کتاب صوتی جذب کننده‌ی حرفه‌ای - گابریل برن استین

کتاب صوتی جذب کننده حرفه ای

 

 

جذب کننده‌ی حرفه‌ای بودن یعنی:

 

آنچه که من باور دارم، همان چیزی است که دریافت می کنم.

 من می توانم با هم فرکانسی با احساسات خوب و هدایت آنها به سمت خواسته‌هایم،

دنیایی را که خواهان آن هستم، ایجاد کنم.

من می توانم از یک منبع نامحدود انرژی خلاق برای داشتن

ایده های الهام بخش، دریافت فراوانی، احساس آزادی

و از همه مهمتر، می توانم از این قدرت برای انجام خوبی‌ها در جهان استفاده کنم.

 

 

جذب کننده‌ی حرفه‌ای بودن به این معنا نیست که دیگر با چالش های زندگی روبرو نمی‌شوم. اما به وضوح می‌بینم که تمام سختی ها و چالش های زندگی‌ام بخشی از یک برنامه بزرگتر است که باعث می شود ایمان من به این منبع الهی قدرتمندتر شود. من تجربیات دشوار زندگی را به عنوان تکالیف معنوی برای رشد و بهبود خودم می دانم. من پذیرفته ام که هیچ اتفاقی تصادفی نیست. تجربیات دشوار فرصت هایی را فراهم می کنند که باعث درخشش من می شوند. جذب کننده‌ی حرفه‌ای بودن به این معنا نیست که همه چیز عالی و کامل است؛ جذب کننده‌ی حرفه‌ای بودن یعنی هر اتفاقی بیفتد، من با ایمان به زندگی خودم ادامه می دهم.

 

ایمان به این نیروی الهی به من کمک کرده تا در مواقع دشواری با صداقت، وقار و دلسوزی بیشتری در مقایسه با شرایط عادی حرکت کنم. اینگونه زندگی کردن، من را به چیزی رسانده است که بیشتر از هر چیزی خواستار آن هستم: آزادی. می دانم که یک انرژی دائمی از عشق در درون من و اطرافم وجود دارد. می دانم که نیرویی الهی فراتر از من است که همیشه مرا هدایت می کند و این قدرت را دارم تا دنیایی را که خواهان آن هستم، ایجاد کنم.

 

پس از درک این موضوع که شما جذب کننده‌ای حرفه‌ای هستید، دیگر احساس ترس و وحشت نمی کنید. به یاد می آورید که شما روحی هستید که یک تجربه انسانی دارد. وقتی این مراحل را تمرین می کنید، به یاد می آورید که شما یک روح خردمند، قوی، سالم و مقدس هستید. وقتی این را بپذیرید، می توانید آزاد باشید. 

 

من زندگی ام را وقف روند آرام شدن و هم فرکانسی مجدد با حضور این نیروی درونی کردم. با هر بار مراقبه، در یک فرکانس بالاتر شور و هیجان پیدا می کنم. با هر بار دعا، تسلیم قدرتی بزرگتر از خودم می شوم. وقف کردن و ارادت من به قلمرو معنوی، آزادی را به من بخشیده است. من یک انسان استثنایی نیستم. شما هم قدرت ارتباط با این منبع الهی را دارید. در این کتاب، می خواهم نحوه‌ی اتصال به این قدرت را با شما در میان بگذارم. می خواهم که شما هم این نکته مهم را بدانید: شما هم یک جذب کننده‌ی حرفه‌ای هستید.

 

 

 

افراد زیادی هستند که کتابهای رشد شخصی می خوانند، در سمینارهای انگیزشی شرکت می کنند، مراقبه می کنند و دعا می خوانند، اما هنوز هم احساس درجا زدن دارند. اغلب چنین سخنانی را می شنوم: «گابی، من همه کارها را درست انجام می دهم، اما هنوز هم احساس ناامیدی می کنم. من دعا می خوانم، مراقبه می کنم و از جملات تاکیدی مثبت هم استفاده می کنم، اما هنوز چیزی را که می خواهم جذب نمی کنم. مشکل من چیه؟!»

 

مشکل این افراد چیزی است که به کائنات و ابزارهای معنوی زیادی ایمان دارند، اما به دلایلی ارتباط شان با منبع الهی قطع شده است. آنها به جای اینکه با قدرت واقعیشان هم فرکانس شوند، سعی در فریب دادن کائنات دارند. این اشخاص تمام ابزارهای معنوی را دارند اما مهمترین بخش جذب را فراموش کرده‌اند: هم ارتعاشی با کائنات. می توانید هر روز جملات تاکیدی مثبت را تکرار کنید، دعا و مراقبه داشته باشید ولی هنوز هم جذب نکنید زیرا انرژی شما با خواسته تان هم فرکانس نیست. به جای اینکه به خودتان اجازه دریافت دهید، می خواهید «بگیرید.» در این کتاب یاد می گیرید که مهمترین عنصر تجلی با کائنات تجسم انرژی عشق است. کتاب درستی را انتخاب کرده اید.

 

این کتاب به شما کمک می کند تا اهمیت زندگی در هم فرکانسی با جهان را درک کنید. من نمی خواهم زندگی معنوی تان از تجربیات روزانه شما تفکیک شود و جدا باشد. می خواهم همیشه یک زندگی معنوی داشته باشید. از شما می‌خواهم هر روز و با رخ دادن معجزه ها احساس شگفتی داشته باشید. می‌خواهم احساس ارتباط با یک قدرت معنوی را تجربه کنید. این همان قدرتی است که می‌توانید به آن تکیه کنید. می‌ خواهم خواسته‌های خود را جذب کنید و یک زندگی سرشار از هدف، شادی، فراوانی و صلح داشته باشید. من می خوام احساس آزادی کنید.

 

پذیرش اینکه شما یک جذب کننده‌ی حرفه‌ای هستید همه چیز را تغییر می دهد. شما به یک منبع نامحدود فراوانی، انرژی، شادی و رفاه می روید. این رفاه حالت عادی شما می‌شود و آن را به عنوان حق طبیعی خود در آغوش می گیرید. از همه مهم‌تر، به طور غریزی خواهید دانست که چگونه در زندگی خود را نشان دهید و نور بیشتری را به دنیای اطراف خود بیاورید.

 

این کتاب، سفر به یاد آوردن جایی است که قدرت واقعی شما در آن نهفته است. یاد خواهید گرفت که زندگی مورد نظر خود را ایجاد کنید. شما می پذیرید که زندگی می تواند جریان داشته باشد، اینکه جذب سرگرم کننده است و لازم نیست برای رسیدن به خواسته هایتان به سختی کار کنید. و از همه بهتر، احساس خوبی خواهید داشت.

 

تمرین های این کتاب این قدرت را به شما می‌ دهند که هدف خود را زندگی کنید و فراوانی، شادی، سلامت و صلح را برای هر کسی که با آنها ارتباط برقرار کنید، تقویت کنید. بعد از خواندن این کتاب، درک بیشتری از اهداف والای خود خواهید داشت و می دانید که چگونه وظیفه خود را انجام دهید: وظیفه شما این است که یک نیروی عشق در دنیا باشید.

 

حالا وقت آن است که قدرت خود را درک کنید. آماده اید شروع کنیم؟

 

 

 

نام کتاب صوتی: جذب کننده‌‌ی حرفه ای

نویسنده: گابریل برن استین
تعداد فصول: 11 فصل
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند

 
فهرست:
 
پیشگفتار
فصل 1: کائنات همیشه پاسخ می‎دهد
فصل 2: احساس خوبی داشته باشید
فصل 3: برای همه افراد به اندازه کافی وجود دارد
فصل 4: در این مسیر شاد باشید
فصل 5: پرده‏ها را کنار بزنید
فصل 6: راهنماهای نادیدنی در دسترس شما هستند
فصل 7: کمتر انجام بدید و بیشتر جذب کنید
فصل 8: هم‎فرکانسی معنوی
فصل 9: شکرگزاری کنید
فصل 10: بگذارید کائنات رویاهای شما را محقق سازد
فصل 11: ایمان راسخ به کائنات
 
 

نظر شما

نظرات کاربران

 • طاهره ز. مقدم
  پنج شنبه 15 اردیبهشت 1401
  تمامی مطالب بسیار مفید و ارزشمند هستند و ممنون که با ترجمه بسیار عالی و با بهترین کیفیت صدا و گویندگانی توانا این کتاب‌های ارزشمند رو در اختیار مخاطبینتون قرار میدین 
  یکی از نعمت‌های بزرگی که خدا نصیبم کرد اشنا شدن با مجموعه رویال مایند بود که باعث شد من خودم رو بهتر بشناسم و یاد بگیرم که برای اینکه به نسخه بهتری از خودم تبدیل بشم باید چکار کنم 
  برای تمامی زحماتی که می‌کشید صمیمانه سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  ممنون از انرژی خوب شما

 • امین احمدی نسب
  چهار شنبه 31 فروردین 1401
  خدارو سپاس که با مجموعه موفق شما آشنا شدم و در جهت رشد و تکامل با شما همراه هستم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • زهرا کشاورز
  شنبه 30 بهمن 1400
  سلام به تمام مجموعه ی رویال مایند من واقعا خوشحالم که با این سایت بینظیر آشنا شدم و در این مسیر قرار گرفتم و بابت کتاب فوق العاده ی جذب کننده ی حرفه ای سپاسگذارم
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده. ممنون از لطف شما

 • سارا
  پنج شنبه 16 دی 1400
  ترجمه عالی و گوینده عالی تر این کتاب تاثیرگذار کرده ممنونم از رویال مایند بی نظیر
  رویال مایند
    
 • مهدی خلیفه
  جمعه 7 آبان 1400
  ممنونم ازت رویال مایند 
  درود بر خانم رکنی فر 🙏
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • دانیال
  پنج شنبه 11 شهریور 1400
  خیلی خوشحالم که هستید. ممنون که هستید. ممنون
  رویال مایند
    
 • مهتاب
  جمعه 22 مرداد 1400
  سلام کناب دوره ای در معجزات که استادای زیادی مثل وین دایر،اکهارت تول،گابریل برن استین و... توی صحبتاشون ازش یاد میکنند هیچ نسخه ی ترجمه شده ای به فارسی نداره! لطفا این کتاب مهم رو ترجمه کنید استفاده از نسخه اصلی اسون نیست🙏🏻
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • صبورا رفسنجانی
  یکشنبه 3 مرداد 1400
  سلام به تیم پر قدرت رویال
  بسیار بسیار بسیــــــار ممنون بابت این کتاب
  صدای عالی خواننده
  
  چقدر کتاب خوب و مفیدی بود
  من بارها و بارها گوش دادم
  سرشار از عشق سرشار از حال خوب... 
  
  ممنون و هزار سپاس
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • Ghazal
  یکشنبه 30 خرداد 1400
  این کتاب به معنی واقعی به آموخت چطور با عشق هم فرکانس شوم و واقعا دوباره متولد شدم . به من آموخت چطور با راهنماهای معنوی ارتباط بگیرم و راهنمایی بخواهم . یکی از بی نظیرترین کتاب‌هایی بود که گوش کردم. البته صدای گیرا و تآثیرگزار خانم گوینده نیز بسیار به درک مطالب و عمق آنها کمک کرد. از شما برای این ترجمه زیبا بسیار سپاسگزارم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مهسا رفیعی
  پنج شنبه 5 فروردین 1400
  درود روزتون بخیر
  صدای گوینده بسیار دلنشین و کتاب بسیار عالی بود.یه دنیا ممنون💞💞
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • هاجر شرفی زاده
  یکشنبه 24 اسفند 1399
  سلام ،وقتتون بخیر و شادی و برکت و عشق بی انتهای الهی. ازینکه با این سایت آشنا شدم واقعا خوشحالم. و آرزو میکنم اون خواسته ی قلبیم به زودی محقق بشه و همچنین برای شما😍😍🙏🙏👰🤵🕊🕊💍💍
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • لیلا رستمی
  جمعه 22 اسفند 1399
  سلام خدا قوت تشکر میکنم از سایتتون عالیه این کتاب باصدای زیبا ویس شده دلنشین هس خدا قوت 
  ممنون میشم کتاب کمال ذهن و شکست عادتها و قدرت باور هم صوتی کنید خیر و برکت ببارد بر زندگی تان
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • افشین ابراهیم زاد
  دوشنبه 18 اسفند 1399
  الان تو فصل دوم هستم تا حالا که خیلی عالی بود. با تشکر از دوستان خوبمون در رویال مایند.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • ادریس عبادی
  شنبه 16 اسفند 1399
  تشکر فراوان بابت ارائه بسیار عالی صوتی این کتاب وصدای خوب راوی کتاب ونیز موسیقی بسیار زیبای زمینه کتاب. یک خواهشی داشتم اگه ممکنه فایل موسیقی زمینه را بتونم تهیه کنم ممنون میشم. راهنمایی بفرمایید.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد.

 • Trifa
  شنبه 2 اسفند 1399
  از اینکه هستید و موجب خلق سطح بالاتری از آگاهی هستید ممنونم رویال مایند. بسیار خوشحالم با شروع چالش سحرخیزی این کتاب رو هم درکنار شکست عادتهای کهنه دکتر دیسپنزا شروع کردم.هرچند هنوز اول کتابم، ولی دلم نیومد بدون تشکر فایلهای بعدی رو دانلود کنم.برای من مثل معجزه ست. انگار طبیعت جواب تک تک سوالاتم رو برام آماده کرده! خیلی خوشحالم این گنجینه رو الان دریافت کردم🙏🤍 این حس ناب و شعف درونی رو قدردانم. برکت و عشق و شادمانی برای همه آرزومندم. پایدار باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما🌹

 • هستی
  دوشنبه 13 بهمن 1399
  درود فراوان
  من این کتاب صوتی را گوش کردم و فوق العاده بود.
  همیشگی باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Arina
  شنبه 13 دی 1399
  ممنون از سایت شما بخاطر این نشر آگاهی
  این کتاب به من انرژی مثبت و رشد مضاعفی داد،
  ممنون از گوینده این کتاب که چقدر عالی و با حس مطالب رو انتقال میدادن؛
  زمان زیادی بود که کتابی رو تموم نکرده بودم،اما میتونم بارها و بارها این کتاب رو گوش بدم و لذت ببرم و مطالب مفیدش رو رندگی می کنم،
  بسیار ممنونم از شما و جهان هستی🍀
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • رویا
  یکشنبه 7 دی 1399
  کتاب بسیار خوب، با موسیقی پس زمینه عالی و کتابخوانی زیبا و حرفه ای خانم رکنی و صدابرداری بسیار خوب. همه و همه باعث شد این کتاب رو چندین بار گوش بدم. 
  سپاس از رویال مایند
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • mohamad
  یکشنبه 23 آذر 1399
  سلام مثل همیشه کتاب بسیار عالی هست مخصوصا با صدای عالی خانم سیده فاطمه رکنی از اینکه با سایت عالی شما آشنا هستم بسیار خوشحالم
  رویال مایند
    

  سلام.ممنون از لطف شما

 • نورا محمدی
  سه شنبه 4 آذر 1399
  "جذب کننده خرفه ای"کتاب بسیار فوق العاده ای است و صدای گوینده جذابیت و اثرگذاری مطالب را چند برابر کرده است.
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • محسن
  یکشنبه 2 آذر 1399
  با سلام و احترام 
  قدر دان زحمات شما هستم
  در مورد موسیقی پس زمینه امکان داره توضیح بدید
  و اینکه از کجا میشه دانلود کرد
  با تشکر بیکران
  رویال مایند
    

  سلام. موسیقی پس زمینه مربوط به استودیو بوده است

 • Karimjanazizi
  جمعه 30 آبان 1399
  درود. من صدای نویسنده کتاب رو شنیدم اما باید قبول کنیم که صدای گوینده این کتاب چنان کتاب و معنوی ساخته که اگه خوده گبی بشنوه حیرت زده میشه. این صدای معنوی و این موزیک عالی، خدای من، ممنونم ازتون. می تونم خواهش داشته باشم: بقیه کتاب های گبی برن آستین رو بدید خانم سیده فاطمه صوتی کنن. لطف بزرگی به کائنات می کنید. پیشا پیش از شما و از گوینده ممنونم. منتظر کتاب های صوتی همین نویسنده با صدای ایشان هستم.
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما. چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم.

 • محمد
  چهار شنبه 28 آبان 1399
  سپاسگزارمجموعه رویال مایند عزیز وچ دوبله دل نشینی خداوند حفظتان کند
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • Karim jan
  یکشنبه 11 آبان 1399
  سلام به خالق این سایت. من دیروز عضو این سایت شدم و این کتاب گذاشتم در اولویت و اولین قسمت شو گوش دادم. از اینکه خواننده کتاب رو کسی انتخاب کردید که صداش امواج مثبتی رو به ما می فرسته ممنون. من در مورد سایت تون شنیده بودم و دیروز جایی تبلیغ تون رو کردم و‌ براتون مشتری پیدا کردم الان که یه قسمت از این کتاب و با این کیفیت گوش دادم که حتما با باور قوی تری تعریف می کنم. می دونم هیچ واژه ای نمی تونه حس خوب من و تعریف کنه از این که عضویت این سایت و خریدم. فقط با زبان ساده: مرسی از اینکه تجارتی رو استارت زدید که به غیر پول و لذت ، منافع مردم رو هم در نظر گرفتید. از اینکه در سیاره ای زندگی می کنم که آدم هایی چون خالق این سایت توش نفس می کشند خوشحالم. و مرسی از بچه های تیم تون.
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از انرژی مثبت و حمایت شما

 • مهدی
  جمعه 9 آبان 1399
  یا عرض سلام و خسته نباشید کتاب های و دوره های خوزه سیلوا رو هم اگر امکان داشته باشه روی سایت قرار بدید ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • مریم جوهری
  پنج شنبه 8 آبان 1399
  بسیار عالی 😍😍
  رویال مایند
    
 • رخساره ش
  سه شنبه 6 آبان 1399
  از زحمات شما سپاسگزارم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • سلیم ملاامینی
  شنبه 19 مهر 1399
  سلام خداوند بر شما وتمامی هم فرکانسی های عزیزم در جمع مبارک و پر انرژی رویال مایند از خداوند متعال بابت زحمات و خدمتگزار ی بی وقفه شما درخواست شادی سلامتی عاقبت به خیری و سعادت در این دنیا وآخرت را خواستارم امیدوارم کتابهای دکتر دیسپنزا را هم با صدای دلنشین عرضه نمایید سپاس متقابل
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • qazalehraad
  سه شنبه 15 مهر 1399
  باسلام مثل همیشه عالی  وچقدر سپاسگزارم صدای موسیقی کمتر از صدای خانم گوینده هست وملایم .صدای خانم رکنی هم دلنشین وزیباست .
  سپاس از شما
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • سما نادری
  یکشنبه 30 شهریور 1399
  سلام 
  ممنونم ازتون به خاطر انرژی خوبی که از تیم رویال مایند میگیرم 
  خیلی صوتی کتاب رو دیدم خوشحال شدم 
  الان توی قرنطینه کرونا هستم گوش کردن به کتاب حالم رو بهتر میکنه 
  ممنون از گوینده و صدابردار خوبتون 
  مراقب خودتون باشید دوستان
  رویال مایند
    

  سلام. بسیار فوق العاده. انشاالله از مطالعه این کتاب لذت ببرید.

 • Azin
  شنبه 11 مرداد 1399
  سلام به شدت ازتون ممنونم که این کتاب رو ترجمه کردین ، نمیدونین چه کمکی به من کرده و داره میکنه . ممنونم . صدای گوینده هم خیلی عالیه برای این کار
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما. بله کتاب فوق العاده ای است.

 • Mahdi
  دوشنبه 30 تیر 1399
  لطفا از دانداپانی هم کتاب منتشر کنین
  رویال مایند
    

  سلام. چشم بررسی خواهیم کرد

 • بهمن
  جمعه 27 تیر 1399
  سلام،با فعال کردن کاربر الماس،همه کتابهای صوتی رو به رایگان میشه دانلود کرد؟
  رویال مایند
    

  سلام. بله

 • امین
  جمعه 13 تیر 1399
  مثل همیشه متن انتخاب شده عاالی و بسیار مفید است اما نکته بسیار مهمی که به خاطرش از شما ممنون و سپاسگزار هستم صوت گوینده است بی نظیره واقعاطنین بسیار زیبا و هالی و ارام بخش ، لحن بسیار عالی ، مکث ها و حالت صدای بسیار عالی ، و سرعت بسیار مناسب برای خواندن باعث میشه ادم از گوش دادن به کتاب صوتی لذت ببره و کمال. استفاده رو از محتوا داشته باشه
  رویال مایند
    

  سلام. بسیار فوق العاده

 • الناز
  چهار شنبه 11 تیر 1399
  خیلی خیلی ممنون، وقتی دیدم کتاب صوتی جذب کننده حرفه ای رو گذاشتید خیلی خوشحال شدم، چون واقعا خوندن کتاب اونم توی موبایل یا کامپیوتر سخته، چشم اذیت می شه و یا بدلیل کمبود وقت آدم نمی رسه، وقتی چشمم به کتاب صوتی خورد خیلی خوشحال شدم.
  رویال مایند
    

  سلام. انشاالله از گوش دادن به این کتاب صوتی نهایت لذت را ببرید

 • حمیده
  سه شنبه 10 تیر 1399
  سلام بسیار عالی موفق باشید
  رویال مایند
    
 • Mahdi
  دوشنبه 9 تیر 1399
  سلام خیلی عالی لطفا کتاب بعدی رو از باب پراکتور انتخاب کنین و صوتیش کنین ❤️
  رویال مایند
    

  سلام. پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • ندا
  دوشنبه 9 تیر 1399
  سلام میشه بدونم دوستان خارج از کشور چطور میتونن به کتابهای صوتی دسترسی داشته باشن لطفا راهنمایی بفرمایید
  رویال مایند
    

  سلام. لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ پیام دهید

 • Mahtab
  دوشنبه 9 تیر 1399
  سلام و خدا قوت به تیم بی نظیر رویال مایند. خیلی خیلی خوشحالم که یک کتاب صوتی جدید فوق العاده برای گوش کردن دارم، امیدوارم درآینده کتاب های بیشتری از بخش محتوای ویژه به صورت صوتی قرار داده بشه به خصوص کتاب های دکتر جو دیسپنزا. سپاس🌹
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما. تا جایی که امکان باشد کتاب ها را صوتی خواهیم کرد. بعضی از کتاب ها باید حتما خوانده شوند زیرا مفاهیم سنگینی دارند و در صورتی که بخواهید صوتی گوش دهید کلافه می شوید.

 • kouros
  یکشنبه 8 تیر 1399
  درود و احترام . با سپاس از محتوای بسیار مفید سایت رویال مایند ، فایل فصل 4 و 5 کتاب صوتی جذب کننده‌ی حرفه ای مشابه هم هستند . درواقع فایل قسمت 5 هم در فصل چهارم و هم در فصل پنجم بارگذاری شده. ممنون بابت کیفیت عالی این کتاب صوتی
  رویال مایند
    

  سلام. بله لینک فصل چهارم اصلاح شد

 • Javid
  یکشنبه 8 تیر 1399
  سلام و خدا قوت تمامی تلاشگران و زحمت کشان بی منت سایت رویال مایند. و تشکر ویژه بابت کتاب صوتی 《جذب کننده حرفه ای》🙏 فقط یک اشتباه رخ داده و اونهم اینکه فصل ۴ و فصل ۵ یکی هستش.
  رویال مایند
    

  سلام. بله لینک اصلاح شد

 • حسن دلخواه خسروشاهی
  یکشنبه 8 تیر 1399
  امیدوارم که موفق باشید.
  رویال مایند
    
 • حسن دلخواه خسروشاهی
  یکشنبه 8 تیر 1399
  از اینکه با این سایت آشنا میشوم خوشحالم موفق و پیروز باشید.
  رویال مایند
    
 • مهسا
  یکشنبه 8 تیر 1399
  واقعا نمیتونم احساسم رو بیان کنم .فقط می تونم بگم خیلی خوشحالم که این کتاب رو صوتی کردید تا شانس دوباره مطالعه رو اینبار با گوش کردن بهش داشته باشم .
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • امین
  یکشنبه 8 تیر 1399
  بی نهایت ممنون فقط فکر کنم فایل شماره چهار اشتباه لینک شده بازم ممنووووووووون رویال مایند فوق العاده است
  رویال مایند
    

  سلام. بله لینک اصلاح شد

 • نیما
  یکشنبه 8 تیر 1399
  سلام از شما تشکر میکنم بابت کتاب های صوتی مخصوصا این کتاب اخیر انشالله همیشه موفق و پیروز باشید در دانلود فایل فصل ۴و۵به مشکل خوردم میتوانید راهنماییم کنید یا فایل را اصلاح کنید
  رویال مایند
    

  سلام. بله لینک اصلاح شد

 • عباس کریمی
  شنبه 7 تیر 1399
  سلام خسته نباشید .خیلی خیلی کار خوبیه این کتاب صوتی شده . دوستان حتمااا دانلود کنند. نهایت استفاده ببرند...تیم قوی رویال مایند همیشه شاد پیروز باشند...فقط پارت 4 دوباره چک بفرماییید ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام. بله لینک اصلاح شد