دوره صوتی و تصویری تو ثروتمند زاده شده ای

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در دوره "تو ثروتمند زاده شده ای" استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم. این دوره شما را شیفته خودش می کند و شما را ترغیب می کند که آموزه های آن را در زندگی تان به کار گیرید. آموزه های این دوره بسیار عملی و کاربردی هستند و می توانند برای هر کس در هر موقعیت و جایگاهی مفید باشند.

 

آموزه های باب پراکتور برگرفته از آموزه های ناپلئون هیل است که در کتاب "بیندیشید و ثروتمند شوید" آورده شده است. کتاب "بیندیشید و ثروتمند شوید" کتابی کلاسیک در زمینه علم موفقیت و ثروت اندوزی است. ناپلئون هیل این آموزه ها را از "اندرو کارنگی" فرا گرفت و سپس آنها را به "ارل نایتینگل" منتقل کرد و در آخر تمامی این آموزه های  ارزشمند در اختیار باب پراکتور که دستیار "ارل نایتینگل" بود، قرار داده شد. باب پراکتور سردمدار علم کنترل ذهن و برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه است و تمامی این آموزه های ارزشمند را در این دوره بی نظیر با میلیون ها نفر در سرتاسر جهان به اشتراک گذاشته است.
 

 

 

مقدمه ای از باب پراکتور


همه ما ثروتمند متولد شده ایم. اما متاسفانه از طریق والدین، جامعه و اطرافیان از همان دوران کودکی ذهنیت کمبود برای ما ایجاده شده است. این دوره همانند پلی است که شما را از جایگاه فعلی تان به جایگاه دلخواه‌تان خواهد رساند. این دوره تمام گام های شما را در مسیر دستیابی به رویاها و تصویر ذهنی‌تان هدایت می کند. در این دوره حقایقی را با شما در میان می گذارم که در لحظه ورودتان به این کره خاکی آنها را می دانستید اما به دلایل زیادی آنها را از یاد برده اید. من در این دوره آن حقایق را که همانند تکه های یک پازل مبهم هستند در کنار هم مرتب کرده ام تا شما بتوانید با درک آن حقایق به زندگی که خواهان آن هستید، دست یابید. روزانه میلیون ها نفر بلیت بخت آزمایی خریداری می کنند و در رویای این به سر می برند که روزی نام آنها به عنوان فرد برنده اعلام شود و آنها یک شبه به ثروت و خوشبختی دست یابند! این افراد غافل هستند که ثروتی بادآورده به هیچ وجه برای آنها خوشبختی و سعادت به ارمغان نمی آورد. هنگامی ثروت برای شما شادی و لذت به ارمغان می آورد که خودتان آن را به دست آورده باشید و برای دستیابی به این نوع ثروت باید ابتدا ذهنیتی ثروتمند در خود ایجاد کنید. این دوره دقیقاً همین کار را برای شما انجام می دهد، طبق اصولی ساده و اثبات شده شما را از جایگاه فعلی تان به جایگاه دلخواهتان خواهد رساند. اما هرگز فریب سادگی این آموزه ها را نخورید، این آموزه ها در عین سادگی بسیار ارزشمند و کارآمد هستند. من حدود 50 سال این آموزه‌ها را بررسی کرده ام و آنها را مورد امتحان قرار داده ام و از طرفی شاهد نتایج این آموزه ها در زندگی هزاران نفری بوده ام که در سمینارهایم شرکت کرده اند. به جرات می توانم اثربخشی این آموزه های فوق العاده را برای شما تضمین کنم. شاهد تحول زندگی کسانی بوده ام که حتی برای تامین مخارج هزینه های اولیه خود دچار مشکل بوده اند و بعد از به کارگیری این آموزه ها به رفاه مالی دست یافته اند.


حال نوبت شماست که از این آموزه ها برای متحول ساختن زندگی تان استفاده کنید. چه رویاهایی در سر دارید؟ چه اهداف و آرزوهایی است که خواهان دستیابی به آنها هستید؟ می خواهم به شما این اطمینان را بدهم که دستیابی به تمام رویاها، اهداف و آرزوهایتان امکان پذیر است. اما باید خودتان را متعهد کنید که آموزه هایی را که با شما درمیان می‌گذارم، به کار بگیرید. تنها خواندن و حفظ کردن آنها فایده ای ندارد، باید آنها را با تمام وجود درک کنید و آنها را به بخشی از زندگی تان تبدیل کنید. آموزه های این دوره به صورت کاربردی بیان شده است، البته من می توانستم تمام تحقیقات و مدارک علمی آنها را که در علم روانشناسی به اثبات رسیده است، برای شما در این دوره بیاورم. اما آنگاه دیگر این دوره جنبه کاربردی نداشت و تنها مرجعی علمی و دانشگاهی می‌شد. سعی کرده‌ام به جای اثبات های علمی، مثال هایی از اشخاص و خانواده هایی را بیاورم که با به کارگیری این آموزه ها زندگی شان دچار تحولی بنیادین شده است.


بخش های این دوره به صورتی در کنار هم چیده شده اند که به تدریج می توانند توانایی های نهفته شما را آشکار کنند. در بخش اول این دوره به بررسی این موضوع می پردازیم که پول واقعاً چیست و باید چه ذهنیت و دیدگاهی نسبت به آن داشته باشیم، همچنین تصویر ذهنی خود را نسبت به پول به صورت کامل تغییر می دهیم و به شما خواهم گفت که ثروتمند شدن نه تنها گناه نیست بلکه شرافتمندانه ترین کار در این جهان است. در بخش دوم وضعیت مالی فعلی تان را مورد بررسی قرار می دهیم و تعیین می کنیم که چقدر پول برای شما کافی است، به این حقیقت پی خواهید برد که شما تنها به اندازه نیاز و خواسته تان پول به دست می‌آورید، نه کمتر و نه بیشتر.
در بخش سوم خواهید آموخت که شما در فرآیند خلق زندگی تان مشارکت دارید و این کار را از طریق نیروی شگفت انگیز تصویرسازی ذهنی انجام می دهید. خواهید آموخت که چگونه تصاویری در ذهن خود بسازید تا شما را به اهداف و خواسته هایتان برسانند. در واقع شما در نهایت به شخصیتی تبدیل می شوید که سالها آن را در ذهن خود تصویرسازی کرده اید.


در بخش چهارم اصلی مهم را با شما درمیان می گذارم و آن توکل به خداوند است. در این بخش خواهید آموخت که باید با آرامش و دل آسودگی به قدرت عظیم خالق کل جهان هستی اعتماد داشته باشید و یقین داشته باشید که او شما را در دستیابی به هدف و تصویر ذهنی‌تان یاری خواهد کرد.


بخش پنجم با عنوان "انتظار فراوانی نعمت را داشته باشید"، به شما خواهد آموخت که شما هر آنچه را به دست می آورید که انتظار دستیابی به آن را داشته باشید. در بخش ششم از قانون ارتعاش سخن می گوییم و خواهیم فهمید چرا بعضی از افراد مدام چیزهایی را به زندگی خود جذب می کنند که خواهان آن نیستند، در حالی که بعضی دیگر همانند آهنربای ثروت و فراوانی هستند. در بخش های بعد به شما خواهم آموخت که ترس چیزی نیست جز یک توهم ذهنی و نباید اجازه دهید در مسیر دستیابی به اهداف و رویاهایتان مانع شما شود. 


قبل از اینکه شروع به مطالعه این دوره کنید دوباره به شما تاکید می کنم که تنها خواندن و حفظ کردن این آموزه ها کافی نیست، باید آنها را با تمام وجود درک کنید و آنها را به کار بگیرید. این دوره را همواره همراه خود داشته باشید و تعالیم آن را به صورت پیوسته مرور کنید تا به بخش جدایی ناپذیری از ذهن شما تبدیل شوند.

 

 

برای دسترسی به لینک های دانلود باید در سایت رویال مایند ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت رویال مایند رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام