کتاب الکترونیکی معجزه سحرخیزی - هال الرود

به عنوان یک نویسنده، سخنران و مربی موفقیت، کار من این است که به افراد بیاموزم که چگونه پتانسیل نامحدود درونی خود را شکوفا کنند. زندگی خودم را وقف عرصه توسعه فردی و پتانسیل انسانی کرده‌ام، با اطمینان می‌توانم بگویم که کتاب معجزه سحرخیزی کاربردی‌ترین، نتیجه‌گراترین و متحول‌کننده‌ترین متد مورد استفاده برای بهبود ابعاد مختلف زندگی است که تا به حال با آن مواجه شده‌ام.

برای افرادی با تیپ شخصیتی موفقیت‌طلب، کتاب معجزه سحرخیزی می‌تواند تغییرات عظیمی ایجاد کند و آن‌ها را به مراحل جلوتری از زندگی‌شان برساند که بسیار فراتر از دستاوردهای آن‌ها در گذشته است. اگرچه افزایش درآمد، رشد کسب و کار، فروش یا سودآوری می‌توانند از این قبیل دستاوردها باشند، این متد بیش‌تر مربوط به کشف راه‌های جدید برای تجربه حس تحقق و تعادل در زمینه‌هایی است که معمولاً نادیده گرفته می‌شوند. این موضوعات می‌تواند پیشرفت‌های عظیم در سلامت، شادی، روابط انسانی، مسائل مالی، روحی و سایر زمینه‌های مورد نظر شما باشد.

برای کسانی که در میان مشقت‌ها و درگیری‌های ذهنی، احساساتی، فیزیکی، مالی یا رابطه‌ای هستند، کتاب معجزه سحرخیزی بارها ثابت کرده است که می‌تواند آن‌ها را برای غلبه بر این مشکلات به ظاهر حل نشدنی، توانمند کند، شرایط آن‌ها را دگرگون کند و آن‌ها را به موفقیت برساند. خواه تغییرات مهم در چند زمینه خاص مد نظر شما باشد، خواه آماده تغییرات کلی در تمام زمینه‌های زندگی‎تان باشید، شما کتاب درستی را انتخاب کرده‌اید. شما در حال شروع سفری معجزه‌آسا هستید که با طی فرآیندی انقلابی می‌توانید زندگی خود را متحول کنید و این در حالی است که همه‌ی این اتفاقات تا قبل از ساعت ۸ صبح هر روز رخ می‌دهد.
اگر به شما بگویم که ساختن زندگی رؤیایی شما و رساندن سطح موفقیت، شادمانی، سلامتی و رفاه اقتصادی به میزانی که تا به ‌حال تجربه نکرده‌اید نه تنها ممکن، بلکه آسان است، چه می‌گویید؟

اگر بگویم نقطه آغاز تمام این موفقیت‌ها به این بستگی دارد که صبح‌ها چگونه از خواب بلند می‌شوید و قدم‌های کوچک و ساده‌ای وجود دارد که با برداشتن آن‌ها می‌توانید در آینده به فردی که می‌خواهید تبدیل شوید و سطحی از موفقیت را که واقعاً لایق و سزاوار آن هستید در همه‌ی جنبه‌های زندگی برای خود بسازید، نظرتان در این مورد چیست؟ 

 

شاید بگویید: "اما، من که سحرخیز نیستم."
اگر شما در گذشته تلاش کرده باشید که صبح‌ها زودتر بیدار شوید، اما موفق نشده باشید، چه کار می‌توان کرد؟
ممکن است شما بگویید: «من آدم سحرخیزی نیستم»، «من یک جغد شب هستم»، «در طول روز به اندازه کافی زمان ندارم»، «علاوه بر این، من به خواب بیش‌تری نیاز دارم، نه کم‌تر.»
قبل از نوشتن کتاب معجزه سحرخیزی، همه‌ی این‌ها در مورد من هم صدق می‌کرد. صرف‌نظر از تجربه‌هایی که در گذشته داشته‌اید، حتی اگر بیدار شدن از خواب و در پی گرفتن زندگی‎تان برای شما مشکل بوده است، همه این‌ها برای شما در شرف تغییر است.
کتاب معجزه سحرخیزی برای همه‌ی سبک‌های زندگی کاربرد دارد (در فصل ۸ بیش‌تر به این موضوع پرداخته خواهد شد.) و شما شگفت‌زده خواهید شد وقتی تأثیر معجزه سحرخیزی را ببینید و مشاهده کنید که با انرژی، انگیزه و زمان بیش‌تری که در اختیار شما قرار می‌دهد بهره‌وری بیش‌تر، استرس کم‌تر، سلامتی بیش‌تر و لذت و سرزندگی بیش‌تری را خواهید داشت. من به این حرفی که می‌گویم اعتماد دارم، زیرا هزاران نفر در سراسر جهان با به‌کارگیری کتاب معجزه سحرخیزی زندگی‌شان را متحول کرده‌اند. 
سحرخیزانی که به تازگی استفاده از تکنیک‌های کتاب معجزه سحرخیزی را شروع کرده اند، که شامل کارآفرین‌ها، فروشنده‌ها، مدیران، زنان خانه‌دار، دانش آموزان دبیرستان و کالج و یا از هر قشر دیگر می‌شوند، از تأثیرات عمیق و مثبتی که تجربه کرده‌اند، بسیار هیجان‌زده هستند و بسیاری از آن‌ها در مورد نتایجی که از کتاب معجزه سحرخیزی گرفته‌اند ویدئو‌هایی را در شبکه‌های اجتماعی از قبیل یوتیوب، فیسبوک و توییتر به اشتراک گذاشته‌اند.

 

معجزه سحرخیزی

 

در این‌جا به برخی از رایج‌ترین و در عین حال عمیق‌ترین مزایایی که می‌توانید از این روش انتظار داشته باشید اشاره می‌کنم:

 

- هر روز با انرژی بیش‌تر بیدار می‌شوید و احساس هیجان و توانمند بودن خواهید داشت و به ابزارهایی مجهز می‌شوید که می‌توانید در حد اعلی از استعدادهای‌تان بهره ببرید.

- به سرعت میزان استرس خود را کاهش دهید.

- به سرعت بر هر چالش، مشقت و یا باور محدودکننده‌ای که شما را عقب نگه داشته است، غلبه می‌کنید.

- وضعیت کلی سلامتی خود را بهبود می‌دهید، وزنتان کاهش پیدا می‌کند (اگر چنین چیزی را بخواهید) و به بهترین شرایط جسمانی دست می‌یابید.

- بهره‌وری خودتان را افزایش می‌دهید و توانایی تمرکزتان بر اولویت‌ها افزایش پیدا می‌کند.

- بیش‌تر قدردان می‌شوید و نگرانی‌های شما کم‌تر می‌شود.

- توانایی شما برای جذب ثروت مالی و کسب درآمد بیش‌تر، به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌یابد.

- هدف زندگی خود را کشف می‌کنید و زندگی کردن در راستای هدف والای خود را تجربه می‌کنید.

- در همه‌ی جنبه‌های زندگیتان به کم‌تر از آنچه واقعاً لیاقت آن را دارید و سزاوار آن هستید، قانع نخواهید شد و زندگیتان را در راستای نگرشی که به زندگی فوق‌العاده دارید، قرار می‌دهید.

 

من تاکنون صدها ایمیل از افرادی که کتاب معجزه سحرخیزی زندگی‌شان را به طور کامل تغییر داده است، دریافت کرده‌ام. در این پیام‌ها آن‌ها چگونگی کارکرد معجزه سحرخیزی را برای من شرح داده‌اند. برای برخی، معجزه سحرخیزی به آن‌ها کمک کرده که حس دقیق‌تری نسبت به هدف و معنای زندگی به‌ دست بیاورند. برای برخی دیگر، موجب بهره‌وری بیش‌تر، استرس کم‌تر، شادمانی بیش‌تر و درآمد بالاتر شده است. بسیاری نیز با استفاده از معجزه سحرخیزی توانسته‌اند زمان با ارزش بیش‌تری برای دنبال کردن رؤیاهای‌شان در اختیار داشته باشند و بتوانند کارهایی را که مدت‌هاست کنار گذاشته‌اند پیگیری کنند.

 بسیاری از افراد به من گفته‌اند که حالا حتی در روزهای تعطیل و آخر هفته نیز زود بیدار می‌شوند و سحرخیز شده اند، تنها به این دلیل که احساس بهتری به آن‌ها دست می‌دهد و می‌توانند کارهای بیش‌تری را به سرانجام برسانند. باورتان می‌شود؟

بارها و بارها شنیده‌ام که افرادی که از کتاب معجزه سحرخیزی بهره می‌برند بیدار شدن هر روز خود را با احساسی که در زمان کودکی هنگام بیدار شدن در روز سال نو داشته‌اند مقایسه می‌کنند. به همان میزان جذاب! تصور کنید که چقدر عالی خواهد بود، اگر بتوانید هر روز را با این احساس آغاز کنید.

در پایان کتاب، شما آماده خواهید شد وارد چالش ۳۰ روزه‌ متحول‌کننده معجزه سحرخیزی شوید که با توسعه ذهنیت و محکم‌کردن عادت‌های موردنظر به طور پیوسته سطوحی از موفقیت را که خواهان آن هستید جذب کنید و بسازید. هیچ‌گاه فراموش نکنید که شخصی که شما در حال تبدیل شدن به آن هستید مهم‌ترین و تنها عامل تعیین‌کننده در کیفیت زندگی شما در حال حاضر و در آینده است. چه شما خودتان را شخص سحرخیزی بدانید، چه ندانید، یاد خواهید گرفت که چگونه هر روز صبح به ‌راحتی از خواب برخیزید و عاداتی جدید از قبیل هر روز صبح پُرانرژی‌تر و باانگیزه‌تر بیدار شدن را شکل خواهید داد. شما به سرعت خواهید دید که، با تغییر نحوه بیدار شدن‌تان در صبح، می‌توانید تمام زندگی‎تان را تغییر دهید.

کتاب معجزه سحرخیزی تاکنون زندگی هزاران نفر در سرتاسر جهان را متحول کرده است (که خودم را نیز شامل می‌شود.) و می‌تواند برای تحول زندگی شما نیز نقش کاتالیزگر را ایفا کند. من افتخار می‌کنم که می‌توانم این کتاب را با شما به اشتراک بگذارم، من تمام تلاشم را کرده‎ام که این کتاب را به گونه‌ای آماده کنم که ارزش زمان، انرژی و توجهی را که شما برای آن سرمایه‌گذاری می‌کنید داشته باشد. از شما تشکر می‌کنم که به من اجازه دادید در بخشی از زندگی شما حضور داشته باشم، سفری معجزه‌آسا با همدیگر را در پیش داریم.

 

معرفی کتاب:

نام کتاب: معجزه سحرخیزی
نویسنده: هال الرود
تعداد فصول: 10 فصل

تعداد صفحات: 200 صفحه
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند

فهرست:
مقدمه
فصل اول: بیدار شدن با حداکثر توان
فصل دوم: داستان خلق معجزه سحرخیزی
فصل سوم: حقیقت تاسف‌بار 95درصد جامعه
فصل چهارم: چرا امروز صبح بیدار شدید؟
فصل پنجم: راهکار 5 مرحله‌ای برای خاموش نکردن زنگ ساعت و دوباره خوابیدن
فصل ششم: شش روال صبحگاهی که زندگی شما را متحول می کند
فصل هفتم: معجزه سحرخیزی 6 دقیقه ای مخصوص افراد پرمشغله
فصل هشتم: شخصی سازی معجزه‌ی سحرخیزی با توجه به اهداف و آرزو‌ها
فصل نهم: از غیرقابل‌تحمل تا غیرقابل‌توقف، دلیل اصلی شکست در سحرخیزی
فصل دهم: چالش متحول‌کننده‌ی ۳۰ روزه‌ی معجزه‌ی سحرخیزی

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • مرجان امین زاده گوهری
  دوشنبه 25 اسفند 1399
  عالی بود ، من از سال ۹۶ با شما هستم و از این موضوع بسیار خوشحالم
  رویال مایند
    

  ممنون از همراهی شما

 • مهدی
  جمعه 21 تیر 1398
  با سلام و عرض خسته نباشید به تیم فوق العاده رویال مایند واقعا گروه معرکه ای هستید
  من این کتاب رو تموم اش کردم می خواستم بدونم از بین کتاب ها تون که نسخه چاپی دارن پیشنهادی شما برای کتاب بعدی که بخوام بخونم چی هست؟؟؟
  رویال مایند
    

  می توانید بعد از این کتاب، کتاب راهبی که فراری خود را فروخت را مطالعه فرمایید

 • حسین
  دوشنبه 5 فروردین 1398
  سلام
  عالی بود. استفاده مردم
  رویال مایند
    
 • راضیه
  پنج شنبه 9 اسفند 1397
  ممکنه طریقه دقیق خرید کتاب الکترونیکی معجزه سحرخیزی رو بگید؟
  رویال مایند
    

  سلام در سایت ثبت نام کنید و با مراجعه به پنل کاربری تان اشتراک سایت را تهیه کنید

 • فاطمه
  چهار شنبه 23 آبان 1397
  سلام. کتاب کاغذی معجزه سحرخیزی رو هم میتونیم بخریم؟؟؟؟ خیلی لازم هست
  رویال مایند
    

  سلام، در حال حاضر نسخه دانلودی فقط موجود است

 • سارا مرادی
  سه شنبه 17 مهر 1397
  دوستون دارم
  رویال مایند
    

  ما هم شما را دوست داریم

 • نظیر
  یکشنبه 15 مهر 1397
  سلام ببخشید از کدوم قسمت میتونم کتاب صوتی معجزه سحر خیزی رو دانلود کنم
  رویال مایند
    

  سلام. به کلوب سحرخیزان مراجعه کنید

 • آ.فرجی
  پنج شنبه 5 مهر 1397
  بسیار عالی..بی صبرانه مشتاق خواندن کتابش هستم 💖🌹
  رویال مایند
    
 • 111
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  زمانی که میخوای عضوبشی برای ایمیل حتی اگر زبانتو انگیلیسی کنی بازم اعداد فارسی میخوره متسفانه من به این علت نتونستم ثبت نام کنم
  رویال مایند
    

  خیر دوست عزیز چنین مشکلی وجود ندارد، شما به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی و رفع کنند

 • niloo
  شنبه 24 شهریور 1397
  با سلام
  چطور میتونم با چالش ۳۸ روز سحرخیزی همراه بشم؟
   و چطور میتونم عضو کلوپ سحرخیزان بشم؟
  و چطور میتونم کتاب معجزه سحرخیزی رو دانلود کنم؟
  رویال مایند
    

  تنها کافی است در سایت ثبت نام کنید و اشتراک سایت را تهیه کنید تا تمامی لینک ها برای شما فعال شوند

 • احمدی
  شنبه 3 شهریور 1397
  لطفا کتاب صوتی را بزارید تا بهره بیشتری ببریم پشت لب تاب نشتن هم کمر و هم چشم اذیت میشه
  رویال مایند
    

  بله در حال آماده سازی است

 • احسان ميردامادي
  سه شنبه 9 مرداد 1397
  سلام سلام
  وقتتون به خير و سلامتي 
  اين كتابش برخلاف سمينارش فوق العاده است 
  ممنون از همه شما عزيزان خيلي زحمت كشيديد
  مثل هميشه شاد باشيد و موفق
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، بله کتاب عالی است

 • سهیل
  دوشنبه 11 تیر 1397
  سلام
  این سایت و مطالبش فوق العاده س .
  ما توی ایران واقعا به این مطالب نیاز داریم.
  خدا قوت به همتون 
  تیم شما محشره
  امیدوارم همیشه کیفیت و کمیت رو حفظ کنین و چه بسا ارتقا بدین
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علی
  جمعه 8 تیر 1397
  سلام. من الان اشتراک الماس را برای دوره هوش مالی کیوساکی تهیه کردم ولی میخواستم در مورد کلوب سحرخیزان هم بدونم که به چه صورتیه و کجا تشکیل میشه؟ داخل سایت یا تلگرام؟
  رویال مایند
    

  از بالای صفحه بر روی کلوب سحرخیزان کلیک کنید

 • فرنوش
  جمعه 8 تیر 1397
  سلام ‌ممنون از زحمات شما . میخواستم بدونم برای عضو شدن در کلوپ سحر خیزان چه کاری باید انجام بدم؟
  رویال مایند
    

  از نهم تیرماه خود به خود عضو خواهید شد

 • رامین پارسا
  جمعه 8 تیر 1397
  با سلام و تشکر فراوان بابت زحماتی که میکشید
  مطالبتون فوق‌العاده است .
  تعداد کتاب‌های صوتی متاسفانه کم هست و خواهشمندم در صورت امکان برنامه ویژه برای افزایش اونها داشته باشید.
  رویال مایند
    

  چشم، سعی می کنیم به تدریج تعداد کتاب های صوتی را افزایش دهیم

 • taha
  پنج شنبه 7 تیر 1397
  سلام و تشکر از سایت فوق العادتون.
  لطفا اولین کتاب هال الرود <رویارویی با چالش های زندگی> را ترجمه کنید.
  ممنونم.
  رویال مایند
    

  چشم، پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • آرام ملکی
  پنج شنبه 7 تیر 1397
  درود دوستان بزرگوارم، لطفا از ارل نایتینگل هم ، مطالبی محبت کنین ،و قوانین موفقیت در ۱۶ درس از ناپلیون هیل و ...... ، ممنونم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • باران
  چهار شنبه 6 تیر 1397
  سلام کاربرگ های چالش ۳۰ روزه رو از کجا باید گرفت؟
  رویال مایند
    

  از نهم تیرماه در کلوب سحرخیزان قرار داده می شود

 • احسان میردامادی
  دوشنبه 4 تیر 1397
  سلام وقتتون به خیر وسلامتی
  محبت می کنید این ده فصل کتاب را که تموم شده مثل بقیه کتابها به صورت یک فایل در بیاورید
  ممنون از شما
  شاد باشید و موفق
  رویال مایند
    

  حتماً

 • Sepehr
  دوشنبه 4 تیر 1397
  درود برشما 
  شما چه کتابی رو معرفی می کنید که بعد از این بخونیم و حدودا مرتبط باشه؟
  رویال مایند
    

  کتاب های دارن هاردی و جیم ران

 • پوران
  دوشنبه 4 تیر 1397
  سلام و خدا قوت .لطفا از تی هارو اکر نویسنده کتاب رازهای ذهن میلیونر هم سمینار برامون بگذارید چون من یک سمینار ازش دیدم درباره مفهوم ذهن و کار ذهن فوق العاده آموزنده بود .امیدوارم شما هم از ایشون سمینار بگذارید
  رویال مایند
    

  چشم

 • آرام ملکی
  دوشنبه 4 تیر 1397
  درود به دوستان بزرگوارم ، یه محبتی بکنین کتاب قوانین موفقیت ناپلیون هیل و بیندیشید و ثروتمند شوید و کتابهای دیگر ایشون رو بطور کامل ترجمه کنید ، هرچند تو ایران ترجمه به فارسی شده ولی ناقص و به درد نخور... مطالب مهم چاپ نشده .... ممنونم
  رویال مایند
    

  چشم، پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • mehdi
  یکشنبه 3 تیر 1397
  سلام و عرض ارادت و خداقوت 
  میخواستم بپرسم من که قبل عید اشتراک الماس گرفتم میتونم چالش سحر خیزی رو شروع کنم؟ 
  و این که یه توضیح میدین راجع به این چالش؟ ساعت بیدار شدن چنده؟ ایا تمرینات مدیتیشن و یوگا هم داخل چالش هست؟ و آیا چالش بر اساس کتابه یا نه خودتون تنظیمش کردین؟
  رویال مایند
    

  بله شما هم عضو خواهید بود. توضیحات در مورد کلوب سحرخیزان به طور کامل در کانال تلگرام و اینستاگرام داده شده است

 • رضا رفیعی
  یکشنبه 3 تیر 1397
  با سلام مجدد به شما وهمه عوامل سایت خوب رویال مایند و سپاس از پاسخگویی همیشگیتون. نتونستم دوباره نظر نزارم. چون این معجزه سحر خیزی با آدم کاری می کنه که اگه یه روز نتونی به هر دلیلی بلند شی دچار عذاب وجدان میشی. حس بسیار خوبی تو من ایجاد کرده. با اینکه هنوز کاملا وارد چالشش نشدم اما تاثیر عمیقی روم گذاشته و تمام سعیم رو دارم انجام میدم تا بتونم طبق برنامم پیش برم. بی صبرانه هم منتظر همراهی با سایت در چالش سحر خیزی هستم.
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، انشاالله به زودی چالش برگزار می شود

 • احسان میردامادی
  یکشنبه 3 تیر 1397
  سلام سلام سلام
  وقتتون به خیر وشادی
  فقط خواستم بگم دوستان عزیز تمامی مطالب که گروه رویال مایند برای شما بزرگواران قرار میدهد آگاه کردن شما برای اینکه بدانید می توانید تغییری در زندگی خود بدهید و بهتر از آنچه که هستید باشید همانطور که همه افراد موفق میگند به دنبال تغییر در خودتان باشید نه تغییر در دیگران . بهانه گیری را کنار بزارید
  دوستتون دارم 
  شاد باشید و موفق
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • Sepehr
  یکشنبه 3 تیر 1397
  به نظرم یک جا شما شاید توی اینستاگرام گفته بودید که کتاب ۱۶ فصل هستش ،الان فصل۱۰ اخری هستش؟
  رویال مایند
    

  بله فصل 6، 6بخش بوده است به همین دلیل به اشتباه گفته شده بود 16 فصل.

 • رضا رفیعی
  یکشنبه 3 تیر 1397
  کل.پ سحرخیزارن کی راه اندازی میشه؟ من واقعا بی صبرانه منتظر استفاده از بسته چالش سحرخیزی هستم. کی آماده میشه؟
  رویال مایند
    

  بارها گفتیم که از نهم تیرماه راه اندازی می شود و انشاالله بعد از راه اندازی زمان دقیق شروع چالش را اعلام خواهیم کرد

 • نسرین
  شنبه 2 تیر 1397
  با سلام
  امکان خرید کتاب معجزه سحرخیزی بصورت جدا بدون اکانت ویژه نیست؟
  رویال مایند
    

  به زودی در فروشگاه قرار داده خواهد شد

 • فریده
  شنبه 2 تیر 1397
  خیلی عالی
  رویال مایند
    
 • رضا رفیعی
  جمعه 1 تیر 1397
  بی صبرانه منتظر اجرای برنامه سی روزه معجزه سحر خیزی هستم
  رویال مایند
    

  انشاالله بعد از راه اندازی کلوب سحرخیزان چالش های 30روزه هم به تدریج آغاز می شود

 • سجاد
  چهار شنبه 30 خرداد 1397
  سلام
  در مورد سمینار جامع آقای کنفیلد تاریخ سمینار را هم لطفا ذکر کنید؛
  رویال مایند
    

  سمینار مربوط به چند سال اخیر است

 • مریم
  دوشنبه 28 خرداد 1397
  با سلام میشه منو راهنمایی کنید اگه این کتاب بخوام باید چکار کنم اصلن نه اشتراک دارم نه هیچی فقط در اینستا و تلگرام دنبالتون میکنم باید چکار کنم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز از بالای صفحه بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و سپس از طریق پنل کاربری اقدام به تهیه اشتراک کنید. برای اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی در تلگرام در تماس باشید تا با جزییات شما را راهنمایی کنند.

 • عرفان
  یکشنبه 27 خرداد 1397
  دوستان این کتاب هنوز منتشر نشده؟
  رویال مایند
    

  نسخه الکترونیکی موجود است

 • حبیبی
  یکشنبه 27 خرداد 1397
  با سلام و تشکر از سایت خوبتون. می خواستم خواهش کنم از اپرا وینفری هم کتاب و مطلب توی سایتتون قرار بدید لطفا. ممنون
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • محمدرضا
  شنبه 26 خرداد 1397
  سلام و عرض ادب و و تشکر بابت سایت خوبتون بنده اشتراک الماس دارم چطور میتونم عضو کلوپ سحر خیزان باشم اصلا این کلوپ چی هست؟؟هدف از تشکیلش چیه؟
  با تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز از 9تیر این کلوب فعال خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر تلگرام و اینستاگرام رویال مایند را دنبال کنید.

 • مهدیه
  شنبه 26 خرداد 1397
  سلام سپاسگزارم بابت مطالب به روز و عالیتون
  میشه کتاب معجزه سحرخیزی رو صوتی کنید برای من که در روز کتابهای زیادی باید مطالعه کنم صوتی بودن باعث میشه از وقتم بهترین استفاده رو بکنم
  سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً

 • الهه
  شنبه 26 خرداد 1397
  واسه منی که قدرت خرید ندارم، ولی دلم‌میخواد‌‌موفق باشم و از مطالب شما استفاده کنم‌....چی؟؟؟😔😔
  رویال مایند
    

  دوست عزیز 33تومان هزینه ای نیست

 • فرشته
  شنبه 26 خرداد 1397
  سلام و عرض ادب به تمام دست اندرکاران رویال مایند
  یکی از بهترین اتفاقات زندگی من آشنایی با سایت شما بود.
  ممنون که تخفیف گذاشتید ومن تونستم اشتراک ویژه نقره رو بخرم.
  معجزه ی سحرخیزی کلید موفقیت منه که شما دستم دادید.
  نمیدونم بابت اتفاقات خوبی که داره برام میفته، مخصوصا اتفاقات معنوی، چطور ازتون تشکر کنم.
  هربار که مبحث جدیدی رو دانلود میکنم برای سایت شما و همه ی عواملش دعا میکنم.
  درپناه خداباشید.وسپاس منو بپذیرید.⚘
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • آرام ملکی
  جمعه 25 خرداد 1397
  درود دوستان بزرگوارم ، نظرتون در مورد ترجمه کتابها و سمینارهای کوین ترودو چی هستش ؟
  ممنونم از جوابتون
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی می کنیم، اگر احساس کردیم آموزه های فردی آموزنده است حتماً برای شما عزیزان تهیه خواهیم کرد

 • reza
  جمعه 25 خرداد 1397
  خواهان دریافت سمینار جامع چگونه از قانون جذب استفاده کنیم هستم
  رویال مایند
    

  در سایت ثبت نام کنید و اقدام به تهیه اشتراک ویژه کنید

 • رضا رفیعی
  جمعه 25 خرداد 1397
  سلام خدمت شما. من بعد از خوندن فصل 5 این کتاب تصمیم گرفتم 5شنبه با توچج به اموزه های این کتاب تلاشم رو بکنم که علیرغم روزهای دیگم وقتی ساعت زنگ خورد بدون مقاومت از خواب بیدار شم. با اینکه شب کمی دیر خوابیده بودم اما وقتی ساعت 8 ساعتم زنگ خورد و تصمیم گرفتم دوباره بخوابم اما صحبتهای این اقا تو ذهنم اومد و با سنگینی و فشار تمام به این مقاومت خواب غلبه کردم و از خواب پاشدم و همون کارهایی که باید رو انجام داد. جالب اینجاست که فقط حدود نیم ساعت بدنم برای خواب دوباره مقاومت کرد و بعدش خیلی راحت و ریلکس شدم و تا اخر شب هم اصلا خوابم نگرفت. این واقعا تجریه فوق العاده ای بود و شاید عجیبی توی من بوجود آورد. تونستم یه عالمه کاررو قبل از ظهر انجام بدم. و تمام تلاشم اینه که با خوندن مابقی این کتاب ساعت خوابم رو بازهم بهتر و بهتر از قبل کنم. واقعا خیلی روز شادی داشتم.
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • آرام ملکی
  پنج شنبه 24 خرداد 1397
  درود دوستان بزرگوارم، وقت عالی تون متعالی ، میخواستم بدونم من الان پکیج یکساله - الماس ، تاریخ اعتبار : چهار شنبه 9 آبان 1397 دارم ، اگه بخوام از تخفیف تون استفاده کنم و یه الماس دیگه خرید کنم ، زمانش رو چه جوری حساب می کنین رو این مدت باقی مانده من حساب میشه یا چجوری ؟؟؟ ممنونم از راهنماییتون
  رویال مایند
    

  زمان اکانت جدید به اکانت قدیم اضافه خواهد شد، در صورت بروز هرگونه مشکل حتماً به بخش پشتیبانی پیام دهید تا اعتبار اکانت شما را تصحیح کنند.

 • Sepehr
  چهار شنبه 23 خرداد 1397
  درود بر شما 
  خسته نباشید 
  من کلا کتاب نمی خوندم ولی خیلی علاقه داشتم شروع کنم به کتاب خوندن و با چند تا کتاب خیلی خوب از دبی فورد خوندم (البته خریده بودم از بیرون) و به خوندن خیلی علاقه مند شدم و الان با شروع کردن خوندن این کتاب خیلی احساس خوبی دارم و پیشنهاد می کنم هر کی شروع نکرده کتاب رو شروع کنه. فقط می خواستم بدونم فصل های بعدیش کی می یان و حدودا هر فصل چقدر طول می کشه تا ترجمش کنید؟ ممنون از شما
  رویال مایند
    

  هر روز یک فصل را قرار خواهیم داد

 • صدف
  چهار شنبه 23 خرداد 1397
  سلام
  کلوب سحرخیزان هنوز دایر نشده؟ تا یک ماه اشتراک برنز من که سه روزه خریدم تموم نشده منو عضوش کنید دیگه 😁
  رویال مایند
    

  از نهم تیرماه عضو خواهید شد

 • محمد
  سه شنبه 22 خرداد 1397
  نه من نمیگم که همه باید راضی باشن
  ولی بهتره به قول شماکه میانگین ۸ سمینار از یا وبینارحداقل ۶تا سخنران های مختلف باشن
  شما تو این فصل و طی چند هفته اخیر فقط از یک نفر ترجمه گذاشتین
  
  امیدوارم روزی برسه که روزی یک دونه وبینار و سمینار بزارین
  رویال مایند
    

  دوست عزیز بیش از 20 سخنران هست، حال شما می گویید 6سخنران، خوب دوست دیگری می گوید چرا از فلان سخنران مورد علاقه من قرار ندادید و از طرفی این نکته در نظر داشته باشید اینکه شما در عرض 3ماه چند سمینار تماشا کنید مهم نیست، مهم این است که چقدر از آموزه ها استفاده ببرید، اگر قرار باشد هر هفته یک سمینار جدید باشد، واقعاً کی فرصت می شود که به آموزه ها عمل کرد. نکته دیگر این است که فقط موضوع ترجمه مطرح نیست، تمام ترجمه ها باید از فیلتر مدیریت بگذرد و تک تک جملات بازبینی شود خیلی از اوقات مترجم نتوانسته است ترجمه روانی داشته باشد و باید مدیریت بر اساس تجربه ای که دارد ترجمه را تصحیح کند. اینکه کمیت را بالا ببریم و کیفیت را پایین بیاوریم نه به سود شماست و نه به سود ما.

 • محمد
  سه شنبه 22 خرداد 1397
  کاری به حرفای اقای و یا خانم ms ندارم
  و قضاوت نمیکنم
  
  اما نظر خودم اینه که واقعا نباید بیش از اندازه به یک سخنران اکتفا کرد
  من خودم فقط بخاطر دارن هاردی اشتراک الماس گرفتم
  و این طرز فکر که بخوام برای دیگران صبر کنم رو قبول ندارم چون منم هم هزینه کردم هم زمان گذاشتم
  پس ادم بخواد هر هفته هم از یک نفر فیلم ببینه حالش گرفته میشه
  اصلا من دلیل اصلی اعتمادم به این سایت تنوع فیلم هاش بوده مثلا اولین بود که والتر باند رو به ما شناخت
  پس اگه بخوام منصف باشم باید کمی هم به منتقدین حق داد و به نظرم بهتره که همه سخنران ها و همه نوع اشتراک ها رو سایت شما برای هر فصل مد نظر بگیره
  راستش من خودم اومدم بگم چرا از دارن هاردی چیزی نمیزارید که در کامنت پایینی دیدم میخواهید بزارید
  
  پیشنهادم اینه اگه مرترجم ها کم هستش و سرتون شلوغه میتونین مجموعه رویال ماند رو بزرگ ترش کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز نمی شه که در عرض سه ماه از همه سخنران ها همزمان سمینار گذاشت، شما می گویید دارن هاردی یکی دیگه می گه جک کنفیلد، یک نفر دیگه گرنت کاردن می خواد، خیلی از دوستان آنتونی رابینز می خوان، خیلی ها باب پراکتور، خیلی ها برایان تریسی. هر چقدر هم که ما تیم مترجم قوی داشته باشیم اصلاً فرصت نمی شه از این همه سخنران همزمان سمینار گذاشت، بنابراین برای هر فصل تعدای محدود سمینار و وبینار جدید را می توان به اشتراک گذاشت،این موضوع اصلاً به تعداد مترجم های ما ربطی ندارد. واقعاً امکان اینکه همه دوستان راضی باشند وجود ندارد، ما تمام سعی خود را می کنیم که تمام سلایق پوشش داده شود اما راضی نگه داشتن تمام دوستان به هیچ وجه امکان پذیر نیست

 • Z kelich
  سه شنبه 22 خرداد 1397
  کتاب معجزه سحرخیزی رو چطور میشه خرید؟
  رویال مایند
    

  بعد از اتمام ترجمه در فروشگاه سایت قرار خواهد گرفت، در حال حاضر فقط در بخش محتوای ویژه موجود است.

 • Mohammad mehdi
  سه شنبه 22 خرداد 1397
  در ضمن واقعا این دوره شناسایی و جایگزین کردن عادت ها بسیار عالیه و نشان از زحمات بی دریغ شما داره.لطف کنید در سایت هم قرار بدید 
  و اینکه واقعا کوچکترین مقایسه با بقیه سایت ها و گروه های موفقیت نهایت بی انصافیه.همین طور بی نظیر و پرقدرت ادامه بدید.هستیم پشتتون.سپاس فراوان.
  Love you so much♥♥♥♥♥
  رویال مایند
    

  ممنن از لطف شما، چشم حتماً در سایت قرار خواهیم داد

 • Mohammad mehdi
  سه شنبه 22 خرداد 1397
  درود
  در جواب آقا یا خانم m.s میخواستم بگم که من هم علاقه ای به آموزه های جول اوستین و باب پراکتور ندارم ولی میدونم که طرفدارای زیادی دارن و تعداد مخاطبان رویال مایند هم زیاده و باید تمام سلایق رو پوشش بدن و بهتره یاد بگیریم به سلایق هم احترام بزاریم شما میتونید مثل من از بقیه محتواها استفاده کنید و خرید هر اشتراکی دلیل بر طلبکار بودن کسی نیست هر کسی فقط یک رای داره و نه بیشتر پس نباید طلبکار باشیم ویه مطلب دیگه اینکه الان نگاه کردم نزدیک به 40 سمینار از جول اوستین هست که میانگین 25دقیقه هستن و در کل تقریبا میشه 17 ساعت در حالی که فقط یک سمینار باب پراکتور 14ساعت و سمینارها و وبینارهای دیگه ای هم از ایشون هست پس بی انصاف نباشیم و من به عنوان کسی که به آموزه های جول اوستین و باب پراکتور هیچ علاقه ای نداره نظر دادم و واقعیت رو گفتم.قدردان زحماتتون هستیم پر قدرت ادامه بدید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، ای کاش تمام دوستان مانند شما با انصاف باشند و تمام جنبه ها را در نظر بگیرند

 • sepehr
  سه شنبه 22 خرداد 1397
  درود خسته نباشید و ممنون از سایت خوبتون 
  می خواستم بدونم فایل صوتی این کتاب هم الان شما برای دانلود دارید چون توی یکی از کامنت ها بهش اشاره شده بود و من اکانت یک ماهه گرفته بودم وراضی بودم والان می خوام اکانت یک ساله بگیرم و واقعا به همه پیش نهاد می کنم این سایت رو و امیدوارم که پایدار باشید و باقدرت بیشتر ادامه بدید.
  رویال مایند
    

  بعد از ترجمه کامل کتاب فرآیند صوتی کردن آن شروع خواهد شد و با کمی تاخیر در سایت قرار داده خواهد شد

 • فرانک فروتن
  سه شنبه 22 خرداد 1397
  سلام رویال مایند
  ببخشید من میخوام عضو بشم
  رویال مایند
    

  از بالای صفحه بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید، برای راهنمایی بیشتر می توانید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • آرام ملکی
  دوشنبه 21 خرداد 1397
  درود با عرض ادب و احترام ، بنابه درخواست دوست بزرگوارمون در خصوص ترجمه و صوتی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید  ناپلیون هیل ، بله من خودم علاوه بر نسخه اصلی ، ۱۶ جلد ترجمه اش رو دارم و چند جلد از کتابهای دیگرایشون رو ، ولی متاسفانه یا سانسور شده یا بطور کامل ترجمه و چاپ نشده .... درصورت تهیه ترجمه کامل ، خیلی محبت می کنین ، ممنونم از زحمات بی درغتون ....
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را حتماً بررسی می کنیم

 • رضا رفیعی
  دوشنبه 21 خرداد 1397
  فصلها رو با چه تایمی توی سایت قرار میدید؟ هرشب؟ یا یک شب درمیون؟ واقعا طاقت ندارم و دوس دارم زودتر این چالش جدید رو شروع کنم
  رویال مایند
    

  شما هر روز صبح از سایت فصل جدید دانلود کنید، ما هم در کانال تلگرام هر روز صبح اطلاع رسانی می کنیم

 • علیرضا
  دوشنبه 21 خرداد 1397
  من فقط میخام جواب اقا یا خانم M.S رو بدم و خدمتشون عرض کنم ای کا شما که درگیر مشغله بودید به راحتی قضاوت نمیکردید و کامنت نمیزاشتید چون مجموعه ای به بی نظیری رویال ماند پیدا نمیکنید و نخواهید کرد اینو به عنوان کسی میگم حتی یکک کللیپ ههم از دست ندادهه و تمامم محتوای ویزه رو ا کامل دیده وبیش از یکساله که دارم متناوب این سایتو دنبال میکنم و تغیییر بسیاری در عمل توو زندگیم دیدم این سایت ببینظیییره و در مورد سخنرانی ججول اوستین بگم که اارزوی ماست که هرر هفته باشه چون بینظیره اموزه هاش  و در اخر بگم  اامیددوارم رویال مایندتا ابد  به  کاارش ادامه بده با  قدرت چون با اختلاف اوله و  واقعا از هرلحاظ بی عیب وعالی واقع خسته نباشید به شما تیم عالیتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما، واقعاً انرژی فوق العاده مثبتی را به تیم رویال مایند منتقل کردید

 • محمدرضا
  دوشنبه 21 خرداد 1397
  سلام
  خسته نباشید
  میخواستم بدونم آیا این کتاب نسخه صوتیش هم آماده میشه؟
  
  ممنون از زحماتتون
  رویال مایند
    

  بله

 • بنده خدا
  یکشنبه 20 خرداد 1397
  ممنون که زود جواب دادید.
  بله درست میفرمایید چندین بار در ایران این کتاب ترجمه و صوتی شده؛همونطور که کتاب ثروتمندترین مرد بابل؛اثر مرکب؛بهترین سال زندگی شما؛تو ثروتمند زاده شده ای و خیلی از کتابهایی که الان در محتوای ویژه شما هستش هم نسخه چاپی و هم صوتیش بیرون هستش.
  نظر شخصیم بود چون من اشتراک ویژه شمارو دارم و از کتاباتون استفاده کردم بنظرم اومد گل سرسبد محتوای ویژتون میتونست کتاب ناپلیون هیل باشه
  ممنون
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم، منظور از اینکه این کتاب بارها چاپ شده است این بود که این کتاب از حدود 40سال پیش تا به الان تقریباً توسط تمام انتشاراتی ها چاپ شده است. کتابی مثل کتاب اثر مرکب تازه دو سال است که در ایران به چاپ رسیده است.

 • سعید
  یکشنبه 20 خرداد 1397
  سلام واقعا از شما و تیم خوبتون تشکر میکنم و موفقیت روزافزون را برایتان آرزو میکنم و یه سوال داشتم در فصل دوم کتاب نویسنده اشاره کرده که ساعت 5 یا حتی 4 بیدار شده خواستم بپرسم اگر بخواهیم در این ساعات بیدار شویم باید چه ساعتی بخوابیم. ممنون
  رویال مایند
    

  حداکثر 11 شب، ولی زمان ایده آل برای خوابیدن 10 شب است تا بتوانید 5صبح با انرژی زیاد از خواب بیدار شوید

 • Negar
  یکشنبه 20 خرداد 1397
  ممنونم از سایت خوبتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • بنده خدا
  یکشنبه 20 خرداد 1397
  سلام
  خسته نباشید میگم به کل مجموعه رویال مایند 
  ببخشید من درخواست دارم لطف کنید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلیون هیل رو خودتون ترجمه و صوتی کنید
  اگه رد پای اساتیدی چون باب پراکتور؛جک کانفیلد؛دارن هاردی و البته جیم ران رو دنبال کنیم میبینیم همشون ملهم از الهامات ناپلیون هستن و خود باب پراکتور هم چندین بار تاکید کردند که همیشه کتاب بیندیشید وثروتمند شوید رو همراه خودشون دارند
  در هرحال متشکرم
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی می کنیم، اما این کتاب بارها در ایران چاپ شده است و واقعاً نیازی به ترجمه ما نیست

 • راضیه ناظران
  یکشنبه 20 خرداد 1397
  با سلام و درود 
  بسیار سپاسگزارم بخاطر تمامی لطفی و تلاش هایی که تیم عزیز و موفق رویال مایند انجام میدهد . 
  بسیار خوشحالم که عضو سایت شما هستم واز بخش ویژه استفاده می کنم . به خاطر تمامی محصولاتی که میزارین و حس های خوب و آگاهی های خوبی که میدین قدر دانی می کنم . 
  من هم یکی از چالش هایم سحر خیزی است که خیلی مشکل دارم. و امیدوارم در این دوره بتونم به خواسته خودم برسم چون فکر می کنم خیلی کارها هست که باید انجام بدم خیلی باید برای توسعه فردی خودم انجام بدم که خدا رو شکر با این محصول خوبتون انشاله به خواسته خودم برسم .
  من تقریبا اکثر کتابهای شما رو مطالعه کردم و همه به نوعی عالی هستند . 
  اگر دوستانی هستند که هنوز متوجه تلاش های شما نشدند دلگیر نشین . یه دوست ارزشمندی همیشه میگه اگه من جلسه ای برگزار می کنم اگه فقط یک نفر راه خودش رو پیدا کنه همون برای من بسته . 
  دوستان عزیز شاید به خاطر دغدغه های زندگی خودشون توقعاتی دارند که امیدوارم با کمی صبر و بردباری و مطالعه بیشتر بتونند بهتر عمل کنند و تلاش های شما رو ببینند . گرچه ما انسانها باید بیاموزیم که تأیید از انسانهای دیگه نداشته باشیم و کار درست رو انجام بدیم و نتیجه رو خدا درست می کنه چون نیت مون درسته .
  در پناه خدا باشید .
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • عاطفه
  یکشنبه 20 خرداد 1397
  سلام و تشکر از زحمات شما 
  ببخشید دو ماه پیش اشتراک الماشو تهیه کردم 
  تو تلگرام فرمودین مشترکین الماس به صورت نامحدود و رایگان جزو این کلوپن
  ایا منم جزوش میشم یا باید ثبت نام خاصی انجام بدم؟ 
  تشکر از شما
  رویال مایند
    

  بله اشتراک شما فعال است و عضو این کلوب می شوید

 • M.S
  یکشنبه 20 خرداد 1397
  اولا من عذر خواهی میکنم و قصد ناراحتی و انرژی منفی نداشتم
  وبله من اصلا پیگیر صفحات مجازی نیستم وخب فقط به سایت مراجعه میکنم
  و تعجب می کنم سایت به این بزرگی بنر برنامه اینده خودشو نزده 
  و انصافا خیلی ناراحت شدم چون از استادان بزرگی مثل باب پراکتور و جیم ران که بقیه یک جورایی شاگردشان بودن خیلی وقته چیزی نذاشتین
  
  اینم باید بگم قرار نیست با یک انتقاد تند تلاش شما زیر سوال بره وقرار باشه ناراحت بشین
  فقط خواستم بگم میتونستین تناسب بهتری در ارائه سمینار ها داشته باشین
  
  بازم ازتون میخوام از جیم ران و پراکتور هم غافل نشید
  
  به امید موفقیت بیشتر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز لطف کنید رویال مایند را حداقل در اینستاگرام دنبال کنید

 • M.S
  یکشنبه 20 خرداد 1397
  سلام یک انتقاد داشتم امیدوارم بپذیرید
  من اشتراک الماس شما رو چند ماه قبل سال گرفتم فقط بخاط این شعار شما که میگه:      گروه رویال مایند(Royal Mind) گروهی متشکل از جوانان مترجم، نویسنده و محقق درزمینۀ موفقیت شخصی، شغلی و معنوی است. مشاهدۀ محتوای تکراری، سطحی و همچنین ترجمه‌های گاه ناقص و بی‌کیفیت دنیای وب فارسی، این گروه را ترغیب کرد تا وب‌سایتی معتبر با محتوای باکیفیت و به‌روز برای کاربران فارسی‌زبان تأسیس کند.
  
  راستش چند ماه مشغله کاری داشتم و نرسیدم خودم بیام
  به همسرم گفتم بیاد سمینار ها و وبینار های دارن هاردی و باب پراکتور رو دانلود کنه که از این هفته دوباره شروع به دیدن کنم
  اما متوجه شدم اصلا خبری نیست
  هرچی ترجمه کردین از جول اوستین
  اخرین ترجمتون از پراکتور مال همون چند ماه پیشه
  خب درسته که جول اوستین سخنران خوبیه اما من اگه میخواستم کتابا و سخنان ایشون رو داشته باشم چرا باید اشتراک الماس میگرفتم؟؟؟
  بعدش سخنان ایشون رو اکثر سایت های مشابه شما رایگان میزاره پس شعار های شما چی میشه که اکثر سایت ها تکراری و سطحی میزارن
  نکته بعدی این هست که ایشون موضوع سخنرانیاش بیشتر مذهب گونه و دینی هستش و ایشون کشیش کلیسا هستن
  من اگه بخوام از نظر معنوی و دینی استفاده کنم خب میرم از اموزه های دینی خودمون که کامل تره استفاده میکنم
  
  هیچ راه تماسی هم به صورت مستقیم با مدیر سایتتون هم نیست و اینکه اگر میخواین فقط از یکی زیاد بزارین یا اطلاع رسانی کنید یا اینکه این مسخره بازی اشتراک های مختلف رو بزارید کنار
  الان اونی که اشتراک 3ماه داره باید به ریش ما بخنده چون محصولات پیش روش چند برابر کل محصولات اشتراک یک ساله هستش
  
  امیدوارم حداقل انتقاد پذیر باشید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اولاً که به تازگی سمینارهای فصل بهار به پایان رسیده و همانطور که در تلگرام و اینستاگرام اطلاع رسانی کردیم در تابستان 8سمینار و وبینار  بعلاوه هشت جلد کتاب جدید در سایت قرار می گیرد که به شرح زیر است:

  📚 لیست کتاب هایی که در تابستان 97 در بخش محتوای ویژه سایت رویال مایند به اشتراک گذاشته خواهد شد:

  1️⃣ The Miracle Morning - Hal Elrod - Amazon & New York Times Best Selling
  2️⃣ The Entrepreneur Roller Coaster- Darren Hardy - New York Times Best Selling
  3️⃣ Rich Dad's Cashflow Quadrant - Robert Kiyosaki - World Best Selling
  4️⃣ Seven habits of highly effective people - Stephen Covey - World Best Selling
  5️⃣ The Motivation Manifesto - Brendon Burchard - New York Times Best Selling
  6️⃣ Your Best Life Now - Joel Osteen - New York Times Best Selling
  7️⃣ The Millionaire Fastlane -  M. J. DeMarco - Amazon & New York Times Best Selling
  8️⃣ Deep Work - Cal Newport - Amazon & New York Times Best Selling

  🎬 لیست سمینارهایی که در  تابستان 97 در بخش محتوای ویژه سایت رویال مایند به اشتراک گذاشته خواهد شد:

  1️⃣ Secrets of Great Achievers - Darren Hardy
  2️⃣ 21st Century Leadership - Darren Hardy 
  3️⃣ Your Guide to Wealth - Robert Kiyosaki
  4️⃣ 60 Minutes To Getting Rich - Robert Kiyosaki
  5️⃣ How To Use The Law of Attraction - Jack Canfield
  6️⃣ Full Seminar Brian Tracy in DUBAI (2017)
  7️⃣ Full Seminar Brian Tracy in RUSSIA (2018)

   

  به نظر می رسد شما اصلاً تلگرام  و اینستاگرام رویال مایند را دنبال نمی کنید. منصفانه نیست که فقط به این دلیل که طی 3هفته اخیر چند سخنرانی از جول اوستین در سایت قرار گرفته است این چنین ما را مورد انتقاد قرار دهید. فقط کافی است نگاهی به لیست بالا بیندازید تا بفهمید چه حجم از محتوایی را برای تابستان آماده کرده ایم. واقعاً دوستانی همانند شما که نحوه کار ما را مسخره بازی می دانند و انتقادهای تخریبی می کنند  بسیار به این مجموعه کم لطفی می کنند و تمام انرژی ما را تحلیل می برند. کافی است نگاهی به لیست وبینارها و سمینارهای سال گذشته بیندازید تا متوجه شوید چقدر انتقاد شما نابجا است. همچنین به نحوه نوشتن انتقاد خود هم نگاهی بیندازید تا متوجه شوید چقدر انرژی منفی و چه قدر جملات تخریبی و تحقیرآمیز را در همین یک پاراگراف نثار مجموعه رویال مایند کرده اید.

 • مارال
  یکشنبه 20 خرداد 1397
  هزاران درود و سپاس از خدا و کائنات و شما
  بارها و بارها تلاش کردم سحر خیز باشم و نشد🙈
  و میدونم مهم ترین عامل در موفقیتم همین سحر خیزیه.
  در چالش ۱۶ روزه مطالعه کتاب و عمل کردن به تک تک موارد شرکت میکنم به لطف خدا و واقعا از صمیم قلبم میخوام که سحرخیز بشم، چون خیلی وقت کم میارم برای انجام کارهام.
  باز هم سپاس از بودنتون 🌹❤
  رویال مایند
    

  حتماً با صبر و پشتکار به این هدف مهم دست خواهید یافت

 • Ehsan
  یکشنبه 20 خرداد 1397
  سلام و خسته نباشید به شما و تمام همکارانتون
  میدونم شاید جای مناسبی برای بیان این موضوع نباشه ولی میخواستم بگم تو این چند وقته مخصوصا از شروع فیلتر تلگرام فعالیت کانال و سایت نسبتا کم شده ، شاید هم من اینجوری احساس میکنم و به خاطر وابستگی زیادم به سایت و کانال بوده حتی به همین کلیپهای انگیزشی که قرار میدید
  البته باید اینو هم بگم که تقریبا از شروع فعالیت کانال و سایت باهتونم و آگاهیی که از مطالبتون تو این مدت بدست آوردم مسیر زندگیم رو عوض کرد
  از شما و تک تک اعضاء تیمتون خصوصا آقای ملک زاده بینهایت ممنونم و آرزوی شادی و سلامتی براتون دارم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز از زمان فیلتر تلگرام اینستاگرام رویال مایند هر روز فعال بوده است و چالش های مختلف برگزار می کند، اما حتماً تلگرام رویال مایند دوباره مثل گذشته فعال خواهد شد

 • رامتین
  یکشنبه 20 خرداد 1397
  سلام
  من در کانال تلگرام شما عضو هستم
  یه کمی دسترسی به محتواهایی که پولی هستن سخته
  با سلام
  به نظر من بهتره شرایطی رو فراهم کنید تا افرادی که میخوان مثلا فقط یک محصول رو تهیه کنن هم امکانش وجود داشته باشه
  در کل، کانال تلگرامتون عالیه و محتواها هم فوق العاده هستن
  ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز برای خرید تکی محصولات به فروشگاه سایت مراجعه کنید. 

 • احمد
  شنبه 19 خرداد 1397
  سلام لطفا در مورد کلوپ سحرخیزان موفق که تلگرام زدید کمی بیش تر توضیح دهید
  رویال مایند
    

  در روزهای آینده اطلاع رسانی بیشتر انجام می شود، فعلاً در این حد بدانید که می توانید با تهیه اشتراک ویژه حق عضویت این کلوب را داشته باشید