مجموعه سابلیمینال - ثروت و فراوانی

سابلیمینال ثروت و فراوانی چیست و چه کمکی می‌کند؟

پیام های سابلیمینال ثروت، ضمیر ناخوداگاه را برای رسیدن به موفقیت و کنار گذاشتن رفتارها و عادت های محدود کننده ای که مانع خوشبختی و ثروتمندی شماست دوباره برنامه ریزی می کنند.

مهم ترین اصل جذب ثروت، تنظیم نمودن ارتعاشات ذهنی می باشد. فرکانس های مشابه یکدیگر را جذب می کنند و زمانی که ما بتوانیم مدار های ذهنی خود را در مسیر مدار ثروت قرار دهیم، می توانیم به ثروت دست یابیم و زندگی ایده آل خود را که همواره مد نظرمان است برای خود بسازیم. شما می توانید از فایل صوتی سابلیمینال ثروت برای تغییر امواج ذهنی خود به منظور پیشرفت روز افزون و جذب ثروت استفاده نمایید و زندگی بهتر و فردایی روشن تر را برای خود رقم بزنید.

ثروت و پول

در ادامه 30 فایل سابلیمینال ثروت و فراوانی برای شما عزیزان توسط استودیوی رویال مایند طراحی و تولید شده است و به رایگان به اشتراک گذاشته شده است، که با گوش سپردن به آن می توانید باورها و ذهنیت ثروت  را در خود ایجاد کرده و در مدار ثروت قرار گیرید. پیام های پنهانی که در فایل های سابلیمینال ثروت و فراوانی توسط استودیوی رویال مایند قرار داده شده اند به منظور تقویت و ایجاد باورهای ثروتمندساز، اصلاح باورهای محدود کننده در مورد پول و ثروت، اصلاح ترس از فقر و افزایش درآمد هستند.

 

نمونه پیام های پنهان فایل های سابلیمینال ثروت و فراوانی :

ثروت در زندگی من جاری است.
فراوانی در تمام جنبه های زندگی من جاری است.
خواسته ها و اهداف من در بهترین زمان محقق می شود زیرا من با خداوند یکی هستم و او همه چیز است.
من لایق ثروت و فراوانی هستم.
من غنی و بی نیاز هستم.
من آماده دریافت پول بیشتر هستم.
پول به راحتی و بدون زحمت به من جذب می شود.
من همیشه پول کافی دارم.
من ثروتمند هستم.
پول تاثیر مثبتی در زندگی من و اطرافیانم می گذارد.
کاینات همواره به نفع من عمل می کند.
ظرفیت من برای نگهداری و دریافت پول هر روز بیشتر می شود.
هر چه بیشتر حالم خوب باشد و شادتر باشم پول بیشتری به دست می آورم.
وضعیت مالی من روز به روز بهتر می شود.
من آهنربای جذب ثروت و پول هستم.
من به راحتی به اهداف مالی‌ام می رسم.

توجه: سابلیمینال پیام زیر آستانه حسی (زیر آستانه شنوایی) است و شما پیام های سابلیمینال را نمی شنوید و فقط صدای موسیقی را می شنوید.  این پیام ها تنها برای ضمیر ناخودآگاه، قابل درک است. در حین پخش شدن فایل های سابلیمینال نیازی به تمرکز روی  آنها نیست. پس در حین انجام کارهای روزمره خود هم می توانید از این فایل ها استفاده کنید. البته پیشنهاد ما این است که شب‌ها 10 دقیقه قبل از خواب به این فایل ها گوش دهید و در حین گوش دادن به آنها وفور ثروت و فراوانی را در جنبه های مختلف زندگی‌تان تجسم و تصویرسازی کنید.

برای دسترسی به لینک های دانلود باید در سایت رویال مایند ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت رویال مایند رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام