راز اعداد فرشتگان (عدد 7979)

زمان مطالعه :10 دقیقه

چکیده این مطلب : اعداد و ارقام بیانگر حقایق بسیاری در مورد زندگی ما هستند. در واقع باور بر این است که اعداد واسطه‌ای برای برقرار شدن ارتباط میان ما و نیروهای برتر هستند. در صورتی ‌که به نیروهای الهی یا نیروهای برتر باور دارید، می‌توانید اعداد فرشته را ببینید. فرشتگان نگهبان به واسطه ارسال کردن اعداد فرشته مختلف، پیام‌های مختلفی را برای ما ارسال کرده و ما را در انجام کارهایمان یاری و حمایت می‌کنند. 

 

راز اعداد فرشتگان (عدد 7979)

 

 

 •  آیا تا به حال برای‌تان پیش آمده که با عدد مشخصی به دفعات روبرو شوید؟
 •  به نظر شما روبرو شدن با اعداد تکراری امری اتفاقی‌ست؟
 •  آیا تاکنون به ارتباط انسان‌ و فرشتگان فکر کرده‌اید؟


- عدد فرشته 7979، معنا و مفهوم و نمادگرایی:

افراد همیشه عاشق تعبیر کردن و تفسیر کردن معانی نهفته در اعداد بوده‌اند. اعداد و ارقام همواره توجه افراد بسیاری را به سوی خود جلب کرده‌اند؛ زیرا همواره این باور وجود داشته، که اعداد و ارقام بیانگر حقایق بسیاری در مورد زندگی ما هستند. در واقع باور بر این است که اعداد واسطه‌ای برای برقرار شدن ارتباط میان ما و نیروهای برتر هستند. در صورتی ‌که به نیروهای الهی یا نیروهای برتر باور دارید، می‌توانید اعداد فرشته را ببینید. فرشتگان نگهبان به واسطه ارسال کردن اعداد فرشته مختلف، پیام‌های مختلفی را برای ما ارسال کرده و ما را در انجام کارهایمان یاری و حمایت می‌کنند. 

اگر بخواهید متوجه معنا و مفهوم عدد فرشته‌ای شوید که توسط قلمروهای برتر برای‌تان ارسال شده‌ است، ابتدا باید معنا و مفهوم نمادین این عدد فرشته را درک کنید. اعداد فرشته نمادهای متفاوتی دارند، بنابراین حامل پیام‌های مختلفی از جانب فرشتگان نگهبان برای ما هستند.

در این مقاله در خصوص عدد فرشته‌ 7979 صحبت می‌کنیم. ابتدا با معنی و مفهوم این عدد آشنا می‌شویم، بعد به معانی نهفته و نمادگرایی آن می‌پردازیم، و در بخش بعد با مفهوم این عدد فرشته در روابط عاشقانه آشنا می‌شویم. پس از آنکه با چند حقیقت جالب در مورد این عدد فرشته آشنا شدیم، علت و دلایل پدیدار شدن این عدد را در زندگیمان بررسی می‌کنیم. 


- عدد فرشته 7979 به چه معنا است؟

عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ از دو عدد فرشته‌ شماره‌ ۷، ۹ و همچنین عدد فرشته شماره ۷۹ تشکیل شده ‌است. ارتعاش عدد فرشته‌ شماره ۷ در این عدد، بر هدف زندگی و رشد معنوی تأکید دارد. به ‌علاوه، این عدد نمادی از عرفان و توانایی‌های روحی شماست. زمانی‌ که این عدد فرشته در زندگی‌تان پدیدار شود، باید بیشتر به خودتان تکیه کنید تا در مسیر درست حرکت کنید. عدد فرشته شماره ۹ در ترکیب کلی این عدد فرشته، نشان ‌دهنده مورد یا دوره‌ای است که قرار است در زندگی‌تان به پایان برسد.

اگر دوره‌ خاصی از زندگی‌تان به پایان رسیده است، نباید نگران شوید، بلکه منتظر شروع دوره جدیدی در زندگی باشید. این عدد فرشته نشان می‌دهد، قرار است موارد جدید و تغییرات زیادی را تجربه کنید که برای‌تان شادی، عشق و رفاه به ارمغان می‌آورد. عدد فرشته‌ نماد کار ماست و می‌تواند با سبک باری و زندگی نیز در ارتباط باشد. از تجربه موارد جدید در زندگی خود، نهراسید چرا که برای رسیدن به موفقیت لازم است از منطقه امن خود فاصله بگیرید و تغییرات زیادی را تجربه کنید. در ادامه به معانی نهفته در عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ می‌پردازیم. 

 

عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ تأکید دارد، به ندای درونی خود گوش داده

و مسیر معنویت را پیدا کنید.

 


- معانی نهفته و نمادگرایی عدد فرشته 7979:

تمام اعداد فرشته معانی و مفاهیم نهفته‌ بسیاری در خود دارند و بر حسب شرایط ممکن است یک یا دو بار در طول زندگی در مقابل دیدگانمان پدیدار شوند و پیام‌های مهمی را از قلمروی معنوی برایمان ارسال کنند. یکی از مهم‌ترین پیام‌هایی که در پس عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ نهفته است، این است که راه درستی را انتخاب کرده‌اید. فرشتگان می‌خواهند تشویق‌تان کنند تا در آینده همان مسیر را دنبال کنید. آن‌ها می‌خواهند راهنمایی‌تان کنند تا در مسیر معنویت رشد چشمگیری را تجربه کنید.

 

عدد 7979 تأکید دارد، نباید فقط به استعدادها و پتانسیل‌های درونی

نظیر خلاقیت، هوش، و ذکاوت بالا و غیره اکتفا کنید،

بلکه باید از خرد درونی و شهودتان نیز در این راه استفاده کنید.

 

فرشتگان نگهبان همچنین یادآوری می‌کنند که صادق باشید و از دروغگویی اجتناب کنید. این عدد نمایانگر تبرک است؛ تبرکی که از قلمرو الهی و از جانب فرشتگان نگهبان دریافت کرده‌اید. این تبرک هدیه‌ای بابت مهربان بودن، سخاوتمند بودن و بخشنده بودن‌تان با دیگران است. فرشتگان تصمیم گرفته‌اند عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ را به نشانه حمایت و ابراز ارادتشان به شما ارسال کنند. عدد فرشته 7979 تأکید دارد، نباید از جنبه‌های مادی و معنوی زندگی غافل شوید. 

 

این جهان، جهان تغییر است نه تقدیر.


- عدد فرشته 7979 در روابط عاشقانه به چه معنا است؟

زمانی‌ که صحبت از عشق و عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ به میان می‌آید، مطمئن باشید تغییرات زیادی را در این زمینه تجربه می‌کنید. عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ کمک می‌کند در اعماق وجودتان عشق را پیدا کنید و جفت روحی خود را نیز به بهترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیابید. دلیلی برای غمگین بودن و تنها بودن وجود ندارد؛ زیرا فرشتگان نگهبان اتفاقات بسیار خوبی را برای‌تان آماده کرده‌اند. تنها باید صبور باشید و به آن‌ها اعتماد کنید.

باور بر این است افرادی که عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ را به ‌عنوان عدد فرشته‌ خود دارند، معمولاً افرادی بسیار مصمم هستند و آماده‌اند تا تمام عشق و محبتشان را نثار شریک روحیشان کنند. این افراد از خانواده عزیزان و فرزندانشان بسیار محافظت می‌کند. زمانی ‌که عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ در یک رابطه وارد شود به آن رابطه شور و هیجان بسیار زیادی خواهد بخشید. عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ معمولاً با اشتیاق و احساسات قوی مرتبط است که در رابطه یا ازدواج وجود دارد. در ادامه با حقایق جالبی در خصوص این عدد فرشته آشنا می‌شوید. 


- چند حقیقت جالب در مورد عدد فرشته 7979:

عدد فرشته 7979 از ترکیب اعداد فرشته شماره 7، 9، و 79 تشکیل شده است، که هر کدام ۲ بار در این عدد فرشته ظاهر شده‌اند و اهمیتی دو چندان در تعبیر و تفسیر کلی این عدد فرشته پیدا می‌کنند. به علاوه، عدد فرشته شماره 797 و 979 هم در عدد فرشته 7979 یافت می‌شوند و بر معنا و مفهوم آن تأثیر می‌گذارند. پس به منظور درک و تفسیر معنا و مفهوم عدد فرشته 7979 لازم است با معنا و مفهوم تک تک این اعداد فرشته آشنا شده و در نهایت با جمع‌بندی آنها به تعبیر و تفسیر درستی از معنا و مفهوم این عدد فرشته دست پیدا کنیم. 

ابتدا به عدد فرشته شماره 7  می‌پردازیم. عدد فرشته شماره 7، عددی بسیار معنوی، عرفانی و با نفوذ بسیار است. این عدد نماد آگاهی جهانی، معنویت و تکامل معنوی است که منجر به بیداری معنوی و روشنگری می‎شود. عدد فرشته شماره 7 نمادی از تشویق شدن است؛ به این معنی که این عدد مشوق‌تان در مسیر پیشروی به سمت اهداف است. فرشتگان با ارسال کردن عدد فرشته شماره 7، می‌گویند در مسیر درستی قرار دارید و باید به راه‌تان ادامه دهید. باید بدانید تمام تلاش‎های‌تان نتیجه خواهند داد و از فرشتگان‌تان پاداش خواهید گرفت.

(در پیمودنِ مسیر رسیدن به رؤیاها و اهداف‌تان "دوره‌ی جهش کوانتومی" اثر "برت گلدمن" (کلیک کنید)، کمک فراوانی به شما خواهد کرد. این دوره یک برنامه آنلاین است که به کمک آن و به واسطه قدرت تجسم پیشرفته، مرحله به مرحله جهان‌های موازی را کاوش کرده، با خود برتر و نسخه‌های مختلف‌تان ملاقات کرده و از آن‌ها در خصوص تحقق اهداف و خواسته‌های‌تان راهنمایی دریافت می‌کنید، پس این دوره‌ی فوق‌العاده که در سایت رویال‌مایند در اختیار شما قرار داده شده است، را از دست ندهید).

این عدد فرشته نمادی از توانایی‌ها و دانش روانی شما است. به ‌علاوه این عدد فرشته بیانگر این است که در آینده اتفاقات بزرگی در انتظارتان است؛ زیرا سخت تلاش کرده‌اید و سزاوار و شایسته رخ دادن این اتفاقات بزرگ و مثبت هستید. باید به ‌خاطر تمام چیزهایی که به ‌زودی در انتظارتان است خوشحال باشید. 

به علاوه، عدد فرشته‌ شماره ۷ نشان‌ دهنده خرد، معنویت و وجدان است. افرادی که عدد فرشته‌ شماره ۷ دارند بسیار اندیشمند و آرمان‌گرا هستند و از روی عقل عمل می‌کنند. این افراد علاقه زیادی به مطالعه دارند و کاملاً دوست‌داشتنی و کمال‌گرا هستند. این افراد همیشه در جست‌وجوی کسب مهارت جدیدی هستند و علاقه زیادی به تحقیق کردن و تجزیه ‌و تحلیل دارند. ذهنیت این افراد سرشار از نبوغ بوده و قوه تخیلشان بسیار شکوفا است. این افراد کاملاً محتاط هستند، معمولاً چهره واقعی خود را نشان نمی‌دهند و اغلب با کنایه رفتار می‌کنند. افرادی که عدد فرشته شماره 7 دارند، تمایل دارند منزوی باشند و اغلب نسبت ‌به دیگران انعطاف‌پذیرتر هستند.

حال به عدد فرشته شماره 9 می‌پردازیم. عدد فرشته‌ شماره ۹ عددی خاص و منحصر به‌ فرد است که می‌تواند پیام بسیار مهمی از جانب نیروهای الهی در خود باشد. عدد فرشته‌ شماره ۹ با قوانین معنوی جهان و دیدگاه‌های عالی در ارتباط است. به ‌علاوه این عدد نمایانگر شخصیت قوی فرد است و به ما می‌آموزد تا الگوی مثبتی برای دیگران باشیم. این عدد فرشته همچنین نمایانگر مسئولیت‌پذیری در زندگی است.

گاهی اوقات نیز عدد فرشته‌ شماره‌ ۹ را به‌ عنوان نتیجه‌گیری تعبیر می‌کنند. عدد فرشته‌ شماره ۹ نماد روشنگری معنوی و عشق است. مشاهده کردن عدد ۹ به این معنی است که زمان بیداری معنوی و ایمان آوردن به فرشتگان فرا رسیده‌ است. عدد فرشته شماره ۹ با خدمت به بشریت و کارهای بشردوستانه طنین‌انداز می‌شود. 

عدد فرشته شماره ۹ با شروع و سرآغازهایی جدید در ارتباط است. این عدد فرشته به این مفهوم است که مرحله‌ای از زندگی‌تان باید به پایان برسد تا وارد مرحله جدیدی شوید. به‌ علاوه عدد فرشته شماره ۹ نمادی از انسانیت است. بنابراین در صورتی‌ که این عدد فرشته در زندگی‌تان پدیدار شد احتمالاً به این معنی است که باید به افراد بیشتری در زندگی کمک کنید.

 

اگر به دیگران کمک کنید و ارتباط خوبی با آن‌ها داشته باشید،

دایره دوستی گسترده‌ای خواهید داشت و مورد احترام دیگران قرار می‌گیرید.

 

و اما نوبت به عدد فرشته شماره 79 می‌رسد. عدد فرشته‌ شماره ۷۹ پیامی قدرتمند از جانب قلمروهای معنوی است. این عدد ترکیبی از انرژی‌ها و ارتعاش اعداد ۷ و ۹ است. عدد ۷ همانطور که مشخص است با بیداری معنوی، خرد درونی، شهود و عرفان طنین‌انداز می‌شود. از سوی دیگر، عدد ۹ با روشنگری معنوی، انسان‌دوستی و خدمت به بشریت به کمک مواهب و استعدادهای طبیعی هر فرد همراه است. زمانی ‌که این اعداد در کنار هم قرار گیرند، از ترکیبشان انرژی‌ها و ارتعاشات عدد فرشته‌ شماره ۷۹ حاصل می‌شود که پیام تشویق و حمایتی از سوی کائنات است تا نشان دهد باید به شهود و خرد درونی خود اعتماد کنید؛ زیرا مواهب و استعدادهای فراوانی در اختیار شماست که به کمک آن‌ها می‌توانید به بشریت خدمت کنید. این عدد نشانه این است که به هدفی بالاتر فراخوانده شده‌اید و سفر معنوی شما با توانایی‌تان در ایجاد تأثیر مثبتی در جهان در هم‌ تنیده شده ‌است. 

عدد فرشته شماره ۷۹ یادآوری می‌کند، به مسیر معنوی خود متعهد بمانید و همچنان به ‌دنبال روشنگری و رشد معنوی باشید. حفظ تعادل میان اهداف معنوی و مادی خود برای اطمینان از تحقق خوش‌بختی طولانی‌ مدت بسیار مهم است. به‌ طور کلی عدد فرشته‌ شماره ۷۹ پیامی است که نشان می‌دهد باید به خود، به کائنات، و فرشتگان نگهبان اعتماد کنید و همچنان مسیر معنوی خود را دنبال کنید. این پیام را با قلب و ذهنی باز بپذیرید و اطمینان داشته باشید همه ‌چیز برای عالی‌ترین نتایج اتفاق می‌افتد. از این عدد فرشته به ‌عنوان منبع الهام بخشی برای متعهد ماندن به مسیر معنوی خود استفاده کنید و در عین‌ حال سعی کنید به کمک توانایی‌هایی که دارید تغییر مثبتی در زندگی اطرافیان ایجاد کنید. 

حال به عدد فرشته شماره 797 می‌پردازیم. عدد فرشته‌ شماره‌ ۷۹۷ عدد معنوی و قدرتمند و ترکیبی مؤثر از انرژی و ارتعاشات اعداد شماره ۷ و ۹ است که تأثیر عدد ۷ در معنی کلی این عدد فرشته دوبرابر است. در نتیجه این عدد فرشته تأکید زیادی بر روی شهود، خرد درونی، و بیداری معنوی دارد و تأکید می‌کند در مسیر درست معنویت قرار گرفته‌اید، پس با دلگرمی به راه‌تان ادامه دهید. زمانی ‌که بخواهیم تأثیر عدد فرشته‌ شماره ۹ را در معنی کلی این عدد بررسی کنیم باید گفت با روشنگری معنوی، انسان‌دوستی، و خدمت به بشریت به کمک مواهب و استعدادهای هر فردی همراه است.

 

تصوری که ما از خود داریم، مرزهای موفقیت ما را تعیین می‌کنند.

 

در مجموع این عدد از سوی کائنات ارسال شده ‌است تا علاوه ‌بر این‌که از مواهب و استعدادهای طبیعی خود برای خدمت به بشریت استفاده کنید، تأکید ویژه‌ای روی بیداری معنوی خرد و گوش دادن به ندای درون‌تان داشته باشید. این عدد فرشته تأکید می‌کند از مواهب و استعدادهای طبیعی‌تان در جهتی درست استفاده کنید و همواره در این راه گوش ‌به ‌زنگ ندای درون‌تان باشید. اصلاً اجازه ندهید هیچ صدایی، ندای شهودتان را سرکوب کند. همواره به خود و پتانسیل‌های‌تان اعتماد داشته باشید، چرا که باورهای‌تان میزان موفقیت شما را تعیین می‌کنند.


پیشنهاد کتاب: کتاب صوتی "تفکر بهتر، زندگی بهتر" و کتاب الکترونیکی "تفکر بهتر، زندگی بهتر" "اثر جول اوستین" (کلیک کنید)، ابزاری را ارائه می‌دهد که از طریق آن‌ها می‌توانید افکار و باورهای محدودکننده و مخرب را از بین ببرید و با کنترل افکارتان، زندگی خارق‌العاده‌ای برای خود و خانواده‌تان خلق کنید). باید همیشه به خاطر داشته باشید که، برای خلق زندگی خود نیازمند تغییر باورهای اشتباه و کنترل ذهن هستید.


و در انتها عدد فرشته شماره 979 را بررسی می‌کنیم. عدد فرشته‌ شماره ۹۷۹ نیز ترکیبی از انرژی‌ها و ارتعاش دو عدد فرشته‌ی شماره ۷ و ۹ با تأثیر دو برابری عدد فرشته‌ شماره ۹ است. عدد فرشته‌ شماره ۷ نمادی از دانش، خرد درونی، عرفان، شهود، و معنویت است. عددی است که تأکید می‌کند در مسیر معنویت در جایگاه درستی ایستاده‌اید و باید همچنان به راه خود ادامه دهید. عدد ۹ نیز نمادی قوی از پتانسیل‌ها و استعدادهایی است که به ‌طور طبیعی در وجودتان نهادینه شده ‌است. این عدد فرشته، علاوه ‌بر اینکه تأکید می‌کند باید سعی کنید تغییری باشید که در جهان می‌خواهید و تنها به زندگی خود نپردازید، به ما نشان می‌دهد لزوم ایجاد تغییر در زندگی دیگران در راستای اهداف روحی و معنویمان بسیار الزامی است.

این عدد فرشته تأکید دارد، باید از منطقه‌ی امن خود بیرون بیاییم، دیگران را ببینیم و سعی کنیم کاری برای رفاه حالشان انجام دهیم. استعدادها و مواهب بسیاری در وجود ما نهفته است که باید از آن‌ها برای خدمت به بشریت استفاده کنیم. شاید این‌ بار ما باشیم که با دیدن این عدد فرشته فرصتی برای نجات جهان پیدا می‌کنیم. 

از ترکیب معنا و مفهوم این اعداد فرشته، معنای کلی عدد فرشته 7979 حاصل می‌شود. به علاوه باید گفت عدد فرشته 7979 با عدد فرشته شماره 5 ارتباط تنگاتنگی دارد؛ زیرا از حاصل جمع اعداد تشکیل دهنده عدد فرشته 7979 عدد فرشته شماره 5 حاصل می‌شود. 

عدد فرشته شماره 5. عدد فرشته شماره 5، یکی از پویاترین اعداد فرشته است. این عدد نمادی از فعالیت، منحصر به فرد بودن، فرد گرایی، آزادی، خلاقیت، تغییرات، سازگاری، شجاعت و توجه کردن به جسم و احساسات شهوانی مربوط به آن است. همچنین نشان دهنده مهربانی، رحمت و درک است.

این عدد جزو اعدادی است که ثبات و پایداری کمتری دارد، به این معنی که انعطاف‌پذیر و قابل تغییر است. افرادی که شماره فرشته 5 را دارند، از چالش‌‎ها نمی‌ترسند و می‌توانند خود را با شرایط مختلف زندگی وفق دهند. اعتماد به نفس و خود آگاهی این افراد، مانع از آن می‌‎شود که یکپارچگیشان را از دست بدهند.

عدد فرشته شماره 5، با شهوت و سرگردانی ابدی همراه است، یعنی نیاز به آزادی و بی بند و بار بودن. برخی از عددشناسان بر این باورند که وجود عدد 5 در ترکیب عدد فرشته و یا در تاریخ تولد افراد، نمایانگر جنبه خاصِ شخصیتِ ماجراجویانه و غیر قابل پیش‌بینی آن‎ها است. کسی که عدد فرشته شماره 5 را دارد، فردی عاشق ماجراجویی و چالش است و درک و دریافت او از جهان مبتنی بر تجربیاتش در زندگی است. 

عدد فرشته شماره 5 با انرژی مغناطیسی، کاریزما، کنجکاوی و جذابیت طنین‌انداز می‌شود. می‌توان گفت افراد با عدد فرشته شماره 5، تمایل دارند زندگی را بدون ترس و محدودیت تجربه کنند. با این حال، داشتن عدد شماره 5، نشان دهنده جنبه نادان یا بی فکر فرد نیست؛ آن‌ها در عین داشتن دیدی باز و گسترده، از عقل سیلم هم برخوردارند.

 

افرادی با عدد 5، خود را همانگونه که هستند، قبول دارند

و خصوصیت بی‌همتایی و منحصر به فرد بودنشان را پرورش می‎‌دهند. 

 

عدد فرشته‌ شماره 5 نماد عمل، حرکت و بی‌قراری است. افرادی که این عدد فرشته را دارند شدیداً خواستار آزادی و ماجراجویی هستند. آن‌ها فوق‌العاده بی‌باک و بی‌پروا هستند. این افراد بدون اتکا به دیگران زندگی می‌کنند و قدرت استدلال بالایی دارند. این افراد معمولاً در سنین پایین خانه و خانواده خود را به امید یافتن و دنبال کردن رؤیاهایشان ترک می‌کنند. ممکن است این افراد به ‌خاطر سختی‌های زندگی شخصیتی تکانشی، برون‌گرا، بی‌حوصله، و اغلب تهاجمی داشته باشند. افرادی که عدد فرشته‌ شماره 5 دارند به ‌شدت عاشق تغییر هستند و برای هر گونه ماجراجویی آماده‌اند.

معمولاً نگه‌ داشتن این افراد در خانه کار سختی است؛ چون همیشه تمایل دارند بیرون بروند و فعالیت و ماجراجویی کنند. این افراد ذاتاً جسور هستند و نماد قدرت و استقامتند. آن‌ها ظرفیت زیادی برای زندگی کردن در هماهنگی با کائنات و آزادی دارند و همواره به استقبال موارد جدید و تغییرات می‌روند. عدد فرشته‌ شماره 5 نشانه‌ای از تغییر و پذیرش چیزهای جدید و تمایل به تجربه کردن افق‌های جدید است. افرادی که این عدد فرشته را دارند بی‌پروا به جلو می‌روند و هرگز ترس و ناراحتی به دل راه نمی‌دهند. 
عدد فرشته شماره 5 معمولاً نماد دانش و عزم در زندگی است. این عدد برای حرکت رو به جلو و ساختن شخصیت مورد نظرمان انگیزه‌بخش ماست. علاوه بر این، عدد فرشته شماره 5  به اهمیت آموزش در زندگی اشاره دارد. هیچ زمانی برای یادگیری موارد جدید و آموزش دیر نیست. مجهز بودن به دانش، در پشت سر نهادن دوران سختی و مشکلات یاری‌تان کرده و کمک می‌کند با تمام چالش‌هایی که ممکن است بر سر راه‌تان وجود داشته باشد، روبرو شوید. عدد فرشته شماره 5 بیانگر این است که فرشتگان مراقب‌تان هستند و قدم به قدم دنبال‌تان می‌کنند.

 برای طرف‌داران مکتب فیثاغورث و در حوزه عددشناسی، شکل هیروگلیف یا مصر باستانی نشان‌دهنده ازدواج روح متجلی شده با مادر طبیعت و به نوعی اتحاد سلول با زمین است. ثمره این ازدواج مقدس مرد است که به ‌صورت یک ستاره‌ای پنج پر در یک دایره است و یک صلیب همراه آن است که نشان‌دهنده آگاهی قلب است. یکی از ویژگی‌های این ستاره آن است که می‌توان آن را بدون بلند کردن قلم از روی کاغذ کشید، که نمادی از تداوم حرکت برای ساختن زندگی است. عدد 5 نشان‌ دهنده فردی صالح است که به آگاهی معنوی و کمال رسیده است. 

در فلسفه چینی عدد پنج نماد تعادل بین نمادهای یین (۲) و یانگ (۳) است. باور بر این است که عدد 5 نماد انسان است که به‌ صورت مجموع دو دست، دو پا و یک تن نشان داده می‌شود. نقل است که عیسی مسیح 5 زخم برداشته بود که به «پنج زخم مسیح» معروف است. به‌ علاوه، عدد 5 نماد حواس پنج‌گانه مانند شنوایی، بویایی، چشایی، لامسه، و بینایی است. عدد 5 در علم عددشناسی نماد اتحاد و تعادل است. عدد 5 در دین اسلام نماد پنج رکن اصلی دین یعنی ایمان، نماز، روزه، صدقه و حج است. عدد 5 نشان ‌دهنده تعداد انگشتان دست‌ و پا است. عدد 5 برای قوم مایا نمادی مقدس بود؛ زیرا نشان ‌دهنده خدای ذرت بود. گفته می‌شود ذرت 5 روز پس ‌از کاشته شدن جوانه می‌زند و به وجود می‌آید. ستاره 5 پر نیز یک نماد جادویی است که در برخی فرهنگ‌ها به ‌عنوان طلسم استفاده می‌شود. این ستاره پنج پر نشان ‌دهنده تکامل، آزادی و حس ماجراجویی است. 


- چرا عدد فرشته 7979 را می‌بینیم؟

همانطور که همیشه گفتیم، اعداد فرشته به دلایل مشخصی به زندگی هر شخص وارد می‌شوند و معمولاً هر شخص در طول زندگی خود تنها یک یا دو مرتبه با چنین اعداد فرشته‌ای مواجه می‌شود. بنابراین لازم است با دیدن این اعداد به‌ سادگی از کنارشان نگذرید و معنایشان را به‌ خوبی درک و تفسیر کنید. البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که چون دامنه‌ تعبیر و تفسیر اعداد فرشته گسترده ‌است و بر حسب خصوصیات افراد و موقعیت و شرایط مختلف‌ ممکن است متفاوت باشد، لازم است هر فردی این اعداد را با توجه به وضعیت و شرایط فعلی خود تعبیر و تفسیر کند.

زمانی‌ که با عدد فرشته‌ 7979 مواجه می‌شوید، نشانه آن است که فرشتگان می‌خواهند کمک‌تان کنند. به ‌علاوه، این عدد نشان می‌دهد در مسیر درستی قرار گرفته‌اید و به اهداف‌تان بسیار نزدیک هستید. فرشتگان نگهبان کمکی را که نیاز دارید به شما ارائه می‌دهند و تشویق‌تان می‌کند، سخت کار کنید و به سمت اهداف‌تان پیش بروید. عدد فرشته‌ 7979 بسیار قدرتمند است و نشان می‌دهد چطور از شهود و توانایی‌های درونی خود در جهت رسیدن به اهداف‌تان استفاده کنید. این عدد انگیزه می‌دهد تا شجاع مصمم باشید؛ زیرا تنها از این طریق می‌توانید به موفقیت برسید و رؤیاهای‌تان را محقق کنید.

(برای خلق و دستیابی به اهداف و خواسته‌های‌تان، "متود سیلوا" از "ویشن لاکیانی" (کلیک کنید)، که توسط تیم رویال‌مایند ترجمه و تهیه شده است، را به شما پیشنهاد می‌کنیم. متود سیلوا به شما کمک می کند رسالت و اهداف‌تان را در زندگی کشف کنید. متوجه دلیل و هدف حقیقی حضورتان در این سیاره می‌شوید و در مسیری قدم بر می‌دارید که هر ثانیه، هر روز و هر لحظه شما را به این هدف نزدیک‌تر می‌کند).

ممکن است عدد فرشته‌ 7979 را در موقعیت‌ها و شرایط‌های مختلفی ببینید، پس چنانچه متوجه این عدد شدید، بدانید فرشتگان نگهبان به شما بسیار نزدیک هستند، پس احساس تنهایی نکنید. به کمک اعداد فرشته راحت‌تر از پیش می‌توانید به اهداف‌تان دست پیدا کنید. فرشتگان نگهبان به واسطه ارسال کردن این اعداد و ارقام با شما سخن می‌گویند و می‌خواهند صدایشان را بشنوید. شکی نیست این عدد فرشته نیز مانند سایر اعداد فرشته زندگی‌تان را تغییر می‌دهد، اما شرط اصلی آن است که به ‌معنای آن دقت ویژه‌ای داشته باشید.

 


در بخش نظرات این مقاله برای ما از تجربیات خود بنویسید.

 • آیا تا به حال توانسته‌اید ارتباطی میان اعداد فرشته و زندگی خود پیدا کنید؟
 • آیا عدد 7979 به صورت تکرارشونده در زندگی شما دیده شده است؟
 • اگر تا به حال توجه‌تان به این عدد جلب شده، چه پیامد یا تغییری در زندگی شما به دنبال داشته است؟

برای ثبت نظرات خود، به پایین صفحه مراجعه فرمایید.

تیم تحقیقاتی و مقاله نویسی سایت رویال مایند

 

راز اعداد فرشتگان (عدد 7979)

 

 

 •  آیا تا به حال برای‌تان پیش آمده که با عدد مشخصی به دفعات روبرو شوید؟
 •  به نظر شما روبرو شدن با اعداد تکراری امری اتفاقی‌ست؟
 •  آیا تاکنون به ارتباط انسان‌ و فرشتگان فکر کرده‌اید؟


- عدد فرشته 7979، معنا و مفهوم و نمادگرایی:

افراد همیشه عاشق تعبیر کردن و تفسیر کردن معانی نهفته در اعداد بوده‌اند. اعداد و ارقام همواره توجه افراد بسیاری را به سوی خود جلب کرده‌اند؛ زیرا همواره این باور وجود داشته، که اعداد و ارقام بیانگر حقایق بسیاری در مورد زندگی ما هستند. در واقع باور بر این است که اعداد واسطه‌ای برای برقرار شدن ارتباط میان ما و نیروهای برتر هستند. در صورتی ‌که به نیروهای الهی یا نیروهای برتر باور دارید، می‌توانید اعداد فرشته را ببینید. فرشتگان نگهبان به واسطه ارسال کردن اعداد فرشته مختلف، پیام‌های مختلفی را برای ما ارسال کرده و ما را در انجام کارهایمان یاری و حمایت می‌کنند. 

اگر بخواهید متوجه معنا و مفهوم عدد فرشته‌ای شوید که توسط قلمروهای برتر برای‌تان ارسال شده‌ است، ابتدا باید معنا و مفهوم نمادین این عدد فرشته را درک کنید. اعداد فرشته نمادهای متفاوتی دارند، بنابراین حامل پیام‌های مختلفی از جانب فرشتگان نگهبان برای ما هستند.

در این مقاله در خصوص عدد فرشته‌ 7979 صحبت می‌کنیم. ابتدا با معنی و مفهوم این عدد آشنا می‌شویم، بعد به معانی نهفته و نمادگرایی آن می‌پردازیم، و در بخش بعد با مفهوم این عدد فرشته در روابط عاشقانه آشنا می‌شویم. پس از آنکه با چند حقیقت جالب در مورد این عدد فرشته آشنا شدیم، علت و دلایل پدیدار شدن این عدد را در زندگیمان بررسی می‌کنیم. 


- عدد فرشته 7979 به چه معنا است؟

عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ از دو عدد فرشته‌ شماره‌ ۷، ۹ و همچنین عدد فرشته شماره ۷۹ تشکیل شده ‌است. ارتعاش عدد فرشته‌ شماره ۷ در این عدد، بر هدف زندگی و رشد معنوی تأکید دارد. به ‌علاوه، این عدد نمادی از عرفان و توانایی‌های روحی شماست. زمانی‌ که این عدد فرشته در زندگی‌تان پدیدار شود، باید بیشتر به خودتان تکیه کنید تا در مسیر درست حرکت کنید. عدد فرشته شماره ۹ در ترکیب کلی این عدد فرشته، نشان ‌دهنده مورد یا دوره‌ای است که قرار است در زندگی‌تان به پایان برسد.

اگر دوره‌ خاصی از زندگی‌تان به پایان رسیده است، نباید نگران شوید، بلکه منتظر شروع دوره جدیدی در زندگی باشید. این عدد فرشته نشان می‌دهد، قرار است موارد جدید و تغییرات زیادی را تجربه کنید که برای‌تان شادی، عشق و رفاه به ارمغان می‌آورد. عدد فرشته‌ نماد کار ماست و می‌تواند با سبک باری و زندگی نیز در ارتباط باشد. از تجربه موارد جدید در زندگی خود، نهراسید چرا که برای رسیدن به موفقیت لازم است از منطقه امن خود فاصله بگیرید و تغییرات زیادی را تجربه کنید. در ادامه به معانی نهفته در عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ می‌پردازیم. 

 

عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ تأکید دارد، به ندای درونی خود گوش داده

و مسیر معنویت را پیدا کنید.

 


- معانی نهفته و نمادگرایی عدد فرشته 7979:

تمام اعداد فرشته معانی و مفاهیم نهفته‌ بسیاری در خود دارند و بر حسب شرایط ممکن است یک یا دو بار در طول زندگی در مقابل دیدگانمان پدیدار شوند و پیام‌های مهمی را از قلمروی معنوی برایمان ارسال کنند. یکی از مهم‌ترین پیام‌هایی که در پس عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ نهفته است، این است که راه درستی را انتخاب کرده‌اید. فرشتگان می‌خواهند تشویق‌تان کنند تا در آینده همان مسیر را دنبال کنید. آن‌ها می‌خواهند راهنمایی‌تان کنند تا در مسیر معنویت رشد چشمگیری را تجربه کنید.

 

عدد 7979 تأکید دارد، نباید فقط به استعدادها و پتانسیل‌های درونی

نظیر خلاقیت، هوش، و ذکاوت بالا و غیره اکتفا کنید،

بلکه باید از خرد درونی و شهودتان نیز در این راه استفاده کنید.

 

فرشتگان نگهبان همچنین یادآوری می‌کنند که صادق باشید و از دروغگویی اجتناب کنید. این عدد نمایانگر تبرک است؛ تبرکی که از قلمرو الهی و از جانب فرشتگان نگهبان دریافت کرده‌اید. این تبرک هدیه‌ای بابت مهربان بودن، سخاوتمند بودن و بخشنده بودن‌تان با دیگران است. فرشتگان تصمیم گرفته‌اند عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ را به نشانه حمایت و ابراز ارادتشان به شما ارسال کنند. عدد فرشته 7979 تأکید دارد، نباید از جنبه‌های مادی و معنوی زندگی غافل شوید. 

 

این جهان، جهان تغییر است نه تقدیر.


- عدد فرشته 7979 در روابط عاشقانه به چه معنا است؟

زمانی‌ که صحبت از عشق و عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ به میان می‌آید، مطمئن باشید تغییرات زیادی را در این زمینه تجربه می‌کنید. عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ کمک می‌کند در اعماق وجودتان عشق را پیدا کنید و جفت روحی خود را نیز به بهترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیابید. دلیلی برای غمگین بودن و تنها بودن وجود ندارد؛ زیرا فرشتگان نگهبان اتفاقات بسیار خوبی را برای‌تان آماده کرده‌اند. تنها باید صبور باشید و به آن‌ها اعتماد کنید.

باور بر این است افرادی که عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ را به ‌عنوان عدد فرشته‌ خود دارند، معمولاً افرادی بسیار مصمم هستند و آماده‌اند تا تمام عشق و محبتشان را نثار شریک روحیشان کنند. این افراد از خانواده عزیزان و فرزندانشان بسیار محافظت می‌کند. زمانی ‌که عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ در یک رابطه وارد شود به آن رابطه شور و هیجان بسیار زیادی خواهد بخشید. عدد فرشته‌ ۷۹۷۹ معمولاً با اشتیاق و احساسات قوی مرتبط است که در رابطه یا ازدواج وجود دارد. در ادامه با حقایق جالبی در خصوص این عدد فرشته آشنا می‌شوید. 


- چند حقیقت جالب در مورد عدد فرشته 7979:

عدد فرشته 7979 از ترکیب اعداد فرشته شماره 7، 9، و 79 تشکیل شده است، که هر کدام ۲ بار در این عدد فرشته ظاهر شده‌اند و اهمیتی دو چندان در تعبیر و تفسیر کلی این عدد فرشته پیدا می‌کنند. به علاوه، عدد فرشته شماره 797 و 979 هم در عدد فرشته 7979 یافت می‌شوند و بر معنا و مفهوم آن تأثیر می‌گذارند. پس به منظور درک و تفسیر معنا و مفهوم عدد فرشته 7979 لازم است با معنا و مفهوم تک تک این اعداد فرشته آشنا شده و در نهایت با جمع‌بندی آنها به تعبیر و تفسیر درستی از معنا و مفهوم این عدد فرشته دست پیدا کنیم. 

ابتدا به عدد فرشته شماره 7  می‌پردازیم. عدد فرشته شماره 7، عددی بسیار معنوی، عرفانی و با نفوذ بسیار است. این عدد نماد آگاهی جهانی، معنویت و تکامل معنوی است که منجر به بیداری معنوی و روشنگری می‎شود. عدد فرشته شماره 7 نمادی از تشویق شدن است؛ به این معنی که این عدد مشوق‌تان در مسیر پیشروی به سمت اهداف است. فرشتگان با ارسال کردن عدد فرشته شماره 7، می‌گویند در مسیر درستی قرار دارید و باید به راه‌تان ادامه دهید. باید بدانید تمام تلاش‎های‌تان نتیجه خواهند داد و از فرشتگان‌تان پاداش خواهید گرفت.

(در پیمودنِ مسیر رسیدن به رؤیاها و اهداف‌تان "دوره‌ی جهش کوانتومی" اثر "برت گلدمن" (کلیک کنید)، کمک فراوانی به شما خواهد کرد. این دوره یک برنامه آنلاین است که به کمک آن و به واسطه قدرت تجسم پیشرفته، مرحله به مرحله جهان‌های موازی را کاوش کرده، با خود برتر و نسخه‌های مختلف‌تان ملاقات کرده و از آن‌ها در خصوص تحقق اهداف و خواسته‌های‌تان راهنمایی دریافت می‌کنید، پس این دوره‌ی فوق‌العاده که در سایت رویال‌مایند در اختیار شما قرار داده شده است، را از دست ندهید).

این عدد فرشته نمادی از توانایی‌ها و دانش روانی شما است. به ‌علاوه این عدد فرشته بیانگر این است که در آینده اتفاقات بزرگی در انتظارتان است؛ زیرا سخت تلاش کرده‌اید و سزاوار و شایسته رخ دادن این اتفاقات بزرگ و مثبت هستید. باید به ‌خاطر تمام چیزهایی که به ‌زودی در انتظارتان است خوشحال باشید. 

به علاوه، عدد فرشته‌ شماره ۷ نشان‌ دهنده خرد، معنویت و وجدان است. افرادی که عدد فرشته‌ شماره ۷ دارند بسیار اندیشمند و آرمان‌گرا هستند و از روی عقل عمل می‌کنند. این افراد علاقه زیادی به مطالعه دارند و کاملاً دوست‌داشتنی و کمال‌گرا هستند. این افراد همیشه در جست‌وجوی کسب مهارت جدیدی هستند و علاقه زیادی به تحقیق کردن و تجزیه ‌و تحلیل دارند. ذهنیت این افراد سرشار از نبوغ بوده و قوه تخیلشان بسیار شکوفا است. این افراد کاملاً محتاط هستند، معمولاً چهره واقعی خود را نشان نمی‌دهند و اغلب با کنایه رفتار می‌کنند. افرادی که عدد فرشته شماره 7 دارند، تمایل دارند منزوی باشند و اغلب نسبت ‌به دیگران انعطاف‌پذیرتر هستند.

حال به عدد فرشته شماره 9 می‌پردازیم. عدد فرشته‌ شماره ۹ عددی خاص و منحصر به‌ فرد است که می‌تواند پیام بسیار مهمی از جانب نیروهای الهی در خود باشد. عدد فرشته‌ شماره ۹ با قوانین معنوی جهان و دیدگاه‌های عالی در ارتباط است. به ‌علاوه این عدد نمایانگر شخصیت قوی فرد است و به ما می‌آموزد تا الگوی مثبتی برای دیگران باشیم. این عدد فرشته همچنین نمایانگر مسئولیت‌پذیری در زندگی است.

گاهی اوقات نیز عدد فرشته‌ شماره‌ ۹ را به‌ عنوان نتیجه‌گیری تعبیر می‌کنند. عدد فرشته‌ شماره ۹ نماد روشنگری معنوی و عشق است. مشاهده کردن عدد ۹ به این معنی است که زمان بیداری معنوی و ایمان آوردن به فرشتگان فرا رسیده‌ است. عدد فرشته شماره ۹ با خدمت به بشریت و کارهای بشردوستانه طنین‌انداز می‌شود. 

عدد فرشته شماره ۹ با شروع و سرآغازهایی جدید در ارتباط است. این عدد فرشته به این مفهوم است که مرحله‌ای از زندگی‌تان باید به پایان برسد تا وارد مرحله جدیدی شوید. به‌ علاوه عدد فرشته شماره ۹ نمادی از انسانیت است. بنابراین در صورتی‌ که این عدد فرشته در زندگی‌تان پدیدار شد احتمالاً به این معنی است که باید به افراد بیشتری در زندگی کمک کنید.

 

اگر به دیگران کمک کنید و ارتباط خوبی با آن‌ها داشته باشید،

دایره دوستی گسترده‌ای خواهید داشت و مورد احترام دیگران قرار می‌گیرید.

 

و اما نوبت به عدد فرشته شماره 79 می‌رسد. عدد فرشته‌ شماره ۷۹ پیامی قدرتمند از جانب قلمروهای معنوی است. این عدد ترکیبی از انرژی‌ها و ارتعاش اعداد ۷ و ۹ است. عدد ۷ همانطور که مشخص است با بیداری معنوی، خرد درونی، شهود و عرفان طنین‌انداز می‌شود. از سوی دیگر، عدد ۹ با روشنگری معنوی، انسان‌دوستی و خدمت به بشریت به کمک مواهب و استعدادهای طبیعی هر فرد همراه است. زمانی ‌که این اعداد در کنار هم قرار گیرند، از ترکیبشان انرژی‌ها و ارتعاشات عدد فرشته‌ شماره ۷۹ حاصل می‌شود که پیام تشویق و حمایتی از سوی کائنات است تا نشان دهد باید به شهود و خرد درونی خود اعتماد کنید؛ زیرا مواهب و استعدادهای فراوانی در اختیار شماست که به کمک آن‌ها می‌توانید به بشریت خدمت کنید. این عدد نشانه این است که به هدفی بالاتر فراخوانده شده‌اید و سفر معنوی شما با توانایی‌تان در ایجاد تأثیر مثبتی در جهان در هم‌ تنیده شده ‌است. 

عدد فرشته شماره ۷۹ یادآوری می‌کند، به مسیر معنوی خود متعهد بمانید و همچنان به ‌دنبال روشنگری و رشد معنوی باشید. حفظ تعادل میان اهداف معنوی و مادی خود برای اطمینان از تحقق خوش‌بختی طولانی‌ مدت بسیار مهم است. به‌ طور کلی عدد فرشته‌ شماره ۷۹ پیامی است که نشان می‌دهد باید به خود، به کائنات، و فرشتگان نگهبان اعتماد کنید و همچنان مسیر معنوی خود را دنبال کنید. این پیام را با قلب و ذهنی باز بپذیرید و اطمینان داشته باشید همه ‌چیز برای عالی‌ترین نتایج اتفاق می‌افتد. از این عدد فرشته به ‌عنوان منبع الهام بخشی برای متعهد ماندن به مسیر معنوی خود استفاده کنید و در عین‌ حال سعی کنید به کمک توانایی‌هایی که دارید تغییر مثبتی در زندگی اطرافیان ایجاد کنید. 

حال به عدد فرشته شماره 797 می‌پردازیم. عدد فرشته‌ شماره‌ ۷۹۷ عدد معنوی و قدرتمند و ترکیبی مؤثر از انرژی و ارتعاشات اعداد شماره ۷ و ۹ است که تأثیر عدد ۷ در معنی کلی این عدد فرشته دوبرابر است. در نتیجه این عدد فرشته تأکید زیادی بر روی شهود، خرد درونی، و بیداری معنوی دارد و تأکید می‌کند در مسیر درست معنویت قرار گرفته‌اید، پس با دلگرمی به راه‌تان ادامه دهید. زمانی ‌که بخواهیم تأثیر عدد فرشته‌ شماره ۹ را در معنی کلی این عدد بررسی کنیم باید گفت با روشنگری معنوی، انسان‌دوستی، و خدمت به بشریت به کمک مواهب و استعدادهای هر فردی همراه است.

 

تصوری که ما از خود داریم، مرزهای موفقیت ما را تعیین می‌کنند.

 

در مجموع این عدد از سوی کائنات ارسال شده ‌است تا علاوه ‌بر این‌که از مواهب و استعدادهای طبیعی خود برای خدمت به بشریت استفاده کنید، تأکید ویژه‌ای روی بیداری معنوی خرد و گوش دادن به ندای درون‌تان داشته باشید. این عدد فرشته تأکید می‌کند از مواهب و استعدادهای طبیعی‌تان در جهتی درست استفاده کنید و همواره در این راه گوش ‌به ‌زنگ ندای درون‌تان باشید. اصلاً اجازه ندهید هیچ صدایی، ندای شهودتان را سرکوب کند. همواره به خود و پتانسیل‌های‌تان اعتماد داشته باشید، چرا که باورهای‌تان میزان موفقیت شما را تعیین می‌کنند.


پیشنهاد کتاب: کتاب صوتی "تفکر بهتر، زندگی بهتر" و کتاب الکترونیکی "تفکر بهتر، زندگی بهتر" "اثر جول اوستین" (کلیک کنید)، ابزاری را ارائه می‌دهد که از طریق آن‌ها می‌توانید افکار و باورهای محدودکننده و مخرب را از بین ببرید و با کنترل افکارتان، زندگی خارق‌العاده‌ای برای خود و خانواده‌تان خلق کنید). باید همیشه به خاطر داشته باشید که، برای خلق زندگی خود نیازمند تغییر باورهای اشتباه و کنترل ذهن هستید.


و در انتها عدد فرشته شماره 979 را بررسی می‌کنیم. عدد فرشته‌ شماره ۹۷۹ نیز ترکیبی از انرژی‌ها و ارتعاش دو عدد فرشته‌ی شماره ۷ و ۹ با تأثیر دو برابری عدد فرشته‌ شماره ۹ است. عدد فرشته‌ شماره ۷ نمادی از دانش، خرد درونی، عرفان، شهود، و معنویت است. عددی است که تأکید می‌کند در مسیر معنویت در جایگاه درستی ایستاده‌اید و باید همچنان به راه خود ادامه دهید. عدد ۹ نیز نمادی قوی از پتانسیل‌ها و استعدادهایی است که به ‌طور طبیعی در وجودتان نهادینه شده ‌است. این عدد فرشته، علاوه ‌بر اینکه تأکید می‌کند باید سعی کنید تغییری باشید که در جهان می‌خواهید و تنها به زندگی خود نپردازید، به ما نشان می‌دهد لزوم ایجاد تغییر در زندگی دیگران در راستای اهداف روحی و معنویمان بسیار الزامی است.

این عدد فرشته تأکید دارد، باید از منطقه‌ی امن خود بیرون بیاییم، دیگران را ببینیم و سعی کنیم کاری برای رفاه حالشان انجام دهیم. استعدادها و مواهب بسیاری در وجود ما نهفته است که باید از آن‌ها برای خدمت به بشریت استفاده کنیم. شاید این‌ بار ما باشیم که با دیدن این عدد فرشته فرصتی برای نجات جهان پیدا می‌کنیم. 

از ترکیب معنا و مفهوم این اعداد فرشته، معنای کلی عدد فرشته 7979 حاصل می‌شود. به علاوه باید گفت عدد فرشته 7979 با عدد فرشته شماره 5 ارتباط تنگاتنگی دارد؛ زیرا از حاصل جمع اعداد تشکیل دهنده عدد فرشته 7979 عدد فرشته شماره 5 حاصل می‌شود. 

عدد فرشته شماره 5. عدد فرشته شماره 5، یکی از پویاترین اعداد فرشته است. این عدد نمادی از فعالیت، منحصر به فرد بودن، فرد گرایی، آزادی، خلاقیت، تغییرات، سازگاری، شجاعت و توجه کردن به جسم و احساسات شهوانی مربوط به آن است. همچنین نشان دهنده مهربانی، رحمت و درک است.

این عدد جزو اعدادی است که ثبات و پایداری کمتری دارد، به این معنی که انعطاف‌پذیر و قابل تغییر است. افرادی که شماره فرشته 5 را دارند، از چالش‌‎ها نمی‌ترسند و می‌توانند خود را با شرایط مختلف زندگی وفق دهند. اعتماد به نفس و خود آگاهی این افراد، مانع از آن می‌‎شود که یکپارچگیشان را از دست بدهند.

عدد فرشته شماره 5، با شهوت و سرگردانی ابدی همراه است، یعنی نیاز به آزادی و بی بند و بار بودن. برخی از عددشناسان بر این باورند که وجود عدد 5 در ترکیب عدد فرشته و یا در تاریخ تولد افراد، نمایانگر جنبه خاصِ شخصیتِ ماجراجویانه و غیر قابل پیش‌بینی آن‎ها است. کسی که عدد فرشته شماره 5 را دارد، فردی عاشق ماجراجویی و چالش است و درک و دریافت او از جهان مبتنی بر تجربیاتش در زندگی است. 

عدد فرشته شماره 5 با انرژی مغناطیسی، کاریزما، کنجکاوی و جذابیت طنین‌انداز می‌شود. می‌توان گفت افراد با عدد فرشته شماره 5، تمایل دارند زندگی را بدون ترس و محدودیت تجربه کنند. با این حال، داشتن عدد شماره 5، نشان دهنده جنبه نادان یا بی فکر فرد نیست؛ آن‌ها در عین داشتن دیدی باز و گسترده، از عقل سیلم هم برخوردارند.

 

افرادی با عدد 5، خود را همانگونه که هستند، قبول دارند

و خصوصیت بی‌همتایی و منحصر به فرد بودنشان را پرورش می‎‌دهند. 

 

عدد فرشته‌ شماره 5 نماد عمل، حرکت و بی‌قراری است. افرادی که این عدد فرشته را دارند شدیداً خواستار آزادی و ماجراجویی هستند. آن‌ها فوق‌العاده بی‌باک و بی‌پروا هستند. این افراد بدون اتکا به دیگران زندگی می‌کنند و قدرت استدلال بالایی دارند. این افراد معمولاً در سنین پایین خانه و خانواده خود را به امید یافتن و دنبال کردن رؤیاهایشان ترک می‌کنند. ممکن است این افراد به ‌خاطر سختی‌های زندگی شخصیتی تکانشی، برون‌گرا، بی‌حوصله، و اغلب تهاجمی داشته باشند. افرادی که عدد فرشته‌ شماره 5 دارند به ‌شدت عاشق تغییر هستند و برای هر گونه ماجراجویی آماده‌اند.

معمولاً نگه‌ داشتن این افراد در خانه کار سختی است؛ چون همیشه تمایل دارند بیرون بروند و فعالیت و ماجراجویی کنند. این افراد ذاتاً جسور هستند و نماد قدرت و استقامتند. آن‌ها ظرفیت زیادی برای زندگی کردن در هماهنگی با کائنات و آزادی دارند و همواره به استقبال موارد جدید و تغییرات می‌روند. عدد فرشته‌ شماره 5 نشانه‌ای از تغییر و پذیرش چیزهای جدید و تمایل به تجربه کردن افق‌های جدید است. افرادی که این عدد فرشته را دارند بی‌پروا به جلو می‌روند و هرگز ترس و ناراحتی به دل راه نمی‌دهند. 
عدد فرشته شماره 5 معمولاً نماد دانش و عزم در زندگی است. این عدد برای حرکت رو به جلو و ساختن شخصیت مورد نظرمان انگیزه‌بخش ماست. علاوه بر این، عدد فرشته شماره 5  به اهمیت آموزش در زندگی اشاره دارد. هیچ زمانی برای یادگیری موارد جدید و آموزش دیر نیست. مجهز بودن به دانش، در پشت سر نهادن دوران سختی و مشکلات یاری‌تان کرده و کمک می‌کند با تمام چالش‌هایی که ممکن است بر سر راه‌تان وجود داشته باشد، روبرو شوید. عدد فرشته شماره 5 بیانگر این است که فرشتگان مراقب‌تان هستند و قدم به قدم دنبال‌تان می‌کنند.

 برای طرف‌داران مکتب فیثاغورث و در حوزه عددشناسی، شکل هیروگلیف یا مصر باستانی نشان‌دهنده ازدواج روح متجلی شده با مادر طبیعت و به نوعی اتحاد سلول با زمین است. ثمره این ازدواج مقدس مرد است که به ‌صورت یک ستاره‌ای پنج پر در یک دایره است و یک صلیب همراه آن است که نشان‌دهنده آگاهی قلب است. یکی از ویژگی‌های این ستاره آن است که می‌توان آن را بدون بلند کردن قلم از روی کاغذ کشید، که نمادی از تداوم حرکت برای ساختن زندگی است. عدد 5 نشان‌ دهنده فردی صالح است که به آگاهی معنوی و کمال رسیده است. 

در فلسفه چینی عدد پنج نماد تعادل بین نمادهای یین (۲) و یانگ (۳) است. باور بر این است که عدد 5 نماد انسان است که به‌ صورت مجموع دو دست، دو پا و یک تن نشان داده می‌شود. نقل است که عیسی مسیح 5 زخم برداشته بود که به «پنج زخم مسیح» معروف است. به‌ علاوه، عدد 5 نماد حواس پنج‌گانه مانند شنوایی، بویایی، چشایی، لامسه، و بینایی است. عدد 5 در علم عددشناسی نماد اتحاد و تعادل است. عدد 5 در دین اسلام نماد پنج رکن اصلی دین یعنی ایمان، نماز، روزه، صدقه و حج است. عدد 5 نشان ‌دهنده تعداد انگشتان دست‌ و پا است. عدد 5 برای قوم مایا نمادی مقدس بود؛ زیرا نشان ‌دهنده خدای ذرت بود. گفته می‌شود ذرت 5 روز پس ‌از کاشته شدن جوانه می‌زند و به وجود می‌آید. ستاره 5 پر نیز یک نماد جادویی است که در برخی فرهنگ‌ها به ‌عنوان طلسم استفاده می‌شود. این ستاره پنج پر نشان ‌دهنده تکامل، آزادی و حس ماجراجویی است. 


- چرا عدد فرشته 7979 را می‌بینیم؟

همانطور که همیشه گفتیم، اعداد فرشته به دلایل مشخصی به زندگی هر شخص وارد می‌شوند و معمولاً هر شخص در طول زندگی خود تنها یک یا دو مرتبه با چنین اعداد فرشته‌ای مواجه می‌شود. بنابراین لازم است با دیدن این اعداد به‌ سادگی از کنارشان نگذرید و معنایشان را به‌ خوبی درک و تفسیر کنید. البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که چون دامنه‌ تعبیر و تفسیر اعداد فرشته گسترده ‌است و بر حسب خصوصیات افراد و موقعیت و شرایط مختلف‌ ممکن است متفاوت باشد، لازم است هر فردی این اعداد را با توجه به وضعیت و شرایط فعلی خود تعبیر و تفسیر کند.

زمانی‌ که با عدد فرشته‌ 7979 مواجه می‌شوید، نشانه آن است که فرشتگان می‌خواهند کمک‌تان کنند. به ‌علاوه، این عدد نشان می‌دهد در مسیر درستی قرار گرفته‌اید و به اهداف‌تان بسیار نزدیک هستید. فرشتگان نگهبان کمکی را که نیاز دارید به شما ارائه می‌دهند و تشویق‌تان می‌کند، سخت کار کنید و به سمت اهداف‌تان پیش بروید. عدد فرشته‌ 7979 بسیار قدرتمند است و نشان می‌دهد چطور از شهود و توانایی‌های درونی خود در جهت رسیدن به اهداف‌تان استفاده کنید. این عدد انگیزه می‌دهد تا شجاع مصمم باشید؛ زیرا تنها از این طریق می‌توانید به موفقیت برسید و رؤیاهای‌تان را محقق کنید.

(برای خلق و دستیابی به اهداف و خواسته‌های‌تان، "متود سیلوا" از "ویشن لاکیانی" (کلیک کنید)، که توسط تیم رویال‌مایند ترجمه و تهیه شده است، را به شما پیشنهاد می‌کنیم. متود سیلوا به شما کمک می کند رسالت و اهداف‌تان را در زندگی کشف کنید. متوجه دلیل و هدف حقیقی حضورتان در این سیاره می‌شوید و در مسیری قدم بر می‌دارید که هر ثانیه، هر روز و هر لحظه شما را به این هدف نزدیک‌تر می‌کند).

ممکن است عدد فرشته‌ 7979 را در موقعیت‌ها و شرایط‌های مختلفی ببینید، پس چنانچه متوجه این عدد شدید، بدانید فرشتگان نگهبان به شما بسیار نزدیک هستند، پس احساس تنهایی نکنید. به کمک اعداد فرشته راحت‌تر از پیش می‌توانید به اهداف‌تان دست پیدا کنید. فرشتگان نگهبان به واسطه ارسال کردن این اعداد و ارقام با شما سخن می‌گویند و می‌خواهند صدایشان را بشنوید. شکی نیست این عدد فرشته نیز مانند سایر اعداد فرشته زندگی‌تان را تغییر می‌دهد، اما شرط اصلی آن است که به ‌معنای آن دقت ویژه‌ای داشته باشید.

 


در بخش نظرات این مقاله برای ما از تجربیات خود بنویسید.

 • آیا تا به حال توانسته‌اید ارتباطی میان اعداد فرشته و زندگی خود پیدا کنید؟
 • آیا عدد 7979 به صورت تکرارشونده در زندگی شما دیده شده است؟
 • اگر تا به حال توجه‌تان به این عدد جلب شده، چه پیامد یا تغییری در زندگی شما به دنبال داشته است؟

برای ثبت نظرات خود، به پایین صفحه مراجعه فرمایید.

تیم تحقیقاتی و مقاله نویسی سایت رویال مایند

نظر شما درباره این مطلب

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت رویال مایند ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت رویال مایند رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام