سمینار علم ثروتمند شدن - باب پراکتور

نام باب پراکتور برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مترادف با موفقیت است. خیلی‌ها او را یک شخصیت افسانه‌ای در جهان پیشرفت شخصی بود.باب پراکتور، وارث میراث علم مدرن موفقیت است که توسط اندرو کارنگیِ سرمایه‌گذار پایه‌ریزی شد. کارنگی با به چالش کشیدن ناپلئون هیل که یک خبرنگار جوان بود برای پیدا کردن فرمولی برای موفقیت، منبع الهامی برای هیل شد که کتاب مشهور خود با نام “بیندیشید و ثروتمند شوید” را بنویسد.

پس از کشف این کتاب در سن 26 ‌سالگی، زندگی باب به طور ناگهانی تغییر کرد و این کتاب او را به جستجو برای پیدا کردن اسرار موفقیت خودش واداشت. این جستجو او را به ارل نایتینگیل رساند که یک شخصیت شناخته شده در مورد پیشرفت شخصی بود. این دو فرد همکاری با یکدیگر را شروع کردند و باب پراکتور توانست موارد زیادی را از ارل یاد بگیرد. امروزه نیز باب از آموزش‌های این سه شخصیت‌ قدرتمند در سخنرانی‌های خودش استفاده می‌کند و آن آمیزه‌ها را افراد دیگر که به دنبال رسیدن به موفقیت هستند آموزش می‌دهد.
باب پراکتور برای بیش از 40 سال، کمک به افراد برای ایجاد زندگی‌های مرفه، روابط مفید، و آگاهی معنوی را به عنوان هدف خودش قرار داده است. او که به عنوان یکی از معروف‌ترین سخنرانان در زمینه رسیدن به استقلال مالی در جهان شناخته می‌شود، به طور بین‌المللی به خاطر سبک الهام‌بخش و انگیزه دهنده خودش شناخته شده است.

باب پراکتور به خوبی می‌داند که چطور با زبان افرادی که به کمک و راهنمایی نیاز دارند صحبت کند، برای اینکه خود نیز یک زندگی پر از محدودیت را پشت سر گذاشته است. او که در دوران دبیرستان ترک تحصیل کرد، تا مدت طولانی کارهای بسیار سطح پایین و بدون آتیه‌ای انجام می‌داد. این وضعیت تا سن 26 ‌سالگی او، که با کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل آشنا شد ادامه پیدا کرد. این کتاب بذر امید را در ذهن باب پراکتر جوان کاشت و او توانست ظرف یک سال، به درآمد بیشتر از 100،000 دلار رسیده و کمی پس از آن، از رکورد درآمد بیش از یک میلیون دلار نیز عبور کردباب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش‌دهنده، همکاری نزدیکی با شرکت‌های کسب و کار و افراد حقیقی و حقوقی در سراسر جهان دارد، و نه تنها پایه‌های فکری موفقیت و انگیزه برای رسیدن به هدف، بلکه همچنین استراتژی‌های عملی‌ای که امکان تقویت، رشد، و موفقیت آنها در این جهان دائماً در حال تغییر را فراهم می‌کند را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

 

علمی به نام ثروت اندوزی وجود دارد که همانند علوم ریاضی و جبر، علمی دقیق است و طبق قوانین خاصی فرآیند دست‌یابی به ثروت را هدایت می‌کند. انسان به محض قرار گرفتن در به کار بستن این قوانین، می‌تواند با دقتِ ریاضی‌وار ثروتمند شود. تملک اشیاء و پول در نتیجه‌ی انجام کارها به شیوه‌ای خاص رخ می‌دهد. آن‌هایی‌که کارها را دانسته یا ندانسته به این شیوه‌ی خاص انجام می‌دهند، به یقین ثروتمند خواهند شد. در حالی‌ که آن‌هایی‌ که از این شیوه‌ی خاص بهره نمی‌ گیرند، بدون توجه به میزان سخت‌کوشی و توانایی‌هایشان فقیر باقی می‌مانند. باب پراکتور در سمینار "علم ثروت اندوزی" به بررسی این شیوه خاص می پردازد.

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در سمینار "علم ثروتمند شدن" استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم. این سمینار شما را شیفته خودش می کند و شما را ترغیب می کند که آموزه های آن را در زندگی تان به کار گیرید. آموزه های این سمینار بسیار عملی و کاربردی هستند و می توانند برای هر کس در هر موقعیت و جایگاهی مفید باشند.

 

بخشی از این سمینار:

نام سمینار: علم ثروتمند شدن
سخنران: باب پراکتور
حجم کل فایل : 571 مگابایت (5قسمت)

 

آنچه در این سمینار خواهید دید:

افراد زیادی تلاش می‌کنند تا پول زیادی را به دست بیاورند اما نمی‌دانند تمام چیزی که برای به‌کارگیری «علم ثروتمند شدن» به آن نیاز دارند، فقط یک تصمیم است. "باب پراکتور" از دوران کودکی باورهای اشتباه زیادی داشته است از جمله اینکه اگر می‌خواهید پول دربیاورید باید خیلی باهوش باشید، باید تحصیلات بالایی داشته باشید، باید تجربه زیادی داشته باشید و....


برای تغییر زندگی‌تان باید روش زندگی‌تان را تغییر دهید. نباید تلاش کنید تا همه چیز را از بیرون تغییر دهید. می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید را داشته باشید. پول وقتی وارد زندگی‌تان شد، آنقدر سریع جریان پیدا می‌کند که برای‌تان سوال می‌شود در تمام آن سال‌ها کجا پنهان شده بود.

باب پراکتور در سمینار در مورد روش خودش صحبت می‌کند و می‌خواهد تصمیم بگیرید که وارد ناحیه موفقیت شوید. به نظر باب وقتی از چهارچوب خارج شوید، کل دنیای‌تان تغییر خواهد کرد. آگاهی هم خیلی مهم است. فرصت‌ها ما را محاصره کرده‌اند. وقتی کمبود آگاهی داریم، فرصت را از دست می‌دهیم. مهم‌ترین چیز این است که بدانیم هم‌اکنون در زمان و مکان درست قرار داریم. 


در ادامه سمینار، باب پراکتور در مورد پارادیم‌ها صحبت می‌کند، اینکه پارادیم‌ها چگونه شکل می‌گیرند، پارادیم چیست و چگونه می‌توان آن‌ها را تغییر داد. همه ما حاصل طرز فکر عادت شخص دیگری هستیم. بیشتر محدودیت‌هایی که داریم حتی نمی‌دانیم از کجا شروع شده‌اند. باید از انجام کاری که موثر نیست دست بردارید و به سراغ کارهایی موثر بروید.

قانون پاداش بیان می‌کند که همیشه رابطه مستقیمی  بین میزان پولی که به دست می‌آورید با نیاز برای کاری که انجام می‌دهید وجود دارد. بیشتر مردم یاد می‌گیرند که چگونه کاری را انجام دهند ولی هرگز از آن به بعد دیگر در آن پیشرفت نمی‌کنند. اگر در کار فروش هستیم باید یاد بگیریم که چگونه بفروشیم. پول تفاوت زیادی را در تمام زمینه‌های زندگی‌تان ایجاد می‌کند. پول قرار است ما را راحت کند. پول ما را خلاق‌تر می‌کند و هرچه خلاقیت بیشتری داشته باشیم، پول بیشتری به دست می‌آوریم. 
 

هر کاری که انجام می‌دهیم، ابتدا در ذهن‌مان انجام می‌دهیم. وقتی در ذهن تصوری نداریم، دچار سردرگمی می‌شویم. احساس آگاهی هوشیارانه زمانی خود را نشان می‌دهد که ما شروع به فکر کردن می‌کنیم و متوجه می‌شویم که ما موجودات روحانی هستیم. ضمیر ناخودآگاه، ارتعاش بدن را کنترل می‌کند. بدن  اقدام می‌کند و اقدام‌تان نتایج را ایجاد می‌کند. بیشتر مردم سعی می‌کنند نتایج را تغییر دهند اما نمی‌دانند که نتایج در بیرون ماست. تا زمانی‌ که افکار در ارتباط با قصد و نیت نباشند، هیچ دستاورد هوشمندانه‌ای به دست نمی‌آید. 

تصویر ذهنی همان اجرای قصد است و هدف همان نحوه اجرا کردن تصویر ذهنی است. فرد فرهیخته کسی است که آن‌قدر توانایی ذهنش را توسعه داده باشد که بتواند هرچیزی را که می‌خواهد به دست بیاورد. اراده به ما توانایی تمرکز می‌دهد. اراده چیزی است که در هنگام تمرکز از آن استفاده می‌کنیم. تخیل، حیرت‌آورترین و معجزه‌آساترین نیرو در جهان است. 
 

اگر شهودتان را توسعه دهید، پی خواهید برد که از اطراف خود آگاه هستید. ضمیر ناخودآگاه هیچ توانایی برای فکر کردن ندارد، نمی‌تواند انتخاب کند یا رد کند، فقط می‌پذیرد. هر ایده‌ای که به صورت تکراری وارد ضمیر ناخودآگاه می‌شود همان‌جا ثابت می‌ماند. ایده‌های ثابت به طور معمول عادت نامیده می‌شوند. افکاری که به آن‌ها فکر می‌کنید به وسیله پارادیم‌ها کنترل می‌شوند. شما تبدیل به چیزی می‌شوید که به آن فکر می‌کنید.

همین امروز سمینار علم ثروتمند شدن باب پراکتور را تماشا کنید. اما نه یکبار، نه دوبار بلکه بارها و بارها باید این سمینار را تماشا کنید تا ملکه ذهن‌تان شود. همین امروز تصمیم بگیرید تا زندگی‌تان را برای همیشه تغییر دهید. نمایشنامه‌تان را خودتان بنویسید. برای نادیده گرفتن قدرت پارادیم‌ها در تاثیر گذاشتن بر قضاوت‌هایتان باید خودتان را در معرض خطر برای کشف آینده قرار دهید. 

 

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • علی سالاری
  شنبه 13 اردیبهشت 1399
  خیلی محتوی ارزشمندی رو داخل این سایت میبینیم ممنون از سایت خوبتون .فقط کاشکی کنار هر محتوا یه گزینه (مطالعه شد) می داشت تا یادمون نره چی ها رو گوش دادیم چی ها رو نه.
  رویال مایند
    
 • رحیم نیک بخش
  دوشنبه 26 اسفند 1398
  سلام سپاس ودرود خدمت همه عزیزان گروه رویال مایند امیدوارم این گروه بتواند با همکاری کسانی که وارد فضای علمی وانگیزشی سایت گردیده اند باروشهای خلاقانه ونو بر اثر گزاری این سایت بیشتر تلاش نمایند وباعث رشد وشکوفاهی اجتمای گردند تلاش گروه قابل تقدیر است ولی باید همیشه روبه جلو حرکت وفکر کرد وهمه دلسوزان این فضای انگیزشی وعلمی علاوه بر تشکر وقدر دانی ایده های خود را جهت بهتر کردن سایت ارایه کنند (دوستان عزیزگروه فایل های علم ثروتمند شدن -باب پراکتور باز نمی شوند راهنماهی بفرمایید)
  رویال مایند
    

  سلام. لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ پیام دهید

 • اشکان
  سه شنبه 19 آذر 1398
  شرایطی فراهم کنید که اگه کسی امانتش تمام شد به مطالبی که تا اون موقع آزاد بوده دسترسی داشته باشد
  رویال مایند
    

  تا زمان که اکانت تان فعال است مطالب مورد علاقه تان را دانلود کنید

 • Gisha
  یکشنبه 18 آذر 1397
  سلام. یه سوال برام پیش اومد باب پراکتور در این سمینار قسمت اول دقیقه ۱۰ ، میگه برای رسیدن به خواسته هام یک دهه وقت در نظر گرفتم. منظورش از یک دهه ، ده ساله یا؟؟ به نظر خیلی زمان زیادیه برای اون مبلغی که میخواسته.ممنون میشم جواب بدین.
  رویال مایند
    

  سلام، بله در بتدای کار باورهای محدودکننده بسیار زیادی داشته است

 • حمید
  شنبه 26 آبان 1397
  سلام و خسته نباشید. پیرو آخرین کامنت دوستمون آقا مجتبی 6 مهر 97 منم متوجه این مشکل شدم لطفا پیگیری کنید. مبحث( 3ام) انتهای ویدئوی دوم با ابتدای ویدئوی سوم همخوانی نداره.در مورد مطلب دیگری صحبت میکنه .با تشکر
  رویال مایند
    

  موارد فوق بررسی شد، مشکلی وجود نداشت

 • مجتبی
  جمعه 6 مهر 1397
  باسلام و خدا قوت به گروه پر تلاش رویال مایند..
  میخواستم بدونم در انتهای قسمت دوم که استاد پراکتور درمورد گروه m3 صحبت میکنند بدون اینکه مبحث به پایان برسه قطع میشه و در قسمت سوم از جایی دیگری بحث رو ادامه میده. امکان داره که اون قسمت به طور کامل ترجمه نشده باشه؟ یکی از اساسی ترین مبحثهای سمینار هستش...
  باتشکر از شما....
  رویال مایند
    

  حتماً این مورد را بررسی می کنیم، اما شاید مشکل از فایل اصلی بوده است که در اختیار ما بوده است.

 • tafakori
  شنبه 27 مرداد 1397
  با سلام و خسته نباشید. در قسمت چهارم این سمینار گفته شده برای شروع، کتاب "چگونه انسان می اندیشد" از "جیمز آلن" رگ مطالعه کنید. من الان یک هفته است دنبال این کتاب می گردم اما پیدا نشد. میخواستم بدونم امکانش هست تیم رویال مایند در کنار این سمینار، کتاب معرفی شده توسط آقای پراکتور به نام "آنگونه که انسان می اندیشد" رو در اختیار ما قرا بده؟ با تشکر از زحمات شما و عزیزان
  رویال مایند
    

  حتماً پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • پیام سعادت
  سه شنبه 4 اردیبهشت 1397
  با سلام و سپاس از خدماتتان
  لطفا اگر امکان دارد بار دیگر کتاب صوتی کیمیاگر رو بر روی سایت قرار دهید
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • نوراله علیزاده
  چهار شنبه 29 فروردین 1397
  سلام ، بازهم تمام قد از تیم رویال بخاطر این خوان گسترده سپاس گذارم ، خیلی وقت است از باب پراکتور برنامه جدیدی قرار نداده اید لطف کنید وما راازاین چشمه جوشان محروم نسازید ممنونم
  رویال مایند
    

  چشم انشاالله دوباره از این استاد سمینار تهیه خواهیم کرد

 • محسن
  جمعه 10 فروردین 1397
  سلام
  قسمت پنجم این سمینار اشکال دارد لطفا بررسی بفرمایید
  باتشکر
  رویال مایند
    

  لینک دانلود سالم است. لطف بفرمایید توضیح دهد چه مشکلی دارد؟

 • سعید
  پنج شنبه 2 فروردین 1397
  سلام
  امکانش هست سمینارها و کتابهایی در مورد هیبنوتیزم و ان ال پی به اشتراک بزارید به نظرم محتوای سایت خوب و کامله فق اگر این موارد رو اضافه کنید که طرفداران زیادی داره بهتر میشه
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • امیر
  پنج شنبه 19 بهمن 1396
  باسلام و درود
  سپاسگزارم که راهی برای استفاده مستقیم از تعلیمات اساتید موفقیت دنیا برقرار کردین
  درصورت امکان فیلمهایی مانند فیلم راز رو هم در دستور کار سایت قرار بدین
  رویال مایند
    

  چشم، پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • مهدی
  سه شنبه 10 بهمن 1396
  با سلام و خسته نباشید 
  عالی بود خدا قوت 
  بی زحمت از کوین ترادو سمینار بزارید ممنون
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • فریمان
  پنج شنبه 5 بهمن 1396
  با سلام خسته نباشید از تیم رویال مایند سمینار فوق العاده عالی بود.لطفا سیمنار جدید از باب پراکتور بیشتر بذارید ممنون میشم
  رویال مایند
    

  چشم

 • خشایار
  پنج شنبه 5 بهمن 1396
  سلام خدمت گروه واقعا عالی رویال مایند
  من بابت تمامی زحمات شما بسیار متشکرم و استفاده زیادی از این سایت برده ام
  فقط یک خواهش دارم
  لطفا سمینار یا کتاب تصویر ذهنی برنده از باب پراکتور را تهیه و در سایت بگزارید
  متشکرم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • عرفان
  پنج شنبه 5 بهمن 1396
  سلام با تشکر از زحمات تیم رویال مایند اگه امکانش هست سمینار کوین ترودو را هم در سایت قرار دهید
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • سعید
  پنج شنبه 21 دی 1396
  با سلام قبلا سمینار پارادایم شیفت رو از باب پراکتور گذاشته بودید که از قسمت هشت به بعد تغییر کرد رفت سمینار ثروتمند زاده شده ای...
  امکانش هست دوره پارادایم شیفت با تمرکز روی موضوع تهیه کنید
  تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز مطالبی که باب پراکتور می گویدهمگی مکمل یکدیگر هستند و تمرکز تمام آموزه های او بر روی ضمیرناخودآگاه است، پارادایم شیفت هم در واقع همان تغییر الگوها و عادت هایی است که در ضمیر ناخودآگاه تثبیت شده است

 • سینا
  پنج شنبه 30 آذر 1396
  با سلام،
  خواهشمندم برای کاربران غیر ویژه، مشخصات این محصول را کامل بنویسید، مثلا اینکه مدت زمان این سمینار چند ساعت است؟ این دوره شامل چه چیزهایی می شود یا سرفصل های این دوره.
  این مشخصات به کاربران عادی، کمک میکند ارزشمندی محصول محتوای ویژه شما را بررسی کند.
  سپاس
  رویال مایند
    

  چشم، زمانی که ترجمه یک سمینار به پایان رسید این مشخصات قرار خواهد گرفت

 • محمد صالح اکبری
  جمعه 24 آذر 1396
  با سلام و ادب خدمت شما زحمت کشان عرصه خودشناسی.خواهشی که دارم در صورت امکان روی سمینارها و دوره های آموزشی باب پراکتور و جو وایتالی و خانم هیکس و صد البته کوین ترودو بیشتر مانور بدید.ضمنا به شدت منتظر ادامه سمینار استاد پراکتور هم هستم.با تشکر/.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهادات شما بررسی خواهد شد

 • محمد حسین
  جمعه 24 آذر 1396
  با سلام خدمت تیم موفق رویال مایند عرض به حضور فرموده بودین این سمینار باب پراکتور زمانش ۲ ساعته ولی من هرچه نگاه کردم قسمت اول و دوم مجموعا ۴۰ دقیقه است پس بقیه اش کجاست؟
  رویال مایند
    

  بله دوست عزیز هنوز ترجمه قسمت های دیگر آماده نیست، به تدریج در سایت قرار می گیرد. لطفاً کانال تلگرام را دنبال کنید تا از آخرین به روز رسانی سایت مطلع باشید

 • محمد
  جمعه 24 آذر 1396
  با سلام خدمت شما عزیزان؛
  در اوایل شروع پارت دوم " پکن" به " پیژنگ" ترجمه شده است. میخواستم بدونم که آیا اشتباه تایپی هستش یا دلیل خاصی داشته؟
  ممنونم از زحمات بی دریغتان
  رویال مایند
    

  به احتمال زیاد اشتباه در ترجمه بوده، ممنون از دقت و گوشزد شما

 • احمد
  جمعه 17 آذر 1396
  سلام. از زحمات شما بابت ارائه سمینارها و کتابهای بسیار عالی تشکر میکنم. 
  مدت این سمینار چند دقیقه است؟
  رویال مایند
    

  حدود 2 ساعت

 • احسان
  پنج شنبه 16 آذر 1396
  سلام وقتتون بخیر
  سمینارهای باب پراکتور واقعا عالیه ممنون از شما در ضمن بابت تخفیف ویژه ای که برای اشتراک یک ساله گذاشتید از شما سپاسگزارم
  شاد باشید و موفق
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما