و خدا قوت.
  یه راهنمایی می خواستم.
  من قبلا شبها بدون مشکل می خوابیدم و ساعت خوابم بین 12 تا 2 متغیر بود. هر وقت خوابم می گرفت می خوابیدم. 
  ولی الان که 11 می خوابم تا 5 بیدار شم به مشکل خوردم. شبا تا دو حتی سه خوابم نمی بره و عصبی می شم. صبح یا 5 بیدار نمی شم یا اگرم بیدار شم واقعا اذیت می شم.
  به نظرتون چه کار می شه کرد؟
  رویال مایند
    

  شاید شما در بین روز می خوابید و این باعث شده است که شب ها تا ساعت 2 خوابتان نبرد. اینکه تصمیم گرفته اید صبح چه ساعتی بیدار شوید ربطی ندارد به بی خوابی شما. علت بی خوابی خود را باید در طی روز بررسی کنید. شاید خواب نیمروزی دارید، شاید قهوه مصرف می کنید، شاید شب ها زیاد از موبایل استفاده می کنید.

 • اعظم عاقبت بخير
  جمعه 30 شهریور 1397
  با سلام وتشكر از مطالب مفيدي كه در اختيار ما گذاشتيد.متاسفانه من به دفترچه روز هفتم دسترسي ندارم لطفا تايم بارگذاري را اعلام بفرماييد
  رویال مایند
    

  دفترچه مدیریت چالش امروز عصر در سایت آپلود خواهد شد

 • علی
  جمعه 30 شهریور 1397
  با سلام و تشکر از کار بسیار جالب و مفیدی که انجام میدهید، در صورت امکان کل دفترچه 30 روز چالش را یکجا قرار دهید که یکبار همه رو پرینت بگیریم و سیمی کنیم تا بهتر بشه ازش استفاده کرد. ممنون
  رویال مایند
    

  چشم، امروز عصر در کنار دفترچه مدیریت چالش، دفترچه تمرینات ششگانه را هم به صورت یکجا قرار خواهیم داد.

 • مهرزاد
  پنج شنبه 29 شهریور 1397
  هرچند من لول جيم ران و دارن هاردي رو بالاتر از اساتيد جديد مي دونم (نظر شخصي) ولي با اين حال ممنونم كه چالش رو بروزرساني كرديد.
  رویال مایند
    

  آموزه های دارن هاردی هم در این چالش مطرح شده بودند

 • ریبوار
  پنج شنبه 29 شهریور 1397
  سلام من اشتراک الماس را تهیه کردم ولی قادر به شرکت در این چالش نیستم با وجود اینکه قید شده رایگان هستش برای این نوع اشتراک
  رویال مایند
    

  دوست عزیز برای فعال شدن عضویت سحرخیزی باید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

 • نازنین
  پنج شنبه 29 شهریور 1397
  سلام. من از طریق کانال تلگرامتون از این چالش اطلاع پیدا کردم که متاسفانه چند روز دیر اطلاع رسانی کردن. چجوری برسم؟؟ 6 روز عقبم
  رویال مایند
    

  مشکلی نیست، این چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید. عضو کلوب سحرخیزان شوید و دفترچه های ششگانه را دانلود کنید

 • محسن
  پنج شنبه 29 شهریور 1397
  هزینه عضویت کلوب جداگانه چقدره؟
  رویال مایند
    

  45هزار تومان برای 3ماه

 • علی
  پنج شنبه 29 شهریور 1397
  سلام
  چرا سیستم خودکاری در سایت تعبیه نمی‌کنید که هر کاربر یک کورس مانندی رو طی کنه و در پایان کورس نمره بگیره؟
  اینجوری لازم نیست حتما با دوره شما هماهنگ باشه، شاید مشکل تایم داشته باشه.
  رویال مایند
    

  ایده جالبی هست، ولی اینکه طی 30روز چند هزار نفر با هم در یک چالش شرکت کنند لذت بیشتری دارد، تا اینکه شما بخواهید به صورت تکی در چالش شرکت کنید. معمولاً چند هفته قبل از شروع هر چالش در اینستاگرام و تلگرام پیام رسانی می کنیم تا همه دوستان زمان خود را با چالش تطبیق دهند.

 • محمد
  چهار شنبه 28 شهریور 1397
  انجام میدم ببینم چی در میاد
  رویال مایند
    

  عالی

 • hiva
  چهار شنبه 28 شهریور 1397
  من تا حالا همچین کارهایی رو انجام ندادم اما نسبت به این چالش و اموزش حس خوبی دارم
  رویال مایند
    

  حتماً آموزه های مطرح شده را انجام دهید

 • مينا
  چهار شنبه 28 شهریور 1397
  سلام،من نرس هستم ساعت كاريه من معمولا به صورت شيفتي هستش..مثلا در ماه ٤تا شب دارم كه از ٧شب تا ٧صبح بيدارم..اون مواقع رو چطور تنظيم كنم كه از چالش عقب نمونم
  رویال مایند
    

  در دفترچه های توضیح دادیم که افرادی که شرایط خاص دارند باید روال های را برای خودشان شخصی سازی کنند. مسلماً در آن 4روز نمی توانید سحرخیز باشید زیرا تازه باید ساعت 7 صبح بخوابید و عصر از خواب بیدار شوید.

 • sonia
  چهار شنبه 28 شهریور 1397
  ممنونم تیم رویال مایند.واقعا به همچین تیمی نیاز داشتم.مرسی که هستین.متشکرم. از زحماتتون.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Sobhan
  سه شنبه 27 شهریور 1397
  سلام خسته نباشین...چالش سحر خیزی ماه اولو از توی کلوب سحرخیزان برداشتین؟من چنتا فایل آخرشو دان نکردم...چجور میتونم تهیه کنم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این چالش کامل تر است. دفترچه های این چالش را دانلود کنید

 • فرشته
  سه شنبه 27 شهریور 1397
  سلام.وقتتون بخیر.چالش بسیار هیجان انگیزی خصوصا واسه من که یک مدت از سحرخیزی دور شدم...بی صبرانا منتظر شنبه هستم...باتشکر
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • محمد
  سه شنبه 27 شهریور 1397
  سلام به تيم قدرتمند رويال مايند 
  اولا بايد تشكر كنم از همه زحمتهايي كه براي بهتر شدن همه ميكشيد. همه نكاتي كه در مورد اين دفترچه البته در مورد روز چهارم رو عرض ميكنم براي كسايي خوبه كه كارمند باشند براي افرادي مثل من كه شش روز هفته رو صبح و بعد از ظهر سر كارهستند و تازه سه روز هفته هم شب كاري دارند هيچ راهكار و يا ايده ايي ارائه نشده. لطفا اگر ايده و يا نظري در اين مورد داريد ارائه منيد تا من و افرادي كه پر مشغله هستند هم بتونن از اين مطالب مفيد استفاده كنن.
  بسيار سپاسگذارم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز دفترچه روز چهارم برای اکثریت کسانی طراحی شده است که روز کاریشان از صبح تا عصر است. شما می گویید هم صبح کار می کنید و هم عصر و تازه سه روز در هفته هم شب کاری می کنید. خوب با این اوصاف هیچ فرصتی برای ایجاد زمان آزاد ندارید. چگونه می شود آموزه های دفترچه چهارم را تغییر داد تا با برنامه کاری شما سازگار باشد؟؟به نظر خودتان بهتر نیست کمی از حجم ساعات کاری کم کنید!

 • فاطمه
  سه شنبه 27 شهریور 1397
  درود بر رويال مانديهاي عزيز .......اين دفترچه ها و فايل هاي صوتي كه در 6روز اول چالش قرار داديد از كدوم قسمت بايد تهيه كرد و يا نحوه آموزشش را مشاهده كرد؟؟؟
  رویال مایند
    

  شما اگر عضو کلوب سحرخیزان باشید تمام لینک ها برایتان فعال خواهند بود. برای راهنمایی بیشتر به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • یاسمن
  سه شنبه 27 شهریور 1397
  من قبلا فکر میکردم جملات تاکیدی تلقین جمله های مثبت هست مثل من قدرتمندهستم. ولی با خوندن پی دی اف روال صبگاهی متوجه شدم جملات تاکیدی گفتن جمله ای مثل من متعهد هستم هر روز ورزش کنم .برداشتم درست هست؟
  رویال مایند
    

  بله جملات تاکیدی باید واضح و دقیق باشند و خودتان برای خودتان طراحی کرده باشید. اصول ساخت آن در کتاب معجزه سحرخیزی توضیح داده شده است.

 • م.ر
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  کارهایی مثل ورزش های کششی.حمام کردن.ماساژ و شست و شوی صورت هم میشه جزو روال صبح و شب باشه یا فقط از بین اونایی که گفته شده انتخاب کنیم؟
  کتاب معجزه سحر خیزی رو بخونیم یا هر روز فایل صوتی رو گوش بدیم؟
  روز اول خیلی خوب بود.ممنون رویال مایند که تو این روزای سیاه مملکت بهمون امید میدی
  رویال مایند
    

  تمامی مواردی که ذکر کردید جزو روال های صبحگاهی و شبانگاهی می توانند باشند. اگر دفترچه دوم و سوم را مطالعه کنید توضیحات کامل داده شده است

 • مریم
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  عالیییییی
  خیلی منتظر همچین تحولی بودم که میدونستم با سحرخیزی امکان پذیره
  واقعا ممنون از پیشنهادتون
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • سعید رادین فرد
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  با سلام
  بنده اشتراک یکساله الماس را تهیه نمودم که عضویت کلوب سحرخیزان جزو آیتم های رایگان ذکر شده است ولی دسترسی به محتویات چالش 30 روزه سحرخیزی را ندارم. چرا؟!!!
  رویال مایند
    

  شما باید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان را برای شما فعال کنند

 • امیررضا
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  سلام و خدا قوت....
  من میخواستم عضو سحرخیزان موفق بشم اما یک سوال داشتم. 
  آیا باید طبق برنامه ای ک رویال مایند می‌دهد جلو برم یا میتونم برا خودم شخصی سازی کنم؟؟
  سالم و پیروز باشید.
  رویال مایند
    

  در تمام دفترچه ها این نکته ذکر می شود که شما می توانید روال ها را شخصی سازی کنید

 • علی سیفی
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  Good
  رویال مایند
    
 • Samira
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  سلام..وقت شما بخیر..ببخشید میخواستم بپرسم حداقل میزان خواب در طول شبانه روز چقدر باید باشه؟؟ من شب ها بر حسب شرایط نمیتونم زودتر از یک بخوابم صبح ها که 5 بیدار میشم کمی خستم..میخواستم بدونم میزان خوابم کمه یا بعد از یه مدت برام عادی میشه؟؟!؟!بعدازظهر ها هم یک ساعت میخوابم تقریبا..
  رویال مایند
    

  حتماً در یک روز بین 6 تا 8 ساعت بخوابید. اگر شب ها نمی توانید 6 ساعت بخوابید حتماً در بین روز بخوابید 

 • ساناز
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  سلام وقت بخیر ببخشید الان که سه روز از چالش دوم گذشته، میتونم عضو بشم و به کلوب ملحق شم؟
  یا باید صبر کنم برا چالش بعدی؟
  رویال مایند
    

  چالش 30روزه از اول مهر ماه شروع می شود، شش روز اول دفترچه های آموزشی به اشتراک گذاشته می شوند، بنابراین برای ورود به چالش فرصت دارید.

 • رویا رضایی
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  با سلام و صبح به خیر به دوستان عزیز تیم رویال مایند...واقعا ممنون بابت این مطالب مفید و کاربردی...محتوای مطالب چالش سحرخیزی بسیار عالی است..یک روند مرتب و کاملا کاربردی و مفید که حساب شده طراحی شده..من هر روز صبح با عشق به خواندن مطالب مفید شما بیدار میشم و روزم رو پرانرژی آغاز می کنم.بسیار سپاسگزارم و خدا رو شکرمیکنم که ماههاست با آشنایی با رویال مایند را در مسیر زندگی من قراردارد.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • Nazi
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  با سلام من میتونم از امروز تو چالش سحر خیزان شرکت کنم؟
  رویال مایند
    

  بله، چالش به گونه ای طراحی شده است که هر زمان بخواهید می توانید وارد آن شوید

 • درود بر کسانی که آگاهی هدیه می دهند...
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  سلام و خدا قوت
  من دارم برای آزمونی می خونم و صبح به محض بیدار شدن، انرژی خیلی زیادی برای درس خوندن دارم و اینکه ساعات اولیه، درسم رو بخونم بهم آرامش می ده.
  حالا مشکلی ایجاد میشه اگه مثلا 5 تا 7 درس بخونم و 7 تا 8، روال صبحگاهی رو انجام بدم؟ 
  ممنون از راهماییتون
  رویال مایند
    

  مشکلی ندارد، روال های صبحگاهی را بر اساس سلیقه خودتان شخصی سازی کنید

 • پارسا
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  سطح 10 ای که از آن حرف میزند چیست و منظور آن چیست؟
  رویال مایند
    

  کتاب معجزه سحرخیزی را مطالعه کنید

 • مهرداد
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  سلام مهلت تخفیفی که برای اشتراک الماس گذاشتین تا چه زمانی هست؟
  رویال مایند
    

  تا پایان این هفته (قبل از ورود به چالش 30 روزه)

 • ندا شریف
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  سلام وخداقوت خدمت تمامی افرادی که برای این سایت بسیار بسیار... ارزشمند زحمت می کشند و تلاش می کنند،واقعا ممنون که این مطالب ارزشمند رو در اختیار ما قرار میدید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • نفیسه
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  سلام و درود 
  بابت تهیه چنین محتواهای با ارزشی خدمت تیم رویال ماند خدا قوت و خسته نباشید عرض میکنم.
  کیفیت و سطح خدمات سایت بسیار عالی است؛ ان شاا... شاهد رشد روزافزون محتوا و فعالیت ها باشیم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، انشاالله بتوانیم با حمایت شما عزیزان کیفیت محتوا را هر روز بالاتر ببریم

 • مهناز
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  سلام روز به خیر به شما عزیزانی که زحمت فراوان میکشید برای پیشرفت و رفاه حال انسان ها ‌
  عالی بود مثل همیشه .خدا قوت و بدرخشید همچون الماسی که هستین. خدای مهربونمون یاور همه شما عزیزان. جمعی این سری تشکر کردم که شخصی از قلم نیفتاده باشه .پیروز باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما به تمام تیم رویال مایند

 • مهدی
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  سلام و خداقوت به همه عزیزان سایت روبال مایند
   تا بحال کمتر سایتی رو به خوبی و کیفیت سایت شما دیدم و از اینکه متعهد هستید به تک تک سوالات پاسخ بدهید سورپزایز شدم
  در زمینه علم موفقیت و اینکه با کیفیت ترین موثرترین و کاربردی ترین مطالب رو با قیمتی واقعا نازل گردآوری کرده اید بدون شک جزو اولین ها و برترین ها هستید
  بازهم متشکرم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، انشاالله با حمایت شما عزیزان بتوانیم کیفیت خدمت رسانی را بالا ببریم

 • احسان اله مدیری
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  هیجان انگیز و چالش برانگیزه.ممنون از طراحی فوق العاده
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • nima
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام آیا این کلوب برای دانش آموز ها هم مفیده یا بیشتر برای تاجر ها و... است؟
  رویال مایند
    

  برای همه مفید است

 • محمد فرجی ملکشاه
  شنبه 24 شهریور 1397
  باسلام وقت بخیر . 
  سوال اول : پیام چالش 30 روزه امروز برسم رسید یعنی دو روز از طرح اجرا شد اگه طرح الماس رو تهیه کنم وضعت ما چگونه است ؟
  سوال دوم : فرمودید مطالب مقدماتی آموزشی هر روز قبل ساعت 5 تو سایت مربوطه گذاشته میشه من روستا هستم و به اینترنت با سرعت مناسب دسترسی ندارم و باید بیاد شهر تا بتونم مطالب رو دانلود کنم پس بالطبع یک روز از برنامه عقب میمونم آیا میتونم بعد ساعت 5 هم این مطالب رو دانلود کنم و برا روز بعد با تاخیر اجرا کنم یا نه بعد 5 مطالب برداشته میشه ؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  رویال مایند
    

  سوال اول را به درستی متوجه نشدیم لطفاً یکبار دیگر مطرح کنید، در مورد سوال دوم هم باید بگوییم که هیچ اشکالی ندارد شما می توانید با یک روز تاخیر تمرینات را انجام دهید و حتماً هم لازم نیست ساعت 5 صبح باشد. پیشنهاد ما 5 صبح است اما شما می توانید ساعت دلخواه خودتان را انتخاب کنید.

 • Aida
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام سوال هاي دفترچه رو طي چه مدتي بايد جواب بديم
  رویال مایند
    

  بهتر است تمرینات دفترچه هر روز را همان روز انجام دهید، اما فرصت این را دارید که طی 6روز تمرینات را تکمیل کنید.

 • Rooen
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام ممنون از سايت عاليتون 
  كه در اين بمباران اخبار منفى با مطالب عالى حالمون رو خوب ميكنه
  لطفن نحوه استفاده از فايلهارو هم توضيح بديد( پايين هر قسمت بعد بيوگرافى استاد مربوطه)
  مثلن مراقبه به چه صورت انجام بشه و چه زمانى فايلهارو گوش بديم ، همينطور ساير فايلها 
  ممنون
  رویال مایند
    

  حتماً توضیحات اضافه خواهد شد

 • غزل
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام من عضويت يك ماهه دارم چطوري ميتونم عضو كلوپ سحرخيزان بشم همين عضويت كلوپ و خريدار كنم كافيه
  رویال مایند
    

  بله عضویت کلوب را تهیه کنید

 • علیرضا
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام وقت بخیر
  چرا فایل های چالش اول رو پاک کردید؟
  این چالش رو باید حتما همزمان با شروع چالش انجام بدیم یا بعدا هم میشه انجام داد مثلا یکماه دیگه؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز چالش دوم بسیار کامل تر از چالش اول طراحی شده، نیازی به فایل های چالش اول نبود.

 • م.ر
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام.برای عضو شدن تو این چالش باید ارتقا عضویت رو بخرم یا عضویت در کلوب؟
  رویال مایند
    

  شما هم می توانید اشتراک الماس سایت را تهیه کنید و هم عضویت کلوب سحرخیزان

 • کتایون
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام. آیا برای شرکت در چالش سحرخیزی باید حتما عضویت یکساله تهیه کنیم؟
  رویال مایند
    

  نه می توانید به پنل کاربری تان مراجعه کنید و عضویت کلوب را تهیه کنید

 • الهه
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام و وقت بخیر
  ببخشید من عضویتم تمام شده وقتی که وارد سایت شدم در قسمت ارتقا عضویت کلوب سه ماه رو پرداخت کردم.ممکنه راهنماییم کنید که چطور می تونم عضو کلوب بشم و در این چالش شرکت کنم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز شما یا باید اشتراک الماس سایت را خریداری می کردید و یا عضویت کلوب سحرخیزان. لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را رفع کنند

 • امیرحسین
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام برای انجام دومین چالش سی روزه باید حتما اولین چالش رو به پایان رسونده باشیم؟ یا میشه از همین شروع کرد؟
  رویال مایند
    

  خیر چالش ها مجزا و مستقل هستند. در واقع چالش دوم سحرخیزی به روزرسانی و تکمیل شده چالش اول است

 • یلدا
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام من مطالب رو خوندم به نظر خیلی جالب می اومد، خیلی دوست دارم شرکت کنم ولی هنوز اشتراک ندارم و کتاب معجزه سحرخیزی رو مطالعه نکردم، امروزم روز اول رو از دست دادم، به نظرتون این چالش روشرکت کنم یا منتظر چالش بعدی بمونم؟؟
  رویال مایند
    

  حتماً شرکت کنید چالش 30روزه از یکم مهر شروع می شود، شما یک هفته فرصت دارید کتاب را مطالعه کنید. چالش بعد ممکن است چندماه دیگر برگزار شود

 • وحید
  شنبه 24 شهریور 1397
  یعنی جنابعالی شرکت در کلاسهای معتادان گمنام رو توصیه میکنید یا روش دیگه ای مدنظر شما هست ؟
  رویال مایند
    

  بله به نظر ما بسیار موثر است، اگر برای شرکت در کلاس ها خودتان را متعهد کنید و به اصولی که مطرح می شود عمل کنید، اکثر افراد با شرکت در این کلاس موفق به ترک شده اند، زیرا افرادی که در آن کلاس ها حضور دارند شما را کاملاً درک می کنند.

 • وحید
  شنبه 24 شهریور 1397
  شما رو به خدا یه چالش برای ترک عادات بد مثل اعتیاد راه اندازی کنید .
  کسی مثل من که متاسفانه گریبانگیر بیماری اعتیاد هست ، هرگز نمیتونه هیچکدوم از دوره های موفقیت رو به درستی بگذرونه .
  خصوصاً سحرخیزی که برام کابوس شده .
  هر چند که واقعاً عاشق سحرخیزی و لذت بردن از سکوت و پاکیزگی هوای صبحگاهی هستم .
  رویال مایند
    

  دوست عزیز برای ترک عادت اعتیاد باید حتماً به کسانی مراجعه کنید که در گذشته اعتیاد داشته اند و آن را ترک کرده اند. همیشه کسانی که تجربه غلبه کردن با مشکلی را داشته اند بهترین افراد برای گرفتن مشورت هستند. 

 • مریم
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام من از همین امروز 24 ام شهریور ماه اولین صبح زیبای سحر خیزیم رو شروع کردم و میخوام در این بازه های زمانی تا قبل از شروع روز کاری رو رشد شخصیم کار کنم و امیدوارم بقیه هم بتونند تو این مسیر موفق بشند.
  رویال مایند
    

  بله این بهترین تصمیم است

 • مسعود
  شنبه 24 شهریور 1397
  عالي است دومين چالش را با شوق وافر شروع ميكنم هرچند عادت بيدار شدن ٥ صبح در من تثبيت شده است اما اكنون از اين چالش دوم ، محتواي جديد و ساعات بسيار پر انرژي صبحگاهي براي تثبيت عادات مفيد ديگر وپيشرفت در جنبه هاي اساسي زندگيم استفاده ميكنم
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده است

 • Noone
  شنبه 24 شهریور 1397
  ببخشید حتما باید دفترچه ها پرینت گرفته شن؟ میشه دفترچه ها رو ب صورتpdf توی گوشی داشته باشیم و جواب هر سوال رو تو ی دفتر جدا بنوسیم؟
  و اینکه هر روز ی دفتر چه جدا اپلود میشه یا نه ؟ کل سوالا رو باید تو ی تایم جواب بویم یا توی تایمای مختلف روز اشکال نداره؟
  رویال مایند
    

  پرینت گرفتن دفترچه به خودتان بستگی دارد، بعضی از دوستان تمرینات مطرح شده را در دفترچه ای جداگانه انجام می دهند. بله به مدت 6روز قبل از ورود به چالش هر روز صبح یک دفترچه جدید در سایت آپلود می شود. فرض بر این است که صبح ها یک ساعت زودتر بیدار شوید و تمرینات دفترچه ها را به پایان برسانید اما شما می توانید برای انجام تمرینات ساعت دیگری از روز را انتخاب کنید

 • fatemeh
  شنبه 24 شهریور 1397
  با سلام
  برای شرکت در دوره دوم چالش سحرخیزی باید چیکار کنیم؟ من مطالب رو مطالعه کردم اما متوجه نشدم که باید چیکار کرد؟
  آیا هر روز صبح باید اینجا وارد شیم و کاری بکنیم؟
  رویال مایند
    

  بله، هر روز صبح قبل از سایت 5 صبح لینک های دانلود دفترچه ها برای شما فعال خواهند شد

 • علی
  جمعه 23 شهریور 1397
  سلام،
  برای 7 روز اول که مراحل آماده‌سازی چالش سحرخیزی باید انجام بشه، چه زمانی برای ساعت بیدار شدن مشخص شده؟ درواقع فقط انجام شدن کار هر روز طبق برنامه اهمیت داره یا برنامه‌ی سحرخیزی خاصی هم باید در نظر گرفت؟
  رویال مایند
    

  زمان پیش فرض ساعت 5 صبح است، اما هر کس نسبت به شرایطش می تواند زمان دیگری به کلوب مراجعه کند و محتوا را دانلود کند هر چند که پیشنهاد ما همان 5 صبح است

 • ادریس
  چهار شنبه 21 شهریور 1397
  سلام وقتتون بخیر تشکر ویژه بابت مطالب بسیار عالی سایتتون.خسته نباشید
  راستش با مطالب زیادی روبرو شدم ومی خوام انسان فوق موفقی باشم اما بااین همه مطالب که همگی جذاب وعالی به نظر میان نمی دونم از کجاشروع کنم.امکانش هست راهنماییم کنیین.ممنونم ازتون.
  رویال مایند
    

  از کتاب معجزه سحرخیزی شروع کنید و سپس در چالش 30روزه سحرخیزی شرکت کنید و به تدریج محتوا را مطالعه کنید

 • مائده
  دوشنبه 19 شهریور 1397
  سلام،خوب هستید؟
  ببخشید این دفترچه های تمرین که این بالاست رو دانلود کنمشون؟ برای چالش دوم تغییر میکنن؟
  میخوام پرینت بگیرم که راحت دردسترسم باشن.
  اشکالی نداره که دانلودکنمشون؟
  و اینکه کانال تلگرام برا چالش دارید یا همینجا باید هرروز صبح بیایم؟
  رویال مایند
    

  از هفته آینده دفترچه های دور دوم را دانلود کنید و سپس پرینت بگیرید. پیج اینستاگرام خصوصی برای چالش سحرخیزی ایجاد خواهد شد

 • امیر احمدیان
  شنبه 17 شهریور 1397
  سلام و عرض ادب و احترام
  من خیلی مشتاقم صبح ها سحرخیز باشم چند روزی هم امتحان کردم و خیلی روحیه ام خوب بود و به همه کارام میرسیدم
  ولی ساعت کاریم عوض شد خواستم راهنمایی بدین چه طور میتونم با این ساعت کاری همچجنان سحرخیز باشم
  ساعت کاری 9 صبح الی 13(نیم ساعت فاصله منزل تا محل کار و نیم ساعت برگشت)
  18:30 الی 2:30 نیمه شب(نیم ساعت رفت و نیم ساعت برگشت)
  رویال مایند
    

  بدون شک شما نمی توانید ساعت 5 صبح بیدار شوید. همانطور که در کتاب معجزه سحرخیزی گفته شد اصراری نیست که حتماً 5 صبح بیدار شوید. مهم این است که یک ساعت را در صبح به روال های صبحگاهی اختصاص دهید. این یک ساعت می تواند بین ساعت 7 تا 8 صبح باشد

 • امیرحسین
  جمعه 16 شهریور 1397
  با سلام به تیم رویال مایند و همه ی دوستان سحرخیز عزیزم ;)
  کلیپ هایی که گفتید هر روز ساعت 5 گذاشته میشه رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟
  ممنون
  رویال مایند
    

  به کلوب سحرخیزان مراجعه کنید

 • سهيل
  پنج شنبه 15 شهریور 1397
  براي جالش سخر خيزي از كجا بايد شروع كنيم به كي بايد مراجعه كنيم براي كلوب سحر خيران
  كنظورم اينه با چه اشخاصي بايد در ارتباط باشيم
  رویال مایند
    

  شما ابتدا کتاب معجزه سحرخیزی را مطالعه کنید، از 24ام شهریور با شروع دور دوم چالش در تلگرام و اینستاگرام اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • Raziyeh
  چهار شنبه 14 شهریور 1397
  سلام .ممنون از مطالب خوبتون ....برای چالش سی روزه دوم حتما باید اولین چالش سی روزه قبلی انجام داده باشیم یا میشه از شنبه با همین چالش جدید پیش رفت ؟
  رویال مایند
    

  با چالش جدید شروع کنید

 • Mohsen
  سه شنبه 13 شهریور 1397
  سلام به شما عزیزان دوسدداشتنی
  کلیپ هایی که روزانه ساعت ۵ در‌کلوپ سحرخیزان گذاشته می شود بعدش حذف میشه از سایت یا همیشه هست و میشه دانلود کرد؟
  رویال مایند
    

  سلام. همیشه هست

 • بهشت
  یکشنبه 4 شهریور 1397
  سلام و وقت بخیر خدمت رویال مایندهای گرامی
  من اشتراک الماس رو خریدم و خیلی خوشحالم .
  الان‌می خوام این‌چالش ۳۰ روزه سحرخیزی رو انجام بدم باید چی کار کنم
  فکر کنم برای شروع خوب باشه
  رویال مایند
    

  ابتدا کتاب معجزه سحرخیزی را مطالعه کنید و سپس وارد چالش 30 روزه شوید

 • مرجان
  جمعه 2 شهریور 1397
  عالی بود حتما طی چند روز آینده اشتراک الماس را خریداری کرده و عضو باشگاه سحرخیزان خواهم شد. 
  خدایا شکرت
  رویال مایند
    

  انشاالله

 • دخترسوپرموفق
  پنج شنبه 1 شهریور 1397
  باسلام،
   يه سوال ذهنمو مشغول كرده اونم اينكه بنظرتون واسه هدف گذارى و تغيير جديد تو زندگى ازين چالش شروع كنم يا دوره ى جامع هدفگذارى دارن هاردى و جيم ران؟ كدوم موثرتر واقع ميشه؟
  رویال مایند
    

  ابتدا دوره هدف گذاری و سپس دوره چالش سحرخیزی

 • رضا رفیعی
  چهار شنبه 31 مرداد 1397
  با سلام و عرض خدا قوت خدمت تمام تیم رویال مایند. خواستم بگم بی صبرانه منتظر چالش دوم سحرخیزی هستم. هرچند که تا اون موقع نزدیک سه ماهه که تونستم سحر خیز باشم و هرروز ساعت 5 صبح بلند شم. جوری که خانوادمم هنوز باورش براشون سخته. اما من تونستم ،چون انگیزه و هدفی بزرگ منو ساعت 5صبح از رختخواب می کَنه . به نظرم این بزرگترین موفقیت همه سالهای زندگیم بوده .
  رویال مایند
    

  انشاالله از نیمه شهریور دومین چالش سحرخیزی با محتوای آموزشی جدید برگزار می شود

 • سلام
  جمعه 26 مرداد 1397
  سلام. لطفا بفرماييد چالش دوم كي شروع خواهد شد؟ متشكرم.
  رویال مایند
    

  سلام. اواسط شهریور

 • ریحانه
  جمعه 26 مرداد 1397
  با سلام و عرض خدا قوت خدمت تیم عزیز رویال مایند. واقعا از ته دل خوشحالم که با شما آشنا شدم و بابت این موضوع شکرگزار خداوند هستم. سالها بود که آرزوی سحرخیز بودن رو داشتم، ولی علی رغم چندین نوبت تلاش و به کار بستن راه های مختلف، نتونسته بودم سحرخیز بشم. ولی خوشبختانه با کمک کلوپ سحرخیزان، در حال حاضر به یک فرد سحرخیز تبدیل شدم....!!! 
  از صمیم قلب ازتون متشکرم و امیدوارم زندگی هاتون سرشار از خیر و برکت باشه.
  
  ضمنا یک سوال هم داشتم.
  من هر روز ساعت ۵ صبح بیدار میشم ولی حدود ساعت ۷ دوباره از شدت خواب آلودگی، تقریبا یک ساعت میخوابم.
  آیا این کار منافاتی با سحرخیزی داره؟
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، در مورد این سوال شما باید بگوییم که این مشکل بعد از چند مدت حل می شود و ساعت بدن شما به 5 صبح عادت می کند و دیگر ساعت 7 صبح احساس خستگی نخواهید کرد، اما باید صبور باشید

 • رضا رفیعی
  شنبه 20 مرداد 1397
  خوشحالم که بعد از 40 روز همچنان دارم ساعت 5 صبح بلند میشم. انقدر این شرایط خوب شده برام که اگه یه روزی به هر دلیلی دیر بلند شم ،تا شب احساس بدی دارم. در حالی که قبلا برعکس بود. بی صبرانه منتظر شروع چالش دومم. از کی شروع میشه.
  رویال مایند
    

  در حال طراحی دومین چالش سحرخیزی هستیم و به زودی شروع خواهد شد

 • مهدی
  چهار شنبه 17 مرداد 1397
  باتشکر از رویال مایند عزیز
  اگرچه در طول این دوره موفق نشدم ساعت 5 صبح بیدار بشم، اما از اونجایی که بیداری 8:30 رو تونستم تبدیل کنم به 6 صبح خوشحالم و الان بدون هیچ سختی بیدار میشم، و از زمانم مفیدتر استفاده میکنم.
  رویال مایند
    

  بله مهم این است که در ساعات ابتدایی صبح بیدار شوید

 • سمیه
  دوشنبه 15 مرداد 1397
  سلام و عرض ادب خدمت همه رویال مایندیهای توانا
  بعد از چالش 30 روزه غیر از کلیپ های روزانه، دفترچه ها و تمرینات دیگه ای هم در ادامه چالش وجود خواهد داشت؟
  رویال مایند
    

  دومین چالش سحرخیزی به زودی شروع خواهد شد

 • رضا رفیعی
  شنبه 13 مرداد 1397
  با تمام انرژی و انگیزه و در هر شرایطی که در مملکت و یا بیرون از ذهن من حکمفرماست سحرخیزی رو همیشه ادامه خواهم داد تا اثر مرکب اون زندگی منو به بالاترین حالت ممکنش ببره
  رویال مایند
    

  تصمیم کاملاً درستی گرفته اید، حتماً بر اساس اثر مرکب نتایج قابل توجه ای طی چندماه آینده خواهید گرفت

 • حسن
  دوشنبه 8 مرداد 1397
  با عرض سلام و احترام خدمت شما :
  من یه سوال دارم مبنی بر اینکه طبق مطالبی از آقای دارن هاردی شنیده ام بعد از تعیین اهداف می بایست آنها فراموش کرده و فقط روی کار های روزانه که منجر به دستیابی به آن اهداف می شود متمرکز شویم اما در بعضی از کتاب ها از جمله کتاب معجزه سحر خیزی به تجسم اهداف یا جملات تاکیدی مر بوط به اهداف توصیه شده است ، حال باید کدام روش را انجام داد ؟ 
  با تشکر ، راستی چون رویال مایند فوق العادست من سعی میکنم رویال مایند رو به دوستانم معرفی میکنم...
  رویال مایند
    

  منظور دارن هاردی اهداف بلند مدت است، همانطور که در دوره جامع هدف گذاری توضیح دادیم شما اهداف بلند مدت را تعیین می کنید و سپس فقط بر روی اهداف کوتاه مدت خود تمرکز می کنید، همانطور که دارن هاردی می گوید بعد از تعیین اهداف بلند مدت تمرکز خود را بر روی گام های تحقق آن هدف معطوف کنید و هر بار یک گام به سمت هدف تان بردارید.

 • مهدی شکوهی راد
  دوشنبه 8 مرداد 1397
  من از گروه رویال مایند تشکر ویژه دارم به خاطر تولید محتوای ارزشمند
  من ابتدای دوره خیلی روحیه داشتم برای انجام این چالش و چند روزی هم انجام دادم ولی الان خیلی کمرنگ شده و تقریبا میتونم بگم که انجام نمیدم چون به دلیل اوضاع اقتصادی خیلی از برنامه هام طبق خواستم پیش نرفت و باعث شد نسبت به اجرای سایر برنامه ها انرژیم کاهش پیدا کنه به طوری که برای بیدار شدن انگیزه کافی و قوی ندارم و با خودم میگم چرا باید صبح بیدار بشم نمیتونم خودم رو قانع کنم که پیش رفتن طبق این روال میتونه به من کمک کنه لطفامنو راهنمایی بفرمایید
  رویال مایند
    

  درست است که اوضاع اقتصادی کشور حال و روز خوبی ندارد اما آیا دست روی دست گذاشتن و منفعل شدن و صبح ها تا دیر وقت خوابیدن مشکلی را حل می کند؟؟ 

 • مهدی شکوهی راد
  دوشنبه 8 مرداد 1397
  سلام
  کلیپ های صبحگاهی رو کجا به اشتراک میذارید من هنوز چیزی ندیدم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به صفحه اصلی کلوب سحرخیزان مراجعه کنید، برای راهنمایی بیشتر می توانید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • رضا رفیعی
  یکشنبه 7 مرداد 1397
  به لطف این اتفاق بی نظیر تونستم انقدر قدرتمند بشم و هاله انرژی دورو برم رو قوی کنم که اطرافیانم شگفت زده شدند.حالا احساس می کنم همه از این همت بلند سحرخیزی که تحت هر شرایطی 23 روزه انجامش میدم تحسینم می کنن. چیزهایی رو میبینم که آدمهای عادی قادر به دیدنش نیستن. اتفاقات فوق العاده ای برام میفته. این دوره و بقیه دوره هایی که از سایتتون دنبال می کنم زندگی منو متحول کرده. واقعا از اینهمه زحمتتون ممنونم
  رویال مایند
    

  تبریک می گوییم، بابت این تحول عظیم در زندگی شما بسیار خوشحال هستیم و آرزوی موفقیت روزافزونی برای شما داریم

 • ندا
  شنبه 6 مرداد 1397
  از اطالاعات فوق العاده خوبی که در اختیارمون گذاشتید متشکرم. من تازه وارد چالش شدم. کلیپ هایی که هر روز صبح میزاشتین رو از توی کانال میتونم پیدا کنم؟
  رویال مایند
    

  کلیپ های صبحگاهی از کلوب سحرخیزان دنبال کنید

 • azadeh
  دوشنبه 1 مرداد 1397
  سلام :) من تازه عضو شدم ،میخوام بدونم اگه من اشتراک برنز که 39 تومن هست رو بخرم ، و اونیکی اشتراک که چهل و خرده ای تومن هستش ، دیگه برای چالش 30 روز کافیه ؟ یا برای چیزایی که مورد نیاز چالشه باید اشتراکه دیگه ای هم خریداری شه؟ سپاس از پاسخگویی :)
  رویال مایند
    

  بله کافی است، اشتراک 39تومنی مربوط به بخش محتوای ویژه است و اشتراک 45تومنی مربوط به کلوب سحرخیزان

 • فاطمه
  یکشنبه 31 تیر 1397
  سلام من شاغل هستم . و عضو کلوپ سحرخیزی. من صبح ساعت 5 بیدار میشم آماده میشم برم سرکار. یک ساعت مسیر راهم هست. واقعا چون پسر بچه کوچک دارم مقدور نیست زودتر بیدار بشم. توی مسیر یه وقتایی مدیتیشن انجام میدم و سرکار اون لیست کارها عمل میکنم تا حدودی ولی برنامه صبح زود نه. نمیدونم چطور میتونم کیفیت کارم بالا ببرم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز زیاد سخت نگیرید حتماً لازم نیست تمام روال های صبحگاهی را انجام بدید، همین که تمرینات مراقبه را در طول مسیر انجام می دهید خیلی عالی است، همانطور که در دفترچه های چالش توضیح دادیم شما باید روال ها را شخصی سازی کنید اگر واقعاً برایتان مقدور نیست یک ساعت به روال صبحگاهی اختصاص دهید هیچ اشکالی ندارد، گاهی اوقات 15 دقیقه هم کفایت می کند

 • امیر
  یکشنبه 31 تیر 1397
  سلام
  من اشتراک یک ساله الماسی گرفتم اما اجازه ی دانلود از کلوب سحرخیزان رو به من نمیده.
  ممنون میشم رسیدگی بفرمایین...
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب شما را فعال کنند

 • معین
  شنبه 30 تیر 1397
  من اشتراک یکساله گرفتم ولی نمیتونم دفترچه رو دانلود کنم لطفا پیگیری کنید ممنون
  رویال مایند
    

  به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب شما را فعال کنند

 • امیر
  شنبه 30 تیر 1397
  بسیار عالی
  رویال مایند
    
 • امیر
  شنبه 30 تیر 1397
  عالی
  رویال مایند
    
 • ندا
  چهار شنبه 27 تیر 1397
  مراقبه ای که آقای جک کنفیلد آموزش دادن برای من بسیاااار عالی و ثمربخش بود. ممنونم
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • Boronous
  سه شنبه 26 تیر 1397
  با سلام و احترام امروز روز دهم چالش بود و خيلي خوشحالم كه تونستم تا الان اجراش كنم خيلي ازتون ممنونم واقعا ايشالا هميشه سلامت باشيد و موفق رويال مايندي هاي عزيز، خواستم اگه امكانش هست خواهش كنم موزيك مراقبه تو كانال قرار بديد. سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  چشم، پیشنهاد شما بررسی می شود

 • danieljahani
  دوشنبه 25 تیر 1397
  سلام. دفترچه شماره دوم طبق همون روال قبلی دفترچه اول هست.درسته؟
  رویال مایند
    

  بله

 • اميد
  جمعه 22 تیر 1397
  من جا موندم.
  لعنت به فوتبال و عادتهاي مخرب ديرخوابي... 
  به نظرتون دوباره از اول شروع كنم؟
  و اينكه آيا بهتر نيست تعداد وظايف و روالها كمتر بشه؟ چون واقعا تمركز بر اين كه روزي دو عادت جديد ايجاد كني دو عادت بد رو ترك كني و به كارهاي مهم روزانه ت بپردازي و تمام روالهاي شبانه و روزانه رو انجام بدي با اينكه خيلي خوب هست اما تمركز آدمو از بين مي بره و در صورت عدم انجام يك يا چند مورد دوباره ياس و دلسردي به سراغ آدم مياد.
  رویال مایند
    

  همانطور که در شش مقاله اول توضیح دادیم شما باید روال ها را برای خودتان شخصی سازی کنید، حتماً لازم نیست تعداد روال های زیادی داشته باشید گاهی اوقات فقط دو روال صبحگاهی کفایت می کند.

 • صنم
  پنج شنبه 21 تیر 1397
  با سلام و احترام
  من به مدت دو هفته است که از اطلاعات شبکه شما استفاده می کنم؛ بخشی از کتاب را مطالعه کردم، واقعا عالی بود؛ با دقت انجام دادن تمرین ها به اندازه ای به من کمک کرد که 7 ماه مشاوره روان شناسی اختصاصی چنین کمکی به من نکرده بود و الان که اولین کلیپ را دیدم احساس کردم برای شروع دوباره اهدافم جریانی از انرژی بی انتها را دریافت کرده ام و حتی میتوانم بگویم هیجان زده ام!احساسی که مدت ها بود از دست داده بودم. احساس می کنم می توانم از نو شروع کنم و حتی صبح های زود با اشتیاق از خواب بیدار شوم. این در حالی بود که قبل از آشنایی با شبکه شما در اوج احساس ناتوانی و ناامیدی بودم. با تمام وجود از زحمات شما ممنونم و آرزو می کنم همه دوستان بتوانند از چنین موهبت درخشانی استفاده کنند. با آرزوی بهترین ها برای شما
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما. با امید موفقیت روزافزون در تمام جنبه های زندگی تان

 • shayesteh
  پنج شنبه 21 تیر 1397
  با سلام و خسته نباشید ، ببخشید برای شرکت در چالش سحرخیزی باید چیکار کنیم؟ فقط عضویت کافیه یا مبلغ دیگه ای هم باید پرداخت کنیم؟
  رویال مایند
    

  بعد از عضویت باید از پنل کاربری تان اشتراک کلوب را تهیه کنید

 • فرشته
  چهار شنبه 20 تیر 1397
  سلام و روز بخیر.
  من واقعا بخاطر چالش ۳۰ روزه ازتون سپاسگزارم. 
  البته من هنوز بعداز چهار روز که از شروع چالش گذشته هنوز نتونستم سرساعت از خواب بیدار شم ولی برنامه هایی رو که شب پیش ریختم رو در طول روز انجام‌میدم. وهرروز موفق تر از قبلم. میدونم که شاید سه چهارروز دیگه هم ساعت ۵ ازخواب بیدارشم و هم بتونم مجموعه کارهامو به روال خودم ادامه بدم.
  ممنونم از همه ی شما وتمام دوستان هم راه.
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، حتماً بعد از چند روز کارها بر روی روال درست قرار می گیرند

 • زهره
  دوشنبه 18 تیر 1397
  سلام وقت بخير
  ببخشيد من از طريق اينستاگرام با سايت شما آشنا شدم
  و ثبت نام كردم
  ميخواستم وارد چالش سحر خيزي بشم اما متوجه نشدم چطور بايد اشتراك تهيه كنم و آيا قبلش بايد مطلب خاصي رو مطالعه كنم
  ممنون ميشم كمك كنيد🙏🏻
  رویال مایند
    

  به پنل کاربری تان مراجعه کنید. در پنل کاربری بر روی عضویت کلوب کلیک کنید و عضویت دلخواه خود را تهیه کنید برای راهنمایی های بیشتر به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

 • رضا رفیعی
  دوشنبه 18 تیر 1397
  با سلام و صبح بحیر خدمت عوامل سایت رویال مایند. خدا قوت. امروز ببعد 7 8 سال موفق شدم صبح بلند شم و برم بدوام. هرچند واسه روز اول زیاد بدنم توان نداشت اما همینم به نظرم خیلی خوب بود . در کل 1ساعت ورزش انرژی و نشاط فوق العاده ای بهم داد. این معجزه سحر خیزیه
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، ورزش صبحگاهی کل روز شما را می سازد

 • موسوی
  یکشنبه 17 تیر 1397
  سلام خسته نباشید دوستان خیلی ممنون از سایت بسیار عالی و پر محتواتون              من اشتراک یکساله دارم و امروز چالش سحرخیزی رو دانلود کردم
  چندتا سوال از خدمتتون داشتم.
  1. چون امروز دانلود کردم باید از کجا شروع کنم و از امروز از کجا استارت بزنم "؟
  2.قبل از جداولی که گذاشتید باید کتاب رو مطالعه کنم؟
  3. شش گام رو تو یه روز می تونم مطالعه کنم
  4.من دسترسی به کلیپ ها که فرمودید ندارم و نمی بینم 
  5. دفترچه مدیریت روال صبحگاهی و شبانگاهی منظورتون کدومشون هست ؟
  5
  رویال مایند
    

  ابتدا شش دفترچه اول را تکمیل کنید، می توانید وقت کافی بگذارید و در یک روز تکمیل کنید و سپس دفترچه مدیریت چالش را دانلود کنید که حاوی مدیریدت روال ها صبحگاهی و شبانگاهی است. برای دانلود روزانه کلیپ ها به کلوب سحرخیزان مراجعه کنید

 • Raziyeh
  یکشنبه 17 تیر 1397
  سلام .من نتونستم خودمو با برنامه ی چالش هماهنگ کنم الان دفترچه سوم هستم ممنون میشم راهنمایی کنید چطور هماهنگ بشم .....ایا این چالش سی روزه دوباره تکرار میشه ؟
  رویال مایند
    

  بله تکرار خواهد شد، اما شما ابتدا شش دفترچه اول را تکمیل کنید و سپس وارد چالش 30 روزه شوید. دفترچه مدیریت چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد چالش شوید

 • احمد
  شنبه 16 تیر 1397
  خیلی خیلی خوبه به امید موفق شدن
  رویال مایند
    

  به امید موفقیت همه دوستان

 • Boronous
  شنبه 16 تیر 1397
  سلام و تشكر از زحماتتون دفترچه ده روز اول رو ديدم خيلي عالي هستن مرسي، خواستم بپرسم كليپ ها اگه گذاشته بشن در همون قسمت كنار دفترچه ها ديده ميشن يا خير ؟ چون من نميدونم درست عضو شدم يا خير تازه به سايت اضافه شدم و يكم گيج شدم ببخشيد اين چند روز خيلي سؤال پرسيدم
  رویال مایند
    

  کلیپ ها به صورت پست جداگانه در کلوب قرار خواهند گرفت، اینستاگرام یا تلگرام رویال مایند را دنبال کنید حتماً اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • بنفشه داودی
  شنبه 16 تیر 1397
  سلام من اشتراک الماس رو تهیه کردم ولی برای عضویت در کلوپ سحر خیزان که قرار بود رایگان باشه حق عضویت میخواد و لینک دانلود فعال نیست
  رویال مایند
    

  به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا اشتراک کلوب شما را فعال کنند

 • مهدیه
  شنبه 16 تیر 1397
  سلام
  برای تهیه کلیپ های مراقبه چیکار کنم؟
  اشتراک برنز دارم و عضو کلوب هم هستم
  رویال مایند
    

  کلیپ های مراقبه به تدریج در کلوب سحرخیزان به اشتراک گذاشته می شود

 • محسن میرزایی
  شنبه 16 تیر 1397
  سلام به رویال مایند و تمام رویال مایندی های عزیز.
  من امیدوارم که با ارتقا خودمون میتونیم کشور عزیزمون رو هم ارتقا بدیم. از همین رو از تیم رویال مایند که به ارتقا شخصی هموطنان میپردازه کمال سپاس را دارم.
  شاد و پیروز و پاینده باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • رها احمدوند
  شنبه 16 تیر 1397
  سلام روزتون بخیر ، من دیروز تمام برنامه هام رو اوکی کردم تا بتونم امروز سر ساعت بلند شم و بلند هم شدم اما چون شب با هیجان زیاد خوابیدم هی بیدار میشدم و دوباره میخوابیدم و حتی برنامه روال شبانگاهیم خیلی خوب و عالی انجام شد یعنی برنامه ریزی روز رو انجام دادم بعدش شکرگزاری کردن و مراقبه و تجسم و بعدش در انتها حتی تاکید داشتم که صبح سر ساعت 5 بیدار شم چون خیلی کاردارم، خلاصه اینکه سر ساعت 5 بیدار شدم نمازم رو خوندم دعا کردم و دوباره بقدری خسته بودم نصفه برنامه رو خوابیدم ولی مثلا ساعت 6.30 بیدار شدم و ادامه برنامه رو انجام دادم .
  خودم از عملکردم راضی نبودم و برای اینکه بتونم روی برنامه تمرکز کنم باید دقیقا بتونم مراقبه شبانگاهی رو جوری انجام بدم که بعدش به خواب عمیق برم اما من بعد از مراقبه تمام خستگیم برطرف شد و هوشیار بودم اما هی خودمم رو به خواب میزدم لطفا راهنمائیم کنین برای امشب به این مشگل برنخورم.
  رویال مایند
    

  همانطور که گفتیم 10 روز اول چالش بسیار سخت است و با مشکلات زیادی مواجه می شوید، برای روال شبانگاهی باید با صحیح و خطا کردن روال ایده آل خودتان را پیدا کنید، بعضی از دوستان بعد از مراقبه شبانگاهی با آرامش به خواب می روند و ولی ممکن است بعضی از دوستان همانند شما بعد از مراقبه شبانگاهی انرژی بگیرند و خوابشان مختل شود بنابراین شما باید روال جایگزنی داشته باشید و مثلاً مطالعه را جایگزین مراقبه کنید. خلاصه اینکه باید با استفاده از خلاقیت خودتان روال های مناسب خود را تعیین کنید. 

 • رضا رفیعی
  شنبه 16 تیر 1397
  با سلام خدمت شما عوامل سایت رویال مایند. من هرگز تو زندگیم تا امروز سابقه نداشته که بدون فشار و برنامه قبلی بتونم ساعت 5 صبح از خواب بلند شم و بدون کوچکترین خواب آلودگی شروع به انجام فعالیتهای روزانم بکنم. احساس می کنم این اتفاق ، یک نعمت بزرگ از جانب خدا بود که به من داده شد و من برای این معجزه و نعمت هم باید از خدا سپاسگزاری کنم.
  رویال مایند
    

  بله اگر همت کنید و چندین ماه عادت سحرخیزی را در خودتان به تثبیت برسانید زندگی تان در تمام جنبه ها متحول خواهد شد

 • Parvaz
  جمعه 15 تیر 1397
  با سلام و خداقوت...من از اعضا کانال هستم و برای سه ماه جدید تمدید عضویت کردم اما برای دو هفته دیگه میتونم وارد برنامه چالش ۳۰ روزه بشم آیا اشکالی نداره چون در سفرم و برام امکان نداره که با نظم و برنامه عمل کنم لطفا راهنمایی بفرمایید
  رویال مایند
    

  هیچ مشکلی نیست، چالش به گونه ای طراحی شده است که هر زمانی می توانید وارد چالش شوید

 • الهه
  جمعه 15 تیر 1397
  ممنون دفترچه مدیریت 10 روزه فوق العادست حتما میشه با طی این برنامه علاوه بر سحرخیزی، عادات مثبت(مثل تمرکز بر برنامه روزانه و مدیریت آن) رو جایگزین عادات بد کرد ممنون از تلاشتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Boronous
  جمعه 15 تیر 1397
  تشكر از جواب سوال قبلي فقط ببخشيد براي عضويت كلوب بايد مجددا هزينه بپ