وبینار ملاقات متعالی - دارن هاردی

امروز دارن هاردی بر روی صندلی می نشیند که زمانی جایگاه کلمنت استون و ناپلئون هیل بوده است. بیش از شانزده سال است که دارن هاردی به عنوان یکی از سردمداران علم موفقیت و رشد شخصی در سطح بین المللی شناخته شده است. همچنین او به عنوان یکی از سرشناس ترین کارآفرین ها در سطح بین الملل شناخته شده است به صورتی که در سن هجده سالگی درآمدی بالغ بر صدهزار دلار داشت و در سن 24 سالگی درآمد سالانه او بیش از یک میلیون دلار بوده است و در سن 27 سالگی شرکتی را راه اندازی کرد که سالانه بالغ بر پنجاه میلیون دلار سود دهی داشته است.

او به عنوان مشاور در امر مدیریت شرکت های مطرح صنعتی فعالیت داشته است. هم اکنون او به عنوان ناشر و مدیر مسئول مجله موفقیت از جایگاه منحصر به فردی برخوردار است. جایگاهی که شرایطی را برای او فراهم کرده است که با کارشناسان حوزه موفقیت و رشد شخصی به صورت مستقیم مصاحبه کند. همچنین این جایگاه امکان مصاحبه با مدیران و کارآفرینان سرشناس، ورزشکاران و قهرمانان المپیک و بازیگران معروف را فراهم کرده است. به همین دلیل او توانسته است اصول مشترک بین تمام افراد فوق موفق را پیدا کند و آنها را به اشتراک بگذارد. دارن هاردی همواره در حال یافتن بهترین روش ها و استراتژی ها در زمینه موفقیت و رشد شخصی است. او خود را متعهد کرده است دیگران را یاری کند تا بتوانند به بالاترین سطح توانایی های خود دست یابند.

دارن هاردی در وبینار "ملاقات متعالی"، 3 اصل بسیار مهم را مطرح می کند. او این 3 اصل را به عنوان 3 راز مطرح می‌کند که تا به حال آنها را در هیچ کتاب و سمیناری مطرح نکرده است و تنها آنها را به عنوان ترفندهایی محرمانه در کسب و کار و زندگی خود به کار بسته است و به عقیده خودش طی یک دهه اخیر این 3 ترفند به او برتری ناعادلانه ای نسبت به تمام رقیبانش داده است. طبق گفته خودش این 3 اصل بسیار مهم را در ملاقاتی که با یک فرد بسیار موفق که بیش از 100 سال عمر داشته است آموخته است. به همین دلیل او نام این وبینار را "ملاقات متعالی" نامیده است. به عقیده دارن هاردی هر کس از این ترفندها آگاهی داشته باشد می تواند طی چند ماه به نتایجی دست یابد که دیگران طی چند سال به آنها دست می یابند. این وبینار را با دقت تماشا کنید و تک تک جملات آن را یادداشت برداری کنید تا شما هم با فراگیری این 3 ترفند نسبت به تمام رقیبان خود برتری ناعادلانه ای داشته باشید.

 

بخشی از این سمینار:

نام وبینار: ملاقات متعالی
سخنران: دارن هاردی
سال تولید: 2018
 

آنچه در این سمینار خواهید دید:

این مصاحبه یکی از عمیق‌ترین مصاحبه‌های "دارن هاردی" با یک فرد فوق ثروتمند است. دارن هاردی از ویلیام صحبت می‌کند. مردی که در فقر زیادی بزرگ شده است، با این حال، بسیار ثروتمند است. ویلیام چیزی به دست آورد که دارن هاردی آن را نهایت موفقیت می‌نامد. او از ویلیام می‌خواهد تا به صد سال زندگی که پشت سر گذاشته است فکر کند و تمام درس‌های کلیدی را بنویسد. ویلیام همه صد سال زندگی خود را فقط در سه جمله خلاصه کرده بود که دارن هاردی با جزئیات کامل به بررسی این سه نکته مهم پرداخته است.

 

فقط زمانی که یک مرد در پایان عمرش است می‌فهمد که با زندگی خود چه کرده است. بزرگ‌ترین شانس ویلیام این بوده است که به سادگی بزرگ شده است. او هیچ راه دیگری جز یافتن راه‌های ساده برای انجام دادن کارها نمی‌دید. هر چیزی بر اساس اصول ساده و ابتدایی است. برای موفقیت نیازی نیست حتماً خیلی باهوش بود، یا اگر باهوش هستید باید خرد حقیقی را ساده ببینید. در طی این سمینار، دارن هاردی در مورد این ملاقات متعالی و بینش عمیق ویلیام صحبت می‌کند.

 

ویلیام از «فشرده‌سازی موفقیت» صحبت می‌کند. این ترفند استیو جابز نیز بوده است. استیو جابز با فشرده کردن زمان به موفقیت‌های شگفت‌انگیزی دست یافت. اگر به مدت ثابت، تمرکز و توجه خود را بدون حواس‌پرتی به کار ببرید، همین فشار می‌تواند جهش‌های بزرگی در نتایج شما به وجود آورد. 


بیشتر مردم روزشان را با شروع کردن چیزی و سپس منحرف شدن از آن یا متوقف شدن به وسیله دیگران شروع می‌کنند. کوچک‌ترین حواس‌پرتی می‌تواند باعث توقف شما شود. اما وقتی سرعت می‌گیرید، سریع و سریع‌تر حرکت می‌کنید. در این هنگام، نیروی «تکانه» وارد عمل می‌شود. وقتی از محدوده خود خارج شدید، قدرت و پتانسیل ماورایی پیدا می‌کنید. فقط یک حواس‌پرتی کافی است تا از مسیر منحرف شوید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که به پیشروی ادامه دهید. 


وقتی ویلیام از مرگ دخترش در سن هشت سالگی تعریف می‌کند به دارن هاردی می‌گوید که راه احترام گذاشتن به عاطفه و کامیابی را بشناسید. ما کارها را به تعویق می‌اندازیم و انجام نمی‌دهیم. مشغول بودن نتیجه تنبلی و نداشتن کنترل بر روی خود است. اما اگر کار زیادی داشته باشید و برای انجامش وقت زیادی نداشته باشید، چه باید کرد؟ ویلیام پاسخ می‌دهد که باید زمان ایجاد کنید و در ادامه توضیح داده می‌شود که چگونه می‌توان زمان را تولید کرد. دارن هاردی با مثال شروع می‌کند و نحوه تولید زمان را توضیح می‌دهد.

 

ویلیام تمام عمر به دنبال تولید زمان بوده است. راهی پیدا کرده است تا از انجام مهارت‌های پر زحمت رها شود و روی هدایت شرکت‌هایش تمرکز کرده است. حتماً این سمینار فوق‌العاده "ملاقات متعالی دارن هاردی" را تماشا کنید. تا دیر نشده زمان را از دست ندهید و زمان تولید کنید. با یاد گرفتن تولید زمان می‌توانید وقت بیشتری را در کنار خانواده‌تان باشید یا وقت‌تان را صرف یادگیری مهارت‌ها کنید. وقتی خردتان رشد کرد و ثروت به دست آوردید باید تغییر کنید. باید پول‌تان را صرف به دست آوردن آزادی‌تان کنید. اگر پول‌تان را برای خرید آزادی‌تان صرف نکنید، بازی را باخته‌اید. آزادی فقط وفور مالی نیست. آزادی زمانی است که روی زمان و سبک زندگی‌تان کنترل دارید. با تولید زمان کنترل همه امور در دست خودتان است اما مدیر عملیات‌های روزانه نیستید. 

 

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • Oliya
  پنج شنبه 7 بهمن 1400
  تشکر ویژه از گروه قدرتمند رویال مایند بابت محبتی که به همه دوستان دارند.🙏🌹🙏🌹
  رویال مایند
    
 • fateme
  شنبه 4 اردیبهشت 1400
  عالییییییییییییییییی
  رویال مایند
    
 • Azin
  سه شنبه 19 آذر 1398
  سلام 
  من واقعا برام چند‌ روزه سوال شده که چه طوری درس خوندن رو به صورت بازی در بیارم؟
  چون یه فرایند طولانیه نسبتا که هر روز تقریبا با درس میگذره و من روحیه ام خراب شه یا ذهنم حالت خستگی داشته باشه ، عملکردم داغون میشه
  رویال مایند
    
 • محمدصالح
  جمعه 7 دی 1397
  بسم الله الرحمان الرحیم.
  سلام، وبینار ملاقات متعالی و سمینار بهره وری دیوانه وار دارن هاردی واقاً فوق العاده است. لطفاً از دارن هاردی، گرنت کاردن و جیم ران محتوای بیشتری قرار بدهید.
  و لطفاً آموزش های جان آساراف را هم قرار دهید.
  باتشکر از تیم خوب رویال مایند
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهادات شما بررسی خواهد شد

 • وحید دمیرچی
  جمعه 1 تیر 1397
  سلام با تشکر از مطالب کاربردی و مفید کانال و سایت Royal Mind.
  رویال مایند
    
 • شاهین
  پنج شنبه 3 خرداد 1397
  این دوره رو نمیشه از فروشگاه تهیه کرد!؟
  رویال مایند
    

  نه متاسفانه این دوره تنها در بخش محتوای ویژه موجود است

 • مصطفی
  چهار شنبه 2 خرداد 1397
  با سلام و تشکر از زحمات شما سوالی برای من پیش اومده که در فیلم خلاصه بالا که 4 دقیقه هست دارن هاردی بیان می کنه زمان این وبینار 90 دقیقه هست ولی همه بخش های موجود که سه بخش بود را من دانلود کردم 60 دقیقه بود می خواستم بدونم این وبینار بخش های دیگرش هم ارائه میگردد ؟
  ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز 3 بخش است، 2 بخش اول حدود 30 دقیقه و بخش آخر حدود 20 دقیقه که ده دقیقه آخر به دلیل اینکه توضیحاتی درباره سمینار بهره وری دیوانه وار است ترجمه نشده است.

 • M
  دوشنبه 10 اردیبهشت 1397
  درود 
  واقعا اون کورسوی امیدی که تو ایران پیدا میشه همین رویال مایند از محدود دلخوشی های من اینجا شما هستید که باعث میشه هر روز کانال رو به امید مطلب جدید چک کنم واقعا اگه فقط یه چی تو این کشور درست باشه اون شمایید.
  از تیم بی نظیرتون نهایت سپاس رو دارم و امیدوارم همینجوری ادامه بدید و هر روز بهتر بشید.
  به امید روزای بهتر
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • Arima
  چهار شنبه 5 اردیبهشت 1397
  من لينك دانلود ملاقات متعالي را نمي بينم. آيا مشكل از اين است كه با موبايل وصل هست ؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را دقیقاً بررسی کنند

 • امید
  یکشنبه 2 اردیبهشت 1397
  سلام. مدت زمانی هست که مطالب سایت شما رو دنبال میکنم و خوندن این مطالب به من امیدواری میده. من به شدت دچار افسردگی و سردرگمی در زندگی هستم، حتی برای درمان بارها به روانشناس مراجعه کردم و مدتی دارو مصرف کردم، اما متاسفانه تمام این کارها فقط مسکن موقت بوده و بعد از مدتی حالت افسردگی و یاس و ناامیدی برگشته، نمیدونم چه کاری میتونم برای نجات از این زندگی جهنمی و سخت انجام بدم.
  رویال مایند
    

  بهترین روش مطالعه مستمر کلیپ ها و کتاب های مثبت است. افسردگی و سردرگمی بیشتر ناشی از نداشتن هدف در زندگی است. ما به شما پیشنهاد می کنیم دوره هدف گذاری را به طور جدی پیگیری کنید.

 • مهرزاد
  چهار شنبه 29 فروردین 1397
  آِيا همين سه قسمت بود يا اينكه ادامه داره؟ احساس كردم مطلب ناقص هست چون مي خواست جملات نوشته شده روي كاغذ رو بخونه.
  رویال مایند
    

  نخیر دوست عزیز چند دقیقه آخر وبینار به معرفی سمینار بهره وری دیوانه وار پرداختند و جنبه آموزشی نداشت.

 • مهربانو
  یکشنبه 26 فروردین 1397
  سلام روزبخیر و خداقوت اول از خدا سپاس گزارم بابت باز کردن دنیایی که نام پنجره اش رویال مایند هست و دوم از شما دوستان موثر و مهم زندگی ام سپاس گزارم که برای رسیدن به رویاهایم، نیروی محرکه قوی را به من القا می کنید. اینجا بهشت است و من در مرکز بهشت! و دنیا بی نظیر و وصف ناشدنی لذت بخش است وقتی که تمام دیدت روی زیبایی ها باشد. شما زیبایی های زندگی ام را صد چندان کرده اید . امیدوارم شروع زیباتر امسالم با موفقیت های هر روز که نتیجه دیدن و مطالعه محتوای سایت شماست رویای چندیدن ساله ذهنم را به واقعیت تبدیل کند.... درودهاااااا و سپااااااس فراوان از شما
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما دوست عزیز

 • محمد
  پنج شنبه 23 فروردین 1397
  با سلام و سپاس از تیم قدرتمند رویال مایند. بی صبرانه منتظر قسمت بعدی ملاقات متعالی هستم. لطفا سریعتر منتشرش کنید.
  رویال مایند
    

  چشم

 • بهرام
  دوشنبه 20 فروردین 1397
  واقعا عالی بود به خصوص قسمت یک و هرجایی که راحب استیو جابز سخنی میگفت و تشکر ویژه باری این همه فعالیت عالی
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • دانیال
  یکشنبه 19 فروردین 1397
  سلام.عالی بود.خواهشا قسمت بعدی رو هم سریعتر قرار بدید.
  تشکر فراااااااواااااان
  رویال مایند
    

  چشم

 • محمدحسین
  شنبه 18 فروردین 1397
  سلام
  ممنون بابت محتواهای عالیتون 
  تو قسمت دوم دارن هاردی میگه کارهاتون رو به بقیه بسپارین و اینجوری برای خودتون زمان بخرین
  در حالی که برندن برچارد تو قسمت شفافیت یکی از بخش های چهاربعد اینده اش بحث مهارت هست .یعنی گفته مهارت های مرتبط با حیطه فعالیت اصلیتون رو یاد بگیرین 
  که این با حرف های دارن هاردی به تناقض میخوره!!!
  رویال مایند
    

  دوست عزیز منظور دارن هاردی کارهایی هست که باید انجام دهید اما الزاماً لازم نیست شما انجام دهید و می توانید با کمک شخص دیگری آن را انجام دهید. با این کار شما می توانید بر روی مهارت اصلی خودتان کار کنید و در حیطه اصلی کاری تان به تسلط برسید. امکان ندارد بتوان در تمام زمینه ها مهارت پیدا کرد.

 • at
  پنج شنبه 16 فروردین 1397
  سلام
  ممنون واقعا عالی بود 
  بی صبرانه منتظر قسمت بعدی هستم.
  رویال مایند
    
 • بهروز
  چهار شنبه 15 فروردین 1397
  با تشکر از سایت واقعا عالی و بی نظیرتون  من یکی که خیلی استفاده کردم از مطالب سایتتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مهسا
  سه شنبه 14 فروردین 1397
  سلام ببخشید من الان چندین روزه دارم سایت رو چک میکنم ببینم کی میزارین ادامه رو ببخشید ممکنه زودتر ادامه این سمینار رو قرار بدید واقعا تو موقعیتی ام که احتیاج دارم بهش الان با استفاده از قسمت اولش واقعا بازده کارم حداقل ۷۰ درصد بیشتر از قبل شده
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر هفته یک قسمت قرار خواهیم داد، در ضمن بلافاصله در کانال تلگرام پیام رسانی می کنیم

 • مهدی
  یکشنبه 12 فروردین 1397
  سلام 
  من معمولا برای ثبت نام توی یک سایت حتی اگه مجانی باشه کلی فکر میکنم که بدردم میخوره یا نه
   سایت شما از معدود سایتهایی بود که حتی با وجود پولی بودن خیلی سریع توش ثبت نام کردم و بعد هم اشتراک یکماهه رو یکساله کردم 
  سایتتون حس خیلی خوبی منتقل میکنه 
  با دیدن ویدیوی بالا یکی از جواب یکی از بزرگترین سوالتم در مورد دلیل موفق نبودن توی کارها رو براحتی جواب گرفتم و همین مطلب بسیار بیشتر از پولی که برای اشتراک یکسال دادم برام ارزش داره 
  کاملا مشخصه که برنامه های سایتتون فکر شده و حساب شده هست و این توی سایتها ایرانی حرکت بسیار خوبیه
  امیدوارم موفق و پیروز باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • حسین
  جمعه 10 فروردین 1397
  سلام، ممنون از سایت فوق العادتون.
  بسیار ویدئو تأثیرگذاری بود.
  خیلی متشکر.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مهسا
  پنج شنبه 9 فروردین 1397
  سلام ممنون بابت سایت عالیتون. میخاستم پیشنهاد بدم که کتابای اقای جوویتالی رو هم ترجمه کنید کتاب محدودیت صفر، عامل گمشده جذب خاسته ها، بزرگترین راز ثروتمند شدن ترجمه شده اگه کتابای دیگه اش رو ترجمه کنید ممنون میشم. اولین نویسنده ای هست کتاباش رو همون لحظه که خریدم نشستم و تا اخر خوندم و ی روزه تمومش کردم . اتفاقا تاثیرات زیادی هم توی زندگیم.دبدم ممنونم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • علی
  سه شنبه 7 فروردین 1397
  من آن قدر سایت مشابه در این 7 روز اول عید97مرور ومطالعه که حسابش از دستم در رفته ولی  به محضی که به این سایت رسیدم در کمتر از 10دقیقه بعد از ورودم با افتخار همراهی یک ساله با شما را برگزیدم واز این بایت شدادمانم ومسرور.
  به امید موفقیت همه ی همراهان گرامی
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • Mohammad mehdi
  سه شنبه 7 فروردین 1397
  سلام 
  واقعا دمتون گرم
  آموزه های دارن هاردی بسیار عملی و کاربردی هستند.من تمام کتابها و کلیپ های دارن هاردی رو در سایت و کانال دنبال میکنم بسیار عالی هستند.
  بسیار از شما به خاطر قرار دادن این وبینار متشکرم. 
  پاینده باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مهسا
  سه شنبه 7 فروردین 1397
  سلام ببخشید بخش های بعدی را کی قرار می دهید ؟
  رویال مایند
    

   طی دو هفته آینده تمامی بخش ها قرار خواهد گرفت

 • Sajad
  سه شنبه 7 فروردین 1397
  سلام ممنون بابت اين وبينار ارزشمند. دست مريزاد.
  يه درخواست دارم اينكه آقاي دارن هاردي يه وبينار دارند به اسم "سيستم باورها" حدود 50 دقيقه كه تبليغش رو تو يكي از سايتهاي مشابه ديدم ، اگه ممكنه براي عموم يا براي اعضاي ويژه به اشتراك بگذاريد.
  متشكرم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در بخش محتوای ویژه موجود است با نام "نظام باورهای افراد فوق موفق"

 • کالی نصیری
  سه شنبه 7 فروردین 1397
  سلام من بخش اول ملاقات متعالی رو دانلود کردم بی صبرانه منتظر قسمتهای دیگه شم . کی بخشهای دیگه واسه دانلود آماده میشه ؟
  رویال مایند
    

  طی دو هفته آینده تمامی بخش ها به اشتراک گذاشته می شود

 • محمدهاشم
  سه شنبه 7 فروردین 1397
  سلام
  سوالی که ذهنم درگیر گرفت اینه که این فشرده سازی موفقیت را روی چه کارهایی میشه اجرا کرد ؟ آیا روی کارهایی که قصد ایجاد عادت داریم جواب میده ؟
  رویال مایند
    

  در تمام کارها جواب می دهد. به طور مثال شما یک بازه 90 روزه برای دستیابی به هدفی مشخص می کنید و خود را متعهد می کنید که در این 90 روز تمام انرژی و تمرکز خود را برای به انجام رساندن آن هدف صرف کنید و یا می خواهید پروژه ای را به پایان برسانید  90 دقیقه را تعیین می کنید و در این 90 دقیقه تمام تمرکز و انرژی خود را به انجام آن پروژه اختصاص می دهید.

 • پوریا
  سه شنبه 7 فروردین 1397
  سلام
  در ابتدا بسیار متشکرم از تیم شما که کاملا حرفه ای و دلسوزانه تمام زوایای رسیدن به موفقیت را با حداقل دریافتی در اختیار مشتاقان این مسیر قرار داده اید و بیان تشکری که لایق زحمات شما باشد بسیار سخت خواهد بود .
  واما مطلبی بود که ذهن بنده را درگیر پاسخش کرده بود ،
  استاد دارن هاردی در کتاب اثر مرکب خود فرمولی را ارائه کردند که عبارت بود از جمع کارهای کوچک +مدت زمان+تلاش و پایداری در آن مسیر که نتیجه آن را بسیار شگرف می دانستند و ادعا می کردند که رمز موفقیت ایشان در گرو این فرمول بود و حتی خود را لاکپشتی توصیف کردند که قادر است هر خرگوشی را شکست دهد به شرط آنکه زمان کافی را در اختیار داشته باشد ، ولی این استاد بزرگوار در این وبینار بسیار جذاب به مطلبی پرداخته اند که با گفته های قبلیشان در تعارض است و تا آنجایی پیش رفته اند که در اظهار نظری جدید موفقیت خود را مدیون این فرمول دانسته اند که فعلا با بیان یکی از آن سه اصل که عبارت است از (تمرکز و تلاش بسیار در یک بازه زمانی کوتاه ) با فرمول اثر مرکب که حاکی از قدمهای آسته و پیوسته هستند کاملا متفاوتند ، حال این سوال برای بنده ایجاد شده که کدامیک از این دو روش کاملا متفاوت می تواند من را در مسیر موقیت یاری کند و یا اینکه باید بین اهداف مختلف روش های متناسب با آن را پیش گرفت که در این صورت بازهم سوالی مطرح می شود که چگونه می توان به این بینش رسید که از هر کدام از این دو روش چگونه و چه مواقعی و نسبت به چه اهدافی باید استفاده کرد ؟
  پیشاپیش از پاسخ منطقی شما کمال تقدیر و تشکر رو دارم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تکنیکی که دارن هاردی از آن به عنوان "فشرده سازی موفقیت" نام می برد به این معنی است که شما در یک بازه زمانی مثلاً 90روزه، تمام تمرکز و انرژی خود را به انجام رساندن یک هدف خاص انجام دهید. همانطور که در کلیپ اول توضیح دادند اکثر افراد در طول روز از کاری به کار دیگر می روند و تمام پروژه های آنها ناقص است. اما اگر همان فرد بازه هایی 90 دقیقه ای تعریف کند و در آن بازه های 90 دقیقه ای فقط و فقط به انجام یک پروژه رسیدگی کند و در این 90 دقیقه تمام عوامل حواس پرتی را حذف کند، می تواند در عرض آن 90 دقیقه، به اندازه چندین ساعت و یا حتی چندین روز یک فرد معمولی بازده داشته باشد. اینگونه در طولانی مدت این فرد در عرض چند ماه دستاوردهایی دارد که یک فرد معمولی ممکن است در طول چند سال این دستاوردها را داشته باشد. با این وجود همچنان موفقیت او حاصل مرکب شدن اقدامات او در طولانی مدت است با این تفاوت که به دلیل تمرکز و بهره وری بالا نسبت به افراد معمولی زمان کوتاه تری برای رسیدن او به اهدافش نیاز است به همین دلیل نام این تکنیک را "فشرده سازی موفقیت" نامیده است.

 • امید
  دوشنبه 6 فروردین 1397
  سلام. موضوعی که نظرم رو جلب کرد این بود که در برخی از کتابها و ویدیوهایی که شما در سایت به اشتراک گذاشته اید عنوان شده که هدفهای واقع بینانه داشته باشید. بطور مثال به یاد دارم که در یکی از کتابها عنوان شده بود که اگر در حال حاضر در یک آپارتمان محقر کوچک زندگی میکنید انتظار نداشته باشید که سال آینده در یک خانه بزرگ زندگی کنید.
  اما موفقیت های دارن هاردی این موضوع رو نقض میکنند. اینکه در سن 24 سالگی یک میلیون دلار به دست آورده و در 27 سالگی شرکتی راه اندازی کرده که 50میلیون دلار درآمد داشته، خیلی رویایی هستند.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ایشان از سن 18 سالگی کارآفرینی کرده اند و بعد از 6 سال تلاش در سن 24 سالگی به یک میلیون دلار خود دست یافته اند و در نهایت در سن 27 سالگی به موفقیت بزرگ خود دست یافته اند، دستیابی به موفقیت بزرگ چیزی حدود 9 سال برای ایشان زمان صرف کرده است. ما چیز به نام آسانسور موفقیت نداریم، موفقیت پلکانی است.

 • امید
  دوشنبه 6 فروردین 1397
  سلام و تشکر بابت این وبینار. مشتاقانه منتظر قسمتهای بعد هستیم. لطفا زودتر در سایت قرار بدهید.
  رویال مایند
    

  چشم

 • sajjad
  دوشنبه 6 فروردین 1397
  واقعا تحت تاثیر این وبینار و صحبت های دارن هاردی و مصاحبه ای که با یکی از افراد فوق ثروتمند جهان انجام داده قرار گرفتم.
  
  دوستان در بخش اول دارن هاردی اولین و مهمترین رمز موفقیت این شخص فوق ثروتمند که حاصل 37000 ساعت خرد و تجربه است رو فشرده سازی موفقیت عنوان میکنه در مورد این موضوع دارن در سمینار بهره وری بالا که در سایت رویال مایند هم موجوده توضیحات بیشتری داده و بر اساس دفترچه هدف گذاری نیز شما میتونید چهار چالش 90 روزه در یک سال برای خودتون ایجاد کنید و به نتایج باورنکردنی و شگفت انگیز در سال جدید دست یابید.
  من به دوستان رویال مایندی پیشنهاد میکنم که سمینار بهره وری دیوانه وار دارن هاردی رو قبل از شروع دوره هدف گذاری (18 فروردین)مشاهده کنید و 4 چالش 90 روزه که توضیحات کاملش در دفترچه هدف گذاری هست در نظر بگیرید .من مطمئنم که با این روش به نتایج بینظیر دست پیدا میکنم و امیدوارم شما هم بر اساس همین روش عمل کنید.
  میخوام دو تا از مهمترین چالش های 90 روزه خودم رو برای دوستان علاقه مند بگم :
  1.سه ماهه اول سال:یادگیری روش های تندخوانی و تقویت حافظه
  2.سه ماهه دوم سال:یادگیری زبان انگلیسی
  امیدوارم بهترین سال زندگیتون رو امسال برای خودتون رقم بزنید.
   از رویال مایند که این وبینار فوق العاده ،فوق العاده با ارزش و بینظیر رو از دارن به اشتراک گذاشت بسیار سپاسگزارم❤🌷
  رویال مایند
    

  ممنون از به اشتراک گذاری اهداف و تجربه تان، ما هم امیدوار هستیم سال 97 بهترین سال زندگی تان شود

 • نرگس
  دوشنبه 6 فروردین 1397
  بي نهايت ازتون بابت اين وبينار عالي سپاسگزارم. فوق العاده بود. ميتونم بپرسم بخش هاي بعدي تا چه زماني به اشتراك گذاشته مي شود؟
  رویال مایند
    

  تا دو هفته دیگر تمام بخش ها به اشتراک گذاشته می شود

 • دل آرام
  دوشنبه 6 فروردین 1397
  با سلام و تبریک سال نو. از اشتراک گذاری این وبینار بسیار متشکرم و امیدوارم بقیه قسمت ها را به زودی ارسال بفرمایید. واقعا صحبت های این وبینار بسیار جدید و متفاوت بود. من کم پیش می آید که در مورد مطلبی نظری بدهم ولی بسیار تحت تاثیر این وبینار قرار گرفتم که نتوانستم حس خودم را با شما سهیم نشوم. متشکرم از مطالب سایت. سال خوبی برای همه آرزومندم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، چشم به زودی تمامی قسمت ها به اشتراک گذاشته می شود

 • Mahmoud bayatpoor
  یکشنبه 5 فروردین 1397
  با سلام و تبريك سال نو وتشكر بسيار بابت محتواى فوق ويژه رويال مايند
  اگر اين امكان وجود داره كه از محتواى ويژه اى از مجلهsuccess درقسمت مقاله بگذاريد
  رویال مایند
    

  سال نو شما هم مبارک، چشم دوست عزیز پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • مهسا
  یکشنبه 5 فروردین 1397
  عااالی بود عاالی منتظر قسمت های بعدی هستم بی صبرانه - تشکر از تیم رویال مایند برای اشتراک گزاری و ترجمه این ویدو های ارزشمند
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • sajjad
  یکشنبه 5 فروردین 1397
  سلام و درود
  به عنوان یکی از کاربران همیشگی رویال مایند سپاسگزارم از اینکه جدیدترین و بهترین ها رو به اشتراک میگذارید.
   وبینار دارن هاردی چند بخش است؟
  رویال مایند
    

  این وبینار داری 3 بخش است