دوره Money EQ

برای خرید اشتراک الماس کلیک کنید

خرید

کِن هوندا، متخصص «پول» و «شادی»، و پرفروش‌ترین نویسنده در حوزه‌ی کسب ثروت در ژاپن است. کِن که در کشور خود به عنوان «میلیونر ذِن»  شناخته می‌شود تا به امروز 58 کتاب به رشته تحریر درآورده است که میلیون‌ها نسخه از آن‌ها فروخته شده. آخرین کتاب او «پول شاد: هنر ژاپنی برای رسیدن به آزادی مالی» نام دارد. کن هوندا زندگی خود را صرف درک رابطه بشر با پول و چگونگی استفاده کردن از آن برای ایجاد یک زندگی پر از رفاه، صلح و شادی کرده است. کِن در دانشگاه «واسدا»  در توکیو حقوق خواند و به عنوان مشاور تجاری و سرمایه‌گذار وارد بازار کار ژاپن شد.​ او در سن 29 سالگی، چندین کسب و کار موفق ایجاد کرد و به آزادی مالی دست یافت. سپس،  در حالی که استاد مرحومش «واهی تاکدا»  (که به وارن بافت ژاپن معروف بود) را به عنوان مربی خود داشت، شروع به مطالعه‌ی زندگیِ بیش از 12000 میلیونر خودساخته در کشور ژاپن کرد. کن در طی تحقیقاتش متوجه شد که خلق ثروت کمتر به هوش مالی(استراتژی‌های سرمایه گذاری) و بیشتر به هوش هیجانی مالی (Money EQ) در ارتباط است. کِن نتیجه‌ی تحقیقاتش را از طریق کتاب ها و سمینارهای بزرگی که در سرتاسر جهان برگزار می کند، به اشتراک می گذارد.

 

کن هوندا متخصص روانشناسی پول و هوش هیجانیِ مالی است و از طریق این دوره تمام تلاش خود را می کند ذهنیت رفاه و فراوانی را در شما ایجاد کند و ذهن شما را برای دستیابی به ثروت پایدار آماده کند. ​زمانی که دوره هوش هیجانی مالی را شروع کنید، متوجه خواهید شد که داشتن هوش هیجانی مالی یک موهبت و یا یک استعداد خاص نیست. بلکه «مهارتی» است که هر فردی قادر است با آموزش صحیح آن را فرا بگیرد. دوره Money EQ، طی سفری 21 روزه، هوش هیجانی مالی شما و به دنبال آن امور مالی و زندگی شما را ارتقا می‌دهد. در این برنامه 3 هفته‌ای، کِن هوندا با کلیپ های آموزشی که هر روز به شما ارائه می‌شود و تمرین‌هایی که به منظور تغییر رابطه شما با پول طراحی شده است، ذهن شما را برای کسب ثروت و فراوانی آماده می کند. در پایان این دوره، شما تغییرات مادام العمری را در نحوه تفکر خود در مورد پول تجربه خواهید کرد و ظرفیت شما برای کسب درآمد افزایش قابل توجه‌ای پیدا می کند. 

 

 

در این دوره چه چیزهایی خواهید آموخت؟

 

کسب احساس فراوانی و وفور نعمت 

کن هوندا به شما یاد می دهد به جای اینکه هر زمان که به پول فکر میکنید احساس ترس، استرس و نگرانی داشته باشید و یا منفی بافی کنید، ذهنیت خود را به گونه‌ای تغییر دهید که پول را به عنوان دوست عزیز خود ببینید. تا زمانی که پول را دوست عزیز خودتان ندانید به صورت کاملا ناخوداگاه از آن دوری خواهید کرد. باید پول را یک دوست و متحد وفادار بدانید که رفاه و شادی بیشتری را در زندگی‌تان به ارمغان می آورد.  این پایه و اساس داشتن چیزی است که کن هوندا آن را «پول شاد» می‌نامد.

 

چند برابر کردن ثروت 

شما در ذهن تان یک سقف شیشه ای برای کسب درآمد دارید و محدودیت هایی برای خود قائل هستید. یکی از مهم ترین نکاتی که کن هوندا به شما آموزش می دهد این است که این محدودیت‌های ذهنی را کنار بگذارید و این سقف شیشه ای را بشکنید. او به شما یاد می دهد از ترس های مالی خود بگذرید و اجازه دهید جریان ثروت و فراوانی آزادانه در زندگی تان جاری شود. از طریق آموزه های کن هوندا به سطحی از شجاعت، وضوح و اعتماد به نفس دست خواهید یافت که می توانید درآمد سالانه خود را به درآمد ماهانه‌تان تبدیل کنید.


 ارتقا دادن عادت های مالی

یکی از اصلی ترین عوامل مواجه شدن با مشکلات مالی عادت های بد مالی است. عادت هایی مانند ولخرجی باعث می شود همواره مقروض و بی پول باشید. این عادت های مخرب در اعماق ذهن شما نهفته هستند و خیلی از آنها ریشه در مشکلات مالیِ دوران کودکی شما دارند. در دوره هوش هیجانی مالی خواهید آموخت که چگونه از عادات مخربی مانند ولخرجی و یا خرید کردن ناگهانی دست بکشید و عادت‌های جدیدی را جایگزین آن‌ها کنید تا بتوانید پول خود را بهتر در جیبتان نگهداری نمایید.  

 

افزایش پس انداز و سرمایه گذاری

شما برای رسیدن به استقلال مالی باید در مرحله‌ی اول عادت پس انداز کردن را در خود ایجاد کنید و سپس پس اندازهای خود را سرمایه گذاری کنید. این اصل به ظاهر ساده است اما تا زمانی که ذهن تان را برای پس انداز کردن و سرمایه گذاری کردن برنامه ریزی نکرده باشید قادر به این کار نخواهید بود و تا ریال آخر درآمدتان را خرج خواهید کرد. کن هوندا به شما یاد می دهد چگونه این ذهنیت را در خود ایجاد کنید و به استقلال مالی دست یابید.


افزایش دادن میزان شادی و آرامش 

در ژاپن کن هوندا را با عنوان «میلیونر ذِن» می شناسند. او تلفیقی از یک آموزگار معنوی و یک تاجر موفق است. آموزه های او بر این اصل استوار هستند که کسب ثروت تنها زمانی ارزش دارد که همراه با شادی و آرامش باشد. او به شما یاد می دهد که ذهن‌تان را به گونه ای تربیت کنید که دیگر برده‌ی پول نباشید و پول را دوستی بدانید که رفاه و شادی بیشتر را برای زندگی‌تان به ارمغان می آورد.

کن هوندا

برای دسترسی به لینک های دانلود باید اشتراک الماست فعال بشه!

می خوای کاربر الماس بشی ولی نمی دونی چطوری؟