دوره صوتی آموزش مراقبه - دیپاک چوپرا

دیپاک چوپرا ۲۲ اکتبر سال ۱۹۴۶ در دهلی نو دیده به جهان گشود. دکتر دیپاک چوپرا پزشکی متبحر است که تاکنون بالغ بر ۱۰ میلیون نسخه از کتاب های او که به ۳۰ زبان مختلف دنیا ترجمه شده، به فروش رفته است. وی با شماری از مشاهیر جهان دوستی دارد و در عرصه های مختلف زندگی شان مشاور آنها است. وی بر این باور است که جسم و روح آدمی، ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند. در دوران دبیرستان آرزوی دیپاک این بود که وقتی بزرگ شد روزنامه نگار یا هنرپیشه شود. اما با خواندن یکی از داستان های مطرح آن زمان به قلم سینکلار لویس، میل به پزشک شدن در او شعله ور شد او می نویسد: ”این همان چیزی بود که نیاز داشتم. کتاب حول زندگی پزشکی دور می زد که یک قهرمان بود. حتی گاهی اوقات به یک الهه تبدیل می شد. پزشکی که به بیمارانی که امید بهبود در آنها نمی رفت جان تازه ای می بخشید“. دیپاک چوپرا بعد از فارغ التحصیلی در رشته پزشکی مدت ۶ ماه در روستاهای دورافتاده هند به مداوای بیماران پرداخت. در سال ۱۹۷۰ و در حالی که ۲۳ سال بیشتر نداشت به همراه همسرش ریتا به آمریکا رفت. سپس کار خود را در یک بیمارستان آغاز کرد.

نقطه عطف زندگی چوپرا را سال ۱۹۸۱ می دانند؛ یعنی زمانی که به دهلی نو بازگشت و با دکتر تریگونا ملاقات کرد. چوپرا می گوید تنها کافی بود دکتر تریگونا نبض شخص را بگیرد تا از تاریخچه بیماری های او در گذشته، حال و آینده مطلع شود. دیپاک چوپرا مهارتی بس شگرف در آیورودا طب کهن هند داشت. تریگونا وقتی از دوستان چوپرا شنید که او پزشکی آگاه و متبحر در آمریکا است، پس از گرفتن نبضش چنین تشخیص داد که چوپرا افکار غیرضروری بسیار در سر دارد. بنابراین، به وی پیشنهاد کرد که مراقبه کند، اوقات بیشتری را با خانواده اش سپری کند، و غذایش را آرام تر بجود. اما دیپاک چوپرا به نصایح تریگونا گوش نداد پشت سر هم قهوه می خورد و روزی یک پاکت سیگار می کشید. سرانجام وقتی دید که با پیروی از دستورات طب سنتی هند می تواند از میزان فشارهای عصبی خود تا حد بسیار زیادی بکاهد، تمرینات تی. ام را در پیش گرفت و دریافت که مراقبه فرآیندی آسان و بی دردسر برای راهیابی به آرامشی بس عمیق است. همچنین با مطالعات فراوان پیرامون مراقبه به تأثیر تی.ام بر کاهش فشارهای عصبی پی برد. ظرف مدت دو هفته توانست استعمال سیگار و مشروب را کنار بگذارد. 

در سال ۱۹۸۹ کتاب شفای کوآنتومی: کاوشی در مرزهای پزشکی ذهن بدن را به رشته تحریر درآورد. وی در این کتاب تصریح کرد که یک بیمار از طریق پرداختن مدام به مراقبه و در پیش گرفتن تغذیه ای سالم می تواند بر بیماری های مختلف غلبه کند و فرآیند پیری را به تأخیر بیندازد. آنگاه در سال ۱۹۹۱ کتابی تحت عنوان زندگی بدون قید و شرط: کشف توان رسیدن به آرزوها را نوشت. سپس با حضور در یکی از برنامه های مطرح و پرطرفدار تلویزیونی به توضیح درباره مضمون این کتاب پرداخت. جالب است بدانید که اندکی بعد از حضور وی در آن برنامه، دیپاک چوپرا توانست طرف یک روز تعداد ۱۳۰۰۰۰ نسخه از این کتاب را به فروش برساند و عکس وی روی جلد مجله People ظاهر شد.

 

مراقبه یا تن‌­­آرامی روشی برای کسب آرامش و رسیدن به تمرکز بهتر و رهایی از تنش­های ذهنی است که با کمک آرام سازی عضلات بدن صورت می­گیرد. مراقبه فعالیتی لذت­بخش است، چرا که بین ذهن و بدن ارتباط تنگاتنگ وجود دارد و هرچه جسم در آرامش بیشتری قرار بگیرد، ذهن نیز آرامش و تمرکز بیشتری بدست می­‌آورد و شخص از افکار مزاحم رهایی می‌­یابد.

مراقبه تمرینی برای فکر است و برای انجام آن به هیچ وسیله‌­ای احتیاج نیست. این روش برای آرامش عمومی تن، ذهن، روان و ارتقای فعالیت­های فکری، هنری و کار، مانند مطالعه، مفید و موثر است؛ و حتی مقدمه‌­ای برای دیگر مهارت­های آرامش­بخش است؛ هیچ چیز به اندازه­ی آرامش، در تمرکز فکر نقش موثر ندارد. هرچه آرامش جسمی و ذهنی شما بیشتر باشد، به همان نسبت تمرکزتان بیشتر خواهد بود.

در این چالش با استفاده از آموزش‌­های استاد بزرگ مراقبه آقای "دیپاک چوپرا" و تلفیق روش­های مراقبه سعی بر آموزش گام به گام مراقبه به شما دوستان عزیز داریم.

 

به طور خلاصه دوره صوتی 14 مرحله ای مراقبه دیپاک چوپرا شامل بخش های زیر است:

در قسمت اول با یک مراقبه­‌ی بسیار ساده برای افراد مبتدی آشنا می­‌شوید که می‌­توانید هر جایی و هر زمانی از آن استفاده کنید. در این قسمت نحوه­ی صحیح نشستن و اصول ابتدایی مراقبه را فرا خواهید گرفت. در قسمت دوم با نکات زیادی که باید آنها را در انجام مراحل مراقبه رعایت کنید آشنا می‌­شوید که باعث می­شوند شما در زمینه­ی مراقبه حرفه­‌ای تر عمل کنید. در قسمت سوم شما با انواع مراقبه­‌ها و یک مراقبه­‌ی 1 دقیقه‌­ای بسیار ساده آشنا می‌­شوید. این قسمت می­‌تواند یکی از جالب‌­ترین تجربیات شما باشد. همانطور که می­‌دانید شما در زمان­های مختلف از شبانه­روز می­توانید مراقبه­‌های مختلفی را انجام دهید که مهم­ترین زمان­ها برای انجام مراقبه صبح­ها بعد از بیدار شدن و شب­ها قبل از خوابیدن است. در قسمت چهارم شما با مراقبه­‌ی مخصوص شب و قبل از خواب آشنا می­شوید و در قسمت پنجم نیز با یکی دیگر از مراقبه‌­های مخصوص خواب آشنا می­شوید و از فواید بیشمار آن که در همان قسمت به آنها اشاره می­شود، از جمله خواب آرام، بهره‌­مند می­گردید. در قسمت ششم با مراقبه‌­ی صبحگاهی آشنا می­شوید و با بکار بردن آن می­توانید روزتان را پرانرژی و با انگیزه شروع کنید. در قسمت هفتم با نکاتی در مورد نحوه‌­ی انتخاب بهترین زمان ممکن برای انجام مراقبه آشنا می­شوید و در انتها با یک مراقبه­‌ی تن­آسایی برای کاهش خستگی و درمان درد­های مزمن آشنا می­شوید. در قسمت هشتم با مراقبه ای مخصوص افزایش اعتماد به نفس آشنا می­شوید. در قسمت نهم با مراقبه‌­ای برای کنترل و کاهش استرس آشنا می­شوید. در قسمت دهم با یک مراقبه برای افزایش تمرکز آشنا می­شوید. در قسمت یازدهم با مراقبه‌­ای برای افزایش انرژی و سرحال شدن آشنا می­شوید. در قسمت دوازدهم با یکی از شگفت انگیزترین انواع مراقبه یعنی مراقبه‌­ی شکرگزاری و بخشش آشنا می­‌شوید که می­تواند زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد. در قسمت سیزدهم با مراقبه‌­ای برای افزایش کیفیت روابط‌تان آشنا می­شوید که می­تواند حلال بسیاری از مشکلات اجتماعی شما باشد. و در قسمت چهاردهم با مراقبه‌­ای دیگر جهت از بین بردن استرس و  تنش‌های فکری آشنا می­شوید که می­تواند بسیار آرام کننده و موثر باشد.

 

در انتها چند نکته‌­ی مهم را که در فایل­های صوتی نیز به آنها برخورد خواهید کرد گوش زد می‌کنیم.  مهمترین نکته‌­ای که در مورد مراقبه وجود دارد آن است که باید این کار فوق‌­العاده مفید را تبدیل به بخشی از سبک زندگی‌تان کنید و به معنای واقعی کلمه به آن عادت کنید. شما با انجام این تمرین­ها بلافاصله متوجه­‌ی تاثیرات مثبت آن می­شوید اما برای استفاده بردن از مزایای اصلی آن باید طولانی مدت این کار را انجام دهید تا شاهد دستاوردهای شگفت انگیز آن شوید.

نکته­‌ی بعدی این است که برای انجام مراقبه مکان مناسبی را انتخاب کنید؛ هرچند که می­توانید برخی از انواع مراقبه‌­ها را در هر جایی انجام دهید اما این موضوع باعث می­شود که لذت بیشتری از مراقبه‌­ی خودتان ببرید. مکان­های آرام، خلوت و در صورت امکان نزدیک به طبیعت به همراه موسیقی آرام یا طبیعی می­تواند تجربه­‌ی شما از مراقبه را بسیار دلنشین­‌تر کند.

یادتان باشد که در حین انجام مراقبه راحت باشید و هیچگونه فشار اضافی را بر جسم و ذهن خودتان وارد نکنید. کفشتان را دربیاورید. لباس راحت بپوشید و دغدغه­‌های خودتان را فراموش کنید.

روزی یک ساعت ارتباط خودتان را با دنیای اطراف قطع کنید. می­توانید این یک ساعت را در فواصل مختلف از شبانه­‌روز تقسیم کنید؛ قبل از مراقبه تلفن خودتان را خاموش کنید و خودتان را از هرگونه مشکل و حواس پرتی دور کنید. آن "خلوتگاهی" که انتخاب می­کنید بسیار مقدس است.

حتماً از مراقبه‌­های ساده و آرام شروع کنید تا برایتان خسته کننده نباشند.

هر چند که در باب مراقبه حرف­ها و نکات بسیاری وجود دارد اما سعی شده است که در این چالش به نکات اصلی و کامل آن پرداخته شود. برای استفاده از این چالش کافی است که به ترتیب هر قسمت از فایل­های صوتی را گوش کنید و دستورات آن را پیروی کنید. در انتها مراقبه‌­های مورد علاقه‌­ی خودتان و زمان مناسب را انتخاب کنید و مجدداً فایل صوتی را پخش کنید و با آن همراه شوید. این کار را تا جایی ادامه دهید که مراقبه به یک عادت برای شما تبدیل شود.

 

نام دوره: دوره صوتی آموزش مراقبه
استاد: دیپاک چوپرا

گردآوری و تهیه کننده: محمد حسین تقدس
گوینده: دکتر خسرو محمودیان

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • ستاره ظاهری
  یکشنبه 22 اردیبهشت 1398
  همه مطالب مهندسی شده هستند و در مسیر نظام مند قرار دارند 
  بسیار عالی
  رویال مایند
    
 • میثم
  یکشنبه 1 اردیبهشت 1398
  با و سلام و احترام خدمت مدیران محترم سایت بینظیر رویال مایند
  یه سوال داشتم
  معنی مانترایی که در مراقبه شبانگاهی تکرار میشه چی هست و خاصیتش چیه؟
  تلفظش فکر کنم این باشه : om agasti Shayna
  سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  این یک مانترا به زبان سانسکریت است. شما می توانید از جمله ای استفاده کنید که با آن راحت هستید

 • غزل
  پنج شنبه 29 فروردین 1398
  سلام.میخواستم بدونم چرا آلبوم 30آهنگ آرامش بخش بعدازدانلودبازنمیشه
  رویال مایند
    

  با بخش پشتیبانی در تلگرام در ارتباط باشید تا مشکل شما را بررسی کنند

 • جمال مجد
  یکشنبه 4 فروردین 1398
  مراقبه های صوتی آقای دیپاک چوپرا را دانلود کردم .فوق العاده هستند . از شما برای تهیه و گردآوری این مطالب تشکر میکنم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • ماهان زعمی
  شنبه 25 اسفند 1397
  با سلام .لطفا راجع به ترتیب استفاده از فایل های مراقبه(این دوره و کتاب شکستن عادت های کهنه و دوره هایی مثل مراقبه به روش القا که در دفترچه ها آمده) توضیح بفرمایید.با تشکر
  رویال مایند
    

  فایل ها به ترتیب به اشتراک گذاشته شده اند از سطح مبتدی تا پیشرفته

 • Avin
  جمعه 19 بهمن 1397
  باسلام وقتتون بخیر وشادی
  خداوند بزرگ را سپاسگزارم که در این همه انرژی مثبت ودر مدار فرکانسهای زیبا قرار گرفتم 
  از زحمات شبانه روزی شما سپاسگزارم امیدوارم خداوند مهربان در این راه مبارک ومثبت به شما وهمه اعضای رویال مایند قدرت و صبوری عنایت فرماید ..
  ما همه معمار سرنوشت خود هستیم ولازم نیست چیزی از بیرون ما زندگی ما را متحول سازد بز رگترین تغییرات از درون ما آغاز میشود وتاثیر مستقیم برروی زندگی مادارد..
  این بزرگترین قانونی است که در سایت رویال مایند با تمام وجود درک کردم ..از زحمات شما بی نهایت سپاسگزارم..
  موفق ومؤید باشید..
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • هلیا
  شنبه 15 دی 1397
  سلام وقتتون بخیر
  من چند وقته که مراقبه به روش القا رو انجام میدم و تمرکزمو از بدنم و خودم به تمام اطرافم تا فضا پیش میبرم بعد از اینکه کاملا وارد خلسه شدم بطور ناگهانی حس میکنم که فکرم به سمت خودم کشیده میشه و 
  انگار دارم به ذهنم نفوذ میکنم خیلی حالت عجیبیه هر وقت به این مرحله میرسیدم میترسیدم و قطعش میکردم ولی امشب ادامه دادم کم کم حس کردم نفس هام داره کمتر میشه و عضلات بدنم منقبض میشه منم تا جاییکه میتونستم ادامه دادم و بعدش تا چند دقیقه تمام بدنم نبض داشت ولی خیلی حس خوبی بود میخواستم بدونم این حالت طبیعیه یانه؟و دلیلش چی میتونه باشه؟ممنون میشم اگ راهنماییم کنید
  رویال مایند
    

  کاملاً طبیعی است در حالت آلفای عمیق بدن خود را احساس نخواهید کرد

 • ایمان
  شنبه 17 آذر 1397
  سلام. بله، فایل سی قسمتی رو دیدم. ببخشید، منظورم مراقبه با کلام بدون آهنگ پس زمینه بود.
  رویال مایند
    

  این مورد را بررسی خواهیم کرد، در صورت امکان در سایت قرار خواهیم داد

 • ایمان
  شنبه 17 آذر 1397
  سلام و درود. اگر مقدوره نسخه بدون صدای پس زمینه و با مکث بیشتر هم قرار بدید. بعضی قسمتها که نیاز به فکر داشت (مثلاً مراقبه شکرگزاری) شخصأ احساس کردم زمان بیشتری نیاز دارم(نمی دونم شاید فقط نظر من این باشه!). اگر ممکنه نسخه بدون صدای پس زمینه هم قرار بدید. متشکرم
  رویال مایند
    

  دوست عزیز یک فایل 30 قسمتی مراقبه بی کلام هم قرار داده ایم

 • رضا
  پنج شنبه 1 آذر 1397
  سلام...خسته نباشید....خییییییییییلی خییییییلی ممنونم از سایت عالی تون.....من امسال کنکور دارم و خیلی این مطالب داره به کارم میاد و تو انگیزم خیلی تاثیر داشته!!....ولی مشکل تمرکز حواس دارم خییلی خیلی تخیل فعالی دارم و خیلی تو رویا هستم و خیلی هم خواب میبینم(انگار دارم تو 2 تا دنیا زندگی میکنم..شبا که میخوابم همه چی اونور عوض میشه)نمیدونم میتونم کامل توضیح بدم یا نه ولی.....ایا میشه با مراقبه اینو کنترل کرد؟ یا اینکه این رویا مشکلی نداره؟؟بعضی هاشون خیلی خوبن....یا حتی خیلی چیزا رو وقتی میبینم خیلی زود اتفاق میوفتن؟؟شاید باورتون نشه ولی بعضی از افکارم تا شب به حقیقت تبدیل میشه و یا حتی بعضی چیزارو از قبل میگم و داره درست در میاد و اینا همه تو عالم تخیلم داره شکل میگیره...یکمی ترسیدم.....و با این همه تخیل موقع درس خوندن نمیتونم فقط روی درس باشم و به حاشیه میرم....ممنون میشم راهنماییم کنید.....ممنون
  رویال مایند
    

  قدرت تخیل قوی یک موهبت است اما برای موفقیت در جنبه هایی از زندگی مثل کنکور به تمرکز بالا نیاز دارید باید بازه های زمانی 90 دقیقه ای تعیین کنید و در این بازه های زمانی فقط تمرکز خود را به دروس تان متمرکز کنید خارج از این بازه های 90 دقیقه ای می توانید به رویاپردازی بپردازید. نحوه صحیح برنامه ریزی در دفترچه روز ششم چالش سحرخیزی توضیح داده شده است

 • فريبا
  جمعه 11 آبان 1397
  يه سلام پر از عشق به گروهِ فوق العاده ى رويال مايند. مرسى مرسى مرسى ازين كار قشنگى كه دارين انجام ميدين. بينهايت ازتون ممنون و سپاسگذارم . واقعا تو كشور ما جاىِ اين مدل كارهاى بينظير خاليه و شما اون رو به بهترين شكل ممكن انجام ميدين. هزاران هزار عشق و شادى و سلامتى براى تك تك اعضاى گروهِ خوبتون آرزومندم.
  يك سوالى داشتم: فايل هاى صوتى مراقبه رو چطورى ميشه رو گوشى ايفون سيو كنيم؟ ممنون
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف و انرژی مثبت شما. لطف کنید برای جواب سوالتان به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید.

 • هادی
  جمعه 13 مهر 1397
  سلام خسته نباشید
  خواستم از بابت 30 تا اهنگ ارامش بخشی که لطف کردید و قرار دادید روی سایت تشکر کنم چون واقعا ارامش بخش هستند.
  و اینکه خواهش بکنم کتاب کیمیاگر پایلو کوییلو رو هم ترجمه بکنید
  و خواهشا کتاب صوتی اصول موفقیت رو زودتر قرار بدهید چون خیلی دیر شده چندماه پیش قرار بود اپلود کنید.
  وخواهشا اگر دوست دارید کتاب قدرت ضمیرناخوداگاه رو صوتی کنید
  در اخر جاداره از گوینده جدید کتابهای صوتیتون دکترخسرو محمودیان تشکر کنم,صدای ارام بخش و خوبی دارند
  ممنون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، چشم تمام پیشنهادات شما بررسی خواهد شد

 • علی
  پنج شنبه 12 مهر 1397
  سلام.ممنون از تمام مطالب عالی و زحمات شما
  فقط این ۳۰تا اهنگ ارامش بخشو با چه برنامه ای باید بازش کرد؟؟ من دانلودش کردم ولی باز نمیشه
  رویال مایند
    

  فایل ها فشرده هستند با winrar باز کنید

 • حسین
  پنج شنبه 12 مهر 1397
  سلام وقتتون بخیر
  ضمن تشکر از شما بابت به اشتراک گذاری این مراقبه عالی، میخواستم بگم که آلبوم آرامش بخش شامل 28 عدد آهنگه نه 30 تا (آهنگهای شماره 24 و 29 داخل پوشه نیست).
  اگه بررسی کنید و اون دو آهنگ رو هم قرار بدید ممنون میشم.
  در ضمن اگر براتون مقدوره لطفا دوره های موفقیت کوین ترودو مخصوصا "آرزوی تو دستور توست" رو هم به اشتراک بگذارید.
  ممنون بابت زحماتتون
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما بررسی خواهد شد

 • Ali
  سه شنبه 10 مهر 1397
  توی نظرات قبلی فرموده بودید که وقتی دوره صوتی به اتمام برسه فایل صوتی بدون صدای گوینده که توی مراقبه استفاده شده رو قرار میدید ولی الان چند روزی دوره تموم شده ولی هنوز قرار ندادین اگه امکانش هست زودتر قرار بدید تا بتونیم ازشون استفاده کنیم
  رویال مایند
    

  چشم امروز قرار خواهیم داد

 • علی
  دوشنبه 9 مهر 1397
  در مورد شروع چالش سحرخیزی عضویت کلوب داشته باشیم تمام دستور عمل هارو دریافت میکنیم؟
  رویال مایند
    

  بله دریافت خواهید کرد

 • نگین
  دوشنبه 9 مهر 1397
  سلام . من همین الان اشتباهی اشتراک شش ماهه رو فعال کردم به جای یک ساله.. الان اومدم دانلود کنم دیدم نمیشه رفتم نگا کردم دیدم شش ماهه اس اشتباه انتخاب کردم :(((( میشه لطفن من تفاوت قیمت اشتراک هارو پرداخت کنم و یک ساله رو برام فعال کنید؟لطفن:) خیلی ذوق داشتم خورد تو ذوقم یهو
  رویال مایند
    

  سلام. به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید مشکل شما را رفع خواهند کرد

 • Ali
  جمعه 6 مهر 1397
  اگه امکانش هست آهنگهای آرامش بخشی که توی مراقبه استفاده شده رو به صورت جداگانه هم قرار بدین
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً

 • رضا رفیعی
  دوشنبه 2 مهر 1397
  الان که هنوز دوره شبانگاهیش رو نزاشتید برای مراقبه شبانگاهی از کدوم فایلها پیشنهاد میدید استفاده کنیم؟
  رویال مایند
    

  فایل مراقبه شبانگاهی هم در همین روزها قرار داده می شود

 • محسن غربی
  یکشنبه 1 مهر 1397
  خواهشمندم بنویسید این دوره ها چند قسمتی است .
  رویال مایند
    

  14 قسمت

 • لادن عباسی
  پنج شنبه 29 شهریور 1397
  با توجه به اینکه مشغله کاری بسیار زیاد است مستدعیست برنامه های صوتی را افزایش دهید
  رویال مایند
    

  چشم

 • میکائیل
  پنج شنبه 29 شهریور 1397
  با سلام و خسته نباشید. این دوره صوتی با دوره ویدئویی که گذاشته شده متفاوته ؟
  رویال مایند
    

  کامل تر هست

 • اونیکا
  چهار شنبه 28 شهریور 1397
  مثل همیشه عالی . فقط خواستم تشکر کنم .
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Sahar
  سه شنبه 27 شهریور 1397
  سلام خسته نباشيد
  لطفا مراقبه دكتر ديپاك چوپرا رو به صورت فايل كامل براي خريد بذاريد
  رویال مایند
    

  حتماً بعد از تکمیل چالش در فروشگاه قرار داده خواهد شد

 • پریسا
  سه شنبه 27 شهریور 1397
  سلام . میخواستم خواهش کنم دکره موفقیت کوین رو هم بگذارید توی سایت
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • مهسا
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  سلام من اشتراک یک ماهه خریدم 
  چرا نمیتونم اموزش مراقبه دیپاک چوپرارو دانلود کنم؟لطفا راهنماییم کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز باید عضویت کلوب را تهیه می کردید، لطفاً به بخش پشتیبانی پیام دهید تا مشکل را رفع کنند

 • Noone
  دوشنبه 26 شهریور 1397
  ببخشیدچون روزانه یک فایل مراقبه قرار میگیره میشه هم برای مراقبه شبانگاهی هم صبح گاهی هر دوش همون ی دونه مراقبه رو گوش بدیم یا مراقبه شبانگاهی فقط ب صورت تن اسایی باشه و صبح مراقبه چوپرا رو انجام بدیم؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز مراقبه شبانگاهی هم تا چند روز آینده قرار خواهد گرفت.

 • زهرا عابدی
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  سلام توی انتخاب گوینده دقت بیشتری کنید. من تقریباً به تمام کتاب های صوتی شما گوش دادم. بهترین صدایی که واقعاً آدم رو تحت تاثیر میزاره گوینده ی اثر مرکب بود. از اون صدا بیشتر استفاده کنید. 
  ولی باز هم از رویال مایند متشکرم..
  رویال مایند
    

  چشم، اما صدای دکتر محمودیان یکی از بهترین صداهای کشور است.

 • رویا تکین
  یکشنبه 25 شهریور 1397
  با عرض سلام خدمت شما عزیزان فقط خواستم از زحماتتون تشکر کنم .
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • سجاد کوهستنی
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام. مرسی رویال مایند که همیشه ماهارا سورپرایز میکنی و مطالب فوق العاده میگذارید.ممنون
  یک خواهشی داشتم،لطفا اگه امکانش هست یک فایل صوتی بدون صدای گوینده برای مراقبه قرار دهید تا از حواسمون با صدای گوینده پرت نشه .آموزشش فوق العاده هست ولی برای مراقبه انجام دادن نیاز به تمرکز داریم.اگه امکانش هست لطفا یک فایل که فقط زیر صدای گوینده هست را برامون بگذارید.
  سپاس از سایت خوبتون
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً قرار می دهیم، اجازه دهید آموزش های ابتدایی به پایان برسد حتماً یک فایل شامل چندین آهنگ آرامش بخش را قرار خواهیم داد

 • behnaz
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام . وقتتون بخیر. من قسمت اول مراقبه را دانلود کردم اما مثل قبل با زیر نویس بود و صوتی نبود
  رویال مایند
    

  حتماً اشتباه دانلود کردید، باید بر روی لینک های دانلود این صفحه کلیک کنید، حتماً شما به صفحه مراقبه دور قبل مراجعه کرده اید. اگر احتیاج به راهنمایی بیشتر داشتید به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • بهشت
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام و وقت بخیر
  این چالش در ادامه چالش سحرخیزی هست یا برنامه ای جدا از اونه؟؟؟
  اخه تو چالش سحرخیزی هم مراقبه ذکر شده بود
  رویال مایند
    

  بله این چالش و چالش سحرخیزی در کنار هم اجرا می شوند چون بقشی از روال های صبحگاهی مربوط به مراقبه است

 • مریم قاسم زاده
  شنبه 24 شهریور 1397
  میخوام در چالش سحر خیزی شرکت کنم. اما چند بار که سوال پرسیدم جوابی نداديد
  رویال مایند
    

  دوست عزیز حتماً پیام شما ارسال نشده است اگرنه ما به تمام سوالات پاسخ می دهیم. همین جا سوال خود را بپرسید تا پاسخ دهیم

 • هادی
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام عرض خسته نباشید.
  در صورت امکان حجم هر فایل صوتی مراقبه را نیز در اطلاعات فایل لحاظ کنید.
  رویال مایند
    

  چشم حتماً

 • علی
  شنبه 24 شهریور 1397
  با سلام،
  برای چالش 14 روزه‌ی مراقبه که در چالش سحرخیزی گفته شده باید انجام بشه دقیقا چه کاری باید انجام داد و از چه منابعی از سایت استفاده کرد؟
  رویال مایند
    

  دوست عزیز هر روز صبح یک فایل صوتی در همین صفحه قرار داده خواهد شد