سمینار کارآفرین قرن 21 - دارن هاردی

امروز دارن هاردی بر روی صندلی می نشیند که زمانی جایگاه کلمنت استون و ناپلئون هیل بوده است. بیش از شانزده سال است که دارن هاردی به عنوان یکی از سردمداران علم موفقیت و رشد شخصی در سطح بین المللی شناخته شده است. همچنین او به عنوان یکی از سرشناس ترین کارآفرین ها در سطح بین الملل شناخته شده است به صورتی که در سن هجده سالگی درآمدی بالغ بر صدهزار دلار داشت و در سن 24 سالگی درآمد سالانه او بیش از یک میلیون دلار بوده است و در سن 27 سالگی شرکتی را راه اندازی کرد که سالانه بالغ بر پنجاه میلیون دلار سود دهی داشته است.

او به عنوان مشاور در امر مدیریت شرکت های مطرح صنعتی فعالیت داشته است. هم اکنون او به عنوان ناشر و مدیر مسئول مجله موفقیت از جایگاه منحصر به فردی برخوردار است. جایگاهی که شرایطی را برای او فراهم کرده است که با کارشناسان حوزه موفقیت و رشد شخصی به صورت مستقیم مصاحبه کند. همچنین این جایگاه امکان مصاحبه با مدیران و کارآفرینان سرشناس، ورزشکاران و قهرمانان المپیک و بازیگران معروف را فراهم کرده است. به همین دلیل او توانسته است اصول مشترک بین تمام افراد فوق موفق را پیدا کند و آنها را به اشتراک بگذارد. دارن هاردی همواره در حال یافتن بهترین روش ها و استراتژی ها در زمینه موفقیت و رشد شخصی است. او خود را متعهد کرده است دیگران را یاری کند تا بتوانند به بالاترین سطح توانایی های خود دست یابند.

اگر خواهان وارد شدن به عرصه کارآفرینی هستید باید این را بدانید که ما در بهترین زمان تاریخ بشریت زندگی می کنیم، زمانی که سرشار است از فرصت. تا به حال در طول تاریخ هیچ دوره ای مثل الان نبوده است و شاید هم هیچ وقت دیگر اینطور نباشد. فقط در سال 2013، دو میلیون نفر به تعداد میلیونرهای جهان افزوده شد و در گزارش های اخیر مشخص شده است که تعداد میلیونرها تا سال 2020 به دو برابر تعداد فعلی خواهد رسید. اما تغییرات جدید نشان داد که این گزارش ها اشتباه است و تعداد میلیونرها خیلی بیشتر از این حرف‌ها خواهد شد. در گذشته یک فرد از قشر متوسط جامعه با تحصیلات و ارتباطات متوسط هرگز نمی توانست جایگاهی در بین میلیونرهای آینده داشته باشد. اما اکنون اینطور نیست کافی است به لیست میلیونرهای دهه اخیر نگاهی بیندازید. اما همه این افراد چگونه میلیونرشدند؟
تقریباً همه آنها از طریق کارآفرینی. درست مثل شما.

 
 پیشنهاد می کنیم بین آن دسته از افرادی باشید که از فرصت های ویژه عصر ارتباطات حداکثر بهره را می برند. خیلی ها این موقعیت را شناسایی کرده اند و دست به کار شده اند. چرا شما دست به کار نمی شوید؟ افرادی که هوش و استعدادی خیلی کمتر از شما داشته اند دست به کار شده اند. افرادی که تحصیلات کمتر، سطح اجتماعی پایین تر و نفوذ خیلی کمتری هم داشته اند دست به کار شده اند. خیلی از افرادی که همین حالا جلوی چشمان شما هستند تا چند سال آینده ثروتمند می شوند، چرا شما بین آنها نباشید؟ شما هم می توانید یکی از میلیونرهای آینده باشید، چرا که نه؟

بخشی از این سمینار:

نام وبینار: کارآفرین قرن 21 
سخنران: دارن هاردی

 

آنچه در این سمینار خواهید دید:

آیا می‌خواهید در دایره‌ی قهرمانان باشید؟ آیا می‌خواهید مدیر ارشد شرکت شوید؟

در این سمینار "دارن هاردی" به شما پیشنهاد می‌کند مهارت «رهبری» را یاد بگیرید. رهبری در قرن 21 با چیزی که در گذشته پذیرفته شده است تفاوت دارد. باید خودتان را تغییر دهید، خودتان را وفق دهید. باید مدام شرایط را تغییر دهید. وقتی به افق قرن 21 نگاه می‌کنیم، هم خبر خوب و هم خبر بد را می‌بینیم. خبر بد این است که همه‌جا پر از اطلاعات منفی است. همه‌جا می‌گویند که اقتصاد چقدر بد است. شاید همه‌ی این‌ها درست باشد ولی خبر خوب این است که شرکت‌های بزرگی که فرو می‌ریزند، برای شرکت‌های کوچک چیز بدی نیست. کارآفرینان، کسب‌وکارهای کوچک باید بدانند که دوره‌ی صنعتی در حال فروپاشی است و دوره‌ی جدیدی از کسب‌وکارهای خانگی و مستقل در حال رشد کردن هستند. 

 

مهم‌ترین مهارتی که باید در این دوران تغییر دهید، «رهبری» است. در قرن 21 به اندازه‌ی 20 هزار سال تغییر خواهیم کرد. باید در مقیاس جهانی رقابت کنید. در ادامه‌ی این سمینار به ویژگی‌هایی اشاره شده است که یک رهبر نباید داشته باشد. رهبر نباید سعی کند تا از انگیزه دادن استفاده کند. رهبر باید الگو شود. باید اول خودش انجام دهد. خودش پیش‌قدم شود. مدیر و رئیس مسئولیت را محول می‌کنند، اما رهبر مسئولیت‌پذیر است. رهبر از تنبیه و ترس استفاده نمی‌کند بلکه سعی می‌کند محرک تغییر در سازمان باشد. رهبر کاری می‌کند که مردم از آنچه هستند بهتر شوند. مهم‌ترین ویژگی‌ای که یک رهبر قرن 21 می‌تواند داشته باشد، داشتن اعتماد به نفس است. یک رهبر اطمینان پابرجا را به مردم خود نشان می‌دهد. مردم از رهبر، اُمید می‌خواهند. اُمید به فردایی بهتر، امید به انجام دادن کار می‌خواهند. 

 

اما چگونه باید افرادی را که می‌خواهید را به دست آورید؟ اول از خودتان بپرسید. کسانی را که می‌خواهید استخدام کنید؛ چه ویژگی‌هایی باید داشته باشند؟ آیا خودتان این ویژگی‌ها را دارید؟

مهارت دیگری که یک رهبر  قرن 21 باید داشته باشد، استخدام و به کار گرفتن است. بروید و بهترین افراد را استخدام کنید. یک فرد عالی سه برابر افراد معمولی عمل می‌کند. افراد عالی را آموزش ندهید بلکه پیدا کنید. مردم به دنبال چالش هستند، آن‌ها را به چالش بکشید. مردم به دنبال فرصت هستند، به آن‌ها فرصت بدهید. افرادی استخدام کنید که به دنبال رشد شخصی هستند. از خودتان بپرسید آیا این فرد همان کسی است که بتواند عاشق کسب‌وکار من شود؟

 


اما چگونه در این پروسه قدرتمندتر شویم؟ تنها کسانی را جذب خواهید کرد که بازتاب خودتان باشد. نمی‌توانید چیزی را بفروشید که اول خودتان نخریده‌اید. کلمه‌ی «فروختن» را به «کمک کردن» تغییر دهید. وقتی مردم ببینید شما می‌خواهید زندگی آن‌ها را تغییر دهید، کالای شما را خواهند خرید. ارتباط برقرار کردن را به «متصل شدن» تغییر دهید. برای رهبری، به صمیمت و نزدیکی نیاز دارید. 

 

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که یک رهبر ممکن است انجام دهد این است که با کسانی کار می‌کنند که تمایلی به ماندن ندارند. با افرادی کار کنید که شایستگی‌اش را دارند. فقط با 5 درصد افراد کار کنید. افرادی که متعهد هستند، اشتیاق دارند، تمایل به ماندن دارند، آن‌هایی که هر کاری که لازم است را انجام می‌دهند تا موفق شوند، آن‌ها را نگه دارید. ضعیف‌ها را دور کنید. با افراد کمتر اما عمیق‌تر کار کنید. اگر افراد بزرگ‌تر از خود استخدام کنیم، موفق خواهیم شد.

 

حال سوال این است، چطور دیگران را رشد دهید؟ رشد دیگران از خودتان شروع می‌شود. در رهبری، «گفتن» را به «نشان دادن» تغییر دهید. رهبر به افراد خود نمی‌گوید چه کنند، بلکه خود انجام می‌دهد. رهبر از افراد نمی‌خواهد تا سخت کار کنند، چقدر مثبت باشند. همه‌ی این‌ها را خود انجام می‌دهد. صحبت کردن را به «گوش دادن» تغییر دهید. 


توانایی برای رشد دادن و توسعه‌ی رهبران آینده، سریع‌تر از رقیبانتان مزیتی است که هر سازمانی به آن نیاز دارد. به افرادتان کمک کنید تا عالی شوند. مردم به تحسین شدن و به رسمیت شناخته شدن خیلی اهمیت می‌دهند، آن‌ها را تحسین کنید. حس با ارزش بودن را به آن‌ها منتقل کنید. 
 

برای تبدیل شدن به یک رهبر فوق‌العاده و حرفه‌ای در سطح جهانی، حتماً فایل کامل این سمینار را مشاهده کنید، اطلاعات بسیار باارزشی کسب خواهید کرد. شما همان کسی هستید که می‌توانید زندگی دیگران را تغییر دهید. چرا که نه! از فوق‌العاده بودن نترسید. 

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • یاسر
  جمعه 6 اردیبهشت 1398
  با سلام ب تیم عالی رویال مایند
  اول میخواستم از زحمات شبانه روزی شما تشکر کنم ک واقعا ایده ی ساخت این سایت ذهن من رو ب طرز فوق العاده ای ساخته
  ولی ی گلگی کوچیکی ازتون دارم چند روزی هستش ک من عضو سایت شدم و خیلی وقته ک پیگیر مطالب سایتتون هستم..دوستان رویال مایندی عزیز حس میکنم ک مدتیه ک خیلی فعالیت عالی در ترجمه ی سمینارهای جدید ندارید.الان چند روزه ک شما فقط دارید روی دفترچه ی صمیر ناخودآگاه دارید کار میکنید ولی اصلا خبری از سمینارهای جدید و کتاب های جدید از شما نیست.من خودم ب شخصه وقتی عضو سایت شما شدم فقط ب خاطر کتاب ها و سمینار های شما بوده ولی الان میبینم ک حرکت جدیدی ندارید.
  شاید توقع ما از بالاست چون ما همیشه عالی بودید ولی خواهش میکنم هر روز مطالب و سمینار ها و کتاب های جدید رو وارد سایت کنید چون خیلی از دوستان من فقط ب خاطر این مطالب عضو سایتتون شدن
  سپایگزارم
  رویال مایند
    

  سلام، به زودی وبینارها و سمینارهای جدید به اشتراک گذاشته خواهد شد.

 • حمیدرضا
  یکشنبه 29 مهر 1397
  آیا قسمت چهارم سمینار کارآفرین قرن 21 آماده نشده است؟
  
  در ضمن به نظر می رسد برخی وبینارها، سمینارها و سایر محصولاتی که قولش را داده بودید فراموش کرده اید. البته به علت حجم زیاد کارتان قابل درک است. جسارتا برخی از آنها را در ادامه آورده ام:
  
  وبینار چگونه حداکثر عملکرد را در سال جدید داشته باشیم از برندن بشارد
  مجموعه سمینارهای فروشتان را ده برابر کنید از گرنت کاردونه
  کتاب صوتی اصول موفقیت از جک کنفیلد
  
  در نهایت پیشنهادی برای بهبود وبسایتتان داشتم. به نظرم می رسد اگر محتوای ویژه و همینطور کلوب سحرخیزان فوق موفق را به دو بخش تقسیم کنید، پیگیری مطالب توسط کاربران بسسیار راحت تر می شود. بخش اول محتوای در دست تکمیل (برای محصولاتی که بخش به بخش و هر چند روز یکبار آپدیت می شوند). بخش دوم نیز محتوای تکمیل شده (محصولاتی که کامل شده اند و دیگر نیازی به آپدیت ندارید، ارایه شوند). 
  
  با تشکر از زحمات تیم رویال مایند
  رویال مایند
    

  قسمت چهارم همین هفته قرار داده می شود. دوست عزیز به جای مواردی که اشاره کردید محتوای دیگر قرار گرفته است. مثل کتاب مل رابینز .

 • شاهین
  دوشنبه 16 مهر 1397
  سلام و عرض ادب. ببخشید این دوره چند قسمته؟
  رویال مایند
    

  چهار قسمت

 • میثم
  دوشنبه 2 مهر 1397
  سلام
  وقت شما بخیر و خدا قوت
  بسیار سپاسگزارم از زحمات ارزشمند شما
  دو درخواست داشتم
  یکی اینکه برای مطالب چند قسمتی که به مرور منتشر می شود لطفاً تاریخ انتشار قسمت بعدی را بنویسید.
  دوم اینکه در حوزه کسب و کار و کارآفرینی هم محتوای بیشتری قرار دهید.
  بی نهایت سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  چشم، هر دو پیشنهاد شما بررسی می شود

 • فاطیما
  یکشنبه 1 مهر 1397
  سلام دوستان خوبم..با تشکر از سایت..کاش زندگینامه های افراد یا رهبران موفق رو هم تو سایت بزارید..مچکرم
  رویال مایند
    

  چشم، پیشنهاد شما بررسی می شود

 • احسان میردامادی
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  سلام سلام سلام وقتتون به خیر و شادمانی
   خیلی عالی بود قسمت دوم به خصوص آخرش که آرت ویلیامس صحبت میکنه که میگه هر کاری میخوای بکن فقط / انجامش بده / با حرف زدن چیزی پیش نمیره انجام بده . در ضمن به کاربران عزیز پیشنهاد میکنم کتاب زبان بدن (BODY LANGUAGE) نوشته آلن و بابارا پیز را بخونید کمک خوبی میکنه که ارتباط با مردم را بهتر متوجه بشید.
   با تشکر از شما عزیزان تندرست باشید و سلامت
  رویال مایند
    

  ممنون از نظرات کاربردی شما

 • یعقوب
  شنبه 3 شهریور 1397
  قسمت بعدی کی میاد؟
  رویال مایند
    

  همین هفته

 • هستی
  دوشنبه 29 مرداد 1397
  با سلام لطفا سخنرانیها و ویدیوهای ناپلئون هیل را هم در سایت قرار دهید با تشکر
  رویال مایند
    

  چشم، اگر سخنرانی های با کیفیتی از ایشان موجود بود حتماً در سایت قرار خواهیم داد

 • شیرکو
  دوشنبه 29 مرداد 1397
  سلام خدمت تیم رویال مایند
  لطفا سیمنارهای بیشتری از جان اساراف بذارید
  رویال مایند
    

  چشم

 • Atefeh
  چهار شنبه 24 مرداد 1397
  ممنون از سایت فوق العاده ایی که دازین.
  قسمت های بعدی سمینار کارافرین قرن 20 دارن هاردی رو کی میزارین؟
  رویال مایند
    

  انشاالله هر هفته یک قسمت

 • Mahdye
  شنبه 13 مرداد 1397
  سلام
  ببخشيد من طرح برنزه رو خريداري كردم ولي براي ديدن اين سمينار با پيام ارتقا اشتراك مواجه ميشم
  ميشه لطفا راهنمايي كنيد 🙏🏻
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در بخش تعرفه های اشتراک ویژه توضیح داده ایم که برای دسترسی به سمینارها به اشتراک الماس احتیاج دارید، لطف با بخش پشتیبانی در تلگرام در تماس باشید