سمینار نظام باورهای افراد فوق موفق - دارن هاردی

امروز دارن هاردی بر روی صندلی می نشیند که زمانی جایگاه کلمنت استون و ناپلئون هیل بوده است. بیش از شانزده سال است که دارن هاردی به عنوان یکی از سردمداران علم موفقیت و رشد شخصی در سطح بین المللی شناخته شده است. همچنین او به عنوان یکی از سرشناس ترین کارآفرین ها در سطح بین الملل شناخته شده است به صورتی که در سن هجده سالگی درآمدی بالغ بر صدهزار دلار داشت و در سن 24 سالگی درآمد سالانه او بیش از یک میلیون دلار بوده است و در سن 27 سالگی شرکتی را راه اندازی کرد که سالانه بالغ بر پنجاه میلیون دلار سود دهی داشته است.

او به عنوان مشاور در امر مدیریت شرکت های مطرح صنعتی فعالیت داشته است. هم اکنون او به عنوان ناشر و مدیر مسئول مجله موفقیت از جایگاه منحصر به فردی برخوردار است. جایگاهی که شرایطی را برای او فراهم کرده است که با کارشناسان حوزه موفقیت و رشد شخصی به صورت مستقیم مصاحبه کند. همچنین این جایگاه امکان مصاحبه با مدیران و کارآفرینان سرشناس، ورزشکاران و قهرمانان المپیک و بازیگران معروف را فراهم کرده است. به همین دلیل او توانسته است اصول مشترک بین تمام افراد فوق موفق را پیدا کند و آنها را به اشتراک بگذارد. دارن هاردی همواره در حال یافتن بهترین روش ها و استراتژی ها در زمینه موفقیت و رشد شخصی است. او خود را متعهد کرده است دیگران را یاری کند تا بتوانند به بالاترین سطح توانایی های خود دست یابند.

 

دارن هاردی

 

دارن هاردی در این سمینار توضیح می دهد که باورهای شما در نهایت سرنوشت شما را شکل می دهند، به این معنا که اگر شما باور ضعیف از توانایی های خود داشته باشید هرگز دست به کارهای بزرگ نمی زنید و یا اگر باور منفی نسبت پول داشته باشید هیچ وقت به دنبال فرصت های ثروت ساز نمی روید و ثروتمند نمی شوید و صدها باور دیگر که به گونه ای تمام جنبه های زندگی را تحت کنترل گرفته اند.

اگر بخواهیم یک تعریف ساده برای کلمه باور بگوییم می توان گفت: باور فکر و دیدگاهی است که به تعداد دفعات زیاد برای ما  تکرار شده است و مغز ما در طولانی مدت این فکر و دیدگاه را به عنوان حقیقت محض پذیرفته است.

به طور مثال اگر از زمان کودکی معلمان و خانواده شما به شما گفته باشند شما بسیار باهوش هستید و دانش آموز بسیار عالی هستید، این دیدگاه که شما فردی زرنگ و ممتاز در زمینه درس و تحصیل هستید به یک باور برای شما تبدیل می شود و در نهایت شما به راحتی تمامی مدارج علمی را با اعتماد به نفس طی می کنید. اما اگر معلمان و پدر یا مادر شما به دلیل عدم آگاهی نسبت به نظام باورها و نقش بسیار مهم آنها در کیفیت زندگی شما، از زمان کودکی مرتب شما را سرزنش کرده باشند و لقب هایی مانند کودن یا خنگ یا دانش‌آموز ضعیف و... به شما داده باشند، در نظام باورهای شما ثبت می شود که شما در درس و تحصیل ضعیف هستید در نتیجه در تمام مقاطع تحصیلی با مشکل جدی روبرو می شوید، چون شما این دیدگاه را باور کرده اید که در درس و تحصیل ضعیف هستید و توانایی کمی دارید.

در این سمینار دارن هاردی ابتدا نحوه شکل گیری باورها را توضیح می دهد و سپس به بررسی نظام باورهای افراد فوق موفق می پردازد و راه کارهایی برای از بین بردن باورهای محدود کننده ارائه می دهد. به عقیده دارن هاردی باورها نقش اساسی در دستاوردهای شما دارند، به عقیده او اگر باورهای تان را تغییر دهید زندگی تان تغییر خواهد کرد. بنابراین اگر به معنای واقعی به دنبال تغییر و تحول در تمام جنبه های زندگی تان هستید، به راحتی از کنار سمینار نظام باورهای افراد فوق موفق نگذرید، زیرا دارن هاردی به عنوان ناشر و مدیر مسئول مجله موفقیت زندگی تمامی افراد فوق موفق را موشکافی کرده است و باورهایی را که منجر به موفقیت آنها شده است، پیدا کرده است و با شما به اشتراک می گذارد.

 

بخشی از این سمینار:

نام سمینار: نظام باورهای افراد فوق موفق
سخنران: دارن هاردی
سال تولید: 2015
حجم کل: 258 مگابایت (3قسمت)

 

آنچه در این وبینار خواهید دید:

باورهای ما چگونه شکل گرفته‌اند؟ باورها سرنوشت ما را شکل می‌دهند. باورها تبدیل به شیوه‌ای می‌شوند که ما دنیا را با آن تجربه می‌کنیم. پس اگر یاد بگیرید باورهای‌تان را تغییر دهید، دنیای‌تان را تغییر خواهید داد. می‌توانید نتایج را تغییر دهید. وقتی کودکی سه یا چهار سال سن دارد، ساختار عصبی آن کودک با ساختار عصبی افراد بزرگسالی که تا آن زمان روی او اثر داشته‌اند تطابق پیدا می‌کند. از آن تاریخ به بعد، کودک در باقی عمرش آن ساختارهای عصبی را با خود به همراه خواهد داشت.

 

افرادی که به شما آموزش می‌دهند، نظام باورهای شما را شکل می‌دهند. هر انسان، خالق زمانی است که در آن زندگی می‌کند. نظام باور شما می‌تواند همه‌ی جهان را پر از دشمنی، خشونت، خطر و پُر از استرس کند و از طرف دیگر نظام باورهای شما می‌تواند همان جهان را تبدیل به جهانی خوشحال، زیبا و پر از فراوانی کند. تفاوت این دو، منشور اعتقادی است که با آن به جهان نگاه می‌کنید. 


چیزی که شما را عقب نگه می‌دارد، داستان‌ها و افسانه‌هایی است که در ذهن خود ساخته‌اید و تمام این ساختارهای عصبی را به یکدیگر مرتبط ساخته‌اید. هوش، هیچ ارتباطی به باورها ندارد. برخی از باهوش‌ترین افراد دنیا، افتضاح‌ترین باورها را دارند. این باورها روی هم انباشته می‌شوند و در نهایت تبدیل به هویت شما می‌شوند. از دست دادن چیزی که به دنبالش نیستید، بسیار ساده است. فرصت‌ها همیشه در مقابل شما هستند و همیشه آن‌ها را از دست می‌دهید چون به آن‌ها توجهی نمی‌کنید.

یک سیستم فعال مجزایی در درون مغز شما وجود دارد که گروه کوچکی از سلول‌ها است. تمام آن ورودی‌های حسی را که به طور معمول دریافت می‌کنید، این سلول‌های کوچک فیلتر و غربال‌گری می‌کنند. منشور شما تبدیل به زندان‌تان می‌شود و این چیزی است که شما را از فرصت‌ها عقب نگه می‌دارد. 


در این سمینار، "دارن هاردی" باورهای محدودکننده را به سه گروه اصلی تقسیم می‌کند و در مورد هر کدام توضیح می‌دهد که عبارتند از ناامیدی، درماندگی، بیچارگی و احساس بی‌ارزش بودن.

عواقب این باورهای محدودکننده به صورت دشواری و مشکل در روابط، ازدواج، صمیمت، دوستی و شغل‌تان و هر جنبه از زندگی‌تان خودشان را نشان می‌دهند. اگر نظام باور شما پر از ترس باشد، در نهایت سیستم ایمنی بدن شما بدن‌تان را فرو می‌ریزد. باورهای محدودکننده شما به طور مستمر و دائمی تقویت می‌شوند. گاهی حرف‌هایی می‌زنید که باور خود را تقویت می‌کنید. با فیلتر کردن که به آن«تعصب تاییدکننده» نیز می‌گویند، با رد اطلاعاتی که متناقض هستند و یادآوری چیزی که به آن «تعصب عقب ماندگی» می‌گویند، به نظام باورهای‌تان برمی‌گردید.

 

این باورها مدت زمان زیادی طول کشیده است تا در شما نهادینه شوند. اما خبر خوب این است که می‌توانید این باورهای محدودکننده را از بین ببرید. ساختن باور یک مهارت است. چیزی است که می‌توانید آن را یاد بگیرید. شما باورها را تعلیم دیده‌اید و چیزی را که تعلیم می‌بینید یعنی قابل فراموش شدن هستند و چون بارها تکرار شده‌اند در ذهن‌تان آن‌ها را تثبیت کرده‌اید. می‌توانید دوباره باورهای جدیدی را شکل دهید. بین ذهن و بدن یک ارتباط وجود دارد، در واقع نحوه‌ی رفتار و عملکردتان به چیزی که به آن فکر می‌کنید و باور دارید بستگی دارد.

 
اگر می‌خواهید بدانید چگونه باورهای خود را تغییر دهید، این سمینار را از بخش محتوای ویژه دانلود کنید و وارد جمع افراد فوق موفق شوید. یک تصمیم در مورد باورهای‌تان بگیرید و خودتان را با اطلاعات مثبت، بازکننده‌ی ذهن و مبتنی بر ثروت محاصره کنید. همین امروز اقدام کنید و نظام باورهای خود را تغییر دهید. 

 

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • رضا رفیعی
  پنج شنبه 22 شهریور 1397
  با سلام. سایت شما علاوه بر اینکه تونسته روی ذهن من و باورهای من تاثیر عمیق و مثبتی بزاره به تقویت زبان انگلیسی من هم کمک شایانی کرده. خصوصا اقای دارن هاردی که نسبتا روون تر از بقیه اساتید صحبت می کنند و من سعی می کنم بارها و بارها با شنیدن و نوشتن جملاتشون کلی مطلب جدید یاد بگیرم.. انصافا سایتتون یه کلاس اموزشی موفقیت کامله. من پیشرفت بی نظیری در حوزه باورهای موفقیت و حتی مهارتهای ارتباطیم مثل زبان انگلیسی کردم.
  سپاس از زحماتتون
  رویال مایند
    

  بله، درست می فرمایید گوش کردن به این سمینارها در کنار زیرنویس بسیار به زبان انگلیسی کمک می کند.

 • محمدمهدی
  دوشنبه 29 مرداد 1397
  سلام
  بدون شک این سخنرانی از همه نظر بی نظیر و فوق العاده س فقط حیفه اون 100 سوالی که دارن هاردی در قسمت آخر بهش اشاره می کنه برای مشخص شدن باورهایی که ما رو عقب نگه می دارن قرار داده نشه..
   دارن می گه من این رو بصورت رایگان قرار دادم و شما هم اتفاقا لینک دانلود رو هم در زیرنویس بهش اشاره دارید.
   لطفا با ترجمه بصورت پی دی اف قرار بدید قطعا بسیار مفید و کاربردی ست و تکمیل کننده ی بسیار موثری ست. تشکر می کنم از پیگیری و همت شما. مخلص
  رویال مایند
    

  حتماً اگر به این فایل دسترسی پیدا کنیم آن را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • محمود کریم زاده
  یکشنبه 26 آذر 1396
  با سلام و تشکر از گروه فعال و کاردرست رویال مایند
  من چون به زبان انگلیسی تسلط کامل دارم ویدیوهای زبان اصلی جیم ران را نگاه کردم و متوجه شدم که آموزشهای جیم ران در واقع آموزش فلسفه زندگی یه و مقدم بر هر چیزیه. در نظرات دوستان هم درخواست جیم ران را مشاهده کردم. افراد زیادی از من می خواهند که دوره های جیم ران را برایشان ترجمه کنم. از آنجایی که خودم مدرس اعتماد به نفس هستم و زمان این کار را ندارم از شما تیم قدرتمند رویال مایند تقاضا دارم که حتما تمامی دوره های جیم ران را در وبسایتتان قرار دهید.در این صورت خودم چندین مشتری را به وبسایت شما خواهم فرستاد. خیلی سپاسگزارم
  mahmoodkarimzadeh.com
  رویال مایند
    

  چشم انشاالله به زودی سمینارهای جیم ران ترجمه می شود و به اشتراک گذاشته می شود

 • Erfan
  شنبه 11 آذر 1396
  سلام. فوق العده هستید و نمیخوام با تعریف کردن حاشیه برم. دوتا پیشنهاد دارم:
   1- daily Darren هایی که هر روز میفرسته به ایمیل هامون رو ترجمه کنید و 3 ماه یبار 60 تا 70 قسمتش رو قرار بدید یا هرجوری که خودتون دوست دارید
  2- ویدئوهای جیم ران قدیمیه ولی عالیه از ایشون هم ویدیو بذارید
  مرسی.
  رویال مایند
    

  چشم، پیشنهادهای شما بررسی می شود

 • گلی
  شنبه 27 آبان 1396
  سلام و خسته نباشید برای این سایت بی نظیر و مهمتر از همه ترجمه های سلیس و عالی
  سوالی که از خدمت شما داشتم این هست که: 
  در این سمینار اقای دارن هاردی برای شناسایی باورهای محدود کننده به ادرس 
  Darrenhardy. Com/ belief ارجاع دادند که میتوان با پاسخ به ۱۰۰ سوال به صورت رایگان باورهای محدود کننده خودمون را شناسایی کنیم. من به این ادرس رفتم اما موفق نشدم پیدا کنم، اگر شما اطلاع دارین که راهنمایی کنید ممنون میشم
  با سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  متاسفانه ما هم موفق نشدیم، در صورتی که دسترسی پیدا کنیم حتما به اشتراک خواهیم گذاشت

 • محمدجوادمهرابی کوشکی
  یکشنبه 7 آبان 1396
  سلام.اون صدسؤال که دارن هاردی میگه توسایتشه. میزارید؟ یا قیدشوبزنیم،نمیزارید؟
  رویال مایند
    

  اگر دسترسی پیدا کنیم خواهیم گذاشت

 • yass
  سه شنبه 25 مهر 1396
  با سلام دوستان و ممنون بابت سمینارای عالیتون از دارن هاردی ک فکر میکنم جزو بهترینهان ایشون....میخواستم ببینم آیا باز هم سمینار یا کتاب جدیدی از دارن تو سایت قرار میدید؟ چون واقعا ایشون برای من و خیلی از دوستان من ک عضو سایت هستن خیلی موثرن
  رویال مایند
    

  بله قرار خواهیم داد

 • mehrzad
  چهار شنبه 19 مهر 1396
  با سلام. خیلی عالی بود. آیا از آقای "دارن هاردی" سمینارهای بیشتری هم در سایت قرار می دهید؟
  با سپاس از تیم زحمت کش رویال مایند.
  رویال مایند
    

  بله در بخش ویژه سمینارهای ایشان است

 • محمدجوادمهرابی کوشکی
  چهار شنبه 19 مهر 1396
  سلام.این سمبناروکامل خریدم وتماشاکردم .واقعاخوبا.خددخیرتون بده زحمت میکشیدتقدیروتشکر.اونی که دارن هاردی میگه توسایته خودشونه امکانش هست شمازحمتشولبکشیدوبات جمه بزارید؟آخه ماتخصصی نداریم وبازبان خارجی متوجه نمیشیم.
  رویال مایند
    

  بررسی می کنیم اگر دسترسی پیدا کردیم حتما به اشتراک می گذاریم

 • reza
  یکشنبه 16 مهر 1396
  باسلام تست باورهای محدودکننده که درقسمت سوم توضیح میدهندبایدبه سایت دارن هاردی برویم یاشماترجمه اش میکنید؟متشکرم
  رویال مایند
    

  این مورد را بررسی می کنیم و اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • نوراله علیزاده
  یکشنبه 16 مهر 1396
  سلام خواستم بخاطر این سمینار فوق العاده تشکرکنم یکی از بهترین سمینارهای دارن هاردی بودکه تاکنون دیدم ،راجع به نظریکی از کاربران که گفته بودندبهتراست یکدقیقه اول را نیز می گذاشتید وشماپاسخ دادیدفقط معرفی بود، من هم نظر این کاربرعزیزراتاییدمیکنم ، به نظرشما حفظ امانت بهتر نیست بازهم ممنون
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • محمد
  دوشنبه 10 مهر 1396
  با سلام و سپاس فراوان برای سایت عالی و مطالب عالی که میگذارید من مشتاقانه منتظر قسمت های بعدی این سمینار هستم لطفاً اینو تو اولویت قرار بدید
  رویال مایند
    

  چشم

 • سعید
  جمعه 7 مهر 1396
  سلام به بچه های رویال مایند
  خدا قوت و خسته نباشید.
  در مورد سمینار نظام باورها پیشنهاد می‌کنم سمینار کامل رو به صورت تکی برای فروش بذارین. برای افرادی که میخوان خرید کنن.
  چون اینجوری سریعتر میشه کل سمینار رو دید و این برای بعضی افراد مثل من راحتتره.
  متشکرم از شما
  رویال مایند
    

  چشم، پیشنهاد شما بررسی می شود در صورت امکان در فروشگاه قرار داده می شود

 • مهرزاد
  سه شنبه 4 مهر 1396
  با سلام و تشکر از شما. سوالی داشتم.
  یک مجموعه جذاب به نام "گفتگو با میلیونرها" وجود داره امکان ترجمه و ارائه اون از طریق سایت رویال مایند وجود داره؟
  سپاسگزارم.
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • رضا
  دوشنبه 3 مهر 1396
  این دوره چند قسمت هست؟
  رویال مایند
    

  حدود 4 قسمت

 • رضا
  دوشنبه 3 مهر 1396
  ممنون از این سمینار فوق العاده،
  چند روز بعد قسمت های دیگه رو میزارین؟
  رویال مایند
    

  هفته ای یک قسمت را قرار خواهیم داد

 • یاسر
  یکشنبه 2 مهر 1396
  یعنی عاشقتونم بخدا...سمینارای دارن هاردی ب معنای واقعی تو کوتاهترین زمان دیدگاهمو متحول کرد نسبت ب زندگی.
  خواهشا سمینارای دارن هاردی رو ادامه بدید
  رویال مایند
    

  چشم

 • مهیار هاشمی
  جمعه 31 شهریور 1396
  با سلام و خسته نباشید به گروه فعال و زحمتکش رویال مایند .ممنون از ترجمه سلیس و روان این سمینار .تنها نکته قابل عرض اینکه حدود 1 دقیقه اول این سمینار ترجمه نشده .در سورس اصلی 1 دقیقه اول بازگو کننده اهداف این سمینار است .ممنون میشوم که 1 دقیقه اول رو هم اضافه کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز یک دقیقه اول صرفاً معرفی سمینار است