کتاب الکترونیکی تو ثروتمند زاده شده ای - باب پراکتور

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در کتاب "تو ثروتمند زاده شده ای" استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم. این کتاب شما را شیفته خودش می کند و شما را ترغیب می کند که آموزه های آن را در زندگی تان به کار گیرید. آموزه های این کتاب بسیار عملی و کاربردی هستند و می توانند برای هر کس در هر موقعیت و جایگاهی مفید باشند.

آموزه های باب پراکتور برگرفته از آموزه های ناپلئون هیل است که در کتاب "بیندیشید و ثروتمند شوید" آورده شده است. کتاب "بیندیشید و ثروتمند شوید" کتابی کلاسیک در زمینه علم موفقیت و ثروت اندوزی است. ناپلئون هیل این آموزه ها را از "اندرو کارنگی" فرا گرفت و سپس آنها را به "ارل نایتینگل" منتقل کرد و در آخر تمامی این آموزه های  ارزشمند در اختیار باب پراکتور که دستیار "ارل نایتینگل" بود، قرار داده شد.

باب پراکتور سردمدار علم کنترل ذهن و برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه است و تمامی این آموزه های ارزشمند را در این کتاب بی نظیر با میلیون ها نفر در سرتاسر جهان به اشتراک گذاشته است.

 

مقدمه ای از باب پراکتور

همه ما ثروتمند متولد شده ایم. اما متاسفانه از طریق والدین، جامعه و اطرافیان از همان دوران کودکی ذهنیت کمبود برای ما ایجاده شده است. این کتاب همانند پلی است که شما را از جایگاه فعلی تان به جایگاه دلخواهتان خواهد رساند. این کتاب تمام گام های شما را در مسیر دستیابی به رویاها و تصویر ذهنی‌تان هدایت می کند.

در این کتاب حقایقی را با شما در میان می گذارم که در لحظه ورودتان به این کره خاکی آنها را می دانستید اما به دلایل زیادی آنها را از یاد برده اید. من در این کتاب آن حقایق را که همانند تکه های یک پازل مبهم هستند در کنار هم مرتب کرده ام تا شما بتوانید با درک آن حقایق به زندگی که خواهان آن هستید، دست یابید. روزانه میلیون ها نفر بلیت بخت آزمایی خریداری می کنند و در رویای این به سر می برند که روزی نام آنها به عنوان فرد برنده اعلام شود و آنها یک شبه به ثروت و خوشبختی دست یابند! این افراد غافل هستند که ثروتی بادآورده به هیچ وجه برای آنها خوشبختی و سعادت به ارمغان نمی آورد. هنگامی ثروت برای شما شادی و لذت به ارمغان می آورد که خودتان آن را به دست آورده باشید و برای دستیابی به این نوع ثروت باید ابتدا ذهنیتی ثروتمند در خود ایجاد کنید. این کتاب دقیقاً همین کار را برای شما انجام می دهد، طبق اصولی ساده و اثبات شده شما را از جایگاه فعلی تان به جایگاه دلخواهتان خواهد رساند. اما هرگز فریب سادگی این آموزه ها را نخورید، این آموزه ها در عین سادگی بسیار ارزشمند و کارآمد هستند. من حدود 50 سال این آموزه‌ها را بررسی کرده ام و آنها را مورد امتحان قرار داده ام و از طرفی شاهد نتایج این آموزه ها در زندگی هزاران نفری بوده ام که در سمینارهایم شرکت کرده اند. به جرات می توانم اثربخشی این آموزه های فوق العاده را برای شما تضمین کنم. شاهد تحول زندگی کسانی بوده ام که حتی برای تامین مخارج هزینه های اولیه خود دچار مشکل بوده اند و بعد از به کارگیری این آموزه ها به رفاه مالی دست یافته اند.

حال نوبت شماست که از این آموزه ها برای متحول ساختن زندگی تان استفاده کنید. چه رویاهایی در سر دارید؟ چه اهداف و آرزوهایی است که خواهان دستیابی به آنها هستید؟ می خواهم به شما این اطمینان را بدهم که دستیابی به تمام رویاها، اهداف و آرزوهایتان امکان پذیر است. اما باید خودتان را متعهد کنید که آموزه هایی را که با شما درمیان می‌گذارم، به کار بگیرید. تنها خواندن و حفظ کردن آنها فایده ای ندارد، باید آنها را با تمام وجود درک کنید و آنها را به بخشی از زندگی تان تبدیل کنید.

آموزه های این کتاب به صورت کاربردی بیان شده است، البته من می توانستم تمام تحقیقات و مدارک علمی آنها را که در علم روانشناسی به اثبات رسیده است، برای شما در این کتاب بیاورم. اما آنگاه دیگر این کتاب جنبه کاربردی نداشت و تنها مرجعی علمی و دانشگاهی می‌شد. سعی کرده ام به جای اثبات های علمی، مثال هایی از اشخاص و خانواده هایی را بیاورم که با به کارگیری این آموزه ها زندگی شان دچار تحولی بنیادین شده است.

 

باب پراکتور

 

فصول این کتاب به صورتی در کنار هم چیده شده اند که به تدریج می توانند توانایی های نهفته شما را آشکار کنند. در فصل اول این کتاب به بررسی این موضوع می پردازیم که پول واقعاً چیست و باید چه ذهنیت و دیدگاهی نسبت به آن داشته باشیم، همچنین تصویر ذهنی خود را نسبت به پول به صورت کامل تغییر می دهیم و به شما خواهم گفت که ثروتمند شدن نه تنها گناه نیست بلکه شرافتمندانه ترین کار در این جهان است. در فصل دوم وضعیت مالی فعلی تان را مورد بررسی قرار می دهیم و تعیین می کنیم که چقدر پول برای شما کافی است، به این حقیقت پی خواهید برد که شما تنها به اندازه نیاز و خواسته تان پول به دست می‌آورید، نه کمتر و نه بیشتر.

در فصل سوم خواهید آموخت که شما در فرآیند خلق زندگی تان مشارکت دارید و این کار را از طریق نیروی شگفت انگیز تصویرسازی ذهنی انجام می دهید. خواهید آموخت که چگونه تصاویری در ذهن خود بسازید تا شما را به اهداف و خواسته هایتان برسانند. در واقع شما در نهایت به شخصیتی تبدیل می شوید که سالها آن را در ذهن خود تصویرسازی کرده اید.

در فصل چهارم اصلی مهم را با شما درمیان می گذارم و آن توکل به خداوند است. در این فصل خواهید آموخت که باید با آرامش و دل آسودگی به قدرت عظیم خالق کل جهان هستی اعتماد داشته باشید و یقین داشته باشید که او شما را در دستیابی به هدف و تصویر ذهنی‌تان یاری خواهد کرد.

فصل پنجم با عنوان "انتظار فراوانی نعمت را داشته باشید"، به شما خواهد آموخت که شما هر آنچه را به دست می آورید که انتظار دستیابی به آن را داشته باشید. در فصل ششم از قانون ارتعاش سخن می گوییم و خواهیم فهمید چرا بعضی از افراد مدام چیزهایی را به زندگی خود جذب می کنند که خواهان آن نیستند، در حالی که بعضی دیگر همانند آهنربای ثروت و فراوانی هستند. در فصل های بعد به شما خواهم آموخت که ترس چیزی نیست جز یک توهم ذهنی و نباید اجازه دهید در مسیر دستیابی به اهداف و رویاهایتان مانع شما شود.

قبل از اینکه شروع به مطالعه این کتاب کنید دوباره به شما تاکید می کنم که تنها خواندن و حفظ کردن این آموزه ها کافی نیست، باید آنها را با تمام وجود درک کنید و آنها را به کار بگیرید. این کتاب را همواره همراه خود داشته باشید و تعالیم آن را به صورت پیوسته مرور کنید تا به بخش جدایی ناپذیری از ذهن شما تبدیل شوند.

نام کتاب: تو ثروتمند زاده شده ای
نویسنده: باب پراکتور
مترجم: تیم ترجمه رویال مایند
تعداد فصول: 10 فصل
تعداد صفحات: 130

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • افشین نعمت بخش
  دوشنبه 9 خرداد 1401
  درود از زحمات تیم بی نظیر رویال مایند بی نهایت سپاسگزارم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Mokhtar
  یکشنبه 16 آذر 1399
  عالییییی
  رویال مایند
    

  ممنون

 • عرشیا
  جمعه 7 تیر 1398
  سلام بر تیم رویال مایند عزیز، یک سوال داشتم
  توی برنامه ۳۶۰ قسمتی ۶ دقیقه تا موفقیت باب پراکتور،
  توی کلیپ ۴۹(The story 333) یک ایده ای رو میگه و یک مثال ازش میزنه و میگه که توی صفحه‌ی ۱۸۷ کتاب شما ثروتنمند زاده شده اید هست.درحالی که من میبینم ۱۳۱ صفحه داره این کتابی که شما قرار دادید و من این ایده رو پیدا نکردم. اگر ممکنه بگید کجای کتاب هستش.سپاس از زحماتتون
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز باب پراکتور بر اساس نسخه انگلیسی کتاب صفحه را گفته است. کتاب ثروتمند زاده شده اید را یکبار بخوانید کتاب زیاد حجیمی نیست

 • پانیذ
  جمعه 30 فروردین 1398
  سلام ممنونم از سایت خوبتون لطفا پی دی اف کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون هیل و همچنین کتاب صوتیش رو هم در سایت قرار دهید چون بنظرم اصل صحبت های اقای باب پراکتور ازین کتاب ارزشمنده.... مممنونم از حسن توجه شما
  رویال مایند
    
 • Gisha
  جمعه 16 آذر 1397
  سلام. آیا امکان داره کتاب افکار همه چیز است از باب پراکتور را هم در سایت بینظیرتون قرار بدین ؟؟؟
  هزاران سپاس
  رویال مایند
    

  سلام، پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • بشیرالله "قدسی"
  شنبه 18 فروردین 1397
  از این کارکرد مفید و موثر شما تقدیر مینمایم و موفقیت های بیشتر شما را خواهانم.
  رویال مایند
    
 • حسام
  جمعه 25 اسفند 1396
  سلام و خدا قوت.
  سوالی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که نسخه انگلیسی این کتاب خیلی بیشتر از 130 صفحه است.
  و نسخه های فارسی کتاب که چند انتشارات هم چاپ کرده اند خیلی بیشتر از ١٣۰ صفحه شده است.
  آیا این کتاب کامل است؟!.
  میخوام بدونم همین نسخه pdf که گذاشتین رو پرینت بگیرم و یا باید یک نسخه کتاب چاپی ترجمه شده تهیه کنم؟.
  با تشکر از شما.
  سپاسگذارم.
  رویال مایند
    

  این کتاب کامل است، فایل های PDF به صورت A4 هستند و از طرفی حاشیه صفحات بسیار کمتر از کتاب های چاپی است به همین دلیل معمولاً تعداد صفحات کمتر می شوند

 • صادق
  یکشنبه 6 اسفند 1396
  سلام. ممنون از سایت خوبتون. اگه میشه فایل صوتی این کتاب رو هم تو سایت بذارین.
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • احمد
  یکشنبه 8 بهمن 1396
  سلام. در صفحه 61 جزوه پارادایم شیفت به داستانی در صفحه 181 این کتاب اشاره شده ولی در این کتاب موجود نیست.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز 181 نسخه کتاب انگلیسی منظورشون بوده. باید در نسخه فارسی صفحه دیگه ای باشد

 • احسان
  چهار شنبه 29 آذر 1396
  سلام سلام سلام وقتتون بخیر
  خواستم تشکر و قدردانی کنه بابت زحمات شما دوستان عزیز رویال مایند (امکانش بود حضوری از شما عزیزان تشکر میکردم) این کتاب فوق العاده است وپیشنهاد میکنم آنرا چاپ کنید و 100 هزار بار هم شده بخوانید که محتویات عالی داره.. رویال مایندی ها دوست دارم خیلی زیاد
  شاد باشید و موفق
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مینو
  سه شنبه 21 آذر 1396
  میخواستم تشکر کنم ازتون بابت وبینارهای خوبتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • یاسر
  سه شنبه 23 آبان 1396
  سلام دوستان چرا کتاب رو در یک فایل قرار ندادید؟ ممنونم
  رویال مایند
    

  چشم قرار خواهیم داد

 • یاسر
  شنبه 20 آبان 1396
  سلام دوستان و خسته نباشید
  دوستان امکانش هست از سمینارهای دکتر آزمندیان تو سایت قرار بدید؟
  رویال مایند
    

  باید با مجموعه دکتر آزمندیان هماهنگی لازم انجام شود

 • یاسمین
  سه شنبه 16 آبان 1396
  با سلام ب دوستان عزیز رویال مایندی و خدا قوت ب جمیع دست اندرکاران...دوستان آیا کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ک باب پراکتور انقدر بهش تاکید داره در سایت رویال مایند هست؟ واگه نیست آیا تصمیم ب قرار دادن کتاب در سایت دارید؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این کتاب توسط انتشاراتی های زیادی در ایران به چاپ رسیده است

 • یاسر
  سه شنبه 16 آبان 1396
  با سلام و تشکر از گروه رویال مایند
  دوستان ممنون میشیم اگه ده فصل این کتاب رو در یک فایل پی دی اف قرار برید...
  رویال مایند
    

  چشم

 • میلاد
  یکشنبه 14 آبان 1396
  خوبه
  رویال مایند
    
 • نوراله علیزاده
  پنج شنبه 11 آبان 1396
  باسلام وسپاس وتشکرفراوان نخست بگویم لطفاترتیب بیان نظرتان درسایت رالطفااصلاح کنیدتاجدیدترین نظرات بالاقرارگیرند ودوم اینکه کتای که دست پراکتورهست بسیارقطورترنشان میدهدتااین که ۱۳۰باشدممنون راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز نسخه انگلیسی خط به خط ترجمه شده است

 • فریمان
  چهار شنبه 3 آبان 1396
  با سلام ببخشید اگه امکانش هست فایل صوتی کتاب رو هم قرار بدید ممنون میشم
  رویال مایند
    

  در صورت امکان قرار خواهیم داد

 • arashaskaryi
  سه شنبه 2 آبان 1396
  سلام چجوری باید هزینه محتوی ویژه روبدم وعضوبشم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس وارد پنل کاربری شوید و اقدام به تهیه اشتراک کنید

 • yass
  چهار شنبه 26 مهر 1396
  با سلام ب دوستان رویال مایندی عزیز و خدا قوت.بنده اخیرا هر پیام و سوالی ک از گروخ فعال رویال مایند میپرسم پاسخ داده نمیشه و یا حداق تو صفحه قرار نمیگیره ک بنده پاسخ شما دوستان رو ببینم...میخواستم اگه امکانش هست رسیدگی بشه...سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ممکن است پیام به درستی برای سیستم ارسال نشده باشد، شما می توانید مشکلات و سوالات خود را برای بخش پشتیبانی در تلگرام ارسال کنید تا به سرعت پاسخ داده شود

 • مرضیه
  جمعه 14 مهر 1396
  ممنون از حمایت های شما
  رویال مایند
    
 • ساناز
  چهار شنبه 12 مهر 1396
  عالی
  رویال مایند
    
 • reza
  دوشنبه 27 شهریور 1396
  باسلام توثروتمند متولدشده ای یک وبینار۱۱ساعتی درسایت باب پراکتوراست اگرامکان داردترجمه شود باتشکر
  رویال مایند
    

  چشم بررسی می کنیم

 • احمد
  شنبه 25 شهریور 1396
  عالی
  رویال مایند
    
 • farzad
  جمعه 24 شهریور 1396
  با سلام و عرض ادب 
  قبل از هر چیز صادقانه از تمامی زحمات شما کمال تشکر را دارم و ارزوی ادامه این مسیر و بهترین ها را برایتان ارزومندم .
  رویال مایند
    
 • مریم
  سه شنبه 21 شهریور 1396
  سلام خیلی ممنون بابت سایت بی نظرتون. من ایران زندگی نمیکنم اگه امکانش هست گزینه خرید ارزی رو اضافه کنید تا امثال من هم بتونیم از محصولات سایت استفاده کنیم.ممنونم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز پیشنهاد شما بررسی می شود، اما شما میتوانید به یکی از دوستانتان در ایران بگویید که برای شما اکانت تهیه کنند

 • محسن
  سه شنبه 14 شهریور 1396
  با سلام. سوالی داشتم. کتابی ک در این سایت قرار دادید شامل تمام متن کتاب تو ثروتمند زاده شدی ای هست؟ چون این کتاب 192 صفحه است در حالی که پی دی افی که قراردادی 4 قسمت و هر قسمت نهایتا شامل 17 صفحه میباشد. 
  لطفا اگرپی دی اف ها چکیده ای از کتاب اصلی ست اطلاع رسانی کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این کتاب دارای ده فصل است و هنوز بقیه فصول به اشتراک گذاشته نشده اند لطفاً کمی صبور باشید

 • محمد
  پنج شنبه 9 شهریور 1396
  سلام نمیشه فقط همین کتاب رو خرید و دیگر نیاز به اکانت نباشه.هر کتاب ی قیمتی براش تعیین کنید
  رویال مایند
    

  باید صبر کنید ترجمه کتاب به پایان برسد تا بتوانید از فروشگاه سایت کتاب را تهیه کنید

 • مجید اسحاقی
  سه شنبه 7 شهریور 1396
  لطف کنید دانلو کتاب را قرار بدهید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر هفته یک یا دو فصل از کتاب قرار خواهد گرفت

 • حسین
  جمعه 3 شهریور 1396
  عالی بود
  رویال مایند
    
 • mehrzad
  پنج شنبه 2 شهریور 1396
  با سلام، آیا این کتاب به صورت صوتی هم ارائه خواهد شد؟
  رویال مایند
    

  در صورت امکان حتماً صوتی خواهد شد

 • reza
  چهار شنبه 1 شهریور 1396
  باسلام اگربرایتان مقدوراست این کتاب صوتی شودتا بارها وبارها این کتاب بسیارتاثیرگذارراگوش کنیم متشکرم
  رویال مایند
    

  چشم در صورت امکان حتماً صوتی خواهد شد

 • مهیار هاشمی
  چهار شنبه 1 شهریور 1396
  با سلام و خسته نباشید به شما گروه فعال رویال مایند 
  خواستم بدونم که این کتاب صوتی هم دارد
  ممنون
  رویال مایند
    

  سعی می کنیم نسخه صوتی را تهیه کنیم

 • iraj
  چهار شنبه 1 شهریور 1396
  سلام ممنونم بابت اشتراک گذاری کتاب فوق العاده باب پراکتورزمان اشتراک این کتاب چه روزهایی هست
  رویال مایند
    

  دو روز در هفته به اشتراک گذاشته می شود. روز دقیق مشخص نیست زیرا ترجمه بعضی از فصول ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشد

 • مریم
  یکشنبه 29 مرداد 1396
  سلام برای تهیه اکانت ویژه از کدام قسمت باید ثبت نام کنم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در بالای صفحه دکمه سبز رنگ ثبت نام را بزنید. برای راهنمایی بیشتر به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

 • محمد واحدی
  یکشنبه 29 مرداد 1396
  خدا قوت عالی بود ، بی صبرانه منتظر هستم فصل بعدی رو بخونم ، تا اون موقعه فصل اول رو چندین بار مطالعه می کنم ، یک سوال فصل بعدی کی روی سایت قرار میگیره؟
  رویال مایند
    

  انشاالله تا پایان هفته

 • نوراله علیزاده
  شنبه 28 مرداد 1396
  چقدر خوشحالم ، حد و حساب ندارد ، میدونستم دیر و زود داره اما سوخت و ساز نداره ازتون بسیار ممنونم ،بسیار دوستتون دارم بخاطر اینهمه لطف و زحمتی که در جهت رشد دانش وآگاهی مامی کشید ، پایدار و پرتوان مانید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • سینا
  شنبه 4 آذر 1396
  لطفا کتاب های صوتی از نویسنده ها ی جول اوستین یا باب پراکتور بزارید تو‌کانال
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی می کنیم