کد فراوانی

برای خرید اشتراک الماس کلیک کنید

خرید

مجموعه‌ی «کدِ فراوانی» از سه جلسه‌ی مقدماتی و یازده جلسه‌ی مستر کلاس تشکیل شده است. این مجموعه شامل صحبت‌های 17 نفر از پیشگامان دنیا در زمینه‌ی «فراوانی» است، از جمله "جان دِمارتینی"، "جان آساراف"، "جِف واکِر"، "بیل اُهانلون"، "جولی آن کِرنز" و... . ذهن اکثر مردم از از زمان کودکی برای فقر کدنویسی شده است، هدف این مجموعه‌ی تصویری این است که برنامه‌ها و کدهای فقرآفرین را پاک کند و به مردم کمک کند تا از پتاسیل‌ها و قدرت‌هایشان استفاده کرده و سفرشان برای رسیدن به «فراوانی» را شروع کنند.

 

در این دوره یاد می گیرید که چطور باورهایتان را در مورد کمبود تغییر دهید و طرز فکر فراوانی و موفقیت را در خودتان تقویت کنید. این مجموعه با یک مستند سه قسمتی آغاز می شود و سپس وارد 11 جلسه مستر کلاس می شود که به صورت گام به گام باورهای محدودکننده و موانع ذهنی شما برای کسب ثروت را مورد بررسی قرار می دهد و راهکارهای عملی برای ایجاد باورهای ثروت آفرین در اختیار شما قرار خواهد داد. به بیان دیگر با شرکت در این دوره می توانید کدهای معیوب و باگ‌های فقرآفرین ذهن‌تان را شناسایی کنید و آنها را با کدهای فراوانی و وفور نعمت جایگزین کنید.

 

 

گام اول: ریشه یابی باور کمبود

با کارشناسان ما همراه شوید تا بفهمید چرا و چطور "باور کمبود" از سن پایین در ضمیر ناخودآگاه شما حک شده است. مثل هر برنامه ی رشد شخصی برای تغییر، گام اول کسب آگاهی است. این مسترکلاس باورهای فقرآفرین شما را  ریشه یابی می کند.

 

گام دوم: از بین بردن باور کمبود

باور کمبود منجر به ترس، تنش و اضطراب و... می شود و در نهایت، انسان را ناکارآمد و بیمار می کند. در این گام یاد می گیرید چطور باورهای کمبود را از بین ببرید، از فرسودگی شغلی و بیماری های ناشی از استرس جلوگیری کنید و با تغییر ذهنیت تان، زندگی سرشار از سلامتی، ثروت و کامیابی داشته باشید.

 

گام سوم:  رها شدن از کمبود – قسمت اول

باورهایتان را آگاهانه و فعالانه (به طور اِرادی) انتخاب کنید تا بتوانید خود را از قید و بند "باور کمبود" رها کرده و تغییرات واقعی و ماندگاری در زندگی تان به وجود آورید. زندگی‌تان را هدفمند کنید، با خودتان و دیگران ارتباط عمیق تری برقرار کنید و طبق والاترین ارزش هایتان زندگی کنید. خود واقعی تان را در آغوش بگیرید!

 

گام چهارم: رها شدن از کمبود – قسمت دوم

در چهارمین مسترکلاس، تکنیک های تجسم خلاق و آفرینش را تقویت می کنید و می ببینید چطور با چند راه کارِ ساده، می تواند توانایی‌تان در خلقِ زندگی ایده آل را چند برابر بهتر کنید.

 

گام پنجم: از "رقابت کردن" به "همکاری کردن" برسید

تمایل به رقابت، شما را در یک سیستم معیوب زندانی می کند. حسادت و قبطه خوردن و مقایسه ی دائمی خودتان با دیگران باعث می شود "حس کنید کافی نیستید". در این گام یاد میگیرید که استعدادهای منحصر به فردتان را ارزشمند بدانید و با دیگران همکاری کنید، خلاقیت به خرج دهید و در عین حال، فراوانی و کامیابی بیشتری را در زندگی خود تجربه کنید.

 

 

گام ششم: مقابله با حواس پرتی

حواس پرتی ها اجازه نمی دهند شما به بهترین نسخه‌ی خودتان تبدیل شوید. به همین سادگی! و در عین حال، آن ها غالباً بسیار فریبنده و فراگیر هستند. یاد بگیرید چطور با حواس پرتی ها، اعتیادها و وسواس هایتان مقابله کنید. آن ها را کنار بزنید تا به پتانسیل های خلاقتان برای رسیدن به "فراوانی" و انجام دادن کارهای خارق العاده در زندگی دست پیدا کنید.

 

گام هفتم: قدرت گرفتن از اَبَرذهن ها

هیچ کس به تنهایی کامل نیست. ما در کنار هم می توانیم کارهای بیشتری را سریعتر، بهتر و به شکل معنادارتری انجام دهیم. اما قرار نیست همه ی انسان های دنیا به شما کمک کنند یا الهام بخشِ شما باشند تا به بهترین نسخه‌ی خودتان تبدیل شوید. یاد بگیرید چطور فقط با انسان هایی معاشرت کنید که طرز فکری شبیه به خودتان دارند و شما را به فراوانی نزدیک تر می کنند، و چطور از کسانی که حامی رشد شما نیستند، فاصله بگیرید. 

 

گام هشتم: جستجوی راه و سفر شما - قسمت اول

هر شخص باید مسیر منحصر به خود را دنبال کند. مسیر شما با مسیر دیگری یکسان نیست. یاد بگیرید چطور مسیر منحصر به فردتان را پیدا کنید، ترس را کنار بگذارید و امکان های مختلف را بپذیرید تا هدف واقعی‌تان را پیدا کنید.

 

گام نهم: جستجوی راه و سفر شما - قسمت دوم

زندگی مخصوص به خودتان را بسازید. زندگی که در آن بیشتر لبخند می زنید، شادتر هستید، روزتان را با اشتیاق آغاز می کنید و در میان افرادی هستید که از داشتن شان سپاس گذارید. قدرت واقعی تان را پیدا کنید و زندگی ای بسازید که عاشقش هستید و در آن، خدمات منحصر به فردی به دنیا ارائه می کنید. همه ی ما چنین قدرتی داریم. یاد بگیرید چطور در اعماق وجودتان جست و جو کنید و هدف غایی زندگی تان را بیابید.

 

گام دهم: فراوانی چیست؟

فراوانی برای "شما" به چه معناست؟ معنی آن از نظر دیگران مهم نیست، برای شما چه معنی دارد؟ فراوانی که "شما" واقعاً می خواهید در زندگی به دست آورید، چگونه است؟ چه ویژگی هایی دارد؟ چطور می توانید این ویژگی ها را پیدا کنید؟ دهمین جلسه‌ی مسترکلاس به شما کمک می کند پاسخ این پرسش ها را بیابید.

 

گام یازدهم: بخشیدن، راز ثروتمند شدن

وقتی با گفتارتان، آموزش هایتان، اعمالتان یا چیزهایی که می بخشید بر دیگران تأثیر مثبتی بگذارید، حتی با یک نگاه یا لبخند، پاداشِ بزرگی دریافت خواهید کرد. وقتی ببخشید، دریافت خواهید کرد. کارشناسان ما به شما نشان می دهند چطور "بخشیدن" باعث تغییرِ خودتان و زندگی تان می شود، به طوری که هر روز فراوانی، شادی و معنای بیشتری در زندگی احساس کنید.

برای دسترسی به لینک های دانلود باید اشتراک الماست فعال بشه!

می خوای کاربر الماس بشی ولی نمی دونی چطوری؟