کتاب الکترونیکی شکست عادت‌های کهنه - دکتر جو دیسپنزا

کتاب "شکستن عادتهای کهنه"محصول یکی از علاقه‌های من است – تلاش صادقانه‌ی من برای رمزگشایی از عرفان به طوری که هر کسی بتواند درک کند که ما تمام چیزهای مورد نیاز برای ایجاد تغییر در زندگی را دم دست‌مان داریم. اکنون در زمانه‌ای هستیم که دیگر فقط به «دانستن» اکتفا نمی‌کنیم، بلکه می‌خواهیم «بدانیم چگونه.» چطور می‌توانیم مفاهیم در حال ظهور علمی و دانش قدیمی را برای موفقیت در ایجاد یک زندگانی غنی به کار برده و برای خود شخصی‌سازی کنیم؟

 

همه ما این جمله را بارها شنیده ایم:

دنیای درون ما، دنیای بیرون ما را شکل می دهد.

 

اما فکر نمی‌کنم که بیشتر افراد واقعاً از ته دل به این جمله اعتقادی داشته باشند. اگر ما واقعاً این مفهوم را می‌پذیرفتیم که افکارمان تأثیر ملموسی در زندگی‌مان ایجاد می‌کند، آیا تلاش نمی‌کردیم که هرگز به فکری که نمی‌خواهیم تجربه کنیم، اجازه ندهیم وارد ذهن‌مان شود؟ و آیا تلاش نمی‌کردیم به جای اینکه دائماً درگیر مشکلات‌مان باشیم، روی آن چیزی تمرکز کنیم که واقعاً می‌خواهیم؟

به این فکر کنید: اگر واقعاً می‌دانستید که این اصل درست است، آیا ممکن بود که حتی یک روز را هم عمداً در مسیر ایجاد تقدیر مطلوب‌تان از دست بدهید؟

امیدوارم این کتاب بتواند دیدگاه شما را در مورد شیوه‌ی عملکرد دنیا تغییر دهد، شما را متقاعد کند که بیش از آنچه فکر می‌کنید قدرت دارید و باعث شود شما این نکته را درک کنید که افکار و باورهای شما تأثیر ژرفی بر دنیای‌تان دارند.

می‌خواهم یادآور شوم که تمام چیزهای مادی از میدان نادیدنی امر غیرمادی که در ورای مکان و زمان قرار دارد، نشئت می‌گیرند. به بیان ساده، اگر در این دنیا بذری بکارید، به مرور زمان به ثمر نشستن آن را خواهید دید. اگر بتوانید رویایی را آنقدر کامل از نظر ذهنی و احساسی در دنیای درونی تان تجربه کنید، آنگاه این رویداد قبلاً رخ داده است. لذا تسلیم شوید؛ آنگاه این رویداد در زندگی بیرونی‌تان جوانه خواهد زد. این یک قانون است. 

 

لذا شما را دعوت می‌کنم که آن‎چه را در این کتاب می‌آموزید، به بوته‌ی آزمایش بگذارید و بی‌طرفانه نتایج را بررسی کنید. منظورم این است که اگر تلاش کنید تا دنیای درونی افکار و احساسات خود را تغییر دهید، محیط بیرونی به شما بازخورد می‌دهد تا نشان دهد که ذهن شما روی دنیای «بیرون»تان تأثیر گذاشته است.

 

جو دیسپنزا

 

یکی از بزرگ‌ترین دروغ‌هایی که ما راجع به خود و ماهیت حقیقی‌مان باور کرده‌ایم این است که ما چیزی نیستیم جز موجوداتی جسمی که بر حسب واقعیت مادی تعریف می‌شویم و عاری از بُعد و انرژی حیاتی بوده و از خداوند جدا افتاده‌ایم – البته به گمانم تا به اینجا پذیرفته باشید که خداوند در درون و در پیرامون ماست. این نوع کتمان حقیقت راجع به هویت واقعی ما نه تنها معادل اسارت و بردگی است، بلکه همچنین ما را به این نتیجه می‌رساند که موجوداتی متناهی هستیم و در این زندگی فاقد معنا گرفتار شده‌ایم. 

 

این عقیده که هیچ قلمرو و حیاتی در ورای قلمروی جسم وجود ندارد و ما هیچ تسلطی بر تقدیر خود نداریم، حقیقتی نیست که من و شما آن را بپذیریم. امیدوارم این کتاب ذره‌ای بر دانش شما اضافه کند و به شما کمک کند خود واقعی‌تان را مشاهده کنید.  شما موجودی چندبعدی هستید که واقعیت را خلق می‌کند. تمام تلاش من در این کتاب برای این بوده است که کاری کنم شما این ایده را به عنوان قانون و باور جدید خود بپذیرید. شکستن عادت‌های کهنه به این معناست که شما باید ذهن خود را از دست داده و ذهن جدیدی برای خود خلق کنید. 

اگر بتوانیم خود را از نظر زیستی، انرژیایی، جسمی، احساسی، شیمیایی، عصب شناختی و ژنتیکی تغییر دهیم و دیگر بر اساس این پیش فرض ناخودآگاه زندگی نکنیم که زندگی فقط یعنی رقابت، تقلا، موفقیت، شهرت، زیبایی جسمی، جذابیت جنسی، دارایی و قدرت، آنگاه می‌توان گفت خود را از قید و بند دنیا رها کرده‌ایم. به گمان من این دستور العمل موفقیت باعث شده که ما در بیرون خود به دنبال پاسخ و سعادت حقیقی باشیم، حال آنکه پاسخ واقعی و شادی حقیقی همواره در درون‌مان بوده است. 

 

از آنجا که ذات ما طوری است که به امور عادت می‌کنیم، چرا کاری نکنیم که عظمت حقیقی، عطوفت، نبوغ، ذکاوت، قدرت، عشق، هشیاری، سخاوت، شفابخشی، تجلی کوانتومی و الوهیت عادت‌های جدید ما باشند؟ چرا آن لایه‌هایی از احساسات شخصی را که به مثابه هویت خود حفظ کرده‌ایم، کنار نزنیم؟ چرا آن محدودیت‌های خودخواهانه‌ای را که تا این حد به آن‌ها فضا داده‌ایم، از میان بر نداریم؟ چرا از باورها و نگرش‌های نادرست خود راجع به ماهیت واقعیت و خود دست بر نداریم؟ چرا بر عادت‌های مخربی که همواره سد راه کمال‌مان هستند، غلبه نکنیم؟ و چرا از آن نگرش‌هایی که جلوی کشف خود حقیقی‌مان را گرفته‌اند، دست بر نداریم؟ تمام این چراها بخشی از مسیر کشف خود حقیقی هستند. لذا بزرگ‌ترین عادتی که می‌توانید بشکنید، عادت "خود قدیمی بودن" است و بزرگ‌ترین عادتی که می‌توانید ایجاد کنید، عادت تجلی بخشیدن به خود الهی‌ درون‌تان است. آنگاه است که ماهیت و هویت حقیقی خود را نمایان خواهید کرد و در خود سکنی خواهید گزید. 

 

در همین ابتدا از شما می‌خواهم که ذهن‌تان را باز کنید تا بتوانیم مفاهیم مورد نظر من در کتاب را قدم به قدم بسازیم. تمام این اطلاعات برای این است که شما با آن کاری بکنید – در غیر این صورت، فقط به درد بحث سر شام می‌خورد. اگر بتوانیم ذهن خود را به سوی واقعیت امور بگشایید و باورهای شرطی شده‌ی خود را (که در قالب‌بندی واقعیت، به آن‌ها عادت کرده‌اید) دور بیندازید، آن‌گاه نتایج تلاش‌تان را خواهید دید. این آرزوی من است برای شما.

 

معرفی کتاب:

نام کتاب: شکستن عادت های کهنه
نویسنده: دکتر جو دیسپنزا
تعداد فصول: 14 فصل
تعداد صفحات: 414 صفحه
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند

فهرست:

1️⃣ بخش اول: دانش شما
فصل 1: شمای کوانتومی
فصل 2: غلبه کردن بر محیط
فصل 3: غلبه بر بدن
فصل 4: غلبه کردن بر زمان
فصل 5: بقا در برابر آفرینندگی

2️⃣ بخش دوم: مغز شما و مراقبه
فصل 6: سه بخش مجزای مغز
فصل 7: شکاف
فصل 8: مراقبه، عرفان و امواجی از آینده

3️⃣ بخش سوم: گام برداشتن به سمت تقدیر نو
فصل 9: فرآیند مراقبه: مقدمه و آماده‌سازی
فصل 10: درهای حالت آفرینندگی را باز کنید
فصل 11: عادت خود قدیمی بودن را ریشه‌کن کنید
فصل 12: خاطره‌ی خود قدیم‌تان را از بین ببرید
فصل 13: برای آینده‌ی جدیدتان ذهن جدیدی بیافرینید
فصل 14: زیستن واقعیت جدید

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • الهام
  شنبه 12 تیر 1400
  سلام ،امیدوارم عالی باشید .. سپاس از سایت و محتواهای فوق العادی که به اشتراک می گذارید 
  1- می خواستم خواهش کنم که اگر امکان پذیر هست فایل های صوتی اصلی و دوبله نشده آقای جو دیسپنزا هم در سایت قرار دهید .
  2- ایشون امروز در شبکه اجتماعی خودشون اعلام کردن که این فایل های صوتی از سال 2013 برای کتاب پخش شده است و خبر خوب اینکه فایل هفته اول مراقبه رو بروزرسانی و منتشر کردند خیلی ممنون میشم این فایل در قسمت کتاب صوتی بروزرسانی کنید..
  برقرار باشید..
  رویال مایند
    

  سلام. چشم بررسی می کنیم.

 • احسان گودرزی
  یکشنبه 19 اردیبهشت 1400
  سلام
  توی کتاب شکست عادتهای کهنه چند فایل صوتی هست که نوشتین باید به سایت مراجعه کنیم ولی من تو سایت پیداشون نمیکنم باید از کجا دانلود کنم؟
  مثلا فایل صوتی القای بالا آمدن سطح آب
  ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. به بخش کتابخانه صوتی مراجعه کنید در بخش محتوای ویژه

 • بهرام نطاقی
  چهار شنبه 28 آبان 1399
  سلام کتاب بسیار عالی و خیلی روان ترجمه شده بود ممنون از این همه تلاش و دقت شما تیم عزیز رویال مایند
  رویال مایند
    

  سلام. ممنون از لطف شما

 • Elmira Isfahaninejad
  شنبه 8 شهریور 1399
  سلام، وقتتون بخیر، ببخشید من کتاب شکست عادت های کهنه رو تهیه کردم به طور معمول با خریداری این کنب باید cd فایل ها و یا اینک فایل ها ارسال بشه نه اینکه من پولی جداگانه و چندین برابر مبلغ کتاب واریز کنم برای عضویت در سایت برای دانلود فایل های صوتی این کار خارج از عرف و‌قانون هست لطفا اینک هارو به رایگان پر اختیار کن بزارید ، چون کتاب رو خریدم و این جزوی از حقوق من هست . ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. لطف کنید درخواست خود را برای بخش پشتیبانی در تلگرام و یا واتساپ ارسال کنید.

 • saeid
  جمعه 22 فروردین 1399
  سلام در رابطه با مراقبه کتاب، ایا در هفته دوم بازم باید فایل مراقبه هفته اول رو گوش کنیم همین طور برای هفته های بعد، مثلا برای هفته 4 باید کل فایل (هفته اول تا چهارم) رو گوش کرد و مراقبه انجام داد یا نیازی نیست و مثلا وقتی به هفته چهارم رسیدیم فایل مراقبه هفته چهارم کامل هست و فقط با همون مراقبه کنیم کفایت میکنه؟ لطفا راهنمایی بفرمایید مچکرم
  رویال مایند
    

  سلام. بله وقتی به هفته چهارم رسیدید فایل هفته چهارم کفایت می کند.

 • احمد
  یکشنبه 20 بهمن 1398
  سلام. خواستم از شما بابت چاپ این کتاب فوق العاده تشکر کنم. لطفا کتابهای کمال ذهن و از ذهن تا ماده دکتر دیسپنزا و بیولوژی باور دکتر لیپتون رو هم چاپ کنید. با تشکر
  رویال مایند
    

  سلام. بله در حال گذراندن پروسه مجوزگیری هستند

 • M
  دوشنبه 14 بهمن 1398
  سلام من فقط به فایل‌های صوتی (دوبله فارسی) مربوط به مراقبه‌‌های این کتاب را نیاز دارم. چگونه می‌توانم این ۳فایل را تهیه کنم؟
  رویال مایند
    

  سلام. به بخش پشتیبانی در تلگرام پیام دهید

 • حبیب
  یکشنبه 17 آذر 1398
  سلام ، ممنونم بابت معزفی و ترجمه کتاب های جودیسپنزا ازتون یک در خواست داشتم که مراقبه های این کتاب رو باصدای خود دکتر دیسپنزا بصورت انگلیسی هم قرار بدید ممنون میشم
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • رویا سپهری
  دوشنبه 20 آبان 1398
  سلام 
  وقت خوش
  سوالم این هست که کتاب های آقای دکتر دیسپتزا به صورت صوتی موجود نیست؟
  مثلا شکست عادتهای کهنه یا ماورا طبیعی شدن یا کتابهای قبلی ایشون؟
  ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. خیر تنها به صورت الکترونیکی و چاپی موجود است

 • الهام
  شنبه 23 شهریور 1398
  این کتاب فوق العاده است و بی نظیر
  ممنون بابت این کتاب عالی
  رویال مایند
    
 • saeid
  دوشنبه 14 مرداد 1398
  رویال مایند عزیز واقعا ممنونم ازت بابت انتخاب های بی نظیری که دارین واقعا شناختن این انسان و علمشون به ما لطف بسیار بزرگیه واقعا ازتون ممنونم بخدامن الان سربازم تو پادگان دارم با گوشیم این پیامو مینویسم من جایی که خدمت میکنم واقعا برای تغییر شرایط و حس و حال خودم این کتاب و این دانش بی نهایت بهم کمک میکنه و واقعا هر لحظه این محیط باعث میشه که من بیشتر به سمت این دانش کشیده بشم چون واقعا محیط پادگان سخته و با وجود این علم این سختی ها هیچ میشه ممنونم ازتون لطفا همین طور پر قدرت ادامه بدین خدا به همراتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، بدون شک دوران سربازی به نقطه عطفی در زندگی شما تبدیل خواهد شد.

 • Zohre
  شنبه 12 مرداد 1398
  درود بر شما کتاب شکست عادت های کهنه عالیه.خیلی ممنون میشم که القای صوتی مراقبه بفرستید
  رویال مایند
    
 • سمیه وظیفه
  چهار شنبه 2 مرداد 1398
  سلام به همکاران رویال مایند عزیز و واقعا خدا قوت 
  
  دوره پارادایم شیفت فوق العاده است و مشخصه زحمت زیادی پشت این دوره بوده و ما هم قدردان شما. 
  اما در صورت امکان یک درخواست . اگر امکان داره فایل صوتی از کلیپ ها هم در سایت گذاشته بشه تا ما بتونیم در ماشین هم به این فایل های مهم گوش بدیم و سریعتر وارد ضمیر ناخودآگاه کنیم 
  
  باز هم بی نهایت سپاس و با ارزوی ایرانی آزاد و با شعور
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم. در صورت امکان حتماً به اشتراک خواهیم گذاشت.

 • فائزه
  چهار شنبه 2 مرداد 1398
  این کتاب عالی است
  رویال مایند
    
 • علی
  دوشنبه 31 تیر 1398
  سلام خدمت رویال مایند عزیز
  من چند هفته ای هست که مشغول انجام گام های مراقبه هستم و خیلی لذت میبرم ازش ، فقط یه جاش برام مبهمه ، ما توی بخش دوم به یه احساس منفی اعتراف میکنیم و میگیم که فلان آدم هستیم و در ادامه توی بخش چهارم میگیم من دیگه نمیخوام اون آدم سابق باشم و یک شخصیت جدید رو فراخوانی میکنیم ...
  حالا من اگه روز های بعد بخوام راجع به همون ویژگی شخصیتی مراقبه کنم ، یعنی دوباره باید تو بخش دوم اعتراف کنم که فلان حس بد رو دارم ؟
  من که توی مراقبه قبلی رها کرده بودم اون حس رو ، دوباره باید از اول شروع کنم ؟
  رویال مایند
    

  سلام، اگر احساس می کنید دیگر به مراقبه هفته دوم نیازی ندارید می توانید از آن بگذرید و فقط مراقبه هفته چهارم را انجام دهید.

 • علی زمانی
  دوشنبه 31 تیر 1398
  خیلی مطالب عالی بود
  رویال مایند
    
 • مریم
  چهار شنبه 22 خرداد 1398
  ببخشید یه درخواستی هم دارم، میشه فقط مراقبه ی تبرک انرژی کتاب ماورایی شدن صوتی درست کنید فایلش رو؟
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • مریم
  دوشنبه 20 خرداد 1398
  سلام. من زیاد با مراقبه‌هفته سوم راحت نیستم. میتونم بدون اینکه براش به هفته بذارم ، برم سراغ مراقبه هفته ی چهارم؟
  رویال مایند
    

  سلام، بله می توانید

 • امین
  یکشنبه 19 خرداد 1398
  چجوری میتونم کتاب رو تهیه کنم که پی دی اف نباشه.....آیا نشرش کردن
  رویال مایند
    

  بله کتاب را از فروشگاه سایت خریداری کنید

 • Maryam
  سه شنبه 14 خرداد 1398
  سلام. سوالی داشتم. برادرم مراقبه هفته دوم رو در حال انجام ، بعد از اتمام مراقبه حسش بد میشه، مشکل چیه؟
  رویال مایند
    

  اگر با مراقبه ای راحت نیستید آن را انجام ندهید. مراقبه ای را انتخاب کنید که از انجام آن لذت می برید.

 • مریم
  شنبه 11 خرداد 1398
  ببخشید بازم سوال دارم اینکه مراقبه هفته دوم همراه مراقبه هفته اول باهم انجام بشن؟
  رویال مایند
    

  بله می توانید مراقبه ها را با هم ترکیب کنید و یا اینکه فقط مراقبه ای را انجام دهید که با آن راحت هستید. توضیحات بیشتر در کتاب موجود است.

 • مریم
  شنبه 11 خرداد 1398
  فایل دوم که مراقبه اب هستش دلخواه یا باید بعد از القا انجام بشه؟ بعد سوال دومم راجغ مراقبه تبرک در کتاب ماورایی هست، اینکه زمان توجع بر هر چاکرا چقد باشه خوبه؟
  رویال مایند
    

  مراقبه آب دلخواه است. بین 30 ثانیه تا 1 دقیقه کافی است. البته این بستگی به خودتان دارد می توانید زمان بیشتری را به هر چاکرا اختصاص دهید.

 • مریم
  یکشنبه 5 خرداد 1398
  سلام. این مراقبه ها که بالا گذاشتین مراقبه ی تبرک کتاب ماورایی شدن هستند؟؟
  رویال مایند
    

  خیر این مراقبه ها مربوط به کتاب شکست عادت های کهنه هستند

 • Mehran
  چهار شنبه 7 فروردین 1398
  سلام . برای مراقبه مقدماتی باید فایل صوتی رو گوش بدیم یا خودمون باید تصور کنیم ؟ القا سطح اب . و کل بدن منظورمه ؟
  رویال مایند
    

  فرقی نمی کند، هم می توانید به فایل های صوتی گوش کنی و هم اینکه خودتان متن را حفظ کنید. باید ببینید با کدام روش راحت تر هستید

 • مجتبی شهریور
  یکشنبه 4 فروردین 1398
  سلام
  سال نو مبارک
  نسخه چاپی کتاب کی برای فروش در سایت قرار می گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، سال نو شما مبارک. هنوز مجوزهای لازم برای این کتاب صادر نشده است.

 • منصوره
  شنبه 3 فروردین 1398
  سلام. وقتتون بخیر. بابت ترجمه این کتاب فوق العاده ممنونم.
  یه سوال، طبق مراقبه هفته دوم و ادامه دادنش تا انتهای چهار هفته، چرا باید خصلتی رو که دوست ندارم، مداوم تکرار کنم. ذهنم خیلی این کار رو پس میزنه
  رویال مایند
    

  اگر احساس می کنید نیازی به این بخش مراقبه ندارید می توانید تنها بخش چهارم را انجام دهید.

 • محسن
  شنبه 25 اسفند 1397
  از زحمات شما سپاسگزارم لطفا کتاب دیگر این نویسنده becoming supernatural را نیز منتتشر فرمایید
  رویال مایند
    

  انشاالله به زودی

 • حمیدرضا
  جمعه 17 اسفند 1397
  سلام
  وقت بخیر
  این کتاب بی نظیر
  ممنون از ترجمه این کتاب
  برنامه ای برای صوتی کردن این کتاب دارید؟
  واقعا بی نظیر و ارزشش رو داره
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این کتاب باید حتماً با دقت خوانده شود و نسخه صوتی آن کاربرد زیادی ندارد

 • پوریا
  جمعه 3 اسفند 1397
  سلام ضمن عرض خسته نباشید و دلگرمی به عوامل سایت رویال مایند . 
  تمامی محتوای این سایت ترجمه هاشون سانسور شده است یا خیر ؟ 
  چون بیشتر کتاب های اینچنینی که در ایران چاپ میشه کمی سانسور دارد .
  رویال مایند
    

  هیچ کتابی در این سایت سانسور نمی شود

 • Shoale
  سه شنبه 30 بهمن 1397
  سلام ببخشید فایل صوتی مراقبه دیپاک چوپرا از کجا باید دانلود کنم
  رویال مایند
    

  به صفحه اصلی کلوب سحرخیزان مراجعه کنید

 • کتایون
  سه شنبه 23 بهمن 1397
  باسلام وتشکرفراوان از تیم عالی رویال مایند وترجمه بسیار خوب این کتاب که واقعا زیبا وتاثیرگذار است .میخواستم بدونم آیا امکانش هست که فایل صوتی مراقبه دکتر دیسپنزا رابازبان اصلی هم در سایت قرار بدید؟با سپاس
  رویال مایند
    

  سلام، پیشنهاد شما را مورد بررسی قرار خواهیم داد در صورت امکان به اشتراک خواهیم گذاشت

 • مسعود محمدی
  دوشنبه 22 بهمن 1397
  این کتاب فوق العاده است. بی نهایت تشکر از زحمات تان!
  من دو سالی است که عضو سایت شما هستم. فوق العاده از تلاش های شما ممنونم و کاملاً از خدماتی که از شما دریافت می کنم راضی هستم.
  بی نهایست سپاس
  به راهتان با قدرت ادامه دهید.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Rezvan tahery
  پنج شنبه 18 بهمن 1397
  با عرض سلام و درود بی پایان به گروه فرهیخته رویال مایند؛
  میخواستم بدونم انتشار نسخه چاپی این کتاب فوق العاده رو قراره برای علاقمندان فراهم کنید؟ واقعا لطف بزرگیه اگر این کار ارزنده انجام بشه، ممنون از این که هستید...🌷🌹
  رویال مایند
    

  انشاالله به محض گرفتن مجوزهای لازم نسخه چاپی این کتاب نیز برای شما عزیزان فراهم خواهد شد

 • محمدرضا
  چهار شنبه 17 بهمن 1397
  سلام... فایل صوتی مراقبه کتاب شکست عادت‌های کهنه...... چگونه میشه تهیه کرد... ممنون
  رویال مایند
    

  اگر اشتراک داشته باشید لینک دانلود در همین صفحه برای شما فعال است

 • Karim
  یکشنبه 14 بهمن 1397
  سلام وقتتون بخیر،
  ممنونم بابت سایت بینظیرتون
  لطفا نسخه چاپی این کتاب رو هم ارائه کنید تا تهیه کنیم
  رویال مایند
    

  چشم حتماً

 • محسن
  شنبه 13 بهمن 1397
  سلام با تشکر از تیم زحمت کش رویال مایند یه خواهش داشتم لطفا قفل پی دی اف ها رو بردارید تا بتونیم کتابا رو هایلایت کنیم
  رویال مایند
    

  قفل هایلایت این کتاب باز است

 • زهرا
  دوشنبه 8 بهمن 1397
  سلام ،سپاس فراوان خدمت تیم رویال مایند ،از خدواند ممنونم که با شما آشنا شدم ،یک سوال داشتم در مورد محتوای این کتاب ;تمام خصوصیاتی که در رابطه با هوش کیهانی گفته می شه در این کتاب ،ویژگی های خداوند هست ولی اسمی از خدا نیومده و من واقعا دچار سردرگمی کرده لطفا راهنماییم کنید
  رویال مایند
    

  دوست عزیز نویسنده به زبان فیزیک کوانتوم کتاب را نوشته است

 • كريم
  پنج شنبه 4 بهمن 1397
  ممنونم از قرار دادن فايل هاي صوتي چون بدون اين فايل ها تمرين ها سخت و دركشون سخت بود
  ممنون كه هستيد بسيار عالي
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Mehdi
  چهار شنبه 3 بهمن 1397
  سلام وقت بخیر خسته نباشید لطفا کتاب دیگر جو دیسپنزا رو هم اگر امکان داشته باشه روی سایت قرار بدید ممنون از تمام زحمات شما
  رویال مایند
    

  چشم، در حال ترجمه و آماده سازی است 

 • م هاشمی
  دوشنبه 1 بهمن 1397
  سلام ممنون از کتابها و محصولات خوبتون
  لطفا کتابهای بیشتری رو به صورت صوتی قرار بدید چون کتاب صوتی رو در زمانهای پرت میشه گوش کرد
  مثلا همین کتاب اگر صوتی بود بهتر بود 
  ممنون
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز این کتاب باید حتماً خوانده شود و نسخه صوتی آن زیاد جالب نمی شود

 • نادیا
  دوشنبه 1 بهمن 1397
  سلام بر بهترین و قدرتمندترین گروه موفقیتی ایران.این گروه و تمامی مطالبش یه منبع عظیمی واس من در زندگیم شده که گاه و بیگاه که روح آدم خسته میشه به جای سرچ کردن در اینستا و تلگرام و پر شدن با خبرها و انرژی های منفی در اینجا و با این حجم فراوان از مطالب موفقیتی آدمی دوباره روح و و انرژی دوچندان میگیره.بی نهایت ازتون سپاسگزارم و از پروردگار خواهان موفقیتی بی نظیرتر واستون هستم.جدیدا خیلی کنجکاو شدم در مورد اینکه شمایی که این همه مطالب در مورد چگونه به موفقیت رسیدن آدمای بزرگ رو میذارین کاش در مورد خودتونم یه مطلب میذاشتید که چطوری از یه گروه کوچیک تلگرامی به این موفقیت و طرفدار های فراوان رسیدین با خوندن یه کتاب؟یا شنیدن سخنی از کسی یا ....؟خلاصه من تمایل زیادی واس شنیدن داستان این گروه فوق العاده دارم :)
  رویال مایند
    

  سلام، انشاالله یک روز هم داستان خودمان را به صورت کامل با شما عزیزان در میان خواهیم گذاشت

 • غزاله
  دوشنبه 24 دی 1397
  با سلام و خدا قوت و سپاس فراوان
  من همه فایلها رو روز اول دانلود کردم, الان که لینکها اصلاح شده دقیقا باید کدوم ها رو دانلود یا حذف کنم؟
  رویال مایند
    

  صرفاً اسم فایل ها اصلاح شده، اگر همه هفته ها را دارید لازم نیست مجدد دانلود کنید

 • مصطفی
  یکشنبه 23 دی 1397
  سلام به گروه فوق العاده وقدرتمند رویال مایند عزیز.
  مرحبا به انتخاب مباحث واشخاصی که آموزه هاشون رو به اشتراک میذارید و...
  آفرین به کیفیت عالی کارِتون و گوینده خوش صدا وکاربلد گروهتون...
  خلاصه همه چی عاااااالی ...
  سپاسگزااااااارم...
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • حمیدرضا
  یکشنبه 23 دی 1397
  سلام
  
  با عرض سلام و خسته نباشید
  
  فایل هفته سوم اشتباه است و همان فایل هفته دوم است
  رویال مایند
    

  لینک اصلاح شد

 • مهناز
  یکشنبه 23 دی 1397
  سلام من فایل های مراقبه را دانلود کردم متوجه شدم که فایل صوتی هفته دوم و هفته سوم مراقبه ، یکسان هستند حتما اشتباهی پیش آمده لطفا اصلاح کنید. ممنونم
  رویال مایند
    

  لینک اصلاح شد

 • سهیلا فلاحی
  یکشنبه 23 دی 1397
  سلام بر دوستان عزیز در تیم موفق رویال مایند
  خداقوت و سپاس برای تلاش های مثبت و موثر شما عزیزان 
  تدبیر شما برای تهیه و انتشار فایل صوتی مراقبه های کتاب مذکور هوشمندانه و قابل تحسین هست 
  در حین دانلود متوجه شدم ک مراقبه هفته دوم و سوم یک فایل هست .ممنونم ک اصلاح می کنید .
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف شما لینک اصلاح شد

 • کوروش
  یکشنبه 23 دی 1397
  سلام و خداقوت
  خیلی خیلی ممنونم از بابت فایهای صوتی مراقبه که تهیه کردید واقعا دمتون گرم♥
  فکر کنم فایل مراقبه هفته دوم و سوم یکی هست لطفا بررسی کنید. ممنون.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما لینک اصلاح شد

 • س
  یکشنبه 23 دی 1397
  سلام و بی نهایت سپاس از اونچه دارید انجام میدید  تشکر فراوان دارم از مراقبه ها که به صورت صوتی گذاشتید . فقط به نظر میرسه فایل هفته دوم و سوم یکی هست ..در واقع هردو فایل هفته دوم هست ...چک بفرمایید ممنون میشم . در نور و عشق جاری باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما لینک اصلاح شد

 • حمیده
  یکشنبه 23 دی 1397
  بسیار سپاسگذاریم با عشق فراوان
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • زهرا
  یکشنبه 23 دی 1397
  ممنون.منتظرش بودیم
  لطفا از سخنرانی های  استر هیکس هم بیشتر بذارید. فوق العاده و موثره
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما بررسی خواهد شد

 • مهناز
  شنبه 22 دی 1397
  بسیار بسیار عالی بود.خدا قوت میگم به تیم سخت کوش و دوست داشتنی رویال مایند.خیلی فوقالعاده هستید .ممنون از همه تلاشهاتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • بهروز
  شنبه 22 دی 1397
  بی صبرانه منتظر این مراقبه ها بودم. بسیار بسیار سپاسگزارم از محتوای فوق العادتون
  فقط فایلی که هفته دوم نوشته شده، یکی از ۲ تکنیک مراقبه فصل اول (القا) هست. اصلاح کنید که کسی اشتباه پیش نره. 
  بینهایت تشکر از مدیریت قوی وبسایت
  رویال مایند
    

  بله درست می فرمایید، لینک اصلاح خواهد شد

 • محسن
  شنبه 22 دی 1397
  از آماده سازی فایل مراقبه بسیار ممنونم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • موسی
  شنبه 22 دی 1397
  خیلی ممنون از مراقبه صوتی دکتردیسپنزا خیلی وقت بود دنبال همچین چیزی میگشتم عالیه
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Foad Alikhani
  شنبه 15 دی 1397
  بی نظیرید شما خدا بهتون برکت بده 
  لطفا مراقبه ها را به صورت صوتی هم قرار بدین
  رویال مایند
    

  چشم در حال آماده سازی است

 • زهرا
  پنج شنبه 13 دی 1397
  سلام . قبلا شما این کتاب رو بخش بخش در سایت قرار داده بودید درسته؟ لطفا اگه اینطور بوده دوباره جداگانه قرار بدید چون حجم کتاب بالاست . و اینطوری راحت تره خوندنش. ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام دوست عزیز فهرست به کتاب اضافه شده است

 • امین
  سه شنبه 11 دی 1397
  گاهی چنان با تمام وجود براتون دعا میکنم که کمتر در زندگیم پیش اومده این طور با تمام وجودم چیزی رو از خدا خواسته باشم
  این کتاب انگار بند بند وجود آدم رو تغییر میده
  تمام سوالهایی که سالهاست در ذهنم دارم داره جواب داده میشه
  هنوز کتاب رو تموم نکردم ولی خواستم ازتون از صمیم قلب تشکر کنم
  ممنون💖💖💖💖
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، انشاالله طی چند ماه آینده تمام کتاب های دکتر دیسپنزا را برای شما عزیزان ترجمه خواهیم کرد

 • فهیمه یوسفی
  سه شنبه 11 دی 1397
  سلام و درود. چرا کتابهاتون رو چاپ نمیکنید؟؟ 😞
  رویال مایند
    

  انشاالله به زودی کتاب ها را چاپ خواهیم کرد

 • مریم
  یکشنبه 9 دی 1397
  سلام و ممنون بابت نسخه ی جدید کتاب. لطفا تکمیل فایل صوتی مراقبه ی کتاب رو در اولویت بگذارین .ما بی صبرانه منتظریم .
  خدا بهتون برکت بده
  رویال مایند
    

  چشم، به محض آماده شدن در سایت به اشتراک گذاشته خواهد شد

 • آرام ملکی
  شنبه 8 دی 1397
  درود دوست بزرگوارم، این کتاب رو قبلا پرینت گرفتیم ، باز تغییر در به روز رسانی صورت گرفته ؟؟؟ دوباره پرینت مجدد کنیم یا نه ؟؟؟
  رویال مایند
    

  نخیر لازم نیست، صرفاً فهرست به کتاب اضافه شده است

 • سودابه
  شنبه 8 دی 1397
  سلام و خدا قوت بی صبرانه منتظر فایل مراقبه کتاب شکستن عادتهای کهنه هستیم
  رویال مایند
    

  انشاالله به زودی

 • shi
  جمعه 7 دی 1397
  با سلام آیا ممکنه قسمت مراقبه این کتاب رو به صورت فایل صورتی در بیارید؟
  رویال مایند
    

  بله در حال آماده سازی است

 • شمیم
  جمعه 7 دی 1397
  سلام ..ممنونم به خاطر این کتاب بسیار بسیار مفید ...فایل های صوتی کتاب کی روی سایت قرار داده میشن؟
  رویال مایند
    

  به محض آماده شدن

 • مریم
  جمعه 7 دی 1397
  سلام و واقعا ممنون
  یکی از مواردی که هر روز در لیست شکرگزاریهای من هست امکان دسترسی به سایت شماست.امیدوارم بدونین که چه تاثیر بزرگی دارین بر جامعه میگذارین.خدا قوت
  ضمنا دکتر جو دسپینزا عالی ترین استادیه که تا به حال در این حوزه معرفی کردین . خواهش میکنم تا اونجاییکه براتون ممکنه از ایشون سمینار و کتاب و مطلب بگذارین.
  ممنون که هستین.
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف شما. چشم تمام کتاب های ایشان ترجمه خواهد شد.

 • ندا
  جمعه 7 دی 1397
  سلام و تشکر بینهایت از همه چیز
  آیا قرار هست از دکتر دیسپنزا محتوای جدیدی تو سایت قرار بگیره؟
  مطالبشون حیرت انگیزه، کاش بشه هرآنچه موجود هست از ایشون در سایت قرار بگیره.
  شما بینظیرید...، خدا بهتون برکت بده.
  رویال مایند
    

  سلام، بله تمام کتاب های ایشان ترجمه خواهد شد

 • reza shafigh
  چهار شنبه 5 دی 1397
  بامداد شما به خیر و خوشی
  - خدا قوت
  - از زحمتی که می کشید کمال تشکر را دارم
  - کتاب ، بهتر است که فهرست مطالب داشته باشد
  - در صورت امکان فایل " کتاب انگلیسی " را نیز در اختیار قراردهید
  با تشکر از شما و همکاران
  رویال مایند
    

  فهرست این کتاب به زودی به فایل pdf اضافه خواهد شد

 • نگار حسینی
  سه شنبه 4 دی 1397
  سلام و عرض ادب من عضو هستم اما چطور می شه اکانت ویژه تهیه کنم؟
  رویال مایند
    

  سلام، به پنل کاربری تان مراجعه کنید و بر روی گزینه ارتقا عضویت کلیک کنید

 • Hamidreza
  سه شنبه 4 دی 1397
  سلام مرسی از ترجمه این کتاب فوق العاده 
  پخش مقدمه تو فایل pdf کل کتاب نیست
  رویال مایند
    

  چشم به زودی مقدمه و فهرست به کتاب اضافه خواهد شد

 • مهدی
  دوشنبه 3 دی 1397
  ممنون بابت زحمات کل تیمتون. واقعا عالی هستین.
  به شدت منتظر فایل صوتی این کتاب فوق العاده هستیم. یه مقدار متنش سخت ترجمه شده بعضی جاهاش رو سخت میشه فهمید. به نظرم تا جایی که میشه با مثال تو فایل صوتی آسانتر کنید فهم کتاب رو مخصوصا فصل اول که قراره اساس فکری مارو عوض با مدارک علمی معتبر.
  بازم ممنون
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • Mim
  یکشنبه 2 دی 1397
  سلام وقت بخير
  عذر مي خوام خواستم بدونم امكانش هست اين كتاب و فايل هاي صوتي اون كه در ادامه اضافه ميشه به صورت جدا در فروشگاه تون ارائه بشه ؟ آخه من محتواهاي قبلى تون رو استفاده كردم تا حدودي و الان فقط اين كتاب رو ميخوام
  ممنونم پيشاپيش از پاسخ تون
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز متاسفانه این امکان وجود ندارد زیرا به زودی فروشگاه سایت منحل خواهد شد.

 • آتوسا افشاری. ر
  یکشنبه 2 دی 1397
  با سلام 
  ممنون از کتاب شکستن عادات ؛ اگر میشه کتاب صوتی آن را هم بگذارید .
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما بررسی خواهد شد

 • kati
  شنبه 1 دی 1397
  با سلام و سپاس فراوان بابت ترجمه این کتاب بی نظیر.
  امکانش هست نسخه صوتی این کتاب را هم روی سایت بی نظیرتون قرار بدید؟ 
  یک دنیا تشکر
  رویال مایند
    

  سلام، این کتاب باید حتماً مورد مطالعه دقیق قرار بگیرد و کتاب مناسبی برای صوتی شدن نیست. اما چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد.

 • مهلا
  شنبه 1 دی 1397
  ببخشید چطور میتونم تهیه کنم؟؟من گیج شدم.خرید این کتاب چجوریه؟؟؟ممکن هست پاسخ رو ب ام ایمیل کنید؟ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام، شما ابتدا در سایت ثبت نام کنید و با مراجعه به پنل کاربری تان اشتراک سایت را تهیه کنید

 • ترنم
  شنبه 1 دی 1397
  سلام.تا یک هفته دیگه احتمال اینکه فایلهای صوتی مراقبه در سایت قرار بگیره هست؟
  رویال مایند
    

  در حال آماده سازی است، زمانی دقیقی نمی توانیم اعلام کنیم. به محض آماده شدن در سایت قرار داده خواهد شد

 • ندا
  جمعه 30 آذر 1397
  سلام و تشکر بینهایت از اشتراک گذاری این کتاب فوق العاده و بی نظیر.
  امکانش هست کل کتاب رو یکجا هم قرار بدید که بشه چاپش کرد؟
  رویال مایند
    

  بله به زودی کتاب را به صورت یکجا در سایت قرار خواهیم داد

 • محمد حسین
  سه شنبه 27 آذر 1397
  سلام وخسته نباشید
  ممنون از مطالب خوب سایتتون
  برای کسانی که از این چالش ۳۰ روزه جا مانده اند و نتوانسته اند ثبت نام کنند آیا بعد از این چالش؛ چالش جدیدی شروع میشود؟
  چه زمانی؟
  رویال مایند
    

  سلام، چالش بعد چندین ماه آینده است. بهتر است از هم اکنون وارد چالش شوید

 • رضا رفیعی
  دوشنبه 26 آذر 1397
  با درود
  در صفحه 10 فصل 9 در مورد فایلهای القا که به صورتMp3 هستند صحبت میشه. آیا این فایلها هم در دسترس ما قرار داره؟
  رویال مایند
    

  سلام. بله با کمی تاخیر به اشتراک گذاشته می شود

 • امیررضا
  یکشنبه 25 آذر 1397
  من بالغ بر پنجاه کتاب در زمینه رشد فردی و موفقیت مطالعه کرده ام اما به جرأت میتونم بگم این کتاب بی‌نظیر ترین کتابی بود که تا بحال مطالعه کردم و اون رو مدیون ترجمه رویال مایند هستم. 
  سپاس و قدردانی فراوان🌷❤️
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • Mahdi
  شنبه 24 آذر 1397
  با سلام خدمت تیم عالی رویال مایند
  ممنون از کتاب عالیتون؛ اگر کتاب بیولوژی باورها از دکتر بروس لیپتون رو هم بتونید ترجمه کنید خیلی عالی میشه.
  ممنون.
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • محمد پارسا
  شنبه 24 آذر 1397
  سلام لطفا در پایان که کتاب رو به صورت یکجا گزاشتید برای اون فهرست هم تهیه کنید که وقتی میخوایم چاپش کنیم به مشکل نخوریم.ممنون.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم

 • mohamad
  جمعه 23 آذر 1397
  سلام و خسته نباشید خدمت عزیزانزحمت کش گروه رویال مایند.این کتاب فوق العاده هست.برای اولین بار به نظرم قانون جذب و مراقبه و خیلی از مسایلی که مرتبط به دنیای درون و بیرون هست رو بصورت علمی تشریح کرده که چه فرایندی باعثش میشه.در یه کلام عاااااالی.فقط لطف کنین هر چه زودتر مراقبه های صوتیشم برامون بزارین .ممنون
  رویال مایند
    

  چشم با کمی تاخیر مراقبه های صوتی به اشتراک گذاشته می شوند

 • رضا رفیعی
  پنج شنبه 22 آذر 1397
  با سلام یه دست اندر کاران سایت بی نظیر رویال مایند.
  من توی این 8 9 ماهی که با شما و سایتتون آشنا شدم اکثر مطالبتون رو خوندم و دنبال کردم. همشون عالی بودن. ولی با قطعیت می تونم بگم این کتاب بهترین کتابی بوده که نه تنها تو سایت شما بلکه در تمام عمرم خوندم. این کتاب مثل کاتالوگ جز به جز کارکرد مغز انسانه. انقدر برام جذابه که مدام روز و شب به هر مطلبی که توش خوندم فکر می کنم. واقعا ازتون ممنونم به خاطر این کتاب و فکر می کنم جاش بود این کتاب خیلی زودتر از اینها توی سایت قرار بگیره
  رویال مایند
    

  با سلام، بله کتاب بسیار فوق العاده ای است. حتماً بقیه آثار دکتر جو دیسپنزا را برای شما عزیزان تهیه خواهیم کرد

 • محمد
  پنج شنبه 22 آذر 1397
  سلام و درود و تشکر.
  ای کاش خیلی زود فایل های مراقبه رو آماده کنین واسه شنیدن.بیصبرانه منتظریم چون نهایتا هدف این کتاب مراقبه هستش.
  سپاس فراوان
  رویال مایند
    

  چشم، با کمی تاخیر در سایت به اشتراک گذاشته خواهند شد

 • شیما شمالی
  پنج شنبه 22 آذر 1397
  ضمن تشکر از گروه رویال مایند، ممکنه لطف کنین و فایلهای اصلی صوتی مدیتیشنهای انتهای کتاب رو برامون بذارید؟؟ من خیلی گشتم ولی نتونستم فایل های انگلیسی و اصلی مراقبه هاش رو تهیه اش کنم. خیلی ممنون میشم وکار بزرگی می کنید.
  
  جو دیسپنزا عالیه اگه فیلم و ویبینار هاشم بیشتر بذارین خیلی خوبه .
  رویال مایند
    

  سلام، در حال تهیه فایل های صوتی مراقبه آخر کتاب هستیم.

 • سودابه
  پنج شنبه 22 آذر 1397
  شکر خدا و سپاس فراوان از حضور و وجود شما با این ایده های عالی حدود ۵ ماهی در حوزه موفقیت مطالعه دارم این کتاب بی نظیره و البته شرح کاملی هست بر کتاب علم ثروتمند شدن وتلز سپاس و تشکر فراوان موفق و شاد و پیروز و سلامت باشید
  رویال مایند
    

  سلام، بله کتاب فوق العاده ای است

 • آرزو
  چهار شنبه 21 آذر 1397
  سلام خسته نباشید 
  میخواستم بپرسم جلد این کتاب رو فروشی هم دارید که برامون ارسال کنید یا فقط الکترونیکیه؟؟
  رویال مایند
    

  سلام، در حال حاضر فقط نسخه الکترونیکی موجود است

 • ترنم
  سه شنبه 20 آذر 1397
  سلام.سپااس فراوان بابت اشتراک گذاری این کتاب.میخواستم خواهش کنم فایل های صوتی مراقبه رو هم در اولین فرصت ممکن اشتراک بذارید.چون واقعا همه شوق دارن که سریع مراقبه رو شروع کنند.یک دنیا تشکر
  رویال مایند
    

  سلام، چشم بلافاصله بعد از اتمام کتاب فایل های صوتی مراقبه را آماده خواهیم کرد و با کمی تاخیر در سایت قرار خواهیم داد

 • نرگس
  سه شنبه 20 آذر 1397
  با سلام و عرض خسته نباشید و تشکر بابت پیج خوبتون. میخواستم بپرسم فصل اول که بازبینی شده تغییرات خاصی داشته؟ و بایستی دوباره خوانده بشه؟
  رویال مایند
    

  صرفاً چند جمله که دارای ابهام بوده است رفع ابهام شده است. اما به دلیل اینکه فصل اول کتاب بسیار مهم است پیشنهاد می کنیم آن را چندین بار مطالعه کنید.

 • الهه
  سه شنبه 20 آذر 1397
  سلام
  میخواستم بابت ترجمه ی این کتاب ارزشمند ازتون تشکر کنم🙏
  این کتاب واقعا فوق العاده س.
  کتابهای دیگه ای هم از آقای جودیسپنزا ترجمه کردین؟
  رویال مایند
    

  همه ی کتاب ها و سمینارهای ایشان برای شما عزیزان در حال ترجمه و آماده سازی است

 • محمد
  سه شنبه 20 آذر 1397
  سلام ودرود.
  ممنونم به خاطر قراردادن این کتاب استثنایی.
  با توجه به اینکه من این کتاب رو با دقت خوندم و شما فصل اول رو اصلاح کردین ، میخواستم بدونم که چه چیزی توش تغییر کرده؟ یعنی واسه من که خیلی کامل میخونم باید دوباره بخونم؟
  رویال مایند
    

  سلام، نخیر چندتا از جملات دارای ابهام بودند که رفع ابهام کردیم. چیزی به فصل اول اضافه نشده است فقط بازبینی مجدد شده است

 • کوروش
  سه شنبه 20 آذر 1397
  سلام و خداقوت
  کتاب فوق العاده ایه ممنونم ازتون تنها کتابی که تونستم چالشش رو پیروز بشم کتاب بسیار جذاب و کاربردی و بی نهایت ضروری برای همه.
  اگه امکانش هست این کتابو به صورت صوتی تهیه کنید ارزش چندین و چندین باره خوندن و گوش دادن داره.
  همیشه شاد و موفق باشید♥
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم اما این کتاب از آن دسته از کتاب ها است که باید حتماً با دقت مطالعه شود و معمولاً به صورت صوتی خوب نخواهد شد

 • آرام ملکی
  دوشنبه 19 آذر 1397
  درود دوست بزرگوارم، ممنونم از زحمات بی دریغتون، برای فصل یک محبت کردین بازبینی و تصحیح زدین ، واسه فصول دیگه هم باز بازبینی خواهین کرد یا نه ، واسه اینکه ما هر فصلی که واسه هر روز تو سایت آپلود می فرمائید پرینت میگیریم ، اگه اون جوری باشه باید دست نگهداریم تا کل کتاب تمام و بازبینی بشه بعد پرینت کامل گرفته بشه ، ممنونم از راهنماییتون
  رویال مایند
    

  سلام. بقیه فصول مشکلی نداشتند. فصل اول دارای چند عبارت علمی و چند جمله دارای ابهام بود که رفع ابهام کردیم.

 • فرضی
  دوشنبه 19 آذر 1397
  با سپاس و تشکر فراوان بابت مطالب و کتابهای فوق العاده زیبا
  میخواستم ببینم امکانش هست کتاب بیندیشید وثروتمند شوید ناپلئون هیل رو هم با ترجمه خودتون ارائه بدین.البته منظورم ترجمه کتاب اصلیش هست اونیکه مطالبش حدف نشده.
  رویال مایند
    

  سلام. بله نسخه اصلی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید در حال ترجمه است

 • علی
  یکشنبه 18 آذر 1397
  با سلام و تشکر بابت این کتاب جذاب.
  می خواستم بدونم از فردا فایل های صوتی این کتاب هم در سایت قرار میگیرن؟
  رویال مایند
    

  مراقبه های صوتی کتاب با کمی تاخیر به اشتراک گذاشته می شود

 • امیررضا
  یکشنبه 18 آذر 1397
  سلام و خداقوت🌷🌷🌷
  این کتاب جزو بی‌نظیر ترین کتابایی هست که در حال مطالعه هستم. و واقعا بابت ترجمه این کتاب ممنونم.
  فقط یک پیشنهاد دارم اگر برای سایت فوق العادتون اپلیکیشن هم بسازید دیگه محشر میشه. 
  ❤️❤️❤️❤️
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • رسول عباسی
  شنبه 17 آذر 1397
  با سلام و سپاس از زحمات شما
  خالصانه با تمام وجود از شما سپاسگزارم از تمامی مطالب عالی تان
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • ایمان
  شنبه 17 آذر 1397
  سلام. خداقوت. اگر مقدوره لطفاً پیوست ها و مراقبه های آخر کتاب رو به صورت صوتی در بیارید. سپاس گزارم. فقط اگر این کار رو می کنید یک نسخه بدون صدای پس زمینه هم از مراقبه ها قرار بدید، بعضی ها مراقبه بدون صدای پس زمینه رو بیشتر می پسندند. موفق باشید.
  رویال مایند
    

  سعی می کنیم با کمی تاخیر مراقبه های آخر کتاب را صوتی کنیم

 • پریسا
  شنبه 17 آذر 1397
  بسیار عالی ممنونم از تلاشتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • علیرضا
  شنبه 17 آذر 1397
  سلام این کتاب عالیه. ممنون
  لطفا از دکتر بروس لیپتون هم سمینار بزارید همچنین کتاب ایشان زیست شناسی باورها.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • محمود
  جمعه 16 آذر 1397
  ممنون از این همه مطالب عالی
  دکتربصورت علمی و ساده در این کتاب نشان میدهد که شما خالق زندگی تان هستید. شما آچیزی هستید که همیشه به آن فکر می کنید.
  این کتاب مخصوصا برای کسانی که منطقی و دو دوتای هستند عالی
  رویال مایند
    

  بله کتاب بسیار فوق العاده ای است

 • علی
  جمعه 16 آذر 1397
  با سلام. من هرروز به شوق خواندن یک فصل از این کتاب، نیم ساعت زودتر از خواب بیدار میشوم تا روزم را با مطالعه این کتاب شروع کنم. واقعا کتاب ارزشمندی است. خواهش میکنم زمانی که ترجمه فصل به فصل تمام شد و خواستید احیانا کتاب را به شکل یک جلد کامل هم بگذارید، از پاورقی انگلیسی استفاده کنید. برای کسانی مثل که علاقه به تحقیق بیشتر و دانستن معادل صحیح کلمات دارند واقعا ضروری است. مثلا واژگانی مانند حالت وجودی، همدوس، خود حفظ شده، کشیدن رویداد، خود عصبی، حکمت، تجلی دانش، دانش ذاتی، کاربست، اعلامی، غیر اعلامی و ... زمانی بهتر فهمیده می شوند که معادل انگلیسی که نویسنده به کار برده است، به شکل پاورقی ذکر شود. چه بهتر که این ترجمه ارزشمند با افزودن پاورقی هرچه تکمیلتر و بهتر شود. باز هم ممنونم.
  رویال مایند
    

  با سلام.دوست عزیز در ترجمه آثار دیگر جو دیسپنزا این نکته رعایت شده است، سعی خواهیم کرد برای این اثر نیز پاورقی را اضافه کنیم

 • شیما
  جمعه 16 آذر 1397
  ممکنه لطف کنین و فایلهای اصلی صوتی مدیتیشنهای انتهای کتاب رو برامون بذارید؟؟ من خیلی گشتم ولی نتونستم تهیه اش کنم. خیلی ممنون میشم 
  فایل های انگلیسیش البته.
  جو دیسپنزا عالیه اگه فیلم و ویبینار هاشم بذارین خیلی خوبه .
  رویال مایند
    

  سلام، به فایل های صوتی انگلیسی دسترسی نداریم اما سعی می کنیم فایل های صوتی دوبله فارسی را قرار دهیم

 • Armin
  پنج شنبه 15 آذر 1397
  یکی از بهترین کتاب ها در زمینه قدرت ذهن هست .... رویال مایند دلیل بی منظیر بودن شما هم همینه که کتاب ها و مطالب فوق العاده ای که در اختیار ما میذارید ... خیلی سپاسگذارم از تلاش های شما و تیم قویتون
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، شما هم بی نظیر هستید

 • negin
  چهار شنبه 14 آذر 1397
  واقعا نتونستم کامنت نزارم و نگم بهتون که چقدر میتونه تاثیر گذار باشه این کتاب ! ب نظرم تمام مفاهیم این کتاب در داخل کتاب های دیگه هست ولی هیچکدوم ب طورت نیمه تخصصی راجب دلیل گفته هاشون سندو مدرک علمی نیاوردن ... من خیی دنبال همچین کتابی بودم که بهم ثابت کنه چرا مثلن قانون جذب کار میکنه! به طور دقیق توضیح داده شده اینجا و با دلایل عقلی به این نتیجه میرسیم ک واقعن همه این چیزا علمی هستند و باورمون رو قوی میکنه به نظرم .. جالبه بدونید من قهرمان زندگیم رو این شخصیت بزرگ قرار دادم و دارم تلاش میکنم توی این زمینه ها به گرد پاشون برسم لاقل در اینده.. رویال مایند رویال مایند! واقعن ممنونم از تیم عالیتون واقعن کارتون حرف نداره من خودم زبان اصلی کارهاشون رو دنبال میکردم خیلی ممنون از ترجمه هاتون! فقط یه درخواست دیگه ای که داشتم اینه که خواهشن خواهشن راجب کوین ترودو هم کتابو کنفرانس بزارید که دست کمی از جو دیسپنزا نداره:) ممنونم
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف شما. همانطور که فرمودید مطالعه این کتاب و به کارگیری آموزه های آن می تواند زندگی شما را متحول کند

 • حامد نوشادی
  چهار شنبه 14 آذر 1397
  عرض سلام و ادب و احترام 
  نمیدونید چه کار بزرگی انجام دادید با ترجمه این اثر بی بدیل از دکتر دیسپنزا واقعاً هر روز به شوق خوندن یک فصل دیگه از این کتاب از سر کار برمیگردم و باشوق و ذوق شروع به خوندن یک فصل دیگه میکنم ، البته این کتاب از اون کتاباس که باید بارها خونده بشه ، خواهشاً بازم از دکتر دیسپنزا کتاب ترجمه کنید . بازم ممنون رویال مایند عزیز
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف شما، چشم حتماً تمام آثار ایشان ترجمه خواهد شد

 • حسین جباری
  چهار شنبه 14 آذر 1397
  واقعا ممنون از کار ارزنده تیم رویال مایند
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مینا
  چهار شنبه 14 آذر 1397
  برای دانلود کتاب جو دیسپنزا باید اشتراک بگیریم؟
  رویال مایند
    

  بله

 • A.gharesufloo@gmail.com
  سه شنبه 13 آذر 1397
  با سلام و تشكر فراوان از اين همه همت و درايت براي انتخاب كتاب هاي عالي سوالي داشتم آيا امكان انتشار كتابها توسط شما وجود نداره چون ترجمهاتون خيلي عالي هست و حيفه كه به صورت كتاب در نياد خيلي كتابهاي مشابه كه توي بازار هست ترجمهاي خوبي نداره چون خودمون بخوايم پرينت بگيريم مطالب رو بازم شكل و شمايل كتاب و نداره و به نظرم ارزش كارتون پايين مياد
  رویال مایند
    

  با سلام، در حال حاضر این امکان وجود ندارد، انشاالله در آینده این امر ممکن خواهد شد

 • مهرناز مولایی
  سه شنبه 13 آذر 1397
  با سلام خدمت گروه محترم رویال مایند .
  از تلاش های بی وقفه شما بزرگواران برای ارتقای سطح آگاهی عمومی سپاسگزارم. 
  واقعا خیلی مایل بودم که این کتاب در یک چالش ۱۴ روزه ،مفاهیم آن برایم روشن شود .
  ولی منظور شما را از این چالش متوجه نشدم ؟
  و سوالی که از شما بزرگواران داشتم این است که آیا میشود این کتاب را در ۱۴ روز درک کرد؟
  برای پاسخ شما پیشاپیش ممنونم
  رویال مایند
    

  منظور از چالش 14روزه این است که ما هر روز یک فصل از این کتاب را به اشتراک می گذاریم و شما عزیزان با نظم هر روز یک فصل را مطالعه می کنید، بدون شک برای درک چنین کتاب عمیقی باید چندین بار این کتاب را مورد مطالعه قرار دهید زیرا فهم هر کدام از جملات آن می تواند دنیای جدید را بر روی شما باز کند.

 • محبوبه
  سه شنبه 13 آذر 1397
  سلام خیلی عالی بود... واقعا ممنونم از شما.... تو رو خدا خواهش میکنم زودتر فصلهای بعدیشو بزارین من یه امتح مهم دارم میخام از این راهکارهای دکتر جو دیسپنزا استفاده کنم خیلی ممنون میشم از شما بخاطر تمام زحماتتون
  رویال مایند
    

  چشم، هر روز یک فصل جدید

 • علي
  دوشنبه 12 آذر 1397
  خيلي عاليست كه كتابي ارزشمند از جو ديسپنزا به فهرست مطالب ارزشمند رويال مايند اضافه شد. واقعا سپاسگزارم. خيلي ممنون ميشوم كه براي كتابهايي از اين دست، پاورقي انگليسي بگذاريد كه اگر خواستيم در اينترنت تحقيق كنيم واژه اصلي انگليسي را بدانيم
  رویال مایند
    

  بله این مورد را به مترجم گوشزد خواهیم کرذ

 • رضا رفیعی
  دوشنبه 12 آذر 1397
  با سلام و عرض خئا قوت به تیم فوق العاده رویال مایند
  این کتاب ترجمه فارسیش انقدر سنگینه باید دید متن اصلیش چجوری بوده. واقعا دست مریزاد بهتون. به نظرم اطلاعات این کتاب خیلی ارزنده و در عین حال سنگینه. ترجیح میدم هرشب 10 تا 15 صفحه بیشتر ازش نخونم تا بتونم دقیق و موشکافانه تحلیل و درکش کنم. ین دو سه شب احساس کردم دریچه جدیدی در مورد کارکرد ذهن و باور به رسیدن به رویاها برام باز شده.
  رویال مایند
    

  بله، همانطور که گفتید باید با دقت بیشتری مطالعه شود تا بتوانید درک بهتری از کتاب داشته باشید، البته بعد از اینکه یک دور کتاب را مطالعه کنید خیلی از مفاهیمی که در فصل اول مطرح شده است برایتان بدیهی خواهد شد.

 • امیرحسین
  دوشنبه 12 آذر 1397
  با سلام خدمت گروه سختکوش رویال مایند
  ممنون بابت کتابی که گذاشتید واقعا کتاب فوق العاده است.
  فقط صفحه 15 مدل کوانتومی واقعی ،شکلش درج نشده یعنی شکل 1-ج
  رویال مایند
    

  سلام، شکل درست هست. 99.9999درصد اتم فضای خالی است بنابراین چیز قابل مشاهده ای وجود ندارد.

 • لیلا
  دوشنبه 12 آذر 1397
  سلام و خسته نباشید
   ممنون از این که کتاب دکتر جو دیسپنزا را ترجمه کردید. واقعا ترجمه کردن این کتاب دشوار بوده ولی تیم قدرتمند شما این امر را انجام داد. 
  انشاله مراقبه و کارگاههای ایشان را برای بهره بیشتر قرار دهید. تشکر فراوان
  رویال مایند
    

  سلام، ممنون از لطف شما

 • Rezvan tahery
  دوشنبه 12 آذر 1397
  درود بی پایان بر تیم فاخر رویال مایند؛
  بخاطر اشتراک گذاری این اثر فوق العاده واقعا باید سپاسگذار تلاش و اراده گروه رویال مایند بود...
  شاید به جرات بشه گفت ارزنده ترین کتابیه که تا کنون در فضای مجازی موفقیت کشورمون ترجمه شده و انتظارمون رو بالاتر بردید برای اینکه مطالب علمی و پیشرفته موفقیت رو اینجا تو رویال عزیزمون دنبال کنیم.
  لطفا به همین یک کتاب از ایشون بسنده نکنید و خواهشا این رویه که قسمت اعظم محتوی رو به جول اوستین اختصاص میدید رو سرانجام تعدیل کنید!؟
  حسرت برانگیز برای ما وقتی بزرگانی همچون تونی رابینز درصد ناچیزی از مطالب رویال مایند رو به خودشون اختصاص دادن!؟
  رویال مایند
    

  سلام، چشم انشاالله تعادل بیشتری بین محتوای سایت ایجاد خواهیم کرد

 • زهرا
  یکشنبه 11 آذر 1397
  رویال عزیز هر روز خدا شکرمیکنم که با سایت شما اشنا شدم .بخاطر تک تک کارهایی که برای ما انجام میدید ممنونم و بهترین ها براتون ارزو میکنم.رویال عزیز میشه فصل های دیگه این کتاب صبح بذارید؟شب واقعا سخته خوندن و تمرکزکردن رو متن کتاب شکست عادت ها .ممنونم
  رویال مایند
    

  چشم، هر صبح یک فصل جدید در سایت قرار داده خواهد شد

 • محمدرضا
  یکشنبه 11 آذر 1397
  سلام اگه براتون ممکنه این کتاب هارو به صورت تکی هم قابل خرید کنید گر چه قیمتش بالا بشه  ممنونم
  رویال مایند
    

  چشم، انشاالله کتاب های جدید را به زودی در فروشگاه سایت قرار خواهیم داد

 • مهدی رشیدب
  یکشنبه 11 آذر 1397
  با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم در رویال مایند، خواستم خالصانه ترین تشکرم رو خدمت شما داشته باشم از اینکه عضوی از مجموعه شما هستم خدا رو شکر میکنم و امیدوارم حاصل تلاشتون در آماده کردن محتوای کاربردی و جدید و البته تاثیر گذار در آسایش خانوادگی و رونق کار و کسب تک تک شما متجلی شود.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و انرژی مثبت شما

 • Saeid
  یکشنبه 11 آذر 1397
  سلام بسیار سپاسگزارم به خاطر ترجمه این کتاب علمی از دکتر دیسپنزا که واقعا فوق‌العاده هستند. در فصل یک کتاب صفحه 15 شکل 1 ج _اتم کوانتومی واقعی_ ظاهرا تصویر را قرار ندادید لطفا اصلاح بفرمایید
  یک درخواستی هم داشتم این که لطفا سرفصل های کتاب را در ابتدای کتاب بیاورید و اینکه هر فصل در چه صفحه ای قرار دارد اینطوری بعدا بخوایم دنبال موضوع خاصی باشیم خیلی راحت با مراجعه کردن به فهرست کتاب که در ابتدای کتاب آمده و شماره صفحه ی آن، به مطلب مورد نظر دسترسی داشته باشیم. این مشکل را در تمامی کتاب‌هایی که از شما دریافت کردم وجود داشت اگر حداقل در فایل نهایی فهرست و صفحه بندی اعمال بشه بسیار عالی خواهد بود. یک نکته مثبت از کتاب‌هایی که قرار می‌دهید این است که جلد اصلی کتاب را در ابتدای کتاب قرار می‌دهید که کار بسیار ارزشمندی است (اگر تصویر نویسنده هم قرار بگیره که چه بهتر) واقعا از شما سپاسگزارم کارتان ارزشمند است مچکرم
  رویال مایند
    

  چشم به زودی برای تمامی کتاب ها فهرست را لحاظ می کنیم. در ضمن تصویر صفحه 15 درست است، همانطور که در کتاب توضیح داده است 99.99999 درصد اتم فضای خالی است.

 • نوراله علیزاده
  یکشنبه 11 آذر 1397
  سلام و نخست بگذارید بخاطر ترجمه و قرار دادن این کتاب ارزشمند تشکر قلبی م را ابراز کنم و اما باتمام احترامی که برایتان قائل هستم اصلا از ترجمه تااینجاراضی نیستم ویا فهم من نمی رسد نمیدانم به عنوان مثال :زمین سفتی که ما رویش ایستاده ایم...نیست ص ۱۲ و یا شروع پارگراف این تغییر معادل تصور...ص ۱۲ ویا : به زمان مدلهای خلال دندان و گوی استایروفومی اتم ص۱۳انرژی امکان های بی نهایت مانند گل در آگاهی شماشکل می گیرد ص۲۰مانند گاو در چراگاه بی حرکت و ساکن۱۳ هنوز نمونه اوردممنون میشوم پاسخی در خور ارایه کنید یا مرا روشن سازید که اشتباه میکنم،
  رویال مایند
    

  دوست عزیز یکسری از جملات به صورت استعاره علمی هستند، به طور مثال زمین سفتی که ما رویش ایستاده ایم...نیست یک عنوان است و نویسنده به طور کامل دلیل این جمله خود را در ادامه توضیح می دهد و می گوید که اجسام به آن شکل جامدی که ما احساس می کنیم نیستند و 99.99999درصد آنها را فضای خالی و انرژی خالص تشکیل داده اند. در کل لازم نیست منظور 100درصد جملات را در همان بار اولی که مطالعه می کنید متوجه  شوید. هنگامی که یک دور کتاب را مطالعه کنید خیلی از جملات دارای ابهام برای شما روشن می شوند. از طرفی تعدادی اصطلاحات علمی هم در متن دیده می شود که واقعاً معادل فارسی ندارند ولی تعداد این موارد محدود است و به راحتی می توانید از آنها بگذرید.

 • اسماعیل
  یکشنبه 11 آذر 1397
  سلام
  کتاب" شکستن عادتهای کهنه " برای من دانلود مقدمه و‌بخش اول باز شده؛ آیا بقیه بخشها هنوز ترجمه نشده یا برای دانلود کل کتاب باید کار دیگه ای انجام بدم؟
  رویال مایند
    

  هر روز یک فصل جدید در سایت قرار داده می شود

 • مهشید
  یکشنبه 11 آذر 1397
  سلام و صبح بخیر .دوستان عزیزم در رویال مایند به خاطر کتاب دیسپنزا متشکرم .این کتاب عالی است .بدون شک شما از بهترینها در اموزش موفقیت هستید .سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما