کتاب صوتی اثر مرکب - دارن هاردی

در این کتاب هر آنچه برای موفقیت نیاز دارید به شما گفته می شود. تمام تکنیک‌های کلیشه‌ای و موضوعات حاشیه‌ای کنار گذاشته شده است. شاید به شما گفته باشند با روزی 2 ساعت چرخیدن در اینترنت می توانید سالیانه درآمد چند صد هزار دلاری داشته باشید، ولی بدانید که اینطور نیست. شاید به شما گفته باشند با مالیدن کرمی بر روی پوستتان می‌توانید در عرض دو هفته 15 کیلوگرم وزن کم کنید و یا با زدن کرمی بر روی پوست صورتتان در عرض چند دقیقه 20 سال جوان شوید. هرگز نخواهید توانست با خوردن یک بسته قرص زندگی زناشویی خود را برای همیشه بهبود ببخشید. البته خیلی خوب بود اگر این امکان وجود داشت که شهرت، ثروت، اعتماد به نفس، سلامتی و روابط خوب را در یک پکیج از فروشگاه تهیه کنید. اما باید بدانید که رسیدن به موارد فوق و همچنین دستیابی به موفقیت در این دنیا به این شکل امکان پذیر نیست.

 

تمامی ما روزانه با تبلیغاتی بمباران می شویم که ادعا دارند در عرض چند روز و با کمترین تلاش و با پرداخت فقط چند ده دلار می توانید خوش اندام، جوان و جذاب شوید. باید درک کنید که این پیام ها صرفاً برای تبلیغات و بازاریابی هستند، اما متاسفانه چنان حجم این تبلیغات زیاد است که باور ما را نسبت به دستیابی به موفقیت به طور کامل تغییر داده اند. همه به دنبال موفقیت یک شبه هستند، همه به دنبال رسیدن به تناسب اندام در یک هفته هستند و همه به دنبال ثروتمند شدن در عرض چند ماه هستند. تمامی این باورهای غلط در نتیجه هجوم حجم بالای تبلیغات دروغین در عصر حاضر است.

من به شخصه از این مساله بسیار ناراحت هستم و دیگر برایم قابل تحمل نیست. دیگر نمی‌توانم گوشه ای بنشینم و ببینم چگونه این تبلیغات ذهن مردم را تخریب می کنند. دلیل نوشتن این کتاب این بوده است که دوباره اصول اولیه و واقعی موفقیت را به شما یادآوری کنم. در این کتاب تمام تلاشم را می کنم تا بتوانید آشفتگی ذهنی‌تان را از بین ببرید و دوباره بر روی اصول واقعی موفقیت متمرکز شوید. به این منظور اصولی را که در هر فصل با شما درمیان می گذارم، تمرین کنید و آنها را به کار گیرید. در این کتاب به شما یاد خواهم داد که چگونه قدرت اثر مرکب را به کار گیرید. اثر مرکب قانونی است که زندگی شما را کنترل می کند، چه در جهت مثبت و یا در جهت منفی. اگر این قانون را یاد بگیرید و آن را به معنای واقعی درک کنید می توانید به نتایجی دور از حد انتظارتان دست یابید و زندگی‌تان را دستخوش تحولی بنیادین کنید. اثر مرکب به شما یاد خواهد داد چگونه گام به گام به هدف خود دست یابید. وقتی در به کار گیری اثر مرکب به مهارت برسید دیگر هیچ چیزی در زندگی وجود نخواهد داشت که نتوانید به آن دست یابید.

 

شاید بپرسید چرا انقدر درباره اثر مرکب مطمئن هستی و آن را تنها اصل مورد نیاز برای موفقیت می دانی؟ در جواب باید بگویم من به شخصه این اصل را بارها در زندگی ام مورد آزمایش قرار داده ام. من از جمله آدم هایی نیستم که زیاد درباره موفقیت های خودم صحبت کنم اما باید بدانید که اصولی را که در این کتاب با شما درمیان می گذارم تجربه های واقعی‌ام در زندگی بوده است.

در این کتاب شواهد و مدارک معتبر می آورم که صحت صحبت هایم را تصدیق کنند. قرار نیست صرفاً نظریه های تکراری را مرور کنیم. در بیست سال اخیر درباره علم موفقیت و اصول رشد شخصی به صورت کاملاً جدی مطالعه کرده ام. صدها هزار دلار خرج رشد شخصی خود کرده ام. اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که مهم نیست از چه نظریه و فلسفه‌ای برای موفقیت استفاده می کنید، موفقیت واقعی و پایدار در اثر به کار بستن اثر مرکب است.

دومین دلیلی که من انقدر به اصول مطرح شده در این کتاب معتقد هستم این است که در شانزده سال اخیر من یکی از سردمداران علم موفقیت و رشد شخصی بوده ام و با بسیاری از اساتید، سخنران ها و نویسندگان این علم به صورت مستقیم برخورد داشته ام. به عنوان یک مشاور به ده ها هزار کارآفرین آموزش داده ام و به صورت مستقیم مربی صدها مدیر عامل و رهبران کسب و کار بوده ام. تمام اصول و تکنیک ها را مورد آزمایش قرار داده ام و آنهایی را که موثر بوده اند جدا کرده ام.

دلیل سوم من برای این سطح از اطمینانم نسبت به آموزه هایم این است که من به عنوان مدیر مسئول مجله موفقیت طی سال های اخیر هزاران مقاله و کتاب را مورد بررسی قرار داده ام. هر ماه با ده ها فرد موفق در رابطه با اصول موفقیت شان مصاحبه می کنم و طی سال‌های اخیر روزی نبوده است که اصول موفقیت را مورد مطالعه و آزمایش قرار نداده باشم.

هنگامی که شما این چنین خود را غرق در مطالعه اصول موفقیت کنید و عادت های رفتاری افراد فوق موفق را مورد مطالعه قرار دهید، اصولی که برای دیگران مبهم و قابل درک نیست برایتان شفاف واضح و شفاف می شوند. هنگامی که حقایق را مورد مطالعه قرار می دهید دیگر توسط تبلیغات  دروغین تحت تاثیر قرار نمی گیرید، تبلیغاتی که حاکی از دستیابی به تناسب اندام، زیبایی و رفاه و آسایش در عرض چند هفته هستند. به چنان سطح هوشیاری دست می یابید که دیگر هیچ کس نمی تواند شما را با تبلیغات دروغین تحت تاثیر قرار دهد.

 

اثر مرکب

 

در این کتاب تا جای ممکن اصول را به صورت خلاصه بیان کرده ام و از زیاده گویی پرهیز کرده ام. هر آنچه که واقعاً موثر و کارساز است مطرح شده است. قانونی که از طریق آن می‌توانید به هر آنچه که می خواهید در زندگی تان دست یابید به صورت کامل آورده شده است. آن قانون اثر مرکب است.

بگذارید در مقدمه به شما اخطاری دهم :

 

دستیابی به موفقیت پایدار، امری مشکل است.رسیدن به این مهم بسیار سخت و در عین حال زمانبر و خسته کننده است.

 

ثروتمند شدن و تبدیل شدن به فردی در سطح جهانی در رشته خودتان کاری بسیار زمانبر و سخت است. اگر به دنبال موفقیت یک شبه هستید همین حالا از خیر خواندن این کتاب بگذرید و تلویزیون را روشن کنید تا ذهن شما را با تبلیغات جذاب و دروغین پر کند.

در پایان  این مقدمه باید به شما بگویم که برای دستیابی به موفقیت به اطلاعات زیادی احتیاج ندارید، بلکه شما به یک برنامه عملی احتیاج دارید. باید عادت ها و رفتارهای جدیدی را در خود به وجود آورید. باید عادت های مخرب گذشته را کنار بگذارید، عادت هایی که سال هاست شما را از دست یابی به موفقیت بازداشته اند. رسیدن به موفقیت امری پیچیده نیست، بلکه تبعیت از اصول ساده و در عین حال موثر است.

با شروع مطالعه این کتاب به آن برنامه عملی که برای موفقیت احتیاج دارید پی خواهید برد. این کتاب مجموعه ای است از بهترین آموزه هایی که تا به حال دیده ام، شنیده ام و مطالعه کرده ام.

اگر آماده اید، بیایید شروع کنیم...

 

معرفی کتاب:

نام کتاب صوتی: اثر مرکب
نویسنده: دارن هاردی
مترجم: روزبه ملک زاده
مدت زمان: 3 ساعت و 49 دقیقه
 با اجرای گوینده مطرح رادیو و تلویزیون «وحید مرتضوی»

فهرست:
-فصل اول: اثر مرکب چیست؟
-فصل دوم:  اهمیت انتخاب‌های شما
-فصل سوم: قدرت عادت ها
-فصل چهارم: دستیابی به تکانش
-فصل پنجم: اهمیت تاثیرات محیطی
-فصل ششم: شتاب بخشیدن به فرآیند اثر مرکب

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • حسن
  شنبه 24 اردیبهشت 1401
  رویال مایند عزیز سپاسگذارم بمونید برامون🙏🙏
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • آسیه اسفندی
  سه شنبه 19 اسفند 1399
  سلام رویال مایند.شنیده بودم کتاب فوق العاده ای هست،اما الان که دارم این کتاب رو گوش میکنم واقعا به عالی بودنش واقف شدم.ممنونم بابت این محتوای ارزشمندتون.
  رویال مایند
    

  بله کتابی فوق العاده است

 • حامد
  پنج شنبه 27 شهریور 1399
  صدای عالی، کتاب عالی، محتوای عالی...
  کارتون عالیه
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • عبدالباسط ریگی
  دوشنبه 20 مرداد 1399
  سلام برهمه عزیزان رویال مایند میخاستم بدونم بنده دوره الماس رو خریداری کردم میخاستم اجازه بگیرم کتاب صوتی اثر مرکب را با دوستم به اشتراک بزارم آیا میتونم؟
  رویال مایند
    

  سلام.. در حد اشتراک گذاری با دوست مشکلی نیست.

 • بنجامین
  شنبه 11 مرداد 1399
  این کتاب و من هر ماه بیش از ۱۵ یا ۱۶ بار گوش میدم مو به مو عمل میکنم این کتاب فوق العاده است فوق العاده ،زندگی من عالیه ولی این کتاب و گوش میدم بهشت میشه زندگیم ،بهشت.
  رویال مایند
    

  سلام. بله کتاب فوق العاده ای است

 • Orpina.Ora
  یکشنبه 31 فروردین 1399
  فوق العاده عالی بود ممنون تمامی زحماتتون ،سپاسگزارم ازتون من که دارم باکتابهای صوتی بینظیرتون ذهنمو مرتب برنامه ریزی میکنم فوق العاده عالی ظبط شده بازم ممنون از سایت فوق العادتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Azin
  پنج شنبه 14 آذر 1398
  سلام نحوه دانلود فایل های صوتی و ویدیو رو برای گوشی های iOS بلدین؟
  اخه هر کار میکنم سیو نمیشه آنلاین گوش میدم 
  حتما باید با گوشی اندروید دان کنم؟
  رویال مایند
    

  لطف کنید به بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ پیام دهید تا شما را راهنمایی کنیم

 • پرنيان
  سه شنبه 29 مرداد 1398
  كتاب هاي صوتي تون عالي هستند، لطفا تعدادشون رو بيشتر كنيد تا همه بتونن از اين كتاب هاي مفيد در حين رانندگي و در ترافيك استفاده كنند.
  مچكرم
  رویال مایند
    

  سلام، چشم

 • محمد
  سه شنبه 8 مرداد 1398
  به من که چسبید
  رویال مایند
    
 • زری
  شنبه 28 اردیبهشت 1398
  کتاب عالی.فایل صوتی با صدا عالی
  رویال مایند
    
 • شهلا
  جمعه 23 فروردین 1398
  با عرض سلام و تشکر از مجموعه موفق رویال مایند، با اینکه پیشتر این کتاب رو مطالعه کرده بودم، به جهت ترجمه روان و تسلط و شیوایی گفتار گوینده مجدد اون رو گوش میدم،امیدوارم تعداد کتابهای صوتی مجموعه هر روز بیشتر بشه، موید باشید.
  رویال مایند
    

  انشاالله

 • ندا
  شنبه 8 دی 1397
  سلام گروه پر قدرت رویال مایند
  با تشکر از فعالیتهای مفید و انسان ساز شما
  درخواستی دارم ازتون اینکه لطفا کتاب صوتی شکستن عادات کهنه رو هم به فایلهاتون اضافه کنید
  ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • mina
  جمعه 23 آذر 1397
  لطفا تعداد كتابهاي صوتي رو بيشتر كنيد ...من دور دومي هستي كه اين كتاب رو گوش ميدم واقعا عاليه
  رویال مایند
    

  چشم

 • Hesam
  یکشنبه 18 آذر 1397
  بهترین کتابی بود که تا به الان خونده بودم
  رویال مایند
    
 • کیوان
  سه شنبه 1 آبان 1397
  سلام صبح بخیر منم مثل اون دوست دیگرمان مایل بودم که دوره جامع هدف گذاری طبق متود جان آساراف" و نیز "کتاب الکترونیکی - همه چیز داشتن" از جان آسارف را که قبلا در بخش ویژه بود داشته باشم ممنون می شم راهنمایی کنید باتشکر
  رویال مایند
    

  دوره جامع هدف گذاری که در حال حاضر در سایت موجود است بسیار بهتر و جامع تر است

 • کیوان
  دوشنبه 30 مهر 1397
  سلام واقعا دست مریزاد با این کار عالی و درجه یکتون دوستان رویال مایندی . من همیشه پیگیر مطالب سایت هستم . یک سوال دارم این زیرصدای موسیقی اثرمرکب چه آلبومی هست لطفا اسمشو می گید ممنون
  رویال مایند
    

  کار استودیو هست و ما در جریان جزییات آهنگ ها نیستیم

 • سروش
  پنج شنبه 5 مهر 1397
  بسیار بسیار مهم و عالی بود
  رویال مایند
    
 • زهرا عابدی
  پنج شنبه 25 مرداد 1397
  این کتاب صوتی عالییی بود. گوینده خیلی تاثیر گذار کتاب رو خوانده بود و این روی مخاطب تاثیر خیلی خوبی داشت
  رویال مایند
    
 • Sepehr
  چهار شنبه 30 خرداد 1397
  درود بر شما 
  فکر نمی کردم کتاب صوتی اینقدر جالب باشه واقعا ممنون از زحمات شما .
  پیروز باشید و انشالا.. همه ی کتاب های عالی رو به صورت صوتی هم درست کنید.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • حسین زینی
  یکشنبه 27 اسفند 1396
  با تشکر
  رویال مایند
    
 • سعيد
  سه شنبه 22 اسفند 1396
  سلام و خدا قوت به شما. واقعا ممنون بابت اين كتاب صوتي. دست پنجه ي همتون درد نكنه.
  ولي دفترچه هاي تمرينيش رو نتونستم پيدا كنم. ميشه راهنماييم كنين؟
  رویال مایند
    

  دفترچه تمرین را از بخش کتاب الکترونیکی دانلود کنید

 • وحیدغفاری
  شنبه 12 اسفند 1396
  سلام
  وقتی کتابها رو بصورت صوتی و الکترونیک بصورت همزمان دنبال میکنیم یک سری از بخش ها در قسمت صوتی حذف شده!مثلا فصل 6 کتاب قدرت من هستم
  یا بعضی کتابها یک سری غلط های املایی و ویرایشی دارن
  به نظرم برای رفع اینجور مسائل که البته عادیه ،و پیش میاد،می تونین کارها رو همزمان با هم گوش کنین و صد البته تایپیست محترم هم کمی دقت بیشتری به خرج بدن....
  در کل ممنون از سایت خوبتون
  رویال مایند
    

  چشم حتماً موارد ذکر شده را بررسی می کنیم

 • احسان
  جمعه 29 دی 1396
  سلام چرا یه تیکه نمونه صدا نذاشتید خوب الان بر چه اساسی ما تصمیم بگیریم ؟
  اگر میشه یه دمو ایمیل بشه یا گذاشته بشه تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در کانال تلگرام نمونه صداها گذاشته شده است

 • ali
  پنج شنبه 21 دی 1396
  سلام کل کتاب اثرمرکب چندفصله؟؟؟لطفا کل کتاب اثرمرکب رابه همراهه کتاب صوتیش قراربدید...این کتاب ونویسنده اش فوق العاده ان...عاااالیه.من فک میکنم کتاب اثرمرکب بیشتراز6فصله مگه نه؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز 6فصل است به همراه 3دفترچه تمرین. برای دانلود دفترچه های تمرین به لینک کتاب الکترونیکی اثر مرکب مراجعه کنید

 • Sepid
  پنج شنبه 9 آذر 1396
  همه چی عالیه
  خیر بباره براتون،مردم ما به خودباوری احتیاج داره بیشتر از هرچیزی
  بازهم تشکر🌹
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علی
  جمعه 21 مهر 1396
  سلام
  ببخشید شما ممکنه که یک مطلب جدید رو به بخش محتوای ویژه سایت اضافه کنید و یا مطلبی رو تکمیل کنید و قبلش در کانال تلگرامتون اعلان نکنید؟چون شما یادمه فصل 6 ثروتمندترین مرد بابل رو اصلا در کانالتون اعلان نکردین.
  منظورم اینه هر مطلب جدید که روی سایت میزارید رو حتما قبلش رو کانال اعلام میکنید یا ممکنه اعلام نکنید؟
  تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز حتما اعلام می شود

 • محمد
  شنبه 15 مهر 1396
  سلام .خسته نباشید . این کتاب صوتی واقعا عالیه . صوتی کردن کتاب ها رو ادامه بدید و انگیزشی ها رو زیاد کنین .ما واقعا محتاج همچین چیزهایی هستیم.امیدوارم انقدر پیشرفت کنین که به سطح جهانی برسید .
  رویال مایند
    

  چشم، ممنون از لطف شما

 • محسن بيگى
  جمعه 17 شهریور 1396
  عالى
  رویال مایند
    
 • روشنک
  شنبه 28 مرداد 1396
  با سلام و احترام
  از زحماتتون سپاسگزارم
  در فصل چهارم گوینده به اشتباه پلیر معروف شرکت اپل را iPad (آیپد)تلفظ میکند در صورتی که iPod (آیپاد)صحیح می باشد. لطفا بررسی بفرمایید.
  با سپاس
  رویال مایند
    

  ممنون از توجه و گوشزد شما

 • mori
  جمعه 27 مرداد 1396
  سلام ، فایلهای 1و2و3و 5 دانلود کردم فایلها خراب بودند فقط فایل 4و6 سالم بود لطفا راهنمایی کنید.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز تمام فایل ها سالم هستند، تا به حال هیچ کاربری به غیر از شما خرابی لینک دانلود را اعلام نکرده است. لطفاً دوباره اقدام به دانلود کنید.

 • یاسر
  دوشنبه 23 مرداد 1396
  سلام دوستان و ممنون از فعالیتتون
  چرا فصلای بعد این کتاب نمیاد؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در دست تولید است انشاالله تا آخر این هفته تمام فصول قرار می گیرد

 • Habibiyan
  یکشنبه 22 مرداد 1396
  "دوره جامع هدف گذاری طبق متود جان آساراف" و نیز "کتاب الکترونیکی - همه چیز داشتن" از جان آسارف دیگر در بخش محتوای ویژه قرار ندارد. نمی دانم چون تعداد فایلهای بخش محتوای ویژه زیاد شده و لذا حذف شده یا نه. اگر تعدادشان زیاد بود قاعدتاً باید صفحه دومی برای محتوای ویژه وجود داشت که دیده نمی شود.
  پیشنهادی داشتم: به نظرم در صورت امکان سایت به دو بخش تقسیم شود
  1- بخش عادی
  2- بخش محتوای ویژه
  هر دوی این بخشها نیز بر اساس افراد طبقه بندی شوند تا دسترسی به فایلها سریعتر و راحت تر باشد
  از زحمات تیم خوبتان و وقتی که صرف می کنید ممنونم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز برای دریافت لینک فایل دوره جامع هدف گذاری به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • Soraya
  جمعه 20 مرداد 1396
  عالي هستيد
  رویال مایند
    
 • ناشناس
  چهار شنبه 18 مرداد 1396
  سلام. ممنون از سایت عالی تون. فصل چهارو کی قرار میدین؟
  رویال مایند
    

  در حال ضبط است به محض آماده شدن قرار می دهیم

 • Abtin
  یکشنبه 15 مرداد 1396
  متشكر ابن واقعا يكي از كاربردي ترين كتابهايي بوده كه ديدم، چرا پس باقيشو نميذارين؟
  رویال مایند
    

  به محض آماده شدن قرار می دهیم

 • سمانه
  جمعه 13 مرداد 1396
  سلام.من عضو هستم و اکانت ویژه هم خریداری کردم ولی نمیتونم مطالب رو دانلود کنم؟؟؟چرا نمیشه؟؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید شما را به صورت کامل راهنمایی می کنند

 • اسماعیل اسماعیلی
  جمعه 13 مرداد 1396
  عاشقتم ، پولی که گرفتی حلالت باشه ، رویال مایند فوق العاده ای
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • کیوان
  پنج شنبه 12 مرداد 1396
  ,واقعا صدای وحید مرتضوی رو دوست دارم اگر امکانش هست کتاب راهنمای درون استر هیکس رو هم با صدای ایشون بزارید با تشکر از شما آرزوی خوشبختی سعادت در دنیا و آخرت برای شما دارم
  رویال مایند
    

  چشم

 • yasamin
  سه شنبه 10 مرداد 1396
  با سلام 
  ممنون از سایتتون...آقای یاسر پیشنهاد خیلی خوبی دادن اگه امکانش هست متون و صدای منتخب انگیزشی با صدای خانوم مژگان مالوردی تو سایت قرار بدید تا بتونیم صبحمون رو خوب شروع کنیم...ممنون
  رویال مایند
    

  چشم بررسی می کنیم

 • یاسر
  شنبه 7 مرداد 1396
  با سلام و خسته نباشید خدمت بهترین سایت دنیا
  واقعا عاشقتونم و ممنونم ک انقدر عالی پر تلاش ب کارتون ادامه میدید. ی خواهشی داشتم لطفا از کتابهای دارن هاردی مطالب بیشتری قرار بدید؟ و همینطور ب صوتی کردن کتابها ادامه بدید.
  ی مطلب دیگه اینکه دارن هاردی تو کتابش میگه ک من روز 30 دقیقه و شب هم سی دقیقه ی دیگه ب خواندن یک متن الهام یا انگیزشی بخش اختصاص میدادم میشه خواهش کنم تو سایتتون واسه ما گلچینی از مطالب و کتاب صوتی سی دقیقه ای از مطالب انگیزشی قرار بدید تا ما مردم ایران هم بتونیم صبح و شبمون رو با مطالب عالی شما بسازیم؟
  سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، پیشنهاد شما بررسی می شود

 • Roya
  شنبه 7 مرداد 1396
  سلام..خسته نباشید‌‌..ممنون بابت سایت بی نظیرتون..لطفا اگه میشه کاری کنید ک بتونیم سخنرانی یابقیه ی محصولات رو جداجدا بدون تهیه ی اشتراک ویژه بخریم...ممنون...
  رویال مایند
    
 • saeed
  چهار شنبه 4 مرداد 1396
  سلام ممنون از سایت خوبتون.قسمت های بعدی این کتاب کی منتشر میشه؟
  رویال مایند
    

  انشاالله تا هفته آینده تمام فصول قرار خواهد گرفت

 • sobhan
  دوشنبه 2 مرداد 1396
  با سلام و عرض خسته نباشین ب شما و ممنون ازمطالب مفید سایتتون...میخواستم ببینم همه موارد محتوای ویژه همیشه روی سایتتون هست یا بعد مدتی برداشته میشه؟
  رویال مایند
    

  همیشه هست