وبینار ذهن میلیونر - تی هار اکر

سلام، من تی هارو اکر هستم، همان کسی که در نوجوانی روزنامه‌ها را تحویل می‌داد. بستنی اسکوپی می‌فروخت. در نمایشگاه کتاب، رمان پخش می‌کرد. همچنین در ساحل دریا، لوسیون برنزگی را تبلیغ می‌کرد و می‌فروخت. من شرایط سختی داشتم و از ۱۳ سالگی شروع به کار کردم. اما حالا که این متن را برای شما می‌نویسم با افتخار می‌گویم: هم اکنون من یک «میلیونر» هستم.

 

آن سال‌ها سخت کار می‌کردم. ولی تلاش‌هایم چندان موفقیت‌آمیز نبود. نمی‌دانستم مشکلم چه بود که با وجود تلاش بسیار، موفقیت اندکی نصیبم می‌شد. یادم می‌آید که آن موقع سرخورده شده بودم. اما کمی بعد شرایطم تغییر کرد. با راه‌اندازی یک فروشگاه وسایل ورزشی و در عرض ۲ سال و نیم، توانستم پول زیادی به دست بیاورم . توانستم ۱ فروشگاه را به ۱۰ فروشگاه تبدیل کنم. من به شدت روی خودم، ذهنیات و احساساتم کار کردم. وقتی کتاب «اسرار ذهن ثروتمند» را بخوانید متوجه این اصول خواهید شد. 

 

 آیا پول را به سختی به دست می‎آورید یا به راحتی؟ آیا برای خودتان کار می‎کنید یا برای دیگران؟ آیا به مدت طولانی یک شغل را انجام می‎دهید یا مدام شغل عوض می‎کنید؟


عمیق‌ترین کشف من در زندگی این بود که فهمیدم هر کسی یک «ترموستات داخلی پول» دارد. ترموستات داخلی پول، همان طرحی است که هر‌کس در ذهنش درباره پول دارد. طرح مالی شما مانند یک ترموستات عمل می‎کند. اگر دمای داخل اتاق 25 درجه باشد، مشکلی نخواهد بود، چون ترموستات برای 25 درجه تنظیم شده‌ است. حالا قضیه جالب می‌شود. آیا چون ممکن است پنجره ی اتاق باز و هوای بیرون سرد باشد، دمای اتاق به 10 درجه برسد؟ بله، اما در نهایت چه اتفاقی می‎افتد؟ ترموستات عمل می‎کند و دمای اتاق را به 25 سانتی‌گراد برمی‎گرداند. آیا ممکن است چون پنجره باز است و هوای بیرون گرم است، دمای اتاق به 30 درجه‌ی سانتی‌گراد برسد؟ بله ممکن است. اما در نهایت، دوباره ترموستات عمل می‎کند و دمای اتاق را به 25 درجه می‎رساند. تنها راهی که بتوانید برای همیشه دمای اتاق را تغییر دهید، تنظیم دوباره‌ی ترموستات است. به طور مشابه، تنها راه تغییر سطح موفقیت مالی شما «برای همیشه»، تنظیم دوباره‌ی ترموستات مالی‌تان – در واقع همان طرح مالی ذهن‌تان- است.


 صحبت هایم را در این وبینار بارها و بارها مرور کنید. امیدوارم در آینده ای نزدیک، زندگی‌نامه شما را به عنوان یک فرد موفق، میلیونر، تاثیرگذار و الهام بخش بخوانم.

 

بخشی از این وبینار:

نام وبینار:  ذهن میلیونر
سخنران: تی هارو اکر
تعداد قسمت ها: 3

 

آنچه در این وبینار گفته می‌شود:

«هارو اکر» یک میلیونر خود ساخته است که رازِ موفقیتِ خودش را تغییر الگوهای فکری و ذهنی‌اش می‌داند. 

 

آنقدر با‌ ‌انگیزه و پر از امید شده بودم که دلم می‌خواست از روی صندلی بلند شوم و بدون از دست دادن لحظه‌ای، قدم در راه مسیر موفقیت‌های مالی‌ام بگذارم.

داستان هارو اکر که در گذشته از فروش روزنامه یا بستنی اسکوپی درآمد ناچیزی داشت و امروز یک میلیونر است، به اندازه‌ای الهام‌بخش است که می‌تواند به تنهایی روشنایی بخش راه موفقیت برای هر فردی باشد. سخنان او همچون کتابچه‌ای راهنما برای پاسخ دادن به تمام تردید‌ها، چراها و اما و اگرهای شما خواهد بود و نگاه نافذ و پر از اطمینان او زمانی که می‌گوید: «ثروتمند شدن، درصورت عمل کردن به راهکارها و اصولی که در اختیارتان می‌گذارم، نزدیک‌تر از آن چیزی است که تصورش را کنید»، راهی به جز باور کردن گفته‌هایش برایتان باقی نخواهد گذاشت.


داستان زندگی میلیونرهای خود ساخته، تنها روایتی از یک موفقیت و یک سرانجام خوش نیست. بلکه یک برنامه‌ی عملی و قابل دستیابی برای تمام کسانی است که می‌خواهند طعم شیرین موفقیت را بچشند. وقتی متوجه می‌شویم افرادی که امروز به تمام آرزو‌ها و اهدافشان رسیده‌اند، زمانی شرایطی بسیار سخت‌تر از آنچه ما در حال حاضر در آن قرار داریم تجربه کرده‌اند، بیش از پیش به آینده امیدوار می‌شویم. آن‌ها مثال‌هایی زنده از موفقیت، براساس توانایی‌های فردی هستند که داستان زندگیشان می‌تواند راهگشای ما در بسیاری از پستی و بلندی‌های مسیر باشد.

 

نکته‌ی مهم اینجاست که آن‌ها در یک چیز مشترک هستند؛ اینکه پایان خوش قصه‌ی زندگیشان را «باور» کردند، کنترل ذهنشان را به دست گرفتند و در نهایت به موفقیتی که به آن اطمینان داشتند، دست یافتند و این راز مشترک همه‌ی افرادی است که به اهدافشان دست یافته‌اند.

 

هارو اکر در این وبینار تجربیاتی که خودش به سختی و با سال‌ها آزمون و خطا به دست آورده است را در اختیار افراد می‌گذارد. او از رازِ موفقیتش پرده برمی‌دارد و توضیح می‌دهد چگونه با تغییر تصورات ذهنی و افکارش از یک روزنامه فروش به یک میلیونر تبدیل شده است! بیان ساده‌ی او این احساس را ایجاد می‌کند که ثروتمند شدن هدفی است کاملاً در دسترس و قابل دستیابی؛ نه یک رویای دوردست و دست نیافتنی!

 

او ثروت را ابزاری برای رسیدن انسان به آزادی می‌داند و وسیله‌ای که به انسان‌ها کمک می‌کند در انتخاب‌هایشان آزاد باشند، بتوانند به فرد مورد علاقه‌شان تبدیل شوند و به دیگران نیز کمک کنند. او معتقد است علی رغم باورِ بسیاری از انسان‌ها، ثروتمند بودن می‌تواند شما را در مسیر تبدیل شدن به یک انسان حقیقی و معنوی یاری دهد و از شما شخص بهتری بسازد. او موانع ذهنی بسیاری را عنوان می‌کند که برای ثروتمند شدن باید بر آن‌ها غلبه کرد. موانعی که روزی سد راه خود او برای دستیابی به موفقیت‌های مالی‌اش بوده‌اند و امروز توانسته است آن‌ها را پشت سر بگذارد. پس چه کسی بهتر از هارو اکر می‌تواند راه و روش عبور از این موانع را در اختیار ما قرار دهد؟

 

او معتقد است آنچه که در بیرون از شما اتفاق می‌افتد و همه چیز تبلوری از طرح ذهنی و باورهای مالی درونتان است. حال که هارو اکر پس از سال‌ها کارِ بی‌نتیجه و تجربه‌ی شکست‌های متعدد، با تغییر افکار و باورهایش توانسته است به یک میلیونر تبدیل شود، چرا شما نتوانید؟ مگر نه اینکه او از جایی نزدیک به صفر شروع کرده، با موانع زیادی برخورد کرده و در نهایت به موفقیت دست یافته است؟ پس دیگر چه بهانه‌ای باقی خواهد ماند؟

 

او صادقانه تجربیاتش را با شما به اشتراک گذاشته است و ما نیز سعی کرده‌ایم با بیانی ساده و روان، این تجربیات ارزشمند را که خودش نام جام مقدس بر آن‌ها نهاده، برایتان بازگو کنیم. با امید به این که در آینده‌ای نزدیک زندگینامه‌ی شما نیز به عنوان یک فرد موفق و میلیونر برای مردم دنیا الهام‌بخش و تأثیرگذار باشد. اتفاقی که اگر همت کنید، آگاه شوید و عمل کنید، رویایی دور از دسترس نخواهد بود.

 

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • ریحانه هاشمیان
  شنبه 24 آبان 1399
  درود و سپاس فراوان .من هم از طرفدارهای مصصم رویال مایندم و الان که مطالعه شبانه اینستاگرام کتاب تی هارو رو قرار دادین با ذوق اشتیاق هر شب کتاب تی هارو رو دنبال میکنم و بسیار برای من جذاب هست .تو سایت دنبال موارد بیشتر از تی هارو گشتم و این وبینار هم دنبال کردم .الان واقعا واقعا مشتاق برای سمینار اصلی و بست و شرح مواردی که داخل این وبینار مختصرا اشاره کدره بودن ،هستم ،میخواستم از رویال مایند عزیز این همراه و همدم دلنشینم درخواست کنم که محتوای کانل سمینار هم برای ما داخل سایت قرار بدید . قدردان همه تلاش های خالصانه تیم رویال مایند هستم .
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • زهرا امیری
  پنج شنبه 31 مرداد 1398
  با سلام
   این ویدئو رو دیدم خیلی عالیه اگه ممکنه برنامه قوانین معنوی پول و همینطور سمینارهای تی هارو اکر هم بذارید 
  
  باتشکر
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • محمدرضا شفیق
  چهار شنبه 24 بهمن 1397
  - درود بر شما 
  - خدا قوت
  - سپاس فراوان از کارهای زیبای شما
  - در فایل های تصویری ( وبینار و . . . ) نوشته ها ی متن انگلیسی دیده نمی شوند
  - من تمایل دارم که متن انگلیسی آنها را هم بخوانم
  
  - در صورت امکان  همیاری  فرمایید .
  رویال مایند
    

  متاسفانه به متن انگلیسی کتاب ها دسترسی نداریم

 • سجاد قربانی
  چهار شنبه 28 آذر 1397
  با سلام و آرزوی بهترین ها برای دوستان رویال مایندی
  من آموزه های تی هارواکر رو بیشتر قبول دارم و حتما بهش عمل میکنم چرا که این استاد دوست داشتنی چند خصوصیت مهم و بارز داره که اونو از سایر اساتید متمایز می‌کنه:
  ۱. اعتماد به نفس و انرژی خارق العاده ای که در صحبت هایش موج میزنه که مخاطباش رو وادار به عمل میکنه
  ۲. قبل از اینکه وارد حوزه آموزش بشه بیزنس میلیون دلاری داشته و تمامی چالش ها رو گام به گام پشت سر گذاشته
  ۳.میلیونر خودساخته است و با دست خالی شروع کرده و به قول خودش از کریدت کارتش برای راه اندازی اولین بیزنسش که فروش لوازم بدن سازی بوده وام گرفته
  ۴.شخصیت آنست و دوست داشتنی داره و حرف هایش تأثیرگذاری فوق العاده بالایی داره
  ۶.قدرت بیان و تخصص و علم بالایی در ارائه مطالب داره
  ۵.ساده ترین و بهترین راه حل ها رو برای رسیدن به نتایج سریع ارائه میده
   
  خواهشی که دارم لطفاً سمینارهای بیشتری از این استاد قرار دهید.
  سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  سلام، چشم حتماً سمینارهای ایشان را آماده خواهیم کرد

 • mahshad
  چهار شنبه 21 آذر 1397
  سلام خسته نباشید
  ممنون از وبسایت خوبتون با محتوای عالیش
  من وبینار هارو اکر را دوست داشتم ممکنه یه سمینار کامل ازش بگذارید ؟
  این وبیناری که گذاشتید یک حالت توضیح اجمالی و خلاصه بود.من کتاب این نویسنده را هم خوندم،اما احساس میکنم سمینارهاش هم میتونه خیلی مفید باشه.
  رویال مایند
    

  در صورتی که به سمینار ایشان دسترسی پیدا کنیم حتماً آن را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • محمدصالح طالبی
  پنج شنبه 15 آذر 1397
  بسم الله الرحمان الرحیم.
  سلام،یک تشکر ابتدای کار می کنم از تیم رویال مایند و تیم پشتیبانی خیلی خوبی که دارند. این را واقعا می گویم، که هر دفعه از این تیم کمک خواستم، واقعاً با قصد کمک نه با قصد فروش محصولات به بنده کمک کرده اند. بنده می خواستم اگر می شود این دفعه هم به ما کمک کنید؛
  آیا امکانش هست بنده اشتراک الماس را خریداری کنم و با 3نفر از دوستانم اون را به اشتراک بگذارم و از یک حساب کاربری استفاده کنیم؟
  خیلی ممنون می شوم مثل همیشه ما جوان ها را در جهت رشد و پیشرفت فردی و اجتماعی یاری کنید.
  باتشکر
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز این مورد را با بخش پشتیبانی در تلگرام هماهنگ کنید.

 • رضا
  دوشنبه 12 آذر 1397
  سلام . ممنونم از تیم رویال مایند بابت ترجمه این وبینار ارزشمند . بنده کتاب ایشون رو هم خوندم . در کتابشون و در این وبینار همیشه به سمینار خودش اشاره میکنه . می خاستم بپرسم که آیا گذاشتن سمینارشون در آینده جزو برنامهاتون هستش؟
  رویال مایند
    

  سلام، انشاالله اگر به سمینار دسترسی پیدا کردیم حتماً به اشتراک خواهیم گذاشت

 • Mahdi
  دوشنبه 12 آذر 1397
  با سلام خدمت تیم بزرگ رویال مایند
  ممنون از شما به خاطر این وبینار زیبا.
  تی هارو واکر معمولا علاقه داره که اسرار موفقیتش رو در وبینارها بیان نکنه و اگر چیزی هم بگه، مقدمه اصول رو میگه، و همش علاقه داره که افراد رو مجاب کنه که به سمینارهاش بیان تا کلیدهای موفقیت رو اونجا بهشون بگه. مخصوصا تو کتاب اسرار ذهن میلیونر هم از سمینارهای ذهن میلیونر زیاد حرف میزنه. و سعی داره اونجا هم اسرار کلیدی کارشو لو نده.
  لذا از شما خواهشمندم سمینارهای مرتبط با اسرار ذهن میلیونر تی هارو واکر رو در وب سایتتون قرار بدین که در اون تی هار واکر موارد کلیدی ثروت رو به طور دقیق توضیح میده.
  ممنون به خاطر توجهتون.
  رویال مایند
    

  سلام، چشم در صورتی که به این سمینار دسترسی پیدا کردیم حتماً آن را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • Sobhan
  یکشنبه 11 آذر 1397
  سلام خسته نباشین...چرا فعالیت سایت این یکی دوماه اخیر انقد پایین اومده...این روزا معمولا فقط ترجمه کتاب و محموعه 360 روزه باب پراکتورو قرار میدین درحالی ک قبلا سمینارای بیشتری قرار میدادین.امیدواریم ک کیفیت سایت نسبت ب گذشته پایین نیاد...لطفا سمینارای بیشتری از دارن هاردی پخش کنین
  رویال مایند
    

  چشم، خیالتان راحت باشد کتاب و سمینارهای جدید در حال ترجمه و آماده سازی هستند

 • سجاد
  شنبه 10 آذر 1397
  سلام و یه خداقوت جانانه به همه افراد تیم پر تلاشتون
  هارو تو قسمتهایی از این وبینار از وبینار "قوانین معنوی پول" اسم برد که این وبینار بسیاری از باور هایمخرب مالی رو بیان واز بین میبره اون وبینار کی روی سایت قرار میگیره برنامه های هارو بنیادی ترین واساسی ترین علت فقر و ثروت رو بیان میکنه جوری که ادم در مواقعی حیرت میکنه اره من این جوره فکر میکردم راجع به پول 
  و دیگر این که قسمت سوم 20 دقیقش تجسم بود اگه امکانش باشه اون قسمت رو دوبله کنید عالی میشه
  از هارو اگه میشه بیشتر وبینار و سمینار بزارید اخه عالیه
  ممنون به خاطر اشاعه بار های ثروت
  رویال مایند
    

  سلام، چشم انشاالله در آینده سمینارهای بیشتری از هارو اکر در سایت قرار خواهیم داد

 • احسان میردامادی
  جمعه 9 آذر 1397
  سلام سلام سلام وقتتون به خیر و شادی . چقدر زیبا به هر موضوعی که مربوط به موفقیت و بهتر شدن زندگی انسان ها است توضیح میداد و اینکه انتخابهای عالی انجام میدید اینقدر خوب که وقتی از از یک فرد جدید مطلبی را میزارید ( مثل بروس لیپتون ) باعث میشید آدم جذب اون فرد بشه . در ضمن گفته بودید این وبینار چهار قسمته !!
  با تشکر تندرست باشید و سلامت
  رویال مایند
    

  با سلام. بله قسمت ها را طولانی تر کردیم و در 3 قسمت به اشتراک گذاشتیم

 • آرام ملکی
  چهار شنبه 7 آذر 1397
  درود دوستان بزرگوارم ، ممنونم از زحمات بی دریغ و عالیتون .... ، لطف اگه بشه همین کلیپ تلگرامی بروس لیپتوس که "واقعا فوق العاده هستش " رو بطور کامل ترجمه و تو سایت آپلود بفرماید ، " مطمعنن بیشتر از 5 دقیقه هستش " .... ممنونم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • یعقوب
  چهار شنبه 7 آذر 1397
  بیولوژی باورها از بروس لیپتون رو در برنامه خودتون قرار دادید؟
  در کانال تلگرامتون یه کلیپ از ایشون گذاشتید
  رویال مایند
    

  انشاالله در آینده

 • وحید
  چهار شنبه 7 آذر 1397
  یک سمینار بسیار خوب . ممنون
  بنظرم در چند حوزه به طور عمیق وارد شدن و مطلب گذاشتن بهتر از حوزه های زیاد و سطحی باشه . چون حوزه های زیاد و عمیق ممکن نیست
  همین رویه ای که الان سایت رویال مایند دارن خوب است
  رویال مایند
    

  بله درست می فرمایید

 • احسان میردامادی
  سه شنبه 6 آذر 1397
  سلام وقتتون به خیر و شادی . محبت کنید در قسمت جدید ترین بروز رسانی ها بنویسید قسمت دوم هم گذاشتید من به طور اتفاقی وارد این صفحه شدم و دیدم قسمت دوم را گذاشته اید.
  با تشکر تندرست باشید و سلامت و البته موفق
  رویال مایند
    

  چشم

 • زری
  سه شنبه 6 آذر 1397
  واقعا عالیییییی... کاش زودتر همه قسمتهاشو بزارید.. ممنون از زحمات شما و گروه رویال مایند.
  رویال مایند
    

  همین هفته تمامی قسمت ها در سایت قرار داده می شود

 • مهشید
  یکشنبه 4 آذر 1397
  سلام خدمت دوستان عزیزم در رویال مایند متشکرم از سمینار هار اکر این سمینار عالی بود .از شما عزیزان خواهش میکنم اگر برای شما امکان دارد از استر هیکس هم سمینار در سایت بیاورید .متشکرم
  رویال مایند
    

  چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • مهدی
  شنبه 3 آذر 1397
  سلام لطفا از گری وینر چاک و تای لوپز و گرنت کاردون کلیپ یا سمینار بزارین
  رویال مایند
    

  چشم، پیشنهادات شما بررسی خواهند شد

 • کرامت شیرانی
  شنبه 3 آذر 1397
  سلام، با تشکر ویژه از دوستان عزیز گروه رویال مایند
  لطفا قسمت بعدی وبینار ذهن ثروتمند رو روی سایت قرار بدید تا بتوانیم از این سمینار فوق العاده استفاده کنیم، قرار بود دوم آذرماه روی سایت قرار بگیره
  رویال مایند
    

  چشم به زودی قرار داده می شود

 • Rooeen
  شنبه 3 آذر 1397
  سلام خدا قوت ممنون از سايت عاليتون
  ميخواستم يك پيشنهاد بدم (در واقع درخواست) 
  يكى از پارامترها يك فرد موفق ارتباطات موفق هست ( هم رروابط شخصى و عاشقانه و ...هم روابط حرفه اى و كارى ) اما داخل سايت شما كه بزرگترين سايت موفقيت هست به ندرت در اين مورد كتاب يا سمينارى وجود داره، لطفن در اين زمينه هم مطلب بذاريد تا سايت عاليتون عالى تر بشه 
  سپاس فراوان .
  رویال مایند
    

  سلام، همانطور که خودتان می دانید علم موفقیت حوزه بسیار گسترده ای است و پوشش دادن تمام این حوزه کار بسیار مشکلی است. پیشنهاد شما را حتماً بررسی خواهیم کرد

 • zohre
  شنبه 3 آذر 1397
  سلام
   ممنونم از سایت خوبتون 
  قسمت بعدی را کی میزارید؟
  رویال مایند
    

  انشاالله فردا

 • احسان میردامادی
  پنج شنبه 1 آذر 1397
  سلام وقتتون به خیر وشادی وبینار جالبی و حرفهای عالی میزنه تی هارو اکر اما نصف زمان را دوستش مقدمه چینی کرد . راستی تونستید این دفعه در برنامه impact theory از گری وینر چاک بزارید خیلی خوبه.
   با تشکر تندرست باشید و سلامت
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این وبینار چهار قسمت است منتظر قسمت های بعد باشید

 • عماد
  پنج شنبه 1 آذر 1397
  قسمت های بعدی کی قرار داده میشه ؟
  رویال مایند
    

  انشاالله فردا

 • رضا
  پنج شنبه 1 آذر 1397
  سلام 
   این سمینار کلا چند قسمت هست
  رویال مایند
    

  حدود چهار قسمت

 • Siavash
  چهار شنبه 30 آبان 1397
  خيلي خوب بود، دست شما درد نكنه، كتابش رو هم قرار ميدين در سايت؟
  رویال مایند
    

  بله قرار داده شده است به بخش محتوای ویژه مراجعه کنید

 • الف
  سه شنبه 29 آبان 1397
  عالي بود. 
  واقعا عالي.
  رویال مایند