کتاب الکترونیکی ماورای طبیعی شدن - دکتر جو دیسپنزا

دکتر جو دیسپنزا پزشک، دانشمند و عارف امروزی است. او همچنین ترکیب‌گر اطلاعات است و آرمانی دارد که از چارچوب‌های یک رشته‌ی علمی واحد فراتر می‌رود. جو با استفاده از حوزه‌های متنوع علمی مانند اپی‌ژنتیک، بیولوژی مولکولی، نوروکاردیوگرافی و فیزیک کوانتومی، مرزهای سنتی‌ای را که بین اندیشه‌ی علمی و تجربه‌ی بشری فاصله افکنده‌اند، در می‌نوردد. 

 

در طول تاریخ بشر بسیار پیش آمده است که افراد عادی تجربه‌هایی را از سر گذرانده‌اند که آنها را به ورای محدوده‌ی آن چیزی رسانده است که ما ممکن می‌پنداریم. جو دیسپنزا با سبکی ساده، سلیس و قابل فهم کشفیات تحول آفرین علم کوانتومی و آموزه‌های عمیق گذشته را که عرفا عمر خود را وقف تسلط بر آن می‌کردند در یک کتاب گرد هم آورده است – او به ما نشان می‌دهد که چطور ماوراء طبیعی شویم. 

 

رابینز جو دیسپنزا

 

مقدمه ای از دکتر جو دیسپنزا:

 

می‌دانم که نگارش این کتاب ریسک بزرگی برای من و آوازه‌ام است. افراد زیادی وجود دارند – از جمله برخی از اعضای جامعه‌ی علمی – که کار من را شبه علم می‌دانند، خصوصاً پس از انتشار ماوراء طبیعی شدن. در سابق بسیار نگران نظر این منتقدین بودم. در اوایل مسیر نویسندگی، همیشه هنگام نگارش این منتقدین را در نظر داشتم و می‌خواستم کاری کنم که آن‌ها اثرم را تأیید کنند. برایم مهم بود که این جامعه من را بپذیرد. اما روزی داشتم در لندن سخنرانی می‌کردم؛ خانمی میکروفون را گرفت و داستان شفا یافتنش از بیماری را بازگو کرد – اینکه چطور با استفاده از کارهایی که من در کتاب‌های دیگرم ذکر کرده‌ام، شفا پیدا کرده بود – در این لحظه دگرگون شدم. 
برایم روشن شد که هر کاری کنم، این دانشمندان بدبین که باورهای خاص خود را در مورد امور ممکن دارند، از کار من خوششان نخواهد آمد. وقتی به این نکته پی بردم، دانستم که بخش زیادی از انرژی‌ام را هدر داده‌ام. دیگر علاقه‌ای نداشتم که این افراد را در مورد پتانسیل بشر متقاعد کنم – خصوصاً آن عده‌ای که امور عادی و طبیعی را بررسی می‌کنند. من به هر چیزی علاقه داشتم جز امور عادی و دوست داشتم مقوله‌ی ماوراء الطبیعه را بررسی کنم. مطمئن شدم که باید از این تلاش بی‌حاصل برای متقاعد کردن جوامع علمی دست بردارم و بجای آن انرژی خود را به بخش دیگری از جمعیت معطوف کنم که می‌خواهند به حرف‌های من گوش دهند. 

 

در جایی از زندگی‌ام هستم که برایم مهم نیست دیگران در موردم چه می‌گویند – و بدون شک من هم ایرادهای خاص خودم را دارم – اما بیش از هر زمانی می‌دانم که دارم در زندگی مردم تفاوت ایجاد می‌کند. این را با نهایت تواضع می‌گویم. سال‌ها تلاش کرده‌ام تا بتوانم اطلاعات علمی پیچیده را طوری ساده کنم که افراد بتوانند آن را درک کرده و در زندگی خود به کار بندند. 

 

در واقع طی چهار سال گذشته، من در کنار تیم محققین و کارمندانم، تلاش‌های زیادی کرده‌ایم که دگرگونی‌های بیولوژیکی افراد را بصورت علمی اندازه‌گیری، ثبت و تحلیل کنیم تا به دنیا ثابت کنیم که افراد عادی نیز می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند. مطالبی که قرار است در این کتاب بخوانید نامتعارف است و معمولاً بیشتر ساکنین این کره‌ی خاکی آن را نادیده می گیرند و درک نمی‌کنند. محتوای این کتاب بر آموزه‌ها و تمارینی استوار است که نقطه‌ی اوج آن‌ها ایجاد این توانایی در فرد است که بتواند در قلمروی عرفان قدم بگذارد. البته در کنار این می‌خواهم به شما کمک کنم بین دنیای علم و دنیای عرفان نیز پلی بزنید و این دو را به هم وصل کنید. 

 

این کتاب را نوشتم تا آن چیزی را قابل فهم کنم که همیشه از نظرم ممکن بوده است. می‌خواستم به دنیا نشان دهم که می‌توانیم زندگی بهتری برای خود ایجاد کنیم – که ما موجوداتی خطی نیستیم که زندگی خطی داشته باشیم، بلکه موجوداتی چند بعدی هستیم و زندگی چند بعدی داریم. امید است خواندن این کتاب به شما کمک کند متوجه شوید که تمام امکانات آناتومیک، شیمیایی و فیزیولوژیکی مورد نیاز را در اختیار دارید و می‌توانید به آن موجود ماوراء طبیعی تبدیل شوید که در درون‌تان نهفته است و منتظر است بیدارش کنید. 

 

در گذشته دوست نداشتم راجع به این حوزه از واقعیت حرف بزنم، چون می‌ترسیدم مخاطبانم بر اساس باورهای شخصی خود دسته دسته شوند. اما مدت زیادی بود که می‌خواستم این کتاب را بنویسم. در گذر سال‌ها من تجربه‌های عرفانی غنی‌ای را از سر گذرانده‌ام که برای همیشه تغییرم داده است. این رویدادهای درونی بر شخصیت کنونی من تأثیر گذاشته است. می‌خواهم برخی از سنجش‌ها و بررسی‌هایی را به شما نشان دهم که در کارگاه‌های پیشرفته‌مان در سراسر دنیا انجام داده‌ایم. به این دلیل در این کارگاه‌ها داده‌های شاگردان را جمع‌آوری کردم که بهبود قابل توجهی در سلامتی آن‌ها مشاهده کردم و می‌دانستم که این افراد در حین مراقبه دارند سیستم بیولوژیک خود را تغییر می‌دهند. 

 

هزاران هزار اسکن مغزی داریم که نشان می‌دهد این تغییرات فقط تصورات ذهنی نیست، بلکه واقعا در مغز این افراد به وجود آمده است. تعداد زیادی از این افراد تنها ظرف چهار روز (طول دوره‌ی کارگاه پیشرفته) این تغییرات را در خود ایجاد کرده بودند. تیم‌های علمی ما این اسکن‌های مغزی را قبل و بعد از کارگاه و نیز گاهی در طول مراقبه و تمرین با استفاده از دستگاه EEG ثبت کرده‌اند. این تغییرات آنقدر شگفت انگیز بود که من را مات و مبهوت ساخته بود. 

 

خب آیا آماده‌اید تا ماوراء طبیعی شوید؟

 

معرفی کتاب:

نام کتاب: ماوراء طبیعی شدن
نویسنده: دکتر جو دیسپنزا
تعداد فصول: 15 فصل

تعداد صفحات: 608 صفحه
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند

 

فهرست:
 
پیشگفتار
مقدمه
فصل 1: گشودن درها به روی ماوراء الطبیعه
فصل 2: لحظه‌ی اکنون
فصل 3: قرار گرفتن در جریان امکان‌های جدید در میدان کوانتومی
فصل 4: تبرک مراکز انرژی
فصل 5: شرطی کردن بدن نسبت به ذهنیت جدید
فصل 6: بررسی موردی: نمونه‌‌های زنده‌ی حقیقت
فصل 7: هوش قلبی
بخش رنگی کتاب
فصل 8: فیلم ذهنی/ زیبابین
فصل 9: مراقبه در حین راه رفتن
فصل 10: بررسی موردی: واقعیت بخشیدن
فصل 11: مکان-زمان و زمان-مکان
فصل 12: غده‌ی پینه‌آل
فصل 13: پروژه‌ی انسجام: ساختن دنیایی بهتر
فصل 14: بررسی موردی: شاید برای شما هم پیش بیاید
پسگفتار
 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • رحمان
  جمعه 23 اردیبهشت 1401
  سلام رویال مایند عزیزم خیلی ممنونم بابت تمام زحماتی که میکشید،واقعا ممنونم امیدوارم حالتون همیشه خوب باشه و لبتون خندون و به اهداف و رویاهاتون برسید(همیشه که نباید چیزی پرسید و چیزی خواست بیارم تشکر از شمایی که بهترین هستین)♥️
  رویال مایند
    

  بسیار ممنون از لطف شما

 • الهام
  سه شنبه 11 آبان 1400
  سلام.وقتتون بخیر باشه.
  اول از همه از تیم بسیار کارآمد رویال مایند بسیار تشکر میکنم و آرزوی موفقیت روز افزون دارم برای تک تک شما عزیزان.
  میخواسم درخواست کنم اگر ممکن هست ، کتاب صوتی ماوراالطبیعه شدن رو هم در این بخش قرار بدین.
  واقعا ازتون سپاسگزارم 🙏🌷😇
  رویال مایند
    

  سلام.ممنون از لطف شما. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد.

 • مینو
  چهار شنبه 5 خرداد 1400
  سلامی گرم بانهایت احترام وتشکرازشمابزرگواران باتجربه سایت بی نظیررویال مایند.تاالان که به هفته نهم مراقبه های دوره فوقالعاده وجامع ماورای طبیعی شدن رسیدم .الحمدلله حالم عالیه کاملاآرامش گرفتم میتونم بگم هیچ استرس واظطرابی ندارم اصلا.حتی قیافه ام جوونترشده .تغییررفتاراطرافیانم و بخصوص همسر عزیزم و بچه های نازنینم کاملاپیداست .درحین انجام مراقبه هاازبی نظیربودنشون بگم که سرم و تمام بدنم ناخودآگاه باصحبتهای دکترجودیسپنزاکه توسط دوبلورومترجم بسیااارتوانای شماست حرکت میکنن و حتی زمانیکه ازمون میخوادتااحساس شکر گذاری کنیم بطورکاملاناخودآگاه دستام بالامیان واین قدرت انرژی فوقالعاده ووصل شدن به میدان یکپارچه ست.سوال اولی که داشتم اینکه درمراقبه هفته نهم که تغییرباورمحدودکننده ست میتونم مثلاچاقی الانم رودرنظربگیرم که میخوام تغییرش بدم ولاغربشم و بقیه ش هم که بایدتصورکنم آینده ی بدون اضافه وزن رو توش زندگی کنم ؟ویا اینکه مثلامیتونم؟رنگ الان چشماموباتغییرباورروشن کنم؟یعنی سوالم اینه که اینطورچیزایی رو میتونم درین مراقبه انجام بدم؟چون آرزوهاومدنظرم اینهاست.وسوال دومم اینکه در۷شبی که مراقبه ی هفته نهم روانجام میدم حتمابایدتوهرشب ازمراقبه روهمین دودرخواست قبلی موکه میخوام باورم تغییرکنه ازشون انجام بدم یااینکه میتونم هرشبی تغییرشون بدم درمراقبه ودوتاباورمحدودکننده دیگه روبزارم؟باتشکربسیااارازشمانخبگان وباآرزوی سربلندی براتون درپناه خداوندکریم جاویدباشیدوپاینده
  رویال مایند
    

  سلام. در مورد تغییراتی مثل چاقی و لاغری این تکنیک ها موثر هستند اما برای تغییراتی مثل رنگ چشم ما اطلاعات دقیقی نداریم و باید این سوال را مستقیم از دکتر جو دیسپنزا بپرسید. بهتر است به سایت ایشان مراجعه کنید و از ایشان این سوال را بپرسید. در مورد سوال دیگرتان هم باید بگوییم که می توانید بر روی باورهای مختلفی کار کنید.

 • نوید
  جمعه 24 اردیبهشت 1400
  سلام.کاش لطف کنید و کلیپ زیبابین و محتوای PDF کتاب رو برای خود بخش ماورای طبیعی شدن سایت هم اضافه کنید تا کاربرانی اون بخش رو تهیه کردن به این محتوا که کاملا مرتبط هست هم دسترسی داشته باشن.من نسخه فیزیکی کتاب و نیز اشتراک بخش ماورای طبیعی شدن رو تهیه کردم امروز رسیدم به فصل زیبا بین و متوجه شدم یک سری کلیپ داره و شما لطف کردید و گذاشتید تو سایت اما در کمال تعجب برای بخش اصلی و ویژه این کتاب در سایت قرار ندادید ممنون میشم این محتوا رو در بخش ماورای طبیعی شدن هم آپلود کنید.با تشکر از تیم فوق‌العاده رویال مایند
  رویال مایند
    

  سلام. پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد.

 • مینو
  یکشنبه 22 فروردین 1400
  سلام مجدد.الحمدلله درست شد.جسارت منوببخشیداشتباه از خودم بود.الان متوجه شدم با سپاس فراوان ازشماسایت بی نظیرومحشر.به همه عزیزان توصیه میکنم حتما دوره جامع ماورای طبیعی شدن رواگربراشون امکان داره تهیه کنن تا فرق مراقبه کردن خودمون بامراقبه های شگفت انگیزآقای دکترجودیسپنزاکه توسط مترجم ودوبلوربی نظیروواقعاشاهکارشماانجام شده رو کامل خودشون متوجه بشن.متشکرم جاویدباشیدوپایداردرپناه حق
  رویال مایند
    

  بسیار عالی. ممنون از لطف شما

 • مینو
  پنج شنبه 23 بهمن 1399
  عرض سلام و احترام، وتشکراز شمانخبگان این سایت بسیار عالی.من کتاب ماورای طبیعی شدن دکترجودیسپنزاروالحمدلله تهیه و الان به فصل هشتم رسیدم وبعداز۲بارمطالعه کردنش که تااینجاهم حتی با انجام مراقبه های فصول قبل خیلی انرژی وحال خوب روشکرخدادریافت کردم.متوجه شدم که برنامه نزن افزارنام برده اش براساخت فیلم ذهنی موجود نیست و نظرات بقیه عزیزاروهم خوندم دوسالی که داشتم اینکه آیابابرنامه inshotکه خیلی راحت هم نصبش کردم میشه یکمقداربهم برنامه فصل هشت رو حداقل شبیه ش روبراخودمون در بیاریم چون دربرنامهinshot هم میشه عکسهایی روکه منتظرمون هست پشت هم قرار بدیم و آهنگ روش بزاریم روی هر عکس دلخواهمون که مربوط به آینده هست نوشته ای هم بنویسیم پس شایدیکمقدارکاراون نرم افزارروکه دراینجانیست بشه انجام داد.خواهش میکنم سوالم باملاحظه بفرمائیدوجواب باارزشتون رو بفرمائید.منتظرجواب شمانخبگان دلبفکروعزیزوبااراده هستم
  رویال مایند
    

  سلام. بله با هر نرم افزاری می توانید این کار را انجام دهید. 

 • فرزاد
  پنج شنبه 4 دی 1399
  سلام.وقت بخیر و تشکر از تیم خوبتان.ببخشید چطور میشه دوره کامل ۱۲ هفته ای ماوراء طبیعی شدن را تهیه کرد؟
  رویال مایند
    

  سلام. لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ پیام دهید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

 • رامبد جمالی
  پنج شنبه 13 آذر 1399
  سلام
  پیشنهاد شده بود قبل از دوره 12 هفته ای ماورای طبیعی شدن ابتدا کتاب ماورای طبیعی شدن و شکست عادات کهنه مطالعه بشه 
  هر دو روتهیه و در حال خواندن هستم
  ولی با مراجعه مجدد به تیتر و سرفصل قسمتهای دوره یک سوال برام پیش اومد و اون اینکه فصل سوم که مراقبه صبحگاهی و شامگاهی در سر فصل قبل اعلام کردید به فصل سیزدهم تغییر دادید و یک فصل بنام مراقبه وفور اضافه شده. مگر توالی در این دوره ها مهم نیست ؟ یاهمیت کمی داره ایا امکان داره باز سرفصل ها تغییر کنه و بیشتر یا کمتر بشه؟ با نهایت تشکر
  رویال مایند
    

  سلام. توالی مهم است اما مراقبه هفته 3 و 13 قابل عوض شدن بودند.

 • Karimjanazizi
  پنج شنبه 29 آبان 1399
  سلام آقای روزبه ملک زاده و آقا و خانم ملک زاده. نمی تونم در قالب واژه ها ازتون تشکری کنم و اگه بگم ممنون نمی تونه احساسمو منتقل کنه. به هر ممنونم. 
  
  یه لطفی به من بکنید. 
  
  من دو تا دختر دو قلو خوشگل دو و نیم ساله دارم که نمی زارن موبایل دست بگیرم و کتاب بخونم- اما می تونم کتاب گوش بدم. 
  
  من کتاب جذب کننده حرفه ای، بخواهید تا به شما داده شود، قدرت من هستم رو بیشتر از بیست بار گوش دادم اما کتاب ماورا طبیعی رو هنوز تموم نکردم. 
  لطف کنید کتاب ها رو صوتی کنید. لطف بزرگی می کنید با این کارتون. 
  موقع رانندگی، وقت ظرف شستن، زمانی که خونه رو جارو می زنیم، قبل از خواب- توی هر موقعیتی میشه کتاب گوش داد. 
  
  پس لطف کنید کتاب ها رو صوتی کنید. 
  
  شاید باورتون نشه! به خانمم گفتم باید یه استودیو بزنیم توی خونه و کتاب هایی که نویسنده ش خانمه تو بخون مرداشو من می خونم. 
  اگه همه کتاب ها صوتی باشه دخترامم گوش میدن تا وقتی بزرگ بشن تا خودشون کتاب بخونن. 
  
  ممنون که تصمیم گرفتید تا همه کتاب ها رو صوتی کنید. 
  و ممنون که کتاب هایی که نویسنده ش خانم است رو میدید گوینده خانم و مردا رو میدید به گوینده مرد.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم. اما بعضی از کتاب ها مانند کتاب ماورای طبیعی شدن محتوای سنگینی دارند و امکان صوتی شدن ندارند.

 • مهدی آقائی
  چهار شنبه 21 آبان 1399
  با سلام خدمت عزیزان 
  یه سوال دارم چرا کتاب صوتی آثار دکتر جو دیسپنزا مثل همین کتاب ماوراء طبیعه شدن را تولید نمی کنید؟
  فکر میکنم خیلی لازم هست با سپاس از لطف شما
  رویال مایند
    

  سلام. کتاب های دکتر جو دیسپنزا متن سنگینی دارند و باید حتما مطالعه شوند

 • ارسلان افراسیابی
  چهار شنبه 7 آبان 1399
  درود بر شما عزیزان محترم و میهن پرست که صمیمانه به فکر ارتقای خرد جمعی هستید
  سوالم رو به این دلیل در اینجا مطرح میکنم ،شاید سوال مشابه دوستان و عزیزان دیگر نیز باشد
  من در صدد تهیه دوره ماوراء طبیعی شدن ،بودم که در توضیحات به این مطلب برخوردم که توصیه شده بود در ابتدا کتاب شکست عادت های کهنه و ماوراء طبیعی شدن مطالعه گردد ،نا ضمن اگاهی مناسب از مطالب از تخفیف نیز بهره مند شویم
  سخن کوتاه اینکه آیا کتاب ها را میشود از سایت شما تهیه کرد؟ چون امکان خواندن فایل پی دی اف برایم وجود ندارد.و در محتوای ویژه کتاب ها به صورت پی دی اف موجود است
  با تشکر و پاینده و برقرار باشد
  رویال مایند
    

  سلام. بله به بخش فروشگاه کتاب مراجعه کنید.

 • علي
  سه شنبه 29 مهر 1399
  كتاب عالي هست
  رویال مایند
    
 • yousef
  جمعه 6 تیر 1399
  با عرض سلام و احترام . اولا باید تشکر کنم از سایت رویال مایند و تبریک بگم به مدیر سایت بخاطر خوش سلیقه بودنشون . چرا که امروزه کلی سایت ، پیج ، کانال و ... وجود داره که در این موضوع فعالیت میکنند ولی به جرات میتونم بگم که بهترین و شماره یک سایتهای انگیزشی و موفقیت سایت رویال مایند هستش . و نهایتا سوالی که داشتم اینه که من دوره ماوراالطبیعه شدن رو خریداریس کردم همراه با کتاب و خیلی خوشحالم که تو زندگیم با همچین کتابی آشنا شدم ولی با وجود اینکه این دوره رو دارم و باتوجه به اینکه کلیپ زیبا بین مربوط به این دوره و کتاب هستش آیا بازهم برای دریافتش باید هزینه بپردازم ؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما. اگر این دوره را تهیه کرده اید کلیپ زیبابین در ورکشاپ دکتر جو دیسپنزا به صورت کامل پخش خواهد شد.

 • کتی
  چهار شنبه 10 اردیبهشت 1399
  با سلام و خسته نباشید: خواستم بابت دوره ماورای طبیعی شدن ازتون تشکر کنم. این دوره عالیه. نمی تونم اونو با هیچ دوره ای مقایسه کنم. نهایت تشکر رو از شماو تمامی دست اندر کاران این سایت بی نظیر دارم. سر بلند و پیروز باشید.
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • علیرضا
  پنج شنبه 14 فروردین 1399
  درود وخسته نباشید عرضی داشتم‌خدمت حضرات در فصل زیبابین
  من متوجه نشدم میگه اول به زیبابین نگاه کن بعد. به mind movie.میشه‌توضیح بدید که وقتی به زیبابین نگاه میکنم منظور اینه که یعنی جلو زیبابین عکس یا ...خاصی باید بزارم یانه هر چی بود بعدش برم سر وقت تابلو‌کائنات یا mind movie
  رویال مایند
    

  تماشای زیبابین نوعی خود هیپنوتیزمی است و امواج مغز شما را به حالت آلفا می برد. شما بعد از چند دقیقه تماشای زیبابین وارد حالت آلفا می شوید.

 • پریسا
  پنج شنبه 7 فروردین 1399
  با سلام وتشکر سایت فوق العاده تون /در کتاب ماوراء طبیعی شدن از نرم افزار mind movie اسم برده میشه لطفا این نرم افزار رو در سایتتون بگذارید ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام. متاسفانه به این نرم افزار دسترسی نداریم

 • nazanin
  یکشنبه 3 فروردین 1399
  سلام        من کتاب ماوراطبیعی شدن را اوایل از این سایت خریداری کردم و اشتراک الماس هم دارم ولی اون صفحه ای که اول کتاب برای تخفیف گفتید رو پیدا نکردم. میشه لطفا راهنمایی کنید؟ ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. کد تخفیف در کتاب چاپی موجود است.

 • Pouya
  پنج شنبه 22 اسفند 1398
  باسلام من اشتراک الماس دارم و خوب میتونم این کتاب رو بخونم اما میخوام به پدرم این کتاب رو هدیه بدم، خوب میشه همینو دانلود کنم و بفرستم براش اما خوب دوست ندارم اینکارو کنم چون حق اینکارو ندارم و پدرم هزینه مطالعه این کتاب رو برای خودش پرداخت نکرده؛ به علاوه مایل هستم کتاب به صورت فیزیکی در اختیارش قرار بگیره. میخواستم امروز از فروشگاه این کتاب رو خریداری کنم ولی متاسفانه یهو دیدم تا 10 فروردین امکان خرید از فروشگاه نیست. امکان نداره بشه قبل از 10 فروردین این کتاب رو از فروشگاه بخرم؟ چون زمان آزاد زیادی پیش اومده و پدرم هم شرکتش رو تعطیل کرده و تو خونه هم کار خاصی برای انجام نیست، گفتم حتما مطالعه این کتاب میتونه گزینه مناسبی براش باشه. اگه امکانش هست که بشه این کتاب رو از فروشگاه بخرم لطف کنید بگید.
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز امکان ارسال سفارش تا 10 فروردین وجود ندارد. کتاب خودتان را به ایشان بدهید.

 • mahshid
  دوشنبه 19 اسفند 1398
  سلام اگر همه ی کتاب ها رو به صورت قسمت های کوچک مثل کتاب به خود بهترتان تبدیل شوید جول اوستین قرار بدین عالی میشه البته در کنار نسخه کامل .
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • وحید
  سه شنبه 29 بهمن 1398
  با سلام و عرض خسته نباشید .من قبلا اشتراک یک ساله داشتم و این کتاب رو دانلود کردم .هنوز اشتراکم به پایان نرسیده حالا که میخوام دوباره دانبود کنم میگه اشتراک الماس رو باید بگیرم. لطف میکنید بررسی کنید
  رویال مایند
    

  سلام. لطفا به بخش پشتیبانی در تلگرام و واتساپ پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند.

 • احسان
  سه شنبه 22 بهمن 1398
  سلام من کتاب ماواء طبیعی شدن رو از کتابفروشی خریدم. الان چطور میتونم فیلمای مدیتیشن رو ببینم. یعنی بازم برای دیدن فیلما باید هزینه پرداخت کنم؟؟؟
  رویال مایند
    

  سلام. جایی گفته نشده است که اگر کتاب را خریداری کنید به تمام سایت رویال مایند دسترسی پیدا می کنید.

 • علی
  جمعه 18 بهمن 1398
  سلام . وقت بخیر.چگونه میتوان فیلم زیبابین ای که دکتر دیسپنزا تو کتاب ماورای طیعی شدن گفته را مشاهده کرد. خواهشمند لینک دانلود را تهیه نمایید. متشکرم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • احسان میردامادی
  دوشنبه 14 بهمن 1398
  سلام وقتتون بخیر و شادی ، امروز اتفاقی داشتم از یک کتاب فروشی در تهران رد میشدم دیدم این کتاب ماوراطبیعه و شکست عادت های کهنه را جلوی شیشه مغازه اش گذاشته بود من فکر میکردم فقط از طریق سایت میشه خرید، راستی کیفیت جلدش با بسته بندیش را دیدم خیلی عالی بود ، ممنون از زحماتتون تندرست باشید و سلامت.
  رویال مایند
    

  سلام. بله به صورت محدود در کتابفروشی ها نیز در حال پخش شدن است.

 • برات
  دوشنبه 13 آبان 1398
  خیلی خوبه
  رویال مایند
    
 • Hamidrezasarvi
  جمعه 26 مهر 1398
  کتاب خوبیه
  رویال مایند
    
 • مهدی
  سه شنبه 23 مهر 1398
  سلام خدمت شما و تشکر بابت سایت خوب و تمام زحمتاتون.من میخام کتاب ماورای طبیعی شدن رو بخونم و نمیدونم از کجا و چجوری باید تهیه یا دانلود کنم .اگه لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ پیام دهید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

 • فاطمه
  سه شنبه 16 مهر 1398
  باسلام و احترام
  من کتاب ماوراطبیعه رو ۱۲مهرماه از سایت خریداری کردم
  میخواستم بدونم کی بدستم میرسه؟
  واقعا برای خوندنش لحظه شماری میکنم 
  وایا امکانش هست که قبل از اینکه کتاب رو ارسال کنید،اطلاع بدید که جهت دریافتش منزل باشیم 
  سپاس فراوان از زحمات شما
  رویال مایند
    

  سلام. لطف کنید این چنین هماهنگی هایی را با بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ انجام دهید

 • فائزه
  دوشنبه 15 مهر 1398
  باسلام لطفا میشه بدون اشتراک کتاب ماورا طبیعی شدن رو بخریمش؟؟؟
  رویال مایند
    

  بله می توانید

 • شادی
  یکشنبه 14 مهر 1398
  ممنون از سایت خوبتون
  رویال مایند
    
 • روح اله اسمعیلی
  پنج شنبه 11 مهر 1398
  سلام وقت شما بخیر و شادی تشکر میکنم به خاطر سایت بسیار عالیتون و مطالب ارزشمندش . کتاب ماوراء طبیعی شدن رو در حال مطالعه هستم باید بگم این کتاب بی نظیر و عالیه و اگاهی های خیلی زیادی میده در قسمتی از کتاب در مورد قابلیت  mind movies گفته است می خواستم بدونم که نرم افزار مناسبی جهت استفاده برای ساخت فیلم وجود دارد که معرفی کنید .باز هم بی نهایت متشکرم .
  رویال مایند
    

  سلام. نرم افزارهای زیادی هستن که می توانید به این منظور از آنها استفاده کنید مثل نرم افزار power director

 • علی
  چهار شنبه 10 مهر 1398
  با سلام. در مورد برنامه Mind Movies که داخل کتاب اشاره شده شما میتونید برای استفاده از این برنامه توضیح بدید. من برنامه رو نصب کردم ولی متوجه نشدم چطور باید استفاده کرد؟
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز این نرم افزار در ایران قابل استفاده نیست. بهتر است از برنامه های مشابه آن مثل power director  استفاده کنید.

 • سمیرا امیری
  شنبه 6 مهر 1398
  سلام وقت بخیر
  نسخه چاپی این کتاب را چگونه میتوانم تهیه کنم؟
  رویال مایند
    

  سلام، به فروشگاه سایت مراجعه کنید

 • علی
  جمعه 5 مهر 1398
  من عاشق خالق هستی و خداوند یکتا هستم وعاشقی مردی به معنای واقعی کلمه که تمام فلک به غبطه میخوردند ودوسدار کتاب خوب کتابی که یک ادم خوب ان را بنویسد
  رویال مایند
    
 • ماندانا
  شنبه 30 شهریور 1398
  سلام.وقتتون بخیر.ببخشید آیا امکان تهیه نسخه صوتی کتاب هست؟!
  رویال مایند
    

  سلام، این کتاب نسخه صوتی ندارد.

 • زهره يگانه
  چهار شنبه 27 شهریور 1398
  ممنونم از سايت خوبتون و زحماتي ك ميكشين
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • امین
  دوشنبه 25 شهریور 1398
  ممنووون بابت کتاب چاپی من همین اول کار ۳جلد گرفتم بازم میخوام بگیرم از بس غوغاست این کتاب البته تا الان چندبار کتاب رو خوندم و یه قسمتاییش رو هم پرینت کرده بودم ولی از روی خود کتاب خوندن و علامت زدن یه لطف دیگه داره
  دمتون گرم 
  انقدر تعریفشو کرده بودم دوستانم هم عاشق کتاب شدن برا همین دلم میخواد بهترین هدیه ام بهشون همین کتاب باشه
  
  خدا قوت
  رویال مایند
    

  سلام، بله این کتاب فوق العاده بهترین هدیه برای عزیزانتان می تواند باشد.

 • علی
  شنبه 2 شهریور 1398
  عالی
  رویال مایند
    
 • زهرا محمدی
  چهار شنبه 23 مرداد 1398
  سلام دوستان من می خوام تازه شروع به خوندن کتابهای آقای جو دیسپتزا کنم به نظرتون اول از خوندن کدوم یک از کتابهای ایشون شروع کنم؟؟
  رویال مایند
    

  سلام. از کتاب ماوراء طبیعی شدن شروع کنید

 • فاطمه
  دوشنبه 7 مرداد 1398
  Perfect
  رویال مایند
    
 • سارا
  یکشنبه 6 مرداد 1398
  این کتاب مقدسه انقدر که خوبه
  رویال مایند
    
 • فاطمه پارسائیان
  سه شنبه 1 مرداد 1398
  با سلام
  من چندین بار میل زدم و درخواست کتاب چاپی ماوراالطبیعه رو داشتم و شما هر بار گفتید منتظر مجوز از ارشاد هستید.
  خب الان وضعیت چاپ کتاب به کجا رسیده؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ارشاد در حال بررسی این کتاب است،  واقعاً نمی توانیم زمانی دقیق را برای چاپ کتاب تعیین کنیم. به محض اخذ مجوز آن را چاپ خواهیم کرد

 • دلارام
  سه شنبه 1 مرداد 1398
  ببخشید میشه بگید چجوری باید دانلودش کرد؟لطفا راهنمایی کنید ممنون
  رویال مایند
    

  سلام، ابتدا در سایت ثبت نام کنید و از طریق پنل کاربری تان اشتراک الماس را تهیه کنید.

 • مسعود
  جمعه 28 تیر 1398
  من کلیپهای زیادی دیدم که از روشهای این کتاب مردم دنیا کلی شفا گرفتن،اینکه ارشاد مخالفت کرده عجیب نیست چون کلا هرکی جور دیگه ای فکر کنه و حرف بزنه اینا قبول ندارن،تو ایرانم عرفان حلقه متدشون شبیه چیزیه که دکتر دیسپنزا میگه و متاسفانه میبینیم که جلوشونو گرفتن و طاهری مدتهاست که تحت نظره
  رویال مایند
    

  امیدوار هستیم مجوز صادر شود

 • مسعود
  پنج شنبه 27 تیر 1398
  با سلام و خسته نباشید خدمت گروه بی نظیر رویال مایند، خواستم بپرسم با توجه به اینکه من همچنان منتظرم نسخه چاپی این کتاب بیاد زمان دقیق چاپ کتاب فوق العاده ماورا طبیعی شدن کی هست؟
  رویال مایند
    

  این کتاب در دست بررسی ارشاد است و اصلاً معلوم نیست چه زمانی مجوز چاپ آن را بدهد. به محض اخذ مجوز چاپ خواهیم کرد

 • سیاوش
  جمعه 21 تیر 1398
  موافقم
  رویال مایند
    
 • مریم
  چهار شنبه 12 تیر 1398
  حداقل مراقبه تبرک انرژیش صوتی بشه، ممنون میشیم‌بذارید در دست اجرا....
  رویال مایند
    

  چشم، انشاالله در آینده نزدیک

 • مجتبی شهریور
  شنبه 8 تیر 1398
  سلام
  تشکر از زحمات خوبتون
  مراقبه صوتی مربوط به کتاب کی آماده میشه
  رویال مایند
    

  سلام، هنوز اقدام به تهیه مراقبه صوتی نشده است

 • Armin
  پنج شنبه 6 تیر 1398
  سلام . باید از کدوم مراقبه شروع کنیم ؟ و هر مراقبه رو چند هفته انجام بدیم ؟
  رویال مایند
    

  سلام، از مراقبه های ساده تر شروع کنید مثل مراقبه قلب. تا زمانی که در انجام یک مراقبه به تسلط نرسیده اید سراغ مراقبه جدید نروید

 • yas
  سه شنبه 4 تیر 1398
  سلام ممنون از سایت فوق العاده و زحماتی که متحمل میشین . ببخشید ایا این کتاب در دست چاپ هست ؟
  ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام، هنوز مجوز اخذ نشده است

 • بهمن
  سه شنبه 28 خرداد 1398
  موفق باشید
  رویال مایند
    
 • عرفان
  دوشنبه 27 خرداد 1398
  سلام، میشه لطفا تاریخ چاپ کتاب ماورای طبیعی شدن رو اعلام کنید؟
  رویال مایند
    

  سلام، معلوم نیست. باید مجوز ارشاد اخذ شود

 • Maryam
  جمعه 24 خرداد 1398
  سلام و روز بخیر، سوالی داشتم ، در کتاب ماورایی شدن دکتر به پسرش میگه برای یافتن شغلش نمادی بذاره و‌....مشخص کنه ، سوالم اینه ایا تنها یه خواسته باید مشخص‌کنیم بعد بریم سراغ خواسته ی بعدی یا میشه مثلا چهار خواسته مشخص کرد ، نمادی براش‌گذاشت ومراقبه انجام داد برای هر چهار خواسته؟
  رویال مایند
    

  مشکلی نیست برای هر کدام از خواسته هایتان یک نماد را مشخص کنید.

 • نگین
  جمعه 24 خرداد 1398
  خسته نباشید واقعا کارتون حرف نداره.. ولی لطفا اگه میشه هرچه زودتر نسخه چاپی این کتاب رو تهیه کنید .. لطفااا.. و یه درخواست دیگه ای ک بار ها مطرح کردم ترجمه ی محتوای کوین ترودو هست.. واقعا جای تعجب داره استاد ب این بزرگی چطور هیچ محتوایی ازش ترجمه نشده توی این سایت به این خوبی.. فقط چون تو ایران معروف نیست کوین ترودو، دلیل نمیشه استاد خوبی نباشه! و لطفا فکر کیفیت محتوا باشید نه اینکه فقط از استاد هایی محتوا بزارید ک بیشتر مردم میشناسن.. ممنون از سایت خوبتون 💜
  رویال مایند
    

  سلام، چشم تمام پیشنهادات شما را بررسی خواهیم کرد. فقط کدام یک از اساتیدی که ما معرفی کرده ایم در ایران همه می شناسند؟؟ دکتر دیسپنزا را برای اولین بار رویال مایند معرفی کرد، دانداپانی را اولین بار رویال مایند معرفی کرد. خیلی از اساتیدی که امروز اسم آنها را می شنوید اولین بار رویال مایند آنها را معرفی کرده است.

 • محمد
  شنبه 18 خرداد 1398
  با سلام و خسته نباشید
  در پی نوشت کتاب ماورا طبیعی شدن صفحه 412 گفته شده است که کلیپ های
  زیبابین در بخش محتوای ویژه قرار دارد
  اما در این بخش کلیپی مشاهده نشد لطفا راهنمایی بفرمایید
  ممنون از زحمات شما
  رویال مایند
    

  دوست عزیز لینک سبز رنگ کلیپ زیبابین فعال است. اگر برای دانلود مشکلی دارید به بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند.

 • امین
  شنبه 18 خرداد 1398
  سلام
  این کتاب فوق العاده تاثیر گذاره
  یکی از دوستان گفتند این آیه براشون متجلی شده در ذهن که آیا برابرند آنان که میدانند و آنانکه نمیدانند
  و برای من هم بسیاری از احادیث و آیات در ذهن می آید و معنی زیباتری و روشن تری پیدا کرده است
  به طور مثال
  اونجایی که خیلی تاکید میکنه بر نور بودن اطلاعات که دور ماست و خداوند رو منبع این نور معرفی میکند
  دقیقا در آیات قرآن داریم 
  الله النور السموات و الارض
  خداوند نور آسمان ها و زمین است
  🌹🌹🌹🌹
  به طور مثال
  رویال مایند
    

  بله درست می فرمایید کتاب فوق العاده ای است

 • فاطمه
  پنج شنبه 16 خرداد 1398
  سلام و خدا قوت به دوستان عالی رویال مایند
  ممنون و سپاس فراوان برای تلاش در زمینه ی رشد فرهنگی جامعه و نشر مثبت اندیشی و ذهنیت توانستن 
  من هم مثل بعضی از دوستان به دنبال نسخه ی چاپی کتاب هستم ، کامنت ها رو خوندم متوجه شدم حدود یک ماه دیگه کتاب چاپ میشه
  با توجه به تعاریف دوستان از کتاب میخواستم ببینم در این زمانی که اعلام کردید کتاب چاپ خواهد شد؟
  
  تشکر و سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  سلام، به محض اخذ مجوز ارشاد کتاب چاپ خواهد شد

 • mahsa
  چهار شنبه 15 خرداد 1398
  سلام من هرکاری میکنم نمیتونم ثبت نامم رو تکمیل کنم و کتاب ماورا طبیعی شدن و شکستن عادت های کهنه رو تهیه کنم لطفا راهنمایی کنید .
  رویال مایند
    

  سلام، لطف کنید با بخش پشتیبانی در تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید تا مشکل شما را بررسی کنند

 • ARN
  چهار شنبه 15 خرداد 1398
  با تمام وجودم میگم کسی که این کتاب رو نخونده نصف عمرش بر فناست 
  به جرات میتونم بگم جزو ده کتاب برتر دنیاس و به عقیده من بهترین کتاب دنیاس .
  به تمام دوستانی که کامنت من رو میخونم پیشنهاد میدم روزانه از بیست و چهار ساعت نیم ساعتش رو به خوندن این کتاب اختصاص بدن.
   بعد از خوندن این کتاب فقط یک ایه از قرآن خیلی تو ذهنم مرور شد:
  "ایا برابرند آن هایی که میدانند با آن هایی که نمیدانند"
  منتظر چاپ شدن این کتاب فوق العاده هستم❤❤❤
  رویال مایند
    

  بله درست می فرمایید کتابی فوق العاده است

 • احمدسام
  سه شنبه 14 خرداد 1398
  درود بر شما تیم فوق الاده رویال مایند
  پیشنهادی داشتم، کتابهای صوتی و مراقبه شدیدا مورد استقبال و کمک خیلی بزرگی به مخاطبان میکنه. اگر هزینه اینکار بصرفه نیست میتونید یه آپشن دیگه به خرید بسته ها اضافه کنید و بعضی کتابهای صوتی و مراقبه ها در صورت پرداخت اون مبلغ دانلودشون آزاد بشه و مطمعنا اگر مبلغ بالا نباشه مورد استقبال قرار میگیره.
  سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  سلام، چشم حتماً بیشتر بر روی این مباحث کار خواهیم کرد

 • سانازی
  شنبه 11 خرداد 1398
  بهترین کتابی که بیشترین تاثیر روی من داشت
  این کتاب فقط خواندنش افسردگی منو درمان کرد
  رویال مایند
    

  بله کتاب فوق العاده ای است

 • مریم
  چهار شنبه 8 خرداد 1398
  سلام. دیدن زیبابین ها با اون اشکال که تو ویدیو هست چطور و چه تاثیری میذاره؟
  رویال مایند
    

  سلام، در کتاب به طور کامل توضیح داده شده است.

 • مریم
  دوشنبه 6 خرداد 1398
  بله درست . ممنون که پاسخ دادین،
  رویال مایند
    
 • مریم
  یکشنبه 5 خرداد 1398
  باش. راجع به تنفس‌ برای ازاد کردن انرژی که گفته سوال دارم اینه که ، حبس کردن تنفس از همون ابتدای انقباض اندام مورد نظر باید صورت بگیره ؟
  چ مدت برای مراقبه قلب بذارم؟ چطو بدونم امادم‌برای مراقبه ی بعدی؟
  رویال مایند
    

  قبل از اینکه وارد فرآیند مراقبه شوید می توانید چند بار از تکنیک تنفس استفاده کنید و سپس وارد فرآیند مراقبه شوید. به طور مثال 5 بار به مدت 10ثانیه نفس خود را حبس کنید و بخش میانی بدن خود را منقبض کنید. به همان شیوه ای که در کتاب گفته شده است این تکنیک را انجام دهید و سپس وارد فرآیند عادی مراقبه شوید و به حالت عادی نفس بکشید. اینکه چه مدت برای مراقبه قلب وقت بگذارید به خودتان مربوط است. به طور مثال کسانی که چندین سال است مراقبه می کنند ممکن است حدود 2 ساعت در حالت مراقبه باشند. شما می توانید از روزانه 10 دقیقه شورع کنید. در مورد سوال سوم هم هر زمان که احساس کردید به یک تکنیک مراقبه به طور کامل مسلط شده اید به سراغ مراقبه بعدی بروید. ببینید مراقبه یک مهارت است مثل تمام مهارت های دیگر باید با حوصله تمرینات آن را انجام دهید، معمولاً یک شخص بعد از گذشت حدود 1 سال انجام تمرینات نسبت به مراقبه درک پیدا می کند.

 • مریم
  یکشنبه 5 خرداد 1398
  اخه من برادرم از پیج اینستا سایت پیام دادن این سوالو پرسیدن، بهش گفتن که مراجعه کنه به مراقبه های کتاب شکست عادات کهنه، الان کتاب ماورایی شدن جامع هستش و طبیعیه که سوال هم زیاد داریم ازش ولی بهتر نیست یه قسمتی بذارید سوال کنیم ....
  الان در کتاب بالا از کدوم مراقبع شروع کنم، چ مدت براش وقت بذارم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز از ساده ترین مراقبه ها شروع کنید. مثل مراقبه قلب. مراقبه های پیچیده کتاب را باید زمانی انجام دهید که کاملاً به مفاهیم کتاب تسلط داشته باشید. آموزه های این کتاب را باید طی چند ماه انجام داد.

 • مریم
  یکشنبه 5 خرداد 1398
  خب الان مراقبه ایی که ابتدا گفته تمرکز به نقاطی از بدن تا میرسه به کل بدن و فضا ، مثل فایل صوتی مراقبه ی اول عادات کهنه هست. یعنی برای این مراقبه اول که کتاب بالا نوشته برم سراغ فایل صوتی اول عادات کهنه؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اصلاً این دو کتاب دو کتاب متفاوت هستند. مراقبه های کتاب ماوراء طبیعی شدن صوتی نشده اند زیرا به نحوی هستند که خودتان می توانید آنها را انجام دهید و نیاز به فایل صوتی ندارند

 • مریم
  یکشنبه 5 خرداد 1398
  سلام.من همه مراقبه های این کتابو دیدم...ولی بیشتر گیج شدم..کدومو انجام بدم؟؟؟ یه برنامه ثابت بچینم اینا میخوام انجام بدم ولی مراقبه ی تبرکه هست مراقبه ی انسجام قلبی داره همچنین مکان زمان...چطوری برنامش بچینم؟کدموشروع کنم ؟چقد زمان بذارم؟ برای اینا یه دستور العمل میدین؟/
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز باید از ساده ترین مراقبه شروع کنید. یک مراقبه را باید چندین هفته انجام دهید و سپس به سراغ مراقبه بعدی بروید. این کتاب یک کتاب جامع هست و نمی توانید همه آموزه های آن را یکجا انجام دهید. باید در یک بازه زمانی یکساله آموزه های آن را به تدریج به کار بگیرید.

 • شیرین شریفی
  شنبه 4 خرداد 1398
  ببخشید نسخه چاپی این کتاب کی آماده میشه ؟ من خیلی دوس دارم کتاب رو بخونم ولی همش منتظر چاپ شدنش هستم لطفا اگر خیلی زمان زیادی لازم هست بگید که همینو دانلود کنم
  رویال مایند
    

  اگر روال عادی مجوز ارشاد طی شود حدود یک ماه دیگر چاپ خواهد شد

 • امیرمحمد
  جمعه 3 خرداد 1398
  سلام! لطفا کتاب you are the placebo از دکتر دیسپنزا رو هم ترجمه کنید! سپاس از شما
  رویال مایند
    

  چشم، در حال ترجمه است

 • شهرام
  جمعه 3 خرداد 1398
  عالی
  رویال مایند
    
 • Sod
  چهار شنبه 1 خرداد 1398
  سلام و سپاس برای ‌کتاب ارزشمند ماور طبیعی شدن فصل ۱۳ کتاب که توضیح در مورد مراقبه روی صلح و امنیت و دوستی هست از طریق سایت شما و با اعلام زمانی مخصوص همگی در این مراقبه دسته جمعی قرار بگیریم با توجه به اثر مطلوبی که دارد به امید خدا از بحران هایی کنونی با کمترین آسیب گذر کنیم
  رویال مایند
    

  سلام، ایده جالبی است. آن را بررسی می کنیم.

 • حمیدرضا کریمی امجد
  شنبه 28 اردیبهشت 1398
  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان. خواستم بدونم امکانش هست که نسخه چاپی کتاب ماورا طبیعی شدن رو توی فروشگاه سایت عالیتون قرار بدید؟ ممنونم.
  رویال مایند
    

  انشاالله بعد از کسب مجوز ارشاد این کتاب را نیز چاپ خواهیم کرد

 • بهرام
  پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398
  با سلام
  از ترجمه و در دسترس قرار دادن این کتاب فوق العاده سپاسگزارم. اگر اشتباه نکنم چند فایل صوتی مراقبه نیز همراه کتاب هست. اگر امکان دارد ترجمه شده آن فایلها را آماده فرمایید و اگر مدت زمانی لازم است بنظرم تا آن موقع فایلهای با زبان اصلی را قرار دهید. 
  با سپاس از سایت خوب و تیم قدرتمند رویال مایند
  رویال مایند
    

  متن مراقبه ها در آخر هر فصل آورده شده است. فایل صوتی مراقبه ها هم انشاالله آماده خواهند شد.

 • حامد
  سه شنبه 24 اردیبهشت 1398
  با سلام 
  ممنون از محتوای فوق العاده عالی که در این سایت قرار دادید 
  با توجه به اینکه مدت زیادی است که سایت مثل سابق با مطلب جدیدی آپدیدت نشده پیشنهاد میکنم چند کار جدید مثلا از خانم استر هیکس و مخصوصا وبینار ماورا الطبیعی شدن از جو دیسپنزای عزیز که خیلی وقت پیش قولش را داده بودید در سایت قرار دهید .
  با تشکر فراوان
  رویال مایند
    

  بله از این هفته وبینار جو دیسپنزا به اشتراک گذاشته می شود

 • علی سامعی
  سه شنبه 24 اردیبهشت 1398
  سلام و خسته نباشید دوره جامع ماوراطبیعی شدن کی برگزار میکنین؟
  رویال مایند
    

  تعداد زیادی از دوستان به تازگی عضو رویال مایند شده اند و مشغول مطالعه این کتاب هستند باید فرصت دهیم چند مدت از اشتراک گذاری این کتاب بگذرد تا همه دوستان بتوانند در دوره جامع شرکت کنند.

 • امین
  سه شنبه 24 اردیبهشت 1398
  سلام و بی نهایت سپاس
  من که نمیدونم چطوری احساسات عالی که الان دارم رو با کلمات بیان کنم و از شما تشکر کنم
  یه سوال داشتم
  در هنگام انجام مراقبه هایی که در کتاب داده میشه مثلا مراقبه قلب وضعیت بدن باید چطوری باشه؟نشسته و به اصطلاح حالت لوتوس یا مثل همون مراقبه هایی که در کتاب شکستن عادت های کهنه گفته شده بود و باید به حالت صاف روی صندلی مینشستیم یا خوابیده
  بازم ممنون🌹🌹🌹
  رویال مایند
    

  برای مراقبه های ساده ای مانند مراقبه قلب هر حالتی را می توانید انتخاب کنید. ولی برای مراقبه های پیشرفته باید حالت نشسته را انتخاب کنید مثلاً بر روی یک صندلی راحت بنشینید.

 • رضا رفیعی
  سه شنبه 17 اردیبهشت 1398
  با درود
  بی صبرانه منتظر شروع دوره ماوراء الطبیعه شدن هستم
  رویال مایند
    

  انشاالله به زودی

 • حسن
  سه شنبه 17 اردیبهشت 1398
  ممنون از رویال مایند. من یه سوالی داشتم وقتی اساتید بزرگ موفقیت مثل دارن هاردی و ... تاکید میکنند که می بایست در زندگی شکست زیادی داشت و از آن ها درس گرفت، الان من میخوام این توصیه را اجرا کنم چطوری میتونم این کار رو انجام بدم.
  رویال مایند
    

  دست به کار شوید و به دنبال تحقق یکی از اهداف تان بروید در طی مسیر با ناکامی ها و شکست های زیادی مواجه می شوید اما در نهایت به هدف خود دست خواهید یافت

 • موسی
  یکشنبه 15 اردیبهشت 1398
  باتشکروخداقوت امکان تهیه فایل انگلیسی off این کتاب هست؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز با نسخه چاپی انگلیسی دسترسی داریم

 • Faranak
  جمعه 13 اردیبهشت 1398
  سلام،کتاب خیلی عالی هست،اگر مراقبه ها به شکل تصویری بود تصورش و انجام دادنش راحت تر میشه،
  رویال مایند
    
 • محمد حسین
  جمعه 13 اردیبهشت 1398
  سلام
  من سایتهای زیادی میرم و اشتراک دارم اما به جرات میگم گروهتون فوق العاده س و آینده ی خوبی در کار نشر خواهید داشت. از دکتر جو دیسپنزا بیشتر بذارید. سپاس
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مجتبی صدری
  پنج شنبه 12 اردیبهشت 1398
  سلام
  اگه براتون امکان داره سراغ کتابهای آقای گِرِگ برادن هم برید
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • امید
  دوشنبه 9 اردیبهشت 1398
  سلام.
  دوره جامع ماوراالطبیعی شدن چه موقع آغاز خواهد شد و شامل چه کتابهایی خواهد بود؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  این دوره در حال طراحی شدن است و به زودی برگزار می شود. شامل کتاب شکست عادت های کهنه و کتاب ماوراء طبیعی شدن می شود.

 • Hakimi
  شنبه 7 اردیبهشت 1398
  كتاب خوبي هست كلا كتاب بد كم داريم ولي به علت حجم بالا و سنگين بودن مطالب كتاب ماورايي شدن لطفا يك گروه تلگرامي هم درست كنيد تا دوستان نظرات خود رو از خوندن اين كتاب با هم به اشتراك بگذارند اين خواسته خيلي از دوستان عزيز هست ممنون
  رویال مایند
    

  به زودی تالار گفتگو در سایت راه اندازی می شود

 • بیتا ابراهیمی
  جمعه 6 اردیبهشت 1398
  سلام خسته نباشید،خداقوت
  میخواستم بدونم این کتاب فوق العاده کی چاپ میشه بتونیم تهیه کنیم؟؟
  رویال مایند
    

  انشاالله به محض گرفتن مجوز ارشاد اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • حامد
  جمعه 6 اردیبهشت 1398
  با سلام حامد ایزدی هستم
  من کتاب رو رفتم بیرون پرینت گرفتم و فنریش کردم و حدود 100 هزار تومان قیمت پرینتش شد
  نزدیک دو ساله دارم سری کتاب های آبراهام، باب پراکتر، کوین ترودو،وین دایر، نیل دونالد والش و... میخونم،به جرات میتونم بگم تخصصی ترین کتاب قانون جذب همین کتابه، این کتاب در واقع نسخه ی مکمل کتاب بخواهید تا به شما داده شود استر هیگزه که قسمت علمیش رو باز کرده
  من فقط یه مشکل دارم 
  تا حالا دوبار این کتاب رو خوندم، اما متاسفانه به دلیل نبودن ویدیو بعضی ها جاها احساس میکنم تمرین های مدیتیشن رو غلط انجام میدم، مثلا مدیتیشن شرطی سازی بدن به ذهنیت جدید، لطفا یه فکر کنید، حیفه کتاب به این خوبی رو آدم به راحتی ازش رد بشه، البته من شاید بالای ده بار قسمت مدیتیشن ترکیبی اش رو خوندم و تقریبا 80 درصدش رو درست انجام میدم اما هنوز تشنه ام، این کتاب همون ارتعاش رو کامل آورده تو فیزیک کوانتوم
  درووود بر شما
  دروود بر روند سایت
  منتظر کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید هستیم
  رویال مایند
    

  چشم سعی می کنیم توضیحات بیشتری برای تمرینات پیشرفته این کتاب آماده کنیم و به اشتراک بگذاریم.

 • امیررضا
  چهار شنبه 4 اردیبهشت 1398
  از مجموعه موفق " رویال مایند" تشکر می کنم و بابت زحماتشون خداقوت عرض می کنم. این کتاب آگاهی من را از اصول موفقیت بصورت وسیع تغییر داد. حدود یک دهه در حوزه " ذهن" پژوهش انجام داده ام و به قول جیم ران بزرگ ؛ شاگرد بسیار جدی موفقیت هستم اما گاهی سوال های ذهنی خاصی در این مسیر برایم پیش آمده بود که نتوانسته بودم برای ذهن تحلیلی خودم جواب های متقنی داشته باشم. با مطالعه عمیق این کتاب بسیاری از سوالات پاسخ داده شد و اینگار این کتاب حلقه تکمیل کننده پروسه پژوهشی ام بوده است! امیدوارم این کتاب را یک بار ، ده بار، و به هر تعداد نخونید. به تعداد ماه هایی که زنده خواهید بود مطالعه کنید و از برکات بی نهایت آن سرشار بشید. سپاس بیکران خودم را از سویدای دل و قلب که منبع بی پایان انرژی است و رابط اصلی به انرژی نامحدود خداوند مهربان است، نثار دکتر جو دیسپنزا می کنم که با دانش فراآگاهی خود زندگی میلیون ها انسان را دچار تغییر مثبتی کرده است. برای مجموعه موفق شما هم ، موفقیت های بیشتر آرزو می کنم.
  رویال مایند
    

  بله همانطور که فرمودید این کتاب شاهکار بود

 • موسی
  چهار شنبه 4 اردیبهشت 1398
  بازهم اثری فوق العاده از دکتر دیسپنزاوتیم رویال مایند واقعا دست مریزاد به این همه تلاش و انرژی فقط اگر امکان داره فایل صوتی مراقبه تبرک روهم بذارین نورعلی النور میشه
  رویال مایند
    

  چشم به زودی دوره جامع این کتاب برگزار خواهد شد.

 • مسعود محمدی
  دوشنبه 2 اردیبهشت 1398
  قبل از هر چیز از زحمات تیم رویال مایند متشکرم. بسیار زحمت می کشید و روند بسیار رو به رشدی دارید. سئوال من این است که دوره جامع ماوراء طبیعی شدن دقیقا از کی شروع میشه؟
  به این دلیل که خواندن این کتاب به تنهایی کافی نیست و حتماً برای کاربردی شدن نیاز به یک روندی همانند چالش سحرخیزی هستیم.
  باز هم از زحمات بسیار زیاد شما سپاسگزاری می کنم.
  رویال مایند
    

  سلام، انشاالله به محض اتمام طراحی دوره بلافاصله اطلاع رسانی خواهیم کرد. در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 • رضا رفیعی
  دوشنبه 2 اردیبهشت 1398
  با سلام
  یه سوالی داشتم اونم اینه که کدوم یک از مراقبه های این کتاب رو باید انجام بدیم؟ یه کم دچار ابهام شدم. چون توی کتاب شکستن عادتهای کهنه هم چند روش مراقبه گفته بود . ولی من همچنان سردرگمم که کدومش بهتره و یا ترتیب خاصی باید براش در نظر بگیریم؟
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز بعضی از مراقبه ها پیشرفته هستند. بهتر استاز مراقبه های آسان تر شروع کنید همانند مراقبه قلب. این کتاب یک کتاب جامع است و نمی شود تمام تمرینات آن را به سرعت انجام داد. حداقل 6ماه زمان نیاز است تا تمام آموزه های آن را در عمل به کار گیرید.

 • Sajjad
  یکشنبه 1 اردیبهشت 1398
  یه کتاب فوق اااالعاده برای افرادی که میخوان زندگی شون رو تغییر بدن...من تا الان بیش از ۱۳۰ جلد کتاب تاپ در زمینه موفقیت و کسب وکار مطالعه کردم ،
  به جرئت میتونم بگم این بهترین و کاربردی ترین کتابی بوده که تابه حال خوندم.
  این کتاب مهر تاییدی بود بر دانسته های قبلی من که به لحاظ علمی اثبات میکنه ماییم که با افکار و رفتارمون اتفاقات زندگی رو رقم میزنیم و میتونیم با جهت دادن افکارمون زندگی که میخوام رو ایجاد کنیم.
  
  من میخواستم زندگی سرشار از سلامتی،ثروت،موفقیت،شادی ،آرامش و خوشبختی داشته باشیم این کتاب مسیرش رو نشون داد !
  
  * اون قسمت که میگه "میدونید خود را از درون تغییر دهید و اگر چنین کنید بازتابش رو در دنیای بیرون خواهید دید" درک این جمله خودش میتونه زندگی هرکسی رو تغییر بده.
  
  متعجبم که چرا اکثر مردم راهشون به بیمارستان ها باز میشه و کلی زمان،پول و انرژی ازشون میگیره غافل از اینکه بدونن سلامتی در دست خودشونه نه دکتر!
  متاسفانه با مطالعه این کتاب متوجه شدم که مردم ما در سه مرکز انرژی(مراکز بقا) بسیار گیر افتادن و بخاطر همینه که اکثر مردم دارن هر روز درجا میزنن و پیشرفت نمیکنند!
  
  *ما تنها از ۱.۵ درصد دی ان ای مان استفاده میکنیم و اگه بقیه ژن ها فعال شوند ما میتونیم ذهن نخبه،طول عمر،قابلیت شفا ،بازسازی بافت ها و فعال کردن هورمون های جوانی و افزایش شادابی و انرژی داشته باشیم ...چه چیزی بهتر از این ؟؟؟!
  
  من با مطالعه این کتاب تصمیم گرفتم احساسات محدود کننده مانند خشم،استرس،ناراحتی،احساس گناه،ترس و رنج رو به مرور زمان کنار بگذارم و احساسات متعالی مانند شکرگزاری،عشق،شادی،هیجان،مهربانی،تحسین ،احترام ،قدرتمندی،آزادی و... رو در خودم بیش از پیش پرورش دهم.
  اینو اینجا اعلام کردم که برای خودم تعهد داده باشم و من برای این عمل مصمم هستم✌
  
  این کتاب و تمرینات مراقبه اینقدر منو تحت تاثیر قرار داده و تاثیرات مثبت در من داشته که پس از ۳ هفته تازه فصل پنج کتاب رو تموم کردم چون دارم با دقت این کتاب رو میخوام و تمرینات رو انجام میدم.
  من تونستم یکی از بدترین عادت هامو که چندین سال بود  در ترک این عادت ناموفق بودم و پس از مطالعه این کتاب متوجه شدم که یکی از مراکز انرژی در آن گیر کرده رو به طور کامل ترک کنم.
  واقعا حس خیلی خوبی دارم که غیر قابل وصفه... 
  
  وقتی کتاب رو کامل مطالعه کردم نظر کلی خودم رو میگم.
  از دوستان هم میخوام فقط اینجا نیان بگن کتاب خیلی خوبیه دقیقا بگن که کدوم قسمت کتاب و تمریناتش خوب بوده و تاثیرات مثبت داشته تا بقیه کاربران هم بتونن استفاده کنن.
  
  راستی میخواستم بدونم دوره جامع ماورا طبیعی شدن از کی شروع میشه؟
  بی صبرانه منتظر شروع این دوره هستم
  
  از گروه رویال مایند بابت گرداوری و ترجمه کتاب و دکتر جو دیسپونزا تشکر ویژه میکنم🌷❤
  رویال مایند
    

  ممنون از نظر کامل و کاربردی شما. دوره ماوراء طبیعی شدن در حال طراحی است و در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 • مهدی
  یکشنبه 1 اردیبهشت 1398
  سلام و خسته نباشید بابت ترجمه ی عالی این کتاب. من کتاب شکستن عادت خود قدیمی رو هم خوندم و ترجمه این کتاب خیلی بهتر از اون بود. دو تا درخواست دارم. ۱. اگه میشه نسخه ی فیزیکی کتاب رو چاپ کنید و ۲. یه دوره ی پیشرفته برای این کتاب تدوین کنید که کامل کتاب داخلش تحلیل بشه چون یه مقدار سنگینه و سمینارهای بیشتری از خود دکتر در رابطه با این کتاب برامون تهیه کنید. من خودم تصمیم گرفتم روال صبحگاهیم رو کامل به این کتاب و مراقبه هاش اختصاص بدم.
  ممنون از همه ی شما
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً پیشنهادات شما لحاظ می شود

 • آزاده اميني
  یکشنبه 1 اردیبهشت 1398
  سلام عرض ميكنم و خدا قوت ميگم به تيم قدرتمند رويال مايند
  از خواندن اين كتاب سير نميشم، هر روز لحظه شماري ميكنم تا ساعت ٩/٥ شب بشه پسرم بخوابه برم بشينم سر كتابم. حيرت انگيزه، گاهي براي فهميدن يك پاراگراف چند بار ميخونمش. خيلي خيلي ازتون ممنونم بابت ترجمه و به اشتراك گذاشتن اين كتاب ارزشمند. بي صبرانه منتظر فايلهاي صوتي مراقبه هاي كتاب هستم.
  رویال مایند
    

  بله همانطور که فرمودید این کتاب یک شاهکار است

 • فیروزه
  جمعه 30 فروردین 1398
  واقعا از شما بابت زحماتتان سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • رضا رفیعی
  پنج شنبه 29 فروردین 1398
  سلام
  لطفا کتاب شما خود دارونمای ایشون رو هم در سایت قرار بدید.
  
  چیزی که توی این کتاب و کتاب قبلی ایشون برام شگفت انگیز بود و کمی هم تاسف خوردم این بود که اگر همه انسانها درک عمیقی از قدرت خارق العاده ذهنشون داشته باشن و بدونن که هر مریضی رو می تونن با ذهنشون درمان کنن دیگه هیچ پزشکی در سراسر دنیا وجود نمیداشت. امیدوارم روزی برسه همه مردم دنیا به این قدرت ماورایی پی ببرن. من تصمیم دارم بعد از طی فرایند مراقبه ایشون و یادگیری دقیقش و دستیابی به چیزایی که می خوام به ادمای اطرافم برای ایجاد حال خوب و سلامتی بیشتر در زندگیشون با استفاده از همین تکنیکها کمک کنم.
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • فرشته
  پنج شنبه 29 فروردین 1398
  سلام.ممنونم بابت سایت بسیار خوبتون...میخواستم بدونم فایل های صوتی مراقبه این کتاب رو چه زمانی توی سایت قرار میدین؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز زمان دقیقی مشخص نیست

 • آرش.ت
  پنج شنبه 29 فروردین 1398
  با سلام و وقت خوش. من تازه این کتاب رو دانلود کردم که با کلیپی به اسم زیبابین در فصل هشتم برخورد کردم و دانلودش کردم اما چیزی از این کلیپ نفهمیدم چون فقط یک سری تصویره... میشه بفرمایید این کلیپه کاربردش چیه؟ آیا تمیرنه خاصی داره؟
  رویال مایند
    

  باید فصل فیلم ذهنی را مطالعه کنید

 • حمید
  چهار شنبه 28 فروردین 1398
  سلام کتاب یه خورده درکش سنگین هست.نمیشه به طور کامل مطالبو هضم کرد.کاش خود گروه رویال مایند مثل کاری که با کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید انجام داد و کتابو به صورت خلاصه و ساده تهیه کرد همین کارو با این کتاب میکرد یا آخر هر فصل به زبان ساده تر و عامیانه تر خلاصه نویسی میکرد.
  رویال مایند
    

  دوره جامع ماوراء طبیعی شدن در حال طراحی است

 • erfan
  چهار شنبه 28 فروردین 1398
  SALAM NARM AFZAR MIND MOVIE HAM TO SAIT MIZARIN MOTEASEFEANE TAHRIMIM
  رویال مایند
    

  متاسفانه به همین دلیل این امکان برای ما وجود ندارد

 • رضا
  چهار شنبه 28 فروردین 1398
  با سلام وخسته نباشید خدمت تیم پرتلاش رویال مایند لطفا مراقبه های کتاب رو هم قرار بدین .متشکرم
  رویال مایند
    

  چشم

 • رضا رفیعی
  سه شنبه 27 فروردین 1398
  با درود
  کتاب عجیب و بسیار قدرتمندیه. فقط می خوام بدونم که مراقبه های ایشون رو هم براش دوره ای خاص در نظر دارید یا خودمون می تونیم انجامش بدیم؟
  رویال مایند
    

  سعی می کنیم فایل صوتی مراقبه ها را تهیه کنیم

 • شهرزاد
  دوشنبه 26 فروردین 1398
  سلام و خسته نباشید خدمت تیم رویال مایند..
  میخوام بدونم خیلی طول میکشه تا مراقبه های این کتاب رو هم بگذارید توی سایت؟
  رویال مایند
    

  هنوز زمان دقیقی مشخص نیست، اکثر مراقبه های این کتاب به فایل صوتی نیازی ندارند

 • شهرام
  دوشنبه 26 فروردین 1398
  سلام خدمت تیم رویال پایند این کتاب رو آیا قصد دارید چاپ کنید
  رویال مایند
    

  انشاالله بعد از گرفتن مجوز ارشاد

 • matine
  یکشنبه 25 فروردین 1398
  کتاب بسیار فوق العاده ای بود اما واقعا سنگین بود گاهی اوقات یک پارگراف از این کتاب از من ۳۰ دقیقه وقت میگرفت تا درک کاملی ازش پیدا کنم 
  امیدوارم این کتاب ورژن صوتیش هم تهیه بشه واقعا کتاب عالیی 
  و همینطور نسخه ی چاپیش هم موجود بشه واقعا خوندن نسخه الکتریک برای یه همچین کتابی سخت بود خیلی جاها ادم دلش میخاد هایلایت کنه و یا نکته ای رو کنارش بنویسه که امکانش نبود😓 
  رویال مایند خیلی ممنون بابت ترجمه این کتاب 🤷‍♀️
  تمیدوارم روزی دکتر جو دیسپنزا رو از نزدیک ببینم و توی همایش ایشون شرکت کنم 😊😊
  رویال مایند
    

  انشاالله بعد از گرفتن مجوز ارشاد نسخه چاپی را تهیه خواهیم کرد

 • مجتبی شهریور
  یکشنبه 25 فروردین 1398
  سلام
  ضمن تشکر فروان از زحمات شما
  کاش کتا بهلای آقلی دیسپنزا هر چه زود تر بصورت فیزیکی چا÷ شود و در اختیار اعضا سایت قرار بگیره
  رویال مایند
    

  بله منتظر گرفتن مجوز ارشاد هستیم

 • شهرزاد
  یکشنبه 25 فروردین 1398
  سلام به تمام تیم رویال مایند، یه خسته نباشید ویژه میگم خدمتتون، الحق که عنوان بزرگترین سایت انگیزشی ایران برازنده شمایت، این کتاب در زمینه رشد فردی بهترین بود و خیلی ناراحتم که تموم شده، گویا دکتر دیسپنزا در برنامه real london هم گفتگو خواهند داشت منتظریم اون رو هم توی سایت ببینیم،امیدوارم روزی بیاد که ما ایشون رو توی ایران ببینیم و در برنامه هاشون شرکت کنیم، خیلی ازتون سپاسگذارم، موفق باشید..
  رویال مایند
    

  بله به زودی وبینار ایشان را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • احسان ميردامادي
  یکشنبه 25 فروردین 1398
  سلام سلام سلام وقتتون بخير و شادي ، محبت كنيد اين كتاب فوق العاده را به صورت يكجا بزاريد. با تشكر سلامت باشيد و موفق
  رویال مایند
    

  لینک جدید قرار داده شد

 • رضا
  شنبه 24 فروردین 1398
  سلام ممنون بابت اشتراک گذاری این کتاب 
  پایین توی کامنتا گفتید که قراره دوره جامعی از ماورا طبیعی شدن آماده بشه 
  تا کی این دوره آماده خواهد شد ؟
  رویال مایند
    

  سلام این دوره در اردیبهشت برگزار خواهد شد

 • پریسا
  شنبه 24 فروردین 1398
  خییییییییییییلی لذت بخش بود 
  ممنونم
  رویال مایند
    
 • الهام
  شنبه 24 فروردین 1398
  سلام خسته نباشید تیم پرقوت رویال مایند
  لطفا کتابهای خانم استر هیکس رو هم ترجمه کنید
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • محمود
  جمعه 23 فروردین 1398
  با درود و خدا قوت به تیم قدرتمند رویال مایند
  وقعا این ایام تعطیلات نوروز با این کتاب بودم و هروز منتظر فصل جدید بودم. باهاش زندگی کردم, واقعا یکی از قدرتمندترین کتبی هست که در این حوزه میباشد.به یاری خداوند که بتونم دستورات و مراقبه ها را انجا بدهم.
  درخواست من سمینارها و دیگر کتابهای دکتر را بگذاریدو ضمنا pdf کل کتاب را یکجا بگذارید.
  با تشکر و برکت خداوند بر شما
  رویال مایند
    

  بله واقعاً مطالعه این کتاب بسیار لذت بخش بود

 • حامد
  جمعه 23 فروردین 1398
  لطفا چندتا سمینار و کارگاه که دکتر جو دیسپنزا مراقبه هایی گروهی انجام میده بذارید، کتاب عالیه، واقعا یکی از بهترین کتاب های دنیاست، اما از بس توضیحات زیاده فک کنم یه ویدیو از مراقبه خیلی سریع تر کمک کنه، چون ما میخواهیم تمام این اطلاعات رو تو زندگی واقعی استفاده کنیم، حداقل خود من برام مهمه که بتونم استفاده کنم و نه فقط اطلاعاتم رو زیاد کرده باشم
  رویال مایند
    

  چشم، در حال آماده کردن دوره جامع ماورا طبیعی شدن هستیم

 • رضا رفیعی
  پنج شنبه 22 فروردین 1398
  واقعا کتابهای ایشون خیلی خاصن. وجه تمایز کتابهاشون با بقیه کتابها اینه که کنترل مغز رو در اختیار ما قرار میده. دقیقا بهت میگه کجای مغز چجور ی عمل می کنه.چیزی که هیچ کس تا الان نگفته. این وجه تمایز رویال مایند با اینهمه پیج موفقیت و رشد شخصیم هست. شما کاتالووگ زندگی رو با این مطالبتون به آدم میدید. خیلی جالبه من فصل دوم این کتاب رو امروز خوندم. و چیزی که ایشون داشت از خودش و سفر همزمان به گذشته و نگاه از آینده به گذشته می گفت رو دقیقا تو فیلم intersteller (درمیان ستارگان) دیدم و واقعا برام عجیب بود . خیلی خیلی خیلی کتاب خوبیه و دوس دارم زودتر تمومش کنم تا بیشتر یاد بگیرم
  رویال مایند
    

  بله کتابی فوق العاده است

 • لیلا
  چهار شنبه 21 فروردین 1398
  سلام 
   آیا برای تیم قدرتمند رویال مایند امکان این هست که از دکتر جو دیسپنزا برای برگزاری کارگاه در ایران دعوت نماید.؟ با توجه به اینکه اکنون با کتابها، سمینارها و مراقبه های ایشان آشنایی داریم. امیدوارم که به زودی و با تلاش عزیزان محقق شود. تشکر
  رویال مایند
    

  سلام، شاید در آینده این امکان فراهم شود

 • رضا رفیعی
  چهار شنبه 21 فروردین 1398
  با سلام مجدد
  مدتی بود از شما و مطالب خوبتون دور بودم. انگار گم کرده داشتم. امروز دوباره تونستم از مطالبتون استفاده کنم. ممنون که هستید و امسال رو از قبل هم پر قدرتمند تر ظاهر شدید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • حمید
  چهار شنبه 21 فروردین 1398
  درود و خدا قوت به دست اندرکاران سایت رویال مایند.انشاا... امسال همه به تمام اهداف و آرزوهایی که در کمپین هدف گذاری سال 98 تدارک دیدن برسند.لطف کنید طبق قولی که داده بودید تالار گفتگوی سایت رو هر چه زودتر راه اندازی کنید.تا بچه ها بتوانند تجربیات خودشونو از هر یک از آموزش ها و شمینارها و کتاب های مجوعه رویال مایند به اشتراک بزارند.هر کی آزاد باشه نظرات خودشو بنویسه.دیگران هم با حفظ احترام به طرف مقابل و آزادی بیان نظرات اونا رو رد یا قبول یا تفسیر کنند. با تشکر
  رویال مایند
    

  چشم به زودی یک تالار گفتگوی حرفه ای با امکانات بسیار زیاد راه اندازی خواهد شد

 • جواد
  چهار شنبه 21 فروردین 1398
  شخصا این مدل کتاب ها رو دوست ندارم چون به نظرم این کتابا شبه علم صرف هستش ، دوستان اگه نظری دارن خوشحال میشم بدونم.
  رویال مایند
    
 • حامد
  چهار شنبه 21 فروردین 1398
  با سلام و درود
  من حامد ایزدی ام
  به جرات میتونم بگم به عنوان کسی که قبلا زیاد سایت رویال مایند نمیومدم، چرا که تخصصی قانون جذب میخونم، روندی که سایت رویال مایند گرفته این چند ماه و به خصوص تو سال جدید بی نظیره، چرا کاملا سمینارها و کتاب های تخصصی مربوط به ذهن و نگرش رو میذاره، راجع به تلاش و کار فیزیکی به اندازه ی کافی صحبت شده همه جا، واقعا جای تقدیر داره، من درآمدمو با قانون جذب سه برابر کردم و فقط با کار ذهنی، و با کتابهای استر هیکز، الان که کتاب دکتر جو دیسپنزا رو دارم میخونم دارم میفهمم من اونموقع بدن و ذهنم رو چه جور در حالت تطابق ارتعاشی قرار میدادم به خدا مو به تنم سیخ میشه، درود بر شما، و خیلی خوشحال هم شدم که میخواهید کتاب ناپلیون هیل رو ترجمه کنید
  واقعا میگم همین روند رو ادامه بدید، با نهایت احترام به تمام طرفدارهای به دارن هاردی و آنتونی رابینز و برایان تریسی و..و تمام افرادی که بیشتر روی کار فیزیکی تاکید دارند، باید بگم کتاب های تمام این افراد همه جای ایران رو فراگرفته، اما این کتاب ها کمیابند یا اصلا نایاب، پس ما که قراره کتاب بخونیم، بدونیم چه کتابی میخونیم
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • آزاده
  دوشنبه 19 فروردین 1398
  بیندیشید و ثروتمند شوید
  نسخه اصلی که باب پراکتور توی دستش می گیره موقع بعضی از برنامه هاش به نظر نمیاد هزار و صد و هفتاد صفحه باشه!!!
  رویال مایند
    

  نسخه اصلی که سال 1927 به چاپ رسیده است 1170 صفحه است

 • لیلا
  دوشنبه 19 فروردین 1398
  سلام به همه دوستان رویال مایند سال نو و بهار زیبابر شما مبارک
   ممنون و خدا قوت جهت ترجمه کتاب های دکتر دیسپنزا که ترجمه آنها واقعا کار سنگینی است.
   من استاد دانشگاه هستم و چند سال سیستم اعصاب را به دانشجویان علوم پزشکی تدریس می کردم. مطالعه این کتاب لذت زیبایی به من جهت درک سیستم عصبی داد واقعا که ایشان دانشمند و عارف هستند.
   من در کلاسهایم کلیپ هایی از سایت را برای دانشجویانم متناسب با فضای کلاس می گذارم و به عنوان پیشنهاد ویژه و هدیه سال نو عضویت در این سایت را به آنها موکدا توصیه می کنم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، باعث افتخار ماست که فرهیختگانی همانند شما از مجموعه رویال مایند حمایت می کنند.

 • Mahdi
  دوشنبه 19 فروردین 1398
  با سلام و احترام
  اولا به خاطر انتشار این کتاب فوق العاده عالی، ازتون تشکر می کنم.
  ثانیا متشکرم که کتاب قوانین موفقیت در 16 اصل از ناپلئون هیل را به زودی منتشر می کنید. بدون شک این کتاب با اختلاف نسبت به سایر کتاب هایی که تا به الان تو سایتتون منتشر کرده اید با استقبال خیلی بیشتری مواجه خواهد شد. من خودم بیشتر فصول نسخه انگلیسی این کتاب را مطالعه کرده ام و امیدوارم که شما مطالبی از این کتاب را سانسور نفرمایید. علی الخصوص در قسمتی که ناپلئون هیل در مورد <<ترس های شش گانه ، دین و پیامبران >> صحبت می کند.
  با تشکر فراوان.
  رویال مایند
    

  تمام 1170 صفحه بدون سانسور ترجمه خواهد شد.

 • ترنم
  دوشنبه 19 فروردین 1398
  سلام.
  کاش جاایی بود ما بتونیم با دوستان در ارتباط باشیم و نظرات و تجربه هامون و همینطور سوال هایی که پیش میاد رو حل کنیم.برای مثال من به شخصه دقیقا نمیدونم اون حالت صفر مطلق ( هیچ کس، هیچ چیز، هیچ کجا، هیچ زمان) که قراره با مراقبه بهش برسیم چطور هست.و وسواس فکری گرفتم که آیا درست پیش میرم یا نه
  رویال مایند
    

  سلام، به زودی تالار گفتگو در سایت راه اندازی می شود و به صورت کاملاً تخصصی می توانید با دوستانتان بحث و گفتگو کنید.

 • الهام
  دوشنبه 19 فروردین 1398
  سلام ممنون از رویال مایند عزیز بابت کتابهای دست اول و عالی
  ترجمه نسخه اصلی . بدون سانسور "کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید" کی داخل سایت قرار میگیره؟
  رویال مایند
    

  به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد. نسخه اصلی این کتاب هزار و صد و هفتاد صفحه است که در حال اتمام ترجمه است

 • مجتبی شهریور
  یکشنبه 18 فروردین 1398
  سلام
  تشکر از زحمات شما چرا میزان کتاب های صوتی در سایت کاهش پیدا کرده ما با توجه به شرایط شغلی استفاده از کتاب صوتی برامون راحت تر هست
  این کتاب بصورت صوتی ارائه می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در حال آماده کردن کتاب های صوتی جدید هستیم. این کتاب امکان صوتی شدن ندارد. این کتاب حاوی مطالب سنگینی است که باید به دقت خوانده شود

 • رضا
  شنبه 17 فروردین 1398
  سلام ممنونم بابت ترجمه این کتاب 
  یه سوال داشتم آیا برنامه ای برای فیلم های ذهنی قراره به اشتراک گذاشته بشه یا در این باره اقدامی نمیشه ؟
  ممنون از پاسخ گوییتون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ما به نرم افزار MIND MOVIE دسترسی نداریم. اما همانطور که در کتاب ذکر شده است به روش دفتر ویژن هم می توان فیلم ذهنی را ساخت

 • احمد
  شنبه 17 فروردین 1398
  سلام
  ممنون از دوستان رویال مانندی که زحمت بسیار می کشند ان شالله موفق باشید 
  اگه میشد اصل کتاب به زبان اصلی هم می گذاشتید خیلی خوب می شد.
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز ما تنها به نسخه چاپی کتاب دسترسی داریم

 • شهرام
  شنبه 17 فروردین 1398
  عالیه
  رویال مایند
    
 • شهرام
  شنبه 17 فروردین 1398
  عالیه
  رویال مایند
    
 • مسلم
  پنج شنبه 15 فروردین 1398
  درود و خدا قوت
  بسیار سپاسگزارم از انتخاب های عالی و فعالیت های بسیار مفید شما
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علی
  پنج شنبه 15 فروردین 1398
  من واقعا به شخصه ممنونم از ترجمه این اثر بینظیر و ممنو و سپاسگزار خواهم بود اگر قسمت ۸ ام رو آپلود کنید 💗💗
  رویال مایند
    

  سلام، آپلود شده است

 • مریم
  پنج شنبه 15 فروردین 1398
  برای دانلود کتاب ها باید حق عضویت سالانه داد یا میشه فقط برای دانلود کتاب هزینه داد؟
  رویال مایند
    

  سلام، باید اشتراک الماس داشته باشید

 • ژیلا
  پنج شنبه 15 فروردین 1398
  سلام رویال مایند عزیزم ، با عرض تبریک سال نو و آرزوی بهترینها برای تو دوست خوبم ، بابت تمام زحماتت و تمامی مطالب عالی و فوق العاده خوبی که تهیه میکنید تشکر میکنم و بینهااااااااااایتتت ازت سپاسسسسسگزارم ❤️🙏🙏🙏 و امیدوارم در سال جدید نیز همچنان پر قدرت بدرخشی .
  بهترین اتفاق سال ۹۷ برای من آشنایی با دوست خوبی چون تو 
  بود .
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما

 • حسین
  چهار شنبه 14 فروردین 1398
  با سلام
  ممنون از تیم رویال مایند بابت ترجمه کتابهای عالی و متفاوت
  لطفاً در صورت امکان کتاب قوانین موفقیت در ۱۶ درس ناپلئون هیل را نیز ترجمه نمایید. بنظر بنده مهمترین کتاب در حوزه موفقیت می باشد. در صورت تمایل بنده می توانم نسخه انگلیسی کتاب را برایتان ارسال نمایم.
  رویال مایند
    

  بله این کتاب نسخه اصلی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید است که ترجمه آن در حال اتمام است

 • کوروش
  چهار شنبه 14 فروردین 1398
  سلام خداقوت
  بابت تمام زحماتتون ممنون و سپاسگزارم همچنین بابت این کتاب بی نظیر، واقعا فوق العادست امیدوارم بتونیم بهترین بهره رو ببریم♥
  یه مسئله ای: تو فصل 3 کتاب از سه شکل اسکن مغزی 3A, 3B, 3C در بخش رنگی کتاب نام برده که تو فایل PDF نبود، میخواستم ببینم تصاویرشو قرار میدید؟
  ممنون♥
  رویال مایند
    

  بخش رنگی کتاب همان فصل هفتم کتاب است

 • شهلا
  سه شنبه 13 فروردین 1398
  با سلام و عرض خسته نباشید به همه عوامل رویال مایند، از شما بابت به روز بودن و تلاشتون برای آگاه سازی بینهایت سپاسگزارم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Rooeen
  سه شنبه 13 فروردین 1398
  دروود سال نو مبارك
  خدا قوت 
  ميخواستم بپرسم كه من هنوز كتاب قبلى جو ديسپنزا رو نخوندم ، لازمه اول اون رو بخونم يا همين كتاب ماورا طبيعى شدن ممنون ميشم راهنمايى كنيد
  خدا قوت
  رویال مایند
    

  سلام، خیر لازم نیست. می توانید اول این کتاب را بخوانید اما بعد از اتمام این کتاب حتماً کتاب قبل را هم بخوانید

 • جلال
  سه شنبه 13 فروردین 1398
  سلام
  خسته نباشید کتاب فوق العاده ایه
  یه خواهش داشتم
  لطفا کتابای بیشتری از وین دایر رو قرار بدین چون بعضی از ترجمه های موجود کتاب های ایشون خیلی بد هستن مثل کتاب خویشتن مقدس شما
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • شیوا
  سه شنبه 13 فروردین 1398
  عالی
  رویال مایند
    
 • فریبا
  سه شنبه 13 فروردین 1398
  من ازشمابابت کتاب جودیسپنزاخیلی سپاسگذارم عالی است منم لحظه شماری می کنم برای فصل جدیدپرتوان وسرافرازباشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مهدی
  سه شنبه 13 فروردین 1398
  سلام و خسته نباشید
  لطفا نسخه های انگلیسی کتاب هاتون رو هم بذارید.تعداد کسانی که علاقه مند به خواندن یکی از پرفروش ترینها هستن،کم نیست!!
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز ما به نسخه چاپی کتاب دسترسی داریم

 • امیر
  دوشنبه 12 فروردین 1398
  سلام‌، عرض خسته نباشید خدمت گروه رویال مایند.یه سوال از خدمت شما داشتم! برنامه ای برای ترجمه کتاب های evolve your brain و you are the placebo از دکتر دیسپنزا دارید یا نه؟ سپاس از شما
  رویال مایند
    

  همه کتاب های دکتر جو دیسپنزا ترجمه خواهند شد

 • Elnaz
  دوشنبه 12 فروردین 1398
  سلام با تشکر از زحماتتون ،
   میخواستم بدونم حدودا تا کی فایل های مراقبه ی این کتاب رو میزارین؟
  رویال مایند
    

  تا پایان فروردین آماده خواهند شد

 • محمود
  دوشنبه 12 فروردین 1398
  با درود به تمام دست اندرکاران رویال ماین و تمام اعضای آن
  واقعا یک تشکر ویژه دارد به شما و سایت پر محتوی تان , و مخصوصا این کتاب آخر دکتر جو دیسپونزا (ماورا طبیعی شدن) که من در این ایان هر روز چند بار به سایت سر میزنم تا ببینم که فصل بعدی را گذاشته اید و دانلود و بلافاصله بخونم, یک کتاب که مام مفاهیم را خیلی روان و ساده توضیح داده اند.و به این میرسیم که انسان شاهکار خلقت هست , خداوند انسان را به شباهت خودش آفرید. و در نتیجه می توانید تا مرحله خدایی شدن پیش بروید. و با کلام تان آنچه را که می خواهید بوجود بیاورید.
  خدا قوت تون بدهد و برکت خداوند بر شما باد
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، بسیار الهام بخش بود

 • حمیدرضا
  یکشنبه 11 فروردین 1398
  سلام
  وقت بخیر
  خسته نباشید خدمت تیم عالی رویال مایند
  
  کتاب های دکتر جو دیسپنزا چاپ نمیشن؟ مخصوصا این کتاب؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز مراحل مجوزگیری چندین ماه زمان می برد.

 • مجتبی صدری
  یکشنبه 11 فروردین 1398
  بعضی از دوستان پیشنهاد گروه تلگرامی دادن، اما به نظر بنده داخل گروه های تلگرامی صحبت کردن یه مقدار هرج‌ومرج گونه است.
  به نظر بنده ایجاد یک فروم(forum) در کنار سایت رویال مایند برای یه گفتگوی مفید خیلی موثرتر باشه و معمولا تو دنیا برای گفتگوی حرفه‌ای که در نهایت منجر به خروجی مناسب بشه از فروم ها استفاده میکنند مثل stackoverflow که یه فروم برای برنامه نویس ها است و بسیار معروف و مفیده.
  رویال مایند
    

  بله درست می فرمایید، پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • مجتبی صدری
  یکشنبه 11 فروردین 1398
  یکی از دوستان به نکته خوبی اشاره کرده بود و اون، به روز بودن رویال مایند هستش.
  منم خواستم بابت به روز بودن رویال مایند ازتون تشکر کنم و از اینکه یه کتاب با آخرین تحقیقات سال ۲۰۱۸ میخونم احساس خوبی دارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مهدی بردستانی
  یکشنبه 11 فروردین 1398
  امیدوارم این کتاب رو هرچه زودتر در فروشگاه سایتتون موجود کنید خوندن کتاب کاغذی یه حال هوای دیگه ای داره!!با تشکر از رویال مایند
  رویال مایند
    

  انشاالله

 • AT
  شنبه 10 فروردین 1398
  به به تشکر بایت این سوپرایز عالی
  رویال مایند
    
 • Arash
  شنبه 10 فروردین 1398
  با سلام و تبریک سال نو به شما.جا داره بابت به روز بودن و مدام آپدیت کردن سایت با منابع جدید و روز دنیا از شما تشکر و قدردانی کنم که همین امر موجب ایجاد مزیت رقابی نسبت به سایر سایت های موفقیت و بهترین بودن شما میشود.یک سوال هم از حضورتون داشتم اینکه این کتاب جدید جو دیسپنزا (ماورا الطبیعه شدن) چه تفاوتی هایی با کتاب شکستن عادت های کهنه داره؟ (چون من در حال مطالعه کتاب شکستن عادت های کهنه هستم و هنوز اون رو تموم نکردم)
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما. دوست عزیز این کتاب جدیدترین کتاب دکتر دیسپنزا است و اطلاعات جدید بسیار زیادی در آن است

 • الهه فرایضی
  جمعه 9 فروردین 1398
  خیلی ممنون بابت اشتراک گذاری کتاب های مفید من باخوندن مقدمه این کتاب بشدت هیجان دارم هر روز فصل جدید رو بخونم! فصل اولش رو خوندم بنظر یکم سنگین میاد تحلیلش اما واقعا عالیه ممنون
  رویال مایند
    

  بله باید با دقت این کتاب را مطالعه کنید

 • Shahrzad paknejad
  جمعه 9 فروردین 1398
  با سلام و تبریک سال نو میخواستم بخاطر ترجمه این کتاب ازتون تشکر کنم، خیییلی منتظر بودم این کتاب ترجمه بشه و تقریبا هرچندساعت یه بار به سایت سر میزنم ببینم فصلهای جدید اومده یا نه، واقعا با ترجمه و در دسترس قرار دادن این نوع کتابها لطف بزرگی در حق ما میکنید، بازم ممنونم بخاطر زحمتی که میکشید...
  رویال مایند
    

  با سلام. سال نو شما مبارک. بله کتابی واقعاً فوق العاده است. خود ما که در حال ترجمه و آماده سازی آن هستیم با ترجمه هر پاراگراف آن بسیار تحت تاثیر قرار می گیریم. به معنای واقعی یک شاهکار است.

 • محمدصالح
  پنج شنبه 8 فروردین 1398
  بسم الله الرحمان الرحیم.
  سلام و خداقوت عرض می کنم خدمت تیم رویال مایند. می خواستم اگر امکانش هست برنامه ی فصل بهارتون برای ترجمه سمینار، وبینار و کتاب ها را اعلام بفرمایید. خیلی ممنون
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز به تدریج در اینستاگرام و تلگرام اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • امین
  پنج شنبه 8 فروردین 1398
  من فکر میکردم فقط من اینجور با تمام وجود هیجان زده ام بابت این کتاب ولی با دیدن نظرات دوستان متوجه شدم هممون انقدر اخساس فوق العاده ای نسبت به کتاب آهای دکتر دیسپنزا داریم
  از شما بی نهایت سپاسگزارم بابت ترجمه و به اشتراک گذاشتن این کتاب
  امیدوارم سال جدید خدا برای هممون بهترین تقدیر ها رو رقم بزنه
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، بله کتاب فوق العاده ای است

 • Sadegh kiani
  پنج شنبه 8 فروردین 1398
  سلام،تشکر بسیار بسیار زیادی دارم برای این کتابی که ترجمه کردین و در اختیارمون قرار دادید،فقط خدا می‌تونه آجر و ثواب این کار را براتون جبران کنه،یک سوال هم دارم،آیا همراه با این کتاب فایل صوتی مراقبه هم وجود داره مثل اون فایلی که همراه کتاب شکستن عادتهای کهنه بود؟؟چون آقای دسپنزا توی این کتاب میگه من ۴ جلسه مراقبه دارم
  رویال مایند
    

  سلام. فایل های صوتی با کمی تاخیر در سایت قرار داده می شوند زیرا تهیه فایل های صوتی حرفه ای زمانبر است

 • aliasghar
  پنج شنبه 8 فروردین 1398
  بی نظیر هستش دمتون گرم
  رویال مایند
    
 • Gisha
  پنج شنبه 8 فروردین 1398
  سلام منم با نظر دوست عزیزمون حسن موافقم برای ایجاد گروه تلگرامی چون ممکنه با مطالعه کتاب قسمت هایی برامون مبهم باشه یا سوالی برامون پیش بیاد که در این صورت می تونیم از راهنمایی های دوستانی که درک بهتری از مطالعه کتاب داشتن استفاده کنیم.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • عاطفه
  چهار شنبه 7 فروردین 1398
  سلام.سال نو برگروه رویال مایند مبارک.ممنون برای اطلاعات بروزی که دارین.عالی هستن
  رویال مایند
    

  سال نو شما مبارک، ممنون از لطف شما

 • sepehr
  چهار شنبه 7 فروردین 1398
  سلام سال نوی شما مبارک باشه به نظر که کتاب خیلی خوبی می یادش مقدمش که خیلی خوب بود فقط می خواستم بدونم هر فصلش رو مثل کتاب رابین شاراما در ساعت مشخصی قرار بدید خیلی خوب می شه
  رویال مایند
    

  هر روز عصر یک فصل جدید در سایت قرار داده خواهد شد. بین ساعت 5 تا 7

 • رضا
  چهار شنبه 7 فروردین 1398
  سلام و خسته نباشید به گروه رویال مایند .
  لطف میکنید این کتابو صبحا به اشتراک بزارید
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز عصرها در سایت به اشتراک گذاشته خواهد شد. بین ساعت 5 تا 7

 • محسن یادگاری
  چهار شنبه 7 فروردین 1398
  سلام،میخواستم بدونم کتاب دکتر جو دسیپنزا فایل صوتی یا همان کتاب صوتی داره,؟
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز در حال حاضر فقط نسخه الکترونیکی موجود است

 • مریم
  چهار شنبه 7 فروردین 1398
  خیلی مشتاقم که این کتاب و بخونم. اهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در سایت ثبت نام کنید و اشتراک الماس سایت را تهیه کنید

 • مهیار نوری زاده
  سه شنبه 6 فروردین 1398
  موافقم
  رویال مایند
    
 • مهشید
  سه شنبه 6 فروردین 1398
  سلام بینهایت سپاسگزارم برای کتاب جدید جو دیسپنزا ارزوی موفقیت روزافزون برای رویال مایند عزیز دارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Hamid
  سه شنبه 6 فروردین 1398
  سلام وقت تون بخير
  يه سوالي داشتم ازتون ، خواستم بدونم مطالعه اين كتاب بايد بعد از كتاب قبلي ايشون ( شكستن عادت هاي كهنه ) انجام بشه ؟ اشكالي نداره كه بدون خوندن كتاب قبلي شروع به خوندن اين كتاب كنيم ؟
  رویال مایند
    

  لازم نیست حتماً کتاب قبلی را خوانده باشید، زیرا مفاهیم اساسی در این کتاب یادآوری می شود.

 • ندا
  سه شنبه 6 فروردین 1398
  سلام و عرض ادب
  کتاب بسیار عالی و فوق العاده ای هست من بسیار منتظرش بودم و اصلا تحمل ندارم و دوست دارم ادامه کتاب هرچه زودتر به اشتراک گذاشته شود.
  واقعا از عوامل سایت بابت انتخاب کتاب های بسیار خوب و عالی سپاسگزارم 
  به همه توصیه میکنم هر کاری دارند این کتابو همین الان شروع کنن فوق العاده است.
  با سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  سلام، بله کتاب فوق العاده ای است

 • حسن
  سه شنبه 6 فروردین 1398
  shel ter:
  سلام دوباره
  یه پیشنهاد داشتم
  امکانش نیست تو چالشهایی که قرار میدین مثل همین چالش 15روزه مطالعه کتاب ۲۰۱۸ دکتر جو دیسپنزا یه گروه تلگرامی یا واتس آپی تشکیل بشه و افراد تو اونجا مشارکت کنن به این شکل که مثلا افراد هر روز مطالعه ای که انجام دادن اعلام کنن تا هم انگیزه و هم محرکی برای بقیه بشه؟
  رویال مایند
    

  سلام، پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • khatere
  سه شنبه 6 فروردین 1398
  vay man kheili montazeresh booDam behtarin eydi k khoda mitonest bem bede az tarighe Shoma dad vaGhean mamnoooooooooon
  رویال مایند
    

  بله این کتاب واقعاً بسیار ارزشمند است

 • ترنم
  سه شنبه 6 فروردین 1398
  فوق العاده هیجان دارم برای این کتاب.دوستان عزیزم در رویال مایند، این کتاب هم ظاهرا فایل های صوتی ضمیمه داره، میدونم که خواسته پر توقعی هست اما کاااش همزمان با کتاب برای ما به اشتراکش بگذارید.
  ممنون از شما که بی نظیرید.
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم اما معمولاً تولید فایل صوتی کمی زمانبر است و با تاخیر آماده می شود

 • محسن
  سه شنبه 6 فروردین 1398
  با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت تیم محترم رویال مایند 
  در قدم اول بابت به اشتراک گذاری این کتاب ازتون تشکر میکنم و حین خونده مقدمه متوجه شدم که این کتاب هم مثل کتاب شکست عادت های کهنه مراقبه داره و خواهشی که ازتون دارم اینه که فایل های مراقبه اش رو هم زودتر آماده کنید تا با کتاب راحت تر جلو بریم.
  چون سری قبل بین ترجمه کتاب و فایل های مراقبه صوتی فاصله زیادی افتاد.
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز پیشنهاد شما را بررسی می کنیم اما تولید فایل های صوتی حرفه ای زمانبر است.

 • محمد
  سه شنبه 6 فروردین 1398
  سلام و عرض تبریک به مناسبت سال نو.امیدوارم سالی توام با شادکامی و سلامتی و برکت برای همه ایرانیان باشه.لحظه شماری میکردم برای خواندن این کتاب.جو دیسپنزا واقعا علم و عرفان یا به تعبیری متافیزیک رو زیبا به هم ربط و توضیح میده.رو دستش نویسنده در این حوزه ندیدم.یه محقق و نویسنده فوق العاده که جای شک برات باقی نمیزاره.کاملا کاربردی.کتاب قبلیش که زندگی منو زیرو رو کرد.ممنون از گروه شما برای اشتراک گذاری این کتاب.امیدوارم فقط خیلی طولانی نشه ،چون بشدت به مراقبه ها و این کتاب نیاز دارم.میشه طول زمان کلی اشتراک گذاریشو بگین؟ممنون
  رویال مایند
    

  سلام، 15 روز اشتراک گذاری ادامه خواهد داشت. هر روز یک فصل جدید