مجموعه سابلیمینال

سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال پیام زیر آستانه حسی (زیر آستانه شنوایی) است و شما پیام های سابلیمینال را نمی شنوید و فقط صدای موسیقی را می شنوید.  این پیام ها تنها برای ضمیر ناخودآگاه، قابل درک است. در حین پخش شدن فایل ها سابلیمینال  نیازی به تمرکز روی  آنها نیست. پس در حین انجام کارهای روزمره خود هم می توانید از این فایل ها استفاده کنید.  پیام‌های سابلیمینال، ضمیر ناخوداگاه را برای رسیدن به موفقیت و کنار گذاشتن رفتارها و عادت های محدود کننده ای که مانع خوشبختی و شادی شماست دوباره برنامه ریزی می کنند. حواس پنجگانه شما دائما در حال ارسال اطلاعات جدید به مغز تان هستند. اما این تنها راه برای رسیدن اطلاعات به مغز انسان نیست. روش دیگری که مغز اطلاعات را دریافت می کند، دریافت اطلاعات به وسیله ناخودگاه افراد است. این کار و دریافت اطلاعات توسط ضمیر ناخوداگاه و به وسیله پیام های پنهان یا همان پیام های سابلیمینال انجام می شود.

شما این توانایی را دارید که با کمک قدرت ذهن، تغییری باورنکردنی در زندگی خود ایجاد کند. پیام های سابلیمینال القائات پنهان مثبت را وارد ضمیر ناخودآگاه شما می کنند. ذهن آگاه تنها موسیقی را از طریق حس شنوایی درک می کند. اما اتفاقات مهم‌تر و اصل ماجرا جای دیگری اتفاق می افتد. با گوش دادن مداوم به فایل‌های سابلیمینال و تکرار روزانه آن‌ها پیشنهادات و تلقینات مثبت وارد ضمیر ناخودآگاه شما می‌شود و شما روز به روز به اهدافتان نزدیک‌تر می‌شوید.

 

✅ هنگام گوش دادن به فایل‌های سابلیمینال به نکات زیر توجه کنید:

  • فایل‌های سابلیمینال را در هر حالتی می‌توان گوش داد و نیاز به تمرکز ندارد.
  • پیشنهاد ما این است که شب‌ها 10 دقیقه قبل از خواب به این فایل‌ها گوش دهید و در حین گوش دادن به آن ها وفور ثروت و فراوانی و خوشبختی را در جنبه‌های مختلف زندگی‌تان تجسم و تصویرسازی کنید.
  • صدای سابلیمینال را زیاد نکنید. بعضی افراد به گمان خود برای تأثیرگذاری بیشتر به اشتباه صدای سابلیمینال را زیاد می‌کنند. این کار را نکنید چرا که فقط موجب سر دردتان می‌شود. فایل‌های سابلیمینال را بهتر است با صدای متعادل گوش دهید. در واقع صدایی که به شما احساس راحتی بدهد نه خیلی بلند و نه خیلی کم.
  •  قبل و بعد از گوش دادن به سابلیمینال آب بنوشید. اگر در کنار کم‌آبی به سابلیمینال گوش دهید به دلیل فعالیت مغزی، کم‌آبی باعث بالا رفتن حرارت مغز می‌شود و نتیجه‌ای جز سردرد برای فرد ندارد هنگام گوش دادن به سابلیمینال مغز بیشتر از هروقت دیگری به آب نیاز دارد.   پس حتما آب بنوشید تا مغز به درستی فعالیت کند و تأثیر سابلمینال به بهترین حد خود برسد.

توجه: سابلیمینال پیام زیر آستانه حسی (زیر آستانه شنوایی) است و شما پیام های سابلیمینال را نمی شنوید و فقط صدای موسیقی را می شنوید.  این پیام ها تنها برای ضمیر ناخودآگاه، قابل درک است. در حین پخش شدن فایل های سابلیمینال نیازی به تمرکز روی  آنها نیست. پس در حین انجام کارهای روزمره خود هم می توانید از این فایل ها استفاده کنید. البته پیشنهاد ما این است که شب‌ها 10 دقیقه قبل از خواب به این فایل ها گوش دهید و در حین گوش دادن به آنها فراوانی، ثروت و خوشبختی را در جنبه های مختلف زندگی‌تان تجسم و تصویرسازی کنید.