معماری زندگی ویشن لاکیانی

معماری زندگی دوره ای است که توسط ویشین لاکیانی، تهیه شده است؛ این دوره یک روش بهینه برای دستیابی به اهداف است که شما را به سمت بهترین زندگی و بهترین نسخه از خودتان ارتقا می دهد. ویشن لاکیانی این دوره را به دلیل مواجه شدن با یک مشکل جدی تهیه کرد: سیستم هدف گذاری سنتی باعث شکست  و سرخوردگی‌اش در اوایل جوانی شده بود. 

ضعف بزرگ سیستم هدف گذاری این است که به شما دستور می دهد آنچه را که می خواهید و چگونگی رسیدن به آن را تعریف کنید، اما این نکته مهم را در نظر نمی گیرد که آیا آن اهداف واقعاً برای شما مناسب هستند یا خیر. وقتی از دوره سه سوال مهم استفاده می کنید، از مدل منسوخ شده‌ی سیستم هدف گذاری رهایی می یابید؛ سیستمی که میلیون ها نفر را برای دهه ها به دام انداخته و باعث ناامیدی‌شان شده است. ویشن لاکیانی در این دوره شما را با تله های هدف گذاری آشنا می کند و شما را با فشارِ سمیِ ناشی از فرهنگِ جامعه آشنا می کند. همچنین او شما را با مفهوم اهداف میانی و اهداف نهایی آشنا خواهد کرد. اهداف میانی موارد سطحی هستند که باید دنبال شوند: مانند: گرفتن مدرک، داشتن یک شغل خوب، یا بچه دار شدن. در حالی که اهداف نهایی مربوط به رسالت و دلیل زنده بودن شما بر روی این کره‌ی خاکی است. در این دوره شما راه درست تعادل برقرار کردن بین این دو نوع اهداف را کشف خواهید کرد، بنابراین به اهداف میانی مناسب خودتان دست می یابید و آنگاه اهداف نهایی برایتان اجتناب ناپذیر می شوند.

دوره‌ی معماری زندگی بر اساس سه سوال مهم بنا نهاده شده است و یک دوره آنلاین چهار روزه است. هر روز با یک جلسه‌ی ویدیویی بیست دقیقه‌ای به ویشین ملحق می شوید و او سه سؤال‌ مهم را با شما به اشتراک می گذارد و به شما یاد می دهد چه تغییرات ذهنی مهمی را در خود ایجاد کنید تا نتایج خارق‌العاده‌ای را در زندگی خلق کنید. در پایان این دوره، حسی از وضوح و قدرت در خودتان احساس می کنید که شما را به سمت خلق زندگی رویایی‌تان سوق می دهد. برای شروع دو کلیپ مقدماتی زیر را تماشا کنید:


چرا هدف گذاریِ مدرن، ما را به بیراهه می کشاند

 

اهداف میانی در برابر اهداف نهایی

برای دسترسی به لینک های دانلود باید در سایت رویال مایند ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت رویال مایند رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام