کتاب الکترونیکی اثر مرکب - دارن هاردی

در این کتاب هر آنچه برای موفقیت نیاز دارید به شما گفته می شود. تمام تکنیک‌های کلیشه‌ای و موضوعات حاشیه‌ای کنار گذاشته شده است. شاید به شما گفته باشند با روزی 2 ساعت چرخیدن در اینترنت می توانید سالیانه درآمد چند صد هزار دلاری داشته باشید، ولی بدانید که اینطور نیست. شاید به شما گفته باشند با مالیدن کرمی بر روی پوستتان می‌توانید در عرض دو هفته 15 کیلوگرم وزن کم کنید و یا با زدن کرمی بر روی پوست صورتتان در عرض چند دقیقه 20 سال جوان شوید. هرگز نخواهید توانست با خوردن یک بسته قرص زندگی زناشویی خود را برای همیشه بهبود ببخشید. البته خیلی خوب بود اگر این امکان وجود داشت که شهرت، ثروت، اعتماد به نفس، سلامتی و روابط خوب را در یک پکیج از فروشگاه تهیه کنید. اما باید بدانید که رسیدن به موارد فوق و همچنین دستیابی به موفقیت در این دنیا به این شکل امکان پذیر نیست.

 

تمامی ما روزانه با تبلیغاتی بمباران می شویم که ادعا دارند در عرض چند روز و با کمترین تلاش و با پرداخت فقط چند ده دلار می توانید خوش اندام، جوان و جذاب شوید. باید درک کنید که این پیام ها صرفاً برای تبلیغات و بازاریابی هستند، اما متاسفانه چنان حجم این تبلیغات زیاد است که باور ما را نسبت به دستیابی به موفقیت به طور کامل تغییر داده اند. همه به دنبال موفقیت یک شبه هستند، همه به دنبال رسیدن به تناسب اندام در یک هفته هستند و همه به دنبال ثروتمند شدن در عرض چند ماه هستند. تمامی این باورهای غلط در نتیجه هجوم حجم بالای تبلیغات دروغین در عصر حاضر است.

من به شخصه از این مساله بسیار ناراحت هستم و دیگر برایم قابل تحمل نیست. دیگر نمی‌توانم گوشه ای بنشینم و ببینم چگونه این تبلیغات ذهن مردم را تخریب می کنند. دلیل نوشتن این کتاب این بوده است که دوباره اصول اولیه و واقعی موفقیت را به شما یادآوری کنم. در این کتاب تمام تلاشم را می کنم تا بتوانید آشفتگی ذهنی‌تان را از بین ببرید و دوباره بر روی اصول واقعی موفقیت متمرکز شوید. به این منظور اصولی را که در هر فصل با شما درمیان می گذارم، تمرین کنید و آنها را به کار گیرید. در این کتاب به شما یاد خواهم داد که چگونه قدرت اثر مرکب را به کار گیرید. اثر مرکب قانونی است که زندگی شما را کنترل می کند، چه در جهت مثبت و یا در جهت منفی. اگر این قانون را یاد بگیرید و آن را به معنای واقعی درک کنید می توانید به نتایجی دور از حد انتظارتان دست یابید و زندگی‌تان را دستخوش تحولی بنیادین کنید. اثر مرکب به شما یاد خواهد داد چگونه گام به گام به هدف خود دست یابید. وقتی در به کار گیری اثر مرکب به مهارت برسید دیگر هیچ چیزی در زندگی وجود نخواهد داشت که نتوانید به آن دست یابید.

شاید بپرسید چرا انقدر درباره اثر مرکب مطمئن هستی و آن را تنها اصل مورد نیاز برای موفقیت می دانی؟ در جواب باید بگویم من به شخصه این اصل را بارها در زندگی ام مورد آزمایش قرار داده ام. من از جمله آدم هایی نیستم که زیاد درباره موفقیت های خودم صحبت کنم اما باید بدانید که اصولی را که در این کتاب با شما درمیان می گذارم تجربه های واقعی‌ام در زندگی بوده است.

در این کتاب شواهد و مدارک معتبر می آورم که صحت صحبت هایم را تصدیق کنند. قرار نیست صرفاً نظریه های تکراری را مرور کنیم. در بیست سال اخیر درباره علم موفقیت و اصول رشد شخصی به صورت کاملاً جدی مطالعه کرده ام. صدها هزار دلار خرج رشد شخصی خود کرده ام. اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که مهم نیست از چه نظریه و فلسفه‌ای برای موفقیت استفاده می کنید، موفقیت واقعی و پایدار در اثر به کار بستن اثر مرکب است.

دومین دلیلی که من انقدر به اصول مطرح شده در این کتاب معتقد هستم این است که در شانزده سال اخیر من یکی از سردمداران علم موفقیت و رشد شخصی بوده ام و با بسیاری از اساتید، سخنران ها و نویسندگان این علم به صورت مستقیم برخورد داشته ام. به عنوان یک مشاور به ده ها هزار کارآفرین آموزش داده ام و به صورت مستقیم مربی صدها مدیر عامل و رهبران کسب و کار بوده ام. تمام اصول و تکنیک ها را مورد آزمایش قرار داده ام و آنهایی را که موثر بوده اند جدا کرده ام.

دلیل سوم من برای این سطح از اطمینانم نسبت به آموزه هایم این است که من به عنوان مدیر مسئول مجله موفقیت طی سال های اخیر هزاران مقاله و کتاب را مورد بررسی قرار داده ام. هر ماه با ده ها فرد موفق در رابطه با اصول موفقیت شان مصاحبه می کنم و طی سال‌های اخیر روزی نبوده است که اصول موفقیت را مورد مطالعه و آزمایش قرار نداده باشم.

هنگامی که شما این چنین خود را غرق در مطالعه اصول موفقیت کنید و عادت های رفتاری افراد فوق موفق را مورد مطالعه قرار دهید، اصولی که برای دیگران مبهم و قابل درک نیست برایتان شفاف واضح و شفاف می شوند. هنگامی که حقایق را مورد مطالعه قرار می دهید دیگر توسط تبلیغات  دروغین تحت تاثیر قرار نمی گیرید، تبلیغاتی که حاکی از دستیابی به تناسب اندام، زیبایی و رفاه و آسایش در عرض چند هفته هستند. به چنان سطح هوشیاری دست می یابید که دیگر هیچ کس نمی تواند شما را با تبلیغات دروغین تحت تاثیر قرار دهد.

 

اثر مرکب

 

در این کتاب تا جای ممکن اصول را به صورت خلاصه بیان کرده ام و از زیاده گویی پرهیز کرده ام. هر آنچه که واقعاً موثر و کارساز است مطرح شده است. قانونی که از طریق آن می‌توانید به هر آنچه که می خواهید در زندگی تان دست یابید به صورت کامل آورده شده است. آن قانون اثر مرکب است.

بگذارید در مقدمه به شما اخطاری دهم :

 

دستیابی به موفقیت پایدار، امری مشکل است.رسیدن به این مهم بسیار سخت و در عین حال زمانبر و خسته کننده است.

 

ثروتمند شدن و تبدیل شدن به فردی در سطح جهانی در رشته خودتان کاری بسیار زمانبر و سخت است. اگر به دنبال موفقیت یک شبه هستید همین حالا از خیر خواندن این کتاب بگذرید و تلویزیون را روشن کنید تا ذهن شما را با تبلیغات جذاب و دروغین پر کند.

در پایان  این مقدمه باید به شما بگویم که برای دستیابی به موفقیت به اطلاعات زیادی احتیاج ندارید، بلکه شما به یک برنامه عملی احتیاج دارید. باید عادت ها و رفتارهای جدیدی را در خود به وجود آورید. باید عادت های مخرب گذشته را کنار بگذارید، عادت هایی که سال هاست شما را از دست یابی به موفقیت بازداشته اند. رسیدن به موفقیت امری پیچیده نیست، بلکه تبعیت از اصول ساده و در عین حال موثر است.

با شروع مطالعه این کتاب به آن برنامه عملی که برای موفقیت احتیاج دارید پی خواهید برد. این کتاب مجموعه ای است از بهترین آموزه هایی که تا به حال دیده ام، شنیده ام و مطالعه کرده ام.

اگر آماده اید، بیایید شروع کنیم...

 

معرفی کتاب:

چکیده‌ای از اثر مرکب:

فصل اول: اثر مرکب چیست؟

ابتدا بیایید تعریفی برای مفهوم اثر مرکب داشته باشیم: بر طبق اثر مرکب شما می توانید با انجام دادن کارهایی به ظاهر کوچک و ایجاد تغییراتی جزئی، در طولانی مدت، به نتایجی بزرگ دست یابید. نکته بسیار مهمی که در این فرآیند وجود دارد این است که نتایجی که به دست می آورید خیلی بزرگ است اما گام هایی که هربار برمی دارید، اصلاً به چشم نمی آید.می توانید از این فرآیند برای دستیابی به تناسب اندام و یا بهبود وضعیت مالی و یا حتی بهبود در روابط تان استفاده کنید. جالب اینجاست که گام هایی که باید برای بهبود این شرایط بردارید آن قدر کوچک است که اصلاً به حساب نمی آیند. به همین دلیل اکثر افراد فریب ظاهر ساده اثرمرکب را می خورند و می گویند: این تغییرات بسیار کوچک است و منجر به نتیجه ای بزرگ و آنی نمی شود پس چرا باید به خود زحمت بدهم؟ آنها بعد از هشت روز دویدن دست از ورزش می کشند زیرا وزن شان تغییری نکرده است. بعد از شش ماه تمرین پیانو، آن را رها می کنند. چون بجز نواختن یک آهنگ ساده، مهارت دیگری به دست نیاورده اند. یا بعد از پرداخت چند سال پرداخت بیمه، دیگر بیمه را پرداخت نمی کنند زیرا فکر می کنند با پول نقدشان کارهای بهتری می توانند انجام دهند.اما آنها از یک چیز آگاهی ندارند و آن این است که این گام ها و تغییرات به ظاهر ناچیز، در طولانی مدت نتایج بزرگی را به ارمغان می آورند.

فصل دوم:  اهمیت انتخاب‌های شما

همه ی ما هنگام ورود به این دنیا دارای ویژگی های مشابه ای هستیم: برهنه، ترسان و بیسواد. بعد از پا گذاشتن به این کره خاکی زندگی ما را انتخاب های ما تشکیل می دهند. انتخاب‌های ما می توانند بهترین دوست ما باشند، اما اگر مراقب نباشیم همین انتخاب ها می توانند به بدترین دشمن ما تبدیل شوند. می توانند ما را به خواسته ها و اهدافمان برسانند و یا اینکه ما را فرسنگ ها از مقصدمان دور بیندازند. کمی درباره این موضوع بیندیشید. هر جایگاهی که  در حال حاضر در آن قرار دارید به یک انتخاب شما در گذشته وابسته است. به عبارت دیگر تمام دستاوردهای شما به انتخاب های شما در گذشته وابسته هستند. هر انتخاب جدید منجر به رفتاری جدید می شود و این رفتار در طولانی مدت به عادت تبدیل می شود. اگر مراقب نباشید و انتخاب بدی کنید بدون شک شرایط به نفعتان جلو نمی رود و اگر هم اصلاً انتخابی نکنید در حقیقت انتخاب کرده اید که هر آنچه بر سر راه تان بیاید، می پذیرید.

فصل سوم: قدرت عادت ها

روزی آموزگاری خردمند با شاگرد خود در جنگل قدم می زد. هنگامی که به کنار نهالی کوچک رسیدند به شاگرد گفت: این نهال را از خاک بیرون بکش. شاگرد به راحتی نهال را از خاک بیرون کشید. سپس آموزگار شاگرد را پیش نهالی کمی بزرگتر برد و از او خواست نهال را از خاک بیرون بکشد. این بار شاگرد برای بیرون کشیدن نهال کمی به زحمت افتاد اما در نهایت آن را بیرون کشید. سپس آموزگار خردمند به درخت بلوطی اشاره کرد و از پسرک خواست که آن را بیرون بکشد. پسرک که برای نهال قبلی که خیلی کوچکتر بود به زحمت زیادی افتاده بود بدون معطلی پاسخ داد: "متاسفم، اما این درخت بلوط بسیار تناور است و نمی توانم آن را از خاک بیرون بکشم." آموزگار گفت: پسرم، تو هم اکنون درس مهمی را فرا گرفتی. در زندگی هر چه عادتی قدیمی‌تر شود، در وجودت بیشتر ریشه می کند و ترک کردن آن عادت سخت تر می شود و بعضی از عادت ها هستند که انقدر عمیق هستند که حتی جرات نمی کنی آنها را ترک کنی.

فصل چهارم: دستیابی به تکانش

در این فصل قصد دارم شما را با یکی از مهمترین عوامل موفقیت کسانی همانند بیل گیتس، استیو جابز، ریچارد برانسون، مایکل جردن، مایکل فلپس و خیلی از افراد فوق موفق جهان، آشنا کنم. بله در این فصل می خواهم شما را با تکانش بزرگ آشنا کنم. دستیابی به تکانش یکی از مهمترین عوامل موفقیت افراد فوق موفق است. تکانش چیزی نیست که بتوانید آن را ببینید، اما هنگامی که به آن دست می یابید خودتان متوجه اش می شوید. تکانش از چنان قدرتی برخوردار است که می تواند ناگهان شما را به بالاترین سطح موفقیت پرتاب کند. هنگامی که به تکانش دست می یابید، تقریباً هیچ کس توان رقابت با شما را ندارد. ایده تکانش مرا بسیار هیجان زده می کند، این ایده بسیار مهم است. اگر ایده های مطرح شده در این فصل را خوب یاد بگیرید، نتایج و دستاوردهای شما هزار برابر خواهد شد!

فصل پنجم: اهمیت تاثیرات محیطی

در این فصل می خواهیم درباره تاثیری که محیط می تواند در زندگی شما داشته باشد صحبت کنیم. عوامل محیطی معمولاً نامحسوس هستند و در اکثر موارد بدون اینکه فرد متوجه باشد، مسیر او به سمت اهدافش را کاملاً تغییر می دهند. اگر می خواهید بدون هیچگونه انحرافی به سمت اهدافتان پیش بروید باید این تاثیرات محیطی را بشناسید و آنها را کنترل کنید. شما به طور کلی تحت تاثیر 3 عامل خارجی هستید: اول ورودی های ذهن (هر آنچه می بینید و می شنوید)، دوم افرادی که با آنها در ارتباط هستید و با آنها وقت می گذرانید و سوم محیط زندگی تان.

فصل ششم: شتاب بخشیدن به فرآیند اثر مرکب

​در این فصل می خواهم با شما درباره لحظات مهم و سرنوشت ساز صحبت کنم، لحظاتی که اگر در آن مواقع تسلیم نشوید و به هدف خود تمرکز کنید باعث فعال شدن اثر مرکب می‌شوید. اگر شما با پشتکار و بی وقفه در حال رشد و تمرین هستید بدانید که به زودی با یکی از این لحظات مهم برخورد می کنید. این لحظات مهم هستند که خود واقعی تان را به شما نشان می دهند. 

 

نام کتاب: اثر مرکب
نویسنده: دارن هاردی
مترجم: روزبه ملک زاده (مدیر مسئول رویال مایند)
تعداد صفحات: 158

فهرست:
-فصل اول: اثر مرکب چیست؟
-فصل دوم:  اهمیت انتخاب‌های شما
-فصل سوم: قدرت عادت ها
-فصل چهارم: دستیابی به تکانش
-فصل پنجم: اهمیت تاثیرات محیطی
-فصل ششم: شتاب بخشیدن به فرآیند اثر مرکب

- دفترچه تمرین شماره1: یافتن ارزش های اصلی 
- دفترچه تمرین شماره 2: اصول هدف گذاری پیشرفته
- دفترچه تمرین شماره 3: فرم ارزیابی عادت های رفتاری + جدول ثبت ریتم عادت‌ها

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • رضا
  شنبه 24 شهریور 1397
  بله حق با شماست نباید عبارت "خیلی خلاصه ترجمه شدن" رو من استفاده میکردم و بابات این موضوع معذرت می خوام ولی من ویژگی های خوبه ترجمه هم گفتم که خیلی مهم تر از این یک مورده منظورم همون قسمت های پایانی بود. بازم عذر خواهی میکنم
  رویال مایند
    

  بله درست می فرمایید اما عبارت"خیلی خلاصه ترجمه شدن" مثل این است که یک کتاب 300 صفحه ای را به 50 صفحه تبدیل کنیم اگرنه انتقاد شما به جا بود. اگر کتاب های اخیر را دنبال کنید می بینید که تمام قسمت های کتاب ترجمه شده اند.

 • رضا
  شنبه 24 شهریور 1397
  بین ترجمه های موجود در بازار ترجمه های رویال میاند خیلی خیلی بهتره و واقعا زییا و ساده ترجمه شده و متن کتاب ها خیلی مرتب و زيباست و بابت این مورد واقعا از گروه رویال مایند سپاس گزاریم اما متاسفانه کتاب ها و سمینار ها خیلی خلاصه ترجمه شدن مثلا همین کتاب اثر مرکب قسمت نتیجه گیریش ترجمه نشده و دفترچه های تمرینش نسبت به ترجمه های موجود در بازار کمتره و توی بعضی از سمینار ها قسمت خداحافظی و.. ترجمه نمیشه درسته بار آموزشی شاید مداشته باشه ولی به زیبا تر شدن و کامل تر بودن سمینار کمک میکنه خواهشی که ازتون دارم اگه امکانش هست این مورد رو تو محصولات آتی لحاظ کنید. بازم از تیم واقعا عالیه رویال مایند ممنونم به امید پیشرفت روز افزون رویال مایند
  رویال مایند
    

  چشم این پیشنهاد هم دوستان دیگر داشتند و در تمام کتاب های جدید لحاظ شده است. لطفا از عبارت "خیلی خلاصه ترجمه شدن" استفاده نکنید. خود شما می گویید مثلاً "نتیجه گیری" کتاب ترجمه نشده است. نتیجه گیری کتاب کلاً دو صفحه بیشتر نیست و معمولاً نویسنده در این دو صفحه آدرس ایمیل و وب سایت خود را برای ارتباط با خواننده مطرح می کند و بار آموزشی ندارد. حال از یک کتاب 200 صفحه ای اگر دو صفحه ترجمه نشود نباید بگوییم کتاب "خیلی" خلاصه شده است. یا اگر از یک سمینار 2 ساعته، یک دقیقه آخر که خداحافظی بوده است ترجمه نشده است نباید بگوییم سمینار "خیلی" خلاصه شده است.

 • pouya
  جمعه 15 تیر 1397
  سلام 
  خسته نباشید ، ایا این نسخه کامل کتاب هست ؟ چون کتاب های ترجمه شده حدود 220 صفحه هستند 
  در ضمن اگر ممکنه برای تمامی کتاب ها نسخه انگلیسی هم بزارید تا کسایی که میخوان زبان اصلی کتاب رو مطالعه کنن بتونن پیدا کنند 
  ممنون
  رویال مایند
    

  نسخه کتاب کامل است فقط چون ما دفترچه های تمرین را به صورت فایل جداگانه در سایت قرار داده ایم تعداد صفحات کتاب کمتر شده است

 • baqir
  پنج شنبه 23 آذر 1396
  it's great
  رویال مایند
    
 • یاسر
  دوشنبه 23 مرداد 1396
  با سلام و سپاس از زحمات شبانه روزی شما...
  قرار بود فایل صوتی انگیزشی برای شروع صبحمون و پایان شب تهیه کنید تا ما هم بتونیم مثل دارن هاردی از همچین امکاناتی بهره مند شیم ولی خبری نشد هنوز
  ممنونم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در صورتی که این امکان فراهم شد حتماً ابن کار را انجام می دهیم

 • یاسر
  شنبه 14 مرداد 1396
  با سلام و خسته نباشید دو تا خواهش داشتم
  یکی اینکه از آثار دارن هاردی مطالب بیشتری قرار بدید
  و دیگه اینکه قراربود بررسی کنید ک آیا میشه مجله ی موفقیت آمریکا رو بروز تو سایت قرار بدید تا ایرانی های عزیز ازش استفاده کنن.نتیجه چی شد؟ سپاسگزارم از فعالیت های عالیتون
  رویال مایند
    

  تمام آثار و سمینارهای دارن هاردی ترجمه می شود و به اشتراک گذاشته می شود و تهیه مجله موفقیت آمریکا در حال حاضر امکان پذیر نیست، اما به محض فراهم شدن امکان تهیه آن به اشتراک خواهیم گذاشت

 • Mohammadshahroshan
  پنج شنبه 12 مرداد 1396
  It was amazing thank u
  رویال مایند
    
 • سپهر
  یکشنبه 8 مرداد 1396
  سلام خسته نباشید.واسه قسمت های ببعد دیگه ترجمه نخواهیم داشت؟
  رویال مایند
    

  طی چند روز آینده دو فصل پایانی قرار خواهند گرفت

 • رسول شجاعی
  جمعه 30 تیر 1396
  با سلام
  کتاب اثر مرکب که من تو اینترنت گشتم ظاهرا دارای 6 فصل میباشد ولی شما اینجا فقط 3 فصلش رو قرار دادین بقیش چی میشه؟ ممنون میشم سریعتر قرار بدین چون ترجمه های شما بیشتر از بقیه به دل من میچسبه ترجمه های دیگه خیلی تحت الفظی هستند ممنون از سایت خوبتون
  رویال مایند
    

  دوست عزیز قرار داده خواهد شد

 • مهسا
  جمعه 30 تیر 1396
  سلام سپاس از تمام زحماتتان لطفا فایل صوتی کتاب اثر مرکب را هم قرار بدید در سایت.سپاس
  رویال مایند
    

  چشم، در حال تولید است

 • مهسا
  پنج شنبه 29 تیر 1396
  با سلام و احترام 
  
  لطفا کتاب اثر مرکب را به صورت صوتی هم در سایتتان قرار بدید.
  بسیار سپاسگزارم از تمام زحماتتان .
  رویال مایند
    

  در حال تولید است. حتما قرار خواهیم داد

 • امین
  دوشنبه 26 تیر 1396
  سلام و خدا قوت به گروه موفق رویال مایند . خیلی وقت هست از جول اوستین ویدیو و کتابی منتشر نکردید لطفا این رو هم توی برنامه هاتون در تابستان قرار بدید. سپاس گذارم
  رویال مایند
    

  چشم اجازه بدهید کمی برنامه ها جلو برود دوباره اشتراک گذاری از جول اوستین را از سر می گیریم

 • مهیار هاشمی
  شنبه 24 تیر 1396
  با سلام و خسته نباشید به گروه رویال مایند. خواستم بدونم کتاب صوتی اثر مرکب چه موقع در سایت قرار میگیرد . چون بودن همزمان صوت با کتاب تاثیرش بسِار بالاتر از کتاب تنها است . با تشکر
  رویال مایند
    

  در دست تولید است، به محض آماده شدن چند فصل با هم قرار خواهند گرفت

 • معصومه
  دوشنبه 19 تیر 1396
  سلام. وقت بخیر. کلیپ آموزشی دارن هاردی که درباره 2 درس مهم ثروت بود ، زیرنویس فارسی مشخص نبود ما متوجه نشدیم چی میگن . میشه دوباره کلیپ و بذارید.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز حتما فایل بد دانلود شده است. لطفا دوباره اقدام به دانلود کنید

 • یاسر
  شنبه 17 تیر 1396
  با سلامو خسته نباشید میخواستم خواهش کنم ک مجله ی موفقیت آمریکا رو هم ب صورت مرتب و ب روز در سایتتون قرار بدید تا ما ایرانی ها بتونیم از آموزه های این مجله ی فوق العاده بهره مند بشیم....خیلی سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما بررسی خواهد شد

 • nooshin
  پنج شنبه 15 تیر 1396
  سلام مجدد
  آقای هاردی دو کتاب دارن فکر میکنم جدیدتره 
  یکی "شما همین امسال وقت دارید"
  و
  "دیوانگان ثروت"
  که در مورد کارآفرینی هست. ممنون میشم اینا رو هم سریعتر در برنامه داشته باشید تا بعد از اثر مرکب تو سایت بزارید.
  ضمنا اگه سعی بشه مطالب کتابهایی مثل اثر مرکب و غیره مثل همیشه با سلیقه ی خوب مدیر سایت جمع بندی و خلاصه ای از اون در انتهای هر بخش در اختیار خواننده ها قرار بگیره خیلی عالیه.
  
  موفق تر باشید
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهادهای شما لحاظ می شود

 • محمدحسین
  چهار شنبه 14 تیر 1396
  سلام ممنون از قراردادن این کتاب درسایت...
  میشه مجله success امریکا رو هم که اقای دارن هاردی مسئولیتشو برعهده دارن رو قرار بدین توسایت؟؟؟
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را حتما بررسی می کنیم

 • hasti
  چهار شنبه 14 تیر 1396
  با سلام و ممنون از این اثر ارزشمند که در سایت قرار دادید لطفا سمینارها و  کتابهای آنتونی رابینز را نیز در سایت قرار دهید با تشکر
  رویال مایند
    

  چشم در برنامه های آتی است

 • Sadra
  چهار شنبه 14 تیر 1396
  با سلام و تشكر بخاطر مطالب خوب و مفيدى كه در اختيار كاربران قرار ميدهيد .
  كتاب اثر مركب از فرد ميخواد كه با در نظر گرفتن سطح ارتعاش عالى و استفاده از قانون جذب با تلاش كردن و برداشتن قدم در مسير اهدافش به نتيجه مطلوب دست پيدا كنه و به نظر من مصداق بارزش همين تيم رويال ماند هست كه با استفاده از آموزه هاى اساتيد موفقيت با تلاش و بالا بردن كيفيت كار روز به روز از كاربرهاى بيشترى برخوردار ميشوند و رضايت دنبال كننده ها را مد نظر دارند و اگر روند سير صعودى اين تيم را ملاحظه كنيد متوجه حركت رو به جلو و موفقيت اين تيم خواهيد شد و دقيقاً فرمول اثر مركب را رعايت ميكنند.
  با آرزوى موفقيت روزافزون براى تيم رويال مايند و تمامى كاربرهاى محترم اين مجموعه وزين.
  رویال مایند
    

  بسیار عالی و ممنون از لطف شما

 • محمد
  سه شنبه 13 تیر 1396
  سلام . ممنونم از تیم رویال مایند بابت تلاشی که در جهت موفقیت دیگران انجام میدین ، واقعا عالیه اثر مرکب ر. با کتاب صوتی و همایش اون داشته باشیم ، فقط اکر امکانش هست برای کتابهایی که میزارید فایل اصلی کتاب به زبان انگلیسی هم بزارید ، ممنونم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ما کتاب چاپی تهیه کرده ایم و دسترسی به فایل pdf کتاب ندارم اگرنه حتما نسخه انگلیسی هم به اشتراک می گذاشتیم

 • سجاد ب
  سه شنبه 13 تیر 1396
  سلام
  سپاس فراوان
  لطفا ادامه کتاب ثروتمندترین مرد بابل را قرار دهید
  رویال مایند
    

  تمام شده است

 • ali
  سه شنبه 13 تیر 1396
  در جواب خانم خسروی:من توصیه میکنم که حتما فصل اول کتاب الفبای موفقیت باب پراکتور رو یک بار دیگه بخونید شما اگر مشغول شکر گزاری و مر اقبه و افکار مثبت باشید خودتون در سطح ارتعاشی بسیار بالایی قرار میدید ولی نکته ای که باید بدونید اینه که ارتعاش همون عملکرد یا عملی که انجام میدید تا زمانی که شما اقدام نکنید نتیجه ای حاصل نمیشه . همه میتونن به ثروت فراوان فکر کنن ولی در نهایت کسانی که اقدام می کنن و با تلاش ادامه میدن برنده میشن
  رویال مایند
    

  ممنون، کاملاً درست و دقیق

 • مریم خسروی
  دوشنبه 12 تیر 1396
  با سلام و تشکر فراوان
  بنده با مطالعه اثر مرکب دچار سردرگمی شدم.ثروت و جذب پول آسونه و پر مشقت نیست یا نابرده رنج گنج میسر نمیشود؟!
  من همه آموزه های خانم هیکس رو دارم عملی میکنم میخام رفع سوبرداشت بشه ممنون میشم راهنماییم کنید
  رویال مایند
    

  شما در عین حال که از آموزه های خانم استر هیکس استفاده می کنید و از طریق احساس خوب خودتان را در سطح ارتعاشی بالا قرار می دهید باید برای دستیابی به هدفتان تلاش کنید. هیچگونه تناقضی وجود ندارد. تلاش شما اگر با احساس خوب و حس سرشار از شکرگزاری باشد در نهایت به ثمر می نشیند

 • nooshin
  دوشنبه 12 تیر 1396
  سلام و ممنون از سایت خوبتون 
  این کتاب تو بازار هست .مطالبی که شما اینجا به اشتراک میزارید چه مزیتی به کتاب فیزیکی داره؟
  متشکرم
  رویال مایند
    

  هزینه ای که دوستان برای تهیه کتب از طریق رویال مایند می کنند بسیار کمتر است، بعلاوه این کتاب همراه با کتاب صوتی ارائه می شود و همچنین سمینار اثر مرکب هم به اشتراک گذاشته می شود و البته دوبار در هفته مسابقات کتابخوانی بر اساس کتاب های ترجمه شده توسط تیم رویال ماینددر صفحه اینستاگرام برگزار می شود