مجموعه سمینارهای فروش تان را 10 برابر کنید - گرنت کاردن

گرنت کاردن به عنوان پر فروش ترین نویسنده نیویورک تایمز، متخصص فروش و همچنین مشاور مدیر عامل‌های شرکت های بین المللی شناخته شده است. او همچنین موسس 3 شرکت مولتی میلیون دلاری در آمریکا است. 

به عقیده گرنت کاردن برای رسیدن به اهداف بزرگ، فکر کردن و عمل کردن بر اساس قانون 10X امری حیاتی است؛ این تنها چیزی است که می‌تواند برای مواجهه با مشکلات و فائق آمدن بر آن‌ها به شما کمک کند. او در کتاب ها و سمینارهایش همواره تاکید می کند که موفقیت هرگز یک «اتفاق» نیست. موفقیت نتیجه تلاشی بی‌وقفه و اراده‌ای آهنین برای انجام کارهای درست در طول زمان است. تنها کسانی که با دیدگاهی درست به سراغ مشکلات می‌روند و اقدامات متناسب با شرایط و موقعیت موجود را انجام می‌دهند، درنهایت به موفقیت می‌رسند. مسلماً «شانس» هم در این میان بی‌تأثیر نیست. اما تمام افراد خوش‌شانس به شما خواهند گفت که شانس آن‌ها نتیجه مستقیم کارهایی است که انجام داده‌اند. هرچقدر که کارهای بیشتری انجام دهید، احتمال اینکه شانس به شما رو کند بیشتر می‌شود.

 

گرنت کاردن

 

در ادامه بخشی از گفته های گرنت کاردن را با شما به اشتراک می گذاریم تا بیشتر با دیدگاه او آشنا شوید:

من نخستین کسب‌وکارم را در سن ۲۹ سالگی آغاز کردم. بیشتر مردم حاضر نیستند که کسب‌وکار خودشان را راه بیندازند، چراکه تمایلی ندارند سختی‌های این کار را به جان بخرند. من برای این کار آماده شده بودم- یا حداقل این‌طور فکر می‌کردم- و تصورم این بود که با گذشت ۳ ماه بتوانم به همان سطحی از درآمد برسم که در شغل سابقم داشتم. اما در واقعیت، ۱۲ برابر بیشتر از این زمان طول کشید تا به آن میزان از درآمد برسم. و تقریباً بعد از گذشت ۳ ماه جا زدم- نه به خاطر مشکلات مالی، بلکه به خاطر میزان سختی هایی که با آن مواجه شدم و ناامیدی‌ای که به دنبال آن تجربه کردم.

من فهرستی از دلایل بسیار واضحی داشتم که چرا شرکت من نمی‌تواند موفق شود. این فهرست را برای این تهیه کرده بودم تا خودم را از ادامه کار منصرف کنم. حالتی فراتر از ناامیدی داشتم؛ واقعاً به بن‌بست رسیده بودم. حتی نزد یکی از دوستانم رفتم و به او گفتم، «من دیگر نمی‌توانم ادامه دهم-کار من تمام است.» پشت سر هم برای خودم دلیل می‌آوردم که چرا کسب‌وکارم جواب نمی‌داد- مشتریان پولی نداشتند، شرایط اقتصادی افتضاح بود، در زمان غلطی وارد بازار شده بودم، هنوز خیلی جوان و بی‌تجربه بودم، مشتریانم متوجه ارزش محصول من نمی‌شدند، مردم تمایلی به تغییر نداشتند، و تعداد زیادی دلیل دیگر.

اما پس‌ازاینکه مدت زیادی را صرف فکر کردن به این مسئله کردم که چرا کسب‌وکارم موفق نمی‌شود، ناگهان متوجه شدم که ممکن است فرض‌های من از ابتدا غلط بوده‌اند. تخمین من از میزان تلاشی که برای واردکردن یک محصول جدید به بازار نیاز بود، از همان آغاز کار غلط بود.  مسلماً من یک محصول جدید و خلاقانه داشتم، اما هیچ‌کس برای ساخت چنین محصولی از من درخواست نکرده بود. منابع مالی محدودی داشتم، درنتیجه نمی‌توانستم افرادی را استخدام کنم که برایم کار کنند، یا اینکه برای تبلیغات هزینه کنم- که واقعاً یک بدشانسی بزرگ بود، چراکه در آن زمان هیچ‌کس من یا شرکتم را نمی‌شناخت. من در این کار کاملاً بی‌تجربه بودم، و نمی‌دانستم که دارم چه‌کار می‌کنم. اما اگر قرار بود که کسب‌وکارم موفق شود، باید تلاشم را بیشتر می‌کردم- نه بهانه‌هایم را.

هنگامی‌که بهانه آوردن را کنار گذاشتم، با خودم عهد کردم که با ده برابر کردن تلاش‌هایم، کاری کنم که کسب‌وکارم به موفقیت برسد. و به‌محض انجام این کار، همه‌چیز تغییر کرد. با تخمین درستی از میزان تلاش موردنیاز، دوباره به بازار برگشتم و این بار تلاش‌هایم نتیجه دادند. دیگر به‌جای اینکه برای فروش محصولاتم روزانه به ۲ یا ۳ نفر زنگ بزنم، هرروز با ۲۰ تا ۳۰ نفر تماس می‌گرفتم. هنگامی‌که من کاملاً نسبت به انجام این کار متعهد شدم و تلاشم را بیشتر کردم، بازار هم به تلاش‌های من پاسخ داد. البته هنوز هم شرایط سخت بود و گهگاه ناامید می‌شدم. اما من با ده برابر کردن تلاش‌هایم، توانسته بودم نسبت به قبل نرخ موفقیتم را چهار برابر کنم.

هنگامی‌که شما زمان، انرژی، و تلاشی را که برای انجام کاری لازم است کمتر از میزان واقعی آن تخمین بزنید، خیلی زود جا خواهید زد و با یأس و ناامیدی مواجه خواهید شد. در این شرایط، شما دیگر قادر نخواهید بود که پشتکار لازم برای رسیدن به موفقیت را از خودتان نشان دهید. اما اگر تخمین شما از میزان تلاش موردنیاز برای رسیدن به موفقیت درست باشد، دیگر در مواجهه با مشکلات ناامید نمی‌شوید و می‌توانید با پشتکارتان به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید. در این حالت، بازار هم تشخیص می‌دهد که شما برای رسیدن به موفقیت مصمم هستید و مشتریان می‌فهمند که می‌توانند روی شما حساب کنند- درنتیجه به شما پاسخ می‌دهند.

 

آنچه در این سمینار خواهید دید:

در این سمینار گرنت کاردن به عنوان پرفروش‌ترین نویسنده‌ی نیویورک تایمز و متخصص فروش به این نکته اشاره می‌کند که برای رفتن به سطح بالاتر باید یاد بگیرید چگونه تسلط بیابید، نه اینکه رقابت کنید. اگر می‌خواهید غنی شوید، اگر می‌خواهید زندگی آزادانه‌ای داشته باشید، باید کسب‌و‌کار خودتان را راه بیندازید. اگر می‌خواهید کسب‌و‌کار خودتان را داشته باشید و آزاد باشید، باید یاد بگیرید که در زمینه‌ی کاری‌تان مسلط باشید و هرگز رقابت نکنید. 

 

در ادامه‌ی سمینار گرنت کاردن از کاربردهای گوشی همراه می‌گوید. او اعتقاد دارد گوشی  همراه  وسیله‌ای برای ارتباط با میلیون‌ها نفر است. در زمینه‌ی کاری‌تان طوری متخصص شوید که وقتی کسی در مورد کسب‌و‌کارتان فکر می‌کند، تصویر شما در ذهنش نمایان شود. افرادی که سلطه می‌یابند، اوضاع بد را دوست دارند. بازار همیشه افرادی را که آماده نیستند را ادب می‌کند. موفقیت، عاشق آمادگی است. به نظر کاردن، برای موفقیت در کسب‌و‌کار، اولین کاری که باید انجام دهید این است که بدانید باید از شر چه کسانی خلاص شوید. این افراد را از زندگی خود حذف کنید. رسانه‌ی اجتماعی یکی از نیروهایی است که توانسته است بر جهان تسلط یابد. می‌توانید از این ابزار به نفع خود استفاده کنید. گرنت کاردن از شما می‌خواهد به جای تماشای خبر، خبر را بسازید. به جای خواندن روزنامه، مقاله‌های روزنامه‌ها را بنویسید. 

 

در انتهای سمینار، گرنت کاردن بیان می‌کند که سلطه‌گران تمام وقت خود را چگونه سپری می‌کنند؟ او می‌گوید شما زمانی خسته می‌شوید که هدف و مقصودتان را از دست داده باشید. وقتی خسته‌اید به هدف‌تان نگاه کنید. برای سلطه‌یابی باید وارد بازی شوید، باید به دنبال هر فرصتی باشید. بزرگ‌ترین مشکل عدم اطمینان است. به این فکر کنید که چگونه می‌توانم از گمنامی خارج شوم. چگونه می‌توانم مردم را وادار کنم تا مرا بشناسند. 


پس نتیجه می‌گیریم باید مدام اهداف خود را بالا نگه داریم، باید همواره توانایی‌های خود را آشکار کنیم. وقتی کودک بودیم اهداف بزرگی داشتیم که به ظاهر غیر منطقی بودند. سپس افرادی به ما گفتند که این اهداف منطقی نیستند و باید سطح اهداف خود را پایین بیاوریم. اهداف را باید در بالاترین سطح قرار داد. حتی اگر شکست بخوریم سطح اهداف خود را پایین نیاوریم. تعهد و مسئولیت ما این است که توانایی‌های نهفته خود را آشکار کنیم. باید کاملاً مطمئن شوید که خواسته‌یتان را می‌خواهید. به دست آوردن 50 میلیون دلار به اندازه 50 هزار دلار نیاز به تلاش دارد. در هر صورت مشغول هستید. اگر فکر کنید ارزش‌تان 80 هزار دلار است همان 80 هزار دلار را به دست خواهید آورد. نباید تماشاچی باشید. تماشاچی‌ها هزینه می‌کنند. بازیکن‌ها پول می‌گیرند. باور، یعنی اعتماد داشتن به حقیقت. فقط با باور کردن شخص می‌تواند هدفمند عمل کند. بنابراین هر روز خودتان را متقاعد کنید که به هدفتان می‌رسید. با طرز فکر خودتان به خودتان غلبه کنید. خودتان را غرق در کلیپ‌ها و ویدئوهای انگیزشی کنید و توانایی‌های خودتان را بسنجید. این وظیفه‌ی شماست که وارد بازار شوید و الگو شوید. 

 

 

 

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • امیرحسین شریفی
  چهار شنبه 9 بهمن 1398
  سلام و خسته نباشید . یکسال گذشت و قرار بود که ویدیوهای بیشتری از گرنت کاردن بزارید. لطفا ویدیوهای بیشتری بزارید ، واقعا حرفه ای هستن و من خیلی مشتاقم که دنبالشون کنم و خیلی وقتا میام سایت که ببینم بلاخره ویدیو جدیدی از گرنت کاردن گذاشتید یا نه. من همچنان منتظرم :)
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز در حال حاضر تمرکز بر روی آموزه های اساتید دیگر است. انشاالله در آینده

 • مهران
  یکشنبه 8 دی 1398
  سلام خیلی خیلی ممنونم ازتون من چند سالی هستش که با شما هستم و ممنونم ازتون بابت زحماتتون.فقط میخواستم لطف کنید از گرنت کاردون هم سمینار بیشتری بزارید.اما رویال مایند داره بیشتر به سمت جو دیسپنزا میره.
  رویال مایند
    

  چشم سعی می کنیم از ایشان هم به اشتراک بگذاریم

 • mahyar
  پنج شنبه 25 بهمن 1397
  با سلام .لطفا سمینارهای جدید از کزنت کاردن بگزارید و اگر امکانش هیت جدیدترین سمینارش با عنوان 10x grouth 3confrence را در سایت قرار دهید . با تشکر
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • مجتبی
  شنبه 1 دی 1397
  لطفا کتاب و سمینار های کوین ترودو هم بذارید مخصوصا "چگونه یک ماشین پول سازی همیشگی بسازیم" . راهکارهای کاربردی و عملی میده
  
  با سپاس
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • علیرضا
  دوشنبه 8 مرداد 1397
  سلام ممنون بابت سایت عالیتون.گرنت کاردن یک سمینار عالی راجع به مدیریت مالی داره اگر امکانش هست اون رو هم روی سایتتون قرار بدین
  رویال مایند
    

  چشم بررسی خواهیم کرد

 • مجید
  سه شنبه 19 تیر 1397
  سلام و سپاس فراوان از زحمات شما و خدمات شایسته شما
  احساس میکنم جایگاه آموزش های فروش، بازاریابی، مذاکره در مجموعه مباحث شما خیلی خالیه و تنها از گرنت کاردن اندکی مطلب وجود دارد اگر که در این دوره ها نیز ورود بفرمایید مطمئن هستم مشکل کسب و کار و درآمد خیلی از افراد حل شده و باعث رشد بیشتر آنها میشود 
  بطور پیشنهادی میتونم به آموزش های فروش و بازاریابی جردن بلفورت (گرگ وال استریت) اشاره کنم که دوره های ایشون فوق العاده هستند و اساتید دیگه تراز اول 
  
  با سپاس بیکران از شما و تیم زحمت کش تان
  رویال مایند
    

  به این مباحث هم خیلی گسترده است و باید برنامه ای اساسی برای آن داشته باشیم

 • موفقیت
  دوشنبه 21 خرداد 1397
  پس از این جهت بود 
  منم میخوام از طرف خودم یک پیشنهاد داشته باشم
  شما با توجه به تاریخ و فصل ها ترجمه نکنید
  چون تولد و سال جدید یک انسان از لحظه ای شروع می شود که دست به تغییری جدید می زند
  
  مثلا من خودم با دیدن فیلم های رایگان باب پراکتور شما نگرشم عوض شد
  بعد که اشتراک ویژه تهیه کردم و الان چند ماه منتظر سمینار ها و وبینار های ایشون هستم اما هیچ خبری نبود
  هی میرفتم توی کانال ایشون اما چون زبان بلد نبودم بیشتر خودمو میخوردم که چرا نمیتونم از سخنانشون استفاده کنم
  
  پس به فکر ما هم باشید که الان نیاز داریم به ادامه حرف های این چنین اشخاصی
  من همچنان منتظر میمونم در تابستون که کارهای این عزیزان رو بزارید
  رویال مایند
    

  چشم حتماً، بلاخره چون حجم کار بالا است و تعداد سخنرانان زیاد است باید تعادل بین سخنرانان برقرار شود و به همین دلیل ممکن است چندماه از سخنرانی سمینار جدید نداشته باشیم اما حتماً دوباره از آن سخنران سمینار جدید در سایت قرار می دهیم.

 • موفقیت
  دوشنبه 21 خرداد 1397
  سلام در بهمن ماه گفتید
  حدود 4 سمینار مختلف از گرنت کاردن را به اشتراک می گذاریم. حدود 12 قسمت خواهد شد
  الان پنج ماه گذشته کی قسمت های جدید رو میزارید هنوز منتظریم
  رویال مایند
    

  انشاالله سمینارهای جدید ایشان را قرار می دهیم، به دلیل اینکه فصل بهار فصل تعیین اهداف است تمرکز بر روی تولید محتوا در این زمینه بود.

 • hosein
  یکشنبه 19 فروردین 1397
  سلام و ادب
  امکانش هست این قسمت رو زودتر اماده کنید
  خیلی منتظرش بودیم
  سپاس
  رویال مایند
    

  سعی می کنیم سری جدید به زودی شروع کنیم

 • morteza
  سه شنبه 22 اسفند 1396
  دروود بر شما
  ایا این قسمت ادامه داره یا همین سه قسمت بود که زحمتش رو کشیدید؟
  رویال مایند
    

  به زودی سری جدید را خواهیم گذاشت

 • sajjad
  جمعه 4 اسفند 1396
  سلام
  به دلیل استقبال مخاطبین از سایت رویال مایند درخواست دارم سمینارها و کتاب های دیگر گرنت کاردن را در اولویت ترجمه قرار دهید.من عاشق این نویسنده و کارافرین بزرگ هستم.
  سپاس بیکران❤
  رویال مایند
    

  چشم حتماً

 • ugd
  جمعه 20 بهمن 1396
  سلام و خسته نباشید میخام بگم بی نظیرید ،تکید ،فوق العاده اید فقط لطفا اگه میشه از برایان تریسی از سمینارها و کتاب هاش بیشتر قرار بدید تعجبه که انقدر کمه با این که برایان تریسی اینهمه کتاب و سمینار داره و کتاب استر هیکس هم خیلی زیبا بود لطفا از اثارش بیشتر بگذارید ممنون
  رویال مایند
    

  چشم، از برایان تریسی هم محتوای بیشتری تهیه می کنیم

 • Mostafa
  پنج شنبه 19 بهمن 1396
  دوست عزیز سلام . ممنون بابت زحمت های شما . سایت و کانال و پیج اینستای شما رو دنبال میکنم . فوق العاده هستید . با قدرتی که در انجام کار گردآوری اطلاعات در شما دیدم واقعا تعجب میکنم چطور بیشتر یکماه است که نتوانسته اید چند کلیپ از آقای گرنت کاردن رو ترجمه یا زیر نویس کنید. بنده مشتاق سمینارهای ایشان هستم و بخاطر اینطور سمینارها پیگیر شما هستم. خواهشا مورد تقاضای من و دوستان دیگر را زودتر ارائه کنید تا روند آموزش گرنت در سمینار مد نظر مختل نشده باشد. بینهایت متشکرم
  رویال مایند
    

  چشم، اشتراک گذاری سمینارهای جدید گرنت کاردن دوباره از سر گرفته خواهد شد

 • علی
  جمعه 13 بهمن 1396
  سلام
  هر چی بگم از تغییراتی که به لطف الله و کمک شما دوستان عزیز و بزرگوار در نگرش و رفتارم ایجاد شده،کمه
  و هر روز پنجره های جدیدی به روم باز میشه
  اول از الله
  و بعدش از شما ممنونم
  پارادایم شیفت و ثروتمندترین مرد بابل و قدرت ضمیر ناخودآگاه
  عالیهههه
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، ممنون از لطف شما

 • من موفقم
  سه شنبه 10 بهمن 1396
  دوست عزیز خواهشا قسمتهای بیشتری از گرنت کاردن بزارید من شدیدا منتظرم تا این سمینار فوق العاده را تا انتها ببینم. متشکرم
  رویال مایند
    

  حتماً

 • امیرحسین
  دوشنبه 2 بهمن 1396
  سلام لطفا کتابها و سمینارهای دیگری از انتونی رابینز و دارن هاردی را قرار دهید.
  رویال مایند
    

  چشم

 • موفقیت
  دوشنبه 2 بهمن 1396
  سلام خدا قوت، این سمینار چند قسمته ؟
  قسمت های بعدی این سمینار و سمینار علم ثروت مند شدن باب پراکتور را چه موقعی انشاءالله قرار می دهید؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این مجموعه سمینار است، حدود 4 سمینار مختلف از گرنت کاردن را به اشتراک می گذاریم. حدود 12 قسمت خواهد شد

 • اونیکا
  جمعه 29 دی 1396
  گرنت گاردن بسیار جذاب صحبت میکنه .ممنون به خاطر این سمینار بسیار زیبا . اگه امکان داره از گرنت کاردن بیشتر مطلب بزارید .
  رویال مایند
    

  چشم حتماً

 • Mofa
  دوشنبه 25 دی 1396
  دوستان عزیز مطالب کاملا راضی کننده هستند و از شما بخاطر تلاشتون سپاسگذاری میکنم. ولی سمینار گرنت گاردن رو نسبت به باقی سمینارها خیلی طول دادید من عاشق گرنت گاردن هستم خواهشا بخشهای چهار به بعد رو زودتر بزارید یه دنیا ممنون
  رویال مایند
    

  چشم، دوست عزیز تمام سمینارهای گرنت کردن را ترجمه خواهیم کرد

 • امجدیان
  دوشنبه 25 دی 1396
  سلام
  وقتتون بخیر 
  من اشتراک خریدم اما لینک دانلود کتاب رو ندارم . میشه راهنماییم کنین؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی سایت در تلگرام پیام دهید تا شما را به صورت کامل راهنمایی فرمایند

 • فلاح
  یکشنبه 24 دی 1396
  آقای گرنت کاردن بی نظیره . وااقعا ممنون از اینکه کتاب و سمینارشونو ترجمه میکنید . خواهشا بیشتر از ایشون مطلب بزارید . این آدم فوق العادس
  رویال مایند
    

  چشم حتماً

 • Zahra
  یکشنبه 24 دی 1396
  عااالیه کانالتون مرسی از همتون
  رویال مایند
    
 • Rahil
  پنج شنبه 21 دی 1396
  سلام ... با تشکر فراوان از تمام افراد تیم رویال مایند و تشکر بابت بروز رسانی های مرتب که انجام میشه و متنوع بودن موضوعاتی که به انان پرداخته میشه که سطح سایت رو بسیار بالا برده ... میخوام از بعضی از دوستانی که بابت متنوع بودن و فصل فصل امدن کتابها ناراضی هستن بپرسم شما تعداد زیادی از سال های زندگی‌ات رو که در مدرسه و دبیرستان گذروندین مگر در هفته معلم با شما ریاضی و دینی و فیزیک و غیره
  که بسیار با هم فرق دارن کار نمیکرد ؟! مگر فصل فصل کتابها اهسته اهسته جلو نمیرفت که تا پایان سال تحصیلی اون رو به اتمام میرسوندن ؟! شما همگی به این روند اموزشی عادت دارید. اگر سایت رویال مایند بخواد یک مدت رو فقط بر روی موضوع یک کتاب مثلا جول اوستین کار کنه موضوعات دیگر زندگی که باید درباره اونا علمی بدست بیاریم و قسمتی از اون علم که از طریق سایت رویال مایند تامین میشه چی میشه ؟! شما باید بتونید در طول زمان به تمام جنبه های زندگی خود که در کتاب اثر مرکب هم به اون اشاره شد رسیدگی کنید . حتی اگر در زندگی واقعی بخواهید تمام وقتتون رو مثلا فقط بر روی کسب و کار بگذارید و به بقیه جنبه های زندگی خود بی توجهی کنید در اخر چه پیش خواهد امد ؟!
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، رشد و پیشرفت باید در تمام جنبه های زندگی باشد. رشد معنوی، رشد شخصی، رشد شغلی و...

 • Ali mohamadi
  پنج شنبه 21 دی 1396
  با سلام
  موضوعات برای تعریف زیادن اما یک انتقاد کوچک دارم
  بعلت قرار دادن همزمان چندید فایل و کتاب و سمینار ، آدم دچار دوگانگی میشه که کدومو بخونه
  ضمن اینکه همونطور که میدونید برای فهم یک مطلب باید بارها اونو تکرار کرد
  حال مثلا من هنوز فصل اول کتاب قانون ده ایکس رو تموم نکردم یه دفعه فصل دومش رو میذارید بعدم سریع فصل های بعد...
  بعدش هنوز کتاب تموم نشده !!! سمینار اونو میذارید
  
  لطفا کمی آهسته تر مطالب رو به روز کنیدکنید
  
  چون خواندن مطالب همگام با قرار دادن اونا در سایت لذت بخش تره و فکر کنم اکثر کاربرا هم با من موافق باشند میتونید یه نظر سنجی در این باره بذارید
  با تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ما باید یک کتاب را حداکثر ظرف 2ماه به اتمام برسانیم، شما می توانید فصل های جدید را دانلود کنید اما نخوانید و آنها را ذخیره کنید و به تدریج مطالعه کنید

 • احسان
  پنج شنبه 14 دی 1396
  بیز حمت رو کسب و کار اینترنتی هم آموزش بزارید. بررسی ایده های مجازی کشور های دیگه تا شاید خودمون بتونیم بومی سازی انجام بدیم. و در کل فضای مجازی و اقتصادش بسیار مهمه و خوبه که با قوانین این نوع کسب و کار هم اشنا بشیم.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما بررسی می شود

 • علیرضا
  پنج شنبه 14 دی 1396
  سلام . ممنون از سایت عالی تون . 
  یک مسئله ی کوچیک . اینطور که به نظر میرسد چندین کتاب و چند سمینار همزمان در حال ترجمه است . به نظر شما بهتر نیست که در هر زمان یک کتاب یا یک سمینار به اتمام برسد و بعد از آن سمینار وکتاب بعدی بارگذاری شود ؟ 
  فرضا سمنار فروش گرنت کاردن و کتاب ۱۰ایکس همین شخص و همچنین کتاب ضمیر ناخوداگاه جوزف مورفی همزمان در حال ترجمه است . مشکلی که پیش می آید این است که گسی که یکی از این ها را در حال مطالعه است ، به دلیل زمان طولانی بارگذاری فصل بعدی ، مطالب قبلی را فراموش می کند و هر بار که شما فصل با قسمت جدید را در سایت قرار میدهید مجبور است یک دور خوانده های قبلی را مرور کند . این عدم پیوستگی ایجاد دلسردی می کند و ممکن است فرد از خواندن ادامه ی کتاب منصرف شود . در صورتی که اگر بداند هر روز یک فصل اضافه میشود با اینکه فقط یک کتاب یا سمینار در حال بارگذاری است با تمرکز بیشتر و اشتیاق بیشتر سایت را دنبال می کند . 
  باز هم میگویم که سایت شما از هر لحاظ بی نظیر است !
  رویال مایند
    

  دوست عزیز سلایق متفاوت است و اگر بخواهیم در طول یکماه فقط یک کتاب یا سمینار را به اشتراک بگذاریم ممکن است خیلی از دوستان ناراضی شوند به همین دلیل باید در زمینه های مختلف فعالیت کنیم. از طرفی ترجمه کتاب و سمینار هم بسیار زمانبر است و اگر بخواهیم یک کتاب را به صورت یکجا به اشتراک بگذاریم باید چند ماه فعالیت را متوقف کنیم تا کتاب آماده شود.

 • دیاردخت
  سه شنبه 12 دی 1396
  اول تشکر میکنم بابت همه زحماتتون و ترجمه و زیرنویس عالی و استفاده از گویندگان عالی. و یه تشکر ویژه دارم که کاملا مشخصه در حال برطرف کردن نقص ها هستید. مثل حذف کردن آهنگ ابتدای هر سمینار یا کتاب صوتی که به نوعی می تونم بگم یه شوک واقعی بود از بس که بلند و ناهماهنگ با ادامه مطلب بود. خیلی خیلی خوشحالم که حذف شده.
  درخواستم ازتون اینه که لطفا سمینارها و کتاب های مربوط به بازاریابی و فروش، دانش مالی و سرمایه گذاری و ... رو بیشتر و بیشتر و بیشتر کنید. از زیگ زیگلار، تونی الساندرا، نیدوکوبین، جرج والتر، جیم کت کارت، استفان کاوی، رابرت کیوساکی و هر شخص موفق دیگه در این زمینه ها.
  باز هم تشکر میکنم از تک تک افراد تیم رویال مایند
  رویال مایند
    

  حتما طی ماه های آینده در زمینه فروش و کسب و کار کتاب ها و سمینارهای بیشتری تهیه می کنیم