سمینار چگونه خالق زندگیِ خارق العاده ای باشیم - آنتونی رابینز

آنتونی رابینز در سال ۱۹۶۱ در خانواده ای نسبتا" فقیر به دنیا آمد. پس از گرفتن دیپلم متوسطه به کارهای گوناگون روی آورد، اما توفیق چندانی نیافت. در سن ۲۲ سالگی در آپارتمان ۴۰ متری محقری، زندگی مجرد فقیرانه ای داشت و به گفته ی خودش، ناچار بود ظرف های غذای خود را در وان حمام بشوید. گذشته از گرفتاری های مالی، بر اثر پرخوری و بد خوراکی، بیش از یک صد و بیست کیلوگرم وزن داشت و به علت چاقی، دچار تنبلی، بی حالی و خواب آلودگی شده بود. اما در عین فقر و فلاکت، رؤیاها و آرزوهای جاه طلبانه ای داشت.

در عالم خیال، خود را در قصر زیبایی در ساحل دریا و نزدیک جنگل سرسبزی مجسم می ساخت و برای خود همسری شایسته، اتومبیل گران قیمت و امکاناتی رؤیایی در نظر می گرفت. سرانجام مصمم شد که با چاقی خود مبارزه کند و برای رسیدن به این هدف به مطالعه ی چند کتاب پرداخت، اما مطالب آن ها را ضد و نقیص یافت و آن ها را دور انداخت. پس از آن، برای کاهش وزن خود، راهی دیگر جست. به فکر افتاد فردی را که از هر جهت سالم و دارای تناسب اندام باشد، پیدا کند و افکار، اعتقادات و نحوه ی تغذیه ی او را سرمشق خود قرار دهد. این شیوه، مؤثر واقع شد و توانست در کم تر از دو ماه، بدون استفاده از رژیم غذایی و عمدتا" با شیوه های روان شناسی و کنترل فکر و ذهن، حدود پانزده کیلوگرم از وزن خود را کم کند و با توجه به قامت بلند خود که در حدود دو متر بود، تناسب اندام خود را به دست آورد.

 

موفقیتی که در زمینه ی کنترل وزن نصیب او شد، وی را به اندیشه واداشت که شاید این شیوه را بتوان در هر زمان، هر جا و هر زمینه در مورد هرکسی به کار گرفت. ابتدا معتقد شد که برای به دست آوردن و حفظ تناسب اندام، در وهله ی اول باید افکار، تصورات و رفتارهای فردی را که از نظر وزن متناسب است دریابیم. ببینیم آن فرد چه می خورد، چه اندازه ای می خورد و چگونه می خورد. سپس او را سرمشق قرار دهیم و به همان نتیجه برسیم. پس از آن معتقد شد که ساختمان مغز و اعصاب افراد (بشر)، کم و بیش به هم شبیه است، پس اگر کسی در نقطه ای از دنیا توانسته است کاری بزرگ را به انجام برساند، من هم که دارای مغز و اعصاب مشابه او هستم می توانم عینا" همان کار را انجام دهم و به همان نتیجه برسم، به شرط آن که از همان راهی که او رفته است بروم و طرز تفکر و رفتارم شبیه او باشد.

او پله های بعدی موفقیت را به سرعت طی کرد و به تدریج به همه ی آرزوها و خواسته های خود رسید. در کم تر از دو سال با همسر دل خواه خود ازدواج کرد. قصر زیبایی در سواحل سرسبز «سن دیه گو» خرید که از طرفی مشرف به دریا بود. اتومبیل و وسایل زندگی خود را مطابق با آن چه در رویاهای جوانی خود می دید، تهیه کرد. به کمک دوستانش شرکتی را تأسیس کرد که نامش را «بنیاد رابینز»، گذاشتند که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت های فردی و حرفه ای تأسیس شده است و سالانه ده ها هزار نفر را آموزش می دهد.

 

آنتونی رابینز

 

رابینز برای بهبود عمل کرد کارکنان، با سازمان هایی از قبیل  IBM، American express ،Mac Daglas ، AT&T  و هم چنین تیم های ورزشی لس آنجلس و قهرمانان مدال طلای المپیک هم کاری کرد. تونی، سمینارها و سخنرانی های متعددی را در شهرهای مختلف اجرا کرد و برنامه های آموزشی فراوان را برای خردسالان، بزرگ سالان، معلولین و عقب افتادگان ذهنی ترتیب داد و در سال ۱۹۹۱ بنیادی غیر انتفاعی را به وجود آورد که هدفش کمک به کودکان عقب مانده، افراد بی خانمان، سالمندان و زندانیان است.

 

با شیوه های روان درمانی خاص خود، بسیاری از افراد را از چنگال یأس ها، افسردگی ها و ترس های بی دلیل (نظیر ترس از تاریکی، جمعیت، ارتفاع، مرگ و نظایر آن) نجات داد و به شهرها و کشورهای متعدد مسافرت کرد و مورد مشورت افرادی از طبقات مختلف نظیر رؤسای جمهوری، مدیران، صاحبان صنایع و بازرگانان واقع شد و در سمینارهای او گروه های بی شماری شرکت کردند. از طریق مطبوعات و برنامه های هفتگی تلویزیونی به اشاعه ی افکار و عقاید خود پرداخت. در ضمن برنامه ی «عبور از روی آتش» او که بخش کوچکی از محتوای سمینارهای او را تشکیل می داد و به منظور ایجاد اعتماد به نفس در شرکت کنندگان طرح شده بود توجه مطبوعات و رسانه های گروهی را جلب کرد. اجرای سمینارها و برنامه های تلویزیونی نام برده شده تا این زمان هم چنان ادامه دارد و همه ی هفته، بینندگان مشتاق، برنامه های او را از تلویزیون مشاهده می کنند.

علاقه ی خاص آنتونی رابینز به این است تا با کمک به افراد، جهان را جای بهتری برای زیستن بسازد و به افراد جامعه کمک کند تا سرنوشت خود را به دست گیرند. روابط خود را با افراد جامعه بهتر سازند، به دنبال هدف های ارزشمند زندگی خود بروند، بر ناکامی های عاطفی یا مالی غلبه کنند و به سهم خود به جامعه و کشور خدمت نمایند.

 

نام رابینز همواره با کلمه ی موفقیت توأم بوده. اگر خواهان دستیابی به موفقیت شغلی هستید، اگر در روابط خود مشکلاتی دارید، اگر کسب و کار جدیدی را آغاز نموده اید، اگر برنامه ها و نقشه هایتان برای آینده بر روی کاغذ می مانند و به عمل تبدیل نمی شوند، بهتر است سمینار سال 2017 آنتونی رابینز به نام "چگونه خالق زندگیِ خارق العاده ای باشیم" را مشاهده کنید.

 

چکیده ای از سمینار:

نام سمینار: چگونه خالق زندگیِ خارق العاده ای باشیم
سخنران: آنتونی رابینز
سال تولید: 2017
حجم فایل: 843 مگابایت (6بخش)

 

آنچه در این سمینار خواهید دید:

همه‌ی ما توسط محیط اطراف‌مان که به گونه‌ای به ما تحمیل شده است، شرطی شده‌ایم. چیزی که زندگی ما را تغییر می‌دهد، اطلاعات بیشتر نیست، دانش بالقوه نیست، بلکه قدرت بالقوه است. عمل کردن بر اساس دانش مهم است. اکثر مردم دارای انرژی پایینی هستند، چون به آن تحمیل شده‌اند. "آنتونی رابینز" در این سمینار از شما می‌خواهد تا برای خلق زندگی خارق‌العاده‌تان  تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید به آن چیزی تبدیل شوید که به شما تحمیل شده است یا تبدیل به آن چیزی شوید که خداوند از شما می‌خواهد. اگر تصمیم بگیرید، می‌توانید در یک لحظه آن را خلق کنید. احساسات توسط حرکت به وجود می‌آیند.

 

 آنتونی رابینز در ادامه‌ی سمینار در مورد رنج آدم‌ها صحبت می‌کند. اکثر مردم فکر می‌کنند اگر به اندازه‌ی کافی موفق بودند، زجر کشیدن، ناامیدی و غم و غصه‌ی آن‌ها از بین می‌رفت. پول فقط چیزی را که هستید برجسته‌تر نشان می‌دهد. الگوهایی برای فکر کردن وجود دارند که باعث عصبانیت، ناراحتی و خشم می‌شوند. وقتی این الگوها بارها و بارها تکرار می‌شوند، دیگر فکر می‌کنیم هویت‌مان است. باید الگوها را تغییر داد. 


برای خلق زندگی خارق‌العاده باید دست به اقدامات جدیدتر بزنید. باید احساسات جدیدی به وجود آورید. آنتونی رابینز به شما یاد می‌دهد تا چطور با کمک احساسات جدیدتان زندگی خارق‌العاده‌ای را خلق کنید. اگر به اندازه‌ی کافی این کارها را انجام دهید، می‌توانید خودتان را شرطی کنید. در این سمینار یاد خواهید گرفت چگونه زندگی‌تان را تغییر دهید؟ اگر در زندگی هیجان بیشتری بخواهید، می‌توانید به هدف نهایی‌تان دست پیدا کنید. اگر می‌خواهید زندگی‌تان را تغییر دهید، باید مدام آن را بخواهید تا خودش را نشان دهد. خیلی زود لحظه‌ای خواهد رسید که نشاط تبدیل به هویت شما می‌شود. بدون انرژی نمی‌توانید دستاوردهای بزرگ را تجربه کنید. جالب است وقتی انسان تغییر می‌کند و مسئولیت‌پذیر می‌شود، حضور خداوند را احساس می‌کند. همین حالا این سمینار را از بخش محتوای ویژه دانلود کنید و زندگی خود را برای همیشه تغییر دهید.

 

روی چیزی که دارید تمرکز کنید نه چیزی که ندارید. بزرگ‌ترین اعتیادی که اکثر مردم دارند، اعتیاد به مشکلات است. 
آنتونی رابینز در این سمینار سوالاتی را مطرح کرده است: زندگی فوق‌العاده‌تان اکنون از نظر شما چه شکلی است؟ اکنون سطح بعدی در زندگی‌تان چیست؟ گام بعدی برای زندگی‌تان چیست؟ شجاعت واقعی در زندگی چیست؟ چه افکاری دارید که به شما غلبه می‌کنند؟ محدودیت چه بوده است؟ چه چیزی در درونتان نیاز به تغییر دارد تا بتوانید برای خودتان و خانواده‌تان آن زندگی که لیاقتش را دارید خلق کنید؟ 


برای به دست آوردن چیزی که می‌خواهید و زندگی‌ای که خواهان آن هستید، دو مهارت اصلی وجود دارد. استاد شدن در این دو مهارت، زندگی‌تان را زیباتر خواهد کرد. اولین مهارت «علم موفقیت» است. برای هر چیزی قوانینی وجود دارد، برای موفقیت هم باید قوانین را رعایت کنید. اگر قوانین را رعایت کنید خیلی زود پول زیادی به دست می‌آورید. استرس مالی زمانی به وجود می‌آید که آن‌قدر مشغول کارهای دیگری باشید که کنترل امور مالی را از دست داده باشید. سلامتی و داشتن انرژی در بدن هم علم است. اگر از قوانین پیروی نکنید، خیلی زود خواهید باخت و با کمبود انرژی مواجه خواهید شد. 


گاهی فقط هیجان‌زده شدن و داشتن انرژی کافی نیست. گاهی باید به سراغ گام دوم بروید که «اقدام و تلاش کردن» است. اقدام یعنی انجام کار درست در زمان درست.  
چیزی که در زندگی اهمیت دارد این است که خودتان را تمرین دهید که سرشار از انرژی باشید. انرژی در وضعیت بالا یعنی عشق، لذت، اشتیاق، شکرگزاری، شادی و هیجان. استرس نام دیگر ترس برای افراد موفق است. رنج، رنج بیشتری به وجود می‌آورد و آزادی، آزادی بیشتری به همراه دارد. همین امروز تصمیم بگیرید که در هر حالتی در وضعیت زیبایی قرار دارید. تماشای این سمینار را از دست ندهید. رنج بردن را پایان دهید. در این سمینار عامل رنج خود را خواهید شناخت. هرگاه فکر می‌کنید؛ کاری که کسی کرده است که در نتیجه‌ی آن شما باخته‌اید، چیزی مثل زمان، عشق یا فرصت، رنج خواهید برد.

 

 دو احساسی که حال همه را خراب می‌کند، یکی ترس و دیگری خشم است. این دو احساس هرچیزی را نابود می‌کنند. در این سمینار یاد خواهید گرفت برای خارج شدن از این دو احساس چه کار کنید. با تماشای این سمینار دیگر رنج نخواهید برد، این وظیفه‌ی جدید شما خواهد بود. وقتی کارها مطابق میل شما پیش‌نرود، باید بدانید این کار خداست که به شما می‌آموزد تا چطور آزاد باشید. در انتها تکنیکی یاد خواهید گرفت تا حقیقت را دریابید. هرجا تمرکز برود، انرژی همانجا جریان می‌یابد.

 

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • فاطمه سامانی
  شنبه 9 اسفند 1399
  سلام
  خیلی عالی بود
  لطفا از مطالب جناب آنتونی رابینز بیشتر بارگذاری کنید من واقعا مطالب ایشون رو پربار تر و کاربردی تر میبینم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • محمدرضا خسروی
  یکشنبه 7 دی 1399
  اینکه سایت رویال مایند با این همه مطالب فوق مفید و با ارزش تنها یک سمینار از تونی رابینز داره جای تامل داره . امیدوارم طی ماه های اینده محتوا های مفیدی از ایشون روی سایت قرار بگیره . و همچنین تشکر فراوان .
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • امیرمختاری
  سه شنبه 19 فروردین 1399
  باسلام و سپاس از سایت تلاشگرتون ؛ لطفا از رابینز سمینارهای بیشتری بزاریدواقعا رویال مایند و فقط یک سمینار از ایشون جای تامل داره؟.رابینز ،تکان دهنده و دگرگون کننده است!
  رویال مایند
    

  سلام. چشم انشاالله در آینده

 • فواد
  جمعه 27 دی 1398
  مگه میشه با این انرژی انتونی رابینز دیوونه نشد؟؟؟!
  رویال مایند
    
 • نازنین
  سه شنبه 14 خرداد 1398
  سلام لطفا برنامه 
  Master Happiness - Tony Robbins | Inside Quest #40
  رو هم تو سایت بذارین. خیلی از تونی رابینز مطالب کمی هست اینجا
  رویال مایند
    

  سلام، پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • پانیذ
  پنج شنبه 9 خرداد 1398
  سلام رویال مایند جونم
  خسته نباشی
  لطفا زیرنویس فیلم من مرشد شما نیستم انتونی رابینز رو بزارید و همچنین واقعا من عاشق انتونی رابینز و دارن هاردی هستم لطفا سمینار ها و فیلم های بیشتری ازشون در سایت قرار بدین. ممنونم از لطفتون
  رویال مایند
    

  سلام، انشاالله در آینده سمینارهای بیشتری از آنتونی رابینز به اشتراک خواهیم گذاشت

 • مهدی
  یکشنبه 23 دی 1397
  لطفا از رابینز بیشتر سمینار تهیه کنید ممنون
  رویال مایند
    

  چشم

 • محمد علی پورنکو
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام مرسی ممنون از صفحه و شبکه خوبتان بسیار از سمینار لذت بردم اگر امکانش هست از اسطوره ی بینظیری مثل تونی رابینز سمینار و فیلم بیشتر قرار دهید با تشکر فراوان
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، چشم

 • یعقوب
  جمعه 2 شهریور 1397
  با تشکر سایت خوبتون حیفه که از همچین شخص شناخته شده ای مطلب کمی تو سایت وجود داره 
  لطفا سعی کنید مطالب بیشتری تو سایت قرار بدید
  و اگه امکانش هست از کووین ترودو هم بذارید عالی میشه
  رویال مایند
    

  چشم از آنتونی رابینز محتوای بیشتری در آینده تهیه خواهیم کرد

 • اونیکا
  دوشنبه 21 خرداد 1397
  سلام ، سایت بسیار عالی دارید ، همیشه از مطالبی که تو سایت میزارید لذت میبرم ، ولی کاش از افراد بزرگی مثل انتونی رابینز که شهرت جهانی داره و کاملا شناخته شدست بیشتر فیلم و کتاب میزاشتید، واقعا حیفه سایت به این پرباری از استاد بزرگی مثل انتونی اینقدر کم مطلب گذاشته باشه . باز هم از تلاش و پشتکار شما نهایت سپاسگزاری رو دارم .
  رویال مایند
    

  به تدریج از تمام اساتید مطلب خواهیم گذاشت

 • کاروان
  یکشنبه 9 اردیبهشت 1397
  آیا این سمینار را در قسمت فروشگاه قرار میدهید؟
  رویال مایند
    

  نه متاسفانه این سمینار اختصاصی محتوای ویژه است

 • پیام اسمی
  یکشنبه 19 فروردین 1397
  سپاس بابت مطالب بی نظیر
  لطف می کنین از آنتونی رابینز بیشتر سمینار و ویدیو بزارین؟
  رویال مایند
    

  چشم

 • حامد
  پنج شنبه 9 فروردین 1397
  سایتتون معرکه اس و واقعا ارزش خرید اشتراک ویژه رو داشت
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • asma
  جمعه 4 اسفند 1396
  سلام بابت تمام زحماتتون بینهایت ممنون.لطفا از آنتونی رابینز بیشتر فیلم یا سمینار بگذارید این مرد به نظرم یکی از فوق العاده ترین مردان این قرنه و واقعا میشه ازش چیزای زیادی یاد گرفت باز هم ممنونم از
   همه شما
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً

 • رضا ابوعطوی
  پنج شنبه 3 اسفند 1396
  واقعا عالی من قبلا از سایت های عربی استفاده میکردم چون عرب زبان هستم اما الان از سایت شما استفاده میکنم واقعا قدرت ترجمه شما خیلی عالی هست و ترجمه خیلی مهم است چون اگر ترجمه اشتباه باشه استفاده ای از سمینار نمیبریم   خواهش میکنم اینطوری ادامه بدید چون بهترین از این سایت ندیدم.موفق باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • saba
  پنج شنبه 12 بهمن 1396
  سلام وقتتون بخیر اول تشکر میکنم ازتون به خاطر وب سایت عالیتون و بعد اینکه ای کاش سمینار های بیشتری از آنتونی رابینز بگذارین ایشون صحبتاشون خیلی تاثیر گذار هست
  رویال مایند
    

  چشم انشاالله در آینده

 • سجاد
  یکشنبه 8 بهمن 1396
  سلام و خداقوت به همه دست اندرکاران سایت رویال مایند
  من خواستم تشکر ویژه از شما به عمل آورم که سمینار و مطالب آموزشی برترین اساتید موفقیت جهان رو در سایت با ترجمه روان فارسی گرداوری میکنید و در اختیار علاقه مندانی مثل خودم قرار میدید.
  امیدوارم با قدرت به کارتون ادامه بدید و از سمینار های آنتونی رابینز بازهم در سایت قرار بدید.
  سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • احمد
  یکشنبه 24 دی 1396
  سلام خیلی ممنون از کاری که انجام دادید میشه لطفا سمینارهای بیش تری از آنتونی رابینز قرار بدید؟
  رویال مایند
    

  چشم انشاالله در آینده سمینارهای بیشتری از ایشان قرار خواهیم داد

 • مهدی
  چهار شنبه 29 آذر 1396
  سلام از سمینارهای آقای آنتونی رابینز بیشتر در سایت تون قرار بدید ممنون
  رویال مایند
    

  چشم

 • lily
  سه شنبه 28 آذر 1396
  وقت بخیر...لطفا اگر امکانش رو دارید یکی از سمینارهای رابینز رو که خودش هم اشاره کرد بیشتر از چند ساعت هست رو هم بذارید...
  رویال مایند
    
 • امید
  یکشنبه 19 آذر 1396
  سلام 
  خیلی ممنون از مطالب مفید سایت 
  در آخر سمینار آنتونی رابینز، اشاره به کتابی میکند که در اختیار کسانی که در سمینار شرکت میکنند قرار میگیرد تا تمرین کنند.
  اسم کتاب چیست؟
  باتشکر
  رویال مایند
    

  تزلزل ناپذیر، فصل نهم کتاب تزلزل ناپذیر را مطالعه کنید

 • نرگس
  پنج شنبه 16 آذر 1396
  سلام.ببخشید اگه میشه اول هر قسمت از سمینارها بنویسید که چندمین قسمت از سمینار هست(مثلا قسمت سوم سمینار چگونه خالق زندگی خود باشی).چون توی گالری مشخص نیس که ترتیبشون به چه صورتی است.ممنون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در انتهای اسم هر فایل نوشته شده است پارت چندم است. مثلا part1 یا part2

 • مهدی
  سه شنبه 14 آذر 1396
  سلام خدا قوت
  ممنون از حسن انتخابتون
  اگر امکان داره از دکتر هولن سمینار بگزارید تشکر
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما بررسی می شود

 • رضا
  سه شنبه 14 آذر 1396
  ببخشید میشه بفرمایید مراقبه ای که از ایشون در کانال گذاشتین را در کدامیک از فایل های بالا میشه پیدا کرد؟
  رویال مایند
    

  قسمت آخر، همچنین در فصل نهم کتاب تزلزل ناپذیر به طور کامل توضیح داده شده است

 • حبيب
  سه شنبه 14 آذر 1396
  سلام و خسته نباشين
  تشكر تشكر تشكر باري شما و توني رابينز عزيز لطفا خواهشن از اين عوجوبه بيشتر بزارين اين بشر زندگي منو از سال ٨٦ متحول كرده باز هم تشكر
  رویال مایند
    

  چشم

 • maryam
  جمعه 10 آذر 1396
  سلام خیلی ممنون از زحمات شما خیلی مطالب مفیدی قرار میدین توسایت واقعا عالین ....ایشالا همیشه پایدار باشین و رویال مایند برای همیشه باشه ....شما فوق العاده این
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علیرضا
  پنج شنبه 9 آذر 1396
  با سلام
  این دوره کلا چند قسمته؟
  رویال مایند
    

  شش قسمت

 • Mohammad mehdi
  سه شنبه 30 آبان 1396
  واقعا متشکرم به خاطر قراردادن این سمینار و هم چنین به خاطر کتاب ها و سمینارهای دارن هاردی .واقعا حرف ندارا
  به نظر من بهتره بیشتر از دارن هاردی و آنتوني رابینز که اصول علمی موفقيت را آموزش میدهند کتاب و سمینار قرار دهید نه کسانی مانند راندا برن و استر هیکس که از یک شبه علم بنام قانون جذب حرف میزنندکه هیچ اعتبار علمی ندارد.واقعا چرا باید ازخانم استر هیکس که ادعا داره با موجودات فرازمینی ارتباط داره و یا راندا برن که در یک سمینار چند نفر را به کشتن داده بود کتاب ترجمه بشه؟
  به نظر من ترجمه چنین کتابهایی از اعتبار این سایت کم میکنه.ولی من این سایت و کتابها و سمینارهای دارن هاردی رو به چند تا از دوستام معرفی کردم و استقبال خیلی خوبی کردن.
  با تشکر از تمام زحمات رویال مایند.خیلی دوستون داریم.موفق بمانید و خیلی بهتر شوید.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز بهتر است تمام سلایق پوشش داده شود تا همه دوستان راضی باشند

 • Psa
  یکشنبه 28 آبان 1396
  آیا کیفیت فیلم ها پس از خرید اشتراک ویژه تغییری میکند یا همان کیفیت آنونسی که نمایش میدهید است؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز کیفیت فیلم ها 480p است

 • علی,,
  شنبه 27 آبان 1396
  سلام و بی نهایت ممنون از تلاش هاتون. 
  پارت 4 در هیچ پلیری پخش نمیشه لطفا بررسی کنید.
  با تشکر.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز حتما فایل به خوبی دانلود نشده است، لطفا دوباره اقدام به دانلود کنید

 • Zara
  شنبه 27 آبان 1396
  سلام با تشکر از سایت فوق العاده تون ، لطفا از آنتونی رابینز سمینار های بیشتری قرار بدید ، ایشون واقعا فوق العاده هستن ، شماهم فوق العاده اید!
  از برنامه های super soul sun day اپرا وینفری هم تهیه کنید و قرار بدید ، برنامه هاش خیلی عالیه .
  رویال مایند
    

  چشم

 • payam
  جمعه 26 آبان 1396
  سایت و کانال تلگرامتووووون خیلی خوبه...فقط اگر میشه سمینارهای جدید انتونی رابینز رو بگذارید....ممنون
  رویال مایند
    

  چشم

 • سعید ابراهیمی
  سه شنبه 23 آبان 1396
  فوق العاده بودءلطفا ازانتونی رابینز مطالب بیشتری بزارید
  رویال مایند
    

  چشم

 • hasti
  شنبه 20 آبان 1396
  خیلی ممنون از بابت سمینارهایی که از آنتونی رابینز تهیه می کنید فوق العاده است لطفا از سمینارها و کتابهای Dr.myles munroe در سایت قرا دهید تا از آثار این استاد هم بهره ببریم باتشکر
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • aramis
  شنبه 20 آبان 1396
  سلام و سپاس بابت سمینارها و کتاب های عالی که به اشتراک می ذارین. این مطالب واقعا زندگی من رو تغییر داد به علاوه چون سمینارها انگلیسی هستن و من هم دارم زبان یاد می گیرم تاثیر فوق العاده ای روی پیشرفت زبان من هم داشت. به جای نگاه کردن فیلم هایی پر از صحنه های خشن حرف های منفی من بارها و بارها این سمینارها رو با زیرنویس نگاه می کنم و علاوه بر این که نکاتشون ملکه ذهنم شده مهارتم در مکالمه انگلیسی هم بسیار رشد کرده. از تمام زحماتتون سپاسگذارم
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • احسان ملایی
  شنبه 20 آبان 1396
  سلام
  بی زحمت مستند من مرشد شما نیستم از رابینز رو بزارید.
  رویال مایند
    

  چشم بررسی می کنیم

 • Ali
  جمعه 19 آبان 1396
  با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان گروه رویال مایند 
  خواستم از خدممتون تشکر ویژه کنم واقعا محتوای سایتتون عالییییه واقعا خسته نباشید کیفیت دوبله ها عالین 
  سپاسگزارم بابت اینهمه محبت و تلاش واقعا خسته نباشید 
  لطفا از سمینارهای آنتونی رابینز باز هم بزارید ممنون از زحماتتون
  رویال مایند
    

  چشم حتما

 • ‌مریم
  پنج شنبه 18 آبان 1396
  سلام خدمت رویال مایند، من دنبال کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن هستم ،تو‌سایت پیدا نکردم، ممنون میشم راهنمایی کنید قبلا در کانال گذاشته بودید
  رویال مایند
    

  بله دوست عزیز در کانال تلگرام موجود است

 • ali
  پنج شنبه 11 آبان 1396
  perfect
  رویال مایند
    
 • سینا سلیقه
  یکشنبه 7 آبان 1396
  انتخابتون عالیه
  تونی رابینز و دارن هاردی و جول اوستین عالی هستند.ممنون فقط اگه بتونید کتاب های صوتی بیشتری تهیه کنید که بینظیره
  رویال مایند
    

  ممنون، چشم

 • مریم مهان
  شنبه 6 آبان 1396
  با همه وجود ازتون ممنونم، واقعا فوق العاده اید، سپاسگزارممممم،
  رویال مایند
    

  ممنون

 • yass
  پنج شنبه 4 آبان 1396
  سلام و خدا قوت ب تیم همیشه فعال رویال مایند
  ممنون بابت این سمینار فوقالعاده... میخواستم بپرسم ک تیم رویال مایند تصمیم داره تو آینده باز هم از سمینار و کتابهای دارن هاردی تو سایت قرار بده؟ ممنونم
  رویال مایند
    

  بله تمام سمینارها و کتاب های ایشان به اشتراک گذاشته می شوند

 • علی اکبری
  پنج شنبه 4 آبان 1396
  با سلام و احترام دم شما گرررررررم !!!! ببخشید قسمت های بعدی سمینار " چگونه خالق زندگی خارق العاده ای باشیم ؟؟؟ " رو کی توی سایت قرار می دهید ؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  بله هر جمعه یک قسمت را قرار می دهیم

 • سید مرتضی حسینی
  پنج شنبه 4 آبان 1396
  سلام ممنون از مطالب خوبتون
  بقیه قسمت های سمینار رو کی می تونیم دانلود کنیم؟
  رویال مایند
    

  هر جمعه

 • احمدی
  چهار شنبه 3 آبان 1396
  من خیلی وقت که عضو شدم و همه موارد را مطالعه کردم ولی پیشرفت محسوسی نداشتم.....درجا هم زده ام.....لطفا دوستان راهنمایی کنند.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز باید آموزه ها را به کار بگیرید، تنها مطالعه آموزه ها فایده ای ندارد

 • مهدی
  شنبه 29 مهر 1396
  سلام،میشه خواهش کنم کیفیت 720 یا 1080 بذارین برامون
  رویال مایند
    

  کیفیت 360 کیفیت خوبی است، حجم فایل ها در 720 و 1080 به مقدار زیادی بالا می روند و انتقال آنها به سرور دشوار است

 • محمد قاسم شکری
  شنبه 29 مهر 1396
  بینظیر مثل همیشه👌👌👍👍
  رویال مایند
    

  ممنون

 • Hassan
  شنبه 29 مهر 1396
  سلام.واقعا سایت و مطالب سایتتون عالیه... روزی نیست که با خوشحالی کانال تلگرامتون چک نکم به امید مطالب ویژه جدید....فقط اگر امکانش هست دوبله کنید...اگر واقعا دوبله رو هم به فیلم ها اضافه کنید واااقعا شگفت انگیزه......
  تشکر بابت همه مطالب عالیتون
  رویال مایند
    

  ممنون، پیشنهاد شما بررسی می شود

 • Fateme soltanifard
  جمعه 28 مهر 1396
  سلام خدمت عزیزان فعال در گروه رویال مایند و مخصوصا مدیریت وبسایت
  
  هر چه قدررررررر تشکر کنم بابت این کتاب‌ها و سمینارها و همممممه فایل‌های صوتی و کلیپ و کتاب و ..... کمه.... خییییییلی ممنونممم و براتون بههههترین‌ها رو آرزو می‌کنم.
  تیم رویال مایند عااااالی و بی‌نظیرن در ایراااان.... با تمام وجودم متشکر و سپاسگزارم... امیدوارم هر روز و همیشه موفق و موفق‌تر باشید...
  رویال مایند
    

  ممنون از انرژی و حمایت شما

 • rooeen
  جمعه 28 مهر 1396
  دورود و خدا قوت بر تیم رویال مایند
  خیلی خیلی منتظر سمیناری از آنتونی رابینز بودم که در سایت شما قرار بگیره چون خیلی وقت بود که مطلبی از ایشون نمی ذاشتید
  و بزرگترین شبکه انگیزشی کشور باید بیشتر از اسطوره ی علم موفقیت مطلب و سمینار بذاره در نهایت خیلی ممنونم ازتون و لطفن مرتب سمینارها و کتابهای ایشون رو قرار بدید و یا کتابهای عالییشون رو معرفی کنید که خودمون بخونیم 
  پایدار باشید
  رویال مایند
    

  چشم حتما مطالب بیشتری از آنتونی رابینز تهیه می کنیم

 • مهدی
  جمعه 28 مهر 1396
  سلام . یک تشکر ویژه می کنم از تیم رویال مایند.که بالأخره از آنتونی رابینز هم سمینار قرار داید.
  لطفاً از این استاد خارق العاده افسانه ای سمینار های بیشتری قرار دهید.مخصوصاً سمیناری که در اون روش RPM را توضیح می دهند.
  باز هم تشکر می کنم.خیلی فوق العاده اید.
  رویال مایند
    

  چشم

 • yass
  جمعه 28 مهر 1396
  فوق العاده ای رویال ماااایییییننننندددد فوق العععععاااااااده
  رویال مایند
    

  ممنون