سمینار بهترین سال زندگی شما - جیم ران

جیم ران آموزگار بسیاری از اساتید بزرگ در زمینه موفقیت بوده است، از قبیل دارن هاردی، آنتونی رابینز، برایان تریسی و جک کنفیلد. جیم ران  متولد ۲۵سپتامبر ۱۹۳۰ کارآفرین، نویسنده و سخنران آمریکایی است. او تا سن ۲۵ سالگی مانند همه اقشار متوسط مقروض نمی‌توانست راهی برای رسیدن به آرزوهای خود بیاید.در همین زمان با کارآفرینی به نام جان اِرل شُف(John Earl Shoaff) آشنا شد. بطوری که مسحور ثروت، فهم تجاری، جذبه و فلسفه زندگی او شدارل شف ساعت­های زیادی را صرف آموزش فلسفه شخصی خود به جیم ران کرد. افکاری نظیر:

 

بیشتر از میزانی که روی شغلت کار می‌کنی روی خودت کار کن،  

درآمد تو مستقیماً به طرز فکر تو مربوط می‌شود، نه به وضع کنونی اقتصاد،  

اگر دوست داری چیزی تغییر کند ابتدا باید خودت تغییر کنی.  

 

“جیم” شروع به ساختن بیزنسی کرد تا جای حقوق ناچیز او از فروشندگی در مغازه را بگیرد‌. درست پس از ۵ سال از اولین دیدار آنها، “شف” در سن ۴۹ سالگی درگذشت. تنها یک سال پس از مرگ “شف” در حالی که “جیم” ۳۱ سال داشت، او به یک میلیونر تبدیل شد. “ران” به طور مکرر در همایش‌های خود، آموزش‌های “شف” را سبب تغییر زندگی خود می‌دانست.  داستان از فرش به عرش رسیدن او بسیار تأثیرگذار  بود اگر در اینجا تمام می‌شد. ولی او تازه شروع به ساختن میراث واقعی خود کرد. در اوایل دهه ۶۰ میلادی او از خانه خود یعنی آیداهو به بوِرلی هیلز نقل مکان کرد. و شروع به تعریف داستان زندگی خود برای دیگران نمود. عنوان داستان او این بود:  “پسر مزرعه‌داری که از آیداهو به بورلی هیلز رسید.”

هم چنان که زمان می‌گذشت، جیم ران فهمید اکثر مردم خواستار شنیدن داستان موفقیت و فلسفه رشد شخصی او که او را به این کمال و فضیلت رسانده بود، هستند. پس از آن، جیم ران تا زمان مرگ به مدت ۴۰ سال تجربه خویش را در سمینارهایش بیان می‌کرد.۴ میلیون نفر در سراسر جهان در سمینارهای وی شرکت کرده‌اند. او در سال ۱۹۸۵م. جایزه CPAE  را از انجمن سخنرانان ملی آمریکا دریافت کرد و همچنین مؤلف ۱۷ کتاب، کتاب صوتی و برنامه ویدیویی است. بدون شک جیم رآن یکی از اسطوره‌ها در زمینه موفقیت و رشد فردی است. وی در طول زندگی خود هزاران نفر را در طی همایش‌ها ، و میلیون‌ها نفر را از طریق کتب خود با اصول موفقیت آشنا نمود. داستان شگفت انگیز ران از ایالت آیداهو شروع می‌شود، او در ۱۹ سپتامبر ۱۹۳۰ در مزرعه‌ای در ایالت آیداهو متولد شد. 

جیم ران  به عِنوانِ فیلسوفِ تجاری شناخته شده است. او هرگز مدّعیِ تدریسِ حقایقِ ناب نبود، بَلکه اصولِ بنیادین را تدریس می کرد، از جمله نقل قول های او می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

- هیچ اُصولِ بُنیادینِ جدیدی وجود ندارد. حقیقت چیزِ جدیدی نیست، بَلکه پیر و کُهنه است.

- هر که به مردم خدمت کند، خود را در راهِ بزرگی و عَظَمَت، ثَروت، رضایت، اعتبار و لَذّت قرار می دهد.

- مطالبِ سَبُک را نخوانید، چون ممکن است با آن‌ها سرگرم شَوید، ولی رُشد نمی‌کنید.

- آرزو نکنید که مسایل آسان تر باشند، بَلکه آرزو کنید شما بهتر شَوید.

- مهمّترین خواسته یِ شما از یک شغل، نباید این باشد که چه چیزی به دست می آورم، بَلکه باید این باشد که چه چیزی خواهم شد.

- زمانی که شدیداً خواستارِ چیزی هستید، حتماً راهی برایِ دست یابی به آن پیدا خواهید کرد.

- بدونِ احساسِ ضرورت، اشتیاق ارزشِ خود را از دست می دهد.

- با تحصیلاتِ رسمی تنها می توان گذرانِ زنده گی کرد، امّا با خودآموخته گی می توان ثَروت اندوخت.

- زمانی را برایِ جمع بندیِ گذشته اختصاص دهید، سپس می توانید طرحی بر اساسِ تجربیّاتِ تان رسم کنید و از آن برایِ سرمایه گذاری در آینده بهره بَرید.

 

سمینار "بهترین سال زندگی شما"، سمیناری جامع است. در این سمینار هر آنچه که باید برای موفقیت در سال جدید بدانید، به شما آموخته می شود. با مشاهده این سمینار خواهید فهمید چگونه می توانید در عرض یکسال به چیزهایی دست یابید که دیگران تمام عمر خود را صرف رسیدن به آنها چیزها می کنند. تنها کافی است کمی جاه طلب باشید و اشتیاق سوزانی درون شما شعله ور باشد، در این صورت آموزه های این سمینار شما را به هر آنچه می خواهید می رساند. این سمینار را طی چند هفته آینده دنبال کنید و تمام آموزه های آن را به خوبی فرا بگیرید و در به کارگیری آن استاد شوید و خواهید دید که سال جدید، بهترین سال زندگی شما خواهد شد.

 

 

بخشی از این سمینار:

نام سمینار: بهترین سال زندگی شما
سخنران: جیم ران
حجم کل فایل : 1.3 گیگابایت (8قسمت)

 

آنچه در این وبینار خواهید دید:

"جیم ران" در سمینار بهترین سال زندگی شما، مطالبی را یادآوری می‌‌کند که بسیار ساده و پیش پا افتاده به نظر می‌‌رسند اما خرد و فلسفه‌ی عجیبی که پشت این اصول ساده وجود دارد شگفت‌‌انگیز است. او ابتدا به شما کمک می‌‌کند که فلسفه‌‌تان را تغییر دهید. چرا که فلسفه‌ی زندگی هر شخص عامل اصلی تعیین ‌کننده‌ی این است که زندگی‌‌تان چگونه کار کند. همچنین به شما آموزش می‌‌دهد که دست از غر زدن بردارید و از امکانات موجود حداکثر استفاده را ببرید.


در ادامه راهکار فرایند تبدیل فجایع به دستاورد را توضیح می‌‌دهد که چگونه عمل می‌‌کند؟ برای این کار کافی است خطاها را حذف کنید و آن‌‌ها را با نظم‌های تمرین شده جایگزین کنید. شاید جذاب‌‌ترین نکته‌ی این سمینار آموزش معجزه باشد. شاید بپرسید چگونه معجزه کنیم و اصلاً چگونه چنین چیزی ممکن است؟


معجزه وقتی رخ می‌‌دهد که: می‌‌توانید کاری را انجام دهید و باید آن کار را انجام دهید و آن را انجام می‌‌دهید. او به طور کلی به شما آموزش می‌‌دهد که چگونه سبک زندگی‌‌تان را بهبود ببخشید. یعنی اینکه یاد بگیرید چطور بهتر زندگی کنید و زمان‌تان را ارزشمندتر کنید. اما راز تغییر و با ارزش‌‌تر شدن چیست؟ این است که باید روی خودتان سخت‌‌تر از شغل‌تان کار کنید.
 

در ادامه‌ی سمینار یاد می‌‌گیرید که چگونه از شرایط غیرقابل تغییر، با تغییر واکنش‌‌هایتان به نفع خودتان استفاده کنید. پس از این آموزش‌‌ها جیم ران برایتان روشن می‌‌کند که بهترین کاری که می‌‌توانید انجام دهید، تمام کاری نیست که می‌‌توانید انجام دهید. همچنین در انتها روش هدف‌‌گذاری ساده و کاربردی را بیان می‌‌کند و ایده‌ها و راهکارهایی را با شما در میان می‌‌گذارد تا بتوانید با تبدیل شدن به نسخه‌ی بهتر خودتان سال بهتری را تجربه کنید.

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • احسان
  سه شنبه 21 دی 1400
  جیم ران تاثیر گذارترین فرد تو زندگی من هستش اقا خواهشا باز هم از جیم ران محتوا بزارید
  رویال مایند
    
 • اویس
  پنج شنبه 4 شهریور 1400
  چقدر این مرد فرهیخته هست هر کلمه ای که میگه رو باید با طلا نوشت  جیم ران بزرگ و شاگردش دارن هاردی کارآمد ترین و منطقی ترین حرفارو در زمینه رشد شخصی میزنن ازتون ممنونم که این سمینار رو در اختیار ما قرار دادین و تقاضا دارم که بیشتر رو این مرد تکرار نشدنی و دارن هاردی متمرکز بشین 🌹🌹🌹
  رویال مایند
    
 • مهدی
  پنج شنبه 21 مرداد 1400
  بسیار ارزشمند بود 
  سپاس 🌷
  رویال مایند
    
 • نوید باغبانی
  شنبه 20 اردیبهشت 1399
  با سلام و تشکربسیاااااار فراوان از سایت رویال مایند...درخواست اولم اینه که لطفا از جیم ران فقید بیشتر محتوا قرار بدید و درخواست دومم که شدید تر هم هست اینهکه تو این کنفرانس جیم ران از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید صحبت میکنه و غیر از جیم ران بسیاری از بزرگان دیگر موفق هم از این کتاب بارها و بارها اسم برده اند.اگر ممکنه برامون قرارش بدید.اعتماد بسیاری بالایی به مجموعه شما داریم که بهترین هارو برامون تهیه میکنید...جای خالی این اثر توی ساییتتون واقعا احساس میشه...ان شا الله که اصل و کامل این اثر رو برامون قرار بدید..بی نهایت ممنون از مدیریت و همه پشتیبانان سایت رویال مایند
  رویال مایند
    

  سلام. به بخش پارادایم شیفت مراجعه کتید و کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید دانلود کنید.

 • ahmadreza
  پنج شنبه 10 بهمن 1398
  سلام خواهشن از جیم ران کتابها و سمینارهای دیگه ای بزارید.سپاس
  رویال مایند
    

  چشم انشاالله در آینده سمینارهای بیشتری به اشتراک خواهیم گذاشت

 • سپهر غلامی
  چهار شنبه 4 اردیبهشت 1398
  سلام، روز بخیر، ضمن تشکر بابت قرار دادن این سمینار ارزشمند، لطفا سمینارهای بیشتری از ایشان را منتشر نمایید. چرا که منشاء آموزه های برخی از اساتید حال حاضر در زمینه رشد شخصی برگرفته از سخنان جیم ران است.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • سپهر غلامی
  سه شنبه 3 اردیبهشت 1398
  سلام. اول از همه بابت آماده سازی این سمینار بسیار ارزشمند از شما متشکرم. خواهشی که داشتم اینه که سمینارهای بیشتری از ایشان را در سایت قرار دهید.
  اکثر اساتید حال حاضر در زمینه موفقیت، هم آموزشهای اساسی خودشون رو از جیم ران اقتباس کردن.
  رویال مایند
    

  چشم

 • مرتضی
  جمعه 30 فروردین 1398
  با سلام کتاب 12ستون استاد جیم ران رو به همه دوستان توصیه میکنم
  رویال مایند
    
 • حسین دادخواه
  پنج شنبه 22 فروردین 1398
  سلام مجدد
  منظورم فقط جیم ران بود و نه اساتید دیگه.
  لطفا از جیم ران بازم فیلم بگذارید
  ممنون
  رویال مایند
    

  چشم، به تدریج از تمام استاتید سمینار و وبینار به اشتراک می گذاریم

 • حسین دادخواه
  چهار شنبه 21 فروردین 1398
  سلام
  جیم ران ، انسان عمیق و بزرگیه. اما شدیدا ساده و بنیادین و دلنشین حرف میزنه.حیف دیگه ازش فیلم یا مطلب جدید نمی گذارید.
  در ضمن به نظر می رسه خیلی به کامنت ها اهمیت نمی دین. بیشتر کامنت ها ضمن تشکر از این سمینار فوق العاده، خواستار فیلم ها و کتاب های بیشتری از ایشان هستند. ولی گویا این سایت ارادت خاصی به جوئل اوستین داره و نظر بقیه خیلی مهم نیست.
  لطفا در این مورد یه کاری کنید.
  با تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در حال حاضر به ندریت از جول اوستین به اشتراک گذاشته می شود و تمرکز سایت بر روی اساتید دیگر است

 • ابوالفضل
  چهار شنبه 12 دی 1397
  سلام وعرض ادب
  تشکر بابت فعالیت وزحمت روزانتون
  فقط کمی بی انصفی نیست از ایشون یک برنامه تهیه شده در سایت؟
  واقعا اموزه های عالی دارن ایشون
  تعجبم اینه چرا کتاب ها و فیلم های ایشونو نزاشتین
  رویال مایند
    

  انشاالله کتاب های بیشتری را از ایشان به اشتراک خواهیم گذاشت

 • حمید
  سه شنبه 4 دی 1397
  سلام.لطف کنید اگر امکانش هست کتاب "چگونه کتاب بخوانیم" (اثر مارتیمر جی. آدلر و لینکلن ون دورنرا) که آقای جیم ران تو سمینار تصیه کردن را در سایت قرار بدید.ممنون
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • مينا
  پنج شنبه 22 آذر 1397
  بهترين سميناري بود كه ديدم..جيم ران و هارو اكر و دارن هاردي شخصيتايه مورد علاقه من هستن..ممنون از ترجمه خوبتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • mehrdad hamiani
  چهار شنبه 28 شهریور 1397
  سلام
  كارتون عاليه
  رویال مایند
    

  ممنون

 • حسین دادخواه
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  سلام
  ممنون از سایت خوبتون 
  لطفا از جیم ران باز هم کتاب و سمینار و کتاب صوتی قرار بدهید.
  گفتار این مرد خیلی عمیق است. فوق العاده است.
  رویال مایند
    

  چشم

 • afshin
  سه شنبه 6 شهریور 1397
  سلام وتشکر از سایت عالی شما
  در خواستی که ازتون داشتم اینه که 
  از جیم ران کتاب های بیشتری و سمینار های بیشتری قرار بدید
  واقعا این آدم حرفاش با همه فرق داره
  رویال مایند
    

  چشم

 • فریده
  دوشنبه 1 مرداد 1397
  سلام من اشتراک الماس را خریداری کردم. عضو کانال جدیدی میشم؟ چطوری به کلیپها و سمینارها دسترسی پیدا میکنم؟
  رویال مایند
    

  اگر اشتراک تهیه کرده باشید لینک دانلود محتوای ویژه برای شما فعال شده است. برای راهنمایی بیشتر می توانید با بخش پشتیبانی در تلگرام در ارتباط باشید

 • علی
  پنج شنبه 7 تیر 1397
  با عرض سلام خدمت تیم رویال مایند من قبلا همه قسمت ها رو دانلود کردم و فایل قسمت ۵ خراب شده اگه میشه اون قسمت رو به من هدیه کنید
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • امیررضا
  دوشنبه 28 خرداد 1397
  با عرض سلام من از طرفدارای تیم رویال مایند هستم ولی واقعا متاسفم برای اینکه فقط پول رو یه جا بگیرید برای تعرفه ها محدودیت تعیین کردید ما وقتی اشتراک یک ماهه میریم قانون این هست که به مدت یک ماه باید از تمامی امکانات سایت استفاده کنیم و واقعا برای سیاسی پولی این تیم متاسفم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز منطقی است که کسانی که هزینه بیشتری برای رشد شخصی خود می کنند به محتوای بیشتری دسترسی داشته باشند

 • صادق
  پنج شنبه 3 خرداد 1397
  سلام
  جیم ران فوق العاده تاثیر گذار و قدرتمنده
  ممنونم
  لطفا هرچه زودتر سمینار ها و کتاب های صوتی این مرد بزرگ را اضافه کنید.
  سپاااااااس
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما بررسی خواهد شد

 • احمد
  شنبه 29 اردیبهشت 1397
  با سلام
  تشکر می کنم از سایت بسیار خوب شما
  لطفا ادامه سمینار بهترین سال زندگی شما از آقای جیم ران را در سایت قرار دهید.
  متشکرم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این سمینار به پایان رسیده است، یک دقیقه آخر سمینار به دلیل اینکه مبحث آموزشی نبوده ترجمه نشده است

 • مسعود
  یکشنبه 16 اردیبهشت 1397
  سلام ضمن تشکر از شما بابت محتوای بسیار عالی که با زحمت فراوان به اشتراک می گذارید و به خصوص سپاس ویژه با بت این سمینارعالی . به نظر می رسد که سمینار در پایان بخش هشتم به پایان نمی رسد با جستجو در اینترنت و براساس یادداشت های برداشته شده در سمینار که در زیر می آید قسمت کمی از سمینار باقی مانده است که اگر محبت کنید آن راهم قرار دهید ممنون خواهم شد . 
  
    Learn to deal with the Negative
      There’s a time to laugh
      There’s a time to cry
      Ants never quit, ants think summer all winter
      Handle negative like white blood cells handling foreign body
      Don’t ignore negative; master it
  
  Positive – The day that turns your life around
  
    Disgust – I’ve had it! enough is enough! ( this forces you to raise your standard)
    Decision making – It’s not the conditions, but the decision that determines your destiny
    Desire
      Wanting waits for trigger to start it
      Welcome all experiences
    Resolve – I will! (bigger than committing).  Burn bridges and conquers the island
      Read until you change
      Seminars until you grow and resolve the price to change
  رویال مایند
    

  به دوستان دیگر هم توضیح داده شده که 1 دقیقه آخر سمینار جنبه آموزشی نداشت به همین دلیل ترجمه نشده است

 • وحید
  چهار شنبه 5 اردیبهشت 1397
  سلام روز بخیر. ببخشید تو بخش دوم این سمینار آقای جیم ران اشاره به فلسفه میکنن و میگن پایه واساس همه چیز فلسفه انسان هستش و خودشون با اصلاح فلسفه خودشون زندگیشونو تغییر دادن سوال من این هستش منظور از فلسفه انسان چی هستش؟ وما چطور میتونیم این فلسفه رو تغییر بدیم . یکم مسأله مبهم هستش برای من. ممنون میشم راهنماییم کنید.
  رویال مایند
    

  منظور از فلسفه همان باورهای اصلی شما است، شما باید باورهای محدودکننده خود را پیدا کنید و آنها را تغییر دهید تا زندگی تان تغییر کند

 • سعید
  یکشنبه 2 اردیبهشت 1397
  عالی بود
  رویال مایند
    

  ممنون

 • حمید
  چهار شنبه 22 فروردین 1397
  سمینار بسیار عالی بود. من واقعا تحت تاثیر نحوه صحبت کردن جیم ران قرار گرفتم. نکات بسیار آموزنده ای داشت. امیدوارم هرکسی در طول زندگیش حداقل یکبار کل این سمینار رو ببینه. 
  ترجمه هم خیلی خوب بود.
  به امید موفقیت های بیشتر ... :)
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • حمیدرضا ترابی
  جمعه 17 فروردین 1397
  سلام
  ممنون از این همه کار با ارزش
  من امروز این سمینار رو دیدم.. 
  ۲۰،۲۵ سال پیش چه حرف هایی میزنه...
  چقدر خوب حرف می زنه
  چقدر دیر دست ما رسیده
  هر چقدر هم که بگیم هیچوقت دیر نیست، ولی بازم دیره!!
  جیم ران عالیه 
  دارن هاردی کپی جیم ران،حتی به روز شده اش هم نه،دقیقاً همونه!!
  رویال مایند
    

  بله سمینار عالی است

 • صادق
  یکشنبه 12 فروردین 1397
  حلالتون باشه هرچقدر پول که میگیرین.انشاااله هر روز خوشبخت تر بشین
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • MEHDI
  شنبه 4 فروردین 1397
  بهترین سمیناری بود که تا به حال دیده بودم.
  واقعا کار تون حرف نداره 
  بازم از جیم ران سمینار به اشترک بگذارین.
  ممنون از تیم پر افتخار و قدرتمند رویال مایند
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Afshin
  سه شنبه 29 اسفند 1396
  سلام با عرض خسته نباشید خدمت رویال مایند .میخواستم بابت سایت و مطالبی که با اشتراگ میگذارید ازتون تشکر کنم ولی در سمینار اقای جیم ران 8 بخشش کامل نیست این سمینار باید بیشتر باشد لطفا بررسی کنید.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر دقت کنید خود جیم ران در قسمت هشت می گوید آخرین بخش ارتباطات است که این بخش را به طور کامل توضیح می دهد.

 • معصومه مظفری
  دوشنبه 21 اسفند 1396
  سلام این سمینار فقط همین 6 قسمت هستش یا ادامه داره؟
  رویال مایند
    

  8 قسمت خواهد بود

 • hadi
  دوشنبه 21 اسفند 1396
  لطفا همه سمینار های جیم ران را در سایت قرار دهید 
  با تشکر از رویال مایند
  رویال مایند
    

  انشاالله سمینارهای دیگر هم تهیه خواهیم کرد

 • mahdi
  جمعه 18 اسفند 1396
  سلام ...چرا ترجمه قسمت 6 واضح نیست؟؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  ممنون از گوشزد شما، لینک تصحیح شد لطفاً دوباره اقدام به دانلود کنید

 • شیرکو
  چهار شنبه 16 اسفند 1396
  سلام خدمت تیم رویال مایند.واقعا کاراتون و ترجمه ها همگی خوبن ،به نظرم اگه بتونید کتاب های پرفروش و جدید رو ترجمه کنید عالی میشه
  رویال مایند
    

  بله حتما بهترین کتاب ها را تهیه خواهیم کرد

 • احسان
  دوشنبه 7 اسفند 1396
  سلام وقتتون بخیر و سلامتی
  خواستم بگم فوق العاده است این سمینار تشکر از گروه رویال مایند 
  شاد باشید و موفق
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • محمدرضا
  شنبه 5 اسفند 1396
  فوق العاده است لطفا از جیم ران بیشتر مطلب بزارید
  رویال مایند
    

  چشم

 • شیرکو
  پنج شنبه 3 اسفند 1396
  خداقوت میگم به تمامی تیم رویال مایند.
  یه پیشنهادی داشتم به نظرم اگه یه برنامه زمانی داشته بشید و به اعضای سایت اعلام کنید توی هر فصل سال چه کتاب ها و برنامه های در سایت تون قرار میگیره عالی باشه .مثلا اینکه توی اسفند ماه 96 سمینار جیم ران و کتاب تفکر بهتر زندگی بهتر در سایت قرار میگیره
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم، سعی می کنیم برای سال جدید لحاظ شود

 • علی
  پنج شنبه 3 اسفند 1396
  سلام وخسته نباشید ممنون بابت سایت بینظیرتون فقط یه درخواست دارم میخاستم بدونم کتاب بیندیشید وثروتمند شوید ناپلیون هیل رو ترجمه نمیکنید؟؟؟؟؟؟ مثل اینکه بهترین کتاب واقعا در زمینه ثروته من تمام فیلم ها وکتاب های سایت رو مطالعه کردم ودر قسمت های مختلف باب پراکتور و جیم ران که مربی دارن هاردی بوده میگن این کتاب به شدت این کتاب براشون الهام بخش بوده البته یک سری مقاله از این کتاب گذاشته بودید که مطالعه کردم وعالی بود ولی خواهشا این کتاب رو که مثل اینکه واقعا یه مرجع بوده برای خیلی از مربیانی که سمینار هاشونو میزارید قرار بدید فوق العاده اید از هر لحاظ واقعا خسته نباشید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این کتاب توسط انتشاراتی های زیادی به چاپ رسیده است و حتی در اینترنت به صورت رایگان موجود است، اولویت رویال مایند کتاب هایی است که در ایران چاپ نشده است و یا اینکه کمیاب باشد

 • sara
  چهار شنبه 2 اسفند 1396
  سلام. ممنون از پاسخگوییتون. این سمینار چه زمانی به پایان میرسه؟ امکانش هست تا قبل از سال نو در فروشگاه قرار بدین؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت، در ضمن به دلیل زمان زیاد سمینار در صورتی که در فروشگاه قرار بگیرد قیمت بالایی خواهد داشت، پیشنهاد می کنیم اشتراک ویژه تهیه کنید

 • sajjad
  جمعه 27 بهمن 1396
  از رویال مایند سپاسگزارم که این دوره استثنایی و الهام بخش رو در سایت قرار دادند.با عمل به نکات گفته شده در این سمینار از بزرگترین استاد موفقیت میخوام سالی رویایی واسه خودم رقم بزنم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • محمد مهدی اکبریان
  چهار شنبه 25 بهمن 1396
  بسیار عالی بود.
  اگر امکانش هست بیشتر از سمینار های جیم ران در سایت قرار دهید.
  واقعا به اندازه ی یک سر و گردن از اساتید مشابه جلوتر بود.
  رویال مایند
    

  چشم حتماً

 • سید علی غلمانی
  یکشنبه 22 بهمن 1396
  با سلام و تشکر از اعضای رویال مایند
  اگه میشه لطف کنید و کلیپ های رابین شارما را هم توی سایتتون قرار بدید
  ممنون از شما
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • سوسن
  شنبه 21 بهمن 1396
  سلام . سايت شما از نظر محتوا و كيفيت بينظيره . واقعا خوش شانس بودم كه با سايتتون آشنا شدم . اميدوارم هميشه با همين كيفيت ( و حتي بيشتر ) به كار خودتون ادامه بدين.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Sara
  شنبه 21 بهمن 1396
  سلام. مطالب سایت فوق العادست . لطفا سمینار "بهترین سال زندگی شما" را در فروشگاه قرار دهید
  رویال مایند
    

  چشم بعد از اتمام کامل سمینار قرار خواهد گرفت

 • مجتبی
  جمعه 20 بهمن 1396
  سایت و کانال بسیار مفید خوبیه
  رویال مایند
    
 • بهنام
  چهار شنبه 11 بهمن 1396
  سلام لطفا قسمت های بعدی سمینار جیم ران رو در سایت قرار بدید. ممنون
  رویال مایند
    

  این سمینار 8بخش است که هر هفته یک بخش از آن در سایت قرار خواهد گرفت

 • lily
  یکشنبه 8 بهمن 1396
  سلام ، لطفا این سمینار رو در بخش فروشگاه برای خرید قرار بدید...
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • یاسر
  جمعه 6 بهمن 1396
  واقعا ممنونم از اینکه کتاب ها و سمینار های جیم ران رو ب اشتراک میزارید واقعا سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما