کتاب الکترونیکی ترن هوایی کارآفرینی - دارن هاردی

من شما را نمی شناسم اما می توانم به شما قول دهم که می توانید کارآفرین بزرگی شوید. از کجا انقدر مطمئن هستم؟ زیرا همه ما توانایی کارآفرین شدم را داریم.

من این کتاب را نوشته ام تا دوباره آن روح سرکش و مستقل شما را بیدار کنم. آن بخش از وجودتان که می داند می تواند کارآفرین شود و به استقلال برسد. با نوشتن این کتاب می خواهم به شما بگویم که چه فرصت های فوق العاده ای در انتظار شما و خانواده تان است. در عین حال شما را با سختی ها و سقوط های این مسیر پر پیچ و خم آشنا می کنم و به شما توصیه می کنم این سختی ها را دوست داشته باشید. زیرا همین چالش ها و سختی ها هستند که مسیر را هیجان انگیز می کنند. در این کتاب به شما کمک می کنم تا بر روی مهارت های ضروری برای کارآفرین شدن کار کنید.
مطمئن هستم اگر ایده کارآفرینی برای شما جذابیتی نداشت این کتاب را مطالعه نمی کردید. ما همواره به سمت ایده هایی جذب می شوید که استعدادهای و توانایی های حقیقی ما را به ما یادآوری می کنند. حتی اگر به صورت هوشیارانه این کار را نکنیم به صورت ناخودآگاه به سمت چنین ایده هایی راهنمایی می شویم. باور داشته باشید که هیچ چیز در این جهان تصادفی نیست و این کتاب به صورت تصادفی به دست شما نرسیده است. این کتاب راهنمای شما برای دستیابی به همان زندگی است که می خواهید داشته باشید.

 

اگر در حال حاضر مشغول مطالعه این کتاب هستید باید این را بدانید که ما در بهترین زمان تاریخ بشریت زندگی می کنیم، زمانی که سرشار است از فرصت. تا به حال در طول تاریخ هیچ دوره ای مثل الان نبوده است و شاید هم هیچ وقت دیگر اینطور نباشد. به هیچ وجه اغراق نمی کنم و نمی خواهم شرایط را خوب جلوه دهم. ما در مجله موفقیت هر روز در حال مطالعه کسب و کارها و شرایط اقتصادی در آینده هستیم و با بهترین متخصصان این حوزه در ارتباط هستیم و بزرگترین آرشیو در زمینه موفقیت و کارآفرینی را داریم. با توجه به این اطلاعاتی که من به آنها دسترسی دارم در یک کلام به شما می گویم: همین حالا! دست به کار شوید و بهتر است عجله کنید زیرا معلوم نیست همیشه این فرصت ها در دسترس باشند.

 

فقط در سال 2013، دو میلیون نفر به تعداد میلیونرهای جهان افزوده شد و در گزارش های اخیر مشخص شده است که تعداد میلیونرها تا سال 2020 به دو برابر تعداد فعلی خواهد رسید. اما تغییرات جدید نشان داد که این گزارش ها اشتباه است و تعداد میلیونرها خیلی بیشتر از این حرف‌ها خواهد شد. در گذشته یک فرد از قشر متوسط جامعه با تحصیلات و ارتباطات متوسط هرگز نمی توانست جایگاهی در بین میلیونرهای آینده داشته باشد. اما اکنون اینطور نیست کافی است به لیست میلیونرهای دهه اخیر نگاهی بیندازید. اما همه این افراد چگونه میلیونرشدند؟
تقریباً همه آنها از طریق کارآفرینی. درست مثل شما.


در حل حاضر شما در اولین ایستگاه کارآفرینی هستید و باید تصمیم خود را بگیرید. آیا می خواهید بلیت ورود به این ترن هوایی مهیج را تهیه کنید و وارد آن شوید و یا می خواهید از این کار صرف نظر کنید.
اجازه دهید قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را بگیرید، سوالی را از شما بپرسم و شما آن را در ذهن‌تان تجسم کنید. فرض کنید به 30 یا 40 سال آینده برویم و شما در حال بازی با نوه تان هستید و او با کنجکاوی به خانه ی شما نگاه می کند و می گوید: شما چه کار کردید که به اینجا رسیدید؟
در آن لحظه شما به او بگویید: من در زمانی زندگی می کردم که عصر صنعتی به پایان رسیده بود و وارد عصر ارتباطات شده بودیم...
در ادامه شما می توانید به دو صورت جمله بالا را تمام کنید:


می توانید بگویید: من هم از آن دوره ویژه تاریخی استفاده کردم و از فرصت های عصر ارتباطات بیشترین بهره بردم و زندگی فوق العاده ای برای خود ساختم.
یا می توانید بگویید: اما من نتوانستم از آن دوره ویژه تاریخی استفاده کنم و فرصت ها را یکی پس از دیگری از دست دادم و حالا هم مشکلات زیادی در زندگی دارم.
 
من به شما پیشنهاد می کنم بین آن دسته از افرادی باشید که از فرصت های ویژه عصر ارتباطات حداکثر بهره را می برند. بنابراین با من سوار این ترن هوایی هیجان انگیز شوید. خیلی ها این موقعیت را شناسایی کرده اند و دست به کار شده اند. چرا شما دست به کار نمی شوید؟ افرادی که هوش و استعدادی خیلی کمتر از شما داشته اند دست به کار شده اند. افرادی که تحصیلات کمتر، سطح اجتماعی پایین تر و نفوذ خیلی کمتری هم داشته اند دست به کار شده اند. خیلی از افرادی که همین حالا جلوی چشمان شما هستند تا چند سال آینده ثروتمند می شوند، چرا شما بین آنها نباشید؟ شما هم می توانید یکی از میلیونرهای آینده باشید، چرا که نه؟

 

ترن هوایی کارآفرینی دارن هاردی

 
چرا باید این کتاب را بخوانید؟
من باور دارم کارآفرینی بخشی از وجود همه ما است، اما این موضوع به این معنا نیست که گام برداشتن در مسیر کارآفرینی آسان است و هیچ چالش و سختی ندارد. من این را هر روز تجربه می کنم که افراد زیادی به دلیل اینکه کسی نکات مهم را به آنها نگفته است، کسب و کارشان هیچ پیشرفتی نمی کند. اکثر این کسب و کارها بعد از مدتی ورشکست می شوند. در صورتی که علت اصلی شکست آنها عدم آگاهی آنها است. اما من می خواهم در این کتاب همان کسی باشم که نکات ضروری و مهم را به شما یاد می دهد و شما را برای وارد شدن به ترن هوایی کارآفرینی آماده می کند. اگر این کتاب را به درستی مطالعه کنید، سه اتفاق خوب برای شما می افتد:
 
1. شما قدرتمند و در اصطلاح پوست کلفت می شوید. این اولین خصوصیتی است که هر کارآفرین باید در خود ایجاد کند. کارآفرینی مسیری است که مدام با جواب منفی مواجه می شوید و شاید هم از جانب خیلی ها طرد شوید. در این هنگام است که شک و تردید به سراغتان می آید. در پایان این کتاب می خواهم مطمئن شوم آنقدر پوست کلفت شده باشید که از پس چنین موانعی بر بیایید.
 
2. شما در پایان این کتاب مجهز می شوید. کارآفرینی هم مانند تمام کارها به مهارت های خاص خودش احتیاج دارد. همانند مهارت در فروش و رهبری. تمامی این مهارت ها را در این کتاب یاد خواهید گرفت.
 
3. اعتماد به نفس شما افزایش می یابد. ترس ، شک و دودلی مواردی است که همه ما با آن مواجه می شویم. ولی اکثر افراد در این موارد از کسی کمک نمی گیرند. اما شما همانند بقیه نخواهید بود. من شما را در طول این مسیر یاری خواهم کرد.
 
بسیار خوب، اگر آماده هستید بلیت ورود به ترن هوایی را تهیه کنید و وارد آن شوید و در صندلی کناری من بنشینید.
به ترن هوایی کارآفرینی خوش آمدید. آماده اید؟
دست تان را بالا بگیرید و فریاد بزنید...

معرفی کتاب:

نام کتاب: ترن هوایی کارآفرینی
نویسنده: دارن هاردی
تعداد فصول: 8 فصل
تعداد صفحات: 296 صفحه
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند

فهرست:

مقدمه: ایستگاه اول: آیا سوار قطار کارآفرینی شویم یا نه؟
فصل 1: آن‌چه برای موفقیت در کسب و کار به معنای واقعی اهمیت دارد
فصل 2: تمام تلاششان را می کنند تا شما را منصرف کنند
فصل 3: به موتور کسب و کارتان سوخت رسانی کنید
فصل 4: بهترین را پیدا کنید یا با بقیه بمیرید (انتخاب با شما)
فصل 5: رهبری: جلو آمدن بدون خرابکاری
فصل 6: بدون این‌که عقل‌تان را از دست دهید،به طرز دیوانه‌کننده‌ای پُربازده شوید
فصل 7: وحشت بخشی از هیجان است
فصل 8: راه را گم نکنید

راهنمای دانلود: 

بر روی لینک دانلود کلیک سمت راست کنید و گزینه save link as را انتخاب کنید. در صورت نصب نرم‌افزار IDM بر روی سیستم خود، گزینه Download with IDM را انتخاب کنید. در صورت استفاده از موبایل، انگشت خود را بر روی لینک دانلود چند ثانیه نگه دارید و گزینه Download Link را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دانلود از طریق موبایل، اپلیکیشن ADM را نصب کنید.

 

نظر شما

نظرات کاربران

 • زهرا
  شنبه 7 تیر 1399
  سلام با تشکر از سایت خوبتون لطفاً بازهم کتاب های صوتی رو به سابتتون اضافه کنید.
  رویال مایند
    

  سلام. چشم

 • Majid
  جمعه 1 شهریور 1398
  سلام احیانا اسم دیگ این کتاب دیوانگان ثروت ساز نیس؟چون من این کتاب و تو کتاب فروشی با اسم دیوانگان ثروت ساز دیدم در حالی ک محتوای کتاب شما هم همان است
  رویال مایند
    

  اسم خارجی کتاب ترن هوایی کارآفرینی هست. حال اینکه انتشاراتی های دیگر اسم دیگری بر روی این کتاب گذاشته اند ما نمی دانیم

 • رضا رفیعی
  دوشنبه 30 مهر 1397
  واقعا کتاب بی نظیریه. من دارم با دقت تک تک دستوراتش رو توی کارم انجام میدم. خواهش می کنم از این دست کتابهای موفقیت در کسب و کار بیشتر توی سایتتون قرار بدید.
  رویال مایند
    

  چشم، حتماً

 • علیرضا
  دوشنبه 30 مهر 1397
  فصل 8 دفترچه تمرین نداره؟
  رویال مایند
    

  این مورد را بررسی خواهیم کرد

 • یاسر
  دوشنبه 30 مهر 1397
  با سلام و خسته نباشید
  آیا این کتاب رو در فروشگاه سایت قرار میدید؟ کی؟ بنده میخوام بخرم البته اگه قیمتش مناسب باشه...
  رویال مایند
    

  با کمی تاخیر قرار داده خواهد شد

 • Rezvan tahery
  چهار شنبه 25 مهر 1397
  سلام و درود خدمت تیم دوست داشتنی رویال مایند....
  عذر میخوام اما احساس میشه مدتی به روز رسانی ها با تاخیر انجام میشه...برای ما که منتظر محتوای جدید و مورد علاقمون هستیم صبر کردن سخته و البته بسیاری از مطابی که به اشتراک گذاشته میشه به نظر شایسته دنبال کردن نیست و پیشنهاد من اینه که قسمت نظرسنجی بصورت آرا رو فعال کنید و از اساتیدی که رای بیشتری بدست آوردن مطالب بیشتر و سریعتری قرار بدید.
  امیدوارم در راه جلب نظر مخاطبانتون موفق باشن که واقعا کار بسیار سختیه...
  رویال مایند
    

  سلام، دوست عزیز در ایام چالش سحرخیزی تمرکز بر روی محتوای بخش کلوب سحرخیزان است و در ایام معمول تمرکز بر روی محتوای ویژه سایت است.

 • وحید
  چهار شنبه 11 مهر 1397
  با سلام و ممنون از زحمات شما
  خواهش میکنم کتابها و فایل های تصویری مربوط به دارن هاردی را پر شتاب تر و سریعتر از آثار دیگه ترجمه بفرمایید زیرا انقدر جذاب و اثرگذار می باشند که به محض قرار دادن ترجمه فصول در کسری از دقیقه مطالعه کرده و یک هفته انتظار برای فصل بعد بسیار ملال آور می باشد.
  رویال مایند
    

  چشم حتماً

 • Ghazal
  پنج شنبه 22 شهریور 1397
  با سلام و ضمن سپاس از تیم حرفه ای رویال مایند
  من با اینکه حق اشتراک پرداخت کردم باز هم موقع استفاده از مطالبی مثل کتابها دچار عذاب وجدان میشم
  نمیدونم استفاده از مطالب بدون اجازه نویسنده و ناشران اصلی از لحاظ شرعی و اخلاقی درست هست یا نه
  رویال مایند
    

  دوست عزیز اگر نگران این موضوع باشید در ایران از هیچ چیزی نمی توانید استفاده کنید. تمام کتب دانشگاهی و هر آنچه در حال استفاده از آن هستید این مشکل را دارند و در حال حاضر راه حلی هم وجود ندارد.

 • علی
  چهار شنبه 31 مرداد 1397
  با سلام خدمت دوستان عزیز سایت رویال ماند . خیلی از سایت زیبا و مفید شما لذت بردم . انشاالله بتوانید مردم ایران عزیز را با جدیدترین و به روز ترین اندیشه های رهبران موفق جهان آشنا کنید . به امید روزی که همه جوانان ایران بزرگ در مسیر کار آفرینی و موفقیت گام بردارند . از خداوند بزرگ می خواهم شما را در مسیر این رسالت بزرگ موفق و ثابت قدم قرار دهد . ارادتمند شما
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • محمد عظیم محمدی
  شنبه 27 مرداد 1397
  کار آفرینی مانند دیگر کار ها نیاز به بعضی مهارت ها دارد که با خواند این کتاب میتوانیم آنرا بیاموزیم
  رویال مایند
    

  بله، کتاب خیلی مفیدی است

 • معین
  سه شنبه 23 مرداد 1397
  با سلام و خدا قوت خدمت رویال مایند و تیم قدرتمند و زحمتکشش. من تازه یکماهه ک با سایتتون اشنا شدم و عضو شدم ولی واقعا از حجم و کیفیت اطلاعاتی ک اینجا هست به وجد اومدم و هرروز وقت میذارم هم برا مطالعه کتاباتون با ترجمه عالیش هم برا دیدن کلیپا و سمینارا واقعا تبریک میگم بهتون دمتون گرم
  رویال مایند
    

  بسیار عالی است، همین روند را ادامه دهید و روزانه زمان مشخصی را به رشد شخصی خود اختصاص دهید.

 • سعید
  جمعه 19 مرداد 1397
  سلام . با توجه به کتابهای خوبی که زحمت ترجمه اون رو کشیدید.چرا این کتابها رو به فایل صوتی تبدیل نمیکنید. استفاده از یک ساعت رانندگی برای فرا گیری مطالب این کتابها زمان مناسبی سیت ممنون و سپاس
  رویال مایند
    

  چشم، در حال تولید کتاب های صوتی جدید هستیم

 • رضا رفیعی
  جمعه 19 مرداد 1397
  با سلام خدمت تیم خوب رویال مایند
  باید بگم که به شما و وب سایت و مطالب عالیتون معتاد شدم. و دیوانه وار تمام مطالب رو دارم مطالعه می کنم و سعی می کنم عملیشون کنم. واقعا یه مفهوم و دریچه جدید در زندگی من باز شده. این رو مدیون شما عزیزان رویال مایندی هستم
  رویال مایند
    

  بسیار عالی است که در حال بمباران ذهن تان با چنین اطلاعاتی هستید، انشاالله شاهد نتایج عالی طی ماه های آینده خواهید بود.

 • میترا
  دوشنبه 15 مرداد 1397
  با سلام و توفیق روز افزون برای شما رویال ماندیهای عزیز ممنون میشم اگه کتابهای صوتی بیشتری در سایت قرار بدید که بشه هنگام کار یا در ماشین هم از آنها استفاده کرد
  رویال مایند
    

  حتماً در حال تهیه کتاب های صوتی جدید هستیم

 • مهناز
  پنج شنبه 11 مرداد 1397
  با عرض سلام احترام خدمت شما بزرگوار .بسیار خرسندم بابت کتاب ترن هوایی کار آفرینی. یکی از آرمانهای من این است که کار آفرین موفقی باشم و بتونم انسانهایی که میخواهند رشد کنند و یه زندگی ایده آل دلشته باشن رو حمایت و یاری کنم .
  خیلی متشکرم بابت این کتاب ارزشمند که گذاشتید. 
  بدرخشید همچون الماس
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما، امیدوار هستیم طی چند سال آینده نام شما را در بین برترین کارآفرین های ایرانی ببینیم 

 • مهشید
  چهار شنبه 10 مرداد 1397
  سلام. ممنون از ترجمه کردن این کتاب بسیار عالی. هر هفته چند فصل از کتاب به اشتراک خواهید گذاشت؟
  رویال مایند
    

  با توجه به اینکه فصول کتاب حجیم هستند و همچنین دفترچه تمرین هر فصل هم باید جداگانه تهیه شود هر هفته یک فصل را به اشتراک خواهیم گذاشت

 • مرتضی
  چهار شنبه 10 مرداد 1397
  سلام. کتاب خوبی است به همه دوستان پیشنهاد می کنم حتما این کتاب را مطالعه کنند، از رویال مایند هم متشکر هستم که ترجمه دقیق و روانی از این کتاب را آماده کرده است.
  رویال مایند
    

  ممنون از لطف شما

 • ایرانی
  چهار شنبه 10 مرداد 1397
  درود.
  آیا این کتاب همون کتاب جناب دارن هاردی است که با اسامی "قطار سرعت به سوی ثروت" و " قطار کارآفرینی" در ایران ترجمه شده؟
  رویال مایند
    

  بله همان کتاب است