سمینار برایان تریسی در دوبی

غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید اما نام برایان تریسی را حداقل یک بار نشنیده باشید... کسی که کتاب های زیادی از او در کتابفروش ها به چشم میخورد و در تمام کتاب هایش به پندهای ساده و روانی به ما راه صحیح موفقیت را نشان میدهد. خیلی ها هستند که معتقدند مسیر زندگی شان پس از آشنایی با برایان تریسی تغییر کرده است. زندگی خیلی از آنهایی که کتاب هایش را خوانده اند متحول شده است. برایان تریسی هرساله برای بیش از 300000 هزار نفر سخنرانی میکند و همایش هایی برگزار میکند که در آن بیش از 20000 نفر همزمان حضور دارند. همچنین مدیر شرکت بین المللی برایان تریسی است که تنها شرکت آموزشی مشاوره ای در سولانابیچ کالیفرنیا است.

برایان تریسی در زمستان سال 1944 در شهر ونکوور کانادا بدنیا آمده است. اهل درس نبود و خیلی زود مدرسه را نیمه تمام رها کرد تا به دنبال کسب پول برود چون در خانواده واقعا فقیری زندگی می کرده است. اولین کاری که پیدا کرد، باربری کشتی بود. به مدت هشت سال مشغول به کار سخت فیزیکی باربری کشتی شد؛ رفته رفته نسبت به این کار و زندگی سختی که داشت ناامید و بی انگیزه شد. به خاطر فشار کاری اش، که به گفته خودش تمام این مدت را در سفر گذراند و هشتاد کشور دنیا را در پنج قاره دید و دیگر نمی توانست آن شغل را ادامه دهد تصمیم گرفت فروشندگی را انتخاب کند. فروشندگی شغل به نسبت بهتری بود. او سود معینی از فروش کالا بدست می آورد. بدون هیچ مسافرت طاقت فرسایی و یا کار سخت فیزیکی… اما در فروش هم آنچنان موفق نبود.

 

یک روز، سوالی سرنوشت ساز به ذهنش خطور کرد :

«چرا با وجود سخت کار کردنم، دیگران از من جلوتر هستند؟»

 

این سوال مدام در ذهنش بود. چرا با اینکه هم اندازه فروشندگان موفق کار میکند، اما هم اندازه آنها درآمد ندارد؟ چرا زندگی او به خوبی زندگی فروشندگان دیگری که به همان میزان ساعت کاری دارند نیست؟ این جستجو و پیگیری برای یافتن سوال، باعث شد به پاسخی دست پیدا کند؛ پاسخ ساده بود: 

 

دیگران روش های دیگری استفاده میکنند.

در حقیقت، آن‌ها کارهای درست را با روش درست انجام میدهند.

 

 پاسخ این سوال باعث شد تا کارهایی که افراد موفق انجام میدهند را انجام دهد تا همانند آنها او هم موفق شود. مهم ترین نکته ای که برایان تریسی در دوران بحران زندگی اش کشف کرد، این بود که انسان، هروقت بخواهد میتواند زندگی اش را تغییر دهد. او دقیقا زندگی افراد موفق اطرافش را الگوبرداری کرد. ساعت بیداری، زمان کار کردن، نوع حرف زدن و حتی نوع راه رفتن شان را هم تقلید کرد.
برایان تریسی، بیش از 22 حرفه را امتحان کرد. چندین شرکت راه اندازی کرد و به دانشگاه بازگشت و مدرک فارغ التحصیلی اش را در رشته بازرگانی دریافت کرد. همچنین توانست زبان های فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی را هم یادبگیرد و به عنوان سخنران، مربی و مشاور بیش از 500 شرکت برتر دنیا مشغول به کار شود. وی هم اکنون یکی از معتبرترین صاحب نظران در سطح جهان در حوزه ی موفقیت و پیشرفت است. در ادامه سمینار اخیر او را در شهر دوبی به اشتراک خواهیم گذاشت.

بخشی از این سمینار:

نام سمینار:  برایان تریسی در دوبی
سخنران: برایان تریسی
مدت زمان: 2 ساعت
حجم فایل: 665 مگابایت (6 پارت)

 

آنچه در این سمینار خواهید دید:

"برایان تریسی" سمینار خود را از پدیده‌ای به نام «ماهی گلی» شروع می‌کند. پدیده‌ی ماهی یعنی اینکه ماهی گلی از بودن در آب آگاه نیست. آب همه‌ی محیط ماهی را محاصره کرده است. زندگی ما هم مثل همین ماهی است. گاهی اوقات زندگی فرصت‌هایی را در اختیار ما می‌گذارد که حتی از آن خبر نداریم. تمام کسب‌وکارها بر اساس اصول مشخصی بنا نهاده شده‌اند. اگر همان کاری را انجام دهید که افراد موفق انجام می‌دهند، به زودی به نتایجی دست می‌یابید که افراد موفق به آن دست یافته‌اند. 
 
 
انسان توانایی یادگیری هر مهارتی را دارد. برای کسب موفقیت در زمینه‌ی کسب‌و‌کار باید متوجه شوید که به چه مهارت‌هایی نیاز دارید. باید طرز فکرتان را تغییر دهید و چیزی را که به آن «5 سال فانتزی» گفته می‌شود خلق کنید. تصور کنید 5 سال گذشته است، دوست دارید در مورد کسب‌وکارتان چه بگویند؟ حالا به زمان حال برگردید و بگویید همین است و ببینید اولین گامی که باید بردارید چیست. وقتی اولین گام را برمی‌دارید، سه فایده دارد. اولین فایده این است که بازخورد می‌گیرید. دوم اینکه ایده می‌گیرید و سومین فایده این است که اعتماد به نفس پیدا می‌کنید. پس تصویر ذهنی واضحی داشته باشید و اولین گام را بردارید. وقتی اولین گام را برداشتید، می‌توانید دومین گام را ببینید، سپس گام سوم...
 
 
افراد فوق موفق، عملگرا هستند. کمی فکر کنید و ببینید به چه مهارتی نیاز دارید تا در کسب‌وکارتان عالی شوید. طبق قانون احتمالات، هرچه کار بیشتری در زمینه‌ی بخصوصی انجام دهید، احتمال انجام کار درست و موفق شدن بیشتر می‌شود. به یاد داشته باشید، هر مهارتی که تعیین کنید، می‌توانید یاد بگیرید. روی یک مهارت تمرکز کنید. این تمرین، تمرین عمدی نامیده می‌شود. کلید موفقیت، تمرین کردن یک مهارت در هر زمان است. 2 ساعت در روز و 5 بار در هفته زمان مناسبی برای استاد شدن در یک مهارت است.
 
 
وقتی در یک مهارتی استاد شدید، از خودتان بپرسید اکنون به چه مهارت دیگری نیاز دارم تا به اهداف مالی یا تجاری‌ام دست یابم. ضعیف‌ترین مهارتی که دارید، همان مهارتی است که درآمدتان را مشخص می‌کند. از خودتان بپرسید، مهم‌ترین کاری که در زمینه‌ی شغلی‌تان انجام می‌دهید چیست؟ نشانه‌ی یک رهبر موفق، توانایی شفاف بودن در رابطه با نتایج لازم است. معمولاً 80 درصد زمان‌تان صرف چیزهایی می‌شود که هیچ نتیجه‌ای ندارند. افراد موفق بسیار منظم هستند. افراد برتر، کارهای بیشتری با پتانسیل نتایج بزرگتر انجام می‌دهند. افراد برتر می‌دانند که باید مهارت‌های مهم را یاد بگیرند و تصمیمات مهمی در زمینه کسب‌وکارشان بگیرند. 
 
 
یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که خودتان را مثل یک کمپانی در نظر بگیرید. تمرکز کردن مهم‌ترین ملزومات برای موفقیت است. باید به طور منظم روی چیزهایی کار کنید که باعث موفقیت‌تان می‌شود. هفت مسئولیت برای رهبران در هر کسب‌و‌کاری وجود دارد: 
 
1. برای کسب‌وکار خودتان هدف تعیین کنید. 
2. کلید دوم بازاریابی و نوآوری است.  
3. سومین کلید، حل کردن مشکلات و تصمیم‌گیری است. 
4. کارهای مهم را الویت‌بندی کنید و کارهای مهم را تعیین کنید. 
5. توانایی برای تمرکز کردن و توجه کردن روی مهم‌ترین کار بسیار مهم است. کارها را صد در صد انجام دهید. 
6. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های رهبری، الگو بودن است. باید استانداردهای بالایی داشته باشید و همیشه در آن حد از استانداردها زندگی کنید. 
7. انجام دادن و نتیجه گرفتن است. همه چیز توسط نتایجی که می‌گیرید تعیین می‌شود. 
 
 
برایان در انتهای سمینار خود به هفت گام اشاره می‌کند که به کمک آن‌ها می‌توانید درآمدتان را 10 برابر کنید:
1. هر صبح، سی تا شصت دقیقه از وقت خود را صرف مطالعه در زمینه‌ی کاری‌تان کنید. 
2. اهداف‌تان را هر روز بنویسید. 
3. برای هر روز از شب قبل برنامه‌ریزی کنید. 
4. هر روز بر روی با ارزش‌ترین استفاده از زمان‌تان توجه و تمرکز کنید. 
5. زمان رانندگی را به زمان یادگیری تبدیل کنید و به فایل‌های صوتی گوش کنید. 
6. بعد از هر اتفاق دو سوال از خودتان بپرسید، چه کاری را درست انجام دادم و چه کاری را باید متفاوت انجام می‌دادم.
7. با هر فرد طوری رفتار کنید که انگار مهم‌ترین فرد روی کره زمین است. 
 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • مهدی
  چهار شنبه 15 دی 1400
  با سلام و عرض ادب
  بسیار بسیار مجموعه خوبی بود و بنده بسیار استفاده کردم به همه دوستان هم توصیه می کنم که حتما این مجموعه رو تماشا کنن
  رویال مایند
    
 • یاسر
  جمعه 23 فروردین 1398
  با سلام ب سایت فوق العاده ی رویال مایند
  دوستان طبق گفته ی خود برایان تریسی در سمیناری ک در دبی داشت ایشون سالیانه حداقل ۴ جلد کتاب مینویسن ولی من تعجب میکنم ک چرا دوستان رویالمایندیمون انقدر کم از برایان تریسی کتاب یا سمینار میزارن؟ یکی از ویژگی های بزرگ تریسی اینه ک اصول موفقیت رو خیلی واضح و صریح میگن و آدم واقعا از مطالبش لذت میبره...البته دارن هاردی هم عالیه و شما تقریبا همه مطالب دارن هاردی رو در سایت دارید و ممنونم 
  ولی خواهشم اینه ک آثار برایان تریسی رو هم در سایتتون تکمیل کنید
  رویال مایند
    

  سلام، سعی می کنیم از ایشان هم کتاب های بیشتری تهیه کنیم اما اکثر کتاب های ایشان در ایران به چاپ رسیده اند

 • ابوالفضل ناظمی
  جمعه 27 مهر 1397
  بسیار عالی و مفید
  رویال مایند
    
 • احسان میردامادی
  سه شنبه 17 مهر 1397
  سلام سلام سلام وقتتون به خیر و سلامتی
  خیلی عالی بود قسمت چهارم سمینار و واقعا شاید بهترین جملاتی که عنوان کرد به طور خلاصه : اولویت با خانواده . به روز رسانی شغل . ارتباطات با مشتری . بالا بردن کیفیت کار و میشه گفت کاملا احاطه داشتند به سخنرانی
  و جواب سوالات را بدون وقفه میدادند ( انگار از قبل میدونسته چی میخوان بپرسن ) و اینکه گفت میاد تهران محبت کنید از سمینار در تهران هم بزارید.
   با تشکر از شما دوستان زندگیتون پر از برکت و شادی
  رویال مایند
    

  سلام، چشم اگر سمینار تهران ایشان به دست ما رسید به اشتراک خواهیم گذاشت

 • حمید
  دوشنبه 16 مهر 1397
  درود بر شما
  پیرو توصیه دوست عزیز آقا محسن اگه مممکنه وویس های کوین ترودو را به اشتراک بزارید.فوق العاده ست فوق العاده (آرزوی تو دستور توست)
  رویال مایند
    

  سلام، پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • مهدیه حشمتی
  چهار شنبه 11 مهر 1397
  سلام دوستان عزیز ، وقتتون بخیر 
  یه سری مسایل ضد و نقیض تو کلام بعضی از اساتید بزرگوار به چشم میخوره ، مثلا میگن تا ظهر دست به کامپیوتر یا شبکه های اجتماعی نزنید بعد از یه طرف دیگه با ارسال پیامهای مختلف به صورت روزانه اول صبح انتظار دارن چه کسی این پیامها رو ببینه ؟ اگر پیامها رو ببینیم توصیه اول از دست میره ، اگه به توصیه اول گوش بدیم از دریافت اطلاعات مثبت عقب میمونیم ... خلاصه جالبه
  رویال مایند
    

  مراجعه به اینترنت به صورت کنترل شده مشکلی ندارد، مثلاً شما بگویید 5 دقیقه اینستاگرام رویال مایند را دنبال می کنم و یا 5 دقیقه فلان محتوای انگیزشی را دنبال می کنم. مشکل این است که اکثر افراد برای تلف کردن وقت وارد فضای مجازی می شوند، اگر قصد شما دنبال کردن محتوای خاص باشد تلف کردن وقت محسوب نمی شود

 • محسن نژادمقدم
  چهار شنبه 11 مهر 1397
  درود بر شما وقت بخیر ممنون از زحمات شما اگه امکان داره مطالبی از کوین ترودو بزارید خیلی مطالب جالب و آموزنده داره خصوصا آرزوی تو دستور تو
  رویال مایند
    

  سلام پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • آرش
  پنج شنبه 5 مهر 1397
  کلا چند قسمته ؟
  رویال مایند
    

  شش قسمت

 • حمیدرضا
  دوشنبه 2 مهر 1397
  با عرض سلام لطفا کتاب تفکر سریع و آهسته رو هم به اشتراک بزارین خیلی ممنون
  رویال مایند
    

  چشم

 • حمیدرضا
  جمعه 30 شهریور 1397
  با سلام لطفا کتاب تفکر سریع و کند را هم به اشتراک بزارید
  رویال مایند
    

  چشم

 • hamed rahtahery
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  با سلام و خسته نباشید. می‌شه خواهش کنم همونطور که دوستمون هم اشاره کردن سمینار های  TD JAKESهم بگذارید در سایت. بسیار محتوای زیبایی‌ دارند. بسیار تاثیر گذار هستند.
  رویال مایند
    

  حتماً پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • محمدرضا ستاري
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام مجدد به نظرم و صحبت برايان تريسي شما بايد روي يك سمينار تمركز كنيد و تمام كنيد وبعد يكي ديگه رو من الان چند سمينار رو ناقص ديدم چون بقيه فايل هاش تكميل نشده به نظرم خيلي شيرين تر هست وقتي يك بستني رو تا آخر ليس ميزني تا تموم بشه الان فكر ميكنم بستني ام مابقي اش افتاده زمين
  رویال مایند
    

  بله درست می فرمایید، انشاالله در سری جدید اشتراک گذاری این نکته را رعایت خواهیم کرد

 • محمدرضا ستاري
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام عقابهاي امروز خيلي تشنه اين پخشهاي تصويري بودم قبلا همش كتابهاشون رو ميخوندم كه مثل اين ميمونه كه شنيدن كي بود مانند ديدن نكته تمركز به تنهايي تحول در هر زمينه اي هست سربلند باشيد و دست گير
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • احسان میردامادی
  دوشنبه 19 شهریور 1397
  سلام وقتتون به شادی و خنده
  میخواستم اگه امکانش هست از T.D. JAKES سخنرانی هاش را بزارید من یک کلیپ کوتاه از ایشون دیدم در مورد اینکه انسان معمولی نباشیم به قدری محکم و استوار و با انگیزه صحبت میکنن که واقعا تحت تاثیر قرار میگیرید
  البته فکر کنم تو بعضی از کلیپهای انگیزشی که گذاشتید من صداش شنیدم . اینطور که من دیدم داخل کلیسای لیکوود سخنرانی میکنند
  با تشکر از شما عزیزان
  شاد باشید و موفق
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • جواد
  شنبه 17 شهریور 1397
  سپاسگزارم.منتظر قسمت های بعدی هستیم.
  تشکر از زحمات شما.
  رویال مایند
    

  انشاالله هر هفته یک قسمت قرار داده می شود

 • ابراهیمی
  شنبه 10 شهریور 1397
  با تشکر از رویال مایند ،خواهش میکنم درباره فروش هم سمینار و مطلب بزارید خیلی از دوستان من که عضو سایت شما هم هستند این تقاضا رو دارند .
  رویال مایند
    

  چشم

 • masoud
  پنج شنبه 8 شهریور 1397
  فقظ لینک قسمت اول هست بقیه قسمت ها نیست چرا؟
  رویال مایند
    

  هر هفته یک بخش جدید قرار داده خواهد شد

 • رضا
  پنج شنبه 8 شهریور 1397
  سلام بابت سمینار برایان تریسی بسیار سپاسگذارم.میشه دو درخواست کنم.لطفا راجع به کوچینگ هم مطلب بزارید.و دوم اینکه راجع به مدیریت کسب وکار هم در سایت پر بارتان سمینار و آموزش بزارید.مطمئنم مخاطبانتان هم بیشتر میشود.در هررررررر صورت نمره شما بیسته.
  رویال مایند
    

  چشم، انشاالله به تدریج حوزه های بیشتری از علم موفقیت را پوشش خواهیم داد

 • احسان میردامادی
  پنج شنبه 8 شهریور 1397
  سلام وقتتون به خیر و شادی و عیدتون هم مبارک
  خیلی خوب بود و میشه گفت در قسمت اول یکی از نکات مهمش این بود که چیزهایی که باعث حواس پرتی در کار میشه را بزارید کنار یا کمتر استفاده کنید تا بهره وری و تمرکز در کار بره بالا
  با تشکر از شما عزیزان
  موفق باشید
  رویال مایند
    

  عید شما هم مبارک، بله، دقیقاً

 • مهناز
  دوشنبه 5 شهریور 1397
  سلام شبتون به خیر و ارامش باشه .من عاشق اقای برایان تریسی هستم و با کتاب های ایشان در چندین سال پیش که میخواندم جون میگرفتم و خیلی خیلی کمکم بود بابت کارم در زمینه مالی ‌
  متشکرم که از ایشون گذاشتید. سپاس گزارم. در پناه جان لایتناهی باشید
  رویال مایند
    

  بله، آثار ایشان عالی هستند