کتاب الکترونیکی اصول موفقیت - جک کنفیلد

موضوع این کتاب به یک سری ایده‌ها و نظرات سودمند مربوط نمی‌شود، بلکه اصولی هستند که از دیرباز تاکنون توسط افراد موفق بسیاری در طول تاریخ مورد استفاده قرار گرفته‌اند. من به مدت 30 سال این اصول را مورد مطالعه قرار داده و سعی کرده‌ام آن‌ها را در زندگی‌ام به کار ببرم. موفقیت فوق‌العاده‌ایی که اکنون در زندگی بدست آورده‌ام و از آن لذت می‎برم، نتیجه‌ی به کار بردن اصولی است که از سال 1986 به طور مداوم در حال یادگیری آن‌ها بوده‌ام.

موفقیت‌هایی که من در طول این سال‌ها به دست آورده‌ام، شامل دستاوردهای زیر است: من نویسنده و ناشر بیش از 60 کتاب پُرفروش هستم که نزدیک به 80 میلیون نسخه از آن‌ها به 39 زبان دنیا به چاپ رسیده است. نام من در میان لیست پُرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز است که در تاریخ 24 می 1998 توسط کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت رسید. درآمد خالص من در ده سال اخیر، چندین میلیون دلار بوده است. در یک عمارت زیبا در ایالت کالیفورنیا زندگی می‌کنم. در چندین برنامه مطرح تلویزیونی (از نمایش تلویزیونی اپرا وینفری گرفته تا صبح بخیر آمریکا) شرکت می‌کنم. ستونی در یکی از روزنامه‌های هفتگی که میلیون‌ها خواننده دارد به نوشته‌های من اختصاص دارد. دستمزدم برای هر سخنرانی، چیزی حدود  25000 دلار است. برای نزدیک به 500 کمپانی مختلف در سراسر دنیا، سخنرانی‌هایی در ارتباط با کسب ثروت انجام داده‌ام. جوایز بسیاری در زمینه کسب و کار و امور عام‌المنفعه کسب کرده‌ام. روابط بی‌نظیری با همسر زیبا و فرزندان فوق‌العاده‌ام دارم. به یک آرامش درونی، تعادل، شادمانی و نیک‌اندیشی دائمی دست پیدا کرده‌ام.

من این فرصت را داشتم که با 500 کمپانی مختلف، ستاره‌های موفق تلویزیون، سینما و موسیقی، نویسندگان معروف، بهترین مربیان و راهنماهای معنوی در ارتباط بوده و با آن‌ها گفتگو کنم. با تعدادی از اعضاء کنگره آمریکا، ورزشکارهای حرفه‌ای، مدیران شرکت‌های مطرح و بازاریاب‌های حرفه‌ای که برای گذراندن تعطیلات به استراحتگاه‌ها و گردشگاه‌های لوکسی مانند استراحتگاه چهار فصل در نویس بریتیش وست ایندیز یا هتل‌های بی‌نظیری مانند آکاپیولکو و کانکیون می‌آمدند، ملاقات کردم. هم‌چنین این افراد را زمانی که برای اسکی کردن به آیداهو، کالیفورنیا ویوتا می‌رفتم یا برای کوهنوردی به کالیفورنیا و واشینگتون می‌رفتم یا برای گذراندن تعطیلات به بهترین استراحتگاه‌های هاوایی، استرالیا، تایلند، موراکو، فرانسه و ایتالیا می‌رفتم ،می دیدم و با آن‌ها صحبت می‌کردم.

 

 مانند اکثر شما که در حال خواندن این کتاب هستید، زندگی من هم از یک سبک معنوی شروع شد. من در شهر ویلینگ ایالت ویرجینیای غربی، شهری که پدرم در یک مغازه گل فروشی کار می‌کرد و 8000 دلار در سال درآمد داشت. مادرم یک فرد الکلی بود و پدرم مجبور بود بیش‌تر از حد توانش کار کند. من سرتاسر تابستان را (به عنوان نجات غریق در یک استخر و بعضی اوقات در یک مغازه گل فروشی همانند پدرم) کار می‌کردم تا بتوانم از پس هزینه‌های زندگی‌ام بربیایم. برای ادامه تحصیل در دانشگاه، بورسیه تحصیلی گرفتم و برای تهیه کتاب‌های درسی، خرید پوشاک و سایر هزینه‌هایم، در رستورانِ خوابگاهِ محل تحصیلم صبحانه سرو می‌کردم. هیچ‌کس سر سوزنی هم به من کمک نکرد. سال آخر فارغ‌التحصیلی‌ام از دانشگاه به عنوان معلم به صورت پاره وقت مشغول به کار شدم، که درآمدم 60 دلار در هفته بود و در حالی که ماهیانه 79 دلار اجاره خانه می‌دادم، 161 دلار بیش‌تر برایم باقی نمی‌ماند و مجبور می‌شدم با این پول از پس سایر مخارج‌ام بر بیایم. تا پایان ماه، مجبور بودم غذایی را که خودم به آن می‌گفتم شام 21 سنتی را بخورم که شامل یک قوطی 10 سنتی سس گوجه، ترشی سیر و یک پاکت 19 سنتی نودل اسپاگتی بود که با آب جوش درست می‌کردم و می‌خوردم.

می‌توان گفت دقیقاً زیر خط فقر زندگی می‎کردم. پس از فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه، به عنوان دبیر تاریخ در یک دبیرستان مخصوص سیاه پوستان که در جنوب کالیفرنیا بود، مشغول به کار شدم. در آن‌جا بود که برای اولین بار با مربی‌ام دبلیو کلمنت استون آشنا شدم. استون یک مولتی میلیونر خود ساخته بود که من را برای کار در شرکتش استخدام کرد. آن‌جا بود که وی من را با اصول اولیه موفقیت که هنوز هم در زندگی کنونی‎ام از آن‌ها استفاده می‌کنم، آشنا کرد. وظیفه‌ی من یاد دادن همین اصول به سایر افراد دیگر بود. پس از گذشت سال‌ها و آشنا شدنم با استون، مصاحبه‌های بی‌شماری با صدها فرد موفق، مانند ورزشکارهای حرفه‌ای المپیک، تهیه کنندگان معروف، نویسندگان کتاب‌های پُرفروش، مربی‌های کسب و کار و رهبران سیاسی، روئسای موفق مؤسسات و فروشندگان و بازاریاب‌های درجه یک داشتم. هزاران کتاب (تقریباً هر 2 روز یک کتاب) مطالعه کردم، در صدها سمینار شرکت کردم و ساعت‌های زیادی را صرف گوش دادن به فایل‌های صوتی کردم تا در نهایت بتوانم اصولی را که به موفقیت و شادمانی ختم می شود، کشف کنم. سپس سعی کردم این اصول را در زندگی خودم پیاده کنم. در نهایت، اصولی را که فکر می‌کردم جواب می‎دهد، در سخنرانی‌ها، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی‌ام به بیش از یک میلیون نفر در 50 ایالت آمریکا و 20 کشور دنیا یاد دادم.

 

جک کنفیلد

 

شما می‌توانید همان نتایجی را که افراد موفق در زندگی به آن‌ها دست یافتند، به دست آورید. من معتقدم که شما نیز قادر خواهید بود به سطوح غیرقابل تصوری از موفقیت و کامیابی دست یابید، زیرا این اصول و تکنیک‌ها به خوبی جواب خود را پس داده‌اند. تنها کاری که لازم است شما انجام دهید، این است که آن‌ها را در زندگی شخصی‌تان پیاده کنید. پایه و اساس  آموزه‌های این کتاب، برای تمام افراد و مشاغل کارساز است. حتی برای اشخاصی که در حال حاضر بیکار هستند. فرقی نمی‌کند که هدف شما تبدیل شدن به بهترین بازاریاب در شرکت‌تان باشد یا تبدیل شدن به یک معمار برجسته. حتی هدف شما می‌تواند گرفتن نمرات عالی در مدرسه، کم کردن وزن، خرید خانه رؤیایی، تبدیل شدن  به یک ورزشکار حرفه‌ای در سطح جهانی، ستاره‌ی راک، روزنامه نگار برگزیده، یک مولتی میلیونر یا یک کارآفرین موفق باشد. اصول و استراتژی‌های عنوان شده در این کتاب، برای رسیدن به تمام این اهداف جواب می‌دهد. چنان‌چه این اصول را آموخته، با آن‌ها خو بگیرید و مرتباً در زندگی روزانه از آن‌ها استفاده کنید، زندگی‌تان متحول شده و به فراتر از آن‌چه در رؤیاهای‌تان به آن می‌اندیشید، خواهید رفت.

 

ساختار کتاب

به منظور یادگیری هرچه سریع‌تر اصول و تکنیک‌های عنوان شده در این کتاب، مطالب در شش بخش مختلف به خواننده عرضه شده است. بخش اول، «اصول پایه‌ای موفقیت و کامیابی» که شامل 25 فصل در ارتباط با اصول پایه‌ای است که شما می‌بایست برای رسیدن به جایگاهی که خواهان آن هستید، آن‌ها را انجام دهید. شروع کار با کشف موارد ضروری است که به شما در پذیرفتن 100% مسئولیت زندگی و نتایج حاصل از آن کمک می‌کند. سپس یاد خواهید گرفت چطور به صورت واضح و کاملاً شفاف، اهداف و دورنمای زندگی خود را مشخص کرده و دریابید حقیقتاً از زندگی چه می‌خواهید. بعد از آن خواهید آموخت چطور به یک اعتقاد و ایمان راسخ از خودتان و رؤیاهای‌تان دست پیدا کنید. سپس به شما یاد خواهم داد چطور رؤیاهای خود را به اهدافی واقعی تبدیل کرده و برای رسیدن به آن‌ها یک برنامه‎ریزی عملی داشته باشید. حتی به شما یاد خواهم داد چگونه نیروی خارق‌العاده‌ی عبارت‌های تأکیدی و تصویرسازی ذهنی را تحت کنترل خود قرار دهید. نیرویی که یکی از رموز موفقیت تمامی ورزشکاران المپیک، کارآفرینان مشهور، رهبران جهان و سایر افراد موفق بوده است.

فصول بعدی کتاب نیز شامل مواردی هستند که انجام آن‌ها همانند اصول قبلی، لازم و ضروری است. اما بعضی از آن‌ها شامل گام‌های عملی جالب توجهی هستند که برای واقعیت بخشیدن به رؤیاهای شما ضروری است.

 

بخش 2،  «خود را از لحاظ درونی آماده‌ی تبدیل شدن به یک فرد موفق کنید»، لیستی از کارهای مهمی است که می‌بایست انجام دهید تا از درون متحول شوید. اقداماتی که به شما کمک خواهند کرد، موانع روحی روانی و احساسی را که سد راه موفقیت شما می‌شوند، از میان بردارید. این که صرفاً بدانید چه اقداماتی باید انجام دهید، کافی نیست. کتاب‌های زیادی در این زمینه به چاپ رسیده است. شما هم‌چنین باید اهمیت روش حذف باورهای مربوط به ترس از شکست، خود کم‌بینی و عادت‌های رفتاری‌ای را که شما را عقب نگه می‌دارد، بیاموزید. چنان‌چه این باورها را از بین نبرید، مانند این می‌ماند که در حال راندن اتومبیلی باشید که ترمز دستی آن بالا است. این اعتقادات همانند موانعی هستند که مانع پیشرفت شما شده و یا روند آن را کُند می‌کنند. باید بیاموزید چگونه پای‌تان را از روی ترمز بردارید، در غیر این صورت مجبور می‌شوید همیشه با استرس و نگرانی زندگی کرده و به اهداف‌تان دست پیدا نکنید. در بخش دوم چه مطالبی یاد خواهید گرفت؟ شما در این فصل یاد خواهید گرفت چطور در جمع افراد موفق قرار گرفته، بابت رویدادهای خوشایند گذشته سپاس‌گزاری کرده و رویدادهای ناخوشایند گذشته را به حال خود رها کنید. خواهید آموخت چطور با موارد بی‌ارزش زندگی مواجه شده، با آغوش باز به استقبال تغییرات رفته و خود را برای یادگیری مطالب جدید در زندگی متعهد کنید. در این فصل نگاهی خواهیم انداخت به روند پاکسازی ذهن و جسم‌تان از تمامی آلودگی‌هایی که تاکنون از طریق نیمه تمام گذاشتن برخی کارها در زندگی، انرژی با ارزش‌تان را که می‌توانست صرف رسیدن به اهداف‌تان شود، می‌ربود. هم‌چنین به شما خواهم آموخت که منتقد درونی خود را به یک مربی درونی تغییر داده و عادت باارزش موفق شدن که زندگی‌تان را متحول خواهد کرد، در خودتان ایجاد کنید.

 

بخش 3، «یک تیم موفقیت راه بیندازید.» در این بخش به شما خواهم آموخت چگونه و به چه دلیل باید تیم‌های مختلف پشتیبانی برای خود داشته باشید تا وقت کافی برای تمرکز کردن بر روی استعداد اصلی‌تان ایجاد کنید. هم‌چنین خواهید آموخت چگونه مفهوم زمان را دوباره برای خود تعریف کرده، یک مربی شخصی پیدا کنید و به خرد درونی خود که با وجود همیشه در دسترس بودن، هیچ‌گاه از آن استفاده نکرده‌اید، دست یابید.

 

در بخش 4 تحت عنوان «روابط موفق ایجاد کنید» به شما اصولی را در قالب یک سری تکنیک‌های خاص خواهم آموخت  که با استفاده از آن‌ها می‌توانید روابط موفقی ایجاد کرده و آن‌ها را حفظ کنید. در دوران همکاری‌های استراتژیک و فعالیت‌های شبکه‌ای، غیرممکن است که بدون داشتن مهارت‌های ایجاد ارتباط در سطح جهانی به موفقیت‎های بزرگ و ادامه‌دار رسید.

 

در نهایت، به این دلیل که برخی افراد پول را معادل موفقیت دانسته و هم‌چنین به این دلیل که پول برای بقای حیات و ارتقاء سطح کیفی زندگی لازم و ضروری به نظر می‌رسد، عنوان بخش 5، «موفقیت و پول»  نام دارد. در این فصل به شما خواهم آموخت چطور می‌توانید باورهای مثبت بیش‌تری نسبت به پول در خود ایجاد کرده و این‌که چطور به این اطمینان خاطر دست یابید که پول کافی برای داشتن آن نوع سبک زندگی را که اکنون و در دوران بازنشستگی خواهان آن هستید، در اختیار دارید. و در نهایت، اهمیت پس‌انداز یک دهم از درآمدتان را که موفقیت‌تان  را تضمین خواهد کرد، به شما نشان خواهم داد.

 

بخش 6، تحت عنوان «حرکت به سوی موفقیت و کامیابی» شامل دو فصل کوتاه راجع به اهمیت شروع روند موفقیت و کمک کردن به دیگران برای موفق شدن می‌باشد. خواندن این فصول به شما در خلق زندگی رؤیایی که همیشه آرزوی آن را داشتید و شاید نمی‌دانستید چطور می‌توانید آن را خلق کنید، کمک می‌کند.

بسیار خوب، اجازه دهید کار را شروع کنیم . زمان آن فرا رسیده که زندگی را که آرزو داشتید تجربه کنید.

 

نام کتاب: اصول موفقیت

نویسنده: جک کنفیلد
تعداد فصول: 64 فصل
تعداد صفحات: 606 صفحه
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند

فهرست:

جلد اول: اصول 24گانه موفقیت
جلد دوم: برای موفقیت باید خودتان را تغییر دهید
جلد سوم: تیمی برای موفقیت تشکیل دهید
جلد چهارم: روابطی موفق ایجاد کنید
جلد پنجم: اصول پول درآوردن

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • یاسر
  سه شنبه 15 آبان 1397
  با سلام
  آیا این تاب تموم شده؟ یا ادامه داره؟ چون فصل های جدیدش نیومده
  رویال مایند
    

  دوست عزیز 64 فصل کتاب قرار داده شده است

 • حسین دادخواه
  شنبه 17 شهریور 1397
  سلام. خدا قوت
  امروز داشتم مجدد به فایل های صوتی کتاب گوش می کردم. امیدوارم هر چه سریع تر مشکل گوینده حل بشه و نسخه صوتی این کتاب ارزشمند بارگزاری بشه. واقعا مورد نیازه.
  در ضمن با عنایت به نداشتن قابلیت جستجو در سایت، لطفا #جک_کنفیلد را هم به موارد موجود اضافه کنید. (درخواست برای چندمین بار)
  واقعا به کلیپ های جک کنفیلد نیاز دارم. 
  در کل میزان بارگزاری کتاب های صوتی کم شده. اگه میشه بیشتر کنید. 
  سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  کتاب های صوتی جدید در حال آماده سازی است و همچنین قابلیت جستجو در سایت جدید فراهم خواهد شد.

 • حمیدرضا
  چهار شنبه 14 شهریور 1397
  سلام
  وقت بخیر
  خداقوت
  خیلی کارتون درسته.. 
  یه مورد... حس میکنم کمی تو ترجمه سانسور میکنید یا ترجمه رو کمی مغراضانه انجام میدید...
  شما که نیاز به گرفتن مجوز کتاب ندارید ، پس چرا بعضی جاها سانسور شده یا درست ترجمه نشد..
  مثلا تو همین کتاب اصول موفقیت چندجا آورده نشده.. من اصل کتاب رو برام هدیه آوردن.. و از سایت شما هم دانلود کردم و کامل خوندم
  یا جایی تو کتاب اصلی نمیگه بعد از سرنگونی شاه ایران... کسی که از ایران میره قطعا از روی کار اومدن حکومت جدید ناراحت پس به حکومت قبلی نمیگه سرنگونی...!!
  مورد بعدی اینکه نیازی به این همه سیکوریت کردن PDF نیست.. من خواستم جاهایی از کتاب خط بکشم کامنت بذارم برای خودم.. اما همه موارد قفل شده ان... امکانش هست باز کنید!؟؟؟
  ولی در کل سپااااااااااس فراوان
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این دیگه سلیقه مترجم بوده که نوشته است سرنگونی شاه ایران... در کتاب های جدید محدودیت های pdf ها برداشته شده است

 • رضا رفیعی
  سه شنبه 13 شهریور 1397
  این کتاب بی نظیر بود. با هر صفحش در این مدت اخیری که در حال مطالعش بودم زندگی کردم. بهم انگیزه فوق العاده ای داد. ایده های بی نظیری توی ذهنم ایجاد کرد. مطمئنا در آینده ای نزدیک دوباره با تمام وجودم مطالعش می کنم. ممنون از تیم رویال مایند
  فقط اگه امکان داره قابلیت هایلایت کردن رو هم اضافه کنید چون واقعا مطالب مهم رو باید هایلایت کرد تا با هر بار مراجعه بیشتر درکش کنیم
  رویال مایند
    

  چشم برای کتاب های جدید قابلیت هایلایت اضافه شده است انشاالله برای کتاب های قبل هم این قابلیت فعال خواهد شد

 • Sepehr
  دوشنبه 12 شهریور 1397
  درود بر شما 
  حالا که ترجمه ی کتاب تموم شد امکانش هست کل کتاب رو به صورت یک فایل در بیارید که بشه راحت تر چاپش کرد؟ و اینکه بعضی از دوستان می گفتن شماره گذاری یا ترتیب صفحه ها اشتباه شده درستشون کردید؟
  رویال مایند
    

  به دلیل اینکه تعداد صفحات زیاد است اگر یک جا قرار دهیم مطالعه آن برای خیلی از دوستان سخت است بنابراین فایل هر جلد را جدا گذاشته ایم، صفحه بندی هم اصلاح شده است

 • رضا رفیعی
  یکشنبه 11 شهریور 1397
  بی صبرانه منتظر بودم این کتاب رو تموم کنم
  فقط یه خواهشی دارم اینه که فصول رو به همون ترتیبی که از اول شروع اشتراک گذاری اینجا قرار میدید قرارش بدید. چون واقعا وقتی فصول جدا جدا گذاشته میشن و بعد یهو یکی میشن من به شخصه گم می کنم کدوم رو کی دانلود کرده بودم
  رویال مایند
    

  چشم، این کتاب 64 فصل داشت و واقعاً کتاب حجیمی بود، معمولاً اکثر کتاب ها بین 8 تا 10 فصل دارند.

 • رضا رفیعی
  جمعه 2 شهریور 1397
  با سلام. این کتاب کلا چند فصله؟
  رویال مایند
    

  64 فصل

 • حامد
  شنبه 20 مرداد 1397
  با سلام و خداقوت 
  میخواستم بدونم هنوز خبری از صوتی کردن مجدد این کتاب نشده؟ سپاس بخاطر فعالیت عالی تون در زمینه موفقیت
  رویال مایند
    

  در حال تهیه کتاب های صوتی جدید هستیم انشاالله به زودی به اشتراک خواهیم گذاشت

 • کورش
  دوشنبه 18 تیر 1397
  سلام من این کتاب رو میخوام بخرم باید چی کار کنم من فقط این کتابو لازم دارم نمیخوام اشتراک بخرم از کجا باید این کتابو بخرم باید صبر کنم تا تمام فصل هاش ترجمه بشه؟
  رویال مایند
    

  بله به زودی ترجمه فصول به پایان می رسد و در فروشگاه سایت قرار می گیرد

 • محمد مومنی
  شنبه 26 خرداد 1397
  سلام
  وقتتون بخیر و شادمانی
  لطف فرموده و صفحات جلد اول کتاب اصول موفقیت رو شماره کذاری فرمایید. این بی نظمی در برخی از کتاب های منتشرشده توسط شما باز هم تکرار شده است. کتاب ها رو من بصورت کاغذی مطالعه می کنم و در کتابخانه نگه می دارم و این سهل انگاری شما منو به زحمت می اندازه
  متشکرم.
  رویال مایند
    

  در تمام کتاب ها این نکته رعایت شده است، اما شاید بعضی از فصل ها این اتفاق افتاده باشد. چشم حتماً بررسی خواهیم کرد

 • یاسمن
  سه شنبه 22 خرداد 1397
  سلام، کتاب صوتی اصول موفقیت را تا فصل ۵ گوش کرده بودم اما دیگر نمیتوانم پیدایش کنم، چرا؟ حذف شده است؟
  و اینکه سایت گزینه جستجو ندارد؟
  رویال مایند
    

  برای گوینده کتاب صوتی مشکل به وجود آماده است

 • s
  سه شنبه 1 خرداد 1397
  خانم مالوردي خيلي خوب كتاب صوتي رو اجرا مي كردند دليل عدم استفاده از ايشون چي هست؟
  رویال مایند
    

  برای گوینده مشکل به وجود آمده است

 • امیر
  دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
  سلام و خدا قوت
  سایتتون فوق العاده ست
  قول کتاب صوتی این کتاب رو هم داده بودید . منتظریم :)
  رویال مایند
    

  متاسفانه برای گوینده مشکل به وجود آمده است، انشاالله گوینده جدیدی جایگزین خواهد شد

 • آزاد
  یکشنبه 30 اردیبهشت 1397
  سلام و خسته نباشيد، واقعا محشريد، رويال مايند سايت فوق العاده اي هست ، لطف كنيد كتاب صوتي اصول موفقيت رو هم زوتر بذاريد.
  رویال مایند
    

  گوینده کتاب صوتی با مشکل مواجه شده است، انشاالله گوینده جدیدی را جایگزین خواهیم کرد

 • افشین لطفی
  پنج شنبه 13 اردیبهشت 1397
  سلام وخسته نباشید خدمت تیم قدرتمند رویال مایند
  واقعااااااا خسته نباشید
  کارتون عالیه فقط
  تنها در خواستی که دارم اینه که کتاب های صوتی رو خیلی زودتر آپدیت کنید
  و اینکه از آقای مرتضوی کیاسری بیشتر استفاده کنید در کتاب هاب صوتی
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • محمد
  یکشنبه 9 اردیبهشت 1397
  بنده اشتراک تهیه کردم، برای دانلود اگر کتاب ها و این محصولات بخش ویژه را به صورت یک جا یعنی 1 فایل قرار دهید خیلی ممنون میشم. تیکه تیکه سخت هست دانلودشون. یا اینکه همینجوری تیکه تیکه باشه و فایل دانلود کل کتاب الکترونیک یا صوتی رو هم قرار بدید. با تشکر از شما
  رویال مایند
    

  دوست عزیز کتاب هایی که ترجمه آنها به اتمام رسیده است به صورت یکجا در سایت قرار می گیرند اما کتاب هایی که در حال ترجمه هستند فصل به فصل قرار می گیرند.

 • سعید
  سه شنبه 4 اردیبهشت 1397
  این کتاب یکی از پرمحتوا و کاربردی ترین کتاب هایی هست که مطالعه کردم و از همه مباحث در خودش داره و واقعا سیستم و اصول موفقیت رو در برگرفته والبته ترجمه عالی و نوع نگارش حرفه ای تیم رویال مایند درک و اثر گذاری رو صد چندان کرده....
  اگه ممکنه زودتر فصل های بعدی رو به اشتراک گذاشته بشه
  ممنون از تیم رویال مایند بدلیل محتوای ارزشمند و ارائه مطالب کاربردی و نقش موثری که در شکل گیری جامعه موفق ایفا میکنه
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، چشم هر هفته 3فصل جدید از این کتاب ترجمه خواهد شد

 • Mohammad mehdi
  دوشنبه 27 فروردین 1397
  سلام وقت بخیر
  واقعا آموزه های جک کانفیلد مانند آموزه های دارن هاردی بسیار موثر و کاربردی هستند.من کلیپ های آموزشی که از این دو استاد در تلگرام میگذارید را با جدیت پیگیری میکنم و واقعا عالی هستند لطفا به اشتراک گذاشتن این کلیپ ها را ادامه دهید
  با تشکر از تیم بی نظیر رویال مایند واقعا از بقیه سایت ها و تیم هایی که در زمینه موفقیت فعالیت میکنند یه دنیا جلوترید.واقعا غیر قابل مقایسه اید.
  رویال مایند
    

  چشم، ممنون از لطف شما

 • محسن سروي
  یکشنبه 26 فروردین 1397
  فوق العاده ايد دست مريضاد به همه شما عزيزان خدا قوت دم غيرتتون گرم تشكر بي نهايت
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • toni
  یکشنبه 26 فروردین 1397
  very good
  رویال مایند
    
 • sajjad ghorbani
  یکشنبه 19 فروردین 1397
  سلام و درود
  من از تیم حرفه ای رویال مایند درخواست دارم کتاب هایی که ترجمش قبلا به فارسی انجام شده رو انجام ندید و تمرکز بر ترجمه بخش های دیگر باشد .به طور مثال این کتاب و کتاب قدرت عادت قبلا به فارسی ترجمه شده.
  سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هدف رویال مایند این است که طی چند سال آینده به مرجع علم موفقیت تبدیل شود، بنابراین باید تمام کتب و سمینارها ترجمه شود.

 • محمد عریانی نژاد
  پنج شنبه 16 فروردین 1397
  درود بر شما. من اشتراک برنز را خریداری کرده ام و مقدمه و فصل اول کتاب اصول موفقیت جک کنفیلد را دانلود کرده ام. می خواستم ببینم ادامه مطالب کتاب را کجا می توان دانلود کرد؟
  با سپاس
  رویال مایند
    

  دوست عزیز از هفته آینده هر هفته 3فصل از این کتاب به اشتراک گذاشته می شود

 • مجتبی شهریور
  شنبه 4 فروردین 1397
  با سلام
  ضمن تبریک سال نو و تشکر از زمات بی دریغ تیم رویال مایند
  در صورت امکان کتاب صوتی این کتاب را تولید کنید
  متشکرم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما. چشم تهیه خواهیم کرد.

 • ZAHRA
  جمعه 3 فروردین 1397
  سلام محتواي سايت بسيار بسيار عالي و بينظيره خدا قوت سپاسگزارم از مديريت عالي وب سايت
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علیرضا
  جمعه 3 فروردین 1397
  کتاب بسیار کاربری است، هر هفته چند فصل از این کتاب عالی را به اشتراک می گذارید؟
  رویال مایند
    

  هر هفته 3 فصل از این کتاب به اشتراک گذاشته می شود

 • محسن
  جمعه 3 فروردین 1397
  بسیار کتاب عالی هست، مشتاقانه منتظر فصل های بعد هستم
  رویال مایند