سمینار قدرت مشیت الهی - وین دایر

فردی که با مشیت الهی هماهنگ شود به ظاهر با افراد معمولی تفاوتی ندارد. این افراد ویژگی ظاهری خاصی ندارند و لباسی نمی پوشند که خدایی بودن آنها را نشان دهد. اما به محض اینکه شروع به صبحت کردن می کنند متوجه می شوید با فردی مواجه هستید که در سطح هوشیاری بسیار بالاتری نسبت به افراد معمولی قرار دارد، کافی است چند دقیقه با این افراد هم کلام شوید تا تحت تاثیر انرژی ناب الهی آنها قرار بگیرید.

من این افراد را به دلیل هماهنگ بودن با مشیت الهی، "رابط" می نامم. هرگز امکان ندارد از زبان این افراد کلمه غیرممکن یا سخنی بدبینانه را بشنوید. رابطان هرگز نمی گویند من فردی بدشانس هستم و نمی توان به فلان موفقیت دست یابم. در عوض می گویند: من تصمیم گرفته ام کاری را انجام دهم و می دانم که خدواند تمام شرایط را برای دستیابی به خواسته ام برای من مهیا می کند.

مردمان عادی به چنین افرادی که من آنها را رابط می نامم، معمولاً توصیه می کنند که واقع بین باشند. اما رابطان اعتنایی به حرف های آنها ندارند، آنها می دانند که این جهان بر اساس انرژی بنا نهاده شده است و همواره می گویند: ساده است، فقط کافی است با منبع هماهنگ شوی و او را دوست بداری و خواسته هایی هماهنگ با مشیت الهی داشته باشی. آنها به انرژی هوشمندی که این جهان را هدایت می کند باور قلبی دارند، بنابراین وقتی فردی مناسب در مسیر آنها قرار می گیرد و یا اینکه  کتاب به صورت غیرمنتظره به دست آنها می رسد و یا پولی که به آن احتیاج دارند به طرز رازآلودی جور می شود، تعجب نمی کنند.

رابطان می دانند که نباید در زندگی با کسی بحث و جدل کرد. آنان انرژی خود را صرف خشم و عصبانیت نمی کنند، چون فهمیده اند که در این حالت بحث و جدل بیشتری را به زندگی خود جذب می کنند. آنها در مقابل افراد جنگ طلب و اهل مشاجره سکوت می کنند.

آنها می دانند که با مشیت الهی هماهنگ هستند و به همین دلیل مدام در معرض کمک و مساعدت از جانب منبع قرار می گیرند. وقتی خواسته شان برآورده می شود متعجب نمی شوند. آنها می دانند آن اتفاق به ظاهر معجزه آسا کاملاً با مشیت الهی هماهنگ بوده است. اگر از آنها در این رابطه بپرسید می گویند: چیز عجیبی نیست، اگر با منبع از لحاظ ارتعاشی هماهنگ شوید، منبع از تمام قدرت و امکانات خود برای برآورده شدن خواسته شما استفاده می کند.

 

وین دایر

 

رابطان می دانند که هر آنچه را که بتوانند در ذهن خود تجسم کنند می توانند به آن دست یابند، آنها شما را تشویق می کنند به گونه ای زندگی کنید گویی هم اکنون تمام خواسته هایتان برآورده شده است، دل‌آسوده، شاد و سرشار از آرامش. آنها قانون را یاد گرفته اند: هر آنچه را می خواهی در زندگی متجلی شود، طوری وانمود کن گویی هم اکنون محقق شده است.

ویژگی اصلی افراد رابط دست و دلبازی و بخشش است. آنها بیش از آنچه برای خود می خواهند، برای دیگران می خواهند. از بخشش لذت وصف ناپذیری می برند. برای دیگران جای تعجب است که چگونه با وجود این همه بخشش در وفور نعمت غوطه ور است، چگونه با کمبود مواجه نمی شود؟ رابطان در جواب می گویند: راز دستیابی و هماهنگی به مشیت الهی این است، همانند آن عمل کنی. خداوند بی دلیل و بی چشمداشت می بخشد. بنابراین هرچه بیشتر ببخشم، بیشتر با منبع هماهنگ می شوم و در نتیجه فراوانی بیشتری در زندگی ام جاری می شود.

اغلب به آنها برچسب گوشه گیر و درونگرا می چسبانند، زیرا آنها اهل قضاوت کردن دیگران و غیبت کردن و بدگویی نیستند، آنها آرام هستند و با آرامشی ژرف در پی اهداف و خواسته های خود پیش می روند. رابطان در سطح بالایی از آگاهی زندگی می کنند. هرگز وقت خود را صرف تماشای اخبار منفی، جنگ و آمار و ارقام ناامید کننده نمی کنند. شاید از نظر کسانی که غرق در اخبار منفی و هیجان انگیز هستند، آنها افرادی کسل کننده باشند.

این افراد بسیار خردمند و آینده نگر هستند. آنچه را آرزو دارند قبل از آنکه به دست آورند در ذهنشان به دست می آورند. آنها از احساس به عنوان معیاری استفاده می کنند تا ببینند با مشیت الهی هماهنگ هستند یا خیر. اگر احساس شان خوب باشد می دانند با مشیت الهی هماهنگ هستند و اگر احساس بدی داشته باشند بلافاصله به خود می آیند و سطح ارتعاش خود را بالا می برند.

من انرژی خود را با سرچشمه کائنات هماهنگ کردم و اجازه دادم این اندیشه ها به صورت کلمات به سمت شما جاری شوند. توصیفاتی که در بالا بیان کردم، شمایل یک انسان هماهنگ با مشیت الهی است. شما هم می توانید به چنین شخصی تبدیل شوید. در این سمینار واژه "قصد و نیت" را به گونه ای  بسیار متفاوت تفسیر کرده ام و آن را مشیت الهی نامیده ام. مشیتی که با هماهنگی با آن می توانید زندگی خود را دستخوش تحولی بنیادین کنید و به هرآنچه می خواهید دست یابید.

 

 

نام سمینار: قدرت مشیت الهی
سخنران: دکتر وین دایر
مدت زمان: 2ساعت و 10 دقیقه
حجم کل: 706 مگابایت (8قسمت)

 

آنچه در این سمینار خواهید دید:

استاد "وین دایر" معتقد است که جهان مادی سرمنشا و منبعی غیرمادی دارد. استاد وین دایر با معرفی منبع و مشیت الهی به عنوان بُعد غیرمادی و اساس و منشا دنیای مادی از اصل بودن منبع و مشیت الهی و فرع بودن دنیای مادی صحبت می‌کند.

 

وین دایر، انسان‌هایی که با منبع و مشیت الهی مرتبط هستند را به عنوان کسانی که دیگر نیازی به تقلا ندارند و کسانی که سرگردان نمی‌شوند معرفی می‌کند. از آنجا که این انسان‌ها هم‌فرکانس با ارتعاش منبع هستند توسط شهود به بهترین راه‌ها راهنمایی می‌شوند و به آنچه خواهان آن هستند به راحتی خواهند رسید چه از ثروت و فراوانی چه از جایگاه اجتماعی و چه جذب شخصی شبیه به خود برای زندگی شخصی یا کاری.


بعد از چند بار تماشای این سمینار متوجه می‌شوید که تاکید اصلی سخنران به تفهیم و تبیین مسئله‌ی اصلی یعنی مشیت الهی است و چیستی مشیت الهی را بسیار مهم‌تر از مسائل دیگر می‌داند. با شناخت دقیق منبع و مشیت الهی شخص متوجه می‌شود که چرا گاه و بی‌گاه احساس بدی دارد، متوجه می‌شود که چرا احساس کمبود سرتاسر زندگی او را فراگرفته، چرا انسان‌های اطراف او مطابق معیارهای او نیستند، چرا نمی‌تواند در امور کاری‌اش به کسی اعتماد کند و یا چرا فرزندانش سخنان او را متوجه نمی‌شوند.


تمام موارد بالا بدلیل فراموش کردن ارتباطمان با منبع است. منبعی که در لحظه‌ی خلق ما از هیچ، تمام ویژگی‌ها و تمام نیازهای ما را برای تمام طول زندگیمان در نظر گرفته است. شما می‌توانید این را روح کائنات نام‌گذاری کنید یا منبع یا خدا اما باید بیاد بیاورید که وجود دارد و تنها منبع بی‌پایان خیر و خوبی است و تنها خیر و خوبی را متوجه می‌شود و فاقد هرگونه بدی است و درنهایت این منبع و این روح، این بعد غیرمادی تنها و تنها شادی و خوشحالی، عشق و آزادی را برای شما می‌خواهد. راه رسیدن به تمام خواسته‌هایمان، راه برطرف شدن تمام مشکلاتمان، راه رسیدن به آرامش ذهنی، رسیدن به رفاه، آسایش و فراوانی ارتباط با این منبع است. اما اشتباه نکنید ارتباط شما از لحظه‌ی تولد با این منبع برقرار است و تنها نیاز به زدودن زنگار از این ارتباط است. در حقیقت مسئله‌ی اصلی برقراری ارتباط نیست بلکه ادامه دادن و وصل ماندن و قوی کردن این ارتباط برای همیشه است.

 

در راه این ارتباط با مشیت الهی و منبع بی‌انتهای خیر و خوبی بزرگ‌ترین مانعی که وجود دارد نفس یا ایگوست. نفس یا ایگو خود را مهم‌ترین مسئله می‌داند و باعث می‌شود در تفکر خودمان دون و مادی بنظر بیاییم و برای مسائل‌مان راه‌حل‌های کوتاه مدت ارائه می‌دهد و کمبود و نقص را همیشه به همراه دارد. نفس یا ایگو از خیر، فراوانی و وفور بی‌اطلاع است و روح را درک نمی‌کند و چشم او تنها به امور مادی است و انسان را به پست‌ترین مرتبه‌ی خود می‌رساند. اگر بتوانیم از نفس یا ایگو گذر‌کنیم و در ارتباط با مشیت الهی بمانیم؛ زندگیمان دچار تحولی عظیم می‌شود و دیگر فقط و فقط انتظار بهترین رخدادها را می‌کشیم چون به خیر مطلق وصل شده‌ایم. اما اراده‌ی آزاد و اختیار ما در این ارتباط چه می‌شود؟

 

استاد وین دایر به راحتی این مسئله را توضیح می‌دهد که اختیار ما در انتخاب بین نفس(ایگو) و مشیت الهی است و پس از آن دیگر نیازی به تفکر در امور نیست؛ زیرا ایگو ما را بی‌اختیار به ماده نسبت می‌دهد و هر روز ضعیف‌تر می‌کند و در مقابل مشیت الهی ما را به خیر و خوبی و فراوانی سوق می‌دهد.

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • زهرا کشاورز
  جمعه 26 شهریور 1400
  بسیار عالی بود ممنونم شما بینظیر هستین
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • فروزان دریک وندی راد
  شنبه 23 مرداد 1400
  سلام و درود بی پایان بر تیم حرفه ای رویال مایند
  همیشه بابت بودن در سایت رویال مایند خدا را سپاسگزارم و هرسال با عشق اشتراک رو تهیه میکنم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • امید
  چهار شنبه 27 فروردین 1399
  سلام خسته نباشید من ادم مذهبی نیستم ولی مطالعاتی تو زمینه ادیان داشتم زمان دانشگاهم بیشتر استاید موفقیت بیاناتشون شبیه به بیانات اسلام و ادیان الهی دیگس علل خصوص این سمینار که از کلمه ازکجا امده ام که تو شعر حافظ و اشاره مستقیم حضرت علی به کشف هدف زندگی داره نتیجه گیری کلی این میشه حتی غرب داره به وجود نیروی به اسم خدا پی میبره....
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • آزاده
  شنبه 5 بهمن 1398
  سایتتون‌فوق العاده هست.ممنون بابت تمام زحماتتون!🌹
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • زینب باجلان
  پنج شنبه 20 دی 1397
  بسیار عالی
  رویال مایند
    
 • پارسایی
  پنج شنبه 22 آذر 1397
  خیلی عالیه و من خوشحالم از این که با این سایت اشنا شدم ،امیدوارم بتونم بهتر بشناسم و با کمک گروهتون به رشد و تعالی برسم .
  با تشکر از تمامی دست اندر کاران
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • م.ص.
  دوشنبه 5 شهریور 1397
  سلام و عرض ادب خدمت مجموعه رویال مایند.. فقط میتونم بگم فوق العاده اید.. نگاه پرمهر خدا همیشه همراهتون...
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • راضیع
  سه شنبه 26 تیر 1397
  سلام سمینار قدرت مشیت الهی وین دایر عالی بود ازبابت سایت خیلی خوبتون مچکرم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • فریبا عابدینی
  چهار شنبه 20 تیر 1397
  سلام از سایت بسیار بسیار مفیدتان ممنون هستم اما من خیلی از مقاله ها را نمی توانم دانلود کنم لطفا راهنماییم فرمایید.
  رویال مایند
    

  به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید تا مشکل شما را بررسی کنند.

 • Nazanin
  یکشنبه 27 خرداد 1397
  سلام. میشه لطفا و خواهشااا از اپرا وینفری هم‌ مطلب بزارید؟؟
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • Milad
  یکشنبه 12 فروردین 1397
  با سلام و احترام
  لطفا نام انگلیسی سمینار ها و کتاب ها رو هم ذکر کنید ممنون میشم.
  رویال مایند
    

  چشم

 • فرنود
  شنبه 5 اسفند 1396
  سلام فراوان و بسیار تشکر
  امکانش هست گه از اکهارت توله هم مطالبی بگذارید ؟
  رویال مایند
    

  انشاالله در آینده

 • سعید
  پنج شنبه 28 دی 1396
  سلام. من کلیپ سخنرانی های وین دایر رو راجب مشیت دیدم ولی سوالاتی برام پیش امده: اینکه من دوست داشته باشم مشهور بشم؟ یا پیشرفت کنم یا به یه موفقیتی برسم آیا این نفس ایگو هستش؟؟ درست نفهمیدم این نفس ایگو محتواش رو و دقیقا کدوم فکرهای من از ایگو هست. سوال بعدیم اینه: ایشون در یه قسمتی گفتند که تسلیم این نیرو شوید و چیزها را رها کنید، وقتی میگن تسلیم خدا شوید یعنی افکار نگران کننده، منفی و..رو رها کنیم؟بعد اینکه میگن چیزها رو رها کنید هم یهنی نگران این زندگی و مسایل نباید شد؟ ممنون میشم توضیح بدین . خیلی خوب میشه یه آیدی تلگرام معرفی کنید که کسی باشه این مفاهیم رو باز کنه و ازشون بپرسیم.تشکر
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در ابتدا باید بگوییم که اگر به این مفاهیم علاقه مند هستید کتاب های وین دایر و اکهارت تله را مطالعه فرمایید. در مورد سوال اول باید بگوییم اگر شما به دنبال موفقیت هستید و می خواهید با دستیابی به موفقیت این جهان را جای بهتری برای زندگی کنید این خواسته شما برخواسته از نفس شما نیست اما اگر صرفا بخواهید به هر نحوی شده به موفقیت و شهرت دست یابید و هیچ منفعتی برای دیگران نداشته باشید این خواسته شما برخواسته از نفس است. در مورد سوال دوم بارها در آموزه ها و کتاب هایی که در رویال مایند به اشتراک گذاشته شده است مطرح کرده ایم که شما هدف گذاری می کنید، شما تلاش و کوشش می کنید اما باید همواره در مقابل مشیت خداوند تسلیم باشید، زیرا خداوند صلاح کار را بهتر می داند، در نتیجه برای دستیابی به اهدافتان مصمم باشید و تمام تلاش خود را انجام دهید اما نتیجه را به پروردگار بسپارید

 • مریم
  یکشنبه 19 آذر 1396
  سلام، ببخشید من سوالی داشتم راجب به جمله ای که وین دایر در برنامه قدرت مشیت الهی گفتن، ایشون گفتن که زمانی که تسلیم این نیروی (خدا) باشیم ، توانایی پیدا میکنیم تا کارهای خارق العاده انجام بدیم، سوالم اینه چطور باید تسلیم این نیرو شد؟! تسلیم شدن یعنی چی؟!ممنون ازتون
  رویال مایند
    

  تسلیم شدن به معنای پذیرش مشیت الهی است، پذیرای اتفاقات زندگی باشیم و در مقابل آنها مقاومت نکنیم، زیرا هرچه بیشتر مقاومت داشته باشیم احساس بدتری خواهیم داشت و اتفاقات بدتری هم برای ما رخ می دهد. برای فهم بیشتر این مفاهیم باید کتاب های بیشتری از وین دایر و استر هیکس مطالعه کنید

 • سهيلا ظهيرى فرد
  شنبه 4 آذر 1396
  سپاس ، اين كانال و محتواى سخنرانيها فوق العاده هست 🙏🙏🙏من فايل صوتى اينها رو قبلا شنيده بودم ، با خريد CD اونها از خارجًاز كشور ! ولى ديدن دكتر داير در فايل تصويرى عاليه ! 
  ممنون
  رویال مایند
    
 • علیرضا سالاری
  شنبه 22 مهر 1396
  با سلام خدمت شما اقای ملک زاده و درود به همکارانتان
  خداوند انقدر بزرگ ومهربان است و خود راازهرطریقی نمایان مینماید و من هم مایلم شما را رابط بنامم چون دراین راه نقش دارید
  خالق مهربان به شماها هزاران هزار توان بیشتربدهد تا دراین مسیر همیشه باشید
  من درحدود یک سال است در مسیر شناخت صحیح پروردگار مهربان و خودم قرارگرفتم و دراین راه سایت پر بار شما بسیار کمکم کرده است
  از خداوند عزیزم ممنونم که مرا در این مسیر قرار داده است. سپاس سپاس سپاس
  لطفا از سمینار ها استاد عزیز دکتر وین دایر بیشتر بزارین .بازم ممنون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، چشم حتماً سمینارهای بیشتری از استاد وین دایر خواهیم گذاشت

 • مهسا حسینی
  پنج شنبه 6 مهر 1396
  با سلام و خداقوت سپاس برای هزینه اشتراک که کاملا عالی و کمه..هر چند تو زمینه رشد شخصی باید سرمایه گذاری کرد و این اموزش ها باارزش تر از هرچیزی هست که میتونیم از یه سری خرج هامون کم کنیم و برای رشد شخصیمون در درجه اول اهمیت قائل باشیم و هرچیزی بهایی داره و از اینکه شما این اموزش های گران بهارو با هزینه کم در اختیارمون میزارید سپاسگزارم..من یک رویال مایندی هستم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مهسا حسینی
  پنج شنبه 6 مهر 1396
  با سلام و سپاس فراوان از همکاران سایت بی نظیر رویال مایند..از شما نهایت سپاسگزاری را دارم و درخواستی از شما داشتم اگر براتون امکان داره اموزش های اقای اکهارت رو هم تو مجموعه آموزش هاتون بزارید بی نهایت سپاسگزارم و زندگیم با اشنایی با شما متحول شده و از خداوند سپاسگزارم که مجموعه شما تو مسیرم قرار گرفت ..شاد و پرتوان باشید.
  رویال مایند
    

  چشم، در آینده از استاد اکهارت تل در سایت قرار خواهیم داد

 • ناشناس
  شنبه 4 شهریور 1396
  سلام. خسته نباشید. یه انتقاد داشتم. الان یه هفته است مطلب جدیدی نذاشتید غیر یه قسمت دارم. حداقل این قسمت وین را بذارید امروز
  رویال مایند
    

  دوست عزیز به نظر می آید شما کانال تلگرام رویال مایند را دنبال نمی کنید. در طول یک هفته اخیر دو فصل از کتاب باب پراکتور قرار گرفته است، قسمت شانزدهم پارادایم شیفت و قسمت سوم سمینار دارن هاردی. لطفاً کانال تلگرام رویال مایند را دنبال کنید تا در جریان اخیر تغییرات سایت باشید.

 • هانیه
  یکشنبه 29 مرداد 1396
  سلام خیلی ممنون از زحماتتون.
  ادامه سمینار دکتر وین دایر رو از کی میتونیم ببینیم؟؟؟
  با تشکر
  رویال مایند
    

  انشاالله امشب قرار می دهیم

 • سعید
  چهار شنبه 25 مرداد 1396
  شما عالی هستید
  تشکر از گروه قدرتمند رویال مایند
  پاینده باشید و سلامت
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • ناشناس
  شنبه 21 مرداد 1396
  سلام. ممنون از سایت عالی تون . امروز شنبه هست قراره قسمت های جدید و شنبه بذارید 
  سپاس
  رویال مایند
    

  در صورت آماده شدن قرار خواهیم داد

 • سام زارع
  یکشنبه 15 مرداد 1396
  با سلام خدمت شما عزیزان. بابت فعالیت‌های ارزنده و مفیدتون از صمیم قلب سپاس‌گزارم. 
  ممنون می‌شم اگر عنوان سمینار رو در زبان اصلی هم منتشر کنید. 
  با سپاس.
  رویال مایند
    

  POWER OF INTENTION

 • پری ناز
  یکشنبه 15 مرداد 1396
  سلام. ممنون از فیلم ها و کتاب ها که قرار می دهید. ولی زمان بندی اپ کردن مطالبتون خیلی طولانی. قرار بود شنبه ها ادامه سمینارو قرار دهید. امروز یکشنبه است.
  سپاس
  رویال مایند
    

  به دلیل حجم بالای کارها این موارد پیش می آید

 • جواد قاسمی
  یکشنبه 15 مرداد 1396
  سلام خسته نباشید.لطفا بخش ۴سمینار قدرت مشیت الهی، رو ،روی سایت بذارید .یک هفته زمان زیادیه واسه هر کلیپ.لطفا زمان بندیشو کم کنید.ضمن اینکه الآن ۸روز شده.باتشکر
  رویال مایند
    

  چشم قرار می دهیم

 • احمد
  پنج شنبه 12 مرداد 1396
  سلام این سمینار هنوز تموم نشده به نظرم چون آخرش نوشت ادامه دارد.
  رویال مایند
    

  بله ادامه دارد

 • احسان
  پنج شنبه 12 مرداد 1396
  سلام خسته نباشید لطفا از سخنرانی های جول اوستین جدید که تایم طولانی (25 دقیقه ای ) بزارید با تشکر
  رویال مایند
    

  چشم

 • حمیرا
  دوشنبه 9 مرداد 1396
  از سایت و کانال بسیار عالیتون متشکرم
  رویال مایند
    
 • شیرکو
  سه شنبه 3 مرداد 1396
  با سلام خدمت تمامی تیم رویال مایند
  خداقوت واقعا سایت تون مطالب بسیار کاربردی داره .امیدوارم این مسیر روبه رشد رو ادامه بدین.ازتون خواهش میکنم کتاب های پرفروش خصوصا کتاب هایی که در این چند سال اخیر چاپ شده اند در زمینه رشد شخصی رو هم توی سایت تون بذارید
  رویال مایند
    

  حتماً به تدریج تمام کتب ترجمه می شوند و به اشتراک گذاشته می شوند

 • مریم خسروی
  شنبه 31 تیر 1396
  با سلام و ضمن تشکر و قدردانی از انرژی مثبتی که به زندگیمون میدین
  اگر ممکنه در راستای بهره مندی هر چه تمام تر از دوره ها سایت هایی معتبر یا کتاب هایی معتبر معرفی بفرمایید یا پرسشنامه های با اعتبار و روایی بالا رو در سایت قرار دهید به منظور خودشناسی.من واقعا در این زمینه نیاز به کمک دارم تا بتونم به درستی هدف گذاری کنم.
  خیلی ممنون و بی نهایت سپاس
  رویال مایند
    

  ممنون، پیشنهاد شما مورد بررسی قرار می گیرد

 • علی
  شنبه 31 تیر 1396
  با سلام و عرض خسته نباشین نزد گروه شگفتی ساز رویال مایند
  خواهشا بر روی اموزه های اقا انتونی رابینز مخصوصا کتاب امسال ایشون Unshakeable: Your Financial Freedom Playbook هم فعالیت ویژه ای انجام بدین 
  ممنون
  رویال مایند
    

  این کتاب از خارج از کشور سفارش داده شده است و به محض رسیدن به دستمان آن را ترجمه و در اختیار شما قرار می دهیم

 • جوهد قاسمی
  جمعه 30 تیر 1396
  سلام خیلی ممنون از سایت بینظیرتون.امیدوارم خداوند عوضشو بهتون بده چون با ۲۱هزارتومن حتی ذره ای از ارزش این حرکت جبران نخواهد شد.سوالی که داشتم این بود که بخشهای بعدیه سمینار مشیت الهی با چه پروسه ای در سایت گذاشته میشه اگه بدونیم زمانبندیش به چه شکلیه راحتتر دنبالش میکنیم.باسپاس فراوان
  رویال مایند
    

  هر شنبه یک قسمت قرار داده خواهد شد

 • آروین
  جمعه 30 تیر 1396
  امیدوارم که روز به روز موفقتر بشین و محصولات خوبتون بیشتر بشه و منم از این همه خیر بهره مند بشم مشتاقانه منتظر بخش های دیگر این سمینار هستم.
  دوستون دارم.
  رویال مایند
    
 • محبوبه
  پنج شنبه 29 تیر 1396
  سلام تشکر از شما و سوالی داشتم که این قدرت مشیت الهی کلا چند بخش هستش؟
  رویال مایند
    

  حدود هشت بخش

 • محبوبه
  سه شنبه 27 تیر 1396
  سلام. خیلی ممنون بابت کار زیبا و مثبتی که انجام میدین. امیدوارم که این مجموعه بر روی همه اثر مثبت رو بگذاره تا سرنوشت بهتری رو رقم بزنیم.....سپاس
  رویال مایند
    
 • yass
  سه شنبه 27 تیر 1396
  با سلام ممنون از سایت فوق العادتون
  من سایتتون رو ب خیلی از دوستام معرفی کردم ولی ی مسئله ای هست چون خیلی از دوستام توانایی پرداخت ماهیانه 2١هزار تومان را ندارند.
  من فکر میکنم ک بهتره هزینه ی عضویت رو کمتر کنید تا افراد بیشتری ب عضویت سایتتون دربیان.الان تو همین چند ماهه هی دارید هزینه عضویت رو بالا میبرید.خواهشا رو این پیشنهاد فکر کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این هزینه از خرید یک ساندویچ در طول ماه کمتر هست، لطفا کم لطفی نکنید هزینه های مالی و زمانی زیادی برای تهیه این محتوا صورت می گیره

 • محمد شفيعي زادگان
  دوشنبه 26 تیر 1396
  از سايت بسيار عالي و فوق العادتون خيلي خيلي خيلي ممنونم و خدا وند رو سپاسگذارم كه مسير زندگي من رو به اين سمت كشيد تا تغيير و تحولي بزرگ رو تو زندگيم داشته باشم. اين سمينار حداقل بخش اولش واقعا ارزش هزاران بار ديدن رو داره از مديريت اين سايت كمال تشكر رو دارم و از خداوند براشون خواستار بهترينا هستم.
  رویال مایند