تو ثروتمند زاده شده‌ای - باب پراکتور

نام باب پراکتور برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مترادف با موفقیت است. خیلی‌ها او را یک شخصیت افسانه‌ای در جهان پیشرفت شخصی بود.باب پراکتور، وارث میراث علم مدرن موفقیت است که توسط اندرو کارنگیِ سرمایه‌گذار پایه‌ریزی شد. کارنگی با به چالش کشیدن ناپلئون هیل که یک خبرنگار جوان بود برای پیدا کردن فرمولی برای موفقیت، منبع الهامی برای هیل شد که کتاب مشهور خود با نام “بیندیشید و ثروتمند شوید” را بنویسد.

پس از کشف این کتاب در سن 26 ‌سالگی، زندگی باب به طور ناگهانی تغییر کرد و این کتاب او را به جستجو برای پیدا کردن اسرار موفقیت خودش واداشت. این جستجو او را به ارل نایتینگیل رساند که یک شخصیت شناخته شده در مورد پیشرفت شخصی بود. این دو فرد همکاری با یکدیگر را شروع کردند و باب پراکتور توانست موارد زیادی را از ارل یاد بگیرد. امروزه نیز باب از آموزش‌های این سه شخصیت‌ قدرتمند در سخنرانی‌های خودش استفاده می‌کند و آن آمیزه‌ها را افراد دیگر که به دنبال رسیدن به موفقیت هستند آموزش می‌دهد.
باب پراکتور برای بیش از 40 سال، کمک به افراد برای ایجاد زندگی‌های مرفه، روابط مفید، و آگاهی معنوی را به عنوان هدف خودش قرار داده است. او که به عنوان یکی از معروف‌ترین سخنرانان در زمینه رسیدن به استقلال مالی در جهان شناخته می‌شود، به طور بین‌المللی به خاطر سبک الهام‌بخش و انگیزه دهنده خودش شناخته شده است.

 


 

باب پراکتور به خوبی می‌داند که چطور با زبان افرادی که به کمک و راهنمایی نیاز دارند صحبت کند، برای اینکه خود نیز یک زندگی پر از محدودیت را پشت سر گذاشته است. او که در دوران دبیرستان ترک تحصیل کرد، تا مدت طولانی کارهای بسیار سطح پایین و بدون آتیه‌ای انجام می‌داد. این وضعیت تا سن 26 ‌سالگی او، که با کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل آشنا شد ادامه پیدا کرد. این کتاب بذر امید را در ذهن باب پراکتر جوان کاشت و او توانست ظرف یک سال، به درآمد بیشتر از 100،000 دلار رسیده و کمی پس از آن، از رکورد درآمد بیش از یک میلیون دلار نیز عبور کردباب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش‌دهنده، همکاری نزدیکی با شرکت‌های کسب و کار و افراد حقیقی و حقوقی در سراسر جهان دارد، و نه تنها پایه‌های فکری موفقیت و انگیزه برای رسیدن به هدف، بلکه همچنین استراتژی‌های عملی‌ای که امکان تقویت، رشد، و موفقیت آنها در این جهان دائماً در حال تغییر را فراهم می‌کند را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چرا بعضی‌ها همواره موقعیت‌های منفی را به زندگی خود جذب می‌کنند و جمعی دیگر تنها موقعیت‌های مثبت را جذب می‌کنند؟

شما تنها می‌توانید آن‌چه را که با فرکانس شما هماهنگی  دارد را به خود جذب کنید. هر چیزی در عالم هستی ارتعاش دارد و دارای فرکانس مشخصی است. ذهن و جسم شما هم از این قاعده مستثنی نیست. از طریق یک میکروسکوپ به بدن خود نگاه کنید. یک توده‌ی انرژی است که حرکت می‌کند و ارتعاش دارد. همین جاست که  مشخص می شود که چرا بعضی از افراد همواره درگیر مشکلات و موارد منفی هستند. نود درصد جمعیت خواسته و آرزوهایی مثبت دارند؛ اما منفی فکر می‌کنند. اندیشه‌های منفی‌شان، آن‌ها را در ارتعاش منفی قرار می‌دهد. 

اما راه حل چیست؟ چگونه می توانیم از لحاظ ارتعاشی با خواسته هایمان هماهنگ شویم؟

 

حقیقت این است که این پارادایم ها هستند که سطح ارتعاش افکار شما را مشخص می کنند. این پارادایم ها هستند که فرکانسی که به جهان هستی ارسال می کنید را مشخص می کنند.

 

 

پارادایم های شما (الگوهای ذهنی شما)

پارادایم مجموعه ای از عادت های رفتاری و الگوهای ذهنی است که در ضمیرناخودآگاه شما تثبیت شده اند. بیش از 95 درصد از رفتارها و تصمیمات شما در طول زندگی بر اساس این پارادایم ها است. این پارادایم ‌ها بستگی به این دارند که از دوران کودکی ذهن شما به چه نحوی برنامه ریزی شده اند، اما خبر خوب این است که شما می توانید این الگوهای قدیمی را تغییر دهید. پارادایم ها مانند نرم افزارهایی هستند که بر روی سخت افزار مغز و ذهن شما نصب شده اند، شما توانایی این را دارید که این نرم افزارها را پاک کنید و نرم افزارهای جدید را جایگزین آنها کنید.

 نیروی و قدرت بی‌انتهایی در درون هر یک از ما به ودیعه گذاشته شده است که با آن همه چیز امکان‌پذیر است. تنها با تغییر دادن بخش کوچکی از این پارادایم های قدیمی می‌توانید نتایج خود را به شکل قابل توجه ای تغییر دهید.

مجموعه باورها و الگوهای ذهنی شما، پارادایم شما را تشکیل می دهد. پس به عبارتی تغییر باورها مساوی است با تغییر پارادایم. تکنیک های زیادی برای تغییر پارادایم وجود دارد که گلچینی از بهترین تکنیک ها را در دوره تو ثروتمند زاده شده ای خواهید آموخت. این دوره از حدود 14 ساعت کلیپ و سمینار آموزشی با سخنرانی باب پراکتور تشکیل شده است که به صورت هفتگی برای شما عزیزان آماده می شود و به اشتراک گذاشته می شود. همچنین مقاله اختصاصی مربوط به تمرینات هر بخش در اختیار دوستانی که در این دوره شرکت می کنند قرار خواهد گرفت.

 

 

نام سمینار: تو ثروتمند زاده شده ای
سخنران: باب پراکتور و جان کانری
مدت زمان: 14 ساعت
حجم کل: 4.4 گیگابایت (26قسمت)
به همراه دفترچه تمرین 72 صفحه ای

 

آنچه در این سمینار خواهید دید:

پارادایم‌ها، نتایج زندگی شما را کنترل می‌کنند. آن‌ها بر همه چیز قدرت دارند، از روابطه گرفته تا درآمدتان.
وقتی که پارادایم‌هایتان را تغییر می‌دهید، همه چیز زندگی‌تان بهبود پیدا می‌کند.

 

درسته! این پارادایم‌های ما هستند که کنترل زندگی ما را در دست می‌گیرند. از سبک زندگی‌مان گرفته، تا روابط و درآمدمان و تنها راه برای تغییر در زندگی، تغییر پارادایم‌هایمان است.
پارادایم‌ها: گروهی از عادت‌ها و باور‌هایی هستند که در ضمیر ناخودآگاه ما برنامه‌ریزی شده‌اند. تنها راه تغییر پارادایم‌ها، مرور و تکرار باورهایی است که دوست داریم در زندگی خود شاهد تغییرات آن باشیم.

 

برای اینکه به موفقیت و هدف دلخواه برسید، باید دو چیز را حتماً بدانید:
1. باید بدونی که کجا هستی و چه جایگاهی داری.
2. باید بدونی که می‌خوای به کجا برسی و چه جایگاهی رو کسب کنی.

 

ما موجودات غیرمادی و روحانی هستیم که یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌هایی که به ما داده شده است، قدرت تعقل است. چگونگی استفاده ما از قدرت تعقل است که وضعیت احساسی‌مان را شکل می‌دهد و این وضعیت احساسی‌مان است که باعث ایجاد رفتار در ما می‌شود. یکی از بهترین نکاتی که در این سمینار می‌آموزیم این بود که؛ برای اینکه بتوانیم زندگی خود را تغییر دهیم، ابتدا باید درون خود را تغییر دهیم. پارادایم‌ها تماماً به ذهن مربوط هستند و یادتان باشد که تا زمانی که پارادایم‌هایتان را تغییر ندهید، محیط بیرون را نمی‌توانید تغییر دهید.

 

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • ghand99
  یکشنبه 25 اسفند 1398
  با سلام من چند ماه پیش دوره پارادایم شیفت 2018 را خریدم و الان رسیدم به خواندن کتاب بیندیشد که شما گفته بودید این کتاب هزار و صد صفحه میباشد من هم دانلود کرده بودم . تا امروز که خواستم بخونمش دقت کردم دیدم مجموعا این کتاب 655 صفحه است!!! میشه توضیح بدید؟؟؟ این فقدان 450 صفحه ای برای چی هست؟؟ اگر در حد 100 تا 150 صفحه کمتر بود میشد به نوع فونت و سایز صفحه و این موارد اشاره کرد اما واقعا این اختلاف خیلی زیاده من گیج شدم اگر میشه توضیح دقیق بفرمایید.
  رویال مایند
    

  نسخه انگلیسی مربوط به صد سال پیش است و اندازه کاغذ نصف اندازه کتاب های معمولی است اما ترجمه فارسی آن بر روی کاغذ a4 است. این کم شدن تعداد صفحات تقریبا برای تمام کتاب ها صادق است. کتاب های دکتر جو دیسپنزا در نسخه انگلیسی بالای 600 صفحه هستند ولی ترجمه فارسی آنها زیر 400 صفحه می شود.یعنی 200 صفحه اختلاف برای یک کتاب 600 صفحه ای. حالا برای یک کتاب 1100 صفحه ای با اندازه کاعذ کوچک که مربوط به 100سال پیش است طبیعی است که این اختلاف بیشتر شود

 • حسام
  دوشنبه 18 شهریور 1398
  سلام. میخواستم بپرسم میشه نسخه ی پارادایم شیفت زیر نویس فارسی با صدای اصلی رو تهیه کرد یا نه!. هزینه هر چه باشد پرداخت خواهد شد😁.
  منتظرم.
  رویال مایند
    

  سلام، خیر تنها نسخه دوبله فارسی موجود است

 • Aliakbari
  سه شنبه 18 تیر 1398
  سلام و تشکر از سمینار پارادایم شیفت باب پراکتور.
  میخواستم بگم من فکر میکنم تو پارت ۱۱، دقیقه ۳۰ به بعد بعضی جاها به جای کلمه استقرایی، کلمه استنتاجی استفاده شده در حالیکه داره در مورد inductively صحبت میکنه. 
  ممنونم اگر مجدد چک بفرمایید. 
  خدا قوت
  رویال مایند
    

  سلام، سمینار 2018 پارادایم شیفت را تماشا کنید که به زودی در سایت رویال مایند برگزار می شود

 • حسام
  یکشنبه 16 تیر 1398
  درود. در مورد دوره پارادیم شیفتتون سوال داشتم.
  ,
  ۱_این دوره آنلاین هست؟ و بعد از ۱۵ روز دسترسی ما به اون قطع میشه؟ و یا دانلودی هست؟! و هر وقت بخواهیم و هر چند بار میتونیم با یکبار پرداخت ازش استفاده کنیم؟!
  ۲_اگر بخواهیم زیرنویس این دوره با صدای اصلی استاد باب پراکتور رو داشته باشیم چه طور میشه تهیه اش کرد؟!
  رویال مایند
    

  دوره قابل دانلود است و به صورت مادام العمر به آن دسترسی خواهید داشت. در حال حاضر فقط به فایل دوبله فارسی دسترسی خواهید داشت

 • ابوالفضل
  شنبه 18 خرداد 1398
  سلام 8 ماه پیش گفتین تا چند ماه دیگر دوره جدید ایشون رو میزارید خواستم یک خسته نباشید بگم و اینکه ما همچنان منتظریم
  رویال مایند
    

  کار آسانی نیست ترجمه یک سمینار جامع و دوبله و آماده سازی آن. در ضمن در این 8 ماه ده ها کتاب و وبینار از اساتید دیگر به اشتراک گذاشته شده است.

 • کوثر
  پنج شنبه 16 خرداد 1398
  عالیه
  رویال مایند
    
 • میثم
  شنبه 4 خرداد 1398
  سلام برای دوره پارادایم شیفت وبینار یا سمینار جدیدی نیومده؟ اگه اومده قرار بدیدن . ممنون
  رویال مایند
    

  به زودی به اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • میثم
  جمعه 3 خرداد 1398
  سلام اگه میشه کتاب جدید جان کانری Top Performer رو هم ترجمه کنید ممنون از سایت خوبتون
  رویال مایند
    

  سلام پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • محمد
  چهار شنبه 1 خرداد 1398
  سلام 
  چند مورد سمینارهایی که هم دوبله بودن و هم زیرنویس با هم مقایسه کردن . چند تا از اونها برای سایت شما نبودن . 
  مثلا سمینار جو دیسپنزا که شما با زیرنویس قرار دادید بسیار بهتر از دوبله عمق مطالب رو می رسونه . نمیدونم چرا . ولی تعدادی از سمینارهای دیگه رو هم بررسی کردم . همینطور بود .
  زیرنویس واقعا ما رو تو همون فضای سمینار قرار میده و آگاهی بسیار بالاتری رو انتقال می ده . 
  من کارهای دوبله با گوینده های حرفه ای و خوش صدا رو هم بررسی کردم ( مثلا سمینار کوین ترودو و ... ) باز هیچ کدوم مثل زیرنویس نمیشه . 
  زیرنویس های شما رو هم بررسی کردم متوجه شدم که واقعا حساسیت خوبی نسبت به رسوندن صحیح مطالب دارید . 
  امیدوارم که این کار آقای باب پراکتور با زیرنویس بیرون بیاد .
  رویال مایند
    

  نگران نباشید ما کارمان را بدون نقص انجام خواهیم داد.

 • Shiva
  شنبه 28 اردیبهشت 1398
  سلام، 
  خواهش می کنم دوبله نکنید، همین زیرنویس خیلی بهتره.
  با صدای اصلی اساتید راحت تر میشه ارتباط برقرار کرد تا دوبله.
  لطفا دوبله نکنید.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • پانیذ
  پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398
  سلام نهههههههههههههههه دوبله نکنید زیرنویس بهتره لطفاااااااااااااااااااااااااااااا فقط زیرنویس
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • امیرمحمد
  سه شنبه 27 فروردین 1398
  سلام !پس این سمینار پارادایم شیفت رو کی تو سایت قرار میدین؟
  رویال مایند
    

  هر زمانی که آماده شد

 • حسام
  یکشنبه 18 فروردین 1398
  درود بر شما! در اخرین نظر فرمودید که دارید دوبله میکنید پارادایم شیفت رو!!😑😕
  خواستم درخواست کنم حالا که دارید دوبله اش میکنید. یه نسخه هم زیر نویس شده ارائه بدهید برای اونایی که میخوان خوده صدای اروجینال استاد باب پراکتور رو بشنون همراه با ترجمه ی زیر نویس تا هم اثر گذاری بیشتری داره و هم به کلام و مطالب آموزشی اعتبار بیشتری میبخشه.😁, چون من به دوبله اعتمادی ندارم مثلا کلمه ی Purpose و goal! رو شما بارها توی ویدیو های زیرنویس هدف ترجمه کرده اید!! ولی اصلا در زبان انگلیسی purpose و goal یک معنی ندارن و بسیار متفاوت هستن. و هر کجا که به کار برن منظور متفاوتی دارن. ولی وقتی دوبله بشه ما چون به صدای انگلیسی دسترسی نداریم فقط صدای دوبلور رو میشنویم نمیدانیم که کلمه ی اصلی چه بوده و گمراه میشیم! من بارها و بارها شاهد این موضوع بوده ام. پس نخست ازتون خواهش کردم که زیرنویس اش کنید تا این مشکل برطرف بشه و اگر اشتباه تایپی یا ترجمه یا نارسایی ترجمه وجود داشت خودمون متوجه بشیم و گمراه نشیم. ولی شما به دلایل نامعلومی خواستید دوبله اش کنید! که واقعا نمیدونم چرا😑, حالا حداقل یک نسخه ی زیر نویس شده اش رو هم تهیه کنید و در اختیارمون بگذارید اگه اشکالی نداره. هزینه اش هر چه قدر باشه من شخصا پرداخت میکنم. چون وقتی دوبله هست واقعا ارتباط حسی با باب پراکتور از بین میره و همچنین نارسایی ترجمه پیش میاد که من شخصا اعتماد چندانی به دوبله ندارم. و یه جوری محصول ضایع میشه. پس درخواست میکنم یه نسخه ی زیرنویس شده هم برای امثال من توی سایت بگذارید و یا من درخواست میکنم یه نسخه زیرنویس شده تهیه کنید هزینه هر چند میلیون تومان باشه من پرداخت میکنم. منتظر پاسختون هستم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تمام مواردی که در بالا ذکر کرده اید در ترجمه فایل های دوبله شده رعایت شده است. اجازه بدهید به اشتراک گذاشته شود آنگاه اگر نسخه زیرنویس شده را خواستید با بخش پشتیبانی در تماس باشید

 • علی
  جمعه 16 فروردین 1398
  سلام خسته نباشید
  درود بر تیم ترجمه و زحمت کشان رویال نمایند
  فرمودید فروردین ماه دوره جدید روی سایت قرار میگیره
  میخواستم بپرسم ایا این ماه این دوره رو اماده میکنین؟؟؟بیصبرانه منتظر استفاده از این دوره فوق العاده هستیم
  رویال مایند
    

  به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد در حال اتمام مراحل دوبله هستیم

 • حسام
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  درود بر تیم حرفه ای رویال مایند!😊 
  .
  از آخرین باری که دوستان سراغ دوره ی ۲۰۱۸ پارادایم شیفت استاد باب پراکتور رو گرفتن آذر ماه بوده. الان نزدیک اسفند ماه هستیم! خواستم بپرسم این دوره احتمالا چه زمانی آماده میشه؟! 
  بعد در جواب به یکی از دوستان گفتید در حال ترجمه و دوبله!!! هستید. خواهش میکنم این سمینار رو دوبله و صدا گذاری نکنید. صدا و انرژی واقعی خوده باب پراکتور  یه چیزه دیگه اس و به سخنان گفته شده تاثیر و اعتبار میبخشه نه صدای یک گوینده ی دیگه! اینجوری نمیشه ارتباط برقرار کرد با سمینار!!😓
  .
  خواستم ازتون درخواست کنم مانند همین سمینار شما ثروتمند به دنیا امده اید سمینار رو زیر نویس بکنید نه دوبله!! 😃 
  سپاسگزارم.
  رویال مایند
    

  فروردین این سمینار آماده خواهد شد. چشم پیشنهاد شما بررسی خواهد شد

 • m
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام ببخشید پارادایم شیفت2018 اماده نشد؟ من خیلی وقته منتظرم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز حدود 15 ساعت سمینار است و در حال ترجمه و دوبله است. چندین ماه آینده آماده خواهد شد

 • Gisha
  یکشنبه 25 آذر 1397
  سلام ، من به یه مشکلی برخورد کردم که سردرگم شدم لطفا راهنماییم کنی، من الان یه برگه دارم که توش ۹ مورد از چیزهایی که میخوام تغیبرشون بدم با جزییات دارم همون(تغییر پارادایم). یک برگه دارم که توش مقداری پولی که میخوام و اون ۶ گامی که باب پراکتور تو برنامه ۳۶۰ قسمتی گفته دارم که کامل توضیح دادم در ازای مبلغی که می خوام حاضرم چه چیزی بپردازم و طرح عملیاتی رسیدن به هدف را هم نوشتم که شده یک برگه و یک کارت هم دارم که توش فقط مبلغ مورد نظرم و تاریخ رسیدن به اون مبلغ رو نوشتم. حالا باید کدوم ها رو بخونم؟؟؟ آیا این کارم درست بوده؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز همه این تکنیک ها یکی هستند فقط به شیوه های متفاوت بیان شده اند. شما می توانید فقط از همان کارت هدف استفاده کنید

 • ضیا
  یکشنبه 25 آذر 1397
  با درود
  سپاسگزاری ویژه مارو از وب سایت عالی تون و این بخش فوق العاده پارادایم شیفت بپذیرید.
  همچنین از استاد پراکتور و سایر اساتید تشکر ویژه که انرژی مون میرسه بهشون.
  و ممنون از طرح های قیمت مناسب تان
  امیدوارم تمام پارسی زبانان عضوتان بشن
  و استفاده کنند و عمل به این دروس فوق العاده
  خودم دارم تلاش ام رو میکنم
  
  ادامه بدید به نشر علم منصفانه تان لطفا
  با سپاس از ادمین و مدیران و کل تیم رویال مایند که دوس دارم حقیقتا تشکرمان رو به تک تک شان برسونید.
  
  ممنون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • Gisha
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام در قسمت هفتم باب پراکتور کتابی معرفی کرده(وقتی که مردی بپندارند) خصوصا به فصل آخر اون کتاب اشاره کرده که تقریبا ۴ صفحست ، این امکان وجود داره که یا ترجمه کل کتاب یا حداقل ترجمه فصل آخر رو در سایت قرار بدین؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، این کتاب به صورت کامل در کلوب سحرخیزان قرار داده شده است. به کلوب سحرخیزان مراجعه کنید و کتاب انسان متفکر را دانلود کنید

 • Gisha
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام شما در جواب یکی از دوستان گفته بودین که در حال آماده سازی پارادایم شیفت ۲۰۱۸ هستید ، یعنی باب پراکتور اموزش جدیدی در این رابطه دارن که ادامه همین دوره فعلیست؟؟ و اینکه این دوره دقیقاکی بر روی سایت قرار میگیره؟؟ تشکر
  رویال مایند
    

  بلاخره این دوره مربوط به سال 2018 است و جدیدترین آموزه های این استاد است. طی ماه های آینده در سایت قرار داده خواهد شد

 • حمید قیطاسی
  چهار شنبه 14 آذر 1397
  تمامی عالی هستن
  رویال مایند
    
 • Hamid
  سه شنبه 13 آذر 1397
  سلام ببخشید نسخه جدید پارادایم شیفت کی قرارمیگیره؟
  ممنون
  رویال مایند
    

  در حال آماده سازی است، زمان دقیقی مشخص نیست زیرا حجم کار بسیار بالا است.

 • محمد پارسا
  دوشنبه 14 آبان 1397
  سلام و درود بر تیم رویال مایند 
  شما در برگه ی (ب) نوشته اید که جملات را حتما با فعل حال بنویسید من اینگونه متوجه شدم که یعنی شرایط مطلوب خودم را به گونه ای بنویسم انگار که در حال حاضر آن هارا بدست آورده ام. درست است؟
  اگر نه کمی بیشتر توضیح دهید.
  رویال مایند
    

  بله دقیقاً درست است

 • ابوالفضل
  سه شنبه 8 آبان 1397
  تشکر ،اگه میشه زمان ارائه دوره جدید هم بگین
  و یک خواهشی داشتم دیدم در جواب کامنت ها گفتین کتاب بندیشید و ثروتمند شوید در دست ترجمه هستش
  اگه این کتابم به صورت صوتی ارائه بشه عالی میشه
  رویال مایند
    

  به دلیل اینکه حدود 20 ساعت سمینار است ترجمه آن کمی زمانبر است و حدود چند ماه دیگه به اشتراک گذاشته می شود.

 • ابوالفضل
  جمعه 4 آبان 1397
  سلام خسته نباشید 
  من در حال تماشا این دوره هستم میخواستم بدونم که دو سری ویدئو هستش یکی با ۷ قسمت و کیفیت بالا تر و بقیه با کیفیت پایین تر و این از چه قراره ؟ ایا این هفت قسمت امادگی شروع کاره؟ اگه امکانش هست یک توضیح خلاصه بفرمایید
  رویال مایند
    

  سلام، 7 قسمت اول صرفاً مقدمه است و از قسمت هشتم سمینار اصلی شروع می شود، البته می توانید منتظر باشید تا دوره 2018 در سایت قرار داده شود

 • حسام
  چهار شنبه 2 آبان 1397
  سلام و سپاس از زحمات تیم رویال مایند برای فراهم کردن محتویات بسیار غنی سایت.
  در پاسخ به نظرات یکی از دوستان در همین قسمت، اعلام کرده اید که در حال آماده سازی دوره پارادایم شیفت 2018 هستید. با توجه به آنکه من قصد شروع این دوره را دارم لطفاً در صورت امکان اعلام نمائید که چه زمانی دوره 2018 آماده میشود تا زمان خودم رو بر روی دوره قدیمی صرف نکنم و ترجیحاً از دوره جدید شروع نمایم.
  ممنون
  رویال مایند
    

  حدود چند ماه دیگر، زیرا دوره جدید حدود 20 ساعت است و ترجمه آن کمی زمانبر است.

 • جواد مهدی خواه
  شنبه 28 مهر 1397
  سلام و روزتون به شادی
  رویال مایند عزیز، میشه راهنمایی کنید از کدام قسمت میتونم کتاب الکترونیکی "بیندیشید و ثروتمند شوید" ناپلئون هیل رو دانلود کنم
  متشکرم
  رویال مایند
    

  به زودی این کتاب توسط تیم رویال مایند ترجمه خواهد شد

 • جواد مهدی خواه
  جمعه 27 مهر 1397
  سلام و روزتون به شادی رویال مایند عزیز
  میخواستم راهنمایی کنید از کدوم قسمت میتونم کتاب الکترونیکی  " بیندیشید و ثروتمند شوید " ناپلئون هیل رو دانلود کنم . این کتاب خیلی برام مهمه
  متشکرم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 از تمام کسانی که در مجموعه رویال مایند تلاش خالصانه دارند... دوستون دارم خیلی زیاد ❤❤❤❤
  رویال مایند
    

  این کتاب در حال ترجمه توسط رویال مایند است

 • رضا رفیعی
  جمعه 20 مهر 1397
  با سلام. من در حال حاضر در حال انجام تمرینات این دوره هستم و هنوز به نود روز نرسیدم ولی دوباره دوست دارم این دوره رو از اول ببینم. واقعا ایشون ادم فوق العاده ایه. ترس و استرس و نگرانی رو بعد از سالها با تمرینات ایشون و همه اساتیدی که در سایت هستند از خودم دور کردم و این فوق العادس. امیدوارم همه بتونن از اموزه های این اساتید بهره کاملو ببرن
  رویال مایند
    

  بله انشاالله در حال آماده سازی دوره پارادایم شیفت 2018 هستیم.

 • حمیدرضا
  شنبه 14 مهر 1397
  سلام ببخشید من این دوره رو قسمت اولشو دانلود کردم ولی قسمت های بعدش هی وسط دانلود گیر میکنه میشه راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  تمام لینک ها سالم هستند، حتماً فایل ها به درستی دانلود نشده اند، دوباره اقدام به دانلود کنید

 • سید حسین سجادی
  چهار شنبه 28 شهریور 1397
  با عرض سلام و تشکر فراوان بابت مطالب بسیار مفیدی که در سایت قرار می دهید. در دقیقه 17:55 قسمت سوم، به جای کلمه (( مزلا ))، کلمه مازلو صحیح می باشد. که اشاره به آقای آبراهام مازلو دارد که سلسله مراتب نیازها را معرفی کردند. سپاسگزارم.
  رویال مایند
    

  بله، درست می فرمایید، حتماً اشتباه تایپی بوده است

 • رضا رفیعی
  سه شنبه 20 شهریور 1397
  چقدر این دوره بی نظیره. به قول خود باب پراکتور مثل این دوره در هیچ جای دنیا نیست. هرروز و هرروز این سمینار رو دیدم و تمریناتش رو انجام دادم. دوس دارم دوباره برگردم از اول و بارها و بارها ببینمش. قدرت عجیبی بهم داده. ممنون از شما رویال مایندی ها
  رویال مایند
    

  بله دوره بسیار عالی است

 • ضیا
  چهار شنبه 7 شهریور 1397
  درودی دوباره خدمت شما دوستان عزیز
  یه سوال ذهن ام رو درگیر کرده همیشه
  شما از این بزرگان اجازه گرفتید برای نشر دوره ها و فایل هاشون ؟! آخه همونطور که میدونید کائنات هوشمنده و اگه در مسیر درست نریم خلاصه نادرست میزنه بیرون.. و برام مهمه که بدونم ..به درصد تمرکز ام و انرژی ام روی مطالب نقش بزرگی داره .. :) ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ما در ایران زندگی می کنیم و کلاً با تمام دنیا قطع رابطه کرده ایم و خودتان شرایط را می دانید اگر قرار به اجازه گرفتن باشد همین حالا باید کل سیستم های خود را خاموش کنیم چون نه هزینه ای برای ویندوز به بیل گیتس داده ایم و نه هزینه ای بر هیچ کدام از نرم افزارها. همین کلیپ هایی که در سایت زیرنویس و ادیت می شود با نرم افزار ADOBE است که چند صد دلار قیمت آن است اما در ایران نسخه CRACK آن موجود است و امکان دسترسی به نسخه اصلی وجود ندارد. پس همانطور که خودتان گفتید کائنات هوشمند است و می داند ما در ایرانی زندگی می کنیم که با همه دنیا قطع ارتباط کرده است.

 • ضیا
  چهار شنبه 7 شهریور 1397
  درود به شما دوستان عزیز
  خدا قوت به تک تک تون میگم
  و یه سوال داشتم: 
  امکان دانلود همه فایل ها یکجا . و چه بهتر بصورت زیپ نیست ؟. تک تک دانلود کردن کار رو سخت میکنه برای کاربران !
  رویال مایند
    

  دوست عزیز 14 ساعت سمینار به صورت یکجا چند گیگ می شود و همه دوستان همانند شما به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند. کلیپ ها در قسمت های 30 دقیقه ای تقسیم بندی شده اند.

 • امیرابراهیم
  جمعه 2 شهریور 1397
  درود بر شما
  دفترچه تمرین رو کی باید استفاده کرد ؟
  رویال مایند
    

  از قسمت هشتم به بعد

 • رضا رفیعی
  پنج شنبه 1 شهریور 1397
  این دوره رو نزدیک سه هفتس هرروز دارم حداقل سی دقیقه تماشا می کنم و ازش بهره می برم. واقعا همه مطالبتون فوق العادس و دوس دارم تمام محتواتون رو ببینم و گوشی بدم. زندگی من 5 ماهه یه شکل دیگه شده با محتواهای جذاب و بروزتون. مراتب قدردانی و تشکر ویژه خودم رو خدمتتون اعلام می کنم.
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، ممنون از لطف شما

 • معصومه
  دوشنبه 29 مرداد 1397
  سلام از مطالب سایتشان خیلی ممنونم. یه مشکلی دارم و اونم اینه که نمیتونم فایلهای دوره پارادایم رو دانلود کنم
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند

 • رضا رفیعی
  چهار شنبه 27 تیر 1397
  لحظه لحظه این روزهام با مطالب سایت شما سپری میشه. یه محض اینکه فرصتی خالی بین کارهام پیش میاد یا دارم کتاب صوتی گوش میدم یا تمرینات رو انجام میدم یا سمینار میبینم. شدید مثل خانواده. از همراهی لحظه به لجظه با شما لذت میبرم.
  رویال مایند
    

  همچنین ما از اینکه دوستان خوبی همانند شما در کنارمان هستند افتخار می کنیم

 • خسرو
  دوشنبه 4 تیر 1397
  با درورد و ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تیم فرهیخته ی رویال مایند
  لطف میکنید چنانچه ترجمه ی ویدیوی 4 پارادایم شیفت در دقیقه ی 3:34 رو به این جمله اصلاح بفرمایید:
  ""که میتواند هر چیزی را که میخواهد بدست آورد""
  با تشکر مجدد
  رویال مایند
    

  ممنون، بررسی خواهیم کرد

 • sina
  یکشنبه 3 تیر 1397
  سلام . می خواستم بدونم دوره پارادایم شیفت رو تابستون دارین یا نه همین رو دانلود کنم ؟؟ و اینکه واقعا از سایت خوبتون ممنونم
  رویال مایند
    

  فعلاً همین دوره در دسترس است

 • علی رضا
  جمعه 18 خرداد 1397
  با سلام . خدا قوت . از مطالب خوب و مفیدی که جمع آوری و عرضه می کنید ، متشکرم . من بتدریج از همه مطالب مرتبط با انضباط شخصی و موفقیت فردی و شغلی در سر کلاس درسم استفاده می کنم . شاگردانم هر هفته مشتاقانه منتظر مطالب انگیزشی و امید بخشی هستند که من برایشان آماده کرده ام .
  دوست جدید شما ، ارادتمند : علی رضا رشیدی ، دبیر هنرستان کشاورزی شهید چمران ( استان کرمانشاه )
  رویال مایند
    

  چقدر فوق العاده، ای کاش معلمان دیگر از شما الگو برداری کنند، شما با این کار آینده تمام دانش آموزان تان را تغییر خواهید داد

 • sina
  یکشنبه 13 خرداد 1397
  سلام . ممنون که دوباره تو تلگرام فعال شدین و همین طور هر هفته از اوستین سمینار میذارین ، چندتا خواهش داشتم : یکی امکانش هست دوره پارادایم شیفت نسخه جدیدش رو هم تو برنامه های تابستون بذارین . دیگه darrendaily رو ادامه بدین و همین طور از جیم ران سمینار دیگه ای بذارین
  رویال مایند
    

  چشم، پیشنهادات شما بررسی می شود

 • Zandi
  پنج شنبه 3 خرداد 1397
  سلام من با پرداخت اکانت 39000تومن میتونم کل سخنرانی باب پراکتور درباره پارادایم شیفت و دفترچه 72 صفحه ای رو دریافت کنم؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این سمینار دوره جامع هست و بیش از 14 ساعت سمینار، به اشتراک الماس احتیاج دارید

 • سعید
  سه شنبه 28 فروردین 1397
  در مورد هدف گذاری با متد باب پراکتور در سایت کلیپ و دورهای هست؟
  رویال مایند
    

  خیر، دوره جامع هدف گذاری بر اساس آموزه های دارن هاردی و جیم ران است

 • سعید
  سه شنبه 28 فروردین 1397
  با سلام 
  در کدام قسمت های این دوره در مورد هدف گذاری بحث شده؟
  رویال مایند
    

  این دوره مربوط به برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه است

 • حامد
  جمعه 24 فروردین 1397
  ممنونم از سایت مطالب بسیار کاربردی
  یه نقد دارم اینکه اشتراک ویژه رو اجباری نکنید من الان میخوام دوره پارادایم پراکتور رو داشته باشم فقط "از طرفی باید 40تومن اکانت ویژه بگیرم و 5گیگ ترافیک هم مصرف کنم واسه این دوره 
  اگه میشد دوره ها رو با یه قیمت مناسب و تک محصولی خریداری کرد عالی میشه
  ممنونم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز بدون شک اگر بخواهیم دوره ها تک محصولی کنیم قیمت هر دوره از مبلغ 40تومان بیشتر می شود

 • مسعود
  یکشنبه 5 فروردین 1397
  با سلام و خسته نباشید . مطالبتون بسیار خوب و مفیده اما سوالی که پیش اومده برای من اینه که چرا از رابرت کیوساکی مطلبی نیست داخل سایتتون؟
  رویال مایند
    

  انشاالله قرار خواهیم داد

 • مهدی
  یکشنبه 5 فروردین 1397
  سلام و عرض ارادت خدمت تمامی عزیزانی که زحمت این دوره ها رو میکشن. خسته نباشید واقعا 
  یک سوال خدمت عزیزان دارم مبنی بر این که دوره ی 2017 در حال آماده شدن هست؟ یا خیر من همین دوره رو دانلود کنم؟ ممنون از شما
  رویال مایند
    

  دوست عزیز با توجه به اینکه آموزه های باب پراکتور طی چندین سال اخیر تغییری نکرده است پیشنهاد می کنیم از همین دوره استفاده کنید در صورتی که توانستیم به دوره جدید دسترسی پیدا کنیم حتماً به اشتراک خواهیم گذاشت

 • زهرا
  پنج شنبه 2 فروردین 1397
  خیلی دوس دارم بدونم ادمین های این سایت خودشون در چ وضعی هستن😶
  رویال مایند
    

  دوست عزیز وضعیت خوبی دارند، اما این آموزه ها که از جانب ادمین های سایت نیست، این آموزه ها مربوط به اساتید شناخته شده موفقیت در سطح جهانی است.

 • رضا
  پنج شنبه 24 اسفند 1396
  کی نسخه جدید این سمینارو میزارید؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر زمان که دسترسی به نسخه 2017 داشته باشیم به اشتراک خواهیم گذاشت

 • Milad
  دوشنبه 21 اسفند 1396
  سلام خسته نباشید ، سایتتون بی نظیره
  چند قسمت اول این این دوره درباره ی پارادیوم شیفت صحبت کرده اما در قسمت های بعدی وارد یک سمینار دیگر میشود ، چرا همان دوره ی اول را ادامه ندادید؟به نظرم جدید تر و بهتر هستش
  
  ممنون از توجهتون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز بخش اول صرفاً مقدمه است و بخش دوم سمینار اصلی است

 • مرتضی آذرآئین
  دوشنبه 14 اسفند 1396
  سلام دفترچه سمینار برای اجرا پسورد میخواد
  رویال مایند
    

  نه دستور عزیز پسوورد لازم نیست، در صورتی که مشکل تان رفع نشد به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را راهنمایی کنند

 • جاوید
  دوشنبه 14 اسفند 1396
  با سلام و خدا قوت خدمت تمامی دست اندرکاران رویال مایند
  خدمت شما عرض شود که در قسمت هفتم دقیقه یک ثانیه 58 (میگه:یک جریان قدرتمند به سمت ذهن هشیار شما وجود دارد) وقتی که به زبان اصلی گوش میدهیم میبینیم که،تلفظ ذهن هشیار است، تا اینجا داشته باشید. اما در دقیقه دو و ثانیه سه در زیر نویس نوشتین ضمیر ناخودآگاه در حالی که توی فیلم آقای باب پراکتور ضمیر خودآگاه consciousness را تلفظ میکنند. 
  لطفا" در صورت امکان فیلم را دوباره بررسی نمایید.
  از زحمات تیم رویال مایند بینهایت ممنونم. سایت شما فوق العاده است.
  رویال مایند
    

  چشم بررسی می کنیم

 • Milad
  یکشنبه 13 اسفند 1396
  سلام خدمت گروه بی نظیر رویال مایند ، محتوی سایت فوق العاده مفید و «زندگی زیر و رو کن» هستش ، واقعا به گروهتون تبریک میگم .
  تقریبا نود درصد مطالب (سمینار ، وبینار، کتاب و..) موجود در سایت را مطالعه کردم ، هر کدام از مطالب در جایگاه خود بی نظیر هستند .اما از نظر من دوره ی پاردیوم شیفت در جایگاه ویژه ای قرار دارد و دارای پتانسیل عظیمی برای ایجاد تغییر در زندگی افراد میباشد.
  با توجه به اینکه دوره ی جدید پارادیوم شیفت در این روزها در حال اجرا میباشد و با علم به اینکه این دوره ی جدید ، بارها توسط دیگر مخاطبان درخواست شده است ، لازم دانستم اشتیاق بنده و طیف کثیری از مخاطبان شما را به این دوره ابراز بکنم.
  
  لطفا این دوره ی جدید را بدست ما برسانید.
  باتشکر فراوان
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در صورتی که به این دوره دسترسی پیدا کردیم حتماً به اشتراک خواهیم گذاشت

 • عباس طایفه
  شنبه 5 اسفند 1396
  سلام
  خیلی از اعضای سایت خواهان فراهم آوری وبینار جدید پارادایم شیفت هستند
  بعنوان نماینده ی خودجوش اعضا خواهشمندم تمام تلاش خود را انجام دهید تا این مجموعه ی نفیس گرداوری شود
  با تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در صورتی که امکان دسترسی به دوره جدید را داشته باشیم آن برای شما تهیه خواهیم کرد

 • حسام
  جمعه 4 اسفند 1396
  سلام.
  خواستم اطلاع بدم.سمینار پارادایم شیفت استاد باب پراکتور کمتر از ٢۴ ساعت دیگه شروع میشه.و میشه به صورت از راه دور هم شرکت کرد.از گروه رویال مایند خواهش میکنم این سمینار رو شرکت کنه و تا ما بتونیم با اموزش های به روز شده باب پراکتور ذهنمون رو مجددا برنامه نویسی کنیم.قیمتش فقط ١٩۵ دلاره.
  با تشکر از گروه حرفه ای رویال مایند :).
  رویال مایند
    

  در صورت امکان این دوره را برای شما تهیه می کنیم

 • يوسفي پور
  دوشنبه 25 دی 1396
  ميشه لطف كنين هزينه ي اين دوره ي آموزشي پاراديم شيفت رو لطف كنين بگين
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اشتراک ویژه تهیه کنید تمام لینک ها برای شما فعال می شود

 • رضا شناس خوش
  یکشنبه 24 دی 1396
  با سلام و احترام
  از آنجاییکه دوره ی پارادیم شیفت شاید مهمترین و کاربردی ترین مبحث روانشناسی موفقیت و قانون جذب باشه و ارزشمند ترین مطلب سیات خوب شما هست، خواستم اطلاع بدم که دوره ی جدید پارادایم شیفت توسط باب پراکتور در فوریه (2 ماه دیگه) برگزار میشه که البته به صورت وبینار و یا همون غیرحضوری هم میشه شرکت کرد و هزینه اش 124 دلاره، چون قطعا مباحث جدید و با کیفیت و به روز بهش اضافه شده خواهش میکنم که این وبینار رو ثبت نام کنید و شرکت کنید و توی سایت بذارید. من حاضرم هزینه ی شرکت در وبینر رو هم پرداخت کنم ولی این فرصت ذو برای بچه ها فراهم کندی . چون این مطالبی که الان از باب پراکتور گذاشتید اگرچه فوق العادع عالی و همیشه کاربردیه ولی مربوط به بیش از 20 سال پیشه، قطعا مطالب جدیدتری در وبینار های جدید وجود داره. ممنونم به این پیشنهاد توجه کنید.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر این امکان برای ما فراهم شد حتما پیشنهاد شما را عملی خواهیم کرد

 • حسام
  جمعه 22 دی 1396
  من بارها نظرات مشابه این را در همین قسمت دیده ام :
  که مخاطبان رویال مایند خواستار فایل صوتی فارسی سمینار قدرتمند پارادایم شیفت هستند که بتوانیم ازش استفاده کنیم.ولی رویال مایند فقط میگه : بررسی میشود!
  خب جواب بررسی شدن ها چی شد؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر امکان تهیه فایل صوتی باشد آن را تهیه می کنیم و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، اگر تا به حال تهیه نشده است یعنی هنوز این امکان برای ما وجود ندارد

 • دیاردخت
  سه شنبه 12 دی 1396
  خیلی عالیه که ویدیوها رو زیرنویس میزارید. به شخصه می تونم بگم تاثیر زیادی روی درک زبان انگلیسی و حتی صحبت کردن انگلیسیم گذاشته. چیزی که باید خیلی تلاش میکردم تا بهش تسلط پیدا کنم، ولی خیلی اتفاقی همزمان با دیدن این ویدیوها داره برام اتفاق میفته. در واقع دارم با یه تیر دو نشون میزنم.
  یه پیشنهاد یا به نوعی درخواست دارم. خیلی عالی میشه، سمینارهای ارزشمندی مثل سمینارهای باب پراکتور رو به صورتی صوتی هم در اختیارمون بزارید.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما بررسی می شود

 • احمد
  دوشنبه 11 دی 1396
  بعد 24 روز تمام کردم.
   مفیدبود من که راضی بودم .
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • رضا شناس خوش
  دوشنبه 11 دی 1396
  سلام
  من سر در نمیارم چرا پارادیم شیفت که انقدر خوبه تا قسمت ۷ مربوط به وبینار پاذادایم هست ولی از قسمت ۸ دیگه میره سمینار ثروتمند خلق شده اید ، درسته مباحث نزدیک به همه ولی اصولی که تا قسمت ۷ دوره اصلی چیده شده بود یهو ول میشه و موضوع عوض میشه ، ضمنا کلا دو تا مقاله (تا قسمت ۵ ) گذاشتید ، بعد دیگه مقاله گذاشتن هم فراموش شد . دلیلش چیه؟
  ممنون از زحمات سما
  رویال مایند
    

  دوست عزیز مباحث مکمل یکدیگر هستند، در بخش دوم سمینار نکات بسیار مهمی گفته می شود. دلیل اینکه مقاله دو قسمت است چون یک دفترچه تمرین 72 صفحه ای اضافه شده است

 • ندا
  یکشنبه 3 دی 1396
  سلام من از زمانی که این ویدیو ها شروع به اشتراک گذاری شدند انها رو دنبال میکردم و هر ویدیو رو سه بار دیدم و فکر میکردم که متوجه شدم ولی همیشه سوالم این بود که باب پراکتور میگفت اگر بفهمی  که من چه میگویم زندگیت همچون بشکن زدن تغییر خواهد کرد ولی برای من این اتفاق نیافتاده بود تا اینکه جزوه به اشتراک گذاشته شد من جزوه رو پرینت گرفتم و شروع کردم به دیدن فایل ها ، واقعا زندگیم زیر و رو شد اگر امکانش بود از جزوه ام عکس بگذارم میدید که جزوه ام به چه روزی افتاده صفحات سمت راست جزوم سفید بود ولی اکنون یک نقطه سفید هم نداره واقعا راست میگن وقتی بخونی و بببنی و بشنوی اموزشت عالی میشود واقعا من یاد گرفتم و زندگیم زیر و رو شد اگر یک روزی کسی به من میگفت با دیدن چند ویدیو در چند ماه زندگیت دگرگون میشود قطعا به او میخندیم ولی اکنون این اتفاق برای من افتاد قطعا در اولین فرصت هدیه شایسته ای برای تیم رویال مایند خواهم فرستاد چراکه باید بهای چیزهایی را که دریافت کردم را پرداخت کنم هر چند که ان بها کم باشد واقعا از شما ممنون و تیم ندیده شما را دوست دارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، بسیار خوشحال هستیم که شما با تمرین به نتایج دلخواه خود دست یافته اید

 • احسان
  شنبه 2 دی 1396
  سلام وقتتون بخیر
  پارادیم شیفت واقعا فوق العاده عالیه تشکر از شما بابت زحماتتون و اینکه میخواستم بگم کتاب های که ترجمه میشه فقط توسط یک نفر (آقای روزبه ملک زاده ) است و واقعا زحمت زیادی میکشن اما به قول جول اوستین نیازی نیست همه کارها را به تنهایی انجام بدهند پیشنهاد میکنم تعداد مترجمان را افزایش بدید قسمتی از سایت حتی می تونید با عنوان همکاری با ما در قسمت ترجمه - مالی - کلیپ های انگیزشی و معرفی فیلمهای انگیزشی و خیلی چیزای دیگه گسترش بدید
  با تشکر از شما شاد باشید و موفق
  رویال مایند
    

  بله همین کار را خواهیم کرد

 • راحله
  جمعه 1 دی 1396
  سلام . من اشتراک ویژه دارم . ولی نمیتونم با pcدانلود کنم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند

 • راحله
  چهار شنبه 29 آذر 1396
  سلام خدا قوت .من از طریق pc از سایت شما استفاده می کنم ولی لینک دانلود نشون نمیده که بخوام دانلود کنم. با تشکر از زحماتی که میکشین
  رویال مایند
    

  دوست عزیز برای دسترسی به لینک ها باید اشتراک ویژه تهیه کنید

 • یاشارفکری
  جمعه 24 آذر 1396
  greate
  رویال مایند
    
 • hesam
  پنج شنبه 23 آذر 1396
  سلام یک سوال مهم.
  چون این سمینار ها زیر نویس فارسی هست. که خوبه چون حس باب پراکتور منتقل میشه مخصوصا واسه کسانی که ذره ای انگلیسی میفهمن . ولی چشم خسته میشه وقتی میخوای چند بار پشت سر هم نگاه کنی. واسه همین اگه فایل صوتی فارسی حرف های باب پراکتور در این سمینار تهیه بشه. ما میتونیم ده ها بار مطالب رو گوش بدیم و مرور کنیم. و خیلی بیشتر نتیجه گرفته میشه.و ذهنمون رو برنامه ریزی میکنیم. از رویال مایند درخواست میکنم فایل صوتی فارسی این سمینار رو تهیه کنه.
  با تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز پیشنهاد شما بررسی خواهد شد

 • هومن
  شنبه 18 آذر 1396
  سلام ببخشید اینجا سوالم رو میپرسم 
  قبلا سمینار هدف گذاری آساروف تو سایتتون بود الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم ؟!!!
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا برای شما ارسال شود

 • amir
  پنج شنبه 16 آذر 1396
  تشکر از زحمات تیم رویال مایند
  رویال مایند
    
 • Afshin
  چهار شنبه 15 آذر 1396
  سلام.وقت بخیر،دوستانی که ای سمینار را ملاحظه کردند،در قسمت ۱۲اگر‌اشتباه نکنم صحبت از مشاور مالی میشه،کسی از دوستان مشاور مالی خوب سراغ داره....یا خود دوستان رویال مایند کسی را پیشنهاد میدهند؟
  رویال مایند
    
 • hesam
  سه شنبه 14 آذر 1396
  سلام.یه سوال راهبردی.و مهم.
  هر جلسه رو باید چند روز روش وقت گذاشت؟!
  مثلا. هر جلسه رو باید یک هفته روش کار کرد؟
  یعنی به صورت استاندارد این دوره رو باید برای این که مثلا یکبار تموم کرد چه قدر باید زمان گذاشت؟ طبق استانداردی که خوده آقای پراکتور داره.؟!
  رویال مایند
    

  باب پراکتور بارها تاکید کرده که باید به تدریج این آموزه ها را فرا بگیرید. کلیپ ها به صورت 30 دقیقه ای قسمت بندی شده اند شما می توانید روزانه یک کلیپ را نگاه کنید و البته پس از پایان دوره دوباره کلیپ ها را مرور کنید

 • ب بهرامی
  سه شنبه 14 آذر 1396
  با سلام
  به نظر من اگر امکانش بود که اشتراک بک هفته ای تهیه کنیم بسیار عالی می شد.مخصوصا برای دانش اموزانی که میخواهند از محتویات ویژه ی سایت استفاده کنند
  رویال مایند
    

  دوست عزیز محتوای سایت هر روز در حال به روز رسانی هستند و اشتراک یک هفته ای کاربردی ندارد

 • احسان
  دوشنبه 6 آذر 1396
  سلام وقتتون بخیر
  دوره پارادیوم شیفت فوق العاده است البته من تا قسمت 14 فعلا فرصت شده ببینم و خواستم بابت ترجمه و قرار دادن آن بر
   روی سایت از شما و تمامی همکاران تشکر و قدر دانی می کنم و واقعا ارزش بیش از ارزش مالی (هزینه اشتراک) دارد
  موفق باشید
  رویال مایند
    

  بله مسلماً در صورتی که آموزه ها را به کار بگیرید نتایجی که در زندگی کسب می کنید به هیچ وجه با هزینه مالی آن قابل مقایسه نیست

 • afshin
  شنبه 27 آبان 1396
  سلام من تا قسمت 8 را دیدم اما هنوز از دفترچه استفاده ای نشده....
  طریقه استفاده از دفتر را جلو تر توضیح داده؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز از قسمت نهم سمینار شروع خواهد شد

 • امید
  جمعه 19 آبان 1396
  سلام به دست اندرکاران مجموعه رویال مایند و تمام دوستان عضو در سایت. از تمامی دوستانی که برای تهیه مطالب این سایت فعالیت میکنند تشکر میکنم.
  دوستان من ایده ای دارم که بنظرم میتونه مفید باشه. دوستانی که تمرینات و تکنیکهای ارایه شده در این وبینار و یا سایر فایلهای موجود رو مطالعه کرده اند و توانسته اند اجرا کنند و نتایجشان را در زندگی شخصی خودشان مشاهده کرده اند میتوانند تجربیات خود را در این قسمت با دیگران به اشتراک بگذارند تا انگیزه و اشتیاقی در دیگر دوستان ایجاد کنند و آموخته هایشان را باهم به اشتراک بگذارند. مسئولین سایت هم در صورت صلاحدید میتوانند بخشی رو برای به اشتراک گذاری تجربیات شخصی کاربران اختصاص بدهند.
  از همگی سپاسگذارم و آرزوی موفقیت برای همه دوستان دارم.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما بررسی خواهد شد

 • احسان
  جمعه 19 آبان 1396
  با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز 
  لطفا اگر امکانش هست کتاب ناپلئون هیل که باب پراکتور یک سری از مطالب را از روی آن میخواند بر روی سایت قرار دهید
  با تشکر از شما شاد باشید و موفق
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما بررسی خواهد شد

 • گلی
  یکشنبه 14 آبان 1396
  بسیار عالی و آموزنده نهایت سپاس گذاری را از سایت بی نظیرتون دارم که فایل هایی فوق العاده ایی را در اختیار همگان قرار دادین متشکرم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • محبوبه بابایی
  یکشنبه 14 آبان 1396
  سلام، با تشکر از زحمات رویال مایند، سوالی که داشتم اینه که می تونید کتابهایی رو که در قسمت آخر توسط باب و جان معرفی میشه رو هم تهیه و ترجمه کنید؟ خیلی عالی میشه
  رویال مایند
    

  در صورتی که به این کتاب ها دسترسی پیدا کنیم حتما به اشتراک خواهیم گذاشت

 • محبوبه بابایی
  شنبه 13 آبان 1396
  با سلام و تشکر فراوان بخاطر این دوره بی نظیر
  رویال مایند
    
 • فاطمه جعفری
  چهار شنبه 10 آبان 1396
  با سلام و تشکر بی نهایت بابت زحمات بی مثالتون واقعا برای محتوای پربار و تلاش فراوانتان سپاسگذارم سمینار فوق العاده ، کم نظیر وبسیار مفید بود و دلتنگ از این که تمام شد امیدوارم درآینده ای نزدیک بار دیگر شاهد سمینارهایی اینچنین باشیم خسته نباشید و خدا قوت .
  بسیار متشکرم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • داریوش رشادت
  سه شنبه 9 آبان 1396
  سلام و خدا قوت ..
  قبل از هر چیز میخوام تشکر کنم از زحماتی که تیم رویال مایند میکشه .....واقعا ممنونم
  
  بعدش میخواستم بپرسم اون کتابچه های آخر سمینار که جان و باب براکتور یکی یکی گفتنش رو چجوری میشه تهیه کرد؟
  
  ممنون از توجه و پاسخگوییتون
  رویال مایند
    

  در صورتی که به آن کتابچه ها دسترسی پیدا کردیم ترجمه خواهیم کرد

 • سید مهدی کاظمی
  سه شنبه 9 آبان 1396
  سلام و عرض ادب خدمت اعضای تیم رویال نمایند
  می خواستم یک پیشنهاد به شما بدهم:
  لطفا از اساتید بزرگ همچون جک کنید و جان سی مکسول نیز ویدیو بزارید .با تشکر از شما
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما بررسی می شود

 • سعید
  جمعه 5 آبان 1396
  با سلام
  مرسی از سایت پر محتواتون
  دوره پارادایم شیفت کی به پایان میرسه؟
  اینها همون اموزش هایین که باب پراکتور در موسسه و سمینارهاش ارائه میده؟
  رویال مایند
    

  این هفته به پایان خواهد رسید. بله آموزه ها یکسان است

 • لیلا سهرابی
  پنج شنبه 4 آبان 1396
  باعرض سلام واحترام فراوان خدمت شما گروه فرهیخته🌷ممنون بابت زحماتتون.
  لطفا اگه ممکنه کتاب بیندیشید وثروتمند شوید رو در سایت قراردهید.
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما بررسی می شود

 • مهیار هاشمی
  چهار شنبه 3 آبان 1396
  با سلام و خسته نباشید .چند قسمت دیگر از این مجموعه باقی مانده است ؟
  باتشکر
  رویال مایند
    

  1 قسمت بعلاوه دفترچه تمرین

 • NEDA
  سه شنبه 2 آبان 1396
  سلام و عرض ادب 
  بنده به کرات به بهانه های مختلف از اساتید و مسولین سایت بزرگ رویال مایند تشکر نموده ام این بار نیز در نهایت خضوع و ادب دست همه کسانی که در حال تنظیم این مجموعه هستند می بوسم و امروز که شنیدم دفترچه تمرین نیز در حال تنظیم هست در پوست خود نمی گنجم 
  و سخنی نیز با دوستانم که در حال استفاده از این مجموعه هستند دارم 
  من وکیل دادگستری هستم علی رغم اینکه صبح تا شب مشغول کار بودم ولیکن نتیجه ای حاصل نمیشد علی الخصوص اینکه درآمد خوبی هم داشتم ولی نتیجه زندگیم هیچ تفاوتی نمی کرد نزدیک به دو سال بود که سرسختانه مشغول مطالعه در خصوص کارکرد ذهن بودم که یک سال پیش با سایت رویال مایند آشنا شدم و شروع به دیدن ویدیو های باب پراکتور نمودم بطوریکه تاکنون هر ویدیو رو سه بار دیدم تا اینکه متوجه شدم به قول باب پراکتور مساله پول نیست اکنون تغییرات خیلی خوبی در زندگی مالی و اجتماعی من صورت گرفته واقعا زندگیم تغییر یافته فهمیدم دور و برم چه خبر هست مدام به مردم عضویت در رویال مایند رو پیشنهاد میکنم و برای برخی هم آکانت میخرم و هدیه میدهم خدا رو شاکرم واقعا الان فهمیدم که آگاهی چه نقش موثر در زندگی هر فرد دارد و انسان با عدم آگاهی به نابودی و نافرجامی کشیده میشود و در تعجبم چرا انسان ها در پی کسب آگاهی برای خودشان تلاشی ندارند 
  با زهم از شما ممنونم علی الخصوص از اهتمام که بابت فراهم نمودن دفترچه تمرین نمودید سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، امیدواریم با حمایت های شما عزیزان بتوانیم در طولانی مدت بانک اطلاعاتی جامعی در رابطه با علم موفقیت و رشد شخصی تهیه کنیم.

 • نوراله علیزاده
  یکشنبه 30 مهر 1396
  سلام بی نهایت سپاس از زحمات ارزنده تان ،نخست میخواستم بدانم این دفترچه تمرین که درسیمنارازآن بهره می بردنیزامکان قراردادنش هست یاخیرواینکه این سمیناردرچه سالی ضبط وپخش گردیدچون بخش اول دراستودیوضبط شده واین سمیناربیشتردرخصوص ثروتمند زاده شده ای میباشدکه باعنوان پارادایم پخش میشودبازهم سپاس
  رویال مایند
    

  در صورتی که به دفترچه دسترسی پیدا کنیم حتما له اشتراک خواهیم گذاشت. تا قسمت هشت صرفاً مقدمه است و از قسمت نهم سمینار آغاز می شود. هرآنچه با عنوان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه باشد همان پارادایم شیفت است، حال برای ثروت از این تکنیک ها استفاده شود و یا هر  جنبه دیگر از زندگی

 • ارزو محمدپور
  چهار شنبه 26 مهر 1396
  عالي
  رویال مایند
    
 • نیما
  یکشنبه 23 مهر 1396
  سلام این دوره تمام شده و کامل‌‌در سایته الان یا باز ادامه داره
  رویال مایند
    

  حدود 4 قسمت دیگر مانده است که در سایت قرار خواهد گرفت

 • افشین
  جمعه 21 مهر 1396
  سلام و خسته نباشید
  بین قسمت 21 و 22 به نظر میرسه یک سری از مطالب حذف شده اند چون در قسمت 22 وقتی جان شروع میکند تخته ظاهرا با تصاویری پر شده و جان در ادامه آنها صحبت میکند
  رویال مایند
    

  دوست عزیز فایل اصلی دقیقه به دقیقه ترجمه شده است

 • hamid
  جمعه 21 مهر 1396
  یه سلام یه خداقوت توپ به شما این سمنیار فوق العاده و تخصصیه فقط یه مشگلی هست میشه اون کتاب یا جزوه ای ک در طول سمینار به شرکت کننده ها دادن و مدام ازش نقل قول هایی خونده میشه رو وی سایت قرار بدید یا اگر برانون امکان نیست یه منبع معرفی کنید ک ما خودمون تهیهه کنیم اونو؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز مطالب کتاب تمرین بیشتر مطالب کتاب "توثروتمند زاده شده ای" است

 • علی
  چهار شنبه 19 مهر 1396
  از سایت خیلی خوبتون بسیار متشکرم و می خواستم بدونم آیا کتابی( شما ثروتمند به دنیا آمده اید) که باب پراکتور در قسمت هشتم سمینار برای تمرین بیشتر معرفی میکند را در سایت قرار داده اید یا نه؟
  رویال مایند
    

  بله به محتوای ویژه رجوع کنید

 • مهیار سپهری
  یکشنبه 16 مهر 1396
  با سلام و تشکرفراوان بابت سمینارها و مطالب باکیفیتی که ارائه میکنین. اگه ممکنه سمینارهای اکهارت توله روهم آماده کنین سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  چشم از استاد اکهارت تله در زمان مناسب کتاب و سمینار ترجمه و تهیه می کنیم

 • سعید
  یکشنبه 16 مهر 1396
  با سلام
  کدام سمینارها و کتاب ها در سایت به موضوع برنامه ریزی ترموستات ناخوداگاه پرداختند؟
  ممکنه معرفی کنید اونایی که بیشتر در رابطه با این موضوع هستند
  رویال مایند
    

  دوست عزیز آثار باب پراکتور و وین دایر مربوط به برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه است

 • سعید
  جمعه 14 مهر 1396
  با تشکر ویژه از کانال خوبتون
  امکانش هست سمینارهایی درمورد
  nlp-زبان بدن- انتونی رابینز در سایت به اشتراک بزارید؟
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • سعید
  جمعه 14 مهر 1396
  سلام
  امکانش هست که قسمت های مهم دوره رو معرفی کنید؟
  تا از اتلاف وقت و مطالب تکراری پرویز شود با تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تعداد قسمت ها زیاد است و از قسمت هشت به بعد همه مطالب زنجیروار به هم وصل است، چیزی به نام مطلب غیرمهم وجود ندارد، اگر می خواهید این دوره را تماشا کنید باید روزانه 30 دقیقه وقت بگذارید

 • سعید
  چهار شنبه 12 مهر 1396
  سلام صبح بخیر
  کل دوره در چند قسمت تهیه شده؟
  در کدام قسمت ها تکنیک های مربود به تغییر پارادایم مطرح شده هست؟
  رویال مایند
    

  حدود 25 قسمت است و از قسمت 8 به بعد به صورت جدی به توضیح مباحث ضمیرناخودآگاه پرداخته می شود

 • امیر
  دوشنبه 10 مهر 1396
  اپیزود بعدی رو در صورت امکان زود به زود بزارین،باب پراکتور عالیه.
  ایا افراد دیگه ای غیر از باب پراکتور چنین سمینارهایی به شکل تخصصی دارن؟
  رویال مایند
    

  هر سمینار خوبی که باشه برای شما ترجمه خواهیم کرد و به اشتراک می گذاریم

 • محمد
  دوشنبه 3 مهر 1396
  سلام و وقت بخیر. واقعا باب پراکتور عالیه .یه سوال داشتم اونم اینکه کل دوره چند جلسه است؟ الان بیست جلسه هست چند جلسه دیگه هم مونده؟؟
  رویال مایند
    

  حدود 25 جلسه خواهد شد

 • امیر همت بلند
  پنج شنبه 30 شهریور 1396
  سلام و خداقوت عرض میکنم خدمت شما، بابت زحماتی که میکشید از شما سپاس گذارم. میخواستم بدونم این دفتر برنامه ریزی که در آغاز سمینار آقای باب پراکتور معرفی میکنن رو چجوری میتونم تهیه کنم
  رویال مایند
    

  در صورتی که دسترسی داشتیم به اشتراک خواهیم گذاشت

 • مهیار هاشمی
  چهار شنبه 29 شهریور 1396
  با سلام و خسته نباشید .خواستم بدونم این دوره چند قسمت است .با تشکر
  رویال مایند
    

  حدود پنج قسمت دیگر خواهد داشت

 • abbas_tayefeh
  شنبه 25 شهریور 1396
  با سلام
  میخواستم بدونم تا به این لحظه چند قسمت از این دوره بر روی سایت قرار داده شده؟
  رویال مایند
    

  نوزده قسمت

 • معصومه
  چهار شنبه 22 شهریور 1396
  سلام. خدا قوت. ممنونم بابت مطالب پرمحتوا و آموزنده که در سایت قرار میدهید. انشاءالله همیشه موفق و پیروز باشید.
  رویال مایند
    
 • فریبا عالی
  یکشنبه 19 شهریور 1396
  سلام ببخشید الان در محتوای ویژه 14ساعتش کامل گذاشته شده؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  خیر حدود 3 ساعت دیگه باقی مانده که طی چند هفته آینده قرار خواهد گرفت

 • احسان
  جمعه 17 شهریور 1396
  سلام وقتتون بخیر . خیلی وقته دیگه فیلمهای سینمایی انگیزشی نمیزارید!!!
  ممنون از شما
  رویال مایند
    
 • یاسر
  پنج شنبه 16 شهریور 1396
  با سلام
  ی سوالی داشتم .این دوره تو چند قسمت اولش خیلی خوب بود از قسمت 7 ب بعد ک رفتن تو زمان گذشته کلا از ادامه ی دوره هدف گذاری فبلیش خارج شده .میخواستم ببینم آیا بازم برمیگرده ب همون دوره یا نه؟ چون دوره ی قبلیش خیلی بهتر و موثرتر بود و من ب شخصه نمیتونم با این دوره جدیدش ارتباط برقرار کنم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اصل این دوره بخش دوم آن است. بخش اول فقط مقدمه است.

 • Fatemeh
  یکشنبه 12 شهریور 1396
  سلام.
  من عضو اعضای ویژه هستم.
  میخوام بدونم که کتاب "برنامه ریز فعالیت ها" باب پراکتور چه زمانی رو سایت قرار خواهد گرفت؟
  ممنون.موفق و پیروز باشید 🙏
  رویال مایند
    

  تمرینات این دفترچه در کتاب تو ثروتمند زاده شده ای گنجانده شده است. کتاب تو ثروتمند زاده شده ای ده فصل است و به تدریج تمام تمرینات دفترچه برنامه ریزی پوشش داده می شود

 • مسعود بالغی
  دوشنبه 6 شهریور 1396
  با سلام
  از سایت فوق العاده تاثیرگذارتون بسیار سپاسگذارم. هر دفعه که وارد سایت میشم میبینم فایل ها و کتاب های بیشتری اضافه شده و از اون جایی که خودم زبان انگلیسی خوندم و ادیت فیلم هم انجام دادم، میدونم پروسه ی ترجمه و زیرنویس کردن چقدر حساس و زمان بره. ترجمه هاتون و کیفیت تصویریه ویدیو ها هم فوق العاده است. این دوره ی پارادایم شیفت هم که بی نظیره. واقعا جای تبریک داره که استادانی رو انتخاب کردید که در کار خودشون بهترین هستن و باب پراکتور حقیقتا نابغه ی باورسازی و تغییر ضمیر ناخودآگاهه. ممنونم از زحماتی که می کشید.
  دوتا فایل هست که خودم بارها بهشون گوش دادم و دوس داشتم همیشه زیرنویسی ازش برای عموم باشه که استفاده کنن. فکر میکنم شما بهترین باشید برای ترجمه و زیرنویس این فایل ها.
  اولی مصاحبه ای با جان آساراف هست که بسیار نکات مهمی برای کار با ضمیرناخودآگاه توش هست با لینک زیر:
  https://www.youtube.com/watch?v=ddHdAW_K4AQ&t=700s
  و
  دومی فایل رایگانی از تی هارو اکر در مورد ثروتمند شدن با لینک زیر:
  https://www.youtube.com/watch?v=_z947Eh9ZcM
  
  ممنون میشم اگه زیرنویس این فایل ها رو هم تهیه کنید و در بخش محتوای ویژه برای فروش قرار بدید.خودم یقینا اولین نفری هستم که میخرم.
  سپاسگذارم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهادات شما بررسی می شود

 • REZA
  جمعه 27 مرداد 1396
  با عرض سلام و با آرزوی موفقیت.
  من این سمینارو تا پارت 8 دیدم.
  ولی از پارت 8 به بعد ، به جای اینکه سمینار های جدید بزارید ، سیمنار های قدیمی ترو می زارید.
  اینو میشه از نکته ها و تمرین های تکراری که می گه تشخیص داد.
  لطفا جواب بدین . ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هشت قسمت اول صرفاً مقدمه است، از قسمت هشتم به بعد سمینار شروع می شود

 • علی
  یکشنبه 22 مرداد 1396
  ممنون ازسایت خوبتون 
  میخواستم بدونم این دوره چندتا قسمت داره؟
  رویال مایند
    

  حدود 20 قسمت

 • mehrzad
  یکشنبه 22 مرداد 1396
  با سلام و سپاس از سایت بی نظیرتون.
  در مورد دوره پارادایم شیفت سوالم اینه که آیا این دوره 14 ساعت هست یا 14 قسمت؟ و اینکه چرا توالی مشخصی نداره و اواسط کار کلا فضا عوض میشه و با یک سمینار ادامه پیدا می کنه؟
  متشکرم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز حدود 20 قسمت خواهد بود و هفت قسمت اول مقدمه ای بر پارادایم شیفت است

 • mahsa hoseini
  چهار شنبه 18 مرداد 1396
  سلام به شما عزیزان از شما سپاسگزارم چرا که با اموزش های گران بهایی که ارائه میدید دریچه ای از فراوانی و شگفتی به روی زندگی ام باز شده است و به انسان زیبای دیگری تبدیل شده ام و از خداوند برای وجود شما سپاسگزارم و همیشه شاکر خدای عزیزم هستم ..عاشقانه دوستتون دارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • mehrzad
  چهار شنبه 18 مرداد 1396
  با سلام .
  سایت بی نظیری دارید و بابت این امر متشکرم.
  یه پیشنهاد دارم که همانند سایت سوخت جت مقالات جدید و روزانه موفقیت رو هم در سایت قرار دهید. با سپاس.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما مورد بررسی قرار می گیرد

 • عباس طایفه آیروملو
  سه شنبه 17 مرداد 1396
  با سلام و تشکر از گردآوری این وبینار جذاب
  میخواستم جسارتا موردی را متذکر شوم
  من شخصی هستم که هنگام مطالعه یا یادگیری چیزی تا وقتی که مطلبی رو متوجه نشدم از آن رد نمیشوم و اگر هم شده یک روز کامل آن را بدفعات مرور میکنم تا مطلب مورد نظر را تفهیم شوم
  در جلسه 4 این وبینار کلمه ی reason در تمام طول جلسه با عنوان "دلیل" ترجمه شده است مشاهده میشود که مفهوم جملات باب اصلا مشخص نمیباشد. با دقت بیشتر متوجه میشویم که معنی این کلمه در اینجا "عقل" یا "شعور" میباشد (از معانی نزدیک به Reason؛ دلیل، عقل و شعور میباشد)
  همچنان که در جایی باب میگوید ما بوسیله "دلیل" فکر میکنیم، پر واضح میباشد که در اینجا بجای دلیل باید از عقل یا شعور استفاده کنیم.
  ممنون میشم که جهت ارتقای سطح این وبینار ارزشمند، این مورد در متن ترجمه این جلسه تصحیح گردد.
  با تشکر
  رویال مایند
    

  ممنون از تذکر شما، چشم تذکر شما مورد بررسی قرار می گیرد

 • moon
  چهار شنبه 11 مرداد 1396
  سلام.پراکتور خیلی بهتر از جان حرف میزنه هم لحنش هم اینکه واقعا متوجه میشم چی میخواد بگه ولی جان اصلا معلوم نیس چی میخواد بگه.
  رویال مایند
    
 • شیرکو
  چهار شنبه 11 مرداد 1396
  سلام 
  ممنون میشم دوره های بیشتری از جان آساراف در سایت تون بذارید. واقعا دوره هاشون کاملا کاربردی و مفیده
  رویال مایند
    
 • ماه
  پنج شنبه 5 مرداد 1396
  سلام.کلا چند بخش این برنامه پارادیم؟ببخشید تو پیجتون هم میتونید هر زمان که قسمتای جدید از برنامه های محتوای ویژه رو میذارید ،اونجا هم اعلام کنید و خبر بدین؟ ممنون
  رویال مایند
    

  حدود 20 قسمت. در کانال تلگرام مرتب اطلاع رسانی می شود

 • ali
  پنج شنبه 5 مرداد 1396
  با تشکر از سایت خوبتوون 
  دوره باب پراکتور کلا چند قسمت داره؟ 
  چند روز یک بارر میزارید هر قسمتشو؟
  رویال مایند
    

  حدود بیست قسمت خواهد بود و هر هفته یک قسمت را خواهیم گذاشت

 • سارا
  یکشنبه 1 مرداد 1396
  خیلی خوب بود ولی با نحوه صحبت کردن جان ارتباط برقرار نکردم. باب طوری صحبت می کنه که به دل آدم میشینه ونحوه صحبت کردنش باعث میشه که تمرکزمون رو روی چیزی که میگه بزاریم ولی جان خیلی تند تیز و یه جور نچسب حرف میزنه. من قسمت های مربوط به جان رو گوش ندادم در کل مرسی از وب سایت خوبتون عالی بود.
  رویال مایند
    

  بله باب پراکتور روان تر صحبت می کند، اما سعی کنید به صحبت های هر دو نفر گوش دهید

 • مریم
  شنبه 31 تیر 1396
  سلام خدمت رویال مایند ، سوالی دارم ،من تازه این موضوع مربوط به تغییر پارادیم رو دانلود کردم و تا الان همه قسمت هاشو دیدم فقط ده و یازده مونده،سوالم اینه اصل مطالب پراکتور اینه که برنامه ریزی ضمیر ناخوداگاه رو تغییر بدیم و در قسمت اول ایشون تمرینی دادن که دو برگه آ و ب تشکیل بدین و خلاصه تا نود روز برگه ب مرتب بخونیم،فرض کنیم که اینکارو انجام میدیم آیا اینکه هر شب قبل از خواب بخونیم باعث تغییر فرکانس ارتعاشی میشه؟یا در کنارش تجسم هم باشه و این تجسم باعث تغییر فرکانس میشه؟ایشون به دو چیز تاکید داشتن نوشتن خواسته ها و تجسم ولی متوجه نشدم کدوم ارتعاش رو تغییر میده و یا دقیقا فایده هر دو چیه؟
  ممکنه در حین خواندن برگه ب بازهم تفکرات منفی در طول روز سراغ ادم بیان برا غلبه بر این تفکرات منفی چ باید کرد؟
  ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید،سپاس
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تمام سوالات شما در کتاب "بخواهید تا به شما داده شود" نوشته استر هیکس پاسخ داده شده است. جواب هر کدام از سوالات شما یک فصل از این کتاب است و امکان پاسخگویی در اینجا نیست. لطف کنید کتاب بخواهید تا به شما داده شود را به صورت کامل مطالعه فرمایید

 • مریم شریفی
  سه شنبه 27 تیر 1396
  سلام ساییتون بی نظیره . من 4 سالی هست که دنبال مطالب، کتاب ها و روشهای موفقیتم و ازشون نتیجه هم گرفتم ولی متاسفانه گاه و بی گاه و جوری بود که بعضی وقتا میشد بعضی وقتا نه و یه مدت فاصله گرفته بودم. همیشه دوسداشتم کسی باشه که بیانش از سر تحقیق ، تجربه و کاملا علمی باشه نه صرفا فقط بیان انگیزشی  و یا هدفش فقط گرفتن پول از مردم باشه. تا اینکه با سایت شما اشنا شدم و این سمیناررو وقتی دیدم اون اعتماد به نفس و اطمینانی که توی حرفای باب پراکتور بود منو ترغیب کرد که دوباره شروع کنم . الان 3 ماهه تمرینایی که گفتن رو انجام دادم . نتایجم گاه و بی گاه نیس دقیقا همون چیزایی برام اتفاق می افته که میخام و حتی بهتر از خواسته هام برام اتفاق میفته. ارادم، اعتماد به نفسم، رفتارم با اطرافیان، پیشنهادای کاری که بهم میشه و.... . خیلی اتفاقای دیگه که اگه اینجا بگم طولانی میشه. خیلی ازتون ممنونم که بواسطه ی سایت شما میتونیم به سخنرانی اساتید بزرگ جهانی موفقیت دسترسی داشته باشیم . من سایت های مختلف موفقیت و قانون جذب  رو دنبال میکردم اما پیشنهادم به همه دوستان اینه که این سایت رو مرجع قرار بدن چون بوسیله این سایت میتونین تحت نظر اساتید مطرح جهان مباحث رو اصولی یادبگیرن و نتیجه های فوق العاده رو تو زندگیتون ببینین. اولین باری هست که از هزینه کردن برای این دست سمینارها و کتاب ها کاملا راضیم و میگم حلالتون باشه. بازم ممنون
  رویال مایند
    

  بسیار ممنون از لطف شما

 • ليلا مخبر
  سه شنبه 27 تیر 1396
  يادگيري مداوم مطالب مهم وجديد براي تغيير در دنياي امروز
  رویال مایند
    
 • Pooria
  یکشنبه 18 تیر 1396
  سلام تشکر از سایت خوبتان
  سرعت سرورهاتون خیلی خیلی کم هست
  رویال مایند
    

  دوست عزیز  برای رفاه حال شما عزیزان فایل ها بر روی بهترین و گران ترین سرورهای ایران بارگزاری شده اند، لطفاً اینترنت خود را بررسی کنید.

 • مهیار هاشمی
  دوشنبه 12 تیر 1396
  با سلام .خواستم بدونم چند قسمت دیگر از قسمت های پارادایم شیفت مانده و اینکه تا الان فقط یک مقاله نوشته شده .بقیه مقاله ها کی در سایت قرار میگیرد . با تشکر از زحماتتان
  رویال مایند
    

  باید 14 ساعت تکمیل بشه و هر قسمتی که نیاز به مقاله داشت حتماً مقاله را خواهیم گذشت. تا به حال دو مقاله قرار گرفته است

 • احمد طاهریان
  دوشنبه 12 تیر 1396
  با سلام 
  متشکرم از سایت بسیار خوب وعالیتون
  لطفا قسمت بعدی دوره جامع پارادیم شیفت آقای باب پراکتور را در سایت قراردهید
  متشکرم
  رویال مایند
    

  چشم

 • حسن
  شنبه 10 تیر 1396
  با سلام .کتابی که در قسمت هشتم و نهم هست به نام "ثروتمند به دنیا آمدن"رو سایت قرار نمیدهید.اصلا دست یابی به این کتاب امکان پذیرهست؟
  رویال مایند
    

  قرار خواهیم داد دوست عزیز

 • یاسر
  سه شنبه 6 تیر 1396
  سلام و خسته نباشید 
  تو قسمت 8 یک کتاب برنامه ریز فعالیت ها وجود داره ک باب پیشنهاد میکنه ک این رو بگیریم...میخواستم خواهش کنم ک اگه تو دسترستون هست این کتاب رو ترجمه کنید تا استفاده کنیم چون لازمه...امکانش هست؟
  رویال مایند
    

  اگر به دستمون رسید حتما قرار خواهیم داد

 • مهدی
  سه شنبه 6 تیر 1396
  سلام خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بپرسم کسی که اشتراک ویژه میخره برای دانلود محتوای ویژه مثلا همین 14 ساعت پارادایم شیفت و چیزهای دیگه باز هم باید هزینه بده جداگانه یا خیر دیگه رایگان میتونه استفاده کنه؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  خیر دوست عزیز. کسی که محتوای ویژه داشته باشه از همه مطالب سایت می تواند استفاده کند

 • نگار انصاری
  جمعه 2 تیر 1396
  سلام .من یه سوال دارم که اگه میشه یه پاسخ صریح بدید ضمیر نا خود آگاه دقیقا کی فعاله؟ پاپ پراکتور همه حرفاش تو هر کلیپش تکراری و این سوال منه که اوکی همه نتایج به ضمیر ناخود اگاه برمیگرده درسته؟ خب کی بیشترین سطح پذیرشو از روز یا شب داره که چیزی رو بگیم و اون باور کنه سطح ارتعاشو تغییر بده تا نتایج تغییر کنن
  رویال مایند
    

  دوست عزیز بارها گفته شده است که بهترین زمان برای برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه شب هنگام قبل از خواب است. برای اطلاعات بیشتر کتاب رویاهای تحقق یافته وین دایر را مطالعه کنید

 • رضا
  جمعه 2 تیر 1396
  سلام
  کتاب صوتی بخواهیدتابه شماداده شود چندقیمته؟
  رویال مایند
    

  هنوز در فروشگاه قرار نگرفته

 • Aramesh
  جمعه 2 تیر 1396
  سلام برتیم فهیم و قدرتمندرویال مایند.
  قسمت نهم پارادایم شیفت دانلودنمیشه.چرااا؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز بررسی شد لینک سالم است. اگر مشکلتان برطرف نشد به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

 • NEDA
  پنج شنبه 1 تیر 1396
  سلام احساس میکنم به مالکیت جهان در حال دست یافتنم 
  ممنونم وسیله ای شدید که من بدانم تنها چیزی که در سرنوشت من نقشی ایفا نمی کند جامعه و پارتی و تحصیلات و و و
  بلکه سرنوشت من از هر لحاظ اعم از مالی سلامتی شادمانی و در یک کلام خوشبختی و ناخوشبختی متاثر از فهم من از چگونگی کارکرد ذهنم هست 
  بی نهایت سپاسگزارم 
  کاش همگان با شما آشنا گردند
  رویال مایند
    

  بله دوست عزیز مهمترین نکته همین است که درک کنید که خود شما خالق آینده تان هستید 

 • rooeen
  جمعه 26 خرداد 1396
  سلام و خدا قوت 
  ممنون از مطالب عالیتون ،
  بخش دوم دوره (قسمت 8) چرا ادامه قبل نیست و انقدر به عقب برگشته؟ میشه توضیح بدید به چه صورت شده؟ چرا ادامه بخش اول رو قرار ندادید؟ کلن یک مقدار سردگم شدم توضیح بدید ممنون میشم
  سپاس از شما
  رویال مایند
    

  دوست عزیز بخش دوم سمینار است در صورتی که بخش اول وبینار است. بخش اول صرفاً مقدمه است. آموزش های اصلی در بخش دوم داده می شود.

 • mjsheibani
  چهار شنبه 24 خرداد 1396
  سلام و روز بخیر . ببخشید دوره های پنجگانه ی پارادایم شیفت چه تفاوتی با دوره ی جامع پارادایم شیفت داره ؟؟ از لحاظ حجم هم تفاوت زیادی دارند . 
  قسمت 6 پارادایم هم موجود نیست . مرسی
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این دوره 14 ساعت است. لینک قسمت ششم فعال است

 • iraj
  سه شنبه 23 خرداد 1396
  سلام خیلی سپاسگذارم بابت مطالب عالیتون اگه فایل صوتی مطالب باب پراکتور رو هم بزارین خیلی خوب میشه
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما بررسی می شود

 • ehsan
  چهار شنبه 17 خرداد 1396
  سلام وقتتون بخیر. مدتی احساس میکنم کم لطفی می کنید در مورد ویدئوهای انگیزشی خیلی وقته که از سخن رانان مثل لس براون . دارن هاردی . اریک توماس و جول اوستین و .... ویدئوهای انگیزشی نمیزارید حتی گفته بودید هر روز در اینستاگرام یک کلیپ انگیزشی میزارید که خیلی وقته خبری نیست متاسفانه!!! حتی گفته بودید هر هفته یک فیلم سینمایی انگیزشی دوبله فارسی که از اون هم مدتی خبری نیست . ممنون میشم پیگیری کنید ویدئوها را بیشتر کنید با تشکر
  رویال مایند
    

  چشم به زودی اشتراک گذاری مواردی که ذکر کردید از سر گرفته می شوند

 • فرهاد
  چهار شنبه 17 خرداد 1396
  سلام من از تیم رویال مایند بسیار متشکرم که در این شرایط اجتماعی پنجره امید رو بروی مردم گشودید.
  رویال مایند
    
 • احمد طاهریان
  دوشنبه 15 خرداد 1396
  با سلام و قبولی طاعات و عبادات شما
  دوره جامع آموزش پارادایم دوره بسیار خوب وعالی میباشد و من از شما ممنون هستم بابت تهیه این دوره آموزشی.
  لطفا قسمتهای بعدی این دوره را هم در سایت بسیار خوبتان بگذارید.
  متشکرم
  رویال مایند
    

  چشم قرار خواهیم داد

 • NEDA
  پنج شنبه 11 خرداد 1396
  سلام یک کلام میگویم ممنونم بیشتر در توانم نیست نمیدانید که چه تحولاتی در زندگیم به وجود آمد اول از خدا شاکرم دوم از شما سوم از خودم 
  بیشتر از این اینجا مجالش نیست 
  در ویدیو هفتم کتابی معرفی شده به نام وقتی مردی بپندارد آیا ترجمه این کتاب هم در برنامه کار شما هست 
  ضمنا برای اشتراک گذاری آخرین کتاب وین دایر هم بسیار بسیار از شما متشکر م
  رویال مایند
    

  انشاالله آن کتاب را هم ترجمه می کنیم

 • شادی
  چهار شنبه 10 خرداد 1396
  سلام من قسمت هفتم سمینار باب پراکتور رو که دانلود کردم مشکل داره و حدودا وسط و اخراش گیر میکنه میپره جلو صفحه کلا سبز رنگ میشه گاهی صدایی شبیه جیغ میده و یا صدا قطع میشه جریان چیه اگر دوباره دانلود کنم مشکلی نداره
  رویال مایند
    

  دوست عزیز فایل سالم هست، حتماً بد دانلود شده، دوباره اقدام به دانلود کنید

 • ناصر
  دوشنبه 8 خرداد 1396
  سلام 
  آیا دوره کامل هستش و تمام فایل ها موجودن؟
  رویال مایند
    

  این دوره به صورت هفتگی تکمیل می شود

 • Full moon
  یکشنبه 7 خرداد 1396
  باتشکر بابت این دوره فوق العاده ما هرهفته بی صبرانه منتظر قسمت بعدی هستیم کی قسمت هفتم روی سایت قرار میگیره؟
  رویال مایند
    

  معمولاً هر یکشنبه اما در بعضی هفته ها دوشنبه

 • زهرا
  پنج شنبه 4 خرداد 1396
  تمرین جلسه یک که باید از روش بخونیم رو باید با صدای بلند بخونیم ؟میشه تو ذهنمون و بدون صحبت بخونیمش؟
  رویال مایند
    

  بله می شود

 • مهران
  چهار شنبه 3 خرداد 1396
  با سلام و تشکر از سایت خوبتون. این دوره باب پراکتور بسیار عالیه لطفا با سرعت بیشتری قسمت های بعدیش رو بذارین. ممنونم
  رویال مایند
    

  هفته ای یک جلسه گذاشته می شود

 • Pooria
  پنج شنبه 28 اردیبهشت 1396
  سلام 
  اقای باب در بین حرف هایشان کتاب هایی را نام می برند که خواندند اگر اون کتاب ها نیاز هست برای رشد شخصی لطفا قرار دهید مثل قدرت عادت ها و...
  رویال مایند
    

  چشم بررسی می کنیم

 • rooeen
  شنبه 23 اردیبهشت 1396
  درود و خدا قوت به شما 
  ممنون از سایت عالیتون_یک سوال داشتم آیا تا پابان دوره پارادایم شیفت همینطور خواهد بود؟فقط جلسه اول راهکار مطرح شد و جلسات بعدی فقط یک سری مطالب مرور می شوند و دیگر تمرین یا راهکاری ارایه نشده.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این دوره چهارده ساعت است باید اجازه بدید قسمت های بعدی ترجمه شود، عجله نکنید آموزه هایی که در هر قسمت گفته می شود را خوب یاد بگیرید. پارادایم شیفت چیزی نیست که یک شبه ایجاد شود، امری زمانبر است. قرار است برنامه های نهادینه در ضمیر ناخودآگاه خود را تغییر دهید این امر مستلزم ماه ها مطالعه و تمرین است. قسمت هایی که تمرینی در آن گفته نمی شود را دست کم نگیرید، درک آموزه های همان قسمت ها باعث پارادایم شیفت می شود.

 • حامد
  دوشنبه 18 اردیبهشت 1396
  درود . دوستان عزیز بنده بعد از تهیه اشتراک برای دانلود قسمت چهارم اقدام نمودم ولی متاسفانه ن دانلود میشه و ن میتونم ببینم . لطفا راهنمایم کنید .
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند

 • Pooria
  دوشنبه 18 اردیبهشت 1396
  سلام یه قسمتی که خیلی به من کمک کرد دفترچه ی جان اسراف بود با عنوان مسیرمنحصر به فرد زندگی من . برای پارادادیم شیفت خوبه
  رویال مایند
    

  بله دوست عزیز تمامی این آموزه ها مکمل یکدیگر هستند

 • دانا
  یکشنبه 17 اردیبهشت 1396
  واقعا مفیده 
  ممنون از رویال مایند
  رویال مایند
    
 • رضا
  شنبه 16 اردیبهشت 1396
  باسلام دوره ای راآقای باب پراکتورآموزش داده اندکه حدود۷۰۰باورضدثروت رامطرح کرده اندایااین پارادایم شیفت همان دوره است متشکرم
  رویال مایند
    

  باید اجازه بدید ترجمه شود

 • رضا
  شنبه 9 اردیبهشت 1396
  باسپاس فراوان ازسایت فوق العاده تان اگرمقدوراست دوره ای درباره عزت نفس واعتمادبنفس درسایت قراردهیدباتشکر
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما بررسی خواهد شد

 • NEDA
  جمعه 8 اردیبهشت 1396
  سلام من هر دو ويديو رو سه بار گوش دادم تمرينات رو هم انجام دادم زماني كه با روان نويس مشغول نوشتن زندگي ايده الم بودم خيلي حس خوبي داشتم خيلي خوب از امروز هم شروع به خواندن ان قبل از خوابيدن و بلافاصله پس از بيداري نمودم وليكن سوالم اين هست كه ايا صرفا بايد ٩٠روز از روي ان بخونم يا اينكه بايد سعي كنم مطابق ان نوشته ها عمل كنم ممنون ميشم راهنماييم كنيد از فعاليت تيم شما بسيار سپاسگزارم و اين سپاسگزاريم صرفا زباني نيست صرف نظر از اينكه سايت شما رو به همه دوستان خانواده ،موكلين و اشنايانم معرفي مينمايم هر وقت بخواهم براي دوست جواني هديه بخرم اكانت سه ماه او را مهمان ميكنم شايد برخي فكر كنند من اغراق ميكنم وليكن بدون اغراق ميگويم اين دو تا ويديو رو سه بار ديدم و تمرينات رو پرينت گرفتم و نوشتم و بسيار هم از كتاب استر هيكس لذت ميبرم هم ان را ميخوانم هم ان را گوش ميدهم واقعا از اينكه شما رو دارم از خدا سپاسگزارم و يقين دارم به زودي خود را در جايگاه مورد نظرم خواهم يافت
  رویال مایند
    

  سلام دوست عزیز. بهتر هست برای تغییر الگوهای ذهنتان و ایجاد ارتباطات جدید عصبی در مغزتان هر شب قبل از خواب یکبار از روی لیست مطالعه کنید.

 • رضا
  جمعه 8 اردیبهشت 1396
  باتشکربابت سایت فوق العاده تان مقاله اختصاصی قسمت دوسمینارچه موقع اماده میشه متشکرم
  رویال مایند
    

  قسمت دوم تمرینی نداشت و فقط توضیحی در رابطه با نحوه کار ضمیر ناخودآگاه بود 

 • Amir Behzadpour
  چهار شنبه 6 اردیبهشت 1396
  درود بي كران.پيشنهادي براي مدير مسئول رويال مايند داشتم شايد هم به اين ماجرا فكر كرده باشيد.شما مي تونيد يك اپليكيشن رويال مايند بسازيد و علاوه بر گذاشتن كتابها و نمونه هاي صوتي ،عملكرد مشتركين رويال مايند رو جهت انجام تمرينات عملي زير نظر بگيريد.براي مثال همين مقالهء پارادايم شيفت.اين تعهد نامه مي تونه هر روز راس ساعت ٧ صبح براي كاربر به صورت آلارم ياد آوري بشه.و كاربر مي تونه از لحظه به لحظه فرايندي كه براش اتفاق ميفته به صورت بصري و يا حتي نموداري با خبر بشه و مي تونه مسائل شخصيشو در پروفايل خود يادداشت كنه.مي تونه اهدافش رو توضيح بده و تا ابد با نام كاربري خود اهدافش رو بايگاني كنه و خودش رو با سالهاي قبلش مقايسه كنه.اين اپليكيشن مي تونه جوري طراحي بشه كه كاربر رو ملزم به انجام تمرينات بكنه و تغييرات خود را مشاهده كنه و با يادداشت عملكرد خودش ببينه در چه سطحي از انجام تكاليفش قرار داره.كه البته اين فقط يه پيشنهاده و اين ايده مي تونه گسترده تر از اين چيزايي كه بنده گفتم باشه.براي مثال در اين سايت ما با انبوهي از عبارات تاكيدي مواجهيم.برخي از ما ممكن است با مسالهء مالي ،كمتر از مسالهء سلامتي درگير باشيم،مثلا ميلياردري باشيم كه ٥٠ كيلو اضافه وزن داره.پس مي تونيم اپليكيشن رو جوري طراحي كنيم كه عبارات تاكيدي در دستهء سلامتي رو داشته باشيم .
  ما مي تونيم براي مثال در اپليكيشن مسابقه برگذار كنيم به اين صورت كه دو كاربربا وزن يكسان براي كاهش وزن با هم مسابقه بذارن و تا يك زمان خاص به وزن ايده آل برسند و جايزه دريافت كنن.و در اپليكيشن راهنمايي هاي لازم به كاربرا جهت كاهش وزن داده بشه.
  البته اين ها فقط ايدست و مي تونه رد بشه.در صورتي كه راهنمايي جهت اجرا و طرح اين ايده خواستيد من مشتاقانه آمادهء همكاري هستم.
  با احترام بهزادپور
  Amir.behzadpourmusic@gmail.com
  رویال مایند
    

  دوست عزیز پیشنهادات شما به مدیریت ابلاغ خواهد شد

 • حسین
  سه شنبه 5 اردیبهشت 1396
  سلام خسته نباشین
  فیلم ها خیلی عالی هستن 
  فقط یه خواهش دارم نمیشه یکم سریع تر قسمت هارو بزارین .
  رویال مایند
    

  متاسفانه حجم کار بالا هست و سریعتر از این نمی شه

 • Rooeen
  شنبه 2 اردیبهشت 1396
  سلام و ممنون براي سايت و مطالب خوبتون
  من يك سوال دارم اين قبيل تمرينات كه مثلن بيانيه به زمان حال درست كنيم و زندگي دلخواهمون رو بنويسيم به نظر تاثير منفي و عكس داره...
  مثلن من ميگم با خودروي لامبورگينيم به محل كار ميرم اين چه تاثيري داره وقتي كه به خودم به نوعي دروغ ميگم -- آيا تاثير عكس نداره؟ براي من خيلي جاي سوال داره اين قبيل تمرينات ميشه راهنماييم كنيد
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این موضوع مربوط به علم روانشناسی و نظریه ضمیر ناخودآگاه است. کاملاً علمی هست. برای اطلاعات بیشتر کتاب "رویاهای تحقق یافته" از وین دایر مطالعه کنید و یا از کانال تلگرام دوره های تکنولوژی فکر دکتر آزمندیان تماشا کنید. در ضمن اگر با گفتن این جمله که با خودروی لامبورگینی به سرکار می رید حس خوبی بهتون دست نمی ده، دلیلش اینه که در ذهن شما خرید همچین خورویی  خیلی دست نیافتنی است. بهتون پیشنهاد می کنیم اگر به تازگی با مفاهیم پارادایم شیفت و ضمیر ناخودآگاه آشنا شدید، پله پله جلو برید، فعلاً هدف خودتون خودرویی معمولی تر در نظر بگیرید وقتی خودروی معمولی تر خریداری کردید مقاومت ذهنتون کمتر می شه و می تونید اهداف سطح بالاتری انتخاب کنید.

 • نوراله علیزاده
  جمعه 1 اردیبهشت 1396
  بازهم سپاس واگرچه همچنان برارتقاءکیفت پافشاری میکنم ومنتظرکتاب باب پراکتورکه ازوعده خارج شده میمانم تقاضا دارم به فرمت پخش نیز دقت گردد چون فرمتی که برای معرفی دوره پارادایم گذاشته بودید بقدری مهجوربودکه تبلتهای امروزی نیزپس ازدانلود قادربه پخش نبودندبازهم بی کران سپاس
  رویال مایند
    

  چشم موارد ذکر شده بررسی می شود

 • رضا
  جمعه 1 اردیبهشت 1396
  باسلام اگربرایتان مقدوراست دوبله یافایل صوتی دوره جامع پارادیم شیفت راهم قراردهیدمتشکرم
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما بررسی می شود

 • مريم
  پنج شنبه 31 فروردین 1396
  واقعاً خوشحالم كه با اين سايت آشنا شدم. با تمام وجوددارم حس ميكنم اينكه زندگيم داره تعقير ميكنه. واقعاً سپاسگذارم. تمام برنامه ها رو ميبينم و دنبال ميكنم. اميد وارم خدا به زندگيتون بركت بده 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤❤
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • رضا
  چهار شنبه 30 فروردین 1396
  باسلام چه موقع مقاله قسمت اول رادرسایت قرارمیدهیدمتشکرم
  رویال مایند
    

  انشاالله امروز

 • عای
  دوشنبه 28 فروردین 1396
  سلام
  چند هفته طول میکشه این سمینار تکمیل بشه؟ میخواستم اشتراک ویژه بخرم برای این دوره میخواستم ببینم از امروز تا کی طول میکشه این دوره کامل بشه؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این دوره طولانی هست بهتر است اشتراک 3 یا 6ماه تهیه کنید

 • narges gamali
  دوشنبه 28 فروردین 1396
  چطور میتونم اکانت ویژه تهیه کنم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ابتدا در سایت ثبن نام کنید و سپس به پنل کاربری تان بروید از آنجا به راحتی می توانید اشتراک تهیه کنید برای راهنمایی بیشتر هم می توانید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • آسیه علی پور
  دوشنبه 28 فروردین 1396
  با سلام و عرض خداقوت بسیار خدمت شما تیم قدرتمند و خیرخواه رویال مایند.
  واقعا کارتون بی نظیره و به حق که در ایران بی نظیر هستید. از این همه لطفتون سپاسگزارم و خداروشاکرم که با شما و سایتتون آشنا شدم.
  در پناه خداوند متعال، شاد، پیروز، سالم، ثروتمند و سعادتمند در دنیا و آخرت باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • یاسر
  دوشنبه 28 فروردین 1396
  با سلام میخواستم بدونم ک در کدوم روزهای هفته قسمت های این سمینار پخش خواهد شد؟
  واقعا ممنون از دوره های فوق العادتون...
  رویال مایند
    

  روزهای یکشنبه سمینار قرار داده می شود و روزهای چهارشنبه مقاله مربوط به سمینار روزیکشنبه قرار داده خواهد شد

 • سجاد بلدی
  دوشنبه 28 فروردین 1396
  بسیار عالی و تاثیر گذار 
  ممنون از گروه رویال مایند که در این زمینه فعالیت های ارزنده ای انجام میدهند.مشتاقانه پیگیر قسمت های بعدی این مجموعه هستم.اگر مجموعه ای برای موضوع فن بیان هم ارایه دهید بسیار عالی است.موفق و پیروز باشید.خدا قوت
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، چشم پیشنهاد شما بررسی خواهد شد

 • پریسا
  یکشنبه 27 فروردین 1396
  اگر امکانش باشه و خرید جدا از محتوای ویژه رو برای این محصول بذارید عالی میشه
  رویال مایند
    
 • مهرنوش
  یکشنبه 27 فروردین 1396
  خیلی مفید و عالی بود، باب پراکتور بدون شک استاد افسانه ای رشد شخصی هست. ازتون ممنوووووووووووونم رویال مایند
  رویال مایند
    
 • رضا
  یکشنبه 27 فروردین 1396
  باتشکراگرامکانش هست فایل صوتی ازاین محصول فوق العاده راهم تهیه نماییدتابارهاوبارهاگوش کنیم
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت

 • یاسر
  یکشنبه 27 فروردین 1396
  عالییییییی
  رویال مایند
    
 • مرتضی
  یکشنبه 27 فروردین 1396
  هیچ کلمه ای برای توصیف کارتون پیدا نمی کنم، فقط می تونم بگم بینظیر هستید. الان که جلسه اول نگاه کردم انقدر هیجان زده هستم که می خوام امروز عصرم کامل به تمرینای جلسه اول اختصاص بدم.
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، فقط این نکته توجه کنید که حجم تمرینات جلسه اول مقداری زیاد هست بهتر هست طی چند روز انجام دهید.

 • هوادار
  یکشنبه 27 فروردین 1396
  عاشق باب پراکتور هستم،واقعاً انرژی گرفتم. از رویال مایند هم تشکر می کنم بخاطر ترجمه های کامل و روان.
  رویال مایند
    
 • Sarin
  یکشنبه 27 فروردین 1396
  بابت مطالب فوق العاده ی سایتتون ازتون ممنونم.بی نظیرید🌷
  رویال مایند
    
 • الناز
  یکشنبه 27 فروردین 1396
  بی صبرانه منتظر قسمت بعدی هستم. قسمت بعدی چه زمانی قرارداده می شه؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به دلیل اینکه حجم تمرینات عملی که در یک جلسه ارائه می شود زیاد است به صورت هفتگی قرار خواهد گرفت تا فرصت انجام تمرینات را در طول هفته داشته باشید و بیشترین بهره از این دوره ببرید 

 • مهدی
  یکشنبه 27 فروردین 1396
  چقدر خوب بود!!! چقدر راه کار و تمرین عملی توی همون جلسه اول ارائه داد!!! واقعاً کارتون حرفه ای هست بهتون تبریک می گم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، بله واقعاً دوره کاربردی هست

 • mohammad
  یکشنبه 27 فروردین 1396
  ممنونم بابت سایت بی‌نظیرتون👍😊
  رویال مایند