عادات خود را تغییر دهید، زندگی‌تان تغییر می‌کند - باب پراکتور

بخشی از این وبینار:

مدت زمان این وبینار: 7 دقیقه

حجم فایل: 36 مگابایت

 

آنچه در این وبینار خواهید دید:

در این ویدئو، "باب پراکتور" ایده‌ای را با شما در میان می‌گذارد که خواهید فهمید چرا بارها و بارها نتایج مشابهی را بدست می‌آورید. اگر به دنبال چیزی باشید، اگر هدف و آرزویی دارید، به آن دست خواهید یافت. آرزوهای شما دست یافتنی است. اما چیزی که مهم است، این است که باید بدانید چرا چنین اتفاقی می‌افتد؟

 

لحظه‌ای به پارادایم بیندیشید. همه چیز تحت کنترل ذهن ماست. ذهن ما حاکم همه چیز است. ذهن قدرتمندترین نیرویی است که در خلقت وجود دارد. ذهن یکی از خلقت‌های خداوند است، خداوند خالق است و ذهن مخلوق. ضمیر ناخودآگاه ما انسان‌ها توسط پارادایم برنامه‌ریزی می‌شود. اما پارادایم چیست؟ به مجموعه‌ای از عادت‌هایمان پارادایم می‌گوییم. عادت‌ها هم همان ایده‌های ثابت شده در ضمیر ناخودآگاه ماست که ثابت شده‌اند.

 

شما بدون آنکه بدانید، ناخودآگاه به پارادایم‌ها عمل می‌کنید و نتیجه‌ای که می‌گیریم، از اعمال ما ناشی می‌شوند. هر عملی که از ما سر می‌زند، از یک کنش و یک واکنش تشکیل شده است. این کنش و واکنش است که محیط و شرایط زندگی ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 

برنامه‌ریزی ما به صورت ژنتیکی صورت گرفته است. همه‌ی چیزهایی که در کودکی وارد اذهان ما می‌شود، موجب برنامه‌ریزی ذهن ما می‌شود. این بدین معنی است که ابتدا به صورت ژنتیکی و سپس به صورت محیطی برنامه‌ریزی می‌شویم. در یک سن مشخص، ذهن هوشیار یا همان ضمیر خودآگاه در ما شکل می‌گیرد. ضمیر خودآگاه براساس حقایق عمل کرده و براساس حقایق نتیجه‌گیری می‌کند. ما با کمک ضمیر خودآگاه قادریم به هر چیزی که می‌خواهیم فکر کنیم.

 

اگر می‌خواهید بدانید باید به چه چیزی فکر کنید، اگر می‌خواهید در مورد پارادایم بدانید، پیشنهاد می‌کنیم این ویدئو را از بخش محتوای ویژه دانلود کنید. سخنان باب پراکتور را باید بارها و بارها بشنوید تا ملکه‌ی ذهنتان شود. 


پارادایم از سوی دیگر ارتعاش و فرکانس بدن شما را تحت کنترل خود دارد. باید بدانید که بدون شک بدن شما ارتعاش و فرکانسی مشخص دارد. ارتعاش یک قانون جهان شمول است. ارتعاش قانونی است که بیان می‌کند هیچ چیز ثابت نیست و همه چیز در حال حرکت است. این ارتعاش همان نیرویی است که در بدن همه‌ی ما جریان دارد و اگر این نیرو هیچ قالب و فرمی نداشته باشد، می‌توان با آن ایده‌های منفی یا مثبت ساخت.

 

در این ویدئو به شما کمک می‌کنیم تا ایده‌هایی را خلق کنید که با پارادایم شما هماهنگ هستند. می‌توانید با این نیرو هر آنچه را که می‌خواهید بدست آورید. البته آن ایده باید با پارادایم شما مطابقت داشته باشد. ارتعاش شما را آن ایده‌هایی کنترل خواهند کرد که درون ذهن خودآگاه شما شکل می‌گیرند. تمام دنیا بر طبق قانون ارتعاش عمل می‌کند. این ویدئو پارادایم شما را تغییر خواهد داد و مطمئن باشید قطعاً زندگی شما را متحول خواهد ساخت. 

 

 

راهنمای دانلود: 

- بر روی دانلود از سرور اصلی کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید.

- در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی دانلود از سرور اصلی چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • احمدی
  یکشنبه 18 تیر 1396
  NEDAمیشه به ما هم یاد بدی.......
  رویال مایند
    
 • فائقه
  چهار شنبه 3 آذر 1395
  سلام وتشکراز مطالب خیلی مفیدتون
  ولی یه گله دارم چندوقتی هرفیلم روبه اشتراک میگذارین کامل دیدنش نیاز به اکانت ویژه داره قبلا باز بهتربود اخه چرا
  همه فیلما شدن یه دقیقه و کاملش رو باید اکانت بخریم!
  رویال مایند
    

  دوست عزیز، فقط محتوای ویژه این چنین است و بقیه کلیپ‌ها به صورت رایگان در سایت قرار دارد.

 • NEDA
  جمعه 28 آبان 1395
  سلام يك سال و نيم هست كه من با مباحث ضمير ناخوداگاه اشنا شدم و با مطالعات فراوان در خصوص فركانس اطلاعاتي يافتم وليكن نميدونستم راه كار موضوع چيست ؟تا اينكه دو تا ويديو اقاي پراكتور با موضوع ارتعاش و دو ويديو در خصوص ارتباط ضمير ناخوداگاه با قانون جذب و نيز ويديو عادات خود راتغيير دهيد تازندگيتان تغيير كند از سخنران محبوبم اقاي باب پراكتور چنان تغييري در زندگيم ايجاد كرد كه به قول خود ايشان زندگيم از شب به روز تغيير يافت بي نهايت از شما سپاسگزارم 
  شما تاثير فعاليتتان را در من نميبينيد و نميدانيد فقط ميگويم واقعا ممنون و شاكر و سپاسگزارم من با مبلغ ١٠هزار تومان توانستم به اين گنجينه ها دست پيدا كنم در صورتيكه در سايت هاي ديگر چندين برابر پول داده ام و چنين چيزهايي نصيبم نگرديده 
  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
  رویال مایند
    

  سلام دوست عزیز. از ابراز لطف شما بسیار سپاسگزاریم

 • NEDA
  سه شنبه 25 آبان 1395
  واقعا فوق العادست سپاسگزارم
  رویال مایند
    
 • مهیار سپهری
  یکشنبه 23 آبان 1395
  با سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
  آیا ادامه ی این کلیپو روی سایت میذارین؟ با تشکر
  رویال مایند
    

  بله. تمام کلیپ های باب پراکتور به اشتراک گداشته می شود