دوره صوتی اسرار ذهن ثروتمند

من معتقدم اگر شما از آموزه های این دوره بهره ببرید، می‌‎توانید زندگی‎تان را کاملاً متحول کنید. آموزه های این دوره را در زندگی خودتان اعمال کنید. هر آموزه ای که برای‎تان مفید بود و نتیجه داد، آن را ادامه دهید. اگر یکی از اصول مطرح شده برای‎تان نتیجه نداد، می‌‎توانید آن اصل را فراموش کنید. شاید این حرفم کمی پیش‌داورانه باشد، اما باور دارم وقتی که بحث در مورد پول باشد، این دوره یکی از بهترین دوره‎‌هاست. می‌‎دانم ادعای بزرگی است، اما در حقیقت آموزه های این دوره حلقه‌ی گمشده‌ی دستیابی به اهداف مالی تان هستند.

 

شکی ندارم که شما در دوره‎‌های دیگری شرکت کرده اید، به سی‌دی‌های مختلف گوش داده‌اید، در کلاس‌های مختلف آموزشی شرکت کرده‎‌اید و در مورد راهکارهای ثروتمند شدن در بورس، تجارت و معاملات املاک اطلاعاتی کسب کرده‌‎اید. اما آیا اتفاق خاصی برای‎تان افتاده است؟ برای اکثر مردم اتفاق خاصی نمی‌‎افتد! تنها کمی ‎انرژی و انگیزه پیدا می‎کند و پس از مدت کوتاهی دوباره به همان وضع قبلی برمی‎‌گردند. در این‎جا پاسخی وجود دارد. پاسخی ساده! این یک قانون است و البته که نباید از آن سرپیچی کنید و آن را دور بزنید. این قانون می‎‌گوید: اگر ضمیر ناخوداگاه شما برای موفقیت و ثروتمند شدن برنامه ریزی نشده باشد، تغییر زیادی در زندگی‌‎تان ایجاد نخواهد شد.

 

در این دوره به شما توضیح می‎‌دهیم که چرا سرنوشت برخی از افراد به گونه‌ای رقم می‌‎خورد که ثروتمند باشند و سرنوشت دیگران به گونه‌ای است که یک زندگی معمولی را تجربه می کنند. ما برای شما از دلایل اصلی موفقیت، معمولی بودن و یا شکست مالی خواهیم گفت و این‎که چگونه آینده‌ی مالی‎‌تان را بهتر کنید. متوجه خواهید شد که چگونه از کودکی باورهای مالی محدود کننده در ذهن شما شکل گرفته است و عادت های مالی ای در شما ایجاد شده است که در نهایت منجر به فقر می شوند.  در این دوره روش هایی تأثیرگذار به شما آموخته می شود که به شما کمک می‎کنند افکار منفی را از خود دور کنید، بتوانید مانند افراد ثروتمند و موفق فکر کنید و به موفقیت دست یابید. هم‎چنین، قدم به قدم و به طور عملی راهکارهایی را برای افزایش درآمد و کسب ثروت یاد می‎گیرید.

 

در بخش اول دوره توضیح می‌‎دهیم که هرکدام از ما چگونه شرطی شده‌ایم تا در مورد پول فکر کنیم و عمل کنیم. چهار روش کلیدی را معرفی خواهم کرد تا بتوانید برنامه‌‎ی مالی ذهن‌تان را تصحیح کنید. در بخش دوم، تفاوت‌های طرز تفکر افراد ثروتمند، متوسط و فقیر را بررسی می‌‎کنیم و هفده نگرش و اقدام مؤثر را ارائه می‌‎کنیم که زندگی مادی شما را برای همیشه متحول می‎‌کنند.

 

 

خوب، تجربه شخصی خود من چیست؟ از کجا می‌‎آیم؟ آیا من همیشه فرد موفقی بوده‌‎ام؟ کاش بودم! من هم مانند اکثر افراد استعدادهای «بالقوه‌ی» زیادی داشتم، اما برای نشان دادن و به بار نشستن آن‌ها تلاش زیادی نمی‎‌کردم. کتاب‎های آموزشی زیادی را مطالعه می‎‌کردم، به نوارهای زیادی گوش می‌‎دادم و در تمام سمینارهای آموزشی شرکت می‎‌کردم. من واقعاً، واقعاً، واقعاً می‎‌خواستم فرد موفقی شوم. نمی‌‎دانم این علاقه به خاطر پول، آزادی و حس موفقیت بود یا صرفاً به این علت بود که می‌‎خواستم به پدر و مادرم ثابت کنم که پسر موفقی هستم، اما در هر صورت بیش‎تر اوقات به «موفق شدن» فکر می‎کردم. وقتی ۲۰ ساله بودم کارهای مختلفی را انجام دادم و در هر کدام رؤیای موفق شدن داشتم، اما اوضاع هیچ‌وقت آن‌گونه که می‌‎خواستم نشد.

 

من برای رسیدن به هدفم بسیار تلاش می‌‎کردم، اما به هیچ جایی نمی‌‎رسیدم. با خودم فکر می‎کردم: «اگر شغل درستی داشته باشم و سوار بر اسب خوشبختی شوم، حتماً پولدار خواهم شد.» اما در اشتباه بودم. هیچ چیز آن طور که می‎خواستم نشد ... حداقل برای من نشد. بخش آخر جمله‌ام روی من تأثیر زیادی گذاشت: چطوری می‌شود دیگران با شغلی مشابه شغل من موفق هستند، ولی من هنوز آدم موفقی نشده‌ام؟ 
 

به همین دلیل تصمیم گرفتم به طور جدی شخصیت درونی‌ام را بررسی کنم. در مورد باورهای اصلی‌ام فکر کردم و متوجه شدم اگر چه واقعاً می‎خواستم پولدار شوم، اما باورهایی فقرآفرین  داشتم. من می‌‎ترسیدم. از این می‎ترسیدم که شاید شکست بخورم. حتی بدتر می‌‌‎ترسیدم فرد موفقی شوم، اما همه چیز را از دست بدهم و به یک ابله به تمام معنا تبدیل شوم. 

 

سپس شانس به من رو کرد و یکی از دوستان بسیار ثروتمندِ پدرم نصیحتی به من کرد. او در خانه‌ی پدرم بود و با یکدیگر مشغول صحبت و تفریح کردن بودند و وقتی از کنار آ‌ن‌ها رد شدم، مرا دید. سومین باری بود که پس از ترک خانه پدری‌ام به آن‎جا برمی‌گشتم و در زیرزمین خانه زندگی می‌‎کردم. حدس می‎زنم پدرم در مورد شرایط اسفناک من با او صحبت کرده بود، چون وقتی من را دید، در چشمانش نوعی احساس همدردی وجود داشت. 
 

او به من گفت: «هارو، من هم مثل تو بودم و شروع افتضاحی داشتم». به خودم گفتم: عالیه، وضع مرا درک می‎‌کند. اما باید می‌‎دونست که به حرف‌هایش توجهی ندارم. به دیوار نگاه می‌‎کردم و خودم را مشغول نشان دادم.

 

دوست ثروتمند پدرم ادامه داد و گفت: «اما شخصی توصیه‌های مفیدی به من کرد که زندگی‌ام را متحول کردند و حالا من می‎خواهم آن‌ها را به تو بگویم.» با خودم گفتم: «ای بابا! اینم که شبیه پدرم حرف می‎زند.» او گفت: «هارو، اگر به اندازه‌ای که می‎خواهی خوب عمل نمی‌کنی، این به این معنی است که چیزی وجود دارد که تو درباره‌ی آن اطلاعی نداری.» من آن موقع جوان و جسور بودم و فکر می‎کردم همه چیز را خیلی خوب می‌دانم. البته که حساب بانکی‌ام چیز دیگری را نشان می‎داد. پس تصمیم گرفتم به حرف‌هایش گوش کنم. او ادامه داد: «می‎‌دانی بیش‎تر افراد ثروتمند خیلی شبیه به هم فکر می‌‎کنند؟» 

 

من گفتم: «نه، هرگز به این موضوع فکر نکرده بودم.» او گفت: «البته این موضوع در همه زمینه‌ها صدق نمی‎کند، اما در بیش‎تر موارد افراد ثروتمند طرز تفکر مشابهی دارند و افراد فقیر کاملاً طرز تفکر متفاوتی دارند. همین تفاوت طرز فکرهاست که اعمال و در نتیجه سرنوشت آن‌ها را تعیین می‎کند.» ادامه داد: «فکر می‎کنی اگر شیوه افراد ثروتمند را انتخاب کنی و مانند آن‌ها رفتار کنی، تو هم ثروتمند می‌شوی؟» یادمه با اعتماد به نفس بالا جواب دادم: «فکر کنم، بله.» سپس گفت: «تنها کاری که باید انجام دهی این است که مانند افراد ثروتمند فکر کنی».
من که در آن زمان فردی شکاک بودم، پرسیدم: «خوب، شما الان به چه چیزی فکر می‎کنید؟» او گفت: «من الان فکر می‌کنم افراد ثروتمند به تعهدات‌شان پایبند هستند و من هم الان پایبند تعهدی هستم که با پدرت دارم. الان هم پدرت و دوستانم منتظرم هستند. فعلاً.» اگر چه او رفت، اما تمام حرف‎هایش در ذهنم نقش بسته بود. 
از آن‎جایی که هیچ چیزی دیگری در زندگی‌ام جواب نداده بود، تصمیم گرفتم از این شانس استفاده کنم و با تمام وجود در مورد طرز فکر افراد ثروتمند بررسی و تحقیق کنم. 

 

متوجه شدم که حرف‌های دوست پدرم درست بودند. افراد ثروتمند واقعاً طرز تفکر متفاوتی از افراد فقیر و حتی افراد متوسط داشتند. و در نهایت متوجه شدم که افکار خودم چگونه مانع موفقیت و دستیابی به ثروت مدنظرم شده بودند و مهم‌تر این‎که چند تکنیک و راهکار خوب یاد گرفتم تا با کمک آن‌ها ذهنم را ویرایش و بازنویسی کنم و بتوانم طرز تفکری شبیه به افراد ثروتمند داشته باشم. به خودم گفتم: «حرف زدن دیگر کافی است. باید عمل کنم.» تصمیم گرفتم کار جدیدی را شروع کنم. از آن‎جایی که علاقه زیادی به سلامتی و ورزش کردن داشتم، یکی از اولین مغازه‌های وسایل تناسب اندام در آمریکای شمالی را باز کردم. در ابتدا هیچ پولی نداشتم و مجبور شدم با استفاده از کارت اعتباری‌ام، دو هزار دلار وام بگیرم. با الگو قرار دادن طرز فکر و راهکارهای ثروتمندان، کارم را شروع کردم. اولین کاری که کردم تعهد به موفقیت بود. قسم خوردم روی کارم تمرکز کنم و تا وقتی که میلیونر نشوم، این شغل را ترک نکنم. این بار واقعاً با تلا‌ش‌های قبلی‌ام فرق می‎کرد. دفعات پیشین از آن‎جایی که همیشه به صورت کوتاه‌مدت تصمیم می‎گرفتم و هدف‌گذاری می‎کردم، هر وقت موقعیت مناسب‌تری پیدا می‎شد و یا کارم سخت می‎شد، همه چیز را ول می‎کردم.

 

من هم‎چنین سعی می‎کردم افکار منفی در مورد موفقیت‌های مالی را از ذهنم دور کنم. من اعتقاد داشتم هر چه در ذهنم بگذرد، به واقعیت تبدیل می‌شود. متوجه شدم که در واقع در بیش‎تر مواقع، ذهنم بزرگ‌ترین مانع موفقیت من بود. بنابراین افکار منفی را از خودم دور کردم. افکاری که به من قدرت نمی‎دادند و من را از دستیابی به موفقیت باز می‎داشتند. من از تمام اصولی که قرار است در این دوره یاد بگیرید استفاده کردم. آیا این اصول برای من مؤثر واقع شدند؟ بله - صددرصد. کارم بسیار رونق گرفت و باعث شد تنها در مدت دو و نیم سال ده فروشگاه دیگر را افتتاح کنم. سپس نصف سهام شرکت را به ۵۰۰ شرکت به مبلغ یک میلیون و ششصد هزار دلار فروختم.

 

مردم اغلب از من می‌پرسند آیا موفقیت‎های من موقتی و یک‌دفعه بودند یا هنوز هم ادامه دارند. بگذارید این طور بگویم: من با استفاده‌ی از اصولی که به شما می‎گویم، میلیون‌ها دلار پول به دست آورده‌ام و جزو افراد بسیار بسیار ثروتمند هستم. تقریباً سرمایه و پول‌هایم سر به فلک کشیده‌اند! من همیشه در سمینارهایم می گویم : « یک کلمه از حرف‎های مرا باور نکنید بلکه از شما می‎خواهم این اصول را در زندگی خودتان استفاده کنید تا نتیجه‌اش را ببینید. زیرا هنگامی که خودتان به این اموزه ها عمل می کنید و به نتایج واقعی دست پیدا می کنید آنگاه دیگری شک و تردیدی در شما باقی نمی ماند و به قدرت این آموزه ها یقین پیدا می کنید.

 

بسیار خوب اگر آماده هستید بیایید وارد بخش اول شویم...

برای دسترسی به لینک های دانلود باید در سایت رویال مایند ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت رویال مایند رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام