کتاب الکترونیکی قدرت ضمیر ناخودآگاه شما - دکتر جوزف مورفی

این کتاب به این منظور طراحی شده است تا به شما بیاموزد که عادات فکری و تصاویر ذهنی شما، سرنوشت شما را رقم می‌زنند؛ چراکه انسان همان چیزی است که در ضمیر ناخودآگاهش می‌اندیشد.

چرا یک انسان غمگین است و دیگری شاد؟ چرا یک انسان خوشبخت و ثروتمند است و دیگری تنگدست و بیچاره؟ چرا یک انسان همواره اسیر ترس و اضطراب است، اما دیگری سرشار از آرامش و اطمینان؟ چرا یک انسان در خانه‌ای زیبا باشکوه زندگی می‌کند، اما دیگری زاغه‌نشین است؟ چرا یک انسان کاملاً موفق است و دیگری مجسمه شکست؟ چرا یک سخنران فوق‌العاده و معروف است، اما دیگری متوسط و گمنام؟ چرا یک انسان در شغل و حرفه‌اش یک نابغه است، اما دیگری در زندگی‌اش موفق به انجام هیچ کار ارزشمندی نشده؟ چرا یک انسان که دچار یک بیماری لاعلاج شده است،‌ شفا پیدا می‌کند و دیگری نه؟ چرا بسیاری از انسانهای خوب، خوش‌قلب و مذهبی در زندگی دچار عذاب‌های جسمی و ذهنی هستند؟ چرا یک زن در ازدواجش کاملاً احساس خوشبختی می‌کند، اما خواهر او از زندگی زناشویی‌اش ناراضی و ناراحت است؟

آیا در نحوه عملکرد ذهن هشیار و ضمیر ناخودآگاه شما، پاسخی برای این سؤالات وجود دارد؟ قطعاً همین‌طور است!

هدف من از نوشتن این کتاب، پاسخ به سؤالات بالا و بسیاری سؤالات مشابه دیگر است. من می‌خواهم حقایق بنیادین بزرگی را که در رابطه با ذهن شما وجود دارد، با ساده‌ترین زبان ممکن برای شما شرح دهم. من اعتقاد دارم که به‌خوبی می‌توان قوانین بنیادین و اساسی زندگی و ذهن انسان را با زبانی ساده و عامیانه توضیح داد. شما با مطالعه این کتاب متوجه می‌شوید که لحن و کلمات به‌کاررفته در آن، مانند مکالمات روزمره خودتان است. من به شما توصیه می‌کنم که حتماً مطالب این کتاب را بخوانید و تکنیک‌های مطرح‌شده در آن را در زندگی‌تان به‌کار ببرید، و به شما اطمینان می‌دهم که با انجام این کار، نیرویی معجزه‌گر را در زندگی‌تان مشاهده می‌کنید که شما را از سردرگمی، بیچارگی، و شکست رها می‌کند و به‌سوی جایگاه حقیقی‌تان در زندگی هدایت می‌کند، مشکلاتتان را برطرف می‌نماید، محدودیت‌های روانی و فیزیکی شما را از میان برمی‌دارد، و شما را در مسیر رسیدن به آزادی، خوشحالی و آرامش خاطر قرار می‌دهد. این نیروی معجزه‌گر ضمیر ناخودآگاه شما، می‌تواند بیماری‌های شما را از بین ببرد، و دوباره شما را قوی و پرانرژي کند. 

 ویژگی منحصربه‌فرد این کتاب، عملی بودن آن است. در اینجا شما با تکنیک‌های ساده و قابل‌استفاده‌ای آشنا می‌شوید که به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را در زندگی روزمره ‌خود به‌کار بگیرید. من این پروسه ساده را به مردان و زنان زیادی در سرتاسر دنیا آموزش داده‌ام، و به‌تازگی هزار نفر با باورها و مذاهب مختلف در یک دوره کلاس ویژه که من در لس‌آنجلس برای آموزش شیوه‌های مطرح‌شده در این کتاب برگزار کرده بودم، شرکت کرده بودند. بسیاری از این افراد از مسافت‌های بسیار دوری برای شرکت در هر کلاس به لس‌آنجلس می‌آمدند. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این کتاب شما را به خود جذب می‌کنند، چون به شما نشان می‌دهند که چرا در بیشتر مواقع، دقیقاً به نقطه مخالف آن چیزی می‌رسید که می‌خواستید. تاکنون مردم هزاران بار در گوشه‌کنار جهان از من سؤال کرده‌اند که «چرا بااینکه من این‌همه دعا کردم، اما جوابی نگرفتم؟» در این کتاب، ما دلایلی را که باعث می‌شوند دعاهایتان مستجاب نشوند برایتان شرح می‌دهیم. همچنین راه‌های متعددی را برای تأثیر گذاشتن بر ضمیر ناخودآگاهتان به شما می‌آموزیم، و به سؤالات فراوانی که در ذهن شما است، پاسخی واضح و روشن می‌دهیم، و همین مسئله این کتاب را به کتابی فوق‌العاده ارزشمند تبدیل می‌کند که می‌تواند زندگی شما را متحول نماید.

شما باید یاد بگیرید که چطور از ذهنتان استفاده کنید. ذهن شما دو سطح مختلف دارد- سطح هشیار یا منطقی، و سطح ناخودآگاه یا غیرمنطقی. شما با ذهن هشیارتان فکر می‌کنید، و هر چیزی را که زیاد به آن فکر کنید به ضمیر ناخودآگاه شما انتقال می‌یابد،‌ و ضمیر ناخودآگاه شما با توجه به ماهیت آن فکرها، به دنیای بیرونی شما شکل می‌دهد. ضمیر ناخودآگاه شما، جایگاه احساسات شما است، و درواقع آن قسمتی از ذهن است که قدرت آفرینندگی دارد. اگر شما به چیزهای خوب فکر کنید، خوبی‌ها به سمت شما کشیده می‌شوند؛‌و اگر به افکار منفی فکر کنید، بدی‌ها به‌سوی شما می‌آیند. این نحوه عملکرد ذهن شما است. 

روانشناسان و روان‌پزشکان خاطرنشان کرده‌اند، زمانی که افکار شما وارد ضمیر ناخودآگاهتان می‌شوند، بر روی سلول‌های مغزی شما تأثیر می‌گذارند. به‌محض اینکه ضمیر ناخودآگاهتان ایده‌ای را می‌پذیرد، بی‌درنگ عمل کردن به آن را آغاز می‌کند. این لایه از ذهن شما، بر اساس ایده‌هایی که می‌پذیرد عمل می‌کند و با استفاده از تمام دانشی که شما در طول عمرتان جمع‌آوری کرده‌اید، اطمینان حاصل می‌کند که آن ایده‌ها به واقعیت تبدیل شوند. ضمیر ناخودآگاهتان، نیرو، انرژی و خردمندی بی‌پایانی را که در وجود شما نهفته است بیدار می‌کند، و از قوانین طبیعت در راستای رسیدن به هدفش استفاده می‌نماید. گاهی اوقات ضمیر ناخودآگاهتان راه‌حلی فوری برای مشکلاتتان پیش پای شما قرار می‌دهد، اما در بقیه مواقع این کار ممکن است روزها، هفته‌ها و یا ماه‌ها به طول بینجامد . . . اما نهایتاً کارش را انجام می‌دهد.

آزمایش‌های بی‌شماری توسط روانشناسان بر روی افرادی که در حالت خلسه بوده‌اند، انجام گرفته است. این آزمایش‌ها نشان داده‌اند که ضمیر ناخودآگاه قادر نیست که انتخاب کند و یا بین دو چیز مقایسه انجام دهد؛ دو عملکردی که جزئی ضروری از فرایند تجزیه‌وتحلیل منطقی هستند. این آزمایش‌ها نشان داده‌اند که ضمیر ناخودآگاه شما هر فکری را که به آن وارد شود، می‌پذیرد، حتی اگر آن فکر کاملاً غلط باشد. هنگامی‌که ضمیر ناخودآگاهتان ایده‌ای را بپذیرد، نسبت به آن واکنش نشان می‌دهد. برای اینکه بهتر متوجه شوید که ذهن ناخودآگاه تا چه حدی ایده‌هایی را که به آن وارد می‌شوند، می‌پذیرد و به آن‌ها عمل می‌کند، باید بدانید که اگر یک روانشناس باتجربه در زمینه هیپنوتیزم، فردی را به حالت خلسه فرو ببرد و در آن حالت به آن فرد بگوید که او ناپلئون بناپارت است، و یا حتی یک گربه، آن فرد دقیقاً مطابق آن نقش رفتار می‌کند. شخصیت او کاملاً تغییر می‌کند، و باور می‌کند که هر آن چیزی است که آن روانشناس به او می‌گوید. یک هیپنوتیزم کننده ماهر ممکن است به یکی از دانشجویانش که در حالت خلسه است، بگوید که پشت او می‌خارد، به دیگری بگوید که دماغش خون می‌آید، به دیگری بگوید که او یک مجسمه سنگی است، و به نفر دیگر بگوید که او در حال منجمد شدن است و دمای هوا زیر صفر است. هرکدام از دانشجویان بر اساس آن ایده‌ای که به ضمیر ناخودآگاهشان وارد شده است، عمل می‌کنند، بدون اینکه به شواهدی که در محیط اطرافشان وجود دارد و با آن ایده در تضاد است، توجه کنند. 

این مثال‌های ساده به‌خوبی نمایانگر تفاوت میان ذهن هشیار و استدلالگر شما و ضمیر ناخودآگاهتان را نشان می‌دهد. ضمیر ناخودآگاه، قدرت استدلال ندارد، نمی‌تواند انتخاب کند، و هر ایده‌ای را که توسط ذهن هشیارتان به آن وارد شود، به‌عنوان یک واقعیت می‌پذیرد. بنابراین، خیلی مهم است که شما به‌صورت آگاهانه، افکار، ایده‌ها و فرضیه‌هایی را انتخاب کنید، که برایتان برکت، سلامتی، و نشاط به ارمغان بیاورند و زندگی‌تان را سرشار از شادی کنند.

اگر شما یاد بگیرید که با نیروی شگفت‌انگیزی که در ضمیر ناخودآگاهتان نهفته است، ارتباط برقرار کنید و آن را رها کنید، می‌توانید به قدرت، ثروت، سلامتی، شادی و لذت خیلی بیشتری در زندگی‌تان دست پیدا کنید. نیازی نیست که شما این قدرت را کسب کنید؛‌ این قدرت همین‌الان هم در وجود شما هست. اما شما باید یاد بگیرید که چطور از آن استفاده کنید. شما باید قبل از هر چیز این نیروی شگفت‌انگیز را به‌درستی درک کنید،‌ تا بتوانید آن را در تمام جنبه‌های زندگی‌تان به کار بگیرید. با دنبال کردن تکنیک‌های ساده‌ای که در این کتاب بیان شده‌اند، شما دانش و فهم موردنیاز را به دست می‌آورید. نور جدیدی به زندگی شما می‌تابد، و می‌توانید با استفاده از این نیروی شگفت‌انگیز، به همه خواسته‌هایتان برسید و تمام رؤیاهایتان را به واقعیت بدل کنید. همین‌الان تصمیم بگیرید که زندگی‌تان را از همیشه غنی‌تر، بزرگ‌تر، و باشکوه‌تر کنید. در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما، خردی بی‌کران و نیرویی بی‌پایان نهفته است، و تنها کاری که شما باید انجام دهید، این است که آن‌ها را کشف کنید، تا با استفاده از آن‌ها به تمام خواسته‌هایی که در زندگی دارید، دست پیدا کنید. از همین لحظه تصمیم بگیرید که توانایی‌های بالقوه ضمیر ناخودآگاهتان را کشف کنید، تا تغییرات شگرفی را در زندگی‌تان مشاهده نمایید.

هوش نامحدودی که در ضمیر ناخودآگاه شما نهفته است، می‌تواند هر چیزی را که در هرلحظه نیاز به دانستنش دارید، برایتان آشکار کند، به شرطی که شما با ذهنی باز پذیرای آن باشید. از این طریق، شما افکار و ایده‌های جدیدی را دریافت می‌کنید که شما را قادر می‌سازند تا اختراعات جدیدی را خلق کنید، چیزهای جدیدی را کشف نمایید، یا کتاب‌ها و نمایشنامه‌های بی‌نظیری بنویسید. به‌علاوه، هوش نامحدود ضمیر ناخودآگاه شما می‌تواند دانش‌ و آگاهی حقیقی را در اختیار شما قرار دهد. هوش نامحدود ضمیر ناخودآگاهتان می‌تواند جایگاه حقیقی شما را در زندگی برایتان نمایان کند، و شما را در رسیدن به آن جایگاه یاری دهد. با به‌کارگیری اصول مطرح‌شده در هر فصل از این کتاب، شما به‌جای فقر، فراوانی، به‌جای خرافات، خردمندی، به‌جای رنج،‌ آرامش، به‌جای ناراحتی، شادی، به‌جای تاریکی، روشنایی، به‌جای بی‌نظمی، هماهنگی، به‌جای ترس، اطمینان، و به‌جای شکست، موفقیت را جایگزین می‌کنید.

نام کتاب: قدرت ضمیر ناخودآگاه
نویسنده: جوزف مورفی
تعداد فصول: 19 فصل

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • مهنوش وفایی
  جمعه 11 تیر 1400
  خیلی ممنون از تیم زحمتکش رویال مایند بابت مطالب ارزشمند و کتابهای بی نظیرشون و خدا قوت میگم به تک تک این نازنینان. میخواستم بگم اگر برای کتاب فهرست مطالب هم بزارین خیلی عالی میشه و راحت تر میشه بخش مورد نظرمون رو پیدا کنیم.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما بررسی می شود.

 • علیرضا شرفی مقدم
  سه شنبه 23 اردیبهشت 1399
  بنام خدای مهربان سلام خدمت شما دوست عزیز  شخصیت امروز باب پرکتر حاصل سه کتاب ارزشمند 1. دانش ثروتمند شدن 2. قدرت ضمیر ناخودآگاه 3. بیندیشید و ثروتمند شدن است .که امیدوارم مجموعه رویال مایند کتاب ارزشمند دانش ثروتمند شدن را از طریق نسخه اصلی در اختیار همه قرار دهد . سپاس فراوان از جناب اقای دکتر ملک زاده و همکاران ارزشمند این عزیز.
  رویال مایند
    

  سلام به بخش مقالات سایت مراجعه کنید کتاب علم ثروتمند شدن را به رایگان به اشتراک گذاشته ایم.

 • aps.shojaei91@gmail.com
  سه شنبه 2 مهر 1398
  با سلام و عرض ادب
  لطفا كتاب صوتي قدرت ضمير ناخوداگاه شما را در بخش محتواي ويژه نيز بگذاريد ممنون
  رویال مایند
    
 • نوراله علیزاده
  جمعه 28 تیر 1398
  با سلام می خوام دقیقا بدونم جوزف مورفی چند کتاب راجع به ضمیرناخودآگاه نوشته در بعضی جاها دیدم جلد یک و دو و سه و این جلد چندم کتاب فوق هست با سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  اگر در گوگل سرچ کنید ترتیب کتاب های جوزف مورفی با تاریخ برای شما می آِید

 • Nesar
  سه شنبه 14 خرداد 1398
  عاشق کتاب استم!😊
  رویال مایند
    
 • ایمان
  یکشنبه 29 اردیبهشت 1398
  سلام. خدا قوت. کتاب جالبی بود . لطفاً جلد اول کتاب mind hacking اثر Luke Caldwell که در زمینه پرورش هوش هیجانی و ذهن هست رو هم ترجمه کنید (البته جلد دوم هم به شرح روشهای یادگیری و تقویت حافظه می پردازه که خالی از لطف نیست). با تشکر.
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • اسماعیل
  دوشنبه 19 فروردین 1398
  کتاب عالی و بی نظیری هستش
  رویال مایند
    
 • حمید
  چهار شنبه 26 دی 1397
  سلام. کتاب بی نظیریه واقعا. 
  
  لطفا از جوزف مورفی کتاب Miracle Power for Infinite Riches رو هم ترجمه و منشتر کنید . در بیشتر مصاحبه های رادیویی افراد این رو خیلی توصیه کردن. لطفا این مورد رو بررسی کنید.
  
  ممنون.
  رویال مایند
    

  سلام، چشم بررسی خواهیم کرد

 • موسی
  جمعه 14 دی 1397
  واقعا دست مریزاد به این همه مطالب مفید وپرمحتوا و فایلهای پی دی اف محشرتون والا من کتاب پی دی اف رو دوست ندارم ولی کتابهای شما انقدجذابه وقتی شروع میکنم حداقل صدصفحه میخونم خداقوت به اینهمه پشتکار و همت و آگاه سازی تون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • محمد مسعودمند
  پنج شنبه 8 آذر 1397
  کتابهاینان عالیه،انشاالله همیشه موفق باشید.
  رویال مایند
    
 • ناصرمیران
  چهار شنبه 27 تیر 1397
  عالی است
  رویال مایند
    
 • سید روح الله
  جمعه 1 تیر 1397
  سلام ـ با توجه به اینکه من یک کتاب ، آن هم با فرمت pdf می خواستم دانلود بکنم اشتراک یک ماهه 33000 تومانی گران به نظر میرسد
  رویال مایند
    

  دوست عزیز از فروشگاه سایت کتاب را به صورت تکی خریداری کنید

 • سید روح الله
  چهار شنبه 30 خرداد 1397
  سلام و با تشکر از سایت خوبتان ولی من نمی تونم کتاب قدرت ضمیر نا خودآگاه را دانلود کنم چون لینک دانلودی من اینجا ندیدم لطفأ راهنمایی فرمائید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند

 • نوراله علیزاده
  شنبه 26 خرداد 1397
  با سلام و تشکر از سایت و مطالب عالی تون ، یکی از عالی ترین کتابهای این حوزه هست که خوندم اما برام چند سوال هست و خواهشا به تمامشون جواب بدهید نه یکی شون این نسخه مال دانشگاه چه تفاوتی با دیگر نسخه های موجود داره و لطفا کمی بیشتر از زندگی و کارهای جوزف مورفی بگید و برام تعجب هست با این دانش چرا هرگز در بین اساتید موفقیت نامی از وی نیست ، یا هرگز در کلام اساتید این حوزه مثل پراکتور و دیگران هرگز نامی از وی برده نمی شود، لطفا اگر سیمنار دارد یا کتابهای دیگر حداقل معرفی کنید در سایت هم از کارهاش ترجمه کنید ممنون میشوم بازهم سپاس
  رویال مایند
    

  این نسخه کامل و بدون هیچ گونه حذفیاتی است. ایشان از اساتید قدیمی هستند، هم دوره کسانی مثل کلمنت استون و ارل نایتینگل هستند متاسفانه سمیناری از این عزیزان در دسترس نیست

 • Nilufar
  شنبه 19 خرداد 1397
  با سلام و خداقوت به اقای ملک زاده و تمامی تیم رویال ، ازانتخاب کتاب ها و مطالب فوق العاده تون ممنونم واقعا بی نظيرن و به من و امثال من کمک کرده 
  یه پیشنهاد هم دارم اگه براتون مقدوره صوتی این کتاب رو تهیه کنید
  رویال مایند
    

  چشم، پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • مجتبی شهریور
  پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397
  با سلام
  با توجه به ویژگی خاص کتاب قدرت ضمیر ناخوداگاه و اینکه می توان گفت شناخت ضمیرناخوداگاه و قدرت آن پایه اصلی آموزش های موفقیت می باشد لذا خواهشمند است کتاب صوتی این اثر را هم تولید بفرماید
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • محمد آقائی
  پنج شنبه 23 فروردین 1397
  ممنونم از سایت خوب شما
  رویال مایند
    
 • علی
  پنج شنبه 16 فروردین 1397
  سلام , میخوام کتاب روانشناسی بخرم منتها خیلی سردرگم هستم چون کتاب هایی زیادی در زمینه ی موفقیت و روانشناسی موجوده , اگه میشه کمکم کنید تا بتونم بهترین کتاب ها رو بتونم بخرم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به صورت روزانه مطالب رویال مایند را دنبال کنید کافی است، ما گلچینی از بهترین هارو به اشتراک می زاریم

 • احسان میردامادی
  چهار شنبه 16 اسفند 1396
  سلام وقتتون بخیر و سلامتی
  
  
  
  خواستم بگم کتاب فوق العاده ای این کتاب احساس میکنم قدرت عظیمی درون وجود ما انسان ها است که با خواندن این کتاب میتوانید به آن پی ببرید در تک تک کلماتش به قدرت انسان توجه شده 
  و به همه دوستان گرامی پیشنهاد می کنم این کتاب را چاپ کنید و بخوانید که این کتاب با همه کتابهای که رویال مایند تا به حال گذاشته یک تفاوت خاصی داره هر چقدر بخوانید براتون تکراری نمی شه یه جورایی مثل کتاب
  بیندیشید و ثروتمند شوید (ناپلئون هیل) که باب پراکتور همیشه همراهش 
  تشکر از شما که این کتاب را میخوانید و تشکر از تیم رویال مایند بابت ترجمه و قرار دادن آن بر روی سایت
  شاد باشید و سلامت
  رویال مایند
    

  ممنون از پیشنهاد شما

 • مظاهر
  سه شنبه 15 اسفند 1396
  سلام مچکرم از سایت بسیار عالیتون
  یه سوال برام پیش اومده 
  آیا روح همون ضمیرناخودآگاهه؟
  و ضمیرناخودآگاه همون مغزه؟
  رویال مایند
    

  مغز از لحاظ علم روانشناسی به دو نیم کره بالایی و پایینی تقسیم می شود که نیم کره بالایی ذهن هوشیار و نیم کره پایینی ضمیر ناخودآگاه است. اما در رابطه با سوال اول نمی توانیم اظهار نظری داشته باشیم

 • احسان میردامادی
  شنبه 12 اسفند 1396
  سلام وقتتون بخیر و شادابی
  در کتاب ایشان به سخنرانی هایشان اشاره کردند میخواستم بدونم اگر سمیناری به صورت ویدیو موجود هست در سایت قرار دهید همچنین اگر کتابی دیگر از ایشان در رابطه با موفقیت هست قرار دهید
  با تشکر 
  شاد باشید و سلامت
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • احسان ميردامادي
  دوشنبه 7 اسفند 1396
  سلام وقتتون بخير و سلامتي
  لطفا از آقاي ملك زاده ( مترجم كتب) بخواهيد بعضي كلمات را روانتر ترجمه كنند مثلا در اين كتاب از كلمه خلسه ( حالتي از خواب و بيداري كه حقايقي از فرد كشف ميشود) استفاده شده كه معنيش را نميدونستم و اينكه در اين كتاب جملاتي زيبا هست از انجيل كه انجيل متي يا انجيل مارك نوشته شده من خودم انجيل دارم اما انجيل متي يا مارك را متوجه نشدم مگه انجيل چند تا داريم ! مثلا انجيل مارك٩:٢٣ منظور چيه؟ از آقاي ملك زاده بخواهيد كمي توضيح در مورد اينجور كلمات پايين صفحه 
   بنويسند
  با تشكر شاد باشيد و موفق
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این کتاب توسط تیم ترجمه ترجمه شده است و ترجمه مستقیم جناب ملک زاده نیست. پیشنهادهای شما را به تیم ترجمه ابلاغ خواهیم کرد.

 • احسان
  دوشنبه 7 اسفند 1396
  سلام وقتتون بخیر
  کتاب عالیه به نکات جالبی از موجودیت بشر اشاره کرده که واقعا در زندگی همه وجود دارد
  تشکر از شما عزیزان
  رویال مایند
    

  بله کتاب جالبی است

 • کوروش
  چهار شنبه 2 اسفند 1396
  سلام و درود
  اگه ممکنه قسمت های آخر هر کتاب هم فصل به فصل بزارید خوندنش راحت تره کامل که قرار میدید پیدا کردن تا اونجایی که خوندیم یمقدار سخت تره ممنون میشم.
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما بررسی می شود

 • محمد منصوری
  سه شنبه 1 اسفند 1396
  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید. ببخشید فصل 16 توی نسخه کامل کتاب نیست. لطفا اصلاحش کنید. با تشکر
  رویال مایند
    

  لینک تصحیح شد، ممنون از گوشزد شما

 • رضا قرباني
  پنج شنبه 19 بهمن 1396
  دوستان محترم و عزيز تيم رويال مايند.
  باور كنين دارم از خوشحالي و شادي گريه مي كنم. وقتي فصل 11 را ميخواندم و قدرت ضمير ناخواگاه را ميبينم واقعا خدا رو شكر مي كنم كه چرا من اينقدر از خودم و قدرت ضميرم غافلم.
  ووقتي مرور مي كنم ميبينم در زندگي ام بارها از اين قدرت استفاده كرده ام و تجسم كردم خواسته هام رو و الان دارمشون.واقعا دستتون دردنكنه كه با ترجمه اين كتابهاي ارزشمند من را به فغكر كردن وا مي داريد و از روزمرگي بيرون ميكشين.
  واقعا از تون سپاسگزارم.
  با احترام
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، بله اگر این کتاب را با ذهنی باز و به دور از هرگونه تعصب مطالعه کنیم بسیار کتاب فوق العاده ای خواهد بود

 • سمانه
  سه شنبه 17 بهمن 1396
  با سلام به همه عزیزان یکی از دوستانمون به اسم علی تو نظرشون به این کتاب ایرادی وارد کرده بودند خواستم بگم دوست عزیز ضمیر ناخودآگاه همان روح در قرآن هست که خداوند میفرماید قل الروح من امر ربی
  پس قدرت خداوند از طریق روح به ما داده شده و خداوند مارو خلیفه الله فی الارض قرار داده
  البته با جملات تاکیدی ما محدودیت رو از ذهنمون دور میکنیم و باور نامحدود بودن رو به ضمیر ناخودآگاه منتقل میکنیم و وقتی باور نامحدود رو به ضمیرمون انتقال بدیم ضمیر ما به بیکرانگی الله متصل میشه و مارو قدرتمند میکنه وفقط ایمان به ذات یگانه هستی بخش میتونه مارو به این باور نامحدود برسونه
  من هم اول مقاومت داشتم ولی با تدبر در قرآن وعمیق تر خوندن اون فهمیدم همه اینها به شیوه ای ساده تر در قرآن بیان شده و این کتا علم ارزشمندیه که خداوند بارها میفرماید فقط کسانی ایمان میارند که از قبل علم به اونها عطا شده
  از سایت رویال مایند هم بابت ترجمه های خوب و صریح وروانشون سپاسگزارم موفق وپیروز در پناه حق باشین
  رویال مایند
    

  کاملاً درست است، دوستان بخش معنوی وجود ما با نام های مختلفی اسم گذاری شده است. در علوم الهیات و ادیان به آن "روح" می گویند. یونگ در روانشناسی مدرن به آن "ضمیر ناخودآگاه" می گوید. تاکید می کنیم در هنگام مطالعه کتاب ها تعصب ها را کنار بگذارید، زیرا تعصب و جهل دو روی یک سکه هستند.

 • سمانه
  دوشنبه 16 بهمن 1396
  سلام دوستای خوبم سایتتون فوق العادس خوشحالم خدایی داریم که به تمام نیازهای ما در این جهان پاسخ داده پیشنهادم اینه که کتاب جوزف مورفی رو هم صوتی کنین چون کتاب فوق العاده تاثیرگذاریه و با کتاب صوتی من میتونم از وقتهای پرتم هم استفده کنم سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • خانم
  شنبه 7 بهمن 1396
  عالی
  رویال مایند
    
 • کوروش
  پنج شنبه 5 بهمن 1396
  سلام و خداقوت
  خیلی از زحمات ارزشمندتون ممنونم آشنایی با رویال مایند جزو قشنگترین تجربه های زندگیم بود خیلی بهم کمک کرده واقعا ممنونم.
  این کتاب خیلی پر محتواست نیازه که چندین بار مرور بشه اگه امکانش هست این کتابو بصورت صوتی هم قرار بدید تا بیشتر مرور کنیم.
  ممنون.
  شاد و موفق باشید.
  رویال مایند
    

  چشم سعی می کنیم تمامی کتاب ها را به تدریج صوتی کنیم

 • احمد
  پنج شنبه 28 دی 1396
  سلام 
  تشکر میکنم از زحماتی که میکشین 
  میخواستم بدونم چند فصل این کتاب ترجمه شده 
  و نسخه تکمیلی اون چه موقع در سایت قرار داده میشه
  رویال مایند
    

  دوست عزیز طی چند هفته آینده تمام فصول این کتاب در سایت قرار خواهد گرفت

 • هلن
  یکشنبه 24 دی 1396
  سلام، من یکی از باورهای محدود کننده و غلط در زندگی خودم رو شناسایی کرده بودم و جمله ای مثبت رو براش نوشتم و با صدای خودم ضبط کردم و گوش میدم ، تا اخر اسفند ماه سه ماه گوش دادن به این فایل تموم میشه، الان سوالم اینه در پایان این مدت زمان سه ماه این باور غلط در ضمیر ناخودآگاه تغییر کرده؟ من اینو از کجا بدونم که دیگع عوض شده و یا از کجا بدونم‌ که ممکن بیشتر از مدت زمان سه ماه باید گوشش بدم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز نگران نباشید این تغییر باور با تکرار، خود به خود صورت می پذیرد. شما تمرینات را انجام دهید و بقیه کار را به ضمیرناخودآگاه خود بسپارید. در نهایت این تغییر درونی باعث تغییر شرایط و دنیای بیرونی شما خواهد شد.

 • فاطیما بحرینی
  شنبه 23 دی 1396
  سلام و وقتتون بخیر... 
  لطفا کتاب صوتی یا حالا الکترونیکی بیندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون هیل رو هم واسمون بذارید. باب پراکتور توی همه سمیناراش میگه بخونید این کتابو... من هر چی پی دی اف ازین کتاب پیدا کردم اصلا ویرایش خوبی نداشته، لطفا بذارید تو لیستتون و اگه ممکنه واسمون ترجمش کنید ❤
  رویال مایند
    

  چشم دوست عزیز پیشنهاد شما بررسی می شود، اما این کتاب توسط انتشاراتی های زیادی در ایران به چاپ رسیده است و همچنین در بخش محتوای ویژه مقاله ای با عنوان "پیش به سوی ثروت" قرار داده شده است که خلاصه این کتاب است

 • آيلين
  جمعه 22 دی 1396
  با سلام و خسته نباشيد از زحمات شما بي اندازه سپاسگزارم و خدا رو شاكرم كه با گروه رويال ماين آشنا شدم 
  سوالي كه ازتون دارم اينه كه آيا كتاب قدرت ضمير ناخودآگاه همون كتاب سه جلدي قدرت فكر دكتر مورفي هستش كه در كتابفروشي ها موجود هست؟؟با تشكر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ما آن کتاب را مطالعه نکرده ایم و پیشنهاد می کنیم نسخه ای که در سایت رویال مایند قرار گرفته است را مطالعه کنید زیرا ترجمه کامل است و بدون هیچگونه حذفیاتی

 • محمدرضا شفیق
  جمعه 22 دی 1396
  درود برشما
  - از کار خوب و موثر شما سپاسگزارم
  - در صورت امکان در کتاب های ترجمه شده 
  - در مقابل ( روبرو ) هر صفحه ، متن انگلیسی آن را نیز قرار دهید 
  - ونیز در فایل های تصویری ، زیرنویس داشته باشیم
  - به عنوان مثال در فایل های تصویری   joel osteen 
  - تا امکان بیش تر انتقال حال و هوای گوینده صورت پذیرد 
  
  - با آرزوی موفقیت روز افزون شما
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ما به نسخه انگلیسی چاپی کتاب ها دسترسی داریم و فایل pdf کتاب های انگلیسی  را نداریم تا بتوانیم آنها را به صورت الکترونیکی در اختیار شما قرار دهیم

 • علی
  چهار شنبه 22 آذر 1396
  با سلام، مطالب های خوبی در رابطه با ضمیر باطن ارایه می دهید ممنون.
  رویال مایند
    
 • احسان
  دوشنبه 20 آذر 1396
  سلام وقتتون بخیر
  الان که داشتم نگاهی به نظرات خوانندگان مینداختم واقعا صبر و شکیبایی شما در پاسخگویی نظرات و جدا از اینکه سوالات تکراری هم وجود دارد واقعا قابل ستایش است و اینکه پیشنهاد میکنم میتونید گزینه ای را در سایت قرار دهید با عنوان همکاری با ما حالا میتونه این همکاری در زمینه محتوا مثل کتاب . ویدیو ها . موزیکها یا جذب نیرو یا مالی و هر چیز دیگه که بتونه کمک کنه بیشتر ارتقا پیدا کنه رویال مایند در زمینه موفقیت چون به نظر من این رویال مایند داره جهانی میشه و مختص یک شهر یا کشور نیست
  با تشکر ازشما شاد باشید و موفق
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، بله دوست عزیز در حال راه اندازی بخشی از سایت هستیم که شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با مجموعه رویال مایند همکاری کنید.

 • علی
  جمعه 17 آذر 1396
  با سلام
  لطفا در انتخاب طرح های خودتون کمی وسواس به خرج بدین...با آوردن این کتاب تحت ترجمه تیم رویال مایند مقداری تناقض بین محصکلاتتون ایجاد کردین
  در مورد این کتاب باید بگم پا رو از همه چی فراتر گذاشته و کاملا انسان رو خالق زندگی خودش و اتفاقات مربوط بهش رو میدونه و کوچک ترین ارزشی برای خدا (فقط صرف اینکه عبادت کنیم آن هم به این بهانه که باعث ایجاد حالت مراقبه میشود) قائل نمیباشد در صورتی که با سیمنار ها و کتاب های جول اوستین و حتی بسیاری از نوسینده های موفقیت (دارن هاردی ، آنتونی رابینز و...) کاملا در تضاد میباشد. میتونید از کتاب های غول درون یا کتاب master your Mind and design your destiny نوشته آدام خو را برای پروژه ناخودآگاه به کار ببرین که بر خلاف مورفی بسیار کاربردی و طبق علم و اصول میباشد نه به صورت وعده های بی اساس و ... 
  ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز انقدر متعصبانه کتاب ها را مطالعه نکنید. تا جایی که می توانید ایده های کاربردی و سازنده را از هر کتاب بگیرید. اگر به نظر شما این کتاب با باورهای شما در تضاد است آن را مطالعه نکنید و تمرکز خود را بر روی محتوای مربوط به دارن هاردی، جول اوستین و.... بگذارید. در ضمن مورفی هرگز نگفته است خداوند نقشی ندارد، به اعتقاد مورفی خداوند به انسان قدرت خلق زندگی اش را عطی کرده است. انسان تنها موجودی است که قادر به خلق زندگی دلخواهش است و این قدرت از طریق قدرت ضمیر ناخودآگاه به او عطی شده است. لطفاً تعصب را کنار بگذارید و کتاب ها را با ذهن باز مطالعه کنید. یادتان باشد که جهل و تعصب دو روی یک سکه هستند.

 • yass
  جمعه 17 آذر 1396
  با سلام و خسته نباشید ب دوستان رویال مایندی
  دوستان عزیز خیلی وقته ک هیچ کتابی رو‌ب صورت صوتی در سایت قرار ندادید. کتاب صوتی مزایای خیلی خوبی داره ک یکیش اینه ک‌در هر جایی حتی در حال رفت و آمد و ماشین میشه از این فایل استفاده کرد
  میخواستم خواهش کنم ک این کتاب رو ب صورت صوتی در سایت قرار بدید
  رویال مایند
    

  چشم حتما تهیه کتاب های صوتی جدید در برنامه قرار داده ایم

 • نیوشا
  چهار شنبه 15 آذر 1396
  چطور میشه عضو شد خوب
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا نحوه تهیه اشتراک را برای شما توضیح دهند

 • علی
  سه شنبه 14 آذر 1396
  درود
  بسیار ممنونم ، بالاخص بابت پارادایم شیفت
  کتاب آقای مورفی هم بسیار راهگشا ست
  
  ممنونم فقط یه کلمه ست در مقابل الطاف شما
  رویال مایند
    

  بله یادگیری و عمل به این آموزه ها موجب تغییرات چشمگیری در زندگی تان می شود

 • حسین هاشم خانی
  دوشنبه 13 آذر 1396
  سلام واقعا همه چی عالیه،از تلاش همتون سپاسگزارم،ممنون میشم اگه کتاب فوق العاده جیمز آلن باعنوان،،تو همانی که می اندیشی،،،را ترجمه و روی سایت بی نظیرتون قرار بدین
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، چشم پیشنهاد شما بررسی می شود

 • یاسر
  چهار شنبه 8 آذر 1396
  سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم بگم اگه امکان داره این کتاب رو صوتی کنید
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما بررسی می شود

 • لقمان عرب
  سه شنبه 7 آذر 1396
  هر روز از هر جهت بهتر و بهتر می‌شوم
  رویال مایند
    
 • کاروان
  دوشنبه 6 آذر 1396
  با سلام سوالی که داشتم این می باشد که این کتاب چند فصل می باشد؟
  رویال مایند
    

  19 فصل

 • Sima.jigari
  دوشنبه 6 آذر 1396
  عالی
  رویال مایند
    
 • فهیمه
  یکشنبه 5 آذر 1396
  چجوری میشه ای کتاب رو دانلود کرد چرا نمیتونم؟؟ 🤔🤔
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس اقدام به تهیه اشتراک ویژه کنید

 • Mousavi
  شنبه 4 آذر 1396
  تشکر و قدردانی فراوان از زحمات بی دریغ شما.
  رویال مایند
    

  ممنون

 • Reza
  پنج شنبه 2 آذر 1396
  با عرض سلام و خسته نباشید.
  این کتاب بسیار عالیه ولی ای کاش کل کتاب رو به اشتراک می گذاشتید تا از مطالعه ی آن لذتی بیشتری می بردیم. هر چند که به ضرر شماست.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز کل کتاب طی چند ماه آینده به اشتراک گذاشته می شود، هنوز ترجمه فصل های آینده آماده نیست

 • نوراله علیزاده
  یکشنبه 28 آبان 1396
  بازهم سلام و سپاس ،اگراین ترتیب پیامهای سایت را که جدیدترین پیامهابالا باشندرادرست کنیدهمانطوزکه قبلا گفته ام چقدرعالی میشود ،و امامیخواستم بدانم منظوراز ترجمه نسخه انتشارات دانشگاه کمبریج چه میباشدمممنون توضیحی بدهید
  رویال مایند
    

  این مورد در سایت جدید لحاظ خواهد شد. کتابی که ما تهیه کرده ایم توسط انتشارات معتبر دانشگاه کمبریج به چاپ رسیده است

 • حمید ارش
  جمعه 26 آبان 1396
  واقعا عالی تشکر
  رویال مایند
    
 • مهسان
  جمعه 26 آبان 1396
  با سلام
  اگر تعداد کتابهاي صوتي رو بيشتر کنيد عالي ميشه...
  ممنون از زحمات شما
  رویال مایند
    

  چشم

 • محمد منصوری
  پنج شنبه 25 آبان 1396
  سلام با تشکر فراوان ازشما بابت سمینارها و کتابهای فوق العاده عالیتان. میخواستم اگر امکان دارد کتاب فوق العاده اهرم های پولدارشدن اثر آنتونی رابیز را هم بگزارید‌
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • محمد
  پنج شنبه 25 آبان 1396
  این کتاب فوق العادست. نمیشه سکوت کرد و تشکر نکرد و نظر نداد . از زحماتتون واقعا سپاسگزارم . به امید پیشرفت ثانیه افزون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علی
  پنج شنبه 25 آبان 1396
  سلام با عرض خسته نباشید
  میشه یکم فعالیت ترجمه و ارائه این کتاب رو تسریع ببخشید؟
  رویال مایند
    

  کمی فصل های کتاب حجیم است، شکیبا باشید به تدریج در سایت قرار خواهد گرفت، شما هم فرصت دارید چندین بار یک فصل را مرور کنید

 • زاهد
  چهار شنبه 24 آبان 1396
  با تشکر از سایت خوبتون .لطفا کتاب خانم استر هیکس . به نام از خدا بخواه او میدهد را 
  در سایت خوبتون بزارید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز کتاب بخواهید تا به شما داده شود قرار گرفته است

 • بهزاد اصلانی
  چهار شنبه 24 آبان 1396
  از تمام زحمات شما برای جمع آورد ، تدوین ، ترجمه و زیرنویس و ... متشکرم .
  همه پست ها و مطالب در سایت و تلگرام عالی هستن ...
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • یاسر
  سه شنبه 23 آبان 1396
  قبل از اینکه این کتاب رو شروع ب خوندن لازمه ک ازتون تشکر کنم چون من عاشق کتابایی هستم ک در مورد ضمیر ناخودآگاهه واقعا سپاسگزارم رویال مایند
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • نوراله علیزاده
  سه شنبه 23 آبان 1396
  بسیارسپاس گذار و ممنونم بخاطر این کتاب عالی و زحمات ارزشمند شمادرترجمه و تلاش برای آگاهی هموطنان خود بازهم تشکر و اگراجازه داشته باشم لطف کنید و غول درون هری کارپنتررانیز ترجمه کنید،خوشحالم که شماهستید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، چشم پیشنهاد شما بررسی می شود