سمینار جامع چگونه از قانون جذب استفاده کنیم - جک کنفیلد

جک کنفیلد نویسنده و ناشر بیش از 60 کتاب پُرفروش است که نزدیک به 80 میلیون نسخه از آن‌ها به 39 زبان دنیا به چاپ رسیده است. نام او در میان لیست پُرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز است که در تاریخ 24 می 1998 توسط کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت رسید. درآمد خالص او در ده سال اخیر، چندین میلیون دلار بوده است. در چندین برنامه مطرح تلویزیونی (از نمایش تلویزیونی اپرا وینفری گرفته تا صبح بخیر آمریکا) شرکت کرده است و برای نزدیک به 500 کمپانی مختلف در سراسر دنیا، سخنرانی‌هایی در ارتباط با کسب ثروت انجام داده‌ام.

جک کنفیلد فردی است که مجله تایم او را به عنوان فرد پشت امپراطوری “پدیده چاپ و نشر این دهه” نام‌گذاری کرده است. او یکی از متخصصین برتر آمریکا برای ایجاد عملکردهای برتر برای کارآفرینان، رؤسای شرکت‌ها، مدیران، متخصصان فروش، کارمندان شرکت‌ها، و آموزش‌دهندگان است. در طول 30 سال گذشته، او با پیام جذاب، سبک مربیگری شخصی، و انرژی توانمند کننده خود توانسته است به صدها هزار نفر کمک کند که به رویاهای خودشان دست پیدا کنند.

 جک کنفیلد که توسط بسیاری از افراد به عنوان مربی شماره یک موفقیت در آمریکا شناخته می‌شود، دلیل متفاوت بودن افراد موفق را مطالعه کرده و آن را گزارش کرده است. او می‌داند که چه چیزی به آنها انگیزه می‌دهد، چه چیزی آن‌ها را پیش می‌راند، و چه چیزی باعث الهام دادن به آن‌ها می‌شود. او این بینش را با تعداد بی‌شماری از مخاطبین در سطح بین‌المللی به اشتراک می‌گذارد و استراتژی‌های موفقیت خودش را در رسانه‌ها، با شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، و سازمان‌های حرفه‌ای به افراد جویای موفقیت درمیان می‌گذارد.

اگرچه جک کنفیلد در زمینه‏‌های مختلف موفقیت فردی، خانوادگی و مالی در سمینارها و کتاب‏های خود به دیگران آموزش می‏دهد، اما دلیل اصلی شهرت وی تاکید مداوم بر تاثیر اعتماد به نفس افراد در دستیابی به موفقیت است و بیشتر آموزه‌های او هم روی همین موضوع استوار شده‌اند. ازجمله شرکت‌های معتبری که تاکنون از تعالیم و مشاوره‌های او به عنوان یک مدرس برجسته بهره برده‌اند می‌توان به مایکروسافت، هوندا، زیمنس، سونی، مریل لینچ، ویرجین ریکوردز، فدرال اکسپرس، زیراکس، دایملرکرایسلر، دومینوز پیتزا و... اشاره کرد. کنفیلد تنها نویسنده آمریکایی است که توانسته جایزه ABBYو جایزه ناشر کتاب برگزیده کالیفرنیای جنوبی را در یک سال دریافت کند. 

 

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چرا بعضی‌ها همواره موقعیت‌های منفی را به زندگی خود جذب می‌کنند و جمعی دیگر تنها موقعیت‌های مثبت را جذب می‌کنند؟ درک این موضوع را می توانید در مفهوم قانون جذب جست و جو کنید.

مبحث قانون جذب یکی از بحث برانگیزترین مباحث در علم موفقیت است. متاسفانه از این قانون سوء برداشت های بسیاری شده است و خیلی از افراد از این قانون اینطور برداشت کرده اند که هر چه را آرزو کنی به دست می آوری، در صورتی که به  هیچ وجه اینطور نیست، در حقیقت قانون جذب کاری با خواسته ها و آرزوهای شما ندارد، قانون جذب تنها با فرکانسی که شما  به جهان هستی ارسال می کنید کار می کند. در این سمینار خواهید آموخت قانون جذب با احساس و سطح ارتعاشی شما کار می کند نه با آنچه که می‌خواهید! به عبارت دیگر شاید شما خواهان ورود پول بیشتر در زندگی تان باشید اما اگر در عین حال احساس کمبود و نداری داشته باشید پول بیشتر وارد زندگی شما نمی شود و حتی پول بیشتری از دست شما خارج می شود. در این سمینار خواهید آموخت چگونه احساس و سطح ارتعاشی خود را با خواسته تان هماهنگ کنید و یا به بیان دیگر نحوه هم‌فرکانس شدن با خواسته تان را خواهید آموخت.

 

بخشی از این سمینار:

نام سمینار: چگونه از قانون جذب استفاده کنیم
سخنران: جک کنفیلد

 

آنچه در این سمینار خواهید دید:

این روزها هرکجا را نگاه کنیم، مطالبی در مورد "قانون جذب" می‌بینیم. اما هنوز خیلی‌ها هستند که به اهداف خود نرسیده‌اند. "جک کنفلید" در این سمینار به واقعیت‌هایی در مورد قانون جذب می‌پردازد. به نظر او فقط فکر کردن کافی نیست. به نظر جک، چیزی که باعث می‌شود تا مردم به خواسته‌هایشان نرسند این است که آن‌ها باورهای محدودکننده‌ای دارند و از آن آگاه نیستند.
 
در این سمینار یاد خواهید گرفت تا با تلاش کمتر، کمی جلوتر بروید. البته این بدان معنی نیست که نیاز به اقدام ندارید. اقدام، عملی است که از آن لذت می‌برید. عملی که می‌گویید باید انجام دهم. شاید اتفاق بدی برایتان بیافتد اما همین اتفاق بد می‌تواند واقعاً پایان خوبی داشته باشد. هر پیشامد بدی بذر مساوی یا بزرگتر از خودش به همراه دارد. آیا دقت کرده‌اید هر بار که چیزی را از دست می‌دهید چیز جدیدی را به دست می‌آورید. جهان بر تعادل تمرکز دارد. هر چیزی که در زندگی‌تان تجربه می‌کنید، آن را به زندگی‌تان جذب کرده‌اید. با دیدن این سمینار یاد خواهید گرفت قانون جذب را عملی کنید. این قانون را چه باور داشته باشید چه نداشته باشید، کار می‌کند. 
 
اگر احساس خوبی ندارید، کارتان را متوقف کنید و بگویید چه کاری می‌توانم انجام دهم تا ارتعاشم بالا برود؟ قانون ارتعاش می‌گوید هر چیزی در این جهان ارتعاشی دارد. افکار هم دارای ارتعاش هستند. فکر همان واقعیت غیر محلی است. این اتفاق چگونه می‌افتد؟ وقتی به پیشامد بدی فکر می‌کنید فوراً از خودتان می‌پرسید این اتفاق چگونه می‌افتد؟ فکر در میدان کوانتوم از اینجا ناپدید می‌شود و در جای دیگری ظاهر می‌شود. مسئولیت هر فکری را بر عهده بگیرید و خالق زندگی خود باشید. در ادامه‌ی سمینار متوجه خواهید شد چه چیزهایی مانع جذب ما می‌شوند؟ 
 
سه چیز در زندگی وجود دارند که شما را کنترل می‌کنند. ذهنیت‌تان، مهارت‌هایتان، محیط‌تان.
کاری که باید انجام دهید این است که کنترل این‌ها را به دست بگیرید. ایده‌ی قدیمی این است که همه‌ی چیزهایی که لازم ندارید را دور بریزید تا چیزهای جدیدی وارد زندگی‌تان شود. اگر کمدی پر از لباس دارید که اصلاً نمی‌پوشید، هیچ وقت نمی‌توانید لباس جدیدی جذب کنید. 
 
در این سمینار جک کنفلید در مورد سه بخش از قانون جذب با شما صحبت می‌کند که به طور خلاصه در زیر آمده است: 
اول اینکه بخواهید. باید خودتان تصمیم بگیرید که چه می‌خواهید. باورش داشته باشید، انتظار داشته باشید و سپس اقدام کنید. در آخر باید دریافت کنید و حس دریافت کردن را داشته باشید. مثلاً اگر مبلی سفارش دهید و بگویید آن را در جعبه‌ی کوچکی بگذارید، بسته برای شما ارسال نمی‌شود. قانون جذب هم همین طور است. اگر آماده نباشید خواسته‌ی شما ارسال نمی‌شود. پس اگر فراوانی می‌خواهید باید به وفور عمل کنید. اگر عشق بیشتری می‌خواهید باید عشق بورزید.  
 
مهم‌ترین بخش قانون جذب تصویر ذهنی است که در ادامه‌ی سمینار با جزئیات بیشتری در مورد آن توضیح داده شده است. باید هر روز وقت بگذارید و اهداف خود را محقق شده ببینید. باید طوری تجسم کنید که انگار تمام خواسته‌های شما محقق شده است. جک کنفلید معتقد است اگر تصویر متضادی از خواسته‌ی خود دارید، باید روی مدیریت ضمیر ناخودآگاه‌تان کار کنید. اما قانون جذب اصولی دارد که بهتر است از آن‌ها مطلع باشید: 
 • قصد واضح داشته باشید
 • انتظار مثبت داشته باشید
 • اقدام کنید
 • وارد بازی شوید
 
باید فکرتان را هوشیار نگه دارید. اخبار منفی را برای همیشه کنار بگذارید. انسان‌های بزرگ کسانی هستند که افکار روحی را قوی‌تر از هر چیز دیگری می‌بینند. اگر می‌خواهید با تکنیک‌های دیگری در مورد قانون جذب آشنا شوید، سمینار "چگونه از قانون جذب استفاده کنیم" را حتماً تماشا کنید. این تکنیک‌ها به شما یاد می‌دهند تا به رویاهایتان برسید. فقط مجبور نیستید از آن سردربیاورید. زمینه‌هایی که باید روی آن‌ها کار کنید در این سمینار توضیح داده شده است. سعی کنید چیزی را که نمی‌خواهد، از دست بدهید تا چیزی را که می‌خواهید به دست بیاورید. معنای این جمله را فقط می‌توانید از زبان جک کنفلید بشنوید. 

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • امیر محمد
  یکشنبه 11 اسفند 1398
  سلام به تیم بی نظیر رویال مایند لطفاً سمینار و دوره هی بیشتری درمورد قانون جذب بگذارید هم خارجی وهم ایرانی
  رویال مایند
    

  چشم

 • BehradM
  یکشنبه 19 اسفند 1397
  سلام
  می خواستم بدونم که میشه لطفا من قسمت سوم این سمینار (که حدود ۱۳ دقیقه فکر میکنم باشه )را به دوستم بدم ، در این سایت عضویت نداره دوستم ولی به مطلب این ویدئو برای کاری نیاز داره
  رویال مایند
    

  مشکلی نیست

 • hasti
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  با سلام و خدا قوت به تیم بی نظیر رویال مایند شما تنها سایت نامبر وان و فوق العاده انگیزشی هستید که در ایران فعالیت می کند من همیشه از خودم می پرسم اگه شما نبودید زندگی در حال حاضر خیلی طاقت فرسا می شد اما خدا رو شکر هستید و با آموزشهایی که قرار می دهید باعث می شوید از منظر دیگری به زندگی نگاه کنیم و شرایط طاقت فرسا را به بهترین شکل ممکن بگذرونیم من به شخصه وقتی وارد سایت شما می شوم احساس می کنم وارد بهشت می شوم امیدوارم پاینده و موفق باشید و سلامتی و پیروزی همه شما عزیزان رویال مایند را از خداوند منان خواستارم موفق باشید.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • یگانه
  جمعه 16 شهریور 1397
  سلام این سمینار عالی بود لطفا در مورد قانون جذب سمینارهای بیشتری بزارید ممنون خسته نباشید
  رویال مایند
    

  چشم

 • میلاد
  سه شنبه 23 مرداد 1397
  سلام و عرض ادب
  من میخوام اشتراک طلایی بگیرم میخواستم بدونم آیا سمینار چگونه از قانون جذب استفاده کنیم از جک کانفیلد در اشتراک طلایی قابل دانلود هست؟
  رویال مایند
    

  خیر برای سمینارها به اشتراک الماس نیاز دارید

 • سمیرا
  جمعه 19 مرداد 1397
  سلام وقت بخیر، ضمن تشکر بابت سایت بسیار خوب و مطالب عالی که میگذارید، میخواستم درخواست کنم در صورت امکان کتابهایی که توی سمینارهای مختلف افراد ازشون صحبت میکنند را هم به بخش کتابها اضافه کنید. مثل همین کتاب سوپ مرغ برای روح که توی این سمینار در موردش زیاد صحبت شده.
  با سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً کتاب های خوب را گلچین می کنیم و برای شما عزیزان به اشتراک می گذاریم.

 • امیر
  جمعه 19 مرداد 1397
  سلام
  بله منظورم اینه که توی این لیست هشت موردی نباشه که تو صفحه اصلی قرار داره.
  و به خاطر آپدیتهای بیشتر سایر برنامه ها، از این لیست بیرون رفته باشه.
  اگه جایی باشه که ترتیب دانلودها به طور کامل لیست بشه خیلی خوبه...
  رویال مایند
    

  چشم بررسی خواهیم کرد

 • محمد
  پنج شنبه 18 مرداد 1397
  علوم کاربردی فوق‌العاده ایست، در صورتیکه بدرستی و با خویش انضباطی تمرین و یاد گرفته شود، قطعاً زندگی فرد را دگرگون میکند. بسیار عالی
  رویال مایند
    

  بله دقیقاً

 • Sara
  پنج شنبه 18 مرداد 1397
  سلام وقتتون بخیر ببخشید من تازه ثبت نام کردم و میخواد کلیپ دانلود کنم پیغام میده باید اکانت ویژه تهیه کنم لطفا راهنمایی کنید دقیقا باید چیکار کنم ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند

 • امیر
  سه شنبه 16 مرداد 1397
  سلام
  یه سوال داشتم ازتون، اینکه آیا تو سایت روشی طراحی شده که اگه یه مدت مثلا یک ماهه به سایت سر نزنیم، بتونیم فایلهای تازه رو (که احتمالا بعد از این مدت توی لیست صفحه ی اصلی سایت هم نیستن) بشناسیم و دانلود کنیم؟
  چون ترتیب آپلود فایلها دوره به دوره نیست و یه روند نامشخصی داره...
  ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در صفحه اصلی سایت از قسمت به روز رسانی آخرین محتوایی که در سایت بارگذاری شده است کاملاً مشخص است

 • نادر
  یکشنبه 14 مرداد 1397
  ضمن سلام و خدا قوت
  سوالم اینه که واقعا هیچ تصمیمی برای دوره ها،یا سمینار های جدید ندارین
  مثلا کوین ترودو
  لیپتون
  یا یه کتاب جدیدی
  ....
  خلاصه که ....
  رویال مایند
    

  حتماً طی هفته های آینده که دوره های قبل تکمیل شد، دوره های جدید به سایت اضافه خواهد شد، مانند دوره کارآفرینی که از هفته پیش با کتاب دارن هاردی شروع شده است

 • رضا رفیعی
  سه شنبه 9 مرداد 1397
  با سلام. ایشون درباره کتاب خودش " سوپ مرغ برای روح" خیلی صحبت می کنه. آیا شما برنامه ای برای انتشار این کتاب دارید؟
  رویال مایند
    

  این کتاب را بررسی خواهیم کرد اگر محتوای کاربردی داشت حتما در اولویت ترجمه قرار خواهیم داد

 • Sepehr
  یکشنبه 7 مرداد 1397
  سلام خسته نباشید 
  قبلا گفته بودید هر هفته یک قسمت می زارید ولی این هفته قسمت هفت رو نذاشتید، دلیل خاصی داره؟ یا دو قسمت پایانی رو با هم می خواهید قرار بدید؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز روز چهارشنبه هفته پیش قسمت ششم را به اشتراک گذاشتیم هنوز یک هفته نشده است، همانطور که گفتیم هر هفته یک قسمت را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • آزیتا
  جمعه 5 مرداد 1397
  با سلام وعرض ادب .علی رغم اینکه عضو رویال مایند بود واشتراک یکساله دارم‌ولی پنل کاربری ام باز نمیشه .لطفا راهنمایی بفرمایید
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند

 • احسان میردامادی
  چهار شنبه 3 مرداد 1397
  سلام وقتتون به خیر و سلامتی
  به نکات خوبی اشاره میکنه در مورد قانون جذب که در طبیعت وجود داره ممنون بابت این سمینار اما کیفیت ویدیو زیاد مناسب نیست البته من که ترجمه را می بینم اما به هر حال در این مدت این اولین بار می بینم که کیفیت ویدیو مناسب نیست
  با تشکر از شما عزیزان 
  شاد باشید و موفق
  رویال مایند
    

  بله متاسفانه به کیفیت hd دسترسی نداشتیم، اما کیفیت قابل قبولی است

 • موفقیت
  دوشنبه 1 مرداد 1397
  سلام این سمینار در مجموع چند قسمت و چند دقیقه است؟
  رویال مایند
    

  حدود 2 ساعت

 • آرام ملکی
  چهار شنبه 27 تیر 1397
  درود دوست من، این سمینار کلا چند قسمت هستش ؟
  رویال مایند
    

  حدود 8 قسمت

 • رضا رفیعی
  چهار شنبه 27 تیر 1397
  با سلام. این سمینار ادامه هم باید داشته باشه. چون در پایان قسمت چهارم میگه بریم استراحت کنیم و برگردیم. اگر ادامه داره قسمت بعدیش رو کی توی سایت قرار میدید؟
  رویال مایند
    

  همین امروز

 • نارسیس
  جمعه 15 تیر 1397
  اگه میشد قیمت تعرفه های اکانت ویژه رو کم کنید . خیلی خوب میشد . ممنون
  رویال مایند
    

  این تعرفه حداقل تعرفه هست

 • مهتاب
  جمعه 15 تیر 1397
  درودهای بی پایان به همه شما تیم رویال مایند عزیز....قبل از هر چیز با تمام قلبم سپاسگزارم 
  برای همه تلاشهاتون و انتخابهای عالیتون در انتخاب برنامه های کانال....باید بگم من قبل از ورد به کانال و آشنایی با این گروه یه تصمیم گرفتم و جالبه دقیقا بعد مدت چند روز این با کانال مواجه شدم..و از همه جالبتر همه برنامه ها از اون موقع دقیقا در جهت تصمیمه که من گرفتم ..خیلی خیلی برام جالبه...
  فقط اینکه میخواستم اگه ممکنه یه بار دیگه تخفیفها رو بزارین ...چون متاسفانه وقتی در تخفیف بود من از لحاظ مالی نمیتونستم خرید یک ساله رو خرید بزنم..اگر امکانش باشه تو همین چند روز یه فرصت تخفیف بدید ممنون میشم...
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را برای استفاده از تخفیف راهنمایی کنند

 • kayal
  دوشنبه 11 تیر 1397
  با سلام، چندین مرتبه در این صفحه نام "کوین ترودو " رو دیدم ولی هیچ شناختی ازش ندارم،سایت های فارسی که فقط ایشون رو به عنوان استاد قانون جذب معرفی کردن، سایت های انگلیسی زبان هم فقط در باره سوء استفاده ایشون از نحوه دادن رژیم لاغری با استفاده از طب مکمل رو نوشته بودن و اینکه توسط قاضی فدرال آمریکا اول به 20 تا 25 زندان محکوم شدن که سپس توسط دادستان به 10 سال تقلیل پیدا کرده است، آیا برای شما امکان داره که اطلاعات بیشتری از ایشون در اختیارمون بزارین، متشکرم
  رویال مایند
    

  ما از ایشان شناخت کافی نداریم

 • دیار
  یکشنبه 10 تیر 1397
  در انتهای قسمت دوم سمینار، توضیحاتی در مورد استادی به نام "چویینی لین" داده شده که به مردم انرژی درمانی آموزش میده. از این استاد، کتاب یا سمیناری موجود هست که در اختیارمون بزارید؟ یا از اساتید دیگه درباره انرژی درمانی؟
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • نادرفاطمی نسب
  جمعه 1 تیر 1397
  سلام حدمت اعضای دوست داشتنی رویال مایند
  لطفا ازدوره های کوین تورودوبه ویژه دوره ارزوی تودستورتوست .
  وهم چنین یه دوره جامع قانون جذب از خانم استرهیکس بذارین
  خانم استرهیکس قاون جذب روازهمه مدرسین قانون جذب بهترتدریس می کند...
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • آلا
  جمعه 1 تیر 1397
  بسيار عالي ،واقعا ممنونم ازتون. 
  فقط هر موقه حرفاي جول رو گوش ميدم دلم ميخواد مسيحي شم.😳😊
  رویال مایند
    

  دوست عزیز همه ادیان یکی هستند و یک خداوند واحد را می پرستند

 • ایمان
  پنج شنبه 31 خرداد 1397
  سلام بر تو ای رویال مایند
  چند ماهی هست از باب پراکتور چیزی نزاشتین
  یک جورایی دلم تنگ بابِ 😁
  خواهشا نگین به زودی و این حرفا
  مثلا یک تاریخ بگید ما دلگرم باشیم
  تیر ماهی 
  مرداد ماهی
  نکنه اصلا نمیخواین ترجمه نکنید🤔اونوقت من چه کنم😃
  اقا خواهشا از باب پراکتور ترجمه کنید ایشون فیلم های جدیدی تو کانالشون میزارن همش
  لطفا در مورد قانون ارتعاش و تغییرات اون بیشتر بزارید
  بازم میسی
  رویال مایند
    

  چشم خواهیم گذاشت، اما حدود یکسال هر هفته از باب پراکتور به اشتراک گذاشته ایم و آموزه های این استاد را خیلی بیشتر از اساتید دیگر بررسی کرده ایم. نمی توان زمان دقیقی بگوییم اما حتماً از ایشان دوباره سمینار به اشتراک خواهیم گذاشت

 • MosMil
  پنج شنبه 31 خرداد 1397
  باسلاااااام و تشکر از سایت وتیم عالیتون.
  من دوسالی هست اشتراک دارم وامسال هم اشتراک الماس خریدم وراضیم.
  لطفا دوره کوین ترودو رو هم اضافه کنید.
  ممنون از لطفتون.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • مهناز
  سه شنبه 29 خرداد 1397
  با سلام و احترام .خواستم تشکر کنم بابت سایت عالی تون .خدا بهتون برکت شادی بده .من اشتراک الماس رو تهیه کردم و سپاس گزارم
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • احمد راد
  دوشنبه 28 خرداد 1397
  سلام 
  مدیریت محترم سایت
  زمانی که من اشتراک خریدم چیزی به اسم ارتقاع اشتراک نبود و من سه ماه با تمام امکانات گرفتم
  و کاشکی بعد از پایان اشتراک من روش جدید برای هر یوزرتون فعال میکردید
  رویال مایند
    

  به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند

 • Sepehr
  یکشنبه 27 خرداد 1397
  درود بر شما 
  قسمت بعدیش کی می یاد؟
  رویال مایند
    

  همین هفته

 • شهرزاد
  یکشنبه 27 خرداد 1397
  باسلام 
  با خرید اشتراک ماهانه نمیتوان حتی از 50درصد سایت هم استفاده کرد.لطفا در تعرفه های ماهانه تجدیدنظر فرمایید تا ما بعنوان افرادی که مشتاق آموزش هستیم در حدوتوانمان بتوانیم از امکانات این سایت فوق العاده استفاده کنیم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • Shirin
  جمعه 25 خرداد 1397
  سلام مطالب سایت خیلی عالی و به روزه،کاش دوره کوین ترودو رو هم در سایت برای اشتراک ویژه ها قرار بدید ،با تشکر
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • کوروش
  جمعه 25 خرداد 1397
  سلام و خداقوت
  خیلی عالیه ممنونم♥
  لطفا دوره های " کوین ترودو " که در مورد قانون جذب هست الان بدجور صدا کرده هم قرار بدید ممنون میشم.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد ما را بررسی می کنیم

 • ابوالفضل
  جمعه 25 خرداد 1397
  عید شما و بقیه دوستان مبارک
  رویال مایند
    

  ممنون، عید شما هم مبارک

 • Sepehr
  جمعه 25 خرداد 1397
  خیلی جالب بود ، قسمت بعدیش کی می یاد؟
  رویال مایند
    

  هر هفته یک بخش قرار داده خواهد شد

 • باران
  چهار شنبه 23 خرداد 1397
  سلام و خدا قوت به اعضای تیم سایت رویال مایند ... باید بگم که اصلا رویال مایند قابل قیاس با هیچ سایت موفقیتی نیست ... من از تمام مطالب سایت کلی اطلاعات با ارزش بدست میارم ... واقعا خدا رو شکر که اعضای تیم رویال مایند رو آفرید تا برای کشور ایران همچین کار بزرگی انجام بدن شما زندگی من رو دگرگون کردید ... امیدوارم همیشه سالم و شاد باشید.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • امیر
  چهار شنبه 23 خرداد 1397
  سلام من اشتراک 6ماهه دارم ولی این فایل قابل دانلود نیس
  رویال مایند
    

  به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • احمد
  سه شنبه 22 خرداد 1397
  سلام 
  ممنون از زحمات شما 
  لطفا چاره ای بیندیشید که با اشتراک ماهانه هم بشه از سمینارها و وبینارها استفاده کرد 
  هزینه اشتراک سالانه برای ما دانشجوها خیلی زیاده
  رویال مایند
    

  متاسفانه تهیه این حجم از سمینار و وبینار برای مجموعه رویال مایند بسیار هزینه دارد.