چالش 30 روزه معجزه سحرخیزی

به پنجمین چالش سحرخیزی خوش آمدید، طی 35 روز آینده، شما پایه و اساس موفقیت تان را در تمام جنبه های زندگی تان بنا خواهید کرد، زیرا این چالش تنها مربوط به تثبیت عادت سحرخیزی نیست بلکه شما در این چالش به وضوح و شفافیت در اهداف خود دست خواهید یافت، سپس برای خود ویژن(تصویر ذهنی از آینده) را طراحی می کنید و بعد از آن عادت های افراد موفق که هال الرود به آنها عادت های "سطح 10" می گوید، تعیین می کنید.

 

پنجمین چالش 30 روزه سحرخیزی از روز سه شنبه 27ام فروردین در کلوب سحرخیزان فوق موفق برگزار می شود. این دوره حدود 35روز به طول می انجامد که 5روز اول ( 27 فروردین تا 31 فروردین) مربوط به همچنین آموزش نکات لازم و اشتراک گذاری دفترچه های ورود به چالش است و از روز یکم اردیبهشت ماه، چالش 30 روزه سحرخیزی آغاز می شود و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. 

 

برنامه پنج روز اول (آماده سازی ورود به چالش سحرخیزی):

 

1️⃣ روز اول:  دفترچه طراحی روال شبانگاهی حرفه ای
2️⃣ روز دوم: دفترچه طراحی روال صبحگاهی حرفه ای
3️⃣ روز سوم: دفترچه از بین بردن عادات سمی طی چالش 30 روزه
4️⃣ روز چهارم: نحوه کارکرد و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه طی 30 روز
5️⃣ روز پنجم: استراتژی کنترل عادت ها و روال ها + دفترچه حرفه ای مدیریت چالش 30 روزه سحرخیزی
 

لازم به ذکر است تمام محتوای کلوب سحرخیزان، صبح ها قبل از ساعت 5 در کلوب قرار داده خواهند شد تا اعضای کلوب قبل از شروع فعالیت های روزانه روال صبحگاهی و مطالعه در زمینه رشد شخصی را به انجام برسانند و با حداکثر انرژی روز خود را آغاز کنند.

 

معجزه سحرخیزی

 

پنجمین چالش سحرخیزی به همراه 4 میلیون جایزه نقدی

 

📷 مسابقه عکاسی:

دوستانی که دفترچه های خود را پرینت گرفته اند می توانند با گرفتن عکس های الهام بخش و جالب در این مسابقه شرکت کنند. برای شرکت در مسابقه عکاسی تا 30 اردیبهشت فرصت خواهید داشت که عکس های خود را به بخش دایرکت رویال مایند در اینستاگرام ارسال کنید. این مسابقه دارای 5 جایزه 200هزارتومانی برای 5 نفر است.

 

معیار انتخاب عکس های برتر:

- خلاقیت معیار اصلی برای تعیین فرد برنده است. می توانید در هنگام گرفتن عکس از اشیای دیگری به غیر از دفترچه هایتان نیز استفاده کنید مانند یک فنجان قهوه و یا میز کارتان و یا هر چیز دیگری. همچنین می توانید عکس هایتان را در طبیعت و یا در کنار ساحل دریا در هنگام طلوع خورشید بگیرید.
- دوستانی که عکس دفترچه هایشان را در پیج خود به صورت یک پست قرار دهند و یا اینکه در استوری خود به اشتراک بگذارند دارای شانس بیشتری خواهند بود.

 

☀️ مسابقه سحرخیز برتر:

از روز یکم اردیبهشت تا 30 اردیبهشت هر روز صبح راس ساعت 5 صبح پست صبحگاهی در پیج اینستاگرام رویال مایند به اشتراک گذاشته می شود. با مشارکت در بخش نظرات پست های صبحگاهی می توانید در این مسابقه شرکت کنید. این مسابقه دارای 30 جایزه 100هزار تومانی برای 30 نفر است و نفرات برتر در تاریخ 31 اردیبهشت اعلام خواهند شد.

 

معیار انتخاب  10 سحرخیز برتر:

- معیار اصلی کیفیت نظراتی است که در زیر هر پست قرار می دهید. اینکه چقدر از تجربیات شخصی تان در هنگام نوشتن نظرتان استفاده کنید معیار بسیار مهمی است.
- در پایان چالش فعال ترین سحرخیزان شانس بیشتری برای برنده شدن دارند. به این معنا که اگر کسی در هر 30 پست صبحگاهی شرکت کرده باشد شانس بیشتری برای کسب عنوان سحرخیز برتر دارد.
- بدون شک دوستانی که در ساعات اولیه صبح یعنی بین 5 تا 9 صبح نظرات خود را در بخش کامنت پست صبحگاهی مطرح می کنند شانس بیشتری خواهند داشت.

 

چالش سحرخیزی

 

 

مقدمه ای از هال الرود:

 

به چالش 30روزه معجزه سحرخیزی خوش آمدید. چالشی که زندگی شما را دستخوش تغییر می‌کند. به شما تبریک می گویم که شجاعت این را داشته اید که اولین قدم برای خلق زندگی در سطح 10 را بردارید. معمولاً همیشه اولین قدم در مسیر رشد و موفقیت شخصی، سخت ترین کار است، بنابراین من به شما افتخار می کنم که جرات چنین کاری را داشته اید.

طی 30 روز آینده، شما پایه و اساس موفقیت تان را در تمام جنبه های زندگی تان بنا خواهید کرد. با انجام عادات ششگانه معجزه سحرخیزی که در کتاب معجزه سحرخیزی توضیح داده ام شما روزتان را با سطح بالایی از نظم و انضباط شخصی، شفافیت در اهداف و برنامه ای همه جانبه برای رشد شخصی خود آغاز خواهید کرد. به بیان دیگر طی 30روز آینده شما مسیر خود را در زندگی خواهید یافت و به همان شخصی تبدیل خواهید شد که لایق آن هستید. طی این 30 روز شما توانایی‌های خفته خود را بیدار می کنید و به نتایجی دست خواهید یافت که فراتر از حد تصورات شما خواهد بود.

طی این چالش نه تنها عادت های افراد موفق را در خود ایجاد می کنید، بلکه ذهنیت یک فرد موفق را هم در خود ایجاد می کنید، ذهنیتی که در نهایت دنیای درون و بیرون شما را تغییر خواهد داد. با تثبیت عادت های ششگانه‌ی مراقبه، تلقین، تصویرسازی ذهنی، ورزش صبحگاهی، مطالعه و یادداشت برداری؛ زندگی شما دستخوش تحولی بنیادین خواهد شد. روز به روز احساس می کنید استرس کمتری دارید و تمرکز بیشتری دارید. همچنین احساس می کنید میزان شادی و هیجان شما در زندگی افزایش یافته است. شما هدفمندتر می شوید و وضوح بیشتری برای اهداف تان خواهید داشت.

یادتان باشد تنها در صورتی شرایط زندگی شما بهتر می‌شود که شما خود را متعهد کنید روزانه زمانی را برای رشد شخصی خود اختصاص دهید، زیرا سطح زندگی شما با سطح رشد و پیشرفت شخصی شما در ارتباط مستقیم است. این دقیقاً هدف ما طی 30 روز آینده است، اختصاص دادن زمانی در ابتدای صبح برای رشد و پیشرفت شخصی. شاید در همین ابتدای شروع چالش، احساس نگرانی داشته باشید که شاید نتوانید این چالش 30 روزه را به پایان برسانید، نگران نباشید این کاملاً طبیعی است. مخصوصاً اگر شما تا به حال فردی سحرخیز نبوده اید، صبح ها زود بیدار شدن برای شما چالشی جدی است.

به شخصه برای شما بسیار هیجان زده هستم، زیرا می دانم با تعهد داشتن به چالش 30 روزه چه تغییراتی را می توانید در زندگی خود به وجود آورید. طی 30 روز آینده شما باید آغوش خود را به تمام احتملات باز کنید و کمی خطر کنید و از محدوده آسایش خود خارج شوید. شما لایق دستیابی به تمام خواسته های خود هستید، اما تحقق آنها فقط به خود شما بستگی دارد. حال زمان شماست تا توانایی ها و پتانسیل های نهفته خود را متجلی کنید.

 

 

 

برنامه پنج روز اول (آماده سازی ورود به چالش سحرخیزی):


1️⃣ روز اول:  دفترچه طراحی روال شبانگاهی حرفه ای
2️⃣ روز دوم: دفترچه طراحی روال صبحگاهی حرفه ای
3️⃣ روز سوم: دفترچه از بین بردن عادات سمی طی چالش 30 روزه
4️⃣ روز چهارم: نحوه کارکرد و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه طی 30 روز
5️⃣ روز پنجم: استراتژی کنترل عادت ها و روال ها + دفترچه حرفه ای مدیریت چالش 30 روزه سحرخیزی

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • بهشتی
  یکشنبه 2 تیر 1398
  سلام 
  وقتتون بخیر 
  ممنون از سایت عالی تون که انقدر به همه انرژی میده 
  خوستم بدونم چالش سحر خیزی بعدی جه تاریخی شروع میشه ؟
  بی صبرانه منتظرش هستم تا منم توی این دوره شرکت کنم
  رویال مایند
    

  سلامف هنوز زمان دقیقی مشخص نیست طی هفته های آینده اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • عبدالحسین ملکیان
  شنبه 1 تیر 1398
  لطفا حداقل یک هفته قبل از شروع چالش سحرخیزی اطلاع رسانی کنید.
  من تازه در سایت شما عضو شدم.
  متشکرم از شما.
  رویال مایند
    

  چشم حتماً

 • Fatemeh
  جمعه 24 خرداد 1398
  سلام.
  من چالش معجزه ی سحرخیزی رو امروز برای اولین بار انجام دادم...ترجمه ی کتاب فوق العاده بود.ازتون واقعا ممنونم.فقط دو اشتباه تایپی توی کتاب وجود داره.
  صفحه ی 42 پارگراف 2 خط 4(الف در کلمه ی خواب،جا مونده)
  و صفحه ی 162 تیتر صفحه،در عبارت (عادت های جدیدی....حرف /ی/ جا مونده)
  به امید موفقیت شما و تمامی همکاران خوبتون❤
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از گوشزد شما

 • سدنا موسوی
  سه شنبه 14 خرداد 1398
  سلام به گروه رویال مایند عزیز که باعث میشه من به اهدافم نزدیک تر بشم.
  میشه بگید کی چالش دوباره برگزار میشه؟
  میخوام از این چالش به درستی این سری استفاده کنم .
  چون میخوام طی چن سال اینده اون چیزی ک میخوام تبدیل بشم با کمک شما امکان پذیره. کی چالش شروع میشه؟
  سپاس
  رویال مایند
    

  سلام، به احتمال زیاد در تیر ماه برگزار خواهد شد

 • سمیه
  پنج شنبه 9 خرداد 1398
  سلام وقتتون بخیر
  گفته بودید که طی برگزاری پنجمین چالش سحرخیزی، دوره جامع ماوراء طبیعی شدن بر مبنای کتاب ها و سمینارهای دکتر جو دیسپنزا در کلوب سحرخیزان برگزار میشه. این دوره کی شروع میشه؟
  رویال مایند
    

  سلام، تعداد زیادی از دوستان به تازگی کتاب ماوراء طبیعی را شروع به مطالعه کرده اند و صلاح را بر این دانستیم که چند ماه از اشتراک گذاری کتاب بگذرد و سپس دوره جامع آن را برگزار کنیم تا تعداد بیشتری از دوستان بتوانند در این دوره  شرکت کنند. از طرفی طی این مدت وبینارها و سمینارهای بیشتری از دکتر جو دیسپنزا به اشتراک خواهیم گذاشت.

 • عبدالکریم کریمی
  یکشنبه 5 خرداد 1398
  Sounds a great idea
  رویال مایند
    
 • مصطفی
  سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
  باسلام آیا دوباره قرارهست این چالش برگزاربشه ؟
  رویال مایند
    

  بله به زودی اعلام خواهیم کرد

 • پوریا
  سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
  سلام به گروه خوب رویال مایند 
  من سخر خیزی رو یه هفته ای هست شروع کردم موردی که هست اینکه من بعضی از روز ها رو بیدار نشدم و روال صبحگاهی نداشتم - ایا باید از اول شروع کنم یا نه تا انتهای دوره بروم ؟ دقیقا چه کار کنم که کامل پشت سر هم سحر خیز نیستم ؟
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز لازم نیست از اول شروع کنید به طور مثال اگر به هر دلیلی روز شانزدهم نتوانستید از خواب بیدار شوید فردای آن روز، روز شانزدهم را تکرار کنید

 • MOC
  سه شنبه 24 اردیبهشت 1398
  سلام و عرض خسته نباشید
  راستش من تقریبا دو ساله شما رو میشناسم و کتاب های سحرخیزی و مطالب رو کاملا مطالعه کردم و از فواید این کار آگاهم ... اما یک سوال داشتم که این تنها راه پرسششه
  من دانش آموز کنکوریم ! نمیدونم به شب که نگاه میکنم میبینم خیلی تمرکزم بهتره ..دوس دارم مدتی شب بیداری داشته باشم که مخالف با همه این هاست...نظر شما چیه؟ ضرری داره بنظرتون؟ مثلا تا چهار و پنج صبح1
  متشکرم اگه راهنماییم کنید
  با تشکر از خودتون و سایت فوق العادتون.
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز اکثریت افراد از ساعت 11 شب به بعد میزان تمرکزشان به حداقل می رسد. اگر شما جز استثناها باشید و بتوانید در ساعت 3 بامداد حداکثر تمرکز را داشته باشید مسلماً این دوره به درد شما نمی خورد.

 • مصطفی
  دوشنبه 23 اردیبهشت 1398
  با سلام .اینکه بعضی از افراد موفق جهان شبها تادیر وقت مشغول کار بودن .چه طور اونها برنامه ریزی داشتن برای بیدار صبح هاشون؟این دوباهم تناقض دارن؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز طبیعت اکثر انسان ها به گونه ای است که از ساعت 11 شب به بعد تمرکزشان به حداقل می رسد. حال اینکه بعضی از افراد موفق ساعت 2 بامداد در اوج تمرکز هستند استثنا هست. بنابراین هیچ تناقضی وجود ندارد. این دوره برای اکثریت طراحی شده است.

 • Nazanin
  شنبه 21 اردیبهشت 1398
  سلام،یه مدت هیت کتابهای صوتی تون خیلی کم شده😔😔 خیلی از ما واقعا فرصت مطالعه صفحات کتاب یا پی دی اف رو نداریم،حداقل میتونیم در تایم های استراحت یا رفت و امد فایل صوتی گوش بدیم،کتاب های صوتی تون قبلا با یکم تاخیر بعد کتابهای pdf منتشر میشد ولی الان چندین کتاب دارین که صوتی نشده...واقعا کتابهای صوتی تون با گوینده های موفق و تاثیرگذار،یکی از نقاط قوت رویال مایند بوده👍👍امیدوارم زودتر تداوم پیدا بکنه
  رویال مایند
    

  بله، در حال حاضر گویندگانمان مشغول دوبله یک پروژه سنگین هستند و بلافاصله بعد از اتمام پروژه دوباره کتاب های جدیدی را صوتی خواهیم کرد

 • احسان ميردامادي
  پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398
  سلام سلام سلام وقتتون به خیر وشادی . سوالی داشتم در مورد اینکه چرا کتابهای چاپی صفحاتش کمتر از فایلهای pdf است ؟ مثلا کتاب شکست عادتهای کهنه نسخه pdf آن 414 صفحه است و نسخه چاپی 367 صفحه هست بقیه کتابها هم به همین صورت است. با تشکر تندرست باشید و سلامت
  رویال مایند
    

  چون فونت کتاب های چاپی کوچکتر است

 • Rz
  سه شنبه 10 اردیبهشت 1398
  سلام. وقت بخیر
  لطفا به فکر اون هایی که نمی خوان چالش رو شرکت کنن یا در دوره های قبل شرکت کردن هم باشین. سر میزنیم میبینیم چیز جدیدی نیست. الان دو هفته ای هست در وبسایت خبری نیست جز تغییر قالب وبسایت. حالا درسته میخواین وبینار از دکتر دیسپینزا بذاریبد ولی ما هم گناه داریم. ممنونم که ناز ما رو میخرید.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم به زودی کتاب ها و سمینارهای جدید به اشتراک گذاشته می شود.

 • Asieh
  سه شنبه 10 اردیبهشت 1398
  با سلام،ممنون از سایت بی نظیرتون، سوالی در رابطه با کتابهای ۵ کلاب و راهبی که فراری اش را فروخت دارم، ایا داستانها زایده تخیلات نویسنده هستند یا در واقعیت اتفاق افتاده،ممنون از لطفتان
  سوال بعدی اینکه، از کتابها و سمینارهای استر هیکس هم در سایت در اینده خواهید گذاشت
  تشکر فراوان
  رویال مایند
    

  با سلام. کتاب های رابین شارما به شیوه  داستانی نوشته شده اند و در واقعیت رخ نداده اند.

 • akram
  چهار شنبه 4 اردیبهشت 1398
  سلام وقت بخیر 
  ایا اشتراک الماس شامل کتاب ها هم می شود ؟ یا انها را باید جداگانه تهیه کرد؟
  رویال مایند
    

  اشتراک الماس شامل تمام محتوای سایت می شود

 • Mahdi
  یکشنبه 1 اردیبهشت 1398
  با سلام و احترام
  ممنون از تلاش های تیم قدرتمند رویال مایند.
  توی این چالش سحرخیزی، سمیناری از دکتر دیسپنزا رو به اشتراک نمیذارین؟ چون توی گروه تلگرامیتون اعلام کرده بودین این چالش با دو کتاب ترجمه شده از دکتر دیسپنزا مرتبط هست. و افراد باید کتاب ماوراء طبیعی شدن رو بخونن اما فایل های اشتراک گذاری شده اطلاعاتی از این کتاب نداشت. ممنون میشم در این رابطه اطلاع رسانی بفرمایید.
  با سپاس فراوان.
  رویال مایند
    

  وبینار جو دیسپنزا به زودی در بخش محتوای ویژه سایت رویال مایند به اشتراک گذاشته می شود. ما در اطلاع رسانی گفتیم که در اردیبهشت همزمان دوره جامع ماورا طبیعی شدن هم در بخش محتوای ویژه برگزار خواهد شد نه اینکه دوره ماوراء طبیعی شدن با چالش سحرخیزی ادغام می شود. محتوای چالش سحرخیزی مستقل هستند.

 • Ehsan
  یکشنبه 1 اردیبهشت 1398
  سلام خسته نباشید من یه سوال راجب نحوه برنامه کارای روز بعد در شب داشتم، چون ما دانشجو هستیم قطعا بیشتر کاری که باید انجام بدیم درس خوندن هست، و من قبلا این کارو انجام دادم که مشخص کنم چند صفحه از هر کتاب رو بخونم، اما بهش نمیرسم و صفحات کمتری میخونم و یه حس بدی دست میده که چرا نمیتونم تمام چیزایی که مشخص کردم رو بخونم، حالا دقیقا نمیدونم مشکل چیه:( 
  شاید خیلی بیشتر از ظرفیت تعیین میکنم یا کمتر تمرکز دارم ، شما راهکاری برای این مشکل دارید !!!؟
  رویال مایند
    

  همان طور که در دفترچه توضیح دادیم در پایان هر روز آیین اتمام کار داشته باشید و پیشرفت خود را در طول روز بررسی کنید و اگر از کاری عقب مانده اید آن را به لیست کارهایی منتقل کنید که باید فردا انجام دهید. یادتان باشد که همواره باید در برنامه ریزی انعطاف پذیر باشید. امکان ندارد در طول روز کارها دقیقاً به همان شیوه ای انجام شوند که شما از قبل تعیین کرده اید. به طور مثال ممکن است تعیین کرده باشید که 10 صفحه مطالعه کنید اما فقط توانسته باشید 7 صفحه مطالعه کنید و یا حتی بالعکس به جای 10 صفحه 15 صفحه مطالعه کرده باشید. بنابراین همواره در پایان روز پیشرفت خود را در اهداف تان بررسی کنید.

 • آرتمیس
  یکشنبه 1 اردیبهشت 1398
  با سلام خسته نباشید و تشکر بابت خدمت فوق العاده تی که میکنید 
  لطفا راهنمایی کنید دفترچه ها و مراقبه رو چه طور باید برای ios گرفت من تو سایت لینک مرتبط پیدا نکردم 
  در توضیحات که لینک دانلود داده عمل نمیکنه با تشکر
  رویال مایند
    

  سلام، با بخش پشتیبانی در تلگرام در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.

 • کیمیا
  شنبه 31 فروردین 1398
  سلام. من امروز اشتراک الماس رو خریدم و چون ایام تخفیف ویژه اس میگفتین کلوب سحرخیزان هم رایگانه. ولی فعال تشده. چیکار کنم؟
  رویال مایند
    

  سلام به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان شما را فعال کنند

 • Ehsan
  جمعه 30 فروردین 1398
  سلام خسته نباشید ببخشید من امروز فعال کردم اکانتم رو چجوری میتونم تو چالش شرکت کنم گروه خاصی داره تو تلگرام یا اینکه فقط دفترچه ها کافیه ممنون میشم توضیح بدید 🙏
  رویال مایند
    

  سلام، بعد از اتمام تمرینات دفترچه ها از طریق دفترچه مدیریت چالش 30 روزه وارد چالش می شوید. اینستاگرام رویال مایند را دنبال کنید

 • simin
  پنج شنبه 29 فروردین 1398
  باسلام و عرض ادب و احترام
  با توجه به اطلاعات و آموزش هایی که تا بحال در رابطه با قدرت فکر و کلام و کائنات از سایت عالی شما ودیگر منابع بدست آوردم، خواستم یک نکته کوچکی را به شما دوستان بزرگوار یادآوری کنم امیدوارم که شما اساتید و پیشکسوتان در این مسیر راهنمای بنده باشید و اما نکته:
  در پایان روال شبانگاهی تعهد نامه ای جهت امضا گذاشته اید که بسیار عالی می باشد ولی از افعال منفی در آن استفاده شده که این برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خوشایند نیست، و من به این گونه آن را برای خودم تغییر دادم: 
  اینجانب ...... از این لحظه به بعد خود را متعهد می کنم تمام تلاش و پشتکار خود را بکار ببندم و از تمامی فرصت ها استفاده کنم تا استعدادهای درونی ام را شکوفا کنم و به رویاها و اهدافی که می توانند زندگی خود و خانواده ام را به شرایط عالی تبدیل کنند دست یابم.من متعهد شده ام که تمام مراحل این چالش ۳۰ روزه سحر خیزی را به انجام برسانم تا بتوانم سال ۹۸ را به بهترین سال زندگی خود تبدیل کنم.
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • سیاوش
  پنج شنبه 29 فروردین 1398
  عالی رابین شارما جزو محدود افراد مهم هستند و به خصوص شما بابت ترجمه عالیتون ممنونم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • سمانه
  پنج شنبه 29 فروردین 1398
  سلام.خسته نباشید..الان هم میشه در چالش سحرخیزی شرکت کرد یا دیر شده؟
  رویال مایند
    

  سلام. چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • لادن
  پنج شنبه 29 فروردین 1398
  سلام،ضمن عرض خسته نباشید و تشکر،از بین کتاب های شکست عادت‌های کهنه،ماورا طبیعی شدن و کار عمیق کدوم رو پیشنهاد می‌دین که اول بخونم🙏🏻
  رویال مایند
    

  ماوراء طبیعی شدن و سپس شکستن عادت های کهنه

 • سمیه
  چهار شنبه 28 فروردین 1398
  سلام میخواستم بگم واقعا ازتون ممنونم من در چالش قبلی شرکت کرده بودم فکر نمیکردم صبح ها بیدار شدن اینقدر در شخصیت من تاثیر بذاره من نه تنها به همه کارهایم میرسم بلکه به خاطر مراقبه هایی که انجام میدم تبدیل به فردی آرام شده ام که این رفتارم حتی بر همسرم نیز تاثیر گذاشته و از اینکه من همیشه آرام هستم او هم تبدیل به فردی آرام شده. ان شالله بتونم با کمک این سایت به همه رویاهام برسم و مطمئنم خواهم رسید. به امید اینکه مطالب بیشتری برای ما بذارید. از همین جا از فردی که در یکی از کانال های تلگرامی سایت شما را به من پیشنهاد کرد هم تشکر میکنم. امیدوارم هرجا هستند موفق باشند
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • آرام ملکی
  دوشنبه 26 فروردین 1398
  درود دوست بزرگوارم، سپاسگزارم از زحمات بی دریغتون، لطفا بفرمایید: مطالب و محتوی دفترچه های جدید با قبلی ها فرق خواهد کرد ؟یا نه 
  تا دوباره پرینت مجدد کنیم، 🌺
  رویال مایند
    

  سلام، محتوا تفاوتی ندارد تنها از لحاظ ظاهر شاید با چالش قبل تفاوت داشته باشد.

 • ال
  دوشنبه 26 فروردین 1398
  سلام خسته نباشید
  اگه دفترچه های چالش سحرخیزی قبلی رو داشته باشیم،بازم لازمه دفترچه های جدیدو پرینت بگیریم ؟؟
  رویال مایند
    

  خیر لازم نیست

 • میثمی
  دوشنبه 26 فروردین 1398
  سلام.من عضویت الماسی دارم و به پشتیبانی هم پیام دادم برای فعال کردن این بخش ولی لینکی برای دانلود دفترچه ها نمیبینم تو این صفحه
  رویال مایند
    

  لینک ها از فردا صبح فعال خواهند شد

 • صبا
  دوشنبه 26 فروردین 1398
  سلام لطف کنید مرحله به مرحله توضیح بدین که چطور باید در این چالش شرکت کنیم و اینکه از کجا شروع کنیم من دیروز اشتراک گرفتم اما متاسفانه بعدش هیچ خدمات یا راهنمایی دریافت نکردم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز چالش از فردا صبح شروع می شود و به مدت 5روز دفترچه های ورود به چالش به اشتراک گذاشته می شوند و از یکم اردیبهشت چالش به صورت رسمی آغاز خواهد شد. صفحه اینستاگرام رویال مایند را دنبال کنید هر روز اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • مهرداد
  دوشنبه 26 فروردین 1398
  درود بر شما و خدا قوت
  فایل های پنجمین چالش رو دقیقا چه زمانی برای دانلود و استفاده قرار میدید؟
  رویال مایند
    

  قبل از ساعت 5 صبح

 • matine
  یکشنبه 25 فروردین 1398
  من کنکوری هستم و به همین دلیل فکر میکردم الان فرصت ندارم ک توی چالش سحر خیزی شرکت کنم بخاطر اینکه فکر میکردم تایم زیادی از من میگیره این چالش میشه دوستانی که شرکت کردن در چالش سحر خیزی های قبلی بگن چه تایمی ازشون میبرده و با توجه به دستاورد هاشون از شرکت تو چالش توی چالش پنجم شرکت کنم یا بزارم برای دوره ای ک بعد کنکورم باشه 
  البته کتاب ماورا طبعی شدن دکتر جو دیسپنزا به نرحله ی مراقبه هاش رسیدم و دارم اون هارو انجام میدم 
  ممنون میشم کمک کنید دوستان 😊🙏
  رویال مایند
    
 • نسرین
  پنج شنبه 22 فروردین 1398
  ببخشید یه سوال دیگم داشتم کسی که چهار چالش اول سحرخیزی رو شرکت نکرده بخواد برای چالش پنجم ثبت نام کنه براش کاربرد داره؟؟ و چالش پنجم از کی شروع میشه؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، نیازی نیست در چهار چالش قبل شرکت کرده باشید. چالش پنجم از یکم اردیبهشت آغاز خواهد شد

 • نسرین
  پنج شنبه 22 فروردین 1398
  سلام
  ببخشید من تازه عضو سایت شدم. میخوام ببینم دوره ای که در حال حاضر فقط فعاله و میشه ثبت نام کرد چالش چهارم سحرخیزیه؟
  و برای ثبت نام هم باید اشتراک الماس داشته باشیم و هم اشتراک کلوپ؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، اگر اشتراک الماس را تهیه کنید عضویت کلوب را هم هدیه خواهید گرفت زیرا در ایام تخفیف سایت هستیم.

 • vida
  پنج شنبه 22 فروردین 1398
  درود
  بزای چالش پنجم که از 27 اردیبهشت برگزار میشه همین دفترچه ها پرینت بشه؟ و 9 روز اول کار کنیم؟
  رویال مایند
    

  سلام، اجازه دهید از 27 اردیبهشت دفترچه های جدید را دانلود کنید

 • tohid madani azar
  شنبه 10 فروردین 1398
  سلام چطور من به چهارمین چالش سحر خیری بپیوندم؟
  اشتراک الماس دارم
  رویال مایند
    

  به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان شما را فعال کنند

 • مایده
  جمعه 9 فروردین 1398
  سلام خسته نباشین من تازه باپیج شماآشناشدم میخواستم بدونم وقتی درچالش سحرخیزی نبودم الان میتونم برای کمپین هدف گذاری عضوبشم واین که وقتی الان درکمپین عضومیشم درچالش سحرخیزی پنجم هم عضومیشم؟یابرای چالش30روزه همون تایم بایددوباره پولی پرداخت کنم؟ممنون ازراهنماییتون
  رویال مایند
    

  سلام. اگر اشتراک الماس را تهیه کنید اشتراک کلوب سحرخیزان را نیز هدیه خواهید گرفت

 • رضا
  دوشنبه 5 فروردین 1398
  درود و خسته نباشید و نهایت تشکر از سایت زیبا و کاربردی رویال مانید 
  پیشنهاد می کنم سررسیدی در جهت هدف گذاری و پی گیری اعمال روزانه و همچنین در جهت اهداف و رسیدن به اهداف چاپ کنید 
  امسال من دو تا سالنامه تهیه کردم ولی اونی که باید باشه نیست و با توجه به چالش هایی که قراردادیم در سایت رویال ماند عالی خواهد بود اگر بتوانیم سالنامه مانندی رو طراحی و به چاپ برسونیم.
  
  امیدوارم که پیشنهادم مورد استفاده واقع بشه.
  باتشکر
  رویال مایند
    

  سلام، چشم انشاالله سالنامه ای حرفه ای برای مدیریت اهداف تهیه خواهیم کرد

 • زهرا
  شنبه 3 فروردین 1398
  با عرض سلام و تبریک سال جدید 
  با عرض معذرت انتقادی داشتم
  چند وقتی هست شما نه سمینار، نه وینبار و نه کلیپ جدیدی گذاشته اید.
  و فقط تمرکزتان روی چاپ و فروش کتاب هست.
  موفق باشید.🙏🙏
  رویال مایند
    

  دوست عزیز همین چند هفته پیش بود که وبینار 7روزه رابین شارما به اتمام رسید. انشاالله به زودی کلیپ های جدید را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • فاطمه
  پنج شنبه 1 فروردین 1398
  سلام خوبید. من میخواهم در دوره چالش سحرخیزی شرکت کنم. این دوره همون دوره هدف گذاریه یا فرق داره؟
  اگر جزو اشتراک الماس باشم آیا چالش سحرخیزی برای من رایگان است؟
  رویال مایند
    

  سلام، فقط 3 دفترچه اول یکسان است. بله اگر اشتراک الماس داشته باشید کلوب سحرخیزان برای شما رایگان است.

 • کسری
  سه شنبه 28 اسفند 1397
  سلام و ممنون از تیم خوب رویال مایند 
  میخواستم توی چالش 30 روزه سحرخیزی شرکت کنم و منتظر فصل پنجم هستم دقیقا کی شروع میشه از 1 فروردین یا بعد تعطیلات لطفا اگه میشه از یکم شروع کنید تا وقتمون تلف نشه 
  با تشکر
  رویال مایند
    

  سلام دوست عزیز یکم اردیبهشت پنجمین چالش سحرخیزی برگزار خواهد شد

 • سجاد
  سه شنبه 28 اسفند 1397
  سلام.
  اینجا کسی هست که باهاش بتونم ارتباط برقرار کنم و توی سحرخیزی به هم انگیزه بدیم؟ هیچ کدوم از دوستام به سحرخیزی علاقه ای ندارند.کسی مدنظرم هست که به سحرخیزی و این مسائل علاقه داشته باشه.قرار هست به هم انگیزه بدیم تا دنیای بهتری داشته باشیم. اگرکسی هست،ممنون میشم بهم پیام بده(توی واتساپ یا پیام سیمکارتی).
  سجاد قاسمی
  09174002712
  رویال مایند
    

  با سلام، دوست عزیز به اینستاگرام رویال مایند مراجعه کنید

 • حسن زاده
  شنبه 25 اسفند 1397
  با سلام و خسته نباشید خدمت تیم پرتلاش رویال مایند
  یه پیشنهادی داشتم میخواستم اگه امکانش هست برای اشتراک اکانت الماس یه تخفیف نوروزی بزارید و یه کتاب هم به عنوان عیدی از طرف رویال مایند بدید مثل روز تولد رویال مایند 
  به نظرم این طرح با استقبال خیلی خوبی روبرو بشه 
  بازم تشکر میکنم از تیم زحمت کش رویال مایند
  رویال مایند
    

  با سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • سونیا
  جمعه 24 اسفند 1397
  سلام و درود
  میشه لطف کنید و فرمت A5 دفترچه مدیریت چالش سی روزه رو هم بگذارین ؟
  رویال مایند
    

  انشاالله برای چالش پنجم سحرخیزی

 • هادی
  چهار شنبه 22 اسفند 1397
  سلام، خدا قوت. من عادت به بیدار شدن ساعت 5 صبح کردم و همه مراحل رو انجام، مشکلم تو مراقبه هست. یه دفعه که همسایه هامون نبودن، با درس اول مراقبه دیپاک چوپرا خیلی احساس خوبی بهم دست داد ولی روزهای دیگه نتونستم. خونه ما از 5 صبح سر و صدای آزار دهنده هست تا 2 نصفه شب. خیلی دوست دارم روشی پیدا کنم تا بتونم تو سر و صدا هم مراقبه داشته باشم. اگر ممکنه راهنماییم کنید. سپاسگزارم.
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز در هنگام سر و صدا خیلی مشکل است مراقبه. مگر اینکه هدفون مخصوص حریداری کنید که صدای محیط را قطع می کند

 • کتایون
  چهار شنبه 22 اسفند 1397
  سلام مرسی از مطالب خوبتون.من اشتراک الماس را تهیه کردم.یه سوال دارم اینکه برای چالش سحرخیزی هم باید اشتراک جداگانه گرفت؟؟ مطالب چالش سحر خیزی برای من دانلود نمی شه!!!
  رویال مایند
    

  سلام، به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان شما را فعال کنند

 • کتایون
  چهار شنبه 22 اسفند 1397
  سلام مرسی از مطالب خوبتون.من اشتراک الماس را تهیه کردم.یه سوال دارم اینکه برای چالش سحرخیزی هم باید اشتراک جداگانه گرفت؟؟
  رویال مایند
    

  خیر، به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان شما را فعال کنند

 • مریم
  سه شنبه 21 اسفند 1397
  صبح بخیر 🐓🌄
  رویال مایند
    
 • مریم
  یکشنبه 19 اسفند 1397
  سلام ....مرسی که بهمون کمک میکنین برای سحر خیزی...یه سوال کمپین هدف گذاری متفاوت با هدف گذاری ماست ؟
  رویال مایند
    

  سلام، 3 دفترچه اول کمپین هدف گذاری با چهارمین چالش سحرخیزی مشترک است اما بقیه دفترچه ها محتوای متفاوتی دارند.

 • sayeh
  شنبه 18 اسفند 1397
  با سلام
  عرضی داشتم،تو کانال اینستا نوشتید کمتر از بیست و چهار ساعت تا کمپین بزرگ هدف گذاری
  من متوجه نمیشم این موضوعو
  و در حال حاضر در چالش سحر خیزی هم شرکت کردم
  رویال مایند
    

  ساعت 7 امشب چالش شروع خواهد شد

 • حلما
  شنبه 18 اسفند 1397
  سلام ایا میشه از این دوره چالش سحر خیزی بعد از ایام عید استفاده کنیم؟
  یعنی همه مطالب باقی میمونن در سایت ؟؟
  رویال مایند
    

  بله باقی خواهند ماند

 • حدادزاده
  جمعه 17 اسفند 1397
  سلام و روز بخیر، یه سوالی داشتم در مورد قانون تقسیم 90 دقیقه ای و زمان استراحت مربوط به کار عمیق، افرادی مثل بنده که کارمند هستیم و یکی از اهداف اصلی من ساختن کسب و کار شخصی هست چطور به خصوص صبحم رو که روند کارم در اختیار من نیست رو به ساعات 90 دقیقه ای تنظیم کنم آیا اصلا نیاز هست و این که خب برای ساخت کسب و کار من باید عصرم رو هم برای کار شخصی بذارم قانون کار عمیق چی میشه و استراحتی که گفته شده آیا راه حلی داره؟
  من چند مدتی هست که تمدید میکنم عضویت‌ام رو و احساس عالی دارم از با این جمع بودن، دست مریزاد🌹
  رویال مایند
    

  سلام، با توجه به اینکه تصمیم دارید کسب و کار شخصی خودتان را راه اندازی کنید باید بخشی از زمان استراحت خود را به راه اندازی کسب و کارتان اختصاص دهید. از بازه های 90 دقیقه ای هم می توانید در محل کارتان استفاده کنید. به این صورت که طی یک بازه 90 دقیقه ای تمام تمرکز خود را به انجام کارهای مهمی که به شما واگذار شده است اختصاص دهید و سپس یک بازه 15 دقیقه ای به خودتان استراحت دهید. در این حالت بهره وری و بازده شما به شدت بالا خواهد رفت.

 • مریم
  جمعه 17 اسفند 1397
  سلاااام صبحتون بخیر ...چه خوبه زود بیدار شدن ...سحر خیزی سِحر موفقیته ⚘😊😄
  رویال مایند
    

  بله سحرخیزی کلید موفقیت است

 • مریم
  پنج شنبه 16 اسفند 1397
  سلام صبحتون بخیر ...من از تاریخ ۲۹ بهمن هر روز ۵ بیدلر شدم ...حس خوبی دارم ...کلی منظم شدم و حتی ورزش هم شروع شده تو زندگیم ...مرسی از شما
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • احسان
  سه شنبه 14 اسفند 1397
  سلام تشکر بابت این ایده چالشی خوب برای رشد فردی
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • ab2la
  سه شنبه 14 اسفند 1397
  با توجه به اینکه برنامه کار نفرات شیفت متغییر است عملا داشتن یک روال صبحگاهی و شبانگاهی ثابت وجود ندارد با توجه به اینکه این روال های صبحگاهی و شبانگاهی بعد از گذر از یک سایکل کار ، با شروع سایکل بعدی دوباره تکرار می شوند آیا این روال ها با توجه به این تغییرات مثمرثمر هستند یا اینکه جهت تاثیرگذاری حتما روال ها بایستی ثابت و هر روز تکرار شوند ؟ (بطور مثال سه روز اول ساعت 5 بیدار شوم- سه روز بعد ساعت 6 بیدار شوم-سه روز بعد چون شبکارم کلا صبح ها باید خوابید- سه روز بعد دوباره باید 5 بیدار شوم و این برنامه هر 12 روز تکرار شود )- ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام، بله در دفترچه ها توضیح داده ایم که کسانی که شرایط شغلی خاص دارند باید روال ها را برای خودشان شخصی سازی کنند.

 • شیوا
  جمعه 10 اسفند 1397
  سلام وقتبخیر سوالم اینه که بعد از این 9 روز باید چیکار کنیم؟همین مطالب یادگرفته شده رو تکرار و مرور کنیم؟یا باز هم فایل جدید تو راهه؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز بعد از 9 روز از طریق دفترچه مدیریت چالش سحرخیزی وارد چالش 30 روزه شوید و هم چنین به صفحه اصلی کلوب سحرخیزان مراجعه کنید و وبینارهای روزانه را دانلود کنید.

 • روجا
  چهار شنبه 8 اسفند 1397
  سلام دوستان، من تازه عضو شدم، چالش های مربوط به هرروز کدوم قسمت سایت هست؟
  رویال مایند
    

  سلام، شما ابتدا دفترچه های نه روز اول چالش را دانلود کنید و تمرینات را به طور کامل انجام دهید و سپس از طریق دفترچه مدیریت چالش وارد چالش شوید

 • Shiva
  سه شنبه 7 اسفند 1397
  با سلام،
  من معمولا تا ساعت 10 خواب هستم، حتی وقتی شب ها زود می خوابم. بعضی اوقات به مدت 9 تا 10 ساعت در شبانه روز می خوابم.
  چون دانشجوی دکتری هستم، به شدت احساس نیاز به سحرخیزی دارم، بنابراین تصمیم گرفتم در کلوب شما عضو شوم.
  متاسفانه با اینکه ویژن هارو تهیه کردم، روال شبانگاهی رو انجام میدم، وبینار رابین شارمارو گوش دادم، در حال مطالعه کتاب معجزه سحرخیزی هستم ولی تا حالا نتونستم حتی ساعت 8 از خواب بیدار شم چه برسه به ساعت 5. در واقع هنگام زنگ ساعت، همه چیز رو فراموش می کنم و فقط زنگ رو خاموش می کنم.
  کم کم دارم امیدم رو از دست میدم، میشه لطفا راهنمایی بفرمائید من باید چیکار کنم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز آموزه های دفترچه ها را دوباره مرور کنید. راه حل های زیادی برای رفع این مشکل در دفترچه ها است.حتماً یک بار دیگر دفترچه ها را مرور کنید

 • علی
  سه شنبه 7 اسفند 1397
  سلام من یک مشکل عجیب دارم ، هر ساعتی رو که تنظیم کنم برای بیداری یکی دو ساعت قبلش خود به خود بیدار میشم ، یعنی اگر ساعت 12 بخوابم آلارم رو بزارم ساعت 6 ، ساعت 4 بیدار میشم .
  حالا جدا از کمبود خواب اون یکی دو ساعتی که زودتر بیدار شدم تا قبل از آلارم رو مجبورم دراز بکشم روی تخت چون فکر میکنم کم خوابیدم ، متاسفانه اینطوری اون یکی دو ساعت مهم اول روز من میگذره ، که بعد از آلارم بلند میشم و روال صبحگاهیم رو انجام میدم .
  به نظرتون چیکار باید بکنم ؟
  رویال مایند
    

  همیشه روزهای اول این مشکلات پیش می آید، بعد از چند روز بدن تان به سحرخیزی عادت می کند و این مشکلات برطرف می شوند

 • ab2la
  دوشنبه 6 اسفند 1397
  سلام و خسته نباشید - من اشتراک ویژه رویال را دارم، و باتوجه به آن ، خرید دوباره این اشتراک برای بقیه افراد خانواده امری غیر منطقی به نظر می آید از طرفی دیگر حق استفاده از محتوا؛ طبق فرموده شما فقط مختص کسانی است که اشتراک ویژه دارند ؛بنابراین استفاده از آن برای غیر ، نیاز به رضایت شما دارد لذا با توجه به مفید بودن مطالب در فاصله زمانی کوتاهی که استفاده کردم ، آیا اجازه استفاده را برای افراد خانواده به شرط عدم انتشار در فضای مجازی می دهید !؟ ممنون میشم
  رویال مایند
    

  سلام، اگر در حد خانواده درجه یک مانند همسر و یا فرزند باشد مشکلی نیست

 • عرفان
  یکشنبه 5 اسفند 1397
  سلام من میخوام در چالش سحرخیزی شرکت کنم ولی الان چندین روزه که شروع شده و اگه من از شش اسفند یعنی از فردا میتونم شروع کنم??? موفق میشم???
  رویال مایند
    

  سلام چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • kian
  یکشنبه 5 اسفند 1397
  sepasgozaram babate in team khub ke baese challenge Haye khub baraye man shode . khodaya sepasgozaram babate tamame khubihayi ke darimo nematayi ke darimm
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، ممنون از لطف شما

 • Alii
  شنبه 4 اسفند 1397
  من روزی 10-11 ساعت کار میکنم و کاملا از این برنامه سحرخیزی دارم لذت میبرم، فقط یه سوال من 2 شیفت کار میکنم ، با توجه به نزدیکی دفترم به خونه ظهر میرم خونه و یه ساعتی هم میخوابم ، باز عصر میرم دفترم.
  برای اینطور افراد بعد از خواب ظهر باز روال بعد از خواب نیاز هست ؟
  رویال مایند
    

  سلام، نه خیر. برای خواب ظهر روالی نیازی نیست.

 • ab2la
  شنبه 4 اسفند 1397
  سلام- برنامه کاری من بصورت شیفتی است.....3 روز صبجکار (6-14)-3 روز عصرکار(14-22)-3 روز شبکار (22-6)-3 روز استراحت..... برنامه سحرخیزی کلا برای شیفت جوابگو نیست، آیا برنامه خاصی برای برنامه کاری شیفت وجود دارد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز همانطور که در دفترچه ها توضیح داده ایم کسانی که همانند شما شرایط خاص دارند باید چالش را برای خودشان شخصی سازی کنند و ساعت های متغیری را برای روال های صبحگاهی و شبانگاهی خود تعیین کنند.

 • سهیلا
  جمعه 3 اسفند 1397
  سلام
  ببخشید من فقط و فقط چالش ۳۰ روزه سحرخیزی رو می خوام و اشتراک ویژتون رو نمی خوام نمی شه فقط چالش سحر خیزی رو خرید که ۱۲۰ تو من وهریز نکنیم کمتر بشه؟
  رویال مایند
    

  می توانید عضویت 3 ماهه کلوب سحرخیزان را تهیه کنید

 • mohammad
  جمعه 3 اسفند 1397
  سلام و خدا قوت
  امکانش هست کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز آنتونی رابینز در سایت قرار بدید
  با تشکر
  رویال مایند
    

  چشم، انشاالله به زودی قرار خواهیم داد

 • فرناز
  پنج شنبه 2 اسفند 1397
  سلام و خسته نباشید
  دفترچه هاتون عالی هستن ولی حجمشون برای یک روز زیاده. یعنی باید برای هر کدوم بیشتر از یک روز وقت تعیین کنید
  من که کلی از برنامه عقب موندم و دفترچه ها رو کامل نخوندم
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز اگر از 22 بهمن مطالعه دفترچه ها را شروع کرده بودید بدون شک تمام می شد

 • رضا
  پنج شنبه 2 اسفند 1397
  سلام .ممنون از زحمات شما و برنامه عالی چالش 30 روزه .میخواست خواهش کنم دفترچه ها رو دوباره طوری طراحی کنید که به راحتی بتونیم پرینت بگیریم و استفاده کنیم .چون طراحی شما رنگی هست و نمیشه به راحتی سیاه و سفید پرینت بگیریم تا روش مطالب رو یاد داشت کنیم .ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز موقع پرینت سیاه و سفید پرینت بگیرید.

 • Sobhan
  پنج شنبه 2 اسفند 1397
  با عرض سلام و خسته نباشین خدمت اعضای تیم رویال مایند.ی سوال:موقعی ک ما درحال کار عمیق و فشرده سازی موفقیت دارن هاردی هسیم مغزمون کدوم امواجو ساطع میکنه؟
  من معمولا ایامی ک زیاد رو فشرده سازی کار میکردم بابت فشار زیاد و مصرف انرژی بالا مریض میشدم و سرما میخوردم!
  چیکار باید کرد ک فشرده یازی رو ب درستی اجرا کرد؟چون خود دارن هاردی هم گفت استرس برای راندمان شما خوبه ولی تو این جزوه گفتین موندن طولانی مدت در این حالت باعث بیماری میش
  رویال مایند
    

  باید مراقب باشید که در زمان کار عمیق عوامل حواسپرتی تداخل در کار شما ایجاد نکنند. زیرا حواسپرتی ها دلیل اصلی ایجاد استرس و اضطراب هستند. همانطور که در دفترچه گفتیم برنامه ریزی به صورت بازه های 90 دقیقه ای و سپس یک استراحت کامل می تواند ایده آل باشد

 • لادن
  پنج شنبه 2 اسفند 1397
  سلام،برای آخر هفته ها یا زمان‌هایی که ساعت خواب از کنترل ما خارج میشه ،مثلا مهمون میاد یا ...دارین؟چه کار باید کرد که بتونیم فرداش از چالش خارج نشیم؟
  مرسی🙏🏻
  رویال مایند
    

  در دفترچه چالش به طور کامل توضیح داده ایم که اگر نتوانید شب قبل زود بخوابید سحرخیزی بی معنی است. شما نمی توانید ساعت 2 بامداد بخوابید و 5 صبح بیدار شوید. بنابراین در روزهایی که به اجبار باید تا دیروقت بیدار بمانید صبح ها دیرتر بیدار شوید اما حتماً بعد از بیدار شدن روال صبحگاهی خود را انجام دهید. به طور مثال بین ساعت 8 تا 9 صبح روال صبحگاهی خود را انجام دهید.

 • Raha
  چهار شنبه 1 اسفند 1397
  سلام من همین امروز عضو کلوب شدم الان دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم.عضو اینستا و تلگرام بشم؟و دفترچه هارو هم انجام بدم.بعدش چیکار کنم با کی در ارتباط خواهم بود یا تو این چالش چه کسی منو چک میکنه به کی باید اطلاع بدم صبح زود بیدار شدم و ...
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز تمام این سوالات را با بخش پشتیبانی در تلگرام در میان بگذارید

 • علیرضا حبیب اللهی
  چهار شنبه 1 اسفند 1397
  روز اول پر انرژی شروع کنید
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • رضا احمدی
  چهار شنبه 1 اسفند 1397
  خدایا شکرت که یکم اسفند زندگی رو به من هدیه کردی و منو به دنیا 
  ممنون که کمکم کردی تو رو بشناسم و از محبتت پر و لبریز شوم . متشکرم که به من آموختی دیگران رو همچون خود محبت کنم و از من انسانی مفید و موثر ساختی . از همه مهمتر حکمتی دادی تا درک کنم انسانی گناهکار و ضعیفی بیش نیستم و تمام اینها از سر لطف و فیضت است . سپاسگزارم خداوندم . عاشـــــــــــــقتم
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • سجاد
  چهار شنبه 1 اسفند 1397
  با سلام.
  در حساب كاربري يه قسمتي هست به نام اشتراك كتابخانه كه براي بنده فعال نيست، ممكنه توضيح بفرماييد جريانش چيه؟
  رویال مایند
    

  هنوز این بخش سایت فعال نشده است

 • Chicky
  سه شنبه 30 بهمن 1397
  سلام من ب خاطر مشغله هنوز نتونستم دفترچه ۸.۹ رو پر کنم ..چ کنم ؟ یک روز دیر شروع کنم ؟ پیشنهاد دیگه ای دارید ؟
  رویال مایند
    

  سلام، هیچ مشکلی ندارد. با دو روز تاخیر وارد چالش شوید

 • مریم دهقانی
  سه شنبه 30 بهمن 1397
  سلام و خسته نباشید
  میشه درمورد اشتراک کتابخانه سایت توضیح بدید؟
  رویال مایند
    

  هنوز بخش کتابخانه فعال نشده است

 • fariba
  سه شنبه 30 بهمن 1397
  سلام من كتاب كلوب ٥ صبح رو تو كتاب ها پيدا نمي كنم!!!
  رویال مایند
    

  به کلوب سحرخیزان مراجعه کنید

 • نجیمه عرب حسن آبادی
  سه شنبه 30 بهمن 1397
  بسیار
  رویال مایند
    
 • لادن
  سه شنبه 30 بهمن 1397
  سلام ممنون از سایت خوبتون.
  من دوره چهارم چالش رو شروع کردم و یکم تو حجم کتابهایی که قراره مطالعه کنم گیج شدم ،ممنون میشم کمکم کنید.
  و اینکه برای سایت یه قسمت جستجو هم لحاظ کنید لطفا،پیدا کردنه کتاب یا ...خیلی راحتتر میشه🙏🏻
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر به تازگی عضو شده اید ابتدا کتاب معجزه سحرخیزی را مطالعه کنید.

 • رضا احمدی
  سه شنبه 30 بهمن 1397
  امروز عالیه خدایا شکرت 
  دوستان فوق العاده سلام , 3 نکته مهم برای ایجاد انگیزه در هر هدفی وجود دارد :
  1- هدفت رو دوست داشته باش , عاشق هدفت باش 
  2- دلیل هدفت رو دوست داشته باش ( مثلا شغلت رو دوست نداری ولی بدلیل نیاز مالی یا برای آینده خانواده انجامش میدی )
  3- آینده هدفت رو دوست داشته باش ( شاید در حال حاضر مطلوب نباشه ولی باید آینده عالی داشته باشه )             سلامت و قدرتمند باشید - رضا احمدی متخصص تغذیه و رژیمهای درمانی
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • گروه تلگرامی
  سه شنبه 30 بهمن 1397
  باسلام
  گروه تلگرامی کلوپ سحرخیزان هنوز پابرجاست یا پاک شده؟
  رویال مایند
    

  پابرجاست با بخش پشتیبانی در تلگرام در تماس باشید

 • aban eslami
  سه شنبه 30 بهمن 1397
  سلام دوستان 
  من تصمیم دارم از روند چالش بگم و نکات و نجربیات خودم
  ابتدا برای ایجاد یک رفتار شما نباید فکر کنید با یه تصمیم همه چیز تموم میشه ...بلکه تکرار تصمیم هست که عادات شما را میسازه پس نگران نباشید اگر در روزهای اول صبح زود بیدار نشدین 
  دومین نکته حتما مراقبه شبانه رو انجام بدین تنها علت بیداری شماست در ساعت مناسب ....با این مراقبه من ساعت4 بیدار میشم به جای 5 حتی زودتر از ساعتی که میخوام .
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • عبداله حیدربیگ
  سه شنبه 30 بهمن 1397
  با سلام - من اشتراک الماس را خریداری کردم ولی اشتراک کلوب سحرخیزان که بایستی بصورت رایگان باشد هنوز فعال نشده است...ممنونم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز برای فعال سازی عضویت کلوب سحرخیزان به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • بهرام
  دوشنبه 29 بهمن 1397
  درود بر شما
  با سپاس فراوان از تیم حرفه ای رویال مایند.
  یک پیشنهاد داشتم، اگر امکان دارد بعد از ترجمه کتاب و قرار دادن نسخه PDF لطفا فایل صوتی آن را نیز قرار دهید. افرادی مثل من که وقت مطالعه آنچنانی ندارند ولی از وقت تلف شده رفت و آمد جهت بهره مندی از این کتابها استفاده میکنند بسیار مفید خواهد بود.
  با سپاس بسیار
  رویال مایند
    

  چشم، کتاب های صوتی بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • عرفان خجسته
  دوشنبه 29 بهمن 1397
  باسلام لطفا کتاب های اقای تونی بوزان رو هم بزارید به شدت عالی هستند
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • علیرضا فردوسی
  دوشنبه 29 بهمن 1397
  با سلام .من اشتراک الماس رو خریداری کردم و با توجه به اینکه فرموده بودین با خرید اشتراک الماس دوره کلوپ سحر خیزان فوق موفق هم به عنوان هدیه قابل دسترس هست اما من الان امکان دسترسی بهش رو ندارم .چه باید کرد ؟؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، شما به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب شما را فعال کنند

 • علی
  دوشنبه 29 بهمن 1397
  در دفترچه برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخود آگاه پرسیده شده در این جلسه ازکدام تکنیک مراقبه برای رسیدن به سطح الفا استفاده میکنید؟ میخواستم بدونم که این دفترچه برای صبحاست یا شبها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر زمانی می توانید از این دفترچه استفاده کنید، همانطور که اول دفترچه گفته شده است این دفترچه مربوط به روال های صبحگاهی و شبانگاهی نیست و حتی در همان اول دفترچه گفته شده است که اگر به مبحث ضمیر ناخودآگاه علاقه ندارید می توانید این دفترچه را مطالعه نکنید و وارد چالش 30 روزه شوید.

 • رضا احمدی
  دوشنبه 29 بهمن 1397
  خدایا شکرت برای امروز زیبا
  درود عزیزان خداوند و من 
  یکی از موارد مهم برای موفقیت در یک هدف داشتن چرایی قوی برای انجام آن است و بنابراین تصمیم گرفتم برای سحرخیزی دلیل محکمی را خدمت شما ارائه نمایم :
  با طلوع آفتاب تعدادی هورمون در بدن ترشح میشود تا بدن بحالت عادی برای انجام فعالیتهای روزانه بازگردد که باید حداکثر زیر یکساعت تختخواب را ترک و فعالیت روزانه را شروع کرد , اما در صورت ادامه دادن به خواب همین هورمونها بر علیه بدن عمل کرده و شروع به تحلیل بافتهای استخوانی و ماهیچه ایی بدن میکنند و طبق اثر مرکب منجر به ایجاد بیماریهایی مانند کم خونی , ضعف عمومی , سستی , پوکی استخوان , ریزش مو و .... میشوند .
  از طرفی باید توجه داشت افرادی که عادت به خواب صبح دارند علاوه بر زود خوابیدن در صورتی موفق به سحرخیزی میشوند که روزانه بمدت 10 ای 15 دقیقه از خواب خود کم کنند تا ترشح هورمونهای مربوطه تنظیم شده و مانع بروز عوارض یا شکست فرد شوند.         پیروز باشید - رضا احمدی متخصص تغذیه و رژیمهای درمانی
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • رویا رضایی
  دوشنبه 29 بهمن 1397
  سلام دوستان و سلام به تیم حرفه ای و عزیز رویال مایند.
  مدیریت محترم رویال مایند و اعضای عزیز اون، واقعا ممنون از مطالب مفید و کاربردی رویال مایند و مخصوصا چالش سحرخیزی چهارم.از اینکه زودتر از شروع سال با این چالش در آموزش هدف گذاری و تحقق رویاهامون و رسیدن به اهدافمون مارو یاری می کنید بی نهایت سپاسگزارم و براتون برکت و عشق در تمام جنبه های زندگی آرزومندم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Gisha
  یکشنبه 28 بهمن 1397
  سلام من اشتراک الماس دارم برای اشتراک کتابخانه باید چکار کنم؟ در کتابخانه چه محتوایی وجود داره؟
  رویال مایند
    

  سلام، اگر اشتراک الماس دارید به اشتراک کتابخانه نیازی ندارید

 • تارا عطايي
  یکشنبه 28 بهمن 1397
  سلام در دفترچه ها نام يك سري كتاب براي دانلود برده شده مثلا يا دوره صوتي مثل مراقبه ديپاك چوپرا . براي دانلود بايد به كدوم قسمت مراجعه كنيم و اينكه من اشتراك سه ماهه دارم آيا اين مطالب براي من رايگان است يا نه. ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به صفحه اصلی کلوب سحرخیزان مراجعه کنید و دوره صوتی دیپاک چوپرا را دانلود کنید

 • Gisha
  شنبه 27 بهمن 1397
  سلام من امروز دفترچه روز ششم را مطالعه کردم.در تجسم صبحگاهی گفته شده که تنها یک هدف را برای تجسم خود انتخاب کنید و همچنین تنها یک هدف برای تجسم شبانگاهی ، سوال اینجاست که من سه چهار روز قبل بر اساس دفترچه های روز اول و دوم و سوم هدف گذاری کردم و هدف های مختلفی در زمینه های مالی و شغلی و مهارتی و روابط انتخاب کردم و یادداشت کردم و همچنین بر اساس همین اهداف ویژن یک ساله نوشتم. حالا این همه اهداف نوشته شده و تنها تجسم یکی از آنها در صبحگاه و شبانگاه. من متوجه نمی شم لطفا راهنمایی کنید. مثلا چرا از همون اول هدفی که برامون مهمتر بود را انتخاب نکردیم حالا با این همه هدف های نوشته شده چیکار کنم. یعنی روی آنها کار نکنم. حداقل در هر زمینه یکی دو هدف مهم دارم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز نگفته شده است که به مدت یکسال هر روز یک هدف را تجسم کنید، گفته شده است در هر بار تمرین تجسم فقط بر روی یک هدف تمرکز کنید. به طور مثال امروز صبح یکی از اهداف مالی خود را تجسم می کنید و فردا یکی از اهداف سبک زندگی خود را انتخاب می کنید. در هر بار تمرین تجسم تنها بر روی یکی از اهداف تان تمرکز کنید. از طرفی همیشه دو یا سه هدف هستند که از همه ی اهداف دیگر برای تان اهمیت بیشتری دارند بنابراین بهتر است بیشتر اینچنین اهدافی را تجسم کنید.

 • راضیه
  شنبه 27 بهمن 1397
  سلام .شبتون بخیر .من اشتراک الماس را قبلا تهیه کردم ولی گویا عصو کلوب سحرخیزان نیستم
  رویال مایند
    

  سلام، به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت شما را فعال کنند

 • shahab
  شنبه 27 بهمن 1397
  سلام ببخشید من تازه میخواستم شروع کنم حتما باید تک تک دفترچه هارو تو یک روز تکمیل کنم یا میشه برای اینکه عقب هستم همه دفترچه هایی که تا امروز منتشر شده رو تو یک روز تموم کنم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر دفترچه را در یک روز تکمیل کنید

 • شیلر کیخاونی
  شنبه 27 بهمن 1397
  سلام من مایلم در جالش سحرخیزی شرکت کنم اما ظاهرا چالش از 22 بهمن شروع شده .راهی برای پیوستن به چالش نیست؟ برای ثبت نام چگونه اقدام کنم ؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • علیرضا فردوسی
  شنبه 27 بهمن 1397
  سلام و عرض خدا قوت خدمت گروه فوق العاده رویال ماند .میخواستم بدونم با توجه به اینکه در قسمت تعرفه های اشتراک ویژه نوشتین در صورت خرید اشتراک الماس اشتراک کلوب سحر خیزان فوق موفق به صورت رایگان در دسترس قرار میگیره به این معنی ست که با پرداخت 127 هزار تومان خرید اشتراک الماس نیازی به پرداخت 120 هزار تومان اشتراک کلوب سحر خیزان نیست ؟؟؟
  رویال مایند
    

  بله در صورت تهیه اشتراک الماس، اشتراک کلوب را هدیه خواهید گرفت

 • حسین
  جمعه 26 بهمن 1397
  با سلام خدمت شما بنده تازه عضو سایت شده‌ام و از شما تقاضا دارم مرا بیشتر راهنمایی و کمک کنید در جهت موفقیت ممنون
  رویال مایند
    

  با سلام، به عنوان اولین گام در چالش 30 روزه سحرخیزی شرکت کنید

 • مسعود
  جمعه 26 بهمن 1397
  سلام، از حساب من 2 تا 60 تومن کم شده، واسه دوره ی 3 ماهه ی کلوب سحرخیزان، 72 ساعت گذشته ولی به حسابم برنگشته، چطوری باید پیگیری کنم.
  رویال مایند
    

  سلام، با بخش پشتیبانی در تلگرام پیگیری کنید، بخش پشتیبانی به سرعت مشکل را برطرف خواهند کرد

 • .....
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  ببخشید من حدود 4 روزشو از دست دادم و هنوز شروع نکردم چطور میتونم از امروز کنم>؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • سجاد
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  سلام عليكم. ضمن تشكر از وبسايت آموزنده و بي نظيرتون يه مساله اي فكر منو مشغول كرده، در دفترچه شماره يك شما فرمودين به جاي اينكه بگوييد دلم ميخواد لاغر شوم يا دلم مي خواد از شر بدهي خلاص شوم بايد بگوييد من در فلان تاريخ به وزن ايده آلم ميرسم يا در فلان تاريخ اين مقدار درآمد دارم. اين جملات مربوط به آينده هستند و با قسمت بعدي فرموده هاي شما كه در رابطه با بيان خواسته ها فرموديد كه بايدبا زبان حال باشدو از زمان آينده استفاده نكنيد و اينكه از عبارت من ....... هستم استفاده كنيد در تناقض است.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز قسمت اول برای تعیین اهداف کوتاه مدت است و قسمت دوم برای تعیین ویژن یکساله

 • یعقوب
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  سپاسگزارم بابت دفترچه ها و توضیحات و خلاصه هایی که از کتاب های مختلف برای درک و توجه بیشتر نوشته شده است
  چه مجموعه بی نظیری دارید .شاد و سلامت و ثروتمند باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • محمدصالح
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  بسم الله الرحمان الرحیم.
  سلام. با مسابقه ای که اعلام کردید موافقم، اما لطفاً مسابقه بر سر چیز دیگری باشد و مبلغ کمتر بین نفرات بیشتر تقسیم شود.
  باتشکر فراوان از تیم فوق العاده رویال مایند
  رویال مایند
    

  با سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • مصطفی
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  سلام، کتاب جدید "رابین شارما" کی به اشترک میزارید ؟
  رویال مایند
    

  سلام، از یکم اسفند

 • masoud
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  سلام 
  خیلی ممنونم از تمامی اعضای سایت ، من اشتراک الماس رو خریداری کردم واقعا عالیه
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • لاله
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  سلام من جز اون دسته افرادی هستم که هی امروز فردا میکنم برا تمرین کردن و باوجود علاقه ای که به مطالعه دارم اصلا حوصلم نمیشه بخونم ولی سعی کردم با این چالش جلو بیام و نشستم برا اولین بار دفترچه ها رو هرروز خوندم ولی عقب افتادم باز به خاطر تنبلی حالا چیکارکنم برام سخته بخوام هم فردا دوتا دفترچه رو انجام بدم هم برد رو درست کنم هم تمرین فردا رو انجام بدم دوست داشتم با بچه ها بیام جلو ولی نشد حالا باید چیکارکنم
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز حجم تمرینات دفترچه های بعدی خیلی کمتر از 3 دفترچه اول است

 • معصومه احمدپور
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  سلام ، من موافق هستم که مسابقه برگزار بشه برای بهترین دفترچه ویژن برد.
  رویال مایند
    

  چشم

 • رضا رفیعی
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  با دورد و عرض یک خدا قوت بی نهایت به اندازه اینهمه تاثیرات بزرگی که توی زندگی آدما میزارید نمی دونم چجوری پیام تشکرم رو بهتون بگم و لطفا این پیام رو به تک تک عواملتون برسونید.
  شما بی نظیرید. فوق العاده امسال در ذهن من تاثیرات بی نظیری گذاشتید. انقدر که جدیدا حس کردم وقتی حواسم نیست هم ذهنم داره رویاهام رو دنبال می کنه. این اتفاق برای من بی نظیره. اینهمه تاثیر بعد از لطف خدا حاصل زحمات شما برای آماده کردن مطالب بکر و دسته اوله که باعث میشه زندگی آدما انقدر تغییر کنه. هرچقدر تشکر کنم کمه. در سخت ترین روزهای امسال اموزهای رویال مایند بود که منو نگه داشت. روزای بی پولی سختی فشار فقط با اموزهای شما به بهترین و پر پول ترین روزای سال تبدیل شد. همینجوری با تمام قدرت ادامه بدید و مطمئن باشید چندین برابر انرژیای خوبی که وارد زندگی آدما می کنید به خودتون برمیگرده و هرروز کار و فعالیتتون بهتر و بهتر میشه
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده، ممنون از لطف همیشگی شما به رویال مایند

 • امیر فرهادی
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  سلام به همه دوستان عزیزم در رویال مایند.بچه ها من تازه تو این دوره ثبت نام کردم .خوشحال میشم یمقدار راهنماییم کنید برا قدم اول چکار باید بکنم؟مرسی از همگی شما
  رویال مایند
    

  دوست عزیز با مطالعه کتاب معجزه سحرخیزی و انجام تمرینات دفترچه های سحرخیزی شروع کنید

 • ایلین
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  با سلام و خسته نباشید
  متاسفانه من امروز با این چالش آشنا شدم، امکانش هست که ثبت نام کنم و در چالش ۳۰ روز شرکت کنم یا خیر؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • زهرا یوسفی
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  سلام ممنون از سایت عالیتون ببخشید میخواستم بپرسم با اومدن این دفترچه ها دفترچه های قبلی رو برداشتید؟
  رویال مایند
    

  بله چالش چهارم تمام چالش های قبل را پوشش خواهد داد

 • Hossey
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  یک سوال فنی ؟! نمی شد امروز دفترچه اش رو دیروز منتشر می کردید؟ دلیلی برای جداکردنشون روزای دوم و سوم نمی بینم با احترام
  رویال مایند
    

  دوست عزیز انجام تمرینات زمانگیر است، اگر دفترچه دوم و سوم را یکجا می کردیم اکثر دوستان فرصت نمی کردند تمرینات را به پایان برسانند و از چالش عقب می ماندند

 • رضا
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  درود دوستان قدرتمند و سحرخیز , از خداوند برای کسب افتخار آشنایی با شما خوبان سپاسگذارم و ایماندارم همگی به امید خدای محبت با قوت و قدرت موفقیت در تمام برنامه های هدفگذاری شده را تجربه میکنیم . با توجه به تخصص و تجربه 20 و اندی ساله در حرفه تناسب اندام و سلامتی خوشحال میشوم در بخش هدفگذاری این قسمت شما را با کاربردی ترین روشی که براساس مطالعه و تحقیق عملی طی چند سال طراحی کرده ام آشنا کنم . به امید روزهای پر از سلامتی و برکت در ایران . رضا احمدی متخصص تغذیه و رژیمهای درمانی لاغری و زیبایی به روش جراحی غیرتهاجمی RF و Cavitition
  رویال مایند
    

  سلام، حتماً پیشنهادتان را به بخش پشتیبانی در تلگرام ابلاغ کنید تا پیام شما برای مدیریت ارسال شود

 • Amboabdol
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  واقعا عالیه رویال مایند عاشقتم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علی
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  سلام و وقت بخیر.
  برنامه ریزی سال 98 در چالش چهارم با کمپین هدف گذاری که از 18 اسفند شروع میشه متفاوته؟
  رویال مایند
    

  خیر صرفاً کمپین هدف گذاری اسفند ماه دارای نکات تکمیلی و دفترچه های مدیریت اهداف سال 98 است

 • Chicky
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  با سلام 
  ممنون از گروه خوبتون ...من سوالی از خدمتتون‌ دارم ..بنده مادر ی نوزاد هستم و متاسفانه ب خاطر دوندگی روزانه و نگهداری بچه ام نمیتونم خیلی بده ها ولی واقعا وحشتناکه ۵ صبح بیدار بشم ...الان دفترچه دوم رو هم مطالعه و اهداف رو نوشتم ...این مشکل رو چ طور حل کنم ..حداکثر ساعت ۷ صبح میتونم بیدار شم 😖😁
  رویال مایند
    

  سلام، هیچ مشکلی نداره. حتماً لازم نیست ساعت 5 صبح بیدار شوید. مهم این است که روزتان را در ساعات ابتدایی روز شروع کنید

 • rooeen
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  درووود و خدا قوت
  به دوستان عزیز و پر تلاش رویال مایند دمتون گرم خدا برای ایران حفظتون کنه.
  یک سوال داشتم لطفن راهنمایی کامل بفرمایید من سرباز هستم و سال 98 هم خدمتم ادامه خواهد داشت
  میشه بفرمایید من چطور بهتر در مسیر اهدافم حرکت کنم با توجه به چالشهای موجود، در سنی هستم (28 سال) که در اوج جوانی و انرژی هستم و در عین حال بخش زیادی از زمان و انرژی و اختیارم در دست خودم نیست 
  چطور با حداکثر قدرت به سمت اهدافم برم؟
  بی صبرانه منتظرم
  رویال مایند
    

  شما باید با توجه به شرایط خاصی که در آن قرار دارید برنامه ریزی کنید وسعی کنید در طول روز در زمان های آزادتان بر روی رشد شخصی خود تمرکز کنید تا بعد از اتمام سربازی با حداکثر توان به دنبال تحقق اهداف تان پیش بروید.

 • sara
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  سلام. ممنون از شما بابت انرژی، توان، انگیزه و تمام حال خوبی که از مطالب ارائه شده میگیریم. من تمام دفترچه های چالش سوم رو پرینت گرفتم. اما متاسفانه نشد که پیش برم. برای شرکت در چالش چهارم باید مجددا پرینت بگیرم یا دفترچه های قبل قابل استفاده هستن؟
  رویال مایند
    

  قابل استفاده خواهد بود، اما حتماً دفترچه های چالش چهارم هم مطالعه فرمایید

 • مهدی
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  سلام وقت شما بخیر.
  تشکر ویژه بابت زحمات شما
  کارتون عالی هست براتون از خداوند رحمت و برکت زیاد خواستارم. 
  موفق باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • یحیی عوض پور
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  با عرض سلام و خدا قوت ، من الان چند روز که عضویت یکساله الماس خریدم ولی مثل اینکه این قسمت برای من فعال نیست، چرا؟
  رویال مایند
    

  به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان را برای شما فعال کنند

 • مهر آذین
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  سلام و عرض ادب..خداقوت خدمت تمام عزیزان رویال مایند..
  عزیزان بنظرم دفترچه شکرگزاری رو هم بزارین بد نیست؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله قبل از شروع چالش 30 روزه به اشتراک خواهیم گذاشت

 • علی
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  برای دریافت فایل ها باید 2 تا هزینه پرداخت کنیم؟ حق عضویت پرداخت کنیم وهم خرید اشتراک ویژه!!؟؟؟؟؟؟!! به اکثر فایل ها دسترسی نداریم
  رویال مایند
    

  اگر اشتراک الماس خریداری کرده اید به همه فایل ها دسترسی خواهید داشت

 • رضا رفیعی
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  با سلام
  من سال گذشته برای هدفگذاری کل سالم از برنامه جامع هدفگذاری دارن هاردی استفاده کردم و واقعا توی زندگیم تاثیرات شگرف و بی نظیری داشت. ایا میشه کنار این برنامه از اون دوره هم مجددا استفاده کرد؟
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز کمپین هدف گذاری 18 اسفند برگزار خواهد شد

 • حسین
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  من طرح الماس راخریداری کردم
  وچون کلوب سحرخیزان را هم نیاز داشتم
  ۳ماهه بمبلغ ۶۰۰۰۰ تومان خریدم
  بعد دیدم کلوب رو میتونم رایگان دریافت کنم
  آیا مبلغ ۶۰۰۰۰ قابل برگشت هست
  رویال مایند
    

  بله به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • آرام ملکی
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  درود ، دوستان بزرگوارم وقت عالیتون بخیرو خوشی ... ، ممنونم از زحمات بیدریغتون ..... ، محبت بفرمائید منابع ، کتب و سمینارهای مکمل چهارمین چالش سحرخیزی رو معرفی کنید ،تا با استفاده و مطالعه آنها بیشترین بهره وری رو از این چالش داشته باشیم ، سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  منابع چهارمین چالش: کتاب معجزه سحرخیزی، کتاب قانون 5 ثانیه، کتاب کار عمیق، تمامی کتاب ها و سمینارهای دارن هاردی و جیم ران و کتاب عادت های افراد میلیونر، کتاب قدرت عادت ها، کتاب راهبی که فراری خود را فروخت، کتاب شکستن عادت های کهنه

 • arefeh
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام وقتتان بخیر
  صمیمانه بابت کار ارزشمندی که انجام میدهید سپاسگزارم
  من چندین ساله که اهدافم را مینویسم.من سال های گذشته اهداف کلی ۱۰ ساله و ۵ ساله ام و ... نوشتم.سال ۹۷ روهم این کاررو تکرار کردم.الان سوالی که دارم اینه که ایا باید دوباره امسال اهداف ۱۰ ساله و ۵ ساله ام رو مجددا بنویسم یا اینکه امسال فقط اهداف سالانه و۳ ماه و... رو بنویسم.این مساله برای من باعث شده که نتونم از کتاب هایی مثل "بهترین سال زندگی شما"حداکثر استفاده کنم یا از چالش های سحر خیزی.
  بابت اینکه با صبوری ،مهربانی تمام و به گونه ای عالی تمام همراهان رو راهنمایی میکنید بسیار سپاسگزارم
  بهترین ها رو براتون ارزو میکنم و امیدوارم خدا به شما طوری پاداش بده که خودش شایسته است.
  رویال مایند
    

  پیشنهاد می کنیم دقیقاً طبق آموزه های دفترچه ها پیش بروید و حتی اگر در گذشته اهداف بلند مدت خود را تعیین کرده اید باز آنها را مورد ارزیابی قرار دهید

 • علیرضا
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام. وقت بخیر. من اشتراک الماس رو امروز خریداری کردم. الام که در صفحه چالش 30 روزه هستم عبارت "دوست عزیز برای دانلود این مطلب باید نسبت به تهیه عضویت کلوب اقدام نمایید.
  " را نشان میدهد. لطفا راهنمایی کنید.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز برای فعال شدن عضویت کلوب سحرخیزان به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • علیرضا منتظری
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام خدا قوت.
  من عضویت یک ساله الماس را خریداری کردم چالش 30 روزه کی برای من فعال میشود .؟ لطفا راهمنمایی بفرماییید ظاهرا از امروز شروع شده است.؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز برای فعال شدن عضویت کلوب سحرخیزان به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

 • مجتبی صدری
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام
  لینک دانلود دفترچه ها کجا قرار داره؟
  رویال مایند
    

  اگر عضویت کلوب شما فعال باشد، لینک های دانلود باید در همین صفحه برای شما فعال باشند

 • آرزو
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام وقتتون بخير 
  طرح الماس رو خريدارى كنم ميتونم تو چالش٣٠ روزه هم باشم يا خير ، بايد اون رو به صورت جدا خريدارى كنم ؟؟
  رویال مایند
    

  در صورت خرید اشتراک الماس عضویت یکساله کلوب را هدیه می گیرید

 • Avin
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام دوستان گلم..
  امروز که پیام چالش برام اومد..دل تو دلم نبود که جلسه اول را دانلود کنم ...الان دانلود کردم ودارم مطالعه میکنم ..
  دوستان تعهدی که اول چالش بخودتون میدید اولین و بزرگترین قدم محسوب میشه ..خواهشاً با قدرت ادامه بدید..
  از خداوند بخاطر این همه زیبایی و استعداد که به ما بخشیده سپاسگزارم..
  از سایت رویال مایند و کارکنان زحمت کشش نهایت تشکر و قدردانی را میکنم..امیدوارم خداوند همیشه پشت وپناهشون باشه..
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • نریمان
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  سلام وقت شما بخیربرای تهیه چالش سحرخیزی باید عضویت 1سال رو خریداری کنم؟ یا چی؟
  و اگه فردا نتونستم اکانت بخرم سشنبه میتونم تهیه کنم و همراه با دیگر افراد که از دوشنبه شروع کردن منم شروع کنم یا اونا یک روز زودتر از من هستن؟
  ممنون میشم از راهنمایی تون با احترام
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر فقط می خواهید در چالش شرکت کنید عضویت کلوب سحرخیزان را تهیه کنید. در ضمن چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • تارا عطايي
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام وقتتون بخير من ثبت نام كردم و حق عضويت ٣ ماهه رو هم پرداخت كردم حالا براي فردا كه شروع چالش هست بايد چي كار كنم ؟ ضمن اينكه دفترچه هاي مرتبط رو بايد از كجا تهيه كنم؟
  رویال مایند
    

  فردا صبح به همین صفحه مراجعه کنید لینک دانلود اولین دفترچه برای شما فعال خواهد بود

 • ایمان شفیع
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام وقت بخیر 
  من عضویت الماس دارم اما چالش فعال نیست از فردا صبح فعال میشه ؟؟
  ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
  باتشکر
  رویال مایند
    

  بله چالش از 22 بهمن آغاز می شود

 • amirmohammad
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  عالی
  رویال مایند
    
 • Ahmad
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام من اشتراک یک سال خریداری کردم نمیتونم از طریق تلگرام پیام‌بدم‌خدمتتون از طریق واتس اپ پیام ارسال کردم براتون ممنون میشم چالش سحرخیز بنده رو فعال کنید
  رویال مایند
    

  بله به زودی بخش پشتیبانی عضویت شما را فعال خواهند کرد

 • امیراحسان نوری
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام 
  من ثبت نام کردم و پکیج کلوب هم خریداری کردم
  اما هیچ لینکی برای دانلود وجود نداره
  لطفا راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  از 22 بهمن چالش شروع خواهد شد

 • Sara
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام و وقت بخیر. من عضویت الماس یک ساله دارم. برای شرکت در چالش سحر خیزی باز هم باید مبلغی پرداخت کنم؟!🤔
  رویال مایند
    

  خیر به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب شما را فعال کنند

 • منیره
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام،خدا قوت،ببخشید برای شرکت درچالش باید اشتراک تهیه کنم یا عضویت کلوب رو تهیه کنم؟چون اشتراک یکسالست،عضویت کلوب حداقل سه ماهه اما چالش فقط39روزه
  ممنون :-)
  رویال مایند
    

  در صورتی که فقط می خواهید در چالش شرکت کنید و نیازی به محتوای بخش ویژه سایت ندارید کافی است که اشتراک سه ماه کلوب را تهیه کنید.

 • ممتاز
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  چندباری اقدام به ثبت نام کردم ولی خب ثبت نام نشدم
  راهی دیگه برای دریافت دفترچه نیست که ما بتونیم بدون ثبت نام تهیه کنیم؟
  رویال مایند
    

  شما به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را در هنگام ثبت نام رفع کنند

 • Hani Home
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام. 
  برای چهارمین چالش باید وجه واریز کنیم. چون چالش سوم رو من واریز کردم و همچنین عضو الماس سایت هستم. 
  ممنون
  رویال مایند
    

  خیر لازم نیست اگر عضویت الماس شما فعال است

 • مسعود
  یکشنبه 21 بهمن 1397
  سلام
  آیا مشابه سال قبل دفترچه مدیریت هفتگی اهداف برای سال 1398 هم ارائه می شود ؟
  رویال مایند
    

  بله 

 • هانیه
  شنبه 20 بهمن 1397
  سلام خسته نباشین
  می خواستم بدونم وقتی دوره ی جدید چالش سحر خیزی شروع میشه نمیشه دوره های قبلی چالش رو شرکت کرد من میخواستم از دوره های قبلی چالش شروع کنم امکانش هست؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز دوره جدید شامل تمام آموزه های دوره های قبل خواهد بود

 • نگین
  شنبه 20 بهمن 1397
  ببخشید میشه بقیه ی کتاب ها رو هم مثله معجزه ی سحرخیزی چاپ کنید؟
  رویال مایند
    

  در حال گرفتن مجوزهای لازم برای چاپ کتاب ها هستیم

 • نگین
  شنبه 20 بهمن 1397
  سلام ،من اشتراک الماس دارم اماچرا وقتی روی لینک دانلود می زنم هیچ اتفاقی نمی افته?
  رویال مایند
    

  دوست عزیز چالش از 22 بهمن شرروع می شود

 • محمدعلی
  شنبه 20 بهمن 1397
  سلام
  چالش 30 روزه معجزه سحرخیزی لینک دانلود نداره
  رویال مایند
    

  چالش از 22 بهمن آغاز می شود

 • زهرا
  جمعه 19 بهمن 1397
  لطفا یک دستورالعمل هم بگذارید که بیام های متفرقه و منفی نفرسته کسی تو گروه . چون یه جورایی حکم موتور رو داره بنظرم
  رویال مایند
    

  ما به دوستانی بارها تاکید کرده ایم پیام های منفی و نامرتبط در گروه قرار ندهند اما کنترل گروه های تلگرامی سخت است

 • زهرا
  جمعه 19 بهمن 1397
  ممنون. لطفا اطلاع رسانی کنید من اصلا نمیدونستم چون در اینستا و تلگرام نگفتید اخه. چطور بفهمیم بس
  رویال مایند
    

  قبل از شروع سومین چالش سحرخیزی بارها در تلگرام و اینستاگرام اطلاع رسانی کردیم

 • زهرا
  جمعه 19 بهمن 1397
  سلام .لطفا یک گروه در تلگرام برای اعضای چالش درست کنید تا تجربیات مثبتشون رو به اشتراک بذارن و بهم امید بدن و حتی سوالاتشون رو از هم ببرسن.اینطوری تاثیرش چند برابر میشه و عده بیشتری ترغیب میشن که شرکت کنن و رقابت سالم ایجاد میشه.
  رویال مایند
    

  گروه تشکیل شده است، به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را عضو گروه کنند

 • مجتبی صدری
  جمعه 19 بهمن 1397
  سلام
  من تا حالا در چالش ها شرکت نداشتم . این دفترچه ها که گفتید از کجا باید دانلود کنم؟ و روال کار به چه شکلی است؟ آیا کتاب های خاصی رو باید از قبل مطالعه کنم؟
  رویال مایند
    

  قبل از شروع چالش بهتر است که کتاب معجزه سحرخیزی را از سایت دانلود کنید و مطالعه فرمایید. دفترچه های چالش هم به محض شروع شدن چالش در همین صفحه قابل دانلود هستند

 • مهدی
  چهار شنبه 17 بهمن 1397
  چه جالب که از 22 بهمن چالش جدید شروع میشه
  از فردای روز تولد من :)
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده است، انشاالله با شرکت در چالش سحرخیزی بهترین سال زندگی شما رقم خواهد خورد

 • مهدی
  چهار شنبه 17 بهمن 1397
  سلام
  ببخشید چالش بعدی از کی شروع میشه؟
  رویال مایند
    

  از 22 بهمن ماه

 • سارا
  دوشنبه 1 بهمن 1397
  سلام و تشکر فراوان به خاطر سایت فوقالعاده شما و مطالب خودتون 
  من از فروردین امسال با خواندن کتاب اثر مرکب تغییرات زیادی در زندگیم ایجاد کردم اما بر اثر یک سری اتفاقات بد بعد از چند ماه به شدت نیروی تکانش خودم رو از دست دادم 
  ماه پیش آرزو میکردم ای کاش یه دوست مثبت اندیش و فعال داشتم تا دوباره با انرژی شروع کنم اما دریغ... اما ناگهان کاملا اتفاقی با رویال مایند آشنا شدم ، و مجددا با انگیزه و اشتیاق و برنامه ریزی و البته بهتر از همیشه حرکتم رو آغاز کردم  رویال مایند همون دوستی هست که من همیشه آرزو داشتم ،ممنونم رویال مایند و دوستت دارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Mahdi
  جمعه 28 دی 1397
  سلام من الان ميتونم داخل چالش سحرخيزي بشم؟؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله چالش به گونه ای طراحی شده است که هر زمان که بخواهید می توانید وارد آن بشوید

 • فاطمه ذبیحیان
  سه شنبه 25 دی 1397
  درود بر شما من می خواهم در چالش سحرخیزی شرکت نمایم اما وقتی وارد کلوب سحرخیزان که می شوم و چالش 30 روزه را انتخاب می نمایم در پایین صفحه نوشته باید عضو شوم و اشتراک ویژه تهیه نمایم. ممنو می شوم اگر راهنمای کنید
  رویال مایند
    

  سلام، ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس به پنل کاربری تان مراجعه کنید و در پنل کاربری تان بر روی خرید عضویت کلوب کلیک کنید و عضویت کلوب سحرخیزان را تهیه کنید.

 • آتنا
  دوشنبه 24 دی 1397
  وقت بخیر .من نمیدونم چه جوری شروع کنم میشه رهنمایی کنید .
  رویال مایند
    

  ابتدا کتاب معجزه سحرخیزی را مطالعه کنید و سپس دفترچه های ششگانه چالش را مورد مطالعه قرار دهید و در نهایت از طریق دفترچه مدیریت چالش وارد چالش 30روزه شوید

 • آتنا
  دوشنبه 24 دی 1397
  باسلام و خسته نباشید .من دیروز فایلهای چالش سحرخیزی رو دریافت کردم و میخوام این چالش رو شروع کنم .من اینستاگرام ندارم .حتما باید برای دیدن کلیپ های صبحگاهی اینستاگرام رو نصب کنم؟
  رویال مایند
    

  سلام، خیر برای دانلود کلیپ ها به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید. در سومین چالش سحرخیزی مجموعه 30 روزه مل رابینز را در کلوب سحرخیزان به اشتراک گذاشته ایم

 • مهرآذین
  دوشنبه 17 دی 1397
  سلام وقت بخیر..من که اشتراک الماس دارم و از اول بهمن میخوام این چالش رو برا خودم شروع کنم..آیا دوره ها و چیزای مختلفی ک گذاشتین بعد تموم شدن دوره پاک میشن؟؟یا من میتونم بعدن خودم ببینم و برم جلو؟
  رویال مایند
    

  سلام، پاک نخواهند شد

 • Mahdi
  شنبه 15 دی 1397
  با عرض سلام و ادب خدمت تیم رویال مایند.
  سوالی در مورد مجموعه impact theory دارم؛ می خواستم بدونم قسمتای جدیدی از این مجموعه رو در این دوره چالش 30 روزه سحرخیزی به اشتراک نمیزارین؟
  با تشکر.
  رویال مایند
    

  به زودی قسمت های جدید این مجموعه را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • زهرا
  دوشنبه 10 دی 1397
  سلام. برای من کلیپ صبحگاهی در بخش مل رابینز دیده نمیشه . ممکنه راهنمایی کنید؟ ینی با نام کاربری وارد شدم اما در بخش کلوب سحر خیزان کلیپی فعال نیست که ببینم؟؟
  دوره مل رابینز همون کلیپ صبحگاهیه؟؟
  رویال مایند
    

  وارد صفحه اصلی کلوب شوید و سپس به بخش دوره 30 روزه تحول شخصی مل رابینز وارد شوید باید لینک های دانلود برای شما فعال باشد در غیر این صورت به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند.

 • سهیلا
  شنبه 8 دی 1397
  سلام ممنون ازسایت بسیارعالی و برنامه های فوق عالی
  سوال من اینه که کلیپ های صبحگاهی با همین نام تو سایت هست؟منظورم اینه که هرروز اختصاصی کلیپ گذاشته میشه؟اخه من ادرسی که فرمودین میرم نمی بینم
  رویال مایند
    

  به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید و به طور مثال وارد دوره 30 روزه تحول شخصی مل رابینز شوید و هر روز صبح یک کلیپ را دانلود کنید

 • سعید رضوی
  شنبه 8 دی 1397
  با سلام من امروز به عضویت کلوب سحرخیزان در اومدم به نظر شما از الان شروع کنم از بقیه دوستان و سیستم عقب نمیفتم؟
  با اینکه صبر کنم در دور چهارم همراه بشم
  رویال مایند
    

  سلام، به نظر ما هم اکنون شروع کنید زیرا دور چهارم چند ماه آینده برگزار خواهد شد

 • مسیح
  جمعه 7 دی 1397
  با سلام و خداقوت .
  من امروز عضویت الماس و گرفتم برای پیوستن به کلوپ چالش سحرخیزان چطور باید عضو کلوب شم
  رویال مایند
    

  سلام، به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت شما را فعال کنند

 • sima
  جمعه 7 دی 1397
  سلام من امروز وارد کلوب شدم چکار کنم از کجا شروع کنم یه هفت روزی هست که شروع شده.میشه راهنمایی کنید ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام، ابتدای شش دفترچه اول را دانلود کنید و تمرینات آنها را به انجام برسانید و سپس از طریق دفترچه مدیریت وارد چالش شوید

 • محمدصالح
  جمعه 7 دی 1397
  بسم الله الرحمن الرحيم.
  سلام تشکر می کنم از تیم رویال مایند. ببخشید این چالش سحرخیزی هم مثل دفعه های قبل جایزه دارد؟ و آیا بازهم مسابقه برگزار می کنید؟
  باتشکر
  رویال مایند
    

  سلام، در این دوره مسابقه نخواهیم داشت

 • فاطمه
  چهار شنبه 5 دی 1397
  سلام. عذرمیخوام ،من عضو کلوب هستم ،اما دفترچه های مربوط به چالش سحرخیزی برام نمیان . تا روز ششم دیدم البته و همه رو دانلود کردم ،اما این دو روز دفترچه نمیبینم اصلا تو سایت . ممنون میشم راهنمایی م کنید. گفتن 9 دفترچه هست کلا برای چالش...
  رویال مایند
    

  سلام، باید لینک 6 دفترچه تمرین و 3 دفترچه مدیریت برای شما فعال باشد اگر نیست به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل را بررسی کنند

 • سارا
  سه شنبه 4 دی 1397
  سلام 
  ممنون از سایت عالی و برنامه های خوب شما 
  من الان عضو چالش شدم و همه دفترچه هارو گرفتم 
  خواستم بدونم برنامه های روزهای قبل رو لازم نیست داشته باشم ؟ از فردا ۵ صبح میتونم در ادامه این فایل ها برنامه های روزانه را داشته باشم ؟
  رویال مایند
    

  بله شما ابتدا تمرینات شش دفترچه اول را به پایان برسانید و سپس وارد چالش شوید

 • گلشید
  دوشنبه 3 دی 1397
  من تازه به چالش اضافه شدم و می‌خوام شروع کنم ولی تا دفترچه برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه برام اومده...فکر میکنم تا الان باید لینک های بیشتری برام قرار می‌گرفت
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز برای دنبال کردن کلیپ های روزانه باید به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید:

  https://royalmind.ir/cloob

 • هان گل
  دوشنبه 3 دی 1397
  سلام
  ببخشید کلیپ های صبحگاهی کدوم قسمت کلوب سحر خیزان هست ؟
  رویال مایند
    

  سلام، به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید:

  https://royalmind.ir/cloob

 • زهرا
  یکشنبه 2 دی 1397
  سلام من الان متوجه شروع چالش شدم
  میشه از الان اضافه شم بهش یا میره برا دفعه بعدی؟
  رویال مایند
    

  بله می توانید، چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • ali
  یکشنبه 2 دی 1397
  وقت بخیر 
  دوره 7روز اول تمام شد تا آخراین روز با برنامه ای که از دفترچه ها گرفتیم ادامه بدیم؟دیگه دفترچه یا برنامه ای تا آخر روز اعلام نمیشه؟
  رویال مایند
    

  برا اساس دفترچه مدیریت چالش وارد چالش شوید و هر روز کلیپ های صبحگاهی را در کلوب سحرخیزان دنبال کنید.

 • شهروز
  یکشنبه 2 دی 1397
  با درود و تشکر از سما
  من در دومین دوره چالش شرکت کردم و از اون موقع تا به حال هر روز ۵:۱۵ صبح بیدار میشم و عملکردم در تمام جنبه های زندگیم به شدت بهتر شده. من این میاله رو تا حد زیادی مدیون شما هستم. ما برنامه های صبحگاهی در شرکت داریم و یک کلوپ سحر خیری راه انداختیم و برنامه های ما دیدن سمینارها و مطالعه کتاب های شماست. 
  من پیشنهاد میکنم فایل های مراقبه بیشتری قرار بدید، مراقبه های چهارده گانه دیپاک چوپرا برای من تکراری شده، همچنین مراقبه قلب انتونی رابینز هم فوق العاده بود، اما اینها کم هستن و به نظرم جا داره که مراقبه های بیشتر داشته باشیم.
  سپاس از شما
  رویال مایند
    

  سلام، بسیار فوق العاده است. چشم انشاالله در آینده مراقبه های بیشتری را در سایت قرار خواهیم داد.

 • Maryam
  شنبه 1 دی 1397
  عالی
  رویال مایند
    
 • سپیده
  شنبه 1 دی 1397
  با سلام
  من اشتراک الماس که روش عضویت رایگان کلوب رو داشت خریداری کردم ولی فعال نشده عضویت کلوبم. چیکار باید بکنم؟
  رویال مایند
    

  سلام، لطف کنید برای فعال شدن عضویت کلوب سحرخیزان به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

 • شریفی
  شنبه 1 دی 1397
  منظورتون از دفترچه ها پی دی اف هست یا دفترچه کاغذی؟
  رویال مایند
    

  pdf

 • گلشید
  شنبه 1 دی 1397
  سلام من میتونم از فردا در چالش شرکت کنم؟یه روز از شروع دوره سوم گذشته اخه
  رویال مایند
    

  سلام، چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • ali
  شنبه 1 دی 1397
  من به خاطر اثاث کشی از روز سوم چالش ادامه ندادم راهنمایی بفرمایید به ترتیب از روز چهارم شروع کنم یا از اول ؟
  رویال مایند
    

  سلام، از روز چهارم شروع کنید

 • فائزه
  شنبه 1 دی 1397
  چه طوری عضو کلوب شم تا بتونم این چیزی که در بالا نوشتین راجع به اپ سحرخیزی را واسه موبایل یا pc دانلود کنم
  رویال مایند
    

  ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس به پنل کاربری تان مراجعه کنید و عضویت کلوب را تهیه کنید

 • رسول عباسی
  جمعه 30 آذر 1397
  سلام و سپاس از تلاش های تاثیرگذار شماعزیزان
  یک پیشنهاد داشتم در خصوص دفترچه سحرخیزی 
  اگر امکانش هست هر روز شکرگزاری را د رهمان روز دفترچه چالش قرارداده شود تا یک دفترچه کامل باشه هم برای همراه داشتن و کارهای روزانه در یک دفترچه قرار میگیرد 
  ممنون
  رویال مایند
    

  این امکان وجود ندارد زیرا شاید بعضی از دوستان نخواهند از روال صبحگاهی و شبانگاهی شکرگزاری استفاده کنند.

 • نفیسه
  جمعه 30 آذر 1397
  سلام بهمه.من الان عضو کلوب شدم و به چالش سحرخیزی پیوستم.واقعا به خودم تبریک میگم که بفکر خودم هستم.
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • ali
  پنج شنبه 29 آذر 1397
  در دفترچه روز پنجم نوشتید 5 گم از بین بردن عادت دنبال کردن اخبار منفی... ولی 4 گام را ذکر کردید!!
  رویال مایند
    

  حتماً اشتباه تایپی بوده است

 • هانیه
  پنج شنبه 29 آذر 1397
  سلام من تو چالش شرکت کردم اوایل خوب بود ولی دو روز میشه که استرس بیدار شدن از خواب میگیرم و تقریبا تا خود صبح بیدارم انگاری یه چیزی تو ذهنم اجازه خوابیدن بهم نمی‌ده و من از ساعت ۴:۳۰ این چالش رو اجرا میکنم ولی بعدش خوابم میگیره و صبح ها هم سردرد و عدم تمرکز دارم میخواستم بدونم مشکل من از چیه و چطوری میتونم رفعش کنم.اینطوری پیش بره عملا نمیتونم تو این چالش شرکت کنم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به احتمال زیاد روال های شبانگاهی مناسبی برای خود انتخاب نکرده اید، زیرا اگر روال های شبانگاهی خود را به خوبی تنظیم کنید خود به خود برای خوابیدن آماده خواهید شد.

 • مبینا
  چهار شنبه 28 آذر 1397
  سلام من برای عضویت اشتراک 1 ماهه تهیه کردم اما الان نمیتونم این چالش رو دانلود کنم.. میشه راهنمایی کنید و اگر اشتراک بیشتری باید تهیه کنم میشه این اشتراک را پس بگیرم و جاش یکی دیگه بخرم؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، شما به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

 • Roza
  چهار شنبه 28 آذر 1397
  با عرض سلام ،تشکر میکنم از چالش خوب و مطالب مفیدتون
   کاش یک گروه تلگرامی هم تشکیل میدادید
  رویال مایند
    

  انشاالله از روز پنجشنبه گروه تلگرامی راه اندازی می شود

 • نسرین
  چهار شنبه 28 آذر 1397
  سلام 
  خیلی ممنون بابت سایت خوب و مطالب عالی 
  واقعا فوق العاده هست 
  ممنون میشم کتابها و کلیپ های انگیزشی و همینطور در زمینه رشد شخصی هم کتابهایی معرفی کنید
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف شما. چشم

 • مهدی
  چهار شنبه 28 آذر 1397
  در دفترچه روز پنجم نوشتید 5 گم از بین بردن عادت دنبال کردن اخبار منفی... ولی 4 گام را ذکر کردید!!
  رویال مایند
    

  حتماً اشتباه تایپی بوده است

 • مهدی
  چهار شنبه 28 آذر 1397
  با عرض سلام و خسته نباشید به تیم رویال مایند
  بابت مطالب
  فوق العاده خوب و مفیدتون تشکر
  لطفا کتاب کنترل ذهن اثر خوزه سیلوا رو قرار بدهید.
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • تارا عطايي
  سه شنبه 27 آذر 1397
  سلام من امشب با گروه شما آشنا شدم ميتونم تو اين چالش شركت كنم. اگه پاسخ مثبته لطفا راهنماييم كنين
  رویال مایند
    

  بله چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید. ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس وارد پنل کاربری تان شوید و عضویت کلوب سحرخیزان را تهیه کنید.

 • abbas abedini
  سه شنبه 27 آذر 1397
  با سلام خدمت شما .ممنون از سایت خوبتون.اگر امکان داره تعداد کتابهای صوتی رو بیشتر کنید.با تشکر
  رویال مایند
    

  سلام.

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • Vahid Seidiramool
  سه شنبه 27 آذر 1397
  با عرض سلام خدمت همه شما عزیزان که این چالش ه را تنظیم میکنید  من به شخصه بسیار از ابن مطالب انرژی گرفتم. خواستم خدمتتون عرض کنم یه اشتباه تایپی هست در جدول پایانی روز سوم که به جای روال صبحگاهی  شبانگاهی نوشته شده.
  
  موفق باشید
  رویال مایند
    

  سلام، بله این مورد اصلاح شد

 • فریبرز
  دوشنبه 26 آذر 1397
  عالیه
  رویال مایند
    
 • صفیه
  دوشنبه 26 آذر 1397
  سلام ببخشید حتما باید نسخه چاپی دفترچه هارا داشته باشیم ؟ چون دفترچه دوم و سوم مثل دفترچه اول نیستند که توضیحاتی در ان بنویسی
  رویال مایند
    

  حتماً لازم نیست دفترچه ها را پرینت بگیرید. می توانید تمرینات را در یک دفتر انجام دهید.

 • مهدی
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام عرض شد 
  چرا از برنامه ی impact theory بیشتر نمیزارین؟ اگر بخواین من میتونم در ترجمه زیرنویس ها کمک کنم
  رویال مایند
    

  انشاالله به زودی قسمت های جدید این مجموعه را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • علیرضاابراهیمی
  یکشنبه 25 آذر 1397
  خیلی عالی
  رویال مایند
    
 • فاطيما
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام وقتتون بخير من امروز اشتراك الماس رو تهيه كردم و توي اشتراك الماس نوشته شده عضويت در كلوب سحر خيزي رايگانه اما الان كه هزينه پرداخت كردم ميگه عضويت در كلوب بايد تهيه بشه؟؟!!!!
  مگه نه كه رايگانه؟!!!
  رویال مایند
    

  بله شما باید بعد از تهیه اشتراک الماس به بخش پشتیبانی در تلگرام یا واتساپ پیام دهید و درخواست فعال شدن کلوب سحرخیزان را بدهید.

 • Yasi_k
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام. برای چالش سحر خیزی با خرید عضویت ۱ماهه میشه این چالشو گرفت؟
  رویال مایند
    

  سلام، خیر. یا باید عضویت کلوب سحرخیزان را تهیه کنید و یا اینکه اشتراک الماس سایت رویال مایند را تهیه کنید

 • جواد
  یکشنبه 25 آذر 1397
  انصافا خیلی شیک تر از قبلی شده دمتون گرم😍😋
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علی
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام و تشکر بخاطر سایت بسیار عالی و مطالب مفیدتون.
  مجددا پیشنهادی را که چندین بار قبلا عنوان کرده بودم را مطرح میکنم. از آنجاییکه برای من و شاید برخی دوستان پرینت گرفتن روزانه سخته و باعث اتلاف وقت و کاهش راندمان میشه، در صورت امکان کل دفترچه ها را یکجا در سایت قرار دهید تا فقط یکبار اقدام به پرینت گرفتن کنیم و هر روز فقط مشخص نمایید کدام دفترچه را باید بخوانیم. ممنون میشم اگر این درخواست مرا عملی کنید.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر دفترچه باید قبل از اشتراک گذاری از همه لحاظ بررسی شود و گاهی اوقات در آخرین دقایق تغییری در دفترچه اعمال می شود، اینکه بخواهیم همه دفترچه ها را یکجا به اشتراک بگذاریم برای ما مقدور نیست.

 • شیرکو
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام و خدا قوت خدمت تیم رویال مایند.واقعا دستت تون درد نکنه مطالب واقعا مفید و کاربردی و ترجمه می کنید.لطفا از دکتر دیسپنزا کلیپ های بیشتری بذارین
  با تشکر
  رویال مایند
    

  چشم

 • ملیکا
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام 
  اول از همه تشکر ویژه دارم از رویال مایند به خاطر مطالب و محتوای فوق العاده ای که به اشتراک‌ میذارین به خصوص همین دوره های ۳۰ روزه. 
  میخواستم‌بدونم مثل دوره ی قبل ، روزانه علاوه بر دفترچه ها ، مطالب دیگه هم در سایت گذاشته میشه دیگه درسته؟ مثلا کتاب صوتی ، سمینار یا...!؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله کلیپ های آموزشی روزانه خواهیم داشت و همچنین یک کتاب جدید مختص کلوب سحرخیزان

 • Maryam
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام وقتتون بخير من تازه با شما اشنا شدم و خيلي خوشحالم . من ميخواستم توي اين چالش شركت كنم فقط يه سوال دارم من شغلم شيفتهاي نا منظم داره يعني يه روز شب تاصبح بيدارم و يه روز ٣و ٤ صبح ميرم و يه روز ٣و٤ عصر يه وقتايي نصفه شب ميخوابم و يه وقتايي سر صبح و اصلا هم سر كار نميتونم كار ديگه اي انجام بدم به نظرتون ميتونم از اين چالش استفاده كنم؟؟؟!
  رویال مایند
    

  دوست عزیز چالش به گونه ای طراحی شده است که می توانید آن را شخصی سازی کنید و با زمانبندی خودتان آن را هماهنگ کنید. پیشفرض ما این است که بین ساعت 5 تا 7 صبح روال های صبحگاهی انجام شود اما شما می توانید بر اساس شیفت های کاری تان این زمان را جابه جا کنید

 • نفیسه
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام و خداقوت ب تیم رویال مایند
  دو تا مورد،
  اول اینک نمیشه تمام دفترچه های این ۷روز رو یک جا در سایت بگذارید؟؟ اونطوری یک بار همه رو باهم پرینت میگیرم ولی الان هرروز مجبورم برای پرینت هر دفترچه جداگانه اقدام کنم!
  و دوم هم اینک، میشه لطفا بفرمایید در این هفت روز اکتفا ب پرکردن دفترچه ها کافیه یا کتاب خاصی رو باید در کنارشون شروع کنم ب مطالعه یا کلیپ خاصی رو باید ببینم؟ روند کار چطوریه کلا؟؟
  
  خیلی ممنونم از پاسخگوییتون.
  رویال مایند
    

  در رابطه با اشتراک گذاری دفترچه ها به صورت یکجا متاسفانه برای ما مقدور نیست چون ممکن است در لحظات آخر تغییراتی لازم باشد در دفترچه ها اعمال شود. در مرود سوال دوم بهتر است حتماً یک دور کتاب معجزه سحرخیزی را مطالعه فرمایید

 • Farbod
  یکشنبه 25 آذر 1397
  Slm man eshterak almas gereftam vali eshterake kolop faal nashode chikar konm mikham az farda sobh shoro konm
  رویال مایند
    

  به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان شما را فعال کنند

 • اکرم
  یکشنبه 25 آذر 1397
  چطور باید عضویت کلوب رو تهیه کرد من بخشی برای این عضویت ندیدم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز پس از ثبت نام در سایت به پنل کاربری تان مراجعه کنید

 • فاطمه
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام،یه سوال داشتم،مگه چالش سحر خیزی ۳۰روزه نیست؟پس چرا خرید اشتراک کلوپ رو نوشته ۳ماهه؟
  رویال مایند
    

  سلام، زیرا محتوای کلوب سحرخیزان خارج از بازه 30روزه مدام به روزرسانی می شود. به طور مثال هر روز یک کلیپ از باب پراکتور در کلوب سحرخیزان قرار داده می شود.

 • عابد
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام 
  تو این 7 روز اول ما برای چالش سوم چیکار باید بکنیم باید هر روز کل دفترچه ها را پر کنیم؟ یا باید آماده کنیم برای شروع دوره از اول ماه
  رویال مایند
    

  شما طی این 7روز تمرینات دفترچه ها را تکمیل کنید

 • fateme
  شنبه 24 آذر 1397
  ببخشید خرید اشتراک با خرید عضویت کلوب چه فرقی داره؟
  رویال مایند
    

  با خرید اشتراک الماس به کل محتوای سایت دسترسی خواهید داشت

 • فاطمه
  شنبه 24 آذر 1397
  ببخشید. من اگه فردا ۲۵اذر عضویت کلوب رو بگیرم عیبی نداره؟عقب نمی مونم؟
  رویال مایند
    

  نه خیر مشکلی نیست، چالش به صورتی طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • Raziyeh
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام .ممنون از زحماتتون .سوالی برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید .پرینت مطالب از ساعت پنج تا هشت مشکله من امروز دو ساعت تو گوشی بودم و جواب سوالها رو تو دفتر مینوشتم اما حس خوبی از گوشی نداشتم اذیت شدم...ایا پیشنهادی دارید که انجام بدم ؟
  رویال مایند
    

  می توانید صبح ها آنها را پرینت بگیرد و شب ها تمرینات را انجام دهید. یا اینکه هر روز صبح زود تمرینات روز قبل را انجام دهید

 • بهاره خادمي
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام وقت بخیر 
  من عضویت الماسی را خریداری کردم الان چطور می تونم وارد کلوب سحرخیزان شوم 
  ممنون
  رویال مایند
    

  شما به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان شما را فعال کنند

 • سجاد کولیوندی
  شنبه 24 آذر 1397
  با سلام ..
  چند وقتیه اعضا دوست دارن که توی یه گروه دور هم جمع بشن و با توجه به این‌که مدیریت گروه برا رویال‌مایند سخته ؛ 
  ما خودمون با اجازه‌ی رویال‌مایند یه گروه ساختیم ؛
  اگه کسی دوست‌داره که عضو بشه به تلگرامم پیامی بده تا اضافه‌شون کنم به گروه
   ( شماره تلفن هم لازم نیست فقط پیام کافیه ) 
  آیدی تلگرامم اینه : @s_koolivandi 
  
  ( پیامم رو درج کنید لطف کردید 🌹 )
  رویال مایند
    

  انشاالله طی چند روز آینده تصمیم نهایی درباره گروه تلگرامی و واتساپی را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند

 • محمد حسین فرضی
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام 
  برای دانلود دفترچه های برنامه ریزی کدام اشتراک را باید خریداری کنم؟
  رویال مایند
    

  هم می توانید عضویت کلوب سحرخیزان را تهیه کنید و هم اشتراک الماس را تهیه کنید

 • شمس
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام,خیلی وقت بود منتظر این چالش بودم,من دو چالش سحرخیزی قبلی رو شرکت نکردم میتونم از همین چالش شروع کنم؟و اینکه اگه فقط عضو کلوپ سحرخیزان بشک کافیه ؟
  رویال مایند
    

  بله در همین چالش شرکت کنید کافی است و جواب سوال دوم شما نیز مثبت است

 • sajad
  شنبه 24 آذر 1397
  من تازه وارد کلوب شدم نمیدونم از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنید 
  توی سایت کلی محتوا از بزرگان گذاشتید من چجور باید شروع کنم
  رویال مایند
    

  سلام. از مطالعه کتاب معجزه سحرخیزی شروع کنید

 • علیرضااشرفزاده
  شنبه 24 آذر 1397
  باسلام وعرض ادب عالبه برنامه ریزیتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • صفیه
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام خسته نباشید ببخشید برخی از سوالات را خوندم باید از همین هفته شروع به سحر خیزی کنیم ؟ و دفترچه تنها یکی دو صفحه نوشته شده بقیه خالی هستند یعنی مشکل داره ؟ نمیشه دفترچه های دیگه ی استفاده کنیم ؟
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز از همین هفته هر روز یک دفترچه در سایت قرار داده خواهد شد. دفترچه شماره یک 26 صفحه دارد اگر کمتر از این تعداد صفحه است با بخش پشتیبانی در تلگرام در ارتباط باشید تا مشکل شما را بررسی کنند.

 • مسعود
  شنبه 24 آذر 1397
  ممنون از برگزاری چالش سوم . به نظر خیلی شبیه به چالش دوم میاد. ممنون میشم تفاوت عمده ای بین این این دو چالش اگرهست ، بفرمایید
  رویال مایند
    

  در قسمت هایی که لازم بوده است تغییرات اعمال شده است و قسمت هایی که نیاز به تغییر نداشته است بدون تغییر باقی مانده است

 • م ر
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام ممنون از رویال مایلند بخاطر این چالش خیلی خوب.منچالش دومم شرکت کردم که عالی بود ولی کاش چالش ها طولانی تر بود.و دفترچه هارو میتونیستید با پست برای کسانی که به هر دلیل نمیتونن پرینت بگیرند اماده میفرستادید.و ممنون که انقدر سریع سوالات توی سایت رو پاسخ میدید
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز انشاالله در آینده این امکان فراهم خواهد شد

 • مهدی
  شنبه 24 آذر 1397
  بنده بانظر جناب پوریا موافق هستم
  رویال مایند
    
 • الهه
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام
  صبحتون بخیر
  دفترچه روز اول برای من خالیه!!!
  فقط عکس صفحه ی اول رو دارم
  بقیه ش سفیده
  مشکلی در دانلود من وجود داره؟
  رویال مایند
    

  سلام. مشکل خود را به بخش پشتیبانی در تلگرام ارسال کنید تا بررسی و رفع شود.

 • پوریا
  شنبه 24 آذر 1397
  پیشنهادم اینه که یه کانال یا گروه مجازی مثل تلگرام یا واتساپ درست کنید تا جمعمون رو بهتر و زنده تر حس کنیم و انگیزه بیشتری باشه وقتی میبینیم با تعدادی همراه هستیم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز مدیریت یک گروه چند هزار نفری کار بسیار سختی است

 • محسن
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام وقت بخير من اشتراك الماس را خريدارى نمودم براى دوره سوم چالش سحرخيزى اين پيام براى من نمايش داده مى شود (دوست عزیز برای دانلود این مطلب باید نسبت به تهیه عضویت کلوب اقدام نمایید.) لطفا در خصوص نحوه فعال سازی راهنمایی بفرمایید. متشکرم
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز برای فعال شدن عضویت کلوب سحرخیزان به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • حسام
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام. اول تشکر میکنم از تیم فوق العادتون. من متاسفانه چالش اول و دوم رو نتونستم شرکت کنم و قصدم اینه که این دوره حتما شرکت کنم. سوالم اینه که برای شرکت در چالش فردا باید ۵ صبح بیدار بشیم و ۳۰ روز از فردا شروع میشه و یا مثل دوره قبل یک هفته اول آماده سازی هست؟
  رویال مایند
    

  سلام، یک هفته اول آماده سازی است و دفترچه های ورود به چالش به اشتراک گذاشته می شود

 • بهشتی
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام 
  ممنونو از سایت عالیتون 
  من امروز اشتراک الماس رو خریدم ولی کلوب سحرخیزان برام فاال نشده 
  چیکار باید انجام بدم؟
  رویال مایند
    

  سلام، به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب شما را فعال کنند

 • مهدی
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام
  من امروز اشتراک الماس خریدم و نمیدانم الان باید چه کار کنم!!
  فردا ساعت 5 صبح بیدار شوم چه کار کنم من 6.30 باید برم اداره همین جوری بنشینم توی رختخواب تا اون موقع میشه راهنمایی بفرمایید؟؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  فردا صبح اولین دفترچه ورود به چالش در سایت قرار داده خواهد شد

 • محمد
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام . هر بخش برای هر روز رو چ ساعتی قرار میدید؟ تشکر
  رویال مایند
    

  قبل از ساعت 5 صبح

 • علی
  چهار شنبه 21 آذر 1397
  سلام با عرض خسته نباشید خدمت تیم قدرتمند رویال مایند👊
  من یه سوال داشتم از خدمتون
  من تمام پی دی اف های دوره سحرخیزی رو از اول دارم (هم چالش او و هم چالش دوم) ولی به خاطر یکسری مشکلات از چند روز پیش شروع به مطالعه چالش اول کردم و باید از پس فردا شروع کنم
  
  سوال من اینه که چالش سوم و دوم اطلاعاتی و دستور عمل هایی که به ما داده میشه فرق داره یا فقط یه چالشه جدیده برای شروع افراد جدید که میخوان وارد چالش سحرخیزان موفق بشن؟؟؟
  من باید از چالش اول شروع کنم یا سوم؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز پیشنهاد می کنیم از روز شنبه (24آذر) در چالش سوم شرکت کنید. نیازی نیست جزوات چالش های قبل را مطالعه کنید. چالش سوم تمام آموزه های چالش های قبل را شامل می شود

 • سجاد ب
  چهار شنبه 21 آذر 1397
  سلام .. من اشتراک الماس و کلوپ دارم ولی وقتی صفحه چالش باز میکنم فایلی برای دانلود نمیبینم .. ممنون میشم بررسی کنید
  رویال مایند
    

  سلام، چالش از 24ام آذر شروع خواهد شد

 • حامد
  دوشنبه 19 آذر 1397
  من طرح الماس خریداری کردم. برای ورود به چالش دی ماه سحر خیزان باید دوباره در کلوب سحر خیزان عضو بشم؟ چون بکی از آیتم های طرح الماس عضویت رایگان در این کلوب است
  رویال مایند
    

  سلام، خیر کافی است به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا عضویت کلوب سحرخیزان شما را فعال کنند.

 • م ر
  یکشنبه 18 آذر 1397
  سلام.من چندروز پیش اشتراک الماسو گرفتم ولی فقط چالش دوم سحر خیزی برام میاد.سومیه نمیاد.چکار کنم؟
  رویال مایند
    

  سلام، سومین چالش از 24 آذر آغاز می شود

 • هانیه
  جمعه 16 آذر 1397
  سلام، من میخواستم برای اولین بار توی چالش معجزه سحرخیزی شرکت کنم. اما این دومین چالشه. آیا من میتونم از همین دفترچه‌ها و‌مطالب استفاده کنم برای ۳۰ روز اول؟
  ممنون از پاسختون
  رویال مایند
    

  سلام، در سومین چالش سحرخیزی شرکت کنید که از هفته آینده شروع خواهد شد

 • معصومه
  چهار شنبه 14 آذر 1397
  سلام و خدا قوت خدمت تیم قدرتمند رویال مایند، من قبلا هم پیام دادم توی این بخش که مختص چالش سحرخیزی هست و از تجربه شرکتم در چالش گفتم، اما الان که چند وقتی از چالش دوم میگذره من تازه متوجه تاثیرات فوق العاده ی چالش توی زندگیم شدم، توی اون یک ماه که بصورت مستمر سحرخیز و با برنامه و مرتب زندگی می کردم ، یک من رؤیایی خلق شده بود که الان آرزوم این هست که یکبار دیگه اون شخصیتی که به خودم گرفته بودم در طی چالش رو دوباره پیدا کنم...من همچنان سحرخیز باقی موندم ولی چالش خیلی خیلی تخصصی و کارشناسی شده طراحی شده بود که در خیلی از جنبه های وجود من تاثیر گذاشت، از جمله عادت کتاب خوانی و مطالعه مستمر و ترک بعضی عادتهای غلط روزانه و ... همه با هم واقعا از چالش یه برنامه انسان ساز ساخته بودن و من تازه اینو متوجه شدم. چالش تاثیرات دیگه ای هم توی زندگی من داشت از جمله بدست آوردن شغل که من هر صبح در طی برنامه شکرگزاریم اون رو گنجانده بودم و همچنین جذب آدمهای موفق به زندگیم و تاثیر بودنشون هم، از چالش شروع شد ... در کل می خوام بگم که من یه تجربه ی رؤیایی از چالش دوم دارم که منو به سمت چالش سوم سوق میده که بازم با شما زیباترین و شیرین ترین تجربه زندگی شخصیم تکرار بشه، مطمئنم اتفاقات بهتری برام در طول چالش بعدی خواهد افتاد ان شاء الله... ناب و خاص و خالص ازتون تشکر می کنم، خدارو شکر میکنم که با شما آشنا شدم
  بدرخشین تا همیشه، خدا قوتِ روز افزون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، انشاالله چالش سوم با تاثیرگذاری بیشتری برگزار شود

 • علی
  دوشنبه 12 آذر 1397
  سلام و تشکر بخاطر سایت بینظیرتون. با توجه به اینکه کمتر از 20 روز دیگر چالش سوم شروع میشه، در صورت امکان متریال های لازم (شامل موارد مطالعاتی مثل کتاب ها و ...، جداول و دفترچه ها و ....) را زودتر در اختیار اعضا قرار دهید تا فرصت کافی برای پرینت کردن داشته باشند. بنظرم اینکه هر روز یک قسمتی را در اختیار اعضا میگذارید خوب نیست و بهتره همه یکجا باشد تا یکبار برای پرینت اقدام کنیم. ولی میتوانید مشخص کنید که هر روز چه قسمتی از آن فایل کلی را باید بخوانیم و موارد لازم را انجام دهیم.
  رویال مایند
    

  سلام، به زودی اطلاع رسانی خواهد شد

 • Ali
  سه شنبه 6 آذر 1397
  سلام خسته نباشید.من تازه امروز عضو سایتتون شدم و این چالشتون رو دیدم.آیا میشه با خرید طرح در این چالش شرکت کرد؟
  و اینکه هرروز صبح چقدر از وقتمون رو میگیره و آیا مطالب به اینصورت هست که هرکدوم از مراحل رو که تموم کردیم اجازه رفتن به مراحل بعدی رو داریم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این دوره شامل 6 دفترچه اولیه است که بعد از اتمام آنها می توانید دفترچه مدیریت چالش را دانلود کنید و بر اساس آموزه های آن وارد چالش شوید

 • سعید رمضانی
  یکشنبه 4 آذر 1397
  با تشکر
  ۱) شروع چالش اول دی چ فرقی با فایل های موجود دارد؟ فقط تاربخ ها عوض شده همین؟
  ۲) چرا روی عکس این پست «دومین» چالش نوشته شده؟ اولیش پس کجاست؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر بار دفترچه های چالش سحرخیزی آپدیت می شوند. در دور سوم دفترچه ها دوباره آپدیت می شوند

 • لیدا
  پنج شنبه 1 آذر 1397
  سلام
  چالش جدید معجزه سحرخیزی کی شروع میشه؟
  رویال مایند
    

  از یکم دی ماه

 • هاشمی
  شنبه 26 آبان 1397
  با سلام و ممنون از زحمات شما
  آیا امکان این هست که این دفترچه ها و فایل ها رو به صورت واقعی و کاغذی داشته باشیم؟
  رویال مایند
    

  فایل pdf قابلیت پرینت گرفتن دارد

 • علیرضا
  چهار شنبه 23 آبان 1397
  سلام. وقت بخیر
  اول از زحمات همه عزیزان این سایت تشکر میکنم که این مجموعه ها را آماده کردن و انسان ها را آگاه میکنن و کمک بزرگی میکنن به مردم. من خودم خیلی استفاده کردم از این مجموعه
  فقط یه نقدی دارم به نحوه آماده سازی و اون 7 دفترچه که توی هفته اول میخونیم تا آماده 30 روز چالش بشیم. توی دفترچه ها هیچ جایی ذکر نشده بود که ایجاد این عادت جدید نیازمند این هست که پله پله و آرام آرام این عادت را در خودمون به وجود بیاریم. درواقع تغییر ناگهانی عادات ( در حالیکه شاید برخی ها 20 سال روی این عادت غلط زندگی میکردن) میتونه خودش بد و خطرناک باشه. من از سحرخیزی به شدت حمایت میکنم چون خودم دارم نتیجه اش را میبینم ولی پیشنهاد میکنم این موضوع را در نظر بگیرید که یکباره اقدام نکنین که صبح ها 3-4 ساعت زودتر از حد معمولا بیدار شوین. در واقع اینطور میتونه باشه که هر شب تمرین کنیم که نیم ساعت به نیم ساعت (یا یک ساعت به یک ساعت) ساعت خوابیدن و بیدار شدن خودمون را جلو بندازیم. اگه کسی قبلا ساعت 10 بیدار میشده، قطعا بهتره توی 2-3 روز سعی کنه ساعت 9 بیدار بشه. بعد 3-4 روز سعی کنه ساعت 8 بیدار بشه. بعد از به همین صورت ادامه بده تا برسه به ساعت 5 صبح
  ممنون از شما
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز معمولاً اگر شب ها حداکثر تا ساعت 11 بخوابید به راحتی می توانید صبح زود از خواب بیدار شوید. نکته ای که تاکید فراوان در دفترچه دوم به آن شده است همین است. باید ابتدا زمان خوابیدن خود را تنظیم کنیم. اگر کسی تا ساعت 10 صبح می خوابد به احتمال زیاد هر شب تا ساعت 1 یا 2 بیدار است.

 • امیرحسین
  یکشنبه 20 آبان 1397
  سلام . متشکرم بابت زحمات گرانبهاتون .. امکانش هست یک کتاب در مورد تند خوانی بهم معرفی کنید ؟
  رویال مایند
    

  سلام، متاسفانه در این زمینه تخصص و تجربه کافی نداریم

 • آزاده
  شنبه 19 آبان 1397
  سلام وقت بخیر
  من امروز عضو کلوپ سحرخیزان شدم و برنامه چالش سی روزه سحرخیزی رو شروع کردم.میخواستم بدونم بعد از گذشت 7 روز فایل های صبحگاهی برا من باز میشه؟امکان دسترسی به فایل ها قبل از 7 روز رو دارم؟چون برنامه 7 روز رو میتونم طی یک روز انجام بدم و فکر نمی کنم نیازی به گذشت 7 روز باشه
  رویال مایند
    

  شما بعد از انجام تمرینات دفترچه های ششگانه می توانید از طریق دفترچه مدیریت چالش وارد چالش 30 روزه شوید و سپس هر روز با مراجعه به کلوب سحرخیزان مراقبه 14روزه دیپاک چوپرا و کتاب ها و کلیپ های دیگر را دنبال کنید.

 • فاطمه
  چهار شنبه 16 آبان 1397
  سلام. کتاب معجزه سحرخیزی رو میشه خریداری کرد؟ منظورم خود کتاب هست که نیاز به پرینت گرفتن نباشه؟
  رویال مایند
    

  سلام، در سایت ما فقط نسخه دانلودی موجود است

 • محمدحسین شیرزادی
  یکشنبه 13 آبان 1397
  سلام لازمه که همه ی این دفترچه ها رو چاپ کرد؟
  رویال مایند
    

  خیر، اما بهتر است دفترچه مدیریت چالش را پرینت بگیرید

 • زهرا
  یکشنبه 6 آبان 1397
  سلام من عضویت کلوپ را خریدم ولی درست متوجه نشدم که باید چطور شروع کنم و جریان سوالات پیج اینستاگرام چیه؟ و کلا من اصلا متوجه نشدم نقش شما این وسط چیه و چطور این چالشو پیش میبرید ممنون میشم به طور کامل راهنمایی بفرمایید
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز ابتدا کتاب معجزه سحرخیزی را مطالعه کنید و سپس 6 دفترچه مربوط به چالش را مطالعه کنید و سپس از طریق دفترچه مدیریت چالش 30 روزه وارد چالش شوید. در حال حاضر حدود یک هفته است که چالش در اینستاگرام به پایان رسیده است.

 • anahita
  یکشنبه 6 آبان 1397
  سلام و دورد 
  سپاس از مطالب مفید شما
  چه خوب میشد کتاب جول استین "از هم اکنون بهترین خودت را به نمایش بگذار" به صورت صوتی در اختیارمون قرار میگرفت.
  رویال مایند
    

  انشاالله در آینده این امکان فراهم خواهد شد

 • زهرا
  شنبه 5 آبان 1397
  سلام
  می خواستم بدونم چالش سحرخیزی بعدیتون از کی شروع میشه و نحوه ثبت نام به چه صورت هست
  رویال مایند
    

  در دی ماه، ام پیشنهاد می کنیم در همین چالش شرکت کنید. برای تهیه عضویت به پنل کاربری تان مراجعه کنید.

 • تارا عطايي
  پنج شنبه 3 آبان 1397
  سلام من امروز با تشكيلات شما آشنا شدم دلم مي خواد تو چالش سحرخيزي شما شركت كنم اولا اينكه الان ميشه اين كارو كرد و دوم اينكه چيكار بايد بكنم
  رویال مایند
    

  بله، چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید. ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس به پنل کاربری تان مراجعه کنید و عضویت کلوب را تهیه کنید.

 • کپسول موفقیت
  چهار شنبه 2 آبان 1397
  درود بر شما
  من از ابتدای شروع چالش طبق آموزش برنامه رو اجرا کردم ...اما با گذشت 4الی5روز از شروع چالش درگیر اتفاقات روزمره زندگی شدم.....دیر میخابیدم و صبح نمیتونستم زود بلندشم....ومتاسفانه نتونستم چالش رو ادامه بدم ......الان این موضوع منو بشدت ناراحت کرده....و حس شکست بهم دست داده .....لطفا راهنماییم کنید....چکار کنم ؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این مشکل طبیعی است. دوباره خود را به چالش متعهد کنید.

 • Simin
  یکشنبه 29 مهر 1397
  سلام به شما عزیزان پرتوان ....متشکرم برای تمام محتواهای پربارتون....سوالی از خدمتتون داشتم اگر طرح الماس شما رو خریداری کنیم به تمام چالش های قبلی هم درسترسی خواهیم داشت....؟؟؟؟چون موضوعاتی که در دو چالش سحر خیزی بیان شده به شدت کاربردیه‌...متشکرم از پاسخ گوییتون
  رویال مایند
    

  بله به کل محتوای سایت دسترسی خواهید داشت

 • Zahra
  یکشنبه 29 مهر 1397
  سلام من امروز عضو کلوپ 30 روز سحر خیزی شدم برای شروع تمرینات 7 روز اول مقدماتی باید دفترچه tmm و فایل کتاب صوتی رو پیدا کردم ولی نتونستم اطلاعات مربوط به 14 روز مراقبه رو پیدا کنم میشه منو راهنمایی کنید؟ ممنون
  رویال مایند
    

  مراقبه در صفحه اصلی کلوب سحرخیزان است. از بالای صفحه بر روی کلوب سحرخیزان کلیک کنید

 • محمد حسین
  چهار شنبه 25 مهر 1397
  سلام من مدتی هست که عضو سایت مفید و زیباتون هستم و دنبال کننده مطالبش. به نظرم مفید بود اگر ما هم میتونستیم یه کلیپ به معنای گروه حالا هر جا مثلا در یکی از شبکه های اجتماعی داشته باشیم تا همه نظرات و پیشرفتهاشون رو اونجا به اشتراک بگذارن.
  بازم ممنون مطمئنم میدونید که کارتون بزرگتر از این صحبت هاست.
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز تجربیات خود در اینستاگرام رویال مایند با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • الی
  چهار شنبه 25 مهر 1397
  سلام 
  بلافاصله بعد از پایان این دوره که ۴ روزش باقی مانده بازهم چالش ۳۰ روزه دارید؟
  رویال مایند
    

  خیر، دور بعد دی ماه

 • niloofar
  سه شنبه 24 مهر 1397
  حس فوق العاده هست مخصوصا برای من که مدت هاس در تلاشم نظم و آرامش برای خودم درست کنم و به این شکل به کارهام و حتی هدف هام دارم راحت میرسم
  ممنونم رویال مایند
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • عطا
  دوشنبه 23 مهر 1397
  سلام من الان از کلوب عضویت خریدم الان یه راهنمایی کنید که برا عضویت تو چالش 30 روزه علاوه برخرید جایی باید عضو شد؟ و اینکه الان برام دانلود دفترچه هاتا روز هفتم امکان پذیره این یعنی عضو شدم ؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله اگر لینک های دانلود برای شما فعال است یعنی عضویت شما فعال شده است

 • فرینوش
  دوشنبه 23 مهر 1397
  سسسلام 
  من چند روزیه ک چالش رو شروع کردم شبها زود میخابم‌ صبحها هم‌ ب راحتی بیدار میشم بعدش کمی مطالعه و مراقبه و .. دارم اما بعدش احساس خوابالودگی شدید میاد سرم‌چیکار‌کنم این شرایط
  رویال مایند
    

  سلام، معمولاً بعد از 10 روز ساعت بدن شما تنظیم می شود و عادت می کنید، اما می توانید خواب نیمروزی داشته باشید

 • ریبوار
  یکشنبه 22 مهر 1397
  واقعا لذت بخش این چالش هیچ وقت اینطوری نتونسته بودم تو زندگی هدفمند باشم .
  تشکر فراوان
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • مهتاب
  شنبه 21 مهر 1397
  سلام وقت بخیر 
  امکان تهیه ی دفترچه ها برای من وجود نداره میشه راهنمایی کنید که از چه طریقی باید اقدام کنم؟
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند.

 • آریا
  چهار شنبه 18 مهر 1397
  سلام ببخشید میشه درباره این جایزه هایی که به نفرات چالش میدید و تو پیجتون میزنید توضیح بدید
  رویال مایند
    

  هر روز صبح بر اساس محتوای کلوب سحرخیزان سوال هایی طرح می شود و در اینستاگرام رویال مایند به اشتراک گذاشته می شود و افرادی که بهترین سوال های را می دهند به عنوان سحرخیز برتر انتخاب می شوند

 • حسین خیری
  دوشنبه 16 مهر 1397
  خیلی عالی
  تمایل به دانلود چالش 30 روزه صبح جادویی
  رویال مایند
    

  در سایت ثبت نام کنید و به پنل کاربری تان مراجعه کنید

 • amirhosein ansaripour
  یکشنبه 15 مهر 1397
  سلام و خسته نباشيد
  ببخشيد چطور ميتونم براي اين چالش ثبت نام كنم؟
  از الآن هم امكان ثبت نام هست اصلا؟
  واينكه اين دفترچه ها را امكان چاپ شون وجود داره؟ يعني ميتونم روي ايميل يا تلگرام داشته باشم شون براي چاپ كردن
  چون به نظرم چاپي و يادداشت واقعي جديت كار را بالاتر ميبره
  ممنون از لطفتون🙏
  رویال مایند
    

  سلام، بله چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید. دفترچه ها قابل پرینت گرفتن هستند.

 • حامد شرفی
  شنبه 14 مهر 1397
  با سلام و تشکر از دوره خوبتون. آیا بهتر نیست این دوره رو به صورت دفترچه ی چاپی هم در بیارید تا هر کس لازم دید دفترچه ها رو تهیه کنه و بر اساس اونا کارها رو پیش ببره؟ چون معمولا هزینه ی کتاب چاپ شده برای کاربر نهایی کمتر از هزینه پرینت هر کدام از این فایل هاست...
  ممنون
  رویال مایند
    

  چشم در دوره های بعد این پیشنهاد را بررسی خواهیم کرد

 • پونه بهار
  شنبه 14 مهر 1397
  بسیار عالی
  رویال مایند
    
 • علیرضا
  جمعه 13 مهر 1397
  سلام. خداقوت میگم به این تیم که این دوره را گذاشتن و تقریبا همه چیز عالی بوده و بسیار خوب مدیریت شده
  میخواستم بپرسم که در این دوره، جایی به خواب ظهر اشاره نشده
  خواب ظهر پیشنهاد میشه ؟ و معمولا مدت زمان این خواب چقدر پیشنهاد میشه که مفید باشه ؟
  رویال مایند
    

  بستگی دارد که خواب ظهر ساعت خواب شما را مختل می کند یا نه. بعضی از افراد با اینکه در بین روز می خوابند باز هم می توانند در هنگام شب راس ساعت به خصوصی بخوابند اما بعضی از افراد با یک ساعت خواب ظهر شب ها بی خواب می شوند. باید ببینید شما بین کدام دسته از افراد هستید و بر اساس آن خواب ظهر خود را تنظیم کنید.

 • PARSA
  دوشنبه 9 مهر 1397
  الان اگه اشتراکه الماس رو تهیه کنم به مدت یکسال 12 دوره سی روزه ی سحر خیزی خواهم داشت یا فقط باید یک دوره کنم؟
  رویال مایند
    

  سلام، به مدت یکسال هر زمان که چالش سحرخیزی باشه برای شما فعال خواهد بود. هر ماه چالش سحرخیزی نداریم.

 • حسین
  دوشنبه 9 مهر 1397
  سلام من چالش رو خریداری کردم....اما شروعم روز 24 نبوده....الان سوالم اینجاس بعد از اینکه این 7 روز ابتدایی رو تموم کردم چالش سی روزه رو چطور باید ادامه بدم چون همون طور که دیدم الان روز 9 از چالش 30 روزه هس اما به 7 روز از 37روز دسترسی دارم.
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز شما باید ابتدا تمرینات دفترچه های ششگانه انجام دهید و سپس بر اساس دفترچه مدیریت چالش وارد چالش 30 روزه شوید.

 • نادیا
  دوشنبه 9 مهر 1397
  سلام بر بهترین گروه سحرخیزی دنیا :)
  همین فقط خواستم سلام عرض کنم و اعلام کنم که امروز ۶ روز آمادگی به پایان رسید و من هم از فردا به جمع چالشی ها میپیوندم .:)))
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده است

 • ایمان
  یکشنبه 8 مهر 1397
  سلام
  خداقوت
  بنده در حال گشت زنی در سایت کتاب معجزه سحرخیزی بودم (www.miraclemorning.com)، پایین صفحه سایت این امکان وجود داشت که با وارد کردن مشخصات شخصی، ضمیمه های کتاب رو دریافت کنیم. بعد از ورود مشخصات و درخواست ارسال ضمیمه ها به ایمیل، صفحه ای باز می شد که هال الرود دوره هفت روزه و دروس هدیه ای رو تبلیغ می کرد تا با مشاهده اونها بهترین استفاده رو از کتاب ببریم. خواستم بدونم آیا امکان اشتراک گذاری این دوره ویدئویی که الرود پیشنهاد می کرد برای سایت رویال مایند وجود داره یا نه.
  با تشکر
  رویال مایند
    

  سلام. بررسی خواهیم کرد در صورت امکان به اشتراک خواهیم گذاشت

 • kaveh
  یکشنبه 8 مهر 1397
  با سلام و روز بخیر
  میخواستم بدونم امکان ورود به چالش از امروز وجود داره یا بهتره منتظر دوره احتمالی بعدی بمونم؟
  رویال مایند
    

  چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • امیرحسین طهماسبی
  شنبه 7 مهر 1397
  یه سوال، اینکه من با توجه به شرایطم امکانش هست دو روز در هفته زمان بیدار شدنم یک ساعت متفاوت باشه؟ ولی زمان خوابیدنم همیشه یکسان باشه
  رویال مایند
    

  هیچ مشکلی ندارد باید روال صبحگاهی را بر اساس برنامه خودتان شخصی سازی کنید

 • Amirhossein Tahnmasebi
  شنبه 7 مهر 1397
  سلام، من الان روز دومم. نمیتونم تو مسابقه های شما شرکت کنم؟ چون مسابقه الان روز هفتمه و سوالات مربوط به روز هفتمه.
  رویال مایند
    

  سلام. شما از هر روز که بخواهید می توانید وارد چالش شوید و در مسابقه شرکت کنید

 • محسن غربی
  شنبه 7 مهر 1397
  سلام 
  لطفا مرا راهنمایی بفرمایید .
  من کارم جوری هست که باید ساعت 8 کامپیوتر را روشن کنم و با کامپیوتر کار کنم . و در حین کار وسوسه میشم که در دنیای مجازی سری بزنم . و این مسئله باعث شده که حواسم پرت بشه و زمین گیر میشم یک دفعه متوجه میشم که ساعت کاری ام تمام شده و کارهای ضروری دیگر مثل بانک رفتن و غیره رسیدگی نکرده ام و اززندگی عقب ماندم . لطفا بگویید چکار کنم .
  رویال مایند
    

  از تکنیک خاموشی اینترنت استفاده کنید و اگر کار شما با اینترنت هست خود را ملزم کنید که در سایت های غیر مرتبط با کارتان نروید چون به محض اینکه وارد یکی از آن سایت های خبری یا سرگرمی شوید چند ساعت وقت شما گرفته می شود

 • soode
  جمعه 6 مهر 1397
  salam, man un 6ruz amadegi ro motalee kardam va hamintor revale sobhgahi va shabangahimam taeen kardamo 2roze ke soba boland misham o ba hadaksar energy karamo anjam midam khodaroshokr. ama mn ye daftar daram ke tush in reval ha va hamintor shokr gozario minevisam ama shoma ye daftarcheye modiriate chalesh darid, hala man bayad daftarche modiriate chalesho chikaresh konam? yni vase khodam ke minevisam vase unam 
  ? bnvisam?? va inke bayad sob por konam ya shab?
  رویال مایند
    

  با سلام. بهتر است از دفترچه مدیریت چالش استفاده کنید اما اجباری نیست می توانید در دفترچه خودتان این کار را انجام دهید.

 • حسین
  جمعه 6 مهر 1397
  سلام
  ممنونم رویال مایند عزیزم.
  دست همه ی عزیزان رو به گرمی میفشارم.
  
  من در چالش شما شرکت کردم.
  ویه راهنمایی میخوام
  شیفت کار هستم و گاهی شبها تا ۳بامداد بیدار هستم
  روال رو همینجوری ادامه بدم?
  رویال مایند
    

  مسلماً روزهایی که تا ساعت 3 بامداد شیفت هستید نمی توانید 5 صبح بیدار شوید و بهتر است زمان روال صبحگاهی خود را تغییر دهید

 • محمد
  جمعه 6 مهر 1397
  سؤال خانم بنفشه سوال من هم هست ولی پاسخ شما ناقص است‌.
  سوال ایشون این بود:
   «سوال مسابقه را کی(چه زمان) و کجا مطرح می‌کنید؟»
  رویال مایند
    

  سوال مسابقه صبح ها راس ساعت 5 صبح در اینستاگرام رویال مایند مطرح می شود

 • محمد
  جمعه 6 مهر 1397
  سلام
  صبح بخیر
  عجیبه من هنوز بعد از چند روز نتوستم صفحه اصلی کلوب که ازش صحبت می‌کنید و محتواهای هر روز چالش رو اونجا قرار میدید رو پیدا کنم
  میشه یه لینک همینجا و در پاسخ کامنت من قرار دهيد، 
  ضمنا لطفا نقشه سایت یا نامگذاری رو کمی بهینه تر کنید
  رویال مایند
    

  https://royalmind.ir/cloob

 • مریم
  پنج شنبه 5 مهر 1397
  سلام
  من میخوام اشتراک کلوپ رو بخرم
  قبلا تو منو یه گزینه برای خریدش میومد ولی الان نیست، یعنی نمیتونم بخرم؟
  و اینکه من اشتراک های ویژه رو نخریدم ، اگه نخرم مشکلی پیش میاد تو کلوپ سحر خیزی؟
  اخه فعلا فقط میتونم اشتراک کلوپ سحرخیزی رو بخرم
  رویال مایند
    

  شما لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند

 • بنفشه
  چهار شنبه 4 مهر 1397
  سلام 
  خواستم بدونم سوال برای انتخاب سحرخیز برتر رو کی و کجا مطرح میکنین و از کدوم کتاب
  ممنون از چالش زیباتون
  رویال مایند
    

  سلام، سوال ار دفترچه ها و کتاب های مربوط به دومین چالش سحرخیزی طرح می شود. مانند کتاب "قانون 5 ثانیه"

 • رسول
  چهار شنبه 4 مهر 1397
  سلام مجموعه هفتگی مدرسه بزرگان که قرار بود هر جمعه درکلوپ سحرخیزان بگذارید چی شد؟؟ تو اینستاگرام رویال مایند نوشته بودید
  رویال مایند
    

  بله، قرار داده شده است. قسمت اول مربوط به مصاحبه دکتر اسپینزا بود. به صفحه اصلی کلوب مراجعه کنید

 • حامد
  سه شنبه 3 مهر 1397
  با سلام و عرض ادب
  از اینکه وارد چالش سحر خیزی شدم خیلی خوشحالم 
  از تیم خوب رویال مایند بی نهایت سپاسگزارم
  یک سوال :
  حدود ساعت ۲تا ۵ با یک خستگی مواجه میشم .با توجه به حجم کار چه راه حلی پیشنهاد میکنید .
  یک پیشنهاد :
  باتوجه به توصیه کتاب مبنی بر انجام تمرینات یوگا ، اگر امکانش باشه یک دوره آموزش یا معرفی تمرینات یوگا را در محتوای دوره قرار دهید میتونه به پربارتر شدن دوره کمک کنه .
  
  بازهم از تیم خوبتون کمال تشکر را دارم.❤❤❤❤❤❤
  رویال مایند
    

  سلام. بین ساعت 2 تا 5 بهتر است کاری را برای خودتان در برنامه قرار دهید که به تمرکز زیادی نیاز نداشته باشد، به عبارتی ساده ترین کارتان را در این ساعت قرار دهید. به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنیم که در این ساعات بخوابید زیرا خواب شبانه شما مختل می شود. پیشنهاد شما درباره تمرینات یوگا هم مورد بررسی قرار می دهیم.

 • مریم
  سه شنبه 3 مهر 1397
  سلام 
  خسته نباشید
  میتونم آبان ماه اشترک کلوپ سحر خیزان رو خریداری کنم و خودم چالش سحر خیزی رو شروع کنم؟ 
  یا باید حتما تو طول ۳۰ روز چالش سحرخیزی مهر ماه ثبت نام کنم که دفترچه و ویدئو های روزانه رو دریافت کنم؟
  ممنون
  رویال مایند
    

  شما هر زمان که بخواهید می توانید در چالش شرکت کنید

 • Nadiya
  سه شنبه 3 مهر 1397
  سلام.من از فردا میخوام ۰الش رو شروع کنم ولی اینطور که نوشته شده روز اول علاوه بر دفترچه، کتاب صوتی و مراقبه ۱۴ روزه هم داره.مراقبه رو از چه قسمتی دانلود کنم؟چون چندین مراقبه اینجا دیدم
  رویال مایند
    

  شما مراقبه صوتی را از فایل شماره یک شروع کنید

 • ایوب
  سه شنبه 3 مهر 1397
  سلام 
  از امروز هم میشه وارد این برنامه شد
  ..
  به چه صورت؟
  ممنون
  رویال مایند
    

  چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • sonia
  سه شنبه 3 مهر 1397
  سلام و خسته نباشید خدمت تیم بی نظیر رویال مایند.خدا قوت بچه ها
  من همراه با چالش شما ۹ روز هست که بیدار میشم از خواب و به جای ۵ ساعته ۴:۳۰ بیدار میشم و خیلی هم سر حالم و کوک هستم صبحگاه. مممممممممنوووووووووونم ازتون و مایلم بیشتر راجع به تیم شما بدونم...میشه یه معرفی از خودتون و همکاراتون واسمون بگذارید ؟ 
  با تشکر
  رویال مایند
    

  با سلام، دوست عزیز فقط در این حد بدانید که یک تیم محقق و متخصص در زمینه علم موفقیت هستیم.

 • ساناز
  سه شنبه 3 مهر 1397
  سلام
  من میتونم از الان وارد چالش بشم؟
  رویال مایند
    

  بله چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید

 • سجاد
  دوشنبه 2 مهر 1397
  سلام.
  يه سوال دارم، آيا شما در ادامه برنامه هاتون قصد داريد از فايلهاي سابليمينال استفاده كنيد و اينكه آيا اصولا به اين نوع فايلها اعتقاد داريد؟
  متشكرم.
  رویال مایند
    

  تا به حال در این زمینه تجربه ای نداشته ایم

 • معصومه
  دوشنبه 2 مهر 1397
  سلام
  امروز دومین روز از چالش سحرخیز من بود. امروز سرحال تر از دیروزم هستم. و خدا رو شکر رو به روال تر هستم. مطمئنیم که طی ده روز، میتونم به فرم خوبی برسم.
  من از اون خوابالو هایی بودم که تا ۱۱ و ۱۲ می‌خوابیدم.!!
  رویال مایند
    

  چقدر فوق العاده

 • مهدی
  دوشنبه 2 مهر 1397
  درود فراوان
  خداقوت
  خواستم بدونم علاوه بر کتاب صوتی معجزه سحرخیزی و مراقبه دیپاک چوپرا و پر کردن دفترچه روزانه ، چه کار دیگه ای باید انجام بدیم ؟
  دوره چالش 30 سحرخیزی فقط شامل موارد بالاس یا کتاب یا کلیپ های دیگری هم باید برای تکمیل ببینیم ؟
  
  باسپاس
  رویال مایند
    

  هر روز یک فصل از کتاب جول اوستین در کلوب سحرخیزان به اشتراک می گذاریم و همچنین کلیپ های صبحگاهی باب پراکتور هم به اشتراک گذاشته می شود. همچنین چالش را در اینستاگرام هم دنبال کنید

 • الهام
  دوشنبه 2 مهر 1397
  سلام وقت بخیر
  باتوجه به برنامه آماده سازی روز اول(شروع چالش 14 روزه مراقبه + شروع اشتراک گذاری کتاب صوتی معجزه سحرخیزی)، هرروز باید یه قسمت از مراقبه و کتاب رو گوش کنیم؟
  وسوال دیگه اینکه در پاسخ به دوستان گفتید کتاب جول اوستین و کلیپ های باب پراکتور رو هرروز داخل سایت قرار میدید آیا این دو رو هم هر روز باید گوش کنیم و بخونیم؟
  رویال مایند
    

  بایدی وجود ندارد، ما محتوای متنوعی را هر روز صبح قبل از ساعت 5 در کلوب به اشتراک می گذاریم و شما بنا بر سلیقه خودتان هر کدام را خواستید مطالعه کنید.

 • فربنوش آقایی
  دوشنبه 2 مهر 1397
  سلام امروز پنج صبح دفترچه ای نزاشتید روی سایت .. دیگه نمیزارید ؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تمام دفترچه ها به اشتراک گذاشته شده اند و از هم اکنون بر اساس دفترچه مدیریت چالش باید وارد چالش 30 روزه شوید.

 • علی
  دوشنبه 2 مهر 1397
  با سلام
  علاوه بر هزاران تحسین و تشکر بابت زحمات و عملکرد خوبتون، یه انتقادی هم داشتم 
  روال کار چالش سحرخیزی تون کاملا شفاف نیست و هرکسی برداشت خودش رو میکنه
  مثلا در دفترچه روز اول حدود 18 سوال هست که در ابتدا گفته شده به هرکدوم چیزی حدود 15 تا 30 دقیقه فکر کنید و بعد جواب بدید، حالا اگه بخواییم برای هر سوال حداقل 15 دقیقه وقت بزاریم میشه 270 دقیقه ینی 4.5 ساعت!!!
  بعد از اون خوندن ی فصل کتاب و شنیدن ی قسمت فایل صوتی مراقبه و دیدن ی قسمت از کلیپ باب پراکتور حداقل 1 ساعت زمان میبره که میشه 5و 5 ساعت تقریبا، که خیلی معقول نیست و برای خیلی ها امکان پذیر هم نیست 
  لطفا راهنمایی کامل و جامع از روال کار بفرمایید تا وحدت رویه ایجاد بشه
  ممنونم بابت سایت بسیار پر محتوا و عالی تون
  همیشه پر انرژی و سبز ادامه باشید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این مورد فقط برای دفترچه اول است، که باید تمرینات را انجام دهید، برای بقیه دفترچه های روزانه 1 ساعت زمان کافی است. و بعد از ورود به چالش تنها کافی است روزانه یک ساعت را به روال صبحگاهی خود اختصاص دهید

 • محمدرضا
  دوشنبه 2 مهر 1397
  بنده اشتراک الماس رو خریداری کردم و ADM هم نصب کردم ولی نمیتونم با تبلت فرم های چالش سحر خیزی رو دانلود کنم.
  محتوایی که هر روز صبح برای چالش آپلود میکنید رو کجا میتونم پیدا کنم؟
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند

 • امیررضا
  یکشنبه 1 مهر 1397
  این حس که همه اعضای خانواده ساعت پنج صبح خواب هستند و تو بیداری و داری برای هدفات خودتو رشد میدی بی‌نظیر ترین حس دنیاست...
  ممنون از هال الرود
  ممنون از رویال مایند... ❤️❤️❤️
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • F_M
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام 
  چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین من برای چالش اول نبودم این چالش ادامه چالش اوله یا جداگانه هم میشه دنبالش کرد؟ و اینکه این چالش از شهریور شروع شده ولی من امروز یعنی اول مهر برای شروعش میخوام اقدام کنم از اولین قسمت باید شروع کنم یا از برنامه روز اول مهر به بعد؟
  ممنونم که رسیدگی میکنین
  رویال مایند
    

  این چالش به روزرسانی شده چالش قبل است بنابراین نیازی نیست حتماً در چالش قبل شرکت کرده باشید. در مورد سوال دوم شما هم باید بگوییم که چالش به گونه ای طراحی شده است که از هر زمانی می توانید وارد آن شوید.

 • کامران
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام نوع چالش به این صورته که هر روز صبح مطالب جدید قرار داده میشه؟؟اگه اینطوره امروز من توی قسمت کلوب سحر خیزان مطلب جدید ندیدم یه توضیحی میدین لطفا.
  رویال مایند
    

  هر روز صبح یک فصل جدید از کتاب جول اوستین به اشتراک گذاشته می شود و همچنین کلیپ های صبحگاهی باب پراکتور و فایل های صوتی مراقبه دیپاک چوپرا هم در کلوب قرار داده می شوند. 

 • حامد شرفی
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام . میخواستم بابت دوره جدید چالش سحزخیزی تشکر کنم. ابتدای کار فکر کردم این همون دوره قبلی هستش و فایل ها رو بررسی نکردم. اما الان که چند تا از فایل هارو بررسی کردم متوجه شدم فایلها واقعا بروز شدن و مباحث جدیدی اضافه شدن که به آدم در ادامه مسیر انگیزه ی بیشتری میدن. با اینکه چند ساله انواع سمینارهای انگیزشی و برنامه ریزی و موفقیت رو مطالعه میکنم، اما به جرات میتونم بگم دوره ی شما دوره ای هستش که واقعا آدم رو به حرکت وا میداره و در واقع یه دوره ی عملی هستش تا تئوری! شاید دلیلش استفاده از چندین کتاب مختلف و تلفیق اونها با هم هستش که این دوره رو اینقدر پربار کرده. در هر صورت ممنونم... 🌺
  رویال مایند
    

  بله، همانطور که فرمودید دومین چالش سحرخیزی بسیار کاربردی و عملی شده است. انشاالله بتوانیم مدام کیفیت خدمات خود را بالا ببریم.

 • احسان
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام خدا قوت 
  چالش 14روزه مراقبه رو از کجا باید دانلود کنم
  رویال مایند
    

  به صفحه اصلی کلوب سحرخیزان مراجعه کنید

 • مصطفی
  یکشنبه 1 مهر 1397
  قسمت دوم گفتگوی دکتر دیسنزا و مجموعه هفتگی Impact Theory رو چند روزی قرار هست به اشتراک بذارید،درسته؟؟؟
  رویال مایند
    

  بله فقط همین دو مورد است، که توضیح دادیم علت عدم اشتراک گذاری این بوده است که هفته آخر شهریور حجم کار بسیار بالا بوده است.

 • علیرضا
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام من یک هفته ی میشه عضو هستم ، ولی هنوز نتونستم صبح ساعت پنج بیدار بشم ، آلارم گوشی رو هر ده دقیقه به تعویق میندازم و دوباره میخوابم تا ساعت هشت که مجبورم بیدار شم و برم سرکار ، نمیدونم چرا این چالش سحر خیزی برای من آنقدر سخته !؟ 
  آیا راه کاری دارید که بتونه بهم کمک کنه ؟ البته یه جورایی هم احساس میکنم به خاطر شکست های متعددی که تویی شغل و زندگیم خوردم یه جورایی منو از یه شروع دوباره میترسونه.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تمام کسانی که در این چالش شرکت کرده اند چنین مشکلی دارند و ما در دفترچه های ششگانه هر آنچه را که لازم است برای سحرخیزی بدانید توضیح داده ایم، بهتر است هر چه زودتر عضو شوید و چالش را شروع کنید.

 • مصطفی
  یکشنبه 1 مهر 1397
  باعرض سلام مجدد خدمت تیم قدرتمند رویال مایند.
  باتوجه به اینکه فاکتور (زمان ونظم) درامر موفقیت بسیار تأثیر گذارند ودر چند روز گذشته اون انتظاراتی که از تیم شما داشتیم برآورده نشد و قول دادید این هفته به روال عاااالی قبل برمیگردید ولی هنوز همون آشفتگی مشاهده میشه...
  لطفا پیگیری کنید تا مثل قبل فووووق العاده باشید...
  ممنون...
  رویال مایند
    

  در حال حاضر همه محتوای کلوب سحرخیزان بر روی سایت قرار داده شده است. کلیپ صبحگاهی باب پراکتور، فصل اول کتاب جول اوستین و قسمت نهم فایل صوتی آموزش مراقبه دیپاک چوپرا، در ضمن تمامی این محتوا قبل از ساعت 5 صبح در سایت به اشتراک گذاشته شده است

 • احسان
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام من اشتراک الماس رو خریداری کردم اما نمیتونم از کلوب سحرخیزان استفاده کنم و تو چالش باشم لطفا راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  برای فعال شدن عضویت کلوب سحرخیزان به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • ستاره
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام
  من امروز صبح در روز اول چالش شرکت کردم
  ولی متاسفانه مطلب مرتبت با روز اول را ندیدو
  میشه راهنمایی بفرمایید.
  البته من دفترچه مدیریت چالش را دانلود کردم و طبق اون پیش رفتم ولی مطلب جدیدی که مربوط به امروز صبح را ندیدم که شما گذاشته باشید
  رویال مایند