راز اعداد فرشتگان (عدد 8383)

زمان مطالعه :10 دقیقه

چکیده این مطلب : اگر بخواهید متوجه معنا و مفهوم عدد فرشته‌ای شوید که توسط قلمروهای برتر برای‌تان ارسال شده‌ است، ابتدا باید معنا و مفهوم نمادین این عدد فرشته را درک کنید. اعداد فرشته نمادهای متفاوتی دارند، بنابراین حامل پیام‌های مختلفی از جانب فرشتگان نگهبان برای ما هستند.

 

راز اعداد فرشتگان (عدد 8383)

 

 

 • آیا تا به حال تجربه‌ی روبرو شدن با عدد 8383 را به دفعات داشته‌اید؟

 • آیا متوجه ارتباطی بین این اعداد خاص با زندگی‌تان شده‌اید؟

 

- عدد فرشته شماره 8383، معنا و مفهوم و نمادگرایی:

افراد همیشه عاشق تعبیر کردن و تفسیر کردن معانی نهفته در اعداد بوده‌اند. اعداد و ارقام همواره توجه افراد بسیاری را به سوی خود جلب کرده‌اند؛ زیرا همواره این باور وجود داشته که اعداد و ارقام بیانگر حقایق بسیاری در مورد زندگی ما هستند. در واقع باور بر این است که اعداد واسطه‌ای برای برقرار شدن ارتباط میان ما و نیروهای برتر هستند. در صورتی ‌که به نیروهای الهی یا نیروهای برتر باور دارید، می‌توانید اعداد فرشته را ببینید. فرشتگان نگهبان به واسطه ارسال کردن اعداد فرشته مختلف پیام‌های مختلفی را برای ما ارسال کرده و ما را در انجام کارهایمان یاری و حمایت می‌کنند. 

اگر بخواهید متوجه معنا و مفهوم عدد فرشته‌ای شوید که توسط قلمروهای برتر برای‌تان ارسال شده‌ است، ابتدا باید معنا و مفهوم نمادین این عدد فرشته را درک کنید. اعداد فرشته نمادهای متفاوتی دارند، بنابراین حامل پیام‌های مختلفی از جانب فرشتگان نگهبان برای ما هستند. در این مقاله در خصوص عدد فرشته‌ شماره 8383 صحبت می‌کنیم. ابتدا با معنی و مفهوم این عدد آشنا می‌شویم، بعد به معانی نهفته و نمادگرایی آن می‌پردازیم، و در بخش بعد با مفهوم این عدد فرشته در روابط عاشقانه آشنا می‌شویم. پس از آنکه با چند حقیقت جالب در مورد این عدد فرشته آشنا شدیم، علت و دلایل پدیدار شدن این عدد را در زندگیمان بررسی می‌کنیم. 


- عدد فرشته شماره 8383 به چه معنا است؟

عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ از ترکیب اعداد فرشته‌ شماره 3، 8، 83، 383 و 838 تشکیل شده‌ است. اعداد فرشته شماره  3، 8 و 83، هر کدام دو بار در این عدد فرشته پدیدار شده‌اند. برای تفسیر عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ باید معنی تک‌تک اعداد فرشته تشکیل ‌دهنده‌ آن را دریافت کرد و سپس بر حسب شرایط و موقعیت یک تفسیر کلی برحسب تعداد دفعات تکرار این عددها تعریف کرد. 

عدد فرشته‌ شماره 3 به صلح و هماهنگی مربوط است. این عدد تأکید می‌کند بیشتر باید روی خود و خواسته‌ها و نیازهایمان تمرکز کنیم. عدد فرشته‌ شماره 8 نمادی از کارما، فراوانی، و موفقیت است. گاهی اوقات این عدد می‌تواند نمادی از قدرت و خرد درونی و فردی باشد. اگر این عدد فرشته عدد فرشته شماست، مهارت‌های ارتباطی بسیار خوبی دارید و دقیقاً می‌دانید چگونه خود را ابراز کنید. دو عدد فرشته‌ شماره ۳ و ۸ مهمترین نقش را در معنای عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ دارند، اما نباید از نقش و اهمیت عدد فرشته‌ شماره ۸۳ نیز غافل شد.

 

 عدد فرشته بسیار قدرتمند 83، نمادی از قدرت و انگیزه‌ای است

که توسط فرشتگان و قلمرو معنوی به شما بخشیده می‌شود

تا هرچه زودتر به اهداف‌تان دست پیدا کنید.

 

فرشتگان الهی به شما انگیزه می‌دهند تا از مهارت‌ها و استعدادهای‌تان استفاده کنید؛ زیرا شانس بسیار بالایی برای دستیابی به موفقیت دارید. شما فردی بسیار خلاق هستید و باید از خلاقیت خود به بهترین شکل و شیوه استفاده کنید. آینده‌ زیبایی پیش روی‌تان است و باید تلاش کنید آن را به بهترین شکل به دست بیاورید. نگران نباشید فرشتگان نگهبان در این مسیر همراه‌تان هستند و به بهترین شکل هدایت و حمایت‌تان می‌کنند. اگر راهنمایی فرشتگان نگهبان را بپذیرید هرگز اشتباه نمی‌کنید. 

عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ نشان می‌دهد همواره مورد توجه و عنایت فرشتگان نگهبان هستید. آنها دوست‌تان دارند و شما را فردی شگفت‌انگیز می‌دانند، به ‌همین دلیل این عدد فرشته را برای‌تان ارسال کرده‌اند. در ادامه با معانی و مفاهیم نهفته در پس این عدد فرشته آشنا می‌شوید. 


- معانی نهفته و نمادگرایی عدد فرشته شماره 8383: 

اگر عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ به‌ دفعات در مقابل دیدگان‌تان پدیدار می‌شود نشان‌ دهنده این است که به‌ زودی آرامش را لمس می‌کنید و از زندگی لذت می‌برید. این عدد از قلمروی معنوی و ازسوی فرشتگان نگهبان برای‌تان ارسال شده‌ است و نشان می‌دهد از نظر فرشتگان فردی محبوب هستید. آنها بسیار دوست‌تان دارند و می‌خواهند نتیجه تلاش‌ها و سخت‌کوشی‌تان را بدهند. شما تا به‌ حال فردی بسیار مهربان و سخاوتمند بوده‌اید، به ‌همین دلیل فرشتگان نگهبان می‌خواهند این نیکی را با راهنمایی کردن و کمک کردن در رسیدن به اهداف برای‌تان جبران کنند.

معانی مخفی بسیاری در پس عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ پنهان شده‌ است بنابراین درک معنای واقعی این عدد همیشه کار آسانی نیست. اما با اطمینان این مطلب را می‌گوییم که این عدد بیان می‌کند فرشتگان نگهبان همواره کنارتان هستند و آماده‌اند تا شما را در تمام این سختی‌ها و چالش‌ها راهنمایی و حمایت کنند. آنها هرگز اجازه نمی‌دهند زمین بخورید. به علاوه، نه‌ تنها باید روی کمک و راهنمایی فرشتگان حساب کنید، بلکه مهم‌تر از آن باید به نیروی درونی خود و همچنین مهارت‌ها و استعدادهای‌تان تکیه کنید تا به موفقیت برسید و تمام اهداف‌تان را محقق کنید.

 

مثبت اندیش باشید تا نعمت و فراوانی را به زندگی خود جذب کنید.

 

شاید عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ زمانی پدیدار شود که غمگین هستید و در افکار منفی فرورفته‌اید. در این شرایط فرشتگان با ارسال کردن این عدد کمک می‌کنند تا از غم و ناراحتی رها شده و به جلو حرکت کنید. پدیدار شدن این عدد فرشته نشانه آن است که به ‌زودی موفقیت را در آغوش می‌گیرید و در چند قدمی رسیدن به این گنجینه هستید. پس دست از تلاش برندارید و اجازه ندهید ناامیدی بر شما غلبه کند. در ادامه به ارتباط میان این عدد فرشته و روابط عاشقانه می‌پردازیم. 


- عدد فرشته شماره 8383 در روابط عاشقانه به چه معنا است؟

چنانچه غمگین هستید و برخلاف سایر دوستان‌تان شریکی ندارید نگران نباشید. بهترین کاری که می‌کنید این است که به اطراف‌تان نگاهی بیاندازید چون شاید جایی عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ در انتظارتان باشد! پس اگر متوجهش شدید خوشحال باشید، زیرا به زودی زندگی عاشقانه‌تان دگرگون می‌شود. احتمالاً با فرد مورد علاقه‌تان دیدار می‌کنید و رابطه‌ خیلی خوبی با او برقرار می‌کنید. شاید به ‌نظر برسد تلاش‌های‌تان در یافتن شریک روحی بی‌نتیجه می‌ماند، اما ناامید نباشید و دست از تلاش برندارید.

 

اگر فردی برای شما مناسب نباشد، جهان هستی برای کمک به شما

آنها را در شرایطی قرار می‌دهد تا درونشان را برای‌تان آشکار کنند.

 

اگر فکر می‌کنید ضعف دارید بهتر است در وهله اول آن را به ‌خوبی بشناسید و بعد روی آن کار کنید. بهترین راه برای جذب کردن ایده‌آل‌ترین شریک این است که روی خود کار کرده و خود را به بهترین نسخه‌ ممکن‌تان تبدیل کنید. دراین‌صورت افراد و موقعیت‌های بسیار خاصی نصیب‌تان می‌شود. حال به حقایقی جالب در خصوص عدد فرشته‌ شماره 8383 می‌پردازیم. 

 


- چند حقیقت جالب در مورد عدد فرشته شماره 8383:

عدد فرشته شماره 8383 از ترکیب اعداد فرشته شماره 3، 8، و 83 تشکیل شده است که هر کدام ۲ بار در این عدد فرشته ظاهر شده‌اند و اهمیتی دو چندان در تعبیر و تفسیر کلی این عدد فرشته پیدا می‌کنند. به علاوه، عدد فرشته شماره 383 و 838 هم در عدد فرشته شماره 8383 یافت می‌شوند و بر معنا و مفهوم آن تاثیر می‌گذارند. پس به منظور درک و تفسیر معنا و مفهوم عدد فرشته شماره 8383 لازم است با معنا و مفهوم تک تک این اعداد فرشته آشنا شده و در نهایت با جمع بندی آنها به تعبیر و تفسیر درستی از معنا و مفهوم این عدد فرشته دست پیدا کنیم. 

ابتدا به عدد فرشته شماره 3 می‌پردازیم. عدد فرشته شماره 3 نماد سه گانگی یا تثلیث است که به بدن، روح و ذهن اشاره دارد. علاوه بر این باید خاطر نشان کرد عدد فرشته شماره 3 با رفاه و موفقیت طنین انداز می‌شود. به این معنی که اگر عدد فرشته شماره 3 در زندگی شما ظاهر شود، این فرصت را دارید تا از نظر روحی، عاطفی و از نظر هر حس دیگری رشد کنید. عدد فرشته شماره 3، نماد شادی و خلاقیت نیز هست. افراد دارای عدد فرشته شماره 3، معمولاً به حرفه و وظایف خود بسیار پایبند هستند. 

عدد فرشته شماره 3 را نماد خوشبختی و خوش شانسی می‌دانند، پس اگر این عدد را دارید، به خوش‌شانسی خود ایمان بیاورید. تعبیر دیدن عدد فرشته شماره 3 در هر موقعیتی، اینگونه است که در حال حاضر در مسیر درستی قرار گرفته‌اید و انتخاب‌های خوبی در زندگی خود داشته‌اید. تنها باید اعتماد به خویشتن را تقویت کرده و به توانایی‌های‌تان باور داشته باشید. این عدد بیانگر حضور فرشتگان در اطراف‌تان است. فرشتگان نگهبان به زندگی‌تان وارد شده‌اند تا حمایت‌تان کنند و یاری‌ رسان‌تان باشند، بنابراین باید توجه ویژه‌ای به حضورشان داشته باشید. 

حال به عدد فرشته شماره 8 می‌پردازیم. این عدد فرشته نمایانگر سود مالی است که به ‌زودی در انتظارتان است و نشان ‌دهنده بهبود وضعیت مالی شما در آینده نه ‌چندان دور است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سخت ‌کار کنید و به موفقیت‌تان ایمان داشته باشید. (برای دستیابی به ثروت، بهبود وضعیت مالی و ایجاد ذهنیت رفاه و فراوانی پیشنهاد ما به شما دوره‌ی فوق‌العاده "میراث باب پراکتور" (کلیک کنید)، می‌باشد. این دوره برای تمام کسانی است که کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را مطالعه کرده‌اند، اما هنوز نتوانسته‌اند کدی را که در صفحات این کتاب در میان جملات پنهان شده است، پیدا کنند.)

عدد فرشته شماره 8 بیانگر موارد متعددی در خصوص شخصیت و حتی منعکس کننده حقایقی از زندگی، وجود، روح، جسم، عواطف و احساسات، ذهنیت و طرز فکرتان است. عدد فرشته شماره 8، یک عدد فرشته پایدار، قدرتمند و با ارتعاشاتی قوی است. جست و جوی صلح و نظم، هارمونی و هماهنگی، تعادل، قدرت قضاوت و برخورداری از شهود، عدالت، کمال گرایی و میل به تحت کنترل درآوردن امور به ویژه در مسائل مادی، برخی از رایج‌ترین ویژگی‌های افرادی است که با شماره 8 به دنیا می‌آیند و یا این شماره عدد فرشته آن‎هاست.

عدد فرشته شماره 8 منعکس کننده میل ذاتی همه انسان‌ها به اجرای قوانین و مقررات، و حکمرانی بر موارد موجود در قلمرو زمین و قلمرو فیزیکی و مرئی است. عدد فرشته شماره 8، عددی است که هم با ارتعاشات مربوط به «بخشیدن» و هم «دریافت کردن» طنین انداز می‌‎شود. این عدد فرشته نشان دهنده این است که همه چیز در زندگی در چرخش است و هر عملی عواقب خوب یا بد خود را به همراه دارد. عدد فرشته شماره 8 نشان دهنده راه‌حل‌های عملی، عموماً عملگرا بودن، داشتن انگیزه فوق العاده، حرفه‌ای بودن، فداکاری، و نیاز به ثبات و امنیت است. 

 

با انگیزه بودن هیچ هزینه‌ای برای‌تان ندارد

اما می‌تواند همه چیز را برای‌ شما فراهم کند.


عدد فرشته شماره 8 با خرد درونی، قدرت، پول و حقیقت طنین انداز می‌شود. این عدد می‌گوید به اندازه کافی قوی باشید تا بر همه موانع موجود بر سر راه‌تان غلبه کنید. علاوه بر این، عدد فرشته شماره 8 با اعتماد به نفس، صبر، ثبات و استقلال در ارتباط است. گاهی اوقات این عدد با کارما هم در ارتباط است و همین امر موجب قدرتمندتر شدنش می‌شود. عدد فرشته شماره 8 نمادی از کنترل و سلطه است. این عدد بیانگر این است که اگر سخت کار کنید، پاداش سخت کوشی خود را دریافت خواهید کرد. در غیر این صورت چیزی عایدتان نخواهد شد. اصل عدد فرشته شماره 8 ساده است و درک آن دشوار نیست. 

عدد فرشته شماره 8 هرگز بی فکر، بی پروا یا غیر مسئول نیست؛ یعنی خصوصیاتی که بیشتر منعکس کننده جنبه‌های مادی زندگی یک فرد هستند. بنابراین، افرادی با عدد فرشته شماره 8، می‌توانند به خوبی از خود مراقبت کنند. آن‌ها همچنین می‌دانند چگونه راه‌هایی برای تأمین نیاز خود و کسانی که از آن‎ها مراقبت می‌کنند، پیدا کنند. آن‎ها می‌دانند تمام این اهداف نیاز به صبر پیشه کردن، تلاش کردن، و داشتن پشتکار و قدرت دارند. این افراد هرگز به راحتی دلسرد، بی انگیزه یا تحریک نمی‌شوند.

افرادی که عدد 8 را در عدد فرشته خود دارند، به هیچ عنوان دوست ندارند تحت کنترل باشند، آن‌ها ترجیح می‌دهند رهبرانی باشند که دیگران پیروشان باشند. این افراد می‌‏توانند در تحمیل کردن عقاید خود به دیگران کاملا مغرور و سرسخت شوند. آن‎ها به سختی به اشتباهاتشان اعتراف می‌کنند. درست مانند همه ما، این افراد نسبت به شکست خوردن حساس هستند؛ خصوصا زمانی که این شکست در حوزه حرفه‌ای یا در امور مالیشان باشد. این افراد عموماً باهوش، عمل گرا و با درایت هستند. 

عدد فرشته‌ شماره ۸ نشان‌ دهنده آن است که فرصت‌های بزرگی در زندگی در انتظارتان است. این عدد فرشته نشان‌ دهنده یک انرژی انگیزشی قدرتمند است. این عدد، عدد عدالت و برتری در نظر گرفته می‌شود. عدد فرشته شماره ۸ به قدرت و اراده مربوط است. از جمله شناخته ‌شده‌ترین ویژگی‌های عدد فرشته شماره ۸ نیاز شدید به وجود مادی و زمینی است. کسانی که این عدد فرشته را دارند اشتیاق زیادی برای دستیابی به موفقیت دارند. آنها می‌خواهند اهدافشان را تکمیل کنند و در این کار موفق می‌شوند.

افرادی که عدد فرشته‌ شماره ۸ دارند شخصیتی متعالی دارند و در رسیدن به اهدافشان بسیار سخت‌کوش و سرسخت هستند. این افراد اراده‌ای آهنین دارند و بسیار جاه‌طلب هستند. آنها شدیداً عاشق موفقیت هستند و به‌ همین دلیل صرف‌نظر از سختی یا آسانی کار برای رسیدن به اهدافشان هر آنچه را که باید انجام داده و هر مانعی را از سر راه برمی‌دارند. آن‌ها هدف را می‌بینند، سپس با شتاب به سوی آن حرکت می‌کنند و اجازه نمی‌دهند کسی سد راهشان شود. از آن‌جایی‌ که این افراد بسیار مستقل و خودساخته هستند و توانایی سازمان‌دهی بالایی دارند، بنابراین به سمت موفقیت در حرکت هستند، همواره اهداف و آرزوهای بزرگی در سر می‌پروراند و به‌ دنبال دست یافتن به بهترین‌ها و خاص‌ترین‌ها هستند.

این افراد به‌ راحتی تحت تأثیر احساساتشان قرار نمی‌گیرند و به‌ همین دلیل به‌ راحتی از مسیر خود منحرف نمی‌شوند. زمانی‌ که قرار است تصمیمی بگیرند به‌ دقت جوانب مختلف این تصمیم را بررسی می‌کنند و نتایج احتمالی آن را تجزیه‌ و تحلیل می‌کنند، به این صورت از خطا کردن و اشتباه کردن در امان می‌مانند. از آن‌جایی‌ که این افراد کنترل کاملی بر زندگی فردی و حرفه‌ای خود دارند می‌دانند در هر موقعیتی چطور رفتار کنند و چه واکنشی نشان دهند. افرادی که عدد فرشته‌ شماره ۸ دارند، گاهی رفتارهای متکبرانه از خود نشان می‌دهند، و به همین دلیل دیگران نمی‌توانند به‌ سادگی با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

افراد با عدد فرشته‌ شماره ۸ خواستار ضریب بالای امنیتی در زندگی‌شان هستند. این افراد از خرد و هوش سرشاری برخوردارند و تمام نبوغ خود را برای رسیدن به اهدافشان به کار می‌گیرند. عطش سیری‌ناپذیر آن‌ها در جاه‌طلبی و دستیابی به موفقیت گاهی باعث می‌شود به‌ منظور برآورده کردن خواسته‌هایشان از دیگران سوء استفاده کنند. این افراد مانند یک آهن‌ربا دیگران را به سوی خود جذب می‌کنند و به‌ راحتی اعتمادشان را جلب می‌کنند. از آن‌جایی‌ که این افراد بسیار اجتماعی و خوش‌ برخورد هستند معمولاً محبوب همه اطرافیانند و به هر جمعی که وارد می‌شوند شور، شوق و حرارت را طنین‌انداز می‌کنند. آن‌ها سعی می‌کنند زندگی بسیار خوبی داشته باشند و از تک‌ تک فرصت‌های پیش رویشان به بهترین شکل استفاده کنند. 

و اما نوبت به عدد فرشته شماره 83 می‌رسد. عدد فرشته‌ شماره ۸۳ پیامی قدرتمند از قلمرو معنوی است که از دو عدد فرشته‌ شماره ۸ و 3 تشکیل شده‌ است. عدد فرشته شماره ۳ با خلاقیت، ابراز وجود، و رشد طنین‌انداز می‌شود و نشان می‌دهد باید از پتانسیل خود استفاده کنید و به آزادانه ترین شیوه خلاقیت‌تان را به اجرا بگذارید. عدد فرشته‌ شماره ۸ با فراوانی، رفاه، و موفقیت و دستاوردهای مادی طنین‌انداز می‌شود و نشان می‌دهد به‌ زودی کار سخت و فداکاری‌تان نتیجه می‌دهد و در مسیر دستیابی به موفقیت مالی هستید.

 


پیشنهاد ما برای شما: دوره‌ی شگفت‌انگیزِ  "جذب‌ کننده‌ی حرفه‌ای" از "گابریل برن استین" (کلیک کنید)، که توسط رویال مایند در اختیار شما قرار گرفته است، به شما کمک می‌کند که به قدرت جذب‌کنندگی حرفه‌ای خودتان وصل شوید. فراوانی، شادی، سلامتی و ثروت را به زندگی‌تان جذب کنید و زندگی مورد نظرتان را خلق کنید. این مجموعه به شما کمک می‌کند که به راحتی مراقبه‌های کتاب جذب‌کننده‌ی حرفه‌ای را انجام دهید.


 

زمانی ‌که این دو عدد فرشته در کنار هم قرار گیرند معنای قدرتمندتری نسبت ‌به تک‌ تک این اعداد پیدا می‌کنند. در کل عدد فرشته‌ شماره ۸۳ نشان‌ دهنده این است که به توانایی‌های‌تان اعتماد کنید و از پتانسیل خلاقانه‌ خود برای پیگیری موفقیت‌های مادی و معنوی بهره بگیرید. این عدد نشان می‌دهد فرصت جدیدی در اختیارتان قرار می‌گیرد. به علاوه، پدیدار شدن این عدد نشان‌ دهنده اهمیت حفظ تعادل میان اهداف و زندگی مادی و معنوی است. به یاد داشته باشید زمانی ‌که در حال کار روی اهداف مادی هستید، معنویات را از یاد نبرید. همچنین به ‌قدری غرق در معنویات نشوید که اهداف مادی و مسائل مربوط به رفاه را زیر پا بگذارید. بهتر است در همه زمینه‌های زندگی به یک اندازه رشد کنید و هیچ‌ وقت از مسیر تعادل داشتن منحرف نشوید. 

حال به عدد فرشته شماره 383 می‌پردازیم. عدد فرشته‌ شماره ۳۸۳ نیز از انرژی و ارتعاش اعداد فرشته شماره ۳ و ۸ با تأکیدی دو برابری روی عدد ۳ ساخته شده ‌است. این عدد تأثیر دو چندانی روی مفهوم این عدد فرشته دارد. پس بیشتر روی خلاقیت، ابراز وجود و رشد تأکید می‌کند و شما را فرامی‌خواند تا از پتانسیل‌های خلاقانه‌ی خود استفاده کنید. در کنار عدد ۸ که نماد فراوانی، رفاه، موفقیت، و دستاوردهای مادی است، ترکیب این دو عدد کنار هم نشان می‌دهد باید از استعدادها و توانایی‌های خود در جهت رسیدن به رفاه و موفقیت مالی استفاده کنید.

فرصت‌های جدیدی پیش روی‌تان است، تنها باید ببینید دوست دارید چه کاری انجام دهید و به ندای درونی‌تان گوش دهید. بیش ‌از این‌که درگیر دنیای بیرون باشید در درون‌تان فرو روید و ببینید چه مهارتی دارید، چه استعدادی دارید که از راه آن می‌توانید به موفقیت‌های پول‌ساز دست پیدا کنید. آن شرایط را روی کاغذ بیاورید و یکی‌ یکی با آزمون‌ و خطا اجرایشان کنید.

 

امنیت مالی تنها یک تجمل نیست، بلکه یک ضرورت در دنیای پرشتاب و نامطمئن امروزی است.

 

و اما نوبت به عدد فرشته شماره 838 می‌رسد. عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸ از انرژی و ارتعاش دو عدد فرشته‌ شماره ۳ و ۸ با تأکیدی دو برابری روی عدد ۸ ساخته‌ شده است که در کل نشان می‌دهد باید به فکر رفاه و آسایش مادی باشید. شاید این عدد زمانی خود را به شما نشان دهد که بیش‌ازحد امور مالی‌تان را نادیده می‌گیرید و رفاه خود و خانواده‌تان را از یاد برده‌اید. شاید این‌قدر درگیر کار شده‌اید که فراموش کرده‌اید هدف‌تان از کار رسیدن به رفاه است. پس بهتر است اندکی سرعت کار کردن‌تان را کم کنید، در درون‌تان دقیق شوید و ببینید که:

 • آیا به‌ راستی کارتان را دوست دارید؟

 • اگر کارتان را دوست دارید، چرا از سایر زمینه‌های زندگی بازمانده‌اید؟

 • بهتر نیست کاری را انجام دهید که با مهارت‌ها و پتانسیل‌های درون‌تان در انطباق باشد؟

ترس از قضاوت شدن را کنار بگذارید و یک ‌بار برای همیشه به ندای درون‌تان گوش دهید. مطمئن باشید این‌گونه بهتر و بیشتر از همیشه به موفقیت دست پیدا می‌کنید. از ترکیب معنا و مفهوم این اعداد فرشته، معنای کلی عدد فرشته شماره 8383 حاصل می‌شود. به علاوه باید گفت عدد فرشته شماره 8383 با عدد فرشته شماره 4 ارتباط تنگاتنگی دارد؛ زیرا از حاصل جمع اعداد تشکیل دهنده عدد فرشته شماره 8383 عدد فرشته شماره 4 حاصل می‌شود.  

و اما عدد فرشته شماره 4. عدد فرشته شماره 4 نمادی از عملگرایی، صبر، عزم و انضباط است. در صورتی که این عدد به زندگی‌تان وارد شد، روی اهداف و چشم اندازهای خود تمرکز کرده و به سویشان حرکت کنید. این عدد با پشتکار و انرژی فرد نیز ارتباط دارد. باید خصوصیات صبوری و پیگیری را در خود تقویت کنید؛ زیرا همه چیز در این دنیا برای محقق شدن نیازمند سپری شدن زمان است. علاوه بر این، عدد فرشته شماره 4، نماد خِرَد درونی و شهود است که باید از آن‎ها پیروی کنید. 

گاهی اوقات این عدد به ارتباط نزدیک با خانواده، و ثبات در و خانواده مربوط می‌شود. در واقع عدد فرشته شماره 4، نمادی از رابطه میان شما و اعضای خانواده‌تان است. به همین دلیل، این عدد در بیشتر موارد نشان دهنده وجود صلح ، تعادل و هماهنگی در خانواده است. عدد فرشته شماره 4، در قرائت‌های نمادین مختلف، معانی مختلفی دارد. هر چند این عدد اغلب نمادی از عدالت، تعادل و محافظت است، اما در برخی فرهنگ‌ها اعتقاد بر این است که ممکن است برای‌تان بدیمنی به همراه بیاورد.

عدد فرشته شماره 4، نمادی از قدرت، انرژی معنوی و استقامت است. این عدد فرشته در لحظه‌‏ای که احساس ضعیف بودن می‌‏کنید، انرژی زیادی برای‌تان به ارمغان می‌آورد. گاهی اوقات ممکن است از عدد فرشته شماره 4 به عنوان نماد تغییراتی استفاده شود که قرار است به زودی در زندگی‌تان رخ دهد. عدد فرشته شماره ۴ نشان ‌دهنده پشتکار و ثبات قدم است. عدد فرشته‌ شماره ۴ نشان ‌دهنده نظم است و هر فردی که این عدد فرشته را دارد می‌خواهد هر روز در زندگی رو به جلو برود، خواه زندگی حرفه‌ای باشد و خواه زندگی اجتماعی. این افراد در حین این‌که دوست دارند کسب‌ و کارشان و مدام پیشرفت کند، دوست دارند وقت زیادی را هم با خانواده و دوستانشان بگذرانند و روابط اجتماعی‌شان را تقویت کنند. 

افرادی که عدد فرشته‌ شماره ۴ دارند، افرادی بسیار مثبت هستند. چنین افرادی در صورتی ‌که با شرایطی نابه سامان مواجه شوند تنها به راه‌حل فکر می‌کنند و سعی می‌کنند در این موقعیت تنها به جنبه‌های مثبت آن توجه کنند. عدد فرشته شماره ۴ نشان ‌دهنده هوش، عشق، و پشتکار است.  عدد فرشته‌ شماره ۴ نشان‌ دهنده ثبات، کارایی، نظم و منطق است. افرادی که این عدد فرشته را دارند، افرادی مسئولیت‌پذیر، کوشا و تلاش‌گر هستند. آن‌ها افرادی محتاط و آرام هستند و در تمام فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند متعادل بوده و ثبات قدمی را پیشه می‌کنند.

شاید صحبت کردن با این افراد کار چندان آسانی نباشد، چون این افراد بسیار محتاط و محافظه‌کار هستند و در عین حال از عقل سلیم بهره برده‌اند. آن‌ها معمولاً زیاد شوخ‌ طبع نیستند و بیشتر در مورد کار نگرانند. سرسختی، لجبازی، و کنترل کردن تصمیم‌گیری‌ها آن‌ها را به موجوداتی بسیار جاه ‌طلب تبدیل کرده‌است. این افراد معمولاً تا حدودی سرسخت هستند، اما همواره سرشار از شجاعت و اراده هستند. از آن‌ جایی ‌که این افراد درون‌گرا و محتاط هستند، معمولاً دوستان زیادی ندارند و از قرار گرفتن در اجتماعات بزرگ خودداری می‌کنند. 

این افراد به دوستانشان بسیار وفادارند و هر کاری که بتواند برایشان انجام می‌دهند. صداقت و صمیمیتی که در وجود این افراد نهفته است، شوخ‌طبعی پایین و سخت‌گیری بیش‌ از حدشان را تا حدودی جبران و متعادل می‌کند. این افراد نمی‌توانند بی‌عدالتی را تحمل کنند و تا آخرین نفس برای مبارزه با بی‌عدالتی می‌جنگند. عدد فرشته شماره 4 نمادی از استحکام و ثبات است. از آنجا که عدد شماره 4 نماد کمال است به خدا اشاره دارد. فیثاغورث احترام خاصی برای عدد 4 قائل بود. 

در علم عدد شناسی، عدد 4 به معنای پیشرفت و توانایی در سازماندهی است. فقدان این عدد معادل دشواری و سختی پیشرفت است. از آنجا که در فرهنگ کشور ژاپن عدد 4 نمادی از مرگ است، از این رو آنها تا جای ممکن از به کار بردن این عدد پرهیز می‌کنند. اما در کتب مقدس عدد 4 به جهان شمول بودن تاکید دارد. به عنوان مثال می‌توان به مواردی که در ادامه آمده‌اند اشاره نمود: 4 فرشته ویرانگر که 4 گوشه زمین را اشغال کرده‌اند و ... .

باور بر این است که تمامی افراد را می‌توان با عددی خاص مشخص کرد و در این مورد افرادی که با عدد ۴ شناخته می‌شوند افرادی با ثبات هستند که تمایل دارند در انجام کارها از شیوه‌های سنتی و مرسوم پیروی کنند. به علاوه‌، این افراد ویژگی‌های دیگری از جمله وفاداری، سازمان‌دهی، جدیت، صداقت و پشتکار دارند. این افراد دارای شخصیتی بسیار منظم هستند و همواره می‌خواهند همه‌ چیز را به بهترین شکل انجام داد و به جزئیات کار به‌ خوبی توجه کند. این افراد به‌ شدت مسئولیت‌پذیر هستند.

 

موفقیت چیزی جز حاضر بودن در لحظه اکنون نیست.

 

اما اگر بخواهیم جنبه منفی افرادی که عدد شماره‌ ۴ را دارند در نظر بگیریم باید گفت به این دلیل که فکر می‌کنند بهترین طرز فکر را دارند همواره بیش‌ از حد از دیگران و راه و روش انجام کارهایشان انتقاد می‌کنند. این امر به‌ ویژه زمانی‌که این افراد در سمت‌ها و موقعیت‌های رهبری باشند که ایجاب می‌کند از دیگران توقع بیشتری داشته باشند شدت می‌گیرد. متأسفانه از آن‌جایی‌ که این افراد به شیوه‌های مرسوم و سنتی پایبند هستند، هرگز آغوششان را به روی شیوه‌های جدید انجام کار باز نمی‌کنند. از آن‌جایی‌ که این افراد شخصیت کمال‌گرایی دارند نیاز دارند تا در یک رابطه از طرف مقابل احساس امنیت و آرامش دریافت کنند تا این رابطه را امن و مطمئن بدانند. این افراد همواره تمایل دارند در حل مشکلات و مسائل رهبری را به دست گیرند. 


- چرا عدد فرشته شماره 8383 را می‌بینیم؟

همانطور که همیشه گفتیم، اعداد فرشته به دلایل مشخصی به زندگی هر شخص وارد می‌شوند و معمولاً هر شخص در طول زندگی خود تنها یک یا دو مرتبه با چنین اعداد فرشته‌ای مواجه می‌شود. بنابراین لازم است با دیدن این اعداد به‌ سادگی از کنارشان نگذرید و معنایشان را به‌ خوبی درک و تفسیر کنید. البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که چون دامنه‌ تعبیر و تفسیر اعداد فرشته گسترده ‌است و بر حسب خصوصیات افراد و موقعیت و شرایط مختلف‌ ممکن است متفاوت باشد، لازم است هر فردی این اعداد را با توجه به وضعیت و شرایط فعلی خود تعبیر و تفسیر کند.

زمانی‌ که با عدد فرشته‌ شماره 8383 مواجه می‌شوید نشانه آن است که فرشتگان می‌خواهند کمک‌تان کنند. به ‌علاوه، این عدد نشان می‌دهد در مسیر درستی قرار گرفته‌اید و به اهداف‌تان بسیار نزدیک هستید. فرشتگان نگهبان کمکی را که نیاز دارید به شما ارائه می‌دهند و تشویق‌تان می‌کنند سخت کار کنید و به سمت اهداف‌تان پیش بروید. عدد فرشته‌ شماره 8383 بسیار قدرتمند است و نشان می‌دهد چطور از شهود و توانایی‌های درونی خود در جهت رسیدن به اهداف‌تان استفاده کنید.

این عدد انگیزه می‌دهد تا شجاع و مصمم باشید زیرا تنها از این طریق می‌توانید به موفقیت برسید و رؤیاهای‌تان را محقق کنید. ممکن است عدد فرشته‌ 8383 را در موقعیت‌ها و شرایط‌های مختلفی ببینید، پس چنانچه متوجه این عدد شدید بدانید فرشتگان نگهبان به شما بسیار نزدیک هستند، پس احساس تنهایی نکنید. به کمک اعداد فرشته راحت‌تر از پیش می‌توانید به اهداف‌تان دست پیدا کنید. فرشتگان نگهبان به واسطه ارسال کردن این اعداد و ارقام با شما سخن می‌گویند و می‌خواهند صدایشان را بشنوید. شکی نیست این عدد فرشته نیز مانند سایر اعداد فرشته زندگی‌تان را تغییر می‌دهد اما شرط اصلی آن است که به ‌معنای آن دقت ویژه‌ای داشته باشید.

 


 • آیا می‌دانید فرشتگان با ارسال کردن اعداد و ارقام متفاوت می‌خواهند چه پیام‌هایی را به ما برسانند؟

 • آیا به این واقعیت باور دارید که دیدن اعداد فرشته می‌تواند زندگی‌تان را تغییر دهد؟

 

برای ثبت نظرات خود، به پایین صفحه مراجعه فرمایید.

تیم تحقیقاتی و مقاله نویسی سایت رویال مایند

 

راز اعداد فرشتگان (عدد 8383)

 

 

 • آیا تا به حال تجربه‌ی روبرو شدن با عدد 8383 را به دفعات داشته‌اید؟

 • آیا متوجه ارتباطی بین این اعداد خاص با زندگی‌تان شده‌اید؟

 

- عدد فرشته شماره 8383، معنا و مفهوم و نمادگرایی:

افراد همیشه عاشق تعبیر کردن و تفسیر کردن معانی نهفته در اعداد بوده‌اند. اعداد و ارقام همواره توجه افراد بسیاری را به سوی خود جلب کرده‌اند؛ زیرا همواره این باور وجود داشته که اعداد و ارقام بیانگر حقایق بسیاری در مورد زندگی ما هستند. در واقع باور بر این است که اعداد واسطه‌ای برای برقرار شدن ارتباط میان ما و نیروهای برتر هستند. در صورتی ‌که به نیروهای الهی یا نیروهای برتر باور دارید، می‌توانید اعداد فرشته را ببینید. فرشتگان نگهبان به واسطه ارسال کردن اعداد فرشته مختلف پیام‌های مختلفی را برای ما ارسال کرده و ما را در انجام کارهایمان یاری و حمایت می‌کنند. 

اگر بخواهید متوجه معنا و مفهوم عدد فرشته‌ای شوید که توسط قلمروهای برتر برای‌تان ارسال شده‌ است، ابتدا باید معنا و مفهوم نمادین این عدد فرشته را درک کنید. اعداد فرشته نمادهای متفاوتی دارند، بنابراین حامل پیام‌های مختلفی از جانب فرشتگان نگهبان برای ما هستند. در این مقاله در خصوص عدد فرشته‌ شماره 8383 صحبت می‌کنیم. ابتدا با معنی و مفهوم این عدد آشنا می‌شویم، بعد به معانی نهفته و نمادگرایی آن می‌پردازیم، و در بخش بعد با مفهوم این عدد فرشته در روابط عاشقانه آشنا می‌شویم. پس از آنکه با چند حقیقت جالب در مورد این عدد فرشته آشنا شدیم، علت و دلایل پدیدار شدن این عدد را در زندگیمان بررسی می‌کنیم. 


- عدد فرشته شماره 8383 به چه معنا است؟

عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ از ترکیب اعداد فرشته‌ شماره 3، 8، 83، 383 و 838 تشکیل شده‌ است. اعداد فرشته شماره  3، 8 و 83، هر کدام دو بار در این عدد فرشته پدیدار شده‌اند. برای تفسیر عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ باید معنی تک‌تک اعداد فرشته تشکیل ‌دهنده‌ آن را دریافت کرد و سپس بر حسب شرایط و موقعیت یک تفسیر کلی برحسب تعداد دفعات تکرار این عددها تعریف کرد. 

عدد فرشته‌ شماره 3 به صلح و هماهنگی مربوط است. این عدد تأکید می‌کند بیشتر باید روی خود و خواسته‌ها و نیازهایمان تمرکز کنیم. عدد فرشته‌ شماره 8 نمادی از کارما، فراوانی، و موفقیت است. گاهی اوقات این عدد می‌تواند نمادی از قدرت و خرد درونی و فردی باشد. اگر این عدد فرشته عدد فرشته شماست، مهارت‌های ارتباطی بسیار خوبی دارید و دقیقاً می‌دانید چگونه خود را ابراز کنید. دو عدد فرشته‌ شماره ۳ و ۸ مهمترین نقش را در معنای عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ دارند، اما نباید از نقش و اهمیت عدد فرشته‌ شماره ۸۳ نیز غافل شد.

 

 عدد فرشته بسیار قدرتمند 83، نمادی از قدرت و انگیزه‌ای است

که توسط فرشتگان و قلمرو معنوی به شما بخشیده می‌شود

تا هرچه زودتر به اهداف‌تان دست پیدا کنید.

 

فرشتگان الهی به شما انگیزه می‌دهند تا از مهارت‌ها و استعدادهای‌تان استفاده کنید؛ زیرا شانس بسیار بالایی برای دستیابی به موفقیت دارید. شما فردی بسیار خلاق هستید و باید از خلاقیت خود به بهترین شکل و شیوه استفاده کنید. آینده‌ زیبایی پیش روی‌تان است و باید تلاش کنید آن را به بهترین شکل به دست بیاورید. نگران نباشید فرشتگان نگهبان در این مسیر همراه‌تان هستند و به بهترین شکل هدایت و حمایت‌تان می‌کنند. اگر راهنمایی فرشتگان نگهبان را بپذیرید هرگز اشتباه نمی‌کنید. 

عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ نشان می‌دهد همواره مورد توجه و عنایت فرشتگان نگهبان هستید. آنها دوست‌تان دارند و شما را فردی شگفت‌انگیز می‌دانند، به ‌همین دلیل این عدد فرشته را برای‌تان ارسال کرده‌اند. در ادامه با معانی و مفاهیم نهفته در پس این عدد فرشته آشنا می‌شوید. 


- معانی نهفته و نمادگرایی عدد فرشته شماره 8383: 

اگر عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ به‌ دفعات در مقابل دیدگان‌تان پدیدار می‌شود نشان‌ دهنده این است که به‌ زودی آرامش را لمس می‌کنید و از زندگی لذت می‌برید. این عدد از قلمروی معنوی و ازسوی فرشتگان نگهبان برای‌تان ارسال شده‌ است و نشان می‌دهد از نظر فرشتگان فردی محبوب هستید. آنها بسیار دوست‌تان دارند و می‌خواهند نتیجه تلاش‌ها و سخت‌کوشی‌تان را بدهند. شما تا به‌ حال فردی بسیار مهربان و سخاوتمند بوده‌اید، به ‌همین دلیل فرشتگان نگهبان می‌خواهند این نیکی را با راهنمایی کردن و کمک کردن در رسیدن به اهداف برای‌تان جبران کنند.

معانی مخفی بسیاری در پس عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ پنهان شده‌ است بنابراین درک معنای واقعی این عدد همیشه کار آسانی نیست. اما با اطمینان این مطلب را می‌گوییم که این عدد بیان می‌کند فرشتگان نگهبان همواره کنارتان هستند و آماده‌اند تا شما را در تمام این سختی‌ها و چالش‌ها راهنمایی و حمایت کنند. آنها هرگز اجازه نمی‌دهند زمین بخورید. به علاوه، نه‌ تنها باید روی کمک و راهنمایی فرشتگان حساب کنید، بلکه مهم‌تر از آن باید به نیروی درونی خود و همچنین مهارت‌ها و استعدادهای‌تان تکیه کنید تا به موفقیت برسید و تمام اهداف‌تان را محقق کنید.

 

مثبت اندیش باشید تا نعمت و فراوانی را به زندگی خود جذب کنید.

 

شاید عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ زمانی پدیدار شود که غمگین هستید و در افکار منفی فرورفته‌اید. در این شرایط فرشتگان با ارسال کردن این عدد کمک می‌کنند تا از غم و ناراحتی رها شده و به جلو حرکت کنید. پدیدار شدن این عدد فرشته نشانه آن است که به ‌زودی موفقیت را در آغوش می‌گیرید و در چند قدمی رسیدن به این گنجینه هستید. پس دست از تلاش برندارید و اجازه ندهید ناامیدی بر شما غلبه کند. در ادامه به ارتباط میان این عدد فرشته و روابط عاشقانه می‌پردازیم. 


- عدد فرشته شماره 8383 در روابط عاشقانه به چه معنا است؟

چنانچه غمگین هستید و برخلاف سایر دوستان‌تان شریکی ندارید نگران نباشید. بهترین کاری که می‌کنید این است که به اطراف‌تان نگاهی بیاندازید چون شاید جایی عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸۳ در انتظارتان باشد! پس اگر متوجهش شدید خوشحال باشید، زیرا به زودی زندگی عاشقانه‌تان دگرگون می‌شود. احتمالاً با فرد مورد علاقه‌تان دیدار می‌کنید و رابطه‌ خیلی خوبی با او برقرار می‌کنید. شاید به ‌نظر برسد تلاش‌های‌تان در یافتن شریک روحی بی‌نتیجه می‌ماند، اما ناامید نباشید و دست از تلاش برندارید.

 

اگر فردی برای شما مناسب نباشد، جهان هستی برای کمک به شما

آنها را در شرایطی قرار می‌دهد تا درونشان را برای‌تان آشکار کنند.

 

اگر فکر می‌کنید ضعف دارید بهتر است در وهله اول آن را به ‌خوبی بشناسید و بعد روی آن کار کنید. بهترین راه برای جذب کردن ایده‌آل‌ترین شریک این است که روی خود کار کرده و خود را به بهترین نسخه‌ ممکن‌تان تبدیل کنید. دراین‌صورت افراد و موقعیت‌های بسیار خاصی نصیب‌تان می‌شود. حال به حقایقی جالب در خصوص عدد فرشته‌ شماره 8383 می‌پردازیم. 

 


- چند حقیقت جالب در مورد عدد فرشته شماره 8383:

عدد فرشته شماره 8383 از ترکیب اعداد فرشته شماره 3، 8، و 83 تشکیل شده است که هر کدام ۲ بار در این عدد فرشته ظاهر شده‌اند و اهمیتی دو چندان در تعبیر و تفسیر کلی این عدد فرشته پیدا می‌کنند. به علاوه، عدد فرشته شماره 383 و 838 هم در عدد فرشته شماره 8383 یافت می‌شوند و بر معنا و مفهوم آن تاثیر می‌گذارند. پس به منظور درک و تفسیر معنا و مفهوم عدد فرشته شماره 8383 لازم است با معنا و مفهوم تک تک این اعداد فرشته آشنا شده و در نهایت با جمع بندی آنها به تعبیر و تفسیر درستی از معنا و مفهوم این عدد فرشته دست پیدا کنیم. 

ابتدا به عدد فرشته شماره 3 می‌پردازیم. عدد فرشته شماره 3 نماد سه گانگی یا تثلیث است که به بدن، روح و ذهن اشاره دارد. علاوه بر این باید خاطر نشان کرد عدد فرشته شماره 3 با رفاه و موفقیت طنین انداز می‌شود. به این معنی که اگر عدد فرشته شماره 3 در زندگی شما ظاهر شود، این فرصت را دارید تا از نظر روحی، عاطفی و از نظر هر حس دیگری رشد کنید. عدد فرشته شماره 3، نماد شادی و خلاقیت نیز هست. افراد دارای عدد فرشته شماره 3، معمولاً به حرفه و وظایف خود بسیار پایبند هستند. 

عدد فرشته شماره 3 را نماد خوشبختی و خوش شانسی می‌دانند، پس اگر این عدد را دارید، به خوش‌شانسی خود ایمان بیاورید. تعبیر دیدن عدد فرشته شماره 3 در هر موقعیتی، اینگونه است که در حال حاضر در مسیر درستی قرار گرفته‌اید و انتخاب‌های خوبی در زندگی خود داشته‌اید. تنها باید اعتماد به خویشتن را تقویت کرده و به توانایی‌های‌تان باور داشته باشید. این عدد بیانگر حضور فرشتگان در اطراف‌تان است. فرشتگان نگهبان به زندگی‌تان وارد شده‌اند تا حمایت‌تان کنند و یاری‌ رسان‌تان باشند، بنابراین باید توجه ویژه‌ای به حضورشان داشته باشید. 

حال به عدد فرشته شماره 8 می‌پردازیم. این عدد فرشته نمایانگر سود مالی است که به ‌زودی در انتظارتان است و نشان ‌دهنده بهبود وضعیت مالی شما در آینده نه ‌چندان دور است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سخت ‌کار کنید و به موفقیت‌تان ایمان داشته باشید. (برای دستیابی به ثروت، بهبود وضعیت مالی و ایجاد ذهنیت رفاه و فراوانی پیشنهاد ما به شما دوره‌ی فوق‌العاده "میراث باب پراکتور" (کلیک کنید)، می‌باشد. این دوره برای تمام کسانی است که کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را مطالعه کرده‌اند، اما هنوز نتوانسته‌اند کدی را که در صفحات این کتاب در میان جملات پنهان شده است، پیدا کنند.)

عدد فرشته شماره 8 بیانگر موارد متعددی در خصوص شخصیت و حتی منعکس کننده حقایقی از زندگی، وجود، روح، جسم، عواطف و احساسات، ذهنیت و طرز فکرتان است. عدد فرشته شماره 8، یک عدد فرشته پایدار، قدرتمند و با ارتعاشاتی قوی است. جست و جوی صلح و نظم، هارمونی و هماهنگی، تعادل، قدرت قضاوت و برخورداری از شهود، عدالت، کمال گرایی و میل به تحت کنترل درآوردن امور به ویژه در مسائل مادی، برخی از رایج‌ترین ویژگی‌های افرادی است که با شماره 8 به دنیا می‌آیند و یا این شماره عدد فرشته آن‎هاست.

عدد فرشته شماره 8 منعکس کننده میل ذاتی همه انسان‌ها به اجرای قوانین و مقررات، و حکمرانی بر موارد موجود در قلمرو زمین و قلمرو فیزیکی و مرئی است. عدد فرشته شماره 8، عددی است که هم با ارتعاشات مربوط به «بخشیدن» و هم «دریافت کردن» طنین انداز می‌‎شود. این عدد فرشته نشان دهنده این است که همه چیز در زندگی در چرخش است و هر عملی عواقب خوب یا بد خود را به همراه دارد. عدد فرشته شماره 8 نشان دهنده راه‌حل‌های عملی، عموماً عملگرا بودن، داشتن انگیزه فوق العاده، حرفه‌ای بودن، فداکاری، و نیاز به ثبات و امنیت است. 

 

با انگیزه بودن هیچ هزینه‌ای برای‌تان ندارد

اما می‌تواند همه چیز را برای‌ شما فراهم کند.


عدد فرشته شماره 8 با خرد درونی، قدرت، پول و حقیقت طنین انداز می‌شود. این عدد می‌گوید به اندازه کافی قوی باشید تا بر همه موانع موجود بر سر راه‌تان غلبه کنید. علاوه بر این، عدد فرشته شماره 8 با اعتماد به نفس، صبر، ثبات و استقلال در ارتباط است. گاهی اوقات این عدد با کارما هم در ارتباط است و همین امر موجب قدرتمندتر شدنش می‌شود. عدد فرشته شماره 8 نمادی از کنترل و سلطه است. این عدد بیانگر این است که اگر سخت کار کنید، پاداش سخت کوشی خود را دریافت خواهید کرد. در غیر این صورت چیزی عایدتان نخواهد شد. اصل عدد فرشته شماره 8 ساده است و درک آن دشوار نیست. 

عدد فرشته شماره 8 هرگز بی فکر، بی پروا یا غیر مسئول نیست؛ یعنی خصوصیاتی که بیشتر منعکس کننده جنبه‌های مادی زندگی یک فرد هستند. بنابراین، افرادی با عدد فرشته شماره 8، می‌توانند به خوبی از خود مراقبت کنند. آن‌ها همچنین می‌دانند چگونه راه‌هایی برای تأمین نیاز خود و کسانی که از آن‎ها مراقبت می‌کنند، پیدا کنند. آن‎ها می‌دانند تمام این اهداف نیاز به صبر پیشه کردن، تلاش کردن، و داشتن پشتکار و قدرت دارند. این افراد هرگز به راحتی دلسرد، بی انگیزه یا تحریک نمی‌شوند.

افرادی که عدد 8 را در عدد فرشته خود دارند، به هیچ عنوان دوست ندارند تحت کنترل باشند، آن‌ها ترجیح می‌دهند رهبرانی باشند که دیگران پیروشان باشند. این افراد می‌‏توانند در تحمیل کردن عقاید خود به دیگران کاملا مغرور و سرسخت شوند. آن‎ها به سختی به اشتباهاتشان اعتراف می‌کنند. درست مانند همه ما، این افراد نسبت به شکست خوردن حساس هستند؛ خصوصا زمانی که این شکست در حوزه حرفه‌ای یا در امور مالیشان باشد. این افراد عموماً باهوش، عمل گرا و با درایت هستند. 

عدد فرشته‌ شماره ۸ نشان‌ دهنده آن است که فرصت‌های بزرگی در زندگی در انتظارتان است. این عدد فرشته نشان‌ دهنده یک انرژی انگیزشی قدرتمند است. این عدد، عدد عدالت و برتری در نظر گرفته می‌شود. عدد فرشته شماره ۸ به قدرت و اراده مربوط است. از جمله شناخته ‌شده‌ترین ویژگی‌های عدد فرشته شماره ۸ نیاز شدید به وجود مادی و زمینی است. کسانی که این عدد فرشته را دارند اشتیاق زیادی برای دستیابی به موفقیت دارند. آنها می‌خواهند اهدافشان را تکمیل کنند و در این کار موفق می‌شوند.

افرادی که عدد فرشته‌ شماره ۸ دارند شخصیتی متعالی دارند و در رسیدن به اهدافشان بسیار سخت‌کوش و سرسخت هستند. این افراد اراده‌ای آهنین دارند و بسیار جاه‌طلب هستند. آنها شدیداً عاشق موفقیت هستند و به‌ همین دلیل صرف‌نظر از سختی یا آسانی کار برای رسیدن به اهدافشان هر آنچه را که باید انجام داده و هر مانعی را از سر راه برمی‌دارند. آن‌ها هدف را می‌بینند، سپس با شتاب به سوی آن حرکت می‌کنند و اجازه نمی‌دهند کسی سد راهشان شود. از آن‌جایی‌ که این افراد بسیار مستقل و خودساخته هستند و توانایی سازمان‌دهی بالایی دارند، بنابراین به سمت موفقیت در حرکت هستند، همواره اهداف و آرزوهای بزرگی در سر می‌پروراند و به‌ دنبال دست یافتن به بهترین‌ها و خاص‌ترین‌ها هستند.

این افراد به‌ راحتی تحت تأثیر احساساتشان قرار نمی‌گیرند و به‌ همین دلیل به‌ راحتی از مسیر خود منحرف نمی‌شوند. زمانی‌ که قرار است تصمیمی بگیرند به‌ دقت جوانب مختلف این تصمیم را بررسی می‌کنند و نتایج احتمالی آن را تجزیه‌ و تحلیل می‌کنند، به این صورت از خطا کردن و اشتباه کردن در امان می‌مانند. از آن‌جایی‌ که این افراد کنترل کاملی بر زندگی فردی و حرفه‌ای خود دارند می‌دانند در هر موقعیتی چطور رفتار کنند و چه واکنشی نشان دهند. افرادی که عدد فرشته‌ شماره ۸ دارند، گاهی رفتارهای متکبرانه از خود نشان می‌دهند، و به همین دلیل دیگران نمی‌توانند به‌ سادگی با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

افراد با عدد فرشته‌ شماره ۸ خواستار ضریب بالای امنیتی در زندگی‌شان هستند. این افراد از خرد و هوش سرشاری برخوردارند و تمام نبوغ خود را برای رسیدن به اهدافشان به کار می‌گیرند. عطش سیری‌ناپذیر آن‌ها در جاه‌طلبی و دستیابی به موفقیت گاهی باعث می‌شود به‌ منظور برآورده کردن خواسته‌هایشان از دیگران سوء استفاده کنند. این افراد مانند یک آهن‌ربا دیگران را به سوی خود جذب می‌کنند و به‌ راحتی اعتمادشان را جلب می‌کنند. از آن‌جایی‌ که این افراد بسیار اجتماعی و خوش‌ برخورد هستند معمولاً محبوب همه اطرافیانند و به هر جمعی که وارد می‌شوند شور، شوق و حرارت را طنین‌انداز می‌کنند. آن‌ها سعی می‌کنند زندگی بسیار خوبی داشته باشند و از تک‌ تک فرصت‌های پیش رویشان به بهترین شکل استفاده کنند. 

و اما نوبت به عدد فرشته شماره 83 می‌رسد. عدد فرشته‌ شماره ۸۳ پیامی قدرتمند از قلمرو معنوی است که از دو عدد فرشته‌ شماره ۸ و 3 تشکیل شده‌ است. عدد فرشته شماره ۳ با خلاقیت، ابراز وجود، و رشد طنین‌انداز می‌شود و نشان می‌دهد باید از پتانسیل خود استفاده کنید و به آزادانه ترین شیوه خلاقیت‌تان را به اجرا بگذارید. عدد فرشته‌ شماره ۸ با فراوانی، رفاه، و موفقیت و دستاوردهای مادی طنین‌انداز می‌شود و نشان می‌دهد به‌ زودی کار سخت و فداکاری‌تان نتیجه می‌دهد و در مسیر دستیابی به موفقیت مالی هستید.

 


پیشنهاد ما برای شما: دوره‌ی شگفت‌انگیزِ  "جذب‌ کننده‌ی حرفه‌ای" از "گابریل برن استین" (کلیک کنید)، که توسط رویال مایند در اختیار شما قرار گرفته است، به شما کمک می‌کند که به قدرت جذب‌کنندگی حرفه‌ای خودتان وصل شوید. فراوانی، شادی، سلامتی و ثروت را به زندگی‌تان جذب کنید و زندگی مورد نظرتان را خلق کنید. این مجموعه به شما کمک می‌کند که به راحتی مراقبه‌های کتاب جذب‌کننده‌ی حرفه‌ای را انجام دهید.


 

زمانی ‌که این دو عدد فرشته در کنار هم قرار گیرند معنای قدرتمندتری نسبت ‌به تک‌ تک این اعداد پیدا می‌کنند. در کل عدد فرشته‌ شماره ۸۳ نشان‌ دهنده این است که به توانایی‌های‌تان اعتماد کنید و از پتانسیل خلاقانه‌ خود برای پیگیری موفقیت‌های مادی و معنوی بهره بگیرید. این عدد نشان می‌دهد فرصت جدیدی در اختیارتان قرار می‌گیرد. به علاوه، پدیدار شدن این عدد نشان‌ دهنده اهمیت حفظ تعادل میان اهداف و زندگی مادی و معنوی است. به یاد داشته باشید زمانی ‌که در حال کار روی اهداف مادی هستید، معنویات را از یاد نبرید. همچنین به ‌قدری غرق در معنویات نشوید که اهداف مادی و مسائل مربوط به رفاه را زیر پا بگذارید. بهتر است در همه زمینه‌های زندگی به یک اندازه رشد کنید و هیچ‌ وقت از مسیر تعادل داشتن منحرف نشوید. 

حال به عدد فرشته شماره 383 می‌پردازیم. عدد فرشته‌ شماره ۳۸۳ نیز از انرژی و ارتعاش اعداد فرشته شماره ۳ و ۸ با تأکیدی دو برابری روی عدد ۳ ساخته شده ‌است. این عدد تأثیر دو چندانی روی مفهوم این عدد فرشته دارد. پس بیشتر روی خلاقیت، ابراز وجود و رشد تأکید می‌کند و شما را فرامی‌خواند تا از پتانسیل‌های خلاقانه‌ی خود استفاده کنید. در کنار عدد ۸ که نماد فراوانی، رفاه، موفقیت، و دستاوردهای مادی است، ترکیب این دو عدد کنار هم نشان می‌دهد باید از استعدادها و توانایی‌های خود در جهت رسیدن به رفاه و موفقیت مالی استفاده کنید.

فرصت‌های جدیدی پیش روی‌تان است، تنها باید ببینید دوست دارید چه کاری انجام دهید و به ندای درونی‌تان گوش دهید. بیش ‌از این‌که درگیر دنیای بیرون باشید در درون‌تان فرو روید و ببینید چه مهارتی دارید، چه استعدادی دارید که از راه آن می‌توانید به موفقیت‌های پول‌ساز دست پیدا کنید. آن شرایط را روی کاغذ بیاورید و یکی‌ یکی با آزمون‌ و خطا اجرایشان کنید.

 

امنیت مالی تنها یک تجمل نیست، بلکه یک ضرورت در دنیای پرشتاب و نامطمئن امروزی است.

 

و اما نوبت به عدد فرشته شماره 838 می‌رسد. عدد فرشته‌ شماره ۸۳۸ از انرژی و ارتعاش دو عدد فرشته‌ شماره ۳ و ۸ با تأکیدی دو برابری روی عدد ۸ ساخته‌ شده است که در کل نشان می‌دهد باید به فکر رفاه و آسایش مادی باشید. شاید این عدد زمانی خود را به شما نشان دهد که بیش‌ازحد امور مالی‌تان را نادیده می‌گیرید و رفاه خود و خانواده‌تان را از یاد برده‌اید. شاید این‌قدر درگیر کار شده‌اید که فراموش کرده‌اید هدف‌تان از کار رسیدن به رفاه است. پس بهتر است اندکی سرعت کار کردن‌تان را کم کنید، در درون‌تان دقیق شوید و ببینید که:

 • آیا به‌ راستی کارتان را دوست دارید؟

 • اگر کارتان را دوست دارید، چرا از سایر زمینه‌های زندگی بازمانده‌اید؟

 • بهتر نیست کاری را انجام دهید که با مهارت‌ها و پتانسیل‌های درون‌تان در انطباق باشد؟

ترس از قضاوت شدن را کنار بگذارید و یک ‌بار برای همیشه به ندای درون‌تان گوش دهید. مطمئن باشید این‌گونه بهتر و بیشتر از همیشه به موفقیت دست پیدا می‌کنید. از ترکیب معنا و مفهوم این اعداد فرشته، معنای کلی عدد فرشته شماره 8383 حاصل می‌شود. به علاوه باید گفت عدد فرشته شماره 8383 با عدد فرشته شماره 4 ارتباط تنگاتنگی دارد؛ زیرا از حاصل جمع اعداد تشکیل دهنده عدد فرشته شماره 8383 عدد فرشته شماره 4 حاصل می‌شود.  

و اما عدد فرشته شماره 4. عدد فرشته شماره 4 نمادی از عملگرایی، صبر، عزم و انضباط است. در صورتی که این عدد به زندگی‌تان وارد شد، روی اهداف و چشم اندازهای خود تمرکز کرده و به سویشان حرکت کنید. این عدد با پشتکار و انرژی فرد نیز ارتباط دارد. باید خصوصیات صبوری و پیگیری را در خود تقویت کنید؛ زیرا همه چیز در این دنیا برای محقق شدن نیازمند سپری شدن زمان است. علاوه بر این، عدد فرشته شماره 4، نماد خِرَد درونی و شهود است که باید از آن‎ها پیروی کنید. 

گاهی اوقات این عدد به ارتباط نزدیک با خانواده، و ثبات در و خانواده مربوط می‌شود. در واقع عدد فرشته شماره 4، نمادی از رابطه میان شما و اعضای خانواده‌تان است. به همین دلیل، این عدد در بیشتر موارد نشان دهنده وجود صلح ، تعادل و هماهنگی در خانواده است. عدد فرشته شماره 4، در قرائت‌های نمادین مختلف، معانی مختلفی دارد. هر چند این عدد اغلب نمادی از عدالت، تعادل و محافظت است، اما در برخی فرهنگ‌ها اعتقاد بر این است که ممکن است برای‌تان بدیمنی به همراه بیاورد.

عدد فرشته شماره 4، نمادی از قدرت، انرژی معنوی و استقامت است. این عدد فرشته در لحظه‌‏ای که احساس ضعیف بودن می‌‏کنید، انرژی زیادی برای‌تان به ارمغان می‌آورد. گاهی اوقات ممکن است از عدد فرشته شماره 4 به عنوان نماد تغییراتی استفاده شود که قرار است به زودی در زندگی‌تان رخ دهد. عدد فرشته شماره ۴ نشان ‌دهنده پشتکار و ثبات قدم است. عدد فرشته‌ شماره ۴ نشان ‌دهنده نظم است و هر فردی که این عدد فرشته را دارد می‌خواهد هر روز در زندگی رو به جلو برود، خواه زندگی حرفه‌ای باشد و خواه زندگی اجتماعی. این افراد در حین این‌که دوست دارند کسب‌ و کارشان و مدام پیشرفت کند، دوست دارند وقت زیادی را هم با خانواده و دوستانشان بگذرانند و روابط اجتماعی‌شان را تقویت کنند. 

افرادی که عدد فرشته‌ شماره ۴ دارند، افرادی بسیار مثبت هستند. چنین افرادی در صورتی ‌که با شرایطی نابه سامان مواجه شوند تنها به راه‌حل فکر می‌کنند و سعی می‌کنند در این موقعیت تنها به جنبه‌های مثبت آن توجه کنند. عدد فرشته شماره ۴ نشان ‌دهنده هوش، عشق، و پشتکار است.  عدد فرشته‌ شماره ۴ نشان‌ دهنده ثبات، کارایی، نظم و منطق است. افرادی که این عدد فرشته را دارند، افرادی مسئولیت‌پذیر، کوشا و تلاش‌گر هستند. آن‌ها افرادی محتاط و آرام هستند و در تمام فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند متعادل بوده و ثبات قدمی را پیشه می‌کنند.

شاید صحبت کردن با این افراد کار چندان آسانی نباشد، چون این افراد بسیار محتاط و محافظه‌کار هستند و در عین حال از عقل سلیم بهره برده‌اند. آن‌ها معمولاً زیاد شوخ‌ طبع نیستند و بیشتر در مورد کار نگرانند. سرسختی، لجبازی، و کنترل کردن تصمیم‌گیری‌ها آن‌ها را به موجوداتی بسیار جاه ‌طلب تبدیل کرده‌است. این افراد معمولاً تا حدودی سرسخت هستند، اما همواره سرشار از شجاعت و اراده هستند. از آن‌ جایی ‌که این افراد درون‌گرا و محتاط هستند، معمولاً دوستان زیادی ندارند و از قرار گرفتن در اجتماعات بزرگ خودداری می‌کنند. 

این افراد به دوستانشان بسیار وفادارند و هر کاری که بتواند برایشان انجام می‌دهند. صداقت و صمیمیتی که در وجود این افراد نهفته است، شوخ‌طبعی پایین و سخت‌گیری بیش‌ از حدشان را تا حدودی جبران و متعادل می‌کند. این افراد نمی‌توانند بی‌عدالتی را تحمل کنند و تا آخرین نفس برای مبارزه با بی‌عدالتی می‌جنگند. عدد فرشته شماره 4 نمادی از استحکام و ثبات است. از آنجا که عدد شماره 4 نماد کمال است به خدا اشاره دارد. فیثاغورث احترام خاصی برای عدد 4 قائل بود. 

در علم عدد شناسی، عدد 4 به معنای پیشرفت و توانایی در سازماندهی است. فقدان این عدد معادل دشواری و سختی پیشرفت است. از آنجا که در فرهنگ کشور ژاپن عدد 4 نمادی از مرگ است، از این رو آنها تا جای ممکن از به کار بردن این عدد پرهیز می‌کنند. اما در کتب مقدس عدد 4 به جهان شمول بودن تاکید دارد. به عنوان مثال می‌توان به مواردی که در ادامه آمده‌اند اشاره نمود: 4 فرشته ویرانگر که 4 گوشه زمین را اشغال کرده‌اند و ... .

باور بر این است که تمامی افراد را می‌توان با عددی خاص مشخص کرد و در این مورد افرادی که با عدد ۴ شناخته می‌شوند افرادی با ثبات هستند که تمایل دارند در انجام کارها از شیوه‌های سنتی و مرسوم پیروی کنند. به علاوه‌، این افراد ویژگی‌های دیگری از جمله وفاداری، سازمان‌دهی، جدیت، صداقت و پشتکار دارند. این افراد دارای شخصیتی بسیار منظم هستند و همواره می‌خواهند همه‌ چیز را به بهترین شکل انجام داد و به جزئیات کار به‌ خوبی توجه کند. این افراد به‌ شدت مسئولیت‌پذیر هستند.

 

موفقیت چیزی جز حاضر بودن در لحظه اکنون نیست.

 

اما اگر بخواهیم جنبه منفی افرادی که عدد شماره‌ ۴ را دارند در نظر بگیریم باید گفت به این دلیل که فکر می‌کنند بهترین طرز فکر را دارند همواره بیش‌ از حد از دیگران و راه و روش انجام کارهایشان انتقاد می‌کنند. این امر به‌ ویژه زمانی‌که این افراد در سمت‌ها و موقعیت‌های رهبری باشند که ایجاب می‌کند از دیگران توقع بیشتری داشته باشند شدت می‌گیرد. متأسفانه از آن‌جایی‌ که این افراد به شیوه‌های مرسوم و سنتی پایبند هستند، هرگز آغوششان را به روی شیوه‌های جدید انجام کار باز نمی‌کنند. از آن‌جایی‌ که این افراد شخصیت کمال‌گرایی دارند نیاز دارند تا در یک رابطه از طرف مقابل احساس امنیت و آرامش دریافت کنند تا این رابطه را امن و مطمئن بدانند. این افراد همواره تمایل دارند در حل مشکلات و مسائل رهبری را به دست گیرند. 


- چرا عدد فرشته شماره 8383 را می‌بینیم؟

همانطور که همیشه گفتیم، اعداد فرشته به دلایل مشخصی به زندگی هر شخص وارد می‌شوند و معمولاً هر شخص در طول زندگی خود تنها یک یا دو مرتبه با چنین اعداد فرشته‌ای مواجه می‌شود. بنابراین لازم است با دیدن این اعداد به‌ سادگی از کنارشان نگذرید و معنایشان را به‌ خوبی درک و تفسیر کنید. البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که چون دامنه‌ تعبیر و تفسیر اعداد فرشته گسترده ‌است و بر حسب خصوصیات افراد و موقعیت و شرایط مختلف‌ ممکن است متفاوت باشد، لازم است هر فردی این اعداد را با توجه به وضعیت و شرایط فعلی خود تعبیر و تفسیر کند.

زمانی‌ که با عدد فرشته‌ شماره 8383 مواجه می‌شوید نشانه آن است که فرشتگان می‌خواهند کمک‌تان کنند. به ‌علاوه، این عدد نشان می‌دهد در مسیر درستی قرار گرفته‌اید و به اهداف‌تان بسیار نزدیک هستید. فرشتگان نگهبان کمکی را که نیاز دارید به شما ارائه می‌دهند و تشویق‌تان می‌کنند سخت کار کنید و به سمت اهداف‌تان پیش بروید. عدد فرشته‌ شماره 8383 بسیار قدرتمند است و نشان می‌دهد چطور از شهود و توانایی‌های درونی خود در جهت رسیدن به اهداف‌تان استفاده کنید.

این عدد انگیزه می‌دهد تا شجاع و مصمم باشید زیرا تنها از این طریق می‌توانید به موفقیت برسید و رؤیاهای‌تان را محقق کنید. ممکن است عدد فرشته‌ 8383 را در موقعیت‌ها و شرایط‌های مختلفی ببینید، پس چنانچه متوجه این عدد شدید بدانید فرشتگان نگهبان به شما بسیار نزدیک هستند، پس احساس تنهایی نکنید. به کمک اعداد فرشته راحت‌تر از پیش می‌توانید به اهداف‌تان دست پیدا کنید. فرشتگان نگهبان به واسطه ارسال کردن این اعداد و ارقام با شما سخن می‌گویند و می‌خواهند صدایشان را بشنوید. شکی نیست این عدد فرشته نیز مانند سایر اعداد فرشته زندگی‌تان را تغییر می‌دهد اما شرط اصلی آن است که به ‌معنای آن دقت ویژه‌ای داشته باشید.

 


 • آیا می‌دانید فرشتگان با ارسال کردن اعداد و ارقام متفاوت می‌خواهند چه پیام‌هایی را به ما برسانند؟

 • آیا به این واقعیت باور دارید که دیدن اعداد فرشته می‌تواند زندگی‌تان را تغییر دهد؟

 

برای ثبت نظرات خود، به پایین صفحه مراجعه فرمایید.

تیم تحقیقاتی و مقاله نویسی سایت رویال مایند

نظر شما درباره این مطلب

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت رویال مایند ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت رویال مایند رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام