کتاب شکستن عادت های کهنه - دکتر جو دیسپنزا

کتاب "شکستن عادتهای کهنه"محصول یکی از علاقه‌های من است – تلاش صادقانه‌ی من برای رمزگشایی از عرفان به طوری که هر کسی بتواند درک کند که ما تمام چیزهای مورد نیاز برای ایجاد تغییر در زندگی را دم دست‌مان داریم. اکنون در زمانه‌ای هستیم که دیگر فقط به «دانستن» اکتفا نمی‌کنیم، بلکه می‌خواهیم «بدانیم چگونه.» چطور می‌توانیم مفاهیم در حال ظهور علمی و دانش قدیمی را برای موفقیت در ایجاد یک زندگانی غنی به کار برده و برای خود شخصی‌سازی کنیم؟

 

همه ما این جمله را بارها شنیده ایم:

دنیای درون ما، دنیای بیرون ما را شکل می دهد.

 

اما فکر نمی‌کنم که بیشتر افراد واقعاً از ته دل به این جمله اعتقادی داشته باشند. اگر ما واقعاً این مفهوم را می‌پذیرفتیم که افکارمان تأثیر ملموسی در زندگی‌مان ایجاد می‌کند، آیا تلاش نمی‌کردیم که هرگز به فکری که نمی‌خواهیم تجربه کنیم، اجازه ندهیم وارد ذهن‌مان شود؟ و آیا تلاش نمی‌کردیم به جای اینکه دائماً درگیر مشکلات‌مان باشیم، روی آن چیزی تمرکز کنیم که واقعاً می‌خواهیم؟

به این فکر کنید: اگر واقعاً می‌دانستید که این اصل درست است، آیا ممکن بود که حتی یک روز را هم عمداً در مسیر ایجاد تقدیر مطلوب‌تان از دست بدهید؟

امیدوارم این کتاب بتواند دیدگاه شما را در مورد شیوه‌ی عملکرد دنیا تغییر دهد، شما را متقاعد کند که بیش از آنچه فکر می‌کنید قدرت دارید و باعث شود شما این نکته را درک کنید که افکار و باورهای شما تأثیر ژرفی بر دنیای‌تان دارند.

می‌خواهم یادآور شوم که تمام چیزهای مادی از میدان نادیدنی امر غیرمادی که در ورای مکان و زمان قرار دارد، نشئت می‌گیرند. به بیان ساده، اگر در این دنیا بذری بکارید، به مرور زمان به ثمر نشستن آن را خواهید دید. اگر بتوانید رویایی را آنقدر کامل از نظر ذهنی و احساسی در دنیای درونی تان تجربه کنید، آنگاه این رویداد قبلاً رخ داده است. لذا تسلیم شوید؛ آنگاه این رویداد در زندگی بیرونی‌تان جوانه خواهد زد. این یک قانون است. 

 

لذا شما را دعوت می‌کنم که آن‎چه را در این کتاب می‌آموزید، به بوته‌ی آزمایش بگذارید و بی‌طرفانه نتایج را بررسی کنید. منظورم این است که اگر تلاش کنید تا دنیای درونی افکار و احساسات خود را تغییر دهید، محیط بیرونی به شما بازخورد می‌دهد تا نشان دهد که ذهن شما روی دنیای «بیرون»تان تأثیر گذاشته است.

 

جو دیسپنزا

 

یکی از بزرگ‌ترین دروغ‌هایی که ما راجع به خود و ماهیت حقیقی‌مان باور کرده‌ایم این است که ما چیزی نیستیم جز موجوداتی جسمی که بر حسب واقعیت مادی تعریف می‌شویم و عاری از بُعد و انرژی حیاتی بوده و از خداوند جدا افتاده‌ایم – البته به گمانم تا به اینجا پذیرفته باشید که خداوند در درون و در پیرامون ماست. این نوع کتمان حقیقت راجع به هویت واقعی ما نه تنها معادل اسارت و بردگی است، بلکه همچنین ما را به این نتیجه می‌رساند که موجوداتی متناهی هستیم و در این زندگی فاقد معنا گرفتار شده‌ایم. 

 

این عقیده که هیچ قلمرو و حیاتی در ورای قلمروی جسم وجود ندارد و ما هیچ تسلطی بر تقدیر خود نداریم، حقیقتی نیست که من و شما آن را بپذیریم. امیدوارم این کتاب ذره‌ای بر دانش شما اضافه کند و به شما کمک کند خود واقعی‌تان را مشاهده کنید.  شما موجودی چندبعدی هستید که واقعیت را خلق می‌کند. تمام تلاش من در این کتاب برای این بوده است که کاری کنم شما این ایده را به عنوان قانون و باور جدید خود بپذیرید. شکستن عادت‌های کهنه به این معناست که شما باید ذهن خود را از دست داده و ذهن جدیدی برای خود خلق کنید. 

اگر بتوانیم خود را از نظر زیستی، انرژیایی، جسمی، احساسی، شیمیایی، عصب شناختی و ژنتیکی تغییر دهیم و دیگر بر اساس این پیش فرض ناخودآگاه زندگی نکنیم که زندگی فقط یعنی رقابت، تقلا، موفقیت، شهرت، زیبایی جسمی، جذابیت جنسی، دارایی و قدرت، آنگاه می‌توان گفت خود را از قید و بند دنیا رها کرده‌ایم. به گمان من این دستور العمل موفقیت باعث شده که ما در بیرون خود به دنبال پاسخ و سعادت حقیقی باشیم، حال آنکه پاسخ واقعی و شادی حقیقی همواره در درون‌مان بوده است. 

 

از آنجا که ذات ما طوری است که به امور عادت می‌کنیم، چرا کاری نکنیم که عظمت حقیقی، عطوفت، نبوغ، ذکاوت، قدرت، عشق، هشیاری، سخاوت، شفابخشی، تجلی کوانتومی و الوهیت عادت‌های جدید ما باشند؟ چرا آن لایه‌هایی از احساسات شخصی را که به مثابه هویت خود حفظ کرده‌ایم، کنار نزنیم؟ چرا آن محدودیت‌های خودخواهانه‌ای را که تا این حد به آن‌ها فضا داده‌ایم، از میان بر نداریم؟ چرا از باورها و نگرش‌های نادرست خود راجع به ماهیت واقعیت و خود دست بر نداریم؟ چرا بر عادت‌های مخربی که همواره سد راه کمال‌مان هستند، غلبه نکنیم؟ و چرا از آن نگرش‌هایی که جلوی کشف خود حقیقی‌مان را گرفته‌اند، دست بر نداریم؟ تمام این چراها بخشی از مسیر کشف خود حقیقی هستند. لذا بزرگ‌ترین عادتی که می‌توانید بشکنید، عادت "خود قدیمی بودن" است و بزرگ‌ترین عادتی که می‌توانید ایجاد کنید، عادت تجلی بخشیدن به خود الهی‌ درون‌تان است. آنگاه است که ماهیت و هویت حقیقی خود را نمایان خواهید کرد و در خود سکنی خواهید گزید. 

 

در همین ابتدا از شما می‌خواهم که ذهن‌تان را باز کنید تا بتوانیم مفاهیم مورد نظر من در کتاب را قدم به قدم بسازیم. تمام این اطلاعات برای این است که شما با آن کاری بکنید – در غیر این صورت، فقط به درد بحث سر شام می‌خورد. اگر بتوانیم ذهن خود را به سوی واقعیت امور بگشایید و باورهای شرطی شده‌ی خود را (که در قالب‌بندی واقعیت، به آن‌ها عادت کرده‌اید) دور بیندازید، آن‌گاه نتایج تلاش‌تان را خواهید دید. این آرزوی من است برای شما.

 

معرفی کتاب:

نام کتاب: شکستن عادت های کهنه
نویسنده: دکتر جو دیسپنزا
تعداد فصول: 14 فصل
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • محمد پارسا
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام لطفا در پایان که کتاب رو به صورت یکجا گزاشتید برای اون فهرست هم تهیه کنید که وقتی میخوایم چاپش کنیم به مشکل نخوریم.ممنون.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم

 • mohamad
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام و خسته نباشید خدمت عزیزانزحمت کش گروه رویال مایند.این کتاب فوق العاده هست.برای اولین بار به نظرم قانون جذب و مراقبه و خیلی از مسایلی که مرتبط به دنیای درون و بیرون هست رو بصورت علمی تشریح کرده که چه فرایندی باعثش میشه.در یه کلام عاااااالی.فقط لطف کنین هر چه زودتر مراقبه های صوتیشم برامون بزارین .ممنون
  رویال مایند
    

  چشم با کمی تاخیر مراقبه های صوتی به اشتراک گذاشته می شوند

 • رضا رفیعی
  پنج شنبه 22 آذر 1397
  با سلام یه دست اندر کاران سایت بی نظیر رویال مایند.
  من توی این 8 9 ماهی که با شما و سایتتون آشنا شدم اکثر مطالبتون رو خوندم و دنبال کردم. همشون عالی بودن. ولی با قطعیت می تونم بگم این کتاب بهترین کتابی بوده که نه تنها تو سایت شما بلکه در تمام عمرم خوندم. این کتاب مثل کاتالوگ جز به جز کارکرد مغز انسانه. انقدر برام جذابه که مدام روز و شب به هر مطلبی که توش خوندم فکر می کنم. واقعا ازتون ممنونم به خاطر این کتاب و فکر می کنم جاش بود این کتاب خیلی زودتر از اینها توی سایت قرار بگیره
  رویال مایند
    

  با سلام، بله کتاب بسیار فوق العاده ای است. حتماً بقیه آثار دکتر جو دیسپنزا را برای شما عزیزان تهیه خواهیم کرد

 • محمد
  پنج شنبه 22 آذر 1397
  سلام و درود و تشکر.
  ای کاش خیلی زود فایل های مراقبه رو آماده کنین واسه شنیدن.بیصبرانه منتظریم چون نهایتا هدف این کتاب مراقبه هستش.
  سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  چشم، با کمی تاخیر در سایت به اشتراک گذاشته خواهند شد

 • شیما شمالی
  پنج شنبه 22 آذر 1397
  ضمن تشکر از گروه رویال مایند، ممکنه لطف کنین و فایلهای اصلی صوتی مدیتیشنهای انتهای کتاب رو برامون بذارید؟؟ من خیلی گشتم ولی نتونستم فایل های انگلیسی و اصلی مراقبه هاش رو تهیه اش کنم. خیلی ممنون میشم وکار بزرگی می کنید.
  
  جو دیسپنزا عالیه اگه فیلم و ویبینار هاشم بیشتر بذارین خیلی خوبه .
  رویال مایند
    

  سلام، در حال تهیه فایل های صوتی مراقبه آخر کتاب هستیم.

 • سودابه
  پنج شنبه 22 آذر 1397
  شکر خدا و سپاس فراوان از حضور و وجود شما با این ایده های عالی حدود ۵ ماهی در حوزه موفقیت مطالعه دارم این کتاب بی نظیره و البته شرح کاملی هست بر کتاب علم ثروتمند شدن وتلز سپاس و تشکر فراوان موفق و شاد و پیروز و سلامت باشید
  رویال مایند
    

  سلام، بله کتاب فوق العاده ای است

 • آرزو
  چهار شنبه 21 آذر 1397
  سلام خسته نباشید 
  میخواستم بپرسم جلد این کتاب رو فروشی هم دارید که برامون ارسال کنید یا فقط الکترونیکیه؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، در حال حاضر فقط نسخه الکترونیکی موجود است

 • ترنم
  سه شنبه 20 آذر 1397
  سلام.سپااس فراوان بابت اشتراک گذاری این کتاب.میخواستم خواهش کنم فایل های صوتی مراقبه رو هم در اولین فرصت ممکن اشتراک بذارید.چون واقعا همه شوق دارن که سریع مراقبه رو شروع کنند.یک دنیا تشکر
  رویال مایند
    

  سلام، چشم بلافاصله بعد از اتمام کتاب فایل های صوتی مراقبه را آماده خواهیم کرد و با کمی تاخیر در سایت قرار خواهیم داد

 • نرگس
  سه شنبه 20 آذر 1397
  با سلام و عرض خسته نباشید و تشکر بابت پیج خوبتون. میخواستم بپرسم فصل اول که بازبینی شده تغییرات خاصی داشته؟ و بایستی دوباره خوانده بشه؟
  رویال مایند
    

  صرفاً چند جمله که دارای ابهام بوده است رفع ابهام شده است. اما به دلیل اینکه فصل اول کتاب بسیار مهم است پیشنهاد می کنیم آن را چندین بار مطالعه کنید.

 • الهه
  سه شنبه 20 آذر 1397
  سلام
  میخواستم بابت ترجمه ی این کتاب ارزشمند ازتون تشکر کنم🙏
  این کتاب واقعا فوق العاده س.
  کتابهای دیگه ای هم از آقای جودیسپنزا ترجمه کردین؟
  رویال مایند
    

  همه ی کتاب ها و سمینارهای ایشان برای شما عزیزان در حال ترجمه و آماده سازی است

 • محمد
  سه شنبه 20 آذر 1397
  سلام ودرود.
  ممنونم به خاطر قراردادن این کتاب استثنایی.
  با توجه به اینکه من این کتاب رو با دقت خوندم و شما فصل اول رو اصلاح کردین ، میخواستم بدونم که چه چیزی توش تغییر کرده؟ یعنی واسه من که خیلی کامل میخونم باید دوباره بخونم؟
  رویال مایند
    

  سلام، نخیر چندتا از جملات دارای ابهام بودند که رفع ابهام کردیم. چیزی به فصل اول اضافه نشده است فقط بازبینی مجدد شده است

 • کوروش
  سه شنبه 20 آذر 1397
  سلام و خداقوت
  کتاب فوق العاده ایه ممنونم ازتون تنها کتابی که تونستم چالشش رو پیروز بشم کتاب بسیار جذاب و کاربردی و بی نهایت ضروری برای همه.
  اگه امکانش هست این کتابو به صورت صوتی تهیه کنید ارزش چندین و چندین باره خوندن و گوش دادن داره.
  همیشه شاد و موفق باشید♥
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم اما این کتاب از آن دسته از کتاب ها است که باید حتماً با دقت مطالعه شود و معمولاً به صورت صوتی خوب نخواهد شد

 • آرام ملکی
  دوشنبه 19 آذر 1397
  درود دوست بزرگوارم، ممنونم از زحمات بی دریغتون، برای فصل یک محبت کردین بازبینی و تصحیح زدین ، واسه فصول دیگه هم باز بازبینی خواهین کرد یا نه ، واسه اینکه ما هر فصلی که واسه هر روز تو سایت آپلود می فرمائید پرینت میگیریم ، اگه اون جوری باشه باید دست نگهداریم تا کل کتاب تمام و بازبینی بشه بعد پرینت کامل گرفته بشه ، ممنونم از راهنماییتون
  رویال مایند
    

  سلام. بقیه فصول مشکلی نداشتند. فصل اول دارای چند عبارت علمی و چند جمله دارای ابهام بود که رفع ابهام کردیم.

 • فرضی
  دوشنبه 19 آذر 1397
  با سپاس و تشکر فراوان بابت مطالب و کتابهای فوق العاده زیبا
  میخواستم ببینم امکانش هست کتاب بیندیشید وثروتمند شوید ناپلئون هیل رو هم با ترجمه خودتون ارائه بدین.البته منظورم ترجمه کتاب اصلیش هست اونیکه مطالبش حدف نشده.
  رویال مایند
    

  سلام. بله نسخه اصلی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید در حال ترجمه است

 • علی
  یکشنبه 18 آذر 1397
  با سلام و تشکر بابت این کتاب جذاب.
  می خواستم بدونم از فردا فایل های صوتی این کتاب هم در سایت قرار میگیرن؟
  رویال مایند
    

  مراقبه های صوتی کتاب با کمی تاخیر به اشتراک گذاشته می شود

 • امیررضا
  یکشنبه 18 آذر 1397
  سلام و خداقوت🌷🌷🌷
  این کتاب جزو بی‌نظیر ترین کتابایی هست که در حال مطالعه هستم. و واقعا بابت ترجمه این کتاب ممنونم.
  فقط یک پیشنهاد دارم اگر برای سایت فوق العادتون اپلیکیشن هم بسازید دیگه محشر میشه. 
  ❤️❤️❤️❤️
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • رسول عباسی
  شنبه 17 آذر 1397
  با سلام و سپاس از زحمات شما
  خالصانه با تمام وجود از شما سپاسگزارم از تمامی مطالب عالی تان
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • ایمان
  شنبه 17 آذر 1397
  سلام. خداقوت. اگر مقدوره لطفاً پیوست ها و مراقبه های آخر کتاب رو به صورت صوتی در بیارید. سپاس گزارم. فقط اگر این کار رو می کنید یک نسخه بدون صدای پس زمینه هم از مراقبه ها قرار بدید، بعضی ها مراقبه بدون صدای پس زمینه رو بیشتر می پسندند. موفق باشید.
  رویال مایند
    

  سعی می کنیم با کمی تاخیر مراقبه های آخر کتاب را صوتی کنیم

 • پریسا
  شنبه 17 آذر 1397
  بسیار عالی ممنونم از تلاشتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علیرضا
  شنبه 17 آذر 1397
  سلام این کتاب عالیه. ممنون
  لطفا از دکتر بروس لیپتون هم سمینار بزارید همچنین کتاب ایشان زیست شناسی باورها.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • محمود
  جمعه 16 آذر 1397
  ممنون از این همه مطالب عالی
  دکتربصورت علمی و ساده در این کتاب نشان میدهد که شما خالق زندگی تان هستید. شما آچیزی هستید که همیشه به آن فکر می کنید.
  این کتاب مخصوصا برای کسانی که منطقی و دو دوتای هستند عالی
  رویال مایند
    

  بله کتاب بسیار فوق العاده ای است

 • علی
  جمعه 16 آذر 1397
  با سلام. من هرروز به شوق خواندن یک فصل از این کتاب، نیم ساعت زودتر از خواب بیدار میشوم تا روزم را با مطالعه این کتاب شروع کنم. واقعا کتاب ارزشمندی است. خواهش میکنم زمانی که ترجمه فصل به فصل تمام شد و خواستید احیانا کتاب را به شکل یک جلد کامل هم بگذارید، از پاورقی انگلیسی استفاده کنید. برای کسانی مثل که علاقه به تحقیق بیشتر و دانستن معادل صحیح کلمات دارند واقعا ضروری است. مثلا واژگانی مانند حالت وجودی، همدوس، خود حفظ شده، کشیدن رویداد، خود عصبی، حکمت، تجلی دانش، دانش ذاتی، کاربست، اعلامی، غیر اعلامی و ... زمانی بهتر فهمیده می شوند که معادل انگلیسی که نویسنده به کار برده است، به شکل پاورقی ذکر شود. چه بهتر که این ترجمه ارزشمند با افزودن پاورقی هرچه تکمیلتر و بهتر شود. باز هم ممنونم.
  رویال مایند
    

  با سلام.دوست عزیز در ترجمه آثار دیگر جو دیسپنزا این نکته رعایت شده است، سعی خواهیم کرد برای این اثر نیز پاورقی را اضافه کنیم

 • شیما
  جمعه 16 آذر 1397
  ممکنه لطف کنین و فایلهای اصلی صوتی مدیتیشنهای انتهای کتاب رو برامون بذارید؟؟ من خیلی گشتم ولی نتونستم تهیه اش کنم. خیلی ممنون میشم 
  فایل های انگلیسیش البته.
  جو دیسپنزا عالیه اگه فیلم و ویبینار هاشم بذارین خیلی خوبه .
  رویال مایند
    

  سلام، به فایل های صوتی انگلیسی دسترسی نداریم اما سعی می کنیم فایل های صوتی دوبله فارسی را قرار دهیم

 • Armin
  پنج شنبه 15 آذر 1397
  یکی از بهترین کتاب ها در زمینه قدرت ذهن هست .... رویال مایند دلیل بی منظیر بودن شما هم همینه که کتاب ها و مطالب فوق العاده ای که در اختیار ما میذارید ... خیلی سپاسگذارم از تلاش های شما و تیم قویتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، شما هم بی نظیر هستید

 • negin
  چهار شنبه 14 آذر 1397
  واقعا نتونستم کامنت نزارم و نگم بهتون که چقدر میتونه تاثیر گذار باشه این کتاب ! ب نظرم تمام مفاهیم این کتاب در داخل کتاب های دیگه هست ولی هیچکدوم ب طورت نیمه تخصصی راجب دلیل گفته هاشون سندو مدرک علمی نیاوردن ... من خیی دنبال همچین کتابی بودم که بهم ثابت کنه چرا مثلن قانون جذب کار میکنه! به طور دقیق توضیح داده شده اینجا و با دلایل عقلی به این نتیجه میرسیم ک واقعن همه این چیزا علمی هستند و باورمون رو قوی میکنه به نظرم .. جالبه بدونید من قهرمان زندگیم رو این شخصیت بزرگ قرار دادم و دارم تلاش میکنم توی این زمینه ها به گرد پاشون برسم لاقل در اینده.. رویال مایند رویال مایند! واقعن ممنونم از تیم عالیتون واقعن کارتون حرف نداره من خودم زبان اصلی کارهاشون رو دنبال میکردم خیلی ممنون از ترجمه هاتون! فقط یه درخواست دیگه ای که داشتم اینه که خواهشن خواهشن راجب کوین ترودو هم کتابو کنفرانس بزارید که دست کمی از جو دیسپنزا نداره:) ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف شما. همانطور که فرمودید مطالعه این کتاب و به کارگیری آموزه های آن می تواند زندگی شما را متحول کند

 • حامد نوشادی
  چهار شنبه 14 آذر 1397
  عرض سلام و ادب و احترام 
  نمیدونید چه کار بزرگی انجام دادید با ترجمه این اثر بی بدیل از دکتر دیسپنزا واقعاً هر روز به شوق خوندن یک فصل دیگه از این کتاب از سر کار برمیگردم و باشوق و ذوق شروع به خوندن یک فصل دیگه میکنم ، البته این کتاب از اون کتاباس که باید بارها خونده بشه ، خواهشاً بازم از دکتر دیسپنزا کتاب ترجمه کنید . بازم ممنون رویال مایند عزیز
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف شما، چشم حتماً تمام آثار ایشان ترجمه خواهد شد

 • حسین جباری
  چهار شنبه 14 آذر 1397
  واقعا ممنون از کار ارزنده تیم رویال مایند
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مینا
  چهار شنبه 14 آذر 1397
  برای دانلود کتاب جو دیسپنزا باید اشتراک بگیریم؟
  رویال مایند
    

  بله

 • A.gharesufloo@gmail.com
  سه شنبه 13 آذر 1397
  با سلام و تشكر فراوان از اين همه همت و درايت براي انتخاب كتاب هاي عالي سوالي داشتم آيا امكان انتشار كتابها توسط شما وجود نداره چون ترجمهاتون خيلي عالي هست و حيفه كه به صورت كتاب در نياد خيلي كتابهاي مشابه كه توي بازار هست ترجمهاي خوبي نداره چون خودمون بخوايم پرينت بگيريم مطالب رو بازم شكل و شمايل كتاب و نداره و به نظرم ارزش كارتون پايين مياد
  رویال مایند
    

  با سلام، در حال حاضر این امکان وجود ندارد، انشاالله در آینده این امر ممکن خواهد شد

 • مهرناز مولایی
  سه شنبه 13 آذر 1397
  با سلام خدمت گروه محترم رویال مایند .
  از تلاش های بی وقفه شما بزرگواران برای ارتقای سطح آگاهی عمومی سپاسگزارم. 
  واقعا خیلی مایل بودم که این کتاب در یک چالش ۱۴ روزه ،مفاهیم آن برایم روشن شود .
  ولی منظور شما را از این چالش متوجه نشدم ؟
  و سوالی که از شما بزرگواران داشتم این است که آیا میشود این کتاب را در ۱۴ روز درک کرد؟
  برای پاسخ شما پیشاپیش ممنونم
  رویال مایند
    

  منظور از چالش 14روزه این است که ما هر روز یک فصل از این کتاب را به اشتراک می گذاریم و شما عزیزان با نظم هر روز یک فصل را مطالعه می کنید، بدون شک برای درک چنین کتاب عمیقی باید چندین بار این کتاب را مورد مطالعه قرار دهید زیرا فهم هر کدام از جملات آن می تواند دنیای جدید را بر روی شما باز کند.

 • محبوبه
  سه شنبه 13 آذر 1397
  سلام خیلی عالی بود... واقعا ممنونم از شما.... تو رو خدا خواهش میکنم زودتر فصلهای بعدیشو بزارین من یه امتح مهم دارم میخام از این راهکارهای دکتر جو دیسپنزا استفاده کنم خیلی ممنون میشم از شما بخاطر تمام زحماتتون
  رویال مایند
    

  چشم، هر روز یک فصل جدید

 • علي
  دوشنبه 12 آذر 1397
  خيلي عاليست كه كتابي ارزشمند از جو ديسپنزا به فهرست مطالب ارزشمند رويال مايند اضافه شد. واقعا سپاسگزارم. خيلي ممنون ميشوم كه براي كتابهايي از اين دست، پاورقي انگليسي بگذاريد كه اگر خواستيم در اينترنت تحقيق كنيم واژه اصلي انگليسي را بدانيم
  رویال مایند
    

  بله این مورد را به مترجم گوشزد خواهیم کرذ

 • رضا رفیعی
  دوشنبه 12 آذر 1397
  با سلام و عرض خئا قوت به تیم فوق العاده رویال مایند
  این کتاب ترجمه فارسیش انقدر سنگینه باید دید متن اصلیش چجوری بوده. واقعا دست مریزاد بهتون. به نظرم اطلاعات این کتاب خیلی ارزنده و در عین حال سنگینه. ترجیح میدم هرشب 10 تا 15 صفحه بیشتر ازش نخونم تا بتونم دقیق و موشکافانه تحلیل و درکش کنم. ین دو سه شب احساس کردم دریچه جدیدی در مورد کارکرد ذهن و باور به رسیدن به رویاها برام باز شده.
  رویال مایند
    

  بله، همانطور که گفتید باید با دقت بیشتری مطالعه شود تا بتوانید درک بهتری از کتاب داشته باشید، البته بعد از اینکه یک دور کتاب را مطالعه کنید خیلی از مفاهیمی که در فصل اول مطرح شده است برایتان بدیهی خواهد شد.

 • امیرحسین
  دوشنبه 12 آذر 1397
  با سلام خدمت گروه سختکوش رویال مایند
  ممنون بابت کتابی که گذاشتید واقعا کتاب فوق العاده است.
  فقط صفحه 15 مدل کوانتومی واقعی ،شکلش درج نشده یعنی شکل 1-ج
  رویال مایند
    

  سلام، شکل درست هست. 99.9999درصد اتم فضای خالی است بنابراین چیز قابل مشاهده ای وجود ندارد.

 • لیلا
  دوشنبه 12 آذر 1397
  سلام و خسته نباشید
   ممنون از این که کتاب دکتر جو دیسپنزا را ترجمه کردید. واقعا ترجمه کردن این کتاب دشوار بوده ولی تیم قدرتمند شما این امر را انجام داد. 
  انشاله مراقبه و کارگاههای ایشان را برای بهره بیشتر قرار دهید. تشکر فراوان
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف شما

 • سجاد کولیوندی
  دوشنبه 12 آذر 1397
  سلام . بسیار عالی است این کتاب 👌👌؛ 
  من قبلا درمورد فیزیک کوانتوم کتاب‌هایی خوندم و مستندهایی دیدم و مخصوصا بحث نقش ناظر در ایجاد واقعیت بیرونی و درهم‌تنیدگی و از اینور هم کتاب‌ها و مطالب مربوط به عملکرد ذهن و روانشناسی موفقیت ولی توی این کتاب دکتر دیسپنزا خیلی خیلی خوب این دو رو یکجا توضیح میده . از خوندن تک‌تک خط‌های فصل اول لذت بردم . فوق‌العاده‌س 👌 . 
  شاید برای کسانی که قبلا مطالعه‌ای درمورد فیزیک نداشتن مطالب گنگ به‌نظر برسه ولی در کل برای استفاده همه عالیه ...
  به‌محض خوندنش دوسداشتم بیام و ازتون تشکر کنم .
  واقعا بابت کتاب‌هاتون ، مخصوصا این کتاب ازتون ممنونم 🌹❤️ .
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، بله کتاب فوق العاده ای است و باید با کمی صبوری خوانده شود

 • Rezvan tahery
  دوشنبه 12 آذر 1397
  درود بی پایان بر تیم فاخر رویال مایند؛
  بخاطر اشتراک گذاری این اثر فوق العاده واقعا باید سپاسگذار تلاش و اراده گروه رویال مایند بود...
  شاید به جرات بشه گفت ارزنده ترین کتابیه که تا کنون در فضای مجازی موفقیت کشورمون ترجمه شده و انتظارمون رو بالاتر بردید برای اینکه مطالب علمی و پیشرفته موفقیت رو اینجا تو رویال عزیزمون دنبال کنیم.
  لطفا به همین یک کتاب از ایشون بسنده نکنید و خواهشا این رویه که قسمت اعظم محتوی رو به جول اوستین اختصاص میدید رو سرانجام تعدیل کنید!؟
  حسرت برانگیز برای ما وقتی بزرگانی همچون تونی رابینز درصد ناچیزی از مطالب رویال مایند رو به خودشون اختصاص دادن!؟
  رویال مایند
    

  سلام، چشم انشاالله تعادل بیشتری بین محتوای سایت ایجاد خواهیم کرد

 • زهرا
  یکشنبه 11 آذر 1397
  رویال عزیز هر روز خدا شکرمیکنم که با سایت شما اشنا شدم .بخاطر تک تک کارهایی که برای ما انجام میدید ممنونم و بهترین ها براتون ارزو میکنم.رویال عزیز میشه فصل های دیگه این کتاب صبح بذارید؟شب واقعا سخته خوندن و تمرکزکردن رو متن کتاب شکست عادت ها .ممنونم
  رویال مایند
    

  چشم، هر صبح یک فصل جدید در سایت قرار داده خواهد شد

 • محمدرضا
  یکشنبه 11 آذر 1397
  سلام اگه براتون ممکنه این کتاب هارو به صورت تکی هم قابل خرید کنید گر چه قیمتش بالا بشه  ممنونم
  رویال مایند
    

  چشم، انشاالله کتاب های جدید را به زودی در فروشگاه سایت قرار خواهیم داد

 • مهدی رشیدب
  یکشنبه 11 آذر 1397
  با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم در رویال مایند، خواستم خالصانه ترین تشکرم رو خدمت شما داشته باشم از اینکه عضوی از مجموعه شما هستم خدا رو شکر میکنم و امیدوارم حاصل تلاشتون در آماده کردن محتوای کاربردی و جدید و البته تاثیر گذار در آسایش خانوادگی و رونق کار و کسب تک تک شما متجلی شود.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • Saeid
  یکشنبه 11 آذر 1397
  سلام بسیار سپاسگزارم به خاطر ترجمه این کتاب علمی از دکتر دیسپنزا که واقعا فوق‌العاده هستند. در فصل یک کتاب صفحه 15 شکل 1 ج _اتم کوانتومی واقعی_ ظاهرا تصویر را قرار ندادید لطفا اصلاح بفرمایید
  یک درخواستی هم داشتم این که لطفا سرفصل های کتاب را در ابتدای کتاب بیاورید و اینکه هر فصل در چه صفحه ای قرار دارد اینطوری بعدا بخوایم دنبال موضوع خاصی باشیم خیلی راحت با مراجعه کردن به فهرست کتاب که در ابتدای کتاب آمده و شماره صفحه ی آن، به مطلب مورد نظر دسترسی داشته باشیم. این مشکل را در تمامی کتاب‌هایی که از شما دریافت کردم وجود داشت اگر حداقل در فایل نهایی فهرست و صفحه بندی اعمال بشه بسیار عالی خواهد بود. یک نکته مثبت از کتاب‌هایی که قرار می‌دهید این است که جلد اصلی کتاب را در ابتدای کتاب قرار می‌دهید که کار بسیار ارزشمندی است (اگر تصویر نویسنده هم قرار بگیره که چه بهتر) واقعا از شما سپاسگزارم کارتان ارزشمند است مچکرم
  رویال مایند
    

  چشم به زودی برای تمامی کتاب ها فهرست را لحاظ می کنیم. در ضمن تصویر صفحه 15 درست است، همانطور که در کتاب توضیح داده است 99.99999 درصد اتم فضای خالی است.

 • نوراله علیزاده
  یکشنبه 11 آذر 1397
  سلام و نخست بگذارید بخاطر ترجمه و قرار دادن این کتاب ارزشمند تشکر قلبی م را ابراز کنم و اما باتمام احترامی که برایتان قائل هستم اصلا از ترجمه تااینجاراضی نیستم ویا فهم من نمی رسد نمیدانم به عنوان مثال :زمین سفتی که ما رویش ایستاده ایم...نیست ص ۱۲ و یا شروع پارگراف این تغییر معادل تصور...ص ۱۲ ویا : به زمان مدلهای خلال دندان و گوی استایروفومی اتم ص۱۳انرژی امکان های بی نهایت مانند گل در آگاهی شماشکل می گیرد ص۲۰مانند گاو در چراگاه بی حرکت و ساکن۱۳ هنوز نمونه اوردممنون میشوم پاسخی در خور ارایه کنید یا مرا روشن سازید که اشتباه میکنم،
  رویال مایند
    

  دوست عزیز یکسری از جملات به صورت استعاره علمی هستند، به طور مثال زمین سفتی که ما رویش ایستاده ایم...نیست یک عنوان است و نویسنده به طور کامل دلیل این جمله خود را در ادامه توضیح می دهد و می گوید که اجسام به آن شکل جامدی که ما احساس می کنیم نیستند و 99.99999درصد آنها را فضای خالی و انرژی خالص تشکیل داده اند. در کل لازم نیست منظور 100درصد جملات را در همان بار اولی که مطالعه می کنید متوجه  شوید. هنگامی که یک دور کتاب را مطالعه کنید خیلی از جملات دارای ابهام برای شما روشن می شوند. از طرفی تعدادی اصطلاحات علمی هم در متن دیده می شود که واقعاً معادل فارسی ندارند ولی تعداد این موارد محدود است و به راحتی می توانید از آنها بگذرید.

 • اسماعیل
  یکشنبه 11 آذر 1397
  سلام
  کتاب" شکستن عادتهای کهنه " برای من دانلود مقدمه و‌بخش اول باز شده؛ آیا بقیه بخشها هنوز ترجمه نشده یا برای دانلود کل کتاب باید کار دیگه ای انجام بدم؟
  رویال مایند
    

  هر روز یک فصل جدید در سایت قرار داده می شود

 • مهشید
  یکشنبه 11 آذر 1397
  سلام و صبح بخیر .دوستان عزیزم در رویال مایند به خاطر کتاب دیسپنزا متشکرم .این کتاب عالی است .بدون شک شما از بهترینها در اموزش موفقیت هستید .سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما