افزایش اعتماد به نفس در 5 ثانیه-مل رابینز

اشتباه رایج بسیاری از افراد این است که فکر می‌کنند اعتماد به نفس به شخصیت ربط دارد. اعتماد به نفس صرفاً به این معناست که شما به خودتان، ایده‌های‌تان و توانایی‌های‌تان ایمان دارید. هر کسی می‌تواند یاد بگیرد که اعتماد به نفس بیش‎تری داشته باشد. اعتماد به نفس جزو ویژگی‌های شخصیتی نیست، بلکه یک مهارت است.

 

شاید شما یک شخص برون‌گرا باشید و زیاد حرف بزنید؛ اما این به معنای بالا بودن اعتماد به نفس شما نیست. ممکن است پُرحرف‌ترین شخص اتاق، در واقع متزلزل‌ترین فرد باشد و نسبت به خودش، ایده‌هایش و توانایی‌هایش احساس ناامنی کند. در نقطه مقابل ساکت‌ترین فردی که شما می‌شناسید، ممکن است بالاترین اعتماد به نفس را داشته باشد و نسبت به تمام توانایی ها و ایده های خود اطمینان کامل داشته باشد. اعتماد به نفس در اثر استفاده از شجاعت روزمره ایجاد می‌شود. انجام کارهایی که برای‎تان ترسناک هستند، در عمل اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد. اگر شجاعت عمل کردن را داشته باشید، اعتماد به نفس نیز خود به خود به دنبال آن می‌آید. اعتماد به نفس در اثر باور به توانایی‌های شخصی ایجاد می‌شود. 

 

مل رابینز در این سمینار چهار دام را معرفی می کند که باعث ایجاد عدم اعتماد به نفس در ما می شوند و باعث ناکامی ما در مسیر دستیابی به اهدافمان می شوند. همچنین مل رابینز در این سمینار راهکارهای فوق العاده‌ای به منظور افزایش اعتماد به نفس ارائه می دهد. شما را به تماشای این سمینار ارزشمند دعوت می کنیم.

 

بخشی از این سمینار:

مدت زمان این سمینار: 45 دقیقه

حجم فایل: 250 مگابایت

 

خلاصه‌ی آنچه در این سمینار خواهید دید:

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در هنگام مشاهده‌ی موفقیت دیگران، علاوه بر تحسین آن‌ها خود را  سرزنش کرده‌اید و بارها و بارها با خود گفته‌اید که چرا موفقیت سراغ من نمی‌آید. گاهی پا را فراتر گذاشته‌اید و برای خود برنامه‌ریزی کرده‌اید اما رسیدن به موقع به برنامه‌ها و عمل کردن به آن‌ها آرزوی دیرینه‌ی شما شده است؛ اما آیا باور دارید که با یک راهکار ساده می‌توان همه‌ی این مشکلات از بین برد؟


اکثر ما انسان‌ها علی رغم دوست داشتن موفقیت به علت وجود مشغله‌های بسیار نمی‌توانیم همواره به برنامه‌های خود برای رسیدن به موفقیت برسیم و همین امر انرژی‌مان را در این مسیر تلف می‌کند و اعتماد به نفس‌مان را تضعیف می‌کند. درست مثل مل رابینز، او روزگاری همان مشکلات اکثر ما را داشت، روزگاری را داشت که تنها راه فراموشی مشکلات او خوابیدن بود. او از شیوه‌ی زندگی‌اش، بدهی بانکی‌اش، ورشکستگی شوهرش و ناتوانی در برنامه‌ریزی ناامید بود اما در اوج ناامیدی با یک تفکر ساده توانست زندگی خودش را عوض کند؛ براستی آن اتفاق و تفکر ساده چه بود؟

 
شمارش معکوس برای پرتاب موشک، همان تفکری بود که منجر به کشفی بزرگ در زمینه‌ی رشد شخصیت توسط او و چه بسا چراغ راهی برای افراد زیادی شد. در این سمینار به پنجره‌ای برای خوشبختی می‌پردازیم که تنها 5 ثانیه طول می‌کشد. مل رابینز اعتقاد دارد استفاده از قانون 5 ثانیه در همه‌ی کارهایمان منجر به موفقیت‌های شگرفی خواهد شد. او معتقد است موفقیت‌های بزرگ، تلاش بزرگ نمی‌خواهد بلکه تلاش‌های کوچک زیادی می‌خواهد. 
موفقیت‌های کوچک کنار هم قرار می‌گیرند و در نهایت منجر به رسیدن به اهدافی بزرگ می‌شوند. 

چنان انرژی‌ای از صحبت‌های مل رابینز به مخاطبین انتقال می‌یابد که همگان را با او همراه می‌کند. زیرا او دورانی داشته که اغلب ما با آن مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنیم و همین امر منجر می‌شود مخاطبین او به دنبال راز موفقیت او باشند.

 

راهنمای دانلود: 

بر روی دانلود از سرور اصلی کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی دانلود از سرور اصلی چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • هما
  یکشنبه 8 تیر 1399
  بسیار عالی بود و واقعا کارآمد
  رویال مایند
    
 • بهزاد
  چهار شنبه 14 آذر 1397
  چقدر خوب میشد نسخه ی زیرنویس انگلیسی هم براش درنظر میگرفتین
  رویال مایند
    
 • مهنازطایی
  یکشنبه 27 آبان 1397
  باسلام وتشکرویژه ازانتخابهای خوب وبجای شما
  میشه لطفا ازکوین ترودوهم کتاب صوتی وpdf بذارید
  موفق باشیدوسرآمدمثل همیشه.
  رویال مایند
    

  سلام. پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • احسان میردامادی
  جمعه 18 آبان 1397
  سلام وقتتون به خیر وشادی. مثل همیشه عالی و پر از انرژی مثبت بود و احساس میکنم دنیا با وجود شما عزیزان و این گونه افراد موفق به سمت بهتر شدن نه بلکه به سمت عالی تر شدن قدم برمیداره. با تشکر تندرست باشید و سلامت
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما