سمینار رازهای میلیونرهای خودساخته (قسمت اول) - برایان تریسی

بخشی از این سمینار:

مدت زمان این سمینار: 25 دقیقه

حجم فایل: 115 مگابایت

 

آنچه در این سمینار خواهید دید:

تعداد میلیونرهای دنیا هر روز رو به افزایش است و تقریباً همه میلیونرها خودساخته هستند و از هیچ شروع کرده‌اند. اگر کاری را که افراد موفق کرده‌اند انجام دهید، شما نیز نهایتاً همان نتایجی را می‌گیرید که آن‌ها گرفته‌اند.

 

هیچ ‌وقت اجازه ندهید هر تجربه‌ای که تا به حال در زندگی‌تان داشته‌اید، نقش یک ترمز را بر پتانسیل شما بازی کند. در این سمینار به قانون "علت و معلول" اشاره شده است. این قانون می‌گوید هر چیزی به خاطر دلیلی اتفاق می‌افتد و اگر علتی نباشد، در نتیجه معلولی هم وجود نخواهد داشت.

 

«موفقیت» از خودش ردپا به جا می‌گذارد. اگر ردپای افراد موفق را دنبال کنید، به همان‌جایی می‌رسید که آن‌ها رسیده‌اند. احساس و توانایی کنترل کردن، مهم‌ترین چیزی است که باید داشته باشید. حسی که بدانید در حال کنترل کردن زندگی‌تان هستید و همیشه بدانید که مسائل به خاطر دلیلی اتفاق می‌افتند. طبیعت اهمیتی نمی‌دهد که شما چه کسی هستید. طبیعت فقط به این اهمیت می‌دهد که شما کاری را انجام می‌دهید که افراد موفق انجام می‌دهند.

 

یکی از رازهای افراد میلیونر خودساخته این است که آن‌ها می‌دانند که هیچ‌چیز بار اول جواب نمی‌دهد. میانگین دفعاتی که یک نفر قبل از تسلیم شدن برای یک هدف جدید تلاش می‌کند کمتر از 1 است. اکثر مردم حتی قبل از اینکه شروع کنند تسلیم می‌شوند. چیزی که واقعاً برای میلیونر خود ساخته مهم است، شخصیتی است که فرد به آن تبدیل می‌شود. برای اینکه به چیزی برسید که قبلاً هرگز به آن نرسیده‌اید باید به کسی تبدیل شوید که قبلاً هرگز نبوده‌اید.

 

بهای ثروتمندشدن، داشتن چند خصوصیت است که "برایان تریسی" در این سمینار به این ویژگی‌ها اشاره کرده است. هر مهارتی آموختنی است. احتمالاً با آموختن یک مهارت می‌توانید درآمدتان را دو برابر کنید. آن مهارت هرچه که باشد آن را پیدا کنید و روی همان مهارت کار کنید. در ادامه برایان تریسی به یک تمرین ذهنی عالی اشاره می‌کند که می‌توانید با انجام آن تبدیل به هر کسی که می‌خواهید شوید. 
 

قانون بزرگ برای برای موفقیت در زندگی این است که چیزی که دوست دارد را انجام دهید. به عالی بودن متعهد شوید. باید جزو ده درصد برتر حرفه‌ی خودتان باشید. اگر کاری که دوست ندارید را انجام می‌دهید یعنی جزو این ده درصد افراد موفق نیستید و فقط وقت‌تان را هدر می‌دهید. برای اینکه در رشته‌ی خود استاد شوید پنج تا ده سال زمان نیاز دارید. شاید با خودتان می‌گویید این زمان زیادی است. اما آیا می‌خواهید پنج یا ده سال دیگر هنوز در همین وضعیت باشید یا جزو ده درصد افراد برتر در رشته‌ی خود باشید؟

 

وقتی واقعاً در کاری که انجام می‌دهید «خوب» باشید؛ حس فوق‌العاده‌ای نسبت به خودتان پیدا می‌کنید و مورد عزت و احترام دیگران قرار می‌گیرید. نکته‌ی بعدی این است که استعدادها و توانایی‌های منحصر به فرد خود را توسعه دهید. یک میلیونر خودساخته خود را خویش‌فرما می‌بیند. خودتان را مسئول زندگی خودتان بدانید. تمام انسان‌های موفق، افراد مسئولیت‌پذیری هستند. با ارزش‌ترین افراد در هر سازمانی افرادی هستند که در کمپانی طوری رفتار می‌کنند که انگار آن شرکت متعلق به خودشان است.

 

نکته‌ی دیگری که یک میلیونر خودساخته به آن توجه می‌کند این است که دلیل روشن و واضحی نسبت به مسیر حرکت خود دارد و آن را توسعه می‌دهد. تماشای این سمینار فوق‌العاده را که در بخش محتوای ویژه است از دست ندهید. زندگی کنونی شما نتیجه‌ی بهایی است که تا به الان پرداخته‌اید. هرچیزی که الان دارید، نتیجه‌ی عمل شما در گذشته است. دست به کار شوید و هر روز یک قدم به سمت هدف‌تان حرکت کنید. 

 

 

راهنمای دانلود: 

- بر روی دانلود از سرور اصلی کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید.

- در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی دانلود از سرور اصلی چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • ebrahimi
  جمعه 19 بهمن 1397
  سلام،چرا درباره تکنیکهای فروش مطلب نمیزارید و در این حوزه ورود نمیکنید؟
  رویال مایند
    

  انشاالله در آینده

 • saeed
  یکشنبه 7 مرداد 1397
  سلام چرا قسمت های بعدیش رو نمیزارید؟
  رویال مایند
    

  قسمت دوم در بخش محتوای ویژه موجود است

 • Farzad
  سه شنبه 16 آذر 1395
  Hi lt vary good
  رویال مایند
    
 • احسان ملایی
  سه شنبه 16 آذر 1395
  سلام
  ببخشید تو اولای فیلم برایان از قانون علت و معلول صحبت میکنه و میگن قانون علت و معلول باعث شد بتونه برایان فروشش رو چند برابر کنه و سوالم اینه چه جوری این قانون باعث افزایش فروش شد؟یعنی چی؟توضیح خاصی نمیده خاستم اینجا شماها توضیح بهتری بلدید بدید
  رویال مایند
    

  قانون علت و معلول یا به عبارتی کاشت و برداشت به این معنی است که شما تنها آن چیزی را برداشت می‌کنید که کاشته باشید. اگر در حال حاضر وضعیت مناسبی ندارید به این خاطر است که در گذشته اقدامات لازم را انجام نداده‌اید و اگر اکنون وضعیت مناسبی دارید به این معنی است که در گذشته عملکرد مناسبی داشته‌اید. این همان قانون کاشت و برداشت است که رابطه‌ی علت و معلولی با یکدیگر دارد.

 • yass
  دوشنبه 15 آذر 1395
  واقعا حس میکنم که سایتتون من رو به سمت ثروت و خوشبختی هدایت میکنه
  سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما