سمینار اصول موفقیت - جک کنفیلد

جک کنفیلد نویسنده و ناشر بیش از 60 کتاب پُرفروش است که نزدیک به 80 میلیون نسخه از آن‌ها به 39 زبان دنیا به چاپ رسیده است. نام او در میان لیست پُرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز است که در تاریخ 24 می 1998 توسط کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت رسید. درآمد خالص او در ده سال اخیر، چندین میلیون دلار بوده است. در چندین برنامه مطرح تلویزیونی (از نمایش تلویزیونی اپرا وینفری گرفته تا صبح بخیر آمریکا) شرکت کرده است و برای نزدیک به 500 کمپانی مختلف در سراسر دنیا، سخنرانی‌هایی در ارتباط با کسب ثروت انجام داده‌ام.

جک کنفیلد فردی است که مجله تایم او را به عنوان فرد پشت امپراطوری “پدیده چاپ و نشر این دهه” نام‌گذاری کرده است. او یکی از متخصصین برتر آمریکا برای ایجاد عملکردهای برتر برای کارآفرینان، رؤسای شرکت‌ها، مدیران، متخصصان فروش، کارمندان شرکت‌ها، و آموزش‌دهندگان است. در طول 30 سال گذشته، او با پیام جذاب، سبک مربیگری شخصی، و انرژی توانمند کننده خود توانسته است به صدها هزار نفر کمک کند که به رویاهای خودشان دست پیدا کنند.

 جک کنفیلد که توسط بسیاری از افراد به عنوان مربی شماره یک موفقیت در آمریکا شناخته می‌شود، دلیل متفاوت بودن افراد موفق را مطالعه کرده و آن را گزارش کرده است. او می‌داند که چه چیزی به آنها انگیزه می‌دهد، چه چیزی آن‌ها را پیش می‌راند، و چه چیزی باعث الهام دادن به آن‌ها می‌شود. او این بینش را با تعداد بی‌شماری از مخاطبین در سطح بین‌المللی به اشتراک می‌گذارد و استراتژی‌های موفقیت خودش را در رسانه‌ها، با شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، و سازمان‌های حرفه‌ای به افراد جویای موفقیت درمیان می‌گذارد.

اگرچه جک کنفیلد در زمینه‏‌های مختلف موفقیت فردی، خانوادگی و مالی در سمینارها و کتاب‏های خود به دیگران آموزش می‏دهد، اما دلیل اصلی شهرت وی تاکید مداوم بر تاثیر اعتماد به نفس افراد در دستیابی به موفقیت است و بیشتر آموزه‌های او هم روی همین موضوع استوار شده‌اند. ازجمله شرکت‌های معتبری که تاکنون از تعالیم و مشاوره‌های او به عنوان یک مدرس برجسته بهره برده‌اند می‌توان به مایکروسافت، هوندا، زیمنس، سونی، مریل لینچ، ویرجین ریکوردز، فدرال اکسپرس، زیراکس، دایملرکرایسلر، دومینوز پیتزا و... اشاره کرد. کنفیلد تنها نویسنده آمریکایی است که توانسته جایزه ABBYو جایزه ناشر کتاب برگزیده کالیفرنیای جنوبی را در یک سال دریافت کند. 

 

موضوع  کتاب و سمینار "اصول موفقیت" به یک سری ایده‌ها و نظرات سودمند مربوط نمی‌شود، بلکه اصولی هستند که از دیرباز تاکنون توسط افراد موفق بسیاری در طول تاریخ مورد استفاده قرار گرفته‌اند. شما می توانید همان نتایجی را که افراد موفق در زندگی به آنها دست یافتند به دست آورید . شما نیز قادر خواهید بود به سطوح غیر قابل تصوری از موفقیت و کامیابی دست یابید. زیرا این اصول و تکنیک ها به خوبی جواب خود را پس داده اند تنها کاری که لازم است  انجام دهید این است که آنها را در زندگی شخصیتان پیاده کنید.

جک کنفیلد در سمینار "اصول موفقیت"، اصول و استراتژی هایی مطرح می کند که برای رسیدن به هر هدفی جواب می دهد. چنانچه این اصول را آموخته ، با آنها خو بگیرید و مرتباً در زندگی روزانه از آنها استفاده کنید، زندگی‌تان متحول شده و به فراتر از آنچه در رویاهایتان به آن می اندیشید خواهید رفت.

 

 

بخشی از این سمینار:

نام سمینار: اصول موفقیت
سخنران: جک کنفیلد

 

آنچه در این وبینار خواهید دید:

آقای "جک کنفیلد" یکی از نویسندگان و سخنرانان مطرح دنیا که با کتاب "سوپ مرغ برای روح" توانست میلیون‌ها جلد از این کتاب را در سرتاسر جهان به فروش برساند، فرمولی برای موفقیت دارد که هر کدام از ما با آشنایی با این فرمول می‌توانیم دید جدیدی نسبت به زندگی و موفقیت در زندگی خود داشته باشیم و در نهایت با رعایت اصول موفقیت انگیزه‌های خود را تقویت کنیم و زندگیمان را آنطور که دوست داریم بسازیم.
 
این فرمول می‌گوید ما نسبت به اتفاقاتی که در اطرفمان می‌افتد واکنش‌های متفاوتی را نشان می‌دهیم که در نهایت نتایجی را برای ما رقم می‌زند که یا باعث موفقیت ما می‌شود یا برعکس باعث شکست و ناکامی ما می‌شود(پیشامدهای زندگی + واکنش  =  نتیجه)
 
آقای جک کنفیلد می‌گوید در مسیر زندگی و موفقیت اینکه مردم چه می‌گویند اصلاً مهم نیست مهم این است که ما خودمان به خودمان چه می‌گوییم زیرا گفته‌هایمان نسبت به خودمان تاثیر بسیار زیادی در زندگی ما دارد و اینکه خودمان نسبت به خودمان چه فکری می‌کنیم و دیدمان نسبت به خودمان چگونه باشد تاثیر بسیار قدرتمندی بر ما خواهد داشت. از نظر آقای جک کنفیلد افراد اصولاً کار جدیدی برای موفقیت خود در زندگی انجام نمی‌دهند، به این دلیل که دوست ندارند احساس بدی را تجربه کنند در غیر این صورت اگر حس خوبی نسبت به موضوع داشته باشند سریعاً آن کار را انجام خواهند داد.
 
اصولاً انسان‌ها سه نوع واکنش نسبت به پیش‌آمدهای زندگی دارند که:
1- یک سری از واکنش‌ها بصورت رفتاری است.
2- بعضی از واکنش‌ها بر اساس افکار هستند و افکار جدیدی را شکل می‌دهند.
3- بعضی ار واکنش‌ها تصویری را به یاد می‌آورند و یا تصویر جدیدی را می‌سازند.
 
اقای جک کنفیلد در مورد موفقیت می‌گوید موفقیت در یک جنبه از زندگی برای ما سودی ندارد همان‌گونه که شاید دیده باشید افرادی را که در عین موفقیت مالی زیاد شاد نیستند. این نشان می‌دهد که این افراد تعادلی در زندگی خود ندارند و فقط در یک مورد توانسته‌اند به موفقیت برسند.
 
جنبه‌های مختلف موفقیت: 
1- مالی
2- تجارت 
3- زمان تفریح و سرگرمی
4- سلامتی و تناسب اندام
5- روابط ایده‌آل
6- رشد شخصی
7- میراث یا چیزی که از خود به یادگار خواهیم گذاشت
 
اگر هر کدام از ما بتواند تعادلی را که آقای جک کنفیلد در رابطه با جنبه‌های مختلف زندگی می‌گوید، برقرار کنیم آن موقع است که رشد و شکوفایی ما چندین برابر می‌شود و معنای واقعی موفقیت را خواهیم فهمید و طعم زیبای موفقیت را خواهیم چشید. در مسیر موفقیت هر انسانی چالش‌ها و مسائلی وجود دارد که می‌تواند با تغییر عادات خود و با رعایت اصول موفقیت انگیزه‌ی خود را افزایش دهد و با گام‌های کوچک مسیر موفقیت خود را بسازد.
 
آقای جک کنفیلد در این سمینار معنا و مفهومی ساده، روان و متفاوت و متقارن با اصول روانشناختی انسان بیان می‌کند که هر فرد با اجرای اصول موفقیت شرایط را به نفع خود رقم بزند. هر فرد می‌تواند با مدیریت ذهن، خواسته‌های خود را به راحتی تصور کند و دید مثبت نسبت به رسیدن موفقیت داشته باشد و برای رسیدن به موفقیت قدم بردارد و با پشتکاری که در این بین ایجاد می‌شود و تبدیل به عادت‌های مثبت می‌شود ادامه دهد. وقتی پشتکار در پس اقدام قرار گیرد قانون جاذبه کار خود را شروع می‌کند و آنچه را در انتظارش هستید به شما می‌دهد. این قانون اتفاقات و شرایط و افرادی را سر راه شما قرار خواهد داد که شما به موفقیت برسید.


 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • نرگس
  شنبه 17 شهریور 1397
  من یکی دوسال هست که اشتراک میگیرم و از محتویات سایتتون استفاده میکنم و ممنونم بخاطر محتوای فوق العاده سایت ولی بسیار متاسفم که الان باید برا دانلود کلیپ هایی که قسمتای اولشون رو قبلا خریده بودم،اشتراکم رو ارتقا بدم!کاش یه مقدار همدلی بیشتری با مخاطباتون داشتین و شرایط رو سخت نمیکردین برا کسی مثل من که دانشجو هستم و هزینه خرید این اشتراک رو باید از قبل بین هزینه های سرسام اور دیگه م کنار بذارم...
  رویال مایند
    

  دوست عزیز باور کنید مبلغی که برای رشد شخصی خود کنار می گذارید هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.

 • مهشید
  شنبه 30 تیر 1397
  سلام خدمت دوستان عزیزم در رویال مایند سمینار جک کنفیلد بی نظیر بود قدر دان زحمات شما هستم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • حامد
  دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
  خواهشا هر چه سریعتر قسمت های بعدی این سمینار را قرار دهید.
  سپاس
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این سمینار به پایان رسیده است، قسمت آخر با تشویق تماشاچیان به اتمام رسید

 • سعید
  سه شنبه 4 اردیبهشت 1397
  سلام .ممنونم از تمام زحمات شما. 
  من دو فرزند پسر ، 12 ساله و 7 ساله دارم . خیلی دوس دارم از این آموزشهای زیبای شما توی تربیت اونها استفاده کنم و بذر های موفقیت، اعتماد به نفس و ....توی وجود اونها به درستی بکارم. اولا آیا میتونم از این آموزه ها به طور مستقیم توی تربیت اونها استفاده کنم بدون اینکه حس مقاومت کردن توی اونها بوجود بیاد؟ مثل کتابهای صوتی که توی خودرو ازش استفاده میکنم. و ثانیا ، استادی میگفت ، چیزی رو آموزش بدین که بتونید اون موضوع رو پرورش هم بدید. تقاضام اینه که کتابهایی یا مطالبی جهت نحوی آموزش صحیح و پرورش اونها به فرزندانمون توی دستور کار رویال مایند هست و اگه جواب مثبته چطور میتونیم به اونها دست پیدا کنیم.  با تشکر.
  رویال مایند
    

  سعی می کنیم چنین محتوایی که مخصوص نوجوانان هستند در سایت قرار دهیم. اما بهترین روش این است که شما خودتان این مطالب را مطالعه کنید و به تدریج این آموزه ها و باورهای مثبت را به فرزندانتان منتقل کنید چون شاید بعضی از آموزه ها مخصوص سنین بزرگسالی باشند و برای نوجوانان هنوز ملموس نباشد.

 • سعید
  جمعه 31 فروردین 1397
  با تشکر از تلاش و ارائه محتوای ارزشمندتون
  این سمینار چند قسمت هست؟
  ایا تمام محتوای کتاب رو شامل میشه؟
  رویال مایند
    

  نخیر، چکیده ای از کتاب اصول موفقیت است. بعد از این سمینار، سمینارهای دیگری از جک کنفلید به اشتراک خواهیم گذاشت که تکمیل کننده این سمینار هستند.

 • یاشار تورک اوغلو
  چهار شنبه 29 فروردین 1397
  کانال خوبی دارید
  رویال مایند
    

  ممنون

 • مهسا
  پنج شنبه 23 فروردین 1397
  عالی منتظر قسمت های بعد هستیم ..
  رویال مایند
    
 • محمدرضا
  چهار شنبه 22 فروردین 1397
  با سلام
  خیلی خیلی عالی بود واقعا ممنون..
  اگه امکانش هست سینما انگیزش هم فیلم جدید اضافه کنید.
  تشکر
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • پریسا
  جمعه 17 فروردین 1397
  سلام لطفا اطلاع بدید قسمت های بعدیش کی اماده میشه ممنون
  رویال مایند
    

  از همین هفته به طور منظم در سایت قرار خواهد گرفت

 • حمیدرضا ترابی
  جمعه 17 فروردین 1397
  سلام
  قسمت های بعدی تین سمینار رو فراموش کردید!!!
  اصول موفقیت جک کنفیلد عالیه..
  لطفاً اگه امکانش هست تمرکز بیشتر رو روی کتاب و کنفرانس و کتاب صوتی اصول موفقیت بگذارید تا زودتر آماده بشه... 
  چون بدون شک کتاب کامل و بسیار مفیدی هست. 
  ممنون میشم این سمینار رو زودتر تکمیل کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز از این هفته به طور منظم به اشتراک گذاشته می شود

 • سارا
  چهار شنبه 15 فروردین 1397
  سلام 
  مي خواستم خواهش كنم اگر ممكنه فصل هاي جديد اين كتاب رو هم بگذاريد ، اخه فصل اول خيلي وقته گذاشته شده
  ممنونم
  رویال مایند
    

  چشم، از هفته آینده به سرعت به اشتراک گذاشته می شود

 • عباسی
  یکشنبه 5 فروردین 1397
  خیلی عالی است
  رویال مایند
    
 • حسن
  یکشنبه 5 فروردین 1397
  با عرض سلام و احترام.لطفا به سینما انگیزش رو هم مثل سمینارهای موفقیت توجه کنید.
  رویال مایند
    

  چشم

 • احمدرضا
  یکشنبه 5 فروردین 1397
  سلام سمینار خوبیه ممنون از شما.منتظر بقیه قسمتهاش هستم.
  رویال مایند
    

  طی چند هفته آینده به طور کامل به اشتراک گذاشته می شود

 • سجاد
  شنبه 4 فروردین 1397
  سلام. بابت اين سمينار از شما متشكرم و سوالم اينه كه اين سمينار چند قسمت خواهد بود؟
  رویال مایند
    

  حدود پنج قسمت