کتاب الکترونیکی از ذهن تا ماده - داسون چرچ

علم و متافیزیک عموماً دو قطب مخالف هم در نظر گرفته می‌شوند. علم تجربی، عملی، دقیق، آزمون پذیر، مادی‌گرا، ابژکتیو و عقلانی است. متافیزیک معنوی، تجربه‌ای، انتزاعی، عرفانی، درونی، سوبژکتیو و غیر قابل اثبات است. علم دنیای ماده را بررسی می‌کند، حال آنکه متافیزیک می‌خواهد از آن عبور کند و فراتر برود. من هرگز علم و متافیزیک را جدا در نظر نگرفته‌انم و افتخار می‌کنم که هم عارف هستم و هم محقق علمی. وقتی دقتِ علم را به حیطه‌ی مسائل مربوط به آگاهی بیاوریم، خواهیم دید که هر یک از این دو دیگری را روشن می‌کند. این کتاب می‌خواهد علم نهفته در پس قدرت‌های خلاق ذهن را بررسی کند. در این کتاب تحقیقاتی را بررسی خواهیم کرد که قدم به قدم و دقیق نشان می‌دهند که ذهن چگونه ماده را ایجاد می‌کند. وقتی یک تکه از پازل را سر جای خودش قرار دادیم، خواهید دید که علم حتی از متافیزیک هم شگفت انگیزتر است.

 

با مطالعه این کتاب خواهید دید که شما آفریننده‌ی توانایی هستید و افکارتان به اشیا راه می‌برند. خواهید آموخت که چگونه از ذهن خود به مثابه ابزاری خلاق برای تجلی افکارتان استفاده کنید. خواهید دید که می‌توانید واقعیت مادی را بدون هیچ زحمتی به سمت تمایلات خودتان ببرید. قدرت واقعی خود را درک خواهید کرد و خواهید دید که می‌توانید فقط با تغییر ذهن‌تان، در دنیای بیرون‌تان تغییر ایجاد کنید. همچنین پی خواهید برد که این فرایند در مقیاسی گسترده چگونه کار می‌کند، از مولکول و سلول و بدن گرفته تا خانواده، جامعه، کشور، گونه‌ها، سیاره و بالاخره کیهان. خواهیم دید که خلقت چگونه در مقیاس آگاهی کیهانی به رقص در آمده است و ذهن فردی شما نیز در این رقص شرکت می‌کند.

 

با توسل به داستان و تمثیل، با استفاده از آزمایش و تحقیق و با بهره‌گیری از کیس‌ها و حکایات، تمام بخش‌های فرایندی را بررسی خواهیم کرد که ذهن شما از طریق آن دنیای مادی پیرامون‌تان را می‌آفریند. این کتاب پر است از کیس‌های مختلف – داستان واقعی، نزدیک و معتبر افرادی که تبدیل ذهن-به-ماده را تجربه کرده‌اند. این داستان‌ها که از دنیای پزشکی، روان‌شناسی، ورزش، کسب و کار و کشفیات علمی گرفته شده‌اند، انواع و اقسام حقایق ژرف، الهام بخش و خیره کننده را در خود جای داده‌اند. این داستان‌ها به ما نشان می‌دهند که افکار می‌توانند تار و پود واقعیت مکان-زمان ما را از هم باز کنند و به اشیا تبدیل شوند.

 

بیشتر ما تنها از بخش کوچکی از توانایی‌هایمان استفاده می‌کنیم و حتی نمی‌دانیم که ذهن‌مان ماده را خلق می‌کند. در این کتاب قصد دارم به شما یاد بدهم که قدرت ماورایی خود را تحت کنترل بگیرید و زندگی فوق العاده‌ای را برای خود و اطرافیان‌تان به وجود بیاورید. شما قبلاً نیز افکار را به اشیا تبدیل کرده‌اید. شما هر روز به صورت ناخودآگاه این کار را انجام می‌دهید. حالا وقت آن است که این کار را به صورت نظام‌مند و عمدی انجام دهید. در این کتاب با افراد زیادی آشنا خواهید شد که افکار خود را به اشیا تبدیل کرده‌اند. اطلاعات از درون آن‌ها به میدان کیهانی جریان می‌یابد و آگاهی آن‌ها فضای اطراف‌شان را شرطی می‌کند و مظاهری را در واقعیت مادی به وجود می‌آورد.

 

این مفهوم که ذهن ماده را خلق می‌کند، گزاره‌ای متافیزیکی نیست. بلکه گزاره‌ای زیستی است. در فصل‌های پیش رو شخصاً این را تجربه خواهید کرد که مغز چگونه در واکنش به آگاهی شما، در قالب نورون‌ها و سیناپس‌ها ماده را به وجود می‌آورد. آگاهی و ماده با میدان‌های پیرامون شما برهم‌کنش دارند و منجر به واقعیت مادی می‌شوند.

 

کتاب از ذهن تا ماده

 

در ستایش کتاب  «از ذهن تا ماده»

 

«اگر برایتان سوال است که آیا افکارتان واقعا تأثیری بر زندگی‌تان دارند یا نه، این کتاب شگفت انگیز شما را متقاعد خواهد کرد. تحقیقات ژرف داسون چرچ از سطح اتم گرفته تا سطح بدن و سطح کائنات نشان می‌دهد که ذهن خلاقیت و آفرینندگی ژرفی را در خود جای داده است. او با ترکیب صدها تحقیق از حوزه‌های زیست شناسی، فیزیک و روانشناسی نشان می‌دهد که میدان انرژی مغز ما در هر لحظه عملاً واقعیت را خلق می‌کند. این بینش‌ می‌تواند اثر شگرفی بر سلامتی و کامیابی شما بگذارد. عمیقاً توصیه می‌کنم که آن را در زندگی خود پیاده کنید.»

-جان گری، نویسنده‌ی کتاب پرفروش مردان مریخی و زنان ونوسی


 

«اثر علمی دقیق داسون چرچ نشان می‌دهد که قانون جذب فقط یک ادعای متافیزیکی نیست – بلکه واقعیتی علمی است. این کتاب با تکیه بر صدها تحقیق و با ذکر داستان‌های واقعی و الهام‌بخش، ساز و کارهای پیچیده‌ی تبدیل فکر به ماده را توضیح می‌دهد. اثر داسون مرزهای امکان را در زندگی شما چنان از هم باز می‌کند، که دیگر هیچ وقت به حالت قبل بر نمی‌گردند.»

-مارسی شیموف، نویسنده‌ی کتاب پرفروش شادمانی بی‌سبب


 

«به باور من از ذهن تا ماده یکی از مهم‌ترین کتاب‌هایی است که تا کنون نوشته شده است. فصل به فصل این کتاب به ما نشان می‌دهد که ارباب بدن خود و دنیای اطراف‌مان هستیم. تحقیقات حیرت انگیز ذکر شده در این کتاب رویکرد من را نسبت به زندگی به طور کامل عوض کرده است. نتایجی که از بکارگیری تکنیک‌های این کتاب می‌گیرم، حیرت انگیزند. هر چقدر از این کتاب تعریف کنم، کم گفته‌ام.»

-مت گالانت، نویسنده‌ی کتاب بهره‌وری خود را سه برابر کنید


 

داسون چرچ دوباره نشان داد که یکی از متفکرین بزرگ زمانه‌ی ماست. او با توانایی داستان‌سرایی بی‌همتایش پیچیده‌ترین اصول کائنات را، که بر زندگی ما اثر می‌گذارند، به شیوه‌ای جالب و آسان برایمان توضیح می‌دهد. او تحقیقات روشنگر را با داستان‌های دلربا و دل‌گرم‌کننده در هم می‌تند و به این طریق ما را از قدرت ذهن‌مان آگاه می‌کند؛ قدرتی که فقط در جهت دادن به زندگی خودمان خلاصه نمی‌شود، بلکه می‌تواند بر آگاهی جمعی کیهان نیز اثر بگذارد، یعنی بر همان آگاهی‌ای که همه‌ی ما را ذیل خود جمع کرده و به هم وصل می‌کند.»

-رابرت هاس، نویسنده‌ی کتاب رویاهایی که زندگی ما را عوض می‌کنند


 

«این کتاب فوق العاده شواهد علمی جدید و جالبی را به ما نشان می‌دهد که ثابت می‌کنند افکار ما مستقیماً بر دنیای اطراف‌مان تأثیر می‌گذارند. این کتاب به ما یاد می‌دهد که چطور از این شناخت استفاده کنیم و زندگی شاد و پرباری برای خود به وجود بیاوریم.»

-دکتر دیوید فاین‌اشتاین، نویسنده‌ی کتاب اسطوره شناسی شخصی


 

«از ذهن تا ماده اصول اصلی پزشکی مدرن و علوم متعارف را به چالش می‌کشد. داسون چرچ به خوبی نشان می‌دهد که پیوند ذهن/بدن ژرف‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کردیم؛ و می‌گوید علم باید پارادایم خود را گسترش دهد و نیروهایی مانند آگاهی، هم‌ارتعاشی و انرژی را در خود جای دهد. این کتاب انبوهی از مقالات علمی را در خود جای داده است، از مقالات کلاسیک گرفته تا دستاوردهای جدید. نمونه‌ها و تمرینات عملی زیاد این کتاب به ما ابزاری می‌دهد که با آن روی تحول شخصی خود کار کنیم. اگر فرضیه‌ی به‌هم‌پیوستگی این کتاب درست باشد، از این ابزار برای دگرگونی اجتماعی نیز می‌توان استفاده کرد. خواندن این کتاب را به شدت توصیه می‌کنم.»

-دکتر اریک لسکویتس، استاد دانشگاه علوم پزشکی هاوارد

 

نام کتاب: از ذهن تا ماده
نویسنده: داسون چرچ 
تعداد فصول: 7 فصل
تعداد صفحات: 522 صفحه
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند

 

 فهرست:

 

مقدمه 
فصل 1: ذهن ما چگونه دنیا را شکل می‌دهد 
فصل 2: انرژی چگونه ماده را می‌سازد 
فصل 3: عواطف ما چگونه محیط‌مان را سازمان می‌دهند 
فصل 4: چگونه انرژی، دی‌ان‌ای و سلول‌های بدن را تنظیم می‌کند 
فصل 5:  قدرت ذهن منسجم 
فصل 6: آموزش هم‌زمانی به خود 
فصل 7: اندیشیدن از ورای ذهن موضعی 

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • حمید
  سه شنبه 2 دی 1399
  یک مسیر ماورایی واستون نشون داده میشه با خوندن این کتاب
  چقدرخوندن این کتاب برام هیجان انگیز و لذت بخش بود.
  استاد عباس منش، الهی قمشه ای، برایان تریسی، و .... رو من مطالعه کردم.
  
  اما این کتاب به اصلتون برمیگردونه شمارو و اگه در مدار دریافت باشید معجزه ای شگرف در باورهاتون ایجاد میکنه.
  من 26 ماهه روی افکار و باورهام و شروع تغییر دارم کار میکنم اما این دو بال پرواز بهتون میده.
  بع این کتاب نوبت تفسیر ادبی عرفانی قرآن هست. امیدوارم لیاقت خوندن اون هم میسر بشه
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • الهام رزاقی
  جمعه 13 تیر 1399
  سلام روزتون بخیر باشه.عزیزان ممکنه منو راهنمایی کنین در خصوص فیلمی از اکو مدیتیشن. به تنهایی با متن پی دی اف نمیتونم انجام بدم میخواسم بدونم آیا ازش فیلم یا صوتی مثل مراقبه های دکتر جو دیسپنزا دارین؟سپاسگزارم از همه زحماتتون
  رویال مایند
    

  سلام. فعلا فایل تصویری از این مراقبه به اشتراک گذاشته نشده است

 • زهرامعصومی
  جمعه 15 فروردین 1399
  سلام.خسته نباشید.ببخشید میخواستم بدونم این کتاب چه زمانی چاپ میشه؟
  رویال مایند
    

  سلام. انشاالله در اردیبهشت 99

 • Monir
  سه شنبه 8 بهمن 1398
  با سلام و‌تشکردسترسی به کتاب های صوتی چگونه امکانپذیر است؟ ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. همه کتاب ها نسخه صوتی ندارند.

 • Mohammadmehdi
  جمعه 20 دی 1398
  سلام وقتتون بخیر. میخواستم بپرسم آیا در آینده دوره ای عملی برای استفاده از این کتاب و آموزه هاش برگزار میشه مانند دوره ماوراء طبیعی شدن؟ واقعا تمام لطف این کتاب به اینه که بیشتر و مفصل تر در مورد اکو مدیتیشن و nlp توضیح بدین و مطلب و سمینار و وبینار بزارین.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم.

 • Mohammad
  شنبه 18 آبان 1398
  سلام، حدودا چه تایمی به نظرتون این نسخه چاپ میشه؟
  رویال مایند
    

  شاید حدود 3ماه آینده

 • مهدی کاشی
  پنج شنبه 16 آبان 1398
  سلام، این کتاب نسخه چاپی هم خواهد داشت؟ اگر جواب مثبت است، زمانش رو هم بفرمایید.
  رویال مایند
    

  سلام. بله به محض اخذ مجوز ارشاد.

 • شیوا اعتمادی
  سه شنبه 30 مهر 1398
  سلام در انتهای فصل هفتم قبل از پس گفتار به "ویدیوی میدان های قلب انسان" و "آموزش روش قرار دادن خود در میدان های زمین" اشاره شده است امکان دارد این دو بخش را مانند اکومدیتیشن به کتاب اینترنتی اضافه کنید؟
  رویال مایند
  سلام چشم بررسی خواهیم کرد در صورت امکان حتماً ترجمه و تهیه خواهیم کرد   یکشنبه 24 شهریور 1398
  
  سلام
  امکان ترجمه این مطالب پیدا نشد؟
  بخصوص فکر میکنم "آموزش روش قرار دادن خود در میدان های زمین" با توجه به مغناطیسی بودن بدن انسان و اثرات درمانی که تنظیم این مغناطیس دارد می تواند بسیار مفید باشد.
  لطفا بررسی کنید.
  رویال مایند
    

  سلام. دوست عزیز انقدر حجم کار بالا است که باید بر اساس اولویت فایل ها را تهیه کنیم و به اشتراک بگذاریم.

 • نصرت
  چهار شنبه 17 مهر 1398
  با سلام و تشکر از زحمات شما
  در پایان فصل چهارم کتاب آمده که تمرینات اکومدیتیشن را یاد بگیرید.لطفا در مورد این تمرینات و نحوه یادگیری آنها توضیح دهید.
  با تشکر
  رویال مایند
    

  فایل pdf با عنوان آموزش اکومدیتیشن به اشتراک گذاشته شده است

 • مهرداد افشار
  شنبه 13 مهر 1398
  چه کتاب بی نظیری، تا الان نتونسته بودم اینقدر خوب مفاهیم فرکانس ذهنی (آلفا و بتا و... ) رو بفهمم. مرسی از تیم خوب رویال مایند برای این ترجمه بی نظیر از چنین کتاب جدیدی. فکر کنم کتاب مال سال 2018 ست. خدا خیرتون بده.
  رویال مایند
    

  بله کتاب بسیار فوق العاده ای است

 • احسان ميردامادي
  یکشنبه 7 مهر 1398
  سلام وقتتون بخير و شادي ، ميخواستم بپرسم كتاب ناپلئون هيل را بعد از اتمام اشتراك گذاري فصل ها ، كل كتاب را هم به صورت يكجا قرار مي دهيد؟ با تشكر تندرست باشيد و سلامت
  رویال مایند
    

  چشم قرار خواهیم داد

 • سعید
  جمعه 5 مهر 1398
  سلام
  برام همیشه جای سوال چرا کتاب ها و سمینارهایی در زمینه ان ال پی تولید نمیکنید؟
  رویال مایند
    

  سلام. چون ما در این زمینه تخصص نداریم.

 • احسان
  دوشنبه 1 مهر 1398
  سلام و خدا قوت بابت این همه تلاش و آموزش های متفاوت و برتر
  امکانش هست که کتاب ناپلئون هیل رو به صورت چاپی جهت فروش در فروشگاه قرار بدید، تا دوستانی که دوره پارادایم شیفت رو به هر دلیلی نمیتونن شرکت کنن با پرداخت هزینه مربوطه بتونن به کتاب چاپی دسترسی پیدا کنن؟
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً بعد از گرفتن مجوز ارشاد چاپ خواهد شد. اما فرآیند مجوزگیری فرآیندی طولانی است.

 • شیوا اعتمادی
  یکشنبه 24 شهریور 1398
  سلام
  در انتهای فصل هفتم قبل از پس گفتار به "ویدیوی میدان های قلب انسان" و "آموزش روش قرار دادن خود در میدان های زمین" اشاره شده است
  امکان دارد این دو بخش را مانند اکومدیتیشن به کتاب اینترنتی اضافه کنید؟
  رویال مایند
    

  سلامف چشم بررسی خواهیم کرد در صورت امکان حتماً ترجمه و تهیه خواهیم کرد

 • زهرا
  یکشنبه 24 شهریور 1398
  سلام ببخشید بخش مراقبه ی کتاب رو صوتی نمی کنید ؟؟؟بدون گوش دادن به فایل صوتی خیلی سخته انجام دادنش چون مدام فراموش میکنم که مرحله ی بعدی چیه و دوباره باید چشما رو باز کنم و نگاه کنم و مراقبه بهم میریزه؟!؟
  رویال مایند
    

  سلام، چشم سعی می کنیم به زودی فایل صوتی را آماده کنیم اما اگر چندبار مراقبه را انجام دهید روش را حفظ خواهید شد.

 • علی
  جمعه 22 شهریور 1398
  سلام
  خیلی ممنون بابت ترجمه کتاب بی نظیر ناپلئون هیل.فقط یک سوالی داشتم و اونم این که این کتاب در چه سالی نوشته شده یعنی همون کتابی که شما ترجمه کردید؟
  رویال مایند
    

  در دهه 1920نوشته شده است،  در واقع نسخه های ترجمه شده ای که در ایران موجود است مربوط به نسخه خلاصه شده این کتاب است که حدود 10 سال بعد در دهه 1930 چاپ شده است

 • Ghazal
  جمعه 22 شهریور 1398
  کتاب فوق العاده ای بود . امکان داره کتاب ماتریکس الهی گرگ برادن را بگذارید؟ ممنونم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • محمد
  چهار شنبه 20 شهریور 1398
  سلام لطفا هرچه سریعتر این کتاب رو چاپ کنید مچکرم
  رویال مایند
    

  چشم به محض گرفتن مجوز چاپ خواهد شد

 • sm
  سه شنبه 19 شهریور 1398
  سلام ممنون بابت زحمات شما فقط لطف می کنید وقتی ترجمه کتاب تمام شد زحمت بکشید و همه را بصورت یک فایل پی دی اف قرار دهید.
  رویال مایند
    

  بله حتماً

 • محدثه سادات
  سه شنبه 19 شهریور 1398
  سلام و خدا قوت 
  لطفا کتاب های ارزشمند جو دیسپنزا رو هر چه سریع تر به چاپ برسونید .سپاس از خدمات مفید و ارزشمندتان
  رویال مایند
    

  چشم حتماً

 • داریوش
  سه شنبه 19 شهریور 1398
  سلام.درمورد ای اف تی و اکومدیتیشن آموزش های صوتی و تصویری بیشتری ممکنه بذارید؟
  رویال مایند
    

  چشم، بررسی خواهیم کرد

 • احسان ميردامادي
  یکشنبه 17 شهریور 1398
  سلام وقتتون بخير و شادي ، يك سوال ديگه امكانش هست اين كتاب بينديشيد و ثروتمند شويد را در قسمت كتابخانه هم قرار دهيد چون من فقط كتاب را ميخوام و اين هزينه اشتراك براي كل مجموعه پاراديم شيفت كه اگر كتاب را جدا كنيد هزينه پايين تر مياد چون علاوه بر اين بايد تقريبا برابر هزينه اشتراك هزينه چاپ اين كتاب ١١٠٠ صحفه اي را بپردازم(چون من كتاب چاپي ميخونم) كه روي هم رفته نزديك ٥٠٠ هزار تومان ميشه ، ممنون ميشم اين موضوع را بررسي كنيد و اطلاع بديد. با تشكر تندرست باشيد و سلامت
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این کتاب مختص بخش پارادایم شیفت هست.

 • احسان ميردامادي
  شنبه 16 شهریور 1398
  سلام وقتتون به خیر وشادی . یک سوال این کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را که قراره بزارید برای دریافتش باید حتما اشتراک پارادایم شیفت را داشته باشیم تا بتونیم بهش دسترسی داشته باشیم؟ با تشکر تندرست باشید وسلامت.
  رویال مایند
    

  بله این کتاب یکی از آپدیت های پارادایم شیفت است.

 • حجت
  شنبه 16 شهریور 1398
  سلام ... فایل کامل کتاب کی تو سایت قرار میگیره
  رویال مایند
    

  پس از اتمام اشتراک گذاری تمامی فصول

 • مهرزاد
  پنج شنبه 14 شهریور 1398
  سلام، وقتتون بخیر.
  آیا برای روش ای اف تی که در این کتاب بهش اشاره شده آموزش تصویری وجود داره؟
  رویال مایند
    

  بله به تالار گفتگو مراجعه کنید تا دوستان شما را راهنمایی کنند

 • امین
  پنج شنبه 14 شهریور 1398
  مررررسسیییی رویال مایند
  مرررررررررسسسسسسیییییییییییی
  ❤❤❤❤❤
  رویال مایند
    
 • میثم
  چهار شنبه 13 شهریور 1398
  سلام ممنون بابت ترجمه این کتاب ارزشمند لطفا اگه ممکنه سمینار و کتابهای آقای بروس لیپتون رو تو اولویت بذارید به نظر من که فوق العاده هست یه سمینار ازشون به صورت ترجمه تو اینترنت هست که فوق العاده هست خیلی دقیق و با جزیئات صحبت میکنن به آدم رو به درک کامل میرسونن و مطمئنا ازشون استقبال فوق العاده ای میشه
  رویال مایند
    

  به زودی مجموعه کامل بروس لیپتون را به اشتراک خواهیم گذاشت.

 • مسعود خردمند
  سه شنبه 12 شهریور 1398
  چقدر این کتاب زیباست و چه حس مثبت بسیار خوبی دارد
  رویال مایند
    
 • عرفان
  دوشنبه 11 شهریور 1398
  سلام و خدا قوت میخواستم بپرسم که دوره ها و کتاب های آقای بروس لیپتون رو چه وقت میزارید،و میخواستم بپرسم که در رابطه با روش ایشون که psich-kنام دارد هم برنامه ای می‌دارید چون ادعا دارند که باور های پنجاه ساله رو توی ۱۰ تا ۲۰ دقیقه میتونن از بین ببرد و چیز های خوب رو جایگزین آن کند؟خلاصه خیلی منتظر مطالب این استادم واقعا شما بهترینید.
  رویال مایند
    

  تمامی کتاب ها و دوره های ایشان خریداری شده اند و روند ترجمه آنها شروع شده است و به زودی به اشتراک گذاشته می شوند

 • یزدان
  دوشنبه 11 شهریور 1398
  ممنون از رویال مایند بابت این کتاب ها و محتواهای فوق العاده...پیشنهاد میکنم یک برنامه ای طراحی کنید که افراد بیشتری تو ایران با این سایت آشنا بشن...بنده یکی از همراهان قدیمی شما هستم و آشنایی با شما یکی از بهترین اتفاقات زندگیم بوده...
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، چشم به زودی کمپین های تبلیغاتی خواهیم داشت تا افراد بیشتری با رویال مایند آشنا شوند

 • حمید
  دوشنبه 11 شهریور 1398
  سلااااام
  خدا قوت
  خیلی خیلی ممنون از کتاب خوبی ک در اختیار ما قرار دادین .
  
  امکانش هست یکی از ویدئو های اقای چرچ ک دارن اکومدیتیشن رو اموزش میدن زیر نویس کنید ؟
  رویال مایند
    

  سلام، چشم بررسی خواهیم کرد

 • داریوش رشادت
  دوشنبه 11 شهریور 1398
  اگه بتونید هم مثل فایل های صوتی قبل اکومدیتیشن رو هم تبدیل به یه فایل صوتی دلپذیر کنید که عالی میشه
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً

 • داریوش رشادت
  دوشنبه 11 شهریور 1398
  سلام و خدا قوت
  توی یوتیوب از نویسنده ی این کتاب داسون چرچ یک مراقبه ی تصویری اکومدیتیشن هست .اگه وقت کنید و بتونید اون رو زیرنویس کنید و بذارید خوب میشه
  رویال مایند
    

  سلام، چشم حتماً ترجمه خواهیم کرد و به اشتراک خواهیم گذاشت

 • مهشید
  یکشنبه 10 شهریور 1398
  سلام رویال مایند عزیز نمیدونم جه جوری به خاطر کتاب از ذهن به ماده تشکر کنم فقط میگم شما بهترین اتفاق زندگی من هستید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • موسی
  یکشنبه 10 شهریور 1398
  سلام وخداقوت به تمامی پرسنل رویال مایند واقعا بی نظیر وفوق العاده هستیدکتاب از ذهن تاماده محشره مخصوصا فصل چهارم خیلی لذت بردم ممنون وسپاسگذارم
  رویال مایند
    

  سلام، بله کتاب حیرت انگیزی است

 • محمد
  یکشنبه 10 شهریور 1398
  سلام و عرض ادب.بازم تشکر میکنم بابت ترجمه عالی و کتاب فوق العاده ای که به اشتراک گذاشتین
  عالی میشه اگر اکو مدیتیشن رو هم ترجمه و روش اون رو به طور کامل تهیه کنین.
  بی صبرانه منتظر یادگیری اکو مدیتیشن هستم.لطف میکنین
  رویال مایند
    

  سلام، حتماً به اشتراک خواهیم گذاشت

 • عرفان
  یکشنبه 10 شهریور 1398
  سلام خدا قوت.می خواستم بپرسم که در رابطه با eft و طرز صحیح انجام اون و کاربرد هاش مطلبی میذارین یانه؟
  رویال مایند
    

  بله حتماً به اشتراک خواهیم گذاشت

 • حسین شیرمحمدی
  شنبه 9 شهریور 1398
  سلام به رویال مایند و دوستان می خواستم بدونم من سمینار ها و 3 از کتابای جو دیسپنزارو خوندم نیاز ی هست اینم بخونم یا برم به جای این یک بار دبگه ماورایو ظبیعی شدنو بخونم چون کتاباش روی این چرخه ی فکر و احساس و احساسو فکر تمرکز کرده
  رویال مایند
    

  این کتاب را حتماً بخوانید، از فصل سوم به بعد این کتاب موضوعاتی مطرح می شود که شما را حیرت زده خواهد کرد

 • محبوبه
  شنبه 9 شهریور 1398
  وقت بخیر،خدا قوت.
  من مخاطب طولانی مدت سایت هستم.سپاسگذارم از محتوایی که ارائه می شود.
  کتابها،سمینارهای دکتر دیسپنزا را مطالعه کرده ام البته از سایت دیگری هم پیش امده،این کتاب از ذهن تا ماده نویسنده اش یعنی داسون چرچ معجزه کرده قلم ایشان چنان مخاطب را در خلسه میبرد و انچنان ذهن را با خود همراه میسازد که من در کنار هر بار مطالعه باید صفحات زیادی خودم بنویسم بلکه تخلیه ذهنی ایجاد شود ،ارزو کردم ای کاش از ابتدا کتابهای ایشان را ترجمه کرده بودید چرا که بیان دکتر دیسپنزا اگر چه من بسیار علاقمند به ایشانم اما شیوه روایی ندارد،و این کتاب از این نظر عالیست .خیلی ممنونم از تلاشهایتان.
  رویال مایند
    

  سلام، چشم سعی می کنیم کتاب های دیگر داسون چرچ را نیز ترجمه کنیم

 • عیسی ربیعه
  شنبه 9 شهریور 1398
  با عرض سلام و خدا قوت
  رویال مایند عزیز جریان فایل extended آخر هر فصل چیه؟
  با تشکر فراوان
  رویال مایند
    

  لینکی هست که می توانید به آن مراجعه کنید و کلیپ های تصویری را مشاهده کنید.

 • سیدعلی
  چهار شنبه 6 شهریور 1398
  سلام.با تشکر از زحمات فراوانتون .خدا راشکر که با رویال مایند آشنا شدم.لطفا اگه امکانش هست ویدیو و مقالات ضمیمه هر فصل را هم ترجمه کنید تا فصل ها کامل شود وما بتونیم تمرینات آخر فصل را انجام بدیم با تشکر فراوان از تیم رویال مایند.
  mindtomatter.com/chapter2
  رویال مایند
    

  سلام، چشم این کلیپ ها را نیز بررسی خواهیم کرد

 • وحید خانی
  چهار شنبه 6 شهریور 1398
  اکثر کتابای دکتر دیسپنزا رو خوندم اما این کتاب بسیار روان تر و ساده تر از دکتر دیسپنزا مساله ی ذهن و انرژی و افکار رو توضیح داده
  واقعا کتاب بی نظیریه
  روزی چند بار این صفحه رو چک می کنم که فصل های بعدی رو بزارید.
  بی صبرانه منتظرم
  رویال مایند
    

  سلام، در اصل نویسنده داسون چرچ هستن و دکتر دیسپنزا در نوشتن کتاب همکاری داشته اند.

 • احسان ميردامادي
  چهار شنبه 6 شهریور 1398
  سلام وقتتون بخیر و شادی. خواستم تشکر کنم از دوست عزیزمان هیمن برین بابت توضیحات مفیدشان و همچنین از رویال مایند که کاربرانی مثل ایشان را در مجموعه خود دارند مثل همیشه شاد شاد شاد باشید و البته تندرست.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • هیمن برین
  دوشنبه 4 شهریور 1398
  در رابطه با متافیزیک:
  متا یعنی بالا و فیزیک هم یعنی جسم. متافیزیک حوزه‌ی معنویات و امور غیر مادیه. یعنی چیزهایی که علم متعارف امروزی اون.ها رو بررسی نمیکنه. مقولاتی مثل روح، خداوند، ذهن و غیره در متافیزیک یا همون ماوراء الطبیعه بررسی میشن. اما علم جدید که در این کتاب ارائه شده، تمایز مادی و معنوی رو قبول نداره‌. به اعتقاد داسون چرچ تمام دنیا از انرژی ساخته شده و ماده هم همون انرژیه که تراکم بیشتری پیدا کرده
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، ممنون از توضیحات کامل شما

 • راضیه
  دوشنبه 4 شهریور 1398
  سلام 
  از تیم رویال مایند متشکرم 
  دیشب داشتم فکر می کردم از وقتی با شما آشنا شدم خیلی به خودم زحمت پیدا کردن کتاب های درجه یک رو نمیدم چون شما استاندارد هایی رو که برای کتاب هاتون دارید از استاندارد هایی که من توی ذهنم داشتم بالاتر هست 
  واقعا عالی هستید
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف شما. انشاالله بتوانیم بهترین کتاب ها را برای شما آماده کنیم.

 • احسان ميردامادي
  یکشنبه 3 شهریور 1398
  سلام سلام سلام وقتتون به خیر وشادی . یک سوال داشتم میخواستم بدونم متافیزیک چیه امکانش یکمی در موردش توضیح بدید با تشکر تندرست باشید و سلامت.
  رویال مایند
    

  لطف کنید سوالات این چنینی را در تالار گفتگو مطرح کنید.

 • محمد
  یکشنبه 3 شهریور 1398
  سلام و عرض ادب.ممنون بابته ترجمه روان و کتاب فوق العاده ای که به اشتراک گذاشتین
  فقط یه لطفی بکنین وقفه بینش نندازین.با تشکر فراوان
  رویال مایند
    

  سلام، چشم وقفه نخواهد افتاد و هر فصل جدید به صورت یک روز در میان در سایت قرار داده خواهد شد

 • محمدرضا شیخ الاسلامی از کرمان
  یکشنبه 3 شهریور 1398
  سلام...ذهن انسان واقعا توانایی های فوق العاده ای داره...مقدکه کتاب رو خوندم و بی صبرانه منتظرم که فصل های کتاب هم در دسترس قرار بگیرن
  رویال مایند
    

  انشاالله هر فصل جدید به صورت یک روز در میان در سایت به اشتراک گذاشته می شود.

 • Sahar
  شنبه 2 شهریور 1398
  سلام 
  مرسی مرسی مرسی واقعا بابت تمام زحمتاتتون 
  ببخشید فقط میشه برنامه زمان بندی این کتاب رو هم اعلام بفرمایید ؟
  عالی هستین همیشه عالی بمونین 
  ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام، چالش مطالعه این کتاب 14روز است. با توجه به اینکه این کتاب شامل 7 فصل هست پس یک روز درمیان فصل جدید به اشتراک گذاشته خواهد شد.

 • عیسی ربیعه
  شنبه 2 شهریور 1398
  ممنونم بابت همه تلاش هایتان .شما لایق بهترینها هستید
  رویال مایند
    
 • نصیریان
  شنبه 2 شهریور 1398
  مدتی قبل مشغول مطالعه نسخه انگلیسی mind to matter بودم که نیمه کاره رها شد آرزو داشتم یه روز بتونم ترجمه آش کنم تا همه بتونن استفاده کنن و الان خیلی خوشحال هستم که این مهم به همت تیم رویال مایند انجام شده ٬از بابتش متشکرم🙏🏻
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، کتاب فوق العاده ای است حتماً تا آخر مطالعه کنید.

 • رضا رفيعي
  جمعه 1 شهریور 1398
  با سلام.
  دوباره رويال مايند با يه كتاب بي نظير ديگه سوپرايزمون كرد.اين چند روز به خاطر سفرم از برنامه روزانه رويال ماينديم عقب موندم ولي بي صبرانه منتظرم از سفر برگردم و دوباره تو مسير هميشگيم قرار بگيرم و خصوصا اينكه اين كراب فوق العاده رو شروع به خوندن كنم
  رویال مایند
    

  بسیار عالی

 • داود
  جمعه 1 شهریور 1398
  سلام و کلی خسته نباشید خدمت شما و تیم بزرگتون.
  من بی صبرانه منتظر این کتاب بودم و خیلی خوشحالم که شروع به شیر کردنش کردید.
  خواستم یه خسته نباشید خیلی بزرگ بهتون بگم و اینکه واقعا دمتون گرم ، کارتون عالیه و مطمئن باشید همه ما رویال مایندی ها همیشه کلی انرژی مثبت براتون میفرستیم.
  با آرزوی موفقیت های بیشتر و بیشتر براتون.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • شهلا
  جمعه 1 شهریور 1398
  عالیه
  رویال مایند