قدرت قلب

در این دوره رایگان چه چیزهایی یاد می‌گیریم؟

 • از قدرت قلب را درک می‌کنیم و متوجه می‌شویم چه پتانسیل‌هایی دارد
 • یاد می‌گیریم در برابر چالش‌ها شکننده نباشیم و از قدرت قلب استفاده کنیم
 • با استفاده از قدرت قلب می‌توانیم خواسته‌های خود را محقق کنیم و باعث شویم ثروت و فراوانی به سمت ما جریان یابد
 • چرا باید قلبی منسجم داشته باشیم؟
 • همزمانی‌ها در صورت در زندگی ما نمایان می‌شوند؟
 • و چگونه از این گنج درونی استفاده کنیم و قدرت قلب خود را درک کنیم

در این دوره رایگان آموزه‌هایی از اساتید برتر، اکهارت تل، پائولو کوئیلو، دیپاک چوپرا، مایا آنجلو و ... دریافت خواهید کرد تا با قلب‌تان آشنا شوید و قدرت شگفت‌انگیز آن را درک کنید و در زندگی از آن استفاده کنید. حتما این دوره را تماشا کنید تا به قدرت قلبتان پی ببرید و زندگی باشکوهی را در این دنیا تجربه کنید.

 


هر چیزی را که می‌خواهید، مستقیم به سراغ قلبتان بروید.

قلب راهش را به شما نشان خواهد داد.


 

برای دسترسی به لینک های دانلود باید در سایت رویال مایند ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت رویال مایند رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

قدرت قلب چیست؟

باز کردن قلب مساوی است با درک پتانسیل‌های درونی. با درک قدرت قلب است که می‌فهمیم در عمیق‌ترین سطح وجودمان حقیقتاً چه کسی هستیم ؟ قلب منبع الهام و خلاقیت و احساس ماست و اولین عضوی است که در جنین به وجود می‌آید و بقیه اعضا براساس قلب تشکیل می‌شوند.
قلب ما از قبل اتفاقات و تصاویر را می‌بیند و می‌داند و نوسانات خود را بر اساس اتفاقاتی که قرار است بیفتند پیش‌بینی می‌کند و تغییر می‌دهد. در واقع اطلاعات، اول به قلب می‌رسد سپس قلب اطلاعات را به مغز مخابره می‌کند و بدن به آنها پاسخ می‌دهد و همه این فعل و انفعالات قبل از روی دادن واقعی اتفاقات شکل می‌گیرد. قلب به نوعی شهود متصل است که به زمان و مکان محدود نیست. اگر قدرت قلبتان را درک کنید می توانید به تمام خواسته های خود برسید. هر مخلوقی باید هدیه خدادادی‌اش را کشف کند و رسالت خود را پیدا کند. و این تنها از طریق اتصال به قلب امکان دارد.

جای در این دوره پائولو کوئیلو جمله ی مهمی را به ما یادآوری میکند. او میگوید: از قلبتان پیروی کنید به رویاهایتان شانس رسیدن بدهید از این کار پشیمان نمی‌شوید.

 ما همیشه در کشمکش هستیم که آیا باید به ندای قلبمان گوش کنیم یا به آموزه‌های دیگران، خانواده و یا اتفاقات بیرونی؟ شکل والاتر درک و منطق از قلب نشأت میگیره. ما از دنبال کردن قلبمان احساس زنده بودن می‌کنیم و این احساس هیچ جایگزینی ندارد. وقتی که یک گل باز می‌شود زنبورها به سراغش می‌آیند گل به دنبال زنبورها نیست، قلب هم همینطور است اگر باز شود جایگاه عشق الهی خواهد بود، بیداری به سراغ قلبی خواهد رفت که به سوی او گشوده است. 

 


بیداری به سراغ قلبی خواهد رفت که به سوی او گشوده است و آماده دریافت آگاهیست


 

اگر قلب تا این اندازه قدرتمند است پس چرا اینقدر ساده می‌شکند؟

سوالی مطرح است، اگر قلب تا این اندازه قدرتمند است پس چرا اینقدر ساده می‌شکند؟ چون قلب با شکستن رشد می‌کند مثل زمان ورزش که عضله‌ها پاره می‌شوند تا رشد کنند، قلب ما با به چالش کشیده شدن در روابط، ازدواج، بیماری، فقر و خیلی چالش‌های دیگر قوی می‌شود. تمام چالش‌ها بخشی از سفر است با این حال قلب ما می‌گوید باز هم می‌خواهم تجربه کنم چرا؟ چون وقتی به عشق برمی‌گردیم، بخشش و پذیرش را پیدا می‌کنیم. و این امر جزو لاینفک زندگی است و دلیلی برای اینکه قلب ما چالشها را فراخوانی می‌کند تا رشد کند.
شاید بیشترین چالش ما در زندگی این است که بتوانیم رابطه‌مان را حفظ کنیم اما این به این معنی نیست که در یک رابطه سمّی باقی بمانیم اگر بخواهیم به خاطر حفظ یک رابطه، بخشی از خودمان را نابود کنیم و خودمان را سانسور کنیم در نهایت آن رابطه خراب خواهد شد چون نمی‌توانیم به قلبمان دروغ بگوییم و خود را نادیده بگیریم.
لائوتسه گفت : "من فقط سه چیز برای آموزش دارم سادگی ، صبر و شفقت" اما در مقابلِ این سه آموزه، ترس باعث می‌شود که سادگی به حماقت ، صبر به تنبلی و شفقت به احساساتی بودن تنزل پیدا کند. سادگی، لمس مستقیم زندگی و لحظه‌های دست اول و دردسترس زندگی است که انسجام قلبی را به ما برمی‌گرداند. صبر هم باعث انسجام قلبی می‌شود وقتی که ضرورت‌های زندگی، زندگیِ واقعی را از ما گرفته است. شفقت یعنی بودن و حضور صادقانه داشتن در دنیا برای خدمت به خلق. 

 

چگونه در برابر چالش‌ها شکننده نباشیم؟

قدرت قلبتان را درک کنید و از آن استفاده کنید. اگر قلبتان را باز نکنید هستی شما را خُرد می‌کند. هستی شرور نیست بلکه طبیعت آن اینچنین است. با باز کردن قلب، چالشهای زندگی در چاله های وجود ما جای خود را به درستی پیدا می‌کنند و دیگر در برابر چالشها شکننده نخواهیم بود. قلب بذر روح است. حتما با عناوینی مثل الماس قلب، نیلوفر قلب، معبد قلب برخورد کرده اید که همگی بیانگر ارزشمند بودن قلب در وجود ماست. قلب اساسی‌ترین جنبه وجودی ماست اگر ارتباطمان را با قلب حفظ کنیم قدرت زندگی و هوشی که زیرساخت جهان هستی است در ما متجلی می‌شود. 


قلب در مرکزیت چاکراهای بدن

قلب ، در وسط شش مرکز انرژی دیگر ماست. قلب ما انرژی را از سه مرکز پایینی و سه مرکز بالایی گرفته و به بیرون متساعد می‌کند. در واقع قلب راهی است تا ما را از جنبه ی مادی (سه چاکرای اول) به جنبه‌ی معنوی و الهی (سه چاکرای بالا) هدایت می‌کند. و اگر قلب خود را باز نکنیم در سه چاکرای اول باقی خواهیم ماند و تعالی نخواهیم رسید.

 

قدرت قلب و تحقق خواسته

هر چیزی را که می‌خواهید مستقیم به سراغ قلبتان بروید و به او بگویید که واقعاً آن چیز را می‌خواهید، قلب راهش را به شما نشان خواهد داد به شرطی که به کسی آسیب نزنید و به قلبتان اعتماد کنید به آن چیز خواهید رسید. قلب هدف نهایی را از هدف میانی جدا می‌کند و اگر در زندگی به دنبال اهداف میانی باشید و آنها را هدف اصلی فرض کنید ارتباط با قلبتان را از دست خواهید داد و در نهایت حتی با رسیدن به تمام اهداف میانی باز هم ناراضی و ناخشنود خواهید بود.

اگر به قلبتان گوش کنید ثروت خودبه‌خود خواهد آمد، اگر هم نیاید زندگیِ سرشار از خوشی را برای شما رقم خواهد زد. کاری را بکنید که دوست دارید در این صورت با قدرت قلبتان عمل خواهید کرد و چیز مهمی را به جهان ارائه خواهید داد و فراوانی نیز به زندگی شما جریان خواهد یافت.

 


اگر به قلبتان گوش کنید و ارتعاش وجودی‌تان را بالا ببرید،
 ثروت و فراوانی خودبه‌خود به سمت‌تان خواهد آمد


 

قلب گنج درونی شما

قلب مساوی است با گنج درونی شما. قلب قطب‌نماست شک نمی‌کند و بسیار دقیق است. همانطور که قطب‌نما با اطمینان کامل نقطه‌ای را به شما نشان می‌دهد. اگر می‌خواهید بدانید الهامی قلبیست یا ذهنی، تست کنید که آیا به آن شک دارید یا خیر؟ قلب است که ما را از سطح مشکلات بالاتر می‌برد. ذهن می‌تواند مفهوم انسجام را بفهمد اما این فقط قلب است که می‌تواند آن را تجربه کند. 
اگر چالشهایی را که تجربه می‌کنیم تاب بیاوریم پاداشش این است که نه تنها به انسجام و یکی بودن می‌رسیم بلکه آن را زندگی می‌کنیم. ذهن ما همه چیز را به صورت سیاه و سفید، درست و غلط و خوب و بد تفسیر می‌کند ذهن همیشه در حرکت است و از تعادل خارج می‌شود اما قلب اینطور نیست و همیشه در آرامش و تعادل است با تجربه کردن چالشها، قلب ما شعله‌ور می‌شود و گرما و نور از درون ما به بیرون منتشر می‌گردد. 

 

چگونه به قلب متصل شویم؟

نقطه شروع اتصال به قلب این است که آگاه باشیم تنها چیزی که دارایی ماست همین لحظه اکنون است. وقتی که دعا می‌کنیم فضایی گشوده می‌شود که می‌توانیم در آن به قلبمان متصل شویم. قلب، ما را از طوفان‌های زندگی به سلامت عبور خواهد داد. اگر نمی‌دانید چه کاری باید بکنید بهتر است کاری نکنید وقتتان را با کارهای بیهوده تلف نکنید، واکنش نشان ندهید فقط بنشینید و نفس عمیق بکشید مراقبه کنید. تنفس، ما را به امنیت لحظه حال برمی‌گرداند عمیق‌تر و آهسته‌تر نفس بکشید. 
قلب، ما را از طوفان‌های زندگی به سلامت عبور خواهد داد.

 

چرا باید قلبی منسجم داشته باشیم؟

در حالت انسجام با قلب است که می‌فهمیم نور الهی وارد زندگی ما می‌شود. همزمانی‌هایی که تایید می‌کنند به بُعدی عمیق‌تر متصل شده‌ایم در حالت انسجام قلب نمایان می‌شوند. در هماهنگی با قلب است که همزمانی‌ها اتفاق می‌افتند. همزمانی همان شهود است که کمک می‌کند در زمان و مکان درست قرار داشته باشیم. 
قلب ما ۲۰ ثانیه زودتر متوجه اتفاقات می‌شود اما این یک امر آزمایشگاهی نیست چون در واقعیت ممکن است قلب، ساعت‌ها زودتر یا حتی چند روز زودتر متوجه چیزی شود. شهود، راهنمای درونی ماست اگر به اندازه کافی آرام و ساکت باشیم می‌توانیم صدای خِرد درونی خود را بشنویم. 

هر سوالی دارید از قلبتان بپرسید:

 • من چه کسی هستم؟
 • چه چیزی می‌خواهم؟
 • چه کسی برای من مناسب‌تر است؟
 • مهارت‌ها و استعدادهایم کدامند؟ کدام بهتر است؟
 • چطور از مهارت هایم برای خدمت به مردم استفاده کنم؟

سوالهایی که از قلبتان می‌پرسید در قالب یک مسیر خودشان را نشان می‌دهند نه یک جواب ساده.  
ما از مرکزیتمان جایی فراتر از شخصیتمان به قلب متصل می‌شویم. ما نمی‌توانیم آسمان فردا را ببینیم اما قلب می‌تواند و به ما می‌گوید که هنگام دیدن آسمان در فردا چطور باید اقدام کنیم.

حتما این دوره رایگان را تماشا کنید تا به قدرت قلبتان پی ببرید و زندگی باشکوهی را در این دنیا تجربه کنید. 👆

 اگر دوست دارید بیشتر در مورد قدرت قلب و حضور در لحظه و آفرینش خواسته ها و رویاهایتان یاد بگیرید دوره آفرینش رویاها مناسب شماست.

اکهارت تل به عنوان یکی از الهام‌بخش‌ترین رهبران معنوی دنیای امروز شناخته می‌شود. مجله‌ی نیویورک تایمز او را «محبوب‌ترین استاد معنوی در امریکا» نامیده و مجله‌ی واتکینز او را «تاثیرگذارترین استاد معنوی در دنیا» نامیده است. او در دوره آفرینش رویاها، به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه می‌توان با تغییر حالت آگاهی، شرایط بیرونی را تغییر داد. یاد می‌گیرید که چطور از اعماق وجودتان و با قدرتی نشأت گرفته از هوش خلاق کائنات، خواسته‌هایتان را خلق کنید. یکی از کلیدهای خلق و تجلی آگاهانه، «حضور» است، حس «من هستم» و تنها منبع حقیقی حس رضایت و فراوانی در ما. وقتی «حضور» داریم، با حس لذت، قدردانی و رضایت خاطر خلق می‌کنیم.

«ایده‌ی کمبود از نفس و ایگو نشأت می‌گیرد. در جهان، کمبودی وجود ندارد. بلکه فراوانی بی‌نهایت وجود دارد.»

اکهارت تل

دوره‌ی آفرینش رویاها یک دوره‌ی آنلاین و تصویری است که از هشت بخش تشکیل شده است. هر بخش از یک ویدیوی اصلی و چند ویدیوی فرعی تشکیل شده است که ویدیوهای اصلی را اکهارت به تنهایی و ویدیوهای فرعی را به همراه همکارش کیم انگ ارائه خواهد کرد. همچنین 27 تمرین اختصاصی در این دوره ارائه شده است که به شما کمک می‌کند آموزه‌های هر بخش را به نحو احسن عملی سازید. علاوه بر این، پرسش‌هایی نیز برای ژورنال‌نویسی و تأمل، یادداشت نویسی و تهیه‌ی جملات تأکیدی ارائه شده است. در این دوره یاد میگیرید چگونه قلب تان را به روی لحظه حال باز کنید و دست به تحقق رویاهایتان بزنید. همچنین یا میگیرید که چگونه از جملات تاکیدی، ویژن برد و دیگر ابزارهای تحقق بخشی استفاده کنید. در دوره آفرینش رویاها یاد می‌گیرید که احساس نیازمندی و کبود را حذف کنید و رویاهایتان را با حس لذت، قدردانی و رضایت خاطر خلق کنید. یاد می‌گیرید که چگونه با تغییر حالت درونی و تغییر آگاهیتان، شرایط بیرونی را تغییر دهید. در این دوره ابزارهای مهم آفرینش مثل جملات تاکیدی، ویژن برد و ... و نحوه استفاده از آنها را به خوبی یاد می گیرید تا احساس فراوانی و احساسات قلبی و متعالی را درونتان نهادینه کنید. همچنین سلامت و شفای جسمی و تمارین بهبود روابط آگاهانه را فرامی‌گیرید و مبحث بهبودی پس از تروما و ضربه روحی توضیح داده میشود. هنر رها کردن را یاد می‌گیرید. درواقع مهمترین بخش آفرینش  خواسته ها و رویاهایتان «رها کردن» است که به خوبی در این دوره آن را درک خواهید کرد. یاد می‌گیرید که چگونه شکرگزاری کنید و چگونه از قدرت شگفت انگیز شکرگزاری استفاده کنید. به گفته اکهارت تول شکرگزاری به حدی تاثیرگذار است که اگر فقط همین تمرین را یاد بگیرید میتواند زندگیتان را تغییر دهد. در این دوره تمارین ساده و قدرتمند و مراقبه هایی بی نظیر و کاربردی خواهید داشت تا آگاهانه خلق کنید و طعم خوش رضایت و خرسندی را بچشید.

برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه دوره آفرینش رویاها شوید و توضیحات هر بخش را مطالعه کنید:

ضمانت بازگشت وجه آفرینش رویاها