کتاب الکترونیکی بیولوژی باور - دکتر بروس لیپتون

قدیم‌ها زمان زیادی را صرف تعمق در این پرسش می‌کردم که «اگر می‌توانستی هر کسی که دلت می‌خواهد باشی، چه کسی می‌شدی؟» آرزو داشتم بتوانم هویتم را تغییر دهم، چون دوست داشتم هر کسی باشم جز خودم. به عنوان زیست شناس سلولی و استاد دانشکده‌ی پزشکی مسیر شغلی موفقی داشتم، اما این مسئله باعث نمی‌شد که زندگی شخصی به هم ریخته‌ام به چشمم نیاید. هر چه بیشتر تلاش می‌کردم که در زندگی شخصی‌ام به خوشی و سعادت برسم، بیشتر به ناخوشی و ناراحتی می‌رسیدم. در لحظات غور و تعمق تصمیم گرفتم که در برابر این زندگی ناشاد تسلیم شوم. با خود گفتم که تقدیر با من یار نیست و چاره‌ای ندارم جز اینکه آن را بپذیرم. هر چه بادا باد!قدیم‌ها زمان زیادی را صرف تعمق در این پرسش می‌کردم که «اگر می‌توانستی هر کسی که دلت می‌خواهد باشی، چه کسی می‌شدی؟» آرزو داشتم بتوانم هویتم را تغییر دهم، چون دوست داشتم هر کسی باشم جز خودم. به عنوان زیست شناس سلولی و استاد دانشکده‌ی پزشکی مسیر شغلی موفقی داشتم، اما این مسئله باعث نمی‌شد که زندگی شخصی به هم ریخته‌ام به چشمم نیاید. هر چه بیشتر تلاش می‌کردم که در زندگی شخصی‌ام به خوشی و سعادت برسم، بیشتر به ناخوشی و ناراحتی می‌رسیدم. در لحظات غور و تعمق تصمیم گرفتم که در برابر این زندگی ناشاد تسلیم شوم. با خود گفتم که تقدیر با من یار نیست و چاره‌ای ندارم جز اینکه آن را بپذیرم. هر چه بادا باد!

 

در پاییز سال 1985 نگرش افسرده و جبرگرایانه‌ی من در یک لحظه‌ی تحول آفرین دچار تغییر شد. از کرسی استادی دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه ویسکانسین استعفا داده و در یک کالج پزشکی در کارائیب مشغول تدریس شدم. این دانشکده بسیار با جریان فکری اصلی حاکم بر دانشگاه فاصله داشت و لذا من فرصت یافتم که خارج از پارامترهای سفت و سخت باورهای حاکم بر دانشگاه‌های مرسوم بیندیشم. در همان دوره‌ای که از برج‌ عاج بیرون آمده بودم و در جزیره‌ای زمردین در اعماق دریای لاجوردی کارائیب عزلت گزیده بودم، ناگهان یک شب حقیقتی را درک کردم که باورهایم نسبت به ماهیت زندگانی را فرو ریخت.

 

از اینکه فهمیده بودم می‌توانم با تغییر باورهایم ویژگی‌های زندگی‌ام را تغییر دهم، بسیار مشعوف بودم. انرژی‌ام مضاعف شده بود، چون اکنون می‌دانستم مسیری علمی وجود دارد که می‌تواند من را از جایگاه «قربانی» همیشگی به جایگاه جدید آفریننده‌ی تقدیر خودم برساند. از آن شب جادویی در کارائیب بیش از بیست سال می‌گذرد. در خلال این سال‌ها دو رشته‌ی علمی جدید پدید آمده است که جزو مهم‌ترین حوزه‌های تحقیقات زیست پزشکی به شمار می‌روند و نتیجه‌ گیری‌های کتاب بیولوژی باورها را اثبات می‌کنند. اولی علم  انتقال سیگنال است که بر مسیرهای بیوشیمیایی تمرکز می‌کند که سلول‌ به واسطه‌ی آن‌ها به نشانه‌های محیطی واکنش نشان می‌دهد. دومی علم جدید اپی‌ژنتیک است که ترجمه‌ی لفظی آن «کنترل روی ژن‌ها» است. اپی‌ژنتیک به طور کامل به درک متعارف ما از کنترل ژنی پایان بخشیده است. اپی‌ژنتیک علمی است که به چگونگی انتخاب، اصلاح و تنظیم فعالیت ژن‌ها توسط سیگنال‌های محیط می‌پردازد. 

 

 

برخی از دانشمندان در حین بررسی این کتاب می‌پرسیدند «خب، این کتاب چه چیز تازه‌ای دارد؟» دانشمندان پیشرو با مفاهیم این کتاب آشنایی دارند و این چیز خوبی است. مشکل این است که بیش از 99 درصد بقیه‌ی مردم، یعنی «مخاطبین عوام»، هنوز به این باور کهنه و ناتوان کننده‌ اعتقاد دارند که قربانی ژن‌های خود هستند. دانشمندان پژوهشگر ممکن است با این تغییر ریشه‌ای و تازه‌ای که در هشیاری رخ داده است، آشنا باشند، اما این بینش‌ها هنوز به دست عموم مردم نرسیده است. 

 

در نتیجه هدف این کتاب این است که این علم جدید را طوری ترجمه کند که برای مخاطب عوام قابل درک باشد. امید است شما مخاطب گرامی پی ببرید که بسیاری از باورهای پیش برنده‌ی زندگی‌تان نادرست و خود-محدودکننده هستند و ترغیب شوید که این باورها را تغییر دهید. اگر از نظر علمی درک کنید که سلول‌ها چگونه افکار و ادراکات شما واکنش نشان می‌دهند، مسیر خود-توان‌مندسازی برایتان روشن می‌شود. مطالبی که به واسطه‌ی این زیست شناسی جدید با آن‌ها آشنا می‌شویم، قدرت آگاهی، ماده و معجزات را آزاد می‌کنند.

بیولوژی باورها کتابی است برای توان‌مندسازی خود. اطلاعات موجود در این کتاب شما را با خود آشنا می‌کند و آشنایی با خود به شما قدرت می‌دهد تا زندگی‌تان را کنترل کنید. این اطلاعات قدرت‌مند هستند. می‌دانم که هستند. من با استفاده از این هشیاری برای خودم زندگی غنی و رضایت بخشی به وجود آورده‌ام و دیگر از خودم نمی‌پرسم که « اگر می‌توانستی هر کسی که دلت می‌خواهد باشی، چه کسی می‌شدی؟» زیرا دیگر برای پاسخ به آن نیازی به فکر کردن ندارم. می‌خواهم خودم باشم!

 

بروس لیپتون

 

در زندگی پس از دانشگاه نیز زیاد تدریس کرده‌ام؛ من اصول زیست شناسی جدید را به هزاران نفر در سراسر دنیا آموزش داده‌ام. به واسطه‌ی همین سخنرانی‌ها، توانسته‌ام علم را به زبانی ساده و به کمک نمودارهای رنگی زیبا ارائه کنم که همه‌ی آن‌ها را در این کتاب نیز آورده‌ام.

 

در فصل 1 در مورد سلول‌های «هوشمند» حرف می‌زنم و توضیح می‌دهم که چرا و چگونه این سلول‌ها می‌توانند تا این حد در مورد ذهن و بدن خودمان به ما مطلب بیاموزند. در فصل 2 شواهد علمی ارائه می‌کنم و نشان می‌دهم که ژن‌ها زیست بدن شما را کنترل نمی‌کنند. همچنین شما را با کشفیات جالب اپی‌ژنتیک آشنا می‌کنم. اپی‌ژنتیک شاخه‌ی جدیدی از زیست شناسی است که در آن بررسی می‌شود که محیط (طبیعت) چگونه بدون تغییر رموز ژنتیکی بر رفتار سلول‌ اثر می‌گذارد. 

 

فصل 3 در مورد غشای سلول یا «پوست» سلول است. شکی ندارم که شما با هسته و دی‌ان‌ای سلول بسیار بهتر از غشای آن آشنایی دارید. اما علم پیشرو دارد با جزئیات کامل همان چیزی را نشان می‌دهد که من بیست سال پیش به آن رسیده بودم: که غشا، مغز حقیقی عملیات‌های سلول است. در فصل 4 در مورد کشفیات عجیب و غریب فیزیک کوانتوم حرف خواهم زد. این کشفیات اهمیت بسزایی در درک و درمان بیماری‌ها دارند. با این وجود، پزشکی مرسوم هنوز فیزیک کوانتوم را در تحقیقات یا آموزش خود جای نداده است و این مسئله تبعات زیان‌باری به دنبال داشته است.

 

در فصل 5 توضیح خواهم داد که چرا نام این کتاب را زیست‌ شناسی باورها نهاده‌ام. افکار مثبت تأثیر ژرفی بر رفتار و ژن‌های ما دارند، اما تنها در صورتی که با برنامه ریزی ناخودآگاه ما هماهنگ باشند. و افکار منفی نیز به همین اندازه قدرت‌مند هستند. هر گاه پی بردیم که این باورهای مثبت و منفی چگونه زیست ما را کنترل می‌کنند، خواهیم توانست با استفاده از این شناخت زندگی سالم و شادی برای خود به وجود بیاوریم. فصل 6 نشان می‌دهد که چرا سلول‌ها و افراد به رشد نیاز دارند و ترس چگونه رشد آن‌ها را مختل می‌کند.

 

فصل 7 به تربیت آگاهانه‌ی فرزندان می‌پردازد. ما به عنوان پدر و مادر باید بدانیم که چه نقشی در برنامه ریزی باورهای فرزندان‌مان ایفا می‌کنیم و این باورها چه تأثیری بر زندگی فرزندان‌مان می‌گذارند. چه پدر و مادر باشید و چه نباشید، این فصل فصل مهمی است زیرا شما نیز «قبلاً» بچه بوده‌اید و درک برنامه ریزی و تأثیر آن بر زندگی ما چیزهای زیادی را برایمان آشکار خواهد کرد. 

 

آیا آماده‌اید که با استفاده از ذهن خودآگاه‌تان و بدون نیاز به کمک مهندسان ژنتیک و بدون اینکه خود را به داروهای مختلف معتاد کنید، زندگی‌ای سرشار از سلامتی، شادی و عشق برای خود به وجود بیاورید؟ آیا آماده‌اید که به جای واقعیت برآمده از مدل پزشکی (که بدن انسان را ماشینی بیوشیمیایی می‌داند)، به یک واقعیت جایگزین فکر کنید؟ لازم نیست چیزی بخرید یا در طرحی ثبت نام کنید. فقط کافی است مدتی باورهای کهنه‌ای را که از موسسات و رسانه‌های علمی یاد گرفته‌اید، به حالت تعلیق در بیاورید تا بتوانید به هشیاری جدید و جالبی که علم پیشرو ارائه می‌دهد، فکر کنید.

 

 

نام کتاب: بیولوژی باور
نویسنده: دکتر بروس لیپتون
تعداد فصول: 7 فصل
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • قاسم رنجبر
  جمعه 9 اردیبهشت 1401
  همه چیز عالیه
  رویال مایند
    

  ممنون از شما

 • موسی اسدی
  پنج شنبه 14 اسفند 1399
  موفق باشید
  رویال مایند
    
 • فرهاد مقامی
  دوشنبه 13 بهمن 1399
  از شما بسیار بسیار سپاسگزارم و دست شما را میفشارم .
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • wahab
  دوشنبه 28 مهر 1399
  عالی
  رویال مایند
    
 • محسن
  یکشنبه 25 اسفند 1398
  درود.حدودا چه زمانی نسخه چاپی این کتاب آماده میشه؟سپاس
  رویال مایند
    

  لنشالله اردیبهشت 99

 • قنبرعلی
  چهار شنبه 14 اسفند 1398
  سلام اکنونتان شادمن کتاب بیولوژی باور را مطالعه کردم کتاب فوق العاده ارزشمند است . از خدا خواستم که مطالب آن را در ذهنم ماندگار نمایم. از مترجم و دست اندرکاران سایت رویال مایند برای به اشتراک گذاشتن این کتاب سپاسگزارم. لطفا این کتاب را مطالعه فرمایید.
  رویال مایند
    

  سلام. بله این کتاب بسیار فوق العاده است

 • Sh67
  پنج شنبه 17 بهمن 1398
  با سلام. ببخشید بعد از اتمام کتاب اثر ماه عسل مدت زیادیه که کتابی به اشتراک گذاشته نشده میخواستم ببینم کتاب بعدی چی هست؟
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز هفته پیش اشتراک گذاری ماه عسل تمام شده است. مدت زیاد!!!!!!

 • امید
  دوشنبه 16 دی 1398
  سلام، من تازه میخوام تمرینات شما رو شروع کنم. با توجه به اینکه پارادایم ها و افکار گذشته دست و پای من را بسته و کوچکترین تغییرات باعث حال بد در من میشه، بنظرتون از کدوم تمرینات شروع کنم؟ در بخشهای ماورایی شدن و ویژه هم عضو هستم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  رویال مایند
    

  سلام. لطف کنید این سوال را در تالار گفتگو مطرح کنید تا دوستانی که تجربه شما را داشته اند شما را راهنمایی کنند

 • حمیدرضا
  چهار شنبه 27 آذر 1398
  با سلام و خدا قوت بسیار میخواستم بگم که کتاب بیولوژی باور بروس لیپتون عالی بود اما ایشون این کتاب رو سال 2005 نوشته کاش میشد کتاب اثر ماه عسل ایشون رو هم که سال 2013 نوشتن رو ترجمه کنید این کتاب واقعا عالی هست و مطمینم رضایت مخاطبان زیادی رو جلب خواهد کرد
  رویال مایند
    

  چشم به اشتراک خواهیم گذاشت

 • علی
  پنج شنبه 14 آذر 1398
  سلام. خدا قوت. لطفا کتاب MindWorks: A Practical Guide for Changing Thoughts Beliefs, and Emotional Reactions از Gary van Warmerdam و دوره‌های همین شخص رو هم قرار بدید. متشکرم.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • علی
  جمعه 10 آبان 1398
  سلام
  ضمن تشکر به خاطر این کتاب فوق العاده میخواستم بدونم دوره انلاین دکتر بروس لیپتون کی بارگذاری میشه ؟؟
  رویال مایند
    

  از فردا

 • مریم
  پنج شنبه 9 آبان 1398
  سلام میخواستم بدونم کتاب The honeymoon effect آقای بروس لیپتون هنوز چاپ نشده تو ایران؟
  رویال مایند
    

  خیر به زودی در بخش محتوای ویژه به اشتراک خواهیم گذاشت.

 • مجتبی شهریور
  چهار شنبه 8 آبان 1398
  با سلام و تشکر از زحمت شما
  خواهمندم ئر صورت امکان به فایل نهایی کتاب فهرست را هم اضافه بفرمایید چون قصد پرینت دارم ممنون میشم....
  رویال مایند
    

  چشم فهرست را نیز اضافه خواهیم کرد

 • آناندا
  شنبه 4 آبان 1398
  با عرض سلام و احترام خدمت شما عزیزان . میخواستم دوباره بابت زحماتی که متحمل می شوید و ماحصل آن ارائه ی بهترینهاست تشکر کنم . کتاب بیولوژی باور فوق العاده بود و حاوی اطلاعات گرانبها و ارزشمند که شکی در اون نیست...(زنده باد دکتر لیپتون و تیم رویال مایند )
   "فقط نکته ای هست ": این اثر ارزشمند به صورت کاربردی که تمارین خاصی رو بیان کند و دانش مطرح شده در متن کتاب را اجرایی کند ، نداشت ! بنده به شخصه برای ارائه راهکار خیلی اشتیاق داشتم .!!
  رویال مایند
    

  منتظر دوره آنلاین بروس لیپتون باشید. این اولین محتوایی بود که از بروس لیپتون به اشتراک گذاشتیم.

 • AT
  جمعه 3 آبان 1398
  سلام توی توضیحات نوشته شده تعداد فصول 7 فصل ولی الان انگار 8 فصل شده الان درسته؟ میشه توضیح بدید این فایلی که نوشته شده فصل پایانی چیه
  رویال مایند
    

  فصل پایانی در واقع پسگفتار کتاب است که ارزش محتوایی یک فصل کامل را دارد.

 • محمد کیال
  جمعه 3 آبان 1398
  سلام میکنم به تمام عزیزان زیاد اهل نوشتن نیستم و این مختصر را نیز به ضرورت در این مقال آوردم؛
   سخنم را با این گفته جان اشتاین بک آغاز میکنم، "کفشی که برای پای تو مناسب است ممکن است پای دیگری را زخم کند؛ بنابراین همیشه مپندار آنچه در ذهن تو می‌گذرد اصل مطلق است!"
  هر کسی یک استعاره (ایماژ یا صورت ِذهنی) از زندگی برای خودش دارد، که چه آگاه باشد و چه نباشد، زندگی اش چنان تمشیت می شود، در خصوص اعتراض عزیزان به کم کاری سایت رویال مایند در بخش محتوای ویژه، اگر از منظر آنان به مسئله بنگریم، پی خواهیم برد که همه ما در مقاطعی بدنبال " نو خواستن" یا " نو شدن "هستیم، وسیله ای داریم که به بهترین شکل ممکن حوائج ما را برآورده میکند، لیکن در پی خرید مدل جدیدتر آن هستیم بی آنکه بدانیم، که این وسیله جدید نیز دقیقا کار همان وسیله قدیمی را انجام میدهد، با این تفاوت که از شکل و شمایل جدیدی برخوردار است، در خصوص فراگیری مطالب هم ذهن انسان از این قاعده مستثنی نیست،دیده ام که دوره ها یا کتاب هایی در سایت گذاشته میشود که به تنهایی قادر است، جامعه ای را زیر و زبر کند، اما بیشتر ما مانند فیلم سینمایی یا کتاب رمان به آن مینگیریم، و با یکبار خواندن یا یکبار دیدن دلمان میزند و به دنبال محتوای جدیدی هستیم با این امید که آن محتوای جدید شاید برای ما کاری انجام دهد، غافل از اینکه چیز جدیدی وجود ندارد، همه آموزش ها تکرار همان آموزش های قدیم است که یا خوانده ایم یا دیده و یا شنیده ایم، شاهد مثالی برایتان می آورم، در کیمای سعادت امام محمد غزالی که تقریبا 1000 سال پیش نوشته شده است، در بخش منجیات آن در حدود 150 صفحه به " شکرگزاری " و نحوه انجام و چگونگی استفاده از آن در خصوص دریافت نعمات الهی پرداخته است و اینک بعد از هزار سال خانم راندابرن کتاب معجزه شکرگزاری را نوشته و دکتر جودیسپنزا و دکتر بروس لیپتون و اساتید دیگر مانند جک کنفیلد، باب براکتور و ....... آن را آموزش میدهند، ایضا در خصوص جذب خواسته ها ( قانون جذب ) نیز مطالبی از عرفای ایرانی و غیر ایرانی، فراوان وجود دارد که به دلیل اطاله کلام به آن اشاره نمیکنم، در پایان به دوستانی که به کم کاری سایت رویال مایند اعتراض دارند، دوستانه توصیه میکنم، حتما قبل از خواندن هر کتابی یا دیدن هر دوره آموزشی در سایت رویال مایند، ابتدا کتاب " کار عمیق " رو مطالعه بکنن، تا پس از آن با دیدی جدید به مقوله آموزش و فراگیری بپردازند.
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • ندا
  جمعه 3 آبان 1398
  سلام و خسته نباشید به شما دوستان عزیز 
  آیا فایل کلی این کتاب رو هم قرار میدید که بشه کل کتاب رو یکجا داشت؟
  سپاس بی نهایت از زحمات شما
  رویال مایند
    

  سلام. قرار داده شد.

 • زهرا
  پنج شنبه 2 آبان 1398
  به نظرم کل کتاب عالی بود و‌لی درست تمونم‌نشد،یعنی نتیجه گیری منجر به راه حل نشد،فقط بیان شد که برای فرزندانمان باید مراقب رفتارمون باشیم،اما خودمون چی؟در فصل اخر گفت که نمی شه با ضمیر ناخودآگاه جنگید و‌مثال فیلم درخشش رو‌ زد که طرف خواست به پارادایم‌هاش مقابله کنه اما نتونست و دیوانه شد،الان یعنی چه جوری باید به پارادایم غالب شد اما باهاش نجنگید؟ 
  دکتر لیپتون اشاره ای به این موضوع نکرد
  ایشون فقط اشاره ی کوتاهی کردن به روانشناسی انرژی که فکر کنم همون انرژی درمانی هست،بعدش دوباره راجع به کودکان صحبت کردن،اما بحث تغییر پارادایم رو باز نکردن
  رویال مایند
    

  به زودی دوره های آنلاین ایشان به اشتراک گذاشته می شود و جواب تمام سوالاتتان را خواهید گرفت

 • رضا رفیع
  پنج شنبه 2 آبان 1398
  منم مثل اقای کولیوندی دوست نداشتم این کتاب تموم شه. واقعا بی نظیر و عالی بود و نکات فوق العاده ای توش بود. منتظرم این کتاب چاپ بشه تا بتونم بیشتر و بهتر ازش استفاده کنم
  رویال مایند
    

  انشاالله به زودی

 • سابوتاژ
  چهار شنبه 1 آبان 1398
  سلام لطفا کل کتاب رو در یک فایل برامون بزارید تشکر
  رویال مایند
    

  چشم

 • AT
  چهار شنبه 1 آبان 1398
  بله برنج سفید بی کیفیت هندی!!!آقا ما که راضی هستیم با همین فرمون برید جلو و خواهشا کیفیت محتوا رو فدای تعداد بیشتر نکنید .محتوا کم باشه ولی با کیفیت. من سه سال بیش که آشنا شدم با رویال مایند کیفیت کارها کمتر بود و تعداد بیشتر ولی الان خیلی بهتر شده محتواها کمتر شده ولی بهتر و با کیفیت تر. خواهشا همین طوری ادامه بدید هر کس میخواد محتوای بیشتر داشته باشه ولی با کیفیت کمتر خب نیاد اشتراک رویال مایند بخره بره و اشتراک سایتهای موفقیت دیگه رو که کم هم نیستند بخره اونجا کمیت و تعداد رو فدای کیفیت میکنند. رویال مایند عزیز با همین فرمون برو جلو کیفیت بالاو تعداد کمتر محتوا.
  رویال مایند
    

  چشم ممنون از حمایت شما

 • سحر
  سه شنبه 30 مهر 1398
  ممنونم ازتون.
  در رابطه با تربیت و نقش والدین در باورها و رفتارهای کودکان کتاب دیگه ای سراغ دارید معرفی کنید؟
  ممنونم ازتون.
  رویال مایند
    
 • سحر
  دوشنبه 29 مهر 1398
  سلام وقت بخیر
  فصل 7 این کتاب قرار داده نشده، من خیلی به این فصل نیاز دارم امکانش هست ارسال کنید یا من رو برای دریافت این فصل راهنمایی کنید؟ ممنون میشم.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز دیروز فصل ششم قرار داده شده است. فردا فصل هفتم به اشتراک گذاشته می شود.

 • حامد
  دوشنبه 29 مهر 1398
  حامد ایزدی هستم
  کاربر اشتراک الماس
  دوره ی پارادایم شیفت و دوره ی ماورا طبیعی رو خریدم
  به این روند رویال مایند طی شش ماه اخیر تبریک میگم
  اما دوتا پیشنهاد دارم به رویال مایند
  اول اینکه، دوستان عزیز من، شمایی که اینقده زحمت میکشی و دوره باب پراکتر و جو دیسپنزا رو ترجمه میکنی و خودت میدونی مبلغش در خارج کشور چقدره و چقدر با ارزشه، وقتت رو تلف نکن برای اثبات به منتقدینی که هیچوقت راضی نمیشن، اگه یه نفر تو مدار این حرفا باشه به راحتی این مبلغ رو مثه من پرداخت میکنه و لذتش هم میبره و تمرین هاش هم با شور و هیجان انجام میده و نتایج واقعی هم تو زندگیش میگیره، اگه هم فردی تو مدار این حرفا نباشه، با توضیحات شما هرگز قانع نمیشه
  پس تمرکزتون رو بذارید رو همین مسیر عالی و تولید محتوایی که هیچ جا گیر نمیاد، به خصوص تمرکز روی ذهن که تو این چند ماه گذاشتید، 
  موضوع دوم:رویال مایند اگه از آبراهام هیکس و استر هیکس که بزرگترین استاد قانون جذب هست سمینار بذار، دیگه میشه کامل ترین در نوع خودش
  و حرف آخر، هدف شما باید دراز مدت باشه، نه کوتاه مدت، تعریف از خودم نباشه، اما در کمال تواضع و فروتنی هدف شما باید بیشتر کردن امثال وفاداری مثه من باشه که تا چشمش میفته به دوره ی جو دیسپنزا، سریع میخره، یا باب پراکتر، نه افرادی که تکلیفشون با خودشون معلوم نیست
  اگه تعداد افراد وفادار شما زیاد باشه، از لحاظ مالی هم سود بیشتری دارید و نوش جونتون، دلیل اینکه من به رویال مایند وفادار شدم،وارد شدن رویال مایند به مباحث ذهنی بود، مثه، دکتر جودیسپنزا، باب پراکتر و کلا این شش ماه اخیر
  درود بر شما
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف و حمایت شما. بله درست می فرمایید بعضی از دوستان هر استدلالی را که برای آنها می آوریم در آخر حرف خودشان را می زنند و تمایلی به هزینه بیشتر برای رشد شخصی خود ندارند. امیدواریم این عزیزان نیز در آینده باورهای محدودکننده خود را کنار بگذارند و به هزینه کردن برای رشد شخصی به عنوان سرمایه گذاری برای آینده نگاه کنند.

 • سابوتاژ
  شنبه 27 مهر 1398
  سلام روز خوش و خسته نباشید ببخشید دوره انلاین دیسپنزا چند ساعته؟ یعنی جامع هست مثل دوره دکتر لیبتون؟
  رویال مایند
    

  هنوز زمان دقیق وبینارهای دکتر جو دیسپنزا مشخص نیست.

 • AT
  جمعه 26 مهر 1398
  تشکر مجدد....بــــــــــــله برنج سفید بی کیفیت هندی!
  میگم این دوره آنلاین دکتر جو دیسپنزا که من توی همین صفحه دیدم گفتید که به اشتراک گذاشته میشه قضیه اش چیه؟؟؟ یعنی قراره بعد از دوره 30 ساعته دکتر لیپتون گذاشته بشه؟؟؟
  (چون تا جایی که من روال معمول رو یادمه شما یک دوره از یک استاد رو کامل تموم میکنید و بعد میرید سراغ یک دوره دیگه، و اشتراک گذاری دوره پیشرفته دکتر لیپتون هم که باتوجه به حجمش چندین ماه طول میشکه)
  رویال مایند
    

  بلاخره نمی شه طی یکسال آینده فقط از بروس لیپتون به اشتراک بگذاریم. آموزه های اساتید دیگر را نیز در کناب بروس لیپتون باید پوشش دهیم.

 • محدثه اسماعیلی
  جمعه 26 مهر 1398
  دقیقا...و چقدر حیف ک خیلی ها قدر نمیدونن.واقعا خدا ازتون راضی باشه که انقدر منصف هستید...من هرروز فقط ب عشق رویال مایند تلگرام و اینستا رو چک میکنم ..زندگی من یه بخش عمده اش توی رویال مایند خلاصه میشه..یک دنیا ممنون که انقدر خوبید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و ابراز علاقه شما نسبت به مجموعه رویال مایند

 • احسان ميردامادي
  جمعه 26 مهر 1398
  سلام وقتتون به خير و شادي ، گروه رويال مايند اگر ايمان داريد كاري كه انجام مي دهيد ، درسته ؛ پس نيازي به تاييد من نداريد ، تاييد از خدا مياد نه انسانها ، با تشكر تندرست باشيد و سلامت.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • محدثه
  جمعه 26 مهر 1398
  باسلام خدمت تیم رویال مایند عزیز....واقعا بی نهایت از همه زحمات شما و تیمتون‌ممنونم و خداروشکر میکنم که باشما اشنا شدم....خیلی دوست داشتم خدمت دوستانی که گله از هزینه ها دارن عرض کنم که اقای عباس منش رو اگه دوره هاشون رو نگاه کنید دوره ثروت شون ۲۰ میلیونه...و واقعا خنده داره که این اموزش هارو واسه ثروتمند شدن دارن میدن ولی یک باید انقدر متمول باشه که ۲۰ میلیون پول صرف یه دوره ۱۵ ساعته بکنه...خدا انشالله بهتون برکت بده و واقعا ممنون که با این هزینه کم این همه مطالب کم و عالی و بروز رو در اختیارمون میذارید...من واقعا صمیمانه و از ته قلب 
  براتون دعا میکنم و ازتون ممنونم....امیدوارم دوستان هم با کم لطفی هاشون باعث این نشن که شما ازرده خاطر بشید.
  اینم لینک سایتشون برید خدایی قیمت هارو چک کنید.مغزتون سوت میکشه
  https://abasmanesh.com/fa/shop/
  رویال مایند
    

  سلام. بله درست می فرمایید تمامی سایت های ایرانی محصولات چند میلیونی با آموزه های سطحی ارائه می دهند. حال شما فرض کنید که یک دوره کامل 12 هفته ای از یک استاد تراز اول در سطح جهانی مثل دکتر جو دیسپنزا تنها 240هزار تومان! یعنی هفته ای 20هزار تومان! آن هم با ضمانت بازگشت وجه!!! 

 • AT
  پنج شنبه 25 مهر 1398
  آقا ما که راضی هستیم با همین فرمون برید جلو و خواهشا کیفیت محتوا رو فدای تعداد بیشتر نکنید .محتوا کم باشه ولی با کیفیت. من سه سال بیش که آشنا شدم با رویال مایند کیفیت کارها کمتر بود و تعداد بیشتر ولی الان خیلی بهتر شده محتواها کمتر شده ولی بهتر و با کیفیت تر. خواهشا همین طوری ادامه بدید هر کس میخواد محتوای بیشتر داشته باشه ولی با کیفیت کمتر خب نیاد اشتراک رویال مایند بخره بره و اشتراک سایتهای موفقیت دیگه رو که کم هم نیستند بخره اونجا کمیت و تعداد رو فدای کیفیت میکنند.
  رویال مایند عزیز با همین فرمون برو جلو کیفیت بالاو تعداد کمتر محتوا. ما ترجیح میدیم یک لقمۀ کوچیک نون و کـــــباب چــــرب بخوریم تا یک دیگ گنده برنج سفید !!!
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف و حمایت شما. چه مثال خوبی: یک لقمۀ  نون و کـــــباب چــــرب  تا یک دیگ گنده برنج سفید. اونم برنج بی کیفیت!!

 • کتایون
  پنج شنبه 25 مهر 1398
  با سلام خدمت تیم قدرتمند وفوق العاده رویال مایند.وظیفه خودم دونستم که ازصمیم قلب از تک تک شما عزیزان برای کتابهای ارزشمندی که در طی ماههای اخیر از دکتر جو دیسپنزا،دکتر بروس لیپتون وداسون چرچ به اشتراک گذاشتید تشکر کنم وبویژه به خاطر دوره بی نظیر ماورای طبیعی شدن دکتردیسپنزا که واقعا سورپرایز فوق العاده ای بود.من متاسفانه خیلی راغب به نوشتن نیستم ولی احساس کردم که شاید حداقل کاری که در جهت حمایت از شماوپشتگرمی بیشترتون می تونم انجام بدم این است که احساس قلبی وخالصانه خودم رابا سپاسگزاری از فعالیت های پربار وصادقانه شما اعلام کنم.همچنین جادارد از ترجمه عالی وسلیس وروان آقای هیمن برین هم تشکرویژه داشته باشم.با آرزوی سلامتی وتوفیق روزافزون برای یکایک شما وباامید به اینکه بتونیم به کمک هم وبا حرکت به سوی بعد ماورای طبیعی وجودمون تجلی گر عشق ،امید،زیبایی وشکوه آفرینش در خودمون ودنیامون باشیم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما 

 • حمید جلالی نسب
  پنج شنبه 25 مهر 1398
  باسلام مجدد..
  تشکر از سایت رویال مایند که نظرات رو به راحتی 
  بازگو می کند بدون کم و کاست..
  بحث هزینه نیست..بحث سؤال بود که برنامه برای اشتراک الماس..که شما هم به درستی جواب دادین..
  ببینید ه
  دوستان فیلسوفی که مارو تماشچیان!! لقب دادند 
  یا کسانی نظریه پردازی میکنند ومیگن که آقا شما اصلا
  همه مطالب رو خوندین...
  ببینید ای گل های رو به خزان پاییزی و ای یاوران
  عزیزتر از جان رویال مایندی..از کاه کوه نسازید..
  دوستان اینو بدونید که هر کسی بر حسب نیازش 
  از مطالب سایت بهره برداری میکنه..قرار نیست که 
  هر چی کتاب و سمینار و وبینار ارائه شد..
  ما هم بخونیم..
  دوستان عزیز رویال مایند زحمت خودشون رو میکشند
  ما بر حسب نیاز مون از مطالبی که میدونیم لازم داریم 
  بهره می بریم..
  بله..ما همه مطالب قبلی هم دیدم..
  من فقط صادقانه نظرم رو گفتم..مثلا من عاشق باب پراکتر..جو دیسپنزا..جک کنفیلد..این ها هستم..
  حالا مطالب دیگری هم باشه .ببینم خوبه میخونم.
  ببینم نمی پسندم خوب نمی خونم..
  این جسارت یا توهین به عزیزان سایت رویال مایند نیست..
  یه نظر کاربری هست که تلگرام گوشیش رو فقط 
  به عشق مطالب رویال مایند چک میکنه..
  شب ها تا کلیپی از جو دیسپنزا..نبینه نمی خوابه..
  پس اگر هم نظری داده و حرفی زده..
  خواسته بگه ما گوش بزنگیم که مطالب جدید برسه..
  ارزش قائل شده برای سایت که وقتش و نظرش رو گذاشته..
  فقط همین و بس..
  حالا هر کسی رسیده برای ما شده 
  کاسه ی داغ تر از آش..
  ممنونم از همه افراد زحمتکش سایت..
  دوست و حامی کوچک شما..جلالی..
  رویال مایند
    

  دوست عزیز بقیه دوستان هم همانند شما به دلیل علاقشون به مجموعه رویال مایند این چنین نظر دادن. در حال تهیه یک دوره وبینار کامل از دکتر جو دیسپنزا هستیم که به زودی در بخش محتوای ویژه به اشتراک خواهیم گذاشت تا عزیزانی همانند شما که به جو دیسپنز علاقه مند هستند از بخش محتوای ویژه رضایت خاطر داشته باشند.

 • Majid
  چهار شنبه 24 مهر 1398
  با سلام و خدا قوت.اولا سپاس بابت این همه زحمت بی وقفتون.دوما خواهش دارم همینطور به کارتون ادامه دهید و کوچکترین توجهی به نظرات برخی افراد تماشاچی نکنید که خدا با شماست .و در ضمن قیمت شما برای محتواتون واقعا منصفانس و کمتر از ارزشش.من تو خیلی سایت های دیگ اشتراک داشتم مثل سوخت جت ولی وقتی با شما آشنا شدم واقعا خدا رو شکر کردم.و در آخر همین افرادی ک میگن قیمت بالاس اولا من تعجب کردم چرا دوره ماورا قیمتش کمه؟
  اشتباه نکنید من فرد پول داری نیستم ک اینطور میگم ولی برای رشد شخصی هر هزینه ای برای چیزی ک باارزشه میپردازم.دوما اگر همین افراد ک اینطور گیر به قیمت میدن یک فصل از یک کتابتون رو بخونم و و تو زندگی شون اجرا کنند اونوقت متوجه ارزش واقعی محتوا می شند.و در آخر انتخاب با خودتونه دوستان شکرگزاری بابت این سایت و کادر قدرتمند و استفاده از اون یا گلایه و تماشاچی بودن!!
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • حمیدحیدری
  چهار شنبه 24 مهر 1398
  باسلام ودرودخدمت اعضای رویال مایند،درابتدا خواستم ازاین کتاب عالی که اشتراک گذاشتیدتشکرکنم،داشتم نظردوستان‌رومیخوندم که چرامحتوا کم هست و...بایدبگم تاچندوقت پیش منم همینطور بودم فکرمیکردم مطالب جدیدشایدراهکار بهتری داشته باشه که زودتربهم‌نتیجه بده ازوقتی که بعضی کتابهارو چندبارخوندم متوجه شدم که بیس واساس قوانین یکی هست منتهی باطرزتفکرهراستادونسبت به اون رشته ای که هستند تحلیل میکنند،الان طوریکه کتابهایی که میدونم فوق العاده کاربردی هستندکتاب اول دکتردیسپنزا کمال ذهن که کتاب اول ایشون هست فوق العاده مطالب زیادی رو عنوان کرده مخصوصاازفصل۸تا۱۲که کاملا کاربردیت هست،کتاب ترک عادتها هم که جای خود دارد،کتاب ماوراطبیعی شدن که بااینکه کتاب فوق العاده کاربردی هست بارسوم هست که میخونم وهنوزدرگیرمراقبه ها ومطالب کلیدیشون هستم احساس میکنم نیازبه زمان‌بیشتری داره،کتاب ازذهن تاماده یه تکنیک قدرتمندای اف تی روارائه کرده که تکنیک فوق العاده قدرتمندی هست و۲فصل پایانی این کتاب محشرهست،بنده خیلی وقت هست عضوتیم رویال مایندهستم به جرات میتونم بگم مطالب قبلی رویال مایندتاپارسال شایدزیادبودولی سطح متوسط بود ولی تواین یکسال تمرکز کرده به مطالب فوق تخصصی که اونم هم‌هزینه برهست هم وقتگیر،ولی این مطالبیکه ارائه میکنند اگرفقط روهمین چندکتاب که گفتم تمرکز داشته باشیدفوق العاده آگاهیتون بالامیره حتی استادای که سمینارها و...برگزار میکنندازهمین‌مطالب اصلی وپایه ای کمک میگیرن.موفق وموئدباشید.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما. بله همینطور که فرمودید طی یکسال گذشته کیفیت و تخصصی بودن محتوا اهمیت بسیار زیادی برای مجموعه رویال مایند داشته است.

 • رضا رفیع
  چهار شنبه 24 مهر 1398
  من به این صحبتها و کم لطفی ها از چند منظر نگاه می کنم
  1- اینکه فرض کنیم رویال مایند هر ماه فقط یه محتوا برای کاربران الماس بزاره.و هیچ محتوای دیگه ای نزاره. آیا کاربر الماسی که به همه محتواهای تا پیش از ثبت نام دسترسی داره ظرف یک ماه مسلط میشه؟ یعنی واقعا سوالم اینه که دوستان اصلا رفتن ببینن که چه مطالبی قبلا در رویال مایند برای کاربران الماس گذاشته شده؟ اصلا حجم مطالب قبلی رو دیدن؟ مگه این مطالب منقضی میشه ؟ سرعت تولید مطالب رویال مایند انقدر زیاده که ما فقط می خوایم بخونیمش نمیرسیم و تعجب می کنم دوستان رویال مایند چجوری اینهمه کار می کنن؟؟ 
  2- شما حاضرید برای هزینه غیر واجب زندگی مثلا یه شام بیرون خوردن بدون پرسش 300 هزار تومن هم در ماه بپردازید ولی برای خودتون و رشد شخصیتون هر عددی رو میگن میگید زیاده؟ شاید پیش خودتون فکر می کنید خب ما اشتراک الماس رو گرفتیم پس باید به همه چی دسترسی پیدا کنیم؟ خب بهتره یه مقایسه با بقیه سایتهایی که چه از نظر محتوا چه از نظر فعالیت یک هزارم رویال مایند هم نیستن بکنید تا ببینید محتواهای اونا که غالبا هم کپی برداری از رویال ماینده با چه قیمتی به فروش میره.
  یه شاگردی داشتم که رفته بود پکیج یه دوستی که مثلا ترفندهای میلیاردر شدن رو میداد به قمیت 3 میلیون تومن خریده بود ولی برای 1 میلیون تومن هزینه اموزشش به من هزارتا اما اگر داشت. چرا؟ چون من داشتم بهش ماهیگیری یاد میدادم اون ادم ماهی بهش میداد. و بهش دروغ می گفت که پولدار میشی.خب اسوالم اینه که توقعتون از رویال مایند چیه؟ اینکه نسخه شفا بخشی داشته باشه؟ شما برای خوندن همه مطالب رویال مایند دوسال حداقل وقت لازم دارید. لطفا انقدر بی انصاف نباشید.در ضمن هزینه خرید، ترجمه ،دوبله، و صدا گذاری و تهیه اینهمه فایل واقعا زیاده و با اشتراک الماس نمیشه تهیش کرد. در غیر اینصورت از اینهمه فایلهای عالی محروم میشیم
  من نه توی رویال مایند ذینفعم نه پولی ازش میگیرم که بخوام ازش دفاع کنم. عملکرد رویال مایند کاملا مشخصه و نیازی به تعریف من نداره.
  رویال مایند
    

  دقیقاً درست می فرمایید جناب رفیع عزیز. واقعیت این هست که تولید محتوای با کیفیت بالا نیاز به حمایت شما عزیزان دارد. رویال مایند که یک مجموعه دولتی نیست که از جانب دولت حمایت مالی شود. رویال مایند یک مجموعه خصوصی هست و توسط حمایت شما عزیزان پیشرفت می کند. حال سوال اینجاست که آیا واقعاً می خواهید که بهترین آموزه های اساتید جهان را برای شما تهیه کنیم و با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار دهید؟ اگر بالاترین سطح آموزه ها را با بالاترین سطح کیفیت می خواهید پس باید از رویال مایند حمایت کنید.

 • بی تا
  چهار شنبه 24 مهر 1398
  با درود ‌‌عرض خسته نباشید به تیم بی نظیر رویال مایند.
  می خواستم به دوستانی که گله دارند از قیمت پرداختی برای دوره ماوراء طبیعی شدن دکتر جو دیسپنزا،بگم که اگر به سایت ایشون نگاهی باندازید خواهید دید که قیمت این دوره و مدیتیشن ها ۱۵۰ دلار هست، تازه نه به زبان فارسی ، فکر میکنم که ۲۴۰۰۰۰ هزار تومان در مقابل ۱۵۰ دلار پول زیادی نیست و اینکه به زبان مادری ما ترجمه شده و این ترجمه هم فکر نمیکنم برای تیم رویال مایند مجانی بوده. من به شخصه بی نهایت و بی نهایت سپاسگزار رویال مایند هستم که اینقدر زحمت میکشند و مطالبی با این عمق و زیبایی رو ترجمه می‌کنند و در اختیار ما میگزارند.
  رویال مایند
    

  بله در جواب به یکی از نظرات توضیح دادیم که یک مراقبه بین 20 تا 30 دلار هزینه دارد (بستگی به این دارد که کدام یک از مراقبه ها باشد) و بین 15 تا 20 دلار هم هزینه موسیقی متن هر مراقبه است. دقت کنید هر مراقبه! خودتان هزینه پکیج 12 عددی را محاسبه کنید. به علاوه هزینه سرم سام آوری ترجمه، گویندگی و صدابرداری کنید در نهایت ارزش واقعی محصول را به دست خواهید آورد.  

 • Mahdi
  چهار شنبه 24 مهر 1398
  با سلام و خسته نباشید به رویال مایند عزیز.
  ممنون به خاطر اشترک گذاری این کتاب جذاب.
  من از یک طرف با نظر آقای "حمید جلالی" موافق هستم که گفتند:"علی رغمی که اشتراک الماس رو دارند اما بخش های مربوط به مشترکین الماس توی این چند وقت اخیر نسبت به سایر بخش های سایت بروز رسانی رو کمتری رو به خودش دیده است." از طرف دیگه، تا قبل از دوره پاردایم شیفت کلیه بخش های سایتتون برای مشترکین الماس در دسترس بود؛ خیلی ها راغب می شدند که اشتراک الماس را خریداری کنند چون دسترسی به تمامی قسمت های سایت رو میداد و یکسال هم با رویال مایند همراه بودند و "منصفانه" بود. ولی به نظر میرسه، بعد از آمدن پاردایم شیفت و ماورای طبیعی شدن عملا رویال مایند عملا به کاربران الماسش نسبت به بخش های جدید که دائما به سایتون اضافه می شه بی توجهی می کنه. و به نظر میرسه این موضوع (بی توجهی و اضافه کردن بخش های جدید و تعرفه های جدید) برای مشترکین الماس که بالاترین سطح تعرفه های سایت شما دارند و همراهان یکساله شما هستند  <"غیر منصفانه"> باشد. و در آینده خیلی از افراد دیگر اقدام به خرید اشتراک الماس نکنند، چون مطالب برگزیده و بهتر در بخش های تازه "ظهور کرده ی" سایت مشاهده می شود. یه پیشنهاد هم برای بخش تعرفه های اشتراک ویژه تون دارم، ابته اگر حرف بنده حقیر را ارزشمند بدونید:
  1- اسم اشتراک الماس تون رو به اشتراک خرید یکساله "کلوپ سحر خیزان و محتوای ویژه" تغییر نام بدید. و افرادی رو که این اشتراک (الماس تون) رو خریداری کرده اند؛ از این پس مشترکین "کلوپ-ویژه" خطاب کنید.
  2- "اشتراک الماس جدیدی" با تعرفه بالاتر اما <منصفانه> برای کاربرانتان تعریف کنید و اون رو بالاترین سطح دسترسی سایتتون قرار بدید. اما به مشترکینتون اجازه دسترسی هر بخش، هر کلوپ هر پارادیم شیفت هر ماورای طبیعی شدن و هر.......... چیز جدیدی که به سایتتون اضافه می کنید رو بدید.
  با سپاس.
  رویال مایند
    

  دوست عزیز کاربران الماس سایت رویال مایند دارای بالاترین سطح کاربری هستند زیرا به صدها ساعت سمینار و وبینار و ده ها جلد کتاب الکترونیکی  و صوتی دسترسی دارند و همچنین در هر دوره چالش سحرخیزی به تمامی محتوای کلوب سحرخیزان دسترسی کاملی دارند. به طور مثال از این هفته که دوره های آنلاین بروس لیپتون برگزار می شود کاربران الماس به بیش از 30 ساعت از آموزه های بروس لیپتون دسترسی خواهند داشت. به نظر شما این بالاترین سطح دسترسی نیست؟؟!! 

  در مورد پیشنهاد شما که می گویید اشتراک الماس جدیدی را تعریف کنیم که به تمام محتوای سایت دسترسی داشته باشد و قیمت منصفانه ای هم داشته باشد. تعریف شما از منصفانه چیست؟؟ خرید نسخه انگلیسی یکی از مراقبه های دوره جامع ماورای طبیعی شدن حدود 30دلار است. موسیقی متن این مراقبه نیز حدود 20 دلاز قیمت دارد. پس به صورت متوسط نسخه انگلیسی هر مراقبه 50دلار قیمت دارد که به نرخ ارز ایران حدود 500هزار تومان می شود. این فقط هزینه خرید یک نسخه انگلیسی مراقبه است!! حال شما حساب کنید که این دوره شامل 12 مراقبه است. ما اصلاً هزینه های سر سام آور ترجمه، گویندگی و صدابرداری را حساب نکردیم که اگر این موارد را هم اضافه کنیم تهیه هر فایل مراقبه چندین میلیون هزینه برای ما داشته است. 6ماه تلاش شبانه روزی تیم رویال مایند را هم برای تهیه این دوره حساب نکردیم.  حال شما فرض کنید با پرداخت تنها 20هزار تومان به هر کدام از این مراقبه ها دسترسی پیدا می کنید. تازه ضمانت بازگشت وجه هم دارید. یعنی اگر سطح کیفیت محصول پایین باشد به راحتی می توانید هزینه خود را پس بگیرید. حالا ما از شما سوالی می پرسیم آیا 20هزار تومان قیمت منصفانه ای است؟؟ آیا 180هزار تومان برای دسترسی به صدها ساعت وبینار و سمینار و ده ها جلد کتاب الکترونیکی و صوتی و دسترسی کامل به بیش از 30 ساعت دوره های آنلاین بروس لیپتون منصفانه است؟؟؟ آیا قیمت منصفانه هر کدام از مراقبه های دوره ماورای طبیعی شدن 20هزار تومان است؟؟ 

 • حمید جلالی نسب
  چهار شنبه 24 مهر 1398
  باسلام..
  با تشکر از سایت رویال مایند..
  چند وقتی هست که برای بخش محتوای ویژه..
  دوره ای..از هیچ استادی نذاشتید..
  دوره پارادایم شیفت..که جداست..
  الانم که دوره ماورا طبیعی شدن..جو دیسپنزا..
  که اینم جدا باید هزینه بدیم..
  غیر از تخفیفی که مثلا برای پارادایم شیفت..
  برای بخش محتوای ویژه گذاشتید..
  لطفا به ما بگین که چه دوره های داره 
  فقط مختص محتوای ویژه آماده میشه..
  بدون هزینه اضافی..
  که ما حداقل دلمون خوش باشه..
  الان از 16شهریور که من دوباره اشتراک الماس تون رو خریدم..
  غیر از کتاب بروس لیپتون..چیز خاصی برای محتوای ویژه ندیدم..
  متشکرم از وقتی که گذاشتید..
  رویال مایند
    

  اگر اینستاگرام رویال مایند را دنبال کرده باشید متوجه می شوید که دوره های آنلاین بروس لیپتون از آخر همین هفته به اشتراک گذاشته می شوند. همچنین دوره های آنلاین دکتر دیسپنزا نیز در هفته های آینده در بخش محتوای ویژه به اشتراک گذاشته می شوند و همچنین ده ها جلد کتاب جدید دیگر که طی 6ماه آینده در بخش محتوای ویژه به اشتراک گذاشته می شوند. لطفاً انقدر ساده نگویید که طی این چند هفته فقط کتاب بروس لیپتون را به اشتراک گذاشته اید. ترجمه و آماده سازی این کتاب بسیار دشوار است، زمانی که ترجمه این کتاب نیاز دارد معادل ده ها ساعت کلیپ و سمینار است. به نظر خودتون این جمله منصفانه است: "غیر از کتاب بروس لیپتون..چیز خاصی برای محتوای ویژه ندیدم".  یعنی انقدر اشتراک گذاری این کتاب برای شما عادی و بی ارزش است!!!

 • عرفان
  سه شنبه 23 مهر 1398
  سلام به همه ی رویال مایندی های عزیز.
  راستش خیلی وقت بود میخواستم یه تشکر اساسی ازتون بکنم و بگم من حدود دو سال پیش برای یک سری مجموعه های موفقیتی فردی که طرفدار هم کم ندارد خرج نسبتا زیادی کردم اما خدایی به چیزی که میخواستم نرسیدم و دوره های ایشون خیلی گرون بودن اما شما ها این قدر فوق العاده اید که نمی‌دونم چی بگم واقعا حق شما ها رویال خیلی بیش از این چیز است و نتایج فوق العاده ای رو از وقتی با شما همراه شدم گرفتم از ته دل دوستتون دارم و از خدا میخواهم هر روز عزت و محبوبیت شما رو بیشتر کنه.به پاس این همه خدمت از همه ی شما متشکرم.
  یاعلی.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • رضا رفیع
  سه شنبه 23 مهر 1398
  با درود خدمت شما تیم بی نظیر رویال مایند. فصل سوم این کتاب منو مسحور خودش کرد. واقعا فوق العاس. احساس می کنم دکتر بروس لیبتون داره کار دکتر جو دیسپنزارو تکمیل می کنه. جو دیسپنزا تا خود سلول وارد شده اما دکتر لیبتون داره تا اخرین بخش سلول هم وارد میشه و تک تک عناصر رو بررسی می کنه. واقعا این دونفر بی نظیرن. در تایید فرمایش رویال مایند در زیر یکی از کامنتا باید بگم مگه میشه یکسال و نیم روزی 1/5 ساعت برای خودت وقت بزاری و باورت عوض نشه؟ مگه میشه هرروز متعهدانه تلاش کنی که نگرشت رو به کل دنیا عوض کنی و اتفاق خارق العاده تو زندگیت نیفته؟ من اینکارو کردم و نتایج فوق العاده ای گرفتم و دارم میگیرم. من از سخت ترین شرایط زندگیم با تغییر نگرشم خودم رو ارتقا دادم و امروز به همه اون چیزهایی که سال گذشته باور کردم که بهش میرسم رسیدم. من همچنان دوس دارم آگاهیم بالا بره. و چیزهای خارق العاده دیگه ای رو از این دنیا ببینم. ممنون از هیمن برین عزیز و جناب ملک زاده بابت ترجمه فوق العادشون و خسته نباشید به تیم بی نظیر رویال مایند
  رویال مایند
    

  بله کاملاً درست می فرمایید آموزه های دکتر جو دیسپنزا و دکتر بروس لیپتون تکمیل کننده یکدیگر هستند. انشاالله بتوانیم طی یکسال آینده تمامی آموزه های این عزیزان را برای شما ترجمه و تهیه کنیم.

 • AT
  دوشنبه 22 مهر 1398
  سلام ضمن تشکر بابت کتاب دکتر لیپتون میخواستم بپرسم با توجه به اینکه قراره ویدیوهای دکتر لیپتون تا مدت زیادی نزدیک به حدود 6 ماه اشتراک گذاری شوند، دوره جامع ماورای طبیعی شدن دکتر جو به چه زمانی موکول شده؟؟؟؟ ممنون
  رویال مایند
    

  چهارشنبه همین هفته دوره ماورای طبیعی شدن آغاز می شود.

 • احسان ميردامادي
  دوشنبه 22 مهر 1398
  سلام وقتتون به خیر و شادمانی محبت کنید کتاب ناپلئون هیل را به صورت یکجا قرار دهید با تشکر تندرست باشید و سلامت.
  رویال مایند
    

  چشم به زودی

 • احمد
  یکشنبه 21 مهر 1398
  سلام رویال مایند ....
  فصل سومش عالی بود عالی من که خیلی لذت بردم و یک عالمه به معلوماتم اضافه شد ...... خیلی ممنون
  بابت ترجمه عالیتون واقعا خسته نباشید میگم .... ولی به نظرم در انتهای هر فصل خودتون یک فصل بنویسید که خلاصه ی مطالب باشن چون واقعا این مطالب همه فهم نیستن حتی خود دانشجویان سلولی مولکولی هم شاید نفهمن ترم های اولش ....
  رویال مایند
    

  سلام. این کتاب از آن دست از کتاب هایی است که جا دارد چندین بار خوانده شود. طی یکسال آینده انقدر کتاب و سمینار از دکتر بروس لیپتون به اشتراک خواهیم گذاشت که تمامی این اصطلاحات علمی و تمامی آموزه های دکتر بروس لیپتون برای شما بدیهی خواهد شد و بر تمام آموزه های ایشان تسلط پیدا خواهید کرد. تنها کافی هست به طور پیوسته رویال مایند را دنبال کنید و روزانه حداقل 1 ساعت از زمان خود را به محتوایی اختصاص دهید که رویال مایند به اشتراک می گذارد. فرض کنید اگر طی یکسال آینده تمام دوره های آنلاین بروس لیپتون را از طریق سایت رویال مایند دنبال کنید به چه تسلط بالایی در آموزه های ایشان می رسید. بیش از 2000دقیقه دوره آنلاین از بروس لیپتون!!!

 • آناندا
  شنبه 20 مهر 1398
  با سلام و احترام
  تشکر و قدردانی خودم رو بابت کتاب بی نظیر بیولوژی باور اعلام میکنم . امیدوارم که با پیاممان قوت قلبی باشیم برای شما عزیزان که اینچنین کتابهایی رو بیشتر در اختیار کاربران تان در قسمت محتوای ویژه سایت خوبتان بگذارید .زنده باد............
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • زهره
  جمعه 19 مهر 1398
  هم کتاب عالیه و هم ترجمه /جاداره تشکر کنم از تیم ترجمه رویال مایند با ترجمه های فوق العاده ای که انجام میدن پرانرژی باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • صفیه عظیمی
  جمعه 19 مهر 1398
  خیلی ممنون رویال مایند عزیزم فکر میکنم دارم عاشق زیست شناسی میشم 😌👌
  رویال مایند
    
 • رامتین
  پنج شنبه 18 مهر 1398
  سلام به رویال مایند چقدر مطالب دکتر لیپتون عالی و چقدر ترجمه و محتوایی که برامون میزارین عالی تر سپاس از بابت تمام تلاشهاتون
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف شما

 • آزاد مهروند
  چهار شنبه 17 مهر 1398
  شما فوق العاده اید 
  سلام به همۀ دوستان ، خیلی خوشحالم که با این تیم و این سایت آشنا شدم ....
  واقعاً خدا را سپاسگزارم بخاطر این بندگان شایسته ای که دارد و این همه اطلاعات و آگاهی های ناب و با ارزش رو با کمال سخاوت در اختیار دیگران قرار میدهند...
  دست تک تک تان را می بوسم بخاطر این همه عشق و شوری که در جهان ما پخش میکنید...
  خداوند همراهتان هست و خواهد بود
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • آیسا
  چهار شنبه 17 مهر 1398
  خب جذبی که سالهاست دنبالش بودم برام اتفاق افتاد با مطالعه ی این کتاب.به عنوان کارشناس ژنتیک عاشق مقدمه ی این کتاب شدم و بی صبرانه منتظر ادامه ی اشتراک گذاری فصول بعدی هستم.خیلی ممنون از تیم عالی و درجه یک رویال مایند.این کتاب قراره مقدمه ی دستیابی به اهداف علمیم باشهوخیلی ممنونم ازتون واقعا خوشحالم.😍😍😍😍
  رویال مایند
    

  بسیار فوق العاده

 • رضا رفیع
  سه شنبه 16 مهر 1398
  واقعا بی نظیرید. این حجم از کار و تلاش واقعا شگفت انگیزه. هنوز من فرصت نکردم بیندیشید ثروتمند شوید رو تموم کنم شما کتاب جدیدی منشتر می کنید. و عجیبه که یه سریا کم لطفی می کنن و میگن رویال مایند کم کاری می کنه
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف همیشگی شما. متاسفانه بعضی از دوستان اصلاً در چالش ها شرکت نمی کنند و محتوایی را که به اشتراک گذاشته می شود مطالعه نمی کنند.

 • مینا سلطانی
  سه شنبه 16 مهر 1398
  سلام لطفا حتماکتاب بیولوژی باور را توی فروشگاه کتاب های چاپی قرار بدین
  رویال مایند
    

  سلام، چشم بعد از گرفتن مجوز های لازم حتماً چاپ خواهد شد

 • آرش
  سه شنبه 16 مهر 1398
  سلام. ما امروز منتظر دوره پیشرفته آنلاین ایشون بودیم!! میشه بگید از چه تاریخی حدودا دوره پیشرفته آنلاین دکتر لیپتون به اشتراک گذاشته میشه؟؟ تشکر
  رویال مایند
    

  بعد از به اشتراک گذاشتن چند فصل از این کتاب دوره های آنلاین هم شروع خواهد شد. باید دوستان با مطالعه این کتاب کمی با طرز فکر و ادبیات ایشان آشنا شوند.

 • داود
  سه شنبه 16 مهر 1398
  مرسی مرسی مرسی :)
  رویال مایند