کتاب الکترونیکی قانون 5 ثانیه - مل رابینز

شما قرار است چیز فوق‌العاده‌ای یاد بگیرید – تنها پنج ثانیه زمان لازم است تا زندگی‌تان را تغییر دهید. به نظر کلاهبرداری می‌آید، مگر نه؟ کلاهبرداری نیست. کاملاً علمی است. به شما ثابت خواهم کرد. شما زندگی‌تان را هر بار با یک تصمیم پنج ثانیه‌ای تغییر می‌دهید. در واقع، این تنها راه تغییر زندگی است. این داستان واقعی قانون 5 ثانیه است: این‎که این قانون چیست، چرا جواب می‌دهد و چطور توانسته زندگی افراد را در سراسر دنیا دگرگون سازد. یادگیری این قانون ساده است و تأثیرش عمیق است. این قانون راز تغییر همه چیز است. وقتی این قانون را فرا گرفتید، می‌توانید بلافاصله آن را به کار ببندید. این قانون به شما کمک می‌کند هر روز با اعتماد به نفس و شجاعت بیش‌تری زندگی کنید، عشق بورزید، کار کنید و حرف بزنید. یک بار از آن استفاده کنید و هرگاه به آن نیاز پیدا کنید، در اختیارتان خواهد بود.

 

من قانون 5 ثانیه را زمانی ایجاد کردم که همه چیز در زندگی‌ام داشت از هم می‌پاشید. و وقتی می‌گویم همه چیز، منظورم همه چیز است: زندگی زناشویی، اوضاع مالی، مسیر شغلی و عزت نفسم، همگی در معرض خطر بود. مشکل من آن‎قدر بزرگ به نظر می‌رسید که هر روز صبح بیرون آمدن از رختخواب برایم مسئله‌ شده بود. در واقع این‎طور بود که قانون پنج ثانیه شروع شد – من این قانون را اختراع کردن تا عادت زدن دکمه‌ی «چرت» یا snooze  ساعت را ترک کنم. 

 

زمانی که چندین سال قبل برای بار اول از این قانون استفاده کردم، به نظر خودم مسخره آمد. آن زمان نمی‌دانستم که تکنیک فراشناختی قدرتمندی ابداع کرده‌ام که همه چیز را در زندگی، کار و احساس هویتم تغییر خواهد داد. اتفاقاتی که از زمان کشف قانون 5 ثانیه برایم افتاده است و قدرت این تصمیمات 5 ثانیه‌های باور نکردنی است. نه تنها بیدار شدم – بلکه زندگی‌ام را هم متحول کردم.

 

من از این ابزار برای کنترل و بهبود همه چیز استفاده کرده‌ام، از اعتماد به نفس گرفته تا گردش مالی، از ازدواج تا مسیر شغلی و از بهره‌وری گرفته تا تربیت فرزندان. من از چک برگشتی به چک‌‌های هفت رقمی و از دعوا با شوهرم به جشن گرفتن به مناسبت بیستمین سالگرد ازدواج‌مان رسیده‌ام. دلهره‌ی خودم را مداوا کردم، دو کسب و کار کوچک را ساختم و فروختم، به تیم‌های CNN و مجله‌ی موفقیت پیوستم و حالا هم یکی از پُرکارترین سخنرانان دنیا هستم. من تاکنون هیچ‌گاه تا این حد احساس کنترل، شادی و آزادی نکرده‌ام. بدون این قانون هیچ یک از این کارها را نمی‌توانستم انجام دهم. قانون 5 ثانیه همه چیز را تغییر داده است... صرفاً با آموختن یک چیز به من: این‎که چطور تغییر کنم.

 

مل رابینز


این قانون به من آموخت که چطور باید از تردید دست برداشته و به خودم، ایده‌هایم و توانایی‌هایم ایمان بیاورم و این قانون به من قدرتی درونی داد تا بتوانم شخص بهتر و خو‌شحال‌تر باشم، نه برای دیگران، بلکه برای خودم.این قانون می‌تواند برای شما هم همین کار را بکند. به همین دلیل است که این‌قدر دلم می‌خواهد آن را با شما در میان بگذارم. در چند فصل آتی، داستان این قانون را خواهید آموخت، یعنی خواهید دید که این قانون چیست و چرا جواب می‌دهد و دانش متقاعد کننده‌ای را مشاهده خواهید کرد که این قانون را تأیید می‌کند. خواهید دید که تصمیمات پنج ثانیه‌ای و کنش‌های برآمده از شجاعت روزمره چطور زندگی شما را دگرگون خواهد ساخت. در آخر، خواهید آموخت که چطور از قانون پنج ثانیه‌ در ترکیب با جدیدترین راهبردها استفاده کنید تا سالم‌تر و شاداب‌تر باشید و بازدهی و تأثیرگذاری بیش‌تری در سر کار داشته باشید. خواهید آموخت که چطور از آن برای پایان بخشیدن به نگرانی، کنترل دلهره، یافتن معنا در زندگی و غلبه کردن بر هر نوع ترسی استفاده کنید.

 

فقط همین نیست. شواهدی خواهید دید. شواهد زیاد. این کتاب مملو از پست‌ها و توضیحات دست اول افراد از همه جای دنیاست که از این قانون استفاده کرده و چیزهای فوق‌العاده‌ای را محقق ساخته‌اند. بله، این قانون به شما کمک می‌کند سر وقت بیدار شوید، اما  کارکرد واقعی آن بسیار قابل توجه‌تر است – نابغه، رهبر، راک استار، ورزشکار و هنرمند خفته‌ی درون‌تان را بیدار می‌کند. وقتی در ابتدا این قانون را می‌آموزید، به احتمال زیاد از آن برای چسبیدن به اهداف‌تان استفاده خواهید کرد. 

 

در این کتاب تمام چیزهایی را که در مورد تغییر و قدرت شجاعت روزمره یاد گرفته‌ام، با شما در میان می‌گذارم. بدون شک عاشق چیزهایی خواهید شد که قرار است بخوانید. بهترین بخش ماجرا همان‌جاست که شما استفاده از این قانون را شروع می‌کنید و نتایج را با چشمان خود می‌بینید. نه تنها متوجه می‌شوید که چقدر خود را از زندگی عقب انداخته‌اید، بلکه هم‌چنین آن قدرتی را بیدار خواهید کرد که در تمام این مدت در درون شما بوده است

 

نام کتاب: قانون 5 ثانیه
نویسنده: مل رابینز
تعداد فصول: 17 فصل
تعداد صفحات: 284 صفحه
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند

فهرست:

1️⃣ بخش اول: قانون 5 ثانیه
فصل 1: پنج ثانیه برای تغییر زندگی شما
فصل 2: چطور قانون پنج ثانیه را کشف کردم
فصل 3: وقتی از آن استفاده کردید، باید چه انتظاری داشته باشید.
فصل 4: چرا این قانون جواب می‌دهد

2️⃣ بخش دوم: قدرت شجاعت
فصل 5: شجاعت هر روزه
فصل 6: منتظر چه هستید؟
فصل 7: هرگز حسش را نخواهید داشت
فصل 8: چطور استفاده از این قانون را شروع کنیم

3️⃣ بخش سوم: شجاعت رفتار شما را تغییر می‌دهد
فصل 9: سلامتی خود را بهبود بخشید
فصل 10: افزایش بهره‌وری
فصل 11: تنبلی  را کنار بگذارید

4️⃣ بخش چهارم: شجاعت، ذهن تان را تغییر می دهد
فصل 12: به نگرانی پایان دهید
فصل 13: به دلهره پایان دهید
فصل 14: بر ترس غلبه کنید

5️⃣ بخش پنجم: شجاعت همه چیز را عوض می‌کند
فصل 15: ایجاد اعتماد به نفس واقعی
فصل 16: دنبال کردن علاقه
فصل 17: روابط خود را غنی کنید

 

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • شوکا
  چهار شنبه 28 آذر 1397
  سلام من فایل صوتی این کتاب با صدایی که در اینستاگرام گذاشتید نیاز دارم
  لطفا راهنمایی کنید
  رویال مایند
    

  به زودی کتاب صوتی این کتاب در سایت به اشتراک گذاشته می شود

 • احسان
  دوشنبه 12 آذر 1397
  سلام
  
  لطفاً کتابهای تیم فریس هم ترجمه کنید و در سایت‌تان بگذارید
  دو تا از کتابهای مهمش که تو سایت‌های خرید و بررسی کتاب امتیاز خیلی بالایی دارد :
  Tools of Titans
  Tribe of Mentors: Short Life Advice from the Best in the World
  رویال مایند
    

  بله انشاالله به زودی ترجمه خواهند شد

 • Shahab
  دوشنبه 28 آبان 1397
  با سلام ببخشید نسخه صوتی این کتاب را چه مدت دیگه منتشر میکنید؟؟
  رویال مایند
    

  حدود سه هفته آینده

 • شیما
  شنبه 26 آبان 1397
  عالی
  رویال مایند
    
 • فرهان
  پنج شنبه 10 آبان 1397
  قانون ۵ ثانیه در واقع یکی از کشفیات بزرگ تاثیر گذاری در هر فرآیندی از فروش گرفته تا در زندگی شخصی و روزمره از جردن بلفورت هست و هرگونه کتاب و مطلبی الهام گرفته از این کشف بزرگ تاثیر گذاری است
  رویال مایند
    
 • Behrad.m
  چهار شنبه 2 آبان 1397
  سلام 
  تشکر فراوان دارم از تیم فوق العاده سایت رویال مایند ، می خواستم بدونم چه کتابی بعد از کتاب قانون ۵ ثانیه قرار است گذاشته بشه و کی قراره گذاشته بشه ؟؟؟؟
  رویال مایند
    

  از این هفته اشتراک گذاری کتاب های جدید در اینستاگرام و تلگرام اطلاع رسانی می شوند.

 • عسگری
  سه شنبه 1 آبان 1397
  با سلام و احترام
  بی نهایت ازتون ممنونم بخاطر سایت فوق العاده و همینطور کانال تلگرام تان. به تمام معنای کلمه سایت و کانال تون مفید و ارزشمنده. از همگی سپاسگزارم. فقط دو سوال داشتم. چندروزی ایه فعالیت کانال تون کم شده یا من مطالب رو دریافت نکردم؟و چطور میتونم کتاب قانون 5 ثانیه را کامل داشته باشم؟ممنون میشم پاسخ بدید.و سخنرانی های آقای جول اوستین رو چند وقته نگذاشتید لطفا مجدد روی کانال بگذارید. خیلی ممنونم دوستان عزیز
  رویال مایند
    

  دوست عزیز متاسفانه به دلیل فیلتر تلگرام فعالیت در تلگرام محدود شده است. برای دریافت کتاب قانون 5ثانیه به بخش محتوای ویزه مراجعه کنید

 • مهشید
  سه شنبه 1 آبان 1397
  سلام
  ممنون از تلاش گروه زیباتون
  اگر لطف میکردید توی اشتراکتون، اشتراک ۱روزم میذاشتین، یا یک قیمت جداگانه برای کتاب هاتون قرار میدادید خیلی خوب بود
  چون من فقط دنبال همین یک کتاب بود و اصلا لازم ندارم این همه فایل دانلود کنم
  ممنون
  رویال مایند
    

  چشم، پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • الناز
  دوشنبه 30 مهر 1397
  با تشکر از سایت مفیدتون که باعث ایجاد انگیزه و امید و حس و حال خوب همه شده ، فی الواقع که با مطالب مفید و موثر راهگشای زندگی و تغییر زندگی افراد میشید. همانا زکات علم آموختن آن به دیگران است . سپاسگزار همه عزیزان زحمتکش و روشنفکر که سایت رویال مایند رو راه اندازی کردند ، هستیم.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • فاطمه شیخ لوی اقدم
  یکشنبه 29 مهر 1397
  سلام ووقت بخیر خیلی سایت خوبی دارید متشکرم از زحمات شما
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • مهدیس
  یکشنبه 29 مهر 1397
  عالی
  رویال مایند
    
 • Sina
  یکشنبه 29 مهر 1397
  محتوای عالی
  رویال مایند
    
 • ahmadreza
  شنبه 28 مهر 1397
  سلام.ممکنه لطفا در یک فایل کامل دانلود کتاب رو بزارید.سپاس
  رویال مایند
    

  بله، حتماً به زودی تمام فصول را یکجا خواهیم کرد

 • احسان میردامادی
  شنبه 28 مهر 1397
  سلام وقتتون به خیر و شادی 
  محبت می کنید این کتاب و کتاب ترن هوایی دارن هاردی که تمام شده همه فصول را یکی کنید تا بشه چاپ گرفت.
  با تشکر تندرست باشید و سلامت
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً

 • پریسا
  پنج شنبه 26 مهر 1397
  شما لطف خدا هستید خوشحالم قانون 5 ثانیه رو آموختم
  ازتلاشتون ممنونم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • اکرم کاکاوند
  دوشنبه 23 مهر 1397
  سلام و خسته نباشید
  میشه لطفا کتاب هفت عادت مردمان موثر نوشته استفان کاوی رو ترجمه بفرمایید،کتاب بی نظیری هست،در حال حاظر ترجمه های موجود بسیار سنگین وهستن و روان نیستن،این کتاب واقعا راه گشاست.
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً

 • alireza
  پنج شنبه 19 مهر 1397
  یه سلام و خداقوت به گروه پر کار رویال مایند
  من واقعا از اینکه با این سایت اشنا شدم خوشحالم و این سایت با سمینار ها و کتاب های بی نظیرش تاثیره زیادی بر روی روابط و شخصیت و نگرش و در کل زندگی من گذاشته.مخصوصا این کتاب فوق العاده ی قانون پنج ثانیه ای که به شخصه میتونم بگم یکی از بهترین کتاب هایی بود که من تو طول عمرم خوندم با این کتاب سرعت رشد و پیشرفتم به وضوح چند برابر شده و احساس میکنم که رسیدن به اهدافم رو برام اسون تر کرده و رویا هایی که داشتم رو ممکن!!!تنها زمانی که نیاز دارم تا به اهدافم برسم فقط 5 ثانیه س.1،2،3،4،5 و برووو.
  من بازم از شما و خانوم مل رابینز که این ایده ی منحصر به فردش رو به اشتراک گذاشته بی نهایت متشکرم
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • amirhosein ansaripour
  یکشنبه 15 مهر 1397
  سلام
  باتشكر از زحمات فراوان و ارزشمند شما
  يك درخواست از شما داشتم كه كتاب رايان سرهانت به اسم “sell it like serhant” را هم اگر ميشه خريداري و نسخه ي ويس اصلي با صداي خود رايان سرهانت و يا نسخه چاپي از طريق سايت شما امكان پذير بشه خريدش
  من خيلي دنبالش هستم ولي متاسفانه جايي موجود نيست
  ممنون از شما🙏🙏🙏
  رویال مایند
    

  سلام، چشم پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد

 • سید رامین سید روغنی
  جمعه 13 مهر 1397
  سلام و درود بر گروه رویال مایند وسپاس فروان از فعالیت و تلاش شما برای این مطالب آموزنده
   ی خواهش داشتم که فایل صوتی کتاب قانون 5 ثانیه در دستور کار داشته باشین
  امثال من که مشغله فروان دارند حداقل میتونن این مطالب آموزنده از طریق فایل صوتی گوش دهند و از مطالب استفاده بهینه را ببرند
  با تشکر فروان
  رویال مایند
    

  سلام. کتاب صوتی این کتاب در حال آماده سازی است به زودی به اشتراک گذاشته می شود.

 • مریم
  جمعه 13 مهر 1397
  سلام با تشکر فراوان از گروه رویال یک پیشنهاد دارم لطفا بر روی کتاب شجاعت در برهوت نوشته برنی براون که در فصل 12 از اون به عنوان کتابی پرفروش یاد شده بررسی کنید و.اگر مناسب دیدید ان را به اشتراک بگذارید ممنون 🙏💐
  رویال مایند
    

  بر روی چشم

 • امیر
  سه شنبه 10 مهر 1397
  سلام .لطفا یک سمینار با همین موضوع از مل رابینز در سایت بگذارید .سپاس
  رویال مایند
    

  چشم به زودی به اشتراک خواهیم گذاشت

 • anahita
  دوشنبه 9 مهر 1397
  درود و سپاس از فعالیتهای مفید و تاثیرگذار شما
  آیا امکان دانلود کتاب قانون 5 ثانیه برای من که فقط عضویت کلوب سحرخیزان تهیه کرده ام وجود ندارد؟
  ممنون
  رویال مایند
    

  سلام. این کتاب متعلق به بخش محتوای ویژه سایت است

 • soroush
  جمعه 6 مهر 1397
  سلام ببخشید کی باید روال صبحگاهی و شبانگاهی رو برای خودمون بنویسیم یعنی مشخص کنیم امشب یا صبح چه کارهایی باید انجام دهیم؟
  رویال مایند
    

  در انتهای دفترچه های دوم و سوم

 • Didar
  پنج شنبه 5 مهر 1397
  مدتيه از جول اوستين سمينار نمي زارين كلاً مثل اينكه ايشون رو فراموش كردين ، نمى دونم با اين همه حجم درخواست براى جول اوستين و در دسترس بودن فراوان سمينار هايشان در يوتيوب چرا به درخواست مون جواب نمى دين و توجه نمى كنين
  رویال مایند
    

  دوست عزیز در حال حاضر هر روز یک فصل از کتاب ایشان را در کلوب سحرخیزان قرار می دهیم، در حال حاضر کتاب ایشان یکی از محتوای اصلی کلوب سحرخیزان است، عجیب است که می گویید ایشان را فراموش کرده ایم!!!

 • arefeh
  پنج شنبه 5 مهر 1397
  خیلی ممنون بابت پیگیریتان
  درسته دسترسی به تلگرام مثل قبل نیست اما اگر یک بررسی کوچک انجام بدید متوجه میشوید که تعداد زیادی کانال در تلگرام بعد فیلتر شدن تلگرام ایجاد شدن که موفق بودن 
  اگر شما مثل روال قبل در تلگرام اطلاع رسانی کنید قطعا امار بازدید از تلگرام بالا میره 
  و تلگرام جنبه کاری و تجاری بالاتری از اینستاگرام داره 
  و به قول خودتون مطالب شما برای افراد ی که خواهان زندگی متوسط هستن مناسب نیست و قطعا این رو هم شنیدین که از یکی از صاحبان شرکت خودروسازی میپرسن چرا تبلیغات شما رو در تلویزیون نمیبینم میگه که چون کسانی که این خودرو رو میخرن وقت تماشای تلویزیون ندارند
  قطعا شروع به کار مجدد شما در تلگرام مثل خیلی از کانال های تلگرامی دیگه مشتری های خاص خودش رو جذب میکنه حتی با وجود محدودیت ها
  این طوری بگم که بعضی از دوستان من فقط به خاطر استفاده از محتوای رویال مایند از گوشی هوشمند استفاده میکنن
  و من فقط به خاطر رویال مایند در تعطیلات کاری ازاینترنت استفاده میکنم 
   و این طوری به گسترش هرچه بیشتر رویال مایند کمک میشه
  بازهم یک دنیا ممنونم بابت تمام خوبی هاتون❤🌹
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً به زودی تصمیمی در این خصوص خواهیم گرفت

 • arefeh
  پنج شنبه 5 مهر 1397
  خیلی ممنونم بابت پاسخ گویی سریع شما
  ولی اگر به هر پیامی که در تلگرام میگذارید نگاه کنید متوجه میشود که حدود ۱۷ هزار نفر به طور میانگین هرپیام رو میبنند واز طرفی من و خیلی از دوستان واطرافیانم فقط برای دسترسی به محتوی رویال مایند از تلگرام استفاده میکنیم
  وجود این ۱۷هزار مخاطب شما در تلگرام ارزش این رو داره که شما اخرین مطالب رو در تلگرام هم قرار دهید
  کما اینکه خیلی از افرادی که از اینستاگرام استفاده میکنند تلگرام دارند اما عکس این مسآله صادق نیست
  چون اینستاگرام بیشتر کاربرد غیر کاری داره 
  اما به هرجهت خیلی خیلی ممنونم که با کار ارزشمندتون مسبب رشد و پیشرفت و اگاهی همراهانتون میشید😊
  رویال مایند
    

  چشم حتماً پیشنهاد شما را بیشتر بررسی می کنیم

 • arefeh
  پنج شنبه 5 مهر 1397
  با عرض ادب و احترام خدمت تمام رویال مایند های عزیز
  من از اول فروردین ۹۵ عضو رویال مایند هستم
  و خوشحالم این رو میگم که من با همراهی رویال مایند وتغییر در دستاورد های زندگیم مشوق خانواده ام ودیگران شدم تا اونها هم رویال مایندی بشن
  من این چند روز گذشته یک شروع دوباره داشتم
  من از اینستاگرام استفاده نمی کنم برای نمیتونم در روال صبح گاهی کامنت بگذارم و همراهیتون کنم اما چندین ساله که سحر خیزم و همیشه همراه رویال مایند بودم
  میخواستم ازتون تشکر کنم
  و ازتون بخوام مثل روال گذشته وقتی یک کتاب جدید رو در محتوای ویژه یا کلوب سحر خیزان قرار میدین مخصوصا در بخش محتوای ویژه لطفا در کانال هم اطلاع رسانی کنید که بخش جدید این کتاب یا سمینار در سایت قرار گرفته تا بتونیم همراه با شما پیش بریم
  یک دنیا ممنون بابت اینکه افسانه شخصیتون رو زندگی میکنید و الهام بخش هستین برای بقیه
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، دوست عزیز متاسفانه خیلی از دوستان مثل سابق به تلگرام دسترسی ندارند. برای اطلاع رسانی آخرین محتوای به اشتراک گذاشته شده، به صفحه اصلی سایت مراجعه در گوشه سمت چپ بخشی است با عنوان "آخرین به روزرسانی ها" در این بخش آخرین محتوا به اشتراک گذاشته شده نوشته می شود.

 • مهدی
  چهار شنبه 4 مهر 1397
  من تازه عضو شدم و نمیدونم برای شروع از کدوم کتابها یا فایلهای صوتی استفاده کنم. ممنون میشم برای افرادی که تازه عضو میشن یک توضیح مختصری بدید.
  ممنون از سایت خوبتون.
  رویال مایند
    

  شما ابتدا کتاب معجزه سحرخیزی را مطالعه کنید و سپس در چالش سحرخیزی شرکت کنید و بعد از آن به تدریج کتاب ها و سمینارهای مورد علاقه خود را مطالعه کنید

 • رضا رفیعی
  سه شنبه 3 مهر 1397
  امروز بعد از امضای یک قرارداد برای یک خانه بدلیل نداشتن بودجه کافی استرس به سراغم اومد. بلافاصله از قانون 5ثانیه استفاده کردم و به حال خوب برگشتم . دوباره امیدوار شدم و اقدام کردم. واقعا در هر شرایطی کاربرد داره
  رویال مایند
    

  بله این قانون در تمام شرایط کارساز است

 • نازنین
  سه شنبه 3 مهر 1397
  مرسی از مطالب به روز و مفیدتوت🌷🌷🌷🌷🌷میشه لطفا کتاب قانون ۵ ثانیه و کار عمیق رو بصورت صوتی تهیه کنید 🌸🌸🌸🌸
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً

 • Aria
  سه شنبه 27 شهریور 1397
  کی کتاب صوتی قانون پنج ثانیه رو میزارید
  رویال مایند
    

  باید ابتدا ترجمه کتاب به طور کامل تمام شود

 • arsi
  سه شنبه 27 شهریور 1397
  سلام به همه رویال مایندی های عزیز خداقوت.میخواستم بدونم که فصلهای بعدی کتابو کی داخل سایت قرار میدین ؟
  رویال مایند
    

  تقریباً هر هفته 3 فصل را در سایت قرار خواهیم داد

 • احسان میردامادی
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام وقتتون به خیر و سلامتی
   ممنون میشم از سخنرانی های جول اوستین هم بزارید خیلی وقته نزاشتید
  با تشکر از شما 
  شاد باشید و موفق
  رویال مایند
    

  چشم به زودی

 • جعفرنیا
  شنبه 24 شهریور 1397
  من عضو جدیدم.حیلی دوست دارم از این کتاب ها استفاده کنم و زندگیم را تغییر بدم
  رویال مایند
    

  پیشنهاد می کنیم از کتاب معجزه سحرخیزی شروع کنید و سپس به تدریج کتاب های دیگر را مطالعه کنید

 • آناهیتا باقرخانی
  شنبه 24 شهریور 1397
  سلام
  صبح جادویی تون بخیر
  
  این کتابها بصورت صوتی تهیه نشده ؟
  خوندن کتاب از گوشی یا سیستم برای من خیلی سخته و به چشم آسیب میرسونه
  
  سپاسگزارم
  رویال مایند
    

  انشاالله به زودی ترجمه خواهد شد

 • Behrad.M
  چهار شنبه 21 شهریور 1397
  سلام مطالب وبسایت بسیار عالی و آموزنده هستند . از تمامی زحمات بسیار ممنون هستم .
  لطفا درصورت امکان نمونه اصلی کتاب ها را هم که به زبان انگلیسی هستند در وبسایت بگذارید ، در بعضی بخش ها خواندن اصل کتاب لطف بیشتری دارد .
  رویال مایند
    

  دوست عزیز ما به نسخه چاپی انگلیسی کتاب دسترسی داریم

 • رضا رفیعی
  سه شنبه 20 شهریور 1397
  واقعا دیروز همین قانون منو طرف چند ثانیه هل داد تو دل استرسم. هرچند شمارش نکردم ولی خیلی خیلی کوتاه شد تصمیم گیریم و یه تصمیم خیلی باحال و شجاعانه گرفتم
  رویال مایند
    

  بسیار عالی، این نشان می دهد که به چه سطح بالایی از اعتماد به نفس دست پیدا کردید

 • ستار
  سه شنبه 20 شهریور 1397
  سلام
  خداقوت...واقعا کارتون عالیه...
  همین جوری با قدرت ادامه بدید...با تشکر
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف و حمایت شما

 • ارژنگ
  سه شنبه 20 شهریور 1397
  سلام دوره مراقبه ۱۴ روزه رااز کجا میتونم دانلود کنم
  رویال مایند
    

  از روز شنبه در کلوب سحرخیزان به اشتراک گذاشته می شود

 • nazanin zahra
  دوشنبه 19 شهریور 1397
  بنظرم افرادی که در زمینه خویستن سازی وقت میذارن،دوست دارن از زمانهای مرده در رفت و امد و قبل خواب هم استفاده کنند،درنتیجه کتابهای صوتی خیلی خیلی خیلی بیشتر میتونه برای رسیدن به این هدف و چندبار گوش دادن ،بهمون کمک کنه،لطفا کتابها رو بیشتر بصورت صوتی ارایی بدین،
  رویال مایند
    

  چشم در حال تولید کتاب های صوتی جدید هستیم

 • حمیدرضا
  دوشنبه 19 شهریور 1397
  سلام
  ممنون از زحماتتون
  قرار بود در کتاب های جدید محدودیت pdfها برداشته بشه
  اما این جدیدترین کتابی که گذاشتید اما بازم محدودیت های قبلی و داره
  رویال مایند
    

  خیر محدودیت ندارد، لطفاً یک بار دیگر دانلود کنید

 • علیرضا قلاوند
  دوشنبه 19 شهریور 1397
  ممنونم .من تازه عضو شدم.خدا خیرتون بده
  رویال مایند
    
 • رحیم
  یکشنبه 18 شهریور 1397
  عالی
  رویال مایند