مجموعه سابلیمینال - ثروت و فراوانی

سابلیمینال به فایل‌های صوتی گفته می‌شود که با استفاده از علم صدا پردازی و هم‌چنین تلفیق برخی از تکنیک‌های هیپنوتیزم، تولید شده‌اند. این فایل‌ها شامل پیام‌هایی هستند که می‌توانند در ضمیر ناخودآگاه ما، موثر واقع شوند و به ما کمک کنند تا بتوانیم تغییرات الگوهای ذهنی مورد نیاز خود را برنامه ریزی کنیم. از طرف دیگر این فایل‌ها پیام‌هایی دارند که تنها برای ضمیر ناخودآگاه، قابل درک است. این نوع از فایل‌ها به نحوی تهیه می‌شوند که بتوانند به ذهن ما جهت دهند. در حقیقت، این عناصر باعث می‌شوند تا فرکانس‌هایی از ذهن ما ارسال شوند تا جذب و دریافت نعمت‌ها و خواسته‌های مورد نظرمان در زندگی فردی و اجتماعی، محقق گردد.

پیام های سابلیمینال، ضمیر ناخوداگاه را برای رسیدن به موفقیت و کنار گذاشتن رفتارها و عادت های محدود کننده ای که مانع خوشبختی و شادی شماست دوباره برنامه ریزی می کنند. حواس پنجگانه شما دائما در حال ارسال اطلاعات جدید به مغز تان هستند. اما این تنها راه برای رسیدن اطلاعات به مغز انسان نیست. روش دیگری که مغز اطلاعات را دریافت می کند، دریافت اطلاعات به وسیله ناخودگاه افراد است. این کار و دریافت اطلاعات توسط ضمیر ناخوداگاه و به وسیله پیام های پنهان یا همان پیام های سابلیمینال انجام می شود.

شما این توانایی را دارد که با کمک قدرت ذهن، تغییری باورنکردنی در زندگی خود ایجاد کند. پیام های سابلیمینال القائات پنهان مثبت را وارد ضمیر ناخودآگاه شما می کنند. ذهن آگاه تنها موسیقی را از طریق حس شنوایی درک می کند. اما اتفاقات مهم‌تر و اصل ماجرا جای دیگری اتفاق می افتد. با گوش دادن مداوم به فایل های سابلیمینال و تکرار روزانه آن ها پیشنهادات و تلقینات مثبت وارد ضمیر ناخودآگاه شما می شود و شما روز به روز به اهدافتان نزدیک تر می شوید.

مهم ترین اصل جذب ثروت، تنظیم نمودن ارتعاشات ذهنی می باشد. فرکانس های مشابه یکدیگر را جذب می کنند و زمانی که ما بتوانیم مدار های ذهنی خود را در مسیر مدار ثروت قرار دهیم، می توانیم به ثروت دست یابیم و زندگی ایده آل خود را که همواره مد نظرمان است برای خود بسازیم. شما می توانید از فایل صوتی سابلیمینال ثروت برای تغییر امواج ذهنی خود به منظور پیشرفت روز افزون و جذب ثروت استفاده نمایید و زندگی بهتر و فردایی روشن تر را برای خود رقم بزنید.

ثروت و پول

در ادامه 30 فایل سابلیمینال ثروت و فراوانی برای شما عزیزان توسط استودیوی رویال مایند طراحی و تولید شده است و به رایگان به اشتراک گذاشته شده است، که با گوش سپردن به آن می توانید باورها و ذهنیت ثروت  را در خود ایجاد کرده و در مدار ثروت قرار گیرید. پیام های پنهانی که در فایل های سابلیمینال ثروت و فراوانی توسط استودیوی رویال مایند قرار داده شده اند به منظور تقویت و ایجاد باورهای ثروتمندساز، اصلاح باورهای محدود کننده در مورد پول و ثروت، اصلاح ترس از فقر و افزایش درآمد هستند.

 

نمونه پیام های پنهان فایل های سابلیمینال ثروت و فراوانی :

ثروت در زندگی من جاری است.
فراوانی در تمام جنبه های زندگی من جاری است.
خواسته ها و اهداف من در بهترین زمان محقق می شود زیرا من با خداوند یکی هستم و او همه چیز است.
من لایق ثروت و فراوانی هستم.
من غنی و بی نیاز هستم.
من آماده دریافت پول بیشتر هستم.
پول به راحتی و بدون زحمت به من جذب می شود.
من همیشه پول کافی دارم.
من ثروتمند هستم.
پول تاثیر مثبتی در زندگی من و اطرافیانم می گذارد.
کاینات همواره به نفع من عمل می کند.
ظرفیت من برای نگهداری و دریافت پول هر روز بیشتر می شود.
هر چه بیشتر حالم خوب باشد و شادتر باشم پول بیشتری به دست می آورم.
وضعیت مالی من روز به روز بهتر می شود.
من آهنربای جذب ثروت و پول هستم.
من به راحتی به اهداف مالی‌ام می رسم.

توجه: سابلیمینال پیام زیر آستانه حسی (زیر آستانه شنوایی) است و شما پیام های سابلیمینال را نمی شنوید و فقط صدای موسیقی را می شنوید.  این پیام ها تنها برای ضمیر ناخودآگاه، قابل درک است. در حین پخش شدن فایل ها سابلیمینال  نیازی به تمرکز روی  آنها نیست. پس در حین انجام کارهای روزمره خود هم می توانید از این فایل ها استفاده کنید. البته پیشنهاد ما این است که شب‌ها 30 دقیقه قبل از خواب به این فایل ها گوش دهید و در حین گوش دادن به آنها وفور ثروت و فراوانی را در جنبه های مختلف زندگی‌تان تجسم و تصویرسازی کنید.

برای دسترسی به لینک های دانلود باید در سایت رویال مایند ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت رویال مایند رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام