کتاب الکترونیکی اسرار ذهن ثروتمند - تی هارو اکر

 چرا باید این کتاب را خواند؟

 

 من در ابتدای سمینارهایم حرفی میزنم که تمام حاضرین را شوکه میکند. به آن‌ها میگویم: «هیچ یک از حرفهای مرا باور نکنید.» اما چرا این حرف را میزنم؟ چون من تنها با استناد بر تجربیاتم صحبت می‌کنم. هیچ‌کدام از مفاهیم و افکاری که درباره‌ی آن‌ها حرف میزنم، به طور ذاتی درست یا غلط و خوب یا بد نیستند. حرفهای من تنها نتایج کارهای من و همچنین نتایج حیرت‌انگیزی را بیان میکنند که در زندگی هزاران نفر از دانش‌آموزانم مشاهده کردهام. من معتقدم اگر شما از اصولی که در این کتاب آمده بهره ببرید، میتوانید زندگیتان را کاملاً متحول کنید. این کتاب را سرسری نخوانید. طوری این کتاب را مطالعه کنید که گویی ادامه زندگیتان به خواندن آن بستگی دارد. سپس، اصلهای این کتاب را در زندگی خودتان اعمال کنید. هر اصلی که برایتان مفید بود و نتیجه داد، آن را ادامه دهید. اگر یکی از اصول برایتان نتیجه نداد، میتوانید آن اصل را فراموش کنید.

شاید این حرفم کمی پیش‌داورانه باشد، اما باور دارم وقتی که بحث در مورد پول باشد، این کتاب یکی از بهترین کتابهاست. میدانم ادعای بزرگی است، اما در حقیقت این کتاب رابطه‌ی گمشده‌ی بین خواسته شما برای موفق شدن و رسیدن به موفقیت را برایتان فراهم میکند. احتمالاً تا الان متوجه شده‌اید که این دو موضوع-  خواسته شما برای موفق شدن و رسیدن به موفقیت- دو دنیای کاملاً متفاوت هستند.

شکی ندارم که شما کتابهای دیگری را نیز خواندهاید، به نوار و سی‌دی‌های مختلف گوش داده‌اید، در کلاس‌های مختلف آموزشی شرکت کردهاید و در مورد راهکارهای ثروتمند شدن در بورس، تجارت و معاملات املاک اطلاعاتی کسب کردهاید. اما آیا اتفاق خاصی برایتان افتاده است؟ برای اکثر مردم اتفاق خاصی نمیافتد! تنها کمی انرژی و انگیزه پیدا میکند و پس از مدت کوتاهی دوباره به همان وضع قبلی برمیگردند.

در اینجا پاسخی وجود دارد. پاسخی ساده! این یک قانون است و البته که نباید از آن سرپیچی کنید و آن را دور بزنید. این قانون میگوید: اگر «طرح مالی اولیه» ضمیر ناخودآگاه شما برای رسیدن به موفقیت «تنظیم نشده باشد»، چیزی یاد نخواهید گرفت و متوجه چیزی نخواهید شد و اگر هم کاری انجام دهید، تغییر زیادی را در زندگیتان ایجاد نخواهید کرد.

 

در این کتاب به شما توضیح میدهیم که چرا سرنوشت برخی از افراد به گونه‌ای رقم میخورد که ثروتمند باشند و سرنوشت دیگران به گونه‌ای است که زندگی معمولی با مشکلات زیاد داشته باشند. ما برای شما از دلایل اصلی موفقیت، معمولی بودن و یا شکست مالی خواهیم گفت و اینکه چگونه آینده‌ی مالیتان را بهتر کنید. متوجه خواهید شد که چگونه تأثيرات دوران کودکی برنامه‌ی مالی ما را شکل میدهند و چگونه این تأثیرات میتوانند منجر به افکار و عادتهای خودبراندازنه شوند. در این کتاب شما با بیانیه‌ای قوی و تأثیرگذار روبرو می‌شوید که به شما کمک میکنند افکار منفی را از خود دور کنید، بتوانید مانند افراد ثروتمند و موفق فکر کنید و به موفقیت دست یابید. همچنین، قدم به قدم و به طور عملی راهکارهایی را برای افزایش درآمد و کسب ثروت یاد میگیرید.

 

در بخش اول کتاب توضیح میدهیم که هرکدام از ما چگونه شرطی شده‌ایم تا در مورد پول فکر کنیم و عمل کنیم. ما چهار روش کلیدی را معرفی خواهیم کرد تا بتوانیم برنامهی مالی ذهن‌مان را تصحیح کنیم. در بخش دوم کتاب، تفاوت‌های طرز تفکر افراد ثروتمند، متوسط و فقیر را بررسی میکنیم و هفده نگرش و اقدام مؤثر را ارائه میکنیم که زندگی مادی شما را برای همیشه متحول میکنند. در بخش‌هایی از کتاب تعدادی از هزاران نامه و ایمیلهای افرادی را که در سمینارهای ذهن میلیونر شرکت کرده و به نتایج موفقی در زندگیشان رسیده‌اند، قرار دادهایم.

 

تی هارو اکر اسرار ذهن ثروتمند

 

وقتی برای برگزاری سمینارهای مختلف به سراسر قاره‌ی آمریکا سفر میکردم، متوجه چیز عجیبی شدم: میدیدم دو نفر در یک اتاق نشسته‌اند و اصول یکسانی را یاد میگیرند. یکی از آن‌ها برای موفق شدن از این اصول استفاده میکند. در مورد شخصی که در کنار او نشسته است، چه فکر میکنید؟ آیا او هم موفق می‌شود؟ جواب منفی است.

اگر شما بهترین شیوه‌ها و ابزارها را یاد گرفته باشید، اما از این «جعبه‌ی ابزار» خوب استفاده نکنید، با مشکل مواجه می‌شوید. به همین دلیل برنامه‌ای را با نام ذهن میلیونر متمرکز بر اساس یک بازی درونی بین پول و موفقیت طراحی کردم. وقتی من بازی درونی (جعبه‌ی ابزار) را با بازی بیرونی (ابزارها) ترکیب کردم، تقریباً تمام افراد نتیجه‌ی عالی گرفتند.

خوب این همان چیزی است که شما در این کتاب یاد خواهید گرفت: باید یاد بگیرید چگونه در بازی درونی پول مهارت پیدا کنید، تا بتوانید بازی پول را ببرید- یاد بگیرید چگونه ثروتمند فکر کنید تا ثروتمند شوید.

مردم اغلب از من می‌پرسند آیا موفقیتهای من موقتی و یک‌دفعه بودند یا هنوز هم ادامه دارند. بگذارید این طور بگویم: من با استفاده‌ی از اصولی که به شما میگویم، میلیون‌ها دلار پول به دست آورده‌ام و جزو افراد بسیار بسیار ثروتمند هستم. تقریباً سرمایه و پول‌هایم سر به فلک کشیده‌اند! بعضی از مردم به من میگویند به هر چی دست بزنم تبدیل به طلا می‌شود. حق با آن‌هاست، اما چیزی که آن‌ها متوجه نمی‌شوند، این است که داشتن این توانایی خیلی ساده بیان دیگری از داشتن «برنامهی مالی» تنظیم شده برای موفقیت است. موفقیتی که قطعاً بعد از یادگیری و به کارگیری این اصول به آن دست می‌یابید.

 

اگر چه من میگویم: « یک کلمه از حرفهای مرا باور نکنید» و از شما میخواهم این اصول را خودتان در زندگی خودتان استفاده کنید تا نتیجه‌اش را ببینید، اما میخواهم به اصولی که خواهید خواند اعتماد کنید. نه به خاطر اینکه شاید مرا بشناسید، بلکه به این دلیل که هزاران نفر با استفاده از اصول مطرح شده در این کتاب زندگیشان را متحول کردهاند.

 

نام کتاب: اسرار ذهن ثروتمند
نویسنده: تی هارو اکر
تعداد فصول: 18 فصل
تعداد صفحات: 251 صفحه
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند

فهرست:

بخش اول : برنامه‎ی مالی شما

بخش دوم: فایل‎های ثروت
اولین فایل ثروت
دومین فایل ثروت
سومین فایل ثروت
چهارمین فایل ثروت
پنجمین فایل ثروت
ششمین فایل ثروت
هفتمین فایل ثروت
هشتمین فایل ثروت
نهمین فایل ثروت
دهمین فایل ثروت
یازدهمین فایل ثروت
دوازدهمین فایل ثروت
سیزدهمین فایل ثروت
چهاردهمین فایل ثروت
پانزدهمین فایل ثروت
شانزدهمین فایل ثروت
هفدهمین فایل ثروت

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • فاطمه
  سه شنبه 12 اسفند 1399
  سلام ...شما فوق العاده اید وقابل تحسین....ای کاش در دوران مدرسه حداقل یکی از این نوع کتابها تدریس میشد تا از همان کودکی ذهنمان درست شکل میگرفت.
  من تقریبا اکثر کتابهای سایت رو مطالعه کردم....ولی این کتاب مانند قانون ۵ ثانیه ارزش چندین بار خواندن وشنیدن را دارد
  لطفا از صدای گرم آقای خسرو محمودیان برای صوتی کردن این کتاب ارزشمند استفاده کنید....کتابهای صوتی را در حال انجام امور منزل میتوان بارها وبارها گوش کرد
  بازهم ازتیم رویال مایند سپاسگزارم واز صمیم قلب برایتان بهترینها را آرزو دارم.👏👏
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • کوروش
  پنج شنبه 16 آبان 1398
  سلام خداقوت
  لطفا این کتابو به صورت صوتی هم قرار بدید.
  ممنونم ❤🌸
  رویال مایند
    
 • مازیار
  پنج شنبه 4 مهر 1398
  عالیه
  رویال مایند
    
 • Ehsan
  یکشنبه 16 تیر 1398
  سلام 
  خواهش میکنم که خرید تکی کتاب ها رم به سایت اضافه کنید 
  بعضی مثل من نمی تونیم اشتراک تهیه کنیم 
  ممنون میشم واقعا
  رویال مایند
    

  سلام پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • محمد جواد
  سه شنبه 3 اردیبهشت 1398
  این کتاب فوق العاده بود تو دوروز خوندمش . 
  و تمام حرفهایی که سخنرانای انگیزشی با گرفتن پولای میلیونی میگن ایشون خیلی کامل تر تو کتاب توضیح دادن .برای شما و نویسنده کتاب آرزوی موفقیت دارم .
  رویال مایند
    

  بله کتاب فوق العاده ای است

 • قاسم
  دوشنبه 26 فروردین 1398
  خیلی عالی
  رویال مایند
    
 • محمدمَهدی
  جمعه 9 فروردین 1398
  سلام
  لطفا فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید را هم قرار بدین.
  رویال مایند
    

  پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • راضيه
  جمعه 28 دی 1397
  عاليه ممنون
  رویال مایند
    
 • کورش
  دوشنبه 26 آذر 1397
  سلام این کتاب کامل ترجمه شده ؟
  رویال مایند
    

  بله، ترجمه تمام فصول به اشتراک گذاشته شده است

 • مجتبی
  دوشنبه 12 آذر 1397
  با سلام و خسته نباشید خدمت تیم فوق العاده رویال مایند
  اول اینکه خواستم بگم عالی هستید دوم درخواست داشتم اگر ممکنه کتاب Rich Habit - the daily success habits of wealthy individuals نوشته thomas C.Corley هم ترجمه کنید
  
  با تشکر از زحمات بی شائبتون
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • zahra
  دوشنبه 5 آذر 1397
  با سلام لطفا کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل رو در سایت قرار بدید چون در بیشتر مطالب به این کتاب اشاره میشه ممنون
  رویال مایند
    

  سلام، در حال ترجمه این کتاب هستیم

 • رضا رفیعی
  یکشنبه 27 آبان 1397
  با سلام و خدا قوت
  سمینار ذهن میلیونر رو که توی این کتاب خیلی در موردش صحبت می کنه رو هم توی سایت قرار میدید؟
  رویال مایند
    

  وبینار ذهن میلیونر را قرار خواهیم داد

 • حسن
  یکشنبه 27 آبان 1397
  با عرض سلام:
  لطفا کتاب های صوتی بیشتری در سایت قرار دهید .... من میخوام در وقت های پیاده روی فایل مثبت گوش بدم... همهی اون قبلیا رو گوش دادم. دمتون گرم
  رویال مایند
    

  بله، در حال تهیه کتاب های صوتی جدید هستیم.

 • وحید
  جمعه 25 آبان 1397
  سلام 
  ممنون از مطالب خوبتون
  من یه سوال داشتم و در ابتدا یه شرح مختصر از زندگیم میدم .
  من ۴۲‌سالمه و همسرم‌۳۷ سالشه و یک دختر ۱۰‌ ساله دارم .
  کارمند هستم و در یکی از مناطق عملیاتی شرکت نفت مشغول کار بصورت اقماری هفته ای هستم .
  یعنی یکهفته دور از خانواده و یک هفته هم در خانه هستم .
  همسرم هم در شهر دیگری دانشجوی ارشد هست و در ضمن کارمند هم هستند .
  متاسفانه اختلاف اخلاقی زیادی با هم داریم و بتز هم متاسفانه در این‌ بین ، تصور میکنم که دخترم بیشترین آسیب رو میبینه .چون یک هفته که من خونه نیستم و یک‌خفته که میام خونه ، همسرم میره منزل پدرش که البته جای شکر‌ داره .
  به هر حال 
  اینو میخواستم بگم که آیا شما برای این مشکل که دخترم صدمه کمتری بخوره آیا کتابی رو میتونید پیشنهاد کنید ؟
  واقعا عذاب میکشم که چرا باید در اثر یک ندانم کاری ، موجودی که میتونه از‌‌ زندگی لذت ببره و در آینده برای اجتماع مفید باشه لطمه ببینه .
  من با همسرم هیچ نقطه نظر مشترکی نداریم متاسفانه .
  ایشون خوندن و هزینه کردن برای مثلا ارتقای شخصیت رو کاری بیهوده و ولخرجی میدونه .
  اگر‌بتونید راهنماییم کنید ، بینهایت ممنون میشم .
  در ضمن 
  یه پیشنهاد دارم 
  کسانی که در این سایت به نوعی برای رشد شخصیشون سرمایه گزاری کردن ، معمولا باید افرادی اهل مطالعه باشند .
  چقدر خوب میسد که یه صفحه ای رو اختصاص میدادید که هر کسی بتونه مشکلس رو بیان کنه و دوستان حاضر اونو راهنمایی کنن .
  شاد و در پناه خدا باشید .
  رویال مایند
    

  دوست عزیز این مشکل یک مشکل خانوادگی است و باید حتماً به روانشناس خانواده مراجعه کنید. اصلاً مشکلی نیست که بتوانید به تنهایی آن را حل کنید باید حتماً با همسر خود صحبت کنید و به روانشناس خانواده مراجعه کنید چون حاد شدن این موضوع در آینده فرزند شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

 • یعقوب
  جمعه 25 آبان 1397
  یک کتاب عالی دیگر . یک پیشنهاد داشتم که کتابی که در سایت قرار میگیره سمینار و... مرتبط با آن هم قرار بگیردکه در معرفی مسابقه شاهد معرفی و اعلام زمان بارگذاری یک سمینار مرتبط با این کتاب بودیم و این خیلی خوب است و کمک میکنه یک کوضوع را عمیق یادبگیریم همانطور که کتاب کار عمیق یک کتاب عالی بود
  رویال مایند
    

  بله حتماً اگر سمینار خوبی در رابطه با کتاب موجود باشد حتماً به اشتراک گذاشته خواهد شد

 • مسعود
  چهار شنبه 23 آبان 1397
  سپاس فراوان . يك كتاب بسيار عالى . هرچند همانگونه كه در صفحه ماقبل آخر نوشته شده : صرف خواندن كتاب نمى تواند آن تفاوتى را ايجاد كند كه شما به دنبالش هستيد . خواندن نقطه آغاز است . اما اگر مى خواهيد در دنياى واقعى موفق باشيد ، اين عمل شماست كه به حساب مى آيد .
  انشاالله عمل كنيم
  رویال مایند
    
 • محسن غربی
  چهار شنبه 23 آبان 1397
  سلام 
  لطفا شماره صفحات رو وسط کادر صفحه بذارید .
  من کتاب رو دانلود کردم و بصورت کتاب درآوردم صفحات فرد رفته زیر صحافی
  رویال مایند
    

  سلام، این مورد را برررسی خواهیم کرد

 • مينا
  سه شنبه 22 آبان 1397
  واقعا منم شخصا مشتاقم با نويسنده كتاب رو به رو بشم و بگم عالي بود😉
  رویال مایند
    
 • جوادکیان
  سه شنبه 22 آبان 1397
  بسیار عالی هست
  رویال مایند
    
 • رضا رفیعی
  سه شنبه 22 آبان 1397
  سلام و خدا قوت خدمت رویال مایندی های عزیز
  امسال با شما بهترین سال زندگیم رو رقم زدم. با اینکه در مسیر زندگیم مسائل و دغدغه های بیشتر از سالهال قبل پیش اومد اما با اموزه های سایتتون هربار به بهترین شکل تصمیم گرفتم. جالبه که امسال ارامش عجیبی تو وجودم ایجاد شده و در هیچ کدوم از این شرایط ارامشم رو از دست ندادم. هر بار بی حوصله و بی انرژی شدم رفتم سراغ اموزه هاتون. مثل امروز که نشستم و این کتاب بی نظیر رو خوندم و دوباره انرژی گرفتم. واقعا از اینکه هستید و اینهمه مطالب خوب میزارید و باعث میشید باورهامون عالی بشه ممنونم. هرچند مدتیه کمتر کنارمون داریمتون اما هرجور که هستید بهترینید.پاینده باشید
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف همیشگی شما

 • مسعود
  یکشنبه 20 آبان 1397
  سلام به نظر ميرسد در سطر دوم تيتر فصل شانزدهم به جاى كلمه ثروتمند ، كلمه فقير صحيح باشد 
  افراد فقير براى پول كار ميكنند
  رویال مایند
    

  ممنون از گوشزد شما، تصحیح شد

 • کرامت شیرانی
  یکشنبه 20 آبان 1397
  سلام، خسته نباشید ویژه خدمت گروه رویال مایند
  عنوان فصل شانزدهم اشتباه ترجمه شده، پول برای افراد "ثروتمند" کار میکند، افراد "فقیر" برای پول کار می کنند.
  رویال مایند
    

  بله، تصحیح شد

 • مينا
  پنج شنبه 17 آبان 1397
  واقعا عاليه اين كتاب هرشب با اشتياق فراوان منتظرم كه يه فصلشو دانلود كنم و بخونم
  رویال مایند
    

  بله کتاب فوق العاده ای است

 • حسین
  سه شنبه 15 آبان 1397
  در بین مطالب کتاب راجب روش های تغییر که نویسنده در سمینار ها و کلاس ها انجام می دهند چند بار ذکر شده آیا فیلمی از این سمینار ها و کلاس ها موجود هست .. اگر هست لطف می کنین بزارید که به نظرم این کتاب با وجود کلاس ها کامل تر می شود... ممنونم از توجهتون
  رویال مایند
    

  سلام، در حال ترجمه سمینار هستیم.

 • احسان میردامادی
  یکشنبه 13 آبان 1397
  سلام وقتتون به خیر وشادی . محبت کنید امکانش فراهم شد از Gary Vaynerchuk هم سخنرانی هاش را بزارید اگه می بینید درخواست های من از شما زیاده به خاطر اینه که شما بهترین هستید و به هر موضوعی کامل اهمیت میدید و محتوای عالی را ارائه میدید. با تشکر از شما دوستان عزیز تندرست باشید و سلامت
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی می کنیم

 • آریا
  جمعه 11 آبان 1397
  درود به همه ی رویال مایندی های عزیز . میشه لطف کنید یه سمینار جدید از انتونی رابینز بزارید چون واقا حیفه که با این همه خوبی از آنتونی رابینز چیز کمی به اشتراک بگذارید ممنون میشم اگه لطف کنید برنامه هایی که برای آینده دارید رو بگید و اینکه آیا از آنتونی رابینز چیزی هست یا نه
  رویال مایند
    

  سلام. بله کتاب ها و سمینارهای آنتونی رابینز در برنامه آینده رویال مایند وجود دارد.

 • محمدرضا
  پنج شنبه 10 آبان 1397
  سلام 
  ضمن تشگر از گروه رویال و ارزوی پیشرفت روز افزون .پیشنهادی داشتم و ان اینکه لطفا کتابهایی که در بازار موجود نیستند را ترجمه ویا به صورت فایل صوتی در سایت قرار دهید نه کتابهایی که در کتابفروشیهای کشور موجوده و میشه با قیمتی مناسب خرید و ارزانتر از اینه که بخوای از سایت شما دانلود کرد و بعدا پرینت گرفت .
  پیشنهاد میکنم مباحث روز دنیا در زمینه موفقیت که هنور وارد کشورما نشده رو قرا بدین .همیشه جلوتر از بقیه سایتها و کانالهای موفقیت باشین . (مثلا کتاب بیولوژی موفقیتthe-biology-of-belief مربوط به پرفسور 
  bruce-lipton )
  
  ممنون
  رویال مایند
    

  بله، اگر به لیست کتاب های بخش محتوای ویژه نگاه کنید همین موضوع را خواهید دید. اما بعضی از کتاب ها ارزش ترجمه دوباره را دارد و باید حتماً در بانک اطلاعاتی رویال مایند موجود باشد.

 • مهشید
  پنج شنبه 10 آبان 1397
  سلام و عرض ادب بینهایت سپاسگزارم به خاطر کتاب اسرار ذهن ثروتمند .متشکرم از انتخابهای مفید وسودمندشما
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • فروغ
  پنج شنبه 10 آبان 1397
  دمتون گرم👍👍
  رویال مایند
    
 • مسعود
  چهار شنبه 9 آبان 1397
  سلام و باز هم ممنون بابت اين كتاب عالى و ديگر محتواهاى عاليتان
  پيشنهاد ميكنم تيتر بخش هاى مختلف يك فصل يا بخش در كتاب ها با يك فونت متفاوت يا حداقل درشت تر يا bold و ترجيحا" رنگ متفاوت از متن اصلى آورده شود گاه متوجه نميشم كه وارد مبحث ديگرى شده ام باز هم ممنون
  رویال مایند
    

  عنوان هر فصل با فونت خیلی بزرگ نوشته شده است.

 • فروغ
  چهار شنبه 9 آبان 1397
  سلام. ممنونم بابت این کتاب مفید. ممنون میشم اگر سمیناری داره واگر امکانش هست توو سایت بزارید. خیلی عالیه که بعضی از قسمتهای انگلیسی کتاب زیرنویس میشه👍
  رویال مایند
    

  سلام، سمینار در حال ترجمه است انشاالله از هفته آینده شروع خواهد شد.

 • Saeid
  سه شنبه 8 آبان 1397
  سلام خدمت تیم رویال مایند واقعا از زحمات شما صمیمانه سپاسگزارم چند وقتی بود که دنبال این کتاب میگشتم که دیدم شما ترجمه کردید و روی سایت گذاشتید (طبق قانون هم زمانی کائنات درست زمانی که احتیاج داشتم😉) خیلی خیلی ممنونم
  یک درخواست هم داشتم در این کتاب هارو اکر خیلی از سمینارهای ذهن میلیونر صحبت میکنه خواهشا اگر برایتان مقدور هست سمینار کاملی از ایشان در سایت تان قرار دهید
  مچکرم🙏🙏
  رویال مایند
    

  سلام، بله سمینار در حال ترجمه است، انشاالله از هفته آینده به اشتراک گذاشته می شود.

 • امید
  دوشنبه 7 آبان 1397
  سلام و خسته نباشید به تیم بسیار عالی شما.
  با توجه به اینکه من اکقرا کتابهای شما رو در راه دانشگاه به صورت کتاب صوتی گوش میدهم و در صورت مطالعه در ماشین معمولا سرگیجه میگیرم ، استدعا دارم که کتابهای صوتی را بیشتر کنید تا بتوانم بیشترین انرژی را با کتابهای صوتی موفقیت شما آغاز کنم.
  خیلی ممنون و سپاسگذار.
  تیم شما نعمتی برای کشور است.
  رویال مایند
    

  چشم، اما نسخه صوتی کتاب ها معمولاً با تاخیر نسبت به نسخه الکترونیکی در سایت به اشتراک گذاشته می شوند

 • محسن زائری
  دوشنبه 7 آبان 1397
  کتابهای شما عالی است
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • کورش
  دوشنبه 7 آبان 1397
  سلام چرا این کتاب در قسمت فروشگاه نیست و میشه بگید چند صفحه است
  رویال مایند
    

  باید منتظر بمانید ترجمه تکمیل شود

 • کوروش
  یکشنبه 6 آبان 1397
  سلام و خداقوت
  صمیمانه از تلاش و زحمت‌تون خیلی تشکر میکنم ازتون ممنونم♥
  آیا کتاب رو به صورت صوتی هم قرار می‌دید؟
  
  شا باشید♥
  رویال مایند
    

  بله، با کمی تاخیر

 • راضیه میرزائی
  یکشنبه 6 آبان 1397
  سلام به همه اعضای کانال رویال مایند 
  ممنونم از همه زحماتتون. کارتون فوق العاده ست .
  ممنونم که موفقیت و پیروزی دیگران دغدغه شماست 
  
  موفق باشید .
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مسعود
  یکشنبه 6 آبان 1397
  سلام یک کتاب شاهکار ، جذاب و عالی ، با ترجمه ای روان و خوب  ممنون
  فقط یک نکته : در صفحه 40 بیان شده که : دنیای درونی شما بازتابی از دنیای بیرونی تان است ............. معمولاً عکس این را شنیده و خوانده ایم . آیا دقیقاً همین جمله در کتاب ذکر شده ؟
  رویال مایند
    

  ممنون از گوشزد شما، بله در صفحات قبل گفته شده است که دنیای بیرون شما تجلی دنیای درون شما است، اما در صفحه 40 اشتباه تایپی به وجود آمده است. فایل تصحیح شد. با تشکر از تذکر شما.

 • حمیدرضا
  یکشنبه 6 آبان 1397
  سلام لطفا سمینار های کتاب اسرار ذهن ثروتمند را هم به اشتداک بزارین ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • علیرضا
  شنبه 5 آبان 1397
  بازم یه شاهکار دیگه با اختلاف بهترین هستید چه موهبتی که دوساله با سایتتون آشنا شدم واقعا خسته نباشید فقط میخاستم بدونم هر روز چند صفحه از این کتابو قرار میدید ؟یه مقدار حجم فصل 1 زیاد بود.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، فصل های دیگر کوتاه تر هستند.