کتاب الکترونیکی خواستن توانستن است - جول اوستین

جول اوستین در سال 1963 در ایالت تگزاس آمریکا دیده بر جهان گشود. او کشیش اعظم کلیسای بزرگ لیکوود است. سخنرانی های او به طور متوسط 7 میلیون بیننده در طول یک هفته و 20 میلیون بیننده در طول یک ماه دارد و همچنین در 100 کشور مختلف در سراسر دنیا پخش می شود. جول اوستین در سال 2006 در لیست 10 انسان تاثیر گذار جهان قرار گرفت. او تا به حال هفت کتاب نوشته است که تمامی این کتاب ها در صدر کتاب‌های برتر نیویورک تایمز قرار گرفته اند و بعضی از آنها بیش از 200 هفته در صدر بهترین کتاب های نیویورک تایمز بوده اند. 

پدر جول اوستین، جان اوستین که خود کشیش کلیسای لیکوود بود همواره از جول درخواست می کرد که جانشین پدر باشد، اما او از این کار قبل از سال 1999 سر باز می زد، اما بلاخره تصمیم پدر را پذیرفت و تصمیم گرفت جانشین پدر شود. 6 روز پس از اینکه جول اوستین به عنوان کشیش کلیسای لیکوود منصوب شد پدر او در اثر حمله قلبی درگذشت. از آن زمان به بعد ظرفیت کلیسای لیکوود از 5000 نفر به 56000 نفر افزایش یافته است و در سال 2005 با هزینه 105 میلیون دلاری به کامپکت سنتر تگزاس منتقل شد.

چندی پیش پرفروش ترین کتاب جول اوستین به نام "قدرت من هستم" توسط مجموعه رویال مایند برای شما عزیزان ترجمه و آماده شد و به اشتراک گذاشته شد، همچنین کتاب صوتی آن با کیفیتی بالا در اختیار شما قرار گرفت. هم اکنون کتابی دیگر با عنوان " خواستن توانستن است" در حال ترجمه و آماده سازی است . این کتاب با وسواس خاصی، به صورت کامل توسط مدیریت رویال مایند در حال ترجمه است و فصل به فصل با شما دوستان به اشتراک گذاشه می شود، همچنین کتاب صوتی این کتاب هم با کیفیت بسیار بالا تهیه می شود و در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهد گرفت.

شما را به مطالعه این کتاب فوق العاده دعوت می کنیم:

یک برنده بزرگ در وجود شما نهفته است. شما خلق شده ‏اید تا موفق  باشید، تا اهداف‎تان را به انجام برسانید. عظمتی درون شما نهفته است. حال، زمان ظهور آن عظمت فرا رسیده است.

در این کتاب، هشت اصل یا بهتر است بگویم هشت ویژگی مشترک بین تمام افراد فوق موفق را با شما در میان خواهم گذاشت که به شما کمک خواهد کرد که به حداکثر توانایی خود دست یابید و به همان فردی تبدیل شوید که برای آن خلق شده ‏اید.

اغلب اوقات خودمان را دست کم می‏گیریم و یا اینکه اجازه می‎دهیم شک و تردید بر ما غلبه کند و گفته‎های ناامید کننده دیگران ما را متقاعد می‎کند که در همان جایگاهی که هستیم باقی بمانیم و به فردی متوسط تبدیل شویم.

عنوان این کتاب را «خواستن توانستن است» برگزیده‏ ام، زیرا شما به هر چیزی که برای موفقیت لازم دارید مجهز هستید. شما استعداد کافی دارید، شما به اندازه کافی باهوش هستید، شما ظاهر و شخصیت مناسبی دارید، فقط کافی است که بخواهید و همت کنید. دیری نمی‎‏گذرد که رؤیای شما به واقعیت‎تان تبدیل می‎شود. زمان شما فرا رسیده است، سرتان را بالا بگیرید و با اعتماد بنفس در مسیر رؤیای‎تان گام بردارید. خون برنده در رگ‎های شما جاریست.

به محض این که هشت اصلی را که در این کتاب با شما در میان می‏گذارم به کار گیرید، به سطح دیگری خواهید رفت. استعدادهایی را درون خود کشف می‎کنید که تا به حال از وجود آن‏ها بی‎خبر بودید و در نهایت از جاری شدن لطف و رحمت خداوند در زندگی‏تان متحیر خواهید شد.

آماده هستید! خواستن، توانستن است!

 

چکیده‌ای از کتاب خواستن توانستن است:

فصل اول: رؤیایی بزرگ در سر بپرورانید

دورنمای واضحی را برای آینده خود داشته باشید و رؤیای بزرگی را در سر بپرورانید. باور خود را به خداوند افزایش دهید. این باور محدودکننده را کنار بگذارید که اگر خواسته‎ای بزرگ از خداوند داشته باشید، نشانه خودخواهی و حرص و طمع است.با خداوند راحت باشید، از او خواسته ‏های بزرگ داشته باشید. هنگامی که شما خواسته‎های بزرگی داشته باشید و بخواهید برای خود و خانواده‏ تان استانداردهای جدیدی تعریف کنید، آن‏گاه خداوند شادمان می‎شود و به فرشتگان درگاهش فرمان می دهد هر چه سریع‎تر دست به کار شوند، زیرا بنده ‏اش درخواستی دارد و در عین حال به قدرت خالق‏ اش ایمان راسخ دارد. آن لحظه است که ناگهان افراد مناسب در مسیر شما قرار می‏گیرند، وام‎های لازم فراهم می‎شوند و همه چیز دست به دست هم می‏دهند تا رؤیای شما به واقعیت تبدیل شود.  

فصل دوم: بر روی هدف متمرکز بمان

دومین ویژگی انکارناپذیر افراد برنده این است که آن‏ها مسیر منحصربه فردی را انتخاب می‏کنند و تا زمانی که به مقصد نرسیده‎اند، بر روی هدف خود متمرکز باقی می‎مانند. یادتان باشد که هرگز نباید نگران حرف دیگران باشید. شما نمی‎توانید همه را از خودتان راضی نگه دارید. اگر می‏خواهید نظر همه را جلب کنید و تأیید همه را داشته باشید، آن‌گاه زندگی پر از فشار و محدودیتی را تجربه خواهید کرد. باید این حقیقت را بپذیرید که هرگز امکان ندارد همه افراد شما را دوست داشته باشند. روزی فرا نمی‎رسد که هیچ منتقدی نداشته باشید. حتی اگر همه کارهایی را که آن‎ها بگویند انجام دهید، باز هم نقصی را پیدا خواهند کرد تا شما را مورد انتقاد قرار دهند. تا زمانی که دست از راضی کردن دیگران برندارید، هرگز به آزادی دست نخواهید یافت. به دیگران احترام بگذارید، با آن‏ها مهربان باشید؛ اما به یاد داشته باشید شما موظف نیستید که دیگران را خشنود سازید. هر صبح هنگامی که از خواب برمی‎خیزید، به خود یادآوری کنید که باید به دنبال خواسته‏های قلبی خود بروید. شما باید به همان شخصی تبدیل شوید که برای آن خلق شده‌‏اید.

فصل سوم: خوش‌بین باشید و سطح انتظارات خود را بالا ببرید

افراد برنده، این ویژگی سوم یعنی داشتن انتظارات عالی را در خود پرورش داده‌اند و آن را به بخشی از عادت فکری خود تبدیل کرده‏اند. این کافی نیست که تنها انتظار منفی نداشته باشید، بلکه شما باید انتظارات سطح بالایی داشته باشید. تنها در این صورت است که به حداکثر توانایی‏تان دست خواهید یافت. آیا انتظار دارید که رؤیای شما به واقعیت تبدیل می‏شود؟ آیا انتظار دارید که زندگی طولانی سرشار از نعمت و سلامتی را در پیش رو داشته باشید؟ به نوع انتظارات خود توجه کنید. شاید یکی از خواسته‏های شما این است که ازدواج کنید. اما تا زمانی که با خود می‏اندیشید: «من هرگز با فرد مناسبی ملاقات نمی‏کنم، زمان زیادی گذشته است و من دیگر پا به سن گذاشته‏ام.» در این حالت شما به خواسته‏تان دست نخواهید یافت. به جای اینگونه اندیشیدن، سطح انتظارات خود را تغییر دهید و به خود یادآوری کنید که در مکان و زمان درست با فرد مناسب ملاقات خواهید کرد...

فصل چهارم: نگرش مثبت همه چیز است

نگرش مثبت، چهارمین ویژگی انکارناپذیر افراد برنده است. این خودِ ما هستیم که نوع نگرش‌مان را انتخاب می‎کنیم. می‎توانیم تصمیم بگیریم که شاد باشیم و نیمه پُر لیوان را ببینیم، انتظارات خوب داشته باشیم و باور داشته باشیم که رؤیاهای‎مان تحقق می‎یابند و یا این‌که منفی‌بافی را برگزینیم و بر روی مشکلات تمرکز کنیم و با ناامیدی و احساس سرخوردگی هر روزمان را سپری کنیم. نوع نگرش شما تنها به انتخاب خود شما بستگی دارد. هیچ‎کس نمی‎تواند شما را مجبور کند که چه نوع نگرشی داشته باشید. اما باید بدانید اگر نگرش مثبت را برگزینید، زندگی بسیار ساده‎تر و بهتر می‎شود. هنگامی که از خواب برمی‎خیزید، تصمیم بگیرید امروز شاد باشید. تصمیم بگیرید که قدردان و شکرگرار باشید. تصمیم بگیرید که به نیمه پُر لیوان نگاه کنید. تصمیم بگیرید که بر روی احتمالات متمرکز شوید. معمولاً افراد به صورت خودبخود دارای نگرش مثبت نیستند. اگر به صورت ارادی نگرش مثبت را انتخاب نکنید، پیش فرض ذهن شما نگرش منفی است. نگرشی که می‏گوید: «من امروز حس کار کردن ندارم. من با مشکلات زیادی مواجه خواهم شد. هیچ چیز خوبی در آینده من وجود نخواهد داشت.»...

فصل پنجم: متعهد شدن به عالی بودن

ما در جامعه‌ای زندگی می‎کنیم که متوسط بودن به امری عادی تبدیل شده است. اکثر مردم تنها به اندازه‎ای تلاش می‎کنند که بتوانند گذرانِ زندگی کنند. اگر مراقب نباشید، شما هم گرفتار این نوع ذهنیت می‏شوید که دیر به سر کار بروید و زود هم از کار خلاص شوید و فقط از بخش کوچکی از توانایی‎های خود استفاده کنید. اما لطف و رحمت خاص خداوند شامل حال افراد متوسط نمی‎شود. رحمت خاص خداوند تنها شامل افرادی می‏شود که از حداکثر توانایی و پتانسیل خود استفاده می‎کنند. به همین دلیل متعهد شدن به عالی بودن را به عنوان پنجمین ویژگی افراد برنده در نظر گرفته‎ام. اگر شما به عالی بودن متعهد شوید، در تمام لحظات تمام تلاش خود را می‎کنید که چه کسی شما را ببیند یا نه و همیشه اضافه بر آن‎چه وظیفه شماست، انجام خواهید داد. افراد متوسط همواره در حال غز زدن و شکایت کردن درباره همه چیز از جمله کارشان هستند. آن‏ها از این‎که چقدر به آن‎ها مسئولیت واگذار کرده‎اند، شاکی هستند. اگر می‎خواهید همواره فردی برنده باشید، باید مراقب باشید که گرفتار ذهنیت متوسط بودن نشوید...

فصل ششم: همواره در حال رشد و پیشرفت باش

بسیاری از افراد به سطح به خصوصی رسیده‎اند، مدرک تحصیلی دریافت کرده‎اند، خانه رؤیایی‎شان را خریداری کرده‎اند و بعد از آن دیگر پیشرفتی نکرده‎اند و سال‎ها در همان سطح مانده‎اند. تحقیقات نشان می‎دهد پنجاه درصد از کسانی که تحصیلات دانشگاهی را به پایان رسانده‎اند، دیگر هرگز کتابی را نخوانده‎اند. یکی از دلایل این است که آن‎ها یادگیری را مساوی با تحصیلات رسمی می‎دانند. یادگیری و آموزش را تنها مربوط به بخشی از زندگی می‎دانند و می‎گویند: «من دیگر به اندازه کافی یاد گرفته‎ام و مدرک تحصیلی دریافت کرده‎ام و هم چنین شغل خوبی نیز دارم.»اما باید بدانید که یادگیری مادام‎العمر یکی از هشت ویژگی اصلی افراد برنده است. خداوند ما را خلق نکرده است که به سطح معینی دست یابیم و در همان سطح بمانیم. مهم نیست که نُه سال‌تان باشد و یا نود سال‎تان! شما باید بخشی از زمان روزانه‎تان را به یادگیری اختصاص دهید. مهارت‎های خود را بالا ببرید و در هر کاری که انجام می‎دهید بهتر و بهتر شوید... 

فصل هفتم: به دیگران خدمت کنید

اغلب مردم شادی را به معنای واقعی تجربه نکرده‏اند، به این دلیل که آن‎ها فقط به خودشان فکر می‏کنند. فقط اهداف، رؤیاها و مشکلات مربوط به خودشان برای‎شان مهم است. این نوع نگرش خودبینانه باعث محدود شدن آن‎ها می‎شود. اگر می‏خواهید به سطح بالاتری بروید، باید نگرش خودبینانه را کنار بگذارید. شما خلق شده‏اید تا ببخشید. خداوند افراد را به منظور خاصی در مسیر شما قرار می‏دهد تا شما وسیله‏ای برای یاری رساندن به آن‎ها شوید. هر روز صبح باید از خودتان بپرسید: «خداوندا، رسالت امروز من چیست؟ مرا یاری کن که متوجه شوم چه کسانی به کمک من نیاز دارند.»هنگامی که شما به دیگران خدمت کنید، در اصل در حال خدمت به خداوند هستید. هنگامی که کاری را برای دیگران انجام دهید، در حقیقت آن کار را برای خداوند انجام داده‏اید.

فصل هشتم: همواره آتش اشتیاق خود را شعله‌ور نگه دار

هشتمین ویژگی انکارناپذیر افراد موفق این است که آن‎ها همواره با اشتیاق هستند. اکثر افراد، شور و اشتیاق واقعی را از دست داده‏اند. آن‏ها هدف‌گذاری می‏کنند و درباره رؤیاهای خود هیجان‎زده هستند، اما دیری نمی‎گذرد که با اولین شکست، هیجان آن‎ها فروکش می‎کند و بعد از آن بدون هیچ اشتیاقی زندگی را سپری می‏کنند. از خواب بلند می‏شوند و بدون هیچ احساسی به سرکار می‏روند و به خانه بازمی‏گردند.خداوند لطف خاص خود را نصیب کسانی نمی‎کند که فقط روزها را یکی پس از دیگری می‎گذرانند. او ما را به عنوان تصویری از خودش خلق نکرده است، او ما را اشرف مخلوقات خطاب نکرده است تا زندگی خود را بدون اشتیاق سپری کنیم.شاید در مسیر دستیابی به رؤیاهای‎تان شکست‎های موقتی وجود داشته باشد، شاید روزهایی باشد که همه چیز بر وفق مراد شما نباشد، اما بدانید که هر روز می‎تواند یک شروع دوباره باشد. اگر در شرایط سخت تسلیم نشوید و اشتیاق خود را از دست ندهید، دیری نمی‏گذرد که شرایط به سود شما عوض می‏شود.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • بهروز
  چهار شنبه 23 آبان 1397
  عالی
  رویال مایند
    
 • سمیه احمدی
  شنبه 4 فروردین 1397
  سلام ممنونم از ارائه کتاب ها و مطالب عالی. خیلی ممنونم. ببخشید امکان داره کتاب ها در دانلود هم ترجمه و هم اصل کتاب به انگلیسی باشه. ببخشید اینو مطرح کردم. من انگلیسی برام خیلی تاثیر داره. مثلا ویدئو ها به زبان اصلی خیلی تاثیر داره. حتی کتاب صوتی به فارسی رو نمی تونم گوش کنم. خیلی ببخشید اینو میگم. صدا عالیه ولی نمیدونم چرا حس میکنم دروغ میگه ...باور نمیکنم و روی روح ام تاثیر نمیزاره. خیلی ببخشید این مورد رو مطرح کردم. ولی ای کاش در قسمت دانلود همه موارد بودش مثلا اصل کتاب به انگلیسی. و حتی در ویدئو شاید دوستانم دوس دارن دوبله بشه. ای کاش دانلود زبان اصلی و دوبله با هم امکانش باشه تا افراد با توجه به شرایط خودشون که با کدوم راحترن دانلود کنند. بازم از همه گروه رویال خیلی خیلی ممنونم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز مشکل اینجاست که ما به نسخه های چاپی انگلیسی دسترسی داریم و فایل PDF کتاب ها را به زبان انگلیسی نداریم. با این وجود پیشنهاد شما را بیشتر بررسی خواهیم کرد

 • احسان
  جمعه 17 آذر 1396
  سلام من این کتاب خوندم خیلی مطالب آموزنده جالبی داشت و این که من امروز به صورت اتفاقی در اینترنت به اسم کتابی به نام Blessed in the Darkness  که از جول اوستین هست دیدم میخواستم بدونم آیا این کتاب موضوعش در مورد موفقیت هست؟
  با تشکر شاد باشید
  رویال مایند
    

  بله آن کتاب هم ترجمه خواهد شد و به اشتراک گذاشته می شود

 • سعید
  یکشنبه 21 آبان 1396
  کیفیت عالی. من سایتهای زیادی رو یدیم ولی اینجا همه چی بینظیره. واقعا کلمه ای برا تو صیف ندارم فقط ممنونم ممنونم ممنونم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • جمال اروجی
  شنبه 22 مهر 1396
  خیلی عالی است
  رویال مایند
    
 • sobhan
  سه شنبه 27 تیر 1396
  با سلام و خسته نباشین نسبت ب شما عزیزان و باتشکر از شما و سایت و مطالب فوق العادتون...میخواسم ببینم شما همه کتابای ترجمه شده رو صوتی میکنین؟؟
  رویال مایند
    

  بله تا جای ممکن صوتی می کنیم

 • احمدی
  جمعه 19 خرداد 1396
  سلام ممنون از سایت خوبتون. کتاب خواستن توانستن است رو چرا تکمیل نمیکنید.
  رویال مایند
    

  طی دو هفته آینده تکمیل خواهد شد

 • علی رضا فصیح
  یکشنبه 7 خرداد 1396
  سلام لطفا تمامِ کتابهایی که جول اوستین نوشته رو ترجمه کنید و توی سایتتون قرار بدید.قول میدم بازدید سایت و درامدتون بیشتر میشه. :d
  رویال مایند
    
 • امیر
  یکشنبه 7 خرداد 1396
  سلام. این کتاب صوتی هم میشه؟
  چون توی بخش کتابای الکترونیکی گذاشتینش
  رویال مایند
    

  صوتی شده دوست عزیز، به بخش محتوای ویژه مراجعه کنید

 • مریم
  یکشنبه 7 خرداد 1396
  ُلام این کتاب صوتی هست؟ تا کی اماده شده کل فصل هاش
  رویال مایند
    

  تا چند هفته دیگه کاملاً تکمیل می شود

 • رضا
  چهار شنبه 3 خرداد 1396
  باسلام این محصول چندفصل است ؟باتشکر
  رویال مایند
    

  8 فصل

 • رضا
  یکشنبه 17 اردیبهشت 1396
  باسلام ودرودبه سایت فوق العاده تان 
  لطفا اگرمقدوراست مانندسال گذشته برنامه قرارگذاشتن محصولات براساس روزهای هفته به کاربران اطلاع دهیدتاازقرارگرفتن محصولات مطلع باشیم باتشکر
  رویال مایند
    

  چشم پیام شما ابلاغ می شود

 • رضا قرباني
  دوشنبه 28 فروردین 1396
  جناب آقاي روزبه ملك زاده
  با سلام واحترام
  واقعا از خواند مطالب و ديدن ويديوها و فايل هاي صوتي لذت ميبرم و بسيار بسيار برايم انگيزه بخش است. از خدا ميخواهم به همه آرزوهاتون برسيد . خيلي عالي است.دست شما درد نكند. واقعا عاليست. با احترام
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، پیام شما به مدیریت ابلاغ می شود

 • بهار
  جمعه 25 فروردین 1396
  عالیه
  
  شاد باشید
  رویال مایند
    
 • سیدمجید
  سه شنبه 22 فروردین 1396
  سلام به همه عزیزان و دست اندرکاران این سایت وزین و کارامد علی الخصوص جناب اقای روزبه ملک زاده مدیر مسئول این مجموعه با ترجمه های روان و سلیس و دلشین ایشان. خسته نباشید دست همگی تون درد نکنه. خدا قوت.
  تقاضایی داشتم. بنده خواهان خریداری و تهیه کتابهای Ask and given""- "power of i am" - "you will you can" به زبان اصلی هستم. راهنمایی فرمایید از کجا و به چه طریقی می توانم تهیه کنم. البته اگر این کتابها نزد شما موجود هست بنده خواهان خریداری انها هستم. نا گفته نماند که من تا به الان تمامی کتابها و کلیپهای مربوط به جول اوستین - وین دایر- جان اساراف و ... که زحمت ترجمه انها با شما بوده است را دانلود نموده و به جمع اوری و دانلود انها از طریق سایت فوق العاده شما ادامه خواهم داد چون بسیار برای من الهام بخش و انگیزشی بوده و هست.
  ولی از انجاییکه هم به این موضوعات و هم به زبان انگلیسی علاقه مند هستم ، می خواهم با کمک شما یک تیر و دو نشان بزنم. هم از ترجمه های زیبای شما کمک بگیرم و هم بتوانم زبانم را تقویت کنم. در ضمن بنده به تازگی در یک شرکت ژاپنی مشغول به کار شده ام که خود مزید بر علتی است در راستای تقویت زبان. لطفا و خواهشا از هر طریق ممکن کمک نمایید تا بتوانم نسخ زبان اصلی را تهیه نمایم.
  ممنون و سپاسگزار - سیدمجید میراحسنی
  رویال مایند
    

  دوست عزیز کتاب های به صورت نسخه چاپی از آمریکا تهیه شده است و با پست DHL برای ما ارسال شده است. ما تنها یک نسخه از هر کتاب را داریم اگرنه حتما در اختیار شما عزیزان قرار می دادیم. اگر دوست یا آشنایی در خارج از کشور داشته باشید می توانید بگویید برای شما خریداری کنند و با پست DHL ارسال نمایند.

 • سید کاظم فلاح
  سه شنبه 22 فروردین 1396
  با تشکر فراوان از شما بابت ترجمه این کتاب عالی
  رویال مایند