دعای جذب ثروت و فراوانی

زمان مطالعه :10 دقیقه

چکیده این مطلب : در این مقاله، سه دعای زیبا، ساده و تاثیرگذار برای جذب ثروت و فراوانی، از زبان "جیک دوسی" عنوان شده است. با استفاده از این دعاها و تکرار روزانه‌‌ی آن‌‌ها، دروازه‌‌ی ورود ثروت به زندگی‌‌تان را باز کنید.


"دعای جذب ثروت و فراوانی"


 

 

اگر با خودمان صادق باشیم، پول و ثروت اکثر اوقات بخشی از رویاهای ما را به خودش اختصاص داده است. همه‌‌ی ما دوست داریم در یک خانه‌‌ی زیبا زندگی کنیم، یک ماشین خوب داشته باشیم و برای تعطیلات آخر سال به یک سفر عالی برویم؛ بدون آن که دغدغه‌‌ای اساسی برای تامین هزینه‌‌های آن داشته باشیم. حتی اگر خودمان آن چنان کم‌‌توقع باشیم که چیزی برای زندگی‌‌مان طلب نکنیم، باز هم به پول نیاز خواهیم داشت. برای آن که بتوانیم نیازهای عزیزان‌‌مان را به بهترین شکل پاسخ دهیم و رفاه و خوشبختی را برایشان به ارمغان بیاوریم. از آن مهم‌‌تر، برای آن که لذت بخشیدن به دیگران را تجربه کنیم و به انسان‌‌ها برای حل مشکلات مالی‌‌شان کمک کنیم.


احتمالاً شما هم مانند من در فرهنگی رشد یافته‌‌اید، که تاکید بر پول و ثروت را به عنوان یک وصله‌‌ی ناجور برای یک زندگی سعادتمندانه و شرافتمندانه می‌‌داند. علم بهتر است یا ثروت؟ پرسشی است که همه‌‌ی ما آن را از زمان کودکی‌‌مان به خاطر داریم. حتی ممکن است در رابطه با آن انشاء هم نوشته باشیم و من کاملاً به یاد دارم که قریب به اتفاق همکلاسی‌هایم و حتی خود من بدون هیچ مکثی علم را انتخاب می‌‌کردیم.


به راستی چرا؟ دلیل این انتخاب چه بود؟
آیا واقعاً هیچ‌کدام از ما ثروتمند شدن را دوست نداشتیم؟
یا به خاطر نگاه‌‌های سرزنش گرایانه‌‌ای بود که در اطراف‌‌مان احساس می‌کردیم؟ نگاه‌‌هایی که انگار زمزمه می‌‌کردند: «معلوم است که علم مهم‌‌تر است و ثروت ارزش چندانی ندارد!» 
همان نگاه‌‌هایی که سازنده‌‌ی باورهای اشتباه ما هستند.
همان باورهایی که در ذهن‌مان حک شده‌‌اند و زندگی‌‌مان را به گونه‌ای که اکنون هست، ساخته‌‌اند!

 

همه‌‌ی ما می‌‌توانیم ثروتمند باشیم و از آن لذت ببریم، دقیقاً همه‌ی ما! تنها باید قبول کنیم، این عقیده که اگر ثروت در کنار هر چیز دیگری روی یک ترازو قرار بگیرد، نمی‌‌تواند کفه‌‌ی آن را سنگین کند، باوری نادرست و ناشی از همان نگاه‌‌های گذشته است. در این مقاله قرار است با یکی از بهترین راهکارها در این زمینه آشنا شویم. راهکاری که جیک دوسی معتقد است با استفاده از آن توانسته به فراوانی مالی قابل توجهی دست یابد. 


 

دعا کردن، راهی به مقصد فراوانی:


به این جمله از جیک دوسی توجه کنید: «دعا کردن، یکی از موثرترین راه ها برای جذب ثروت است»


این جمله می‌‌تواند حسابی شما را خوشحال کند. زیرا از نظر اغلب افراد، ثروتمند شدن تنها به وسیله‌‌ی درخواست آن از وجود برتر یا کائنات، یک عمل ساده و راحت است که هرکسی قادر است آن را انجام دهد. اما نکته‌‌ی مهمی در این راهکار ساده‌‌ی کسب ثروت نهفته است که نباید از نظرتان پنهان بماند.


جیک دوسی معتقد است: «اغلب مردم نمی‌‌دانند چگونه درخواست‌‌شان را از وجود برتر بیان کنند!» و به همین خاطر تمام جزئیات لازم در این زمینه را در اختیار تمام کسانی که خواهان دانستن شیوه‌‌ی درست دعا کردن هستند، قرار داده است(مطالب و نکات مربوط به شیوه‌‌ی صحیح دعا کردن را می‌‌توانید در مقاله‌ی دعا راهی برای خلق خواسته‌ها مطالعه کنید برای مطالعه‌ی این مقاله اینجا را کلیک کنید).

 

در این مقاله جیک دوسی سه دعای منحصربه‌‌فرد و زیبا را عنوان کرده است که نه تنها تمام اصول در آن‌‌ها رعایت شده، بلکه بسیار ساده هستند و شما می‌‌توانید با استفاده از آن‌‌ها جریان ثروت و فراوانی را به زندگی‌‌تان دعوت کنید بدون آن که برای ساختن یک جمله‌‌ی صحیح و اصولی، به دردسر بیفتید. اما قبل از آن که دعاهای زیبای جیک دوسی را با هم بررسی کنیم، یادآوری یک موضوع مهم و بسیار حیاتی در مسیر دستیابی به خواسته‌ها خالی از لطف نخواهد بود:


این احساس شماست که سخن می‌‌گوید، نه کلمات‌‌تان!

 

اغلب افراد در مسیر رسیدن به خواسته‌‌هایشان، فریب کلمات خودشان را می‌‌خورند. شاید بپرسید چطور ممکن است کسی به وسیله‌‌ی گفته‌‌های خودش فریب بخورد؟! بگذارید مسئله را روشن کنم:

فردی را تصور کنید که تمام اصول دعا کردن به شیوه‌ی درست را می‌‌داند و به آن عمل می‌‌کند. اگر دعاهای او را بشنوید شما هم اعتراف خواهید کرد که همه چیز سر جای خودش است و تمامی جزئیات رعایت شده‌‌اند. اما شخص موردنظر به هیچ کدام از خواسته‌‌هایش دست نیافته و به شدت احساس ناامیدی و ناکامی می‌کند. خب اشکال کار کجاست؟


شاید حدس زده باشید. درست است که این فرد تمام اصول را در گفته‌‌هایش رعایت می‌‌کند؛ اما زمانی که نوبت به احساسات و باورهای درونی برسد، همه چیز تغییر کرده و تمام آن اصول رنگ می‌‌بازند. می‌‌گویند کلمات قدرتمند هستند و این سخن کاملاً به جاست. اما این قدرت از آنِ کلماتی است که احساسی در اعماق تک‌تک حروف آن‌‌ها نهفته است.
 

به طور مثال اگر شما در قلب‌‌تان شادی و شعف ناشی از شکرگزاری را احساس نکنید، زیباترین کلمات و جملات نیز کاری از پیش نخواهند برد. شما در همان قدم اول باقی خواهید ماند و دنیای اطراف‌‌تان که کاملاً مطابق با افکار و احساسات واقعی درون شماست، هیچ تغییری نخواهد کرد.

 


چرا احساسات، تا این اندازه مهم هستند؟

 

در هر لحظه از زندگی احساساتی از جانب شما به میدان کوانتومی ارسال می‌‌شود. احساساتی که سطح درک ناخودآگاه شما را تعیین می‌‌کند و زندگی شما را کنترل می‌‌کند. زمانی که شما احساساتی همسو با کلمات‌‌تان دارید، به جای آن که خواسته‌‌ی شما تنها از طریق کلمات و گفتار شما بیان شوند، از طریق فیزیولوژی و دستگاه عصبی‌‌تان بیان می‌‌شوند و این راه دعاهایتان را به واقعیت تبدیل می‌‌کند. چقدر شگفت‌انگیز! این سخن از جیک دوسی را همیشه به یاد داشته باشید:
 
«راز دستیابی به خواسته‌تان، احساس خوب است»
 
 

رازی که شما از همین لحظه آن را می‌‌دانید و چه کم لطفی بزرگی است در حق خودتان؛ اگر به آن عمل نکنید! حال که ذهن‌‌تان کاملاً آماده شده است، به سراغ سه دعای زیبا و منحصربه فرد از جیک دوسی می‌‌رویم تا شما هم هرچه زودتر، مانند خود او و تمام افرادی که از آموزه‌‌هایش پیروی می‌‌کنند، لذت تحقق آرزوها و دستیابی به خواسته‌هایتان را تجربه کنید. لذتی وصف ناپذیر!

 

 

اولین دعا برای جذب ثروت و فراوانی:


«خدایا، سپاسگزارم که زندگی مرا سرشار از فراوانی مالی کرده‌‌ای!»
 

جیک دوسی این جمله را به عنوان اولین نوع دعا برای جذب ثروت و فراوانی معرفی کرده است. همین جمله‌‌ی به ظاهر ساده و روان، نکات بسیار ارزشمندی درون خود دارد. اگر دقت کنید خواهید دید که این جمله با سپاسگزاری آغاز می‌‌شود.


شکرگزاری یکی از بهترین رویکردها برای نزدیک شدن به خواسته‌‌هاست. غالب افراد زمانی از خداوند سپاسگزاری می‌‌کنند که خواسته‌‌هایشان محقق شده باشد. آن‌‌ها در زمان شکرگزاری شادی زیاد و رضایتی قلبی را تجربه می‌‌کنند  و احساس بسیار خوبی دارند. چنین احساسی ارتعاش وجودی فرد را بالا برده و باعث جذب هرچه بیشتر اتفاقات و رخدادهای زیبا به زندگی او می‌‌شود.
 

زمانی که درخواست‌تان را با احساس شکرگزاری واقعی آغاز کنید، تمام آن احساس شادی و رضایت و بالا رفتن سطح ارتعاشی را که یک فرد در هنگام رسیدن به خواسته‌‌اش لمس می‌‌کند، تجربه خواهید کرد. درست است که خواسته‌‌تان هنوز محقق نشده است؛ اما زمانی که شما یقین دارید به خواسته‌‌تان دست می‌‌یابید و زندگی‌‌تان سرشار از فراوانی مالی خواهد شد، همان احساسی را خواهید داشت که در زمان دستیابی واقعی به خواسته‌‌تان، تجربه خواهید کرد. این همان چیزی است که جیک دوسی در عمق مفهوم این درخواست عنوان کرده است. به گفته‌‌ی او با تکرار این جمله شما احساس خوبی را که در صورت رسیدن به خواسته‌‌هایتان تجربه خواهید کرد، تمرین می‌‌کنید. یک تمرین روزانه برای ایجاد یک احساس خوب همیشگی!

 

نکته‌‌ی بسیار مهم دیگری که در این جمله وجود دارد، به کار بردن آن به زمان حال حاضر است. زیرا همه‌‌ی افراد باید به گونه‌‌ای درخواست‌‌شان را از خداوند و وجود برتر بخواهند که گویی هم‌‌اکنون صاحب آن هستند.  پس به جای آن که به خداوند التماس کنید و بگویید: «خدایا! لطفاً به من فراوانی مالی بده»، از جانب کسی سخن بگویید که در همین لحظه خواسته‌‌اش را دریافت کرده است. همین تفاوت به ظاهر ساده، همه چیز را تغییر خواهد داد. امتحانش کنید!

 

دعای جذب ثروت

              


دومین درخواست برای جذب ثروت و فراوانی: 


«فراوانی کائنات نامحدود است. پول هر روز از راه‌‌های مختلف به سمت من سرازیر می‌‌شود و من بسیار خوشبخت هستم!»


زمانی که این جمله را تکرار می‌‌کنید، با تمام وجودتان تصور کنید پول و فراوانی از راه‌‌های مختلف به سمت شما می‌‌آید. تصور کنید فروش‌‌تان چندین برابر شده و تعداد تماس‌‌های کاری موفقیت‌آمیزتان افزایش یافته است. تصور کنید در دفتر رئیس‌‌تان حضور دارید و خبر ترفیع شغلی‌‌تان را می‌‌شنوید و همکاران‌‌تان به شما تبریک می‌‌گویند.

 

آن چه در این جمله اهمیت زیادی دارد، این است که تصویر ذهنی‌‌تان با دعایی که بیان می‌‌کنید همخوانی داشته باشد. زیرا شما به وسیله‌‌ی این دعا تصاویر جدیدی را به کائنات ارسال می‌‌کنید. اگر به طور مداوم تکرار کنید که پول و فراوانی به سمت شما در حرکت است اما در ذهن‌‌تان تصویری از خودتان که درگیر مشکلات مالی هستید حک شده باشد، درخواست شما خنثی شده و هیچ چیز تغییر نخواهد کرد. همیشه مطمئن باشید که تصویر ذهنی‌‌تان با درخواستی که بیان می‌‌کنید، همسو و هم جهت است. در این صورت هیچ شکی نیست که درخواست‌تان به واقعیت تبدیل خواهد شد.

 

دعای جذب ثروت


سومین درخواست برای جذب ثروت و فراوانی:


«کائنات عزیز! به خاطر موفقیت مالی‌‌ام از تو ممنونم. پول به صورت غیر منتظره و معجزه‌آسا از راه‌های فراوانی به سمت من می‌آید و من از این بابت بسیار هیجان‌‌زده هستم.»


این جمله به گونه‌‌ای طراحی شده است تا نیروهای غیرمنتظره و معجزه‌آسا را به سمت شما فرا بخواند. نیروهایی که اگر به آن‌ها باور داشته باشید، اتفاقات شگفت‌انگیزی را برایتان رقم خواهند زد. اگر این جمله را بارها تکرار کردید و احساس نهفته در آن را در قلب‌تان ایجاد نمودید، هیچ‌جای تعجبی نخواهد داشت اگر از راه‌‌هایی که فکرش را هم نمی‌‌کنید فراوانی مالی به سراغ‌‌تان بیاید.

 

به طور مثال فروشی که 3 سال است در انتظار انجام آن هستید ناگهان اتفاق بیفتد. پولی که از فردی طلب داشته‌‌اید و هیچ امیدی به دریافتش نداشته‌‌اید ناگهان به حساب‌‌تان واریز شود و موقعیت کاری که مدت‌‌ها در انتظارش بوده‌‌اید، برایتان پیش بیاید. زمانی که شما با بیان این درخواست، نیروهای معجزه‌‌گر وجود برتر را فرا می‌‌خوانید، کاری که بسیاری از مردم آن را انجام نمی‌‌دهند زیرا به آن اعتقادی ندارند، هم‌زمانی‌ها و اتفاقات شگفت‌‌انگیز خودشان را به شما نشان خواهند داد. زیرا شما با باور و اعتقاد قلبی‌‌تان و تکرار هر روزه‌ی آن، این نیروها را به زندگی‌‌تان دعوت می‌‌کنید.

 

به یاد داشته باشید تمام انرژی گذشته و آینده، در لحظه‌‌ی اکنون حضور دارد و این یعنی تمام واقعیت‌‌های ممکن در دسترس شما خواهد بود. شاید در این لحظه پولی که به آن نیاز دارید را نداشته باشید اما لازم نیست نگران باشید. درخواست شما از مسیرهایی که شما هیچ اطلاعی از آن‌ها ندارید به سمت شما خواهد آمد و شما را غافلگیر خواهد کرد. البته به شرط آن که برای این اتفاق آماده باشید. باید به آن‌‌ها ایمان داشته باشید. باید آگاهانه نیروهای کائنات را به زندگی‌‌تان دعوت کنید و با تکرار آگاهانه‌ی این جمله، راه را برای ورود آن‌ها به زندگی‌‌تان هموار کنید.

 

دعای جذب ثروت


 

فراوانی مالی‌تان را بیش از این منتظر نگذارید:


از همین لحظه، گوشه‌‌ی دنجی در محل کار، پارک نزدیک به محل زندگی‌‌تان یا خانه‌‌ای که در آن زندگی می‌‌کنید، پیدا کنید و این مکان را به محلی مخصوص برای بیان خواسته‌‌هایتان از وجود برتر تبدیل کنید. کافیست تنها 5 دقیقه از وقت‌‌تان در روز را صرف دعا کردن برای جذب فراوانی کنید. تنها 5 دقیقه از 24 ساعت شبانه روز، در ازای ایجاد تغییراتی شگفت‌انگیز در اوضاع مالی زندگی‌‌تان! ساده‌‌تر از آن است که حتی تصورش را بکنید؛ اینطور نیست؟

پس شروع کنید؛ از همین امروز و از همین لحظه! 

 

به جریانی از زندگی که پشت سر گذاشته‌‌اید خوب فکر کنید.

آیا تا به حال تجربه‌ی درخواست از وجود برتر را به شیوه‌‌ای که جیک دوسی بیان کرده است، دارید؟ نتیجه‌ی آن چه بوده است؟ کدام یک از نعمت‌‌ها و مواهب کنونی زندگی‌‌تان، نتیجه‌‌ی درخواست‌‌هایی از کائنات است که به درستی بیان کرده‌‌اید؟ راهی که رفته‌‌اید بسیار ارزشمند است. پس تجربیات‌‌تان را با دوستانتان در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تا هم مروری دل‌‌انگیز باشد برای خودتان و هم شروعی وسوسه‌انگیز برای دیگران!

 

در ضمن می توانید عکس دعاهایی که در این مقاله آورده شده است دانلود کنید و آنها را پرینت بگیرید و یا به عنوان عکس پس زمینه در لپ تاپ و گوشی موبایل خود استفاده کنید:

 

فایل دانلودی دعای شماره 1: نسخه لپ تاپ -- نسخه موبایل

فایل دانلودی دعای شماره 2: نسخه لپ تاپ  -- نسخه موبایل

فایل دانلودی دعای شماره 3: نسخه لپ تاپ -- نسخه موبایل

 

برای ثبت نظرتان به پایین صفحه مراجعه کنید👇👇

 

سپیده دادخواه تهرانی
تیم تحقیقاتی و مقاله نویسی سایت رویال مایند


"دعای جذب ثروت و فراوانی"


 

 

اگر با خودمان صادق باشیم، پول و ثروت اکثر اوقات بخشی از رویاهای ما را به خودش اختصاص داده است. همه‌‌ی ما دوست داریم در یک خانه‌‌ی زیبا زندگی کنیم، یک ماشین خوب داشته باشیم و برای تعطیلات آخر سال به یک سفر عالی برویم؛ بدون آن که دغدغه‌‌ای اساسی برای تامین هزینه‌‌های آن داشته باشیم. حتی اگر خودمان آن چنان کم‌‌توقع باشیم که چیزی برای زندگی‌‌مان طلب نکنیم، باز هم به پول نیاز خواهیم داشت. برای آن که بتوانیم نیازهای عزیزان‌‌مان را به بهترین شکل پاسخ دهیم و رفاه و خوشبختی را برایشان به ارمغان بیاوریم. از آن مهم‌‌تر، برای آن که لذت بخشیدن به دیگران را تجربه کنیم و به انسان‌‌ها برای حل مشکلات مالی‌‌شان کمک کنیم.


احتمالاً شما هم مانند من در فرهنگی رشد یافته‌‌اید، که تاکید بر پول و ثروت را به عنوان یک وصله‌‌ی ناجور برای یک زندگی سعادتمندانه و شرافتمندانه می‌‌داند. علم بهتر است یا ثروت؟ پرسشی است که همه‌‌ی ما آن را از زمان کودکی‌‌مان به خاطر داریم. حتی ممکن است در رابطه با آن انشاء هم نوشته باشیم و من کاملاً به یاد دارم که قریب به اتفاق همکلاسی‌هایم و حتی خود من بدون هیچ مکثی علم را انتخاب می‌‌کردیم.


به راستی چرا؟ دلیل این انتخاب چه بود؟
آیا واقعاً هیچ‌کدام از ما ثروتمند شدن را دوست نداشتیم؟
یا به خاطر نگاه‌‌های سرزنش گرایانه‌‌ای بود که در اطراف‌‌مان احساس می‌کردیم؟ نگاه‌‌هایی که انگار زمزمه می‌‌کردند: «معلوم است که علم مهم‌‌تر است و ثروت ارزش چندانی ندارد!» 
همان نگاه‌‌هایی که سازنده‌‌ی باورهای اشتباه ما هستند.
همان باورهایی که در ذهن‌مان حک شده‌‌اند و زندگی‌‌مان را به گونه‌ای که اکنون هست، ساخته‌‌اند!

 

همه‌‌ی ما می‌‌توانیم ثروتمند باشیم و از آن لذت ببریم، دقیقاً همه‌ی ما! تنها باید قبول کنیم، این عقیده که اگر ثروت در کنار هر چیز دیگری روی یک ترازو قرار بگیرد، نمی‌‌تواند کفه‌‌ی آن را سنگین کند، باوری نادرست و ناشی از همان نگاه‌‌های گذشته است. در این مقاله قرار است با یکی از بهترین راهکارها در این زمینه آشنا شویم. راهکاری که جیک دوسی معتقد است با استفاده از آن توانسته به فراوانی مالی قابل توجهی دست یابد. 


 

دعا کردن، راهی به مقصد فراوانی:


به این جمله از جیک دوسی توجه کنید: «دعا کردن، یکی از موثرترین راه ها برای جذب ثروت است»


این جمله می‌‌تواند حسابی شما را خوشحال کند. زیرا از نظر اغلب افراد، ثروتمند شدن تنها به وسیله‌‌ی درخواست آن از وجود برتر یا کائنات، یک عمل ساده و راحت است که هرکسی قادر است آن را انجام دهد. اما نکته‌‌ی مهمی در این راهکار ساده‌‌ی کسب ثروت نهفته است که نباید از نظرتان پنهان بماند.


جیک دوسی معتقد است: «اغلب مردم نمی‌‌دانند چگونه درخواست‌‌شان را از وجود برتر بیان کنند!» و به همین خاطر تمام جزئیات لازم در این زمینه را در اختیار تمام کسانی که خواهان دانستن شیوه‌‌ی درست دعا کردن هستند، قرار داده است(مطالب و نکات مربوط به شیوه‌‌ی صحیح دعا کردن را می‌‌توانید در مقاله‌ی دعا راهی برای خلق خواسته‌ها مطالعه کنید برای مطالعه‌ی این مقاله اینجا را کلیک کنید).

 

در این مقاله جیک دوسی سه دعای منحصربه‌‌فرد و زیبا را عنوان کرده است که نه تنها تمام اصول در آن‌‌ها رعایت شده، بلکه بسیار ساده هستند و شما می‌‌توانید با استفاده از آن‌‌ها جریان ثروت و فراوانی را به زندگی‌‌تان دعوت کنید بدون آن که برای ساختن یک جمله‌‌ی صحیح و اصولی، به دردسر بیفتید. اما قبل از آن که دعاهای زیبای جیک دوسی را با هم بررسی کنیم، یادآوری یک موضوع مهم و بسیار حیاتی در مسیر دستیابی به خواسته‌ها خالی از لطف نخواهد بود:


این احساس شماست که سخن می‌‌گوید، نه کلمات‌‌تان!

 

اغلب افراد در مسیر رسیدن به خواسته‌‌هایشان، فریب کلمات خودشان را می‌‌خورند. شاید بپرسید چطور ممکن است کسی به وسیله‌‌ی گفته‌‌های خودش فریب بخورد؟! بگذارید مسئله را روشن کنم:

فردی را تصور کنید که تمام اصول دعا کردن به شیوه‌ی درست را می‌‌داند و به آن عمل می‌‌کند. اگر دعاهای او را بشنوید شما هم اعتراف خواهید کرد که همه چیز سر جای خودش است و تمامی جزئیات رعایت شده‌‌اند. اما شخص موردنظر به هیچ کدام از خواسته‌‌هایش دست نیافته و به شدت احساس ناامیدی و ناکامی می‌کند. خب اشکال کار کجاست؟


شاید حدس زده باشید. درست است که این فرد تمام اصول را در گفته‌‌هایش رعایت می‌‌کند؛ اما زمانی که نوبت به احساسات و باورهای درونی برسد، همه چیز تغییر کرده و تمام آن اصول رنگ می‌‌بازند. می‌‌گویند کلمات قدرتمند هستند و این سخن کاملاً به جاست. اما این قدرت از آنِ کلماتی است که احساسی در اعماق تک‌تک حروف آن‌‌ها نهفته است.
 

به طور مثال اگر شما در قلب‌‌تان شادی و شعف ناشی از شکرگزاری را احساس نکنید، زیباترین کلمات و جملات نیز کاری از پیش نخواهند برد. شما در همان قدم اول باقی خواهید ماند و دنیای اطراف‌‌تان که کاملاً مطابق با افکار و احساسات واقعی درون شماست، هیچ تغییری نخواهد کرد.

 


چرا احساسات، تا این اندازه مهم هستند؟

 

در هر لحظه از زندگی احساساتی از جانب شما به میدان کوانتومی ارسال می‌‌شود. احساساتی که سطح درک ناخودآگاه شما را تعیین می‌‌کند و زندگی شما را کنترل می‌‌کند. زمانی که شما احساساتی همسو با کلمات‌‌تان دارید، به جای آن که خواسته‌‌ی شما تنها از طریق کلمات و گفتار شما بیان شوند، از طریق فیزیولوژی و دستگاه عصبی‌‌تان بیان می‌‌شوند و این راه دعاهایتان را به واقعیت تبدیل می‌‌کند. چقدر شگفت‌انگیز! این سخن از جیک دوسی را همیشه به یاد داشته باشید:
 
«راز دستیابی به خواسته‌تان، احساس خوب است»
 
 

رازی که شما از همین لحظه آن را می‌‌دانید و چه کم لطفی بزرگی است در حق خودتان؛ اگر به آن عمل نکنید! حال که ذهن‌‌تان کاملاً آماده شده است، به سراغ سه دعای زیبا و منحصربه فرد از جیک دوسی می‌‌رویم تا شما هم هرچه زودتر، مانند خود او و تمام افرادی که از آموزه‌‌هایش پیروی می‌‌کنند، لذت تحقق آرزوها و دستیابی به خواسته‌هایتان را تجربه کنید. لذتی وصف ناپذیر!

 

 

اولین دعا برای جذب ثروت و فراوانی:


«خدایا، سپاسگزارم که زندگی مرا سرشار از فراوانی مالی کرده‌‌ای!»
 

جیک دوسی این جمله را به عنوان اولین نوع دعا برای جذب ثروت و فراوانی معرفی کرده است. همین جمله‌‌ی به ظاهر ساده و روان، نکات بسیار ارزشمندی درون خود دارد. اگر دقت کنید خواهید دید که این جمله با سپاسگزاری آغاز می‌‌شود.


شکرگزاری یکی از بهترین رویکردها برای نزدیک شدن به خواسته‌‌هاست. غالب افراد زمانی از خداوند سپاسگزاری می‌‌کنند که خواسته‌‌هایشان محقق شده باشد. آن‌‌ها در زمان شکرگزاری شادی زیاد و رضایتی قلبی را تجربه می‌‌کنند  و احساس بسیار خوبی دارند. چنین احساسی ارتعاش وجودی فرد را بالا برده و باعث جذب هرچه بیشتر اتفاقات و رخدادهای زیبا به زندگی او می‌‌شود.
 

زمانی که درخواست‌تان را با احساس شکرگزاری واقعی آغاز کنید، تمام آن احساس شادی و رضایت و بالا رفتن سطح ارتعاشی را که یک فرد در هنگام رسیدن به خواسته‌‌اش لمس می‌‌کند، تجربه خواهید کرد. درست است که خواسته‌‌تان هنوز محقق نشده است؛ اما زمانی که شما یقین دارید به خواسته‌‌تان دست می‌‌یابید و زندگی‌‌تان سرشار از فراوانی مالی خواهد شد، همان احساسی را خواهید داشت که در زمان دستیابی واقعی به خواسته‌‌تان، تجربه خواهید کرد. این همان چیزی است که جیک دوسی در عمق مفهوم این درخواست عنوان کرده است. به گفته‌‌ی او با تکرار این جمله شما احساس خوبی را که در صورت رسیدن به خواسته‌‌هایتان تجربه خواهید کرد، تمرین می‌‌کنید. یک تمرین روزانه برای ایجاد یک احساس خوب همیشگی!

 

نکته‌‌ی بسیار مهم دیگری که در این جمله وجود دارد، به کار بردن آن به زمان حال حاضر است. زیرا همه‌‌ی افراد باید به گونه‌‌ای درخواست‌‌شان را از خداوند و وجود برتر بخواهند که گویی هم‌‌اکنون صاحب آن هستند.  پس به جای آن که به خداوند التماس کنید و بگویید: «خدایا! لطفاً به من فراوانی مالی بده»، از جانب کسی سخن بگویید که در همین لحظه خواسته‌‌اش را دریافت کرده است. همین تفاوت به ظاهر ساده، همه چیز را تغییر خواهد داد. امتحانش کنید!

 

دعای جذب ثروت

              


دومین درخواست برای جذب ثروت و فراوانی: 


«فراوانی کائنات نامحدود است. پول هر روز از راه‌‌های مختلف به سمت من سرازیر می‌‌شود و من بسیار خوشبخت هستم!»


زمانی که این جمله را تکرار می‌‌کنید، با تمام وجودتان تصور کنید پول و فراوانی از راه‌‌های مختلف به سمت شما می‌‌آید. تصور کنید فروش‌‌تان چندین برابر شده و تعداد تماس‌‌های کاری موفقیت‌آمیزتان افزایش یافته است. تصور کنید در دفتر رئیس‌‌تان حضور دارید و خبر ترفیع شغلی‌‌تان را می‌‌شنوید و همکاران‌‌تان به شما تبریک می‌‌گویند.

 

آن چه در این جمله اهمیت زیادی دارد، این است که تصویر ذهنی‌‌تان با دعایی که بیان می‌‌کنید همخوانی داشته باشد. زیرا شما به وسیله‌‌ی این دعا تصاویر جدیدی را به کائنات ارسال می‌‌کنید. اگر به طور مداوم تکرار کنید که پول و فراوانی به سمت شما در حرکت است اما در ذهن‌‌تان تصویری از خودتان که درگیر مشکلات مالی هستید حک شده باشد، درخواست شما خنثی شده و هیچ چیز تغییر نخواهد کرد. همیشه مطمئن باشید که تصویر ذهنی‌‌تان با درخواستی که بیان می‌‌کنید، همسو و هم جهت است. در این صورت هیچ شکی نیست که درخواست‌تان به واقعیت تبدیل خواهد شد.

 

دعای جذب ثروت


سومین درخواست برای جذب ثروت و فراوانی:


«کائنات عزیز! به خاطر موفقیت مالی‌‌ام از تو ممنونم. پول به صورت غیر منتظره و معجزه‌آسا از راه‌های فراوانی به سمت من می‌آید و من از این بابت بسیار هیجان‌‌زده هستم.»


این جمله به گونه‌‌ای طراحی شده است تا نیروهای غیرمنتظره و معجزه‌آسا را به سمت شما فرا بخواند. نیروهایی که اگر به آن‌ها باور داشته باشید، اتفاقات شگفت‌انگیزی را برایتان رقم خواهند زد. اگر این جمله را بارها تکرار کردید و احساس نهفته در آن را در قلب‌تان ایجاد نمودید، هیچ‌جای تعجبی نخواهد داشت اگر از راه‌‌هایی که فکرش را هم نمی‌‌کنید فراوانی مالی به سراغ‌‌تان بیاید.

 

به طور مثال فروشی که 3 سال است در انتظار انجام آن هستید ناگهان اتفاق بیفتد. پولی که از فردی طلب داشته‌‌اید و هیچ امیدی به دریافتش نداشته‌‌اید ناگهان به حساب‌‌تان واریز شود و موقعیت کاری که مدت‌‌ها در انتظارش بوده‌‌اید، برایتان پیش بیاید. زمانی که شما با بیان این درخواست، نیروهای معجزه‌‌گر وجود برتر را فرا می‌‌خوانید، کاری که بسیاری از مردم آن را انجام نمی‌‌دهند زیرا به آن اعتقادی ندارند، هم‌زمانی‌ها و اتفاقات شگفت‌‌انگیز خودشان را به شما نشان خواهند داد. زیرا شما با باور و اعتقاد قلبی‌‌تان و تکرار هر روزه‌ی آن، این نیروها را به زندگی‌‌تان دعوت می‌‌کنید.

 

به یاد داشته باشید تمام انرژی گذشته و آینده، در لحظه‌‌ی اکنون حضور دارد و این یعنی تمام واقعیت‌‌های ممکن در دسترس شما خواهد بود. شاید در این لحظه پولی که به آن نیاز دارید را نداشته باشید اما لازم نیست نگران باشید. درخواست شما از مسیرهایی که شما هیچ اطلاعی از آن‌ها ندارید به سمت شما خواهد آمد و شما را غافلگیر خواهد کرد. البته به شرط آن که برای این اتفاق آماده باشید. باید به آن‌‌ها ایمان داشته باشید. باید آگاهانه نیروهای کائنات را به زندگی‌‌تان دعوت کنید و با تکرار آگاهانه‌ی این جمله، راه را برای ورود آن‌ها به زندگی‌‌تان هموار کنید.

 

دعای جذب ثروت


 

فراوانی مالی‌تان را بیش از این منتظر نگذارید:


از همین لحظه، گوشه‌‌ی دنجی در محل کار، پارک نزدیک به محل زندگی‌‌تان یا خانه‌‌ای که در آن زندگی می‌‌کنید، پیدا کنید و این مکان را به محلی مخصوص برای بیان خواسته‌‌هایتان از وجود برتر تبدیل کنید. کافیست تنها 5 دقیقه از وقت‌‌تان در روز را صرف دعا کردن برای جذب فراوانی کنید. تنها 5 دقیقه از 24 ساعت شبانه روز، در ازای ایجاد تغییراتی شگفت‌انگیز در اوضاع مالی زندگی‌‌تان! ساده‌‌تر از آن است که حتی تصورش را بکنید؛ اینطور نیست؟

پس شروع کنید؛ از همین امروز و از همین لحظه! 

 

به جریانی از زندگی که پشت سر گذاشته‌‌اید خوب فکر کنید.

آیا تا به حال تجربه‌ی درخواست از وجود برتر را به شیوه‌‌ای که جیک دوسی بیان کرده است، دارید؟ نتیجه‌ی آن چه بوده است؟ کدام یک از نعمت‌‌ها و مواهب کنونی زندگی‌‌تان، نتیجه‌‌ی درخواست‌‌هایی از کائنات است که به درستی بیان کرده‌‌اید؟ راهی که رفته‌‌اید بسیار ارزشمند است. پس تجربیات‌‌تان را با دوستانتان در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تا هم مروری دل‌‌انگیز باشد برای خودتان و هم شروعی وسوسه‌انگیز برای دیگران!

 

در ضمن می توانید عکس دعاهایی که در این مقاله آورده شده است دانلود کنید و آنها را پرینت بگیرید و یا به عنوان عکس پس زمینه در لپ تاپ و گوشی موبایل خود استفاده کنید:

 

فایل دانلودی دعای شماره 1: نسخه لپ تاپ -- نسخه موبایل

فایل دانلودی دعای شماره 2: نسخه لپ تاپ  -- نسخه موبایل

فایل دانلودی دعای شماره 3: نسخه لپ تاپ -- نسخه موبایل

 

برای ثبت نظرتان به پایین صفحه مراجعه کنید👇👇

 

سپیده دادخواه تهرانی
تیم تحقیقاتی و مقاله نویسی سایت رویال مایند
مقالات پیشنهادی

نظر شما درباره این مطلب

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت رویال مایند ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت رویال مایند رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام